A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #64681 2021.09.27. 12:20

Zóanagyvarázsló írta:Valós igény sokáig még a 60 fps-nél is kérdés volt, de itt aztán tényleg nincs - még egy jó darabig. De nem érdekel a plebs, amely képes 60 fps-es mocsárban fetrengeni, sőt még a 40 fps-es Ratchettől is eláll a szájuk! Nem vagyunk mi állatok!
Én inkább úgy értettem, hogy ezek a one szintjén mozgó, putri képminőséggel, fullhd-n futkorászó izéken tényleg a 120fps fog segíteni itt BC kapcsán?
Avatar
Moby

Hozzászólás #64682 2021.09.27. 12:30

Megnéztem tegnap a Foundation első két részét. A látvány nagyon fasza, a többiből meg bármi is lehet, kíváncsian várom a folytatást egyelőre. Az mondjuk sokat elmond, hogy ez az első film, amit ezen a csodás appletv pluson nézek, és google kellett ahhoz, hogy miként jutok be a streambeállításokba a tévés appon...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64683 2021.09.27. 12:52

Moby írta:Én inkább úgy értettem, hogy ezek a one szintjén mozgó, putri képminőséggel, fullhd-n futkorászó izéken tényleg a 120fps fog segíteni itt BC kapcsán?
Ha valamire, rátolható, miért ne? Én kevésbé vagyok grafbuzi, mint itt bárki. A 120 fps-t viszont még nem teszteltem, hogy mennyit tesz hozzá, de CRT-n a 100 fasza volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64684 2021.09.27. 12:54

Moby írta:Megnéztem tegnap a Foundation első két részét. A látvány nagyon fasza, a többiből meg bármi is lehet, kíváncsian várom a folytatást egyelőre. Az mondjuk sokat elmond, hogy ez az első film, amit ezen a csodás appletv pluson nézek, és google kellett ahhoz, hogy miként jutok be a streambeállításokba a tévés appon...
Pedig a netflixes 12 egy tucat szintet leveri a see is és a ted lasso is, de nálam szódával elcsúszott a for all mankind is, bár az inkább a középszer magasiskolája. Morning showt a csajok imádják, a Rose Byrne sorozatba is bele kellene nézni vmikor, de ennyi időm tényleg nincs a sok üvöltözés, akarom mondani gyereknevelés közben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64685 2021.09.27. 13:27

Zóanagyvarázsló írta:Ha valamire, rátolható, miért ne? Én kevésbé vagyok grafbuzi, mint itt bárki. A 120 fps-t viszont még nem teszteltem, hogy mennyit tesz hozzá, de CRT-n a 100 fasza volt.
Semmit. Én oleden simán elbuknám a vaktesztet, mert semmi különbséget nem látok köztük.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64686 2021.09.27. 13:29

Botond írta:Pedig a netflixes 12 egy tucat szintet leveri a see is és a ted lasso is, de nálam szódával elcsúszott a for all mankind is, bár az inkább a középszer magasiskolája. Morning showt a csajok imádják, a Rose Byrne sorozatba is bele kellene nézni vmikor, de ennyi időm tényleg nincs a sok üvöltözés, akarom mondani gyereknevelés közben.
A ted lasso-t elkzdtem ipaden még korábban, de annyira nem kötötte le a figyelmem, hogy értetlenül állok az címet övező hype előtt.A see-t is elkezdtem, de belealudtam, és ha most nem mondod, azt is elfelejtem, hogy az ott van. Netflixre meg jelenleg előfizetésem sincs, annyira nincs ott lófasz se.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64687 2021.09.27. 14:12

Moby írta:A ted lasso-t elkzdtem ipaden még korábban, de annyira nem kötötte le a figyelmem, hogy értetlenül állok az címet övező hype előtt.A see-t is elkezdtem, de belealudtam, és ha most nem mondod, azt is elfelejtem, hogy az ott van. Netflixre meg jelenleg előfizetésem sincs, annyira nincs ott lófasz se.
En is csak doksit nezek de lemondom hamarosan, meglatom milyen lesz a max, elofizetek arra ha javul a minoseg, leporgetek par klasszikust majd visszanezek hatha lesz addig vmi (lesz majd witcher 2. evad, peaky blinders, better call saul uj evadok, ezek erdekelnek, meg lesz valami igeretesebb scifi is de annak nem jut most eszembe a cime).
Avatar
arty

