A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64471 2021.09.20. 13:54

Nekem megint jött kínai nyelvű SMS a Steam belépési próbálkozásra...
Avatar
Botond

Hozzászólás #64472 2021.09.20. 13:57

Zóanagyvarázsló írta:Ja, az általatok ajánlott kettő helyett a hamradiknál vettem. A vicces az volt, hogy nagyban relámozták azt, amiről privátban kiderült, hogy elfogyott. Ezzel kifejezetten rossz pontot szereztek nálam ezek a felszopott orgazdák. A harmadik viszont azt mondta, hogy betárazott kulcsokból 10 évre, de ha most mindenki őt rohamozza, akkor ez barokkos túlzássá válhat. Hogy az utolsó két kódot kitől vetted, azt nem tudom, ha tőle, akkor már csak 3 évig tudok fillérekért játszani :rinya:
Én a másik fajta kódot veszem, nem a goldot, hanem direktben GPU-t, azt eleve alig vki árult.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64473 2021.09.20. 13:59

phpBB [media]


phpBB [media]


A Second Contact remasternél többnek, remake-nek picit kevesebbnek jó volt, de annál amúgy több kéne már. Mondjuk, többnek is tűnik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.09.20. 14:05-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64474 2021.09.20. 14:01

Zóanagyvarázsló írta: Hogy az utolsó két kódot kitől vetted, azt nem tudom, ha tőle, akkor már csak 3 évig tudok fillérekért játszani :rinya:
Sztem olyantól aki fizet utána áfát, kérdezz rá :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64475 2021.09.20. 14:02

DanielT írta:Nekem megint jött kínai nyelvű SMS a Steam belépési próbálkozásra...
Add nekik, úgy se használod :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64476 2021.09.20. 14:03

Zóanagyvarázsló írta:
A Second Contact remasternél több, remake-nek picit kevesebbnek jó volt, de annál amúgy több kéne már. Mondjuk, többnek is tűnik.
:crazya:
Erre kiváncsi leszek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64477 2021.09.20. 15:05

Micsu írta:Add nekik, úgy se használod :P
Ja, adnám is ha szépen kérnék.. De így már csak az elv miatt se! :schmoll2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64478 2021.09.20. 15:44

Botond írta:@Moby: Utoljára 13 napja teszteltem a GPU kód rápótlást, két kóddal, mert az volt az utolsó két kódja a srácnak. Nem a módszer szűnik meg, a kód fogy el.
Gold ugyanez, azt Zó járta végig. Lesz gold kód, csak nem olcsó global, hanem drága régiós, vagy VPN szopás. Ő is kb 1,5 hete járta ezt végig az összes létező hw aprós eladóval, ide is írta.
Persze lehet pont 09.15én (vagy egyéb random dátum az elmúlt egy hétben) alapjaiban változott meg a rendszer, de arra kerek 0% esélyt adok.
Én is azt írtam, hogy nincs a kulcsosoknál. A módszer gondolom még élne, csak baszhatjuk kód hiányában
Avatar
arty

Hozzászólás #64479 2021.09.20. 15:49

Botond írta:Watchdogs patch? Az első részhez? Azt félreraktam viszonylag hamar, mert nem jött be, de ha patcheltek vmit a látványon/frém darabszámon, akkor lehet megint előkapom.
duplafrém, kamuhádéer nem elég? :)

(amugy nekem az első rész komolyabb hangvételü sztorija jobban bejött, MERCSAK!! (és persze azért imádom a második nudle-google párhuzamát is, meg a többit))
Avatar
Moby

Hozzászólás #64480 2021.09.20. 17:09

arty írta:duplafrém, kamuhádéer nem elég? :)

(amugy nekem az első rész komolyabb hangvételü sztorija jobban bejött, MERCSAK!! (és persze azért imádom a második nudle-google párhuzamát is, meg a többit))
Viszont ez a Legion...1 éve lassan próbálom végigjátszani. Ilyen havonta egyszer lenyomok belőle 1 küldit, de szerintem sosem érek a végére. Kínzóan repetiív szar az egész, valami trágya sztorival, amiből konkrétan SEMMIRE nem emlékszem már, csak arra, hogy hát szarvót :) SOHA a közelébe ne merészkdjetek, mindegy mennyire olcsón adják.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64481 2021.09.20. 18:54

Kaptam kölcsönbe egy AC Unityt, mondom legalább walking simként kezelve végig szaladok a sztorin miközben megvizslatom a forradalom korabeli Párizst....erre már a walking részt sem sikerült megugrania a programnak. Ilyen input lagot tényleg csak a Killzone 2 vagy a 12 frémes SotC tudott produkálni. Amikor meg parkourozni, vagy harcolni kéne az meg mint valami early access cuccal játszanánk így 6 évvel a megjelenés után is.
0/10 - fizikailag rosszul éreztem magam a játéktól
Avatar
arty

Hozzászólás #64482 2021.09.20. 19:04

Moby írta:Viszont ez a Legion...1 éve lassan próbálom végigjátszani. Ilyen havonta egyszer lenyomok belőle 1 küldit, de szerintem sosem érek a végére. Kínzóan repetiív szar az egész, valami trágya sztorival, amiből konkrétan SEMMIRE nem emlékszem már, csak arra, hogy hát szarvót :) SOHA a közelébe ne merészkdjetek, mindegy mennyire olcsón adják.
te se véletlen nyomtad orrvérzésig a kettest (egyest nemtom bírtad-e), nekem nagyon jó emlék minden, ami WD, ezért irgalmatlan nehéz lenne kihagynom a Legiont... látszólag sokmindent tud ez is, amit a wd2, baromi jól néz ki, mi baj lehetne? :D

(van ami taszít benne, videok alapján néhol olyan saints row érzés fogott el a játéktól, de ezt betudom a gameplayeket feltöltő debileknek, gondolom egy szolid alapkarakterrel is végigtolható és nem kell lila műbránerrel se küzdeni benne... mire amugyis ide jutok, lesz vagy kb 5k a játék, az csak nem akkora rizikó)
Avatar
arty

