A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #26951 2018.01.29. 22:30

Micsu írta:hat akk vegyel masikat :nezze:
Nem kell, lesz jobb cemu! Nagyon ritkán van értelmes játék, aminek akár ennyi kakaó is kéne. Most toltam egy jó adag ds3-at, de fingom nincs mikor fog újra elindulni, mert már a bonfire hangjától is undorodom most. Bezzeg a zelda csilingelő atmoszférája!! :miaz: :nevetes1:
Avatar
arty

Hozzászólás #26952 2018.01.30. 10:41

SlickAdam írta:Bluepoint <--- kibaszott zsenik. es ök forditva nyomjak, mint a legtöbb idiota. altalaban az van, hogy 60 frém módot beigerik es hullamzo 50 körüli szemetet szallitanak. ezek beigertek egy 60 frem TARGET modot es gyakorlatilag locked az egesz... :worship:
phpBB [media]
én ezt (megint) skippelni akartam, de olyan szinten tetszetős, hogy ha valamiért, ezért akár még prót is vennék...
Avatar
arty

Hozzászólás #26953 2018.01.30. 10:42

DanielT írta:Nem baj várunk tovább!
Nem irigyellek, bár biztosan ez is nagyon szórakoztató elfoglaltság :)
Avatar
arty

Hozzászólás #26954 2018.01.30. 10:43

benőmenő írta:Mondjuk ha a kezdő templomban beszaggat,
... majd utána sehol ... (by DF)

fix'd.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26955 2018.01.30. 11:22

arty írta:... majd utána sehol ... (by DF)

fix'd.
Nem látták végig a játékot by DF. Az első 6 dögig vittél el.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26956 2018.01.30. 11:46

Boldog szuletesnapot Rokakoma ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26957 2018.01.30. 12:02

arty írta:... majd utána sehol ... (by DF)
fix'd.
Nagyon ritkán nézik elejétől a végéig a játékokat. A witcher 3 crookback bog és a Rise of the Tomb Raider Geothermal Valley is a közösség unszolására lett megmérve anno.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26958 2018.01.30. 12:51

Micsu írta:Boldog szuletesnapot Rokakoma ;)
Boldog szürkeróka napot mindenkinek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26959 2018.01.30. 13:27

Hoppácska, Böldög Szülinapöt Mr Foksz!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26960 2018.01.30. 13:28

Isten éltessen Mr gayfox
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26961 2018.01.30. 17:23

Boldog születésnapot Greyfox!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #26962 2018.01.30. 19:22

Kösziek! :) :integet2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26963 2018.01.31. 09:06

Switch 11 honap alatt beelözte a WiiU lifetime eladasokat :zavart2:

-------------

utolag is bódogat GreyF! :pias:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26964 2018.01.31. 09:14

SlickAdam írta:Switch 11 honap alatt beelözte a WiiU lifetime eladasokat :zavart2:
Az lenne a legjobb switchet meg a 3DS-t összevonnák, ha már úgy is mind kettő handheld, bőven megérné.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26965 2018.01.31. 10:50

SlickAdam írta:Switch 11 honap alatt beelözte a WiiU lifetime eladasokat :zavart2:

-------------

utolag is bódogat GreyF! :pias:
Csak nem engedtem el a témát nincsendó vonalon, mivel nekem is egyre több haverom vág bele ilyesmibe. Szóval ez a switch ez ott van 32 giga belső memóriával, amiből kb 26 szabad, arra lehet letőtikézni storeból cuccokat meg lehet bele tolni max 128 gigás micro SD kártyát, meg ugye van ami eleve memóriakártyán jelenik meg. Eddig jól értem? És akkor a memóriakártyás játék az adható-vehető, mint ahogy a dvd-sek a többi konzolon, ugye? Magyar store van egyáltalán, vagy itt is angol/svéd/bantu accountot kell regisztrálni, ha online akarok vásárolni és letölteni? A memória hely az külön van, egyszerre lehet benne a memóriakártyán vásárolt cucc meg a 128as sd, ahova a letöltöttett raktam, vagy egy slot van és vagy vagy?
Júliusban nyóc lesz a kölök, lehet mégiscsak neked van igazad és kurrens technikát kellene alátolni. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26966 2018.01.31. 12:20

