A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8961 2016.09.01. 09:44

Tegnap én is játszottam kicsit, azért kicsit, mert csak nagy nehezen sikerült csatlakozni és kicsit felhúztam magam. Viszont még mindig bejön ez a BF1.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #8962 2016.09.01. 10:50

Remélem ma menni fog, jó olvasni, hogy még 970-el is 60+ a frém!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8963 2016.09.01. 11:10

Greyfox írta:Remélem ma menni fog, jó olvasni, hogy még 970-el is 60+ a frém!


Meg tudom erősíteni tényleg jól megy 970-el bár a supersampling-el meg tudtam fektetni :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #8964 2016.09.01. 11:12

kigyi írta:Meg tudom erősíteni tényleg jól megy 970-el bár a supersampling-el meg tudtam fektetni :D
Jó, hát a supersampling már csak ilyen!
Avatar
Necro

Hozzászólás #8965 2016.09.01. 12:54

BF1-ben hol lehet állítani a grafikán? Options/displayben csak felbontást meg vsync fél dolgokat találtam. Nálam ilyen 110-140 frame, 100 alatt sose láttam.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8966 2016.09.01. 13:00

Necro írta:BF1-ben hol lehet állítani a grafikán? Options/displayben csak felbontást meg vsync fél dolgokat találtam. Nálam ilyen 110-140 frame, 100 alatt sose láttam.


Advanced fül? :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #8967 2016.09.01. 13:04

kigyi írta:Advanced fül? :D
Köszi!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8968 2016.09.01. 13:34

kigyi írta:Meg tudom erősíteni tényleg jól megy 970-el bár a supersampling-el meg tudtam fektetni :D
Csak nemvilágos nekem azt hova kene állitani, ha leveszem, akkor ocsmány, ha felveszem 40frém. Igazándibol aztse tudom azmiaz, meghogy miéjoaz :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8969 2016.09.01. 13:36

Mekee írta:Csak nemvilágos nekem azt hova kene állitani, ha leveszem, akkor ocsmány, ha felveszem 40frém. Igazándibol aztse tudom azmiaz, meghogy miéjoaz :)


Húzd addig amíg stabilan lesz annyi FPS-ed amennyit szeretnél. Ha megelégszel kevesebbel mondjuk 60 felett legyen stabilan akkor olyan 60-65% között lesz a megoldás 970 esetében.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8970 2016.09.01. 13:56

Mekee írta:Csak nemvilágos nekem azt hova kene állitani, ha leveszem, akkor ocsmány, ha felveszem 40frém. Igazándibol aztse tudom azmiaz, meghogy miéjoaz :)
El van cseszve még a csúszka beosztás. 42% a default, ami a monitorod natív felbontása. Ez felett már supersampling van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8971 2016.09.01. 13:57

kigyi írta:Húzd addig amíg stabilan lesz annyi FPS-ed amennyit szeretnél. Ha megelégszel kevesebbel mondjuk 60 felett legyen stabilan akkor olyan 60-65% között lesz a megoldás 970 esetében.
Idézős válasz esetén írjatok légyszi _KÖZVETLEN_ a [/quote] után, akkor lesz jó a tördelés. Nem kell enter, szóköz, semmi. ]<--------- ide mögé E! Köszi!

E!!!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8972 2016.09.01. 14:05

DanielT írta:Idézős válasz esetén írjatok légyszi _KÖZVETLEN_ a
után, akkor lesz jó a tördelés. Nem kell enter, szóköz, semmi. ]<--------- ide mögé E! Köszi!

E!!![/quote]Igen is főnök!
És akkor miért esik így szét?
E!!!

Igen tudom miért, de én nem törlöm ki amit te beírtál azért se :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8973 2016.09.01. 14:09

kigyi írta:E!!!Igen is főnök!
És akkor miért esik így szét?
E!!!
Igen tudom miért, de én nem törlöm ki amit te beírtál azért se :D
E!!!!!!!!!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #8974 2016.09.01. 14:53

Mekee írta:Csak nemvilágos nekem azt hova kene állitani, ha leveszem, akkor ocsmány, ha felveszem 40frém. Igazándibol aztse tudom azmiaz, meghogy miéjoaz :)
Me nem olvasol elég Douglas Adamst :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8975 2016.09.01. 15:23

