A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #26811 2018.01.25. 20:41

Moby írta:Az életed felesleges feltenni a világ legrosszabb üzletére, beszaró és üvoltő gyerekre, és erre senki nem is teszi fel önként. Csak a házasság nem üzlet, a gyerek meg nem nyűg. Elhivatottság. Ez nem egy bank, amibe beleteszed az életed, aztán tartod a másik ablaknál a markod, és ha bele sem köpnek, akkor meghalsz egy lúzerként baze. A legjobb dolog, amit ki tudsz belőle venni, az leküzdött nehézségek feletti öröm, és ami szét tudja baszni, az a le nem küzdött nehézségek.
A modern élettel nem az a baj, hogy sokáig tart, hanem az, hogy emócionálisan túl tudja magát zabáltatni az ember, nem is kerül sokba, még nagyon közdeni sem kell érte. A játékok nagyrészét azért gyűlölöd, mert nincs bennük kihívás, de gyereket nem vállalsz, mert aggódni kell érte. Tökéletes lenyomata a modern életnek.
Ez kemény kritika, de azért én megértem valahol, hogy nem teszi oda magát random csajoknak, hogy széttapossák a lelkét, szívét. Nekem is komoly csapás volt ez, és én is sokat kockáztattam. Nyilván én már tudom, hogy ez az apró veszteség, ami a nejem elvesztésével jár semmiség ahhoz képest, amit tőle a gyerekek formájában kaptam, és nagyon küzdelmes is, mert a fiam velem maradt, a lányom meg egy hét itt egy hét ott, de élvezet minden pillanata, aztán amikor lefeküdtek, mint most is akkor lehet kicsit kockulni. Mindig azt kell kiélvezni ami jut, de neki nincs ismerete arról milyen is valójában ez amikor van családod, hogy amíg tart az milyen csodálatos, és amikor véget ér, és majd beledöglesz akkor is úgy vagy vele, hogy nagy kaland, kis szenvedés, van ilyen, de ha szerencsés vagy akkor tied a csoda. Mindegy, vár az anno2205 ma este. :)
Avatar
insp

Hozzászólás #26812 2018.01.25. 20:44

Moby írta:Az életed felesleges feltenni a világ legrosszabb üzletére, beszaró és üvoltő gyerekre, és erre senki nem is teszi fel önként. Csak a házasság nem üzlet, a gyerek meg nem nyűg. Elhivatottság. Ez nem egy bank, amibe beleteszed az életed, aztán tartod a másik ablaknál a markod, és ha bele sem köpnek, akkor meghalsz egy lúzerként baze. A legjobb dolog, amit ki tudsz belőle venni, az leküzdött nehézségek feletti öröm, és ami szét tudja baszni, az a le nem küzdött nehézségek.
A modern élettel nem az a baj, hogy sokáig tart, hanem az, hogy emócionálisan túl tudja magát zabáltatni az ember, nem is kerül sokba, még nagyon közdeni sem kell érte. A játékok nagyrészét azért gyűlölöd, mert nincs bennük kihívás, de gyereket nem vállalsz, mert aggódni kell érte. Tökéletes lenyomata a modern életnek.


:eljen:

Gaming + Real Life esszencia.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26813 2018.01.25. 20:48

Moby írta:A legjobb dolog, amit ki tudsz belőle venni, az leküzdött nehézségek feletti öröm, és ami szét tudja baszni, az a le nem küzdött nehézségek.
És mi van a nehézségek leküzdésével, amiket a fel nem merülésükkel oldottál meg? ;)

Persze én nem akarom megmondani, hogy ki mire vágyjon, vagy mitől legyen boldog. Csak megfigyelek, levonom a következtetéseket és az átlagnál valszeg tudatosabban átgondolva döntök így, vagy úgy. Soha nem érdekeltek a normáknak tekintett dolgok, legalábbis vakon nem követtem őket.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26814 2018.01.25. 20:52

DanielT írta:És mi van a nehézségek leküzdésével, amiket a fel nem merülésükkel oldottál meg? ;)

Persze én nem akarom megmondani, hogy ki mire vágyjon, vagy mitől legyen boldog. Csak megfigyelek, levonom a következtetéseket és az átlagnál valszeg tudatosabban átgondolva döntök így, vagy úgy. Soha nem érdekeltek a normáknak tekintett dolgok, legalábbis vakon nem követtem őket.
Ebben ma már nincsenek normák. Vagy ha vannak is, azt tényleg jobb, ha senki nem követi.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26815 2018.01.25. 20:56

DanielT írta:És mi van a nehézségek leküzdésével, amiket a fel nem merülésükkel oldottál meg? ;)

Persze én nem akarom megmondani, hogy ki mire vágyjon, vagy mitől legyen boldog. Csak megfigyelek, levonom a következtetéseket és az átlagnál valszeg tudatosabban átgondolva döntök így, vagy úgy. Soha nem érdekeltek a normáknak tekintett dolgok, legalábbis vakon nem követtem őket.
ne okoskodjal annyit, csinaljal egy kölköt E! igazsag bajnok vervonal 1 generacio utan veget er?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26816 2018.01.25. 21:02

SlickAdam írta:ne okoskodjal annyit, csinaljal egy kölköt E! igazsag bajnok vervonal 1 generacio utan veget er?
Ja. A csúcson hagyom abba. Szegény gyerek összeroppanna az elvárások súlya alatt. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26817 2018.01.25. 21:20

Jaj ha már az emóciók! :)
A minap lepörgött az évjátéka. Azóta nem tudok játszani semmivel. Minden olyan semmilyen, és semmi sem zelda. Nem akartam túlenni magam vele, de olyan éhség maradt utána, hogy legszívesebben újrakezdeném. Várnom kell, amíg elmúlik a szerelem. Felült a hullámvasutam legtetejére, a DaS1 mellé a lelátóra. Mondjuk nem nagyon látszik onnan semmi más.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26818 2018.01.25. 21:32

