A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9101 2016.09.04. 22:08

Moby írta:sokkal többet idegesítenek a multik, mint ahányszor szórakoztatnak. Mind. Ez is. És én már nem vagyok kapható az idegeskedésre, főleg nem a videójátékok kapcsán.
Én ezt arra vezettem vissza magamnak, mikor elkezdtek ilyen fejlődős unlockolos izék lenni a multik, hogy nem egyenlőek az esélyek, mert mindig lesz egy koreai kis k.csög aki day1 lvl12355 karakterrel megy, és az összes mindene felvan tápolva, innentől csak idegel hogy énnekem 23x kell agyvérzésig eljutnom hogy elkezdhessek játszani, persze onnantol márcsak a bénaságomon idegeskedek.
Avatar
arty

Hozzászólás #9102 2016.09.04. 22:10

Moby írta:Óvodásokról jut eszembe: fiammal ma majdnem végigtoltuk a Mickey: Castle of Illusion-t. Főboss van még hátra. Kösz artynak a tippért, tényleg rohadtul megérte a kéteurót! Ebben még kb felesben be kellett segíteni a kiskrapeknak, de a Tembo: The Badass Elephant-t majdnem egyedül tolta végig, és már maxolgatja kifele a pályákat :D Gyön a utánpótlás.
3 éves.
Még várok egy végső verdiktet a főboss utánról! :D

Raymanre is ráküldheted (pécére ráadásul az Origins most ingyé van uplayen), enyémek imádják az artját - sajna játszani nem tudják annyira, én tabletre/tapira neveltem a szerencsétleneket :D
De előbb utóbb sajnos elveszik a gémpedem..... :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #9103 2016.09.04. 22:11

arty írta:Még várok egy végső verdiktet a főboss utánról! :D
Megvolt. Lenyomtuk. Lemaradtunk valamiről? :fejvakaras:
Avatar
arty

Hozzászólás #9104 2016.09.04. 22:35

aabyssx írta:'98-ban szegre akasztottam a gaminget (pc) érdeklődés hiânyában, pedig a számítógépes grafika az egyik fő hobbim volt.
Pár évvel később egy angliai kirakatban láttam dreamcastet egy horgászós játékot demózva (Sega Bass Fishing). 3D grafika, ami lefolyt a képről. Nem hittem el. 14k modemmel elkezdtem utánanézni, hogy mi volt az, belebotlottam a Shenmue-be. Azt hittem fix hátteres (Alone in the Dark) játék, erre lejön a videó és megmozdult real-time a világ olyan animációval, hogy el sem tudtam képzelni, hogy ilyen van. Azonnal visszaestem a játékdrogba és hosszú éveken át csak röhögtem a tudatlan pécés nyomoron, ahol azt hitték, hogy konzol=Mario, miközben egy új dimenzió volt.
És egyben azóta csalódás minden egyes új generáció...
pedig az csak 30 frém ;)
szal akkor dreamcasted volt? meddig?
ps2re váltás se nyűgözött le (eleinte)?
Avatar
arty

Hozzászólás #9105 2016.09.04. 22:39

DanielT írta:Pedig, ha vennél egy bélyeg, de 144hz moncsit, így tolhatnád:

(kevés vágás, sokáig követhetitek egy prö minden szent mozdulatát)

ufó.avi
Végtelenül elszomorító videó.

Pláne, hogy én csak assaultal, gépfegyóval megyek/mentem és képtelen vagyok a killig a célkeresztet az ellenen tartani, annyira elrugja a lövés :(
Avatar
arty

Hozzászólás #9106 2016.09.04. 22:45

Moby írta:Hihetetelen bazeg, hogy ennyi idő után sem vagy képes megtanulni, mi ezeknek a halála :( Ráadásul te, mit az elvek harcosa, pontosan tudnod kéne, hogy minden tartalmi hiányosságokért ezek az alibi gecik léte felel. És még bele is állsz...
pedig az ac2/acb-ban megtanultam! :( legalábbis azt hittem... csak a junity olyan gyorsan lement, hogy észre se vettem... ebből meg próbáltam többet "kiszedni" ... de nincs ott :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9107 2016.09.04. 23:16

Zóanagyvarázsló írta:Sosem láttam ismerősnél konzolt, amikor PC-s voltam, csak akkor, amikor nálam is NES-klón volt. És ismerősnél is csak NES-t vagy Mega Drive-ot gyűrtünk a C64 mellett (C128-hoz is volt szerencsém, de ganz egál :). Akkor meg éppen PC-re vágytam, mert már ezek is kifutott/kifutó generációk voltak, és én könnyes szemmel PC-s stratégiákra, RPG-kre és FPS-ekre vágytam, vagy olyan SNES/PC-cuccokra, mint a Blackthorne vagy az Earthworm Jim (mivel a suliban PC-k voltak, meg az ismerősöknek is főleg az, így ezek is PC-snek számítottak). Játékteremben sem jártam soha, maximum falusi kocsmákban néztem tátott szájjal beat' em upokat vagy jóval később Sega Rallyt (vagy valami hasonlót) csapattam magam is, de abba már csak a közösségi élmény kedvéért vágtam bele. (A flippert sem szerettem társaságban, csocsó-, darts- asztalitenisz-párti voltam, vagyok.) Újságokban szívesne olvastam konzolos játékokról, de ott is a pC-sek voltak a meggyőzőbbek, és sajnos az 576 is szétvált, én meg maradtam a PC-s verziónál.

Tehát óriási élmény volt, amikor NES/C64-ről WarCraft II-re, Duke Nukem 3D-re, Heroes of Might Magicre, Panzer Generalra, Red Alertre, Doomra, Dungeon Keeperre, FIFA 98-ra fejlesztettem egy csapásra, azt az ugrást semmi nem tudja már visszaadni. Némelyik játékra kellett várnom pár hónapot az első PC-mtől, de a felük day1 kipróbálós volt, vagy korábbi, mert havernál megvoltak, aztán rohantam kölyökként PC-t venni. Ettől még a DOS- és korai Windows-korszak gányos tudott lenni akkori szemmel is. Meg még jó pár évig.