DanielT írta:El van cseszve még a csúszka beosztás. 42% a default, ami a monitorod natív felbontása. Ez felett már supersampling van.
no ezt nem értettem hogyvan, köszi.
Elitben pl szorzok vannak megadva, 1x 1,5x 2x
Amivel eddig találkoztam
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8976 2016.09.01. 15:45

Mekee írta:no ezt nem értettem hogyvan, köszi.
Elitben pl szorzok vannak megadva, 1x 1,5x 2x
Amivel eddig találkoztam
Még az a csoda, hogy ilyen állapotban van a Beta. Van még mit dolgozniuk a menün is, de a játék jó és ez a lényeg. (talán azért megjelenésre sikerül megcsinálni a skálát is a menüponthoz :D )
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8977 2016.09.01. 15:55

kigyi írta:Még az a csoda, hogy ilyen állapotban van a Beta. Van még mit dolgozniuk a menün is, de a játék jó és ez a lényeg. (talán azért megjelenésre sikerül megcsinálni a skálát is a menüponthoz :D )
Igymár ultrán megvan a fix60, úgy hogy valami eszméletlen hogynéz ez a cucc ki. :taps:
Toltam ma is 3 meccset, csodával határos, de már egyre jobb vagyok, volt hogy több killem volt mint halál :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #8978 2016.09.01. 16:08

Köszönöm szépen a köszöntőknek! Legalább feldobtátok a fél 10-től 4-ig tartó sorban állást! :worship:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8979 2016.09.01. 16:48

benőmenő írta:Köszönöm szépen a köszöntőknek! Legalább feldobtátok a fél 10-től 4-ig tartó sorban állást! :worship:
Boldogat! Belefeledkeztem a bf-be :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #8980 2016.09.01. 19:03

benőmenő írta:Köszönöm szépen a köszöntőknek! Legalább feldobtátok a fél 10-től 4-ig tartó sorban állást! :worship:
HBD!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8981 2016.09.01. 19:54

A büntetés elkezdődött.

Kép

24-6 lett a vége. Fincsi.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #8982 2016.09.01. 21:10

Nekem is megvolt a béta!

no[1].jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8983 2016.09.01. 21:33

Arty!
Hogyműködik eza ms store share vagymi?
Mert lehet lesz valaki akivel megveszem közösbe a forzát, igy fele annyiért már nem gázos az ára, ha működik a dolog rendesen.
Avatar
arty

Hozzászólás #8984 2016.09.02. 00:18

DanielT írta:A büntetés elkezdődött.

epénisz.jpg

24-6 lett a vége. Fincsi.
enyhén pluszos k-d mellett utolsó gémben második lettem :P (haver harmadik)

atombugos a cucc amugy, jopár szerón nem volt fegyver a kezünkben, mig az ellenfélében igen.... pár kört befejeztem kill nélkül :D
persze amúgyis fosul megy (egérrel...)
joystickot NEM támogat a játék (dicebazmeg...)
lag, animbug tömegével
balansz.......... járműönjavítás....... pont kerül a bf3 óta tarto antitank nerfcunami végére. (holazendzsineremdicebazmeg?)

majd köszelőre a preorder luzereknek a bétatesztért!
sok év után ez a battlefield most nem lesz day1-2...
Avatar
arty

Hozzászólás #8985 2016.09.02. 00:20

Mekee írta:Arty!
Hogyműködik eza ms store share vagymi?
Mert lehet lesz valaki akivel megveszem közösbe a forzát, igy fele annyiért már nem gázos az ára, ha működik a dolog rendesen.
pécén nemtom és az anniversary/playanywhere miatt szvsz senki se tudja :(

lehet a hongkongsztórban vett one-os, 14k-s verza se megy majd pécén. kitudja :(
Avatar
arty

Hozzászólás #8986 2016.09.02. 00:22



1.9 eur
joglejárat miatt ~örökre eltűnik 1-2 napon belül
fasza platformer, pokoli bossal/bossokkal
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8987 2016.09.02. 00:46

arty írta:pécén nemtom és az anniversary/playanywhere miatt szvsz senki se tudja :(

lehet a hongkongsztórban vett one-os, 14k-s verza se megy majd pécén. kitudja :(
Hmm fasza... Pedig így bevállaltam volna a fullos verzát is, de igy nemtudom. Pedîg beleéltem magam a 27-ébe
Avatar
arty

