A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8541 2016.08.22. 12:36

deep írta:Jó én anyámból indulok ki, 66 éves, tavaly kapott 42es tévét, 4-5 méterről nézi és tökéletesen meg van vele elégedve. YouTube nem volt eredetileg a képletben, nem tudtam, hogy ilyen modernek az ősök. Mónikasóra meg mindegy a felbontás...

Sokan meglepődnek :D apám is 64 de a youtube on nyomja a klasszikus westerneket minden este. Aztán anyám meg szintén, de főleg természet filmeket néznek, és szeretik is. Nem lehet mit csinálni, ők még a TV csodájával nőttek fel :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8542 2016.08.22. 12:44

donatus13 írta:Sokan meglepődnek :D apám is 64 de a youtube on nyomja a klasszikus westerneket minden este. Aztán anyám meg szintén, de főleg természet filmeket néznek, és szeretik is. Nem lehet mit csinálni, ők még a TV csodájával nőttek fel :)
Ezt most nem értem. Mi az alternatíva a tévére? (Ha már YouTube-ot is írtál, nemcsak természetfilmeket, melyek nyilván elérhetők tévéadáson kívül is.) Arcba húzod a tabletet/mobilt/monitort? Itt Moby még monitornak is tévét vett, mert úgy volt rentábilis megfelelő méretben.

Én meg nézegettem az olimpiát is, sajnos a streamek nagyon inferiorok voltak a tévéadáshoz képest, hiába a gigabites net.

Ha projektorra gondoltál, azt még valahol megértem, de abból normális minőségű nem is tudom, hogy mennyibe kerül.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8543 2016.08.22. 12:46

Zóanagyvarázsló írta:Ezt most nem értem. Mi az alternatíva a tévére? Arcba húzod a tabletet/mobilt/monitort? Itt Moby még monitornak is tévét vett, mert úgy volt rentábilis megfelelő méretben.

Én meg nézegettem az olimpiát is, sajnos a streamek nagyon inferiorok voltak a tévéadáshoz képest, hiába a gigbites net.

Ha projektorra gondoltál, azt még valahol megértem, de abból normális minőségű nem is tudom, hogy mennyibe kerül.

Anyám sokat tableten nézi a TV-t , horizon GO-n keresztül. Apám meg PC-zik. De valamiért még is a TV muszáj nekik tudod. Az előbbiek miatt akartam már régen is ,hogy ne legyen TV, mert minek, de minden áron akarnak, és olyat amin megy a net is. Tudni illik fater hőbörög mert nem szereti a PC-t. Ez van sajnos :) Nincs alternatíva igazad van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára donatus13 2016.08.22. 12:47-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8544 2016.08.22. 12:47

deep írta:Feltételezem idősebb emberekről van szó. Nekik hidd el, a 42 is nagynak tűnik. Az hogy te meg fogyatékkal élsz, arról nem tehetek :mf1:
Nálam 42" a legalja vergődés 2 méterről, amit elfogadok. Ha nincs rajtam a szemüveg, akkor meg legyen 1 a méter :vigyor3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8545 2016.08.22. 12:48

Zóanagyvarázsló írta:Nálam 42" a legalja vergődés 2 méterről, amit elfogadok. Ha nincs rajtam a szemüveg, akkor meg legyen 1 a méter :vigyor3:
szintugy, 42 2m de sajna nem fer el nagyobb
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8546 2016.08.22. 12:49

Zóanagyvarázsló írta:Ezt most nem értem. Mi az alternatíva a tévére? (Ha már YouTube-ot is írtál, nemcsak természetfilmeket, melyek nyilván elérhetők tévéadáson kívül is.) Arcba húzod a tabletet/mobilt/monitort?
Notebook. Anyámnál olyannyira kiváltotta a tévét, hogy már nincs is neki évek óta. Filmek+sorozatok torrentről, Barátok Közt szintén online, reklámokat meg nem szeret nézni, szóval a tv felesleges.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8547 2016.08.22. 12:54

DanielT írta:Notebook. Anyámnál olyannyira kiváltotta a tévét, hogy már nincs is neki évek óta. Filmek+sorozatok torrentről, Barátok Közt szintén online, reklámokat meg nem szeret nézni, szóval a tv felesleges.
Én streamet is úgy nézek, hogy vagy az asztali gépről, ami mindig rá van kötve a tévére, vagy a laptopot dugom rá a másikra.

