A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8331 2016.08.14. 23:03

Micsu írta:volt mikor a telefonom nyomdostam párbeszédek közben :D
Akkor tudat alatt beleélted magad, IRL is ezt csinálják párbeszéd közben. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8332 2016.08.14. 23:06

Mekee írta:Én is kb, ma is ment egy picit, dee csakhogy legyen fingom a témában, nomeg érdekelt, hogy kihagytam-e valamit, hátmost vanaza atlas féleség, ami ad egy második célt vagymit, hát nemtudom, ez egy kis reménysugár, de hogy én még 10-et bele nem rakok, az biztos, itt kiszállok, majd ha később lesz valami változás, és lesz vagy 5 dodó, akkor annyit dobok nekik érte, de jelenleg kiirtottam minden bitjét a közelemből :D

Na ott mentem túl éppen, itt már vannak események. Kaptam térképet fekete lyukhoz, lett új stukim, történések vannak :D
Viszont 2x már kibaszott a desktopra :/
Avatar
deep

Hozzászólás #8333 2016.08.14. 23:07

SlickAdam írta:ez nagyon durvan profinak tunik. uj skillrendszer, uj OST, angol/nemet szinkron, installer (pöcsölni is lehet klikkre), ...
es most latom mar Oblivion-hoz is keszult ilyen külön cucc.
Persze, annyi köze van a Skyrim-hez, hogy a motorját használja, meg pár assetet belőle, de egy totál más játék. Profi kis csapat ütötte össze, az tuti.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8334 2016.08.14. 23:15

arty: tedd már be aláírásnak a géped a logod mellé, tök jó lesz mindig látni mikor feljövök :bohoc:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8335 2016.08.14. 23:21

Micsu írta:van downgrade rendesen, remélem nem pcről streamelte :D
egyébként várós, ha jó lesz 1st day veszem
most olvasom h tán ps4, kétlem hogy pcn ilyen szarul néz majd ki
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8336 2016.08.14. 23:27

Micsu írta:most olvasom h tán ps4, kétlem hogy pcn ilyen szarul néz majd ki
miert, szerinted meröben mas lesz? lesz AA, sokkal több frem, meg 1-2 aprosag szvsz. nem a latvannyal fog aratni.:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8337 2016.08.14. 23:31

SlickAdam írta:miert, szerinted meröben mas lesz? lesz AA, sokkal több frem, meg 1-2 aprosag szvsz. nem a latvannyal fog aratni.:)
én elvoltam az előző látványával is nyugi, csak az e3as gameplay azért jóval többet mutatott, bár biztos nem pisin demozták
egyébként meg az az 1-2 apróság pl a witcher meg division esetében kb köröket vert a konzolos verzához képest de más példát is említhetnék
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8338 2016.08.14. 23:52

Micsu írta:én elvoltam az előző látványával is nyugi, csak az e3as gameplay azért jóval többet mutatott, bár biztos nem pisin demozták
egyébként meg az az 1-2 apróság pl a witcher meg division esetében kb köröket vert a konzolos verzához képest de más példát is említhetnék
ez a beszelgetes mar lement parszor es meg mindig nem ertek egyet.
Witcher 3 PC vs konzol: megvan az a jatek, hogy keresd meg ket kepen a különbsegeket? na. vannak dolgok amik feltunnek szinte azonnal, aztan vannak amiket keresni kell, de igazabol ugyanazt a kepet nezed. PC-n arnyekok amik azonnal feltunnek (tavolban nincsenek konzolon). aztan a jobb texturak. mast en meg a lassitott videoban se lattam rakoncentralas nelkul. ettöl meg nem ver köröket a PC-s verza a konztolosra.:D ekkora badarsagot! a frém, na az igen! nekem csakis a frém miatt van pc. kurrensgen jatekok vs pc latvanybeli különbseg miatt tuti nem kellett volna. mert VAN különbseg, de nem akkora, mint ahogy azt sokan elöadjak.
W3 konzolon ment eleg sokat, aztan par honap kihagyas utan PC-n. volt "wow" momentum? ja, frem miatt.