Moby írta:Jaj ha már az emóciók! :)
A minap lepörgött az évjátéka. Azóta nem tudok játszani semmivel. Minden olyan semmilyen, és semmi sem zelda. Nem akartam túlenni magam vele, de olyan éhség maradt utána, hogy legszívesebben újrakezdeném. Várnom kell, amíg elmúlik a szerelem. Felült a hullámvasutam legtetejére, a DaS1 mellé a lelátóra. Mondjuk nem nagyon látszik onnan semmi más.
Ne tedd már tönkre nekem a DS1-et pls... :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26819 2018.01.25. 21:35

DanielT írta:Ne tedd már tönkre nekem a DS1-et pls... :idiota:
Azt még csak most fogom:

Spoiler
Veszem switchre is! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26820 2018.01.25. 21:43

Moby írta:Azt még csak most fogom:

Spoiler
Veszem switchre is! :banplz:
Meg is érdemelnéd. BTW nézd meg majd a Zeldát emuval. Hogy fájjon. :eplus2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26821 2018.01.25. 21:44

Moby írta:Jaj ha már az emóciók! :)
A minap lepörgött az évjátéka. Azóta nem tudok játszani semmivel. Minden olyan semmilyen, és semmi sem zelda. Nem akartam túlenni magam vele, de olyan éhség maradt utána, hogy legszívesebben újrakezdeném. Várnom kell, amíg elmúlik a szerelem. Felült a hullámvasutam legtetejére, a DaS1 mellé a lelátóra. Mondjuk nem nagyon látszik onnan semmi más.
keresem a gifet de nem talalom :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #26822 2018.01.25. 21:49

DanielT írta:Meg is érdemelnéd. BTW nézd meg majd a Zeldát emuval. Hogy fájjon. :eplus2:
Láttam már sokszor korábban is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26823 2018.01.25. 21:59

Moby írta:Láttam már sokszor korábban is.
És akkor ez most egy olyan nehézség volt, amit leküzdöttél és örömet okoz? :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26824 2018.01.25. 22:05

DanielT írta:És akkor ez most egy olyan nehézség volt, amit leküzdöttél és örömet okoz? :mf2:
Ha valami, akkor az igazán nem esett nehezemre, hogy játsszak vele :) Bár voltak nehéznek mondható részei a játéknak, és volt, ami elől el is futottam (első találkozásom a Lynellel). A végére nagyon-nagyon belejöttem. És szinte meg sem karcoltam a játékot, a térkép szerint a 16,62%-át fedeztem fel mindösszesen :szomoru1: Szóval lesz még miért visszamenjek "picit" hosszabban, mint a sztori végigviteléhez beletett 70-80 óra :szeret:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26825 2018.01.25. 22:13

Moby írta:Ha valami, akkor az igazán nem esett nehezemre, hogy játsszak vele :) Bár voltak nehéznek mondható részei a játéknak, és volt, ami elől el is futottam (első találkozásom a Lynellel). A végére nagyon-nagyon belejöttem. És szinte meg sem karcoltam a játékot, a térkép szerint a 16,62%-át fedeztem fel mindösszesen :szomoru1: Szóval lesz még miért visszamenjek "picit" hosszabban, mint a sztori végigviteléhez beletett 70-80 óra :szeret:
Ja én most arra gondoltam, hogy láttad hogy kéne futnia és kinéznie, majd visszatértél a khm... Switch minőséghez.

Tényleg, nem is kell ide valami obszcén minősítő jelző, elég a "Switch minőség". :ravasz1:

VAGY!!! És már régen megvan rá a hivatalos jel:

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #26826 2018.01.25. 22:21

DanielT írta:Ja én most arra gondoltam, hogy láttad hogy kéne futnia és kinéznie, majd visszatértél a khm... Switch minőséghez.

Tényleg, nem is kell ide valami obszcén minősítő jelző, elég a "Switch minőség". :ravasz1:

VAGY!!! És már régen megvan rá a hivatalos jel:

Spoiler
Kép
A CEMU-n nagyon szépen fut és jól néz, amíg minden shadercache megvan, de még a 10K shadert tartalmazó pakknál viszonylag sűrűn bele lehet futni hiányba, és olyankor megáll a játék. Amire nagyon nem gondolnám, hogy úgy kellene futnia. De nem ezért toltam switchen. Fel sem merült, hogy én ezt emun toljam végig. Nekem a switch handheld. Csak egy nagyon keveset toltam tévén, bár ott is gyönyörű a játék switchről is. De ez a jövőben sem lesz általános.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26827 2018.01.25. 22:28

Moby írta:A CEMU-n nagyon szépen fut és jól néz, amíg minden shadercache megvan, de még a 10K shadert tartalmazó pakknál viszonylag sűrűn bele lehet futni hiányba, és olyankor megáll a játék. Amire nagyon nem gondolnám, hogy úgy kellene futnia. De nem ezért toltam switchen. Fel sem merült, hogy én ezt emun toljam végig. Nekem a switch handheld. Csak egy nagyon keveset toltam tévén, bár ott is gyönyörű a játék switchről is. De ez a jövőben sem lesz általános.
MEGÁLL! :) Egy ezredmásodpercre, de már erre is van megoldás úgy tudom.

Na mindegy, ha handheldként tudod használni, akkor már tényleg nincs veszítenivalód. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #26828 2018.01.25. 22:32

DanielT írta:MEGÁLL! :) Egy ezredmásodpercre, de már erre is van megoldás úgy tudom.

