A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #9171 2016.09.06. 17:57

A végén Mobynak lesz igaza: veszek egy SAMSUNG UE40KU6000W TV-t 180e-ért, és fosok magasról a gaming monitorokra...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9172 2016.09.06. 18:38

eje75 írta:A látvány agyonvert, a földbe taposott... olvasgattam itt a hozzászólásokat, de amióta láttam azt a grafikát, Én SOHA nem adom alább a 4K-nál... elképesztő volt a látvány, tényleg eszméletlenül nézett ki..
Itt senki nem mondta, hogy a 4k megfelelő távolságról (monitor távolságból mondjuk 40"), nem vág agyon. Persze 1080 nem árt mellé, hogy frém is legyen. Mondjuk ha jót akarsz, a 6-os szériát hagynám a fenébe, és a 7-esből nézelődnék.
Chroma 4:4:4@60hz-et tudja azé, itt a http://www.avsforum.com/forum/166-lcd-flat-panel-displays/2010602-4k-uhd-tv-4-4-4-60hz-capable-master-list.html.
Avatar
arty

Hozzászólás #9173 2016.09.06. 19:34

eje75 írta:Felmerült a SAMSUNG U32E850R UHD is...megnézem: hát nem freesync-es??? :boxer:
mocskos amd :( mindenképp kellett a tetveknek a saját szabvány, nem voltak képesek ők is a gsync mellé állni :(
Avatar
arty

Hozzászólás #9174 2016.09.06. 19:37

Forza Apex PC - kormány támogatás (THX TOTTI a hírért !)

http://forzamotorsport.net/en-us/news/fm6a_wheel_support

"· Logitech G27 Racing Wheel
· Logitech G25 Racing Wheel
· Logitech G29 Racing Wheel
· Logitech MOMO Force Feedback Racing Wheel
· Thrustmaster T300RS
· Thrustmaster T500 RS Gaming Wheel
· Logitech G920 Xbox One Wheel
· Thrustmaster T150
· Thrustmaster TX Xbox One Wheel
· Thrustmaster TMX Xbox One Wheel
· Thrustmaster RGT Force Feedback Racing Wheel

Note that there are additional wheels that we plan on bringing on board soon, notably Fanatec products such as the ClubSport V2 Xbox One Hub and the Fanatec CSR models. Support for these Fanatec wheels will be arriving in Apex beginning in late September, with updates for both Windows 10 and Apex. In addition, H-pattern shifters are fully supported in Apex for all Logitech wheels listed above, except for the G29, which will be added at a later date. We will be adding additional support for H-pattern shifters from other manufacturers in the future. "

és az MS olyan kurvagyors, h a Fanatec CSR támogatás estére kész is lett:

35246imgpsh_orig.jpg


:D

+ fogalmam sincs hol az update gomb a sztórban.
Avatar
arty

Hozzászólás #9175 2016.09.06. 19:48

Greyfox írta:Itt senki nem mondta, hogy a 4k megfelelő távolságról (monitor távolságból mondjuk 40"), nem vág agyon. Persze 1080 nem árt mellé, hogy frém is legyen. Mondjuk ha jót akarsz, a 6-os szériát hagynám a fenébe, és a 7-esből nézelődnék.
Chroma 4:4:4@60hz-et tudja azé, itt a http://www.avsforum.com/forum/166-lcd-flat-panel-displays/2010602-4k-uhd-tv-4-4-4-60hz-capable-master-list.html.
amugy ki az aki fullrgb 4:4:4 helyett ycbcrben akar játszani?! azt meg kb ~minden tudja... (persze, hogy az elektronika belül micsinál az infóval, azt nem tudjuk...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #9176 2016.09.06. 19:54

arty írta:amugy ki az aki fullrgb 4:4:4 helyett ycbcrben akar játszani?! azt meg kb ~minden tudja... (persze, hogy az elektronika belül micsinál az infóval, azt nem tudjuk...)
Kibaszott nevetséges az egész. A fullrgb töredékét nem képes leképezni a lóhúgy lcd, de még nagyobb színbontást kell leközölni mer akkó lesz fasza. És ezt elhiszik az emberek...
Avatar
arty

Hozzászólás #9177 2016.09.06. 20:12

Moby írta:Kibaszott nevetséges az egész. A fullrgb töredékét nem képes leképezni a lóhúgy lcd, de még nagyobb színbontást kell leközölni mer akkó lesz fasza. És ezt elhiszik az emberek...
KVANTUMDOTTT + HÁDÉERR + DOLBIVIZSÖN + MEGAKONTRASZT!!!4
Avatar
arty

Hozzászólás #9178 2016.09.06. 20:16

arty írta:Forza Apex PC - kormány támogatás (THX TOTTI a hírért !)

http://forzamotorsport.net/en-us/news/fm6a_wheel_support

"· Logitech G27 Racing Wheel
· Logitech G25 Racing Wheel
· Logitech G29 Racing Wheel
· Logitech MOMO Force Feedback Racing Wheel
· Thrustmaster T300RS
· Thrustmaster T500 RS Gaming Wheel
· Logitech G920 Xbox One Wheel
· Thrustmaster T150
· Thrustmaster TX Xbox One Wheel
· Thrustmaster TMX Xbox One Wheel
· Thrustmaster RGT Force Feedback Racing Wheel

