A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41301 2019.08.13. 13:13

Botond írta:Na figyi mester! Nézem a teszteket és azt látom, hogy ugyan a 9900k elver mindent is, ami kapható, de nem elsősorban a lakás átállítása villamosfűtésre lenne a cél, szóval mivel a 3700X 65wattot eszik ahhoz, hogy egy 9700k-t azé porigalázzon, ezért kezdő lépésnek lehet egy olyanba szállnék be, viszont semmit nem tudok a ramos nyűgökről, hogy az pontosan mit jelent ryzennél, úgyhogy a következő célratörő kérdéseim lennének:
- milyen alaplapot, ha kell kékfog meg wifi is, és aztán lehet, hogy kerülne bele egyszercsak spontán mégiscsak egy 3950X, ha elszállnak az igényeim, szóval vmi masszív X570es lap kellene gondolom, nem?
- ramból milyet? Odáig jutottam a sakkozásban, hogy 3200as 14es késleltetéssel 4db 8gigás talán. Azok 1,35voltot vesznek fel, az jó lehet?
Köszipuszi!

Tyű, alaplapot én nem nagyon tudok ajánlani, mert a legolcsóbbak közül választanék, aminél valami félszakértő reviewban azt mondják, hogy ok a VRM. Bluetooth + AC wifi pár ezer forintos dongle-ökkel is megvan, úgyhogy nem kéne, hogy showstopper legyen. Dongle-t ráadásul viheted hosszabbítóval máshova is a gép közelében, hogy jobb jelerősséged legyen. A PCIE4.0 viszont alaplap-feature, de nem használja még szinte semmi, nemtom fontos-e.

RAM-ból vehetsz 3600-ast is, ha nem sokkal drágább, mert emelték a 3000-es Ryzeneknél az FCLK-t. De minek 4 x 8GB??? Pénzkidobásnak tűnik.
CAS latency számít kicsit, de ha sokkal drágább, akkor nem éri meg.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41302 2019.08.13. 13:17

Ha valaki szereti amúgy szívatni magát és vannak napjai tesztelésre, akkor van egy Ryzen DRAM calculator, ami segít megszorítani az időzítéseket és egyes játékoknál érezhető gaint lehet elérni (akár tizenszázalékokat).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41303 2019.08.13. 13:20

aabyssx írta:RAM-ból vehetsz 3600-ast is, ha nem sokkal drágább, mert emelték a 3000-es Ryzeneknél az FCLK-t. De minek 4 x 8GB??? Pénzkidobásnak tűnik.
CAS latency számít kicsit, de ha sokkal drágább, akkor nem éri meg.
Igen, Ramnál 3600MHz-est érdemes venni, mert az FCLK az úgyis bírni fogja 1:1-ben (1800MHz-et). Aztán a CAS latency-t lehet lefelé mókolni ameddig a lottó engedi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41304 2019.08.13. 15:28

DanielT írta:Frém limitet nem fogja kiütni sajnos, a pacinget meg szintén nem javítják majd az tuti. Prón már most is megvan a 30 fps, csak ugye továbbra is éc.
Majd meglássuk, a pacingszart szerintem kiüti belőle a ps5.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41305 2019.08.13. 15:29

Zóanagyvarázsló írta:Azóta sem tudom, mi történt, gondolom, a Kandurex-félék törölték az egészet.
Semmi, egy agyrákos idióta elkezdte bizonygatni, hogy nem baj, hogy a Bloodborne exkluzív, mert a DaS3 az pont ugyanaz. Meg a DaS1 is, meg tonképp a kettő is.
De a legkeményebb nem ez vót, hanem az, hogy a Last of Us helyett tökéletes a Plague Tale: Innocence, mert az is pont ugyanolyan :ijedt:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41306 2019.08.13. 15:38

Moby írta:Semmi, egy agyrákos idióta elkezdte bizonygatni, hogy nem baj, hogy a Bloodborne exkluzív, mert a DaS3 az pont ugyanaz. Meg a DaS1 is, meg tonképp a kettő is.
De a legkeményebb nem ez vót, hanem az, hogy a Last of Us helyett tökéletes a Plague Tale: Innocence, mert az is pont ugyanolyan :ijedt:
Meg a tomb raider is pont ugyanolyan volt, mint a nemtommi, de közben mi már tudjuk, hogy nem, nem ugyanolyan, mert átlátunk a szitán deepnek hála, hogy a tomb raider az szar, mint az nba2k20, mert a genderizéség miatt a tombraiderben is nővel kell lenni, nem ébredtünk időben, nem sikerült egy borostásindijánost odakövetelni!
Avatar
Botond

