A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #911 2016.03.30. 10:42

kigyi írta:Na azért lássuk be őszintén ez mennyire életszerű, hogy egyáltalán eszébe jut valakinek felállni egy autóban? Hát ezen az alapon bármiben lehet szándékosan hibát találni nem rendeltetésszerű használattal. Na az ilyen rak macskát a mikróba is...
cabrioba jobb1be esetleg ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #912 2016.03.30. 10:46

Na ilyet még szerintem nem láttatok, én legalábbis elképzelni sem mertem volna.

Módosítatlan konzollal, a játék glitcheit használva, bájtonként programozta bele a Flappy Birdet a Super Mario World-be. A kontrollerrel. Mario mozgatásával. VAT. DA. FAKK. :wow2: :ijedt: :wilting:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #913 2016.03.30. 11:32

kigyi írta:Na az ilyen rak macskát a mikróba is...
Nem szeretem, amikor ezt melgetik, mert a többség még mindig azt hiszi, hogy ez nem városi legenda, pedig az.

Részemről eddig csak hörcsögöt mikróztak.

Spoiler
A Maniac Mansionben. A Day of the Tentacle-ben már nem engedik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #914 2016.03.30. 12:12

Zóanagyvarázsló írta:Nem szeretem, amikor ezt melgetik, mert a többség még mindig azt hiszi, hogy ez nem városi legenda, pedig az.
Te is lakásfelújításba fogtál, hogy így eltűntél? :D

Ez a mikrósmacska téma valószínűleg később fog kihalni, mint maga a technológia, de engem ennél sokkal jobban idegesít az az urban legend, hogy a megFÁZÁS a hidegtől van. Ez olyan tévesen van a köznyelvben és olyan cringe-worthy mondatok hangzanak el, hogy jájj.
Avatar
Moby

Hozzászólás #915 2016.03.30. 12:13

DanielT írta:Na ilyet még szerintem nem láttatok, én legalábbis elképzelni sem mertem volna.

Módosítatlan konzollal, a játék glitcheit használva, bájtonként programozta bele a Flappy Birdet a Super Mario World-be. A kontrollerrel. Mario mozgatásával. VAT. DA. FAKK. :wow2: :ijedt: :wilting:

phpBB [media]
Óriási fegyvertény, ráadásul hiperérdekes, de ehhez ugye ismerték az eredeti kódot, annak a műkődését, a hibáit, stb. Le tudták tesztelni az injectiont. Nekem mindig nagyobb főhajtás volt egy totál zárt rendszer hibáinak megtalálása, kiaknázása, valóban abban a zárt állapotában. Ott komoly tétje, és végtelen számú kimenete lehet a trial&errornak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #916 2016.03.30. 13:55

Nvidia is expected to fully introduce its Pascal architecture at the GTC 2016 next week (4th to 7th April in San Jose, Ca.)

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #917 2016.03.30. 14:10

Zóanagyvarázsló írta:Nem szeretem, amikor ezt melgetik, mert a többség még mindig azt hiszi, hogy ez nem városi legenda, pedig az.

Részemről eddig csak hörcsögöt mikróztak.

Spoiler
A Maniac Mansionben. A Day of the Tentacle-ben már nem engedik.
Ú, ez kemény tévedés a spoilerben! Három miatyánkot mondjál el gyorsan és még egy DotT végigjátszást toljál iziben!
Avatar
Botond

Hozzászólás #918 2016.03.30. 14:11

DanielT írta:Nvidia is expected to fully introduce its Pascal architecture at the GTC 2016
Végre!
Avatar
Botond

