A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #9311 2016.09.08. 11:24

Greyfox írta:Hazudsz. Azon a szaron már debütkor nem volt 60 fps a gui. Egy retek, saját tapasztalat..
Neked olyanod nem is vót, csak tableted. mennyémá! :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9312 2016.09.08. 11:28

Moby írta:Neked olyanod nem is vót, csak tableted. mennyémá! :D
Naja, nekem nem is volt, pedig gondolkodtam rajta, ezér is néztem meg jó alaposan. A retkes tableton amúgy nem ugyanaz a szar futott? Hárdverileg mennyire térnek el?
Az amúgy mé van, hogy az androidos telókat agyontömik rammal? Mert most néztem, hogy iphone6-ban is 1gb volt, azóta csak 2. Éshát na..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9313 2016.09.08. 11:29

iPhone 7
4,7 hüvelykes kijelző
Induló ár: 255 990 Ft

iPhone 7 Plus
5,5 hüvelykes kijelző
Induló ár: 299 990 Ft


HAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOL BAZMEG. Vegyétek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9314 2016.09.08. 11:30

Tegnap volt a kezemben az apámnak adott Nexus 5, úgy suhan, mint a kurvaég.
skinnyman

Hozzászólás #9315 2016.09.08. 11:36

Greyfox írta:Hazudsz. Azon a szaron már debütkor nem volt 60 fps a gui. Egy retek, saját tapasztalat..

A legfrissebb szoftverrel szmuszabb, mint a megjeleneskor volt.
Most lottem, tipikus scrolling teljesitmeny tipikus UI elemeknel (renderelesi idok, zold vonal a 16 ms) :
Screenshot_20160908-113058.png


De biztos hazudok, kaprazik a szemem, hibas a GPU profilozo. Csak apple-nel van szmuszsag :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #9316 2016.09.08. 11:44

Greyfox írta:Naja, nekem nem is volt, pedig gondolkodtam rajta, ezér is néztem meg jó alaposan. A retkes tableton amúgy nem ugyanaz a szar futott? Hárdverileg mennyire térnek el?
Az amúgy mé van, hogy az androidos telókat agyontömik rammal? Mert most néztem, hogy iphone6-ban is 1gb volt, azóta csak 2. Éshát na..

A 2012-es meg 13-as tableteim is megvannak még, a gyerek nyűvi. Alig mozognak már. A telóm meg mint a picsa, úgy megy. A tabletes experineced ebben a témában nem valid.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9317 2016.09.08. 12:46

DanielT írta:Ahogy a power user csajodnak is kevés volt a P9 Lite... pictös nem ment volna rajta jól a Fácse! :PP

1 hétig kellene használnod egy újgenerációs harmad árú droidos telót és utána lenne érdemes visszatérni rá.
legutolsó lenne hogy a szifont futtassam, de 3ad áron se kell kínai fejlesztés, legközelebb kocsit vesztek kínait? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9318 2016.09.08. 12:50

Micsu írta:legutolsó lenne hogy a szifont futtassam, de 3ad áron se kell kínai fejlesztés, legközelebb kocsit vesztek kínait? :D
Ha olyan kurvajó lesz, mint pl az új Huawei cuccok, akkor simán. Én márkát és ideológiát veszek soha.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9319 2016.09.08. 12:52

DanielT írta:Ha olyan kurvajó lesz, mint pl az új Huawei cuccok, akkor simán. Én márkát és ideológiát veszek soha.
a kurvajó az ált nézőpont kérdése :)
bár egyébként elektronikában tényleg annyira nem szarok a kínaiak mint 7 éve, de én akkor már inkább lgt vagy samut vennék

megmondom őszintén én europai cuccokat birom nagyon, egy kocsinál, játéknál is absz levágós hogy európai v távolkeleti v amcsi, bárminél , kár a nokiaért, szarnék én a telókra ha ott lenne a szeren mint 15 éve

Slick most hogy jött a neo dobot a gamerpct vagy milesz? Toltál amúgy rajta vmit?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9320 2016.09.08. 12:58

Micsu írta:a kurvajó az ált nézőpont kérdése :)
bár egyébként elektronikában tényleg annyira nem szarok a kínaiak mint 7 éve, de én akkor már inkább lgt vagy samut vennék

megmondom őszintén én europai cuccokat birom nagyon, egy kocsinál, játéknál is absz levágós hogy európai v távolkeleti v amcsi, bárminél , kár a nokiaért, szarnék én a telókra ha ott lenne a szeren mint 15 éve.
Egy kocsinál lejön, egy telónál nem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9321 2016.09.08. 13:05

skinnyman írta:A plus-ban sokkal vallalhatobb a felbontas, de amugy ott is lenne mit huzni rajta. Az, hogy kozvetlenul nem latod a pixeleket rajta, meg messze attol, hogy a szemed nem tudna elesebbet erzekelni. A konkurencianal amugy 4 eve (2012 ota) nezhetnel FHD kijelzot, 5"-on is. Sztereo hangszoro, vizallosag, 4 mag. Meg se akarom mondani, hogy melyik hany eve van mashol.
Aham, magyarul a kamera miatt tetszik. Ez mondjuk meg viszonylag vallalhato szempont, de evrol evre ebben sem jobb, mint a samsung vagy a tobbi, illetve tobb dologban jelentosen le van/volt maradva (mostanaban pl OIS, 4K rogzites, RAW/DNG tamogatas - ez talan nincs a mai napig sem?). Ez a homalyositas effekt amire vertek a nyalukat, evek ota elerheto a google camera-ban es nem kell hozza 300 ezres telefon van dupla lencse sem, lens blur neven fut a dolog.