Hozzászólás #64483 2021.09.20. 19:08

benőmenő írta:Kaptam kölcsönbe egy AC Unityt, mondom legalább walking simként kezelve végig szaladok a sztorin miközben megvizslatom a forradalom korabeli Párizst....erre már a walking részt sem sikerült megugrania a programnak. Ilyen input lagot tényleg csak a Killzone 2 vagy a 12 frémes SotC tudott produkálni. Amikor meg parkourozni, vagy harcolni kéne az meg mint valami early access cuccal játszanánk így 6 évvel a megjelenés után is.
0/10 - fizikailag rosszul éreztem magam a játéktól
xsx-el 60 frémmel LEHET picit jobb lett volna, péessel az odysseynek adhatsz esélyt, de ott meg már nyomokban se maradt semmi a nemszázórás AC életérzésből... edződni kellett volna unity előtti acékkel, akkor nem húznád a szád! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64484 2021.09.20. 19:14

Moby írta:Viszont ez a Legion...1 éve lassan próbálom végigjátszani. Ilyen havonta egyszer lenyomok belőle 1 küldit, de szerintem sosem érek a végére. Kínzóan repetiív szar az egész, valami trágya sztorival, amiből konkrétan SEMMIRE nem emlékszem már, csak arra, hogy hát szarvót :) SOHA a közelébe ne merészkdjetek, mindegy mennyire olcsón adják.
Mondom én, hogy tök jó a Legion! :eljen: 92% trofira csapva.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64485 2021.09.20. 19:23

arty írta:xsx-el 60 frémmel LEHET picit jobb lett volna, péessel az odysseynek adhatsz esélyt, de ott meg már nyomokban se maradt semmi a nemszázórás AC életérzésből... edződni kellett volna unity előtti acékkel, akkor nem húznád a szád! :idiota:
Persze hogy szar a frém, de itt nem csak ezzel van gond. Maga ahogy az animációk lejátszódnak az ilyen Red Dead 2 csak 500x rosszabb, meg ez az autoparkour rendszer gyakorlatilag nem működik. A karakternél 3x szélesebb tetősávon nincs navmesh, ezért teleportál a karakter a két szegély között meg ilyenek....és ez a patch után!
A lemezes verziónál vártam volna a híres meme bugokat, de úgylátszik a zen cpu és a zupa SSD miatt nem jöttek elő. Cserébe viszont tölthettem vissza checkpointot, mert az őr egyszerűen nem járta a patrolját, hanem beragadt és softlockolta a játékot.
Utoljára a Black Flaget próbáltam, most szerintem megint lesz egy 7-8 év mire megpiszkálok ismét egy AC-t.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64486 2021.09.20. 19:32

arty írta:te se véletlen nyomtad orrvérzésig a kettest (egyest nemtom bírtad-e), nekem nagyon jó emlék minden, ami WD, ezért irgalmatlan nehéz lenne kihagynom a Legiont... látszólag sokmindent tud ez is, amit a wd2, baromi jól néz ki, mi baj lehetne? :D
Poszem sincs benne a kettőből. Az humoros volt, érdekes volt, aktuális volt. Ez csak szimplán száraz kutyaszar.
Avatar
arty

Hozzászólás #64487 2021.09.20. 20:07

benőmenő írta:Persze hogy szar a frém, de itt nem csak ezzel van gond. Maga ahogy az animációk lejátszódnak az ilyen Red Dead 2 csak 500x rosszabb, meg ez az autoparkour rendszer gyakorlatilag nem működik. A karakternél 3x szélesebb tetősávon nincs navmesh, ezért teleportál a karakter a két szegély között meg ilyenek....és ez a patch után!
A lemezes verziónál vártam volna a híres meme bugokat, de úgylátszik a zen cpu és a zupa SSD miatt nem jöttek elő. Cserébe viszont tölthettem vissza checkpointot, mert az őr egyszerűen nem járta a patrolját, hanem beragadt és softlockolta a játékot.
Utoljára a Black Flaget próbáltam, most szerintem megint lesz egy 7-8 év mire megpiszkálok ismét egy AC-t.
persze, ez a gigalag az animáció/parkőrködés miatt van, és dehogynem működ...GET :D
AC-n belül nem rosszabb ez a többinél (=mind fos), cserébe a harc mármár kontrollálható, picike lopakodás is befigyel...GET, a graf/környezet pedig pofás a mai napig.

persze azé' védem, mert nekem abszolut kedvenc epizód! ;) (valhalla ismerete nélkül mondom, de sztem nem kockáztatok sokat)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64488 2021.09.20. 21:20

arty írta:persze, ez a gigalag az animáció/parkőrködés miatt van, és dehogynem működ...GET :D
AC-n belül nem rosszabb ez a többinél (=mind fos), cserébe a harc mármár kontrollálható, picike lopakodás is befigyel...GET, a graf/környezet pedig pofás a mai napig.
persze azé' védem, mert nekem abszolut kedvenc epizód! ;) (valhalla ismerete nélkül mondom, de sztem nem kockáztatok sokat)
A graf az tényleg a mai napig jó lenne de kb. itt ki is merül.
Az meg hogy egy Assassins nevű tizenpár részes sorozatban az a legkidolgozottabb lopakodás, hogy a dohányzóasztalka mögé leguggolszhatsz és akkor nem látnak...hát no comment. Gamepassba mikor kerülnek be? :hehe:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #64489 2021.09.20. 21:22

Én mostanában nem nagyon játszottam egy point and click novellán kívül mással. Nioht próbáltam, mert ingyen adta az Epic, de uncsi és ronda.
Sony videóját is megnéztem, de elég vállatvonós. Eléggé érdekvesztős gödörben vagyok megint.
Filmeket néztem, de azt veszem észre, hogy a készítők fullra komolyan veszik ezeket a neutrality törekvését és full indokolatlanul, erőltetett szerepekkel ellátott karakterekkel tömik filmeket, amivel még a közepes filmekből is gagyort csinálnak. Úgyhogy inkább IRL dolgok felé kacsintgattam megint...
Avatar
Botond

Hozzászólás #64490 2021.09.20. 21:24

Na PS guru help kellene ismét (na nem mintha a múltkor kaptam volna...).
Vagy ugye egy xsx meg ahhoz a különböző xbox appok win10re, iosre, androidra. Ezek azt tudják, hogy bekapcsolom a kontrollerrel az xsx-et, ami így ugye az xsx-re csatlakozik direktben, és elindítom a streamet valamelyik xbox appon, akár win10, akár ios (az androidost kb sose használom). Ilyenkor azt tudom elérni, hogy nem kell baszakodni, hogy a képernyő streamelő gépre párosítsam a kontrollert, és lagom is csak a képátvitelnél van.
Na most ugyanez megoldható PS5el? Felraktam a win10 appot, szépen át is jön a kép, de ahogy elindul a stream a ps5 lekapcsolja a kontrollert, ha visszakapcsolom bejön egy kép, hogy ugyan ki van ezzel a kontrollerrel most, és ha kiválasztom magam, akkor disconnect a pc-ről a stream. Persze az x360 kontit se ismeri fel, ami rá van dugva a pc-re. Szóval csak a pc-re párosított ps kontrollerrel fog ez elindulni, vagy van trükkje?
Avatar
arty