Hozzászólás #919 2016.03.30. 14:16

Moby írta:Fogalmam sincs mit oldottam meg. Én mindössze annyit mondtam, hogy kanapétávolságból a 4k nem jelentős előrelépés, de ez nemtudom a currgent mennyiben érinti, hisz annak a fullhd sem megy. Azonkívül meg azt is mondtam, hogy az egyetlen létező normális alternatíva a natív megjelenítés. Ez a bármi(pc@fullhs,currgen,prevgen,bármi) vs. 4k tévé iszonyatos gimmick bullshit homályfos. 4k render vs 4k megjelenítés oké(monitortávolságban), de ez a konzolokat még úgy 30 évig nem érinti.
Csak egy gyenge poén kísérlet volt, hogy itt szanaszét van ekézve mindig a 900p x1 felbontás pedig nem is erősebb vas kellene oda hanem a kanapét kellene egy kicsit hátrább tolni. :D
4k-t meg sajnálom, hogy így éled meg, nálam a natív 4k és az interpolált is teljesen máshogy csapódik le, de ezt már n+1szer kifejtettem, szal most nem megyek bele megint.
Avatar
Moby

Hozzászólás #920 2016.03.30. 14:31

DanielT írta:Nvidia is expected to fully introduce its Pascal architecture at the GTC 2016 next week (4th to 7th April in San Jose, Ca.)

Kép
Ha ez egy truck hátulja, ami faszig van pascallal pakolva, akkor oké. A pure pofázás má nem izgat :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #921 2016.03.30. 14:35

Botond írta:Csak egy gyenge poén kísérlet volt, hogy itt szanaszét van ekézve mindig a 900p x1 felbontás pedig nem is erősebb vas kellene oda hanem a kanapét kellene egy kicsit hátrább tolni. :D
4k-t meg sajnálom, hogy így éled meg, nálam a natív 4k és az interpolált is teljesen máshogy csapódik le, de ezt már n+1szer kifejtettem, szal most nem megyek bele megint.
Tárgyi tévedés. Nem a 900p van szanaszét ekézve, hanem az oka, és az összes többi aspektusa.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #922 2016.03.30. 14:47

DanielT írta:Nvidia is expected to fully introduce its Pascal architecture at the GTC 2016 next week (4th to 7th April in San Jose, Ca.)

valamisemmitmondókép.jépeg

Jó lenne már valami.. cserélném a 970-et. Lassan 2 éves kártya.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #923 2016.03.30. 15:21

Moby írta:Ha ez egy truck hátulja, ami faszig van pascallal pakolva, akkor oké. A pure pofázás má nem izgat :D
Naja, ha még legalább real life teszteket is mutatnának, frankó összehasonlításokkal... Bár minden csak a várakozást fokozza és szerintem a release még minimum 4-5 hónap. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #924 2016.03.30. 15:23

Moby írta:Tárgyi tévedés. Nem a 900p van szanaszét ekézve, hanem az oka, és az összes többi aspektusa.
Egész pontosan nem csak a 900p, hanem az oka is és az összes többi aspektusa is, de mivel ez többnyire 900p-ben és 24-31 frémben testesül meg így többnyire ezen megy az élcelődés, de te a 900p-t most megoldottad, maradt a frém. :zavart1:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #925 2016.03.30. 15:53

DanielT írta:Naja, ha még legalább real life teszteket is mutatnának, frankó összehasonlításokkal... Bár minden csak a várakozást fokozza és szerintem a release még minimum 4-5 hónap. :(
Legrosszabb esetben 4-5 hónap, de ami a Titán sorozatot illeti, szerintem 1 hónapon belül jönni fog.
GeForce GTX Titan: March 17, 2015
GeForce GTX Titan Black: February 18, 2014
(GeForce GTX Titan Z: March 25, 2014)
GeForce GTX Titan X: March 17, 2015

Pascal Titánra fel. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #926 2016.03.30. 16:01

TasManXT írta:Legrosszabb esetben 4-5 hónap, de ami a Titán sorozatot illeti, szerintem 1 hónapon belül jönni fog.
GeForce GTX Titan: March 17, 2015
GeForce GTX Titan Black: February 18, 2014
(GeForce GTX Titan Z: March 25, 2014)
GeForce GTX Titan X: March 17, 2015

Pascal Titánra fel. :)
Ja, csak volt ugye a gyártástechnológiai váltás, ami erőteljes randomizáló tényező! De legyen igazad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #927 2016.03.30. 16:08