Hozzászólás #8988 2016.09.02. 01:26

Mekee írta:Hmm fasza... Pedig így bevállaltam volna a fullos verzát is, de igy nemtudom. Pedîg beleéltem magam a 27-ébe
max bevállalod megjelenés utáni napra ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #8989 2016.09.02. 01:28

arty írta:atombugos a cucc...lag, animbug tömegével...balansz.......... járműönjavítás.......etcetcetc

53perc, és 7 kill után.
Moby 10 óra, és 221 kill után:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8990 2016.09.02. 06:20

Moby írta:53perc, és 7 kill után.
Moby 10 óra, és 221 kill után:
Kép
Csak a szokásos! :DD
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8991 2016.09.02. 07:44

arty írta:max bevállalod megjelenés utáni napra ;)
És akkor olcsobb lesz? Vagy jobb lesz nekem? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #8992 2016.09.02. 07:55

arty írta:joystickot NEM támogat a játék (dicebazmeg...)
Nekem hogy megy akkor X360 kontrollerrel?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8993 2016.09.02. 08:25

deep írta:Nekem hogy megy akkor X360 kontrollerrel?
User error. Fakezűek. Fosbájt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8994 2016.09.02. 08:28

DanielT írta:User error. Fakezűek. Fosbájt.
+Atombug :DD
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8995 2016.09.02. 08:30

origin access-ben benne lesz a BF1 egyből? Mert akkor lehet kihagyom a vásárlást még és várok vele 1 hónap előfizetés aztán meglátjuk mennyire lesz jó :)
Persze gondolom, hogy néhány hónapig nem lesz még benne :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kigyi 2016.09.02. 08:31-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8996 2016.09.02. 08:30

Moby írta:+Atombug :DD
Azis. ATOMBUG.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8997 2016.09.02. 08:31

kigyi írta:origin access-ben benne lesz a BF1 egyből? Mert akkor lehet kihagyom a vásárlást még és várok vele 1 hónap előfizetés aztán meglátjuk mennyire lesz jó :)
Persze, 4 euróért ott van azonnal és adnak hozzá 3 sportkocsit, de az összértékük nem haladhatja meg az 500 millió Ft-ot. Szemetek.

szerk: NESZERKESSZÉ' TE CSÍTER! :nezze: Évekig nem lesz benne. Aktuális BF-et akarsz tolni = fizessé mint a katonatiszt. Ééérted. KATONA. Fillérekért ott az összes többi.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8998 2016.09.02. 08:34

DanielT írta:Persze, 4 euróért ott van azonnal és adnak hozzá 3 sportkocsit, de az összértékük nem haladhatja meg az 500 millió Ft-ot. Szemetek.

szerk: NESZERKESSZÉ' TE CSÍTER! :nezze: Évekig nem lesz benne.
Jól van na a hörcsög dolgozik ingyé, vagy annál olcsóbban akarja 3 nappal a hivatalos kezdés előtt már nyomatni a harctéren.
Avatar
arty

Hozzászólás #8999 2016.09.02. 09:47

deep írta:Nekem hogy megy akkor X360 kontrollerrel?
joystick <> x360 kontroller? esetleg? csak tipp! ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #9000 2016.09.02. 09:49

Moby írta:53perc, és 7 kill után.
Moby 10 óra, és 221 kill után:
Kép
több kill miatt kevesebb a bug? több idő alatt is kevesebb a bug?

fanboj. amit előre(!) előadtál a béef kapcsán, azok után persze borítékolni lehetett....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9001 2016.09.02. 09:55

arty írta:joystick <> x360 kontroller? esetleg? csak tipp! ;)
Mégis mi a pendejes lófasszal akartad tolni a BF-et? Quickshot II?

szerk: Az meg a szokásos extravicc, hogy 53 perc alatt megállapítottad a balansz állapotát, úgy, hogy az utolsó 3 BF multiban összesen nincs szerintem 20 órád. (Hardline-t is beleértettem)

Én még abszolút semmilyen megállapítást nem tudok tenni a játékra vonatkozóan, futkostam, lőttem, haltam, vezettem, repültem, ennyi. Szart se tudok.