Hozzászólás #64688 2021.09.27. 14:48

TasManXT írta:Megnéztem DT retro setupját, és most azt a kurva tévét keresem mindenhol. Arty, ha jól értesültem, akkor te is láttad... hát ez odbaszcsizott a retinámnak.
Hátigen, szó szerint leolvadt előtte az arcom.
Én azzal nyugtatom magam, hogy kicsi, 'meraz! :D Ilyen kéne, 32"-ben!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64689 2021.09.27. 15:24

arty írta:Hátigen, szó szerint leolvadt előtte az arcom.
Én azzal nyugtatom magam, hogy kicsi, 'meraz! :D Ilyen kéne, 32"-ben!
Kicsi? Adom neked az ultimate tippet, te biztos fogod erteni, ulj kozelebb :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64690 2021.09.27. 17:35

Moby írta:Megnéztem tegnap a Foundation első két részét. A látvány nagyon fasza, a többiből meg bármi is lehet, kíváncsian várom a folytatást egyelőre. Az mondjuk sokat elmond, hogy ez az első film, amit ezen a csodás appletv pluson nézek, és google kellett ahhoz, hogy miként jutok be a streambeállításokba a tévés appon...
Engem is annyira érdekelt az Apple TV hogy konkrétan irogatta, hogy aktiváljam be, ez az utolsó esély, de lexartam
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64691 2021.09.27. 17:53

Moby írta:Megnéztem tegnap a Foundation első két részét. A látvány nagyon fasza, a többiből meg bármi is lehet, kíváncsian várom a folytatást egyelőre. Az mondjuk sokat elmond, hogy ez az első film, amit ezen a csodás appletv pluson nézek, és google kellett ahhoz, hogy miként jutok be a streambeállításokba a tévés appon...
Az én Apple Tv Plus-omon könnyen megtaláltam a beállítást... Pont ugyanott van mint a Plexben, tök érdekes! :ravasz1:

Spoiler
Mondom, hogy csak a WarezFlixPlex a jövő... Én itt vagyok: Megaflix.co.uk
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #64692 2021.09.27. 19:47

DanielT írta:Az én Apple Tv Plus-omon könnyen megtaláltam a beállítást... Pont ugyanott van mint a Plexben, tök érdekes! :ravasz1:

Spoiler
Mondom, hogy csak a WarezFlixPlex a jövő... Én itt vagyok: Megaflix.co.uk
Kép
Ez mi ez a Megaflix.co.uk? Úgy látom fizetős.. mitől jobb ez, mint az ncore? Hogy stream azonnal, nem kell várni, az a truváj benne?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64693 2021.09.27. 19:53

eje75 írta:Ez mi ez a Megaflix.co.uk? Úgy látom fizetős.. mitől jobb ez, mint az ncore? Hogy stream azonnal, nem kell várni, az a truváj benne?
Ja. A Netflix kényelme, a kiadói harcok nélkül a vevő kárára.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64694 2021.09.27. 20:14

DanielT írta:Ja. A Netflix kényelme, a kiadói harcok nélkül a vevő kárára.
Milyen csomagban vagy?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64695 2021.09.27. 20:35

eje75 írta:Milyen csomagban vagy?
6 GBP-s élet császára pakk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64696 2021.09.27. 20:38

DanielT írta:Ja. A Netflix kényelme, a kiadói harcok nélkül a vevő kárára.
Jó volt majdnem megettem, sztem téged inkább ez győzött meg (Adult (XXX)) :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #64697 2021.09.27. 20:40

Moby írta:A ted lasso-t elkzdtem ipaden még korábban, de annyira nem kötötte le a figyelmem, hogy értetlenül állok az címet övező hype előtt.A see-t is elkezdtem, de belealudtam, és ha most nem mondod, azt is elfelejtem, hogy az ott van. Netflixre meg jelenleg előfizetésem sincs, annyira nincs ott lófasz se.
Hát ted lasso nálam is elvérzett. Eddig a for all mankind volt a legfaszább a (gyér) apple felhozatalból, a morning show meg egész jó, nálam egy karakter vitte a hátán a sorit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64698 2021.09.27. 20:49

Micsu írta:Jó volt majdnem megettem, sztem téged inkább ez győzött meg (Adult (XXX)) :D
Az nincs benne a 6 - os árban sajnos.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64699 2021.09.27. 20:50

