A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #771 2016.03.26. 06:40

Hát a domain host szolgáltató megint megtréfált bennünket, most állt helyre az oldal.

Csak semmi pánik, ha esetleg még lesz leállás, illetve ha van/volt és észrevettétek, akkor légyszi írjátok be, ha volt hibaüzenet és az időpontot. Ezzel tudok rájuk nyomást gyakorolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #772 2016.03.26. 08:19

Belenéztem egy 60 fps DS3 videóba...
Kép
Soilerben Link
Spoiler
Kép
(mondtam)

Na jó, itt van az is, amiért jöttél:
LINK
Avatar
deep

Hozzászólás #773 2016.03.26. 08:45

DanielT írta:Belenéztem egy 60 fps DS3 videóba...
Na. Ha valakinek Hercules monitora van, ne aggódjon! Pontosan ugyanazt az élményt fogja színek tekintetében visszakapni, mint bárki más. Vagy esetleg, ha szeretné a szürke 50 árnyalatát Dark Souls köntösben végig élvezni, akkor sem tévedhet a DS3-mal. Pfejj!
Avatar
deep

Hozzászólás #774 2016.03.26. 08:48

Viszont itt egy kis fincsi DOOM video! Eskü ezt jobban várom a DS3-nál az előző kommentemben taglaltak miatt. :nemtudom:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #775 2016.03.26. 09:58

Végül tegnapra tolódott a 4k géming teszt. Áldozat az alien:isolation. Nem eresztem bő lére: inputlag pokol. Konkrétan játszhatatlan, de ez nyilvánvalóan a filléres fostévém gondja. Felbontás: a 4k nem végcél, nem mérföldkő, csak egy tyúklépés. Egy nagyon kicsi tyúké. Élsimítás nélkül zsizsiktenger. Az A:I különösen fogékony erre a nagy kontrasztokkal. Kanapétávolságból viszont -hasonlóan a 4k filmehez- nem detektálható lényegi különbség fullhd-hoz képest. Monitornál nyilván más lenne a helyzet, minthogy közelről azért jól is tud kinézni. Mindent egybevetve a 4k egy természetes állomása a géming törzsfejlődésnek, de a valódi hozadéka nem jelentős.

/ja igen, performansz: meglepően jól fut az a:i 4k-n. High-on javarészt 60, krízis alatt belenyal a negyvenekbe, de nem jellemző rá.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #776 2016.03.26. 10:30

16 :wink:
211420_20160317143744_1.png
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #777 2016.03.26. 11:39

DanielT írta:Úgy látom máris elkapott és már benyomta a nátrium-pentotált... :D
Spoiler
Miről beszél? :D
De jól esett ez az esti DotT-etap után! Úgy összefröcsköltem könnyel és nyállal a monitort, hogy ki is nyúvadt a leáld.

Én amúgy valóban értettem, hogy miről van szó, de ez a megfejtés sokkal szimpatikusabb volt :buck:
Avatar
Botond

Hozzászólás #778 2016.03.26. 11:59

Moby írta:Végül tegnapra tolódott a 4k géming teszt. Áldozat az alien:isolation. Nem eresztem bő lére: inputlag pokol. Konkrétan játszhatatlan, de ez nyilvánvalóan a filléres fostévém gondja. Felbontás: a 4k nem végcél, nem mérföldkő, csak egy tyúklépés. Egy nagyon kicsi tyúké. Élsimítás nélkül zsizsiktenger. Az A:I különösen fogékony erre a nagy kontrasztokkal. Kanapétávolságból viszont -hasonlóan a 4k filmehez- nem detektálható lényegi különbség fullhd-hoz képest. Monitornál nyilván más lenne a helyzet, minthogy közelről azért jól is tud kinézni. Mindent egybevetve a 4k egy természetes állomása a géming törzsfejlődésnek, de a valódi hozadéka nem jelentős.

/ja igen, performansz: meglepően jól fut az a:i 4k-n. High-on javarészt 60, krízis alatt belenyal a negyvenekbe, de nem jellemző rá.
Jaja. Kanapé távolságból a 720p meg majdnem olyan, mint az 1080p, de a 900p az teljesen olyan, szóval az x1 képe megszólalásig olyan mintha 4k lenne. Kanapé távolságból. Vagy hová akartál kilyukadni? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #779 2016.03.26. 12:54

Botond írta:Jaja. Kanapé távolságból a 720p meg majdnem olyan, mint az 1080p, de a 900p az teljesen olyan, szóval az x1 képe megszólalásig olyan mintha 4k lenne. Kanapé távolságból. Vagy hová akartál kilyukadni? :D
Sehova nem akartam kilyukadni, leírtam a tapasztalataim. Kanapétávolságból egy 4K tévén a 900p pont ugyanolyan homályfos, mint a 1080p, és szerintem a felbontás között sem lehet ott már különbséget tenni. Kanapétávolságból a 4k vs fullhd között a kevesebb zsizsiket lehet látni, de nagyobb részletgazdagságot már nem(közelről igen). Vagy kéne hozzá vagy 80".
Avatar
Moby

