A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65801 2021.11.24. 21:11

A Sony nem terheli fél éve a routeremet...

Rumor: the PlayStation Plus lineup for December 2021 has been leaked

- Godfall (PS4/PS5)
- Mortal Shell (PS4)
- Lego DC Super Villains (PS4)
Avatar
Botond

Hozzászólás #65802 2021.11.25. 18:39

Vettem szüleimnek ilyen random HP laptopot, vmi rizsa ötös 4500u proci van meg benne meg ilyesmi. Falura jó az, városban nem nézik, karácsony meg jön.
Node! Free DOS volt rajta, oké csapassunk rá egy windows11et. Letöltöm pendrivera a telepítőt, nekiszaladunk és aszondja nem win11 ready. Pedig a 4500u az elméletileg.
Sebaj vissza ms honlapra, win10 telepítőnek formázzuk akkor a pendriveot. Az fel is ment, állítanám be faternak a candycrusht, már level végtelenben jár, erre nincs fent! Semmi nincs fent, csak egy kurva passziánsz!
Dani, ilyenkor hol vagy amikor a win10 candycrush edition kellene?! Engem megint átkúrtak az ms honlapon és minden mentes win10et sikerült megint letölteni!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65803 2021.11.25. 19:22

Botond írta:Vettem szüleimnek ilyen random HP laptopot, vmi rizsa ötös 4500u proci van meg benne meg ilyesmi. Falura jó az, városban nem nézik, karácsony meg jön.
Node! Free DOS volt rajta, oké csapassunk rá egy windows11et. Letöltöm pendrivera a telepítőt, nekiszaladunk és aszondja nem win11 ready. Pedig a 4500u az elméletileg.
Sebaj vissza ms honlapra, win10 telepítőnek formázzuk akkor a pendriveot. Az fel is ment, állítanám be faternak a candycrusht, már level végtelenben jár, erre nincs fent! Semmi nincs fent, csak egy kurva passziánsz!
Dani, ilyenkor hol vagy amikor a win10 candycrush edition kellene?! Engem megint átkúrtak az ms honlapon és minden mentes win10et sikerült megint letölteni!
Én is mindig külön felrakom, hogy aztán panaszkodjak, hogy fent van. Sajnos ezt a lépést nem lehet kihagyni. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65804 2021.11.25. 19:23

Ellenben belement 36 óra a BF 2042 - be, de nem látom hol lenne még ennek akár a fele a jelenlegi tartalom mellett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65805 2021.11.25. 19:25

DanielT írta:Ellenben belement 36 óra a BF 2042 - be, de nem látom hol lenne még ennek akár a fele a jelenlegi tartalom mellett.
Viszont nagy királyság, hogy kiadták a patchet végre, ami nem javított meg egyetlen hibát sem! :D

/38 óránál vagyok én is, és ebben nincs benne a trial, azt ezen az accounton nem nyomtam
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65806 2021.11.25. 19:51

Moby írta:Viszont nagy királyság, hogy kiadták a patchet végre, ami nem javított meg egyetlen hibát sem! :D

/38 óránál vagyok én is, és ebben nincs benne a trial, azt ezen az accounton nem nyomtam
Ja, lehet ebben nekem sincs a trial, mert lemezes verziót vettem és a digitalt törölni kellett.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65807 2021.11.25. 21:26

Moby írta:Viszont nagy királyság, hogy kiadták a patchet végre, ami nem javított meg egyetlen hibát sem! :D

/38 óránál vagyok én is, és ebben nincs benne a trial, azt ezen az accounton nem nyomtam
Az idegesítő revive bug tuti javítva lett, mert ma többször haltam meg falban és simán fel tudtak kapni. Az assault rifle amit próbáltam sokkal kezesebb volt nagyobb távolságban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65808 2021.11.25. 22:15

TasManXT írta:Az idegesítő revive bug tuti javítva lett, mert ma többször haltam meg falban és simán fel tudtak kapni. Az assault rifle amit próbáltam sokkal kezesebb volt nagyobb távolságban.
Egy csomószor nem működik most sem (Angel vagyok mindig).
Avatar
eje75

Hozzászólás #65809 2021.11.26. 06:51

Moby írta:Egy csomószor nem működik most sem (Angel vagyok mindig).
Ezt megerősíthetem... Csomószor fal előtt halok meg (villanyszerelő vagyok) és ha belelóg valamim a falba nem tudnak feléleszteni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #65810 2021.11.26. 08:14

eje75 írta:Ezt megerősíthetem... Csomószor fal előtt halok meg (villanyszerelő vagyok) és ha belelóg valamim a falba nem tudnak feléleszteni...
Burkolónak kellett volna tanulni! Kétszer ennyit is keresnél, mint a mostani melóddal, és a csempe nem ráz meg!
Avatar
Moby

Hozzászólás #65811 2021.11.26. 14:25

Zó bammeg elraboltak a VGA-val együtt? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #65812 2021.11.26. 14:27

Moby írta:Zó bammeg elraboltak a VGA-val együtt? :D
Tegnap este még pörgettük az outriderst!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65813 2021.11.26. 14:42

Moby írta:Zó bammeg elraboltak a VGA-val együtt? :D
Jobb, egy ezredmilliméter híján nem akart becsattanni, így arra vár, mikor lesz idöm szakemberhez fordulni :kuss: Egy VGA beszerelése miatt, miközben egymás mellett nézve az 1060-nal stimmelnie kellene, az fél kézzel bepattan, ez meg nem :zavart2:

Rohadt nagy ez a dög, szidtam iseleget, erre az Outridersben nem pont valami strix nevü óriáslegyeket kellett halomra löni? :violent:

A múltkor a nem SATA-s SSD beszerelésére már helyböl a boltot kértem meg, nekik is szét kellett kapni a procihütöt, hogy beférjen, megkínlódtak vele. Nekem meg maradt ösztelen hajszálam. Gyülölök szerelni!
Avatar
Moby

Hozzászólás #65814 2021.11.26. 16:38

Zóanagyvarázsló írta:Jobb, egy ezredmilliméter híján nem akart becsattanni, így arra vár, mikor lesz idöm szakemberhez fordulni :kuss: Egy VGA beszerelése miatt, miközben egymás mellett nézve az 1060-nal stimmelnie kellene, az fél kézzel bepattan, ez meg nem :zavart2:

Rohadt nagy ez a dög, szidtam iseleget, erre az Outridersben nem pont valami strix nevü óriáslegyeket kellett halomra löni? :violent:

A múltkor a nem SATA-s SSD beszerelésére már helyböl a boltot kértem meg, nekik is szét kellett kapni a procihütöt, hogy beférjen, megkínlódtak vele. Nekem meg maradt ösztelen hajszálam. Gyülölök szerelni!
Akkor megnyugodtam, hogy nem egy féltégla volt a dobozban... :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65815 2021.11.26. 16:43

Moby írta:Akkor megnyugodtam, hogy nem egy féltégla volt a dobozban... :D
Dehogy, azt simán bepattintottam volna, és azóta is menne vele a Heroes 2 :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65816 2021.11.26. 16:45

Amúgy tényleg van érezhető hatása legalább egy helyen ennek a patchnek, mert most aztán HÜLYÉRE van nerfelve a PP29 a megnövelt recoillal. Egy semmiresejó kalap szar lett. :wilting:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65817 2021.11.26. 17:29

Moby írta:Amúgy tényleg van érezhető hatása legalább egy helyen ennek a patchnek, mert most aztán HÜLYÉRE van nerfelve a PP29 a megnövelt recoillal. Egy semmiresejó kalap szar lett. :wilting:
Ha DT-nek igaza van, akkor most majd jól hozzáigazítják a többi fegyvert is :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #65818 2021.11.26. 18:22

Zóanagyvarázsló írta:Ha DT-nek igaza van, akkor most majd jól hozzáigazítják a többi fegyvert is :nezze:
Te, ezek az egész játékot hozzáigazították: semmiresejó kalap szar lett! Tegnap megszegtem a szavam, beléptem, megnéztem az új mód-ot, a Portal Bf2 TDM-et... a qwa anyjukat a régi alapokat belerakták az új térképekbe.. köpetszar mind, a jeges olajfúróstól pl. feljön mindig egy kis okádék, alig bírom visszanyelni.... kapcsoltam ki az egészet gecigyorsan...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65819 2021.11.26. 22:34

Mi ma a trofikkal szórakoztunk, többnyire undorító exploitokkal, botok ellen, custom szervereken csinálható meg jópár...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #65820 2021.11.27. 10:00

Van csucsima PS5 DC emagon kuponnal 14k-ért.
Számolgattam, hogy megéri -e esetleg egy használt a ps4-est upgradelni, de nagyon nem, úgyhogy berendeltem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65821 2021.11.27. 10:01

Zóanagyvarázsló írta:Jobb, egy ezredmilliméter híján nem akart becsattanni, így arra vár, mikor lesz idöm szakemberhez fordulni :kuss: Egy VGA beszerelése miatt, miközben egymás mellett nézve az 1060-nal stimmelnie kellene, az fél kézzel bepattan, ez meg nem :zavart2:

Rohadt nagy ez a dög, szidtam iseleget, erre az Outridersben nem pont valami strix nevü óriáslegyeket kellett halomra löni? :violent:

A múltkor a nem SATA-s SSD beszerelésére már helyböl a boltot kértem meg, nekik is szét kellett kapni a procihütöt, hogy beférjen, megkínlódtak vele. Nekem meg maradt ösztelen hajszálam. Gyülölök szerelni!
User error volt, valami biztosító bizbasz még rajta maradt. Most szuperul beugrott magától a helyére. És még szakember vagy dr. PC Botond se kellett hozzá :banplz:

Most már van fasza kártyám, lesz min játszani a GoW-ot, erre olcsóbb megoldás nem jutott volna az eszembe :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65822 2021.11.27. 10:10

VRR-hoz mi a tipp? Frémlimit RTSS-ből vagy Nvidia Inspectorból? Vsnyc on vagy off?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65823 2021.11.27. 11:04

Zóanagyvarázsló írta:VRR-hoz mi a tipp? Frémlimit RTSS-ből vagy Nvidia Inspectorból? Vsnyc on vagy off?
Frémlimit hasznos a monitor által tudott legfelső érték alatt 1-gyel, vsync off.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65824 2021.11.27. 21:43

Ezt a falusi Resi-t ki ajánlotta? Lépten-nyomon összefosom magam tőle... öreg vagyon Én már a horrorhoz... végig ilyen?
Avatar
Moby

Hozzászólás #65825 2021.11.27. 21:56

eje75 írta:Ezt a falusi Resi-t ki ajánlotta? Lépten-nyomon összefosom magam tőle... öreg vagyon Én már a horrorhoz... végig ilyen?
Többen is ajánlottuk. Nem öreg vagy, hanem fostos :banplz: Az a játék absz nem stresszes, talán csak egy helyen, de ott szerintem még nem vagy :D
Avatar
deep

Hozzászólás #65826 2021.11.27. 22:03

eje75 írta:Ezt a falusi Resi-t ki ajánlotta? Lépten-nyomon összefosom magam tőle... öreg vagyon Én már a horrorhoz... végig ilyen?
Ez annyira horror kb, mint az Pepa malac...
Avatar
Moby

Hozzászólás #65827 2021.11.27. 22:05

deep írta:Ez annyira horror kb, mint az Pepa malac...
Két pével. Majd ha lesz kölök, megtanulod, nyugi :D
Avatar
deep

Hozzászólás #65828 2021.11.27. 23:37

Moby írta:Két pével. Majd ha lesz kölök, megtanulod, nyugi :D
Na AZ horror lenne.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65829 2021.11.28. 09:42

deep írta:Ez annyira horror kb, mint az Pepa malac...
Ne bosszancsá má! Akkor nem horror, hanem jump scare gyűjtemény... így jobb? Amikor az öreg az elején rámsütötte a vadász, akkor szerintem mindenkinek elengedett a záróízma.... még a kedvenced is becsokizott
Spoiler
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #65830 2021.11.28. 09:48