A konzolélményem meg a PS3 volt, ami azóta is úgy kísért, hogy már inkább vagyonokat költöm VGA-ra, de ne kelljen többet átélnem azt :buck: A gamepad és a tévé maradt belőle (bár régen is játszottunk tévén meg gamepaddel és joystickkel, de a műfaji váltásokat is hozó platformváltással ezek kikoptak, szép emlékekké váltak).
szal neked akkor a "lényeg", ami engem érdekel, ki is maradt :D :P

én elég sokáig voltam kényszer64es, és bár megőrültem a [url=Whiplash]https://www.youtube.com/watch?v=EW53laHM6Pg[/url]-ért, amikor pécém lett, meg a többiért, valahogy visszalépésnek is éreztem... (igen, a frém!!! egy tetves 2d játék is szaggatott... ) - sok idő telt el, mire normalizálódott a helyzet, köszönhetően a 3dsedésnek, a voodoo kártyáknak. minden haverom pécés volt egyébként, konzolt szinte sose láttam... amikor mégis, az az "elérhetetlen luxus" szinten maradt, ergo "kitérdekel". játékterem dettó, azokban "célhw" van, nem otthoni mókára.

mire konzolom lett, felnőttem, értelmet nyert a frém és társai, semmi misztikum nem maradt... kimaradtam, lemaradtam.
Avatar
arty

Hozzászólás #9108 2016.09.04. 23:24

Moby írta:Na, szerintem elég időt tettem a BF1 bétába, hogy elmondjam a véleményem. Gecijó. Tényleg az. Tudom, artynak volt ebben igazsága: már előre fel lett szopva a videókkal, szal volt egy pozitív hozzáállásom. Nagyon tetszik, át tudok nézni a nyilvánvaló bugokon. addiktív rohadtul.
És azt a hibát, amit elkövettem az OW-al, a bf4-el, meg kitudja mivel, ezzel nem követem el: nem veszem meg. Ugyanis - és ez már nem a játék sajátossága - sokkal többet idegesítenek a multik, mint ahányszor szórakoztatnak. Mind. Ez is. És én már nem vagyok kapható az idegeskedésre, főleg nem a videójátékok kapcsán. És ez újra-meg-újra csak visszacsábítana idegeskedni. Szal ha multiznék, csak evvel csapatnám, de már nem fogok, semmivel. Ez a tizenpár óra fasza volt, és pont elég is :eljen:
azt nem értem, min tudsz idegeskedni?! nem nyomod egyáltalán rosszul, bőőőven van sikered (is) - szal? pláne, hogy neked a forintperóra is faszára jönne ki... legalábbis az 50-100 garantált, az meg már igen jó ;)

(bf3ban akkora hisztiket nyomtam, hogy nem irigylem havert és fiát, hogy végighallgattak - bár ők is frusztrálódtak rendesen :D - de ezt mostanra megtanultam elengedni... az együttjátszás is élmény, még ha 0 killel is vagyok a 7. perc végén ... akciozunk, a team öl, foglal, megvéd :) )

Mekee írta:Én ezt arra vezettem vissza magamnak, mikor elkezdtek ilyen fejlődős unlockolos izék lenni a multik, hogy nem egyenlőek az esélyek, mert mindig lesz egy koreai kis k.csög aki day1 lvl12355 karakterrel megy, és az összes mindene felvan tápolva, innentől csak idegel hogy énnekem 23x kell agyvérzésig eljutnom hogy elkezdhessek játszani, persze onnantol márcsak a bénaságomon idegeskedek.


Na ez rendesen fejéntaláltad!
Rendesen belerondít, hogy a mai napig nincs értelme levegőbe emelkednem bf3/4ben és 10 óra kínszarás lenne, mire lehetne egyáltalán... tank és a többi ugyanez, okádék dolog, hogy mekkora p2w* lett a műfaj :(

*időddel vagy a tárcáddal fizetsz, tökmind1
Avatar
arty

Hozzászólás #9109 2016.09.04. 23:30

Moby írta:Megvolt. Lenyomtuk. Lemaradtunk valamiről? :fejvakaras:
Ezekszerint neked nem egyórás, elkeseredett, vérthugyozós volt.... :D Megszenvedtem a creditsért, nemtom ezt egy gyerek hogy vitte volna át...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9110 2016.09.05. 00:22

arty írta:szal neked akkor a "lényeg", ami engem érdekel, ki is maradt :D :P

én elég sokáig voltam kényszer64es, és bár megőrültem a [url=Whiplash]https://www.youtube.com/watch?v=EW53laHM6Pg[/url]-ért, amikor pécém lett, meg a többiért, valahogy visszalépésnek is éreztem... (igen, a frém!!! egy tetves 2d játék is szaggatott... ) - sok idő telt el, mire normalizálódott a helyzet, köszönhetően a 3dsedésnek, a voodoo kártyáknak. minden haverom pécés volt egyébként, konzolt szinte sose láttam... amikor mégis, az az "elérhetetlen luxus" szinten maradt, ergo "kitérdekel". játékterem dettó, azokban "célhw" van, nem otthoni mókára.

mire konzolom lett, felnőttem, értelmet nyert a frém és társai, semmi misztikum nem maradt... kimaradtam, lemaradtam.
engem sose érdekelt a sok egygombos hoki ami konzolra vt, mikor pcre civilization, bg meg hasonlók vtak
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9111 2016.09.05. 00:26

lement a warcraft film, szarabbra számítottam, de jónak se nevezném igazán, kár hogy nem sikerül végig tartani az első 30 percben felállított érdekfeszítő történéseket, a film cgija továbbra is irritál

aljas 8as viszont jó volt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9112 2016.09.05. 07:27

arty írta:Na ez rendesen fejéntaláltad!
Rendesen belerondít, hogy a mai napig nincs értelme levegőbe emelkednem bf3/4ben és 10 óra kínszarás lenne, mire lehetne egyáltalán... tank és a többi ugyanez, okádék dolog, hogy mekkora p2w* lett a műfaj :(

*időddel vagy a tárcáddal fizetsz, tökmind1
Nálam pont ez adja az egyik legnagyobb élményt. Kimászni a mocsárból, lábakat növeszteni, fejlődni, feljebb lépni az evolúciós létrán. Amikor már nincs mit unlockolni, megszerezni és legfőképp, amikor már nem vagyok valamivel béna, ott kezdem elveszíteni a motivációmat.

Neked egyszerűen nem való a kompetitív multi, főleg nem a BF, ha még nem jöttél volna rá és ez nem a játék hibája. Nem is a te "hibád", de ez van. Sőt, alapvetően alapvetően a kihívást sem bírod a játékokban. Engedd el és ne gyárts mellé téves ideológiát, ne keress alibit.