TasManXT írta:Legrosszabb esetben 4-5 hónap, de ami a Titán sorozatot illeti, szerintem 1 hónapon belül jönni fog.
GeForce GTX Titan: March 17, 2015
GeForce GTX Titan Black: February 18, 2014
(GeForce GTX Titan Z: March 25, 2014)
GeForce GTX Titan X: March 17, 2015

Pascal Titánra fel. :)
Picit azé drukkolok, hogy új slottípust hozzanak be, hogy a komám megb*ssza az ideg a gf2gts-ig visszakompatibilis alaplapjával. :D Én se tudok nyugodtan aludni mióta mondta, hogy azért sz*r az alaplapom, mert azon csak olyan slot van amibe ugyan a 970esem belemegy, de ha az elfüstölne akkor a fiókvga ati9800prom az már nem! Az övébe meg simán jó a 9800pro is szóval az a jobb lap! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #928 2016.03.30. 16:18

EDGE pontszámok

Dark Souls III - [9]
The Division - [6]
Hitman - [8]
Superhot - [7]
Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 - [7]
Pokkén Tournament - [6]
Devil Daggers - [8]
Moon Hunters - [6]
Avatar
arty

Hozzászólás #929 2016.03.30. 16:22

DanielT írta:Nvidia is expected to fully introduce its Pascal architecture at the GTC 2016 next week (4th to 7th April in San Jose, Ca.)

Kép
es a polaris? :(
Avatar
arty

Hozzászólás #930 2016.03.30. 16:25

gondoltam ra, h streamelnek ma egy kis darksoulst a letezo legszarabb verzabol (one-on futo 360as port), mitszoltok? lenne ra igeny a ds3 hypetrain jegyeben? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #931 2016.03.30. 16:28

arty írta:gondoltam ra, h streamelnek ma egy kis darksoulst a letezo legszarabb verzabol (one-on futo 360as port), mitszoltok? lenne ra igeny a ds3 hypetrain jegyeben? :D
Naná! 10 frémre eső moslék+Arty skill? EPIK! :D Hány óra körül? Linkeld ide.
Avatar
arty

Hozzászólás #932 2016.03.30. 16:36

ahogy a teknika engedi... 5, f6?
linkelem majd, nem kerdes :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #933 2016.03.30. 16:38

arty írta:ahogy a teknika engedi... 5, f6?
linkelem majd, nem kerdes :D
Azok a számok a garantált frémrétet jelentik vagy az időpontot? :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #934 2016.03.30. 16:50

Leghamarabb fél 6-tól tudom nézni.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #935 2016.03.30. 16:52

arty írta:ahogy a teknika engedi... 5, f6?
linkelem majd, nem kerdes :D
Legyen 17:31. :vigyor: Dobhatod a linket is meg mehet video tag-be a csatornád.
Avatar
arty

Hozzászólás #936 2016.03.30. 17:08

itt lesz:

phpBB [media]


vagy linkben
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #937 2016.03.30. 17:12

Ja látom már, youtube :D

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #938 2016.03.30. 17:40

arty írta:itt lesz:

phpBB [media]


vagy linkben
Nem hiszem, hogy az avatarod okozta sírvaröhögést képes lennél fokozni, de már a próbálkozást is hihetetlen nagyra értékelem! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #939 2016.03.30. 17:55

Ó, Arty, Taurus Demon, részvétem! :D

De komolyan. Ezer óra speedrun nézés és többszárz óra játék után nekem még mindig ő a legnehezebbek egyike. Olyan nehézség spike a játék elején, hogy az maga a pokol. Legit módon éppen pár napja győztem le először, amikor az újan indított karakteremet már hónapok óta blokkolta.

Javaslom, hogy a fentről ugrálós módszerrel nyomd le, karakter meztelenre vetkőztet, hogy tudjon futni és ennyi. Ugrasz, döföd, hátraszaladsz, ő jön utánad, el mellette, fel létra, megint ugrasz és ezt ismételgeted. Máshogy szerintem nincs esélyed.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #940 2016.03.30. 18:05

Gyertek segíteni neki Youtube chatben! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #941 2016.03.30. 18:42

És megtörtént! Arty leverte a Taurus Demon-t, álljon eme komment emlékééül örökké! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Avatar
Necro

Hozzászólás #942 2016.03.30. 18:42

Közben beugrott a gépbe egy Toshiba DT01ACA300, nagyon brutális, semmilyen hangja nincs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #943 2016.03.30. 19:27

Necro írta:Közben beugrott a gépbe egy Toshiba DT01ACA300, nagyon brutális, semmilyen hangja nincs.
:eljen: Nekem is az van, leghalkabb vinyóm eddig.
Avatar
arty

Hozzászólás #944 2016.03.30. 19:40

DanielT írta::eljen: Nekem is az van, leghalkabb vinyóm eddig.
ez visitott tinmannél?

