A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #9591 2016.09.12. 20:25

elnezest kerek a vilag egyik legkretenebb konzolgyarosanak neveben!

pont pcre kenw demo, h lassa a peces h az uwp mar fasza, mennek a kormanyok, minden szipi szupi szuper!

vagy lehet, hogy....... naneee... lehet h egy szarhlom az egesz, mint az eddigi osszes sztoros fekalia?? letezhet??
skinnyman

Hozzászólás #9592 2016.09.12. 20:49

Amugy ha mar GTA5:
aki teheti, nezze meg hogy nez ki 4K-ban max kozeli beallitasokon. Valszeg nem fog fix 60 fps-sel futni (1070-en is meglepoen sokszor ott van azert, es olyan 45-nel lejjebb nem lattam meg menni, szoval igy is vagy 2-szer annyi fps, mint ami konzolon megszokott toredek ilyen felbontason/grafikan), de ez a reszletesseg buntet rendesen, az osszkep szinte photoreal, de tenyleg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9593 2016.09.12. 21:10

Volt hivatalos fejlesztői Forza demó stream és sorban banolták az embereket, akik a Pc demót emlegették.

Így kell kezelni a leendő vásárlókat! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #9594 2016.09.12. 21:25

faszan nez ki nagyon, amugy minden szokasos... sajna a kormany nelkuli belso nezet ugy nez ki megis kimarad :(

a demo kb 5. eventjenel beakadt a hang es kifagyott a jatek, ma meg1x nemtok nekiallni, mivel atvezetok stb elnyomhatatlan...

ami veeegre jo: bevezeto event alatt is atallithato a hud, nehezseg, stb!!!! vegre nincs kotelezo gagyizas szamarvezetovel az elso tutor eventeken.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9595 2016.09.12. 21:29

arty írta:ami veeegre jo: bevezeto event alatt is atallithato a hud, nehezseg, stb!!!! vegre nincs kotelezo gagyizas szamarvezetovel az elso tutor eventeken.
Apróság, de fontos. Eleve gyűlölöm a Forza H/Grid féle ultra bullshit "RPG" karrier módot, aminek ezek a kötelező bevezetők az idióta setupokkal az egyik első pokoli pontjai...

Néztem streamet, a hideg rázott a narrátorok minden mondatától. Az egész "boss, you have to show them" körítés UNDORÍTÓ. 12 éves pöcsöknek és 70 IQ alattiaknak való műmájer szarság.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9596 2016.09.12. 21:41

DanielT írta:Apróság, de fontos. Eleve gyűlölöm a Forza H/Grid féle ultra bullshit "RPG" karrier módot, aminek ezek a kötelező bevezetők az idióta setupokkal az egyik első pokoli pontjai...

Néztem streamet, a hideg rázott a narrátorok minden mondatától. Az egész "boss, you have to show them" körítés UNDORÍTÓ. 12 éves pöcsöknek és 70 IQ alattiaknak való műmájer szarság.
:eljen: hát evvan. De eza ausztrália nagyon bejøvős, szépen is fest, az autolista is eleg faszára sikerült, ugyhogy rohaggyonmeg, de továbbra is elég város.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9597 2016.09.12. 21:46

DanielT írta:Apróság, de fontos. Eleve gyűlölöm a Forza H/Grid féle ultra bullshit "RPG" karrier módot, aminek ezek a kötelező bevezetők az idióta setupokkal az egyik első pokoli pontjai...

Néztem streamet, a hideg rázott a narrátorok minden mondatától. Az egész "boss, you have to show them" körítés UNDORÍTÓ. 12 éves pöcsöknek és 70 IQ alattiaknak való műmájer szarság.
Szerencsére ezek nem tartanak sokáig. Mondjuk engem annyira nem is zavar, tudat alatt skipelem az ilyet a játékokban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9598 2016.09.13. 06:47

DanielT írta:Apróság, de fontos. Eleve gyűlölöm a Forza H/Grid féle ultra bullshit "RPG" karrier módot, aminek ezek a kötelező bevezetők az idióta setupokkal az egyik első pokoli pontjai...

