A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #72171 2023.03.10. 12:34

Moby írta:Ez a resi4 pc port igazi moslék megint. Full mikrolag az egész, de amit nem értek, hogy olyan, minth nem menne a freesync, pedig a monitor szerint is megy, és a vga szerint. És közben szaggat, mint a kurvaélet. Ugyanez XSX-en, Raytracing mellett csapkod a frém mint a barom, de ezt csak onnan tudom, hogy a monitorom jelzi, közben meg full vajpuhán megy minden.
Fasza. :eljen: Én nem értem a stúdiókat. Nem kell a pécések pénze?
Azért egy fél mosolyt el fogod engedni, amikor kiderül, hogy a biztonsági rések foltozása hozott be olyan flikk-flakkot a 9-10-11-12-13. gen inteleknél ami miatt a microlag meg a stutter elkezdett észrevehető szintre kerülni. :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72172 2023.03.10. 13:04

Botond írta:Azért egy fél mosolyt el fogod engedni, amikor kiderül, hogy a biztonsági rések foltozása hozott be olyan flikk-flakkot a 9-10-11-12-13. gen inteleknél ami miatt a microlag meg a stutter elkezdett észrevehető szintre kerülni. :fogmosas:
Nem. Valami user error van. Visszaraktam a 4K-s, 60Hz-es monitort, és azzal meg tökléletes. Nem tudom mi a fasz van, de az a monitor freesíncje, és ez a VGA nem szeretik egymást. Nem csak itt jött elő ez a mikrolag, máshol is. Látszólag megy a freesync, de közben meg olyan, mintha ténylegesen nem csinálna semmit. Ezzel meg jó (MSI Optix G241 és LG 27UL500).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #72173 2023.03.10. 13:28

Moby írta:Nem. Valami user error van.

ja, beleneztem gyorsan tv-n, nalam is tukorsiman fut.

viszont a hazikoban a csunya bacsi utan befagyott, mint a szar :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72174 2023.03.10. 13:51

SlickAdam írta:ja, beleneztem gyorsan tv-n, nalam is tukorsiman fut.

viszont a hazikoban a csunya bacsi utan befagyott, mint a szar :idiota:
Én ezt nem tudom hova tenni. Ezzel a monitorral csutkamaxon, RT-vel, natív 4K-ban tükörsimán fut. A másikkal mikrolkaggolt, meg-megállt a játék, szaggatott, minden baja volt. Ez mi a fasz?

/nálam nem fagyott ki, csak megabsztak a falusiak, mer észrevettek :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72175 2023.03.10. 13:56

Moby írta:Én ezt nem tudom hova tenni. Ezzel a monitorral csutkamaxon, RT-vel, natív 4K-ban tükörsimán fut. A másikkal mikrolkaggolt, meg-megállt a játék, szaggatott, minden baja volt. Ez mi a fasz?

/nálam nem fagyott ki, csak megabsztak a falusiak, mer észrevettek :idiota:
CPU limites lesz ez is! :fogmosas:
/szerk: vagy az van ami a fiamnál volt a halomcc4k@ultra@120nál, hogy hdmi limites volt.
Monitorokat is nézek cpu és alaplap mellett, mert az is bassza az agyam és rtings szépen írja, hogy hát bazmeg a 4k@144es monitorra simán rábasznak olyan hdmi2.1es csatit, hogy 20 gbps-es, vagy aki nem spúr az 40est, de 48ast még tévedésből se. Osztán megy a csodálkozás, hogy “cpu limites”.
Az, 3%on terheli a CPU-t, de cpu limites, nyilván!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2023.03.10. 14:00-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72176 2023.03.10. 13:57

Botond írta:CPU limites lesz ez is! :fogmosas:
Ezt még érteném is, de ezt csinálta 60Hz-en is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72177 2023.03.10. 14:02

Botond írta:CPU limites lesz ez is! :fogmosas:
/szerk: vagy az van ami a fiamnál volt a halomcc4k@ultra@120nál, hogy hdmi limites volt.
Monitorokat is nézek cpu és alaplap mellett, mert az is bassza az agyam és rtings szépen írja, hogy hát bazmeg a 4k@144es monitorra simán rábasznak olyan hdmi2.1es csatit, hogy 20 gbps-es, vagy aki nem spúr az 40est, de 48ast még tévedésből se. Osztán megy a csodálkozás, hogy “cpu limites”.
Az, 3%on terheli a CPU-t, de cpu limites, nyilván!
Nincs HDMI. Displayport van.

/van HDMI, de az a konzoloknak van fenntartva. A freesync problémák miatt eleve nem használok hdmi-t pécéhez, ha van rá mód.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72178 2023.03.10. 14:21

Moby írta:Nincs HDMI. Displayport van.

/van HDMI, de az a konzoloknak van fenntartva. A freesync problémák miatt eleve nem használok hdmi-t pécéhez, ha van rá mód.
És nyilván a displayport meg a dp kábel az nem ugyanúgy működik, mint a hdmi, mert az nem törik, nincs különféle verziószáma, eltérő sávszélességgel, szóval erre lecsapva, hogy a dp és a hdmi az különböző betűhalom, így kapásból okafogyott az egész gondolkodás.
Értem.

De amúgy nem is ez volt a lényeg, hanem hogy ebbe azért könnyű belefutni, hogy x a hibaforrás, aztán kiderül, hogy mégsem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72179 2023.03.10. 14:40

Moby írta:Ez a resi4 pc port igazi moslék megint. Full mikrolag az egész, de amit nem értek, hogy olyan, minth nem menne a freesync, pedig a monitor szerint is megy, és a vga szerint. És közben szaggat, mint a kurvaélet. Ugyanez XSX-en, Raytracing mellett csapkod a frém mint a barom, de ezt csak onnan tudom, hogy a monitorom jelzi, közben meg full vajpuhán megy minden.
Fasza. :eljen: Én nem értem a stúdiókat. Nem kell a pécések pénze?
Leáldozott.
Avatar
insp

Hozzászólás #72180 2023.03.10. 15:04

DanielT írta:Leáldozott.