Na mindegy, ha handheldként tudod használni, akkor már tényleg nincs veszítenivalód. :D
Nemcsak hogy tudom, de rettenetesen élvezem is :) Elég rendesen kinyújtotta a játékkal eltölthető időmet, amiből így sincs sok. Pedig nem is tömegközlekedek :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26829 2018.01.25. 22:50

NEm ugy vt h mesz kulfoldre melozni?
Avatar
Moby

Hozzászólás #26830 2018.01.25. 23:10

Micsu írta:NEm ugy vt h mesz kulfoldre melozni?
De, de akkora csúszásban van a projekt, hogy jelenleg időpontok sincsenek. És ithon sem valami kedvező a dolog fogadtatása. Még nem kell agyaljak rajta hálisten. Mondjuk meló az van itt is annyi, hogy belefulladok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26831 2018.01.26. 12:10

Haladunk, már csak 10 ilyen pecs kell. Félre van téve rá a 4 ezer Ft-om.

phpBB [media]


NEW TRACK
Autodromo Nazionale Monza​

NEW TRACK LAYOUTS
Autodrome Lago Maggiore - 6 New Layouts​

NEW CARS
Dodge - Viper GTS (2002)​
Ferrari - 330 P4 (1967)​
Ferrari - 512 BB (1976)​
Ford - GT (2006)​
Jaguar - XJ13 (1966)​
Lamborghini - Diablo GT (2000)​
McLaren - F1 (1994)​
Toyota - 2000 GT (1967)​
Toyota FT-1 2014​
Toyota Supra RZ 1997​
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26832 2018.01.26. 12:14

Az agyhalott kommentek pedig megfizethetetlenek a trailer alatt:

"No season pass. No Loot boxes. Free cars. Free tracks. Free features.

Absolute Class Act from Sony and Polyphony."

FREE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az ilyen idiótákba az áramot vezetném, nem az internetet a házukba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26833 2018.01.26. 12:25

GT Sport:

Real World Circuits

Autódromo De Interlagos
Brands Hatch
Mount Panorama
Nürburgring
Suzuka Circuit
Willow Springs

Original Circuits
Alsace
Autodrome Lago Maggiore
Broad Bean Raceway
Blue Moon Bay Speedway
Dragon Trail
Kyoto Driving Park
Northern Isle Speedway

City Circuits
Tokyo Expressway

Dirt/Snow

Colorado Springs - Lake
Fisherman's Ranch
Sardegna - Windmills

GT6

Original tracks

Autumn Ring
Cape Ring
Deep Forest Raceway
Eiger Nordwand
Grand Valley Speedway
High Speed Ring
Kart Space
Special Stage Route X
Trial Mountain Circuit

World tracks

Autodromo Nazionale Monza
Circuit de la Sarthe
Circuit de Spa-Francorchamps
Daytona International Speedway
Fuji Speedway
Indianapolis Motor Speedway
Mazda Raceway Laguna Seca
Nürburgring
Suzuka Circuit
Tsukuba Circuit
Twin Ring Motegi
City tracks
Circuito de Madrid
Côte d'Azur
London
Rome
Special Stage Route 5
Special Stage Route 7
Tokyo R246

Snow and dirt

Chamonix
Eiger Nordwand
Toscana
Tracks that didn't appear in GT5, and have been included in GT6 are:

Original tracks

Apricot Hill Raceway
Circuito de la Sierra
Gran Turismo Arena
Matterhorn
Mid-Field Raceway

World tracks

Ascari Race Resort
Autodromo Nazionale Monza '80s
Brands Hatch (including Brands Hatch, Brands Hatch Indy, Brands Hatch '80s DLCicon[2] & Brands Hatch Indy '80s DLCicon[2])
Goodwood Hillclimb
Hadley Rille, Moon
Mount Panorama
Red Bull Ring
Silverstone Circuit
Willow Springs International Raceway


FREE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CLASS ACT!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26834 2018.01.26. 13:04

DanielT írta:GT Sport:

Original Circuits
Alsace
Autodrome Lago Maggiore
Broad Bean Raceway
Blue Moon Bay Speedway
Dragon Trail
Kyoto Driving Park
Northern Isle Speedway

majd szoljon valaki ha lesz benne Deep Forest...! eszem megall...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26835 2018.01.26. 17:48

A gyerek témához annyit, hogy nem feltétlenül értek egyet DT-vel, de feltűnt egy elég nyomós érv mellette. Tidepod Challange :zavart2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26836 2018.01.26. 19:26

benőmenő írta:A gyerek témához annyit, hogy nem feltétlenül értek egyet DT-vel, de feltűnt egy elég nyomós érv mellette. Tidepod Challange :zavart2:
egyék csak. csak megkönnyitik az anyatermeszet dolgat. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26837 2018.01.26. 19:49

benőmenő írta:A gyerek témához annyit, hogy nem feltétlenül értek egyet DT-vel, de feltűnt egy elég nyomós érv mellette. Tidepod Challange :zavart2:
De ha megkérdeztek, ezt én is eltudtam volna mondani, hogy a gyerek nem születik okosnak. Tényleg. Nekem is meglepő volt. Megszületik, egy csomó ideig szart se tud. És ha hagyják, fasságokat csinál. Lehet ha valaki elmondja, én is máshogy döntök.
:banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26838 2018.01.26. 19:52