Néztem streamet, a hideg rázott a narrátorok minden mondatától. Az egész "boss, you have to show them" körítés UNDORÍTÓ. 12 éves pöcsöknek és 70 IQ alattiaknak való műmájer szarság.
Még jó, hogy az Autosportban már ez is minimális volt. Csak a csoportok voltak elkülönítve (touring, endurance, open wheel, muscle car, Street, meg a végcél, a grid csempionsip, ami a végcél, vegyes eventekkel).
Nyilván ezeken belül is kategóriákkal. Van practice belőni az egyszerűsített setupot, van legtöbbször quali (kivéve, ha speckó event pl. touringban van egy verseny, ahol mindenki minikkel megy) és utána a verseny.
A progress meg számomra sokkal barátibb, mint a GT-ben, ahol egyszer vért szarok, hogy 2 kör alatt ne kapjak kört. Majd ha kigrindoltam a jó autót feltucsingolva én teszem ugyan ezt az ai-val, akár faltól-falig vezetve is. Mindig hátulról indulva. Blöe... :vomit:
Avatar
arty

Hozzászólás #9599 2016.09.13. 09:05

DanielT írta:Apróság, de fontos. Eleve gyűlölöm a Forza H/Grid féle ultra bullshit "RPG" karrier módot, aminek ezek a kötelező bevezetők az idióta setupokkal az egyik első pokoli pontjai...

Néztem streamet, a hideg rázott a narrátorok minden mondatától. Az egész "boss, you have to show them" körítés UNDORÍTÓ. 12 éves pöcsöknek és 70 IQ alattiaknak való műmájer szarság.
ha pedig csak egy kiaranyozandó eventlista van, akkor azért megy a sírás - tartalmatlan, dögunalom, stb.
egyébként választható rengeteg becenév, nekem má' aszondja a narrátor, hogy "conrade, you have to show them" :P

igen, ez a műműjerség abszolut a fiatalokat célozza, de tudomásul kell venni, hogy ők az igazi célcsoport, te már csak járulékos vásárló vagy... az idősebbeknek a szimeket heggesztik, de neked az se jó, mer' uncsi körözés ;)

---

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/FH3_Demo_Announce

We know fans are curious about the state of a Windows 10 PC demo for Forza Horizon 3. A standalone “Forza Horizon 3” PC demo will be released sometime after launch.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9600 2016.09.13. 09:11

Inside-ot tolta valaki? Vélemény?
Avatar
arty

Hozzászólás #9601 2016.09.13. 09:42

benőmenő írta:Még jó, hogy az Autosportban már ez is minimális volt. Csak a csoportok voltak elkülönítve (touring, endurance, open wheel, muscle car, Street, meg a végcél, a grid csempionsip, ami a végcél, vegyes eventekkel).
Nyilván ezeken belül is kategóriákkal. Van practice belőni az egyszerűsített setupot, van legtöbbször quali (kivéve, ha speckó event pl. touringban van egy verseny, ahol mindenki minikkel megy) és utána a verseny.
A progress meg számomra sokkal barátibb, mint a GT-ben, ahol egyszer vért szarok, hogy 2 kör alatt ne kapjak kört. Majd ha kigrindoltam a jó autót feltucsingolva én teszem ugyan ezt az ai-val, akár faltól-falig vezetve is. Mindig hátulról indulva. Blöe... :vomit:
Autosport nagyon frankó lehetett volna, HA:
- nem lőnek el sok dolgot előtte a Grid2-ben, amit (sajnos) végigjátszottam, így viszont másodjára már kissé uncsi a forumula/helyszín/autó/széria
- az autosportból nem vesznek ki csomó A->B versenyt, hogy aztán DLC-ként adják el (tehát Grid2 tartalom Autosport dlcként - röhej!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #9602 2016.09.13. 09:45

arty írta:A standalone “Forza Horizon 3” PC demo will be released sometime after launch.
Na én ötödére kúrva sem adok erre pénzt. Vagy inenaccount, vagy warez. Vagy a köpetem. Esetleg az sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9603 2016.09.13. 09:46