Egy fullon unlockolt BF4 karakterrel se lenne semmi esélyed egy közepesen tapasztalt ember ellen, akinek az első perces alap kitje van. Semmi nem menthet meg a tanulási fázistól és ez így van jól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9113 2016.09.05. 07:32

arty írta:mire konzolom lett, felnőttem, értelmet nyert a frém és társai, semmi misztikum nem maradt... kimaradtam, lemaradtam.
Na tessék, megint a racionálisabb éned értékelte a helyzetet. :) Pont emiatt folytattunk sok témában parttalan vitákat, mert "ott kellett lenni", hogy értsd. És ez a GT* -től kezdve sok dologra igaz.

*Bár itt még erősen bejátszik az ízlés hiánya is. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9114 2016.09.05. 08:15

arty írta:Ezekszerint neked nem egyórás, elkeseredett, vérthugyozós volt.... :D Megszenvedtem a creditsért, nemtom ezt egy gyerek hogy vitte volna át...
Phase 1-2-t ő nyomta, a 3-4-5-öt én. De igazából csak az utolsó volt kicsit szopó, de kb negyedikre összehoztuk az első négyet hiba nélkül, így az utolsót simán végig is bukdácsolhattam. Nem volt ez egy nehéz boss, az átlagjátékokhoz képest sem (Tembo főbossa keményebb dió volt, de hogy mondjak extrémet is az utolsó időkből: recsit főboss...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9115 2016.09.05. 09:29

CigóSSD! Kéne! :buck:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9116 2016.09.05. 09:55

Nem elég, hogy az ellenség lő rád mindenhonnan, még a méhekkel is meg kell küzdeni! :DDD

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9117 2016.09.05. 11:42

phpBB [media]


megvakultam
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9118 2016.09.05. 11:48

Bf1 verdict: Ha fps-re vágyom, overwatchozok inkább. Ezt én nagyon hamar meguntam, pedig jól ment már. Nekem túl nagyok a pályák, túl egysíkú a játék, még a járművek sem segítettek rajta. Valahogy a zártabb, pörgősebb fps-ek jöttek be mindig is (régen ut, rb vegas, cs, nameg ow). Jó mulatást hozzá!
Avatar
Moby

Hozzászólás #9119 2016.09.05. 12:15

DanielT írta:CigóSSD! Kéne! :buck:

Kép
Nem is távoztak üreskézzel: a vga a nyóckerben landolt! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9120 2016.09.05. 14:35

Micsu írta:[video]csetreszbúra.fif[/video]

megvakultam
Az art őrületes, de a főhősnél el tudtam volna képzelni mást is, mint egy csészefejű anyámkínja.
Avatar
arty

Hozzászólás #9121 2016.09.05. 14:43

Micsu írta:engem sose érdekelt a sok egygombos hoki ami konzolra vt, mikor pcre civilization, bg meg hasonlók vtak
civ, bg sose érdekelt, szal én tényleg egy identitását tévesztett pécés lehettem :D

(ellenben az rts-eket azért szerettem, szal mégse annyira egyértelmű)
Avatar
arty

Hozzászólás #9122 2016.09.05. 14:53

DanielT írta:Nálam pont ez adja az egyik legnagyobb élményt. Kimászni a mocsárból, lábakat növeszteni, fejlődni, feljebb lépni az evolúciós létrán. Amikor már nincs mit unlockolni, megszerezni és legfőképp, amikor már nem vagyok valamivel béna, ott kezdem elveszíteni a motivációmat.

Neked egyszerűen nem való a kompetitív multi, főleg nem a BF, ha még nem jöttél volna rá és ez nem a játék hibája. Nem is a te "hibád", de ez van. Sőt, alapvetően alapvetően a kihívást sem bírod a játékokban. Engedd el és ne gyárts mellé téves ideológiát, ne keress alibit.

Egy fullon unlockolt BF4 karakterrel se lenne semmi esélyed egy közepesen tapasztalt ember ellen, akinek az első perces alap kitje van. Semmi nem menthet meg a tanulási fázistól és ez így van jól.
Már miért ne lenne nekem való? Gondolod, csak azért erőltetem haverokkal, hogy aztán itt emberkedjek az óraszámommal és a kádémmel!? :idiota:
Forzával is multiztam élvezetes órákat az elmult hónapokban és az is "kompetitiv multi".

A kihívást is bírom, szeretem - mi másért állnék neki játékoknak hardon, ha ízin is végiglőhetném/ugrálhatnám őket?
Zavart érzek a fejedben... azt gondolod az szereti a kihívást, aki lenyomja a dárkszószokat, abban leli örömét, hogy egy bossra 10 óra youtube-felkészüléssel megy, stb?
Nem, ez nem ilyen egybites dolog.

Az simán bennevan, hogy maxosként egy közepes ellen se lenne SOK esélyem, de hogy a levegőben rakéta nélkül TOTÁLISAN esélytelen vagyok, az 100%.
Vagy hogy mindenféle szar gadget nélkül gyengébb a tankom.
Vagy hogy javelin nélkül... janem, az pont szart sem ér :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9123 2016.09.05. 14:56

DanielT írta:Az art őrületes, de a főhősnél el tudtam volna képzelni mást is, mint egy csészefejű anyámkínja.
artal semmi bajom de a 40es évekbeli húgyfilter nagyon zavar
Avatar
arty

Hozzászólás #9124 2016.09.05. 14:56

DanielT írta:Na tessék, megint a racionálisabb éned értékelte a helyzetet. :) Pont emiatt folytattunk sok témában parttalan vitákat, mert "ott kellett lenni", hogy értsd. És ez a GT* -től kezdve sok dologra igaz.

*Bár itt még erősen bejátszik az ízlés hiánya is. :mf2:
Azok a viták nem igazán erről szóltak, a gétéforza meg pláne nem :P Izlésről, preferenciákról - talán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9125 2016.09.05. 15:00

arty írta:Már miért ne lenne nekem való? Gondolod, csak azért erőltetem haverokkal, hogy aztán itt emberkedjek az óraszámommal és a kádémmel!? :idiota:
Forzával is multiztam élvezetes órákat az elmult hónapokban és az is "kompetitiv multi".

A kihívást is bírom, szeretem - mi másért állnék neki játékoknak hardon, ha ízin is végiglőhetném/ugrálhatnám őket?
Zavart érzek a fejedben... azt gondolod az szereti a kihívást, aki lenyomja a dárkszószokat, abban leli örömét, hogy egy bossra 10 óra youtube-felkészüléssel megy, stb?
Nem, ez nem ilyen egybites dolog.