Botond írta:Csak nem engedtem el a témát nincsendó vonalon, mivel nekem is egyre több haverom vág bele ilyesmibe. Szóval ez a switch ez ott van 32 giga belső memóriával, amiből kb 26 szabad, arra lehet letőtikézni storeból cuccokat meg lehet bele tolni max 128 gigás micro SD kártyát, meg ugye van ami eleve memóriakártyán jelenik meg. Eddig jól értem? És akkor a memóriakártyás játék az adható-vehető, mint ahogy a dvd-sek a többi konzolon, ugye? Magyar store van egyáltalán, vagy itt is angol/svéd/bantu accountot kell regisztrálni, ha online akarok vásárolni és letölteni? A memória hely az külön van, egyszerre lehet benne a memóriakártyán vásárolt cucc meg a 128as sd, ahova a letöltöttett raktam, vagy egy slot van és vagy vagy?
Júliusban nyóc lesz a kölök, lehet mégiscsak neked van igazad és kurrens technikát kellene alátolni. :)
tolhatsz bele 250-es microsd-t is, ha gondolod.
a nagy cimek teljesen normalisan cartridge-en jelennek meg, igen. adhato-vehetö. van nehany otvar jatek, amiknel sporoltak a kiadok (nagyobb cartridge nagyobb költseg ugye...), pl az NBA, ahol ha meg is veszed kartyan, meg le kell hozza tölteni 10+ gigat. elegge lol, de keves az ilyen (nyilvan a nintendo sajat krealmanyai nem ilyenek). en eddig teljesen jol elvagyok microsd nelkül is. sztem meg a bayonetta miatt se kellesz vennem (1. reszt csak digital adjak a 2. melle).
eshop-ot nemtom van é ungárise. en nemetet hasznalok. majd moby megmonnya.
a "lemezes" jatekok nem microSD-n jönnek, hanem speci formatum vanik. szoval igen, tehetsz bele böviteni es vehetsz dobozos cuccokat is. ha jol tudom MINDEN mentest a gep belsö tarhelyen raktaroz el (egyelöre ezek nem backup-olhatok, remelem mar dolgoznak rajta!). ha letöltesz valami, a microsd-t tölti fel elöször, csak ha az tele van, folytatja a belsön. az jol van megoldva, hogy több microsd-t is hasznalhatsz, cserelgetheted öket, nem kell azonositgatni.
Avatar
arty

Hozzászólás #26967 2018.01.31. 15:46

DanielT írta:Nem látták végig a játékot by DF. Az első 6 dögig vittél el.
És az első 6 dögig kurva jó volt a frém, gyakorlatilag egy helyen volt némi minimál frémdrop/tearing. Ez akkor mennyi időben/százalékban? Egy pöcés wildlandset pl tuti bucira b*sz, bármin is tolod, bármilyen felbontásban/részletességgel... ott miért nem vártál még egy kicsit?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26968 2018.01.31. 20:22

arty írta:És az első 6 dögig kurva jó volt a frém, gyakorlatilag egy helyen volt némi minimál frémdrop/tearing. Ez akkor mennyi időben/százalékban? Egy pöcés wildlandset pl tuti bucira b*sz, bármin is tolod, bármilyen felbontásban/részletességgel... ott miért nem vártál még egy kicsit?
Hát nálam tuti nem b@szott semmit bucira 1080p-ben a 1080Ti-vel. Mindenesetre a várakozást úgy értettem, hogy az EGYETLEN tökéletesen működő játékra várunk tovább. Pécén azért akad pár, ami elkarcol 16.6 ms locked.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26969 2018.01.31. 20:28

És ha már frém. Annyira bejött az 1400 Ft-ért akcióban megvett és egy nap alatt végigtolt Infamous: Last Light, hogy az egyetlen logikus lépést megtettem: Vettem egy PS4 Pro-t, hogy a high framerate módban is megnézzem, illetve felülírjam az alap verzió nyújtotta élményt. (Persze ez a mód se fix 60, csak közelebb van hozzá, mint a 30-hoz) Súlyosbító körülmény volt a fehér, (bundle nélküli) gép megjelenése, amik mindig a gyengéim voltak.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26970 2018.01.31. 20:31

És már meg is tudom osztani az első tapasztalatokat!