Note that there are additional wheels that we plan on bringing on board soon, notably Fanatec products such as the ClubSport V2 Xbox One Hub and the Fanatec CSR models. Support for these Fanatec wheels will be arriving in Apex beginning in late September, with updates for both Windows 10 and Apex. In addition, H-pattern shifters are fully supported in Apex for all Logitech wheels listed above, except for the G29, which will be added at a later date. We will be adding additional support for H-pattern shifters from other manufacturers in the future. "

és az MS olyan kurvagyors, h a Fanatec CSR támogatás estére kész is lett:

35246imgpsh_orig.jpg


:D

+ fogalmam sincs hol az update gomb a sztórban.
srác esgén próbálta, DFGT nem megy még
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9179 2016.09.06. 20:18

arty írta:srác esgén próbálta, DFGT nem megy még
Idióta barmok. Bedugom a PS2-be és megy. Minden. Azok a kormányok is, amik a gép gyártását követő 10+ évben készültek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9180 2016.09.06. 20:19

arty írta:mocskos amd :( mindenképp kellett a tetveknek a saját szabvány, nem voltak képesek ők is a gsync mellé állni :(
az a kurva anyját az amdnek, a szar evolved logojuk a deus ex előtt 2x olyan hangos mint a többieké, kva anyjukat ezé is :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9181 2016.09.06. 20:24

Moby írta:Kibaszott nevetséges az egész. A fullrgb töredékét nem képes leképezni a lóhúgy lcd, de még nagyobb színbontást kell leközölni mer akkó lesz fasza. És ezt elhiszik az emberek...
Hát, lehet, hogy te így gondolod, de elég jelentős a különbség, főleg monitornak használva: http://www.niwa.nu/2013/05/why-chroma-sub-sampling-is-important/
Igényesség kérdése persze :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2016.09.06. 20:25-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9182 2016.09.06. 20:24

arty írta:Forza Apex PC - kormány támogatás (THX TOTTI a hírért !)

http://forzamotorsport.net/en-us/news/fm6a_wheel_support

"· Logitech G27 Racing Wheel
· Logitech G25 Racing Wheel
· Logitech G29 Racing Wheel
· Logitech MOMO Force Feedback Racing Wheel
· Thrustmaster T300RS
· Thrustmaster T500 RS Gaming Wheel
· Logitech G920 Xbox One Wheel
· Thrustmaster T150
· Thrustmaster TX Xbox One Wheel
· Thrustmaster TMX Xbox One Wheel
· Thrustmaster RGT Force Feedback Racing Wheel

Note that there are additional wheels that we plan on bringing on board soon, notably Fanatec products such as the ClubSport V2 Xbox One Hub and the Fanatec CSR models. Support for these Fanatec wheels will be arriving in Apex beginning in late September, with updates for both Windows 10 and Apex. In addition, H-pattern shifters are fully supported in Apex for all Logitech wheels listed above, except for the G29, which will be added at a later date. We will be adding additional support for H-pattern shifters from other manufacturers in the future. "

és az MS olyan kurvagyors, h a Fanatec CSR támogatás estére kész is lett:

35246imgpsh_orig.jpg


:D

+ fogalmam sincs hol az update gomb a sztórban.
Köpök az apexre. Egyetlen releváns kérdés létezik: A FH3 is? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #9183 2016.09.06. 20:26

Micsu írta:az a kurva anyját az amdnek, a szar evolved logojuk a deus ex előtt 2x olyan hangos mint a többieké, kva anyjukat ezé is :banplz:
kétévente egy címben kibírod! a fosvidiást éveken át néztem, szinte minden kicseszett játékban :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #9184 2016.09.06. 20:28

Greyfox írta:Hát, lehet, hogy te így gondolod, de elég jelentős a különbség, főleg monitornak használva: http://www.niwa.nu/2013/05/why-chroma-sub-sampling-is-important/
Igényesség kérdése persze :D

Igen ez csodálatos. Mostmár csak az a kérdés, hogy mégis ki használ YCbCr-t? Mer az nagyon durván fasza, hogy sokkal jobb valamitől, amit senki használ. Jameg hasznos...
Avatar
arty

Hozzászólás #9185 2016.09.06. 20:28

Moby írta:Köpök az apexre. Egyetlen releváns kérdés létezik: A FH3 is? :)
azt csak az MS tudja... de az apexes lista bizonyítja: elvetették az uwp-s kreténséget, legalább kormányra van dinput szupport .... szvsz 1:1 ugyan az lesz támogatva mindkettőben - pontosabban a horizonba megírt támogatást portolták vissza az apexbe, hogy végre kirughassák bétából, kipipálhassák, hogy kész és elfelejthessék végre :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9186 2016.09.06. 20:30

Moby írta:Igen ez csodálatos. Mostmár csak az a kérdés, hogy mégis ki használ YCbCr-t? Mer az nagyon durván fasza, hogy sokkal jobb valamitől, amit senki használ. Jameg hasznos...
én játékokban, előre renderelt/felvett cgi-nél mindig átváltok és olyankor kurva jól jön, hogy 4:4:4 :idiota:

multkor panaszkodtál a deus ex átvezetőkre.... nem lehet, hogy a 4:2:2 volt a gond? :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9187 2016.09.06. 20:33

arty írta:kétévente egy címben kibírod! a fosvidiást éveken át néztem, szinte minden kicseszett játékban :(
a fosvidiásnál nem kell lehalkítanom a hangfalat
Avatar
Moby

