A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41511 2019.08.25. 13:47

[*]
Botond írta:Hát eleve már ez elbaszás, hogy különbútoroztak a HBOtól és saját n+1. stream platformot indítottak... :(
legalabb lesz verseny ugyebar...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41512 2019.08.25. 19:57

Botond írta:Hát eleve már ez elbaszás, hogy különbútoroztak a HBOtól és saját n+1. stream platformot indítottak... :(
Hát, az nem nagy kár,, hbo egy fostömlő, csak a gyerek miatt van, meg asszony néhány sorozata miatt, én soha nem találok rajta semmit ami picit is érdekelne, vagy láttam már. A disney cucca fasza lehet, de állandoan nem fog menni netflix mellett nekem, még jo hogy bármikor váltogathatok havonta, mikor melyik kell jobban. Én is szeretnék egy suoerior platformot ingyé, vagy olcsobban, de ez annyira se fog menni mint az egy pc store elmélete.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41513 2019.08.25. 21:03

Azon kaptam magamat, hogy elég sok óra ment bele a FFXV-be. Fő szállal nem haladok - mert banális és gyagya -, de nagyon szép panorámák vannak benne, és csak mászkálok össze-vissza, mindenféle random side questet csinálgatva.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41514 2019.08.25. 21:53

aabyssx írta:Azon kaptam magamat, hogy elég sok óra ment bele a FFXV-be. Fő szállal nem haladok - mert banális és gyagya -, de nagyon szép panorámák vannak benne, és csak mászkálok össze-vissza, mindenféle random side questet csinálgatva.
Ugyanígy jártam AC Egyiptommal. Két jókor időzítette nyaralás robbantott csak ki Egyiptomból. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41515 2019.08.25. 21:57

Mekee írta:Hát, az nem nagy kár,, hbo egy fostömlő, csak a gyerek miatt van, meg asszony néhány sorozata miatt, én soha nem találok rajta semmit ami picit is érdekelne, vagy láttam már. A disney cucca fasza lehet, de állandoan nem fog menni netflix mellett nekem, még jo hogy bármikor váltogathatok havonta, mikor melyik kell jobban. Én is szeretnék egy suoerior platformot ingyé, vagy olcsobban, de ez annyira se fog menni mint az egy pc store elmélete.
Ezt nehezen tudom értelmezni. Ugye a Disney komplett kínálata fent volt hbo GOn, starwarsoktól elkezdve meséken át mindenig. Aztán kipattant a fejekből az ötlet, hogy ez legyen külön platform. Hbo go-n ott marad minden ami nem Disney, meg pár mese mutatóba, de százada a korábbiaknak, plusz sw, karib tenger kalózai, stb mínusz, és ezeknek legyen egy külön csatorna. Szóval most majd mehet Disney és netflix egyszerre a gyerekek meg magad miatt, esetleg Disney meg hbo go az asszony és a gyerekek miatt, de semmiképp, nem feded le az igényeket egy hbo go plusz netflix komboval, mert a mesék elköltöztek... szopás.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41516 2019.08.26. 01:12

Botond írta:Ugyanígy jártam AC Egyiptommal. Két jókor időzítette nyaralás robbantott csak ki Egyiptomból. :)
Én szinte csak emiatt játszom az AC-ket. Megyek mindenhova nézelődni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41517 2019.08.26. 12:27

Szerencsétlen áldozatok, amíg meg nem találják az opciót, hogy csak kontrolleresekkel rakja össze a matchmaking. :DD

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41518 2019.08.26. 12:29

Ez a 2V2 meg a legécebb játékmód, amit valaha ember kitalált.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41519 2019.08.26. 13:38

DanielT írta:Ez a 2V2 meg a legécebb játékmód, amit valaha ember kitalált.
miért is?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41520 2019.08.26. 15:30

deep írta:Csak a xiaomi. Mi 9T a javaslatom,bár az 90 felett van. De redmi note 7 is van már 55kért. Minden más gyártó drágábban adja ugyanazt a technot.
Hol érdemes venni? A garanciáztatás és a megbízható boltok miatt kérdezem. Egy-két héten belül vennék valamit. Az 55k még vállalhatónak is tűnik. Egyébként mi az a feature, illetve hardveres szint, ami alá szívás 2019-ben menni (nyilván nem egy évre kéne).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41521 2019.08.26. 16:29