ugyhogy a Deus Ex is az lesz naggyabol, amit a videoban lehet latni. pont.:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8339 2016.08.15. 00:05

SlickAdam írta:ez a beszelgetes mar lement parszor es meg mindig nem ertek egyet.
Witcher 3 PC vs konzol: megvan az a jatek, hogy keresd meg ket kepen a különbsegeket? na. vannak dolgok amik feltunnek szinte azonnal, aztan vannak amiket keresni kell, de igazabol ugyanazt a kepet nezed. PC-n arnyekok amik azonnal feltunnek (tavolban nincsenek konzolon). aztan a jobb texturak. mast en meg a lassitott videoban se lattam rakoncentralas nelkul. ettöl meg nem ver köröket a PC-s verza a konztolosra.:D ekkora badarsagot! a frém, na az igen! nekem csakis a frém miatt van pc. kurrensgen jatekok vs pc latvanybeli különbseg miatt tuti nem kellett volna. mert VAN különbseg, de nem akkora, mint ahogy azt sokan elöadjak.
W3 konzolon ment eleg sokat, aztan par honap kihagyas utan PC-n. volt "wow" momentum? ja, frem miatt.

ugyhogy a Deus Ex is az lesz naggyabol, amit a videoban lehet latni. pont.:)
lattam ps4en a witchert, utana hazamentem, 1440hez kepest az egy recehegy volt, igen az arnyekok szembetunok meg nehany effekt is, es ezek mellett lefolyt a keprol, kb hanyingerem vt ezek utan a ps4 vezatol aminek a fremet meg hagyjuk, neked lehet ez nem sok, nekem sok ;)
Konzolon jo ha hoz egy youtube kepminoseget
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8340 2016.08.15. 10:36

meg a felbontas opcio se müködik rendesen a day1 verzioban...
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8341 2016.08.15. 16:47

SlickAdam írta:meg a felbontas opcio se müködik rendesen a day1 verzioban...
Nekem pl nem engedte a texturákat high-ra állitani, mindig visszaugrott mediumra, aztán xlm fileban irtam át, és iràsvédetté tettem, igy volt jo
:taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8342 2016.08.15. 17:03

Más aspektusból, ami még borzalmasabb, mint ez a fos: Az idióták, akik előre imádták. És ez megint erről a fosról mond el sokat, hogy milyen elmeállapotú lényeket vonzott be. Halálos fenyegetések, DDOS támadás a nem tetsző teszt site ellen, stb... Dunába mindet, párosával.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8343 2016.08.15. 18:23

Veszik mint a cukrot
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8344 2016.08.15. 18:39

Múltkor szó volt róla, néztem 10 percet a Twitchen, aztán elfelejtettem, mert nem érdekel.
Most benéztem ide megint, erre újra eszembe juttatjátok. Mint a mosóporreklámok. Még pár nap és megveszem tudat alatt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8345 2016.08.15. 18:40

Micsu írta:Veszik mint a cukrot
Szerintem már nem. Ezek a preorder lúzerek voltak, aki a mostani információk birtokában veszi teljes áron, az tényleg egy agyhalott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8346 2016.08.15. 21:41

Szakadok :taps:
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #8347 2016.08.15. 21:50

Imádom a gépem, most pl csak netezni akartam, de olyan jól sikerült széthullania a windowsnak hogy le kellett nyomnom a tápon a főkapcsolót. Mióta beleraktam ezt a kurva 1070-et több ilyet produkál mint mióta megvan a többi része (március). Az már standard hogy ha megy a gép mondjuk öt órát akkor steamből semmi (Doom vagy DS3) nem indítható (indítható, de 0 közeli előforrással ott marad futóként a processek között) amíg az egészet nem indítom újra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8348 2016.08.15. 21:55