Hozzászólás #64491 2021.09.20. 21:39

benőmenő írta:A graf az tényleg a mai napig jó lenne de kb. itt ki is merül.
Az meg hogy egy Assassins nevű tizenpár részes sorozatban az a legkidolgozottabb lopakodás, hogy a dohányzóasztalka mögé leguggolszhatsz és akkor nem látnak...hát no comment. Gamepassba mikor kerülnek be? :hehe:
nem tudod elképzelni, hogy az asztalka mögé leguggolás mekkora szám egy bérgyilok játékban 7 év szenvedés után!!! ezt végig kellett élni, hogy értékeld :D (amugy ez már annyira elavult, hogy gpasshoz is kevés :) )

Botond: igen. és igen, japók.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64492 2021.09.20. 21:41

Botond írta:Na PS guru help kellene ismét (na nem mintha a múltkor kaptam volna...).
Vagy ugye egy xsx meg ahhoz a különböző xbox appok win10re, iosre, androidra. Ezek azt tudják, hogy bekapcsolom a kontrollerrel az xsx-et, ami így ugye az xsx-re csatlakozik direktben, és elindítom a streamet valamelyik xbox appon, akár win10, akár ios (az androidost kb sose használom). Ilyenkor azt tudom elérni, hogy nem kell baszakodni, hogy a képernyő streamelő gépre párosítsam a kontrollert, és lagom is csak a képátvitelnél van.
Na most ugyanez megoldható PS5el? Felraktam a win10 appot, szépen át is jön a kép, de ahogy elindul a stream a ps5 lekapcsolja a kontrollert, ha visszakapcsolom bejön egy kép, hogy ugyan ki van ezzel a kontrollerrel most, és ha kiválasztom magam, akkor disconnect a pc-ről a stream. Persze az x360 kontit se ismeri fel, ami rá van dugva a pc-re. Szóval csak a pc-re párosított ps kontrollerrel fog ez elindulni, vagy van trükkje?
Ja, mindenképp kell kontrollernek lógnia a pc appon, de nem értem miért nem jó ez így, ha streamelni akarod.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64493 2021.09.20. 22:16

DanielT írta:Ja, mindenképp kell kontrollernek lógnia a pc appon, de nem értem miért nem jó ez így, ha streamelni akarod.
Nem kell. Én azt csinálom, hogy az usa accommal lépek be a gépre a pécéről, aztán a main accountomra átlépek a kontrollerrel. A kontroller sosem volt a pecére kötve.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64494 2021.09.20. 22:38

Moby írta:Nem kell. Én azt csinálom, hogy az usa accommal lépek be a gépre a pécéről, aztán a main accountomra átlépek a kontrollerrel. A kontroller sosem volt a pecére kötve.
Csanád magyar fifika vs. a szója japó ostobenkóság.
Az AC után még nyomtam egy kis Bloodborne-t. Miután harmadjára gyalázott le Amigdala, elfogyott a healem, grindolni meg már nem volt kedvem szóval mára ennyi.
Meg ez a pálya is mi volt...
Spoiler
egyszerre kapsz slow poisont, fast poisont és frenzyt, de legalább az ellenfelek sem dobnak bloodvialt, hogy tutira végig kelljen várni a 4 töltőképernyőt is pluszban a grind mellé.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64495 2021.09.20. 22:46

arty írta:xsx-el 60 frémmel LEHET picit jobb lett volna, péessel az odysseynek adhatsz esélyt, de ott meg már nyomokban se maradt semmi a nemszázórás AC életérzésből... edződni kellett volna unity előtti acékkel, akkor nem húznád a szád! :idiota:
Nem mindenki mazochista mint te :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64496 2021.09.21. 00:26

DanielT írta:Ja, mindenképp kell kontrollernek lógnia a pc appon, de nem értem miért nem jó ez így, ha streamelni akarod.
Input lag miatt, de nekem is hasonló ugrott be, mint amit Moby csinál, amikor megláttam az acc választást, csak nem akartam ezzel szarozni, de akkor ez lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64497 2021.09.21. 07:24

Kena 85-ön áll Metacriticen, nem is rövid, nem is fos, szóval nincs is Gamepassban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64498 2021.09.21. 07:52

DanielT írta:Kena 85-ön áll Metacriticen, nem is rövid, nem is fos, szóval nincs is Gamepassban.
szóval akkor gyengébben áll, mint a psy2, rövidebb annál, pénzt is kérnek érte, és nincs gamepassban. Hmmm... :D
Délután meglátjuk milyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64499 2021.09.21. 07:57

Moby írta:szóval akkor gyengébben áll, mint a psy2, rövidebb annál, pénzt is kérnek érte, és nincs gamepassban. Hmmm... :D
Délután meglátjuk milyen.
És ne feledjük a fő pozitívumot: semmi köze a Psy2-höz! :nezze: :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64500 2021.09.21. 08:16

Moby írta:szóval akkor gyengébben áll, mint a psy2, rövidebb annál, pénzt is kérnek érte, és nincs gamepassban. Hmmm... :D
Délután meglátjuk milyen.
Moby lehet egy kérésem? Nem tudom honnan szerzed be a játékot, de ha tudsz szerezni cigókódot, megteszed, hogy veszel nekem is? Átutalom, de egyszerűen nincs időm most túrni a netet fillérbaszásiból, full áron meg egyszerűen nem éri meg nekem, annyira nem jön be eddig.... no para ha nem, max kimarad.... örök hála :worship: :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64501 2021.09.21. 08:25

eje75 írta:Moby lehet egy kérésem? Nem tudom honnan szerzed be a játékot, de ha tudsz szerezni cigókódot, megteszed, hogy veszel nekem is? Átutalom, de egyszerűen nincs időm most túrni a netet fillérbaszásiból, full áron meg egyszerűen nem éri meg nekem, annyira nem jön be eddig.... no para ha nem, max kimarad.... örök hála :worship: :worship:
Mit? A kena-t?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64502 2021.09.21. 08:34