Jedi: Fallen Order

Ha egy szószerkezettel kéne jellemeznem akkor Budget Gow lenne az, mind production valueban (hogy DT is ércse (ez meg Botondnak a kötelező helyesírás krach bár biztos lesz benne több is :P)), mind játékidőben, nem sok olyan része van amibe nem lehet belekötni.
A látvány van hogy karcolja a Gowot helyenként de összességében nem hozza a szintet, elég nagy a difi a mapok között graf és a kivitelezés minőségében is. A harcrendszer nem rossz de nincs is túlbonyolítva, a minimap az teljesen jól használható.
A story az star wars szinten teljesen ok, nincs meg az a nagyzolási kényszer mint a Force Unleashednél volt.
Ha már Force Unleashed ez a játék sokkal jobb, játszatja magát azt meg halálra untam (és hosszabb mint a 2 rész együtt vége), vannak benne nagyon jó de nagyon átlagos/uncsi részek is, azért összességében tetszett, jöhet a köv rész (már ha az ea nem fújta meg magát hogy nem keresi halálra magát a nem létező mikrotranzakciókon).

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64700 2021.09.27. 20:51

DanielT írta:Az nincs benne a 6 - os árban sajnos.

Hát ezaz, hogy lehetne már az a fránya 6os az élet császára pack mikor ott a 20as is? :banplz:
Összedobjuk? :beka2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64701 2021.09.27. 20:52

DanielT írta:Az én Apple Tv Plus-omon könnyen megtaláltam a beállítást... Pont ugyanott van mint a Plexben, tök érdekes! :ravasz1:

Spoiler
Mondom, hogy csak a WarezFlixPlex a jövő... Én itt vagyok: Megaflix.co.uk
Kép
Mér fizessek én bárhova bármitm ha ez ingyen van? :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64702 2021.09.27. 20:53

Greyfox írta:Hát ted lasso nálam is elvérzett. Eddig a for all mankind volt a legfaszább a (gyér) apple felhozatalból, a morning show meg egész jó, nálam egy karakter vitte a hátán a sorit.
A For All Mankind ha jól emlékszem érdekelt de ott vérzett el hogy a sok alkoholista vagy csődtömeg férfiak hogy férnek meg a sok okos sikeres nő mellett, valahogy nem kötött le pedig ált nem zavarnak a jó női karakterek de itt nem sok volt, de férfiba se.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64703 2021.09.27. 20:54

Belebasztam az ajtókitámasztóba egy 980pro-t. Na nem azért, mert nincs helyem, és kell, hanem mer vót :D Megy benne, minden faxni mentesen. Gecigyorsan másol a két ssd között, azt ennyi. Többet nem tudok elmondani róla.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64704 2021.09.27. 20:59

Moby írta:Belebasztam az ajtókitámasztóba egy 980pro-t. Na nem azért, mert nincs helyem, és kell, hanem mer vót :D Megy benne, minden faxni mentesen. Gecigyorsan másol a két ssd között, azt ennyi. Többet nem tudok elmondani róla.
Odatermett egy 70ks ssd a fiokba? :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64705 2021.09.27. 21:00

Micsu írta:Odatermett egy 70ks ssd a fiokba? :taps:
Oda :) Rágondoltam, és ottvót :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64706 2021.09.27. 21:03

Moby írta:Oda :) Rágondoltam, és ottvót :)
Tudja a 7k readet?
Avatar
Moby

Hozzászólás #64707 2021.09.27. 21:03

Má csak valami játék kéne erre az ajtókitámasztóra. Ja, meg vettem az imént egy nemresi VILLage-t, mer az nekem kimaradt. Nem ez az érdekes, hanem hogy LEMEZEN :DD
Két éve nem vettem lemezes játékot. Vagy több. Remélem még megbírkozóm a feladattal :D

/XSX-re, ezt nem írtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.09.27. 21:05-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64708 2021.09.27. 21:04

Moby írta:Oda :) Rágondoltam, és ottvót :)
Gondolj már Botondba egy Bad Dragon dildót, legyen egy jó estéje! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64709 2021.09.27. 21:05

Micsu írta:Tudja a 7k readet?
A PS5 nem. Hiába teszed bele ezt a 7100-es, a 980pro-t is megbaszó nem is jut eszembe melyikazt, azzal is csak hatfelet mér. Ezzel is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64710 2021.09.27. 21:06

