A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9871 2016.09.20. 18:59

Főnök gondjaim akadtak a fórum elérhetőségével. Az elmúlt fél órában hol bejön hol pedig nem, de inkább eddig az volt, hogy nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9872 2016.09.20. 19:01

Moby írta:Na nem kell rohanni a geow vásárlással, az nvidia ezt adja mostantól 1070-1080 mellé.
Nabazzeg, épp gondoltam megvárok a Paragon után valami értelmesebb bundle-t... hátőőő.. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9873 2016.09.20. 19:01

kigyi írta:Főnök gondjaim akadtak a fórum elérhetőségével. Az elmúlt fél órában hol bejön hol pedig nem, de inkább eddig az volt, hogy nem.
Tudom, már írtam a szolgáltatónak, sokadszor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9874 2016.09.20. 19:28

DanielT írta:Nabazzeg, épp gondoltam megvárok a Paragon után valami értelmesebb bundle-t... hátőőő.. :wilting:
Na, rendelj csak szépen, induljon a Cole "gangbang" Train :banplz:


/sőt, most megkapod mindkettőt! Egy rossz szavad nem lehet :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9875 2016.09.20. 19:41

Moby írta:Na, rendelj csak szépen, induljon a Cole "gangbang" Train :banplz:


/sőt, most megkapod mindkettőt! Egy rossz szavad nem lehet :D
Ha vennék valamit, feldobnám az acc-ra. De most nem vágyom semmire. :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9876 2016.09.20. 19:47

DanielT írta:Ha vennék valamit, feldobnám az acc-ra. De most nem vágyom semmire. :rinya:
De én igen! Az smafu? :szomoru1: Nő létemre térden állva könyörögjek? :banplz:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9877 2016.09.20. 19:57

Moby írta:De én igen! Az smafu? :szomoru1: Nő létemre térden állva könyörögjek? :banplz:

Térden állva azt nem könyörgésnek szokták hívni :fogmosas:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9878 2016.09.20. 20:14

Hmm volt itt valami topictali feldobva, ennek egyre jobban itt a helye :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9879 2016.09.20. 20:21

Mekee írta:Hmm volt itt valami topictali feldobva, ennek egyre jobban itt a helye :hehe:
Az komoly memegyár lenne :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9880 2016.09.20. 20:33

Na, a perverzkedés helyett, nézzétek meg ennek a fickónak ezt a "launch of the" sorozatát, állati igényes és profi.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9881 2016.09.20. 20:36

Megnéztem a mai DF Bioshock remaster videót. Ez a generáció jobban már nem süllyedhet le. A 2007-es Pc verzió még mindig veri a #Sikergen gépekre kifosott és több helyen agyoncsapott terméket, olyan nevetséges dolgokban is, hogy a hang butítva lett! :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9882 2016.09.20. 20:47

Botond írta:Most hogy kiderült, hogy Moby lány így már bezzeg minden gengbengben benne vagy, mi?! :D
akk moistmár érthető h mire ez a sok rinya :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9883 2016.09.20. 21:01

DanielT írta:Megnéztem a mai DF Bioshock remaster videót. Ez a generáció jobban már nem süllyedhet le. A 2007-es Pc verzió még mindig veri a #Sikergen gépekre kifosott és több helyen agyoncsapott terméket, olyan nevetséges dolgokban is, hogy a hang butítva lett! :wilting:
nameg lassan 10 éves címnél se sikerült tartani a 60fpst, valszeg még nem ismerték ki a titkos aput :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #9884 2016.09.20. 21:18

Na... ezt eddig nem is láttam... egy vagy qwa jó lesz, vagy qwa xar passengers
Avatar
eje75

Hozzászólás #9885 2016.09.20. 23:21

DanielT írta:Egyébként a szokásos elmebeteg színvonalat hozza az MS:

Letölthetőként jelenik meg a Forza 3. Rányomtam. Elkezdett tölteni, nem is tudtam, hogy van preload!
5 megabyte után már kész is! Hűha, ez ám az optimalizáció! "Indítás" gomb megjelent rajta.
MEGYNYOMOM!
INDUL!
EZ*
*
Spoiler
Kép
KÖSZBAZMEG!
Dani! Tölthető a Forza, valami 49 zsiga, nekem elkezdte leszedni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9886 2016.09.21. 07:57

eje75 írta:Dani! Tölthető a Forza, valami 49 zsiga, nekem elkezdte leszedni
Valóban, köszi az infót.