Ja, sose voltam fegyver nélkül, nyilvánvaló lag problémával sem találkoztam. Bár lehet, hogy más szinten nyomjuk és az én amatőr szememnek nem tűnt fel... :kacsint:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9002 2016.09.02. 10:13

arty írta:több kill miatt kevesebb a bug? több idő alatt is kevesebb a bug?
Nem a több kill miatt, csak hogy ne az legyen, hogy 10 órán keresztül futott tálcára lerakva :D A több idő alatt nulla bug meg azthiszem nem szorul magyarázatra. A fanbojság javítja a kódstabilitást :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #9003 2016.09.02. 10:20

De ahogy látom Geronak sem volt ATOMBUGJA a 10 óra alatt. Sok itt a fanboj na, elkél az igaz hang, aki beleüvölti az éterbe 53 perc kín után, hogy ez bizony bugofosputtony. Skip.

/amúgy sem értem milyen fanbojságról hadoválsz. Tolom egy ingyen bétával. De gondolom ez nálad olyan, mint az AMD, én ugyan még nem vettem meg, de nálad már elő van rendelve, hogy aztán megmondhasd róla első kézből a frankót, csak kell bele még egy 40 perc, hogy minden apró kis hiba előjöjjön benne. Deaztánténylegsosetöbbet :)
Avatar
arty

Hozzászólás #9004 2016.09.02. 10:20

DanielT írta:Mégis mi a pendejes lófasszal akartad tolni a BF-et? Quickshot II?

szerk: Az meg a szokásos extravicc, hogy 53 perc alatt megállapítottad a balansz állapotát, úgy, hogy az utolsó 3 BF multiban összesen nincs szerintem 20 órád. (Hardline-t is beleértettem)

Én még abszolút semmilyen megállapítást nem tudok tenni a játékra vonatkozóan, futkostam, lőttem, haltam, vezettem, repültem, ennyi. Szart se tudok.

Ja, sose voltam fegyver nélkül, nyilvánvaló lag problémával sem találkoztam. Bár lehet, hogy más szinten nyomjuk és az én amatőr szememnek nem tűnt fel... :kacsint:
- ugyan azzal a Saitek joystickel próbálkoztam, amit a '42 óta szoktam néha bevetni, ha repülnék
- fogalmam sincs, honnan és hogyan lett 53 az az 53 (annyit voltam talpon a harcmezőn? még annak is kevés, gyanus...)
- pláne nem értem, hogy jön a bf1-es tapasztalathoz a bf3-4-hardline tapasztalat
- balanszot nagyon könnyű megállapítani: szét tudom baszni a tankot vagy nemtom szétbaszni a tankot... és nem tudom szétbaszni a tankot. még annyira se, mint amennyire nem tudtam a 3-4-ben :P
- 3 szerón jártunk tegnap egymás után, ahol a játékosok felének nem volt a kezében fegyver. a másik felének meg volt. de nem adtuk fel, néha 1-1 ló jutott és arról viszont már lehetett lőni... (de minek :D)
- lángszórózásnál jött elő embertelen lag, 2x is tegnap (ennyiszer jutottam hozzá), de repkedve is volt sok akadozás (én hátsó géppuskásként képtelen voltam célozni, annyira)

- és nem, nem a netem: sajna kábelproblémák miatt mostanság ótvarszaros, de tapasztalt vagyok, folyamatosan pingelem a gw-t, ahogy bekapcsolom otthon a pécét (lássam, ha gond van, ha modemet kell ujralőnöm - tegnapelőtt pl borzalom volt, tegnap ellenben no problémó)
Avatar
arty

Hozzászólás #9005 2016.09.02. 10:23

Moby írta:De ahogy látom Geronak sem volt ATOMBUGJA a 10 óra alatt. Sok itt a fanboj na, elkél az igaz hang, aki beleüvölti az éterbe 53 perc kín után, hogy ez bizony bugofosputtony. Skip.

/amúgy sem értem milyen fanbojságról hadoválsz. Tolom egy ingyen bétával. De gondolom ez nálad olyan, mint az AMD, én ugyan még nem vettem meg, de nálad már elő van rendelve, hogy aztán megmondhasd róla első kézből a frankót, csak kell bele még egy 40 perc, hogy minden apró kis hiba előjöjjön benne. Deaztánténylegsosetöbbet :)
A különbség onnan jön, hogy többet elnéztek neki, miközben nálam a a dice zérótoleranciát "élvez".