Pont most, hogy végre sikerült a gépbővítés felé terelni a témát? :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72181 2023.03.10. 15:33

insp írta:Pont most, hogy végre sikerült a gépbővítés felé terelni a témát? :rinya:
Ez van... kicsit nem figyel az ember és ráugrik a bokorból a leáldozás.

Megnéztem például a Resi 4 demót PS5-ön és tökéletes. :nemtudom:

szerk: Mármint leszámítva azt, hogy az irányítás egy moslék. Mármint szó szerint, akkora a deadzone, mintha egy moslékosvödörben kotorásznék a fakanállal. És állítani se lehet, csak a camera accelerationt, ami szintén hulladék ahogy működik. Ha leveszem a gyorsítást, akkor nem lehet az érzékenységet annyira feltolni, hogy használható sebességgel forduljon ez a nyomorult Backstreet Boy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72182 2023.03.10. 15:49

Botond írta:És nyilván a displayport meg a dp kábel az nem ugyanúgy működik, mint a hdmi, mert az nem törik, nincs különféle verziószáma, eltérő sávszélességgel, szóval erre lecsapva, hogy a dp és a hdmi az különböző betűhalom, így kapásból okafogyott az egész gondolkodás.
Értem.

De amúgy nem is ez volt a lényeg, hanem hogy ebbe azért könnyű belefutni, hogy x a hibaforrás, aztán kiderül, hogy mégsem.
Nincs itt semmilyen kábelmegtörés, vízér, mágnesesvihar. A 4K@10bit@60hz nagyságrendekkel nagyobb sávszél mint a FHD@8bit@144Hz, ami 60-on is szar. Ez valami szoftveres bug. Uoltjára az a monitor 3060-al volt használva g-syncen, azzal nem volt iylen probléma. Mindegy, marad a 4K monitor, aztán csá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72183 2023.03.10. 15:50

DanielT írta:Leáldozott.
A monitoromnak. Ez tény. Olyannyira, hogy amóta ezt a sztorit leírtam, el is adtam. Így járok már el mindennel, ami nem teljesít elvárhatóan (lásd még PS5) :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72184 2023.03.10. 15:52

Moby írta:Nincs itt semmilyen kábelmegtörés, vízér, mágnesesvihar. A 4K@10bit@60hz nagyságrendekkel nagyobb sávszél mint a FHD@8bit@144Hz, ami 60-on is szar. Ez valami szoftveres bug. Uoltjára az a monitor 3060-al volt használva g-syncen, azzal nem volt iylen probléma. Mindegy, marad a 4K monitor, aztán csá.
Na erről beszél Dani!
Ezért jobb a ps5, ott nem tudja beszopni az ember, hogy az lesz a csikicsuki vége, hogy natív4k@ultra@60al kelljen játszani! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72185 2023.03.10. 19:11

Resi 4 demó végigment.
Az irányítást tényleg egy kicsit szokni kell. Remélem ez csak a demo sara, hogy kurtább és még szűkebb cső a faluba eljutni, mint majd' 20 éve.
A framerate módban játszottam, de így szemre ez max 1080p lehetett és úgy zsizsgett mint amikor pc-n nem taa-t használ az ember az RE engine-es játékokban. Főleg a haj és a specular dolgok voltak így undorítóak.
Viszont viszi tovább a 7-óta megszokott Resi formulát és abból nekem még jöhet simán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72186 2023.03.11. 22:39

benőmenő írta:Resi 4 demó végigment.
Nálam meg az Ánusz Odyssey. Csütörtökön. Aztán ma délelőtt. Majd délután és este is. Legalábbis ennyi "vége" volt és még mindig nincs vége. De az utolsó 10 órában voltak a legizgalmasabb dolgok, helyszínek. És amikor épp abba akartam hagyni teljesen, megláttam egy ismeretlen ikont a térképen... mondommiez, még megnézem. És egy totális klassz meglepetés... nem spoilerezek, de a lényeg, hogy úton vagyok az ötödik "vége" felé. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72187 2023.03.11. 23:35

DanielT írta:Nálam meg az Ánusz Odyssey. Csütörtökön. Aztán ma délelőtt. Majd délután és este is. Legalábbis ennyi "vége" volt és még mindig nincs vége. De az utolsó 10 órában voltak a legizgalmasabb dolgok, helyszínek. És amikor épp abba akartam hagyni teljesen, megláttam egy ismeretlen ikont a térképen... mondommiez, még megnézem. És egy totális klassz meglepetés... nem spoilerezek, de a lényeg, hogy úton vagyok az ötödik "vége" felé. :idiota:
Itt is fejjel lefelé fordították a térképet és újra teleszórták konfettivel? :idiota:
Ez a Resi 4 viszont távolabb nem is lehetne az eredetitől. Az tényleg nanométerre volt csiszolva hogyan lesz jó.
Itt a demóban meg olyan béna a harc. Majd még beleásom magam hogy a parry meg a dodge hogyan működik. De ez már sehogy nem lesz olyan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72188 2023.03.11. 23:39

Én meg vissztettema Wo Longot, és le is pörgött a credits, mert basztatott voln a tudat, hogy félbemaradt, persze már akkor, amikor kikerül a gamepassból. A véleményem jottányit nem változott. Csak fanatikus Nioh rajongóknak, nekik is inkább csak szemkitámasztóval, és sok kávéval, mert annak is geciunalmas. Általában soulsikenak meg foslé. Érdemesebb lett volna ezzel az idővel csinálni mégegy véggijátszást Elden Ringben. Skippeljétek bátran.a reviewk nem tudom mi a faszt pontoztak ezen nyolcakra. Nem csak játékként szar, de technóban is. Voltak bossok, ahol szerintem 20 alatt volt a frém. A kamerakezlés szokásosan köpedelem. Engem spec ez a kínai mondavilág is gecirehidegen hagy, de ez már az én gondom. Mindenestre az átvezetők legalább elnyomhatók. Ez talán az egyetlen pozitívuma a játéknak :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #72189 2023.03.12. 11:23

kigyi írta:16 nálam néha elfogyott a Forza alatt, jó lusta vagyok nem zárok be néha böngészőt ezt azt, de hát ezért van a PC oldja meg ez 32-vel nem okoz gondot.
Na addig jutottam, hogy tápcsere a 6700k mellett, hogy ha mellébaszom majd a 7900xtx-et, akkor a 600as táp miatt ne fossa össze magát és akkor gyí az FH5nek még a 6900xt-vel.

