A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #9521 2016.09.10. 14:46

Mekee írta:Mind az összes kicsikart 40frémmel együtt, ami ugyanannyi mint a 10éves mobilHW wiiu-n. Ja respekt :D
Ha arra nem veszed a fáradtságot, hogy megnézd a videot, minek kommentelsz?
bayo3287556.jpg

Nyilván költői.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9522 2016.09.10. 15:26

arty írta:Ha arra nem veszed a fáradtságot, hogy megnézd a videot, minek kommentelsz?
bayo3287556.jpg

Nyilván költői.
igen. Sokszormeg 40volt xoneon is mikor wiiu-n.
Elég alapelvárás lenne hogy 3x olyan erős hw-en fusson stabilan nem? És mivel nem megy feltételezem nem a hw kevés hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9523 2016.09.10. 17:01

Förtelmesen érdektelen számomra, főleg a jelenlegi álmodozós, Cerny féle bullshittel körített állapotában a PS4Pro, de ha már rábukkantam:

Fent az artifactos, "szőröskezű" a nagyon nextgen csodaPRŐ, alatta PC 1440p, legalul ami nem homály az a natív 4K.

Kép

Bónusz infó: A Rainbow Six Siege -ben már volt Pc-n a checkerboard rendering, van róla sok-sok oldalas tech prezi is. ITT, 44. oldaltól

Végül Durante álláspontja a témában: "There are already multiple shipped games which offer (optional) reconstruction techniques on PC. There will be more in the future. Having that option is a good thing. The whole idea that these techniques aren't possible or (optionally) useful on PC is ridiculous."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9524 2016.09.10. 17:06

arty írta:Ha arra nem veszed a fáradtságot, hogy megnézd a videot, minek kommentelsz?
bayo3287556.jpg

Nyilván költői.
20 másodperc múlva meg ez. Itt mi történik? User error? Nyilván költői.

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #9525 2016.09.10. 17:10

Mekee írta:igen. Sokszormeg 40volt xoneon is mikor wiiu-n.
Elég alapelvárás lenne hogy 3x olyan erős hw-en fusson stabilan nem? És mivel nem megy feltételezem nem a hw kevés hozzá.
A vita eldöntéséhez az kéne, hogy tedd fel a wii emulátort és nézz meg vele pár címet ... egy pentium3 900mhz + 4850es radeonon. Miért 4fps-el megy rajta a wii-n 60fps donkeykong? ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #9526 2016.09.10. 17:12

Tegnap néztem streameket mafia3-ból. Kuuurvára tetszik, meg is vettem.
Avatar
arty

Hozzászólás #9527 2016.09.10. 17:19

DanielT írta:20 másodperc múlva meg ez. Itt mi történik? User error? Nyilván költői.

Kép
itt összefossa magát a gép/emuláció :)
és ezzel nem kell baszakodni, hogy megold... +ha jól látom a mocsokerősvadállat 360on is elég ratyi, lehet ez csak a tökéletes emulácio miatt van :P

mikrolagol a raceroom, mint a barom - de csak ha vezetek, replayben ugyanez ezerfrém.
a 1070 1023mhz-en rohad, cpu-használtság kvázi nincs. miért?
kibebarmolt irritáló, hogy pöcén szinte ~minden ótóka egy SZOPÁS. oké, jórészük garázsszim kategoria, de a forzával sincs szerencsém, pedig végre jólmenne, kormány is van.... de nem nyertem a pécélottón játékidőt :( (totti épp nemrég irta, hogy berohadt negyvenfrémre az f1 2016ja, ami előtte smooth volt - wtf? mondjuk gyanus, h most upgrédelt w10anniversaryra a forza miatt...)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9528 2016.09.10. 18:08

Mekee írta:No gondótam meglesem a nyúlsexet, leszedtem a HR-t, mondom előtte jó lesz belerázódni, felraktam a sárgaságírtót, de ez hogyismondjam... nem öregedett szépen, konkrétan 10perc után menekültem belőle, ugyhogy jöhet a MD...
Vagy az IW, éppen most rittyentettem arról is pár szót. Mondjuk azt nem ígérem, hogy kedvet csinál hozzá :)

Az MD elején a menüben amúgy választható egy sztoriösszefoglaló videó. Tán negyedórás. Abban is gyönyörűek a sokéves, borzalmas minőségű átvezetők.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9529 2016.09.10. 18:54

Zóanagyvarázsló írta:Vagy az IW, éppen most rittyentettem arról is pár szót.
Lévén, hogy még a steam accomról is eltávolítottam a rajta lévő Deus részt, jól példázza a viszonyom a játékhoz, de elolvastam (najó ugráltam kicsit).