Moby írta:De ha megkérdeztek, ezt én is eltudtam volna mondani, hogy a gyerek nem születik okosnak. Tényleg. Nekem is meglepő volt. Megszületik, egy csomó ideig szart se tud. És ha hagyják, fasságokat csinál. Lehet ha valaki elmondja, én is máshogy döntök.
:banplz:
Azt én értem, de amikor 1-2 évetizede már sikerült életben tartanod, érte gürizel és taníttatod akkor milyen érzés lehet amikor felhívnak a kórházból, hogy a hülyegyerek megkóstolta milyen a mosószer, mert most ez a trendi a 'zinternetten? :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26839 2018.01.26. 20:02

benőmenő írta:Azt én értem, de amikor 1-2 évetizede már sikerült életben tartanod, érte gürizel és taníttatod akkor milyen érzés lehet amikor felhívnak a kórházból, hogy a hülyegyerek megkóstolta milyen a mosószer, mert most ez a trendi a 'zinternetten? :fejvakaras:
Parent error. A gyereket 18 éves koráig nem engedjük ki az internetre, 21 éves koráig azon belül is csak a leáldot olvashatja, hogy férfi legyen belőle. Ha lány, akkor meg elküldjük zeldamariózni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26840 2018.01.26. 20:22

Moby írta:Jaj ha már az emóciók! :)
A minap lepörgött az évjátéka. Azóta nem tudok játszani semmivel. Minden olyan semmilyen, és semmi sem zelda. Nem akartam túlenni magam vele, de olyan éhség maradt utána, hogy legszívesebben újrakezdeném. Várnom kell, amíg elmúlik a szerelem. Felült a hullámvasutam legtetejére, a DaS1 mellé a lelátóra. Mondjuk nem nagyon látszik onnan semmi más.
Mindig érdekelt a Zerlda, de mindig kimaradt, hiába szeretem a Zelda-like játékokat. De elég pöpec ez az A LInk to the PAst is, annak idején, ha C64 és Zelda-mentes NES-klón mellett lett volna lehetőségem kipróbálni, biztos magam alá csináltam volna, ahogy a PC-s stratégiáktól.

És elképesztő mit tud a hardver, 17/10-es a fizika benne: ha nekirontok a polcnak, leesik a tetjéről a könyv! Hihetetlen számítás! Igaz, simán le tudtunk ilyesmit programozni C64-en Basicben vagy PC-n Pascalban, de akkor is GROUNDBREAKING!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26841 2018.01.26. 20:25

Micsu írta:Shadow Tactics: Blades of the Shogun

+jópofa karakterek és világ, hozzá megfelelő storyval, persze nem ez a játék igazi erőssége
+megfelelő mértékű kihívás, gondolkodásra késztet
+szemet gyönyörködtető és változatos pályák
+jó az újrajátszási értéke is

0 zenék se igazán fogtak meg, persze a célnak megfelelnek

-kamerakezelés lehetne fokozatmentes, sokkal gördülékenyebb lenne

Commandos szellemi örököse amire elég sokat kellett várni annak fényében hogy az indie fejlesztőknek szinte semmi se lehetetlen, nagyon hangulatos játék, nem könnyű de annyira azért nem is nehéz (normalon toltam), engem nagyon ritkán mérgesített fel persze ha meg akarjuk csinálni azokat az acsikat amiket a fejlesztők szabtak meg nekünk biztos lenne pár álmatlan éjszakám. de én csak élveztem, nagyon tetszett.
A demó extrém pöpec volt, sült a jlón léte ellenére belőle az igényesség. Azóta már puttonyban a teljes, majd mindenképp nekiugrom, csak nem tudom elképzelni kontrollerrel. Nagyon fura utána játszani a kiegyensúlyozatlan és anti-smooth Desperadost.

Ezt kéne még bezsákolni, mert szintén érdekesnek tűnik (és most látom, hogy még demója is van).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26842 2018.01.26. 23:27

Kimi no na wa.\Your name.
Haver ajánlotta, miután vele megnézette az asszony még tavaly.
Összességében szép volt, a történet és a rajzolás is/10
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26843 2018.01.26. 23:31

Ma néztem ezt a monster hunter nevű játékot, egyszerűen borzalmasnak tűnik, játszott innen valaki a szériával ? :D A multi pedig valami elég fos benne, de legalább jön pc re is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26844 2018.01.27. 08:04

donatus13 írta:Ma néztem ezt a monster hunter nevű játékot, egyszerűen borzalmasnak tűnik, játszott innen valaki a szériával ? :D A multi pedig valami elég fos benne, de legalább jön pc re is.
en. fantasztikus.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26845 2018.01.27. 08:37

SlickAdam írta:en. fantasztikus.
Akkor irány a Szviccsbót, mert erre az új részre szórják a 9-10 pontokat, Metacriticen 91-en áll.

Én tegnap belenéztem. Kijelzőn:

"Ölj szopómalacokat!

Megölt kan szopómalac: 2/5
Megölt szuka szopómalac: 1/5"

Bezártam.

szerk: Belenéztem az utolsó rész jól dokumentált quest listájába és elégedetten nyugtáztam, hogy a játék 100%-át láttam. WIKI
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26846 2018.01.27. 08:39

Ha valaki akar látni egy videót, amin jó játéknak is tűnhet a PUBG, akkor ezt esetleg:

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26847 2018.01.27. 09:13

DanielT írta:Akkor irány a Szviccsbót, mert erre az új részre szórják a 9-10 pontokat, Metacriticen 91-en áll.

Én tegnap belenéztem. Kijelzőn:

"Ölj szopómalacokat!

Megölt kan szopómalac: 2/5
Megölt szuka szopómalac: 1/5"

Bezártam.

szerk: Belenéztem az utolsó rész jól dokumentált quest listájába és elégedetten nyugtáztam, hogy a játék 100%-át láttam. WIKI
World nincs Swicth-re

neked van amugy valami ami tetszik a retro szopason kivül? kritizalsz mindent (pedig tengernyi jo jatek van) es az otvar alja PÁBDZSÍT lesed?
kurvara ideje lenne quit gaming-elned. mar a tapiteló fazisodnal jo lett volna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26848 2018.01.27. 09:16

Ez meg egy igencsak frankónak tűnő platformer, bár ez innen már kb senkit nem érdekel szerintem. Mármint a stílus/műfaj.