Az simán bennevan, hogy maxosként egy közepes ellen se lenne SOK esélyem, de hogy a levegőben rakéta nélkül TOTÁLISAN esélytelen vagyok, az 100%.
Vagy hogy mindenféle szar gadget nélkül gyengébb a tankom.
Vagy hogy javelin nélkül... janem, az pont szart sem ér :(
Mégis AC-kkal és hasonló szarokkal nyomod, egyetlen kicsit hardcorabb, vagy valódi gameplay-t tartalmazó cuccal kapcsolatban sem emlékszem, hogy lelkesedtél volna érte.

Nekem van rakétám a levegőben. Nem fizettem érte. Az összes megszerezhető cuccom megvan, mindenre. Megdolgoztam érte, mert kaptam a kezembe eszközöket, hogy megszerezhessem őket és rinyálás helyett használtam őket. :miaz:

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9126 2016.09.05. 16:11

Igazából BF3-ban már bánom, hogy nem én unlockoltam a repcsis dolgokat, mert így soha nem tanultam meg rendesen repülni és az alap géppuskával normálisan lőni, és azóta is béna vagyok vele. Ha nekem kellett volna ezt a lépcsőt megugrani, akkor nem csak néhány szintén ultranoob egyént tudnék kiszedni hővkövetővel.
Avatar
arty

Hozzászólás #9127 2016.09.05. 16:32

DanielT írta:Mégis AC-kkal és hasonló szarokkal nyomod, egyetlen kicsit hardcorabb, vagy valódi gameplay-t tartalmazó cuccal kapcsolatban sem emlékszem, hogy lelkesedtél volna érte.

Nekem van rakétám a levegőben. Nem fizettem érte. Az összes megszerezhető cuccom megvan, mindenre. Megdolgoztam érte, mert kaptam a kezembe eszközöket, hogy megszerezhessem őket és rinyálás helyett használtam őket. :miaz:

Kép
hardkórral, meg valódi gémpléj, nemá ... nincs egyetemes, pláne objektív mérce, hogy hol/mit kéne elérni, hogy plecsnit kapj a mellkasodra, hogy "kihíváskedvelő hárdkórgémer vagy". pl nyilván nem kihívás egy acben a tetőre mászás, ellenben vannak küldetések, amiket végiglopakodni nem könnyű. hja és mi az a "könnyű"? kinek az? lásd moby és a mikiegeres gém, a 3 éves kölke megcsinálta csuklóból a főbosst ;) , én meg iszonyat szenvedtem anno :D (és rémlik, h Tinman is anno megemlítette, hogy nem volt könnyű). vagy ha végiglövök egy béefnégy szinglit hardon, akkor az 5%-ba tartozok, aki ezt megtette - miközben az itteni közmegállapodás szerint az "lófasz" ... mermér? forzaranglistán csak akkor vagyok hc, ha minden pályán első vagyok a világon? ha bennevagyok az 1%-ban? ha 25%-ban? ha szingliben leverem az ai-t pró nehézségen? ha beletolok 200 órát és maxra acsizom? ...

eszközök ... a rakéta megszerzésére fordítandó órákat VALÓDI játékra szeretném fordítani - mindfuck: pl rakétás repülőharcra :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9128 2016.09.05. 16:34

benőmenő írta:Igazából BF3-ban már bánom, hogy nem én unlockoltam a repcsis dolgokat, mert így soha nem tanultam meg rendesen repülni és az alap géppuskával normálisan lőni, és azóta is béna vagyok vele. Ha nekem kellett volna ezt a lépcsőt megugrani, akkor nem csak néhány szintén ultranoob egyént tudnék kiszedni hővkövetővel.
Nincs összefüggés. Pont ugyanugy megtanulhatod most is, ha akarod... ellenben én még a noobokat se tom leszedni, mer' lerakétáznak :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9129 2016.09.05. 17:45

arty írta:hardkórral, meg valódi gémpléj, nemá ... nincs egyetemes, pláne objektív mérce, hogy hol/mit kéne elérni, hogy plecsnit kapj a mellkasodra, hogy "kihíváskedvelő hárdkórgémer vagy".

eszközök ... a rakéta megszerzésére fordítandó órákat VALÓDI játékra szeretném fordítani - mindfuck: pl rakétás repülőharcra :D
Gyalogosként a mindenható tank elpusztító akartál lenni, ahhoz vártad a Javelintől a megváltást.

Javelin = auto lock, nóskill, hőkövető lövedék.

Repülősként hiányoltad a homing rakétát.

Homing rakéta = auto lock, nóskill, hőkövető lövedék.

Valami kezd derengeni, hogy mivel szeretnél győzni és uralkodni, illetve minek a hiányában csapkodod az asztalt és nem eszed meg a paradicsomlevest betűtésztával? :miaz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9130 2016.09.05. 20:46

DanielT írta:Gyalogosként a mindenható tank elpusztító akartál lenni, ahhoz vártad a Javelintől a megváltást.

Javelin = auto lock, nóskill, hőkövető lövedék.

Repülősként hiányoltad a homing rakétát.

Homing rakéta = auto lock, nóskill, hőkövető lövedék.

Valami kezd derengeni, hogy mivel szeretnél győzni és uralkodni, illetve minek a hiányában csapkodod az asztalt és nem eszed meg a paradicsomlevest betűtésztával? :miaz:
Azé ez igy ferdités, mert ha ellened használhatják, és használjàk is, akkor mé noskill? És feltétlezem akkorsem instant win a meccs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9131 2016.09.05. 20:46

Több nap kihagyás után toltunk pár meccset, az utolsón Deep első lett. Pictos unlokkolt valami csodafegyvertÖ. JavelintÖ példáül.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9132 2016.09.05. 21:10

Mekee írta:Azé ez igy ferdités, mert ha ellened használhatják, és használjàk is, akkor mé noskill? És feltétlezem akkorsem instant win a meccs.
De arty artyskillest Javelint szeretne magának. Na, az noskill! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9133 2016.09.05. 21:20

Mekee írta:Azé ez igy ferdités, mert ha ellened használhatják, és használjàk is, akkor mé noskill? És feltétlezem akkorsem instant win a meccs.
A nulla célzást igénylő, egygombos, a fegyverek Assassin's Creedjét áhította, hogy durranjanak szét a csúnya ellenfelek, mert megjött az engineerek gyöngye a harcirétre!

Persze, hogy nem instant win vele, mert rommá van gyengítve, pont amiatt, hogy nóskill noobok ne tudjanak királykodni, miután péjeltek2win 2 eurót az early unlockért.

Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor lőttek ki javelinnel az 1000 óra alatt, csak Arty nyilván nem tudja, hogy működik a játék, hiszen nem tudhatja, tapasztalat híján.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9134 2016.09.05. 21:33

DanielT írta:A nulla célzást igénylő, egygombos, a fegyverek Assassin's Creedjét áhította, hogy durranjanak szét a csúnya ellenfelek, mert megjött az engineerek gyöngye a harcirétre!

Persze, hogy nem instant win vele, mert rommá van gyengítve, pont amiatt, hogy nóskill noobok ne tudjanak királykodni, miután péjeltek2win 2 eurót az early unlockért.

Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor lőttek ki javelinnel az 1000 óra alatt, csak Arty nyilván nem tudja, hogy működik a játék, hiszen nem tudhatja, tapasztalat híján.
Jó, énnemértekhozzája, csak abból indulok ki, hogy azé mer követő, azé nem a sátántól való, hiszen amúgyis használnak ilyet. Nomeg Elite-ben is használok követős fegyvereket, ésbár a fix fegyók 2x annyit sebeznek, csak elég kevés olyat rakok fel, mert csak nagyon közelről hatásosak, és amúgysem ez egy dogfight megnyerésének a titka, hanem a jó taktikához öccszerakott jó felszerelés egy egy ahoz illő hajón. Pl a nagy corvette-et és Anacondát (két legnagyobb hajó a maguk 800m-es hosszával) sem szeretem harcra használni, egy medium harci hajó sokkal célravezetőbb a fordulékonységa miatt, hiába a atommetál vonatkocsi méretű lézer a nagy hajón. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9135 2016.09.05. 21:38

DanielT írta:Gyalogosként a mindenható tank elpusztító akartál lenni, ahhoz vártad a Javelintől a megváltást.

Javelin = auto lock, nóskill, hőkövető lövedék.

Repülősként hiányoltad a homing rakétát.

Homing rakéta = auto lock, nóskill, hőkövető lövedék.

Valami kezd derengeni, hogy mivel szeretnél győzni és uralkodni, illetve minek a hiányában csapkodod az asztalt és nem eszed meg a paradicsomlevest betűtésztával? :miaz:
Annyira szart nem ért az RPG, hogy gondoltam majd az lesz a tuti - nem lett. Az engineer egy nerfelt moslék kaszt a bf3 óta, sajnos. Többit Mekee leírta....

Repülősként azért hiányoltam a rakétát, mivel mindenki másnak van a levegőben... bf1ben pl nem hiányoltam volna, csak ott meg nincs joy támogatás se. (sőt, azóta rájöttem, hogy az egerem gombjaira nem tudom átrakni a gránátot se... epikbazmeg :D és mire én a gépontot elérem, addigra a haccázórás dípek lelőnek :D)

"Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor lőttek ki javelinnel az 1000 óra alatt, csak Arty nyilván nem tudja, hogy működik a játék, hiszen nem tudhatja, tapasztalat híján."

Szerinted nem esett le 5 perc/2 lövés után, hogy a javelin szart nem ér? Volt, hogy két perfekt találat sem volt elég...
Felesleges volt legyengíteni ennyire, ezzel teljesen szeparálták a játékot infantry vs infantryra, holott éppen elég cumi lett volna, hogy endzsiként 2 javelin/1 kill után lőszer nélkül neked annyi.
Hjahogy ez is azé, mert a fos unlokk rendszer miatt az endzsi szinte assault tud lenni, olyan gépágyúi vannak. Hátigen, átgondolatlan elkúrás a köbön, mióta mondom én....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.09.05. 21:42-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9136 2016.09.05. 21:38

DanielT írta:A nulla célzást igénylő, egygombos, a fegyverek Assassin's Creedjét áhította, hogy durranjanak szét a csúnya ellenfelek, mert megjött az engineerek gyöngye a harcirétre!

Persze, hogy nem instant win vele, mert rommá van gyengítve, pont amiatt, hogy nóskill noobok ne tudjanak királykodni, miután péjeltek2win 2 eurót az early unlockért.

Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor lőttek ki javelinnel az 1000 óra alatt, csak Arty nyilván nem tudja, hogy működik a játék, hiszen nem tudhatja, tapasztalat híján.
csapatba tud az jó lenni mikor egy célpontra többet lőnek rá pár másodperc késéssel :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9137 2016.09.05. 21:44

arty írta:Annyira szart nem ért az RPG, hogy gondoltam majd az lesz a tuti - nem lett. Az engineer egy nerfelt moslék kaszt a bf3 óta, sajnos. Többit Mekee leírta....

Repülősként azért hiányoltam a rakétát, mivel mindenki másnak van a levegőben... bf1ben pl nem hiányoltam volna, csak ott meg nincs joy támogatás se. (sőt, azóta rájöttem, hogy az egerem gombjaira nem tudom átrakni a gránátot se... epikbazmeg :D és mire én a gépontot elérem, addigra a haccázórás dípek lelőnek :D)
Pedig az RPG a legerősebb. Csak 2 perc alatt nem sok alkalmad volt használni. De ez már a DICE hibája természetesen.

Ha már Deepet emlegetted, aki 200-300 óráig csak vergődött kb BF-ben (3+4 összesen), jelenleg NÉGYEZERKÉTSZÁZÖTVENEGY járművet szedett szét.
Avatar
arty

Hozzászólás #9138 2016.09.05. 21:45

Mekee írta:Jó, énnemértekhozzája, csak abból indulok ki, hogy azé mer követő, azé nem a sátántól való, hiszen amúgyis használnak ilyet. Nomeg Elite-ben is használok követős fegyvereket, ésbár a fix fegyók 2x annyit sebeznek, csak elég kevés olyat rakok fel, mert csak nagyon közelről hatásosak, és amúgysem ez egy dogfight megnyerésének a titka, hanem a jó taktikához öccszerakott jó felszerelés egy egy ahoz illő hajón. Pl a nagy corvette-et és Anacondát (két legnagyobb hajó a maguk 800m-es hosszával) sem szeretem harcra használni, egy medium harci hajó sokkal célravezetőbb a fordulékonységa miatt, hiába a atommetál vonatkocsi méretű lézer a nagy hajón. :D
dt nem tudta kivárni a ww1 teknikát, ő akkora skillgémer, hogy má' a moderwórferbe is csak ősteknikát lát szívesen.... nem is értem, miért nem zavarja, hogy akár 30at is lehet lűni újratöttés nélkül (a nagyokkal meg százat4!!4444!!!!!!!csííítnuuuub)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9139 2016.09.05. 21:49

arty írta:dt nem tudta kivárni a ww1 teknikát, ő akkora skillgémer, hogy má' a moderwórferbe is csak ősteknikát lát szívesen.... nem is értem, miért nem zavarja, hogy akár 30at is lehet lűni újratöttés nélkül (a nagyokkal meg százat4!!4444!!!!!!!csííítnuuuub)
Namostugye egyrészt neszemtelenkeggyé', velem, a seasoned veterannal, aki ma este gyalog a legtöbb killt szerezte a csapatban, fegyver sightok, attachmentek, BÁRMI nélkül, az alap fegyverrel, másrészt meg... á, elég ennyi, csak dicsekedni akartam. :mf2:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9140 2016.09.05. 21:53

sorozatajánló: the night of. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #9141 2016.09.05. 21:53