---

+1000 köszönet mindenkinek, életem egyik nagy meglepetése volt a DS.
teljesen megvilágosodtam, aki ezt tolja, az simán csak adrenalinjunkie :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #945 2016.03.30. 19:45

arty írta:ez visitott tinmannél?

---

+1000 köszönet mindenkinek, életem egyik nagy meglepetése volt a DS.
teljesen megvilágosodtam, aki ezt tolja, az simán csak adrenalinjunkie :D
Üdv a klubban. :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #946 2016.03.30. 20:16

arty írta:ez visitott tinmannél?

---

+1000 köszönet mindenkinek, életem egyik nagy meglepetése volt a DS.
teljesen megvilágosodtam, aki ezt tolja, az simán csak adrenalinjunkie :D
:eljen: Akartad, hát átélted az élményt! :vigyor3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #947 2016.03.30. 21:09

Arty streamje csak tovább mélyítette a das3 hypeot. Lassan kedzek beleőrülni a várakozásba :sir:
Avatar
Moby

Hozzászólás #948 2016.03.30. 21:31

Kb 2 órás delayyel követem a build 2016-ot, a #semmiseváltozott jegyében Dan Greenwalt az előbb mondta a pofámba, hogy boldog, hogy ezentúl minden forza játék jön xbox-ra, és windows 10-re.
Én is boldog vagyok, hogy #semmiseváltozott. Megnyugtató ez a stabil változatlanság, amely keretében várom a lambóvalalugasbancsapatás hármat :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #949 2016.03.30. 21:37

Ja. És még azt is mondja, hogy "we're able to drive it at 4K and 60 frames a second, the highest fidelity we've ever delivered'. Az uwp-ről beszél, és gondolom közben a one-ra gondol. Biztosan arra gondol, látom rajta. Remélem a nótisok is látják ezeket a boldog arcokat, kicsit emlékeztetnek a gyógyszeripari kísérleti állatok szabadonengedésére. Picit meg is könnyezném, de arty streamje szárazra pucolta a könnycsatornáimat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #950 2016.03.30. 21:51

arty írta:ez visitott tinmannél?

---

+1000 köszönet mindenkinek, életem egyik nagy meglepetése volt a DS.
teljesen megvilágosodtam, aki ezt tolja, az simán csak adrenalinjunkie :D
Végül meddig jutottál? Csakmert újratöltős estussal már easy. :bee1:
Sokkal tovább sajnos nem tudtam maradni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #951 2016.03.30. 22:22

No, Arty hősies helytállása annyira megihletett, hogy én is nekiálltam és befejeztem a Shadowrun-t!

Az említett nehézségi bukkanót követően elég durván tartotta ugyanazt a szintet a játék, de adaptálódtam és végül győzedelmeskedtem.

Bátran ajánlom mindenkinek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #952 2016.03.30. 22:22

Moby írta:Kb 2 órás delayyel követem a build 2016-ot, a #semmiseváltozott jegyében Dan Greenwalt az előbb mondta a pofámba, hogy boldog, hogy ezentúl minden forza játék jön xbox-ra, és windows 10-re.
Én is boldog vagyok, hogy #semmiseváltozott. Megnyugtató ez a stabil változatlanság, amely keretében várom a lambóvalalugasbancsapatás hármat :eljen:
Remélem megtalálom holnap felvételről, mert ezt látni akarom. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #953 2016.03.30. 22:29

DanielT írta:Remélem megtalálom holnap felvételről, mert ezt látni akarom. :D
Most is megteheted. 2:35-nél nyomnak a mókavonat start gombjára.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #954 2016.03.30. 22:47

