A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53481 2020.10.17. 07:51

Moby írta:De mekkorába? Teljesen jól működik, azt csinálja, amit kell: width100%. Kibassza akkorára, mint az ablak. Mit akarsz még ezzel?
Azé' mégse egy oldalas legyen. Az 50% jó mint a youtubeok, le is tudom venni akkorára, de a helyet alul felül kihagyja ugyanúgy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53482 2020.10.17. 08:16

DanielT írta:Azé' mégse egy oldalas legyen. Az 50% jó mint a youtubeok, le is tudom venni akkorára, de a helyet alul felül kihagyja ugyanúgy.
Vegyél ki a div-ből mindent, az iframe-et meg méretezd be akkorára, mint a yt videok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53483 2020.10.17. 08:35

DanielT írta:Ha valaki 30 sec-be sűrítve szeretné megnézni a teljes multiplayer FPS karrierem.

Tökéletesen reprezentatív. :zavart2:
Ha minden lila lenne, akkor azt mondtam volna, hogy ez Zó, amint hélózik!
Avatar
Moby

Hozzászólás #53484 2020.10.17. 11:45

küldjétek már el nekem a psn azonosítótokat!
Avatar
deep

Hozzászólás #53485 2020.10.17. 12:33

Moby írta:küldjétek már el nekem a psn azonosítótokat!
Ez a main, brit:
https://psnprofiles.com/Deepsith
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53486 2020.10.17. 12:43

Moby írta:küldjétek már el nekem a psn azonosítótokat!
Én csak Botond után küldöm! Úgyse találnád ki soha, hogy ugyanaz, mint itt, csak ékezetek nélkül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.10.17. 12:50-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53487 2020.10.17. 12:45

deep írta:Ez a main, brit:
https://psnprofiles.com/Deepsith
Aszondja, hogy nem fogadsz friendsrequestet.
Avatar
deep

Hozzászólás #53488 2020.10.17. 12:50

Moby írta:Aszondja, hogy nem fogadsz friendsrequestet.
Friends of friends-re volt állítva Most átraktam anyone-ra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53489 2020.10.17. 13:00

Moby írta:Aszondja, hogy nem fogadsz friendsrequestet.
Lehet tudja hogy ugy is csak kitorlod :beka2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53490 2020.10.17. 13:12

Moby írta:küldjétek már el nekem a psn azonosítótokat!
Nem egyszerűbb, ha csak te rakod be és felveszünk?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53491 2020.10.17. 13:15

Moby írta:Vegyél ki a div-ből mindent, az iframe-et meg méretezd be akkorára, mint a yt videok.
Na ez alapján én semmire nem megyek. Kódot konkrétan pls, te is tudod tesztelni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53492 2020.10.17. 13:24

DanielT írta:Nem egyszerűbb, ha csak te rakod be és felveszünk?
moby30_HU
Avatar
deep

Hozzászólás #53493 2020.10.17. 14:09

DanielT írta:Nem egyszerűbb, ha csak te rakod be és felveszünk?
Hátha más is fel akar venni, mekee pl. épp most vett fel :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53494 2020.10.17. 15:18

Zóanagyvarázsló írta:Én csak Botond után küldöm! Úgyse találnád ki soha, hogy ugyanaz, mint itt, csak ékezetek nélkül.
Én azóta ezen gondolkozok, hogy mi lehet és hova írtam fel! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53495 2020.10.17. 16:10

Megtaláltam, ugyanaz mint xboxon, Badbitie. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53496 2020.10.17. 16:16

Mafia Definitive Edition

+Tud nagyon jól kinézni, este esőben top minőség Lost Heaven
+Még mindig fun az ótókázás, főleg mikor már komolyabb verdák is a kezünk közé kerülnek, pár apróságra is odafigyeltek pl ha jobban toljuk neki akkor jobban is füstöl a gép, a teherautó rossz úton zörög/nyekereg stb, kihagyott ziccer egy normális belső nézet
+Nagyon adja a 30as évek Amerikája és a gengszterstory
+18éves gameplayen áramvonalasítottak és még mindig működik, változatos
+Átvezetők szinte kivétel nélkül kurvajók