Közben arra gondoltam, hogy EZ VAJON MILYEN VÁRÁLÓI igényt elégít ki? AZ orálisan fixáltakét? Akiket nem szoptatott az anyjuk? Vagy kiét? Ha pipázni akarsz (bár azt se értem minek, de mind1...), akkor beveszed a szádba simán ... agyrém...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65831 2021.11.28. 10:43

eje75 írta:Közben arra gondoltam, hogy EZ VAJON MILYEN VÁRÁLÓI igényt elégít ki? AZ orálisan fixáltakét? Akiket nem szoptatott az anyjuk? Vagy kiét? Ha pipázni akarsz (bár azt se értem minek, de mind1...), akkor beveszed a szádba simán ... agyrém...
Nem tudom, de arra kiváló hogy lerántsd vele a pipát és kész az instant lakástűz. Arról nem beszélve, hogy ki az az állat, aki zárt térben dohányzik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65832 2021.11.28. 10:58

benőmenő írta:Nem tudom, de arra kiváló hogy lerántsd vele a pipát és kész az instant lakástűz. Arról nem beszélve, hogy ki az az állat, aki zárt térben dohányzik.
Az észrevételt kiterjeszteném minden térre :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #65833 2021.11.28. 13:26

Moby írta:Az észrevételt kiterjeszteném minden térre :D
Nekem továbbra is ez életem célja, hogy egyszer dohányos leszek. Mindig meglátok vki cigivel elgondolkozok, hogy de jó is lesz mikor annyi pénzem lesz már, hogy leülök gondolkozni, hogy mit kellene csinálni, hogy ne legyen már útban ez a sok pénz és arra jutok, hogy el kellene égetni és rágyújtok egy cigire, hogy égjen a pénz! :idiota:
Castle82

Hozzászólás #65834 2021.11.28. 15:23

benőmenő írta:Nem tudom, de arra kiváló hogy lerántsd vele a pipát és kész az instant lakástűz. Arról nem beszélve, hogy ki az az állat, aki zárt térben dohányzik.


Ez vizipipához van, azt meg kár összekeverni a dohányzással mert semmilyen téren sem ugyan az (sem tüdőrongálásban, sem kifújt füstben sem szagban, semmiben) pláne ha köveket használsz. Egyébiránt pont arra jó hogy ne rántsd le vele a pipát hanem végig ott legyen elötted játék közben és ne mindenfelé lerakd a szívó részt miközben a játékora koncentrálsz, ne akaszd meg a játékot azzal hogy egy kézzel a csövet basztatod - hacsak nem vagy controller hajigáló marha a controller végig a kezedben van ugye.

eje75: Ha vizipipás lennél és játszanál mellette tudnád hogy semmi agyrém nincs benne sőt kifejezetten praktikus játék közben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65835 2021.11.28. 15:40

Castle82 írta:Ez vizipipához van, azt meg kár összekeverni a dohányzással mert semmilyen téren sem ugyan az (sem tüdőrongálásban, sem kifújt füstben sem szagban, semmiben) pláne ha köveket használsz. Egyébiránt pont arra jó hogy ne rántsd le vele a pipát hanem végig ott legyen elötted játék közben és ne mindenfelé lerakd a szívó részt miközben a játékora koncentrálsz, ne akaszd meg a játékot azzal hogy egy kézzel a csövet basztatod - hacsak nem vagy controller hajigáló marha a controller végig a kezedben van ugye.
eje75: Ha vizipipás lennél és játszanál mellette tudnád hogy semmi agyrém nincs benne sőt kifejezetten praktikus játék közben.
Vágom, hogy nem olyan büdös mint a cigi még dohánnyal sem, de akkor is barbárság.Nyilván a kavicsnál csak a melaszt forralod le a szénnel.
A lerántás pedig elég valós probléma, amikor az Astroban pörgeted a majmot vagy épp gesztikulálnál Bloodborne-ban. Esetleg csak simán a játék hevében rángatod a kontrollert ami már generációk óta vezetéknélküli.
Más:
Néztem ezt az OW-s BF 2042 beszámolót, és teljesen jól látja szerintem a dolgokat...de basszus olyan egy suta bot módjára játszik ez az ember, hogy fáj nézni. Külön döbbenet volt amikor mondta hogy egyébként PC-n tesztelte, pedig azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak kontrollerrel nyomja. :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #65836 2021.11.28. 20:45

Ugye jött a 60 frém peccs tlou2-re, úgyhogy berántottam pár napja. Hát ez kőkemény magasléc minden téren, nem tudom, mi volt ez a fanyalgás. A látvány pedig... szavakat nem találok. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65837 2021.11.28. 22:05

benőmenő írta:és teljesen jól látja szerintem a dolgokat...
Szerintem meg totál fasságokat beszél. Nem lehet célzoni . MIVAN? ez még kontrollerrel is megy. Túl nagy a map - oké, hát ne járd be! Ásd be magad egy pontra, és védd meg. Ha nem tudod tartani, keress egy másikat. Nem tudod ki van körülötted/káosz - WTF? :D Ez egy idióta. szórjál szét proximity szenzorokat, és rögtön látsz mindent.
Ez csak egy szerencsétlen hülye nyafogása a saját agyhalott balfasságán. As usual. Én egy kivénhedt, vak, béna nyomorék vén fasz vagyok, de megtalálom a szórakozásom benne. Nem vakargatom a heréimet játék közben perceken keresztül, folyamatos az akció, folyamatos a történés. Egyedül nyomom, nincs társam, néha járművezek, de inkább csak utasként, mert a vezetéshez hülye vagyok.
DE. Én ehhez a beszélő majomhoz képest mindezt tudom magamról. Ez nem a játék hibája. Ez az ÉN hibám. A játék fasza. Bugos, de fasza. A bugokat majd javítják. Amiatt mondjuk lehet rinyálni, az valid.
Vasárnap nagyrészt a családé, de egy kört azért stikában mentem ma vele. Lementettem az egészet, mint ált, de ezt most feltöltöttem, miután elkezdtem nézni ennek a gyökérnek a videóját (nem néztem végig), és csak sorolta a balfaszságait. Hát feltöltöttem, hogy legyen itt egy random bizonyíték, ami az összes fasságra gyakorlati ellenpélda. Pedig. Semmiben nem vagyok jó, semmiben nem vagyok ügyes, gecisokat halok, de nincs káosz, nincs semmise, ha valami, bármi nem adja ki, az csak az én bénaságaim. Mi a gecit nem lehet itt célozni, mi a baj a map méretével, hol van itt káosz?
Árulja már el nekem valaki ez a 20 perc alapján, hogy mégis mi a geci baj van ezzel a játékkal? Mármint ha ez gyökér állítólag jól látja a dolgokat. Mert hülyeségeket - pláne pénzért - én is tudnék, az megy nekem ingyen is, de az meg egy tök más dolog, hogy bemész, játszol, és amúgy minden működik (már amikor nem szopósodik ki valami bugtól).
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #65838 2021.11.28. 22:23