Most komolyan, szar laptopos hangzással, ölbe vett laptoppal filmet nézni? Pláne többen (OK, két fő még el tudja így nézegetni, de ha már vannak vendégek is pár családtag, sehogysem OK). Tudom, hogy nyomják így, nyaralásnál én is éltem vele, de inkább kihagynám. A mozgásinterpolációról nem is beszélve, nem olyan rossz az.

Szóval én a tévéről, mint kijelzőről beszéltem, de ahogy írtam, sportra a streamek csak szükségfes/ajánlott kiegészítők, amúgy inferior minőséget képviselnek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8548 2016.08.22. 12:57

Micsu írta:tvbol miota van olyan h tul nagy? :)
Ez jó kérdés, én is csak itt idegesen forgatom a szemem meg feszengek, hogy vajon mi sül ki ebből. Deep erősen bekezdett a százerzes tévével, de van még potenciál bőven a témában :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8549 2016.08.22. 13:01

DanielT írta:Ajánlott elemzésre, egy jelenleg nem létező LeáldWiki része lehetne. Különösen érdekes látni, hogy mekkora árat fizetünk inputban a tükörfílingért.

Kép
Amire jó közelítés lehetne a gsync, ha nem heroinárban mérnék :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8550 2016.08.22. 14:28

Zó, mi van akkor most VGA fronton?
Avatar
arty

Hozzászólás #8551 2016.08.22. 14:36

Greyfox írta:Sony jó lenne sok szempontból, ha nem android lenne rajta
legalább van rá youtube kliens, arra frissítés éveken át, kodi, stb ...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8552 2016.08.22. 14:49

A TV-s témához azért annyit én is hozzáfűznék még, hogy 50" ide vagy oda az valóban kicsi. Nekem több mint 5 éve megvan a Pana 50"-es plazmám és olyan kicsinek tűnik :( ~4m-ről. 1 hónapig nem volt itthon (némi felújításra szorult, mert belebújt a kisördög villám formájában). Addig 22"-es monitor volt a TV is igaz nem sokat néztem, de hihetetlenül kicsi volt és frusztráló. Amikor visszakaptam a TV-m egy darabig olyan nagynak tűnt újra most éppen még egész kellemes méretnek tűnik, de karácsonyra megint "összemegy".

És tartom továbbra is, hogy csak FullHD a jó választás kizárólag TV és youtube célra. Méretet mindenki döntse el maga én az öregeknek 32"-es TV-t vennék csak azért, mert az férne el, ha a Philips 72cm-es CRT-k feladják egyszer.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8553 2016.08.22. 14:58

kigyi írta:És tartom továbbra is, hogy csak FullHD a jó választás kizárólag TV és youtube célra.
Ami itt már nyolcadszor hangzik el, és továbbra is őrületes baromság. A tévének nem hótkurvára mindegy? 1:1 pixelmapping nem létező fogalom. Ahogy az inputlag sem? Nem veheti meg a 4k tévét, ha az tetszik? De. Nem sok értelme van, hogy 4k, de pont annyi lesz a veszteség, mint a nyereség. Árban meg már kb ugyanott van. Úgy győzköditek itt egymást, mintha a fullhd valami előny lenne, vagy tévézésre az a superior. Tévézésre nincs szerepe a felbontásnak. Egy ignorálandó specifikáció.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8554 2016.08.22. 15:01

Én csak annyit teszek hozzá, hogy mindenképpen 3D legyen, anélkül manapság felesleges vásárolni.

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #8555 2016.08.22. 15:04

DanielT írta:Zó, mi van akkor most VGA fronton?
Valahol elakadt a srác. Most pcx-ben látok 92-ért 1060-at, de az se nem gyön má meg holnapig nyúlszex löncsre, szal gondolom ez se nemjó :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8556 2016.08.22. 15:08

Moby írta:Valahol elakadt a srác. Most pcx-ben látok 92-ért 1060-at, de az se nem gyön má meg holnapig nyúlszex löncsre, szal gondolom ez se nemjó :(
Semmisejó neki. Már azt várom, hogy dacből ő is visszaadja a lovagkeresztjét.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8557 2016.08.22. 15:08