DanielT írta:Pedig az RPG a legerősebb. Csak 2 perc alatt nem sok alkalmad volt használni. De ez már a DICE hibája természetesen.

Ha már Deepet emlegetted, aki 200-300 óráig csak vergődött kb BF-ben (3+4 összesen), jelenleg NÉGYEZERKÉTSZÁZÖTVENEGY járművet szedett szét.
de RPG-vel ennek csupán 5%-át hozta össze :P (és lehet, hogy az rpg-killjei nagyrészébe ember halt bele, nem jármű :mf2: )

amugy tudom, h az RPG a tuti, már csak azt használom (meg a smawot, vagy mi a szőrt, amit rá kell vezetni) - a gond annyi, hogy a 2 seggtalálat is kevés, közben javtja, ha pedig végülis elpukkan, két percig ég az a fos, mire berobban... addigra ő kényelmesen kiszáll, megfeni a kését, betáraz a pisztolyba, odajön, rámvicsorog és kiontja a belem. én eközben a gránát melletti gombokat nyomkodom vadul, beszállok a dzsipbe mellette, véletlen, majd ki, majd elkezdem tárazni az erpégét.... stb :(

de ami a nagy lazulós meccseken mégis zavar egy icipicit (KIBASZOTTUL!), hogy képtelen vagyok az ellenen tartani a célkeresztet és megölni.... melléérek, elkezdem lőni, rámfordul, néha még arra is van időm, hogy a teljes tárat KÖRÉ lőjem, és paff, két puki a fejembe és ennyi, fekszek. tetves aim assist kéne :(

(nabasszus, most megint az jön, hogy utálom a kihívást.... :( )
Avatar
Botond

Hozzászólás #9142 2016.09.05. 21:57

Mentem ma én is egy kört. 4k-ban majdhogynem szép a cucc majdmindenultránnal. :vigyor3: Persze lelőttek, mint a szart. Sokszor. De lesz ez még így se. Mondjuk így is nyertünk, nem tudtam visszafogni a csapatot. Végül 19. lettem 54bűl, 6/11 KD innen kell feljönni. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #9143 2016.09.05. 21:58

DanielT írta:Namostugye egyrészt neszemtelenkeggyé', velem, a seasoned veterannal, aki ma este gyalog a legtöbb killt szerezte a csapatban, fegyver sightok, attachmentek, BÁRMI nélkül, az alap fegyverrel, másrészt meg... á, elég ennyi, csak dicsekedni akartam. :mf2:
azt hol látom bf1-ben, hogy amikor második lettem, hány killem volt?! :DDD

(najo, valójában én is csak azért kérdeztem, hogy lássuk: vannak eredményeim! :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #9144 2016.09.05. 21:59

Botond írta:Mentem ma én is egy kört. 4k-ban majdhogynem szép a cucc majdmindenultránnal. :vigyor3: Persze lelőttek, mint a szart. Sokszor. De lesz ez még így se. Mondjuk így is nyertünk, nem tudtam visszafogni a csapatot. Végül 19. lettem 54bűl, 6/11 KD innen kell feljönni. :)
elsőre 6/11? hátbazmeg, még mindig nem irtották ki a bugot, hogy az egyik csapatnak nincs fegyvere?! :( pedig volt több ápdét is.... ;)))))

(nekem egyébként a 6/11 a világot jelentené :( de áhh....)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9145 2016.09.05. 22:04

arty írta:de RPG-vel ennek csupán 5%-át hozta össze :P (és lehet, hogy az rpg-killjei nagyrészébe ember halt bele, nem jármű :mf2: )

amugy tudom, h az RPG a tuti, már csak azt használom (meg a smawot, vagy mi a szőrt, amit rá kell vezetni) - a gond annyi, hogy a 2 seggtalálat is kevés, közben javtja, ha pedig végülis elpukkan, két percig ég az a fos, mire berobban... addigra ő kényelmesen kiszáll, megfeni a kését, betáraz a pisztolyba, odajön, rámvicsorog és kiontja a belem. én eközben a gránát melletti gombokat nyomkodom vadul, beszállok a dzsipbe mellette, véletlen, majd ki, majd elkezdem tárazni az erpégét.... stb :(

de ami a nagy lazulós meccseken mégis zavar egy icipicit (KIBASZOTTUL!), hogy képtelen vagyok az ellenen tartani a célkeresztet és megölni.... melléérek, elkezdem lőni, rámfordul, néha még arra is van időm, hogy a teljes tárat KÖRÉ lőjem, és paff, két puki a fejembe és ennyi, fekszek. tetves aim assist kéne :(

(nabasszus, most megint az jön, hogy utálom a kihívást.... :( )
Nem killje van ennyi. Jármű szétszedés. Külön kijelzi, hogy hány járművet küldött a MÉH-telepre.

És még mindig: teljesen normális, hogy egy szutyok kis gyalogos nem kap szét egy tankot sec-perc. Az ugyanis egy elég kemény jószág ám. Mondhatni arra találták ki, hogy ne lehessen könnyen szétlőni. Igen, szerettél volna bemenni és instant robbantgatni, bedesszül, mint az epik montázsokban. Ajánlom a single kampányt, ott menni fog. :eljen:

A célzási problémáidra szintén ez a megoldás.