Moby írta:Mit? A kena-t?
Ja. És ha már ott jársz, nekem is kéne. ;P

Ha meg csak 1 db van felesleges eladó, akkor Eje nem azt kérte, szóval jöhet nekem! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64503 2021.09.21. 08:37

Lesz, de nem ma.Mindig késik pár napot. Egyébként 12e a storeban. Oké, hogy lesz olcsóbban is, de na... :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64504 2021.09.21. 08:43

Moby írta:Lesz, de nem ma.Mindig késik pár napot. Egyébként 12e a storeban. Oké, hogy lesz olcsóbban is, de na... :D
8at nekem is megér, ha drágább, akkor majd kari akcióban probálkozok. Én is köszi! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64505 2021.09.21. 08:58

Botond írta:8at nekem is megér, ha drágább, akkor majd kari akcióban probálkozok. Én is köszi! :banplz:
Kipróbáltam röviden A látvány pazar, az irányítás kőegyszerű, eddig a játékmenet is annak tűnik. Viszont a kameramozgatás a leggyorsabbra állítva is tetűlassú.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64506 2021.09.21. 09:04

Moby írta:Kipróbáltam röviden A látvány pazar, az irányítás kőegyszerű, eddig a játékmenet is annak tűnik. Viszont a kameramozgatás a leggyorsabbra állítva is tetűlassú.
Valami van ezekkel a kamerákkal, greedfall is azért szakadt másodszor is félbe az series patch után, mert a kamera egyszerűen hipergyors, akármit tekergetek és minden fordulásnál kb tengeribeteg leszek.
Majd jelezd, ha van ócsó kód lécci, mert nekem nagyon kyrandia utóérzés feeling, és azt erősen szerettem huszonharminc éve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64507 2021.09.21. 09:24

DanielT írta:Kena 85-ön áll Metacriticen, nem is rövid, nem is fos, szóval nincs is Gamepassban.
Pc gamer 65 :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64508 2021.09.21. 09:26

Micsu írta:Pc gamer 65 :P
Jó, hát ők a God of War-t, vagy a Last of Us-t nem is értékelték, szóval nagyon szigorúak! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64509 2021.09.21. 09:29

Botond írta:akármit tekergetek és minden fordulásnál kb tengeribeteg leszek.
Pedig mennyivel jobb lenne, ha tengerimalac lennél!

Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64510 2021.09.21. 09:34

Micsu írta:Pc gamer 65 :P
Eurogamer alapján sem GotY.
Kena: Bridge of Spirits review - a gorgeous yet unoriginal adventure
Kena is smooth as a pebble - a game engineered to be so unoffensive there's no reason not to play it, or to play it at all.
To me, Kena: Bridge of Spirits very much has first game syndrome - something with all the right ideas, weakened by their execution. If it does well - and given the fever with which it's been followed leading up to its release, I expect it will - it'll be because we often value AAA looks and mechanics more highly than attempts at innovation. I'm sure with this foundation Ember Lab has a great game in it, but this isn't it just yet.
Hogy a játék rám élőben jobb benyomást tenne, azt nem tudom, de eddig se kapott el a hájp. Pont azt mondtam én is eddig, hogy aranyos, szép, de nem látom benne azt, ami játékként valóban kiemelné az akció-kalandjátékok dömpingjéből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64511 2021.09.21. 09:38

Botond írta:Valami van ezekkel a kamerákkal, greedfall is azért szakadt másodszor is félbe az series patch után, mert a kamera egyszerűen hipergyors, akármit tekergetek és minden fordulásnál kb tengeribeteg leszek.
Majd jelezd, ha van ócsó kód lécci, mert nekem nagyon kyrandia utóérzés feeling, és azt erősen szerettem huszonharminc éve.
MI benne a Kyrandia? A mesés látvány és világ? Mert akkor King's Bounty: The Legendre is állt ez. Azt mondanám még jobban is, mert az szintén próbált humorizálni. Itt nem látom a tündérmesés klisék alkalmazását és helyenként poénos kiforgatását. Sőt, a Kyrandia elég elborult is tudott lenni, főleg a folytatások.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64512 2021.09.21. 09:43

Zóanagyvarázsló írta:Pont azt mondtam én is eddig, hogy aranyos, szép, de nem látom benne azt, ami játékként valóban kiemelné az akció-kalandjátékok dömpingjéből.
Teljesen egyetértek és semmi, de semmi forradalmira nem számítok tőle, aranyos kis komfortgém. Viszont hol a dömping? Mármint újdonságokból, nem tudom onnan nézni, hogy mit hagytál ki 2002-ben ami még soron következik... :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64513 2021.09.21. 09:55

Zóanagyvarázsló írta:MI benne a Kyrandia? A mesés látvány és világ? Mert akkor King's Bounty: The Legendre is állt ez. Azt mondanám még jobban is, mert az szintén próbált humorizálni. Itt nem látom a tündérmesés klisék alkalmazását és helyenként poénos kiforgatását. Sőt, a Kyrandia elég elborult is tudott lenni, főleg a folytatások.
Igen, az art, színek, látvány, női főszereplő, valahogy a hangok is. A show-n láttam belőle azt a 40-50 másodperces bevágást arról vmiért a kyrandiák ugrottak be (első kettő főleg), és azóta felé se néztem, csak látom ps5 dashbordon néha, hogy mingyá gyün.
Szóval semmi konkrét megfontolás nincs mögötte, sima első blikkes impulzus.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64514 2021.09.21. 09:55

DanielT írta:Pedig mennyivel jobb lenne, ha tengerimalac lennél!