Hozzászólás #41307 2019.08.13. 15:47

Zóanagyvarázsló írta:Azóta sem tudom, mi történt, gondolom, a Kandurex-félék törölték az egészet.
Hát elég érdekes flémfolyam volt, az első komment úgy indult, hogy aki akarta az már megvette és letolta a rdr2t. Erre nekiestek a srácnak, hogy ez miért faszság, miközben valóban akinek nagyon rdr2özhetnékje volt, az már rég vehetett volna egy ps4et rdr2vel,aztán egy hónappal később eladhatta volna 2000 bukóval mindkettőt, a gépet és a lemezt is, de azé vagy huszan közölték a sráccal, hogy egy fasz, és mivel pc-sek szájkaratéztak a legjobban előkerült az összes klasszikus a "pcn mindenki warezol"tól, a "minden ps4 exclu nongém interaktív mozi"n át ami csak eszedbe jut minden. A csúcspontot akkor értük el talán amikor Moby támogatása mellett vki rámutatott objektíven a lényegre, mit lényegre, egyenesen a színtiszta igazságra, hogy akinek nincs ps4e az magával baszik ki, mert minden excluról lemarad, mert ps4 exclu az jóság és minden más nem jóság, és aki így kiszúr magával az hülye. Én ezt követően még azt kezdtem el firtatni Moby korábbi bölcsességeit felütve, hogy aki nem vesz ps4et és lemarad a ps4 exclu címekről az hülye az tiszta sor, és mi van azokkal akik a ps4et megveszik, de a ps4 exclu címeket nem, vagyis 10ből 8 ps4 tulaj az milyen jelző alá esik? Ők a méghülyébbek? Vagy mi? Persze jött a válasz, hogy ádehogyisnem, azok nem hülyék. Csak az a hülye aki ps4 nélkül nem tolja az exclu címeket, aki ps4 birtokában nem tolja az nem hülye. Itt kifulladt a trollháború vagy nemtom, de én eddig követtem a topikot. Régi SG időket idézte helyenként a színvonal, meglepődve tapasztaltam, hogy 6-7 permaban nem csattant el az építő jellegű kritikák közzétételével kapcsolatban. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41308 2019.08.13. 16:18

Moby írta:Semmi, egy agyrákos idióta elkezdte bizonygatni, hogy nem baj, hogy a Bloodborne exkluzív, mert a DaS3 az pont ugyanaz. Meg a DaS1 is, meg tonképp a kettő is.
De a legkeményebb nem ez vót, hanem az, hogy a Last of Us helyett tökéletes a Plague Tale: Innocence, mert az is pont ugyanolyan :ijedt:
es mindezt az rdr2 topikban :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41309 2019.08.13. 16:19

Botond írta:Meg a tomb raider is pont ugyanolyan volt, mint a nemtommi, de közben mi már tudjuk, hogy nem, nem ugyanolyan, mert átlátunk a szitán deepnek hála, hogy a tomb raider az szar, mint az nba2k20, mert a genderizéség miatt a tombraiderben is nővel kell lenni, nem ébredtünk időben, nem sikerült egy borostásindijánost odakövetelni!
hat a tombcharted az eleg szar, elsot vegigtoltam, masodik is megvan de nem sok esely van ra h barmikor is elinditom, cave here, igazi nongame
Avatar
deep

Hozzászólás #41310 2019.08.13. 16:31

Botond írta:Meg a tomb raider is pont ugyanolyan volt, mint a nemtommi, de közben mi már tudjuk, hogy nem, nem ugyanolyan, mert átlátunk a szitán deepnek hála, hogy a tomb raider az szar, mint az nba2k20, mert a genderizéség miatt a tombraiderben is nővel kell lenni, nem ébredtünk időben, nem sikerült egy borostásindijánost odakövetelni!

:ticking:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41311 2019.08.13. 17:07

Botond írta:Száll a kakukk a fészkére-szinopszis
Időközben elolvastam, aki szintén ki akar cseszni magával, az itt találja, szóval nem az RDR2-topik, hanem egy RDR2-es hír topikja, azért nem lett meg hamarabb. Én is SG-retrónak éltem meg, csak azóta több mint 10 évvel öregebb lettem. Egyébként az első hozzátrollkodó sem volt normális.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41312 2019.08.13. 17:09

Moby írta:Semmi, egy agyrákos idióta elkezdte bizonygatni, hogy nem baj, hogy a Bloodborne exkluzív, mert a DaS3 az pont ugyanaz. Meg a DaS1 is, meg tonképp a kettő is.
De a legkeményebb nem ez vót, hanem az, hogy a Last of Us helyett tökéletes a Plague Tale: Innocence, mert az is pont ugyanolyan :ijedt:
Négy év után beléptem a PH!-ra, most erősen gondolkodom, hogy privátban idecsalogassam-e egy linkkel. Én még olvasnék hasonlókat :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41313 2019.08.13. 17:12

Micsu írta:hat a tombcharted az eleg szar, elsot vegigtoltam, masodik is megvan de nem sok esely van ra h barmikor is elinditom, cave here, igazi nongame
Nekem eszembe szokott jutni, hogy elindítsam, azt rájövök, hogy az első rész sem volt túl jó Unchartednek. A grafbuzulás is szempont persze. Talán egyedül Tinmantől láttam olyat, hogy három UC után a TR-t még föléjük is helyezte, szóval nyilván szubjektív valamilyen szinten.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41314 2019.08.13. 17:29

Zóanagyvarázsló írta: Tinmantől láttam olyat
ki? :csodalk:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41315 2019.08.13. 17:35

Zóanagyvarázsló írta:Azóta sem tudom, mi történt, gondolom, a Kandurex-félék törölték az egészet.
rám már ne nézzetek, nem foglalkozok moderálással
Avatar
Moby