Hozzászólás #780 2016.03.26. 12:57

Vagy inkább 120.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #781 2016.03.26. 13:34

deep írta:Na. Ha valakinek Hercules monitora van, ne aggódjon! Pontosan ugyanazt az élményt fogja színek tekintetében visszakapni, mint bárki más. Vagy esetleg, ha szeretné a szürke 50 árnyalatát Dark Souls köntösben végig élvezni, akkor sem tévedhet a DS3-mal. Pfejj!

A szürke jó! Utálom a giccsparádét!
(Tekkenből is kijön új verzió arcade-ben új art directionnel, és az első kritikám az volt, hogy szarok a túlszarutált színek, és a cartoony post processing.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #782 2016.03.26. 13:38

deep írta:Viszont itt egy kis fincsi DOOM video! Eskü ezt jobban várom a DS3-nál az előző kommentemben taglaltak miatt. :nemtudom:

Baze, bocs, de olyan parasztízlésed van... :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #783 2016.03.26. 13:43

aabyssx írta:A szürke jó! Utálom a giccsparádét!
(Tekkenből is kijön új verzió arcade-ben új art directionnel, és az első kritikám az volt, hogy szarok a túlszarutált színek, és a cartoony post processing.)
Mocskosul giccses az avatarod, kissé túlszaturáltad rajta a szürkét.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #784 2016.03.26. 13:48

Zóanagyvarázsló írta:Mocskosul giccses az avatarod, kissé túlszaturáltad rajta a szürkét.

Ha megméred, nem hiszem, hogy találsz rajta túlszaturált részt. Ha már szellemeske-okoska akarsz lenni, legalább legyen alapja!
Avatar
deep

Hozzászólás #785 2016.03.26. 13:55

aabyssx írta:Baze, bocs, de olyan parasztízlésed van... :D
Amennyiben parasztság az, hogy nem ugyanazt a szürke színt akarom majd nézni 100 órán át, akkor vállalom. :help:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #786 2016.03.26. 13:56

aabyssx írta:Ha megméred, nem hiszem, hogy találsz rajta túlszaturált részt. Ha már szellemeske-okoska akarsz lenni, legalább legyen alapja!
:D
Avatar
deep

Hozzászólás #787 2016.03.26. 13:57

aabyssx írta:A szürke jó! Utálom a giccsparádét!
(Tekkenből is kijön új verzió arcade-ben új art directionnel, és az első kritikám az volt, hogy szarok a túlszarutált színek, és a cartoony post processing.)
A giccsparádé meg a fosszürkeminden közt van néhány szint, amiket meg lehetett volna próbálni.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #788 2016.03.26. 14:20

deep írta:A giccsparádé meg a fosszürkeminden közt van néhány szint, amiket meg lehetett volna próbálni.
Nemszürke
KépKép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #789 2016.03.26. 14:22

Kontrasztként, amire te gondolsz:
KépKép
Avatar
arty

Hozzászólás #790 2016.03.26. 14:23

aabyssx írta:Ez most komoly? :wilting:
egen. tényleg nem megy a buttonmashing se (orderben nem egyszer haltam miatta), nemhogy tudatosan nyomkodjam... haver átjön, ő ezeket az árkád módokat módjával le tudja tolni, aztán röhögünk/sírunk az elmebeteg, számunkra semmit nem mondó sztorizáró videókon... (doa, tekken, mortal, mittomén még miket "vitt végig" az évek alatt). meg persze nyomatjuk egymás ellen is, de persze nem vagyok ellenfél ...

ill. ha a pandás végvideóra írtad, akkor ... nemtudom. japánok :D

ha a vásárláson hitetlenkedsz:
Csatolmányok
20160326142157.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #791 2016.03.26. 14:29

aabyssx írta:Ha megméred, nem hiszem, hogy találsz rajta túlszaturált részt. Ha már szellemeske-okoska akarsz lenni, legalább legyen alapja!
A vicc része volt, hogy túlszaturált a szürkének neveztem a SZÍNEKET. Mellébeszélés helyett cseréld már, hányok tőle!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.26. 14:30-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #792 2016.03.26. 14:37

ha már esgén is írtam és mivel kvázi-fika, tehát topik-kopatibilis:

batman vs superman

tegnap néztük, nem tetszett igazán (egyikünknek se). lehet, hogy teljesen hű a "mitológiához", de hogy engem a korábbi ~10 film nem erre készített fel, az fix.
dc univerzumból a 3 Nolan-batman ér valamit (de azok jó sokat), más számomra nem létezik, állandó csalódás (főleg a supermanesek).
marvel ftw, azok nagyrészt szórakoztatnak, pedig akciójelenetben ez most mennyiségben rendesen odatette magát.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #793 2016.03.26. 14:43