Mindenesetre a Switch verzió videóját rakom be, így már 11/10-ről indul.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26849 2018.01.27. 09:18

DanielT írta:Ez meg egy igencsak frankónak tűnő platformer, bár ez innen már kb senkit nem érdekel szerintem. Mármint a stílus/műfaj.

Mindenesetre a Switch verzió videóját rakom be, így már 11/10-ről indul.
nem. 13/10-röl.
engem erdekel. de 20 eurot nem adok erte. majd 10-ert
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26850 2018.01.27. 09:18

SlickAdam írta:World nincs Swicth-re

neked van amugy valami ami tetszik a retro szopason kivül? kritizalsz mindent (pedig tengernyi jo jatek van) es az otvar alja PÁBDZSÍT lesed?
kurvara ideje lenne quit gaming-elned. mar a tapiteló fazisodnal jo lett volna.
Utóbbi 2 évből ajánlj valamit Nintendo játékon kívül pls.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26851 2018.01.27. 09:21

DanielT írta:Utóbbi 2 évből ajánlj valamit Nintendo játékon kívül pls.
hat ezaz. neked nem lehet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26852 2018.01.27. 09:34

SlickAdam írta:hat ezaz. neked nem lehet.
Hát nem tudom, ahogy érzed. Mindenesetre ez a 2017-es Steam history-m. Ehhez jön még Originen az Andromeda + BF1. Warezban a COD4 remaster, plusz a retro szopás. ;(

Valóban van közte több régi cucc is, de nem szégyellem. Tudjuk be az aktuális Ánuszkríd+nongémek helyett őket.

szerk: Ja és ne felejtsük el a The Legend Of Zelda: Breath of the Wild című játékot se, 4K@60-al.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26853 2018.01.27. 09:36

DanielT írta:Hát nem tudom, ahogy érzed. Mindenesetre ez a 2017-es Steam history-m. Ehhez jön még Originen az Andromeda + BF1. Warezban a COD4 remaster, plusz a retro szopás. ;(

Valóban van közte több régi cucc is, de nem szégyellem. Tudjuk be az aktuális Ánuszkríd+nongémek helyett őket.

Kép
steam histroy bazze. kis tulzassal en is kitehetnek egy ilyet, ugy, hogy nincs vagy 3/4 eve gepem :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26854 2018.01.27. 09:40

SlickAdam írta:steam histroy bazze. kis tulzassal en is kitehetnek egy ilyet, ugy, hogy nincs vagy 3/4 eve gepem :banplz:
Azt hogy? Játszási sorrendet mutat.

De lássuk azt a kis túlzásos listád! :fogmosas:

szerk: Jaj, volt még a Driveclub is PS4-en.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26855 2018.01.27. 09:52

DanielT írta:Azt hogy? Játszási sorrendet mutat.

De lássuk azt a kis túlzásos listád! :fogmosas:

szerk: Jaj, volt még a Driveclub is PS4-en.
ja hogy te ezekkel jatszottal? azt hittem ez valami purchase lista. vannak szepek, ezt inkabb dugdosni kene, nem valaszkent mutogatnod baszki :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26856 2018.01.27. 10:08

SlickAdam írta:ja hogy te ezekkel jatszottal? azt hittem ez valami purchase lista. vannak szepek, ezt inkabb dugdosni kene, nem valaszkent mutogatnod baszki :D
Kevés az Ánuszkríd? Kevés a szopómalacölő csekklista pipálós nongém? :ravasz1: Melyikeket kellene dugdosni, lássuk konkrétan.

BTW ha már szopómalac! Ha egy játék 2018-ban ennyit tud, hogy kiírja, hogy melyik állatból mennyit kell leölni, az menjen a picsába, de nagy ívben. Ez NULLA. Túlhaladtunk rajta. Ez nem játék, hanem időelbaszó, agyzsibbasztó, false-achievement BULLSHIT. Tipikus N+1 MMO trágya "küldetésdesign". Csak most csinos külsőbe bújtatva.

Vajon miért nem igazán jött nyugatra, vagy lett igazán népszerű ez a rohadt régi sorozat eddig? Mert egy ázsiai agyra kitalált grindfeszt, azé'.

És ha ez lenne a gaming, akkor valóban felhagynék vele.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26857 2018.01.27. 10:18

DanielT írta:Kevés az Ánuszkríd? Kevés a szopómalacölő csekklista pipálós nongém? :ravasz1: Melyikeket kellene dugdosni, lássuk konkrétan.

BTW ha már szopómalac! Ha egy játék 2018-ban ennyit tud, hogy kiírja, hogy melyik állatból mennyit kell leölni, az menjen a picsába, de nagy ívben. Ez NULLA. Túlhaladtunk rajta. Ez nem játék, hanem időelbaszó, agyzsibbasztó, false-achievement BULLSHIT. Tipikus N+1 MMO trágya "küldetésdesign". Csak most csinos külsőbe bújtatva.

Vajon miért nem igazán jött nyugatra, vagy lett igazán népszerű ez a rohadt régi sorozat eddig? Mert egy ázsiai agyra kitalált grindfeszt, azé'.