CSAK NŐI streamerek nyomhatják a Control-t először! Éljen az egyenlőség! Nincs túltolva. Mindig is így volt.

control_punáknak.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41522 2019.08.26. 16:30

És remélem keresztrefeszítik őket, amiért MEGTILTJÁK A TRANSZNEMŰEKNEK!!!, hogy hozzáérjenek a játékhoz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41523 2019.08.26. 16:36

DanielT írta:CSAK NŐI streamerek nyomhatják a Control-t először! Éljen az egyenlőség! Nincs túltolva. Mindig is így volt.

control_punáknak.jpg
Jó kis mizogén trükk. A Quantum Breaket is csak az ellenségeimmel játszatnám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41524 2019.08.26. 16:52

Ez is nagy igazság:

"And most of these "creators" are jobless stoners or failed cam girls, the latter of which prey on virgins to get money knowing they won't have to get naked to do it."
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41525 2019.08.26. 18:44

Zóanagyvarázsló írta:Jó kis mizogén trükk. A Quantum Breaket is csak az ellenségeimmel játszatnám.
jobbnak tunik mint a quantum fake
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41526 2019.08.26. 19:09

Mintha az új NVidia driverben lenne integer scaling. Mintha itt érdekelt volna valakit ilyen...
(Meg egy ultra low latency setting, amit még nem tudok, hogy mit jelent.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41527 2019.08.26. 19:39

aabyssx írta:Mintha az új NVidia driverben lenne integer scaling. Mintha itt érdekelt volna valakit ilyen...
(Meg egy ultra low latency setting, amit még nem tudok, hogy mit jelent.)
Nincs benne. Van már rá kisprogi, nem kell, hogy driverben legyen. Amúgy driver szinten csak az intel rakta bele(vagy fogja belerakni, nem követtem).
Avatar
Moby

Hozzászólás #41528 2019.08.26. 19:42

De tényleg ottvan. Baze...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41529 2019.08.26. 19:43

Micsoda fordulatok, csak kapkodom a fejem! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41530 2019.08.26. 19:44

Egy szót sem szóltak róla, csak beletették. Pár év könyörgés kellett. De működik tökéletesen, most teszteltem.
Avatar
deep

Hozzászólás #41531 2019.08.26. 19:51

Zóanagyvarázsló írta:Hol érdemes venni? A garanciáztatás és a megbízható boltok miatt kérdezem. Egy-két héten belül vennék valamit. Az 55k még vállalhatónak is tűnik. Egyébként mi az a feature, illetve hardveres szint, ami alá szívás 2019-ben menni (nyilván nem egy évre kéne).
Én megfogom az arukereso.hu-t és a legolcsóbb helyről veszem. Vagy ha mondjuk 1-2 ezerrel drágább, akkor egy nevesebb bolttól. De legutóbb épp az 1mobil nevű leg-noname-ebb bolttól vettem, másnap jött a 95k-s Mi 9T a futárral. Vagy ott a hardverapro és használt pár hónapos garis még ócsóbbé.
Szerk: ja és a minimum szerintem 4/64, 6". A többi kb. hót mindegy, mert nem tudnak olyan szart beletenni már, ami ne lenne elég átlag felhasználásra. Az meg egyéni preferencia / igény kérdése, hogy milyen kijelző (oled, LCD), milyen kamera stb...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41532 2019.08.26. 19:54

aabyssx írta:Mintha az új NVidia driverben lenne integer scaling. Mintha itt érdekelt volna valakit ilyen...
(Meg egy ultra low latency setting, amit még nem tudok, hogy mit jelent.)
"At any rate, the feature is being rolled out today for Turing owners – and just Turing owners."
Azért megtalálták, hogyan lehet patkánykodni ezzel is. :levele:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41533 2019.08.26. 20:19