Öt kombót néztem meg, mert ugye van az ultra, de FH4 ugyan ez a max beállítás, de FH5ben már van extrém és azzal sem max még minden, még 2-3 dolgot lehet feljebb pöcögtetni és az a max.

Szóval 6700k+6900xt+16giga ram
- 4k@max@nincsfrémlimit@nincsRT, ez jól kezdődött, egyből megvolt egy rántás, majd kezdett kicsit darabos lenni a kép és fél perc után kiírta, hogy ezt te se gondolod komolyan öcsi ennyi rammal :D, ezt a hiba üzenetet se láttam még, de akkor jogos a felvetésed, hogy 16 giga egy ponton túl kevéske

- FHD@max@nincsfrémlimit@nincsRT, ez olyan 110-140 közötti fps-t adott, az első tíz másodpercben itt is rántott egy kurvanagyot (fps merő szerint “csak” 54re leesett egy frém, de érzésre határozottan rántást mondanék), de utána 10 perc alatt egyszer se volt rángatás. 120ra pont nem lehet besyncelni, mert gyakran megy be a 110-120 rangebe, de semmi extra, azt leszámítva, hogy ez a FHD nem az én világom, felkopogtat a reggeli tőle.

- 4K@max@60fps@nincsRT meg van RT, itt annyit láttam, hogy RT nélkül stabil a 60 frém, maxos RTvel meg beköszönget 50 elejére is

- 4K@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT ezt a módot azért néztem meg, mert a 1080ti-al anno csak így tudtam tolni és hogy legyen összehasonlítási alap, hogy az 38-45 frém volt, ez meg így 80-90 frém. Ha belimitelem 60 fps-re, akkor meg 60% körüli gpu terhelés, RT kb 5%ot tesz hozzá (ultrán nem a legrészletesebb RT-t dobja be, hanem egyel alacsonyabbat, azt hívja “magas”-nak)

- FHD@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT, na itt 130-160 frém volt, gondolom ez lesz majd alkalmas a cpu limitet nézni.

Összességében amúgy az első 10 másodpercben mindig ránt egyet, aztán a következő 10 percben nem találkoztam ilyennel egyik módban sem. Szóval azért nem elviselhetetlen egy kezdő megingás, de azt még ezen a ponton nem tudom a 6700k hibája e ez.

Lássuk a 6700k+7900xtx+16 giga ram kombót a következő kommentben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72190 2023.03.12. 12:31

DanielT írta:Nálam meg az Ánusz Odyssey. Csütörtökön. Aztán ma délelőtt. Majd délután és este is. Legalábbis ennyi "vége" volt és még mindig nincs vége. De az utolsó 10 órában voltak a legizgalmasabb dolgok, helyszínek. És amikor épp abba akartam hagyni teljesen, megláttam egy ismeretlen ikont a térképen... mondommiez, még megnézem. És egy totális klassz meglepetés... nem spoilerezek, de a lényeg, hogy úton vagyok az ötödik "vége" felé. :idiota:
Megvolt az ötödik vége, ezúttal még creditset is kaptam! Messze az utolsó, teljesen külön rész volt a játék legjobbja, legszebbje, legmindenebbje. Itt mutatkozott meg, hogy milyen lehetett volna harmad ekkora területen. Még visszamegyek és a hatodik befejezés az lesz amikor kiszedem az utolsó még számomra elérhető trofit -ha minden jól megy- és ezzel 80% fölé megy majd a completition. Na nem a játéké, csak a trofi. A játék az gondolom olyan 5% körül járhat. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72191 2023.03.12. 12:34

Botond írta:- 4K@max@60fps@nincsRT meg van RT, itt annyit láttam, hogy RT nélkül stabil a 60 frém, maxos RTvel meg beköszönget 50 elejére is

Akkor az már a 6700K miatt lehet, mert nálam nem képes 60 alá esni, de nem is látok olyat, hogy a gpu a 90% közelébe menne bármikor is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72192 2023.03.12. 12:38

6700k+7900xtx+16 giga ram
- 4k@max@nincsfrémlimit@nincsRT, itt ugye vártam a kezdeti rántást plusz a pár másodperc után elfogyó ramot, de a 7900ast lefelejthették a memóról, és így nem kapta meg az infót, hogy be kéne térdelni, és hát baszott rá, nincs rántás, és még 80-90 körüli frémmel hasított, gondoltam oda tolom neki az extrém RT-t, az majd kifekteti, de leszarta azt is, 75-90 frém között ment továbbra is, kivéve a homokvihart, ahol ugye leesik a látótáv és a frém felpattan 100 fölé.
Szóval limites a ram, a proci meg a minden is, de a directx12 már ügyesen bánik az erőforrásokkal, ha van feles vram meg gpu számolási kapacitás, akkor nem azt keresi, hogy hogyan lehetne hisztikézni hogy kevés a ram, meg a cpu, hanem megoldja okosba.

- FHD@max@nincsfrémlimit@nincsRT, ez 135-140 között volt többnyire, gyakran elkalandozva 160 fölé. Rántás nem volt, cserébe nézhetetlen ez a FHD a 4K után. FHDnál egyszerűen nem jön ki a plusz gpu erő arányosan.

- 4K@max@60fps@nincsRT meg van RT, itt 7900assal vaj sima 60 a minden is, 55-60%os gpu terhelés mellett RT nélkül, 70-80% közé is benézve maxos RT mellett. És nem volt kezdeti “rántás”.