-Tud bazárian is kinézni
-Jó hogy kell néha settenkedni is, meg van hullacipelés amit hiányolok az NG játékokból de bőven lehetett volna még finomítani rajta mert elég bazári, de hál istennek nincs agyonerőltetve
-Bugok, 2x kidobott az asztalra is
-Kisebb nagyobb butítások

Emlékszem mikor pletykáltak a Mafia2 remakről anyáztam miért nem az 1et remakelik, arra férne rá igazán hát megkaptuk, nem hibátlan de nálam betalált, hozza az előd hangulatát. :eljen:

Kép

az original főmenü zenéje még mindig üt.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #53497 2020.10.17. 17:58

deep írta:Hátha más is fel akar venni, mekee pl. épp most vett fel :integet2:
Jaja, elolvastam, s nemnagyon volt innen senki felvéve, ugyhogy potoltam
Avatar
Botond

Hozzászólás #53498 2020.10.17. 19:27

phpBB [media]

AOE3 elemzés, a vsync nem működik, a fix60 minden konfigon elérhetetlen valós, de majd fixelik, remélem, amúgy szenzációs a cucc még mindig.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53499 2020.10.17. 20:21

Moby írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=7TBPrYJDoDE[/vieo]
Vajon hány játék fog ilyen kártyákat, meg activityket támogatni a 1st partykon kívül?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53500 2020.10.17. 20:22

Moby írta:Mert azok a konzolok, amik már tudnak is VRR-t, azokat nem 27,3-ra lövik már be.
Én még ilyen létezését nem láttam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53501 2020.10.17. 20:50

Én aabyssx vagyok PSN-en is (uk acc), de tartok tőle, hogy nem egyhamar fogom használni. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53502 2020.10.18. 00:15

A Plague Tale mini-review:
- jól néz ki sok helyen
- kegyetlen, véres, középkori fantáziavilág
- nem túlszaturált színek, egész valóságos
- 3rd person csőjáték
- túlélő, egyszerű gameplay mindig csavar, változtat valamit, kb. pont ahol túl sok lenne
- érdekes mese, hangulatos az egész
- tökre egyben volt és jó volt kb. végig
- elég rövid credits, nem is értem, hogy tudtak ilyen minőségű játékot csinálni
/ 10
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53503 2020.10.18. 00:22

Habzsolom a játékokat. Idén már vagy 18-at végigvittem. Gamepass boostolt 6-ot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53504 2020.10.18. 00:38

aabyssx írta:A Plague Tale mini-review:
- jól néz ki sok helyen
- kegyetlen, véres, középkori fantáziavilág
- nem túlszaturált színek, egész valóságos
- 3rd person csőjáték
- túlélő, egyszerű gameplay mindig csavar, változtat valamit, kb. pont ahol túl sok lenne
- érdekes mese, hangulatos az egész
- tökre egyben volt és jó volt kb. végig
- elég rövid credits, nem is értem, hogy tudtak ilyen minőségű játékot csinálni
/ 10
Nekifutottam vagy 5x, de egyszer sem kötött le igazán. Most is itt van feltelepítve, de szerintem én ezt már nem fogom befejezni. Oda jutott, ahova szinte minden az idén.1 órán át tetszett, aztán elfelejtettem elindítani is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53505 2020.10.18. 09:20

Day of the Tentacle Remastered (és benne a Maniac Manson remaster is), Full Throttle Remastered, Grim Fandango Remastered is jön a ganépasszba a hónap végén. Ez örömteli, de inkább a többi régi cuccot remasterelné már végre a doublefine, mint pl a Zak McKrakent, vagy mondjuk a Monkey Islandeket, bár annak az első két részéből van a mai napig vállalható felújítás, de a többire ráférne egy gatyába rázás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53506 2020.10.18. 09:25