Officiál WASDegér a szonitó. Vagyis a horitó.
Avatar
deep

Hozzászólás #8349 2016.08.15. 21:57

Moby írta:Szakadok :taps:
DSSASDasaSasADADALUDFZQUASZDFCASD :D :D :D ZOKOGOK! :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8350 2016.08.15. 22:14

Moby írta:Szakadok :taps:
phpBB [media]
LOL
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8351 2016.08.15. 22:16

Olyannal találkoztatok már, hogy ha (a 970-et) HDMI-n keresztül küldöm a tévére (audioval együtt), akkor akáb 600ms-es frametime spike-ok is vannak, pedig a CPU és a GPU kb. 50% kihasználtságon van? Monitorra + külső hangkártyára visszakapcsolva megszűnik, minden tök sima. Amint HDMI-n megy az audio beszaggat a világ. Vidám...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8352 2016.08.15. 22:56

aabyssx írta:Olyannal találkoztatok már, hogy ha (a 970-et) HDMI-n keresztül küldöm a tévére (audioval együtt), akkor akáb 600ms-es frametime spike-ok is vannak, pedig a CPU és a GPU kb. 50% kihasználtságon van? Monitorra + külső hangkártyára visszakapcsolva megszűnik, minden tök sima. Amint HDMI-n megy az audio beszaggat a világ. Vidám...
Ha PC-karmáról van szó, arty a te embered. Pláne ha Nvidiáról van szó.
Avatar
arty

Hozzászólás #8353 2016.08.15. 23:00

aabyssx írta:Ez úgy működik, hogy fizetsz havi díjat és kiválasztott játékokat játszhatsz alatta? Mint a PSN+, vagy mi?
hasonló, csak itt akár 1 hónapnyi előfizetésért hozzáférsz minden cucchoz, amit eddig az EA "betett" a "vault"-ba :) (tehát nem csak akkor, ha abban a hónapban is előfizető voltál, amikor az adott 1-2 játék jött)

mostanra elég nagy a választék, szerintem még kényesebb ízléssel is pluszba jön ki bárki ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #8354 2016.08.15. 23:04

Micsu írta:én elvoltam az előző látványával is nyugi, csak az e3as gameplay azért jóval többet mutatott, bár biztos nem pisin demozták
egyébként meg az az 1-2 apróság pl a witcher meg division esetében kb köröket vert a konzolos verzához képest de más példát is említhetnék
egy moslék minőségű stream ne legyen má' reprezentatív :) egyszerűen nem is látod a részleteket...

(és nem hinném, hogy péesen a pécéhez képest ez olyan randa lenne, előzőnek se volt szinte semmi gépigénye se... a bottleneck a beleölt idő/pénz/emberóra ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #8355 2016.08.15. 23:05

Micsu írta:arty: tedd már be aláírásnak a géped a logod mellé, tök jó lesz mindig látni mikor feljövök :bohoc:
nem látszik az aláírás, így meg minek - itt nemtok páváskodni :D
Avatar
arty

Hozzászólás #8356 2016.08.15. 23:07

Micsu írta:én elvoltam az előző látványával is nyugi, csak az e3as gameplay azért jóval többet mutatott, bár biztos nem pisin demozták
egyébként meg az az 1-2 apróság pl a witcher meg division esetében kb köröket vert a konzolos verzához képest de más példát is említhetnék
division? köröket? hát, a péesnégyes verzát nem láttam, de a boxos embertelen jól nézett ki, összességében rendkívül jól helytállt a kicsiháwén is!

köröket pl a fallout4 vert, na az pl megmaradt, mekkora fosport volt a konzolos (azt mondjuk nem próbáltam, division one-os betat igen)
Avatar
arty

Hozzászólás #8357 2016.08.15. 23:10

SlickAdam írta:meg a felbontas opcio se müködik rendesen a day1 verzioban...
phpBB [media]
életem első videója, ahol (a fov miatt) elfogott a hányinger - meg persze az egérrángatás :( na, végre tudom miről beszélnek a "mindentől" rosszullevők :D
Avatar
arty