- 4K@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT ezt a mód, ahol a 1080ti-al 38-45 frém volt, a 6900xt-vel 80-90 és a 7900xtx-el meg 115-130 közötti fps volt, pont nem vsyncelhető 120ra, de ha eloszlik a forgalom, akkor 140 fölé is beköszönget.
Viszont indulásnál kb állókép, 24 frém, majd hat másodperc után egy nagyobb rántás. Most már biztos vagyok benne, hogy ez vagy a driver vagy az engine hibája, hogy van egy ilyen kezdeti megingás, amíg érzésre bufferel egy komolyabbat. Utána többet se volt ilyen, csak az első tíz másodpercben, ahogy a 6900xt-vel is.
Én ugye kb ezt a szintet figyelgetem, és itt látom, hogy valójában egy 6700k mellett is, ha nem végtelen a budget, akkor per frém olcsóbban jövök ki az upgrade során a nagyobb gpuval, mintha cpu+alaplapba vagy ramba, vagy ilyesmibe rakom a pénzt.

- FHD@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT, itt is kijön valóban, hogy a 6700k+16 giga ram kevés már a 7900xtx alá, ha a FHD a fetisizmusunk. 160-180 a frém, de semmi duplázás vagy másfélszerezés, ahogy indokolt lenne. Szóval FHDban látható, hogy egy ponton túl kevés a gpu upgrade simán, valóban, de nem vagyunk állatok, hogy FHDban játszunk 7900asokkal, meg 40xx-es kártyákkal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72193 2023.03.12. 15:42

8700k+6900xt+32 giga ram
- 4k@max@nincsfrémlimit@nincsRT, na itt elég volt a ram a 6900 mellé is, és komoly tartalék azért nem keletkezik 63-70 fps közé lehet felküzdeni a számlálót. Másik procival nem lehet összenézni, ott fogyott el a ram, ugye.

- FHD@max@nincsfrémlimit@nincsRT, a gyengébb procis 110-140 helyett itt 120-150 között szórt, inkább a 120asok, szóval nyilván kevesebbet hozott, mint amikor mellé basztam az xtx-et a kisebb procinak, mint a proci upgrade. Tegyük hozzá, per forint olcsóbb a 6700k->8700k, mint a vga upgrade.

- 4K@max@60fps@nincsRT meg van RT, 6700k-val megvolt a vaj sima 60 fps a 6900ason is, nyilván a 8700k mellett is megvan, ugyanakkor RTvel a 6700k mellett beköszönt 50 elejére, és hát a 8700k-val is beköszön 56ig néha, bár ritkán. Szóval a proci upgrade itt nem ránt ki a szarból, de legalább van nyoma.

- 4K@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT ezt a mód, ahol a 6700k mellett 1080ti-al 38-45 frém volt, a 6900xt-vel 80-90 és a 7900xtx-el meg 115-130 közötti fps volt, pont nem vsyncelhető 120ra, de ha eloszlik a forgalom, akkor 140 fölé is beköszöngetett.
Na a 8700k-val a 6900xt szög ugyanazokat a számokat hozta, mint a 6700k-val. Egy frémmel se többet, se kevesebbet.

- FHD@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT, itt sem pont az történt, aminek történnie kellett volna. 6900xt-ken összehasonlítva szög ugyanannyi a frém, 130-160 között szór, oké, a 8700k-val láttam nagyobb számokat, egészen fel 166ig, ami szinte semmi előrelépés, de legalább volt, nem úgy a 4k@ultra esetén. Nesze neked cpu limit.

Egyszerűen 4K gemingnél nem látszik, hogy zárt anyagi keretek mellett a proci+alaplap+ram részre érdemes pénzt locsolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72194 2023.03.12. 17:44

Botond írta:8700k+6900xt+32 giga ram
- 4k@max@nincsfrémlimit@nincsRT, na itt elég volt a ram a 6900 mellé is, és komoly tartalék azért nem keletkezik 63-70 fps közé lehet felküzdeni a számlálót. Másik procival nem lehet összenézni, ott fogyott el a ram, ugye.

- FHD@max@nincsfrémlimit@nincsRT, a gyengébb procis 110-140 helyett itt 120-150 között szórt, inkább a 120asok, szóval nyilván kevesebbet hozott, mint amikor mellé basztam az xtx-et a kisebb procinak, mint a proci upgrade. Tegyük hozzá, per forint olcsóbb a 6700k->8700k, mint a vga upgrade.

- 4K@max@60fps@nincsRT meg van RT, 6700k-val megvolt a vaj sima 60 fps a 6900ason is, nyilván a 8700k mellett is megvan, ugyanakkor RTvel a 6700k mellett beköszönt 50 elejére, és hát a 8700k-val is beköszön 56ig néha, bár ritkán. Szóval a proci upgrade itt nem ránt ki a szarból, de legalább van nyoma.

- 4K@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT ezt a mód, ahol a 6700k mellett 1080ti-al 38-45 frém volt, a 6900xt-vel 80-90 és a 7900xtx-el meg 115-130 közötti fps volt, pont nem vsyncelhető 120ra, de ha eloszlik a forgalom, akkor 140 fölé is beköszöngetett.
Na a 8700k-val a 6900xt szög ugyanazokat a számokat hozta, mint a 6700k-val. Egy frémmel se többet, se kevesebbet.

- FHD@ultra@nincsfrémlimit@nincsRT, itt sem pont az történt, aminek történnie kellett volna. 6900xt-ken összehasonlítva szög ugyanannyi a frém, 130-160 között szór, oké, a 8700k-val láttam nagyobb számokat, egészen fel 166ig, ami szinte semmi előrelépés, de legalább volt, nem úgy a 4k@ultra esetén. Nesze neked cpu limit.