Megvettem az alap Infamous-t is és amikor összeraktam a gépet, elindítottam mindkettő letöltését, illetve sorba állítását. A Last Light-ot szedte, amikor egyszer csak kiírta az alap verzióhoz, hogy error a download közben. Gondoltam azért, mert szedi a Last-ot. Kíváncsi voltam, hogy folytatja -e, ha amaz lejött. Nem folytatta.

Elindítottam kézzel és itthagytam a gépet, elmentem itthonról. 37 percet írt hátralévő időnek.

Hazajöttem, látom a gép resting módba lement, gondoltam lejött a cucc, lekapcsolta magát. Nos, nem.

Bekapcsolás után láttam, hogy kb 40%-nál jár és a hátralévő időnek most 5 órát ír.

Profi, mondhatni Pro az élmény! Csodás! Vegyetek konzolokat sokat! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26971 2018.01.31. 21:06

Múlthéten vettem egy ilyen fehér DS4-et másodiknak. Még aznap este átesett a FIFA est tortúrán, és túlélte szóval marad.
A világítós tapipadot leszámítva egyedül a gombák borítását érzem másnak a régi kékhez képest. Puhábbnak tűnik, remélem azért ez sem fog felszakadni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26972 2018.01.31. 21:12

Hangerő jelentés: Az üvöltése elnyomja a tőle 1 méterre lévő bányászó pécé 99.9% terhelésre lockolt GPU-ját, úgy, hogy le van véve a ház oldala.

Tényleg szinte hangtalan, minőségi termék! Pro! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #26973 2018.01.31. 21:41

DanielT írta:Hazajöttem, látom a gép resting módba lement, gondoltam lejött a cucc, lekapcsolta magát. Nos, nem. Bekapcsolás után láttam, hogy kb 40%-nál jár és a hátralévő időnek most 5 órát ír. Profi, mondhatni Pro az élmény! Csodás! Vegyetek konzolokat sokat! :eljen: :eljen: :eljen:
Bekő állíni, hogy rest módba' micsinájjon. Nincs még benne gondolatolvasó csipp.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26974 2018.01.31. 21:43

deep írta:Bekő állíni, hogy rest módba' micsinájjon. Nincs még benne gondolatolvasó csipp.
szal te vagy a bányarém?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26975 2018.01.31. 21:46

deep írta:Bekő állíni, hogy rest módba' micsinájjon. Nincs még benne gondolatolvasó csipp.
Elnézést kérek, de mi a retkes faszért ment le rest módba ez az undorító turbina? LETÖLTÉS KÖZBEN.
Avatar
deep

Hozzászólás #26976 2018.01.31. 21:56

DanielT írta:Elnézést kérek, de mi a retkes faszért ment le rest módba ez az undorító turbina? LETÖLTÉS KÖZBEN.
Mer az vanik neki beállíva. Enerdzsi széving.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26977 2018.02.01. 07:08

10 éve (2008. jan. 31.) jelent meg a DMC 4.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26978 2018.02.01. 07:35

benőmenő írta:10 éve (2008. jan. 31.) jelent meg a DMC 4.
Day1, angliából, fémdobozos. És onnan kiszállították release napra! A pár X360 játékom egyike, ami még polcon van és marad is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26979 2018.02.01. 09:17

Vásárolgattam a Jatekaim.hu -n (GT Sport és Bloodborne) és ha már ott jártam takarítottam az üzeneteimet. Megtaláltam az Infamous Second Son hirdetésem, amit 2014.03.21-én vettem megjelenés napján, majd 9 nap múlva eladtam, a karrierben kb ott tartva, ameddig tegnap elvittem este amikor próbálgattam.

Ennyire undorító élmény volt azzal a frémmel annak idején tolni vele. A mostani PRÓ!!! verziót szerintem már simán végig fogom tolni, persze folyamatosan a kihagyott csodás pc port lehetőségeit látva benne. :( Mert az assetek gyönyörűek, minden a helyén van a hibátlan működéshez, csak a turbina nem elég erős.