Hozzászólás #8358 2016.08.15. 23:17

Necro írta:Imádom a gépem, most pl csak netezni akartam, de olyan jól sikerült széthullania a windowsnak hogy le kellett nyomnom a tápon a főkapcsolót. Mióta beleraktam ezt a kurva 1070-et több ilyet produkál mint mióta megvan a többi része (március). Az már standard hogy ha megy a gép mondjuk öt órát akkor steamből semmi (Doom vagy DS3) nem indítható (indítható, de 0 közeli előforrással ott marad futóként a processek között) amíg az egészet nem indítom újra.
hála az égnek, hogy nem amd-t vettél :worship:

ijesztő történetek, bár a rezet gombost felülmúlni nem sok esélyt látok... de alakul! (remélem megoldódik és megtudjuk mi okozta - táp? mem? tuning? rezetgomb? hasonlóan deepnek is jobbulást, várom majd, hogy mi az uristen okozta az ő parajelenségeit is)

---

Zó: bár a hdmi hang igazi szopólovasa én vagyok, elismerem, de aabyssx esetéhez hasonlóan "vicces" nálam nem jött elő :( viszont évekig pattogott a "csend", windows desktopon... de persze, hol van ez félmásodperces laghoz képest :D

Hajrá srácok, már majdnem elveszett a hitem a topikban, de most pár hete megint jó idejárni - végre nem az én káromra mulatunk :DD
Avatar
arty

Hozzászólás #8359 2016.08.15. 23:20

tokyo micubicsi életvezetési tanácsai, azaz miért lesz mostmá' minden gt geciszar:

phpBB [media]


remélem falnak megy és a maradék brancs csinál majd végre egy normális gétét...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8360 2016.08.16. 01:07

Megvan a ludas: nvidia high definition audio driver. Amint ezt letiltom, minden fasza. Egy gond van csak ez kell ahhoz, hogy HDMI-n menjen audio a tévébe. Megoldás nincs, mások letiltják...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8361 2016.08.16. 01:07

Jót játszottam ma is.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #8362 2016.08.16. 01:24

Nemtom volt e már, de akinek bejon a 80-as evek scifije, a stranger things kotelezo darab, zsenialis sorozat, nerd kolykok bmxel, rejtely, para stb! Egy baj van vele, 8 resz csak. Valahogy igy kene uj borbe bujtatni valamit, ami regen jo volt! (Gaming?)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8363 2016.08.16. 07:26

arty írta:hasonlóan deepnek is jobbulást, várom majd, hogy mi az uristen okozta az ő parajelenségeit is
Nála ugye az egér akadt, emiatt installált 20x windows-t, őrjöngött, adta el majdnem a gépét, stb.

Most úgy néz ki megvan mitől akadt az egér. Elromlott az egér. Másik egérrel jó.

Valahogy már a GTA V se szaggat nála újabban, pedig megint Win10-et tett fel.

Namost érted...

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8364 2016.08.16. 07:38

Hú, de mennyire nem fair ez az összes többi játékra, trailerre, vagy bármire nézve... :wilting:

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #8365 2016.08.16. 09:12

DanielT írta:Nála ugye az egér akadt, emiatt installált 20x windows-t, őrjöngött, adta el majdnem a gépét, stb.

Most úgy néz ki megvan mitől akadt az egér. Elromlott az egér. Másik egérrel jó.

Valahogy már a GTA V se szaggat nála újabban, pedig megint Win10-et tett fel.

Namost érted...