Mmasok jonnek az apple utan ujjlenyomat erzekelovel? Az is evekkel evekkel elobb volt mashol, mint ott. Ahogy majdnem minden mas ficsorje is (OIS kamera, sztereo hangszorok, vizallosag, 4K kamera, NFC, stb.). Kb semmi mast nem csinaltak, mint nehany evet lecsiptek a lemaradasukbol, de meg igy is >2-3 evvel le vannak maradva lenyegi dolgokban.
Hogy mashol mi van? Pl ugyanilyen/vagy jobb fele (se) ennyibol (OP3). Ugyanannyi penzert meg valoban uj, bleeding edge technologiat kapsz mashol. A legujabb technologiak mindig mashol jelennek meg, es max evekkel kesobb jonnek az apple-hoz, ha valaha is jonnek. Most peldaul ilyenek: AMOLED kijelzo, >=1440p felbontassal, low-persistance moddal, VR-ral, headset-tel egyutt. Vulkan API. USB Type-C, USB 3.1. Fast charging. Wireless charging. Fast wireless charging. Keret nelkuli kijelzo.
De nem kell izgulni, ezek(nek legalabb egy resze) is biztos eljut majd az iphone-okhoz is mint revolusoneri ficsor, ha varunk meg 3 evet.
Es az nem eleg, hogy dragabb a telefon, mint mashol, es nem eleg, hogy evekkel le van maradva, meg szant szandekkal meg is szopatjak a sajat felhasznaloikat. Gondos odafigyelessel be akarnak zarni a rendszerukbe. Tudatosan proprietry szar technologiakat hasznalnak mindenhol, ahol csak tudnak, nehogy veletlenul is szabvanyos interfesze, felbontasa, barmilye legyen, mennek a sajat makacs fejuk utan, mint egy okor. USB? A f@szt, lightning. Most mar jack dugo sem lesz, tul mainstream volt. Elhagyjak az 1878 ota hasznalatban levo, szabvanyos jack dugot. Es miert? Hogy adapterrel lehessen rohangalni, vagy vehess 50-100+ ezerert egy vezeteknelkuli fulest, ami csak az o szar telefonjaikkal kompatibilis, ami 5 ora alatt lemerul, aminek szarabb a hangminosege, es amit sokkal konnyebb elhagyni/elveszteni. (es amugy aki ilyenre vagyik, ilyen fullos es is regota van nem is tudom hany masik gyartotol)
És ha van benne egy csilliárd mag mivel lesz jobb nekem? Szaros 2 magon is elmegy minden folyékonyan jelenleg. Ez nem pc hogy jön az uj aaa game azt kell a power.
Kamerában meg nézz utána, SEMMI nem tud a közelében járni, mer mindenki csak a 20000MP re esküszik, atto lesz jo. Gud egy app szoftveresen elmosni hátteret? Igen ez valoban alternativája az optikailag megoldott dolognak. És biztos 1000x digit zoom is van a kinaiaknál, minek kell az optika...
Lehet nem talàlják fel a spanyol viaszt, és kicsit később jön valami feature, de azért mert tesztelik, polirozzák, ölik bele az engineeringet, mig mas lehet kihánnya valahogy azt valahogy megy, vagynem, vagy jo, vagy nem.
Kár ezen vitazni, mert már nagyobb hitvallás lett ez mint a konzol vs pc.
És mikor a 4-4s idelyén annyira ajnározta mindenki itt is a szifont. Akkor sem volt másabb a helyzet.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9322 2016.09.08. 13:13

Micsu írta:a kurvajó az ált nézőpont kérdése :)
bár egyébként elektronikában tényleg annyira nem szarok a kínaiak mint 7 éve, de én akkor már inkább lgt vagy samut vennék

megmondom őszintén én europai cuccokat birom nagyon, egy kocsinál, játéknál is absz levágós hogy európai v távolkeleti v amcsi, bárminél , kár a nokiaért, szarnék én a telókra ha ott lenne a szeren mint 15 éve

Slick most hogy jött a neo dobot a gamerpct vagy milesz? Toltál amúgy rajta vmit?
honapban nem tolok semmit, szinte szarni sincs idöm.
Neo tragya (CPU miatt)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9323 2016.09.08. 13:16

DanielT írta:Egy kocsinál lejön, egy telónál nem.
oda később ért be a kapitalizmus, ha még népszerűbbek lesznek a telóik jönnek majd az áremelkedések, nem lesz itt mindig csúcsteló filléreké :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9324 2016.09.08. 13:19

SlickAdam írta:honapban nem tolok semmit, szinte szarni sincs idöm.
Neo tragya (CPU miatt)
én még nem írnám le fullra de kurva érdekes ez hogy több féle mód lesz, nagyon jól ismerve a fejlesztőket ez inkább hátrány mint előny, szvsz rá fognak pl feküdni egyik grafikai opcióra a többi meg le lesz szarva? nemtudom
másik az hogy ez a hdr sztem bazári és pl a horizons nem tudom úgy futott e de ott már túl sok volt a szinekből
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9325 2016.09.08. 13:24

Micsu írta:én még nem írnám le fullra de kurva érdekes ez hogy több féle mód lesz, nagyon jól ismerve a fejlesztőket ez inkább hátrány mint előny, szvsz rá fognak pl feküdni egyik grafikai opcióra a többi meg le lesz szarva? nemtudom
másik az hogy ez a hdr sztem bazári és pl a horizons nem tudom úgy futott e de ott már túl sok volt a szinekből
irtam SG-n is, hogy nyilvan szeretnek egyet (de nem PC-t - ujra - levaltando), de csakis az 1080@60 miatt. az meg ezzel a procival szvsz elkepzelhetetlen. gondoljunk bele milyen proci kell W3 ala a 60-hoz... vagy egy odabaszos U4-hez...
bar kakasabb cimek biztos fognak profitalni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9326 2016.09.08. 13:27

SlickAdam írta:irtam SG-n is, hogy nyilvan szeretnek egyet (de nem PC-t - ujra - levaltando), de csakis az 1080@60 miatt. az meg ezzel a procival szvsz elkepzelhetetlen. gondoljunk bele milyen proci kell W3 ala a 60-hoz... vagy egy odabaszos U4-hez...
bar kakasabb cimek biztos fognak profitalni.