Hozzászólás #41316 2019.08.13. 18:39

Botond írta:Hát elég érdekes flémfolyam volt, az első komment úgy indult, hogy aki akarta az már megvette és letolta a rdr2t. Erre nekiestek a srácnak, hogy ez miért faszság, miközben valóban akinek nagyon rdr2özhetnékje volt, az már rég vehetett volna egy ps4et rdr2vel,aztán egy hónappal később eladhatta volna 2000 bukóval mindkettőt, a gépet és a lemezt is, de azé vagy huszan közölték a sráccal, hogy egy fasz, és mivel pc-sek szájkaratéztak a legjobban előkerült az összes klasszikus a "pcn mindenki warezol"tól, a "minden ps4 exclu nongém interaktív mozi"n át ami csak eszedbe jut minden. A csúcspontot akkor értük el talán amikor Moby támogatása mellett vki rámutatott objektíven a lényegre, mit lényegre, egyenesen a színtiszta igazságra, hogy akinek nincs ps4e az magával baszik ki, mert minden excluról lemarad, mert ps4 exclu az jóság és minden más nem jóság, és aki így kiszúr magával az hülye. Én ezt követően még azt kezdtem el firtatni Moby korábbi bölcsességeit felütve, hogy aki nem vesz ps4et és lemarad a ps4 exclu címekről az hülye az tiszta sor, és mi van azokkal akik a ps4et megveszik, de a ps4 exclu címeket nem, vagyis 10ből 8 ps4 tulaj az milyen jelző alá esik? Ők a méghülyébbek? Vagy mi? Persze jött a válasz, hogy ádehogyisnem, azok nem hülyék. Csak az a hülye aki ps4 nélkül nem tolja az exclu címeket, aki ps4 birtokában nem tolja az nem hülye. Itt kifulladt a trollháború vagy nemtom, de én eddig követtem a topikot. Régi SG időket idézte helyenként a színvonal, meglepődve tapasztaltam, hogy 6-7 permaban nem csattant el az építő jellegű kritikák közzétételével kapcsolatban. :D
Nekem nincs azzal bajom, ha valaki nem nyomja a ps exkluzivokat, olyan nagy átfogása annak a körnek nincsen, csak ez a látens "nyomnám, de nincs, úgyhogy megpróbálok helyette keresni valami hülyeségeket" típussal van gondom. Vegyen, tolja le, adja el. De ne kelljen már ilyen ökörségeket olvasni, hogy mi van a ps exkluzívok _helyett_ :D Én erre írtam. Akinek bejön ez a zsáner, de inkább ilyen másodvonmalbéli fosokat keres helyettük, az szimplán hülye.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41317 2019.08.13. 20:02

Na ennyi. Többé nincs szükségem pécére. LOL


Ja, és van Switchre is. LEL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41318 2019.08.13. 20:31

Nekem még szükségem van pécére, mert úgy tűnik MGS4 remaster mégis erre lesz...

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41319 2019.08.13. 20:32

Moby írta:Nekem nincs azzal bajom, ha valaki nem nyomja a ps exkluzivokat, olyan nagy átfogása annak a körnek nincsen, csak ez a látens "nyomnám, de nincs, úgyhogy megpróbálok helyette keresni valami hülyeségeket" típussal van gondom. Vegyen, tolja le, adja el. De ne kelljen már ilyen ökörségeket olvasni, hogy mi van a ps exkluzívok _helyett_ :D Én erre írtam. Akinek bejön ez a zsáner, de inkább ilyen másodvonmalbéli fosokat keres helyettük, az szimplán hülye.
Pedig például a Tomb Raider az ekvivalens az Uncharteddel, mint a Giana Sisters a Super Mario Bros.-hoz. A BB-DaS közötti egyenlőségjel tételéhez még el kell mennem jutyúbozni, de két percen belül meglesz a verdikt :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41320 2019.08.13. 20:45

Ezt Dani hájpolta, a minap megjelent:



GOG-link. Adventuregamers-rivjú.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41321 2019.08.13. 20:47

Zóanagyvarázsló írta:Pedig például a Tomb Raider az ekvivalens az Uncharteddel, mint a Giana Sisters a Super Mario Bros.-hoz. A BB-DaS közötti egyenlőségjel tételéhez még el kell mennem jutyúbozni, de két percen belül meglesz a verdikt :idiota:
Lusta voltam videót nézni, de eszembe jutott, ha egyszer valaki leírta az interneten, hogy Soulsborne, akkor nyilván ugyanaz a kettő. Ez buktad, Moby, így jár aki dialektikaóra helyett játszik! :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41322 2019.08.13. 20:55

Zóanagyvarázsló írta:Ezt Dani hájpolta, a minap megjelent:

GOG-link. Adventuregamers-rivjú.
HAH! Pont pár hete jutott eszembe, hogy ezzel vajon mi lett! Köszi, hogy emlékeztettél! :eljen: :worship:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41323 2019.08.13. 21:07

Youtube feedemben volt, Botond, pont érdekes lehet Neked.
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #41324 2019.08.13. 21:18

Aby! Majd olvass privátot, he!
Avatar
Moby

Hozzászólás #41325 2019.08.14. 07:45

DanielT írta:Nekem még szükségem van pécére, mert úgy tűnik MGS4 remaster mégis erre lesz...
És az mér jó? Játékként pont annyira középszar, mint a mester művei általánosságban :D (az agyfasz része meg sosem vonzott igazán). Pontosan tudom, hogy hiú ábránd az is, hogy a Death Stranding végre valami normális, értelmezhető gameplayt fog tartalmazni(és lesz végre egy, amit végigjátszok), de erről már az eddig kiadott videók is sötét képet festenek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41326 2019.08.14. 08:12

Moby írta:És az mér jó? Játékként pont annyira középszar, mint a mester művei általánosságban :D (az agyfasz része meg sosem vonzott igazán). Pontosan tudom, hogy hiú ábránd az is, hogy a Death Stranding végre valami normális, értelmezhető gameplayt fog tartalmazni(és lesz végre egy, amit végigjátszok), de erről már az eddig kiadott videók is sötét képet festenek.
Há' csak megnézném jó képminőséggel és esetleg húgyfiltert eltávolítva.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41327 2019.08.14. 09:19