Egyszerűen 4K gemingnél nem látszik, hogy zárt anyagi keretek mellett a proci+alaplap+ram részre érdemes pénzt locsolni.
Pont annyira van nyoma, hogy a 10700-al már a 60 alá sem nézett be soha, és egy mégjobbal még még több is lenne, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ez sem egy új játék már, és ha ez a prockózabáló RT világ jön, akkor a 60fps célra is érdemes valami a modernebb cuccok közül válogatni. A jövőre nézve meg nem tűnik pénzkidobásnak a DDR5 sem ugyanezen okból. A 60Hz(144Hz, 165Hz) pluszra meg kötelező. Én már eleve azzal is bukok, hogy 10700-al még PCIe4.0 sincs.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #72195 2023.03.12. 20:00

Moby írta:Tavaly vettem én is egy colorimetert(calibrite display plust). Egyszer bekalibráltam vele az összes monitort, meg notebookot, azóta a fiók foglya :D Az oledet megmértem vele, az gyárilag fasza, ami mázli, különben még vehettem volna hozzá lg-re való calmant még $150-ért..
Pont ugyanazt vettem én is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72196 2023.03.12. 20:07

Botond regényének margójára: ha valaki fejelsztene, és kell VGA, szóljatok. Sokszor tudok ezt-azt olcsón mostanság.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72197 2023.03.13. 08:12

Boldog Arty napot mindenkinek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72198 2023.03.13. 10:51

Boldogot Arty! Nyugi, megyek még a következő szülinapod előtt! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72199 2023.03.13. 11:45

Boldog születésnapot, Arty! :wave:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #72200 2023.03.13. 14:56

isten eltessen arty! :pias:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72201 2023.03.13. 15:40

Boldog Artyt mindenkinek!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72202 2023.03.13. 16:18

Isten és a Halo-co-op éltesse artyt!
Avatar
Botond

Hozzászólás #72203 2023.03.13. 17:22

Szolgalelkűség kimaxolva az utolsó részben, perfekt lezárás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72204 2023.03.13. 17:41

Botond írta:Szolgalelkűség kimaxolva az utolsó részben, perfekt lezárás.
Akkor ötödszörre már nem kell megnéznem. Király! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72205 2023.03.13. 18:21

Moby írta:Akkor ötödszörre már nem kell megnéznem. Király! :eljen:
Pedig érdemes, 45 perc sincs, azt hittem a duplájára széthúzzák a nagy finálét, de értelmesen feszesre tudták vágni.
Várjuk a második évadot, kiváncsi vagyok hova fordul tovább a történet! :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #72206 2023.03.13. 19:14

Boldog RT-t mindenkinek! Jó látni, hogy nem csak én vagyok vén f*sz! :D :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72207 2023.03.13. 21:38

Geeez. Tök rég nem nézek már review-kat, meg ilyeneket, most véletlenül belefutottam AngryJoe-ba. Mi a rák történt vele az évek alatt? Ilyen százezres megtekintésekért küzd a srác. Szerintem magyar youtubereket többen néznek...rálépett a melegek tyúkszemére, vagy mi lett vele? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72208 2023.03.13. 21:47

Moby írta:Geeez. Tök rég nem nézek már review-kat, meg ilyeneket, most véletlenül belefutottam AngryJoe-ba. Mi a rák történt vele az évek alatt? Ilyen százezres megtekintésekért küzd a srác. Szerintem magyar youtubereket többen néznek...rálépett a melegek tyúkszemére, vagy mi lett vele? :D
Gondolom megunták az emberek a formulát, én legalábbis így vagyok vele.

Viszont egy érdekes dolgot ajánlanék, rengeteg részes Double Fine stúdió doku, szuper jó!

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72209 2023.03.13. 21:53

Moby írta:Geeez. Tök rég nem nézek már review-kat, meg ilyeneket, most véletlenül belefutottam AngryJoe-ba. Mi a rák történt vele az évek alatt? Ilyen százezres megtekintésekért küzd a srác. Szerintem magyar youtubereket többen néznek...rálépett a melegek tyúkszemére, vagy mi lett vele? :D
Régen nyomott egy 10 perces rivjút, most pedig 40 percig ripacskodnak a másik Joe-val. Én se nézem évek óta így.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72210 2023.03.13. 22:50

benőmenő írta:Régen nyomott egy 10 perces rivjút, most pedig 40 percig ripacskodnak a másik Joe-val. Én se nézem évek óta így.
Ja tényleg! Na ez a perfekt definíció és elrettentő erő! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72211 2023.03.13. 23:02

benőmenő írta:Régen nyomott egy 10 perces rivjút, most pedig 40 percig ripacskodnak a másik Joe-val. Én se nézem évek óta így.
Ez nem igazán valid. Ránéztem a legnézettebb videóira, egyik sincs 30 perc alatt. Sosem tartottam sokra a munkásságát, szerintem régen is pont olyan szar volt, mint most, ezek szerint anno még voltak vevők arra, hogy minden leszarozott. Ma meg már mindenki csak leszaroz mindent, már nem lehet ezzel kítünni a tömegből. Az mondjuk biztos, hogy a másik hülyegyerek sem emelt a színvonalon semmit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72212 2023.03.14. 09:28

Moby írta:Ez nem igazán valid. Ránéztem a legnézettebb videóira, egyik sincs 30 perc alatt. Sosem tartottam sokra a munkásságát, szerintem régen is pont olyan szar volt, mint most, ezek szerint anno még voltak vevők arra, hogy minden leszarozott. Ma meg már mindenki csak leszaroz mindent, már nem lehet ezzel kítünni a tömegből. Az mondjuk biztos, hogy a másik hülyegyerek sem emelt a színvonalon semmit.
Ennyi erővel nincs baj a nézettséggel sem, csak most fossa a videókat, régebben meg volt havi 1 review valami ultra nagy címről.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #72213 2023.03.14. 09:52

Moby írta:Geeez. Tök rég nem nézek már review-kat, meg ilyeneket, most véletlenül belefutottam AngryJoe-ba. Mi a rák történt vele az évek alatt? Ilyen százezres megtekintésekért küzd a srác. Szerintem magyar youtubereket többen néznek...rálépett a melegek tyúkszemére, vagy mi lett vele? :D

hogwarts review ~900k view
dead space review ~500k view

meg sok toltelek video ~100k view-al. szerintem teljesen jol elvan a srac tovabbra is, ezek jo szamok 3millio subscriber mellett.