Kép
Azért ez nem ennyire egyszerű. Az egeremnek semmi baja, bevittem a céghez, használtam 2 napig, ott semmi baja nem volt. Csak az itthoni gépemmel produkálja. Továbbra is fenntartom, hogy valami nem oké a gépemmel, indokolatlan frém esések vannak játékokban, de úgy, hogy az erőforrások koránt sincsenek kihasználva. Nem tudom mi okozza, de most már belefáradtam, és leszarom. Emiatt nem fogok venni egy másik alaplalpot, szétberhelni az egész szart, pláne hogy a lap még garis ugyan, de hardveraprón vettem és az eladó nem fogja nekem kicserélni erre a vélt hibára.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8366 2016.08.16. 09:37

deep írta:Azért ez nem ennyire egyszerű. Az egeremnek semmi baja, bevittem a céghez, használtam 2 napig, ott semmi baja nem volt. Csak az itthoni gépemmel produkálja. Továbbra is fenntartom, hogy valami nem oké a gépemmel, indokolatlan frém esések vannak játékokban, de úgy, hogy az erőforrások koránt sincsenek kihasználva. Nem tudom mi okozza, de most már belefáradtam, és leszarom. Emiatt nem fogok venni egy másik alaplalpot, szétberhelni az egész szart, pláne hogy a lap még garis ugyan, de hardveraprón vettem és az eladó nem fogja nekem kicserélni erre a vélt hibára.
Teljesen logikus döntés egy 400k-s gépnél szopni és spórolni egy 15 ezres lapcsere kiadáson és bruttó 1 óra berhelésen. Rá se érsz most az 1 hetes szabidon, tehát megértem. :miaz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8367 2016.08.16. 10:01

deep írta:Azért ez nem ennyire egyszerű. Az egeremnek semmi baja, bevittem a céghez, használtam 2 napig, ott semmi baja nem volt. Csak az itthoni gépemmel produkálja. Továbbra is fenntartom, hogy valami nem oké a gépemmel, indokolatlan frém esések vannak játékokban, de úgy, hogy az erőforrások koránt sincsenek kihasználva. Nem tudom mi okozza, de most már belefáradtam, és leszarom. Emiatt nem fogok venni egy másik alaplalpot, szétberhelni az egész szart, pláne hogy a lap még garis ugyan, de hardveraprón vettem és az eladó nem fogja nekem kicserélni erre a vélt hibára.

HDMI-n keresztül küldöd a hangot?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8368 2016.08.16. 10:17

aabyssx írta:HDMI-n keresztül küldöd a hangot?
Na, most jön a HDMI hang mumus! :D BTW: nem. Dedikált hangkártyája van.
Avatar
deep

Hozzászólás #8369 2016.08.16. 10:23

aabyssx írta:HDMI-n keresztül küldöd a hangot?
Nem, külön hangkártya van a gépben.
@DT: Gyűlölök baszakodni. Nekem nem ér annyit, hogy szétszedjem az egészet. Most megy, úgy ahogy. Leszarom már.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8370 2016.08.16. 10:25

DanielT írta:Dedikált hangkártyája van.
AKKORAZABAJ! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8371 2016.08.16. 10:27

deep írta:Nem, külön hangkártya van a gépben.
@DT: Gyűlölök baszakodni. Nekem nem ér annyit, hogy szétszedjem az egészet. Most megy, úgy ahogy. Leszarom már.
Szerintem ez nem baszakodás, hanem csinálsz valamit. Konkrétan megoldasz egy problémát, ami jelenleg idegesít. Sajnos néha tenni kell azért, hogy jobb legyen.
Avatar
deep

Hozzászólás #8372 2016.08.16. 10:44

DanielT írta:Szerintem ez nem baszakodás, hanem csinálsz valamit. Konkrétan megoldasz egy problémát, ami jelenleg idegesít. Sajnos néha tenni kell azért, hogy jobb legyen.
Azok után amiken túl vagyok, most ebbe biztos nem megyek bele. Kell egy kis szünet legalább.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8373 2016.08.16. 11:51

DanielT írta:Nála ugye az egér akadt, emiatt installált 20x windows-t, őrjöngött, adta el majdnem a gépét, stb.