Moby írta:... Játékként pont annyira középszar, mint a mester művei általánosságban :D ...
aztaku... :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41328 2019.08.14. 09:43

Mindeközben lendületbe jött a DMC5 mod scéna. Van már pl. Co-Op mód.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41329 2019.08.14. 11:00

Első kép az új NFS-ből... egy erős, független, tetovált nő. VÉGRE!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #41330 2019.08.14. 11:13

DanielT írta:Első kép az új NFS-ből... egy erős, független, tetovált nő. VÉGRE!
Mondom én, hogy a tomb raidernél kellett volna ezt csírájában elfojtani, ott még nem csak hogy független erős volt a női főszereplő, de még fegyvere is volt, amit ha jól sejtem nem átallott férfiak ellen használatba venni! Igazi férfigyűlölő játék az! Most meg már vezethetnek is nők, meg kosarazhatnak is?! Hol vannak a szaúdi sejkek, amikor szükség van rájuk?!
Teljesen be vagytok csavarodva a hülyeségbe, most mi a faszt számít, hogy nő, meg tetovált? Pláne, ha senki se fog innen egy másodpercet se rakni a cuccba? Forza horizonban is lehet női főszereplővel lenni, meg amikor odaérkezel a fesztiválra akkor is egy nő okosít ki autós témában... A Föld lakosságának a fele nő, megkerülhetetlenek, nekem még anyukám is nő, ebből kifolyólag születésem első pillanatától kezdve nőkkel vagyunk körülvéve, szóval engem nem zavarnak. Ha tetoválják magukat és autót vezetnek vagy kosaraznak akkor sem. Ezt a hímsoviszta héterkedést meg nem kellene idetolni ennyire erőlködéses izzadtságszagúan szerintem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41331 2019.08.14. 11:18

DanielT írta:Első kép az új NFS-ből... egy erős, független, tetovált nő. VÉGRE!
Kép
Azért várjuk már meg, hogy hogy sikerült megírniuk a karaktert, vagy ha már ótósjáték, hogy milyen lesz a gameplay.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41332 2019.08.14. 11:21

DanielT írta:Első kép az új NFS-ből... egy erős, független, tetovált . VÉGRE!
szegyelljed magadat te diszno, te! honnan tudod, hogy nö?! ha? lehet, hogy "Xe"... :banplz:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #41333 2019.08.14. 11:32

DanielT írta:Első kép az új NFS-ből... egy erős, független, tetovált nő. VÉGRE!

tetovalt_csaj.jpg
SG-s Imikétől lopva:Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41334 2019.08.14. 11:37

Botond írta:Mondom én, hogy a tomb raidernél kellett volna ezt csírájában elfojtani, ott még nem csak hogy független erős volt a női főszereplő, de még fegyvere is volt, amit ha jól sejtem nem átallott férfiak ellen használatba venni! Igazi férfigyűlölő játék az! Most meg már vezethetnek is nők, meg kosarazhatnak is?! Hol vannak a szaúdi sejkek, amikor szükség van rájuk?!
Teljesen be vagytok csavarodva a hülyeségbe, most mi a faszt számít, hogy nő, meg tetovált? Pláne, ha senki se fog innen egy másodpercet se rakni a cuccba? Forza horizonban is lehet női főszereplővel lenni, meg amikor odaérkezel a fesztiválra akkor is egy nő okosít ki autós témában... A Föld lakosságának a fele nő, megkerülhetetlenek, nekem még anyukám is nő, ebből kifolyólag születésem első pillanatától kezdve nőkkel vagyunk körülvéve, szóval engem nem zavarnak. Ha tetoválják magukat és autót vezetnek vagy kosaraznak akkor sem. Ezt a hímsoviszta héterkedést meg nem kellene idetolni ennyire erőlködéses izzadtságszagúan szerintem.
Mondjuk ez a tetovált menősködés nekem sem jön be. (Jacket se kedveltem a Mass Effectben.) Férfiaknál sem, de nőknél jobban irritál. De abból szempontból mindegy, hogy eddig izzadságszagú erőlködés volt a körítés az NFS-ekben, ha rámentek, férfi sofőrrel, tetkók nélkül is.

A körítés amúgy az FH4-ben is hányinger. A sztoriküldetéseket még úgy-ahogy benyelem, de az arcunkba tolt avataroktól és az egész lingyi-langyi felszopósditól rosszul vagyok. Egyszóval akár korábbi NFS-ekről beszélünk, akár FH4-ről, elég alacsonyan van a léc ahhoz, hogy sokkal alatta csak hason csúszva tud átférni ez a hős is.

A FlatOutokban, a Gaz Guzzlersben vagy a 2010-es Hot Pursuitban sem kellett babázni és műmájerséget nézni, ez az élvezhetőségen rengeteget javított, ahogy a Carmageddon is jól játszotta ki Max Damage-et és Die Annát, amennyit kellett. A Run TY-kategóriás akciófilmessége guilty pleasure-nek elment, de azért rajongást nem váltott ki belőlem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2019.08.14. 11:39-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41335 2019.08.14. 11:38

neoreg írta:SG-s Imikétől lopva:Kép
Ha egy ilyen zaklatna, én is előállnék a Twitteren, hogy #MeToo.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41336 2019.08.14. 11:39