Moby írta:Most is megteheted. 2:35-nél nyomnak a mókavonat start gombjára.
Szupi, most megnéztem az első 5 percet, de megvan a reggeli/kávé mellé a programom! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #955 2016.03.31. 06:48

Moby írta:Most is megteheted. 2:35-nél nyomnak a mókavonat start gombjára.
Phil megígérte, hogy becsszó látták a gaf-os/reddites cheklistet és az úgy is lesz. Májusban jön a v-sync, g-sync, freesync update.
Ha tényleg tartják magukat ehhez és idővel a store is kikupálódik, akkor felőlem jöhetnek az uwp-s cumók. A jelenlegi formájában viszont tényleg borzadály.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #956 2016.03.31. 07:06

benőmenő írta:Phil megígérte, hogy becsszó látták a gaf-os/reddites cheklistet és az úgy is lesz. Májusban jön a v-sync, g-sync, freesync update.
Ha tényleg tartják magukat ehhez és idővel a store is kikupálódik, akkor felőlem jöhetnek az uwp-s cumók. A jelenlegi formájában viszont tényleg borzadály.
Csak azt nem sikerült még elmondaniuk, hogy miért JOBB, mint bármi más. Ok, hogy elismerték, hogy szarabb és talán egyszer majd ugyanolyan lehet, de.... na érted...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #957 2016.03.31. 07:15

DanielT írta:Csak azt nem sikerült még elmondaniuk, hogy miért JOBB, mint bármi más. Ok, hogy elismerték, hogy szarabb és talán egyszer majd ugyanolyan lehet, de.... na érted...
Az áthozott ex-xbox ( :idiota: ) exkluzív cumók csak itt érhetőek el. Suck it. :mf1: Ez az érvelésük.
Meghogy a fartappot elég egyszer megírni és futni fog a döglődő telóiktól kezdve a pc-n és fosbónon át a holóig mindenen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #958 2016.03.31. 07:19

benőmenő írta:Az áthozott ex-xbox ( :idiota: ) exkluzív cumók csak itt érhetőek el. Suck it. :mf1: Ez az érvelésük.
Meghogy a fartappot elég egyszer megírni és futni fog a döglődő telóiktól kezdve a pc-n és fosbónon át a holóig mindenen.
Ok, a Fosbone cuccokat értem. Ez a Holo cucc pedig akkora epik fail lesz, mint a Kinect, csak század annyit nem adnak el belőle.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #959 2016.03.31. 07:33

benőmenő írta:Phil megígérte, hogy becsszó látták a gaf-os/reddites cheklistet és az úgy is lesz. Májusban jön a v-sync, g-sync, freesync update.
Ha tényleg tartják magukat ehhez és idővel a store is kikupálódik, akkor felőlem jöhetnek az uwp-s cumók. A jelenlegi formájában viszont tényleg borzadály.
Mods, on the other hand, will be more complicated. Spencer referenced Steam Workshop as the model for how it'll work, which appears to suggest only developer-sanctioned mods will function in the environment. Asked whether users can mod software that doesn't come with developer-created tools, Spencer did not rule it out entirely, but his answer also didn't offer any confirmation.
Kép
Forrás: PC Gamer
Avatar
arty

Hozzászólás #960 2016.03.31. 07:34

Moby írta:Kb 2 órás delayyel követem a build 2016-ot, a #semmiseváltozott jegyében Dan Greenwalt az előbb mondta a pofámba, hogy boldog, hogy ezentúl minden forza játék jön xbox-ra, és windows 10-re.
Én is boldog vagyok, hogy #semmiseváltozott. Megnyugtató ez a stabil változatlanság, amely keretében várom a lambóvalalugasbancsapatás hármat :eljen:
ehez aztán sok köze van a pöcének, mint platformnak... nem ám arról van szó, hogy a boxrészleg egy csőd*
szal, de, van változás: az MS feladja a konzolbizniszt, mert elfűrészelték az ágat maguk alatt a 2013as E3-on.