Moby írta:Nekifutottam vagy 5x, de egyszer sem kötött le igazán. Most is itt van feltelepítve, de szerintem én ezt már nem fogom befejezni. Oda jutott, ahova szinte minden az idén.1 órán át tetszett, aztán elfelejtettem elindítani is.
Hát amúgy én is egy kezemen meg tudod számolni, hogy mi az ami idei játék és említésre méltó. Ha remastereket/dlc-ket/kieg-eket is figyelembe veszem, akkor már kétkezes, és ehhez tudna nagyon nagy jóindulattal csatlakozni még pár cím, ami megjelent idén olyan platformra is, ahol korábban nem volt elérhető és így a látókörömbe került. Szerencsére sikerült tekintélyes backlogot halmozni, szóval azért ez se volt gyenge év eddig.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53507 2020.10.18. 11:58

Zó, a sok halo mellett a The Boysra jut ido? Felenel jarok eddig adja ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53508 2020.10.18. 12:29

Szegény százhúsz FPS -re vágyó ÖKÖRNEK* kipukkasztották a lufiját. ;((

Kép

*De most tényleg, hogy lehet valaki ekkora fogalmatlan barom, hogy a Redditet ismeri, a billentyűzetet is tudja használni de bekérdezi a százúszefpéest. Ezeken a hugyokon. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53509 2020.10.18. 12:32

DanielT írta:Szegény százhúsz FPS -re vágyó ÖKÖRNEK* kipukkasztották a lufiját. ;((

Kép

*De most tényleg, hogy lehet valaki ekkora fogalmatlan barom, hogy a Redditet ismeri, a billentyűzetet is tudja használni de bekérdezi a százúszefpéest. Ezeken a hugyokon. :wilting:
Az az Rt is kb tesco gazdasagos kategoria ;) Meg talan ez a prevgen legion is jo esetben fogja 4kban tartani a fix30at.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53510 2020.10.18. 12:52

Mondjuk RT nélkül 60fps-t tehettek volna bele, ha már a valhallába raktak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53511 2020.10.18. 13:02

Bár amit írt, az tonképp nem zárja ki a létezését
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53512 2020.10.18. 13:11

Moby írta:Mondjuk RT nélkül 60fps-t tehettek volna bele, ha már a valhallába raktak.
Egyik leg undorítóbb kinézet amit az utóbbi időben láttam, még egy Witcher3at is szívesebben nézek ami már 5 éves játék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53513 2020.10.18. 13:40

Lepörgött flixin a A chicagói hetek. Teljesen vállalható a cucc, remek színészi alakítások, magyar szempontból teljesen irreleváns történet, de a történelem kedvelőinek érdekes lehet. Jó volt, fordulatos volt, nem is ismertem a sztorit, szóval lekötött végig, aki szereti az ilyesmit azoknak ajánlom/10.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53514 2020.10.18. 13:50

Botond írta:Day of the Tentacle Remastered (és benne a Maniac Manson remaster is), Full Throttle Remastered, Grim Fandango Remastered is jön a ganépasszba a hónap végén. Ez örömteli, de inkább a többi régi cuccot remasterelné már végre a doublefine, mint pl a Zak McKrakent, vagy mondjuk a Monkey Islandeket, bár annak az első két részéből van a mai napig vállalható felújítás, de a többire ráférne egy gatyába rázás.
A Maniac Mansion nem remaster, de hanem a régi, 1989-es Enhanced verzió benne, de tény, hogy az 1993-as eredeti Day of the Tentacle-be annál régebbi verziót raktak, meg is lepödtem, mert a szebb verziót játszottam elötte végig. Talán PC Speaker helyett van hangemuláció, oszt ennyi. Meg persze jár egy achievement az elindításáért.

Egyébként azéry ezeket remasterelték, mert ezeknél volt Tim Schafer a fönök (a DotT esetében társlead), ezeken kívül a MI 1-2 dizájnjában és sztorijában volt a triumvirátus tagjaként kulcsszerepe, de ezekböl van remaster, és ezek alapvetöen Ron Gilbert gyermekei. A MI 3-ban a sztoriba segített be a két új lead designernek, de nem az ö projektje volt.