És igen, skip, de ez előre borítékolható volt - mivel csodák nincsenek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9006 2016.09.02. 10:47

arty írta:- és nem, nem a netem
Nem a neted, hanem leakel a cucc. 6 gigával indít, de pár kör után már 13-14 giga ramot zabál fel. Béta. Ennek ellenére szerintem el is lehet égetni a zérótolerancia jegyében :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #9007 2016.09.02. 10:48

arty írta:A különbség onnan jön, hogy többet elnéztek neki
Mármint miben? Ha láttam volna bugokat, fegyver nélkül szaladgálást, behazudnám, hogy nem? Vagy mire gondolsz, amikor leírsz ilyeneket?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9008 2016.09.02. 10:51

Én is részletezem a bf1 élményeimet:
Jó gyorsan lejött, elindul a játék, fasza. Jól néz ki, gui / fegyver nincs. Turkálok menüben, biztos valami pro módban indult, vagy valami gombot megnyomtam és hiddenre tettem.
Kezdtem gyanítani, hogy ez valami bug, úgyhogy folytattam így, gondolván majd más is így járt, sebaj, bejárjuk a pályát, gyönyörködő mód on.
Aztán egy féreglyukbók kijövő tank áthajtott rajtam. Jó-jó, van ilyen, de majd respawnnál ezúttal tuti oszt a motor fegyvert. Nemosztott. Sebaj, nézelődök tovább. Lelőttek. Fegyverrel.
Pedig én próbáltam elbújni egy a harctér közepén lebegő kabát mögé.
Jó, kilép, újraindít, fegyver a kézben, hurrá, indulás! Mint kiderült, a kd ratiomon ez sem segített sokat, meg uncsi is volt ideoda rohangálni a gagyi tankok közt.
Valami hasonló enginnel egy fallout jó lenne. Vagy bármimás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #9009 2016.09.02. 11:30

Greyfox írta:Én is részletezem a bf1 élményeimet:
Jó gyorsan lejött, elindul a játék, fasza. Jól néz ki, gui / fegyver nincs. Turkálok menüben, biztos valami pro módban indult, vagy valami gombot megnyomtam és hiddenre tettem.
Kezdtem gyanítani, hogy ez valami bug, úgyhogy folytattam így, gondolván majd más is így járt, sebaj, bejárjuk a pályát, gyönyörködő mód on.
Aztán egy féreglyukbók kijövő tank áthajtott rajtam. Jó-jó, van ilyen, de majd respawnnál ezúttal tuti oszt a motor fegyvert. Nemosztott. Sebaj, nézelődök tovább. Lelőttek. Fegyverrel.
Pedig én próbáltam elbújni egy a harctér közepén lebegő kabát mögé.
Jó, kilép, újraindít, fegyver a kézben, hurrá, indulás! Mint kiderült, a kd ratiomon ez sem segített sokat, meg uncsi is volt ideoda rohangálni a gagyi tankok közt.
Valami hasonló enginnel egy fallout jó lenne. Vagy bármimás.
v egy mass effekt? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9010 2016.09.02. 12:10

Miután a 8000-es power levelt arty Nvidia-fikájával, a 9000-eset arty BF-fikájával értük el :eljen:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9011 2016.09.02. 12:47

A BF1 bétájának a lecsengése után akár vissza is lehet nézni az Overwatchba. Engem is érdekelt volna a béta, de időm se nagyon van rá, az itt is írt szopásokból meg nem kérek.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #9012 2016.09.02. 13:13

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9013 2016.09.02. 13:32

Greyfox írta:Én is részletezem a bf1 élményeimet:
Jó gyorsan lejött, elindul a játék, fasza. Jól néz ki, gui / fegyver nincs. Turkálok menüben, biztos valami pro módban indult, vagy valami gombot megnyomtam és hiddenre tettem.
Kezdtem gyanítani, hogy ez valami bug, úgyhogy folytattam így, gondolván majd más is így járt, sebaj, bejárjuk a pályát, gyönyörködő mód on.
Aztán egy féreglyukbók kijövő tank áthajtott rajtam. Jó-jó, van ilyen, de majd respawnnál ezúttal tuti oszt a motor fegyvert. Nemosztott. Sebaj, nézelődök tovább. Lelőttek. Fegyverrel.
Pedig én próbáltam elbújni egy a harctér közepén lebegő kabát mögé.
Jó, kilép, újraindít, fegyver a kézben, hurrá, indulás! Mint kiderült, a kd ratiomon ez sem segített sokat, meg uncsi is volt ideoda rohangálni a gagyi tankok közt.
Valami hasonló enginnel egy fallout jó lenne. Vagy bármimás.
Na, a mi unokáinknak már csak ilyen háborús sztorik jutnak. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #9014 2016.09.02. 13:55