Moby írta:Na én ötödére kúrva sem adok erre pénzt. Vagy inenaccount, vagy warez. Vagy a köpetem. Esetleg az sem.
Üszkös férgek. Mertugye véletlen se kéne meggyőzni előre a usert, hogy nem fostak megint ki egy UWP rémálmot, ahol még refund sincs...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9604 2016.09.13. 09:47

Hú, még szerencse, hogy időben szóltak, gyorsan módosítom is a preordert.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #9605 2016.09.13. 09:49

Greyfox írta:Inside-ot tolta valaki? Vélemény?
Pár forintot megér, többet nem. Kicsit érdekes, mára inkább elunt koncepció, 2 órás aliggéming, óvodásszintű feladványokkal. Agyfasz, wtf sztorival. 5 dolcsinál többet nemigen adnék érte jó szívvel, de inlább egyet humblebundleben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9606 2016.09.13. 10:06

Nézem ezt a japó ps konfot, de eddig sikerült alulmúlniuk a prő leleplezést is.
Avatar
arty

Hozzászólás #9607 2016.09.13. 12:23

DanielT írta:Üszkös férgek. Mertugye véletlen se kéne meggyőzni előre a usert, hogy nem fostak megint ki egy UWP rémálmot, ahol még refund sincs...
Ha nem megint egy überszar portról van szó, érthetetlen a titkolózás.

Borzalmasan kéne a sztórnak a hájp, az IP is új (pécén), érthetetlen a genyózás. Vagy méginkább: gyanús ...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9608 2016.09.13. 13:26

arty írta:Ha nem megint egy überszar portról van szó, érthetetlen a titkolózás.

Borzalmasan kéne a sztórnak a hájp, az IP is új (pécén), érthetetlen a genyózás. Vagy méginkább: gyanús ...
Mondd csak ki nyugodtan: Az nVidia kezét sejted a dolog mögött! :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9609 2016.09.13. 13:57

DanielT írta:Mondd csak ki nyugodtan: Az nVidia kezét sejted a dolog mögött! :mf2:
/Akkor téved, a táskájuk van mögötte.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9611 2016.09.13. 14:17

Múlt hétvégén kb 75%-ig végignéztem az első részt Youtube-on, de nem fejeztem be, mert eluntam, ahogy annak idején is szénné frusztrált a gameplay. A hackelés mechanika ezzel a csővezetős játékkal, abban a mennyiségben egyszerűen elviselhetetlen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9612 2016.09.13. 14:18

Na. Ez fasza így.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #9613 2016.09.13. 16:49

DanielT írta:Na. Ez fasza így.
Csak nem fog így menni. Pedig valóban jó lenne, de bele kellett volna rakniuk úgy bruttó 150k HUF értékű hardvert a dobozba ehhez. Az meg ugye nem biznisz nekik.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9614 2016.09.13. 18:55

deep írta:Csak nem fog így menni. Pedig valóban jó lenne, de bele kellett volna rakniuk úgy bruttó 150k HUF értékű hardvert a dobozba ehhez. Az meg ugye nem biznisz nekik.
Háde ők nyilatkozták, higy a hájend píszíkkel akarnak lépést tartani, nem az ms-el. Csak akkó lehet nem az amd-t kellett volna kérdezni mi is az, mert szerintük...

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9615 2016.09.13. 20:35

Az első 1 percet legalább ajánlom még a nem érdeklődőknek is. :D

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #9617 2016.09.13. 21:05

Mekee írta:Háde ők nyilatkozták, higy a hájend píszíkkel akarnak lépést tartani, nem az ms-el. Csak akkó lehet nem az amd-t kellett volna kérdezni mi is az, mert szerintük...