Most úgy néz ki megvan mitől akadt az egér. Elromlott az egér. Másik egérrel jó.

Valahogy már a GTA V se szaggat nála újabban, pedig megint Win10-et tett fel.

Namost érted...

Kép
"Most úgy néz ki megvan mitől akadt az egér. Elromlott az egér. Másik egérrel jó."
ha ez igaz akkor jó nagy lol, pedig mondta hogy más egérrel is ki lett próbálva, most akkor hogy?

jah látom közben meg lett válaszolva
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8374 2016.08.16. 19:55

Újabb epizód a "Bármi szórakoztatóbb, mint maga a játék" sorozatban:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8375 2016.08.16. 21:54

Most élő, de gondolom visszanézhető lesz. BF1 multi, Gamescom

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8376 2016.08.16. 22:13

DanielT írta:Újabb epizód a "Bármi szórakoztatóbb, mint maga a játék" sorozatban:

phpBB [media]
De há vezeti az eladási listàt-e!
(Uborkaszezonban, mikor semmi màs nincs, de ja)
Avatar
Moby

Hozzászólás #8377 2016.08.16. 22:31

DanielT írta:Most élő, de gondolom visszanézhető lesz. BF1 multi, Gamescom
Az alapszabályok már kezdenek látszódni: szopni akarsz? Ülj lóra! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8378 2016.08.16. 23:24

arty írta:hasonló, csak itt akár 1 hónapnyi előfizetésért hozzáférsz minden cucchoz, amit eddig az EA "betett" a "vault"-ba :) (tehát nem csak akkor, ha abban a hónapban is előfizető voltál, amikor az adott 1-2 játék jött)

mostanra elég nagy a választék, szerintem még kényesebb ízléssel is pluszba jön ki bárki ;)
Már Crysis 3 és Unravel is? Egy menetre szerintem be fogok majd a közeljövőben fizetni, plusz egy sornak úgysem kellenek, meg hát Steamen nem léteznek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8379 2016.08.16. 23:25

deep írta:Azok után amiken túl vagyok, most ebbe biztos nem megyek bele. Kell egy kis szünet legalább.
De hát a problémamegoldás is játék! Csak érteni kell hozzá, hogy mászter legyél, sőt rész!
Avatar
insp

Hozzászólás #8380 2016.08.16. 23:32

Zóanagyvarázsló írta:Már Crysis 3 és Unravel is? Egy menetre szerintem be fogok majd a közeljövőben fizetni, plusz egy sornak úgysem kellenek, meg hát Steamen nem léteznek.
Ha mar steam-en kivuli vilagrol beszelgetunk: a uplay vallalhato vagy a satan szulotte? Division cdkeysen 23 EUR. Gondolkodom rajta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8381 2016.08.17. 07:51

10 éve semmit nem fejlődött, 1 bites parasztcsemege.

Az elején az a cseles, lelőhető gennyzsákfedezék! Az ám a forradalmi megoldás. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8382 2016.08.17. 08:07

Mass Effect Trilogy remaster meg jó eséllyel jön valamikor.

Addig is, aréna shooterekből nem lesz hiány, érkezik ugye az alábbi Quake és az Unreal is.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #8383 2016.08.17. 08:24

DanielT írta:10 éve semmit nem fejlődött, 1 bites parasztcsemege.
Az elején az a cseles, lelőhető gennyzsákfedezék! Az ám a forradalmi megoldás. :eljen:
Nekem ez olcsón valamikor jöhet! Egyszer végiglűdözném.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8384 2016.08.17. 09:25

Jobb, mint az előző trailer, bár ez önmagában még nem érdem. Hátőőő... Hosszú még az út. (remélem)

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8385 2016.08.17. 10:49

Hmhm. Így promóznának egy menetrendszerű DLC-t, vagy valami izgalmasabb lesz?