BTW ez a jatekaim.hu még mindig egy elég jó kis oldal, ma reggel fél 8 körül ráírtam két hirdetőre, hogy ma délután venném át. 9-re mindkettőtől itt várt a válasz, fixálva a dolgot, úgyhogy hazafelé felcsippentem mindkettőt.

A GT sportot megnézem mit tud a highres módban és a GT ligából lenyomom a Sunday Cup-ot, a Bloodborne-nél pedig meglátom el tudom -e viselni boost módban. Sajnos nagyon kevés esélyt látok rá, de megkapja.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26980 2018.02.01. 09:43

DanielT írta:Vásárolgattam a Jatekaim.hu -n (GT Sport és Bloodborne) és ha már ott jártam takarítottam az üzeneteimet. Megtaláltam az Infamous Second Son hirdetésem, amit 2014.03.21-én vettem megjelenés napján, majd 9 nap múlva eladtam, a karrierben kb ott tartva, ameddig tegnap elvittem este amikor próbálgattam.

Ennyire undorító élmény volt azzal a frémmel annak idején tolni vele. A mostani PRÓ!!! verziót szerintem már simán végig fogom tolni, persze folyamatosan a kihagyott csodás pc port lehetőségeit látva benne. :( Mert az assetek gyönyörűek, minden a helyén van a hibátlan működéshez, csak a turbina nem elég erős.

BTW ez a jatekaim.hu még mindig egy elég jó kis oldal, ma reggel fél 8 körül ráírtam két hirdetőre, hogy ma délután venném át. 9-re mindkettőtől itt várt a válasz, fixálva a dolgot, úgyhogy hazafelé felcsippentem mindkettőt.

A GT sportot megnézem mit tud a highres módban és a GT ligából lenyomom a Sunday Cup-ot, a Bloodborne-nél pedig meglátom el tudom -e viselni boost módban. Sajnos nagyon kevés esélyt látok rá, de megkapja.
amugy en is a feher PRÖ-t neztem ki magamnak mar jomultkor. multkor akcinnyoban is volt, de gondoltam lesz meg es raer. hat persze, hogy felment normal arra.
no de ma lecsaptak a feketet 330-ra, be is rendeltem, kell az a kolosszus...

GT Sport-ot mennyiert adtak? 40 ojrora visszament itt boltból, annyit nem erdemelnek meg a részeg szemleletük miatt a geciek. fuck Yamauchi & Bad Boys.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26981 2018.02.01. 10:35

SlickAdam írta:amugy en is a feher PRÖ-t neztem ki magamnak mar jomultkor. multkor akcinnyoban is volt, de gondoltam lesz meg es raer. hat persze, hogy felment normal arra.
no de ma lecsaptak a feketet 330-ra, be is rendeltem, kell az a kolosszus...

GT Sport-ot mennyiert adtak? 40 ojrora visszament itt boltból, annyit nem erdemelnek meg a részeg szemleletük miatt a geciek. fuck Yamauchi & Bad Boys.
Én is azt akartam a mostaninak. Aztán elmentem megvenni, és amennyire tetszett a képen, pont annyira nem tetszett élőben. Hazajöttem egy feketével.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26982 2018.02.01. 10:54

DanielT írta:Vásárolgattam a Jatekaim.hu -n (GT Sport és Bloodborne) és ha már ott jártam takarítottam az üzeneteimet. Megtaláltam az Infamous Second Son hirdetésem, amit 2014.03.21-én vettem megjelenés napján, majd 9 nap múlva eladtam, a karrierben kb ott tartva, ameddig tegnap elvittem este amikor próbálgattam.

Ennyire undorító élmény volt azzal a frémmel annak idején tolni vele. A mostani PRÓ!!! verziót szerintem már simán végig fogom tolni, persze folyamatosan a kihagyott csodás pc port lehetőségeit látva benne. :( Mert az assetek gyönyörűek, minden a helyén van a hibátlan működéshez, csak a turbina nem elég erős.

BTW ez a jatekaim.hu még mindig egy elég jó kis oldal, ma reggel fél 8 körül ráírtam két hirdetőre, hogy ma délután venném át. 9-re mindkettőtől itt várt a válasz, fixálva a dolgot, úgyhogy hazafelé felcsippentem mindkettőt.