DanielT írta:Én csak annyit teszek hozzá, hogy mindenképpen 3D legyen, anélkül manapság felesleges vásárolni.
Azé ez a sok itt elhangzott lóhúgy helyett csak fő lehetne akasztani a falra egy oledet. Az mondjuk ilyen akármifost nézni nem olyan szar választás, bár félek azonnal áthágjuk a deep-féle szabályrendszert :vigyor3:
Avatar
arty

Hozzászólás #8558 2016.08.22. 15:13

Moby írta:Árban meg már kb ugyanott van.
Azé nem...

pl: edigital, lg, legolcsóbb 55": fhd=230k, uhd=290k
ugyanez 49"-ben: 160 vs. 220

és a nyereség, főleg tévézni, 4+ méterről... 0 :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #8559 2016.08.22. 15:13

Moby írta:Ami itt már nyolcadszor hangzik el, és továbbra is őrületes baromság. A tévének nem hótkurvára mindegy? 1:1 pixelmapping nem létező fogalom. Ahogy az inputlag sem? Nem veheti meg a 4k tévét, ha az tetszik? De. Nem sok értelme van, hogy 4k, de pont annyi lesz a veszteség, mint a nyereség. Árban meg már kb ugyanott van. Úgy győzköditek itt egymást, mintha a fullhd valami előny lenne, vagy tévézésre az a superior. Tévézésre nincs szerepe a felbontásnak. Egy ignorálandó specifikáció.
A tiéd egy vélemény az enyém egy másik. Csak azért, mert nem egyezik még nem kell, hogy kötelező érvényű legyen. Majd eldönti az aki kérdezte én leírtam mit gondolok. Lehet venni UltraHD TV-t 130 rugóért is értem én, de akkor sem érdekel. Elmegy megnézi és leszűri abból a lényeget. Nem tudom mit néz rajt, nem tudom milyen közegen keresztül. Magyar népcsatornák Invitelnél pl. SD-ben jönnek T-nél HD-ben, van ahol csak analóg van kábelen. Na persze nekik van 300K egy TV-re akkor miért ne vegyen 4K-s verziót hiszen van mit a tejbe aprítani nem a legolcsóbbak közül kell válogatnia valószínűleg képminőségben is megfelelőt fog kapni, de én nem 300K-ban gondolkodok az ősöknek. Őrületes baromság az, hogy mindenkit minden témában hülyének nézel és csak az a jó amit te gondolsz amit te elképzeltél. Döntsön már egyszer az aki megveszi a végén a saját szeme alapján, mert TV-t így érdemes választani nem a fórumból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8560 2016.08.22. 15:31

arty írta:Azé nem...

pl: edigital, lg, legolcsóbb 55": fhd=230k, uhd=290k
ugyanez 49"-ben: 160 vs. 220

és a nyereség, főleg tévézni, 4+ méterről... 0 :)
Ehhez még annyit, hogy FHD panelből jó eséllyel sokkal jobbat kapsz 4K -val közel azonos árban. És ez számít jobban, nem a több pixel. Persze ez nem ökölszabály, teszteken meg kell sajnos nézni.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #8561 2016.08.22. 16:25

DanielT írta:Ehhez még annyit, hogy FHD panelből jó eséllyel sokkal jobbat kapsz 4K -val közel azonos árban. És ez számít jobban, nem a több pixel. Persze ez nem ökölszabály, teszteken meg kell sajnos nézni.
Ökölszabály! Nem adnak neked 4x annyi pixelt ingyen. Belekúrják az olcsó 60hz-es panelt, szépen mosódik majd minden, mint a picsa.
Nameg a MOZGÁSFELBONTÁS! :) (azért nem hallottál róla, mert plazmád van!)
Hiába 1:1 pixelmapping, egy jó sd adástól sugárban fognak hányni, mert ótvarabbul néz majd ki, mint a régi tv-n.
Ha többet akar valaki költeni, növelje a jó fhd tv átmérőjét, ha még többet, akkor vegyen minőségi 4k-tv-t, nagy méretben 500+ körül.
Ha mégtöbbet, ugyanezt oledben :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #8562 2016.08.22. 16:28

DanielT írta:Ehhez még annyit, hogy FHD panelből jó eséllyel sokkal jobbat kapsz 4K -val közel azonos árban. És ez számít jobban, nem a több pixel. Persze ez nem ökölszabály, teszteken meg kell sajnos nézni.
Ez ma már nemigaz, sem a tendencia nem ez. A fhd az entrylevel fosprivilégiummá korcsosul, ahogy a hd. A gyártósorok átállnak a logika a tartalom és az infrastruki ellenére is. A nagyoknál
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #8563 2016.08.22. 16:45

