A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8191 2016.08.13. 16:46

DanielT írta:Hát pont ezért. Lassan lehetne már csinálni egy kisokost a PH-hoz is... Sarlatán barmok, hihetetlen hova süllyedtek.

szerk: Ez alatt nyilvánvalóan többek között azt értem, hogy azt az elvakult, agyhalott faszt hagyják tesztelni az összes AMD cuccot, az elfogulatlanság látszatának csíráját is elfojtva.
Az a baj, hogy az RX 470-nek csak a használt GTX 970 az alternatívája. Na, majd jövő héten megkérdezem a helyi boltban, hogy a 750 Ti helyett mennyiért adnak nemlétező AMD-kártyát vagy 1060-at, és ha eleget fizetnek rá, akkor belemegyek az üzletbe :idiota:

A Total War a nyúlszex miatt muszáj már az új VGA. Meg a Sands of Time után a Warrior Within se bírta sokáig az 1080p-t, még 900p-ben is be tud rántani.

Még a Win 10-en rágódom, de amit itt rinyáltok miatta, parázok rendesen, és a Warhammerben is csak 20% pluszot hozna egy az enyémnél gyengébb CPU-val.
Avatar
deep

Hozzászólás #8192 2016.08.13. 17:12

Zóanagyvarázsló írta:Még a Win 10-en rágódom, de amit itt rinyáltok miatta, parázok rendesen, és a Warhammerben is csak 20% pluszot hozna egy az enyémnél gyengébb CPU-val.
Én most visszaraktam a 8.1-et...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8193 2016.08.13. 17:42

Necro írta:MIért nem vettem fel shadowplay-el? Hát mert az kurvára nem csinál semmit... (0:36-tól elég nézni tíz másodpercet)

phpBB [media]
win 8.1 :)

Dt megoldását próbáltad, vsync on + custom felbontás?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8194 2016.08.13. 17:50

Ugyan nem ugyanaz a GPU, de nálam is Windows 10 van, ráadásul 59.94 FPS, és nem szaggat a GTAV.
Nem a 1070-nél lesz a gond? Deep is szop vele.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8195 2016.08.13. 17:52

Mekee írta:természetesen az AMD erre is megadta a választKép

:banplz:
Aszittem lesz még valami erősebb is ezekből. Pl. 490 vagy mi.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8196 2016.08.13. 18:06

Micsu írta:win 8.1 :)

Dt megoldását próbáltad, vsync on + custom felbontás?
Természetesen próbáltam, ez most másik probléma. Úgy néz ki a Geforce experience megoldotta, csak nem értem hogy ez ilyen védelmi pénz mechanika-e, hogy ha nem azzal a szarral optimalizálom akkor lowesten is hulladék lesz? (ráadásul úgy szaggatott mintha töltene)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8197 2016.08.13. 18:08

aabyssx írta:Aszittem lesz még valami erősebb is ezekből. Pl. 490 vagy mi.
Hát látod. De nemtudom mi a baj, az esporttol a beyond HD gamingig lefedtek mindent a termékeikkel
Avatar
deep

Hozzászólás #8198 2016.08.13. 18:30

Necro írta:Természetesen próbáltam, ez most másik probléma. Úgy néz ki a Geforce experience megoldotta, csak nem értem hogy ez ilyen védelmi pénz mechanika-e, hogy ha nem azzal a szarral optimalizálom akkor lowesten is hulladék lesz? (ráadásul úgy szaggatott mintha töltene)
Meglepő, mert most megnéztem, és totál idióta beállításokat tolna be az experience. Pl. fullba nyomná (a kretént) az advanced beállításokat, ami maga az önygilkosság.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8199 2016.08.13. 18:35

Nálam ezt rakta, mindenből eddig ez a legjobb (de azzal együtt is fényévekre van a doom vagy a ds3 folyamatosságától.

Spoiler
gta_ok.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #8200 2016.08.13. 19:55

Necro írta:Nálam ezt rakta, mindenből eddig ez a legjobb (de azzal együtt is fényévekre van a doom vagy a ds3 folyamatosságától.

Spoiler
gta_ok.jpg
Kiterjesztett távolság skálázás ha nem 0, dadogni is fog. Nálam legalábbis pár helyen akkor is ledadog 55 fps köré vele, ha 95%ban fix 60.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8201 2016.08.13. 20:20

Ugyan sokan nem nézitek, meg senkit nem is érdekel, de mást nem, tegyetek fel egy dota klienst, és nézzétek meg milyen egy ATOM profi spectator mód, most megy a VB :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #8203 2016.08.13. 20:43

deep írta:Kiterjesztett távolság skálázás ha nem 0, dadogni is fog. Nálam legalábbis pár helyen akkor is ledadog 55 fps köré vele, ha 95%ban fix 60.
EZ VOLT AZ. Mostmár kurva jó. (már csak azt kéne csinálni miért baszogatja a win10 a winchestereket 24/7 pár másodpercenként, indexelés, swap, lomtár stb mind ki van kapcsolva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8204 2016.08.13. 20:48