Hozzászólás #9188 2016.09.06. 20:35

arty írta:én játékokban, előre renderelt/felvett cgi-nél mindig átváltok és olyankor kurva jól jön, hogy 4:4:4 :idiota:

multkor panaszkodtál a deus ex átvezetőkre.... nem lehet, hogy a 4:2:2 volt a gond? :fogmosas:
Ódehogynem. Egész nap abban jár, hogy aztán néha átkapcsolhassam 4:4:4-re, hogy elmondhassam: egy kevésbé tömörített fos mégiscsak illatosabb, mint a jobban tömörített fos :D A tömörítetlent meg nem használom, mer arra meg nincs már igényem se :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9189 2016.09.06. 20:59

Kapjátok be :mf1:
Mozgásfelbontásra azért figyelni!! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9190 2016.09.06. 21:05

Greyfox írta:Kapjátok be :mf1:
Mozgásfelbontásra azért figyelni!! :banplz:
Inkább azt meséled el végigtoltad-e mán a PoE-t? Nem emlékszem rá, vagy hogy írtál volna valamit róla.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9191 2016.09.06. 21:08

Moby írta:Inkább azt meséled el végigtoltad-e mán a PoE-t? Nem emlékszem rá, vagy hogy írtál volna valamit róla.
Persze, 60 órát toltam bele, annyira szar volt. A white march 1-2-t is behúztam, annak még az elején vagyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9192 2016.09.06. 21:14

KÖZELÉBEN. SINCS. SEMMI.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9193 2016.09.06. 21:21

gép saját farkát nem lehet szétlőni? mi ez az arcade fos? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9194 2016.09.06. 21:23

DanielT írta:KÖZELÉBEN. SINCS. SEMMI.

acoretuna.webm
epik, ahogy az egérrel átmenőverezi a gépet a szoroson :idiota:

joyt támogat má'? mer' most, h a forzát pecselték, ez a legszarabb "konzolport" ;) :P
skinnyman

Hozzászólás #9195 2016.09.06. 21:33

Nah vegul meguntam a szarakodast, ez lett:
1070unboxed.jpg


Ormotlan egy dog amugy (eletemben nem lattam meg ekkora GPU-t), de teny, h nem melegszik tul, es a ventijet sem vettem meg eszre izzasztas kozben sem. :)

Gepben:
1070pc.jpg


Kisse vakitos (szo szerint, tenyleg kicsit tul eros a LED :) )
1070led.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skinnyman 2016.09.06. 21:33-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9196 2016.09.06. 21:33

arty írta:epik, ahogy az egérrel átmenőverezi a gépet a szoroson :idiota:

joyt támogat má'? mer' most, h a forzát pecselték, ez a legszarabb "konzolport" ;) :P
Úgy tudom Rock Band dobbal kormányzott a srác... :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9197 2016.09.06. 21:34

skinnyman írta:Nah vegul meguntam a szarakodast, ez lett:
1070led.jpg


Ormotlan egy dog amugy (eletemben nem lattam meg ekkora GPU-t), de teny, h nem melegszik tul, es a ventijet sem vettem meg eszre izzasztas kozben sem. :)

Gepben:
1070pc.jpg


Kisse vakitos (szo szerint, tenyleg kicsit tul eros a LED :) )
1070unboxed.jpg
3Slot4Life! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9198 2016.09.06. 21:59

Teaser a Stasis srácok új projektjéről! Hamarosan funding kampány is indul. Illetve szintén hamarosan megjelenik a Cayne nevű, kisebb játék, teljesen ingyen.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #9199 2016.09.06. 22:25

DanielT írta:KÖZELÉBEN. SINCS. SEMMI.

phpBB [media]
Kapott ma még egy utolsó utáni esélyt. Úgyfest olvassa a kis geci a leáldot, mer mára nagyon összekapta magát. Minden pillanatban az történt aminek történnie kellett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9200 2016.09.06. 22:27

skinnyman írta:Nah vegul meguntam a szarakodast, ez lett:
Zsír!
Avatar
Moby

Hozzászólás #9201 2016.09.06. 22:34

Greyfox írta:Persze, 60 órát toltam bele, annyira szar volt. A white march 1-2-t is behúztam, annak még az elején vagyok.
Az egészen vállalhatónak hangzik. Lehet belefér idén :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9202 2016.09.06. 22:47

Moby írta:Kapott ma még egy utolsó utáni esélyt. Úgyfest olvassa a kis geci a leáldot, mer mára nagyon összekapta magát. Minden pillanatban az történt aminek történnie kellett.