Abban én is egyetértek, hogy tv-ből akkorát érdemes venni, amit a pénztárca, illetve a leendő környezete megenged.
Ugyan akkor egy gyors vonalzózásból kiderült, hogy folyamatosan 60+ centire vagyok az asztalnál a monitortól és kecibután nézne ki, ha ide feltenném a 32"-es tv-t.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #8564 2016.08.22. 16:54

Moby írta:Ez ma már nemigaz, sem a tendencia nem ez. A fhd az entrylevel fosprivilégiummá korcsosul, ahogy a hd. A gyártósorok átállnak a logika a tartalom és az infrastruki ellenére is. A nagyoknál
Ma még igaz, ezért kell sietni, különben csak az ótvar belépőszintű 4k-s szarokat kapod. A következő lépcső meg félmilla - értelmes méretben, akkor inkább oled fhd. Tudom, 1 hónapot tölöttem a tv vásárlás előtti kínlódás legmélyebb bugyraiban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #8565 2016.08.22. 18:07

Ha már kijelzők. Épp most tákolom a nagybátyám 6 év körüli Acer notebookját és az érintőképernyőről a maszatot letakarítva simán lehetne borotválkozó tükörnek használni. Ugyanakkor a a Lenovo notim matt fospaneljére multiverzumokat ver a színeivel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8566 2016.08.22. 18:26

Greyfox írta:Ma még igaz, ezért kell sietni, különben csak az ótvar belépőszintű 4k-s szarokat kapod. A következő lépcső meg félmilla - értelmes méretben, akkor inkább oled fhd. Tudom, 1 hónapot tölöttem a tv vásárlás előtti kínlódás legmélyebb bugyraiban.
Ugyanazt kapod kapod 4K-ban, meg fhd-ban. Ugyanaz a mocsok mind. LCD. Mégis mit vártok?LOL
Itt van a falon egymástól 50 centire samsung meg lg, 4k meg fhd. Belépőszint. Ha nem kötök rájuk pécét , nincs ember aki megmondja melyik-melyik. Ugyanaz a gé csinálja. Két éve még fullhd-t köpködött a végin. 1 éve meg 4K-t. Semmiféle mozgásizé nincs a 4K-n. Elektronika má kifossa rég. 5-6 éve 4K képesek az fpga-k. Túlmisztifikáljátok ezt az egészet.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8567 2016.08.22. 18:30

deep írta:És mi a tökömnek 50 felett? Mozit nyitnak a nappaliban? Esetleg a parlament nagytermében akarnak tévézni a hátsó sarokból? 42-46 is teljesen elég 4 méterről.


hogy mennyi? :D aztaku...
Avatar
deep

Hozzászólás #8568 2016.08.22. 18:38

SlickAdam írta:hogy mennyi? :D aztaku...
Ismételten elmondom, TÉVÉT NÉZNI. Igen szerintem tökéletesen elegendő. A HD adás is max 720p ma Magyarországon, legalábbis nálam a T legfeljebb ezt hazudja HD-nak. Ha van rá kess, nyilván vegye a nagyobbat, abból indultam ki, hogy idősebb embernek hót felesleg a drága ketyere, de mint kiderült a nyuggerek manapság nálam jobban kihasználják a tévét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8569 2016.08.22. 18:50

Átcsomagolt fos.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8570 2016.08.22. 18:54

deep írta:Ismételten elmondom, TÉVÉT NÉZNI. Igen szerintem tökéletesen elegendő. A HD adás is max 720p ma Magyarországon, legalábbis nálam a T legfeljebb ezt hazudja HD-nak. Ha van rá kess, nyilván vegye a nagyobbat, abból indultam ki, hogy idősebb embernek hót felesleg a drága ketyere, de mint kiderült a nyuggerek manapság nálam jobban kihasználják a tévét.
tevet nezni, tehat feltetelezem film is (vagy neked arra külön keszülek van...?).
nagyon nem mindegy mekkora latoteret tölt ki a kep. ott a csudi 55-ös OLED a nagyszobaban (tevet nezni), kb. 3-4 meterröl kell lesni es sokszor ugy vagyok vele, hogy vagy en is közelebb huzom az egesz kanapet, vagy inkabb megyek a masik szobaba plazmara.
nagymami meg csak ne hunyorogjon szegeny! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8571 2016.08.22. 19:36

DanielT írta:Átcsomagolt fos.

kicsipisi4.avi
Szívesen szétvágnám dremellel! :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8572 2016.08.22. 19:54

Moby írta:Szívesen szétvágnám dremellel! :vigyor3:
Én egy körfűrésszel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8573 2016.08.22. 19:57

Na, ennek a zseninek 40 fokkal hűvösebb lett a procija a delid után!