Kép
nem mondtak ilyet
egyik kártya alatt se látom a hájend piszi feliratot

szal? :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9618 2016.09.13. 21:12

arty írta:annyit szoptak szegény pécések a gfwl-el, hogy megérdemlik az alamizsnát :D
:)
Avatar
deep

Hozzászólás #9619 2016.09.13. 21:26

DanielT írta:Az első 1 percet legalább ajánlom még a nem érdeklődőknek is. :D
Nekem az ilyen ufók csak elveszik a kedvem a játéktól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9620 2016.09.13. 21:49

deep írta:Nekem az ilyen ufók csak elveszik a kedvem a játéktól.
Ezt kapod tőlem karira:
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9621 2016.09.13. 23:00

arty írta:nem mondtak ilyet
egyik kártya alatt se látom a hájend piszi feliratot

szal? :P
Ezt a sony mondta, miután belerakták a psproba a polaris alapu gput, ami tudjuk mennyire a mai gaming csúcsa. Szóval én sem mondtam ilyet. :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9622 2016.09.13. 23:03

pár óra l4d2 után elgondolkoztam azon hogy hogyan kapott ez 8-9 pontokat? :kerdes: :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9623 2016.09.13. 23:05

phpBB [media]


várós
Avatar
Moby

Hozzászólás #9624 2016.09.13. 23:05

DanielT írta:Az első 1 percet legalább ajánlom még a nem érdeklődőknek is. :D
Nemtudom mifasznak nyomogatja a szkópot. Nem is céloz...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9625 2016.09.14. 00:09

Micsu írta:pár óra l4d2 után elgondolkoztam azon hogy hogyan kapott ez 8-9 pontokat? :kerdes: :fejvakaras:
Négyen játszottátok?
Avatar
arty

Hozzászólás #9626 2016.09.14. 09:16

Mekee írta:Ezt a sony mondta, miután belerakták a psproba a polaris alapu gput, ami tudjuk mennyire a mai gaming csúcsa. Szóval én sem mondtam ilyet. :nemtudom:
ők csak a genközepén pécére lépőket akarják a jobb graffal itt tartani, szó nem volt hájendről (vicces is lett volna a titánok árnyékában egy "480-al" meg az "atomprocival")

ez is éppen elég elmebeteg magyarázat, nem kell tovább tupirozni ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9627 2016.09.14. 11:05

Zóanagyvarázsló írta:Négyen játszottátok?
persze, bar nem baratokkal hanem idegenekkel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9628 2016.09.14. 11:06

arty írta:ők csak a genközepén pécére lépőket akarják a jobb graffal itt tartani, szó nem volt hájendről (vicces is lett volna a titánok árnyékában egy "480-al" meg az "atomprocival")

ez is éppen elég elmebeteg magyarázat, nem kell tovább tupirozni ;)
ok fogalmaztak ugy h a high end pcseket akarnak atcsabitani
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9629 2016.09.14. 11:58

Micsu írta:ok fogalmaztak ugy h a high end pcseket akarnak atcsabitani
Az tök jó, mert ők már lecserélték a 2x erősebb gépüket, mint ami a Prö lesz. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9630 2016.09.14. 12:04

Micsu írta:persze, bar nem baratokkal hanem idegenekkel
A Left 4 Deadnél az a lényeg, hogy nem settenkedős horror-túlélést vagy RPG-elemekkel tűzdelt diablós mókavonatot kell várni, hanem zombis FPS-t sok melee-vel és taktikázási igénnyel, amihez erősen ajánlott három vagy legalább két haver. Meg normális nehézségi szint, és akkor jöhet a szopástornádó, amíg nem ismered ki a játékot. A film végén lecsúszni a helikopterről, csónakról, anyám kínjáról priceless. Pláne ha egyedül maradtál le róla. (van benne amúgy versus mode is, de azt nem próbáltam.)