benőmenő írta:Néztem ezt az OW-s BF 2042 beszámolót, és teljesen jól látja szerintem a dolgokat...de basszus olyan egy suta bot módjára játszik ez az ember, hogy fáj nézni. Külön döbbenet volt amikor mondta hogy egyébként PC-n tesztelte, pedig azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak kontrollerrel nyomja. :wilting:
Az első videója, amivel mindenben 1et értek vele...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65839 2021.11.28. 22:28

Moby írta:Szerintem meg totál fasságokat beszél. Nem lehet célzoni . MIVAN? ez még kontrollerrel is megy. Túl nagy a map - oké, hát ne járd be! Ásd be magad egy pontra, és védd meg. Ha nem tudod tartani, keress egy másikat. Nem tudod ki van körülötted/káosz - WTF? :D Ez egy idióta. szórjál szét proximity szenzorokat, és rögtön látsz mindent.
Ez csak egy szerencsétlen hülye nyafogása a saját agyhalott balfasságán. As usual. Én egy kivénhedt, vak, béna nyomorék vén fasz vagyok, de megtalálom a szórakozásom benne. Nem vakargatom a heréimet játék közben perceken keresztül, folyamatos az akció, folyamatos a történés. Egyedül nyomom, nincs társam, néha járművezek, de inkább csak utasként, mert a vezetéshez hülye vagyok.
DE. Én ehhez a beszélő majomhoz képest mindezt tudom magamról. Ez nem a játék hibája. Ez az ÉN hibám. A játék fasza. Bugos, de fasza. A bugokat majd javítják. Amiatt mondjuk lehet rinyálni, az valid.
Vasárnap nagyrészt a családé, de egy kört azért stikában mentem ma vele. Lementettem az egészet, mint ált, de ezt most feltöltöttem, miután elkezdtem nézni ennek a gyökérnek a videóját (nem néztem végig), és csak sorolta a balfaszságait. Hát feltöltöttem, hogy legyen itt egy random bizonyíték, ami az összes fasságra gyakorlati ellenpélda. Pedig. Semmiben nem vagyok jó, semmiben nem vagyok ügyes, gecisokat halok, de nincs káosz, nincs semmise, ha valami, bármi nem adja ki, az csak az én bénaságaim. Mi a gecit nem lehet itt célozni, mi a baj a map méretével, hol van itt káosz?
Árulja már el nekem valaki ez a 20 perc alapján, hogy mégis mi a geci baj van ezzel a játékkal? Mármint ha ez gyökér állítólag jól látja a dolgokat. Mert hülyeségeket - pláne pénzért - én is tudnék, az megy nekem ingyen is, de az meg egy tök más dolog, hogy bemész, játszol, és amúgy minden működik (már amikor nem szopósodik ki valami bugtól).
phpBB [media]
Par hete nem te szidtad ezt a fost? :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #65840 2021.11.28. 22:28

Amúgy most Fenyx-et tolok PS5-ön, mert kurva jó játék, és konkrétan simábban fut, gyorsabban betölt, mint a PC-men... ebbe a gyönyörű idilli képbe köp, okád és fosik bele a PS5 csudakontroller... az priceless, amikor a legdurvább platformer gecizés közben egyszer csak elkezd egyre jobban felfelé nézni a karakter, és két mp múlva már az eget nézem... konkrétan annyira driftel, hogy holnap visszaviszem a Triwardenbe, és javasolni fogom, hogy a létrehozásáért felelős csíkszemű ánuszába illesszék fel...
Avatar
Moby

Hozzászólás #65841 2021.11.28. 22:31

Micsu írta:Par hete nem te szidtad ezt a fost? :D
De. És ha nem nézem meg PS5-ön, akkor simán ki is maradt volna. PS5-ön is bugzik, de messze, nagyon messze nem olyan szinten, mint boxon. Vagyis mint boxon a trial alatt. Hogy most milyen ott, nem tudom. De látva, hogy a patch nem javított meg szinte semmit(PS5-ön sem), szerintem máig ugyanolyan. És nem a levegőbe beszéltem két óra után. 20 órát toltam boxon a trialt. Aztán még tizet PS5-ön. És végül a main accountommal nulláról kezdhettem a megjelenéskor...
Avatar
eje75

Hozzászólás #65842 2021.11.28. 22:36

Castle82 írta:eje75: Ha vizipipás lennél és játszanál mellette tudnád hogy semmi agyrém nincs benne sőt kifejezetten praktikus játék közben.
Na ja... ez igaz...persze ha vevő lennék az ilyesmire, azzal se lenne gondom, ha készítenének egy rögzíthető kampót a kontrollerre, amire ráakaszthatnám a zsinórt, amivel gyönyörgyöngyöket húzhatnék ki a végbelemből, miközben játszok... így csak nem értem, minek a kettőt keverni? Kontroller a kézbe, pipa a szájba, elefántcsont golyók meg a seggbe, és kész... mindig a flanc...
Avatar
Moby