DanielT írta:Gondolj már Botondba egy Bad Dragon dildót, legyen egy jó estéje! :banplz:
Aztán honnan vágod ezeket a neveket? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64711 2021.09.27. 21:35

Moby írta:Aztán honnan vágod ezeket a neveket? :idiota:
Az évek nem múltak el nyomtalanul! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #64712 2021.09.27. 21:45

Micsu írta:A For All Mankind ha jól emlékszem érdekelt de ott vérzett el hogy a sok alkoholista vagy csődtömeg férfiak hogy férnek meg a sok okos sikeres nő mellett, valahogy nem kötött le pedig ált nem zavarnak a jó női karakterek de itt nem sok volt, de férfiba se.
Nemtom, engem nem zavarnak a sikeres nők, sőt a melegek és a feketék sem. Tudom, nem elég boomer, dehát ez van :D Ettő függetlenül nem tökéletes, de vannak értékes pillanatai, vagy csak nagyon ki vagyok éhezve a scifire.
Avatar
Tom

Hozzászólás #64713 2021.09.27. 21:52

Moby írta:Megnéztem tegnap a Foundation első két részét. A látvány nagyon fasza, a többiből meg bármi is lehet, kíváncsian várom a folytatást egyelőre. Az mondjuk sokat elmond, hogy ez az első film, amit ezen a csodás appletv pluson nézek, és google kellett ahhoz, hogy miként jutok be a streambeállításokba a tévés appon...

Nekem eddig tetszik. Érdekes és látványos. Állítólag a könyveket nem igazán követi. Olvastad a könyvet? Ahhoz képest milyen?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64714 2021.09.27. 21:53

Greyfox írta:Nemtom, engem nem zavarnak a sikeres nők, sőt a melegek és a feketék sem. Tudom, nem elég boomer, dehát ez van :D Ettő függetlenül nem tökéletes, de vannak értékes pillanatai, vagy csak nagyon ki vagyok éhezve a scifire.
Pont most nezem ujra a drotot, hat abban van boven mindenbol, de megis fenntartja a figyelmet meg nem erzi ugy az ember hogy az egyik rassz a masik ele van helyezve. Nem a melegekkel meg a feketekkel van bajom hanem az eroltetett pc szarsaggal. Van egyket nepcsoport akikkel bajom van de az mar legyen az en hibam :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64715 2021.09.27. 21:53

Tom írta:Nekem eddig tetszik. Érdekes és látványos. Állítólag a könyveket nem igazán követi. Olvastad a könyvet? Ahhoz képest milyen?
Legalabb van nemelyik karakterben potencial, kivancsian varom hova tart ez az egesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64716 2021.09.27. 21:57

Tom írta:Nekem eddig tetszik. Érdekes és látványos. Állítólag a könyveket nem igazán követi. Olvastad a könyvet? Ahhoz képest milyen?
Nem olvastam, csak a robot vonalat sajna.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64717 2021.09.27. 23:46

Lement a full Ghost of Tsushima .... elképesztően élveztem, nekem mestermű volt, persze kell hozzá az is, hogy valaki kedvelje ezt a kultúrát... nem is értem az itt hozzászólókat, mit morogtak.. kiragadtak szaros, semmirekellő mellékküldetéseket, és úgy állították be, mintha ez lenne az egész játék, pedig nem, de még mennyire nem... elképesztő egy utazás, a DLC pedig a ha lehet még inkább emeli a szintet.... jár neki a platina, rohadt kevés játéknál érzem, hogy meg akarom szerezni, mert pont leszarom, de ez a játék megérdemelte...
Spoiler
20210927232303.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #64718 2021.09.28. 08:48

eje75 írta:Lement a full Ghost of Tsushima .... elképesztően élveztem, nekem mestermű volt, persze kell hozzá az is, hogy valaki kedvelje ezt a kultúrát... nem is értem az itt hozzászólókat, mit morogtak.. [/spoiler]
Hát igen, ha szereted a kultúrát. Ha meg nem, akkor egy középszerű játék, magas(abb) szintű harcrendszerrel. Nekem egyetlen komoly bajom volt vele, többször kiemeltem: Minden egyes küldetésben ölni kell. Még azokban is, ami nagyon nem úgy indul, a végén ott is csak a gyilok. Sehol nincs egy GTA (nem a IV) változatosságától. Nem azt mondom, hogy legyen GTA, de annyi mindent lehetett volna kitalálni, hogy el se kezdem sorolni. Csak az munka lett volna. De odabaszni az AI ellenségeket, az gyorsan megvolt. Hát ez a problámám vele, de én is platináztam, mert minőségi játék, csak több lehetett volna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64719 2021.09.28. 09:08