Az a baj, hogy azóta is a legtöbb kooperatív cucc inkább az egymás mellett gyakós nongame felé viszi el az irányt, szóval ezt én nagyon értékelem benne, ha messze nem is überhácé. Meg hát annak idején még a zombis téma is egy fokkal kevésbé volt elkoptatottabb. Ha valaha a Valve valami csoda folytán adna ki belőle harmadik részt, akkor az biztos, hogy nagy ugrásnak kéne lennie.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9631 2016.09.14. 12:05

IOS 10 notification screen elég ocsmány lett. Próbálják csábítani a droidosokat? :rolleyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9632 2016.09.14. 12:27

Zóanagyvarázsló írta:A Left 4 Deadnél az a lényeg, hogy nem settenkedős horror-túlélést vagy RPG-elemekkel tűzdelt diablós mókavonatot kell várni, hanem zombis FPS-t sok melee-vel és taktikázási igénnyel, amihez erősen ajánlott három vagy legalább két haver. Meg normális nehézségi szint, és akkor jöhet a szopástornádó, amíg nem ismered ki a játékot. A film végén lecsúszni a helikopterről, csónakról, anyám kínjáról priceless. Pláne ha egyedül maradtál le róla. (van benne amúgy versus mode is, de azt nem próbáltam.)

Az a baj, hogy azóta is a legtöbb kooperatív cucc inkább az egymás mellett gyakós nongame felé viszi el az irányt, szóval ezt én nagyon értékelem benne, ha messze nem is überhácé. Meg hát annak idején még a zombis téma is egy fokkal kevésbé volt elkoptatottabb. Ha valaha a Valve valami csoda folytán adna ki belőle harmadik részt, akkor az biztos, hogy nagy ugrásnak kéne lennie.
Mivel jó lenne valami coop móka, most megint megnézem mi ez, de nem sok esélyt látok, hogy beszippantson. Eleve ugye a zombi téma, plusz a "horde" mód féle játékmenet, tehát, hogy hullámokban jönnek felém mindenhonnan a genyák, kizárólag idegesít, nem pedig szórakoztat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9633 2016.09.14. 12:37

Greyfox írta:IOS 10 notification screen elég ocsmány lett. Próbálják csábítani a droidosokat? :rolleyes:
Jó, hogy mondod, gyorsan le is cseréltem 1 másodperc alatt a lock screenemet, egy Microsoft által készítettre. :D Mert így tartotta kedvem épp. :P

Ha mást is érdekel Ami tetszik, hogy a tök frankón válogatott Bing képernyőket szedi és folyamatosan cseréli a háttérben.

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #9634 2016.09.14. 12:44

DanielT írta:Jó, hogy mondod, gyorsan le is cseréltem 1 másodperc alatt a lock screenemet, egy Microsoft által készítettre. :D Mert így tartotta kedvem épp. :P

Ha mást is érdekel Ami tetszik, hogy a tök frankón válogatott Bing képernyőket szedi és folyamatosan cseréli a háttérben.

az
Ez volt a kedvenc funkcióm: Sports: Get live Cricket scores on your locker and stay up-to-date
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9635 2016.09.14. 12:46

TasManXT írta:Ez volt a kedvenc funkcióm: Sports: Get live Cricket scores on your locker and stay up-to-date
Ne is mondd. Megváltoztatta az életem! :banplz: (szerencsére minden kikapcsolható)

szerk: Kivéve a Bing search bar, de az meg tök jó, mert így minden alkalommal elröhögöm magam, amikor kézbe veszem a telefont. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9636 2016.09.14. 12:47

Greyfox írta:IOS 10 notification screen elég ocsmány lett. Próbálják csábítani a droidosokat? :rolleyes:
Viszont majdnem sikerült koppintaniuk a glance screen-t a winphone-tól. Addig eljutottak, hogy zsebből kivéve nyomkodás nélkül látszik az óra, de azt meghagyták későbbre, hogy ne komplett lockscreen égesse a retinádat, ha hajnalban ránéznél mennyi az idő. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9637 2016.09.14. 12:50