en inkabb az elott allok teljesen ertetlenul, hogy 10millio(?) lakosu magyarorszagon mekkora szamokat produkalnak retardalt youtuberek. ez mondjuk az orszag bizonyitvanya szvsz :nezze:
van az a csoma, aki regen nagy Apple buzi volt, de egy ideje atallt playboy lifestyle meg elektromos autok mutogatasara, valami Andras. na belefutottam a csatornajaba nemreg tom veletlenul es azt is szazezrek nezik. wtf?
Avatar
Botond

Hozzászólás #72214 2023.03.14. 10:25

SlickAdam írta:hogwarts review ~900k view
dead space review ~500k view

meg sok toltelek video ~100k view-al. szerintem teljesen jol elvan a srac tovabbra is, ezek jo szamok 3millio subscriber mellett.

en inkabb az elott allok teljesen ertetlenul, hogy 10millio(?) lakosu magyarorszagon mekkora szamokat produkalnak retardalt youtuberek. ez mondjuk az orszag bizonyitvanya szvsz :nezze:
van az a csoma, aki regen nagy Apple buzi volt, de egy ideje atallt playboy lifestyle meg elektromos autok mutogatasara, valami Andras. na belefutottam a csatornajaba nemreg tom veletlenul es azt is szazezrek nezik. wtf?
Én összesen egy videóját láttam, amiben kölcsön kapott egy elektromos BMW-t (i4 talán?), és azzal legurult az olasz tengerhez.

Abban értelmezhető dolgokat mondott, hogy x kilométerenként itt-ott-amott megállt kávézni, pisilni a brigád (2 pár), és akkor rátöltve y óra volt az út.
Mivel én ezt megtettem pár éve, nem elektromossal, így visszaigazolta azt amit akkor is gondoltam, hogy amúgy 5 fős családdal ez az elektromos autósdi nem kompromisszum, két óránként a benzinessel is ugyanúgy megálltunk, mert vkinek pisilni kell vagy akármi, és ha a 3 csaj (lányom, csajom, csajom lánya) beáll a pisi sorba az 45 perc, annyi idő alatt meg tölteni is lehetne akár. És amúgy egy évben van 4-5 nap, amikor napi 300km fölött megyek, abból kettő a tengerhez meg vissza, szóval az én személyes autóhasználati szokásaim mellett nincs valójában ez a hatótáv para arra jutottam, és ezt meg is erősítette ez az egy videó.

Mást se tőle se másoktól nem láttam a tecsőn magyar vonalon asszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2023.03.14. 10:26-kor.
Avatar
Necro

Hozzászólás #72215 2023.03.14. 10:26

SlickAdam írta:hogwarts review ~900k view
dead space review ~500k view

meg sok toltelek video ~100k view-al. szerintem teljesen jol elvan a srac tovabbra is, ezek jo szamok 3millio subscriber mellett.

en inkabb az elott allok teljesen ertetlenul, hogy 10millio(?) lakosu magyarorszagon mekkora szamokat produkalnak retardalt youtuberek. ez mondjuk az orszag bizonyitvanya szvsz :nezze:
van az a csoma, aki regen nagy Apple buzi volt, de egy ideje atallt playboy lifestyle meg elektromos autok mutogatasara, valami Andras. na belefutottam a csatornajaba nemreg tom veletlenul es azt is szazezrek nezik. wtf?
Ha ennyire nem tudod merre van az előre a magyar interneten, lehet nem kéne szagérteni.

* utálom handrást
** eléggé lejövőben vagyok az egészről mióta a shortvideó lett 'A' formátum.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #72216 2023.03.14. 10:33

Necro írta:Ha ennyire nem tudod merre van az előre a magyar interneten, lehet nem kéne szagérteni.

* utálom handrást
** eléggé lejövőben vagyok az egészről mióta a shortvideó lett 'A' formátum.


lehet. de a szamok amikbe neha belefutok, azok elkepesztoek. ennyi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72217 2023.03.14. 10:42

SlickAdam írta:hogwarts review ~900k view
dead space review ~500k view

meg sok toltelek video ~100k view-al. szerintem teljesen jol elvan a srac tovabbra is, ezek jo szamok 3millio subscriber mellett.

en inkabb az elott allok teljesen ertetlenul, hogy 10millio(?) lakosu magyarorszagon mekkora szamokat produkalnak retardalt youtuberek. ez mondjuk az orszag bizonyitvanya szvsz :nezze:
van az a csoma, aki regen nagy Apple buzi volt, de egy ideje atallt playboy lifestyle meg elektromos autok mutogatasara, valami Andras. na belefutottam a csatornajaba nemreg tom veletlenul es azt is szazezrek nezik. wtf?
Mostmár az az esemény, ha valamit nem szaroz, gondolom :) Ezek meg épp olyanok. Egyébként ezek jó játékok nagyon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72218 2023.03.14. 10:51

Moby írta:Mostmár az az esemény, ha valamit nem szaroz, gondolom :) Ezek meg épp olyanok. Egyébként ezek jó játékok nagyon.
Dedszpéc azért a szolgalelkűség legalja, nehogymár tapsolni kelljen az ilyesminek, totál érthetetlen ami zajlik körülötte! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72219 2023.03.14. 10:57

Botond írta:Dedszpéc azért a szolgalelkűség legalja, nehogymár tapsolni kelljen az ilyesminek, totál érthetetlen ami zajlik körülötte! :nezze:
Az minden, csak nem szolgalelkű. Egy csomót változtattak a gamplayen is, pályákon is, új elemek jöttek be, stb.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72220 2023.03.14. 10:59

Hogwarts platinázni / maxolni vágyóknak egy kis segédlet:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Avatar
Botond