arty írta:ha már esgén is írtam és mivel kvázi-fika, tehát topik-kopatibilis:

batman vs superman

tegnap néztük, nem tetszett igazán (egyikünknek se). lehet, hogy teljesen hű a "mitológiához", de hogy engem a korábbi ~10 film nem erre készített fel, az fix.
dc univerzumból a 3 Nolan-batman ér valamit (de azok jó sokat), más számomra nem létezik, állandó csalódás (főleg a supermanesek).
marvel ftw, azok nagyrészt szórakoztatnak, pedig akciójelenetben ez most mennyiségben rendesen odatette magát.
AJ youtube kritikája jó a filmhez. olyan mintha 5 filmet akartak volna összegyúrni egyetlen dologgá. Nem működik. Aki látta esetleg a kapcsolódó justice league filmeket, az tudja miről beszélek. Ja és RIP justice league. Marvel filmeket viszont fognak még kiszarni bőven az évek alatt. :bdead:
Avatar
Botond

Hozzászólás #794 2016.03.26. 15:47

Moby írta:Sehova nem akartam kilyukadni, leírtam a tapasztalataim. Kanapétávolságból egy 4K tévén a 900p pont ugyanolyan homályfos, mint a 1080p, és szerintem a felbontás között sem lehet ott már különbséget tenni. Kanapétávolságból a 4k vs fullhd között a kevesebb zsizsiket lehet látni, de nagyobb részletgazdagságot már nem(közelről igen). Vagy kéne hozzá vagy 80".
Megoldottad a currgen minden problémáját! Kanapétávolság! ;) Amúgy én az 55öst amikor játszok akkor max 2-2,5 méterről nézem, nem kanapétávolságból (az az én nappalimban ~6 m). Szóval jogos amit írsz, de mégis vicces. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #795 2016.03.26. 16:11

Na, jött patch a Wolcen-hez, most már nem fagy. Eszetlen jól néz ki még mindig, az effektek, időjárás, terület, minden. Külön tetszik, hogy minden felszerelés, fegyver tökéletesen jól látszik a karakteren és jól megkülönböztethetőek.

A motiváció viszont még mindig komoly problémának tűnik, már szinte semmit nem ad, hogy megyek és gyakok, hiába jön a level up üzenet... annyiszor volt már.
Avatar
deep

Hozzászólás #796 2016.03.26. 16:47

TasManXT írta:Kontrasztként, amire te gondolsz:
LOL röhögve lehetne ugyanaz a játék. Kontraszt:
Kép Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #797 2016.03.26. 16:52

Eszméletlen ennek a Shadowrunnak az art-ja, agyzsibbasztó minden kis részletet megfigyelni, gyerekként, képregényben egy ilyen képet hetekig nézegettem volna.

A sztori is tök jó eddig, teljesen értelmes, követhető, kellően le is köt, mint egy kellemes kis scifi regény, vagy KJK könyv. (Ez a Returns, telefonon nyomom, a Dragonfallt kezdtem Pc-n, de az most pihen)

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #798 2016.03.26. 16:53

arty írta:ha már esgén is írtam és mivel kvázi-fika, tehát topik-kopatibilis:

batman vs superman

tegnap néztük, nem tetszett igazán (egyikünknek se). lehet, hogy teljesen hű a "mitológiához", de hogy engem a korábbi ~10 film nem erre készített fel, az fix.
dc univerzumból a 3 Nolan-batman ér valamit (de azok jó sokat), más számomra nem létezik, állandó csalódás (főleg a supermanesek).
marvel ftw, azok nagyrészt szórakoztatnak, pedig akciójelenetben ez most mennyiségben rendesen odatette magát.
Szerintem a Tim Burton-Michael Keaton páros Batmanjei is rendben voltak. Más stílus, és aránylag régiek, de van, akinek már a Batman Begins is retró.

Erről meg messziről látszott, hogy fostartály lesz, bár én éppen ezért sem láttam, szóval akár még tetszhet is (szinte kizárt). Snyder akkor képes értelmes teljesítményt nyújtani, ha van előtte csúcs forgatókönyv, mint amikor a Watchment felfestette képregényről a vászonra, vagy a 300 tesztoszteronhalmozását. Ezekben még a látványt is készen kapta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #799 2016.03.26. 17:22

arty írta:ha már esgén is írtam és mivel kvázi-fika, tehát topik-kopatibilis:

batman vs superman

tegnap néztük, nem tetszett igazán (egyikünknek se). lehet, hogy teljesen hű a "mitológiához", de hogy engem a korábbi ~10 film nem erre készített fel, az fix.
dc univerzumból a 3 Nolan-batman ér valamit (de azok jó sokat), más számomra nem létezik, állandó csalódás (főleg a supermanesek).
marvel ftw, azok nagyrészt szórakoztatnak, pedig akciójelenetben ez most mennyiségben rendesen odatette magát.
A percen értem róla haza. Ez egy Zack Snyder film. Egy hangyaf@sznyival sem kell tőle többet várni, mint a Man of Steel-től. Abszolút otthonnézős kategória.
Nagyon kiütközött, hogy a DC korántsem építi olyan profin a mozis univerzumát, mint a Marvel. Végig olyan érzésem volt, hogy itt több film is kimaradt. Bat Affleck viszont a legnagyobb pozitívum. Hihetőbb Bruce Wayne, mint Christian Bale volt, és végre megoldották a jelmezes hangot is. Önálló Batman filmet akarok. Most.
Szer.: Szegény Engri Dzsót jól lesz*patták! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #800 2016.03.26. 17:25

Botond írta:Megoldottad a currgen minden problémáját! Kanapétávolság! ;) Amúgy én az 55öst amikor játszok akkor max 2-2,5 méterről nézem, nem kanapétávolságból (az az én nappalimban ~6 m). Szóval jogos amit írsz, de mégis vicces. :)
Fogalmam sincs mit oldottam meg. Én mindössze annyit mondtam, hogy kanapétávolságból a 4k nem jelentős előrelépés, de ez nemtudom a currgent mennyiben érinti, hisz annak a fullhd sem megy. Azonkívül meg azt is mondtam, hogy az egyetlen létező normális alternatíva a natív megjelenítés. Ez a bármi(pc@fullhs,currgen,prevgen,bármi) vs. 4k tévé iszonyatos gimmick bullshit homályfos. 4k render vs 4k megjelenítés oké(monitortávolságban), de ez a konzolokat még úgy 30 évig nem érinti.
Avatar
Moby

Hozzászólás #801 2016.03.26. 17:32

Meghát a currgennek nem a a felbontással van gondja, hanem minden mással. Frémmel főleg. Mármint a currgen alatt a ps4-et értjük ugye. Ennek a generációnak volt egyszer egy másik tagja is, valami NONE néven futott ha jól rémlik, csak ott a gyártó kapitulált, bár a részletekre már én sem emlékszem. Na annak a felbontással IS voltak gondjai, de ez 4k-n nem jön elő, azon minden fos, ami nem 4k. Fullhádésok szoptak vele főleg.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #802 2016.03.26. 18:16

Moby írta:Fogalmam sincs mit oldottam meg. Én mindössze annyit mondtam, hogy kanapétávolságból a 4k nem jelentős előrelépés, de ez nemtudom a currgent mennyiben érinti, hisz annak a fullhd sem megy. Azonkívül meg azt is mondtam, hogy az egyetlen létező normális alternatíva a natív megjelenítés. Ez a bármi(pc@fullhs,currgen,prevgen,bármi) vs. 4k tévé iszonyatos gimmick bullshit homályfos. 4k render vs 4k megjelenítés oké(monitortávolságban), de ez a konzolokat még úgy 30 évig nem érinti.

Egyetértek. Kb 80"-os tv-k kellenének, hogy a 4k-nak értelme legyen kanapétávolságról. Monitoron viszont fasza!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #803 2016.03.26. 18:19

Greyfox írta:Egyetértek. Kb 80"-os tv-k kellenének, hogy a 4k-nak értelme legyen kanapétávolságról. Monitoron viszont fasza!
Legyen 100" és akkor én is egyetértek. Brutál méret kell hozzá, egyébként egy 1080p felbontás, megtolva brutál AA-val, teljesen kielégítő.
Avatar
Moby

Hozzászólás #804 2016.03.26. 18:26

pontosan. Minden bizonnyal a ma elérhető topmegoldás, az egy oled fullhd megjelenítő. Ezt majd egyszer tromfolni lehet egy 4k-s oled kijelzővel, de ha azt nézem, hogy négyszeres powa, és az élmény még monitor távolságból sem négyszeres, és akkor tőlem nagyon szokatlan szelídséggel jellemeztem. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy a 4k rossz, vagy nincs rá szükség, inkább azt mondanám, hogy 8k-ra lenne szükség, és a 4k-t szerintem ki is lehetett volna hagyni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #805 2016.03.26. 18:31

Mindent egybevetve ez a 4k-s lcd volt a legszarabb megoldás, amit megvehettem. Nagy szerencse, hogy semmire nem használom :DD
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #806 2016.03.26. 18:38

arty írta:egen. tényleg nem megy a buttonmashing se (orderben nem egyszer haltam miatta), nemhogy tudatosan nyomkodjam... haver átjön, ő ezeket az árkád módokat módjával le tudja tolni, aztán röhögünk/sírunk az elmebeteg, számunkra semmit nem mondó sztorizáró videókon... (doa, tekken, mortal, mittomén még miket "vitt végig" az évek alatt).