Még a górcső említése után az elején és az apologétáknál is kitartottam... :idiota:

ÉS NEM HIÁBA!

Spoiler
Mert találtam egy elírást: "mint a Mag Rail falon út tüzelő módja" falon út. Lehetne egyébként egy falon út, de szerintem most nem azt akartad írni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9530 2016.09.10. 19:02

Első blikkre egész faszának tűnik a gefexp 3. Nem értem miért nem frissíti be magát a 2 automatikusan rá, de ez legyen a legnagyobb gond.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9531 2016.09.10. 19:03

Moby írta:Tegnap néztem streameket mafia3-ból. Kuuurvára tetszik, meg is vettem.
Most néztem meg először mi ez, mert az előző két rész a korszak miatt nekem nem jött be. Örömmel látom, hogy ez már valamivel modernebb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9532 2016.09.10. 19:47

DanielT írta:Lévén, hogy még a steam accomról is eltávolítottam a rajta lévő Deus részt, jól példázza a viszonyom a játékhoz, de elolvastam (najó ugráltam kicsit).

Még a górcső említése után az elején és az apologétáknál is kitartottam... :idiota:

ÉS NEM HIÁBA!

Spoiler
Mert találtam egy elírást: "mint a Mag Rail falon út tüzelő módja" falon út. Lehetne egyébként egy falon út, de szerintem most nem azt akartad írni.
Kösz, nem semmi, hogy éppen itt találok korrektort. Azt viszont remélem, hogy a böngésződ előzményeiből is törölted gyorsan a nyúlbagzásra utaló jeleket!
Avatar
eje75

Hozzászólás #9533 2016.09.10. 19:58

Moby írta:Tegnap néztem streameket mafia3-ból. Kuuurvára tetszik, meg is vettem.
Sweet....! Oktober 7? Végzel vele BF1 megjelenéséig? :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9534 2016.09.10. 20:01

Bekaphatjátok! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9535 2016.09.10. 20:04

Moby írta:Bekaphatjátok! :mf2:
Mire vetted? PS4Pro?
Avatar
Moby

Hozzászólás #9536 2016.09.10. 20:06

Moby írta:Bekaphatjátok! :mf2:


/a nagyobb kérdés, hogy a nyúlszexel végzek-e addig. Bevallom töredelmesen: olyan nagyon nem köt le. Vagyis, hogy pontosabb legyek egyre kevésbé köt le. Pedig nincs vele baj, nem tudnék felhozni komolyabb hibát, az egyetlenen kívül, hogy semmiben nem több, mint az előző. Lehet, hogy túl sokat vártam tőle, de eddig a karakterek is olyanok, hogy vagy ismerem az előzőből, vagy egy érdektelen senki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9537 2016.09.10. 20:10

DanielT írta:Mire vetted? PS4Pro?
A vesémbe látsz! :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9538 2016.09.10. 20:37

Moby írta:/a nagyobb kérdés, hogy a nyúlszexel végzek-e addig. Bevallom töredelmesen: olyan nagyon nem köt le. Vagyis, hogy pontosabb legyek egyre kevésbé köt le. Pedig nincs vele baj, nem tudnék felhozni komolyabb hibát, az egyetlenen kívül, hogy semmiben nem több, mint az előző. Lehet, hogy túl sokat vártam tőle, de eddig a karakterek is olyanok, hogy vagy ismerem az előzőből, vagy egy érdektelen senki.
karakterek tényleg hurkák de engem leköt mert itt van játékmenet meg változatosak a pályák és a küldik, sok a nemsárga rész is :P, a witcherrel voltam így, nagyfaszú szörnygyilkos geraltal sok választásod nem volt
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9539 2016.09.10. 20:39