A MI 1 felújítását mondjuk nem csípem, a 2-é jobb lett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53515 2020.10.18. 13:52

Micsu írta:Zó, a sok halo mellett a The Boysra jut ido? Felenel jarok eddig adja ;)
Majd, el akartam olvasni a képregényeket elötte. Szóval PS6-on nézem majd :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53516 2020.10.18. 14:07

Zóanagyvarázsló írta:Majd, el akartam olvasni a képregényeket elötte. Szóval PS6-on nézem majd :idiota:
Az elso evadot lattad nem? :circling:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53517 2020.10.18. 14:10

Micsu írta:Az elso evadot lattad nem? :circling:
Nem rossz, de annyira nem adta, mint az első évad.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53518 2020.10.18. 14:51

aabyssx írta:Habzsolom a játékokat. Idén már vagy 18-at végigvittem. Gamepass boostolt 6-ot.
Most ránéztem a doksimra és én is pont 18 végigvitt játéknál járok.
Mondjuk a 2 hónap gamepass ehhez eddig egy szép kerek 0-val járult hozzá. Nyomtam egy kis Forza 7-et még kontrollerrel, ha már letöltöttem a 100GB-ot kétszer is, de valahogy nem adja. :schmoll2:
A DMC5-ben haladgattam DMD-n, de itt már nagyon nem szarral gurigázik a program. Megkockáztatom hogy nagyobb ugrás a hard után, mint normál után a hard. A Hell&hell-es S rankozáshoz szerintem soha nem leszek elég autista. :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53519 2020.10.18. 15:52

benőmenő írta:Nyomtam egy kis Forza 7-et még kontrollerrel, ha már letöltöttem a 100GB-ot kétszer is, de valahogy nem adja.
Nekem meg valahogy át kellene rakni SSD-re, de nincs erőm hozzá, szóval FH3 (PC-n) és FM4 (x360on) pörög felváltva, ha autózni akarok. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53520 2020.10.18. 15:55

Micsu írta:Az elso evadot lattad nem? :circling:
Utána olvastam el az első füzetet. A második évadnál kíváncsi vagyok, hogy mennyire épít a kiamradt dolgokra, illetve mennyire vegytiszta folytatás. Amúgy egyelőre a sorozat jobban tetszik. Kevésbé 18+-os, de jobban betalált nálam. Aztán lehet, hogy az évad végére jobban tetszik az eredeti matéria.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53521 2020.10.18. 17:59

Keresem a következő gamepassos játékot, gondoltam gyorsan kipróbálom a Gear of a Wars4-et, hátha azt nem tudják annyira girlifyolni.
Asszongya kell neki vagy 110 dzsigabájt hely. LOL, hát kinek van ennyi szabad helye egy SSD-n? Nóórmális? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53522 2020.10.18. 18:07

aabyssx írta:Keresem a következő gamepassos játékot, gondoltam gyorsan kipróbálom a Gear of a Wars4-et, hátha azt nem tudják annyira girlifyolni.
Asszongya kell neki vagy 110 dzsigabájt hely. LOL, hát kinek van ennyi szabad helye egy SSD-n? Nóórmális? :D
Nem akarom elspoilerezni, de a négyet azt pont tudták girlifyolni, bármit is jelentsen az, szóval az ötnek ess neki. :D Mondjuk az is akkora, szóval nyomjad az uninstallt a szarokra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53523 2020.10.18. 18:36

aabyssx írta:Keresem a következő gamepassos játékot, gondoltam gyorsan kipróbálom a Gear of a Wars4-et, hátha azt nem tudják annyira girlifyolni.
Asszongya kell neki vagy 110 dzsigabájt hely. LOL, hát kinek van ennyi szabad helye egy SSD-n? Nóórmális? :D
Hát, a főkarater mellett a másik nő, és az 5-ben már ő a főkarakter.