U4 szvsz lófaszt használ prociból. Az még mehet is rajt. De az ilyen BF-ekkel, W3-al kemény szopó lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9327 2016.09.08. 13:47

DanielT írta:iPhone 7
4,7 hüvelykes kijelző
Induló ár: 255 990 Ft

iPhone 7 Plus
5,5 hüvelykes kijelző
Induló ár: 299 990 Ft


HAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOL BAZMEG. Vegyétek!
Hamár ár... Nekem az akkori 280k listaáru i6p 64gigàst a tré odaadta 190k ért, meg 2év hűségért, ma alsohangon 110-120k ért simán elmegy, tehát 70k 2 évre borzasztoan vállalhatatlan.
Mennyi is egy random droid értékvesztése 2 év alatt? 90%? :vigyor3:

Viszont az is érdekes, hogy mig nvidiáná nem baj, hogy a tech-el és a powával egyenesen nőt az ár, addig itt baj, hogy itt a plusz powa és tech nem dobta meg az àrat?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9328 2016.09.08. 13:51

SlickAdam írta:irtam SG-n is, hogy nyilvan szeretnek egyet (de nem PC-t - ujra - levaltando), de csakis az 1080@60 miatt. az meg ezzel a procival szvsz elkepzelhetetlen. gondoljunk bele milyen proci kell W3 ala a 60-hoz... vagy egy odabaszos U4-hez...
bar kakasabb cimek biztos fognak profitalni.
sztem nem elképzelhetetlen a 1080/60 mivel promozzák, valszeg jó nagy butítások lesznek hogy egyszerűen kijöjjön a matek, mást nem tudok elképzelni
Avatar
Moby

Hozzászólás #9329 2016.09.08. 13:52

Mekee írta:Hamár ár... Nekem az akkori 280k listaáru i6p 64gigàst a tré odaadta 190k ért, meg 2év hűségért, ma alsohangon 110-120k ért simán elmegy, tehát 70k 2 évre borzasztoan vállalhatatlan.
Mennyi is egy random droid értékvesztése 2 év alatt? 90%? :vigyor3:

Viszont az is érdekes, hogy mig nvidiáná nem baj, hogy a tech-el és a powával egyenesen nőt az ár, addig itt baj, hogy itt a plusz powa és tech nem dobta meg az àrat?
Ha jól emlékezem 90-ért vettem anno az N5-öt. Most szvsz olyan 40-ért menne el. Te annyit buktál a telón majdnem, amennyibe nekem került. Tehát ha most belebaszom a dunába is egálban vagyunk kb :D Ezzel engem mondjuk nem győznél meg. (amúgy sem, de a szifonság miatt)
Avatar
Moby

Hozzászólás #9330 2016.09.08. 13:54

Micsu írta:sztem nem elképzelhetetlen a 1080/60 mivel promozzák
Mitcsinálnak???? Azt sem tudni lesz-e ilyen. Ezt egyelőre csak haluzgatják, a konfon ilyen el sem hangzott. Lehet, hogy nincs is!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9331 2016.09.08. 13:57

Moby írta:A 2012-es meg 13-as tableteim is megvannak még, a gyerek nyűvi. Alig mozognak már. A telóm meg mint a picsa, úgy megy. A tabletes experineced ebben a témában nem valid.
De a telót is kézben fogtam ám! Létezik, hogy 2 év alatt kipofozták? Akkor a tabletet miért nem?
Nem tudom, nekem ez a százféle eszköz százféle android verzió nem fog lecsúszni SOHA. 1 eszköz 1 metálra kódolt oprendszer, ezzel nem tudnak versenyezni.
Márpedig ha nem egy zászló alá gyűlnek samsungék, huaweiék, akkor baszhatják ez egészet mert külön külön oprendszerre nem írnak appokat majd, viszont így nincs metál, csak a hugylé. :D 5 év után melyik droidos telefon marad szmúsz?
SOHA TÖBBÉ, SENKINEK nem fogom elhinni, hogy milyengecijó, mert amint a kezembe fogom, tuti, hogy kifagy az a retek, vagy nem megy a kamera, vagy újra kell indítani hetente 2x. Inkább fizetek 100-al többet, de én nem bukok megint a vétel eladáson! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #9332 2016.09.08. 14:00

Greyfox írta:De a telót is kézben fogtam ám! Létezik, hogy 2 év alatt kipofozták? Akkor a tabletet miért nem?
Nem tudom, nekem ez a százféle eszköz százféle android verzió nem fog lecsúszni SOHA. 1 eszköz 1 metálra kódolt oprendszer, ezzel nem tudnak versenyezni.
Márpedig ha nem egy zászló alá gyűlnek samsungék, huaweiék, akkor baszhatják ez egészet mert külön külön oprendszerre nem írnak appokat majd, viszont így nincs metál, csak a hugylé. :D 5 év után melyik droidos telefon marad szmúsz?
SOHA TÖBBÉ, SENKINEK nem fogom elhinni, hogy milyengecijó, mert amint a kezembe fogom, tuti, hogy kifagy az a retek, vagy nem megy a kamera, vagy újra kell indítani hetente 2x. Inkább fizetek 100-al többet, de én nem bukok megint a vétel eladáson! :D
A legtöbb app amit használtok vígan elmegy a hűtőm bömgészőjén. Hagyjatok már ezzel a metálbakódolás fassággal. Kb mint a konzolfanbojok. Metálbakódolás. Az.
Vót a kilencevenesévekben utoljára.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9333 2016.09.08. 14:04

Moby írta:A legtöbb app amit használtok vígan elmegy a hűtőm bömgészőjén. Hagyjatok már ezzel a metálbakódolás fassággal. Kb mint a konzolfanbojok. Metálbakódolás. Az.
Vót a kilencevenesévekben utoljára.
Na, az király, veszek valami cigó huaweit 50-é, aztán ráteszem az ios-t! :D
Azé azt be kéne látnod, hogy százféle hardverre tervezett oprendszer rohadtul messze van a hatékonyságtól. Azé kell a 6gb ram a one+-ba? :D
Mondom, próbálkozhattok, felesleges. SOHA többé nem hiszek nektek droid ügyben. A tapasztalatom mást mond. Legutóbb is majdnem bedőltem DT-nek!
Felejtsetek el! :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2016.09.08. 14:07-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9334 2016.09.08. 14:05

Greyfox írta:De a telót is kézben fogtam ám! Létezik, hogy 2 év alatt kipofozták? Akkor a tabletet miért nem?
Nem tudom, nekem ez a százféle eszköz százféle android verzió nem fog lecsúszni SOHA. 1 eszköz 1 metálra kódolt oprendszer, ezzel nem tudnak versenyezni.
Márpedig ha nem egy zászló alá gyűlnek samsungék, huaweiék, akkor baszhatják ez egészet mert külön külön oprendszerre nem írnak appokat majd, viszont így nincs metál, csak a hugylé. :D 5 év után melyik droidos telefon marad szmúsz?
SOHA TÖBBÉ, SENKINEK nem fogom elhinni, hogy milyengecijó, mert amint a kezembe fogom, tuti, hogy kifagy az a retek, vagy nem megy a kamera, vagy újra kell indítani hetente 2x. Inkább fizetek 100-al többet, de én nem bukok megint a vétel eladáson! :D
Vagy te vagy lemaradva pár évvel, vagy én vagyok egy igénytelen állat.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9335 2016.09.08. 14:06