Moby írta:/a nagyobb kérdés, hogy a nyúlszexel végzek-e addig. Bevallom töredelmesen: olyan nagyon nem köt le. Vagyis, hogy pontosabb legyek egyre kevésbé köt le. Pedig nincs vele baj, nem tudnék felhozni komolyabb hibát, az egyetlenen kívül, hogy semmiben nem több, mint az előző. Lehet, hogy túl sokat vártam tőle, de eddig a karakterek is olyanok, hogy vagy ismerem az előzőből, vagy egy érdektelen senki.
Én most elvagyok vele, igaz nagyon az elejen vagyok, most mentem prágai prince-hez upgradelni :)
Viazont vágytam már erre a világra, szoval nembaj ha nem több.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9540 2016.09.10. 20:42

DanielT írta:Most néztem meg először mi ez, mert az előző két rész a korszak miatt nekem nem jött be. Örömmel látom, hogy ez már valamivel modernebb.
Elsőre a Driver:SF ugrott be valamié :wink:
Viszint én szerettem, az elsőt orrba szájba toltuk pcn, konzolon viszont retekszar volt, mintha nem ugyanaz a játék lett volna. A 2 hát azmá gyengébb eresztés volt, de csak letoltam, de mindegyiknél megvolt a hangulat, itt is elsőre betalált.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9541 2016.09.10. 20:58

Zóanagyvarázsló írta:Vagy az IW, éppen most rittyentettem arról is pár szót. Mondjuk azt nem ígérem, hogy kedvet csinál hozzá :)

Az MD elején a menüben amúgy választható egy sztoriösszefoglaló videó. Tán negyedórás. Abban is gyönyörűek a sokéves, borzalmas minőségű átvezetők.
Szep iromány ismét! Hát én ugyvagyok vele, hogy a régi nagy kedvenceket főleg nem veszem elő, jobb igy max olvasni, vagy emlékezni rá, ne rontsa az emlékeim. Nemcsak grafikailag, az akkori kiválo játékmechanikák is csődöt mondanak mostanára.
Emlekszem mikor jött ez, én rohantam a helyi beszerzőemberhez kiiratni, aztán otthon láttam hogy bizony csöppet szaggat. De még ugy is letoltam pár küldit vagy 10-15fpsel :)
Aztán jött az upgrade
Avatar
Moby

Hozzászólás #9542 2016.09.10. 23:07

DanielT írta:Mire vetted? PS4Pro?
Bazzeg a káttinedzsteknáládzsitok többször fossa össze magát, mint az első trabantom* :D Mondjuk rövid időkre legalább, de a végén már én is jó voltam komplett trabi motorcserében! :)

/Érettségire kaptam a nagybátyámtól, gigantikus szalaggal átkötve, masnival a tetején. Öregebb volt, mint a rendszer mai szülte, 6 voltos volt, egy kurva rádiót nem lehet belerakni, csak a sajátját :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9543 2016.09.11. 09:53

Moby írta:Bazzeg a káttinedzsteknáládzsitok többször fossa össze magát, mint az első trabantom* :D Mondjuk rövid időkre legalább, de a végén már én is jó voltam komplett trabi motorcserében! :)

/Érettségire kaptam a nagybátyámtól, gigantikus szalaggal átkötve, masnival a tetején. Öregebb volt, mint a rendszer mai szülte, 6 voltos volt, egy kurva rádiót nem lehet belerakni, csak a sajátját :idiota:
Mifossaössze? Kié a technolozsi? He?

Trabant már akkor elindult az Apple útján. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9544 2016.09.11. 10:36

Forza Horizon 3 Hómolók egyesüljetek!

No, akkor hogyan is tudjuk a legundorítóbban lehúzni az MS-t? Köszönettel, hogy pl demót se kapunk. Kinti store-ban vásárlásban kinek van gyakorlata? Moby? A Szingapúriban pár ezressel olcsóbb. (14,200 Ft kb)

És akkor ezt kellene szétdobni, egy 4-es csapat már korábban alakult, ha jó emlékszem Deep, Mekee, Moby és én voltunk benne. Mivel 5 gépen használható, így ez a 4 egy biztonsági tartalékkal ideálisnak tűnik.