A játékos PC-mben mindkét SSD-men 110+ GB szabad helyem van (jó, az egyiken már 10% se maradna szabad, ha telepíteném rá), és bőven tudnék mit letakarítani. Nagynak számít a helyigényük, de nem kiemelkedőnek. Kérdezd csak Botondot, aki egy Halo játék miatt kénytelen fenntartani a teljes MCC-t, és így 100+ GB-ot, mert a Windows Store ennyire menő.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53524 2020.10.18. 18:41

Zóanagyvarázsló írta:Hát, a főkarater mellett a másik nő, és az 5-ben már ő a főkarakter.
Jajj, tényleg, az 5 a csajosabb. Fordított sorrendben játszottam a 4-5öt, aztán teljesen belezavarodtam a jól kidolgozott történetbe. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53525 2020.10.18. 18:43

Botond írta:Jajj, tényleg, az 5 a csajosabb. Fordított sorrendben játszottam a 4-5öt, aztán teljesen belezavarodtam a jól kidolgozott történetbe. :D
Kaitet mondjuk jobban viseltem, mint Del brót. De talán a 4-ben lehet a választani a kettő között, én hostként Dzséjdí FÉNIKSZ voltam (Micsu meg a csajom), az 5-ben viszont Del/JD - és beragadós bug miatt egy kicsit robot. Sztori (elvégre egy megható Gearsről van szó) szempontjából mondjuk ott is Kait a fontosabb karakter.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53526 2020.10.18. 19:02

Zóanagyvarázsló írta:Kaitet mondjuk jobban viseltem, mint Del brót. De talán a 4-ben lehet a választani a kettő között, én hostként Dzséjdí FÉNIKSZ voltam (Micsu meg a csajom), az 5-ben viszont Del/JD - és beragadós bug miatt egy kicsit robot. Sztori (elvégre egy megható Gearsről van szó) szempontjából mondjuk ott is Kait a fontosabb karakter.
Eleg nagy szegyen volt h mindig a csajodnak kellett megmenteni :P
Meghato Gears :-/ mar is sikerult abyt elidegeniteni :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #53527 2020.10.18. 20:31

Zóanagyvarázsló írta:Kaitet mondjuk jobban viseltem, mint Del brót. De talán a 4-ben lehet a választani a kettő között, én hostként Dzséjdí FÉNIKSZ voltam (Micsu meg a csajom), az 5-ben viszont Del/JD - és beragadós bug miatt egy kicsit robot. Sztori (elvégre egy megható Gearsről van szó) szempontjából mondjuk ott is Kait a fontosabb karakter.
Mindenesetre azt fenntartom, hogy ezerszer inkább bármelyik gears, mint héló. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53528 2020.10.18. 21:25

Botond írta:Lepörgött flixin a A chicagói hetek. Teljesen vállalható a cucc, remek színészi alakítások, magyar szempontból teljesen irreleváns történet, de a történelem kedvelőinek érdekes lehet. Jó volt, fordulatos volt, nem is ismertem a sztorit, szóval lekötött végig, aki szereti az ilyesmit azoknak ajánlom/10.
Megnéztem, nekem is teljesen ismeretlen volt a sztori. Érdekes volt és egyben természetesen undorító és felháborító.

Mostanában több ilyen "true crime" dokut néztem FLIXIKÉN és őrületes amik megtöténtek a modern "igazságszolgáltatásban". A Confession Killer minisorozatot ajánlom például, ott is olyan fordulatok vannak amiket tényleg csak az élet tud írni.
Avatar
insp

Hozzászólás #53529 2020.10.19. 01:16

A farkas gyermekei elso evad kritika:
Deep szavaianal nem tudnam jobban leirni: "Volt pár jó pillanata, de összességében ez egy fasság szerintem."

Sajnos tenyleg igy van. Az alkotok 5-6 evadosra tervezik, szoval nem erdemes idot szanni ra, hogy na majd a masodik evadban jol megmagyaraznak mindent....
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53530 2020.10.19. 08:58

insp írta:A farkas gyermekei elso evad kritika:
Deep szavaianal nem tudnam jobban leirni: "Volt pár jó pillanata, de összességében ez egy fasság szerintem."