Kép

:idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9203 2016.09.07. 06:29

DanielT írta:Idióta barmok. Bedugom a PS2-be és megy. Minden. Azok a kormányok is, amik a gép gyártását követő 10+ évben készültek.
Najó, de kellett ez a kormánylobbi msnek is meg sonynak is, mibő lenne bevétel hamár ingyen lehet multi... Wait... :ejnye1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9204 2016.09.07. 06:33

arty írta:+ fogalmam sincs hol az update gomb a sztórban.
Nekem se nincsen update, sőt fh3-at store appban nem is adja be, csak böngészőben találom, viszont az is vicc, hogy azt irja: compatible xbox one, alatta meg a rendszerkövetelmények, amiben az egyetlen egy sor, hogy win 10. Grat MS!
Avatar
Moby

Hozzászólás #9205 2016.09.07. 07:50

Mekee írta:Nekem se nincsen update, sőt fh3-at store appban nem is adja be, csak böngészőben találom, viszont az is vicc, hogy azt irja: compatible xbox one, alatta meg a rendszerkövetelmények, amiben az egyetlen egy sor, hogy win 10. Grat MS!
Ennek valszeg az az oka, hogy NINCS még oldala a storeban, lévén nem lehet még megvenni (a pécést). Arty: pedig el sincs dugva: katt a profilképen, letöltések&frissítések.
Az nem fog segíteni ezen a rakás szaron, ha ti is úgy viselkedtek, mint akik olvasni meg gondolkodni sem tudnak :P
Avatar
arty

Hozzászólás #9206 2016.09.07. 08:20

Moby írta:Ennek valszeg az az oka, hogy NINCS még oldala a storeban, lévén nem lehet még megvenni (a pécést). Arty: pedig el sincs dugva: katt a profilképen, letöltések&frissítések.
Az nem fog segíteni ezen a rakás szaron, ha ti is úgy viselkedtek, mint akik olvasni meg gondolkodni sem tudnak :P
az egész sztór nyitóolvala egy rakás hányás - 25 kisebb-nagyobb csempén villog, mozog, csilingel a sok szemét, hogy kattintsak és vegyem - bocs, ha emellett a pici karikát a profilképemel nem vettem észre a jobbfelsőben :P

kb életemben harmadszor látom egyébként és most sem kívántam 5 másodpercnél többet időzni benne... de ha tegnap már "ottjártam", nem tudtam nem észrevenni a PÉCÉS sztórban, hogy a saját tartalmaimnál szerepel kb 10 játék - ezekből mind xone-os és azt írja a sztór, hogy "ezen az eszközön nem futtatható" ...

miért pont ezek a one-os (?) játékok szerepelnek ott?
van köztük olyan is, amit még one-on se néztem/vettem meg sohasenem, de pécén bedobja a SAJÁT TARTALMAIM közé?!?!
az Asphalt8, amivel viszont játszottam PÉCÉN, nincs ott....
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9207 2016.09.07. 08:27

Moby írta:Ennek valszeg az az oka, hogy NINCS még oldala a storeban, lévén nem lehet még megvenni (a pécést). Arty: pedig el sincs dugva: katt a profilképen, letöltések&frissítések.
Az nem fog segíteni ezen a rakás szaron, ha ti is úgy viselkedtek, mint akik olvasni meg gondolkodni sem tudnak :P
Az az oka annak, hogy ha a keresőmezőbe beirom, akkor kidobja, a boritoképével együtt, majd mikor ramegyek akkor nemtalàlja? Hm. A frissitésről meg annyit hogy minden utolso platformon ezer éve van automatikus frissités vagy legalább egy szembetűnő értesités arrol hogy van frissités.
Ennél alább már csak az lenne, ha az updatelt fileokat egyesével kellene letöltenem és kézzel bemásolni a mappába. :)
100 éve egy warez cuccnál még elfogadfa az ember az ilyet, de ha tőlem 20k-t kérnek valamiért akkor nyalják ki a hátsom érte egy picit legalább! :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9208 2016.09.07. 08:30

arty írta:az egész sztór nyitóolvala egy rakás hányás - 25 kisebb-nagyobb csempén villog, mozog, csilingel a sok szemét, hogy kattintsak és vegyem - bocs, ha emellett a pici karikát a profilképemel nem vettem észre a jobbfelsőben :P

kb életemben harmadszor látom egyébként és most sem kívántam 5 másodpercnél többet időzni benne... de ha tegnap már "ottjártam", nem tudtam nem észrevenni a PÉCÉS sztórban, hogy a saját tartalmaimnál szerepel kb 10 játék - ezekből mind xone-os és azt írja a sztór, hogy "ezen az eszközön nem futtatható" ...

miért pont ezek a one-os (?) játékok szerepelnek ott?
van köztük olyan is, amit még one-on se néztem/vettem meg sohasenem, de pécén bedobja a SAJÁT TARTALMAIM közé?!?!
az Asphalt8, amivel viszont játszottam PÉCÉN, nincs ott....
Azmeg külön vicc, hogy tartalom hiányában az összes mobil app-ot is látom, csak hogy ugy nézzen ki van kontent, és le is tölthetem, most komolyan van aki egy mobiljátékkal pc-n játszik? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #9209 2016.09.07. 08:31