Spoiler
Kép
Sokkal kevesebb gondom lenne az tuti, és a gyerekek is már évekkel ezelőtt kirepültek volna!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64515 2021.09.21. 09:57

DanielT írta:Teljesen egyetértek és semmi, de semmi forradalmira nem számítok tőle, aranyos kis komfortgém. Viszont hol a dömping? Mármint újdonságokból, nem tudom onnan nézni, hogy mit hagytál ki 2002-ben ami még soron következik... :D
Nem írtam, hogy újdonságból dömping lenne, csak ez efféle könnyed akció-kalandok tényleg sok jött az elmúlt X évben. Nyilván jópofának tűnik, és érdekel ez is, de elvész az óceánban. Aki eddig mindenet végigjátszott, ami érdekelte, annak most nyilván ez van, mert ez jelent meg most.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64516 2021.09.21. 11:03

Zóanagyvarázsló írta:Nem írtam, hogy újdonságból dömping lenne, csak ez efféle könnyed akció-kalandok tényleg sok jött az elmúlt X évben. Nyilván jópofának tűnik, és érdekel ez is, de elvész az óceánban. Aki eddig mindenet végigjátszott, ami érdekelte, annak most nyilván ez van, mert ez jelent meg most.
Ha az elmúlt 20 évet nézzük, akkor egy újszülöttnek valóban dömping van, de az elmúlt két évben a lófasz jött osztva kettővel. Ha az idei évet, akkor eg az ördögszekereket fútta a szél.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64517 2021.09.21. 14:12

Moby írta:Ha az elmúlt 20 évet nézzük, akkor egy újszülöttnek valóban dömping van, de az elmúlt két évben a lófasz jött osztva kettővel. Ha az idei évet, akkor eg az ördögszekereket fútta a szél.
Na kb én is ebben az univerzumban élek, lehet szomszédok vagyunk? Állj ki az erkélyre meztelenül, arról felismerlek! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64518 2021.09.21. 15:03

DanielT írta:Na kb én is ebben az univerzumban élek, lehet szomszédok vagyunk? Állj ki az erkélyre meztelenül, arról felismerlek! :idiota:
Az nem elég, mert Én is ki szoktam állni az erkélyre meztelenül.. Még összekeversz minket... Dugjon a kúlójába egy szál kolbászt akkor biztosra mehetsz, mert azt Én nem szoktam! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64519 2021.09.21. 16:02

Moby írta:Ha az elmúlt 20 évet nézzük, akkor egy újszülöttnek valóban dömping van, de az elmúlt két évben a lófasz jött osztva kettővel. Ha az idei évet, akkor eg az ördögszekereket fútta a szél.
Nem tudom, nekem az AC, Ghost of Tsushima, Spider-Man és a Plague Tale is ez a kategória (nyilván lehet szűkíteni, az Arkham Asylum is a legjobb BGE-klón Batman-játék volt). Nincs időm minddel játszani, szóval kell rá valami különös ok, hogy ilyeneknek nekiugorjak, ahogy a HZD-nél, úgy a Kenánál sem érzem ezt. A ReCore és Plague Tale nyilván ganéháton csurgott a képbe, de az előbbiben egész jó volt a platforming, az utóbbiban meg a téma volt érdekes, na meg a látvány. Ettől függetlenül ezektől sem lettem több. Ahogy korábban a Remember Me is csak egynek ment el. Persze pont ezért jó lenne valami igazán jó, de nem küldöm el most se magamat, se DT-t zeldázni :idiota:

Egyébként meg az elmúlt 20 év akció-kalandjainak jó részével szerintem senki nem játszott a topikban, még a vállalhatóakkal sem. Vagy hazudtatok az éves számadásokkor :ejnye1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64520 2021.09.21. 16:16

eje75 írta:Az nem elég, mert Én is ki szoktam állni az erkélyre meztelenül.. Még összekeversz minket... Dugjon a kúlójába egy szál kolbászt akkor biztosra mehetsz, mert azt Én nem szoktam! :banplz:
Hat mert neked azt az asszony csinalja odacsatolhatossal :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64521 2021.09.21. 16:50

Zóanagyvarázsló írta:Nem tudom, nekem az AC, Ghost of Tsushima, Spider-Man és a Plague Tale is ez a kategória (nyilván lehet szűkíteni, az Arkham Asylum is a legjobb BGE-klón Batman-játék volt). Nincs időm minddel játszani, szóval kell rá valami különös ok, hogy ilyeneknek nekiugorjak, ahogy a HZD-nél, úgy a Kenánál sem érzem ezt. A ReCore és Plague Tale nyilván ganéháton csurgott a képbe, de az előbbiben egész jó volt a platforming, az utóbbiban meg a téma volt érdekes, na meg a látvány. Ettől függetlenül ezektől sem lettem több. Ahogy korábban a Remember Me is csak egynek ment el. Persze pont ezért jó lenne valami igazán jó, de nem küldöm el most se magamat, se DT-t zeldázni :idiota:

Egyébként meg az elmúlt 20 év akció-kalandjainak jó részével szerintem senki nem játszott a topikban, még a vállalhatóakkal sem. Vagy hazudtatok az éves számadásokkor :ejnye1:
Pfej, az a ReCore én nemtudom hányszor futottam neki. Randa is, unalmas is, szar is...Nem is értem, hogy ha ennyire nincs időd gémingre, akkor miért ilyen pusztulatokra pazarlod, a jóra meg már késztetésed sincs, de ez már a Te dolgod.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64522 2021.09.21. 17:03

Moby írta:Pfej, az a ReCore én nemtudom hányszor futottam neki. Randa is, unalmas is, szar is...Nem is értem, hogy ha ennyire nincs időd gémingre, akkor miért ilyen pusztulatokra pazarlod, a jóra meg már késztetésed sincs, de ez már a Te dolgod.
Ezeket az egyenízléses dolgokat engedjük már el. Nincs erre magyar szabvány, hogy mi a jó. Neked meg aztán különösen hetente változhat plusz mínusz végtelen között a véleményed ugyanarról a játékról.
Szóval oké, neked nem tetszik, de nehogymán érthetetlen legyen, hogy másnak meg tetszik.
Nem csak egy recore, de akár egy recsit vagy returnal vagy age of empires vagy civ6 vagy anno1800.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64523 2021.09.21. 17:16

Botond írta:Ezeket az egyenízléses dolgokat engedjük már el. Nincs erre magyar szabvány, hogy mi a jó. Neked meg aztán különösen hetente változhat plusz mínusz végtelen között a véleményed ugyanarról a játékról.
Szóval oké, neked nem tetszik, de nehogymán érthetetlen legyen, hogy másnak meg tetszik.
Nem csak egy recore, de akár egy recsit vagy returnal vagy age of empires vagy civ6 vagy anno1800.
Ja, ezen még én is gondolkodom, hogy mégi mi a rákért ilyen érthetetlen, hogy van, akinek ez tetszik. Pedig természetes, mitöbb, magától értedődőnek kéne lennie :D
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64524 2021.09.21. 17:22

Moby írta:Pfej, az a ReCore én nemtudom hányszor futottam neki. Randa is, unalmas is, szar is...Nem is értem, hogy ha ennyire nincs időd gémingre, akkor miért ilyen pusztulatokra pazarlod, a jóra meg már késztetésed sincs, de ez már a Te dolgod.
Ahogy írtam, a platforming - és a "dungeonök" - nem voltak rosszak, a sok gyerekekre butított színes-szagos csoda mellett felfelé lógott ki ezekkel mechanikailag (és ezért ment végig), marhára nem egy AC-féle súlytalan gagyizás. A sztori nem nagyon kötött le, a harc meg gyorsan unható, nyílt világ meg úgy kellett bele, mint kriptovaluta a VGA-vásárlási kedvemnek. Ajánlom? Nem. Kihagyhattam volna? Ja. De ez sok minden másra is igaz, és bár abszolút megértem, ha valaki utálozva elfordult tőle.mélyen volt benne érték.