*nem hoz annyit, mint a polisztéshün
Avatar
DanielT

Hozzászólás #961 2016.03.31. 07:42

arty írta:ehez aztán sok köze van a pöcének, mint platformnak... nem ám arról van szó, hogy a boxrészleg egy csőd*
szal, de, van változás: az MS feladja a konzolbizniszt, mert elfűrészelték az ágat maguk alatt a 2013as E3-on.
Ja, mert az X360 sorsát is drámaian befolyásolta az esemény, hogy Frodóval és a cirkuszosokkal mutatták be... ugyan kérem.

Failgen vanik. E-PIK.
Avatar
arty

Hozzászólás #962 2016.03.31. 08:23

DanielT írta:Ja, mert az X360 sorsát is drámaian befolyásolta az esemény, hogy Frodóval és a cirkuszosokkal mutatták be... ugyan kérem.

Failgen vanik. E-PIK.
Rekordeladások vannak, soha ilyen jól nem ment még egyiknek se :) A failgen csak a topik közös tudatának képzelgése. :beka2:

Ezért is nem értem, hogy miért a bón1.5 és a pisi4.5 :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #963 2016.03.31. 08:36

arty írta:Rekordeladások vannak, soha ilyen jól nem ment még egyiknek se :) A failgen csak a topik közös tudatának képzelgése. :beka2:

Ezért is nem értem, hogy miért a bón1.5 és a pisi4.5 :(

Egészen őrületes mércével méred a sikerességet. Nem meglepő módon pont úgy, ahogy a többi ps4 tulaj. Ha jó sok pajtásod nézi a szaggatósfost, akkor nagyobb öröm nézni? Vagy mégis mi a jóisten érdekes abban, hogy mennyire széles réteget talál el a szotyi az árcimkével??? Nekem pl szomorú, hogy soha ennyi új tulaj nem kapott egy kiherélt torz képet a valaha szebb napokat megélt konzolos létnek :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #964 2016.03.31. 08:40

Failgen = remaszter pokol, az egyedi játékokat készítő stúdiók szétverése, szarfostechdemók exkluzívként, túlárazott geciszar szolgáltatás, fosfaszlé minőségű multiplatformok, kabaré, unbalanced hardver.


De ha mindezt jó nagy példányszámban adják el, akkor sikeresség vanik. Mmmmmkay.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #965 2016.03.31. 09:13

arty írta:ez visitott tinmannél?

---

+1000 köszönet mindenkinek, életem egyik nagy meglepetése volt a DS.
teljesen megvilágosodtam, aki ezt tolja, az simán csak adrenalinjunkie :D

:eljen: :eljen:
Hol van az az idő még amikor Tinmannek ajánlgattam a demon souls-t, ma meg már az egész topik remegve várja a következő részt! :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #966 2016.03.31. 09:27

Na már csak 11 nap.
BvHgIUd.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #967 2016.03.31. 09:29

Moby írta:Egészen őrületes mércével méred a sikerességet. Nem meglepő módon pont úgy, ahogy a többi ps4 tulaj.
Artynak nem kell tulajnak lennie, a szar védéséhez, a génjeiben van. :D Lásd IntelAMDnVidia. Mondhatni ő az egyik legelfogulatlanabb ember a topikban: elég ha valami szar, nem számít se logó, se más. Ez azért tiszteletreméltó következetesség!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #968 2016.03.31. 09:33

Greyfox írta::eljen: :eljen:
Hol van az az idő még amikor Tinmannek ajánlgattam a demon souls-t, ma meg már az egész topik remegve várja a következő részt! :D
Emlékszem a DS hype időszakodra, készült is rólam egy kép, amikor olvastam az egyik ilyen témájú kommentedet:

Kép

Minden respekt azoknak, akik annak idején felfedezték és tolták a köztudatba. :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #969 2016.03.31. 09:55

Ez a Win Store + Universal Apps kombó sikerre van ítélve!

phpBB [media]


Össze lehetne vágni Phil tegnapi prezijén elhangzott ígéretek minden szava mögé az aktuális failből egy kis reality check montázst.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #970 2016.03.31. 09:58