Hihetetlenül putri az egész természetesen, mert megint volt vagy 2-3 külön csík, amit leszedett, mire elkezdte a nagyot. Aztán megállítottam, mert inkább SSD-re rakom, viszont valamiért keveselltem a helyet. Nos, lefoglalt magának az SSD-n akkor is 52 giga helyet, amikor a HDD-re telepítettem és ez a telepítés után is ott maradt. Állati kíváncsi leszek, hogy vajon eltakarítja -e. De ha igen, akkor is, 50 giga telepítéshez ezek szerint 100+ giga hely kell.

A letöltés státusz csík pedig még mindig nem ír ki se sebességet, sem pedig hátralévő időt.

Undorító legalja féreg ez a cég és döntéshozói.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9887 2016.09.21. 08:56

DanielT írta:Valóban, köszi az infót.

Hihetetlenül putri az egész természetesen, mert megint volt vagy 2-3 külön csík, amit leszedett, mire elkezdte a nagyot. Aztán megállítottam, mert inkább SSD-re rakom, viszont valamiért keveselltem a helyet. Nos, lefoglalt magának az SSD-n akkor is 52 giga helyet, amikor a HDD-re telepítettem és ez a telepítés után is ott maradt. Állati kíváncsi leszek, hogy vajon eltakarítja -e. De ha igen, akkor is, 50 giga telepítéshez ezek szerint 100+ giga hely kell.

A letöltés státusz csík pedig még mindig nem ír ki se sebességet, sem pedig hátralévő időt.

Undorító legalja féreg ez a cég és döntéshozói.


Igen a preload először elfoglal helyet a telepítési könyvtárban majd amikor vége és feloldja a játékot akkor telepíti arra a helyre ahova szeretnéd :D Iszonyat baromság ez, de ilyen az MS :D
Avatar
deep

Hozzászólás #9888 2016.09.21. 09:17

DanielT írta:Valóban, köszi az infót. Hihetetlenül putri az egész természetesen...
Valaki vilagosítson már fel, hogy mi áll vajon az ilyen döntések mögött? Miért jó ez nekik, hogy ekkora szar a store-juk? Dögöljek meg, ha értem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9889 2016.09.21. 09:35

Egyébként ma várhatóak a FH3 tesztek.

Addig is itt az options menü, szerencsére nagyon korrekt. (Miután kirinyálta mindenki magát a béta hiányosságai kapcsán) Ilyen az, amikor valaki kritikát fogalmaz meg, amire tud reagálni a fejlesztő és ezáltal mindenkinek jobb lesz. Hallod Totti? Te kibaszott agyhalott barom.

Kép

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9890 2016.09.21. 09:45

Ez elég vicces azé.
Hát akkor én lehet nem preloadolom majd, mert 100at nem igen fogok találni az ssdn, 240giga összevissza az egész meghajtom
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9891 2016.09.21. 09:46

Szintén reagált a kritikákra a BF1 béta kapcsán a fakezű DICE és minden, amit felsoroltak pozitív változás. (Medic jel defaultból a tetem felett, CQ pontrendszer változtatás, stb)

Mondhatni várom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9892 2016.09.21. 09:47

Sőt, már meg is jöttek a Forza 3 tesztek, 53 review után áll 91%-on.
Avatar
eje75

Hozzászólás #9893 2016.09.21. 09:51

DanielT írta:Egyébként ma várhatóak a FH3 tesztek.