Erre gondoltam. Ez szerintem nem az intended use. :D
Úgy értem, hogy nekem ezresével van órám Tekkenben, de alig emlékszem endingekre, mert soha sem foglalkoztam ilyen baromsággal. Talán a Tekken 3-as Mokujin endingre emlékszem, de az olyan régi, hogy akkor még léteztek arcade-ek nálunk is, és esport-nyomiság nem nagyon volt még.
Ezeknek a játékoknak a kombó-videózáson kívül nem igazán van értelme humán ellenfél nélkül. Látszik, hogy nem is adnak rá sokat, mert kb. 100 forintból csinálhatták azt az endinget.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #807 2016.03.26. 18:40

DanielT írta:Legyen 100" és akkor én is egyetértek. Brutál méret kell hozzá, egyébként egy 1080p felbontás, megtolva brutál AA-val, teljesen kielégítő.
Én is úgy vagyok vele, 1080p től több már nem kell.
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #808 2016.03.26. 22:29

DanielT írta:Eszméletlen ennek a Shadowrunnak az art-ja, agyzsibbasztó minden kis részletet megfigyelni, gyerekként, képregényben egy ilyen képet hetekig nézegettem volna.

A sztori is tök jó eddig, teljesen értelmes, követhető, kellően le is köt, mint egy kellemes kis scifi regény, vagy KJK könyv. (Ez a Returns, telefonon nyomom, a Dragonfallt kezdtem Pc-n, de az most pihen)


Mekkora telón nyomod? Nekem is megvan az Android verzió egy 5.5-ös, 1080p-s Redmi Note 2-ön, de még nem mertem elindítani...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #809 2016.03.26. 22:31

5 éve nem sikerül megcsinálnom a Tomb Raider Underworld első pályáját... Annak idején 2x végigvittem, (2008-2009), de azóta képtelen vagyok, mindig elakadok, eltévedek. Pedig most majdnem sikerült, már csak a levezetés lenne, de megint eltévedtem... Na, ilyen a toldakart új részekben nem fordulhatna elő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #810 2016.03.26. 22:34

Guardian Hero írta:Mekkora telón nyomod? Nekem is megvan az Android verzió egy 5.5-ös, 1080p-s Redmi Note 2-ön, de még nem mertem elindítani...
5.5" Oneplus One. Teljesen jól játszható.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #811 2016.03.26. 23:01

DanielT írta:5 éve nem sikerül megcsinálnom a Tomb Raider Underworld első pályáját... Annak idején 2x végigvittem, (2008-2009), de azóta képtelen vagyok, mindig elakadok, eltévedek. Pedig most majdnem sikerült, már csak a levezetés lenne, de megint eltévedtem... Na, ilyen a toldakart új részekben nem fordulhatna elő.
Kitalálom: belefutottál egy rémületes ajtóba, és nem írta ki, hogy nyomd meg az X-et :mf2:

Spoiler
Én a demóban akadtam el annak idején :vigyor5:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #812 2016.03.27. 07:56

DanielT írta:5 éve nem sikerül megcsinálnom a Tomb Raider Underworld első pályáját... Annak idején 2x végigvittem, (2008-2009), de azóta képtelen vagyok, mindig elakadok, eltévedek. Pedig most majdnem sikerült, már csak a levezetés lenne, de megint eltévedtem... Na, ilyen a toldakart új részekben nem fordulhatna elő.
Ezek szerint az új kosszréjderekkel, csak neked akartak jót. :zavart2:
Mégis hol sikerült? A Kraken szobáig 0 alternatív út van, de szerintem még utána is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #813 2016.03.27. 09:02

benőmenő írta:Ezek szerint az új kosszréjderekkel, csak neked akartak jót. :zavart2:
Mégis hol sikerült? A Kraken szobáig 0 alternatív út van, de szerintem még utána is.
A Kraken előtt is el lehet akadni már legalább 3x. Egyszer, ha nem találod meg a vizes kapu feladvány külső "sufniját" amiben a hiányzó tekerő van. Aztán magánál a feladványnál is majdnem elfogyott a türelmem egyszer és még a bent a vízben úszkálva. Aztán ott van maga a Kraken, akinél eddig a legtöbbször feladtam. Most meg kinyírtam, de nem találok ki. Mentem egy csomót, már azt hittem, hogy kiérek a fényre a következő kanyarnál, erre... meglátom a Kraken hulláját. Altf4.