Moby írta:Mitcsinálnak???? Azt sem tudni lesz-e ilyen. Ezt egyelőre csak haluzgatják, a konfon ilyen el sem hangzott. Lehet, hogy nincs is!
en amugy csak beleneztem par percre a konferenciaba. pont elkezdte magyarazni, hogy 1080p-ben csilivili zabszalma. semmi 60 frem. kikapcs.

aztan a DF cikkben irtak uj TR kapcsan (lehet felreolvastam, csak gyorsan atfutottam), hogy 1080p-ben 40-60 frem. bar lehet csak haluztak es nem is mutattak ilyet show utan...
Avatar
Moby

Hozzászólás #9336 2016.09.08. 14:08

Greyfox írta:Na, az király, veszek valami cigó huaweit 50-é, aztán ráteszem az ios-t! :D
Nem kell rárakni ios-t, mer hullakurvamindegy mi van rajta. Egymástól másolnak lopnak minden gecit. Havonta verziócsere, ami nem vot az egyiknél jövőhónapban ott a másikon. Nem nehéz megérteni, ugyanazt az alapvető célt valósítják meg: hogy minden jöttment agyhalott barom képes legyen használni, ugyanis mindenkinek el kell adni. És gyakorlatilag tudják is. Ebbe belelátni scifi fícsöröket, hát nemtudom...szerintem rosszabbak vagytok mint a konzolfanboyok. Simán :D Mindegyik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9337 2016.09.08. 14:11

SlickAdam írta:semmi 60 frem.
Hát ezt írtam le én is heló! Az sg-n Gero is irogatja ezt a többféle opciót, frémre, főbontásra, hdr, kisfaszom, de honnan jön ez? A sony ilyet nem mutatott be.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9338 2016.09.08. 14:15

Moby írta:Nem kell rárakni ios-t, mer hullakurvamindegy mi van rajta. Egymástól másolnak lopnak minden gecit. Havonta verziócsere, ami nem vot az egyiknél jövőhónapban ott a másikon. Nem nehéz megérteni, ugyanazt az alapvető célt valósítják meg: hogy minden jöttment agyhalott barom képes legyen használni, ugyanis mindenkinek el kell adni. És gyakorlatilag tudják is. Ebbe belelátni scifi fícsöröket, hát nemtudom...szerintem rosszabbak vagytok mint a konzolfanboyok. Simán :D Mindegyik.
Szarok én a fícsörökre. Böngészek, csetelek, néha telefonálok, hearthstone-ozok, fotózok, videózok, néhány biszembaszom app. Egy mai droidos teló, még mindig képtelen ezeket hiba nélkül produkálni. Hiába mondja nekem a kollégám, a családtagom, amint kézbeveszem, valahogy mégis jön a: "hát ilyet nekem még nem csinált." 2016-ban nekem ne lépjen ki HS közben, mert a falhozvágom (p9) és a darabjait egyesével feldugom annak aki megszülte. Lehet, hogy nekem nincs szerencsém, bevonzom, de engem szopat, nem téged, nekem kell súlyos pénzeket fizetni az igényeimért.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9339 2016.09.08. 14:17

Moby írta:Hát ezt írtam le én is heló! Az sg-n Gero is irogatja ezt a többféle opciót, frémre, főbontásra, hdr, kisfaszom, de honnan jön ez? A sony ilyet nem mutatott be.
gameren is írtak 60 frémet, meg több helyen is
mind1, majd meglássuk
Avatar
Moby

Hozzászólás #9340 2016.09.08. 14:18

Greyfox írta:Szarok én a fícsörökre. Böngészek, csetelek, néha telefonálok, hearthstone-ozok, fotózok, videózok, néhány biszembaszom app. Egy mai droidos teló, még mindig képtelen ezeket hiba nélkül produkálni. Hiába mondja nekem a kollégám, a családtagom, amint kézbeveszem, valahogy mégis jön a: "hát ilyet nekem még nem csinált." 2016-ban nekem ne lépjen ki HS közben, mert a falhozvágom (p9) és a darabjait egyesével feldugom annak aki megszülte. Lehet, hogy nekem nincs szerencsém, bevonzom, de engem szopat, nem téged, nekem kell súlyos pénzeket fizetni az igényeimért.
Arra azért emlékezünk ugye, hogy a metálbakódolt ipad minimet azért basztam ki, mert bizonyos ios verza felett nem jelentek meg a videók a böngészőben (pl. az sg-n), és az apple sem tudott vele kezdeni semmit?
UGYANAZ A FOS
M
I
N
D
.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9341 2016.09.08. 14:22

Moby írta:Arra azért emlékezünk ugye, hogy a metálbakódolt ipad minimet azért basztam ki, mert bizonyos ios verza felett nem jelentek meg a videók a böngészőben (pl. az sg-n), és az apple sem tudott vele kezdeni semmit?
UGYANAZ A FOS
M
I
N
D
.
Megfogtál. :szomoru1: (csettintés)
skinnyman

Hozzászólás #9342 2016.09.08. 14:30

Mekee írta:És ha van benne egy csilliárd mag mivel lesz jobb nekem? Szaros 2 magon is elmegy minden folyékonyan jelenleg. Ez nem pc hogy jön az uj aaa game azt kell a power.
Kamerában meg nézz utána, SEMMI nem tud a közelében járni, mer mindenki csak a 20000MP re esküszik, atto lesz jo. Gud egy app szoftveresen elmosni hátteret? Igen ez valoban alternativája az optikailag megoldott dolognak. És biztos 1000x digit zoom is van a kinaiaknál, minek kell az optika...
Lehet nem talàlják fel a spanyol viaszt, és kicsit később jön valami feature, de azért mert tesztelik, polirozzák, ölik bele az engineeringet, mig mas lehet kihánnya valahogy azt valahogy megy, vagynem, vagy jo, vagy nem.
Kár ezen vitazni, mert már nagyobb hitvallás lett ez mint a konzol vs pc.
És mikor a 4-4s idelyén annyira ajnározta mindenki itt is a szifont. Akkor sem volt másabb a helyzet.