Mekee írta:Az az oka annak, hogy ha a keresőmezőbe beirom, akkor kidobja, a boritoképével együtt, majd mikor ramegyek akkor nemtalàlja? Hm. A frissitésről meg annyit hogy minden utolso platformon ezer éve van automatikus frissités vagy legalább egy szembetűnő értesités arrol hogy van frissités.
Ennél alább már csak az lenne, ha az updatelt fileokat egyesével kellene letöltenem és kézzel bemásolni a mappába. :)
100 éve egy warez cuccnál még elfogadfa az ember az ilyet, de ha tőlem 20k-t kérnek valamiért akkor nyalják ki a hátsom érte egy picit legalább! :)
Te, itt is jelzi, meg le is frissít. Elmondom újra, mert nem ment át úgylátom: a játékod, amire vársz, amit megvettél, és amire építed a user experience-t NINCS. NEM JELENT MÉG MEG A STOREBAN. Ezt ettől érthetőbben nem tudom leírni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9210 2016.09.07. 08:32

arty írta:az egész sztór nyitóolvala egy rakás hányás - 25 kisebb-nagyobb csempén villog, mozog, csilingel a sok szemét, hogy kattintsak és vegyem - bocs, ha emellett a pici karikát a profilképemel nem vettem észre a jobbfelsőben :P

kb életemben harmadszor látom egyébként és most sem kívántam 5 másodpercnél többet időzni benne... de ha tegnap már "ottjártam", nem tudtam nem észrevenni a PÉCÉS sztórban, hogy a saját tartalmaimnál szerepel kb 10 játék - ezekből mind xone-os és azt írja a sztór, hogy "ezen az eszközön nem futtatható" ...

miért pont ezek a one-os (?) játékok szerepelnek ott?
van köztük olyan is, amit még one-on se néztem/vettem meg sohasenem, de pécén bedobja a SAJÁT TARTALMAIM közé?!?!
az Asphalt8, amivel viszont játszottam PÉCÉN, nincs ott....
Háhonnan a faszomból tudjam? Mi vagyok én? MS support? :) Nekem ettől a hulladéktól egyszer már meghalt az egész oprendszerem, szal ezt a szart nyitogassátok csak tik! :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9211 2016.09.07. 08:46

Moby írta:Te, itt is jelzi, meg le is frissít. Elmondom újra, mert nem ment át úgylátom: a játékod, amire vársz, amit megvettél, és amire építed a user experience-t NINCS. NEM JELENT MÉG MEG A STOREBAN. Ezt ettől érthetőbben nem tudom leírni.
Dehogy vettem. Rohadtul vágyom rá, de az MS ugylátszik nem akar keresni, mert semmit nem tesz azért hogy bármilyen téren is egy kicsit is versenyképessé tegye pl steam-el a saját szarát.
Amugy továbbda sem értem miért ne létezne, mikor forza oldalán elémrakja hogy preorder now, ott kivalasztom hogy windózrakell nekem, és a böngészőből csodák csodájára beadja a storeban a nemlétező játékot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9212 2016.09.07. 08:58

Mekee írta:Dehogy vettem. Rohadtul vágyom rá, de az MS ugylátszik nem akar keresni, mert semmit nem tesz azért hogy bármilyen téren is egy kicsit is versenyképessé tegye pl steam-el a saját szarát.
Amugy továbbda sem értem miért ne létezne, mikor forza oldalán elémrakja hogy preorder now, ott kivalasztom hogy windózrakell nekem, és a böngészőből csodák csodájára beadja a storeban a nemlétező játékot.
Na. A böngészős store, meg a windowsban lévő store az nemugyanaz. A windowsban lévő storeban olyan, hogy előrendelés NINCS. Ott minden akkor nyílik meg, amikor elérhetővé válik. Ha tudod a címét, meg lehet nyitni a placeholderét, de megvenni vagy letölteni nem tudod.


/ne kérdezd meg miért. MS.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9213 2016.09.07. 09:22

Arty, kérlek elmezd az alábbi helyzetet!

Zó, kérlek ne nézz ide, a saját érdekedben! :D

Naszóval, iPon helyzet:

Legolcsóbb 1 ventis mocskosnVidia GTX1060 ára: 71,750 Ft
Legolcsóbb 2 ventis mocskosnVidia GTX1060 ára: 78,460 Ft

Legolcsóbb Rx480 a nép megmentőjétől, a hős AMD-től: 86,580 Ft
Avatar
Moby

Hozzászólás #9214 2016.09.07. 09:35

DanielT írta:Arty, kérlek elmezd az alábbi helyzetet!

Zó, kérlek ne nézz ide, a saját érdekedben! :D

Naszóval, iPon helyzet:

Legolcsóbb 1 ventis mocskosnVidia GTX1060 ára: 71,750 Ft
Legolcsóbb 2 ventis mocskosnVidia GTX1060 ára: 78,460 Ft

Legolcsóbb Rx480 a nép megmentőjétől, a hős AMD-től: 86,580 Ft
Zó szerintem nem akart 3gigást.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9215 2016.09.07. 09:39

Moby írta:Zó szerintem nem akart 3gigást.
JahogyLOL. Azt nem vettem észre. :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9216 2016.09.07. 09:47

Moby írta:/ne kérdezd meg miért. MS.
Ahamm. Nem is mertem volna már. Afelett is átsiklottam, hogy dobozosbol csak alap verza van, mert egy kodot belenyomtatni ugye ürtech. De storeban sem veheted ám utolag a carpasst, anyámkinját az alaphoz, mert CSAK egyben, csomagban van.
Régen vártam már igy warez megjelenést, de komolyan. Remélem lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9217 2016.09.07. 09:50

Mekee írta:Ahamm. Nem is mertem volna már. Afelett is átsiklottam, hogy dobozosbol csak alap verza van, mert egy kodot belenyomtatni ugye ürtech. De storeban sem veheted ám utolag a carpasst, anyámkinját az alaphoz, mert CSAK egyben, csomagban van.
Régen vártam már igy warez megjelenést, de komolyan. Remélem lesz.
Azzal én nem szórakoznék. Ehelyett vehetünk egy leáld példányt, elvileg 5 gépre feltehető különösebb kín nélkül (nekem a 2 storeos játékomból az egyiket ketten, a másikat 3-an toljuk, legalábbis amiről/akikről tudomásom van :D).
Avatar
arty