És mondom, ezt úgy, hogy 2x fullon végigtoltam, acsi vadászattal, stb.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #814 2016.03.27. 09:04

DanielT írta:A Kraken előtt is el lehet akadni már legalább 3x. Egyszer, ha nem találod meg a vizes kapu feladvány külső "sufniját" amiben a hiányzó tekerő van. Aztán magánál a feladványnál is majdnem elfogyott a türelmem egyszer és még a bent a vízben úszkálva. Aztán ott van maga a Kraken, akinél eddig a legtöbbször feladtam. Most meg kinyírtam, de nem találok ki. Mentem egy csomót, már azt hittem, hogy kiérek a fényre a következő kanyarnál, erre... meglátom a Kraken hulláját. Altf4.

És mondom, ezt úgy, hogy 2x fullon végigtoltam, acsi vadászattal, stb.
Kérem kapcsojja ki. :bdead:
Csakazértis letöltöm és felveszem. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #815 2016.03.27. 09:18

Már csak 15 nap, Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek! :smile:
soaRCxk.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #816 2016.03.27. 09:51

benőmenő írta:Kérem kapcsojja ki. :bdead:
Csakazértis letöltöm és felveszem. :D
Eheh, ok, vedd fel, de első próbálkozásra, felkészülés nélkül, a pálya elejétől(csónak) a végéig. :)

BTW nekem már az is benne van, hogy annyira gyűlölöm ezt a részt, hogy az nehezen leírható. Nem csak magát a területet, hanem a hangulatát, mindent, főleg pedig azt, hogy elzárja tőlem a játék többi részét, ami miatt egyáltalán elindítom.

Az pedig külön kegyetlen tréfa, hogy mivel a demót vagy 10x végignyomtam annak idején, még mindig az van bennem, hogy a full azzal a résszel kezdődik, a kék tenger, a dzsungel, stb... erre elindítom és a kibaszott Kraken...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #817 2016.03.27. 10:07

DanielT írta:Eheh, ok, vedd fel, de első próbálkozásra, felkészülés nélkül, a pálya elejétől(csónak) a végéig. :)

BTW nekem már az is benne van, hogy annyira gyűlölöm ezt a részt, hogy az nehezen leírható. Nem csak magát a területet, hanem a hangulatát, mindent, főleg pedig azt, hogy elzárja tőlem a játék többi részét, ami miatt egyáltalán elindítom.

Az pedig külön kegyetlen tréfa, hogy mivel a demót vagy 10x végignyomtam annak idején, még mindig az van bennem, hogy a full azzal a résszel kezdődik, a kék tenger, a dzsungel, stb... erre elindítom és a kibaszott Kraken...
Felvétel kész. Egész sok dologra emlékeztem. Azért a végén 2x sikerült az idióta kapkodásba belemurdelni. :D
Ha felment tube-ra linkelem. Ja és azért a kamera és bill + egér irányítás elég retro feeling. #semminemváltozott
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #818 2016.03.27. 10:15

benőmenő írta:Felvétel kész. Egész sok dologra emlékeztem. Azért a végén 2x sikerült az idióta kapkodásba belemurdelni. :D
Ha felment tube-ra linkelem. Ja és azért a kamera és bill + egér irányítás elég retro feeling. #semminemváltozott
Mivel kénytelen volt Afterburnerrel felvenni, mert az AMD elqrta a sedópléjét, ezért el fog tartani egy darabig. :gonosz3:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #819 2016.03.27. 10:41

benőmenő írta:Mivel kénytelen volt Afterburnerrel felvenni, mert az AMD elqrta a sedópléjét, ezért el fog tartani egy darabig. :gonosz3:
Kép
Ezt már csak estefelé nézem meg, izgi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #820 2016.03.27. 10:53

DanielT írta:Ezt már csak estefelé nézem meg, izgi.
Most nézem, hogy lehet nem 100%-os minőségben kellett volna felvenni, mert 50 GB lett a nem egészen 22 perc. Szar lennék prő jútyúbernek. :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #821 2016.03.27. 10:55

benőmenő írta:Most nézem, hogy lehet nem 100%-os minőségben kellett volna felvenni, mert 50 GB lett a nem egészen 22 perc. Szar lennék prő jútyúbernek. :idiota:
Na, annak kb olyan 3 nap lesz a feldolgozási ideje. Szerintem lődd le és tömörítsd.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #822 2016.03.27. 12:34

I did it! Itt lesz, ha majd feldolgozta (még vagy 8 perc), csak jelenés van nagyfateréknál.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #823 2016.03.27. 14:04

aabyssx írta:Erre gondoltam. Ez szerintem nem az intended use. :D
Úgy értem, hogy nekem ezresével van órám Tekkenben, de alig emlékszem endingekre, mert soha sem foglalkoztam ilyen baromsággal. Talán a Tekken 3-as Mokujin endingre emlékszem, de az olyan régi, hogy akkor még léteztek arcade-ek nálunk is, és esport-nyomiság nem nagyon volt még.
Ezeknek a játékoknak a kombó-videózáson kívül nem igazán van értelme humán ellenfél nélkül. Látszik, hogy nem is adnak rá sokat, mert kb. 100 forintból csinálhatták azt az endinget.
annak se lenne tobb ertelme, h multiban fossaalaztassam magam :)

kazuarnak jo a szingli, nyilvan nem veletlen h van is minden verekedosben :) es legalabb toltam 750 forintot a kovetkezo tekkenedbe :D
Avatar
arty