A GT sportot megnézem mit tud a highres módban és a GT ligából lenyomom a Sunday Cup-ot, a Bloodborne-nél pedig meglátom el tudom -e viselni boost módban. Sajnos nagyon kevés esélyt látok rá, de megkapja.

Ezt nem nagyon értem, hacsak nem tervezetten mész házhoz némi szaxiért. Egyrészt tökéletesen biztos vagyok benne, hogy nagyon pontosan tudod: a boost mode szart sem javít a BB-n. Másrészt a boost sem szedi ki belőle a csatornaszagot - nem változik meg tőle a játék stílusa. Ez most megint miről szól? :zavart2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26983 2018.02.01. 10:58

Moby írta:Ezt nem nagyon értem, hacsak nem tervezetten mész házhoz némi szaxiért. Egyrészt tökéletesen biztos vagyok benne, hogy nagyon pontosan tudod: a boost mode szart sem javít a BB-n. Másrészt a boost sem szedi ki belőle a csatornaszagot - nem változik meg tőle a játék stílusa. Ez most megint miről szól? :zavart2:
pacing-en nem, de a kisebb frémdroppokat kisimiccsa E! hogy pl a lecture hall es nehany boss nagyobb beszakadasat mennyire gyogyiccsa, az mas kerdes (bar nem ezen mulik, hogy beleszeret-e. vagyis nem ezen kene...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26984 2018.02.01. 12:00

Moby írta:Ez most megint miről szól? :zavart2:
Ezt a kérdést rajtad kívül bárki más feltehetné. :DD

Egyébként a boost mód a frém esést kiküszöböli, tehát nem igaz, hogy szart se javít. A pacing marad szar.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26985 2018.02.01. 12:00

SlickAdam írta:amugy en is a feher PRÖ-t neztem ki magamnak mar jomultkor. multkor akcinnyoban is volt, de gondoltam lesz meg es raer. hat persze, hogy felment normal arra.
no de ma lecsaptak a feketet 330-ra, be is rendeltem, kell az a kolosszus...

GT Sport-ot mennyiert adtak? 40 ojrora visszament itt boltból, annyit nem erdemelnek meg a részeg szemleletük miatt a geciek. fuck Yamauchi & Bad Boys.
8k-ért veszem, használtan. Belőlem ezek pénzt nem látnak egy darabig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26986 2018.02.01. 12:10

DanielT írta:Ezt a kérdést rajtad kívül bárki más feltehetné. :DD

Egyébként a boost mód a frém esést kiküszöböli, tehát nem igaz, hogy szart se javít. A pacing marad szar.
Egyeedül ő nem látja át, hogy így készíted elő a pcről switchre váltást, hátha a fokozatos átmenetben nem szúrjuk ki mire készülsz! És mivel ő nem látja át, ő rákérdez, mi többiek látjuk merről fúj a szél!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26987 2018.02.01. 12:22

Botond írta:Egyeedül ő nem látja át, hogy így készíted elő a pcről switchre váltást, hátha a fokozatos átmenetben nem szúrjuk ki mire készülsz! És mivel ő nem látja át, ő rákérdez, mi többiek látjuk merről fúj a szél!
Ejj, de ráéreztél...

Meg is tesznek mindent, hogy segítsenek. A PS4 dobozból ugyanis mi esett ki? Na mi?!

Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #26988 2018.02.01. 13:22

DanielT írta:Ejj, de ráéreztél...

Meg is tesznek mindent, hogy segítsenek. A PS4 dobozból ugyanis mi esett ki? Na mi?!