eje75 írta:Lement a full Ghost of Tsushima .... elképesztően élveztem, nekem mestermű volt, persze kell hozzá az is, hogy valaki kedvelje ezt a kultúrát... nem is értem az itt hozzászólókat, mit morogtak.. kiragadtak szaros, semmirekellő mellékküldetéseket, és úgy állították be, mintha ez lenne az egész játék, pedig nem, de még mennyire nem... elképesztő egy utazás, a DLC pedig a ha lehet még inkább emeli a szintet.... jár neki a platina, rohadt kevés játéknál érzem, hogy meg akarom szerezni, mert pont leszarom, de ez a játék megérdemelte...
Spoiler
20210927232303.jpg
Azért csak számít az is a kultúrán túl, hogy a játék mennyire az embernek való. Vagy maxoltad az egyébként nívós Shogun Total Warokat és a Shadow Tacticset is? Meg hát vannak japó japó játékok is.
Avatar
arty

Hozzászólás #64720 2021.09.28. 09:51

Moby írta:Megnéztem tegnap a Foundation első két részét. A látvány nagyon fasza, a többiből meg bármi is lehet, kíváncsian várom a folytatást egyelőre. Az mondjuk sokat elmond, hogy ez az első film, amit ezen a csodás appletv pluson nézek, és google kellett ahhoz, hogy miként jutok be a streambeállításokba a tévés appon...
miért van neked alma+od?!
Avatar
Tom

Hozzászólás #64721 2021.09.28. 09:57

arty írta:miért van neked alma+od?!

A ps+-al lehetett aktiválni 6 hónapra asszem. Sony promóció volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #64722 2021.09.28. 09:58

Moby írta:Semmit. Én oleden simán elbuknám a vaktesztet, mert semmi különbséget nem látok köztük.
+1
valódi tesztet Ori alatt végeztem, nem láttam

DE

gyerek tolta a napokban a bf4et és ránézek és magamban mondom, ejj, ez a bf4 derohadt ennivalóan smooth és mondom ezt végre megkéne nézni 120on, hátha fps-ben látnám is és erre látom h magától install után be volt kapcsolva, TEHÁT "láttam" (valójában meg dehogy látom, amikor látni akarom... azaz direktben nem érzékelek belőle SEMMIT :( kimaradok! lemaradok! :( a semmit rendereli nekem a gép, pluszwattokból! :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #64723 2021.09.28. 10:00

Micsu írta:Kicsi? Adom neked az ultimate tippet, te biztos fogod erteni, ulj kozelebb :idiota:
40 centiről néztük!!!! :D hova közelebb???
Avatar
arty

Hozzászólás #64724 2021.09.28. 10:08

Tom írta:A ps+-al lehetett aktiválni 6 hónapra asszem. Sony promóció volt.
jatényleg :( ejj, ha akkor ezt tudtam volna... (akkor se kattintok rá)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64725 2021.09.28. 10:10

A digit Sackboyhoz 50%-os kuponkód:
Discount Codes (Thanks to @PlayStation)
EU/Aus Code for Sackboy 50% discount - F2GH2LJ4BM
US/LATAM Code for Sackboy 50% discount - BJHFN468DR
Nekem még működött.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64726 2021.09.28. 11:10

benőmenő írta:A digit Sackboyhoz 50%-os kuponkód:
Discount Codes (Thanks to @PlayStation)
EU/Aus Code for Sackboy 50% discount - F2GH2LJ4BM
US/LATAM Code for Sackboy 50% discount - BJHFN468DR
Nekem még működött.
Alzánál hétezer volt a lemezes kéthete. Be is rakam ide.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64727 2021.09.28. 17:21

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #64728 2021.09.29. 17:59

DanielT írta:Hivatalos? Mert ha nem, akkor az eddigi tapasztalatok alapján a pletykák 98%-a full kamu. Mondjuk ha igaz, akkor újabb skip hónap.