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8386 2016.08.17. 10:51

Gratulálokbazmeg. Zombismegálgír. Ezaz. Nyomjátok még a zombi témát, a kurva anyátokat.

phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #8387 2016.08.17. 11:26

DanielT írta:Hmhm. Így promóznának egy menetrendszerű DLC-t, vagy valami izgalmasabb lesz?
Gondolom bepromózzák egyszerre a 2-3 darabot ami lesz, úgy már major.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8388 2016.08.17. 11:29

Milyen jó fej a Microsoft, hogy az előtt lehet értékelni a játékot, mielőtt megjelenne!

Forza Horizon 3 store link

Alap kiadás: 18,000 Ft
Ultimate: 28,500 Ft

Hát nem édik?
Avatar
arty

Hozzászólás #8389 2016.08.17. 13:41

DanielT írta:10 éve semmit nem fejlődött, 1 bites parasztcsemege.

Az elején az a cseles, lelőhető gennyzsákfedezék! Az ám a forradalmi megoldás. :eljen:
pedig mekkora lenne már, ha fel lehetne oldani kés-skineket benne és lenne leveling!

esetleg kraftolás és openworld missziók!!!4 fejlődés kő!
Avatar
arty

Hozzászólás #8390 2016.08.17. 13:43

DanielT írta:Gratulálokbazmeg. Zombismegálgír. Ezaz. Nyomjátok még a zombi témát, a kurva anyátokat.
nem értelek, az előbb a nem fejlődés ellen ágáltál, nesze, ez (megint, tovább) fejlődött. zabáld! :PPP
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8391 2016.08.17. 13:44

szerencsejáték on, azaz bezsákoltam, bár az előző ott volt, remélem ez is hasonlóan jó lesz

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8392 2016.08.17. 13:50

arty írta:nem értelek, az előbb a nem fejlődés ellen ágáltál, nesze, ez (megint, tovább) fejlődött. zabáld! :PPP
Látod, azt csinálom mint te, indokolatlanul LÁZADOK! :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8393 2016.08.17. 15:08

Zombis Metal Gearhez Kojima még adja a nevét, vagy őt teljesen kirúgták?
Avatar
arty

Hozzászólás #8394 2016.08.17. 15:17

DanielT írta:Látod, azt csinálom mint te, indokolatlanul LÁZADOK! :D
:P

Szerintem indokoltan, ám a nagyobb újításra jó lenne, ha a kiadók új IPket vetnének be, ellenkező esetben infarktus. (MGSurvivor?! WTF?! de nekem már a revengeance se fért a képbe. Szerencse, hogy nemérdekel az egész, tökmindegy: Metal Gear -> kuka. Csak autóversenybe ne kezdjenek ...)

Persze, ha minden nagyobb váltással új címmel jönnének, akkor meg azért sírnék, hogy "miért nem jön a jóöreg gearsnek folytatása".

Valójában több IP kellene, ritkább, de létező folytatásokkal. Nem mintha ennyit is győznék játszani.... :D

(mindenhogy csak sírás van!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #8395 2016.08.17. 16:15

aabyssx írta:Zombis Metal Gearhez Kojima még adja a nevét, vagy őt teljesen kirúgták?

Vajon? :)
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8396 2016.08.17. 17:29

ezen a traileren jobban tetszik a redux mint az előzőn

megy ez real auto moddal?
hamarosan jön magyarítás, szivesen tolnám így hangyafasznyi különbséggel a konzolos verzához képest

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8397 2016.08.17. 18:06

Mondja már meg valaki, hogy mikor lesznek normálisan a VGA-árak? Marhára kéne VGA keddig (vidéken), de nincs jó opció. Minden cseszett drága, mindenre várni kell. (960-tól 1060-ig gondolkodom, az AMD kiesett, mert azzal, hogy Moby 480-ára nem csaptam le, már csak drágábban tudnék szerezni. 65k-ért röhögve vennék 470-et, de még drágábbért se sok helyen van.)