Hozzászólás #72221 2023.03.14. 12:10

Moby írta:Az minden, csak nem szolgalelkű. Egy csomót változtattak a gamplayen is, pályákon is, új elemek jöttek be, stb.
Ugyanazt a sztorit mesélik el kéccer! Üsd fel a nagy Mobymeghatározót, ez biza szolgalelkűség!
A zinternet korában, amikor ott van ugyanennek minden bitje mindenki számára elérhetően?! Őrület, és a zidióták ennek tapsolnak, száni! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #72222 2023.03.14. 12:17

Botond írta:Ugyanazt a sztorit mesélik el kéccer! Üsd fel a nagy Mobymeghatározót, ez biza szolgalelkűség!
A zinternet korában, amikor ott van ugyanennek minden bitje mindenki számára elérhetően?! Őrület, és a zidióták ennek tapsolnak, száni! :)
Az, hogy egy játékot elérhetővé teszek azok számára, akik már nem tudnak játszani az eredetivel, és az, hogy leforgatom ugyanazt a filmet kérszer úgy, hogy nem teszek hozzá semmit, ez csak a világ Botondjai számára jelenti ugyanazt. Olyan ez, mint a DLSS. Arról is tudsz írni sokat, csak minek. :D
A dead space valóban ugyanazt a sztorit meséli el kétszer, de viszonylag kevesen vannak, akik a sztori miatt játszották volna akár az erdetit, akár a remake-et, remaszter, mittudoménmivoltez. De ők legalább tettek hozzá. Nem a sztorihoz. Ahhoz, amihez tudtak. Nem cvsak hozzáférhetővé tették, de többé is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72223 2023.03.14. 12:26

Amúgy a sorozat is tudott hozzátenni. Az elsőt meg a harmadikat volt is értelme leforgatni. Persze jól jellemzi az tömegigényt, hogy épp e kettőre prüszköltek a népek, mer más a karakter, megabuzik :D De azok leglább tettek hozzá. A többi semmit. És volt valami vicces abban, amikor az internet népe kiadakt az ellie csókon, és belinkeltem az eredeti DLC átvezetőt...
Na. pont ezeknek a Csíroidnak forgatták ezeket. És ha már megtették, adhattak volna nekem is, valamit, de engem olyan sonys módon szájbaszartak, ahogy a sony szoktva volt csinálni az elmúlt években. Ők már csak a csíroidokra koncentrálnak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72224 2023.03.14. 12:28

Moby írta:Az, hogy egy játékot elérhetővé teszek azok számára, akik már nem tudnak játszani az eredetivel, és az, hogy leforgatom ugyanazt a filmet kérszer úgy, hogy nem teszek hozzá semmit, ez csak a világ Botondjai számára jelenti ugyanazt. Olyan ez, mint a DLSS. Arról is tudsz írni sokat, csak minek. :D
A dead space valóban ugyanazt a sztorit meséli el kétszer, de viszonylag kevesen vannak, akik a sztori miatt játszották volna akár az erdetit, akár a remake-et, remaszter, mittudoménmivoltez. De ők legalább tettek hozzá. Nem a sztorihoz. Ahhoz, amihez tudtak. Nem cvsak hozzáférhetővé tették, de többé is.
Figyi már. A régi és az új is elérhető xsx-en és pc-n, de nem lepne meg, ha ps5ös is ez lenne a helyzet? Kinek tették elérhetővé? A senkinek?!

Miközben egy sztorit ps-ről áthozni egy tök másik platformra, egyenesen kontrollermentes plaformra, simán tv-re, az meg semmi?
Eléggé kettős a mérce, de ezt már megszoktuk, csak ne tegyünk már úgy, hogy ez normális, amit levágtál a lasszófasz kapcsán, miközben a dedszpéc meg hűdejó.

Ez csak a szokásos kicsapongás, amiből majd ugyanúgy kigyógyulsz, mint a soha többet nem játszásból, meg a többiből.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72225 2023.03.14. 12:31

Botond írta:Figyi már. A régi és az új is elérhető xsx-en és pc-n, de nem lepne meg, ha ps5ös is ez lenne a helyzet? Kinek tették elérhetővé? A senkinek?!

Miközben egy sztorit ps-ről áthozni egy tök másik platformra, egyenesen kontrollermentes plaformra, simán tv-re, az meg semmi?
Eléggé kettős a mérce, de ezt már megszoktuk, csak ne tegyünk már úgy, hogy ez normális, amit levágtál a lasszófasz kapcsán, miközben a dedszpéc meg hűdejó.

Ez csak a szokásos kicsapongás, amiből majd ugyanúgy kigyógyulsz, mint a soha többet nem játszásból, meg a többiből.
Te, itt a sorozat, most épp a legjobb minőségben, de kb 12 egy tucat az évek óta elérhetőből. Ez így nem volt jó a csírodoknak, most megkapták ugyanazt más pixelekkel. Csíroidajánlással.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #72226 2023.03.14. 12:42

Komolyan tökre érdekel, hogy ehhez mit tett hozzá a sorozat. Azon kívül, hogy arról írt cikket az index, így mindenki megnézte, ezeket az évtizedek alatt meg csak pár millióan. Mivel lett több az egész ezáltal? Milyen hiányt pótolt? Hogyan lett könnyebben hozzáférhető bárki számára?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72227 2023.03.14. 12:49

Moby írta:Komolyan tökre érdekel, hogy ehhez mit tett hozzá a sorozat. Azon kívül, hogy arról írt cikket az index, így mindenki megnézte, ezeket az évtizedek alatt meg csak pár millióan. Mivel lett több az egész ezáltal? Milyen hiányt pótolt? Hogyan lett könnyebben hozzáférhető bárki számára?
Mondjuk azoknak aki nem játszanak játékokkal? Az indextől meg tikkelt kicsit a szemem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72228 2023.03.14. 12:53