Sajnos tenyleg igy van. Az alkotok 5-6 evadosra tervezik, szoval nem erdemes idot szanni ra, hogy na majd a masodik evadban jol megmagyaraznak mindent....
Az utolsó részig tartotta a színvonalat, de ott valamit nagyon benéztek, és nem láttam pozitív véleményt az évadzáróról. Ha tényleg egy fasza sci-fire vágyna a lelketek és még nem láttátok, akkor: The Expanse. Valamint a könyvek ami az alapja, vagyis minden évad 1 könyv. Szerk: most jön az 5. évad / könyv.
Spoiler
Most akkor valami AI megcsinálta Mothert egy VR térben, hogy az kinyomjon magából egy repülő kígyót? :vigyor5: Tényleg fasság volt az utolsó rész, de a többi adta.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53531 2020.10.19. 10:07

TasManXT írta:Az utolsó részig tartotta a színvonalat, de ott valamit nagyon benéztek, és nem láttam pozitív véleményt az évadzáróról. Ha tényleg egy fasza sci-fire vágyna a lelketek és még nem láttátok, akkor: The Expanse. Valamint a könyvek ami az alapja, vagyis minden évad 1 könyv. Szerk: most jön az 5. évad / könyv.
Spoiler
Most akkor valami AI megcsinálta Mothert egy VR térben, hogy az kinyomjon magából egy repülő kígyót? :vigyor5: Tényleg fasság volt az utolsó rész, de a többi adta.
Utolso evad hoki volt ott is :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53532 2020.10.19. 10:29

Micsu írta:Utolso evad hoki volt ott is :(
Ízlések és pofonok... szépen követik a sztorit a vélemények alapján. Sajnos a könyv sorozat kimaradt eddig, de lehet majd pótolom, ha esetleg kapna egy kaszát. Amazon elég tökös, szóval szerintem nem fogja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53533 2020.10.19. 10:31

TasManXT írta:Az utolsó részig tartotta a színvonalat, de ott valamit nagyon benéztek, és nem láttam pozitív véleményt az évadzáróról. Ha tényleg egy fasza sci-fire vágyna a lelketek és még nem láttátok, akkor: The Expanse. Valamint a könyvek ami az alapja, vagyis minden évad 1 könyv. Szerk: most jön az 5. évad / könyv.
Spoiler
Most akkor valami AI megcsinálta Mothert egy VR térben, hogy az kinyomjon magából egy repülő kígyót? :vigyor5: Tényleg fasság volt az utolsó rész, de a többi adta.
Az egész második fele lejtmenet volt, de a vége...atyaisten :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53534 2020.10.19. 11:22

Extremedigital oldalrol tapasztalat?
Avatar
deep

Hozzászólás #53535 2020.10.19. 14:15

Micsu írta:Extremedigital oldalrol tapasztalat?
Mármint az egyik, ha nem a legrégebbi magyar tech webáruház ami mára már több országban is működik? Tökjó. Vagy mire vagy kíváncsi? :D Többször vásároltam ott, néha vannak jó áraik és a szállítás se drága náluk. Egyszer cserélnem is kellett valamit, mert nem lett jó, szó nélkül visszaadták a pénzt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53536 2020.10.19. 14:16

deep írta:Mármint az egyik, ha nem a legrégebbi magyar tech webáruház ami mára már több országban is működik? Tökjó. Vagy mire vagy kíváncsi? :D Többször vásároltam ott, néha vannak jó áraik és a szállítás se drága náluk. Egyszer cserélnem is kellett valamit, mert nem lett jó, szó nélkül visszaadták a pénzt.
Erre voltam kivancsi, en nem vasaroltam meg toluk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53537 2020.10.19. 16:59

Dt úgy veszem észre hogy amiket küldök PÜt azok át se mennek, küldtem múlt héten meg most is nem kaptad meg?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53538 2020.10.19. 17:47

Micsu írta:Dt úgy veszem észre hogy amiket küldök PÜt azok át se mennek, küldtem múlt héten meg most is nem kaptad meg?
Aljas rágalom, a múlt héten megkaptam, csak képtelen voltam reagálni érdemben. Most nem jött semmi.

De még mindig képtelen vagyok. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53539 2020.10.19. 17:48

DanielT írta:Aljas rágalom, a múlt héten megkaptam, csak képtelen voltam reagálni érdemben. Most nem jött semmi.