Hozzászólás #9218 2016.09.07. 09:53

Moby írta:Háhonnan a faszomból tudjam? Mi vagyok én? MS support? :) Nekem ettől a hulladéktól egyszer már meghalt az egész oprendszerem, szal ezt a szart nyitogassátok csak tik! :D
amugy tegnap forzáztam negyedórát

kormánnyal

ffb nélkül, az nincs. és már nem béta. aham.

ms :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #9219 2016.09.07. 09:56

DanielT írta:Arty, kérlek elmezd az alábbi helyzetet!

Zó, kérlek ne nézz ide, a saját érdekedben! :D

Naszóval, iPon helyzet:

Legolcsóbb 1 ventis mocskosnVidia GTX1060 ára: 71,750 Ft
Legolcsóbb 2 ventis mocskosnVidia GTX1060 ára: 78,460 Ft

Legolcsóbb Rx480 a nép megmentőjétől, a hős AMD-től: 86,580 Ft
el vagyok szomorodva :( detényleg.
nekem is, (neked is!), amdnek is, nagyon kellett volna a kéccázdolcsis 480.

gondolom ezután itt a vég(e)...
Avatar
arty

Hozzászólás #9220 2016.09.07. 10:01

Moby írta:Na. A böngészős store, meg a windowsban lévő store az nemugyanaz. A windowsban lévő storeban olyan, hogy előrendelés NINCS. Ott minden akkor nyílik meg, amikor elérhetővé válik. Ha tudod a címét, meg lehet nyitni a placeholderét, de megvenni vagy letölteni nem tudod.

/ne kérdezd meg miért. MS.
amugy az emes egységesíti/akarja a boxos/pécés sztórt, az xbox.com-os kereső a játéktalálatokat még maga jeleníti meg, de ha kattintasz bármelyikre, "repülsz" is a totál pécés dizájnú microsoft.com/store -ra, nem a boxos identitásod látod többé, hanem a mikroszoft accountod/neved (se gémertag, se gémerpikcsör!)

ótvarszar, zavaró, de minimum fura.

remélem beledöglenek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9221 2016.09.07. 10:05

arty írta:amugy az emes egységesíti/akarja a boxos/pécés sztórt, az xbox.com-os kereső a játéktalálatokat még maga jeleníti meg, de ha kattintasz bármelyikre, "repülsz" is a totál pécés dizájnú microsoft.com/store -ra, nem a boxos identitásod látod többé, hanem a mikroszoft accountod/neved (se gémertag, se gémerpikcsör!)

ótvarszar, zavaró, de minimum fura.

remélem beledöglenek.
Hát én leszarom már az xbox.com-ot(is). Soha többé nem lesz xboxom, jobb van belőle otthon, mint amit valaha kiad az ms. A rengeteg játékot sajnálom, a fiókon, de ami kellett, az már lement amúgyis.
Avatar
deep

Hozzászólás #9222 2016.09.07. 10:07

DanielT írta:JahogyLOL. Azt nem vettem észre. :)
Öcsémmel 1 hete vetettem 6 gigás MSI gaming 1060at 85ért.
Avatar
arty

Hozzászólás #9223 2016.09.07. 10:10

hogy jót is írjak az emesről:

https://account.live.com/proofs/Manage

itt be lehet állítani, hogy az ms accountot 2-factorosra, google authenticatort használva!!! :)

alul 2-factor beállítás, OTHER választás (nem android!), máris scannelhető a droidod gauth appban a bárkód

végre.... tök kivolt, hogy a mailes kódok 5 perceket késnek :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #9224 2016.09.07. 10:13

arty írta:hogy jót is írjak az emesről:

https://account.live.com/proofs/Manage

itt be lehet állítani, hogy az ms accountot 2-factorosra, google authenticatort használva!!! :)

alul 2-factor beállítás, OTHER választás (nem android!), máris scannelhető a droidod gauth appban a bárkód

végre.... tök kivolt, hogy a mailes kódok 5 perceket késnek :(
Ezt már a multkor sem értettem. Nekem kurvarég fentvan egy microsoft-fiók nevű app a telefonon, ami ugyanezt valósítja meg, és még kódot sem irogatnom, csak ráböknöm a "jóváhagyás'" gombra. Ez nagyon rég óta van ám.


/oké, mostmár van google authentikátoros is, de a kétlépcsős rendszer nem mostan óta van
Avatar
arty

Hozzászólás #9225 2016.09.07. 10:26

Moby írta:Ezt már a multkor sem értettem. Nekem kurvarég fentvan egy microsoft-fiók nevű app a telefonon, ami ugyanezt valósítja meg, és még kódot sem irogatnom, csak ráböknöm a "jóváhagyás'" gombra. Ez nagyon rég óta van ám.