Moby írta:Nem a neted, hanem leakel a cucc. 6 gigával indít, de pár kör után már 13-14 giga ramot zabál fel. Béta. Ennek ellenére szerintem el is lehet égetni a zérótolerancia jegyében :D
próbálkozok, de egyfolytában megpróbáltok hitelteleníteni, "ilyennel én nem találkoztam, juzererror nálad" ... :P

és akkor most nyomás beszólni greyfoxnak !!!!! neki se volt fegyvere !!! HÁHÁÁÁ!!!!! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #9015 2016.09.02. 13:58

Moby írta:Mármint miben? Ha láttam volna bugokat, fegyver nélkül szaladgálást, behazudnám, hogy nem? Vagy mire gondolsz, amikor leírsz ilyeneket?
Miután az én pre-alfás élményeim ellen hangsúlyozzátok, hogy nálatok bezzeg ___SEMMMMMI(!!!!!!)___ gond nem volt 10 óra alatt, nem tudok másra gondolni, igen.

B verzió, amit Geronak írtam pées topikban - más szerver, más kliens, elite-vpn a preorderetek miatt :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9016 2016.09.02. 13:58

arty írta:próbálkozok, de egyfolytában megpróbáltok hitelteleníteni, "ilyennel én nem találkoztam, juzererror nálad" ... :P

és akkor most nyomás beszólni greyfoxnak !!!!! neki se volt fegyvere !!! HÁHÁÁÁ!!!!! :D
Nem írtam, hogy júzererror nálad, csak annyit, hogy nálam sokkal több idő alatt sem volt.
Bár tény, hogy közben gondoltam. Szerintem ez nem a szerver, egyszerűen csak a szarok a gépeitek. Aby a kukázott szarjával lenyom titeket :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9017 2016.09.02. 14:28

arty írta:Miután az én pre-alfás élményeim ellen hangsúlyozzátok, hogy nálatok bezzeg ___SEMMMMMI(!!!!!!)___ gond nem volt 10 óra alatt, nem tudok másra gondolni, igen.

B verzió, amit Geronak írtam pées topikban - más szerver, más kliens, elite-vpn a preorderetek miatt :mf2:
Én ugyan nem nyomtam 10 órát, de amit láttam bug, az kb 3x fordult elő, animáció nélkül futó katona képében.

Természetesen azonnal töröltem a preordert, mert tönkretette az élmény minden egyéb aspektusát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9018 2016.09.02. 15:07

arty írta:Miután az én pre-alfás élményeim ellen hangsúlyozzátok, hogy nálatok bezzeg ___SEMMMMMI(!!!!!!)___ gond nem volt 10 óra alatt, nem tudok másra gondolni, igen.

B verzió, amit Geronak írtam pées topikban - más szerver, más kliens, elite-vpn a preorderetek miatt :mf2:
Egyébként természetesen kamuztam. Volt atombugom nekem is: tegnap láttam egy villogó texturát az egyik házon!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #9019 2016.09.02. 15:21

Én meg nem tudok játszani, mert a lakás nagyon okos tulaja felmondta a digis szerződést, mielőtt lejárt (ahogy kiköltözött az előző lakó). :szomoru1:
Most jelenleg is telóról osztok 3g-t (lte-t tudna a cucc, csak a telenornak itt pont nincs lefedettsége) a 3k-ért gyorsan bevásárolt usb wifi adapterre. Csudálatos, hogy pont most lőtték fel a bétát. Viszont az itteni és a gaf-os visszajelzések alapján, ha nem lesz horror sztori első héten, akkor tuti megveszem. :violent:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #9020 2016.09.02. 15:51

Az, hogy Arty-nak nem mond semmit a BETA kifejezés arról nem tehetünk szóval srácok szerintem ebben ennyi van nem több ez egy beta és mint minden beta ez is bugos. A teljes játék is az lesz, mert mindig az főleg az első 1-2 napon. Aztán jön majd hozzá néhány javítás és rendbe rakják szép ahogy tették anno a BF3-al és BF4-el. Itt a léyneg azon van, hogy hangulatra adja-e vagy sem. És nekem adja, szeretném ebben a környezetben elütni az időm egy részét, mert jó.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #9021 2016.09.02. 19:29