De még mindig képtelen vagyok. :D
Csak tőmondatokban reagálj az a lényeg, hogy nepálban is értsék! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53540 2020.10.19. 17:53

DanielT írta:Aljas rágalom, a múlt héten megkaptam, csak képtelen voltam reagálni érdemben. Most nem jött semmi.

De még mindig képtelen vagyok. :D
Erdekes mert az elkuldottek kozott en csak az elsot latom :P Ne reagalj nem gond, mar gondoltam felteszem 5kert a jatekaimra majd betolom ide a screenshotot akkor majd reagalsz :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53541 2020.10.19. 17:59

Micsu írta:Erdekes mert az elkuldottek kozott en csak az elsot latom :P Ne reagalj nem gond, mar gondoltam felteszem 5kert a jatekaimra majd betolom ide a screenshotot akkor majd reagalsz :D
Majd betolok én is neked valamit amire reagálni fogsz! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53542 2020.10.19. 18:48

Nem létező probléma a hangerő. (mármint ez így elhangzik)

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #53543 2020.10.19. 21:23

DanielT írta:Igazi kisnyugdíjas megfélemlítő, népbutító agyhalál. :wilting:
te rányomtál egy origo linkre?! :( MIÉRT?!

moby digitbe megy, aztán origo link... lehet félévig megint nem kéne jönnöm, ez a hely maga a pokol! :(
Spoiler
;)
Avatar
arty

Hozzászólás #53544 2020.10.19. 21:37

Micsu írta:Extremedigital oldalrol tapasztalat?
Hetekig szállítgatták a rendelt cuccot egyik raktárukból a másikba, ilyenformán a vásárláskori "raktáron" státusz nem volt teljes hazugság, én mégis inkább csak néhány napot vártam volna.... Kollégával ugyanez, szóval náluk ez "szokásos" lehet.

Régenmindenjobbvót.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53545 2020.10.19. 21:41

arty írta:te rányomtál egy origo linkre?! :( MIÉRT?!

moby digitbe megy, aztán origo link... lehet félévig megint nem kéne jönnöm, ez a hely maga a pokol! :(
Spoiler
;)
Te meg a Halot reklámoztad évekig, hát látod senki se tökéletes :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #53546 2020.10.19. 21:47

DanielT írta:Nem létező probléma a hangerő. (mármint ez így elhangzik)

[video]https://youtu.be/aQ22I9WGIvw[/video
a ps5re mennyit mértek az influenzerek?

kibbbaszott szotyi.
Avatar
arty

Hozzászólás #53547 2020.10.19. 21:48

Micsu írta:Te meg a Halot reklámoztad évekig, hát látod senki se tökéletes :mf2:
vezeklésül zóval és botondal kellett végigtolni, ÚJRA!

az origósok mennyi letöltendőre számíthatnak?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53548 2020.10.19. 21:51

arty írta:vezeklésül zóval és botondal kellett végigtolni, ÚJRA!

az origósok mennyi letöltendőre számíthatnak?
Annyival biztos nem, hogy ne irigyeljem öket a Halo-kalandok után.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53549 2020.10.19. 21:59

Zóanagyvarázsló írta:Annyival biztos nem, hogy ne irigyeljem öket a Halo-kalandok után.
Panaszkodsz itt mikor a jatek igaz erosseget a multit meg nem is nyomtatok, parszaz orat azert csak bele kene tenni nem? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53550 2020.10.19. 22:11

arty írta:a ps5re mennyit mértek az influenzerek?

kibbbaszott szotyi.
Megnéztem én is. 200 wattot vesznek ki a tápból, és már ötven fokos a cucc kívülről. Hű mi lesz itt, ha metálba lesz kódolva vmi és kiveszi a 250 wattot mondjuk. Le fog égni az egész a picsába. Most ez a videó nekem is gyomorforgató volt kicsit, a kibaszott nagy (x) hiányzott vmelyik sarokból.
Hangot meg mérni se mertek a 62 fokos levegőhöz. Édesistenkém. És az se jó válasz erre, hogy ha a PS5 kétszerszarabb. Azt úgyis veszik a vallási fanatikusok, lehet szar is, drága is.

Vissza: “Leáldozott.hu”