És ha ez lenne a gaming, akkor valóban felhagynék vele.
az a baj, hogy lecsekkoltad gyorsan, ezzel meglattad a jatek 100%-at (mint a Zelda-et 3 ora alatt... LOL) es azt szürted le, hogy malac-ölö jatek. pedig nagyon nem. ezek a "vagj le 3 raptort" es hasonlo dolgok a jatek LEGELEJEN vannak, amikor meg tanulod a rendszert, utana meg esetleg fö-küldetes mellett opcionalisnak. gyüjtögetni meg kell, valoban. miert is ne kene? valamiböl elö kell allitanod a kajcsit, gyogyszert, csapdakat, ... .
a lenyeg viszont a nagy genyo monszterek legyakása. minden egyes ilyen feler egy SOULS föellenseggel. es ebböl all az egesz jatek. es itt SE a karaktered fejlödik, hanem TE fejlödsz, illetve a nagy monsztakat daralod be jobb pancelhoz, fegyverhez, ... . statjaidat is gyogyfüvel tolod fel ideiglenesen, nem nö csak ugy a vilagba magatol.

szoval rossz jatekot kritizalsz.:) jatekabb, mint a kinalat 99%-a. legalabb neznel utana RENDESEN, nem elnyulva a szekben felreszegen, hogy "waaaaahhhh, mi ez a fos E? keressünk rola fikazos videjot balfaszoktol E!".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26858 2018.01.27. 10:21

SlickAdam írta:az a baj, hogy lecsekkoltad gyorsan, ezzel meglattad a jatek 100%-at (mint a Zelda-et 3 ora alatt... LOL) es azt szürted le, hogy malac-ölö jatek. pedig nagyon nem. ezek a "vagj le 3 raptort" es hasonlo dolgok a jatek LEGELEJEN vannak, amikor meg tanulod a rendszert, utana meg esetleg fö-küldetes mellett opcionalisnak. gyüjtögetni meg kell, valoban. miert is ne kene? valamiböl elö kell allitanod a kajcsit, gyogyszert, csapdakat, ... .
a lenyeg viszont a nagy genyo monszterek legyakása. minden egyes ilyen feler egy SOULS föellenseggel. es ebböl all az egesz jatek. es itt SE a karaktered fejlödik, hanem TE fejlödsz, illetve a nagy monsztakat daralod be jobb pancelhoz, fegyverhez, ... . statjaidat is gyogyfüvel tolod fel ideiglenesen, nem nö csak ugy a vilagba magatol.

szoval rossz jatekot kritizalsz.:) legalabb neznel utana RENDESEN, nem elnyulva a szekben felreszegen, hogy "waaaaahhhh, mi ez a fos E? keressünk rola fikazos videjot balfaszoktol E!".
Ott a Wiki cikk. Minden küldetés ennyi: "Slay X db X nevű monstert" a maradék meg "Collect X db X nevű növényt".

De biztos baszottul zseniális cucc, azért merem megkockáztatni, hogy rajtad kívül SENKI innen nem játszott soha egy résszel sem. Vajon miért?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26859 2018.01.27. 10:29

Az meg külön fantasztkus, hogy felhozod példának a Souls bossokat. Emlékszem is, hogy amikor megjelent a Demon's, azzal lehetett perspektívába helyezni, hogy "Figyuzzatok, ez kurvajó, a bossfightok meg olyan mint a Monster Hunterben." :eplus2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26860 2018.01.27. 10:37

DanielT írta:Ott a Wiki cikk. Minden küldetés ennyi: "Slay X db X nevű monstert" a maradék meg "Collect X db X nevű növényt".

De biztos baszottul zseniális cucc, azért merem megkockáztatni, hogy rajtad kívül SENKI innen nem játszott soha egy résszel sem. Vajon miért?
a linkelt oldalon a low rank quest-ek között ir... ha jol szamolom 3 db ilyen vagj le sok akarmit feladatot. a capture, slay, hunt-ok mellett meg 1-1 nagy monszta neve all. ugye erröl beszeltem...

meg milyen DLC faszsagot linkeltel eleve? DLC event quest-ek. ööö... mi van a Karawane, Gathering Hall, ... küldetesekkel? :D mielött mohon ravetned magad a guglira: igen, azok közt is van sok "deliver X számtin" es hasonlo küldetesek, DE ezek opcionalisak, nem KELL mindet sorban vegigcsinalnod (ugye ezt tanitottak neked az agyhalott szarok). viszont nem art ilyesmit is csinalni, mert mint irtam: te fejlödsz, a felszereleseid & az item-ek. kellenek a szuper deluxe uj pancelhoz a nagy monsztabol kivert rare anyagok melle egyeb a vilagban talalhato cumok is. méksz szensz.

hogy miert nem jatszott vele innen senki? nemtom... mert el vagytok süppedve a szarban? meg mert joideje mar nintendo-n voltak csak jelen az uj reszek, azok a gepek meg nagyon nepszerüek errefele... :) baszott sokan szeretik a sorozatot. de underground az teny. amikor DarkSector ramegy a beta-ra es hüledezik, hogy "jajjj mi ez az X perces idölimit es miert nem döglik meg a szörny ket agyatlan csapasra?!" ... az szerintem sokmindent elmond. gyors sikerelmeny kell, 2 gombnyomasra. MH nem ilyen.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26861 2018.01.27. 10:37

DanielT írta:Az meg külön fantasztkus, hogy felhozod példának a Souls bossokat. Emlékszem is, hogy amikor megjelent a Demon's, azzal lehetett perspektívába helyezni, hogy "Figyuzzatok, ez kurvajó, a bossfightok meg olyan mint a Monster Hunterben." :eplus2:
NULLA púd van a jatekrol tovabbra is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26862 2018.01.27. 10:46

kezdesz gomba gyüjtögetessel. aztan jön par kis raptor. majd nagy raptor. lehasitod a böret, gyüjtesz erceket, kovacsoltatsz erösebb armor-t, felpimpeled a fegyvert. mesz tovabb a picit nagyobb szörnyre. levered nagynehezen (nem csak lekaszabolas van, neha elve kell elkapni, ami nem egyszerü...), 30-40 perces epik küzdelemben (ami alatt melegitened kell neha magad, a la Zelda, kardot kell fenni az akcio heveben, ...), ujabb ritka anyagok, megjobb felszereles. mesz tovabb a megnagyobb szörnyre... es igy tovabb. van igazi progressz, erzed, hogy megdolgozol a gyözelemert.

ja es az egesz multiban a legjobb ugye.