Botond írta:Mondom én, hogy a tomb raidernél kellett volna ezt csírájában elfojtani, ott még nem csak hogy független erős volt a női főszereplő, de még fegyvere is volt, amit ha jól sejtem nem átallott férfiak ellen használatba venni! Igazi férfigyűlölő játék az! Most meg már vezethetnek is nők, meg kosarazhatnak is?! Hol vannak a szaúdi sejkek, amikor szükség van rájuk?!
Teljesen be vagytok csavarodva a hülyeségbe, most mi a faszt számít, hogy nő, meg tetovált? Pláne, ha senki se fog innen egy másodpercet se rakni a cuccba? Forza horizonban is lehet női főszereplővel lenni, meg amikor odaérkezel a fesztiválra akkor is egy nő okosít ki autós témában... A Föld lakosságának a fele nő, megkerülhetetlenek, nekem még anyukám is nő, ebből kifolyólag születésem első pillanatától kezdve nőkkel vagyunk körülvéve, szóval engem nem zavarnak. Ha tetoválják magukat és autót vezetnek vagy kosaraznak akkor sem. Ezt a hímsoviszta héterkedést meg nem kellene idetolni ennyire erőlködéses izzadtságszagúan szerintem.
multkor paran szepen ertelmesen megofgalmaztuk mi ezzel a baj ;) sztem itt senkinek semmi baja a nokkel, mar megint te filmezel kemenyen
Avatar
Botond

Hozzászólás #41337 2019.08.14. 11:46

Micsu írta:multkor paran szepen ertelmesen megofgalmaztuk mi ezzel a baj ;) sztem itt senkinek semmi baja a nokkel, mar megint te filmezel kemenyen
Szerintem meg a héterkedés átesett a túloldalára a lónak. Red Alertben is nő volt a kommandósmenőcsaj, starcraftban is és nem mondta senki, hogy túl van tolva a píszíség. Szóval szerintem most meg inkább ez a kényszeres keresése annak, hogy mibe lehet belekötni az van túltolva nem a píszíség, mert az régen is volt, csak akkor még nem volt divat kiemelni és berzenkedni, hogy hábazzegmégezis.
És ahogy Zó is írja, hogy van egy ilyen idióta debil körítés mint mondjuk a FH4ben, az akkor is idióta debil körítés lenne, ha mindenki kőmacsómenőcsávó lenne a díszletben, semmi köze a genderséghez, csak mivel vannak ott nők is, mehet a héterkedés padlógázzal. Csak hogy autós hasonlat legyen az NFS-es genderhéterkedéshez. :wave:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41338 2019.08.14. 11:57

Botond írta:Szerintem meg a héterkedés átesett a túloldalára a lónak. Red Alertben is nő volt a kommandósmenőcsaj, starcraftban is és nem mondta senki, hogy túl van tolva a píszíség. Szóval szerintem most meg inkább ez a kényszeres keresése annak, hogy mibe lehet belekötni az van túltolva nem a píszíség, mert az régen is volt, csak akkor még nem volt divat kiemelni és berzenkedni, hogy hábazzegmégezis.
Háááppersze, hogy mindig így volt! Sőt! Mégígyebbül nem? :miaz: Most már konkrétan a régebbhez képest vissza is van fogva! :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41339 2019.08.14. 15:19

DanielT írta:Háááppersze, hogy mindig így volt! Sőt! Mégígyebbül nem? :miaz: Most már konkrétan a régebbhez képest vissza is van fogva! :nezze:
Változás zajlik, és ez rendben van. A gond ott van, amikor ezen felül nem tudnak semmi extrát nyújtani.
NFS-hez én sem fűzök már sok reményt, de ezt nem a felnyírtt hajú néni okozza, hanem hogy az utóbbi pár nfs szar volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41340 2019.08.14. 16:49

:wilting: :wilting: :wilting:

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #41341 2019.08.14. 16:52

Ez az nfsnek csúfolt okádék, ez miez?
Én még ilyen undorítóságot életemben nem láttam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41342 2019.08.14. 18:37

deep írta:Ez az nfsnek csúfolt okádék, ez miez?
Én még ilyen undorítóságot életemben nem láttam.
A legválgtozatosabb fosok pont ebben a franchise-ban jöttek. Ez az NFS már tényleg majdnem minden volt. Zelda meg Mário talán még pont nem volt benne, de azonkívül minden.
Most mér csodálkoztok rá az éppen aktuálisra?
Avatar
Moby

Hozzászólás #41343 2019.08.14. 18:44

Nincs valamelyikőtöknek regje CHS-be? Ár kéne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41344 2019.08.14. 19:02

Moby írta:A legválgtozatosabb fosok pont ebben a franchise-ban jöttek. Ez az NFS már tényleg majdnem minden volt. Zelda meg Mário talán még pont nem volt benne, de azonkívül minden.
Most mér csodálkoztok rá az éppen aktuálisra?
Mert ez nem az aktuális, hanem az előző iszonyatosan nagyot bukott genny x2.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41345 2019.08.14. 19:07

DanielT írta:Mert ez nem az aktuális, hanem az előző iszonyatosan nagyot bukott genny x2.
Nade azzal se játszottál (se deep, se én, és szvsz innen senki), és ezzel sem fogsz(unk). Mi változott? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #41346 2019.08.14. 19:48

Moby írta:Nade azzal se játszottál (se deep, se én, és szvsz innen senki), és ezzel sem fogsz(unk). Mi változott? :D
Semmi. És épp ez a baj, mert iszonyúan szeretnénk már egy jó autós cuccot, ami utoljára a Driveclub volt, jó régen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41347 2019.08.14. 20:41

deep írta:Semmi. És épp ez a baj, mert iszonyúan szeretnénk már egy jó autós cuccot, ami utoljára a Driveclub volt, jó régen.
Nade az eddigiek ismeretében azt nem egy nfs-től vártad.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41348 2019.08.14. 22:48

DanielT írta::wilting: :wilting: :wilting:
*Nfs Hő!*
A trailer alapján ez még akár jó is lehetne, de nagyon mondják, hogy a gameplay az a Paybackre fog hajazni. :rinya:
Avatar
deep

Hozzászólás #41349 2019.08.14. 23:03

Moby írta:Nade az eddigiek ismeretében azt nem egy nfs-től vártad.
Mert? Legalább annyi jó nfs volt, mint szar. Akár egy jó is jöhetett volna a sorban.