Addig is itt az options menü, szerencsére nagyon korrekt. (Miután kirinyálta mindenki magát a béta hiányosságai kapcsán) Ilyen az, amikor valaki kritikát fogalmaz meg, amire tud reagálni a fejlesztő és ezáltal mindenkinek jobb lesz. Hallod Totti? Te kibaszott agyhalott barom.
Dani! Moby! Ti már szétdobtátok a user/pass-okat a többieknek? Beaktiválták már a saját fiókjukba? Mert amikor a fake accounttal lépek be, kiírja, hogy ez a termék már telepítve van, és alul a cikket tartalmazó csomagoknál, a standard edition-nál, hogy már megvan. Ha viszont átloggolok a normál accountomra szintén kiírja, hogy ez a termék már telepítve van, viszont alu a cikket tartalmazó csomagoknál, a standard edition-nál viszont ott az ára (mintha még nem lenne megvéve), és ha rányomok bejön az áruház fizetési oldala. Ez nálatok is így néz ki, vagy valamit elkeféltem?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9894 2016.09.21. 10:00

eje75 írta:Dani! Moby! Ti már szétdobtátok a user/pass-okat a többieknek? Beaktiválták már a saját fiókjukba? Mert amikor a fake accounttal lépek be, kiírja, hogy ez a termék már telepítve van, és alul a cikket tartalmazó csomagoknál, a standard edition-nál, hogy már megvan. Ha viszont átloggolok a normál accountomra szintén kiírja, hogy ez a termék már telepítve van, viszont alu a cikket tartalmazó csomagoknál, a standard edition-nál viszont ott az ára (mintha még nem lenne megvéve), és ha rányomok bejön az áruház fizetési oldala. Ez nálatok is így néz ki, vagy valamit elkeféltem?
Most nem tudom megnézni de a QB tapasztalatok: Vásárlós accal kijelentkezés után a sajáttal is tudtam indítani, de természetesen felajánlja, hogy vegyem meg arra is direktben. Szal' itt is csak ennyiről lehet szó.
Avatar
eje75

Hozzászólás #9895 2016.09.21. 10:03

DanielT írta:Most nem tudom megnézni de a QB tapasztalatok: Vásárlós accal kijelentkezés után a sajáttal is tudtam indítani, de természetesen felajánlja, hogy vegyem meg arra is direktben. Szal' itt is csak ennyiről lehet szó.
Oké...így néz ki az áruházi oldalam a normál accountomon, kicsit becsokiztam tőle...
Csatolmányok
forza.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #9896 2016.09.21. 10:06

Amúgy se innen indítsátok szerintem, hanem az xbox appból (úgyis azt indítja el az áruház is majd amúgy).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9897 2016.09.21. 10:07

Moby írta:Amúgy se innen indítsátok szerintem, hanem az xbox appból (úgyis azt indítja el az áruház is majd amúgy).
Há' én parancsikonból tervezem, ami a start menüben van. Szarok az appra meg a sztórra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9898 2016.09.21. 10:12

DanielT írta:Há' én parancsikonból tervezem, ami a start menüben van. Szarok az appra meg a sztórra.

Jaj tényleg, az eddigi UWP-s játékokkal ellentétben ennek már parancsikonja is van! Cukee. Fejlődöképesség apró jeleit mutatja néha a microsoft :D Lassan elérjük a '98-as szintet :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9899 2016.09.21. 12:40

Game Boy Zero

Rohadt jó kis custom cuccok születnek, már eredeti GB alkatrészek feláldozása nélkül, mindent külön vásárolva lehet csinálni egy rohadt jó, ultimate retro handheldet. Itt egy videó, nem a legjobb ami a szerelést és a techet illeti, de működés közben sokat mutatja.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9901 2016.09.21. 14:21