Megint ott tartunk, hogy nem vagy hajlandó elfogadni a realitást: vagy kiöregedtél, vagy sose voltál elég jó a multi shooterekhez. Ez teljesen normális dolog, semmi szégyen nincs benne. Az a nem normális, amikor másra akarod ezt fogni és folyamatosan a kifogást és a hibásakat keresed.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9146 2016.09.05. 22:09

Greyfox írta:sorozatajánló: the night of. :eljen:
Szedem. Most a Stranger Things 2. rész elején tartok, azt hittem, hogy ezek 1 részes kis filmecskék lesznek, nem összefüggő sztori. Annak jobban örültem volna, az eddigiek alapján, de kitartok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9147 2016.09.05. 22:16

Egy idegesítő, gyomorforgató tetves kibaszott szarszemétszar fasznyálazó gecibaszó játék ez :violent:
Amit ráadásul nem lehet abbahagyni, pedig a körmeimmel kaparnám ki minden bitjét a nandokból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9148 2016.09.05. 22:21

Moby írta:Egy idegesítő, gyomorforgató tetves kibaszott szarszemétszar fasznyálazó gecibaszó játék ez :violent:
Amit ráadásul nem lehet abbahagyni, pedig a körmeimmel kaparnám ki minden bitjét a nandokból.
Ezzel a kommenttel kezded a magyarázkodást, hogy miért foglalod el a parkolóhelyemet és löksz félre a sorban day1? :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9149 2016.09.05. 22:22

DanielT írta:Ezzel a kommenttel kezded a magyarázkodást, hogy miért foglalod el a parkolóhelyemet és löksz félre a sorban day1? :mf2:
Nem, csak azt, hogy nem tudok olyat picit mutatni az ujjaimmal, amilyen közel álltam pár perce ahhoz, hogy belebasszam a tévébe a billentyűzetet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9150 2016.09.05. 22:27

Moby írta:Nem, csak azt, hogy nem tudok olyat picit mutatni az ujjaimmal, amilyen közel álltam pár perce ahhoz, hogy belebasszam a tévébe a billentyűzetet.
Áhá! Tehát ezzel meg azt készíted elő, hogy miért cserélted le a gyűjtői BF1-edhez a monitort egy 24"-esre...

Nice try! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9151 2016.09.05. 22:28

arty írta:szal neked akkor a "lényeg", ami engem érdekel, ki is maradt :D :P

én elég sokáig voltam kényszer64es, és bár megőrültem a [url=Whiplash]https://www.youtube.com/watch?v=EW53laHM6Pg[/url]-ért, amikor pécém lett, meg a többiért, valahogy visszalépésnek is éreztem... (igen, a frém!!! egy tetves 2d játék is szaggatott... ) - sok idő telt el, mire normalizálódott a helyzet, köszönhetően a 3dsedésnek, a voodoo kártyáknak. minden haverom pécés volt egyébként, konzolt szinte sose láttam... amikor mégis, az az "elérhetetlen luxus" szinten maradt, ergo "kitérdekel". játékterem dettó, azokban "célhw" van, nem otthoni mókára.

mire konzolom lett, felnőttem, értelmet nyert a frém és társai, semmi misztikum nem maradt... kimaradtam, lemaradtam.
Ha előveszem a korabeli magazinokat, és látom, hogy a Parappa the Rapper volt Martin 99%-ra érétkelt csodája (lehet, hogy jó, de nem én vagyok a célközönség), akkor már értem, hogy miért PC-t akartam venni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9152 2016.09.05. 22:29

Moby írta:Egy idegesítő, gyomorforgató tetves kibaszott szarszemétszar fasznyálazó gecibaszó játék ez :violent:
Amit ráadásul nem lehet abbahagyni, pedig a körmeimmel kaparnám ki minden bitjét a nandokból.
Ne felejtsd el külön accra regelni, hogy day2 el tudjad adni a K/D-del együtt! Aztán day3-on visszaveheted 50%-os felárral, addig dolgozok az arányon :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9153 2016.09.05. 22:48

Ezt most lőttem az egyik szerón. Mindez kb a kör elejénél, a cheatergeci lóról lőtt assault fegyverrel(!) falon-sziklán keresztül le mindenkit.
Jó lesz ez...
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9154 2016.09.05. 22:50

Moby írta:Ezt most lőttem az egyik szerón. Mindez kb a kör elejénél, a cheatergeci lóról lőtt assault fegyverrel(!) falon-sziklán keresztül le mindenkit.
Jó lesz ez...
Kép
Csak jó volt a pingje! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9155 2016.09.05. 23:17

DanielT írta:Csak jó volt a pingje! :nezze:
Hát az lehet, én viszont úgy rúgtam ki az ssd-ről pároslábbal ezt a szart, hogy lába nem érte a földet. Utána is köptem egyet búcsúzóul.
Avatar
arty

Hozzászólás #9156 2016.09.05. 23:18

DanielT írta:teljesen normális, hogy egy szutyok kis gyalogos nem kap szét egy tankot sec-perc. Az ugyanis egy elég kemény jószág ám. Mondhatni arra találták ki, hogy ne lehessen könnyen szétlőni. Igen, szerettél volna bemenni és instant robbantgatni, bedesszül, mint az epik montázsokban. Ajánlom a single kampányt, ott menni fog. :eljen:

A célzási problémáidra szintén ez a megoldás.

Megint ott tartunk, hogy nem vagy hajlandó elfogadni a realitást: vagy kiöregedtél, vagy sose voltál elég jó a multi shooterekhez. Ez teljesen normális dolog, semmi szégyen nincs benne. Az a nem normális, amikor másra akarod ezt fogni és folyamatosan a kifogást és a hibásakat keresed.
szingle kampányban semmi hasonló nincs, az egy elcseszett, kihagyott lehetőség ilyen szempontból ... :( ezek a vadbarmok megcsinálják a járműveket, fizikát, összeomlásokat, majd a szingliben ~SEMMIT nem használnak belőle. zsenik! simán szétüthetnék a codot....

szóval multiban kellene, hogy villantson a játék, de nem - mernem. az endzsiner infantry ellen van, nem tank ellen.
tulképpen 5 assault kaszt kéne, csak a katonamodellben lenne difi... és eleve nem is kellene antitank fegyó, mertminek? lője csak le a heli, meg az a10... persze csak ha unlockoltad lvl40en a tankelhárító rakétát (vagy kifizetted érte a 12.9 EUR-t) - OH WAIT! A BF1-ben má' nincs is endzsiner, ezt is megértük :D

abban igazad van, hogy sose voltam elitcsászár béefben - középmezőny felett azért jobban elkaristoltam mint most, RPG+DAO jobban hozott a konyhára. dao talán most is hozna, de a négyesben tán már sose nem lesz unlockolva ....

nem állítom, hogy a béef el lenne cseszve ámcuzámmen - azt állítom, hogy nekem elrontották :( :) meg hogy aki gémpeddel tölti a legtöbb idejét (és kormánnyal), az egérrel szopóágon lesz... ;)
(haverok assaultal, csipával jól elvannak. tankal is. mindennel - mert játszanak, mint állat :D hihetetlen, hogy pár hete vetettem meg velük, egyiknek 130+ órája, másiknak 80+... )
DE! Még így is játszok vele jókat és ezt nem tudod megakadályozni! :mf2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.09.05. 23:22-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #9157 2016.09.05. 23:22

Moby írta:Hát az lehet, én viszont úgy rúgtam ki az ssd-ről pároslábbal ezt a szart, hogy lába nem érte a földet. Utána is köptem egyet búcsúzóul.
egy dolog vigasztaljon: hogy nem a teljessel történt ugyanez, day2...