DanielT írta:Mivel jó lenne valami coop móka, most megint megnézem mi ez, de nem sok esélyt látok, hogy beszippantson. Eleve ugye a zombi téma, plusz a "horde" mód féle játékmenet, tehát, hogy hullámokban jönnek felém mindenhonnan a genyák, kizárólag idegesít, nem pedig szórakoztat.
Neked haverokkal sem ajánlanám, de egyedül egy horde-ó fos. Viszont úgymond annak, ami, kifejezetten jól összerakta a Valve, jó cucc volt maga idejében - és még sokáig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #9638 2016.09.14. 13:38

eje75 írta:Óbazz, most olvasom, ez komoly?? Akkor ez azt jelenti, hogy nem veszel vízhűtést a közeljövőben?
Elkapta az asszonyt a midlife krízis. Kutya is jó dolgában veszik meg. Lelép egy ötvenessel, de jut is marad is, inkább a gyerekek a probléma. Vízhűtés egyelőre kimarad, de nem anyagi okokból, hanem mert élni sincs kedvem, a gép ment vagy 2 órát az elmúlt 2 hónapban...
Mindegy, az idei év szenvedős lesz, aztán jövőre meglátjuk merre van előre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9639 2016.09.14. 13:44

Ez a drón mód poén, sajnos ebben a videóban egy kontár kezében van, de még így is vannak jó pillanatok.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #9640 2016.09.14. 13:46

Jaj igértem....: nem lesz kódom fh3-hoz. Vagyis valamikor később talán, de inkább nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9641 2016.09.14. 13:50

Moby írta:Jaj igértem....: nem lesz kódom fh3-hoz. Vagyis valamikor később talán, de inkább nem.
TUDTAM!!! :ijedt:

Akkor most mi lesz? Neked van gyakorlatod ebben a sharingben, legalább azt mondd el, hogy mi a módja, ha elveid miatt mégse szállsz be.

Bár, ha jól sejtem: kell egy acc, azzal megvesz, a többiek belépnek vele a store-ba, letöltik, kilépnek és a gépen lévő másik valódi accal szintén indítható a cucc.
Avatar
arty

Hozzászólás #9642 2016.09.14. 14:16

Botond írta:Elkapta az asszonyt a midlife krízis. Kutya is jó dolgában veszik meg. Lelép egy ötvenessel, de jut is marad is, inkább a gyerekek a probléma. Vízhűtés egyelőre kimarad, de nem anyagi okokból, hanem mert élni sincs kedvem, a gép ment vagy 2 órát az elmúlt 2 hónapban...
Mindegy, az idei év szenvedős lesz, aztán jövőre meglátjuk merre van előre.
sztereotípia, de én rád tippeltem volna :) 1080, aztán az a meccs.... tipikus ugródeszkák a vintage kabrióhoz és a húszéves cicushoz :idiota:

(amúgy részvétem, fantáziáltam hasonlókról mostanság éshát hideg verejtékben fürödve ébredtem :) )
Avatar
Moby

Hozzászólás #9643 2016.09.14. 14:17

DanielT írta:TUDTAM!!! :ijedt:

Akkor most mi lesz? Neked van gyakorlatod ebben a sharingben, legalább azt mondd el, hogy mi a módja, ha elveid miatt mégse szállsz be.

Bár, ha jól sejtem: kell egy acc, azzal megvesz, a többiek belépnek vele a store-ba, letöltik, kilépnek és a gépen lévő másik valódi accal szintén indítható a cucc.
Pontosan. Azután gyakorlatilag le is törölhető az account a gépről.
Amúgy nem az elveim miatt nem szállok be, nekem olyanjaim nincsenek. Egyrészt szopjanak le, másrészt toltam tegnap boxon. Oké, pécén nyilván szebb, de ez egy-az-egyben a második rész. Sokat nem sikerült hozzátenni, szal ráér ez nekem. Ha lesz kódom később nyertem, ha meg nem, akkor kimarad. Nem kihagyhatatlan ez már nekem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9644 2016.09.14. 14:23