Szeretném, ha ezt el lehetne mondani a Kenáról is, de erre még nem vennék mérget. A Plague Tale-ről (te bírtad) és a Maneaterről (nem tudom, kinek a kedvence, de 10/10) is csak bajosan tudnám ezt elmondani. Áramvonalasabb, fogyaszthatóbb, igényesebben összerakott csomagok, az egyik egy érdekes témával, a másik a cápás nóvumra ügyesen játszva, de mechanikailag csak annyit hoztak, ami kellett a díszlet mellé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64525 2021.09.21. 17:36

Moby írta:Ja, ezen még én is gondolkodom, hogy mégi mi a rákért ilyen érthetetlen, hogy van, akinek ez tetszik. Pedig természetes, mitöbb, magától értedődőnek kéne lennie :D
Kép
Ez nem a Definitive Edition, ahhoz az rendbe tett több elcseszést, itt fel is pontozzák az eredetihez képest.

És persze elő lehet kapni a szintén lehúzott Alpha Protocolt is, ami szerintem az egyik legjobb játéka volt a generációjának, és amúgy kultklasszikusnak számít. Csilliárdszor jobb persze, mint a ReCore. Vagy a Tekken!

De annak idején végigment a Rise of the Argonauts, az inkább ReCore-kategória.Nem jó játék, de a mitológiai témán túl bizonyos húzásai elég jók és érdekesek voltak ahhoz, hogy lekössön és szórakoztasson (annak idején még pontoztam, és én is 5/10 környékére lőttem be).

A Mass Effect esetében viszont éppen a kritikusok kettős mércés kritikátlansága fájt, annyira zavartak az elcseszések, de a BW-nek ott mindent is szabad volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64526 2021.09.21. 17:39

Mondjuk ez az első 1-2 óra alapján ez a Kena sem valami nagy szám. Szép, meg van valami pályatervezés-féle (legalábbis lesz itt backtrekkelés, azt már látom), de a többi hááát...eléggé együgyű.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64527 2021.09.21. 18:06

Moby írta:Ja, ezen még én is gondolkodom, hogy mégi mi a rákért ilyen érthetetlen, hogy van, akinek ez tetszik. Pedig természetes, mitöbb, magától értedődőnek kéne lennie :D
Hagyjuk már ezt a Micsuzást. Most itt próbálod eladni, amit Micsu, hogy Tibetet akart írni, de jajj, vakon gépelt, egy karaktert mellé ütött és Nepál lett.
Azt akartad írni, hogy "SZERINTEM fozsvót", de véletlenül egy karaktert te is mellé ütöttél, és azt írtad, hogy "fozsvót, az is ízlésficamoshülye akinek tetszik". Jóvan, mellé ütöttél egy karaktert, még a nagy Micsuval is megesik, de pont ő mondta, hogy hibázik az ember, mondani kell, hogy sorryka oszt kész, nem kell ilyen sci-fi teóriákat gyártani, hogy metascore.
A 88 pontos recsit&klank rift apartra mi lesz a külön teória, az mivel lesz megtámasztva, hogy fozsvót? Mindenre ami neked nem tetszik arra egyesével lesz külön szabvány, ami megtámasztja a véleményed és bízol benne, hogy ezek a sziklaszilárd érvek legalább két játékot lefednek és akkor nem n, hanem csak n-1 sziklaszilárd érvrendszer kell?
Meg hogyan működik ez a metascore? Vannak a 10 pontosok meg a fozsok? Ez a kettő? Múltkor olyan nagy szövegértési iskola vót, most tartsunk matekórát? Hogyan jönnek ki az átlagok? 10 pont az mindenkinek tökre tetszik, 0 pont az tuti, hogy senkinek semennyire, a többi meg van akinek igen, van akinek nem, van akinek nagyon, vagy akinek kevésbé, vagy akinek semennyire?
Na szóval, hagyjuk már a hülyeséget. Ízléssel kapcsolatban objektív dolgokat felhozni, tételkijelentéseket tenni, az nekem nagyon vad dolognak tűnik. Eleve paradoxon az ízlés meg az objektív egy mondatban. Tudod hol fordul ez elő? A hatszögletű kerekerdőben. Ott.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64528 2021.09.21. 18:34

Botond írta:Hagyjuk már ezt a Micsuzást. Most itt próbálod eladni, amit Micsu, hogy Tibetet akart írni, de jajj, vakon gépelt, egy karaktert mellé ütött és Nepál lett.
Azt akartad írni, hogy "SZERINTEM fozsvót", de véletlenül egy karaktert te is mellé ütöttél, és azt írtad, hogy "fozsvót, az is ízlésficamoshülye akinek tetszik". Jóvan, mellé ütöttél egy karaktert, még a nagy Micsuval is megesik, de pont ő mondta, hogy hibázik az ember, mondani kell, hogy sorryka oszt kész, nem kell ilyen sci-fi teóriákat gyártani, hogy metascore.
A 88 pontos recsit&klank rift apartra mi lesz a külön teória, az mivel lesz megtámasztva, hogy fozsvót? Mindenre ami neked nem tetszik arra egyesével lesz külön szabvány, ami megtámasztja a véleményed és bízol benne, hogy ezek a sziklaszilárd érvek legalább két játékot lefednek és akkor nem n, hanem csak n-1 sziklaszilárd érvrendszer kell?
Meg hogyan működik ez a metascore? Vannak a 10 pontosok meg a fozsok? Ez a kettő? Múltkor olyan nagy szövegértési iskola vót, most tartsunk matekórát? Hogyan jönnek ki az átlagok? 10 pont az mindenkinek tökre tetszik, 0 pont az tuti, hogy senkinek semennyire, a többi meg van akinek igen, van akinek nem, van akinek nagyon, vagy akinek kevésbé, vagy akinek semennyire?
Na szóval, hagyjuk már a hülyeséget. Ízléssel kapcsolatban objektív dolgokat felhozni, tételkijelentéseket tenni, az nekem nagyon vad dolognak tűnik. Eleve paradoxon az ízlés meg az objektív egy mondatban. Tudod hol fordul ez elő? A hatszögletű kerekerdőben. Ott.
Mindezt úgy írod, mintha nem olvastál volna életedben elég Tinmant.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64529 2021.09.21. 18:55