A soc-ot pont nem nagyon hoztam fel, mert ha tobb dologban el is vannak maradva, cpu/gpu eroben pont eleg jol meg szoktak allni a helyuket.
Kameranak utananeztem, nem egy osszehasonlito tesztet lattam, es altalaban nem az iphone-t szoktak kihozni gyoztesnek. A legtobb teszt szerint pl a P9 es S7 kameraja is jobb nala, es nem a megapixelek miatt: link
Az iphone is szoftveresen mossa el a hatteret, ez az egeszben a plane, ilyen kicsi mobil optikakkal nem is lehetne mashogy ilyet csinalni sztem. Ahogy ertettem, ugyanugy egy depth map alapjan allitja elo a kepet (a kulonbseg, hogy azt hogy allitjak elo, 2 kameraval azt nyilvan konnyebb), mint a google camera, ami ugyanezt tudta barmilyen telefonon 2.5 eve. Utana pedig a depth map-et felhasznalva egy fizikai lencset szoftveresen szimulalva allitja elo a kepet. Amikor ez ket es fel eve megjelent, es barmilyen telefonon mukodott, az tenyleg nagy dolog volt, cikket is irtak rola:
Lens Blur in the new Google Camera app. De manapsag, ennyi evvel utana, egy egy 300 ezer forintos telefon revolusoneri huzo ficsorjekent eladni.. szerintem kicsit nevetseges. A ketszeres optikai zoom-mal sem fogja megvaltani a vilagot. Valami ertelmesebb 3D-s felhasznalasra ertelmesebben ki lehetne hasznalni ket kamerat.
Nyugi, en mar akkor se ajnaroztam, en mar akkor is galaxy s-t hasznaltam :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9343 2016.09.08. 14:31

Vicces ez az álmodozás a Neo kapcsán. Főleg egy PS4 után.

Akinek minőség kell, összelövi magának hardveresen és szoftveresen is, más nem fogja neki.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9344 2016.09.08. 14:48

skinnyman írta:A soc-ot pont nem nagyon hoztam fel, mert ha tobb dologban el is vannak maradva, cpu/gpu eroben pont eleg jol meg szoktak allni a helyuket.
Kameranak utananeztem, nem egy osszehasonlito tesztet lattam, es altalaban nem az iphone-t szoktak kihozni gyoztesnek. A legtobb teszt szerint pl a P9 es S7 kameraja is jobb nala, es nem a megapixelek miatt: link
Az iphone is szoftveresen mossa el a hatteret, ez az egeszben a plane, ilyen kicsi mobil optikakkal nem is lehetne mashogy ilyet csinalni sztem. Ahogy ertettem, ugyanugy egy depth map alapjan allitja elo a kepet (a kulonbseg, hogy azt hogy allitjak elo, 2 kameraval azt nyilvan konnyebb), mint a google camera, ami ugyanezt tudta barmilyen telefonon 2.5 eve. Utana pedig a depth map-et felhasznalva egy fizikai lencset szoftveresen szimulalva allitja elo a kepet. Amikor ez ket es fel eve megjelent, es barmilyen telefonon mukodott, az tenyleg nagy dolog volt, cikket is irtak rola:
Lens Blur in the new Google Camera app. De manapsag, ennyi evvel utana, egy egy 300 ezer forintos telefon revolusoneri huzo ficsorjekent eladni.. szerintem kicsit nevetseges. A ketszeres optikai zoom-mal sem fogja megvaltani a vilagot. Valami ertelmesebb 3D-s felhasznalasra ertelmesebben ki lehetne hasznalni ket kamerat.
Nyugi, en mar akkor se ajnaroztam, en mar akkor is galaxy s-t hasznaltam :)
Akkor valamit benéztél :) pont ez a lényege, hogy mig az egyik detektálja az arcod, arra fokuszál, a másik egy mosott hátteret fotoz, és azt rakja össze.
Az meg h melyik tesztben mit hoz ki kicsoda, én pont le se... Azt tudom amit látok. Előkapom a zsebemből es lovok egy dslr szintu kepet, a stabinak koszonhetoen mellesleg szinte lehetetlen életlen mosott kepet csinalni.
3D nek meg miértelme lenne? Nézegessem 3d tvn szemüvegbe hogy dejo? Szerintem pont a 3d fotonak nincs semmi haszna, értelme.
De tökmindegy, nekem ez évek ota ugyanugy működik, egyszer nem bosszantott vagy idegesitett, amit parancsolok neki azt teszi. Droiddal soha nem volt ilyen tapasztalatom. De tényleg tarthatna nekem valaki egy prezit a misztikus működő droidrol, mert eddig énis csak legendákban hallottam, valahogy mindig az a vége, hogy dehát ezt most látom először, meg pedig nekem soha nem akadt, s etc.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9345 2016.09.08. 14:55

DanielT írta:Vicces ez az álmodozás a Neo kapcsán. Főleg egy PS4 után.

Akinek minőség kell, összelövi magának hardveresen és szoftveresen is, más nem fogja neki.
Utánanézva amugyis totál opcionális, ha jol megnezed a konfot azt mondják, hogy a fejlesztő dönti el hogy mit csinál, ami lehet az hogy 4kban lesz fosabb frém mint a sima ps4, vagy 1080p ben lesz tøbb gaz a lábad között, és ezáltal szintén veri a 25-26 ot, vagy semmi nem történik. de hogy ez között lehetne e váltani az esélytelen. Boritékolom higy inkább raknak bele 2lapát eyecandy-t, mint 60frémet, mer a jozsika aztsetudja hol van aza frém a gépébe.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9346 2016.09.08. 15:07

Moby írta:Arra azért emlékezünk ugye, hogy a metálbakódolt ipad minimet azért basztam ki, mert bizonyos ios verza felett nem jelentek meg a videók a böngészőben (pl. az sg-n), és az apple sem tudott vele kezdeni semmit?
UGYANAZ A FOS
M
I
N
D
.
azért kibaszni mert az sgn nem jelentek meg a videók :D
sgnek a mobil módja egy hulladvány volt, próbáltam mindig a normal módban futtatni mikor engedte, ott semmi gond nem volt a videókkal, kurva anyád sg, legszarabb fórummotor ever
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9347 2016.09.08. 15:19

Kipróbáltam ez a Google camera blur-t, nagyon faszán működik egy portrénál. Persze feldolgozási idő van, de az később történik, lehet lövöldözni, nem kell várni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9348 2016.09.08. 15:21

"nem jelentek meg a videók a böngészőben (pl. az sg-n)"
"azért kibaszni mert az sgn nem jelentek meg a videók :D "
=elégedett ügyfél :D Te vagy a célcsoport. Az is ilyen szelektíven működött :D