Spoiler
Kép
Akkor gondolom az első assassin's creed switch portra vársz már csak, hogy az adja meg a végső lökést a jó irányba! Mi leszünk az ország legnagyobb nincsendó kommunitije, Jedi büszke lesz ránk!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26989 2018.02.01. 14:24

ennyi. megtörtent. Aby is atterhet a tapigémingre! :nyes: megjelent a Tekken Mobile
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #26990 2018.02.01. 15:28

DanielT írta:Ezt a kérdést rajtad kívül bárki más feltehetné. :DD
Van még itt rajtam kívül valakinek BB platinája, komplett 100% szettel, DLC included? :idiota: Ha már én nem vagyok elég kompetens a kérdés feltevésében :)
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26991 2018.02.01. 15:36

Ha már megint kiadták a SotC-t, lecsekkoltam a komponens kábellel ps2-n, mert a múltkor valamiért kimaradt. Hát ha az AC4 szép x360-on, akkor erre nem igazán van megfelelő jelző. A lovat konkrétan belerakhatnák változtatás nélkül egy 2010 előtti 7. generációs játékba és nem lógna ki. :wow1:
Meg persze a szokásos hüledezés, hogy a kompozit szarral mennyi részlet nem látszott.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26992 2018.02.01. 15:47

Moby írta:Van még itt rajtam kívül valakinek BB platinája, komplett 100% szettel, DLC included? :idiota:
khmm
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26993 2018.02.01. 16:38

SlickAdam írta:khmm
Spoiler
Kép
Hát nem tudom akarok -e egy ilyen casual játékkal foglalkozni, meg ebbe a klubba tartozni... :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26994 2018.02.01. 16:45

DanielT írta:Hát nem tudom akarok -e egy ilyen casual játékkal foglalkozni, meg ebbe a klubba tartozni... :banplz:
hahhh, hogy akarsz-e... BE SE VENNENK ember! meg hat ugyis pattognal lefele ludwig-rol :banplz: :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26995 2018.02.01. 17:41

Csak egetitek magatokat ezzel az acsi whorekodassal :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26996 2018.02.01. 18:26

Micsu írta:Csak egetitek magatokat ezzel az acsi whorekodassal :P
buzisagnak tartom a kényszer trofeazast, de nem nagyon akartam leakadni a jatekrol, akkor meg mar legyen vmi cel, nem? :)
2 platinam van amugy: DaS3 & BB. masra sosenem mentem ra.

vagyis de. a 2008-as Alone In The Dark a tengernyi hibai ellenere is nagyon adta, összeszedtem az 1000 pontot Boner-en (mert nagyon könnyüek voltak)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #26997 2018.02.01. 18:45

SlickAdam írta:khmm
Spoiler
Kép
Nem rossz! Kb. ér egy negyed demon's platinát :miaz: :nevetes1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26998 2018.02.01. 20:35

Micsu írta:Csak egetitek magatokat ezzel az acsi whorekodassal :P
Az vagyok elismerem. Van má vagy 10 éve psn, a BB volt az első platinám :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26999 2018.02.01. 20:37

SlickAdam írta:khmm
Hát ez bárkié is lehet papa! Az enyém legalább névre szól! :nezze:
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27000 2018.02.01. 20:47

Moby írta:Hát ez bárkié is lehet papa! Az enyém legalább névre szól! :nezze:
Spoiler
Kép
jajjj most kaparjam ode E?! :D
jol emlekszel te, hogy elsönek platkoztam mindket jatekot SG-n :nezze: (szerk.: bar BB-ben nem vagyok biztos, most hogy visszagondoltam...)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27001 2018.02.01. 22:45

SlickAdam írta:Switch 11 honap alatt beelözte a WiiU lifetime eladasokat :zavart2:

-------------

utolag is bódogat GreyF! :pias:
A WiiU-t én beelőzöm az alsógatyáim kiárusításával. De azért nem rossz eredmény (ahogy én is jó alsógatyaárus lennék, a véremben van!). És már nem kell sokat aludni a fizetősmultiig sem :eljen: Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy milyen régi játékokat dobnak hozzá, mert az SMB3 nyilván nem rossz, de azért na.