Botond legkozelebb ne ennyi invalid dologgal ervelj :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64530 2021.09.21. 19:19

Botond írta:Hagyjuk már ezt a Micsuzást. Most itt próbálod eladni, amit Micsu, hogy Tibetet akart írni, de jajj, vakon gépelt, egy karaktert mellé ütött és Nepál lett.
Azt akartad írni, hogy "SZERINTEM fozsvót", de véletlenül egy karaktert te is mellé ütöttél, és azt írtad, hogy "fozsvót, az is ízlésficamoshülye akinek tetszik". Jóvan, mellé ütöttél egy karaktert, még a nagy Micsuval is megesik, de pont ő mondta, hogy hibázik az ember, mondani kell, hogy sorryka oszt kész, nem kell ilyen sci-fi teóriákat gyártani, hogy metascore.
A 88 pontos recsit&klank rift apartra mi lesz a külön teória, az mivel lesz megtámasztva, hogy fozsvót? Mindenre ami neked nem tetszik arra egyesével lesz külön szabvány, ami megtámasztja a véleményed és bízol benne, hogy ezek a sziklaszilárd érvek legalább két játékot lefednek és akkor nem n, hanem csak n-1 sziklaszilárd érvrendszer kell?
Meg hogyan működik ez a metascore? Vannak a 10 pontosok meg a fozsok? Ez a kettő? Múltkor olyan nagy szövegértési iskola vót, most tartsunk matekórát? Hogyan jönnek ki az átlagok? 10 pont az mindenkinek tökre tetszik, 0 pont az tuti, hogy senkinek semennyire, a többi meg van akinek igen, van akinek nem, van akinek nagyon, vagy akinek kevésbé, vagy akinek semennyire?
Na szóval, hagyjuk már a hülyeséget. Ízléssel kapcsolatban objektív dolgokat felhozni, tételkijelentéseket tenni, az nekem nagyon vad dolognak tűnik. Eleve paradoxon az ízlés meg az objektív egy mondatban. Tudod hol fordul ez elő? A hatszögletű kerekerdőben. Ott.
A ReCore minden objektív, és szubjektív mércével mérve is fos. Fosgraf, fosjáték, fosminden. Lehet esszéket írni énrólam, meg meg mindenről is, egy dologról lesz nehéz: hogy mi a bánatos faszom LEHETNE jó abban a ReCore-ban, amit ne láttunk volna ezerszer jobb kiadásban bármikor. Annyira, hogy meg sem próbálkozol vele, és ez beszédesebb bármitől, amit leírhatnák én magam :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #64531 2021.09.21. 19:23

Sőt, jobban érteném még azt is, ha Zó azzal érvel, hogy a Rift Apart miatt nem jutott ideje akármi másra :D De ez a ReCore azért pörgött nálatok, mert a szar csak ingyen finom :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64532 2021.09.21. 19:26

Moby írta:A ReCore minden objektív, és szubjektív mércével mérve is fos. Fosgraf, fosjáték, fosminden. Lehet esszéket írni énrólam, meg meg mindenről is, egy dologról lesz nehéz: hogy mi a bánatos faszom LEHETNE jó abban a ReCore-ban, amit ne láttunk volna ezerszer jobb kiadásban bármikor. Annyira, hogy meg sem próbálkozol vele, és ez beszédesebb bármitől, amit leírhatnák én magam :D
Én nem akarlak meggyőzni, hogy neked tessen vagy ne tessen, ezt jól látod.
Én csak annyit mondok, hogy akinek annyi az érvrendszere, hogy “nekem nem tetszik, akinek tetszik az hülye”, azt idő előtt engedték középső csoportból nagycsoportba.
De Ja, legyenek ilyen kötelező szavazások a bannerba, hogy melyik játék tetszen kötelezően mindenkinek, és melyik ne tetszen kötelezően senkinek. Bináris a fórum motor, legyen az ízlés is az!
Avatar
Moby

Hozzászólás #64533 2021.09.21. 20:06

CsakaCuttingEdgeSSD :DD Fú de megetették a népet ezzel a demennyirefontos az 5500-as ssd :D
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #64534 2021.09.21. 20:23

Moby írta:Mondjuk ez az első 1-2 óra alapján ez a Kena sem valami nagy szám. Szép, meg van valami pályatervezés-féle (legalábbis lesz itt backtrekkelés, azt már látom), de a többi hááát...eléggé együgyű.
Akkor ez skip nekem... youtube lesz a platform ahol tolom majd..
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64535 2021.09.21. 20:30

Moby írta:Sőt, jobban érteném még azt is, ha Zó azzal érvel, hogy a Rift Apart miatt nem jutott ideje akármi másra :D De ez a ReCore azért pörgött nálatok, mert a szar csak ingyen finom :D
Tele vagyok már megvásárolt finomságokkal. Ha ingyen lettek volna, mind sorra került volna!

Egyébként ja, a Gears-kooperatívok miatti előfizetéskor tettem be a ReCore-t ugrabugrálni kicsit, majd a Halo Wars 2-es következő etapnál fejeztem be.

Ratchetből játszottam vagy ezret, elhiszem, hogy jobb játék, de nem a legtökéletesebb érv (bár azt a szériát is részben a Size Mattersbe belekezdés miatt tettem félre, de a PS3-as lejtmenettől ez nem független). Viszont, hogy miért nem a tök fasza A Hat in Time ment végig, az a jó kérdés. A válasz: mert elkezdtem kimaxolni, aztán néhány acsinál szívtam párszor, és ezért jegeltem. Ha nem lennének achievementek, rég végigment volna. Hülyeség (NAGYON!), de érzetre elvette a kedvemet a játéktól, és pont jött szembe velem, ami meg lekötött*, és leszartam benne a maxolást. Már csak azért is, mert az brutálisan nehéz is lenne a magukat platinázó Ratchetekhez képest, sokkal töb skill kell. Szerintem a főszálon is meglepően nehéz tud lenni. Nem Jak 2, de résen kell lenni.