/hint (pl az sg-n)!=(csak az sg-n)!=(az sg miatt basztam ki). Azt nem írhattam, hogy sehol nem jelent meg, mert volt ahol igen, de ennek így már túl sok permutációja lenne, és ettől sokkal kisebb problémába is beletört a bicska :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9349 2016.09.08. 15:23

Moby írta:"nem jelentek meg a videók a böngészőben (pl. az sg-n)"
"azért kibaszni mert az sgn nem jelentek meg a videók :D "
=elégedett ügyfél :D Te vagy a célcsoport. Az is ilyen szelektíven működött :D

/hint (pl az sg-n)!=(csak az sg-n)!=(az sg miatt basztam ki). Azt nem írhattam, hogy sehol nem jelent meg, mert volt ahol igen, de ennek így már túl sok permutációja lenne, és ettől sokkal kisebb problémába is beletört a bicska :P
sry bro de én nem emlékszem hogy máshol ne jelentek volna meg pedig pár oldalra járok én is? hol még ha nem vagyok indiszkrét? remélem nem valami animal porno oldal :D
skinnyman

Hozzászólás #9350 2016.09.08. 15:25

Mekee írta:Akkor valamit benéztél :) pont ez a lényege, hogy mig az egyik detektálja az arcod, arra fokuszál, a másik egy mosott hátteret fotoz, és azt rakja össze.
Az meg h melyik tesztben mit hoz ki kicsoda, én pont le se... Azt tudom amit látok. Előkapom a zsebemből es lovok egy dslr szintu kepet, a stabinak koszonhetoen mellesleg szinte lehetetlen életlen mosott kepet csinalni.
3D nek meg miértelme lenne? Nézegessem 3d tvn szemüvegbe hogy dejo? Szerintem pont a 3d fotonak nincs semmi haszna, értelme.
De tökmindegy, nekem ez évek ota ugyanugy működik, egyszer nem bosszantott vagy idegesitett, amit parancsolok neki azt teszi. Droiddal soha nem volt ilyen tapasztalatom. De tényleg tarthatna nekem valaki egy prezit a misztikus működő droidrol, mert eddig énis csak legendákban hallottam, valahogy mindig az a vége, hogy dehát ezt most látom először, meg pedig nekem soha nem akadt, s etc.

Nem hiszem h en neztem be. Nem neztem vegig a keynote-ot, mert nincs ilyen hulyesegre idom, de a kb 10 percre amire beleneztem, pont errol magyaraztak, es azt mondtak, hogy depth map-et allitanak elo, az alapjan tudnak kesobb szoftveresen fokuszt valtoztatni - nem hiszem, hogy homalyos kepeket fotoznanak, az nem tenne lehetove az utolagos fokuszvaltast ha nem lonenek 1000 fajta kulonbozo fokusszal minden kepet.
Osszehasonlitottad az S7 es P9 kamerajaval? Ketlem. Attol, hogy te jonak latod, az nem jelenti azt, hogy a masik nem lehetne sokkal jobb, ahogy az is, majd minden teszt szerint. Stabi (OIS) a felannyiba kerulo nexus 5-be volt mar 2013-ban, ami mostanaig a haromszazezres iphone-bol is csak a plus model-be jutott, szoval oriasi dolog :) 3D-nek egyre inkabb lehet es lesz is ertelme az elterjedo VR mellett.
De szerintem kicsit tulhuztuk a temat, ennyit nem akartam az egeszrol tarsalogni, az egesz tema nem er ennyit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9351 2016.09.08. 15:34

Micsu írta:sry bro de én nem emlékszem hogy máshol ne jelentek volna meg pedig pár oldalra járok én is? hol még ha nem vagyok indiszkrét? remélem nem valami animal porno oldal :D
A tököm sem emlékszik rája, oly rég volt már. Az sg-t csak azért emeltem ki, mert az napi szintű. Na nem mintha ilyen baszkodás ne lenne droidon, mer van. Nem feltétlen nekem, de körülöttem látom, hogy a nemtudom melyik adó archívuma a melyik böngészőben lejátszható műsor az megy mindenhol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9352 2016.09.08. 15:38

Jaj fontos. Akartam már kérdezni. Itt is ismert szopás, hogy az afterburner lelockolta a kártyát alapra. Egyszercsak. Többeknek. Történt ez olyannál is, akinek egyetlen kiment van használatban?
Na azért kérdezem, mert egy ideje hdmi splitterről futok, és jó rég nem jött elő. Tegnap lekötöttem a tévét külön vga kimenetre, vátlogattam őket, és rögtön elő is győtt a gpuclocklock.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9353 2016.09.08. 15:51

Moby írta:Jaj fontos. Akartam már kérdezni. Itt is ismert szopás, hogy az afterburner lelockolta a kártyát alapra. Egyszercsak. Többeknek. Történt ez olyannál is, akinek egyetlen kiment van használatban?
Na azért kérdezem, mert egy ideje hdmi splitterről futok, és jó rég nem jött elő. Tegnap lekötöttem a tévét külön vga kimenetre, vátlogattam őket, és rögtön elő is győtt a gpuclocklock.
Igen. Nekem is vót ilyen, 550Mhz re vagymi. Egy sima hdmi kabelen Megy tvre mindig. De asszem egy restart megoldotta, mindenesetre sokat nem szarakodtam vele.
Avatar
arty

Hozzászólás #9354 2016.09.08. 16:08

Mekee írta:Levetted a lényeget látom. :law:
Az pl nekem se hiányzik, de a jack sem.
Munkatársam is ez az egy érvvel tudott jönni, hogy miazmár hogy nincs jack. Ésha én tölteni meg zenét hallgatni akarok?
Mennyire életszerű mondhatom. Gubbasztasz a sarokba a töltő mellett a fülessel... :)
De amugy létezik wireless füles, viszonylag elég szépszámmal, szoval mié is kéne egy 3000 éves szabványhoz igazodni?
Azt belátom hogy évről évre. Baromság almát cserélni, de nekem pl 6plus rol már megérné. De eddig is igyvolt. 4s után nemkellett az 5, max 5s, utána mondjuk kellett a 6, mert végre elhagyták a bélyegkijelzőt
a többiben nem találtam kivetnivalót :D