Hozzászólás #824 2016.03.27. 14:06

benőmenő írta:I did it! Itt lesz, ha majd feldolgozta (még vagy 8 perc), csak jelenés van nagyfateréknál.
phpBB [media]
nezni se birom ezt az egerrangatast, pedig filmen a cloverfieldet imadtam ;)

vegye egy padot!!!

amugy egesz jol nez ki ez az uw meg ma is! kar h nem ezt a trt viszik tovabb :(((((
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #825 2016.03.27. 16:47

Tegnap lepörgött a Day of the Tentacle Remastered, kapartam is róla pár mondatot.

tl;dr: Még mindig nemszar.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #826 2016.03.27. 17:50

arty írta:nezni se birom ezt az egerrangatast, pedig filmen a cloverfieldet imadtam ;)

vegye egy padot!!!

amugy egesz jol nez ki ez az uw meg ma is! kar h nem ezt a trt viszik tovabb :(((((
Így gyorsabb volt, meg még aludtak a szobában. Egyébként átlököm tv-re meg behergeltem volna a DS4-et is.
Most kedvet kaptam ehhez is, de akkor már újra kéne az Annytól kezdve. Pedig itt van feltelepítve a Skyrim, a MOH:PA, a Serious Sam 2, a Deus Ex (erre a legvalószínűbb az uninstall), a Grid: Autosport, meg valamit még biztos kihagytam. #firstworldmasterraceproblem :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #827 2016.03.27. 18:42

benőmenő írta:I did it! Itt lesz, ha majd feldolgozta (még vagy 8 perc), csak jelenés van nagyfateréknál.
No, megnéztem! Tök jó, hogy huszadszor is átélhettem így ezt a pokoli élményt, köszi! :idiota: Én is eljutottam a legvégéig, csak nem úsztam ki, hanem valahogy visszafordulódtam... hogy rohadna meg.
Avatar
deep

Hozzászólás #828 2016.03.28. 09:19

Majdnem megkérdeztem, mi ez a hörcsög, aztán rájöttem, hogy húsvét van :D
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #829 2016.03.28. 10:11

deep írta:Majdnem megkérdeztem, mi ez a hörcsög, aztán rájöttem, hogy húsvét van :D


Nem csoda, hogy nem ismerted fel, sub-HD fos kép :)

Kinek mi a kedvenc nyulas játéka?

Jazz Jackrabbit?
Usahi Yojimbo?
Kuri Kuri Kururin?

Nekem a Boogie Bunnies (x360) :) egyik legjobb alulértékelt feleség/gyerek kompatibilis couch-coop cím.
Avatar
deep

Hozzászólás #830 2016.03.28. 10:26

Guardian Hero írta:Kinek mi a kedvenc nyulas játéka?
Hát én a Jazz Jack-el csak érintőlegesen találkoztam, mert annak idején én játéktermekbe jártam, meg SNES-em volt, így az egyik nyulas amit nyomtam az a Bucky O'Hare volt, ami valami rajzfilm alapján készült (asszem).
phpBB [media]


A másik meg a Tiny Toons Adventures SNES-en :D

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #831 2016.03.28. 10:26

LOL! Beregelt CSOCSO! :DD Zseniális! Tessék, már Californiába is eljutott a hírünk!

Welcome brother!
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #832 2016.03.28. 10:30

deep írta:Hát én a Jazz Jack-el csak érintőlegesen találkoztam, mert annak idején én játéktermekbe jártam, meg SNES-em volt, így az egyik nyulas amit nyomtam az a Bucky O'Hare volt, ami valami rajzfilm alapján készült (asszem).
Nem vesztettél sokat, szerintem a Jazz a szegény ember(pécés) Marioja, Sonicja és még ki tudja mi mása... legalábbis a saját élményem ez volt, hogy akkoriban pc-n nyomtam és nagyon hiányoztak ezek a minőségi platformerek. Szerintem a Jazz nem volt az, nem kötött le egyáltalán.