RPG-k, stratégiák meg az időigényességük miatt nem mennek annyira.

*Jó, ezért szégyellem magam, hogy ilyen történhetett, megbocsáthatatlan, de most tagadjam is le? Legalább nem kiáltottam 10/10-et. És amit dicsérek benne, azt "objektíven" is szokták dicsérni. A fosgrafika ugyanúgy nem érintett (mert leszartam), mint a korábbi konzolos problémák (mert DE és PC).
Avatar
donatus13

Hozzászólás #64536 2021.09.22. 08:34

Gondoltam írok pár sort az age of empires 4-ről ha valaki esetleg majd szeretne játszani vele. Ez még persze csak stress teszt volt és természetesen rengeteget fog még változni a játék megjelenésig (semmit) szóval fenntartásokkal kell kezelni.

- A grafika ilyen rajzolt stílusú kiddie cucc de szerintem egész jól eltalálták. Nem zavaró egyáltalán.
- Hangok terén a játék elég jó lett, és a zenéket is nagy odafigyeléssel csinálták meg, minden korban másfajták szólnak és a néphez illő stílusban.

Játékmenet terén nagyon profi lett, minden népet máshogy kell szintezni és sokkal nagyobbak a különbségek mint bármikor máskor, cserébe jelenleg csak 8 néppel fog menni a játék. De ez a változtatás nagyon jót tett a játéknak mondjuk.

Ami szerintem nagyon rossz a játékban az a kamera állás. Nagyon nagy város esetén kb beláthatatlan a pálya már, főleg ha sok a unit aztán akkor még a harci animációk az egységek között nagyon bénák, ezen a téren valami jobbat vártam volna.
Az épületek még mindig magukon keresztül dőlnek össze ami 2021-ben már nagyon fájdalmas látvány.
Az egységek kiválasztása és irányítása nekem nagyon szar volt, de ez a kamera állás miatt, szóval ha az javul ez is jobb lehet még.

Összességében szerintem óriási előrelépés lett az előző játékokhoz képest, nem számítottam volna rá.

Játszani nem fogok vele mert már ezek a játékok túl lassúak és inkább csak kártyázom, na meg ez a fajta RTS-ezés szerintem hallott és kár erőltetni, mert leöli az internet meta ezeket a játékokat is. Ha nincs valami meccs közbeni erős random behatás, teljesen szar lesz minden.
Egyébként ganépassal játszható lesz ez is a megjelenéstől.

HBD utólag is Tas tatának :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64537 2021.09.22. 08:41

donatus13 írta:Age of another rész

HBD utólag is Tas tatának :)
:worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64538 2021.09.22. 09:46

Rohadtul nem értem hogy megy ez a PS5 "account sharing". Kb azt látom, hogy sehogy, ha valóban 2 gépen akarja az ember használni ugyanazokat a cuccokat, de másik accounttal mint amin meg lett véve.

Moby ötlet?

Kölcsön accal tudnám a Tsushima PS5 verziót tolni, de hiába jelentkezek be a gépen az accal és töltöm le, a sajátomra visszaváltva már nem engedi. Be kéne kapcsolni a "console sharing and offline play"-t, de azt meg nem engedi, hiszen nyilván az eredeti user gépe a fő.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64539 2021.09.22. 09:50

DanielT írta:Rohadtul nem értem hogy megy ez a PS5 "account sharing". Kb azt látom, hogy sehogy, ha valóban 2 gépen akarja az ember használni ugyanazokat a cuccokat, de másik accounttal mint amin meg lett véve.

Moby ötlet?

Kölcsön accal tudnám a Tsushima PS5 verziót tolni, de hiába jelentkezek be a gépen az accal és töltöm le, a sajátomra visszaváltva már nem engedi. Be kéne kapcsolni a "console sharing and offline play"-t, de azt meg nem engedi, hiszen nyilván az eredeti user gépe a fő.
Ugyanidáig jutottam egy szintén kölcsönkapott accal. :D
De nem akartam hosszasan ragefesztelni, hogy ez a fakezű ms-nél xboxon fél másodperc alatt állítható, mert hát a szentszoni az tökéletes és az ms-nél minden rossz, mert ott elég sokminden flottul működik pl a homeolás is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64540 2021.09.22. 10:27

donatus13 írta:Gondoltam írok pár sort az age of empires 4-ről ha valaki esetleg majd szeretne játszani vele. Ez még persze csak stress teszt volt és természetesen rengeteget fog még változni a játék megjelenésig (semmit) szóval fenntartásokkal kell kezelni.

- A grafika ilyen rajzolt stílusú kiddie cucc de szerintem egész jól eltalálták. Nem zavaró egyáltalán.
- Hangok terén a játék elég jó lett, és a zenéket is nagy odafigyeléssel csinálták meg, minden korban másfajták szólnak és a néphez illő stílusban.

Játékmenet terén nagyon profi lett, minden népet máshogy kell szintezni és sokkal nagyobbak a különbségek mint bármikor máskor, cserébe jelenleg csak 8 néppel fog menni a játék. De ez a változtatás nagyon jót tett a játéknak mondjuk.

Ami szerintem nagyon rossz a játékban az a kamera állás. Nagyon nagy város esetén kb beláthatatlan a pálya már, főleg ha sok a unit aztán akkor még a harci animációk az egységek között nagyon bénák, ezen a téren valami jobbat vártam volna.
Az épületek még mindig magukon keresztül dőlnek össze ami 2021-ben már nagyon fájdalmas látvány.
Az egységek kiválasztása és irányítása nekem nagyon szar volt, de ez a kamera állás miatt, szóval ha az javul ez is jobb lehet még.

Összességében szerintem óriási előrelépés lett az előző játékokhoz képest, nem számítottam volna rá.

Játszani nem fogok vele mert már ezek a játékok túl lassúak és inkább csak kártyázom, na meg ez a fajta RTS-ezés szerintem hallott és kár erőltetni, mert leöli az internet meta ezeket a játékokat is. Ha nincs valami meccs közbeni erős random behatás, teljesen szar lesz minden.
Egyébként ganépassal játszható lesz ez is a megjelenéstől.

HBD utólag is Tas tatának :)
Ez jól hangzik. Performance? 1060-amra belöhetö az 1080p@60 fps?

Vissza: “Leáldozott.hu”