És Greyfoxnak meg HBD vagy mi. De hol voltam én az elmúlt két napban? :csodalk:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27002 2018.02.01. 22:50

Mi-mi-micsoda? Boldog boldogot Greyfox!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27003 2018.02.02. 08:50

Zóanagyvarázsló írta:A WiiU-t én beelőzöm az alsógatyáim kiárusításával. De azért nem rossz eredmény (ahogy én is jó alsógatyaárus lennék, a véremben van!). És már nem kell sokat aludni a fizetősmultiig sem :eljen: Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy milyen régi játékokat dobnak hozzá, mert az SMB3 nyilván nem rossz, de azért na.
ugyis csak valami kis hokit adnak majd. de olcsobb is lesz joval, mint a többieknel. meglassuk.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27004 2018.02.02. 08:56

mi a velemenyetek (probaltatok mar?) a kékfényt szürö szemüvegekröl? nem a gaming úton talaltam rajuk (inkabb az alvasomat javitanam, melatonin termeles s a többi... nem a szemfaradas elkerülese a fö szempont), de ugy latom hasznalatban vannak gémerek (söt, GAMER EYEWEAR-kent van reklamozva sok modell, ami eleg agyfasz sztem...) meg ugy altalaban monitort sokat bamulok köreben is es jok a visszajelzesek. tudom vanik warm preset meg a f.lux progi pöcöre, de ez jobb allitolag.
GUNNAR szemcsiket nezem, azok tünnek a legjobbnak, patentozott lencseik vannak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27005 2018.02.02. 10:27

SlickAdam írta:mi a velemenyetek (probaltatok mar?) a kékfényt szürö szemüvegekröl? nem a gaming úton talaltam rajuk (inkabb az alvasomat javitanam, melatonin termeles s a többi... nem a szemfaradas elkerülese a fö szempont), de ugy latom hasznalatban vannak gémerek (söt, GAMER EYEWEAR-kent van reklamozva sok modell, ami eleg agyfasz sztem...) meg ugy altalaban monitort sokat bamulok köreben is es jok a visszajelzesek. tudom vanik warm preset meg a f.lux progi pöcöre, de ez jobb allitolag.
GUNNAR szemcsiket nezem, azok tünnek a legjobbnak, patentozott lencseik vannak.
Kíváncsi lennék arra a patentre, hogy mit tudtak úgy megfogalmazni, hogy védetni lehessen egy sárga szemüveget. Nem hiszek benne különösebben, inkább a képernyő oldalán intézd el. F Lux és társaik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27006 2018.02.02. 10:39

DanielT írta:Kíváncsi lennék arra a patentre, hogy mit tudtak úgy megfogalmazni, hogy védetni lehessen egy sárga szemüveget. Nem hiszek benne különösebben, inkább a képernyő oldalán intézd el. F Lux és társaik.
lehet azt. bevonat milyen eljarassal megy fel, kontrasztot mennyire bassze-nem bassza, lencse formaja, hogy kicsit befele (legkenyelmesebb) pozicionalja a szemet, hasonlok. persze a lenyegen nem valtoztat of korsz (leegyszerüsitve: sarga lencse). lenyegtelen a "patented" felirat :)

azert lenne jo a szemcsi, mert mint irtam, engem nem csak a monitorszürö resz erdekel. attol hogy idöben kikapcsolom / lefolytom a monitort, a többi fenyforras is tolja kifele a kekfenyt, megha meleg is összessegeben. es az bezavar a testben, ezen mar joideje agyalok / olvasok rola mádrefákre papers-tet. tanulmanyokbol latszik, hogy eleg siralmas a hormonalis helyzet, ha "normal" esti programot vegzöket monitoroznak.

alszok ra parat es max kiprobalom. addig is f.lux.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #27007 2018.02.02. 11:05

Valaki itt rendelt még tavaly talán ősszel mechanikus billenytűzetet az ebay-ről (valami olcsó cucc volt) na az megjött? Jó?
Avatar
Moby

Hozzászólás #27008 2018.02.02. 12:17

kigyi írta:Valaki itt rendelt még tavaly talán ősszel mechanikus billenytűzetet az ebay-ről (valami olcsó cucc volt) na az megjött? Jó?
Én voltam. Nem jött meg, vettem helyette itthon. Szerettem, de nem volt családkompatibilis, használaton kívülre helyeződött.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27009 2018.02.02. 13:10

miért jobb a mech bill mint a sima? a jobban elkülönített gombok miatt vagy a klattyogás miatt ?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #27010 2018.02.02. 13:46