Hozzászólás #65843 2021.11.28. 22:44

Ha jól tudom minden itteni xbox tulaj olvassa a többi fórumot is, de ha mégsem: walmarton $25-ért meg lehet vételezni a Marvel Guardian os the Galaxy-t digitálban, és paypallal ki is lehet fizetgetni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65844 2021.11.28. 23:34

eje75 írta:Amúgy most Fenyx-et tolok PS5-ön, mert kurva jó játék, és konkrétan simábban fut, gyorsabban betölt, mint a PC-men... ebbe a gyönyörű idilli képbe köp, okád és fosik bele a PS5 csudakontroller... az priceless, amikor a legdurvább platformer gecizés közben egyszer csak elkezd egyre jobban felfelé nézni a karakter, és két mp múlva már az eget nézem... konkrétan annyira driftel, hogy holnap visszaviszem a Triwardenbe, és javasolni fogom, hogy a létrehozásáért felelős csíkszemű ánuszába illesszék fel...
Hétvégén ingyen van/volt uplayen vagy akármi most éppen az ubisok pc kliensének a neve, beleraktam én is vagy 5-6 órát. Ez egy agyonbutított ac:görögök a maga jópofa módján. Gondolkoztam, hogy behúzom xboxra 8ért, de aztán ránéztem a backlogra és elengedtem. Majd.
Annyira el se voltam tőle ájulva meg hát lasszófaszokkal is haladni kellene, ha vissza akarom adni vmikor a lemezed. :idiota:
Narratív mesélés tetszett benne a legjobban, Zeusz nagy arc. :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #65845 2021.11.28. 23:47

eje75 írta:Amúgy most Fenyx-et tolok PS5-ön, mert kurva jó játék, és konkrétan simábban fut, gyorsabban betölt, mint a PC-men... ebbe a gyönyörű idilli képbe köp, okád és fosik bele a PS5 csudakontroller... az priceless, amikor a legdurvább platformer gecizés közben egyszer csak elkezd egyre jobban felfelé nézni a karakter, és két mp múlva már az eget nézem... konkrétan annyira driftel, hogy holnap visszaviszem a Triwardenbe, és javasolni fogom, hogy a létrehozásáért felelős csíkszemű ánuszába illesszék fel...
Meanwhile az enyém még mindig hibátlan. Just FYI.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65846 2021.11.29. 08:32

Meanwhile az igazi shooterek világában... :idiota:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #65847 2021.11.29. 12:30

Most léptem ki a szervizből.. szó nélkül cserélték a kontrollert... egy feketére... win-win
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65848 2021.11.29. 13:29

Moby írta:Ha jól tudom minden itteni xbox tulaj olvassa a többi fórumot is, de ha mégsem: walmarton $25-ért meg lehet vételezni a Marvel Guardian os the Galaxy-t digitálban, és paypallal ki is lehet fizetgetni.
Itt láttam először, és tök jól is hangzik, de backlog, ganépassz és PC mellé ez már luxus, fuldoklom a játékokban. Ráadásul a Square Enix játékai mind gyorsan bekerülnek a ganépasszba. Egyébként inkább ezt venném, mint a HZD-t (az persze 25 euró PC-re, tehát drágább, csak a ganéban aligha fürdetik meg).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65849 2021.11.29. 16:23

Sok volt a kaland az elmúlt napokban, próbálom összefoglalni.

Először meglehetősen alulteljesített a Strix, 3D Markban is egy ezressel lemaradtam az átlagos 8600K+3060 kombótól. Próbáltam ráfogni az OC hiányára és 1-2%-ot a PCIe 3.0-s lapra, de gyanús volt. Játékokban is. 4K-nál out of video memory üzenetek, CTD, BSOD. Aztán egyszer csak észrevettem, hogy eltűnt 8 GB RAM a vasból. Igen, a VGA-val kipattintottam, de mivel nagy dög, nem vettem észre. Megjegyzem, a négy meória slot egyikének a kioldóját folyamatosan benyomva tartja, szóval négy meóriamodul mellé ebbe a kis lapba felejtős lenne. De visszacsattintottam a kiurgót, és máris visszakptam a YouTube-on látott eredményeket, és 3D Markban is majdnem elértem az átlagot. 8 GB RAM-mal ez a konfig konkrétan hulladék lenne, 16-tal fasza. Persze nem véletlenül volt eddig is 16 benne, de meglehetősen markáns volt a tapasztalat. Olyan 2016-os játékokat fogott vissza a fenébe, mint a Mankind Divided vagy a Rise of the Tomb Raider. A töltési idők pedig elviselhetetlenek lettek. A 8 GB RAM már csak ICQ-ra és Heroes 2-re elég. De nézzük a játékokat!

Control

Írtam, hogy egészen bejön a játék, játszható 1060-nal is (lebutítva, 50-60 fps-sel, VRR nélkül)), és XSX-en sem voltam elájulva, tőle, marad PC-n. Persze, mert a ganépasszban a prevgen verziót adják DLC-k nélkül. Na de az Ultimate! Nagyon faszán néz ki 3060-on, gyönyörűen süvít, folyékony élmény, így már tényleg tök jó játszani vele! Bevallom, az 1080p renderfelbontás, 4K-s kijelzőfelbontás belövése elég nekem. Néztem 1440p-ben, natív 4K-ban, DLSS-szel, de nem látom a különbséget, az 1080p-s frémet (65-85 fps) viszont olyan mesebeli vajsimává varázsolja a VRR, hogy ahhoz képest a régi fix 60 is visszalépés. A DLSS nem sokat vesz el belőle, de ha egyáltalán, e placebónak tűnik. Igaz, artifactot sme láttam, illetve amit annak néztem, az a játék feature-je.

Kipróbáltam utána a korábbi vasamban (4590, 8 GB RAM), belecsattintva az 1060-at. Full low mellett is érzésre ha 20-30 fps volt nagy csapkorászásokkal. Mivel a másik vasban a 8 GB RAM-mal is 60 fps fölött tudott maradva felhúzott grafikával 3060-nal, 1060-nal meg tuddta 16 GB RAM-mal az 50-60 fps-t, kénytelen vagyok azt hinni, hogy a proci és a lassabb RAM nyírja ki teljesen. De az 1060 is kevés neki az újabb kártyához képest.

Deus Ex: Mankind Divided

Jól fecsavartam a grafikát, jó ocsakul is futott. Először persze a 8 GB RAM is kevés volt neki, de a prágai hub még a 8600K-t is nyírja rendesen. Kell a 16 GB RAM és DX12. Az MSAA meg nagyon nem, mert az máig kifektet az enyéménél bivalyabb kártyákat is. Utána már faszányosítható a frém, és kvázi maxolható a látvány. Felbontásban itt se látom a különbséget igazán.