/oké, mostmár van google authentikátoros is, de a kétlépcsős rendszer nem mostan óta van
én ódzkodtam n. kétlépcsős appot feltenni, de a g-auth ugyis ottvan.... így kényelmes :) (jah, a rábökős mégjobb, de ahoz online kell lenni, ellenben a mobilom egysimes és a mostani céges előfiz 1gb only, szal megszokásból off vagyok. wifi meg "sokat" zabál.)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9226 2016.09.07. 10:28

Moby írta:Azzal én nem szórakoznék. Ehelyett vehetünk egy leáld példányt, elvileg 5 gépre feltehető különösebb kín nélkül (nekem a 2 storeos játékomból az egyiket ketten, a másikat 3-an toljuk, legalábbis amiről/akikről tudomásom van :D).
Jaj hát én dobozosban nem is gondolkodok, csak mint lábjegyzetként említettem.
Én már kutakodtam, xobon valoban megy ez a dolog, de mivel már látom hogy ez az "egységes" platform mennyire az valojában, nem vagyok benne biztos hogy eza home-olás megy-e.
Ha igen, bennevagyok, a lehető legkevesebb pénzt szeretném ezeknek a barmoknak a zsebébe juttatni, márcsak azértis mert.
S mintahogyan a kvantumbré is lesz steamen, jöhetne ez is. remélem hamar eljön az hogy megbukik ez az egész száni ms probálkozàs.
Mert az már elég világos hogy ezt rendbe má nem teszik, ha azz se tudják merre lenne az irány :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #9227 2016.09.07. 10:32

Mekee írta:Jaj hát én dobozosban nem is gondolkodok, csak mint lábjegyzetként említettem.
Én már kutakodtam, xobon valoban megy ez a dolog, de mivel már látom hogy ez az "egységes" platform mennyire az valojában, nem vagyok benne biztos hogy eza home-olás megy-e.
Ha igen, bennevagyok, a lehető legkevesebb pénzt szeretném ezeknek a barmoknak a zsebébe juttatni, márcsak azértis mert.
S mintahogyan a kvantumbré is lesz steamen, jöhetne ez is. remélem hamar eljön az hogy megbukik ez az egész száni ms probálkozàs.
Mert az már elég világos hogy ezt rendbe má nem teszik, ha azz se tudják merre lenne az irány :)
Mit akarsz te dobozosban? :D Hallotad már azt xboxosotól, hogy "homeolás"? Na ilyen van windowson is, csak faszt sem kell homeolni, mer nincs mit. Megveszed egy accountra a játékot a sztórból, bejelentkezik arra az accountra a haverod, letölti ő is (aztán le is törölheti az accountot), és még 4 másik, és tolhatjátok egyszerre. Mindenki a saját accountjával.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9228 2016.09.07. 10:34

arty írta:én ódzkodtam n. kétlépcsős appot feltenni, de a g-auth ugyis ottvan.... így kényelmes :) (jah, a rábökős mégjobb, de ahoz online kell lenni, ellenben a mobilom egysimes és a mostani céges előfiz 1gb only, szal megszokásból off vagyok. wifi meg "sokat" zabál.)
Szerintem az összes authentikátorhoz online kell lenni, mer elvileg a szerveridő az alapja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9229 2016.09.07. 10:40

deep írta:Öcsémmel 1 hete vetettem 6 gigás MSI gaming 1060at 85ért.
Azigen. Jó deal volt!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9230 2016.09.07. 11:00

arty írta:én ódzkodtam n. kétlépcsős appot feltenni, de a g-auth ugyis ottvan.... így kényelmes :) (jah, a rábökős mégjobb, de ahoz online kell lenni, ellenben a mobilom egysimes és a mostani céges előfiz 1gb only, szal megszokásból off vagyok. wifi meg "sokat" zabál.)


1GB-nyi adatforgalomból nem jössz ki egy hónapban? :D Nálam bekapcsolva egész hónapban a mobilnet amikor nem vagyok wifi közelben az megy, egyiket sem kapcsolom ki. Nem böngészek mobilon csak akkor, ha nagyon nincs más választás. Így is kijövök 100-150MB-ból. Persze el tudnák használni sokkal többet is, de filmet, youtube-ot nem nézek mobilnetről. Az összes többi app-nak és a levelezésnek elég 24h szinkronizálásra van rakva minden. Felhőbe mentés wifi only úgy is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9231 2016.09.07. 11:02

Itt már megint szinte sok a realizmus. Fakin' hell.

phpBB [media]


Kieg cool story:

"So, I'm playing a round of the beta in Conquest with my roommate and my girlfriend comes by and watches. She's not a gamer at all, and I have never seen her really play anything.
She sees me playing and I am crawling over sand dunes dodging bullets left and right. I run up towards flag G, and lay down on the train tracks right in front of it. I pick off a few people between missing every other shot (I am not a good show-off), and she asks me "Hey so, you're on the train tracks... where's the train?"
Literally after that sentence I hear a bunch of explosions going off and turn to my left.... this huge fucking train is coming barreling towards me completely engulfed in flames. It's still approaching me taking hits from friendly artillery over and over again. I am too enthralled in the situation to even move my character. By the time it is about 30 feet from me, a friendly tank round finishes the job and the entire thing explodes throwing shrapnel and pieces everywhere, the train de-rails, and one of the cabins comes sliding next to me completely mangled and incinerated.
I turn to her and respond, "There's the train."
Without any hesitation the next thing I hear from her is: "CAN I PLAY!?""
Avatar
arty