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8574 2016.08.22. 20:00

DanielT írta:Átcsomagolt fos.

phpBB [media]
:wilting: az az usb a szélén olyan mintha lefelejtették volna és utolag tákolták volna bele.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8575 2016.08.22. 20:12

DanielT írta:Na, ennek a zseninek 40 fokkal hűvösebb lett a procija a delid után!

Kép
ASDAASHshgahfsHGAsfdgasfdadsdda
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8576 2016.08.22. 20:17

deep írta:Ismételten elmondom, TÉVÉT NÉZNI. Igen szerintem tökéletesen elegendő. A HD adás is max 720p ma Magyarországon, legalábbis nálam a T legfeljebb ezt hazudja HD-nak. Ha van rá kess, nyilván vegye a nagyobbat, abból indultam ki, hogy idősebb embernek hót felesleg a drága ketyere, de mint kiderült a nyuggerek manapság nálam jobban kihasználják a tévét.
Diginél 1080i-t ír, és egész vállalhatóan néznek ki 55"-on. A 720p-s streamek borzalmasak utána, de talán az 1080p-s Netflixet is leveri. Egy jó minőségű BD-t meg nyilván nem.

Jó esetben mi is leszünk öregek. Lehet, hogy te trotty korodra igénytelenséget tervezel, én még hiszek abban, hogy akkor is az élet császára leszek. Igaz, több hátfájással és kevesebb e-sporttal.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8577 2016.08.22. 20:21

DanielT írta:Zó, mi van akkor most VGA fronton?
Semmi. Arty linkje után már még kevésbé kapkodnék 4 GB vagy az alatti VGA után, bár nyilván valami bullshit cucc szemeteli tele a RAM-ot.

Persze lehet, hogy szarni kéne az egészre, berendelni egy normális 1060-at (mert olyan nincs, hogy bemész a boltba, és megkapod, tudom, ez a XXI. század lényege), annyit az agyalás nem ér rajta, amennyivel többe kerül a kívánatosnál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8578 2016.08.22. 20:22

Moby írta:Valahol elakadt a srác. Most pcx-ben látok 92-ért 1060-at, de az se nem gyön má meg holnapig nyúlszex löncsre, szal gondolom ez se nemjó :(
Tehát sosevennékgigabájtotmoby Gigabyte-ot ajánl nekem?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8579 2016.08.22. 20:27

Zóanagyvarázsló írta:Semmi. Arty linkje után már még kevésbé kapkodnék 4 GB vagy az alatti VGA után, bár nyilván valami bullshit cucc szemeteli tele a RAM-ot.

Persze lehet, hogy szarni kéne az egészre, berendelni egy normális 1060-at (mert olyan nincs, hogy bemész a boltba, és megkapod, tudom, ez a XXI. század lényege), annyit az agyalás nem ér rajta, amennyivel többe kerül a kívánatosnál.
Rendeljed, aztán felejtsd el a témát, meg azt a 10-es pluszt. (titkos top tipp, csak neked) Nem eszel 2 hétig és ugyanott vagy, de a VGA ott marad a gépedben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8580 2016.08.22. 20:29

Zóanagyvarázsló írta:Tehát sosevennékgigabájtotmoby Gigabyte-ot ajánl nekem?
_ÉN_ Nem vennék. Ahogy nem is vettem. A 1080 cserét is dobtam emiatt. De én sokkal inkább vagyok "márka"érzékeny(ami nem is a márkáról szól, inkább csak a minőségről), mint árérzékeny. Viszont ha 750Ti-ről kell 1060-ra váltani, ott nincs az a gigabyte, amit ignorálnék emiatt :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #8581 2016.08.22. 20:30