én szoktam zenét hallgatni, miközben a teló töltődik... igaz, nekem nexusosként nem kell a microUSB sem, hiszen wireless töltéssel kap kakaót a teló :mf2:
(került QI... .ezerbocs, iCSÁRDZSING ebbe a fosba, vagy továbbra is csak a jacket sikerült száműzni, mint "we are wireless" ? ha nem: kibaszott konezvensek ... izé, demagóg állatok az almások :P )
Avatar
arty

Hozzászólás #9355 2016.09.08. 16:12

Micsu írta:legutolsó lenne hogy a szifont futtassam, de 3ad áron se kell kínai fejlesztés, legközelebb kocsit vesztek kínait? :D
anno a gugli tervezte, hogy a motorolával usában gyártat, de nem lett asszem abból se semmi :( pedig, ha a nexus6om ráadásul made in usa lenne, akkor lennék totálisan megelégedett juzer, tettem valamit az emberiségért :D

(de nemtettem, mert szvsz a motorola is kínaifos)
Avatar
arty

Hozzászólás #9356 2016.09.08. 16:13

skinnyman írta:Egy 3 eves Nexus 5-on is gigaszmusz (ertsd: konstans 60 fps) minden. Ketszer nagyobb felbontasu kijelzovel, joval lassabb GPU-val. Szoval ez nem nagyon lehet kifogas.
azt írtam MINDEN. az nem csak a launcser vagy épp a böngésző - de nyilván ezeknek is könnyebb dolga van kevesebb pixellel, ami az akkuidőre is jótékony hatású...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9357 2016.09.08. 16:17

arty írta:anno a gugli tervezte, hogy a motorolával usában gyártat, de nem lett asszem abból se semmi :( pedig, ha a nexus6om ráadásul made in usa lenne, akkor lennék totálisan megelégedett juzer, tettem valamit az emberiségért :D

(de nemtettem, mert szvsz a motorola is kínaifos)
az hogy mit hol gyártanak egy dolog, a merci cla se magyar mert itt gyártják , persze jót tenne a terméknek ha otthon raknák össze ala bmw
Avatar
arty

Hozzászólás #9358 2016.09.08. 16:23

Moby írta:Jaj fontos. Akartam már kérdezni. Itt is ismert szopás, hogy az afterburner lelockolta a kártyát alapra. Egyszercsak. Többeknek. Történt ez olyannál is, akinek egyetlen kiment van használatban?
Na azért kérdezem, mert egy ideje hdmi splitterről futok, és jó rég nem jött elő. Tegnap lekötöttem a tévét külön vga kimenetre, vátlogattam őket, és rögtön elő is győtt a gpuclocklock.
nekem 1 db hdmi out esetén is voltilyen. reboot.

950nél a betmen bencsmárkal tudtam reprodukálni, 10-ből 9x lock :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9359 2016.09.08. 16:42

Találtam egy ultra durva sorozat/film streamelő warez siteot.

Instant, azonnal indul minden, HD-ban, stb.

123movies.to
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9360 2016.09.08. 17:11

DanielT írta:Találtam egy ultra durva sorozat/film streamelő warez siteot.

Instant, azonnal indul minden, HD-ban, stb.

123movies.to
ez vajon illegalis letöltesnek minösül? :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9361 2016.09.08. 17:13

nem hiszem, mivel nem osztod meg, nem vetíted le nagyközönség előtt, megnézed osz csá, asszem törvény szerint nem warez
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #9362 2016.09.08. 17:53

DanielT írta:iPhone 7
4,7 hüvelykes kijelző
Induló ár: 255 990 Ft

iPhone 7 Plus
5,5 hüvelykes kijelző
Induló ár: 299 990 Ft
Egyszerűen szomorú.

Remélem, hogy a kínaifónok rendbe rakják egy kicsit ezt az iszonyatosan elszállt árazást. Úgy áraznak telefont, mint a pécés videokártyagyártók...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9363 2016.09.08. 18:21

SlickAdam írta:ez vajon illegalis letöltesnek minösül? :fejvakaras:
Nem tudom és addig le is szarom, amíg ezzel nem próbál versenyezni legális forrás. Ilyen mennyiségű tartalomért gond nélkül csengetnék.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #9364 2016.09.08. 18:25

SlickAdam írta:ez vajon illegalis letöltesnek minösül? :fejvakaras:
Morális aspektusból igen, jogilag szürke. Nálunk elvileg még az a ludas, aki megosztja a tartalmat, nem az az ártatlan naív, aki letölti.
Van amúgy 1-2 site, meg pl. Kodiban plugin, amik túlélnek időről időre és ingyenes streamelős szolgáltatást nyújtanak. Csak általában nagyon szar a minőségük, pár gigába tömörítenek bele egy filmet. (Mint ahogy ennek is.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #9365 2016.09.08. 18:27

DanielT írta:Nem tudom és addig le is szarom, amíg ezzel nem próbál versenyezni legális forrás. Ilyen mennyiségű tartalomért gond nélkül csengetnék.
Engem is érdekelnek legális streamelős megoldások. Netflix pl. szipatikus, mert minőségben már nagyon-nagyon közel van a kéksugárhoz, csak nálunk asszem még eléggé korlátozott az elérhető tartalom. (Szinkron engem nem érdekel, angolul nézek mindent.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #9366 2016.09.08. 18:30

deep írta:Fú de hülyének nézik ezek az embereket. És az agyatlan barmok be is kajálják, hogy TV maxoló csodagépük van bazzeg.
Nálam személetlen, hogy mennyi hitelt tudnak elkúrni egy ilyen szöveggel. De valszeg le vagyok sz*rva...
Avatar
arty

Hozzászólás #9367 2016.09.08. 18:31

ps4pro by df

birták.
lefizették vajon oket vagy oket nem lehet? ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9368 2016.09.08. 19:02

arty írta:ps4pro by df

birták.
lefizették vajon oket vagy oket nem lehet? ;)
Tehát a 4k se 4k, ahogy boritékolhato volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9369 2016.09.08. 19:04

aabyssx írta:Engem is érdekelnek legális streamelős megoldások. Netflix pl. szipatikus, mert minőségben már nagyon-nagyon közel van a kéksugárhoz, csak nálunk asszem még eléggé korlátozott az elérhető tartalom. (Szinkron engem nem érdekel, angolul nézek mindent.)
A Neflix is kabaré, nem csak nálunk. Mindenhol más szinten korlátozott, de vicc, hogy komplet sorozatok évadai hiányosak, tehát van mondjuk az 1. és 2. egy olyanból, amiből már 8. is készült.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9370 2016.09.08. 19:11