"kicsit" kesöbb meg mar ilyenekre mesz a spanokkal (tenyleg állatfarmos programnak nez ki, nincs benne egy gramm Souls feeling se... :whatever: ):
phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26863 2018.01.27. 12:59

SlickAdam írta:kezdesz gomba gyüjtögetessel. aztan jön par kis raptor. majd nagy raptor. lehasitod a böret, gyüjtesz erceket, kovacsoltatsz erösebb armor-t, felpimpeled a fegyvert. mesz tovabb a picit nagyobb szörnyre. levered nagynehezen (nem csak lekaszabolas van, neha elve kell elkapni, ami nem egyszerü...), 30-40 perces epik küzdelemben (ami alatt melegitened kell neha magad, a la Zelda, kardot kell fenni az akcio heveben, ...), ujabb ritka anyagok, megjobb felszereles. mesz tovabb a megnagyobb szörnyre... es igy tovabb. van igazi progressz, erzed, hogy megdolgozol a gyözelemert.

ja es az egesz multiban a legjobb ugye.

"kicsit" kesöbb meg mar ilyenekre mesz a spanokkal (tenyleg állatfarmos programnak nez ki, nincs benne egy gramm Souls feeling se... :whatever: ):
Én ezt elhiszem, akarom, hogy tetszen nekem de ahogy tegnap néztem a multiját az valami olyan szarnak tűnt ,hogy rettenet. Ha jól értem akkor lehet együtt menni ha már egyszer megcsináltad a küldetéseket soloban? Bár ahogy látom a PC teljesen más matchmaking rendszert fog kapni, remélhetőleg jobb lesz ettől.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26864 2018.01.27. 13:10

donatus13 írta:Én ezt elhiszem, akarom, hogy tetszen nekem de ahogy tegnap néztem a multiját az valami olyan szarnak tűnt ,hogy rettenet. Ha jól értem akkor lehet együtt menni ha már egyszer megcsináltad a küldetéseket soloban? Bár ahogy látom a PC teljesen más matchmaking rendszert fog kapni, remélhetőleg jobb lesz ettől.
nemtom az uj resz pontos felepiteset, de a gathering hall küldeteseket (azok a jatek gerince es par bevezetö karawane misszio utan elerhetöve valnak) elsö perctöl lehet közösen tolni.
majd ranezek az uj reszre, hogy mik valtoztak. bar ketlem, hogy malac-vadász játék lett belöle. LOL

biztam benne amugy, hogy esetleg fel tudok spanolni itt par embert a kesöbbi PC-s megjelenesig (addigra valszeg lesz vmi masinam), hogy varazsoljunk picit közösen, de el lett ez mar ma baszarintva. ha dani azt mondja, hogy pig-hunter, akkor az pig-hunter.
majd probalkozok mashol...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26865 2018.01.27. 13:11

SlickAdam írta:"kicsit" kesöbb meg mar ilyenekre mesz a spanokkal (tenyleg állatfarmos programnak nez ki, nincs benne egy gramm Souls feeling se... :whatever:
Mondjuk erről pont inkább a TES: Online, vagy valami hasonló heppigrájnd mmo jutott eszembe előbb, mint bármelyik souls játék.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26866 2018.01.27. 13:14

benőmenő írta:Mondjuk erről pont inkább a TES: Online, vagy valami hasonló heppigrájnd mmo jutott eszembe előbb, mint bármelyik souls játék.
en olyanokkal nem jatszottam meg. kurva nagy ellenfel, nagyon hosszu es nehez csatak. a sajat es az ellenfel move-setjet is vagni kell beteve. ezekre ertem a Souls boss harc-ot. lehet nem jön le a videobol, de iggencsak jonak kell lenni, hogy igy tudj kaszabolni. na meg többen vannak, elterelik a kecseg figyelmet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26867 2018.01.27. 13:22

SlickAdam írta:en olyanokkal nem jatszottam meg. kurva nagy ellenfel, nagyon hosszu es nehez csatak. a sajat es az ellenfel move-setjet is vagni kell beteve. ezekre ertem a Souls boss harc-ot. lehet nem jön le a videobol, de iggencsak jonak kell lenni, hogy igy tudj kaszabolni. na meg többen vannak, elterelik a kecseg figyelmet.
Ellenfél moveset kb. a játékok 99%-ában van.
Itt a súly nélküli, ember méretű bökővel kaszabolnak mindenféle impact nélkül, pedig a DaS-nak az az alapja, hogy nagyobb fegyver- nagyobbat odatosz, de döglassú, ezért nem spameled. Aki meg segítséget idéz, az nem gitteli a gudot.
Értem én, hogy a topik preferenciája alapján ütőkártya DaS-hoz hasonlítani mindent, de sztem nem igazán érdemes.
Ehhez eszembe jutott még egy mmo, a Vindictus, ami sokkal inkább hasonlít. Engem (és talán DT-t is) pont ez a heppigrájnd mmo feeling taszít.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26868 2018.01.27. 13:24

SlickAdam írta:en olyanokkal nem jatszottam meg.
Ezt akartam mondani, hogy szerintem nem találkoztál a műfaj másik hatmillió címével, amiben ugyanez történik kb.

Itt van egy a hatmillióból, de végtelent találsz a "free to play mmo" kifejezés segítségével. Pont ebben a Tera-ban volt ez a "kill x zöld pókmedvét". Ugyanúgy bezártam/uninstall, ahogy megkaptam a küldit.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26869 2018.01.27. 13:29

Ezt csekkold Adam:

phpBB [media]


Bónusz a FŰFIZIKA. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26870 2018.01.27. 13:31

Ez meg aztán Darkabb Souls a legsoulsabb darknál! Boss zene meg minden!