DanielT írta:Rendeljed, aztán felejtsd el a témát, meg azt a 10-es pluszt. (titkos top tipp, csak neked) Nem eszel 2 hétig és ugyanott vagy, de a VGA ott marad a gépedben.
Ebbő is van kétésfélslotos szörny? GEEEEEZ :merges2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8582 2016.08.22. 20:37

benőmenő írta:Abban én is egyetértek, hogy tv-ből akkorát érdemes venni, amit a pénztárca, illetve a leendő környezete megenged.
Ugyan akkor egy gyors vonalzózásból kiderült, hogy folyamatosan 60+ centire vagyok az asztalnál a monitortól és kecibután nézne ki, ha ide feltenném a 32"-es tv-t.
Nekem ugye pont így van, és nincs avval semmi baj. Fel kéne mán tenni a falra, de nem jut idő rá.


/nyúlszex-láda teteje milyen időzóna szerint pattan fel?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8583 2016.08.22. 20:40

DanielT írta:Rendeljed, aztán felejtsd el a témát, meg azt a 10-es pluszt. (titkos top tipp, csak neked) Nem eszel 2 hétig és ugyanott vagy, de a VGA ott marad a gépedben.
De mit nyerek minőségben a 10%-os felárért? Egyébként jobban zavar az, hogy ősszel leeshet az ára, szóval mondjátok azt, hogy drágább lesz, és veszem :banplz:

Már látom, azt nyerem, hogy csak 2 év a garancia. Ezt Zalában nem adnám el soha!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.08.22. 20:43-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #8584 2016.08.22. 20:41

DanielT írta:Átcsomagolt fos.
Már nem elérhető. Mindenesetre csodáljuk meg! Aki ezt kitalálta és megtervezte aranyba önteném a kezét. Jó forróba.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bezzeg régen!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.08.22. 20:43-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8585 2016.08.22. 20:42

Moby írta:Nekem ugye pont így van, és nincs avval semmi baj. Fel kéne mán tenni a falra, de nem jut idő rá.


/nyúlszex-láda teteje milyen időzóna szerint pattan fel?
Aszongya: "This game will unlock in approximately 21 hours"

Szóval nálunk 18-19 óra magasságában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8586 2016.08.22. 20:45

Zóanagyvarázsló írta:De mit nyerek minőségben a 10%-os felárért? Egyébként jobban zavar az, hogy ősszel leeshet az ára, szóval mondjátok azt, hogy drágább lesz, és veszem :banplz:

Már látom, azt nyerem, hogy csak 2 év a garancia. Ezt Zalában nem adnám el soha!
Mihez képest 10% felár? A nem létező alternatívához? Mit nyersz? Egy akkora baszom hűtőt, hogy 2 év múlva eladod kilóra alumíniumként és pozitívan jössz ki belőle! :idiota:

3 hónapos árgaranciát vállalok. Amennyivel olcsóbb lesz, azt kifizetem, ha drágább, akkor nyilván nem. :D Nekem megér ennyit, hogy ne kelljen ezt a szenvedést néznem, aminek a végén egy potenciálisan rossz döntés születhet, ha nem bánunk veled elég kemény kézzel!
Avatar
Moby

Hozzászólás #8587 2016.08.22. 20:46

Zóanagyvarázsló írta:Aszongya: "This game will unlock in approximately 21 hours"

Szóval nálunk 18-19 óra magasságában.
Ja látom már.

SOK! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8588 2016.08.22. 20:49

DanielT írta:Mihez képest 10% felár? A nem létező alternatívához? Mit nyersz? Egy akkora baszom hűtőt, hogy 2 év múlva eladod kilóra alumíniumként és pozitívan jössz ki belőle! :idiota:

3 hónapos árgaranciát vállalok. Amennyivel olcsóbb lesz, azt kifizetem, ha drágább, akkor nyilván nem. :D Nekem megér ennyit, hogy ne kelljen ezt a szenvedést néznem, aminek a végén egy potenciálisan rossz döntés születhet, ha nem bánunk veled elég kemény kézzel!
Az olcsóbb 1060-hoz. Nekem a CPU-n is gyári hűtő van, őszre már nem is cserélem, húzni sem tervezem. Nem látom, hogy nagyot nyernék, legfeljebb a méretes hűtőt még le is kéne flexelnem, hogy beférjen a házba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8589 2016.08.22. 20:52