deep írta:Én megfogom az arukereso.hu-t és a legolcsóbb helyről veszem. Vagy ha mondjuk 1-2 ezerrel drágább, akkor egy nevesebb bolttól. De legutóbb épp az 1mobil nevű leg-noname-ebb bolttól vettem, másnap jött a 95k-s Mi 9T a futárral. Vagy ott a hardverapro és használt pár hónapos garis még ócsóbbé.
Szerk: ja és a minimum szerintem 4/64, 6". A többi kb. hót mindegy, mert nem tudnak olyan szart beletenni már, ami ne lenne elég átlag felhasználásra. Az meg egyéni preferencia / igény kérdése, hogy milyen kijelző (oled, LCD), milyen kamera stb...
Azért jó sok értékelésük van, annyira nem noname-ek, csak drága a postaköltség, és nem látok náluk tokot, magyarul vehetem meg máshonnan (szintén postaköltséggel).

Toknál van valami telefonkezdő számára hasznos tudnivaló? Úgy általában és a Redmi Note 7-nél.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41534 2019.08.26. 20:22

Van egy olyan érzésem, hogy ez egy szar film lesz.... de remélem, hogy nem lesz igazam
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #41535 2019.08.26. 20:31

Zóanagyvarázsló írta:Azért jó sok értékelésük van, annyira nem noname-ek, csak drága a postaköltség, és nem látok náluk tokot, magyarul vehetem meg máshonnan (szintén postaköltséggel).

Toknál van valami telefonkezdő számára hasznos tudnivaló? Úgy általában és a Redmi Note 7-nél.
Jár minden Xiaomi telóhoz jópár generáció óta tok is. Dobozban találod. Note 7-hez is van. Csapsz mellé egy védőüveget, (minden sarkon kapni) és megvagy. Ha drágállod a postát, akkor nézz másik boltot. De ahogy látom a következő a sorban 2 ezerrel drágább, + 990 posta, még mindig az 1mobil a legolcsóbb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41536 2019.08.26. 20:46

Zó okostelefont vesz? nah ezt is megéltük? :beka3:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41537 2019.08.26. 20:51

Micsu írta:jobbnak tunik mint a quantum fake
Ez biztos?
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41538 2019.08.26. 21:54

Lement az első kör(lepörgött a credits) a Remnant: From the Ashesből. Vége ugye nincs, ennek a játéknak olyanja nincsen, de ez a játék egy csoda, egy gyöngyszem. Innentől főleg coopban nyomom, begyűjtöm amit lehet.
lement.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41539 2019.08.26. 22:26

deep írta:Jár minden Xiaomi telóhoz jópár generáció óta tok is. Dobozban találod. Note 7-hez is van. Csapsz mellé egy védőüveget, (minden sarkon kapni) és megvagy. Ha drágállod a postát, akkor nézz másik boltot. De ahogy látom a következő a sorban 2 ezerrel drágább, + 990 posta, még mindig az 1mobil a legolcsóbb.
Ja, ha tok jár hozzá, akkor tényleg csak védőüveg kell hozzá. Megnézem majd itt helyben, van-e visszautasíthatatlan ajánlat, ha nincs, akkor marad a zinternet.
Avatar
deep

Hozzászólás #41540 2019.08.26. 23:45

Moby írta:Lement az első kör(lepörgött a credits) a Remnant: From the Ashesből. Vége ugye nincs, ennek a játéknak olyanja nincsen, de ez a játék egy csoda, egy gyöngyszem. Innentől főleg coopban nyomom, begyűjtöm amit lehet.
Akkora gyöngyszem, hogy 3 óra után, úgy repült neki a shift+del, a fal adta a másikat :D De örülök, hogy te jól szórakozol.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41541 2019.08.27. 00:55

benőmenő írta:"At any rate, the feature is being rolled out today for Turing owners – and just Turing owners."
Azért megtalálták, hogyan lehet patkánykodni ezzel is. :levele:
Ááá, de gáz! Semmi sem indokolja technikailag, szuper-egyszerű feature...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41542 2019.08.27. 00:56

eje75 írta:Van egy olyan érzésem, hogy ez egy szar film lesz.... de remélem, hogy nem lesz igazam
[video]sw trailer[/video]
Zagyva, erőltetett, divatvezérelt, kiddie szarság lesz, mint ahogy az előzők...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41543 2019.08.27. 08:17