Tiny Toons: LEL! Ezt nem a Nintendo klubban nyomtuk? :D A zenéje állati ismerős, 3 sec után már folytattam a fejemben a dallamot.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #833 2016.03.28. 10:49

Guardian Hero írta:Nem csoda, hogy nem ismerted fel, sub-HD fos kép :)
Kinek mi a kedvenc nyulas játéka?
Jazz Jackrabbit?
Usahi Yojimbo?
Kuri Kuri Kururin?
Nekem a Boogie Bunnies (x360) :) egyik legjobb alulértékelt feleség/gyerek kompatibilis couch-coop cím.
A Serious Sam 2 számít? :D
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #834 2016.03.28. 10:54

Guardian Hero írta:Kinek mi a kedvenc nyulas játéka?
Micsoda kérdés, természetesen a Sam & Max Hit Road! Akkor is, ha többnyire Samet irányítjuk, Max egy állat!

phpBB [media]


De a Telltale cucca is nagyon jó volt, amivel én játszottam (Sam & Max Save the World, vagyis a Season One).

phpBB [media]


A Samurai Warrior: The Battles of Usagi Yojimbóban viszont tényleg egy nyúl volt a kizárólagos főhős. Csak ezt akkor nem is tudtam, amikor játszottam vele :)

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #835 2016.03.28. 11:00

DanielT írta:Nem vesztettél sokat, szerintem a Jazz a szegény ember(pécés) Marioja, Sonicja és még ki tudja mi mása... legalábbis a saját élményem ez volt, hogy akkoriban pc-n nyomtam és nagyon hiányoztak ezek a minőségi platformerek. Szerintem a Jazz nem volt az, nem kötött le egyáltalán.

Tiny Toons: LEL! Ezt nem a Nintendo klubban nyomtuk? :D A zenéje állati ismerős, 3 sec után már folytattam a fejemben a dallamot.
Nekem is kimaradt a Jazz Jackrabbit, de az eleve inkább darálós vonalnak tűnik, nehezemre esik a Mario vagy a Sonic mellé tenni. Inkább egy 2D-s Ratchet & Clank. Vagy ugye a szintén PC-s Duke Nukem 1-2 tűnik hasonlónak. Még az Earthworm Jim is kevésbé hat lövöldének. Vagy rossz videókat néztem a zöld nyúlból?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #836 2016.03.28. 11:00

Zóanagyvarázsló írta:Micsoda kérdés, természetesen a Sam & Max Hit Road! Akkor is, ha többnyire Samet irányítjuk, Max egy állat!
No, ezt lehet, hogy végignézem rajzfilmként, máshogy úgyse lenne türelmem hozzá, hiába áltatom magam vele, hogy majd egyszer.
Avatar
Moby

Hozzászólás #837 2016.03.28. 11:01

Guardian Hero írta:Nem csoda, hogy nem ismerted fel, sub-HD fos kép :)

Kinek mi a kedvenc nyulas játéka?

Jazz Jackrabbit?
Usahi Yojimbo?
Kuri Kuri Kururin?

Nekem a Boogie Bunnies (x360) :) egyik legjobb alulértékelt feleség/gyerek kompatibilis couch-coop cím.
Usagi Yojimbonak a zenéje gecijó volt, de a játék az valami ultrafos :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #838 2016.03.28. 11:05

Na, tegnap a trine3 is arra jutott, amire a korábbi részek: dobtam a picsába. Gyönyörű az a játék, ott van benne minden ami kell, de ugyanaz mint a nintendo játékai: végig lehet balfasz módban is tolni, csak ha ki akarod maxolni akkor van benne játék. Hát nembazmeg. Egy platformer szarasson téglát a továbbjutásért. Nekem ne kelljen 16/17-eket nézegetni, meg visszajárogatni ugyanoda, vagy dobni a pályát. Én egy nyomorúságos módja a játékidő nyújtásának, ez a féliglepacsizós baromság. Szopjanakle/10.
Avatar
deep

Hozzászólás #839 2016.03.28. 11:09

DanielT írta:Tiny Toons: LEL! Ezt nem a Nintendo klubban nyomtuk? :D A zenéje állati ismerős, 3 sec után már folytattam a fejemben a dallamot.

Há' dehogynem! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #840 2016.03.28. 11:13

Moby írta:Na, tegnap a trine3 is arra jutott, amire a korábbi részek: dobtam a picsába. Gyönyörű az a játék, ott van benne minden ami kell, de ugyanaz mint a nintendo játékai: végig lehet balfasz módban is tolni, csak ha ki akarod maxolni akkor van benne játék. Hát nembazmeg. Egy platformer szarasson téglát a továbbjutásért. Nekem ne kelljen 16/17-eket nézegetni, meg visszajárogatni ugyanoda, vagy dobni a pályát. Én egy nyomorúságos módja a játékidő nyújtásának, ez a féliglepacsizós baromság. Szopjanakle/10.
Totti ajánlása után mire számítottál? Az elsőt lenyomtam, a szokásos utolsó pálya meggyűlöltette, a másodikon bealudtam 2 pálya után, a harmadikat eszembe nem jutott megnézni sem.

Vissza: “Leáldozott.hu”