Moby írta:Jaj tényleg, az eddigi UWP-s játékokkal ellentétben ennek már parancsikonja is van! Cukee. Fejlődöképesség apró jeleit mutatja néha a microsoft :D Lassan elérjük a '98-as szintet :)
eddigieket is kirakhattad amugy. egy jobbklikk a csempén...
Legalábbis apexnél is meg kvantumbrénél is igy használtam.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9902 2016.09.21. 14:22

DanielT írta:Kép

Kép
fasza! Apexben is szeretem a fotomodot, forzákban elég használhatora csinálják, plusz itt lesz ez a drón cucc... :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9903 2016.09.21. 14:23

Mekee írta:eddigieket is kirakhattad amugy. egy jobbklikk a csempén...
Legalábbis apexnél is meg kvantumbrénél is igy használtam.
Nincs csempém sem. Semmim nincs. Két helyen látom: az áruházban, meg az xbox appban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9904 2016.09.21. 15:29

Gamersyde PC-s 4K ->1080p Forza 3 videó ITT.

szerk: Hát ez valami olyan teliberáncoltan kihalt és unalmas, hogy felkötném magam... Inkább már szimulátor, mert örülsz annak az 1 autónak, aki 200km _SEMMI_ után szembe jön. :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #9905 2016.09.21. 15:56

ugy néz ki beszart a boxom pont az fh3 rajt előtt - így esélyem nincs, hogy one-on nyomjam :( :( :( ;)

(épp intézem a garit, még van kb 2 hét a két évből, KÖSZMOBY! :D )

ami cumi: az FH2 befejezése így nehézkes, mert a gép elindítása mostmár a 10. kísérletnél szokott menni, addig random lekapcsolgat....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9906 2016.09.21. 16:11

arty írta:ugy néz ki beszart a boxom pont az fh3 rajt előtt - így esélyem nincs, hogy one-on nyomjam :( :( :( ;)

(épp intézem a garit, még van kb 2 hét a két évből, KÖSZMOBY! :D )

ami cumi: az FH2 befejezése így nehézkes, mert a gép elindítása mostmár a 10. kísérletnél szokott menni, addig random lekapcsolgat....
Hú, de rohadtul átlátszó kifogás... :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9907 2016.09.21. 16:16

Deus Ex: Mankind Divided

+grafika összességében hibái ellenére is jól fest, nem annyira sárga mint az előd
+habár a hub lehetne nagyobb is, vagy lehetne több is a helyszínek kellően változatosak és jó a pályatervezés is
+fejlesztések se alibiből vannak a játékban mint sok más címnél
+zenék
+hackelés továbbra is nagyon szórakoztató
+habár sokat nem játszottam vele de jópofa volt ez a breach mód is
+megfelelő mennyiségű interakció és kerettörténet


-eléggé optimalizálatlan, bár be lehet lőni de más játékoknál nincs ennyi vacillálás komlyabb látványnál
-bugok
-eléggé rövid
-kevés az igazi újdonság, inkább tökéletesebbre csiszolták az előző részt, de mindezt miért 5 év alatt?

Ezt nevezném normális akciórpgnek, legnagyobb előnye sajnos a legnagyobb hátránya is hogy a jól bejáratott 2011ben nagyon ütősnek számító változásokhoz nem nagyon mertek hozzányúlni, így lett ez egy deus ex hr 1.5 és sajnos rövid is, de ahogy korábban is írtam rég játszottunk már deus exel úgyhogy ez most annyira nem fájt de legközelebb ez kevés lesz. Az egész cyberpunk atmoszféra nagyon adja ami a játékot körülveszi, nagyon élveztem, sajnáltam is hogy vége lett, nembaj majd újrajátszom a gotyt pár év múlva addig úgy is van mit tolni ;)
5-6 melléküldit nem csináltam meg + nem olvastam el minden tizedrangú mailt, steam szerint 22 óra a vége de sztem valamivel több, volt hogy nem ment a steam ilyen olyan okok miatt valszeg akkor nem is mért.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9908 2016.09.21. 17:25

arty írta:ugy néz ki beszart a boxom pont az fh3 rajt előtt - így esélyem nincs, hogy one-on nyomjam :( :( :( ;)

(épp intézem a garit, még van kb 2 hét a két évből, KÖSZMOBY! :D )

ami cumi: az FH2 befejezése így nehézkes, mert a gép elindítása mostmár a 10. kísérletnél szokott menni, addig random lekapcsolgat....