Szerk: Itt is az én listám

Jók:
The Need for Speed (1994)
Need for Speed II (1997)
Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
Need for Speed: High Stakes (1999)
Need for Speed: Porsche Unleashed (2000)
Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)
Need for Speed: Underground (2003)
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: The Run (2011)

Szarok:
Need for Speed: Underground 2 (2004)
Need for Speed: Underground Rivals (2005)
Need for Speed: Carbon (2006)
Need for Speed: ProStreet (2007)
Need for Speed: Undercover (2008)
Need for Speed: Shift (2009)
Need for Speed: Nitro (2009)
Need for Speed: World (2010)
Need for Speed: Shift 2 Unleashed (2011)
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: Rivals (2013)
Need for Speed: No Limits (2015)
Need for Speed (2015)
Need for Speed Edge (2016)
Need for Speed Payback (2017)

Szerk 2: Hát, egy kicsit több volt a szar :D És jó rég volt az utolsó jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41350 2019.08.14. 23:40

deep írta:Mert? Legalább annyi jó nfs volt, mint szar. Akár egy jó is jöhetett volna a sorban.

Szerk: Itt is az én listám

Jók:
The Need for Speed (1994)
Need for Speed II (1997)
Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
Need for Speed: High Stakes (1999)
Need for Speed: Porsche Unleashed (2000)
Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)
Need for Speed: Underground (2003)
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: The Run (2011)

Szarok:
Need for Speed: Underground 2 (2004)
Need for Speed: Underground Rivals (2005)
Need for Speed: Carbon (2006)
Need for Speed: ProStreet (2007)
Need for Speed: Undercover (2008)
Need for Speed: Shift (2009)
Need for Speed: Nitro (2009)
Need for Speed: World (2010)
Need for Speed: Shift 2 Unleashed (2011)
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: Rivals (2013)
Need for Speed: No Limits (2015)
Need for Speed (2015)
Need for Speed Edge (2016)
Need for Speed Payback (2017)

Szerk 2: Hát, egy kicsit több volt a szar :D És jó rég volt az utolsó jó.
A vesémbe látsz :D Merthogy ez lett volna a válaszom: mert a The Run óta csak olyan jött, amit bottal sem piszkáltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41351 2019.08.15. 07:18

Moby írta:A vesémbe látsz :D Merthogy ez lett volna a válaszom: mert a The Run óta csak olyan jött, amit bottal sem piszkáltam.
Az összes nagygépes részt kipróbáltam. Rengetegen reménykedtek benne netszerte, hogy végre egy jót fognak csinálni, mert kihagytak egy évet is. Hát nem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41352 2019.08.15. 09:26

deep írta:Mert? Legalább annyi jó nfs volt, mint szar. Akár egy jó is jöhetett volna a sorban.
Szerk: Itt is az én listám
Szerk 2: Hát, egy kicsit több volt a szar :D És jó rég volt az utolsó jó.
Az UG2, mint szar? :fejvakaras: A Carbon sem volt rossz, csak ott már fáradt ez az éjszakai versenyzés meg a zs kategóriás színészek voltak fárasztóak.
A Shiftet meg kár idesorolni, a másodiknak már benne se volt a nevében, hogy NFS.
A Pro Street aláírom, hogy egy rakás szar volt, de abban meg a kocsit lehetett nagyon részletesen gányolni.
Avatar
deep

Hozzászólás #41353 2019.08.15. 10:05

benőmenő írta:Az UG2, mint szar? :fejvakaras: A Carbon sem volt rossz, csak ott már fáradt ez az éjszakai versenyzés meg a zs kategóriás színészek voltak fárasztóak.
A Shiftet meg kár idesorolni, a másodiknak már benne se volt a nevében, hogy NFS.
A Pro Street aláírom, hogy egy rakás szar volt, de abban meg a kocsit lehetett nagyon részletesen gányolni.
UG2 azért volt szar, mert megcsinálták még egyszer az UG1et, csak ráerőltettek egy fos open world formulát ami autós játéknak csak rosszat tud tenni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41354 2019.08.15. 19:31

Botond írta:Szerintem meg a héterkedés átesett a túloldalára a lónak. Red Alertben is nő volt a kommandósmenőcsaj, starcraftban is és nem mondta senki, hogy túl van tolva a píszíség. Szóval szerintem most meg inkább ez a kényszeres keresése annak, hogy mibe lehet belekötni az van túltolva nem a píszíség, mert az régen is volt, csak akkor még nem volt divat kiemelni és berzenkedni, hogy hábazzegmégezis.
És ahogy Zó is írja, hogy van egy ilyen idióta debil körítés mint mondjuk a FH4ben, az akkor is idióta debil körítés lenne, ha mindenki kőmacsómenőcsávó lenne a díszletben, semmi köze a genderséghez, csak mivel vannak ott nők is, mehet a héterkedés padlógázzal. Csak hogy autós hasonlat legyen az NFS-es genderhéterkedéshez. :wave:
A Red Alertben Tanya mondjuk inkább a pubertás fiúkákat szolgálta ki 1996-ban is, ahogy pornószínésznő-régész Lara Croft is, más kor volt az :) Kerrigan már jobb példa, de még a WC3 sem hozta az 50%-os női kvótát, ha a hősöket nézed, csak a night elfeknél.