Hozzászólás #9232 2016.09.07. 11:18

kigyi írta:1GB-nyi adatforgalomból nem jössz ki egy hónapban? :D Nálam bekapcsolva egész hónapban a mobilnet amikor nem vagyok wifi közelben az megy, egyiket sem kapcsolom ki. Nem böngészek mobilon csak akkor, ha nagyon nincs más választás. Így is kijövök 100-150MB-ból. Persze el tudnák használni sokkal többet is, de filmet, youtube-ot nem nézek mobilnetről. Az összes többi app-nak és a levelezésnek elég 24h szinkronizálásra van rakva minden. Felhőbe mentés wifi only úgy is.
böngészve nem :( márpedig néha jólesik a buszon ezt+azt elolvasni, elintézni... megszoktam, előző helyen volt bőőőven giga... :)

beleszaladsz egy animgifbe, giganagy pngbe és vége - minap pl a kétfarku kutyapárt egy-két cikkét néztem meg és hopp, máris egy százas elment
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9233 2016.09.07. 11:26

arty írta:böngészve nem :( márpedig néha jólesik a buszon ezt+azt elolvasni, elintézni... megszoktam, előző helyen volt bőőőven giga... :)

beleszaladsz egy animgifbe, giganagy pngbe és vége - minap pl a kétfarku kutyapárt egy-két cikkét néztem meg és hopp, máris egy százas elment


Nem buszozok, vezetés közben meg kicsit túlzásnak érezném a böngészést :D Itt vidéken, ha busszal menni akarsz valahova arra 2 órát legalább várnod kell, és még lehet keveset is mondtam. Marad az autó az oda visz nem kell még fél napot barangolnom így aztán az értékes mobilos böngészési időből elvesz.

Valóban az animgifek meg tudják tolni, régebben jártam már én is így aztán hopp elfogyott. Viszont azt tartom továbbra is, hogy csak azért nem kapcsolnám ki a mobilnetet, mert kevés az 1GB, főleg, mert szinte semmit sem fogyaszt belőle az authenticator és a többi app ami szinkronizál.
Avatar
arty

Hozzászólás #9234 2016.09.07. 11:52

kigyi írta:Nem buszozok, vezetés közben meg kicsit túlzásnak érezném a böngészést :D Itt vidéken, ha busszal menni akarsz valahova arra 2 órát legalább várnod kell, és még lehet keveset is mondtam. Marad az autó az oda visz nem kell még fél napot barangolnom így aztán az értékes mobilos böngészési időből elvesz.

Valóban az animgifek meg tudják tolni, régebben jártam már én is így aztán hopp elfogyott. Viszont azt tartom továbbra is, hogy csak azért nem kapcsolnám ki a mobilnetet, mert kevés az 1GB, főleg, mert szinte semmit sem fogyaszt belőle az authenticator és a többi app ami szinkronizál.
árpád híd környékén minden parkoló fizetős, még a lakótelepek eldugott beszögelléseinél is ott az automata :( ergo marad a bkv.... 2x1 óra.

háttérben is elmegy egy százas, előző hónapban a stat legalábbis ezt mutatta - az is valami, jól jött volna, amikor két nappal forduló után 32k-s lettem :D
és sajna a céges előfizut nem lehet bővíteni 2gigásra, második szim lehetne megoldás, de ahoz o+3 kéne, ami viszont kicsi (fogdostam kicsit ismerősét, egyszerűen megszoktam a hatost, még akkor is ha néha kényelmetlen... amikor hazafelé meg feliratos sorozatot nézek, egyenesen imádom, edzés közben dettó :) )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9235 2016.09.07. 11:54

arty írta:árpád híd környékén minden parkoló fizetős
Kivel van rendezetlen ügyed? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9236 2016.09.07. 12:04

arty írta:árpád híd környékén minden parkoló fizetős, még a lakótelepek eldugott beszögelléseinél is ott az automata :( ergo marad a bkv.... 2x1 óra.

háttérben is elmegy egy százas, előző hónapban a stat legalábbis ezt mutatta - az is valami, jól jött volna, amikor két nappal forduló után 32k-s lettem :D
és sajna a céges előfizut nem lehet bővíteni 2gigásra, második szim lehetne megoldás, de ahoz o+3 kéne, ami viszont kicsi (fogdostam kicsit ismerősét, egyszerűen megszoktam a hatost, még akkor is ha néha kényelmetlen... amikor hazafelé meg feliratos sorozatot nézek, egyenesen imádom, edzés közben dettó :) )
budai oldalon miklos utcai lakonal nem fizetos
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9237 2016.09.07. 12:09

Ez nem paródia, hivatalos MSI oldalon volt kint tutorial videóként, de azóta már levették. Nem emlékszem, hogy akkoriban linkeltem -e már, de most megint előkerült.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9238 2016.09.07. 12:54

#Sikergen

Kép
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9239 2016.09.07. 12:58

DanielT írta:Ez nem paródia, hivatalos MSI oldalon volt kint tutorial videóként, de azóta már levették. Nem emlékszem, hogy akkoriban linkeltem -e már, de most megint előkerült.

phpBB [media]
Nem aprózta el :D Azt a fogkrémes trükköt el kell lesni tőle :D Ez nagyon ott van, a hűtő felrakás se semmi, de a fogkrém volt a legjobb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9240 2016.09.07. 13:51

Boldog születésnapot donatus13!

Vissza: “Leáldozott.hu”