Moby írta:Lement az első kör(lepörgött a credits) a Remnant: From the Ashesből. Vége ugye nincs, ennek a játéknak olyanja nincsen, de ez a játék egy csoda, egy gyöngyszem. Innentől főleg coopban nyomom, begyűjtöm amit lehet.
lement.jpg
Hihetetlen, hogy pont ennél nem volt hullámvasút, pedig kb 5 óra után vártam, hogy "még ekkora szart nem hordott a hátán a Föld."
:idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41544 2019.08.27. 08:19

GT Sporthoz végre elkezdtek jönni azok az autók, amiktől GT a GT. Hány év is kellett hozzá? Namindegy. Mondjuk ettől még jó és balanszolt karrier már nem lesz benne.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41545 2019.08.27. 08:25

DanielT írta:GT Sporthoz... ...ettől még jó és balanszolt karrier már nem lesz benne.
Melyik GT-ben volt ilyen? A 4-ben és a 6-ban tuti nem.
Ez a Remnant meg most nézem, hogy ilyen repülazikszpé-looter shooter. Nekem bottal se, de gondolom akik a Divisionnel is elvannak, azoknak bejöhet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41546 2019.08.27. 08:41

benőmenő írta:Melyik GT-ben volt ilyen? A 4-ben és a 6-ban tuti nem.
Na ha azokban sem volt, akkor ebben sem lesz valóban.

Egyébként most inkább arra gondoltam, hogy a karrier eseményeket folyamatosan és utólag igazítják a kontenthez ami érkezik, emiatt nincs benne semmi tudatosság, vagy inkább fokozatosság. Ezek az autók a negyedik-ötödik versenysorozatnál kellene, hogy megnyíljanak, de aki tolja a Sportot az már hol tart? Mennyi pénze lehet? Simán megveszi mindet, zéró elégedettség érzéssel.

Bezzeg a Sport elején(vagy inkább közepén, ahol végül megvettem) még mindig MILLIÓKÉRT kellett autókat venni és gyakorlatilag csak azokkal tudtam menni, amit esetleg nyertem előtte.

Szégyen az egész na.
Avatar
deep

Hozzászólás #41547 2019.08.27. 09:44

DanielT írta:Na ha azokban sem volt, akkor ebben sem lesz valóban.

Egyébként most inkább arra gondoltam, hogy a karrier eseményeket folyamatosan és utólag igazítják a kontenthez ami érkezik...
Szégyen az egész na.
Most nyomom, totál inkonzisztens az egész. Vannak benne ilyen time trial eventek, minden pálya szakaszonként, meg egy egész kör a végén. Egyikkel vért szarok, másik csukott szemmel is megvan... Na ezeket végignyomtam, 6 millió credit. És mindegyik pálya fullarany után még egy random ajándék kocsi is járt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41548 2019.08.27. 10:40

DanielT írta:Hihetetlen, hogy pont ennél nem volt hullámvasút, pedig kb 5 óra után vártam, hogy "még ekkora szart nem hordott a hátán a Föld."
:idiota:
Mi a hihetetlen benne? Ez egy gecijó játék. Olcsón. Végtelen ideig coopolható, gyüjtögethető, újragenerálható. Rare itemekkel, gecijó mechanikával, millió fejlesztésekkel. 4 nagyon különböző, és zseniális megvalósítású világgal, amiken belül is vannak egyedi helyszínek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41549 2019.08.27. 10:41

deep írta:Akkora gyöngyszem, hogy 3 óra után, úgy repült neki a shift+del, a fal adta a másikat :D De örülök, hogy te jól szórakozol.
Oszt mi volt a baj vele? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #41550 2019.08.27. 11:40