Botond írta:Elkapta az asszonyt a midlife krízis. Kutya is jó dolgában veszik meg. Lelép egy ötvenessel, de jut is marad is, inkább a gyerekek a probléma. Vízhűtés egyelőre kimarad, de nem anyagi okokból, hanem mert élni sincs kedvem, a gép ment vagy 2 órát az elmúlt 2 hónapban...
Mindegy, az idei év szenvedős lesz, aztán jövőre meglátjuk merre van előre.
fel a fejjel
En pont ezert nem csinaltam még gyereket csak valtogatom a noket, kibe bizhat meg az ember? Hazassag nalam meg off kat foleg ugy h 5 ev utan kozos minden, bele nem megyek :( max hazassagi szerzodes de nagyon jo ilyennel inditani egy hazassagot
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9645 2016.09.14. 14:26

arty írta:sztereotípia, de én rád tippeltem volna :) 1080, aztán az a meccs.... tipikus ugródeszkák a vintage kabrióhoz és a húszéves cicushoz :idiota:

(amúgy részvétem, fantáziáltam hasonlókról mostanság éshát hideg verejtékben fürödve ébredtem :) )
Mármint az artygényességből kiindulva a húszéves cicusokkal is úgy vagy, mint a 24 fps fölötti filmszerűséggel? Én is hideg verejtékben ébrednék helyetted!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9646 2016.09.14. 14:28

Micsu írta:fel a fejjel
En pont ezert nem csinaltam még gyereket csak valtogatom a noket, kibe bizhat meg az ember? Hazassag nalam meg off kat foleg ugy h 5 ev utan kozos minden, bele nem megyek :( max hazassagi szerzodes de nagyon jo ilyennel inditani egy hazassagot
Pedig a gyerek jól jön majd akkor, amikor a CS 2050 előtt már ő viszonozza az egykori pelenkázást.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9647 2016.09.14. 14:31

Micsu írta:En pont ezert nem csinaltam még gyereket
Vagy legalábbis így tudtad a poszt megírásának pillanatában :banplz: Amúgy a szerződésnek sincs értelme ha minden bevitt vagyonról van papírod, mehogy csak a házasság alatt szerzett vagyon osztódik, az meg osztódik mindenképp, együttélésnél is, nem kell ahhoz összeházasodni sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.09.14. 14:36-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9648 2016.09.14. 14:33

Erről a Crew-ról valami leáldos szakvélemény? (A bullshiteket, pardon, az autós játékokat gyűlölő DT-t leszámítva.) Ha már ingyenessé tette a mindig minőséget szállító UbiSoft, csak jó lehet :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9649 2016.09.14. 14:51

Zóanagyvarázsló írta:Erről a Crew-ról valami leáldos szakvélemény? (A bullshiteket, pardon, az autós játékokat gyűlölő DT-t leszámítva.) Ha már ingyenessé tette a mindig minőséget szállító UbiSoft, csak jó lehet :kuss:
:kuss:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9650 2016.09.14. 14:52

Botond írta:Elkapta az asszonyt a midlife krízis. Kutya is jó dolgában veszik meg. Lelép egy ötvenessel, de jut is marad is, inkább a gyerekek a probléma. Vízhűtés egyelőre kimarad, de nem anyagi okokból, hanem mert élni sincs kedvem, a gép ment vagy 2 órát az elmúlt 2 hónapban...
Mindegy, az idei év szenvedős lesz, aztán jövőre meglátjuk merre van előre.
:zavart2: Friss házasként nem jó ilyeneket olvasni. Kitartás, csak előre nézz! :wave:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9651 2016.09.14. 14:54

Greyfox írta::zavart2: Friss házasként nem jó ilyeneket olvasni. Kitartás, csak előre nézz! :wave:
Neked nincs mitől félned, az iPhone megvédi örök szerelmeteket! :PPP
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #9652 2016.09.14. 14:55

Milyen 32-es full hd tv-t érdemes manapság venni PC (gaming) monitornak? Ideálisan jó panel, de nem smart, nem 3D, emiatt olcsó ár. Samsung 32EH5000 volt talán ilyen, de már nem árulják, az utódját meg nem találom a típusjelölések dzsungelében (gratula, Samsung!). Lehet persze más márka is. (Moby, neked milyen van?)
Avatar
eje75