El kéne kezdeni összehozni a gyakorlatban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9545 2016.09.11. 11:20

DanielT írta:Forza Horizon 3 Hómolók egyesüljetek!

No, akkor hogyan is tudjuk a legundorítóbban lehúzni az MS-t? Köszönettel, hogy pl demót se kapunk. Kinti store-ban vásárlásban kinek van gyakorlata? Moby? A Szingapúriban pár ezressel olcsóbb. (14,200 Ft kb)

És akkor ezt kellene szétdobni, egy 4-es csapat már korábban alakult, ha jó emlékszem Deep, Mekee, Moby és én voltunk benne. Mivel 5 gépen használható, így ez a 4 egy biztonsági tartalékkal ideálisnak tűnik.

El kéne kezdeni összehozni a gyakorlatban.
úgy néz ki lesz kódom. One-ról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9546 2016.09.11. 11:23

Moby írta:úgy néz ki lesz kódom. One-ról.
És ez hogyan érinti az ügyünket? Kiszálltál az osztókörből, csak most szálltál be igazán? Szálláspontod állapota érdekel tehát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9547 2016.09.11. 11:24

DanielT írta:És ez hogyan érinti az ügyünket? Kiszálltál az osztókörből, csak most szálltál be igazán? Szálláspontod állapota érdekel tehát.
vagyis nem kódom, hanem accom. Ha lesz megkapjátok term.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9548 2016.09.11. 11:31

Engem továbbra is érdekel a dolog, szóóóval, rám mindenképpen lehet számítani :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9549 2016.09.11. 11:37

Moby írta:vagyis nem kódom, hanem accom. Ha lesz megkapjátok term.
Szhüper! Akkor majd tájékoztass, hogy hogyan alakul az ügy. Paypalon majd áttoljuk beugrót.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9550 2016.09.11. 11:44

DanielT írta:Szhüper! Akkor majd tájékoztass, hogy hogyan alakul az ügy. Paypalon majd áttoljuk beugrót.
Ha tudok, ingyen tudok. A négyesfogatban mindenképp bennevagyok. Vagy accountot, vagy pénzt hozok. Valami lesz, még ma kiderítem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9551 2016.09.11. 11:54

Moby írta:Ha tudok, ingyen tudok. A négyesfogatban mindenképp bennevagyok. Vagy accountot, vagy pénzt hozok. Valami lesz, még ma kiderítem.
:eljen: az ingyen a legjobb, de persze nyilván a paypal ittis játszik
Avatar
eje75

Hozzászólás #9552 2016.09.11. 12:25

Mekee írta:Engem továbbra is érdekel a dolog, szóóóval, rám mindenképpen lehet számítani :D
Engem is érdekel a dolog...
Avatar
Botond

Hozzászólás #9553 2016.09.11. 12:27

Moby írta:Ha tudok, ingyen tudok. A négyesfogatban mindenképp bennevagyok. Vagy accountot, vagy pénzt hozok. Valami lesz, még ma kiderítem.
Ingyennek a negyede ötöde még nekem is belefér így a válóper közepén is. :D Szal count me in.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9554 2016.09.11. 12:33

Botond írta:Ingyennek a negyede ötöde még nekem is belefér így a válóper közepén is. :D Szal count me in.
Nebassz, megtalálta az asszony a founders edition dobozt? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9555 2016.09.11. 12:53

Botond írta:Ingyennek a negyede ötöde még nekem is belefér így a válóper közepén is. :D Szal count me in.
Értem én, hogy én te akarod a legdrágább mókákban vinni a topikot, de ez már túlzás, már régen megnyerted a játékot :ejnye1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9556 2016.09.11. 14:11

No egykis vidámság kell ide! :wave: :email:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9557 2016.09.11. 16:44