(amugy továbbra sem értelek: nem ment neked rosszul... jó, hát a haccázórásokkal nem lehet MÉG felvenni a versenyt, de nincs szégyenkeznivalód... egy buzi csíter miatt "feladni"...)

----

most nézem, basszus, a DAO12-t két feladattal lehet unlockolni:
Get a Shotgun Ribbon in a round 0/1
Raise or lower the Caspian Border Gate in a round 0/1

nem kell órákat grindelni!
mennyire lehet ez nehéz?! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9158 2016.09.05. 23:35

arty írta:egy buzi csíter miatt "feladni"...)
Dehogy a csíter miatt. Az agyrák/élvezet arány miatt. Soha egyetlen pillanatra megközelítőleg nem élveztem annyira, mint amennyire gyűlölni tudom bármelyikben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9159 2016.09.06. 07:44

arty írta:Blablablablakifogásokelméletekstb.

(haverok assaultal, csipával jól elvannak. tankal is. mindennel - mert játszanak, mint állat :D hihetetlen, hogy pár hete vetettem meg velük, egyiknek 130+ órája, másiknak 80+... )
Ennyike. Ez a realitás, ami ellen megint küzdesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9160 2016.09.06. 07:45

Moby írta:Dehogy a csíter miatt. Az agyrák/élvezet arány miatt. Soha egyetlen pillanatra megközelítőleg nem élveztem annyira, mint amennyire gyűlölni tudom bármelyikben.
Szal most kb itt tartunk:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #9161 2016.09.06. 08:04

Forza Horizon 3 - kormánytámogatás - A REMÉNY!

fotzh3t10wheel.PNG
Avatar
Moby

Hozzászólás #9162 2016.09.06. 08:36

DanielT írta:Szal most kb itt tartunk:

Kép
Picit előrébb: a kocsi kiszakadt a helyéről, beleállt a földbe, megha't mindenki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9163 2016.09.06. 10:30

Ha már sorozat ajánló, megjött a Narcos második évada. Őrületesen jó sorozat Pablo Escobarról és az őt elkapni tervező rendőrökről, katonákról, stb. Dokumentarista betétekkel, valós események megjelenítésével.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9164 2016.09.06. 12:02

DanielT írta:Ha már sorozat ajánló, megjött a Narcos második évada. Őrületesen jó sorozat Pablo Escobarról és az őt elkapni tervező rendőrökről, katonákról, stb. Dokumentarista betétekkel, valós események megjelenítésével.
nem vt rossz az elso evad bar nem egy boardwalk v sopranos
Gomorrara nezze meg ra, elso resz nem az igazi de tobbi ok, porgos nem lassu folyasu
Avatar
eje75

Hozzászólás #9165 2016.09.06. 15:44

Moby írta:Nem, bocs nem, én visszaszívok mindent. Ez a pár nap BF1 után azt kell mondjam, nincs tökéletesebb méret monitortávolságból mint a 32 col. NINCS. TÖKÉLETES. Kompetitív multira is tökéletes. Ha lenne ilyen méretű 4k tévé valami hasonlóban, holnap megvenném. Sajnos nincs, de végülis elvagyok egyelőre a fullhádén izs.
Bazeg tökéletes méret. Kész, nincs többet mit mondani róla.

Spoiler
Kép
Csatolmányok
344a7f66146538621894902753_700wa_0.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #9166 2016.09.06. 15:49

eje75 írta:...
Vetté má valamit?
Avatar
eje75

Hozzászólás #9167 2016.09.06. 15:55

Moby írta:Nem, bocs nem, én visszaszívok mindent. Ez a pár nap BF1 után azt kell mondjam, nincs tökéletesebb méret monitortávolságból mint a 32 col. NINCS. TÖKÉLETES. Kompetitív multira is tökéletes. Ha lenne ilyen méretű 4k tévé valami hasonlóban, holnap megvenném. Sajnos nincs, de végülis elvagyok egyelőre a fullhádén izs.
Bazeg tökéletes méret. Kész, nincs többet mit mondani róla.

Spoiler
Kép
Csak közben már elhoztam a 27-est.... amit másnap vissza is vittem, mert olyan backlight bleed-es volt, hogy meg se merem mutatni a képet, amit lőttem róla :nyes: A dolgok jelenlegi állása szerint visszatérítik a vételárat. Tudtok ajánlani egy jó monitort?? :mf2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #9168 2016.09.06. 15:56

eje75 írta:Csak közben már elhoztam a 27-est.... amit másnap vissza is vittem, mert olyan backlight bleed-es volt, hogy meg se merem mutatni a képet, amit lőttem róla :nyes: A dolgok jelenlegi állása szerint visszatérítik a vételárat. Tudtok ajánlani egy jó monitort?? :mf2:
Csak kb. 2 órát volt bekapcsolva, picit toltam BF1-et rajta... hát...eddig csak áruházban láttam 4K-t azt is TV-n...kb így éreztem magam:
Csatolmányok
8cbf5723141839353194895852_700wa_0.gif
Avatar
eje75

Hozzászólás #9169 2016.09.06. 16:01

eje75 írta:Csak kb. 2 órát volt bekapcsolva, picit toltam BF1-et rajta... hát...eddig csak áruházban láttam 4K-t azt is TV-n...kb így éreztem magam:
A látvány agyonvert, a földbe taposott... olvasgattam itt a hozzászólásokat, de amióta láttam azt a grafikát, Én SOHA nem adom alább a 4K-nál... elképesztő volt a látvány, tényleg eszméletlenül nézett ki..
Avatar
eje75

Hozzászólás #9170 2016.09.06. 17:34

Felmerült a SAMSUNG U32E850R UHD is...megnézem: hát nem freesync-es??? :boxer:

Vissza: “Leáldozott.hu”