Most már az.
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #64729 2021.09.29. 19:15

Moby írta:Most már az.
Kép
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #64730 2021.09.29. 19:36

deep írta:Hát igen, ha szereted a kultúrát. Ha meg nem, akkor egy középszerű játék, magas(abb) szintű harcrendszerrel. Nekem egyetlen komoly bajom volt vele, többször kiemeltem: Minden egyes küldetésben ölni kell. Még azokban is, ami nagyon nem úgy indul, a végén ott is csak a gyilok.
Erre- Botond szavaival élve- két dolgot tudok mondani:
1: Ez nem igaz!
Avatar
eje75

Hozzászólás #64731 2021.09.29. 19:53

deep írta:Hát igen, ha szereted a kultúrát. Ha meg nem, akkor egy középszerű játék, magas(abb) szintű harcrendszerrel. Nekem egyetlen komoly bajom volt vele, többször kiemeltem: Minden egyes küldetésben ölni kell. Még azokban is, ami nagyon nem úgy indul, a végén ott is csak a gyilok. Sehol nincs egy GTA (nem a IV) változatosságától. Nem azt mondom, hogy legyen GTA, de annyi mindent lehetett volna kitalálni, hogy el se kezdem sorolni. Csak az munka lett volna. De odabaszni az AI ellenségeket, az gyorsan megvolt. Hát ez a problámám vele, de én is platináztam, mert minőségi játék, csak több lehetett volna.
Amúgy viccen kívül: nem vita, meg semmi, de írd már meg, mit lehetett volna beletenni, ami nem életidegen, de korhű, és nem akadnak ki tőle a playerek, mert nekem kb. semmi nem jut eszembe... A japánok izgága népség, a történelmük (mit minden népé) hemzseg az erőszaktól, a szamurájok azért lefejezték a parasztot, ha nem hajolt eléggé mélyre, amikor elment mellettük a szekerével....a helyzet itt adott: megszállták a földed idegen hódítók, és ölik az embereket... a japán középkorban.... mit letett volna még betenni? Játszunk egy parti go-t két tábor felszabadítása közben? Volt benne amúgy több lopakodás, ahol nem volt szabad ölni, meg nyomozd ki mi történt, íjász verseny, keresd meg, írjál verset, stb , de a danifélék (ez itt jelzőszó!) az ilyenektől kiakadtak mint az órarugó... nekem meg nincs ötletem mi fért volna még bele? Zárfeltörés? Lóverseny? Vagy mi? Nincs ötletem :help:
Avatar
deep

Hozzászólás #64732 2021.09.29. 20:13

eje75 írta:Amúgy viccen kívül: nem vita, meg semmi, de írd már meg, mit lehetett volna beletenni, ami nem életidegen, de korhű, és nem akadnak ki tőle a playerek, mert nekem kb. semmi nem jut eszembe.
Hát, ha ráér rókákat követni, meg fürdőzni, akkor ráér egyéb dolgokra is. Nyilván háború van, ok. És igen, voltak mindenféle küldetések, nekem csak az a bajom, hogy a mindenféle küldetésben végül mégiscsak mongolölészet lett valahogy. Egy se tudott úgy befejeződni, hogy nem jön egy mongol csapat valahogy. Ennyi a problémám. A fő küldetésekre gondolok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64733 2021.09.29. 22:27

eje75 írta:Amúgy viccen kívül: nem vita, meg semmi, de írd már meg, mit lehetett volna beletenni, ami nem életidegen, de korhű, és nem akadnak ki tőle a playerek, mert nekem kb. semmi nem jut eszembe... A japánok izgága népség, a történelmük (mit minden népé) hemzseg az erőszaktól, a szamurájok azért lefejezték a parasztot, ha nem hajolt eléggé mélyre, amikor elment mellettük a szekerével....a helyzet itt adott: megszállták a földed idegen hódítók, és ölik az embereket... a japán középkorban.... mit letett volna még betenni? Játszunk egy parti go-t két tábor felszabadítása közben? Volt benne amúgy több lopakodás, ahol nem volt szabad ölni, meg nyomozd ki mi történt, íjász verseny, keresd meg, írjál verset, stb , de a danifélék (ez itt jelzőszó!) az ilyenektől kiakadtak mint az órarugó... nekem meg nincs ötletem mi fért volna még bele? Zárfeltörés? Lóverseny? Vagy mi? Nincs ötletem :help:
Ma eddig nyomtam, (3-4 óra este). Az a baj, hogy ebben a világban egyszerűen nincs semmi a harcon kívül és ezt ráfoghatjuk a korhűségre, oké. De ettől még az összes gyűjtögető, róka/madár/tökömtudjami után szaladgálás akkora töltelék, hogy vért izzadhattak évekig, mire ezeket kitalálták.