Moby írta:Komolyan tökre érdekel, hogy ehhez mit tett hozzá a sorozat. Azon kívül, hogy arról írt cikket az index, így mindenki megnézte, ezeket az évtizedek alatt meg csak pár millióan. Mivel lett több az egész ezáltal? Milyen hiányt pótolt? Hogyan lett könnyebben hozzáférhető bárki számára?
Hű, van baj.
De végre két ikon xsx-en a dedszpéc egy, nem csak egy ikon, az viszont mindent megold!
Avatar
Moby

Hozzászólás #72229 2023.03.14. 13:02

Botond írta:Hű, van baj.
De végre két ikon xsx-en a dedszpéc egy, nem csak egy ikon, az viszont mindent megold!
Ami PS-en nincs. Igen. Meg. Döbbenet, de a "nincs"-et cserélni a "van"-ra. Az mondjuk elég sokat tud hozzátenni :D Hogy úgymondjam felszaporítja a pixeleit. Nulláról 1 fölé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72230 2023.03.14. 13:21

Moby írta:Ami PS-en nincs. Igen. Meg. Döbbenet, de a "nincs"-et cserélni a "van"-ra. Az mondjuk elég sokat tud hozzátenni :D Hogy úgymondjam felszaporítja a pixeleit. Nulláról 1 fölé.
Last of Us meg HBO-n nem volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72231 2023.03.14. 13:22

Zóanagyvarázsló írta:Last of Us meg HBO-n nem volt.
Ez mondjuk igaz. Erre nem gondoltam. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72232 2023.03.14. 13:39

Moby írta:Ami PS-en nincs. Igen. Meg. Döbbenet, de a "nincs"-et cserélni a "van"-ra. Az mondjuk elég sokat tud hozzátenni :D Hogy úgymondjam felszaporítja a pixeleit. Nulláról 1 fölé.
Hogyne lett volna, ne őrüljünk már meg!
Ps3ra is kijött a dedszpéc annak idején, elérhető PS-en. A hármason. És szerintem YouTubeon is nézhető volt, ha ez bárminek is a helyettesítő terméke.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72233 2023.03.14. 16:37

Botond írta:Hogyne lett volna, ne őrüljünk már meg!
Ps3ra is kijött a dedszpéc annak idején, elérhető PS-en. A hármason. És szerintem YouTubeon is nézhető volt, ha ez bárminek is a helyettesítő terméke.

Erre nem tudok mit mondani. Elnézést kérek a szolgalelkűség rajongói klub minden tagjától a negatív kritikáért. Jó ez a sorozat ilyennek is, mert találkozik az igényekkel, én meg akkor sem nagyon kedvelném, ha sokkal jobb lenne, szóval igazából hullamindegy milyen :D Jóez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72234 2023.03.14. 16:45

Ez a Wo Long meg egy HIHETETLENÜL nehéz játék volt!
Nem mondom, hogy alaptalan kijelentések ezek, néha tényleg embert próbáló feladat volt ébren maradni közben, amilyen gyötrelmesen geciunalmas helyenként (szóval a játék 90%-ban).
Avatar
insp

Hozzászólás #72235 2023.03.15. 14:13

3070 Ti villám-élménybeszámoló-összehasonlítás:

Kedvenc játékommal 11158 pöttyöt ért el (minden alapbeállításon, http://www.3dmark.com/spy/36697008)

Összhasonlításképpen ugyanez a vas így teljesített a többi VGA-val:

GTX 1080 Ti: 8621
GTX 1080: 6832
GTX 1070: 5678
GTX 1050 Ti: 2732

A kitűzött célt kb. teljesíti, 2560x1080-ban minden frankó. (Witcher 3 RTX kivételével, ami baromi jól néz ki RT Ultrán, cserébe 40 fps :D)
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #72236 2023.03.15. 18:09

Moby írta:Ez a Wo Long meg egy HIHETETLENÜL nehéz játék volt!
Nem mondom, hogy alaptalan kijelentések ezek, néha tényleg embert próbáló feladat volt ébren maradni közben, amilyen gyötrelmesen geciunalmas helyenként (szóval a játék 90%-ban).
én a végén vagyok a sárkányos tatánál, elsó try-ra a sárkány utolsó milliméter életénél, én meg kacagva-hahotázva ütöttem….kifagyott. Nem látott más lehetőséget.

Én se fogok, mint… skip a francba, ennyit már nem ér. Pedig első try!
Avatar
Moby

Hozzászólás #72237 2023.03.15. 18:25

Kandurex írta:én a végén vagyok a sárkányos tatánál, elsó try-ra a sárkány utolsó milliméter életénél, én meg kacagva-hahotázva ütöttem….kifagyott. Nem látott más lehetőséget.

Én se fogok, mint… skip a francba, ennyit már nem ér. Pedig első try!
Az az utolsó előtti boss. Utána már csak a főboss van. Az mondjuk kemény harc. Talán a legkeményebb a játékban.

/Összesen 4 keményebb harc van a játékban: az első boss, Lu Bu (először), a 3 geci egyszerre a submissionben, és a főboss.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72238 2023.03.15. 18:32

Gye-re-kek. Kijött a márciusi PS Extra lista! RAGE 2. A többi lényegtelen.

Szerintem csinálok még 5 accountot és mindegyikkel előfizetek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #72239 2023.03.15. 18:34

Mondjuk a 3 cigányt csak úgy tudtam lenyomni, hogy már sokszorosan overlevelen voltam. Addig jegeltem a dolgot, mert képtelen voltam átmenni rajtuk. Egyszerűen az egy vicc ott, hogy 3 huszas szintű cigány invadert nem lehet lenyomni 60-as szinten.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72240 2023.03.15. 18:50

DanielT írta:Gye-re-kek. Kijött a márciusi PS Extra lista! RAGE 2. A többi lényegtelen.

Szerintem csinálok még 5 accountot és mindegyikkel előfizetek!
Mer egyébként gondolom egy rakás pénzt kérnek amúgy azért a határ szarért :D Kerülhet legalább HÁROMEZERBE, pedig a dupláját is megérné, hogy ne kelljen vele játszani :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”