Zóanagyvarázsló írta:Az olcsóbb 1060-hoz. Nekem a CPU-n is gyári hűtő van, őszre már nem is cserélem, húzni sem tervezem. Nem látom, hogy nagyot nyernék, legfeljebb a méretes hűtőt még le is kéne flexelnem, hogy beférjen a házba.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #8590 2016.08.22. 20:55

Zóanagyvarázsló írta:Nekem a CPU-n is gyári hűtő van
Kép
Úristen, szegény HyperX Cloudommal mit tettem...Mondd, hogy már nem szenved! :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8591 2016.08.22. 20:56

Annyira szuper a PlayStation Plus, hogy tovább drágítja a Sony :eljen:

Remélem, hozzánk is begyűrűzik az áremelkedés. Sajnos nincs itt senki megmagyarázni, hogy ez mennyire jó hír :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8592 2016.08.22. 20:58

Moby írta:Kép
Úristen, szegény HyperX Cloudommal mit tettem...Mondd, hogy már nem szenved! :szomoru1:
Nyugi, ennyire nem akartam megalázni, inkább a disznó fülire szoktam rárakni, mert moslék utáni szunyához szereti a 7.1-re hamisított MC Hawert.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8593 2016.08.22. 21:00

Nézek most egy Rabbitporn streamet, a párbeszédekben pont úgy vannak animálva az emberek, mint kb 15 éve. Nevetséges.

szerk: Dzsizüsz, most átkapcsoltam egy másikra, ott konzolon tolják, lehet vagy 18 fps. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8594 2016.08.22. 21:02

DanielT írta:Nézek most egy Rabbitporn streamet, a párbeszédekben pont úgy vannak animálva az emberek, mint kb 15 éve. Nevetséges.
Egen. Az hogyismondjam....FOS :( Remélem "ennyi" lesz az összes gondja /fingerscrossed
Avatar
Moby

Hozzászólás #8595 2016.08.22. 21:21

Na, jóvan, fasza, a pécé a jövőben is oké marad. Az AMD meg úgylátom végre magára talál majd, és átütő sikereket ér majd el ott, ami igazán közeáll a képességeikhez: a funkciónélküli pirosan világitó asztali baszomok gyártásában. :banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8596 2016.08.22. 21:26

Moby írta:Na, jóvan, fasza, a pécé a jövőben is oké marad. Az AMD meg úgylátom végre magára talál majd, és átütő sikereket ér majd el ott, ami igazán közeáll a képességeikhez: a funkciónélküli pirosan világitó asztali baszomok gyártásában. :banplz:
Spoiler
Kép
Vacc disz üszök?

"Legjobb tipp erre a képre: weapon"

LEL.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8597 2016.08.22. 21:31

DanielT írta:Vacc disz üszök?

"Legjobb tipp erre a képre: weapon"

LEL.
Rabbitporn.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8598 2016.08.22. 21:33

Moby írta:Rabbitporn.
Jahogyilyen ultra meta poénokban utazunk ma este!

Pedig én már baszki mindent beleláttam, elemeztem, stb! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8599 2016.08.22. 21:39

DanielT írta:Rendeljed, aztán felejtsd el a témát, meg azt a 10-es pluszt. (titkos top tipp, csak neked) Nem eszel 2 hétig és ugyanott vagy, de a VGA ott marad a gépedben.
Bazz, ezen a fostömlőn csak egy HDMI-kimenet van :wilting:

Gyorsan kikaptam a kosárból. DT, te kabbe!
Avatar
Moby

Hozzászólás #8600 2016.08.22. 21:42

DanielT írta:Jahogyilyen ultra meta poénokban utazunk ma este!

Pedig én már baszki mindent beleláttam, elemeztem, stb! :idiota:
Ez van, amikor unatkozom :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8601 2016.08.22. 21:44

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, ezen a fostömlőn csak egy HDMI-kimenet van :wilting:

Gyorsan kikaptam a kosárból. DT, te kabbe!
?Meg egy DVI.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8602 2016.08.22. 21:48

Moby írta:?Meg egy DVI.
A mostani setupomba csak HDMI-vel illik be, különben át kell szerveznem a kijelzőket. Nem veszek mellé monitort is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8603 2016.08.22. 21:49