Wreckfest

8 GB RAM-mal beleőrültem a töltési időkbe, és az fps-t is csökkentette, de úgyis szépen futott. Csak 16-tal szignifikánsan megugrott az is! Ha jól rémlik, 1440p-ben úgy 60 körüliről 110-119-re :wow2: Így már 4K-ban is 55-60, de alig látszik a különbség, a 115-119-et meg érezhetően még királyabbra simítja. A prekoncepcióm a 4K@60 fps volt, de a frém nyert. Imádtam, hogy az éppen győzelemre álló roncsderbi közben változtatott felbontás miatt kérdés nélkül újratöltötte a versenyt az elejétől :ticking: Persze megnyertem, mert csak annyit kell csinálni, hogy lopakodni megfolyamatosan újrarakatni a pályára magad, aztán a végén a sérülteket ledarálni :wilting: Amúgy jobban élvezem a futamokat így már, mint eddig.

Age of Empires Definitive Edition

Megvan a 4K@57-60 fps, de az 1440p@115-119 finomabb. Bezoomolva látszik némi különbség, de nem sok. Itt sem a felbontás nyert.

Rise of the Tomb Raider

4K-ban ez is benéz kisimíthatónak tűnően 60 alá, itt is a kisebb felbontás fog nyerni.

Kingdom Come: Delivarance

Ez simán megfektet bármit. Procit, VGA-t, mindent. Butítás nélkül 1080p-ben sem esélyes a 60 fps-re simítás. Persze SOKKAl jobban néz ki, mint eddig, és sokkal jobban fut. Ez a játék VRR nélkül alig értelmezhető. Bár belőttem 60 fps körülre korábban, de messze volt az igazitól. Ultránál írja is, hogy az a JÖVŐ PC-inek van kitalálva, nem a létezőknek.

Erre jutottam eddig. Esetleg máshogy kéne beállítani a VRR-hoz az RTSS-t? 59 fps-re? (akár adott alkalmazáshoz belőve, csak akkor nem tudom on the fly tesztelni.) Meglep, hogy ennyire nyert a magasabb frém. Igaz a Controlnál úgy, hogy 60 fölött van, de a 120-tól messze. Jól jönne pár tipp is további grafbuzuláshoz.

Ui.: Kb. minden faszán néz ki az OLED-en felbontástól függetlenül. Míg 1080p-n a 720p homályfos volt, itt szinte elvesztette jelentőségét a renderfelbontás számomra. Tudom, a 720p-nek nem többszöröse az 1080p, de akkor is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65850 2021.11.29. 17:43

De kaland alatt nem feltétlen az előbbieket értettem. Próbálgattam például az xCloudot is, ha már van. Például telefonon a Hadest. Meglepően jól futott, és tapival ennél is meglepőbben irányítható volt. De ettől persze még értelmes ember nem játszik így. Volt egy escape attempt, az első bossig sem jutottam, de a grind miatt megérte. Jó, hogy van ilyen is, csak nem nekem.

De xCloud nemcsak telefonra van már, hanem akár PC-n is! És szükség is volt rá, mert kurvaanyádMS!

Tök fasza, hogy van még csaknem három évig ganépasszom, konzolon nincs is vele gond, de PC-n vagy működik, vagy nem. Ezért nem sikerült 4590+1060-on folytatni "natívban" az XSX-en pörgő Outriders, hiába a cross-save. Ugyanis ha le akarok tölteni vagy vásárolni valamit Xbox appból, akkor feldobja, hogy lassan lejár a hitelkártyám, frissítsem. Ezt egyébként is szereti feladni, korábban is csinálta. Akkor is, amikor évek voltak a kártyámból, és a zinternet szerint PayPalt használóknak is csinálja. Törölhetek registryt, tehetem újra az appot, kapcsolhatom ki-be a megújulást, semmi nem segít. Aztán Botond csodálkozik, hogy nem a ganéban lubickolva tervezem játszani az AoE4-et vagy a C&C-t. Ismert probléma, az MS kb. csak zárja a topikokat (gyarkan patchelünk, hátha megoldódott már magától, ha nem, nyissatok újat, és majd ott sem érkezik hivatalos reakció stílusban. Zseniális. Persze van, akinél sikerül a megvuduzás, de nem mindnekinél, nálam sem. Legalább az FH4-re feladja, hogy telepíthetem. Csak szerinte ismeretlen a lemezterület, nem lát meghajtókat, ezért inkább mégse. Még jó, hogy csak 20+k-ért vettem. De kár, hogy a Halók Steamre vannak! (De tényleg, az Xbox app legalább örökre megszabadítana tőlük.) Store-ból már nem tudok külön telepíteni, mert továbbít az appba. Esetleg hozzáadhatnék másik kártyát, de nem, nem akarok főkártyát megadni ezeknek a nyomorultaknak, sem Revolutra regisztrálni kamukáértyát emulálni. Egyes fórumok szerint volt akinek vagy nyolc káértyával próbálkozva sem jött össze.

Botond szerint autentikációs probléma van. És valóban, mindig ott a belépett profilom alatt a "Bejelentkezés". Neki is be kell ott rendszeresen még jobban jelentkeznie. Írta is hogyan. Csak hát nálam a kattintásra sem reagál ez a nyomorult.