Ómájgáááád, énis csak ezt tudtam mondani, ok elég béna aki játszik, de sajna a játék is annak tűnik.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9558 2016.09.11. 18:11

hangok szarok amúgy nem rossz
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9559 2016.09.11. 18:13

Mekee írta:No egykis vidámság kell ide! :wave: :email:
jóhogy nem az ms miatt, szarrá verték őket már régen :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9560 2016.09.11. 18:34

Micsu írta:jóhogy nem az ms miatt, szarrá verték őket már régen :D
Az a baj, hogy ez sehogy nem állja meg a helyét, mert ha a high-end pckell akarnak versenyezni akko mié egy ilyen aligjobb fossal jönnek elő, ami kb 20k val lesz a slim felett? Akkor csináltak volna 200k ért egy tényleg erősebbet, ami tán tényleg vinné a cmeket 4kban, vagy 60frémmel 1080-ban.
Ha meg tudták előre, akkormeg az az egész üzenete, hogy jól tudtuk hogy egy fos lesz launchkor ez a gép, de hátha megveszitek mégegyszer. Az egyetlen dolog amiben versenyeznek az MS-el, az a bullshit kommunikáció, nem más.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #9561 2016.09.11. 20:32

GTA 5 Online-t újra elővettem 1 év után, hogy megnézzem kijavították-e a hibákat, illetve, hogy milyen újdonságok kerültek be.

GTA 5 premium race: 20k a belépő, az első 3 helyezettet díjazzák, 1. helyért 100k jár
Stunt Series: Baromi jó kis épített pályák Los Santos felett. Ez jött a nyáron és még elég népszerű - tényleg jó!!!
Corporation(Associate): Lehet csinálni céget, ahol küldetéseket csinálhattok közösen, van fizetés, lehet lopkodni össze cuccokat egy raktárba, de ezzel még csak ismerkedem. Kurva sok pénz kell hozzá.

A többi mód nagyjából már régebb óta bent van, és annyira nem érdekes. Új verdák és plusz tuning lehetőség került még be: pimpelheted a ride-ot :D

Ami továbbra is fos:

-Random DC a session-ben. Hiába vagytok 19-en, simán ledobál... Elvileg routerben port forwarding megoldja, de könyörgöm.. 2016 van.
-Fenti dolog mellett és a didikált hostok hiányában hihetetlen rossz a latency sokszor, ami a versenyeken elég bosszantó tud lenni.
-Freemode pvp szinten értelmetlen, tök random kinyírják egymást a játékosok és ami szomorú, hogy egy súlytalan fos az egész. + hogy van adversary mode, ahol remek kis pvp küldik vannak 2-16 játékos részére és ezek tényleg élvezetesek. Utoljára egy olyat toltam le ahol van 4 testőr, 4 merénylő és a VIP játékost ki kell vinni egy helyre. Nincs jármű, limitáltak a fegyverek. Ez jó móka volt.
-A játékban rengeteg a csaló, mivel szinte patchenként van valami glitch ami duplikálja a járgányokat, vagy egyéb huncutság, és ezt sokan kihasználják így szert téve ingyen pénzre.
-A pénz egy pusztulat a játékban, de tényleg... alig jön valami (kivéve heist, ami még mindig csak 4 darab). Egy normális versenykocsi 1,8 millió körül van... ezt rémálom összeszedni. Persze vehetsz PÉNZT!!!

Egyedül senkinek sem ajánlom. Főleg, hogy a heisteket random idiótákkal szinte lehetetlen megcsinálni. Tisztelet a kivételnek.

Nagyon remélem, hogy a következő GTA-ra rendbe rakják az online funkciót, mert jelenlegi formájában még mindig több sebből vérzik. Viszont társaságban biztos találtok valamit, ami szórakoztató és közösen lehet csinálni.

A single pedig még mindig isten, és vigyorogva tolom újra a küldetéseket, főleg Trevorral.