Moby írta:Oszt mi volt a baj vele? :)
Hát, hogy nem tetszett. 1 úton tudtam menni (csatorna) megpróbáltam 5x, elégtelen volt a felszerelésem és szétbasztak. De amúgy is láttam, hogy egy buzi grindelde feszt az egész. A karakter és a story pedig közelében sem volt annak, ami ösztönzött volna a folytatásra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41551 2019.08.27. 12:04

deep írta:Hát, hogy nem tetszett. 1 úton tudtam menni (csatorna) megpróbáltam 5x, elégtelen volt a felszerelésem és szétbasztak. De amúgy is láttam, hogy egy buzi grindelde feszt az egész. A karakter és a story pedig közelében sem volt annak, ami ösztönzött volna a folytatásra.
Egy soulslike-roguelike játékban azért eléggé természetes, hogy az elején még csirke vagy, és folyamatosan perecelsz a pályán. Grindelde fesztről szó sincs, maximum ha azt csinálsz belőle. Lehet úgy is nyomni. A mechanika része pont olyan, mint akármelyik soulsban.

/mondjuk nem teljesen, mert a soulsokban van 5-6 fejleszthető képesség, ebben nekem meg most van 21, és még van kártyahely, szal szerintem nincs is meg az összes.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41552 2019.08.27. 14:28

Moby írta:Mi a hihetetlen benne? Ez egy gecijó játék. Olcsón. Végtelen ideig coopolható, gyüjtögethető, újragenerálható. Rare itemekkel, gecijó mechanikával, millió fejlesztésekkel. 4 nagyon különböző, és zseniális megvalósítású világgal, amiken belül is vannak egyedi helyszínek.
Én elsősorban a játéktól független tényezőktől (mint például a játékos bipoláris mivolta) reménykedtem a hullámvasútban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41553 2019.08.27. 14:41

Elég jót is ment steamen is nyitásnak.Ilyen minőségben készített játékból kellene sok, hasonló áron.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41554 2019.08.27. 14:42

Zóanagyvarázsló írta:Én elsősorban a játéktól független tényezőktől (mint például a játékos bipoláris mivolta) reménykedtem a hullámvasútban.
Ez most elmaradt :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41555 2019.08.27. 16:05

En ezzel a rouglikeval is ugy vagyok mint a sandbox jatekokkal, csak keves tetszik beloluk :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #41557 2019.08.27. 19:11

DanielT írta:Ez a 2V2 meg a legécebb játékmód, amit valaha ember kitalált.
Ki is próbáltad? Vagy csak a karosszékből úgy tűnt?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41558 2019.08.27. 20:42

DanielT írta:Na ha azokban sem volt, akkor ebben sem lesz valóban.

Egyébként most inkább arra gondoltam, hogy a karrier eseményeket folyamatosan és utólag igazítják a kontenthez ami érkezik, emiatt nincs benne semmi tudatosság, vagy inkább fokozatosság. Ezek az autók a negyedik-ötödik versenysorozatnál kellene, hogy megnyíljanak, de aki tolja a Sportot az már hol tart? Mennyi pénze lehet? Simán megveszi mindet, zéró elégedettség érzéssel.

Bezzeg a Sport elején(vagy inkább közepén, ahol végül megvettem) még mindig MILLIÓKÉRT kellett autókat venni és gyakorlatilag csak azokkal tudtam menni, amit esetleg nyertem előtte.

Szégyen az egész na.
Ez egy ilyen esport faszság, nem is értem miért vársz érdemi single tartalmat tőle, s ami a legrosszabb, ennek az elmeháborodott japónak ez az álma, kevés esély is van egy számozott rendes régi részre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41559 2019.08.27. 21:25

DanielT írta:Na ha azokban sem volt, akkor ebben sem lesz valóban.

Egyébként most inkább arra gondoltam, hogy a karrier eseményeket folyamatosan és utólag igazítják a kontenthez ami érkezik, emiatt nincs benne semmi tudatosság, vagy inkább fokozatosság. Ezek az autók a negyedik-ötödik versenysorozatnál kellene, hogy megnyíljanak, de aki tolja a Sportot az már hol tart? Mennyi pénze lehet? Simán megveszi mindet, zéró elégedettség érzéssel.