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26871 2018.01.27. 13:34

megertem a felelmeiteket. de nem, a MH nem ilyen. nem jatszottam ilyen MMO retkeket, de nezegettem mar öket.

benö: termeszetesen a nagy fegyver a MH-ben is nagyot basz es lassu. mint a souls-ban, igen.
dt: videod is bizonyitja, hogy tök mas. gyakorlatilag all a kiscsaj egy helyben es csapkod vilagba. a monszta csapasai meg se hatjak. viselhetsz bika pancelt, de a MH-ben radbasz az a nagy dög par ilyet es veged is. tovabbra is tartom, hogy a MH a souls-hoz hasonlithato föellenfel harcokban (na ja, az az egesz jatek) es elmenyben. a videoitok utan meginkabb.

de ez nem az a topik, ahol meg lehet gyözni a masikat a velemenye ellekezöjeröl. ugyhogy be is fejezhetjük. max skippeltek meg egy fasza jatekot es toljatok a rinyat, hogy "gaming is dead". es quantum break-et installaltok kinotokban :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26872 2018.01.27. 13:36

DanielT írta:Ezt csekkold Adam:

phpBB [media]


Bónusz a FŰFIZIKA. :idiota:
EZ a video inkabb dynasty warriors :D amugy jonak tünik.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26873 2018.01.27. 13:48

SlickAdam írta:nemtom az uj resz pontos felepiteset, de a gathering hall küldeteseket (azok a jatek gerince es par bevezetö karawane misszio utan elerhetöve valnak) elsö perctöl lehet közösen tolni.
majd ranezek az uj reszre, hogy mik valtoztak. bar ketlem, hogy malac-vadász játék lett belöle. LOL

biztam benne amugy, hogy esetleg fel tudok spanolni itt par embert a kesöbbi PC-s megjelenesig (addigra valszeg lesz vmi masinam), hogy varazsoljunk picit közösen, de el lett ez mar ma baszarintva. ha dani azt mondja, hogy pig-hunter, akkor az pig-hunter.
majd probalkozok mashol...
Továbbra is nyitott vagyok a PC-s verzió felé. Sajnos konzolom nincs még, de lehet kölcsön kérem nővéremét és nyomom vele.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26874 2018.01.27. 13:51

donatus13 írta:Továbbra is nyitott vagyok a PC-s verzió felé. Sajnos konzolom nincs még, de lehet kölcsön kérem nővéremét és nyomom vele.
lassan esedekes lenne egy PRO nekem is a SotC miatt. de ugy latom egyelöre nagyon fos a konzolos MHW performansz. ha megpöcsölnek talan meg erdekelne is azon a platformon. nagyobb esellyel talalnek jatszotarsakat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26875 2018.01.27. 14:58

Elszégyelltem magam itten a Monster Hunter fikázástól, úgyhogy megvettem az Infamous First Light-ot Playstation 4 rendszerre.

12 giga letöltés, 35 perc.

A reális 3,5 perc lenne, de már akkor is ráncolnám a homlokom.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26876 2018.01.27. 18:57

Oherworldös ürge streameli a Shadow of the Colossus Remastert, de kb. olyan nézni mint ha a fogamat húznák. Félelmetesen hülye.
Annyira nincs meg még az a minimális kézsége sem a játékhoz, mintha világ életében nem játszott volna videójátékkal és most ültették le elé. Nemhogy még magazint írjon. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26877 2018.01.27. 19:38

SlickAdam írta:nemtom az uj resz pontos felepiteset, de a gathering hall küldeteseket (azok a jatek gerince es par bevezetö karawane misszio utan elerhetöve valnak) elsö perctöl lehet közösen tolni.
majd ranezek az uj reszre, hogy mik valtoztak. bar ketlem, hogy malac-vadász játék lett belöle. LOL

biztam benne amugy, hogy esetleg fel tudok spanolni itt par embert a kesöbbi PC-s megjelenesig (addigra valszeg lesz vmi masinam), hogy varazsoljunk picit közösen, de el lett ez mar ma baszarintva. ha dani azt mondja, hogy pig-hunter, akkor az pig-hunter.
majd probalkozok mashol...
Engem érdkel az MH, bár fingomsincs. A Dragon's Dogma viszont szintén Capcom, és merített abból is, ez már elég ok arra, hogy kíváncsi legyek. Hogy játszani időm hogy lesz, az már bizonytalanabb.

Ja, és ami azt illeti,
Spoiler
feltettem a Quantum Breaket :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26878 2018.01.27. 19:56

Zóanagyvarázsló írta:Engem érdkel az MH, bár fingomsincs. A Dragon's Dogma viszont szintén Capcom, és merített abból is, ez már elég ok arra, hogy kíváncsi legyek. Hogy játszani időm hogy lesz, az már bizonytalanabb.

Ja, és ami azt illeti,
Spoiler
feltettem a Quantum Breaket :banplz:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #26879 2018.01.27. 20:17

DanielT írta:Elszégyelltem magam itten a Monster Hunter fikázástól, úgyhogy megvettem az Infamous First Light-ot Playstation 4 rendszerre.

12 giga letöltés, 35 perc.

A reális 3,5 perc lenne, de már akkor is ráncolnám a homlokom.
Sokkal jobb, mint az alapjáték.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26880 2018.01.27. 23:47

Moby írta:Sokkal jobb, mint az alapjáték.
Eddig nagyon kis egyszerűke, de pon'jó lesz. A neon eleve a gyengém, szal' imádom nézni. Kár, hogy fosfrémmel tolhatom, emiatt nem veszek Prő-t. Nomeg azon se fix60. :szomoru1:

Vissza: “Leáldozott.hu”