Természetesen Botons álláspontja az, hogy a Win32 okoz minden gondot vagy a third-party böngésző vagy az 1060 visszacsattintása. Persze mindne más működik, ez korábban is szarakodott több gépen, mindegyiken működött minden más. De Botond felvilágosított, hogy az összes kliens pont ugyanennyire bugos. Bár még nem derült ki, hogy ő mikor futott olyan bugba, hogy egyáltalán nem tudott játszani a játékaival. Na mindegy, biztos igaza van, de ha választanom kell, akkor jöjjön inkább a Win32 és a Heroes 2, megleszek Botond bölcsességei és az Outriders nélkül :kuss:

De valójában nem úszom meg, mert ott as konzol, van még pár PC-m próbálkozni, és ott az xCloud! Ráaádsul már próbáltam korábban az xCloudot rajta, és ment az Outriders (böngészőből, kliensből malmozik). Bill+egér támogatás nincs, a Stzeam Controllerrel se működik a jobb tapipadja jobb naalóg karként, DS4-nel és Xbox One-kontrollerrel megy. Szóval ocsmány, nem fut éppen tökéletesen, az input lag nem viccle, de az Outriders megy, a vártnál jobban, és közben mindent megtudhatok arról, hogy miért rossz a 32 bit! Remélem, ha kiszedik a Winből egyesével mind a 32 fölösleges bitet, viszik velük a Skype-ot is! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65851 2021.11.29. 18:02

Zóanagyvarázsló írta:Sok volt a kaland az elmúlt napokban, próbálom összefoglalni.
Lélekemelő sikersztorik az esetek többségében! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #65852 2021.11.29. 19:14

Zóanagyvarázsló írta:kalandok a félmilliós 3060assal
Egy kicsit máris irigyellek, de amikor ezek a fosok megnyalintják a hétötvenet, talán érdemes lesz a hátad mögé nézegetni, amikor hazafelé bokrosabb részeken vezet utad!!!! :gonosz2: (tudom, kényszerpálya, de pár hét és ez is bombaüzletnek fog tűnni, csak addig bírd ki! :( )

---

eje75: hogy kell driftesre nyomni a ds5öt? kéne nekem is fekete, kettő :D

---

deep: nem is írtad, hogy ócsóbb címként is milyen döbbenet jól néz ki a HotWheels! ennél medzsboxabbnak kinéző medzsboxot a valóságban nem láttam, basszus :O

phpBB [media]


hát ez így oleden, hádéerben állejtő. végtelen_backlog=végtelen_backlog+1
nyilván a játék is vonz, anno az FH3 hotwheels dlc óta tudom, hogy én ezt mégiscsak tudom/tudnám élvezni :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #65853 2021.11.29. 20:26

arty írta:eje75: hogy kell driftesre nyomni a ds5öt? kéne nekem is fekete, kettő :D
Vegyél kettő gen.1-est... már a dobozból kivéve szar lesz, garantálom...
Avatar
eje75

Hozzászólás #65854 2021.11.29. 20:31

Tegnap és ma is toltam a Battlefield 20-42 fps-t... kijelnthetem, hogy GYŰLÖLÖM ezt a játékot, sose láttam még szarabbat... ha tehetném, refoundolnám... ha a fejlesztőknek lenne tökük, kiállnának, mint a Cyberpunk fejlesztői, és azt mondanák, hogy mindenkinek visszaadják a pénzét, aki kéri, mert hazudtak, becsapták a vásárlókat... de ez csak álom... Cyberpunkot nem refoundoltam, ezt azonnal visszakérném gondolkodás nélkül.... ha Moby-nak hívnának, kivenném az SSD-t a gépemből, és elégetném, hogy nyoma ne maradjon, hogy hozzáértem valaha is... okádék egy fos, bár fosból is láttam már ennél szebbet....
Avatar
Moby

Hozzászólás #65855 2021.11.29. 21:25

eje75 írta:Tegnap és ma is toltam a Battlefield 20-42 fps-t... kijelnthetem, hogy GYŰLÖLÖM ezt a játékot, sose láttam még szarabbat... ha tehetném, refoundolnám... ha a fejlesztőknek lenne tökük, kiállnának, mint a Cyberpunk fejlesztői, és azt mondanák, hogy mindenkinek visszaadják a pénzét, aki kéri, mert hazudtak, becsapták a vásárlókat... de ez csak álom... Cyberpunkot nem refoundoltam, ezt azonnal visszakérném gondolkodás nélkül.... ha Moby-nak hívnának, kivenném az SSD-t a gépemből, és elégetném, hogy nyoma ne maradjon, hogy hozzáértem valaha is... okádék egy fos, bár fosból is láttam már ennél szebbet....
Lelőttek, vagy mivan? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65856 2021.11.29. 21:26

Jókor vettem VGA-t, mindjárt itt a PC-exkluzív GotY! :szeret:

phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.11.29. 21:32-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65857 2021.11.29. 21:28

Zóanagyvarázsló írta:Jókor vettem VGA-t, mindjárt a PC-exkluzív GotY! :szeret:

minecraft.avi
Ez az első Cyberpunk 2077 videó, amit végig bírtam nézni! Szerintem nincs semmi baj a látvánnyal, bugot se láttam, csak picsogtatok megint!
Avatar
arty

Hozzászólás #65858 2021.11.29. 22:25

Moby írta:Lelőttek, vagy mivan? :D
:D

az vesse az első követ, aki még nem került a leáldra alt+f4 után... -> konzol >>> pc
Avatar
deep

Hozzászólás #65859 2021.11.29. 22:36

arty írta:deep: nem is írtad, hogy ócsóbb címként is milyen döbbenet jól néz ki a HotWheels! ennél medzsboxabbnak kinéző medzsboxot a valóságban nem láttam, basszus :O
Dehogynem írtam, keresd vissza :nezze: Jöttek hozzá ilyen daily challenge-nek nevezett alibi szar eventek (nyerj 3 single race-t komolyságúak), ezekkel 3 nap alatt meg lehetett szerezni a maradék szarságot, ami még a plathoz hiányzott, és amik nélkül kb 2 év lett volna napi több óra játékkal. Nem is értem, hogy képzelték... Már csak 1 trophy hiányzik, a játssz egy splitscreen versenyt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65860 2021.11.29. 23:33

Moby írta:Lelőttek, vagy mivan? :D
10 perc alatt hússzor... de hogy jön az most ide?
Avatar
arty