Ha lázadni is akart volna valami ellen a topik lázadni, akkor még mindenki kamasz volt, csak Mobynak volt már akkor is hófehér szakálla. Most azért tényleg létezik egy, az egész szórakoztatóipart is elöntő trend, ami könnyen forgatja a gyomrokat. Nyilván be is segít abban, hogy legyenek női csapatok az NBA 2K20-ban, csak ezen nem akadok ki, mert ha nem csinálnak nagy baromságot, akkor ez inkább jó, mint rossz (és én is beletenném, csak nem a divathullám miatt). Itt elég hulladéknak tűnik, amivel előrukkoltak, csak mivel NFS, ez az elvárás. Ha a karrier (mechanikailag) szórakoztató lenne benne, lenyelném ezt az undorító békát, de jó eséllyel elcseszik azt is, így majd duzzoghatok, hogy egy szar játéknak máshogy szar a körítése, mint ahogy kellett volna.

Mennyivel máshogy nézne ki egyébként egy NFS Keszthelyi Viviennel:

Kép

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41355 2019.08.15. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:A Red Alertben Tanya mondjuk inkább a pubertás fiúkákat szolgálta ki 1996-ban is, ahogy pornószínésznő-régész Lara Croft is, más kor volt az :) Kerrigan már jobb példa, de még a WC3 sem hozta az 50%-os női kvótát, ha a hősöket nézed, csak a night elfeknél.

Ha lázadni is akart volna valami ellen a topik lázadni, akkor még mindenki kamasz volt, csak Mobynak volt már akkor is hófehér szakálla. Most azért tényleg létezik egy, az egész szórakoztatóipart is elöntő trend, ami könnyen forgatja a gyomrokat. Nyilván be is segít abban, hogy legyenek női csapatok az NBA 2K20-ban, csak ezen nem akadok ki, mert ha nem csinálnak nagy baromságot, akkor ez inkább jó, mint rossz (és én is beletenném, csak nem a divathullám miatt). Itt elég hulladéknak tűnik, amivel előrukkoltak, csak mivel NFS, ez az elvárás. Ha a karrier (mechanikailag) szórakoztató lenne benne, lenyelném ezt az undorító békát, de jó eséllyel elcseszik azt is, így majd duzzoghatok, hogy egy szar játéknak máshogy szar a körítése, mint ahogy kellett volna.

Mennyivel máshogy nézne ki egyébként egy NFS Keszthelyi Viviennel:

Kép

Kép
Az alsó kép a bizonyítéka a gyakori mondásomnak/tanácsomnak, hogy egy kép mindig jobb, mint kettő, vagy több. EGY jó kell egy emberről, most sem omlott volna össze az illúzió. Semmi gond persze a kislánnyal, de a felső kép sokkal előnyösebb. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41356 2019.08.15. 20:22

nekem mind2 kép tetszik, nem kell mindig a legjobb arcút mutatnia senkinek
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41357 2019.08.15. 21:07

DanielT írta:Az alsó kép a bizonyítéka a gyakori mondásomnak/tanácsomnak, hogy egy kép mindig jobb, mint kettő, vagy több. EGY jó kell egy emberről, most sem omlott volna össze az illúzió. Semmi gond persze a kislánnyal, de a felső kép sokkal előnyösebb. :)
Micsu jó helyen kapiskál, direkt tettem be második képnek olyat, melyen nem "modellkedik", hanem kb. akkor vette le a bukósisakot. Ha már autóverseny ugye. Olyan képet viszont szerintem még a szülei sem láttak róla, melyen kínosabb, mint az NFS-nőstény.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41358 2019.08.15. 21:24

Zóanagyvarázsló írta:A Red Alertben Tanya mondjuk inkább a pubertás fiúkákat szolgálta ki 1996-ban is, ahogy pornószínésznő-régész Lara Croft is, más kor volt az :) Kerrigan már jobb példa, de még a WC3 sem hozta az 50%-os női kvótát, ha a hősöket nézed, csak a night elfeknél.

Ha lázadni is akart volna valami ellen a topik lázadni, akkor még mindenki kamasz volt, csak Mobynak volt már akkor is hófehér szakálla. Most azért tényleg létezik egy, az egész szórakoztatóipart is elöntő trend, ami könnyen forgatja a gyomrokat. Nyilván be is segít abban, hogy legyenek női csapatok az NBA 2K20-ban, csak ezen nem akadok ki, mert ha nem csinálnak nagy baromságot, akkor ez inkább jó, mint rossz (és én is beletenném, csak nem a divathullám miatt). Itt elég hulladéknak tűnik, amivel előrukkoltak, csak mivel NFS, ez az elvárás. Ha a karrier (mechanikailag) szórakoztató lenne benne, lenyelném ezt az undorító békát, de jó eséllyel elcseszik azt is, így majd duzzoghatok, hogy egy szar játéknak máshogy szar a körítése, mint ahogy kellett volna.
Szóval régen azért volt benne, mert kutyával, gyerekkel meg puncival bármit el lehet adni. Manapság meg nem ezért. Hihető. Vagy ha tényleg így van, akkor ideje szembenézni saját rejtett személyiségetekkel és írjátok be a naptárba, hogy jövőre mikor kell vonulnotok. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41359 2019.08.15. 21:29