Csakagéming(TM) :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9909 2016.09.21. 18:33

benőmenő írta:Csakagéming(TM) :banplz:
Én most a Giana Sisterben futottam bele csakakgémbréking bugba: átváltozott a levegő is halálos savvá :eljen:

Így is a tököm kivan azzal, hogy a végső bosshoz újra kell játszania pályákat, hogy legyen elég csillagom, de hogy még ezért is a újrakezdjek egy pályát... Bekaphatják!

Pedig a végső boss jó nagy jutalom, azt már a PS3-as hajtépésem, majd behúzott farokkal való megfutamodásom óta tudom :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9910 2016.09.21. 21:00

WOW. Felfedeztem az első és eddig egyetlen hasznos és jó szolgáltatását a Winstore appoknak. Egy kattintásra át lehet mozgatni a telepítés helyét. Na könytárat azt nem lehet megadni, ne őrüljünk meg teljesen, de egy legördülőből tudtam meghajtót választani. Így pikk-pakk lehet HDD-SSD költöztetéseket csinálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9911 2016.09.21. 21:06

Ok, helyreállt a világ rendje:

Kép

Ezt a kibaszott undorító hulladék céget...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9912 2016.09.21. 21:24

Ugy latom nem gond h meg nem probaltam ki a win storet :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #9913 2016.09.21. 21:42

DanielT írta:Ok, helyreállt a világ rendje:

Kép

Ezt a kibaszott undorító hulladék céget...
Egy kicsit később még megpróbálhatod. :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9914 2016.09.21. 21:56

Gyött a új drájver a forzahorizontháromhoz.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9915 2016.09.21. 21:56

DanielT írta:Ok, helyreállt a világ rendje:

Kép

Ezt a kibaszott undorító hulladék céget...


Nekem most kivételesen oda tölti amit megadtam enki és csak azon a meghajtón foglalja el a helyet amit kapott telepítési helynek.
Avatar
deep

Hozzászólás #9916 2016.09.21. 22:15

DanielT írta:Ok, helyreállt a világ rendje...Ezt a kibaszott undorító hulladék céget...
Tudom tetézni! Itt hagytam letölteni, fél óra múlva visszajöttem. A store ablaka sehol, újrakezdhettem a letöltést... Numero uno szolgáltatás :D Most kilesem, hova tűnteti a letöltést, ha megint eszébe jutna.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9917 2016.09.21. 22:20

nyehh
phpBB [media]


------------------------------------------------------------

amugy nem tudom mit szoposkodtok ezzel a vidampark rajderrel. kiprobaltam Dört Relé-t es nem hiszem el mekkora hajperrealisztik delux kiralysag. :wow1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9918 2016.09.21. 22:58

SlickAdam írta:nyehh
[video]bioshock.mp4[/video]

------------------------------------------------------------

amugy nem tudom mit szoposkodtok ezzel a vidampark rajderrel. kiprobaltam Dört Relé-t es nem hiszem el mekkora hajperrealisztik delux kiralysag. :wow1:
en se szeretem az arcade otokat de 60fpsel legalabb vmi ertelme is van
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9919 2016.09.21. 23:38

SlickAdam írta:amugy nem tudom mit szoposkodtok ezzel a vidampark rajderrel. kiprobaltam Dört Relé-t es nem hiszem el mekkora hajperrealisztik delux kiralysag. :wow1:
Nemtudom hogy lehetne bármi alternativája. Azon kivül hogy 4 kerekű benzint használó járművek vannak mindkettőben. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9920 2016.09.22. 08:07