Ebből a játékból remélem soha nem lesz második rész, mert nincs benne több.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64734 2021.09.29. 22:41

DanielT írta:Ma eddig nyomtam, (3-4 óra este). Az a baj, hogy ebben a világban egyszerűen nincs semmi a harcon kívül és ezt ráfoghatjuk a korhűségre, oké. De ettől még az összes gyűjtögető, róka/madár/tökömtudjami után szaladgálás akkora töltelék, hogy vért izzadhattak évekig, mire ezeket kitalálták.

Ebből a játékból remélem soha nem lesz második rész, mert nincs benne több.
Ebben a játékban még nagyon sok lenne, ha nem a mongolok ellen kellene küzdeni. Hát most nem akarok spoilerezni, és nem is fogok, de itt alapvetően arról van szó, hogy amit a játékban nagyrészt látsz, az nem a korhű japán harcmodor, mert a játék ugyebár arról szól, hogy a japánoknak egy olyan haderővel kellett megküzdeni, akik technikailag is sokkal fejlettebbek voltak, illetve leszarták a japánok hagyományait, pláne ami a harc módját illeti. Szóval ha bátran jöhetne belőle még, csak nem a mongolok elleni háborúról, mert abban valóban nem nagyon van több.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64735 2021.09.30. 10:12

Úgy tűnik kimult a kék v1-es Dualshock 4-em. Netflixezés közben egyszer lekapcsolt (amit furcsálltam mert nem volt olyan rég töltve) és azóta nem ad életjelet. Sajnos még szétszedni se tudom most, mert nincs hozzá olyan pici csavarhúzóm. Élt 6 évet. :(
Ez a Schumi dokumentum film meg egynek elment, meg már kijárt neki, de olyan túl sok újdonságot nem találtam benne F1 fanként.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64736 2021.09.30. 17:56

Eje! Azé ez az elektromos gépjármű sem szar. Mondjuk ez first editionhoz kapható 200.000 napfénytető helyett napelemtető nem tudom mennyit ér. :D De fancy poénnak tűnik. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #64737 2021.09.30. 19:42

Botond írta:Eje! Azé ez az elektromos gépjármű sem szar. Mondjuk ez first editionhoz kapható 200.000 napfénytető helyett napelemtető nem tudom mennyit ér. :D De fancy poénnak tűnik. :D
Jaja... full ugyanaz amúgy a lemezek alatt... csak a borítás más... nekem ez kicsit sok, a másikra viszont iszonyat porcosodik.. mondjuk most, hogy Kína betiltotta a kriptót ahogy beszálltam, nem igen hiszem, hogy lesz... vissza kéne hozzá vinnem a sörös üvegeket, de ahhoz meg lusta vagyok :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64738 2021.10.01. 08:19

eje75 írta:Jaja... full ugyanaz amúgy a lemezek alatt... csak a borítás más... nekem ez kicsit sok, a másikra viszont iszonyat porcosodik.. mondjuk most, hogy Kína betiltotta a kriptót ahogy beszálltam, nem igen hiszem, hogy lesz... vissza kéne hozzá vinnem a sörös üvegeket, de ahhoz meg lusta vagyok :wilting:
Totálkár is erről ír ma, össze is hasonlítja a két kocsit pár szempontból.
Remélem az ID4 is felfejlődik idáig, mert ha elektromos, akkor muszáj lenne európait venni, ha kivéreztetjük a német autóipart a sok külföldi autóval, akkor vége az európai jólétnek.
Avatar
arty

Hozzászólás #64739 2021.10.01. 10:31

Moby írta:októberi psn+
jézusisten :(

kemény, hónapok óta 0db cím érdekel.
overcooked jó lett volna, ha ps4re is adják, de ott inkább a kibaszás volt a cél (vagy lehet fordítani vásárlásösztönzésnek is a lépést)
Avatar
arty