Én nemtudom, pont jokor fogtam ki vagymi, de énbuggal nem találkkztam, és nekem se preorderem se affinitásom a teljes játékhoz nincs. Az egyetlen dolog ami rontotta a játékélményt, hogy kontrollerrel nincs sok esélyem, és pluszban béna is vagyok :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9022 2016.09.02. 19:37

kigyi írta:Az, hogy Arty-nak nem mond semmit a BETA kifejezés arról nem tehetünk szóval srácok szerintem ebben ennyi van nem több ez egy beta és mint minden beta ez is bugos. A teljes játék is az lesz, mert mindig az főleg az első 1-2 napon. Aztán jön majd hozzá néhány javítás és rendbe rakják szép ahogy tették anno a BF3-al és BF4-el. Itt a léyneg azon van, hogy hangulatra adja-e vagy sem. És nekem adja, szeretném ebben a környezetben elütni az időm egy részét, mert jó.
Az Overwatch bétája eléggé rendben volt. Persze mire az nyílt fázisba jutott, addigra zártan tesztelték sok-sok hónapig. Egy igazi bétában viszont valóban alapelvárás a szopás.
Avatar
deep

Hozzászólás #9023 2016.09.02. 20:46

Egymás után 2 szerveren is...
lol.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #9024 2016.09.02. 20:53

deep írta:Egymás után 2 szerveren is...
Bazzeg a migráncsok egymás keziből lopják ki az okostelefont? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #9025 2016.09.02. 22:40

Az előbb elcsíptem egy egész jó kis ATOMBUGot. Fel is ültem a hátára gyorsan.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #9026 2016.09.02. 23:00

Moby írta:Az előbb elcsíptem egy egész jó kis ATOMBUGot. Fel is ültem a hátára gyorsan.
Spoiler
Kép
Miajóistentcsiná'tá'? Nem sorsolt az ellenfélnek fegyvert a fakezűdicefosbájt?

Én ma sajnos nem tudtam menni, anyámat költöztettem át a ma tőlem kapott, szülinapi ajcsi Huawei Mate S-ére. Kicseszett jó teló, és az EMUI még mindig elpusztítja a natív Droid gui-t és opcióit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #9027 2016.09.02. 23:14

DanielT írta:Miajóistentcsiná'tá'? Nem sorsolt az ellenfélnek fegyvert a fakezűdicefosbájt?

Én ma sajnos nem tudtam menni, anyámat költöztettem át a ma tőlem kapott, szülinapi ajcsi Huawei Mate S-ére. Kicseszett jó teló, és az EMUI még mindig elpusztítja a natív Droid gui-t és opcióit.
Pontosan! És mind artyvót különböző álneveken...szal ha ezekután sem mondja vissza a preordert, akkor szerintem má megmarad játszani :gonosz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #9028 2016.09.03. 02:01

Miközben csapatom keményen a nyúlszexet, írtam pár nosztalgiázó sort az első részről is. Kell itt is a hype, már Moby sem tolja!
Avatar
arty

Hozzászólás #9029 2016.09.03. 11:34

kigyi írta:Az, hogy Arty-nak nem mond semmit a BETA kifejezés arról nem tehetünk szóval srácok szerintem ebben ennyi van nem több ez egy beta és mint minden beta ez is bugos. A teljes játék is az lesz, mert mindig az főleg az első 1-2 napon. Aztán jön majd hozzá néhány javítás és rendbe rakják szép ahogy tették anno a BF3-al és BF4-el. Itt a léyneg azon van, hogy hangulatra adja-e vagy sem. És nekem adja, szeretném ebben a környezetben elütni az időm egy részét, mert jó.
Tehát ha valami béta, akkor kritikának, véleménynek nincs helye, mert ... béta?
Bétát csak magasztalni lehet? De nem lehet, hogy ami most jó, azt a véglegesben elszarják? Szóval szerintem pozitiv véleményt se fogalmazzunk akkor már meg...

Szerintem a fanbojok ömlengése között igazán elfért pár sor a valós helyzetről :D

moby :( sajnos tegnap nem tudtam tóni, annyira szakadt a netem... pedig akkor akár 30 feletti killed lehetett vóna!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #9030 2016.09.03. 11:42

Én toltam tegnap. Nagyon béna vagyok, pillanatokon belül porrá zúznak, úgy, hogy csak a halál után látom, honnan öltek meg. Ow-ban sokkal nagyobb a sikerélményem, ott már halálom előtt látom, ki fog megölni!! :nevetes1:

Vissza: “Leáldozott.hu”