TasManXT írta:Egy kicsit később még megpróbálhatod. :vigyor5:
Megtörtént, az imént. Előtte reboot, hogy nagyon hivatalosan clean legyen minden. Ugyanúgy error. Szóval most letöröltem és letöltöm újra. :eljen:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9921 2016.09.22. 09:04

DanielT írta:Megtörtént, az imént. Előtte reboot, hogy nagyon hivatalosan clean legyen minden. Ugyanúgy error. Szóval most letöröltem és letöltöm újra. :eljen:


Úgy is gyorsan lejön nem terhelik az MS szervereit a népek :D :D :D :D :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9922 2016.09.22. 09:24

kigyi írta:Úgy is gyorsan lejön nem terhelik az MS szervereit a népek :D :D :D :D :banplz:
Jön a faszt. Olyan tetvesgecilassúak az ms szerverek mondjuk a ubi vagy az ea szerverekhez képest mint a picsa. Ha már 200 megával tudják tolni az nagy szó, de inkább annyival sem.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9923 2016.09.22. 09:26

Moby írta:Jön a faszt. Olyan tetvesgecilassúak az ms szerverek mondjuk a ubi vagy az ea szerverekhez képest mint a picsa. Ha már 200 megával tudják tolni az nagy szó, de inkább annyival sem.



Nekem kimaxolja a tanyanetet nem panaszkodhatok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9924 2016.09.22. 09:30

kigyi írta:Nekem kimaxolja a tanyanetet nem panaszkodhatok.
Majd ha közelítőleg ezt fogja hozni, akkor beszélhetünk gyorsaságról. De ennek kb az ötödét tudja ma. Vagyinkább annyit se.
Spoiler
Kép
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9925 2016.09.22. 09:34

Pedig biztosan nem preloadolja sok ember :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #9926 2016.09.22. 09:37

kigyi írta:Pedig biztosan nem preloadolja sok ember :D
Szerintem meg de. Ugyanonnan jön, mint az xboxosoknak, ők pediglen vannak azért néhány millióan. De nem emiatt lassú.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9927 2016.09.22. 09:48

Ja, hogy egyszerre kapjuk a boxosokkal? Én nem figyelem a konzolos kiadások infóit, mert nem érint akkor így ok. Persze, ha amúgy is lassú elfogadom, de elérhető sávszélesség hiányában az sem érint :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9928 2016.09.22. 09:51

kigyi írta:Nekem kimaxolja a tanyanetet nem panaszkodhatok.
PÁSSZEG! Banner alatt rózsaszín felirat, tördelésre figyeljünk má' válasz esetén, akkora egy kommented, mint egy toronyház. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9929 2016.09.22. 09:51

DanielT írta:Megtörtént, az imént. Előtte reboot, hogy nagyon hivatalosan clean legyen minden. Ugyanúgy error. Szóval most letöröltem és letöltöm újra. :eljen:
Ez igazibol okato jelleggel került bele, hogy ugyan választhato a könnyebb ut, de az mindíg rögösebb! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #9930 2016.09.22. 09:51

Micsu írta:en se szeretem az arcade otokat de 60fpsel legalabb vmi ertelme is van
_PONT_ annyi, mint harmincal :P
ember nincs aki a korábbi horizonokat azért dobta volna félre, mert csak "beton30+faszablur"

20120620154335_gasztro_sznob.jpg
"nem 60? nahagyjatokmár."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9931 2016.09.22. 10:15

arty írta:_PONT_ annyi, mint harmincal :P
ember nincs aki a korábbi horizonokat azért dobta volna félre, mert csak "beton30+faszablur"

20120620154335_gasztro_sznob.jpg
"nem 60? nahagyjatokmár."
Elég viccesen hangzik ez valakitől, akinek éppen "tönkrement" az Ikszboksza és "kénytelen" lesz a 6x erősebb, Intel+nVidia pécéjén nyomni a játékot: 60 frémmel... AHA! :mf2:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9932 2016.09.22. 10:18