DanielT írta:Emlékszem a DS hype időszakodra, készült is rólam egy kép, amikor olvastam az egyik ilyen témájú kommentedet:

Kép

Minden respekt azoknak, akik annak idején felfedezték és tolták a köztudatba. :worship:


Azért többet vittem innen a topikból, mint hoztam. :ejnye1:
Legtöbbször bevállnak az ajánlásaitok (Zó-t kiemelve), azért is szeretek idejárni. :eljen:

Más: Szépen szivat a pillars of eternity, de élvezem! :zavart1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #971 2016.03.31. 10:25

Greyfox írta:Azért többet vittem innen a topikból, mint hoztam. :ejnye1:
Legtöbbször bevállnak az ajánlásaitok (Zó-t kiemelve), azért is szeretek idejárni. :eljen:

Más: Szépen szivat a pillars of eternity, de élvezem! :zavart1:
Te avval nem fogol végezni 12-ig érzésre. Biztosan jó ötlet volt ez így?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #972 2016.03.31. 10:49

Vigyázat, szemrák veszély!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #973 2016.03.31. 10:59

arty írta:Rekordeladások vannak, soha ilyen jól nem ment még egyiknek se :) A failgen csak a topik közös tudatának képzelgése. (
ms letiltott barmi nemu infot az eladasokrol, jo ha a sonyenak a felet elerik, nem veletlen fecsgetek az uzletag ertekesiteserol is

Nincsendoknel meg koztudott hogy az utobbi par evben mar nem megy nekik jol

Sonynak meg jol egyeduralkodokent

Mirol beszelsz amugy?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #974 2016.03.31. 11:05

Moby írta:Te avval nem fogol végezni 12-ig érzésre. Biztosan jó ötlet volt ez így?
Biztosan nem végzek vele, és biztosan nem volt jó ötlet.
Mentségemre nem az én hibám - beszívott, esélyem sem volt!
Legtöbbször azon szenvedek, hogy találjak valamit, amit élvezek, most legalább megvan az 5 éves terv! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #975 2016.03.31. 11:23

Greyfox írta:Biztosan nem végzek vele, és biztosan nem volt jó ötlet.
Mentségemre nem az én hibám - beszívott, esélyem sem volt!
Legtöbbször azon szenvedek, hogy találjak valamit, amit élvezek, most legalább megvan az 5 éves terv! :D
Ott figyel nekem is a polcomon a csodás Adventurer edition, és nagyon hívogat sokszor, de a megfelelő időt keresem rá. Ugyanígy vagyok a D:OS-EE-vel is. Meg még sokmindennel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #976 2016.03.31. 11:36

Moby írta:Ott figyel nekem is a polcomon a csodás Adventurer edition, és nagyon hívogat sokszor, de a megfelelő időt keresem rá. Ugyanígy vagyok a D:OS-EE-vel is. Meg még sokmindennel.
Inkább mesélj egy kicsit a Far Cry Primal - ról...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #977 2016.03.31. 11:38

Botond írta:Ú, ez kemény tévedés a spoilerben! Három miatyánkot mondjál el gyorsan és még egy DotT végigjátszást toljál iziben!
Jogos, rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy

Spoiler
kinyírni nem lehetett a mikróban. De ha lehetett mást is csinálni vele a kötelező kiengesztelésen túl, akkor tényleg kell egy újrajátszás. De majd úgyis kell idővel Steamre is.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #978 2016.03.31. 11:47

rencer.png


Tudom, tudom, de ez már durva és ilyenek jönnek :D Hát megy nekik a majd értesítjük szöveg :D :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #979 2016.03.31. 12:11

DanielT írta:Inkább mesélj egy kicsit a Far Cry Primal - ról...
Bazzeg el sem indítottam még :wilting: 12-én jön hozzá valami 4k texturapakk, de lehet, hogy az nekem nem is idei projekt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #980 2016.03.31. 12:47

Hm. A Microsoft bevételeinek mindössze 10%-át adja a Windows üzletág. Ez azért meglepett.

Első a cloud services, második a gaming(LOL), harmadik az Office és negyedik csak az OS. Cikk link

Vissza: “Leáldozott.hu”