Hozzászólás #64740 2021.10.01. 10:40

Botond írta:muszáj lenne európait venni, ha kivéreztetjük a német autóipart a sok külföldi autóval, akkor vége az európai jólétnek.
:worship:

szerencsére nem vagyok döntési helyzetben, ill a hibrides hyundai kalandom után van okom gyűlölni a kóreaiakat... de zabálnivaló ez a pixeles kis fos :D
(igen, szörnyű, mennyire sehol nincs európa e-autóban. najó, a zoé kicsi-ócsó...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64741 2021.10.01. 12:35

Amint tudok menekülök az egyedüli lehetséges irányba... hát kíváncsi leszek.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64742 2021.10.01. 12:49

Jól haladunk! 24% után a Microsoftnál a 0% jön!

Kép

Ehhez már nem is tudok se szarkasztikus, se anyázós kommentet fűzni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64743 2021.10.01. 13:33

Első(?) komment Windows 11 alól.

Hát sokkal szebb, mint az a gennyes fekély Win 10, ennyi biztos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64744 2021.10.01. 13:43

DanielT írta:Jól haladunk! 24% után a Microsoftnál a 0% jön!

Kép

Ehhez már nem is tudok se szarkasztikus, se anyázós kommentet fűzni...
A telefonom a saját töltöjén szinte percenként 1%-ot ugrik. A múltkor vendéglátóegységben rátettem a tulajéra, egy darabig folyamatosan csökkent a iíry töltöttségi szintje (5 percenként lement kb. 1%), eltartott egy darabig, mire felfelé kezdett töltödni. Persze ezeket a kírásokat sem szabad túl komolyan venni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64745 2021.10.01. 13:50

Zóanagyvarázsló írta:A telefonom a saját töltöjén szinte percenként 1%-ot ugrik. A múltkor vendéglátóegységben rátettem a tulajéra, egy darabig folyamatosan csökkent a iíry töltöttségi szintje (5 percenként lement kb. 1%), eltartott egy darabig, mire felfelé kezdett töltödni. Persze ezeket a kírásokat sem szabad túl komolyan venni.
Elég gyenge összehasonlítási alap egy fostos akksi feszültségének mérése, meg egy szoftver telepítésének állapota!

Na és a telefonodon amikor témát váltottál, akkor lehagyta -e a hátteret? Mert a Windows 11 képes volt ezt a rendkívül bonyolult feladatot elbaszni... Egy nagy feketeséget kaptam, majd oda-vissza váltottam megint és jó lett. Elég kiszűrhetetlen hibának tűnik, mert 10 percen belül megtaláltam. :wilting:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #64746 2021.10.01. 13:51

DanielT írta:Jól haladunk! 24% után a Microsoftnál a 0% jön!

Kép

Ehhez már nem is tudok se szarkasztikus, se anyázós kommentet fűzni...
Windows alatt másoltam már olyan mappát aminél kiírta 100% aztán folytatta 106%-nál már kicsit zabos voltam :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64747 2021.10.01. 13:52

Gondoltam 5 év után megnézem a Windows Store-t, mire jutottak.

Kép

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64748 2021.10.01. 14:02

Nyilván nem tartott sokáig rátalálnom a Windows XP menükre, de az igazi élmény az, amikor a Win10 hányás febugyog. Jobb oldali ablak.

Random fekete fejléc tart ameddig tart, 5 féle betűtípus/méret, undorító tördelés és általános mocsokputri.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64749 2021.10.01. 14:51

DanielT írta:Elég gyenge összehasonlítási alap egy fostos akksi feszültségének mérése, meg egy szoftver telepítésének állapota!

Na és a telefonodon amikor témát váltottál, akkor lehagyta -e a hátteret? Mert a Windows 11 képes volt ezt a rendkívül bonyolult feladatot elbaszni... Egy nagy feketeséget kaptam, majd oda-vissza váltottam megint és jó lett. Elég kiszűrhetetlen hibának tűnik, mert 10 percen belül megtaláltam. :wilting:
Hasonlítja és föleg mentegeti a fene, csak eszembe jutott róla, hogy a xiaomis Androiddal volt nemrég egy ilyen élménym.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64750 2021.10.01. 16:40

DanielT írta:Amint tudok menekülök az egyedüli lehetséges irányba... hát kíváncsi leszek.

Kép
Hogy a bánatba dobta fel már neked frissítésre?

Vissza: “Leáldozott.hu”