Gta 5 Online megjelenéskor: 2/10
Gta 5 Online most: 6/10

Ja és mintha a soundtrack is frissült volna.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #9562 2016.09.11. 21:03

phpBB [media]


Erre gondoltam.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9563 2016.09.11. 21:10

Én elgondolkodtam h megveszem steamen, ps4en toltam sokat, de az ára még igy a fájdalomküszöbön felül van, tekintve hogy 5x toltam vegig a singlet, onlineban meg van egy 100 körüli karakterem, kb 1,5m credittel, rengeteget toltuk haverokkal. De mivel itt nemlenne meg a társaság igy az sem ér sokat, pont amiket irtál amiatt.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #9564 2016.09.11. 21:15

Mekee írta:Én elgondolkodtam h megveszem steamen, ps4en toltam sokat, de az ára még igy a fájdalomküszöbön felül van, tekintve hogy 5x toltam vegig a singlet, onlineban meg van egy 100 körüli karakterem, kb 1,5m credittel, rengeteget toltuk haverokkal. De mivel itt nemlenne meg a társaság igy az sem ér sokat, pont amiket irtál amiatt.
Vért izzadva már én is összekapartam kb 1,5 millát, de ez olyan amiért fizetést kellene kapjak. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9565 2016.09.11. 22:32

Mekee írta:Szep iromány ismét! Hát én ugyvagyok vele, hogy a régi nagy kedvenceket főleg nem veszem elő, jobb igy max olvasni, vagy emlékezni rá, ne rontsa az emlékeim. Nemcsak grafikailag, az akkori kiválo játékmechanikák is csődöt mondanak mostanára.
Emlekszem mikor jött ez, én rohantam a helyi beszerzőemberhez kiiratni, aztán otthon láttam hogy bizony csöppet szaggat. De még ugy is letoltam pár küldit vagy 10-15fpsel :)
Aztán jött az upgrade
Kösz, de az IW-t én is csak azért vettem elő, hogy képeket lőjek belőle. Valójában nekem már az emlékeim is ilyenek. Van nálam is nosztalgia, de anélkül, hogy újra elővenném a játékokat, az újabb tapasztaltok fényében folyamatosan árazódik be, ha nem is tökéletesen pontosan.

Ennek ellenére én gyakran előkapom a régi kedvenceimet, és ritkán kell csalódnom. Anélkül is tudom, hogy a Dungeon Keeper AI-ja a Sims óta már kevésbé rendkívüli, vagy hogy a WarCraft II csontelavult. Az X-COM meg, nos, az nem butább, mint XCOM máig se :) A 2005-ös Psychoanutsot is tudtam újra imádni tavaly, a 2003-as Sands of Time-ot pedig idén elsőre.

Az IW viszont éppen arra jó példa, ami rosszul öregszik, mert egy megkérdőjelezhető, sokat visszalépő folytatás volt, aminek így sokkal később meg kevesebb az értéke, ha amúgy egyáltalán nem is (volt?) rossz játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9566 2016.09.12. 10:24

Na, csak bekövetkezett, átkúrt az iPon!

Egy FOScam ip kamerát rendeltem szombaton, amit ezen a héten szerdai átvételre ígértek. Eddig mindig időre szállítottak, most is bíztam bennük.

Erre ma jön egy SMS,
Spoiler
hogy a rendelt terméket ma 12:00 után átvehetem.


Amit ezek kapni fognak tőlem, nem teszik zsebre. Mit képzelnek?!!?? :boxer:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9567 2016.09.12. 10:37

DanielT írta:Na, csak bekövetkezett, átkúrt az iPon!

Egy FOScam ip kamerát rendeltem szombaton, amit ezen a héten szerdai átvételre ígértek. Eddig mindig időre szállítottak, most is bíztam bennük.

Erre ma jön egy SMS,
Spoiler
hogy a rendelt terméket ma 12:00 után átvehetem.


Amit ezek kapni fognak tőlem, nem teszik zsebre. Mit képzelnek?!!?? :boxer:
Csakazéis szerdán venném át egy transzparensel :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9568 2016.09.12. 10:46

Mekee írta:No egykis vidámság kell ide! :wave: :email:
Nemtom tényleg érdemes-e a hajót elhagyók után kapálózni, telibeszarva a "maradókat"... de attól félek, ki fog derülni :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9569 2016.09.12. 10:50

Lehet, hogy valakit érdekel is a téma, vagy tervez venni, úgyhogy 1 nap keresés, teszt olvasás, videó nézés és egyebek után: nekem úgy tűnik, hogy most a Foscam C1 a tuti vétel. Hatalmas látószög, szuper képminőség, vadállatian jó éjjeli mód, minden stimmel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9570 2016.09.12. 11:00

Végre jönnek a car packok.