Hozzászólás #65861 2021.11.30. 09:35

deep írta:Dehogynem írtam, keresd vissza :nezze: Jöttek hozzá ilyen daily challenge-nek nevezett alibi szar eventek (nyerj 3 single race-t komolyságúak), ezekkel 3 nap alatt meg lehetett szerezni a maradék szarságot, ami még a plathoz hiányzott, és amik nélkül kb 2 év lett volna napi több óra játékkal. Nem is értem, hogy képzelték... Már csak 1 trophy hiányzik, a játssz egy splitscreen versenyt.
oké, tényleg írtad, de semmi 20 sorban lelkendezés, TEHÁT nem ütötte meg az ingerküszöböt, hogy akárcsak utánanézzek :D
továbbra sem tudom feldolgozni, hogy hogy tudnak ENNYIRE matchboxnak kinézni játékbeli kisautók...

platina meg tőled a MINIMUM, grat HA sikerül ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #65862 2021.11.30. 10:19

arty írta:oké, tényleg írtad, de semmi 20 sorban lelkendezés, TEHÁT nem ütötte meg az ingerküszöböt, hogy akárcsak utánanézzek :D
továbbra sem tudom feldolgozni, hogy hogy tudnak ENNYIRE matchboxnak kinézni játékbeli kisautók...

platina meg tőled a MINIMUM, grat HA sikerül ;)
Egy plusz kontroller kellene 5 percre az utolsó trophyhoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65863 2021.11.30. 10:43

deep írta:Egy plusz kontroller kellene 5 percre az utolsó trophyhoz.
Dani egyszer arra csavar a saját kontrollerével a zsebében?
Avatar
arty

Hozzászólás #65864 2021.11.30. 10:51

deep írta:Egy plusz kontroller kellene 5 percre az utolsó trophyhoz.
EGY?!?!?!

Rock'n Racing Off Road DX - Multiplayer Achievement
"200 GS - You have played a race with five friends"

6 kontroller kellett hozzá összesen. Nekem volt 2 + pécére streamelt xbox one + 2 x360as + 2 emulált DS4. Emlékszem, óriási szopás volt, nade 200GS !!! :D
És persze 3 acsi örökre bennragadt, mert lehetetlen timetrialt kell teljesíteni (X verseny összideje legyen Y alatt, miközben a játékfizika miatt minden verseny végeredménye csak kb 50%-ban múlik rajtad, a maradék a szerencse, hogy nem pattansz-e le/fel rosszul az egyik dűnéről a százból... nagyon bírtam a játékot, ahogyan anno az Iron Man-os elődjét is, de van egy határ :( )

+a játék "folytatásában" bezzeg már csak 5-player meccset kellett összehozni... :)

Esetleg próbáld meg, hogy nem-e lehetne valahogy streaming + pécé-kontroller-emu-hákk mellett unlockolni.
VAGY! Ha nem DT, akkor ki lakik hozzád (innen) legközelebb? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #65865 2021.11.30. 13:02

eje75 írta:10 perc alatt hússzor... de hogy jön az most ide?
Nemtudom, csak arról jutott eszembe, hogy ilyen fejet vágtam, amikor olvastam ezt a ragefesztet :D
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #65866 2021.11.30. 13:58

Moby írta:Nemtudom, csak arról jutott eszembe, hogy ilyen fejet vágtam, amikor olvastam ezt a ragefesztet :D
[img]https://pbs.twimg.com/media/FFcKcSyXoAAlMe5?format=jpg[/img
Mondjuk ez dicséretes előrelépés, hogy az egy szavas szókincsed (“őrjöngés”) kibővült egy félangol szinonimával! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65867 2021.11.30. 20:05

48as oled tulajok közül vki felbaszta a cuccot a falra? Ha igen mivel? Már a konkrét rögzítő szerkezet érdekelne. Köszi!
Avatar
eje75

Hozzászólás #65868 2021.11.30. 20:33

Moby írta:Nemtudom, csak arról jutott eszembe, hogy ilyen fejet vágtam, amikor olvastam ezt a ragefesztet :D
Most a ragefest alatt a megalapozott, és helytálló értékelésemet érted, amivel kb. mindenki 1-et ért? Hánemtom.... nem lehet, hogy mindig ilyen fejet vágsz? Kérdezd körbe a környezeted, nehogy... amúgy a mai etap: 10 centiről lövöm, és konkrétan átmegy rajta a skuló., még mindig .. valami elképesztően bugos ez a része.. de minden hasonlóan fos: a föld alól előjön egy ejtőernyő, fut felém a gyerek, egy pillanatra kimerevedik a player, 3-4 belelövök a mozdulatlan karakterbe, aztán kiírja, hogy meghaltam ,mert lelőtt.. és ezt még nap estig sorolhatnám... biztos konzolon remek, de PC-n vállalhatatlan...
Avatar
Botond

Hozzászólás #65869 2021.11.30. 20:37

eje75 írta:Most a ragefest alatt a megalapozott, és helytálló értékelésemet érted, amivel kb. mindenki 1-et ért? Hánemtom.... nem lehet, hogy mindig ilyen fejet vágsz? Kérdezd körbe a környezeted, nehogy... amúgy a mai etap: 10 centiről lövöm, és konkrétan átmegy rajta a skuló., még mindig .. valami elképesztően bugos ez a része.. de minden hasonlóan fos: a föld alól előjön egy ejtőernyő, fut felém a gyerek, egy pillanatra kimerevedik a player, 3-4 belelövök a mozdulatlan karakterbe, aztán kiírja, hogy meghaltam ,mert lelőtt.. és ezt még nap estig sorolhatnám... biztos konzolon remek, de PC-n vállalhatatlan...
Csak ps5ön, xboxon szar. Szerintem vrr lesz a baj, az teszi tönkre pc-n és konzolon is, csak a vrr mentes platformokon isteni! Jön majd switch verzió, akkor fasza lesz az is!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65870 2021.11.30. 20:48

Botond írta:Csak ps5ön, xboxon szar. Szerintem vrr lesz a baj, az teszi tönkre pc-n és konzolon is, csak a vrr mentes platformokon isteni! Jön majd switch verzió, akkor fasza lesz az is!
PS5-ön nem lehet csak úgy megnyitni internetböngészőt, míg xboxon van Edge, ami már majdnem Chrome. Igen, ez lesz a megoldás! :vigyor4:
Vagy az igazán tehetséges emberek már elmenekültek a Dice-tól és az EA-től.

Vissza: “Leáldozott.hu”