DanielT írta:PÁSSZEG! Banner alatt rózsaszín felirat, tördelésre figyeljünk má' válasz esetén, akkora egy kommented, mint egy toronyház. :nezze:
Agyvérzést fogsz kapni, ha ezt így folytatod. "Szúúúszááááá"
Nem tehetek róla írok mint egy normális fórumba, mindenhol úgy van beállítva, hogy Enter és írd amit akarsz az úgy fog kinézni ahogy te látod. Na itt nem, de ez sem lenne baj csak keveset kommentelek ebbe a fórumba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9933 2016.09.22. 10:26

DanielT írta:Elég viccesen hangzik ez valakitől, akinek éppen "tönkrement" az Ikszboksza és "kénytelen" lesz a 6x erősebb, Intel+nVidia pécéjén nyomni a játékot: 60 frémmel... AHA! :mf2:
Nagyon profi alibit gyártott, szal azért a módját legalább megadta. Még az xbox számláját is előkerestette velem, csakhogy harmadik fél is hitelesítse neki a kamusztorit! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9934 2016.09.22. 10:33

kigyi írta: és írd amit akarsz az úgy fog kinézni ahogy te látod. Na itt nem
De. Itt is pont ez történik, és ez a baj. Nem mennék bele mélyebben, de a quotation miatt nem lehet trimmelni. Nem triviális a megoldása. Nem csak itt nem, máshol sem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9935 2016.09.22. 12:21

arty írta:_PONT_ annyi, mint harmincal :P
ember nincs aki a korábbi horizonokat azért dobta volna félre, mert csak "beton30+faszablur"

20120620154335_gasztro_sznob.jpg
"nem 60? nahagyjatokmár."
nincs ember hat xdd dt is feszt horizonozott meg itt mindenki...jah nem
Avatar
Moby

Hozzászólás #9936 2016.09.22. 14:53

eje75 írta:count me in..
Ahogy nézem kilencezeré' futnak a vga-kbó kilopott kuponok a hardveraprón :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9937 2016.09.22. 16:07

VIP last minute albérlet ápdét:
Bár az ablakomat még mindig nem lehet kinyitni, de a hónapos netmentes szopás végén már pislákol a Digi1000 nevű fény.
Szóval, aki hiányolt, nemsokára újra a korábbi mennyiségű kommenttel tudok jelen lenni. :wave:
Tasmannak pedig utólag is Boldog születése napját!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #9938 2016.09.22. 16:42

benőmenő írta:VIP last minute albérlet ápdét:
Bár az ablakomat még mindig nem lehet kinyitni, de a hónapos netmentes szopás végén már pislákol a Digi1000 nevű fény.
Szóval, aki hiányolt, nemsokára újra a korábbi mennyiségű kommenttel tudok jelen lenni. :wave:
Tasmannak pedig utólag is Boldog születése napját!
Köszi. Üdv újra itt. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #9939 2016.09.22. 17:15

Moby írta:Ahogy nézem kilencezeré' futnak a vga-kbó kilopott kuponok a hardveraprón :idiota:
Egy nőnek nem tudok nemet mondani... :taps: cigányoljuk el a pitsába nem? De!
Avatar
arty

Hozzászólás #9940 2016.09.22. 17:42

Moby írta:Nagyon profi alibit gyártott, szal azért a módját legalább megadta. Még az xbox számláját is előkerestette velem, csakhogy harmadik fél is hitelesítse neki a kamusztorit! :idiota:
rohattyatok meg, rugdossátok ám a földönfekvőt :(

amugy addig okés volt a dolog, hogy átírták a számla alapján a gariidőt, de most viszont nemtom feladni a gépet javításra, mert miután beírtam a hibajelenséget és a címemet az xbox oldalán, csak homokóra... asszem holnap leadom szóban, az ügyfélszolgálat legalább működik és nagyon kedvesek :)

Vissza: “Leáldozott.hu”