Moby írta:Én voltam. Nem jött meg, vettem helyette itthon. Szerettem, de nem volt családkompatibilis, használaton kívülre helyeződött.
Remek akkor jól emlékeztem, de nem akartalak meggyanúsítani, hogy minden szart összerendelsz :D
Avatar
arty

Hozzászólás #27011 2018.02.02. 13:57

DanielT írta:Hát nálam tuti nem b@szott semmit bucira 1080p-ben a 1080Ti-vel.
A wildlandset dehogynem. Én pedig ahoz mértem, hiszen azzal toltad (~sokat), ill. nem vártál a 1180TITAN-ra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27012 2018.02.02. 14:17

Micsu írta:miért jobb a mech bill mint a sima? a jobban elkülönített gombok miatt vagy a klattyogás miatt ?
Mert kurvajó és pontos a feedbackje.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27013 2018.02.02. 14:30

Most legutóbb én is elgondolkodtam valami komolyabb billentyűzeten, miközben a Rockstart szidtam a San Andreas helikopteres/repülős küldije alatt. Egyszerűen nem érzékelt annyi lenyomást, a mouse steeringet meg hagyjuk. :falbav:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27014 2018.02.02. 14:38

Moby írta:Mert kurvajó és pontos a feedbackje.
gondolom ki kéne próbálni :P
Avatar
deep

Hozzászólás #27015 2018.02.02. 14:41

Micsu írta:miért jobb a mech bill mint a sima? a jobban elkülönített gombok miatt vagy a klattyogás miatt ?
Mert bárkit, saját magadat is az őrületbe tudod vele kergetni pillanatok alatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27016 2018.02.02. 14:47

engem nem zavar
élvezem hallgatni is mikor a prok streamelnek és klattyog a bill :D, egyébként meg fülesen át nem hallod szvsz
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27017 2018.02.02. 14:47

mechanikus szamitogep kene a mechanikus bill fanoknak.
iszonyat feedback lenne hallani a fogaskerekeket :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27018 2018.02.02. 16:34

SlickAdam írta:mi a velemenyetek (probaltatok mar?) a kékfényt szürö szemüvegekröl? nem a gaming úton talaltam rajuk (inkabb az alvasomat javitanam, melatonin termeles s a többi... nem a szemfaradas elkerülese a fö szempont), de ugy latom hasznalatban vannak gémerek (söt, GAMER EYEWEAR-kent van reklamozva sok modell, ami eleg agyfasz sztem...) meg ugy altalaban monitort sokat bamulok köreben is es jok a visszajelzesek. tudom vanik warm preset meg a f.lux progi pöcöre, de ez jobb allitolag.
GUNNAR szemcsiket nezem, azok tünnek a legjobbnak, patentozott lencseik vannak.
Évek óta Hoya BlueControl a kijelzők előtt használt dioptriás szemüveglencsém. Vele nem fáj és szúr a szemem órák után sem, egyébként igen.

Lehet, hogy van jobb (bár azzal, ami ennél többet tud, már BTC-t bányásznak), de a sok smucig disznó ennek az árát is sokallja (kb. 15-18k volt legutóbb lencsénként), én elégedett vagyok, megéri. A legolcsóbb lencse meg úgysem játszik, legalábbis én nem szeretek könnyen karcolódó filléres gagyit venni. De "spórolásból" vettem "simát" is, amit jobban el merek vinni nyaralni, nyúzni.

Más gyártóval nincs kékfényszűrős tapasztalatom.

Szerk.: A linken látható képeken szereplő csaj nem én vagyok.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27019 2018.02.02. 16:51

Zóanagyvarázsló írta:Évek óta Hoya BlueControl a kijelzők előtt használt dioptriás szemüveglencsém. Vele nem fáj és szúr a szemem órák után sem, egyébként igen.
najszos, tehat mükszik a dolog. valszeg az a resze is, ami engem jobban erdekel. thx

Zóanagyvarázsló írta:Szerk.: A linken látható képeken szereplő csaj nem én vagyok.
bazz... mar majdnem kattintottam a privat messzidzsre :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27020 2018.02.02. 17:38

biztos jol pörög az XOX.
mar 430 euron all Amazon-on :taps:

Vissza: “Leáldozott.hu”