Greyfox írta:Ökölszabály! Nem adnak neked 4x annyi pixelt ingyen. Belekúrják az olcsó 60hz-es panelt, szépen mosódik majd minden, mint a picsa.
Nameg a MOZGÁSFELBONTÁS! :) (azért nem hallottál róla, mert plazmád van!)
Hiába 1:1 pixelmapping, egy jó sd adástól sugárban fognak hányni, mert ótvarabbul néz majd ki, mint a régi tv-n.
Ha többet akar valaki költeni, növelje a jó fhd tv átmérőjét, ha még többet, akkor vegyen minőségi 4k-tv-t, nagy méretben 500+ körül.
Ha mégtöbbet, ugyanezt oledben :)
te miről beszélsz? Botond 100ks csoda samu 4ks tvjéről nem hallottál? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8604 2016.08.22. 21:52

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, ezen a fostömlőn csak egy HDMI-kimenet van :wilting:

Gyorsan kikaptam a kosárból. DT, te kabbe!
Hát rohadtul annyi szokott lenni, az esetek 97.66 százalékában. De látom kiskegyednek derogál a DVI-HDMI adaptert használni, amit többnyire még adni is szoktak hozzájuk.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #8605 2016.08.22. 21:56

Zóanagyvarázsló írta:A mostani setupomba csak HDMI-vel illik be, különben át kell szerveznem a kijelzőket. Nem veszek mellé monitort is.
DVI=HDMI. Még a hang is átmegy rajt. Döbbenj meg! Hogy aztán jól beszaggason tőle Aaby gépe!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8606 2016.08.22. 22:00

DanielT írta:Hát rohadtul annyi szokott lenni, az esetek 97.66 százalékában. De látom kiskegyednek derogál a DVI-HDMI adaptert használni, amit többnyire még adni is szoktak hozzájuk.

Kép
Ez alapján a Super Jetstreamhez sincs átalakító. Amikor utoljára kellett hasonló "kiegészítőt" vennem vidéken, ember nem értette, hogy mit akarok (Pesten se), és egy hétig kellett várnom, hogy megjöjjön. Szóval számomra a szopásminimalizálás része, hogy nem kibontás után egy héttel kezdem el használni a kártyát, még egy plusz cuccért szaladgálva hozzá.

Amiket eddig néztem, azokon mind 2 HDMI van,a mostani VGA-mat is így választottam (szaros 750 Ti, mint mindenki tudja).
Avatar
Moby

Hozzászólás #8607 2016.08.22. 22:02

DanielT írta:Hát rohadtul annyi szokott lenni, az esetek 97.66 százalékában. De látom kiskegyednek derogál a DVI-HDMI adaptert használni, amit többnyire még adni is szoktak hozzájuk.
Ne bántsd szegényt. Életében először lát ventilátort videókártyán, hápersze, hogy azthiszi szekérkerék, és rögvest az ökröt firtatja az elejéről! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8608 2016.08.22. 22:03

Most nézem, iPonnál 1060 instant van, de a VGA-hoz adapterre plusz napokat kellene várni :wow3:

MEKMONTAM
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8609 2016.08.22. 22:04

Zóanagyvarázsló írta:Ez alapján a Super Jetstreamhez sincs átalakító. Amikor utoljára kellett hasonló "kiegészítőt" vennem vidéken, ember nem értette, hogy mit akarok (Pesten se), és egy hétig kellett várnom, hogy megjöjjön. Szóval számomra a szopásminimalizálás része, hogy nem kibontás után egy héttel kezdem el használni a kártyát, még egy plusz cuccért szaladgálva hozzá.

Amiket eddig néztem, azokon mind 2 HDMI van,a mostani VGA-mat is így választottam (szaros 750 Ti, mint mindenki tudja).
Ok. Mindenkinek vannak preferenciái.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8610 2016.08.22. 22:04

Zóanagyvarázsló írta:Ez alapján a Super Jetstreamhez sincs átalakító. Amikor utoljára kellett hasonló "kiegészítőt" vennem vidéken, ember nem értette, hogy mit akarok (Pesten se), és egy hétig kellett várnom, hogy megjöjjön. Szóval számomra a szopásminimalizálás része, hogy nem kibontás után egy héttel kezdem el használni a kártyát, még egy plusz cuccért szaladgálva hozzá.

Amiket eddig néztem, azokon mind 2 HDMI van,a mostani VGA-mat is így választottam (szaros 750 Ti, mint mindenki tudja).
Kűdök egyet a postakocsissal bazeg...Vagy ha gyösz fel, kezedbe nyomom. Olyan 15db lehet a fiókomban.

Vissza: “Leáldozott.hu”