Bezzeg a Sport elején(vagy inkább közepén, ahol végül megvettem) még mindig MILLIÓKÉRT kellett autókat venni és gyakorlatilag csak azokkal tudtam menni, amit esetleg nyertem előtte.

Szégyen az egész na.
Nekem viszont meghoztátok a kedvem egy kis Forzán túli ótókához, bele is nyúltam a mélyen a pénztárcámba.

Spoiler
Vettem Wreckfestet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41560 2019.08.27. 21:56

eje75 írta:Ki is próbáltad? Vagy csak a karosszékből úgy tűnt?
Nem próbáltam, anélkül is tudom, hogy nem akarok potenciálisan maximum 2 kill után win képernyőt látni és újrakezdeni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41561 2019.08.27. 23:39

Mekee írta:Ez egy ilyen esport faszság, nem is értem miért vársz érdemi single tartalmat tőle, s ami a legrosszabb, ennek az elmeháborodott japónak ez az álma, kevés esély is van egy számozott rendes régi részre.
Egyszerűen belátták, hogy soha nem fognak normális AI-t írni, ezért erőltetik a multit.
A 2v2 pedig CS:GO-ban is tudott fun lenni, meg 1 ismerőst könnyebb szabadon találni, mint egy csapatnyit.
Avatar
deep

Hozzászólás #41562 2019.08.28. 11:10

Köszönöm szépen a Microsoft Corporation-nek ezt a csodálatos 67 percet amit a Working on updates képernyő bámulásával tölthettem ma a céges gépem előtt, és amit dolgozhatok most le túlórában. Igazán feledhetetlen volt. Én még ekkora szart életemben nem láttam. #teljesenjoawin10 #nemjolcsinaltambiztos
Avatar
deep

Hozzászólás #41563 2019.08.28. 11:46

Szerk. Kereken MÁSFÉL ÓRA volt az update. Csak már otthagytam és elmentem ebédelni és rádobtam még 10 percet akkor, mondom addigra tuti befejezi. Mikor visszaértem még ment. Eztnemhiszemel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41564 2019.08.28. 12:07

The Bureau: XCOM Declassified
szemezgettem már egy ideje ezzel a töltelékkel mivel szeretem az xcomot de a látottak mindig elriasztottak, de valamiért a nagy hőségben ehhez kaptam kedvet
minden adott volt hogy egy jó játék készüljön, jó volt a koncepció, unreal engine, tőkeerős kiadó és mégis egy erőse B jellegű játék született, pedig feldobná az unalmas tpst hogy squaot kell irányítani és menedzselni képességekkel de sajnos középszerű lett benne minden, absz reális a metascore szám
Kép

Railway Empire
Vonatos menedzselős játék a railroad tycoon nyomdokain, vannak benne jó ujítások de elég hamar ki lehet ismerni h melyik fejlesztésekre érdemes költeni és hogyan és mit szállítsunk (mibe fektessünk) így elég hamar unalomba fullad, a másik meg hogy a mozdonyok fejlődési eraja elég kevés időintervallumot ölel fel, jó lett volna ha fejleszthetünk a mágnes vasutakig mint a transport tycoonban, szinte csak a gőzmozdony eraban mozoghatunk
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41565 2019.08.28. 12:16

deep írta:Szerk. Kereken MÁSFÉL ÓRA volt az update. Csak már otthagytam és elmentem ebédelni és rádobtam még 10 percet akkor, mondom addigra tuti befejezi. Mikor visszaértem még ment. Eztnemhiszemel.
SSD-vel vagy SSD nélkül jött ez össze?
Avatar
deep