Mindenesetre ha örökre maradnak ezek az árak, az jó, mert nem verem a fejem a falba, hogy ősszel 15k-val már olcsóbb a cucc. Ha jövő héten lesz áresés, azt kibekkelem, de ez, ami most van... Vennék idegből PS4-et a nyúlszexhez, de hát az is gyenge, és abból is az árnyaltnyival jobb vasra várok.

:wow3:

Szóval deep melyik kukába dobta ki az 1070-et? Jobb híján kiguberálom azt, eladom, veszek belőle 1060-at, a maradékból meg kerozint az AMD-székházhoz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8398 2016.08.17. 18:11

Zóanagyvarázsló írta:Mondja már meg valaki, hogy mikor lesznek normálisan a VGA-árak? Marhára kéne VGA keddig (vidéken), de nincs jó opció. Minden cseszett drága, mindenre várni kell. (960-tól 1060-ig gondolkodom, az AMD kiesett, mert azzal, hogy Moby 480-ára nem csaptam le, már csak drágábban tudnék szerezni. 65k-ért röhögve vennék 470-et, de még drágábbért se sok helyen van.)

Mindenesetre ha örökre maradnak ezek az árak, az jó, mert nem verem a fejem a falba, hogy ősszel 15k-val már olcsóbb a cucc. Ha jövő héten lesz áresés, azt kibekkelem, de ez, ami most van... Vennék idegből PS4-et a nyúlszexhez, de hát az is gyenge, és abból is az árnyaltnyival jobb vasra várok.

:wow3:

Szóval deep melyik kukába dobta ki az 1070-et? Jobb híján kiguberálom azt, eladom, veszek belőle 1060-at, a maradékból meg kerozint az AMD-székházhoz.
Ha jó áron akarsz vásárolni, ahhoz résen kell lenni. 1 napig volt kb aqában+pcx-ben 1060 86k-ért. Széthordták. Én sem tudtam róla időben, mert nem figyelgetem. Ha lesz valami szólok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8399 2016.08.17. 18:14

Zóanagyvarázsló írta:Mondja már meg valaki, hogy mikor lesznek normálisan a VGA-árak? Marhára kéne VGA keddig (vidéken), de nincs jó opció. Minden cseszett drága, mindenre várni kell. (960-tól 1060-ig gondolkodom, az AMD kiesett, mert azzal, hogy Moby 480-ára nem csaptam le, már csak drágábban tudnék szerezni. 65k-ért röhögve vennék 470-et, de még drágábbért se sok helyen van.)

Mindenesetre ha örökre maradnak ezek az árak, az jó, mert nem verem a fejem a falba, hogy ősszel 15k-val már olcsóbb a cucc. Ha jövő héten lesz áresés, azt kibekkelem, de ez, ami most van... Vennék idegből PS4-et a nyúlszexhez, de hát az is gyenge, és abból is az árnyaltnyival jobb vasra várok.

:wow3:

Szóval deep melyik kukába dobta ki az 1070-et? Jobb híján kiguberálom azt, eladom, veszek belőle 1060-at, a maradékból meg kerozint az AMD-székházhoz.
november fele veszek 1070et, addig tudsz várni, megkapod baráti áron a húzásmentes asus strix 970et
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8400 2016.08.17. 18:17

Moby írta:Ha jó áron akarsz vásárolni, ahhoz résen kell lenni. 1 napig volt kb aqában+pcx-ben 1060 86k-ért. Széthordták. Én sem tudtam róla időben, mert nem figyelgetem. Ha lesz valami szólok.
Kösz, éppen az előbb olvastam róla (kínomban benéztem az SG VGA-s topikjába), annyiért bevállaltam volna :( Holnap megkérdem a helyi kiskerben, hogy mi az, amit kezembe tudnak nyomni hétfőig, és mennyiért, de jó ajánlatra nincs esélyem.

Vissza: “Leáldozott.hu”