DanielT írta:A Neflix is kabaré, nem csak nálunk. Mindenhol más szinten korlátozott, de vicc, hogy komplet sorozatok évadai hiányosak, tehát van mondjuk az 1. és 2. egy olyanból, amiből már 8. is készült.
en az Amazon Prime-al nagyon elegedett vagyok. termeszetesen nincs fent pl minden sorozat, ami erdekelne, de ez logikus. van viszont igyis dögivel, jofele exkluzivok, meg veszegetnek is (pl felraktak most komplett elsö evad Ash vs Evil Dead-et es hasonlok). film is rengeteg, viszonylag ujak is. ami nem tetszik az az, hogy mennek-jönnek sorozatok / filmek. igaz bejelentik elöre, hogy XY sorozat mar csak rövid ideig lesz elerhetö, de na... elkezdtem nezegetni pl regi X-Aktakat, hat nem kivettek...? a majmok. valaszoltak e-mail-re es elnezest kertek, de ha nem lesik elegen, az nem deal, mert fizetniuk kell a tulajnak.
Netflix-et is neztem mit kinalnak... hat nekem nem sok semmit egyelöre. foslé szuperhösös sorozatokat (megörülök mar a szuperhösös dolgoktol...). Marvel WCs Néni is lesz lassan.
Avatar
arty

Hozzászólás #9371 2016.09.08. 19:15

aabyssx írta:Nálam személetlen, hogy mennyi hitelt tudnak elkúrni egy ilyen szöveggel. De valszeg le vagyok sz*rva...
képzeld el, ahogy a 40 millió "laikusnak" elkezdenek beszélni a hw-s checkboard upscaling algórol.... :D ezt TALÁN még te sem gondolod/várod el komolyan.... báááár....

(abszolut nem csináltak titkot belőle, DF-et is odaengedték tesztelni, vannak interjúk a Cernivel/fejlesztőkkel - AZOKNAT akiket ez érdekel, értik, stb.)
Avatar
arty

Hozzászólás #9372 2016.09.08. 19:17

SlickAdam írta:en az Amazon Prime-al nagyon elegedett vagyok. termeszetesen nincs fent pl minden sorozat, ami erdekelne, de ez logikus. van viszont igyis dögivel, jofele exkluzivok, meg veszegetnek is (pl felraktak most komplett elsö evad Ash vs Evil Dead-et es hasonlok). film is rengeteg, viszonylag ujak is. ami nem tetszik az az, hogy mennek-jönnek sorozatok / filmek. igaz bejelentik elöre, hogy XY sorozat mar csak rövid ideig lesz elerhetö, de na... elkezdtem nezegetni pl regi X-Aktakat, hat nem kivettek...? a majmok. valaszoltak e-mail-re es elnezest kertek, de ha nem lesik elegen, az nem deal, mert fizetniuk kell a tulajnak.
Netflix-et is neztem mit kinalnak... hat nekem nem sok semmit egyelöre. foslé szuperhösös sorozatokat (megörülök mar a szuperhösös dolgoktol...). Marvel WCs Néni is lesz lassan.
bár elég jó volna az angolom ... bár akkor is zavarna a sok jogi gennyedzés...

kínálatot és minőséget tekintve nekem az amazon a legszimpibb, ha valamire, rájuk előfizetnék!
Avatar
arty

Hozzászólás #9373 2016.09.08. 19:17

Mekee írta:Tehát a 4k se 4k, ahogy boritékolhato volt.
Ezt most úgy írod, mintha egy leleplezés keretében derült volna ki :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9374 2016.09.08. 19:31

arty írta:Ezt most úgy írod, mintha egy leleplezés keretében derült volna ki :D
Így is volt! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9376 2016.09.08. 19:37

arty írta:bár elég jó volna az angolom ... bár akkor is zavarna a sok jogi gennyedzés...

kínálatot és minőséget tekintve nekem az amazon a legszimpibb, ha valamire, rájuk előfizetnék!
ja amugy hazudtam. pont minap neztem szuperhösös filmet Amazon-on. a vilag legmenöbb szuperhösös filmjet, gyermekkori kedvencemet:
Spoiler
:nezze:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9377 2016.09.08. 19:44

SlickAdam írta:ja amugy hazudtam. pont minap neztem szuperhösös filmet Amazon-on. a vilag legmenöbb szuperhösös filmjet, gyermekkori kedvencemet:
Spoiler
:nezze:
Kép
Szuperzsaru = Balatonkenese, állami üdülő, üzemi beutalóval, anyámékkal, a közösségi teremben. Hidegburkolat, piros műanyag székek, hűvös. Örökre az agyamba égett, amikor a rágógumin felrepül, lehettem vagy 5-6 éves.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #9378 2016.09.08. 19:47

DanielT írta:Szuperzsaru = Balatonkenese, állami üdülő, üzemi beutalóval, anyámékkal, a közösségi teremben. Hidegburkolat, piros műanyag székek, hűvös. Örökre az agyamba égett, amikor a rágógumin felrepül, lehettem vagy 5-6 éves.
ahhh... nekem minden masodperce. inkluzive hangok / zenek. megtudom nezni barmikor.
bar lehet szar film. csak amint elindul, atkapcsol az agyam egy masik üzemmodba es nem tudok objektiv lenni.:)
Avatar
arty

Hozzászólás #9379 2016.09.08. 20:04

DanielT írta:Szuperzsaru = Balatonkenese, állami üdülő, üzemi beutalóval, anyámékkal, a közösségi teremben. Hidegburkolat, piros műanyag székek, hűvös. Örökre az agyamba égett, amikor a rágógumin felrepül, lehettem vagy 5-6 éves.
Szuperzsaru = kerületi tanuszoda, heti 2x az úszás utáni készülődés-hajszárítás közben, kb két éven keresztül ~50-70 alkalommal, ~15-20perces részletekben.

Gyűlölöm, soha nem tudnám újranézni, pedig soha nem láttam még egyben :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9380 2016.09.08. 20:05

Mekee írta:Mindeközben... :taps: :mf1:
pont most olvastam a hivatalos faq-ban.

és mindez a bluray egyik atyjától ... amiko az ember azt hinné, hogy ezek csak fele akkora kretének, mint az MS, mindig rácáfolnak: hetente felváltva kreténebb egyik a másiknál :D

Vissza: “Leáldozott.hu”