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9571 2016.09.12. 11:38

DanielT írta:Lehet, hogy valakit érdekel is a téma, vagy tervez venni, úgyhogy 1 nap keresés, teszt olvasás, videó nézés és egyebek után: nekem úgy tűnik, hogy most a Foscam C1 a tuti vétel. Hatalmas látószög, szuper képminőség, vadállatian jó éjjeli mód, minden stimmel.
Én is nézegettem már tavasszal (hasonlót, talán pont ezt?), aztán meg is feledkteztem róla. Free felhő tárhely jár hozzá? 1 megapixel elég? :/
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9572 2016.09.12. 11:48

Greyfox írta:Én is nézegettem már tavasszal (hasonlót, talán pont ezt?), aztán meg is feledkteztem róla. Free felhő tárhely jár hozzá? 1 megapixel elég? :/
Most nézem, nincs poe? Az macerás :<
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9573 2016.09.12. 12:15

Greyfox írta:Most nézem, nincs poe? Az macerás :<
Ez erősen relatív, mert konnektor az bárhol van, ellenben bekábelezni a házat ethernettel elég macerás szintén. ;)

720p kép ilyen megfigyelésre tökéletes szerintem.
Avatar
arty

Hozzászólás #9574 2016.09.12. 12:16

Greyfox írta:Én is nézegettem már tavasszal (hasonlót, talán pont ezt?), aztán meg is feledkteztem róla. Free felhő tárhely jár hozzá? 1 megapixel elég? :/
otthoni nas-ra áttolod, nas oldja meg az adat felhősítését... bár a gyakorlatban nem tudom ez mennyire tud megtörténni azonnal (amig a betörő odasétál a kamerához/nashoz és leveri)

de még ha lenne is távoli ftp szerverem valahol a világban, ftp, plaintext u/p-vel a neten keresztül?? rajta az esetleges házipornóval? :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9575 2016.09.12. 12:20

Ja igen, cloud van, de fizetős. Viszont a kamera működik 3rd party szoftverrel is, szóval ezer alternatíva lehetséges. Az Arty által mondott nas is, FTP is.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9576 2016.09.12. 13:16

DanielT írta:Ez erősen relatív, mert konnektor az bárhol van, ellenben bekábelezni a házat ethernettel elég macerás szintén. ;)

720p kép ilyen megfigyelésre tökéletes szerintem.
Nekem annyira nem, padláson átviszem bárhová :) Nincs nasomse.
Amúgy önmagában használnád, vagy riasztóhoz kiegészítőként? Ha önmagában, és nem védett a villanyóradoboz, akkor rakjá elé szünetmentest sztem.
Tapasztald ki szépen, aztán várom a verdictet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9577 2016.09.12. 13:28

Greyfox írta:Nekem annyira nem, padláson átviszem bárhová :) Nincs nasomse.
Amúgy önmagában használnád, vagy riasztóhoz kiegészítőként? Ha önmagában, és nem védett a villanyóradoboz, akkor rakjá elé szünetmentest sztem.
Tapasztald ki szépen, aztán várom a verdictet.
Önmagában lenne, a nagyapám megfigyelésére, hogy a tévé előtt ül -e, vagy alszik, esetleg gyanúsan nem tűnik fel az említett helyeken. :) Erre riasztó nem szükséges. ;)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9578 2016.09.12. 13:34

DanielT írta:Önmagában lenne, a nagyapám megfigyelésére, hogy a tévé előtt ül -e, vagy alszik, esetleg gyanúsan nem tűnik fel az említett helyeken. :) Erre riasztó nem szükséges. ;)
Jaaa. Hát arra perfekt. Én riasztókiegészítésre venném.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9579 2016.09.12. 15:59

ReCore pontok:

Meta és egyéb criticeken 60% körül áll az új csodás MS exkluzív. :eljen:

Kapott 3/10-et is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9580 2016.09.12. 16:46

DanielT írta:ReCore pontok:

Meta és egyéb criticeken 60% körül áll az új csodás MS exkluzív. :eljen:

Kapott 3/10-et is.
Gaf-on elolvasva a summákat róla, annyi a baja, hogy ebből is ópenwörldöt csináltak, és a területek feloldásához rengeteg bizgentyűt össze kell szedni. Plusz egyikben felhozták az xboneon röhejes töltési időt.
Ha lesz warez tuti megdemózom, mert nem sok 3d platformer jön pc-re.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9581 2016.09.12. 16:47

benőmenő írta:Gaf-on elolvasva a summákat róla, annyi a baja, hogy ebből is ópenwörldöt csináltak, és a területek feloldásához rengeteg bizgentyűt össze kell szedni. Plusz egyikben felhozták az xboneon röhejes töltési időt.
Ha lesz warez tuti megdemózom, mert nem sok 3d platformer jön pc-re.
Ez egy nongém üszök, nem platformer. Olyan seggbuta, unalmas, non-skill, tompa retekpudva, hogy tanítani lehetne a rossz gameplay design-t.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9582 2016.09.12. 18:39

Forza Horizon 3videjó. Azé frankó ez a cucc, na. Engem már az autolista önmagában meggyőz
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9583 2016.09.12. 18:46

Mekee írta:Forza Horizon 3videjó. Azé frankó ez a cucc, na. Engem már az autolista önmagában meggyőz
Csak azért örülnék ha mindenek előtt besetupolhatnám a cuccot, nem ilyen kötelező intro után állithatnám be, mert ez konzolon ok, ugyse tudsz semmit csinálni vele, de apexnél is zavaro volt az első verseny, amit önkényesen 30fps lock-al kellett letolnom
Avatar
eje75

Hozzászólás #9584 2016.09.12. 19:04

Botond írta:Ingyennek a negyede ötöde még nekem is belefér így a válóper közepén is. :D Szal count me in.
Óbazz, most olvasom, ez komoly?? Akkor ez azt jelenti, hogy nem veszel vízhűtést a közeljövőben?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9585 2016.09.12. 19:11

eje75 írta:Óbazz, most olvasom, ez komoly?? Akkor ez azt jelenti, hogy nem veszel vízhűtést a közeljövőben?
Szerintem ez inkább azt jelenti, hogy aranypelyhek fognak úszni a hűtőközegben... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9586 2016.09.12. 19:17

Na, eddig nagyon jól szuperál, mondhatni rácáfol a nevére a FOScam!

Csodásan sima a mozgás, a képminőség abszolút minden igényem kielégíti, kultúrált az app, weben is nézhetem/hallgathatom, kapcsolgathatom az infrát is akár, minden fasza.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9587 2016.09.12. 19:43

benőmenő írta:Gaf-on elolvasva a summákat róla, annyi a baja, hogy ebből is ópenwörldöt csináltak, és a területek feloldásához rengeteg bizgentyűt össze kell szedni. Plusz egyikben felhozták az xboneon röhejes töltési időt.
Ha lesz warez tuti megdemózom, mert nem sok 3d platformer jön pc-re.
Ez olyan generic fosnak tűnt az első pillanattól fogva, hogy a 3/10 annyit jelent, a várthoz képest egész jól sikerült.
Avatar
arty

Hozzászólás #9588 2016.09.12. 20:15

lett fh3 pc demo vagy elnezest kell kernem? :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9589 2016.09.12. 20:18

arty írta:lett fh3 pc demo vagy elnezest kell kernem? :(
Természetesen nem lett, a realitás ismét orcán sederintett! :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9590 2016.09.12. 20:25

DanielT írta:Természetesen nem lett, a realitás ismét orcán sederintett! :idiota:
Még lehet! :) De ha lesz is, semmi lelkifurkám nem lesz amiatt hogy lehuzzuk itt kollektivan az MS-t :)

Vissza: “Leáldozott.hu”