Hozzászólás #41566 2019.08.28. 12:23

Zóanagyvarázsló írta:SSD-vel vagy SSD nélkül jött ez össze?
7200 rpm HDD, attól még nevetséges.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41567 2019.08.28. 12:39

deep írta:7200 rpm HDD, attól még nevetséges.
HDD-n oprendszert tartani valóban az. Persze gáz, csak feltűnt, hogy mindig a HDD-sek szívnak, az SSD-seknek percek kérdése az egész. Régi oprendszereket régi hardveren mindig tovább tartott nekem frissíteni, mint újat újon, és SSD-s Win 8-hoz sem érzek visszalépést. (A 8 előtti Windowsokkal mind HDD-n szívtam, a mostani helyzetem jobb.)
Avatar
deep

Hozzászólás #41568 2019.08.28. 12:43

Zóanagyvarázsló írta:HDD-n oprendszert tartani valóban az. Persze gáz, csak feltűnt, hogy mindig a HDD-sek szívnak, az SSD-seknek percek kérdése az egész. Régi oprendszereket régi hardveren mindig tovább tartott nekem frissíteni, mint újat újon, és SSD-s Win 8-hoz sem érzek visszalépést. (A 8 előtti Windowsokkal mind HDD-n szívtam, a mostani helyzetem jobb.)
Kollégámnak SSD-vel 40 perc volt. Az is vicc. Az az update ami 2019ben 5 percnél tovább tart, invalid.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41569 2019.08.28. 12:46

deep írta:Kollégámnak SSD-vel 40 perc volt. Az is vicc. Az az update ami 2019ben 5 percnél tovább tart, invalid.
Egyetértek, de nálam eddig legüberebb frissítés volt talán 4 perc. Vagy nem tudom, de én az Anniversaryt se vettem észre. Elcseszés lehet az MS-nél és/vagy bizonyos gépeken, megesik náluk, de nem ennyinek kéne lennie.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41570 2019.08.28. 15:06

Akkora nihil van, hogy bejelentettek egy ALADDIN BATTLE ROYAL JÁTÉKOT!!!!!!!!!!!!

Spoiler
Najó, nem, csak a 2D-s Lion King és Aladdin remastereket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41571 2019.08.28. 16:16

Zóanagyvarázsló írta:HDD-n oprendszert tartani valóban az. Persze gáz, csak feltűnt, hogy mindig a HDD-sek szívnak, az SSD-seknek percek kérdése az egész. Régi oprendszereket régi hardveren mindig tovább tartott nekem frissíteni, mint újat újon, és SSD-s Win 8-hoz sem érzek visszalépést. (A 8 előtti Windowsokkal mind HDD-n szívtam, a mostani helyzetem jobb.)
HyperX Savage SSD-n haswell i7 notin
Túlzások nélkül, vagy háromnegyed órát biztos szüttyögött vele.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41572 2019.08.28. 21:05

Micsu írta:The Bureau: XCOM Declassified
szemezgettem már egy ideje ezzel a töltelékkel mivel szeretem az xcomot de a látottak mindig elriasztottak, de valamiért a nagy hőségben ehhez kaptam kedvet
minden adott volt hogy egy jó játék készüljön, jó volt a koncepció, unreal engine, tőkeerős kiadó és mégis egy erőse B jellegű játék született, pedig feldobná az unalmas tpst hogy squaot kell irányítani és menedzselni képességekkel de sajnos középszerű lett benne minden, absz reális a metascore szám

Railway Empire
Vonatos menedzselős játék a railroad tycoon nyomdokain, vannak benne jó ujítások de elég hamar ki lehet ismerni h melyik fejlesztésekre érdemes költeni és hogyan és mit szállítsunk (mibe fektessünk) így elég hamar unalomba fullad, a másik meg hogy a mozdonyok fejlődési eraja elég kevés időintervallumot ölel fel, jó lett volna ha fejleszthetünk a mágnes vasutakig mint a transport tycoonban, szinte csak a gőzmozdony eraban mozoghatunk
XCOMon vagy kétszer, de inkább háromszor fennakadtam. Előttem mindig egy darabig, de meguntam, teljesen nem kötött le, mondjuk nem is erősségeim az ilyen fedezéklövöldék, most hirtelen a Mass Effekteken és a Mafia2-n kívül nem is tudnék mondani másikat, amit nagy élvezettel lőttem végig, ami nem azt jelenti, hogy nem volt, csak hogy sokkal gyengébb a memóriám, mint Zónak. :) Vonatossal én is szemezek, de a tiedhez hasonló meglátások eddig elriasztottak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41573 2019.08.28. 21:07