Botond írta:Szóval régen azért volt benne, mert kutyával, gyerekkel meg puncival bármit el lehet adni. Manapság meg nem ezért. Hihető. Vagy ha tényleg így van, akkor ideje szembenézni saját rejtett személyiségetekkel és írjátok be a naptárba, hogy jövőre mikor kell vonulnotok. :)
majd mikor kiderül hogy biszex az nfses csaj térjünk vissza rá
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41360 2019.08.15. 21:41

Botond írta:Szóval régen azért volt benne, mert kutyával, gyerekkel meg puncival bármit el lehet adni. Manapság meg nem ezért. Hihető. Vagy ha tényleg így van, akkor ideje szembenézni saját rejtett személyiségetekkel és írjátok be a naptárba, hogy jövőre mikor kell vonulnotok. :)
Én például még emlékszem az erotikus larás poszterekre vagy az NFS 3-hoz készült csajosra az 576-ból - ebből az NeoFS-es kemény nőből inkább nem képzelek el ilyesmit. Tipikusan olyanok voltak, hogy a mai feministák tárgyiasítást sikítanának, míg a modern girl powert üdvözlik. Például Anita Sarkeesian volt az egyik hírhedt figura, aki videókban is panaszkodott korábban nők ábrázolása miatt a videojátékokban. De azóta is kötöttek bele Overwatch-karakterekbe is, úgy, hogy a Blizzard meg is hátrált. Attól, hogy lemaradtál erről a "kultúrharcról", még létezik.

Vagy az megvan, hogy a Mad Max: Fury Roadot körberajongták mint feminista filmet, és még George Martint is kihúzták sajtótájékoztatón, hogy az? (Egyébként Sarkesiannel értek egyet: a fenéket az.)

Persze régen is voltak erős női karakterek, például Zanthia az egész Legend of Kyrandiában az egyetlen normális személy volt (a lovagja meg egy esetlen lúzer), és mégis az egyik legviccesebb a sok defektes között. Ma biztos, hogy kapna ezért, akkor viszont nem létezett efféle trend, hogy ezen pörögjönek a játékosok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41361 2019.08.15. 21:41

Micsu írta:majd mikor kiderül hogy biszex az nfses csaj térjünk vissza rá
De remélem, hogy a biben a férfiak nem lesznek benne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41362 2019.08.15. 22:10

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #41363 2019.08.15. 22:30

Zóanagyvarázsló írta:KB2.mpeg4
Láttam, engem meg ez szomorít el. Az még túlélhető, bár érthetetlen, hogy switchre miért nem jön, de hogy még a végtelenpluszkettő eurós kiadásban sincs egy emulált vagy legalább vga szintre felpimpelt verzió az első részből az gyalázat. Nem mintha nem futna jól mai napig a 450kbyteos eredeti, de na, megérdemelne tíz perc polírozást, ha már jön a második része.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41364 2019.08.15. 22:36

Botond írta:Láttam, engem meg ez szomorít el. Az még túlélhető, bár érthetetlen, hogy switchre miért nem jön, de hogy még a végtelenpluszkettő eurós kiadásban sincs egy emulált vagy legalább vga szintre felpimpelt verzió az első részből az gyalázat. Nem mintha nem futna jól mai napig a 450kbyteos eredeti, de na, megérdemelne tíz perc polírozást, ha már jön a második része.
hát jó lett volna ha mutatnak valami gameplayt főleg hogy tps + turned base harc ötvözet lesz, kiv leszek hogyan is oldják meg
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41365 2019.08.15. 22:59

Ez a srác nagyon jó mini klippeket csinál játékokból.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41366 2019.08.15. 23:08

Most mintha kettő értelmes játék is lenne Epic store-ban ingyen.
Én már lassan az ötödikre klikkeltem így rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41367 2019.08.16. 08:06

aabyssx írta:Most mintha kettő értelmes játék is lenne Epic store-ban ingyen.
Én már lassan az ötödikre klikkeltem így rá.
:vomit: :vomit: :vomit:
:kocsog: :kocsog: :kocsog:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41368 2019.08.16. 08:10

DanielT írta::vomit: :vomit: :vomit:
:kocsog: :kocsog: :kocsog:
Most a kedvenc körökreosztott malacos/kacsás stratégiád ingyenes. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41369 2019.08.16. 09:13

Amúgy nekem vált teljesen értelmezhetetlenné az MS üzleti modellje. Mai naptól 1 hónapig ingyen gém ugye a Forza Motorsport6 golddal, ez eddig oké, van hozzá 20onsok autó dlc, amik külön-külön csilliárdok, de van egyben minden csomag huszonezerért, ez is tiszta. Ami érthetetlen, hogy pont most amikor az alap ingyenes, akkor a minden egyben csomag is le van akciózva ezerháromra. Komplett FM6 mindennel ezerhárom. Ezholérimegnekik az már nekem is kiszámolhatatlan.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41370 2019.08.16. 09:26

Botond írta:Amúgy nekem vált teljesen értelmezhetetlenné az MS üzleti modellje. Mai naptól 1 hónapig ingyen gém ugye a Forza Motorsport6 golddal, ez eddig oké, van hozzá 20onsok autó dlc, amik külön-külön csilliárdok, de van egyben minden csomag huszonezerért, ez is tiszta. Ami érthetetlen, hogy pont most amikor az alap ingyenes, akkor a minden egyben csomag is le van akciózva ezerháromra. Komplett FM6 mindennel ezerhárom. Ezholérimegnekik az már nekem is kiszámolhatatlan.
Gondolom mert régi és a kutya nem veszi? Már a 7. is megkapta a final update-et és mindjárt itt a 8 az új konzollal.

Vissza: “Leáldozott.hu”