Hozzászólás #9653 2016.09.14. 14:58

Botond írta:Elkapta az asszonyt a midlife krízis. Kutya is jó dolgában veszik meg. Lelép egy ötvenessel, de jut is marad is, inkább a gyerekek a probléma. Vízhűtés egyelőre kimarad, de nem anyagi okokból, hanem mert élni sincs kedvem, a gép ment vagy 2 órát az elmúlt 2 hónapban...
Mindegy, az idei év szenvedős lesz, aztán jövőre meglátjuk merre van előre.
oh man...csak viccelni próbáltam a vízhűtéssel, sajnálom, hogy így jártál... Én is belegondoltam már, hogy mi lene, ha elhagyna az asszony, és percről-percre jobb kedvem lett, láttam magam üres pizzásdobozok között, sörbűzösen a BF1 előtt, már a felhők felett jártam.... aztán eszembe jutott a gyerek... a többi menyország, de a gyerek az nagy kibaszás lenne..... kitartás: már csak 1 hónap és itt a BF :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #9654 2016.09.14. 15:02

Guardian Hero írta:Milyen 32-es full hd tv-t érdemes manapság venni PC (gaming) monitornak? Ideálisan jó panel, de nem smart, nem 3D, emiatt olcsó ár. Samsung 32EH5000 volt talán ilyen, de már nem árulják, az utódját meg nem találom a típusjelölések dzsungelében (gratula, Samsung!). Lehet persze más márka is. (Moby, neked milyen van?)
Lolololo....kezdődik.. :violent:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9655 2016.09.14. 15:02

Zóanagyvarázsló írta:Erről a Crew-ról valami leáldos szakvélemény? (A bullshiteket, pardon, az autós játékokat gyűlölő DT-t leszámítva.) Ha már ingyenessé tette a mindig minőséget szállító UbiSoft, csak jó lehet :kuss:
Ingyé egy próbát megér. Ha megvoltak a TDU-k, akkor nagyjából ugyanarra számíthatsz, csak igényesebbek az átvezetők, valami sztoriszerűség van benne, de elég uncsi és lapos, hamar vége is, a z irányítás elég árkéd, de még tán a pont az elviselhető fajta. Amilyen nagy, olyan unalmas is, mert üres az egész, ilyen menetközbeni mini feladatokkal szórták tele, de mivel van 4-5 féle, így az sem igen köt le. Önmagában ennyi, persze a Wildrun DLC hozzátesz, abban már van némi MMO szerű jelleg is, vannak havi meg egy nagy éves event, amiben összeméred magad a communityvel, és ennyi. Jameg motorok, monstertruck, meg ilyesmi, de közel nem ér annyit amibe kerül.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9656 2016.09.14. 15:03

DanielT írta:Neked nincs mitől félned, az iPhone megvédi örök szerelmeteket! :PPP
Akkor jó vétel volt! :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9657 2016.09.14. 15:08

DanielT írta:Ez a drón mód poén, sajnos ebben a videóban egy kontár kezében van, de még így is vannak jó pillanatok.

phpBB [media]
:taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9658 2016.09.14. 15:17

Guardian Hero írta:Milyen 32-es full hd tv-t érdemes manapság venni PC (gaming) monitornak? Ideálisan jó panel, de nem smart, nem 3D, emiatt olcsó ár. Samsung 32EH5000 volt talán ilyen, de már nem árulják, az utódját meg nem találom a típusjelölések dzsungelében (gratula, Samsung!). Lehet persze más márka is. (Moby, neked milyen van?)
32H5500, de csak az sg-s aláírásomból tudom :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.09.14. 15:18-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9659 2016.09.14. 15:17

eje75 írta:Lolololo....kezdődik.. :violent:
Megjött má a zilliárd forintos csodád?
Avatar
eje75

Hozzászólás #9660 2016.09.14. 15:25

Moby írta:Megjött má a zilliárd forintos csodád?
Nope: berendelték raktárra, kb. 2 hét... de rohadt rendesek voltak, elmondtam, hogy jártam, és megígérték, hogy megnézik előtte, és ha válallható, akkor azzal hívnak, ha xar, akkor nem kell elvinnem...

Vissza: “Leáldozott.hu”