Zóanagyvarázsló írta:Egyetértek, de nálam eddig legüberebb frissítés volt talán 4 perc. Vagy nem tudom, de én az Anniversaryt se vettem észre. Elcseszés lehet az MS-nél és/vagy bizonyos gépeken, megesik náluk, de nem ennyinek kéne lennie.
Nekem ma nem is patchelt. Utoljára még vagy 2 hete volt vmi nagyobb update, mielőtt Párizsba indultunk, azóta be se volt kapcsolva a gép, és ma hazaérve se fogadott az, hogy patcheljek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41574 2019.08.28. 21:08

Botond írta:XCOMon vagy kétszer, de inkább háromszor fennakadtam. Előttem mindig egy darabig, de meguntam, teljesen nem kötött le,
meg tudom érteni :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41575 2019.08.28. 21:12

deep írta:Kollégámnak SSD-vel 40 perc volt. Az is vicc. Az az update ami 2019ben 5 percnél tovább tart, invalid.
Nekem ezekről mindig az jut eszembe, hogy ilyeneknek nem való gép. Komolyan olyan ez, mint amikor vkinek kertesháza van, és mondjuk 15 perc lenyírni a füvet mert csak gyep van, és szereti az angol pázsitot, és 3 évente igénye támad rá, kimegy a kertbe és nyakig ér a tüskés bokor meg a gaz meg minden, és nekiáll bazmegolni, hogy hát a szomszédnak 15 perc, neki meg most lesz vagy 8 nap és vicc, és 21. század és stb. Ja, csak a szomszéd minden héten vágja, gondozza. Szóval az egész beleszarós hozzáállás süt az ilyen lúzerekről akik időnként beleszaladnak a szopóroller cunamiba. Meg a van sapka nincs sapka hozzáállás is zseniális. Ha fagy, meg bug van akkor a kurva anyjukat, ha fapados akkor a kurvaanyjukat, ha patchelik vagy fejlesztik a funkciókat akkor a kurvaanyjukat. :) Na mindegy, jókat lehet derülni a balfaszkodáson legalább. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41576 2019.08.28. 21:22

A Remedy nemcsak idő-, de frémlassításban is menő.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41577 2019.08.28. 22:25

Botond írta: Ha fagy, meg bug van akkor a kurva anyjukat, ha fapados akkor a kurvaanyjukat, ha patchelik vagy fejlesztik a funkciókat akkor a kurvaanyjukat. :) Na mindegy, jókat lehet derülni a balfaszkodáson legalább. :)
A béta óta kapott aerót a számológép és hasonló "fícsörökkel" lett gazdagabb a win 10, ellenben egy gyors és szinte nyűgmentes rendszerből egy olyan szintű fostömlőig jutottunk, hogy visszasírom a Vistát, mert azzal nem volt ennyi gondom.
Avatar
deep

Hozzászólás #41578 2019.08.28. 22:53

Botond írta:Szóval az egész beleszarós hozzáállás süt az ilyen lúzerekről akik időnként beleszaladnak a szopóroller cunamiba.
Jah, a cég vezető kóderének a munkagépe, amit amúgy rendszergazda tart rendben. De biztos mi vagyunk megint a hibásak :D Ez a fránya win egyszerűen HIBÁTLAN! Nem kéne mindig fullba nyomni :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41579 2019.08.28. 23:13

deep írta:Jah, a cég vezető kóderének a munkagépe, amit amúgy rendszergazda tart rendben. De biztos mi vagyunk megint a hibásak :D Ez a fránya win egyszerűen HIBÁTLAN! Nem kéne mindig fullba nyomni :D
Ezért tart itt a Zen Studios.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41580 2019.08.28. 23:17

Zóanagyvarázsló írta:Ezért tart itt a Zen Studios.
hol tart?

Vissza: “Leáldozott.hu”