Na megnéztem már. Nem világos hogyan képes ez ledadogni, minden csumára baszva, kikapcsolt ventivel, 1000Mhz-en tolja végig a játékot. LOL
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8205 2016.08.13. 21:03

Csak hogy még egy sztorit mondjak a felhőtlen pécégamingről (gányról), valami miatt egyszer csak a MGS5 elkezdett 1080p-ben, félig medium beállításokon menni. Mondom miaf, mát 960-on is majdnem minden maxon volt?!? Nézem a geforce élményben az optimalizáció alatt, hát totál más beállításokat vall magáról. Na most akkor fasza, játék helyett megint troubleshootolhatok, visszaállít, újraállít stb.
Masterrace...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8206 2016.08.13. 21:03

Sok kis apró szopató élmény...
...összeadva elég szar ám.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8207 2016.08.13. 21:09

Mondjuk ma szólt az géeerő élmény, hogy új optimális játékbeállításokat töltött le ...hát nem sikerült.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8208 2016.08.13. 21:15

eleve mi a pacikukinak hasznaltok geforce élményt? nagymamamnak lehet szuksege lenne ra. amugy nem tudom elkepzelni, hogy barki is aktivalja.
shadowplay meg streamingre okes.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8209 2016.08.13. 21:19

SlickAdam írta:eleve mi a pacikukinak hasznaltok geforce élményt? nagymamamnak lehet szuksege lenne ra. amugy nem tudom elkepzelni, hogy barki is aktivalja.
shadowplay meg streamingre okes.
Dehogy okés, megbasz az is egy csomó gamát csak az, hogy be van kapcsolva (mindegy csinál-e bármit). Jobb ezeket békénhagyni. Streamingre ott az OBS. Az nem kúr el semmit. Sose fog. Akkor fut, ha megbízom vele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8210 2016.08.13. 21:21

aabyssx írta:Mondjuk ma szólt az géeerő élmény, hogy új optimális játékbeállításokat töltött le ...hát nem sikerült.
Esetlegmondjuknemazédetalánkapcsoldkiagecibe?! :rolleyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8211 2016.08.13. 21:23

"212,620 people playing No Man's Sky at once makes it the biggest Steam launch this year"

Szerencsétlen idióták...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8212 2016.08.13. 21:27

Ha nem használom az "optimális" játékbeállításokat, akkor honna a faszbó fogom tudni, hogy miket állítsak be a játéknak?
Ha nekem kell kitalálni és monitoring szoftverrel ingame OSD-n bámulni a GPU-terhelési adatokat, grafikonokat, majd framerate-et tesztelni, újra állítgatni, újra tesztelni, az nagyon szopás. Nem lehet a játékra figyelni. Aztán pár óra progress után olyan helyre érek, ahol megint beröccen, akkor totál ideg leszek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8213 2016.08.13. 21:28

aabyssx írta:Ha nem használom az "optimális" játékbeállításokat, akkor honna a faszbó fogom tudni, hogy miket állítsak be a játéknak?
Ha nekem kell kitalálni és monitoring szoftverrel ingame OSD-n bámulni a GPU-terhelési adatokat, grafikonokat, majd framerate-et tesztelni, újra állítgatni, újra tesztelni, az nagyon szopás. Nem lehet a játékra figyelni. Aztán pár óra progress után olyan helyre érek, ahol megint beröccen, akkor totál ideg leszek.
de hat most is szopsz baszki :D haha
nalam 5 perc altalaban a beallitas. aztan ha kesöbb erzekel valami csunyat a szemem, 1 gombbal kirakom a stat-ot hogy mi van es esetleg allitok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8214 2016.08.13. 21:30

aabyssx írta:Ha nem használom az "optimális" játékbeállításokat, akkor honna a faszbó fogom tudni, hogy miket állítsak be a játéknak?
Ha nekem kell kitalálni és monitoring szoftverrel ingame OSD-n bámulni a GPU-terhelési adatokat, grafikonokat, majd framerate-et tesztelni, újra állítgatni, újra tesztelni, az nagyon szopás. Nem lehet a játékra figyelni. Aztán pár óra progress után olyan helyre érek, ahol megint beröccen, akkor totál ideg leszek.
Vegyél konzolt, ha ennyire nem vagy képben.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8215 2016.08.13. 21:37

5 perc a faszt!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8216 2016.08.13. 21:38

aabyssx írta:5 perc a faszt!

Ebbe bele kell jönni. Rajtad totálisan azt érzem ,hogy semmi kedved ehhez az egészhez, csak magadat szopatod és csak a rosszat látod az egészben.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8217 2016.08.13. 21:40

Amúgy olyat még lehet, hogy kiindulópontként használom a geforce experience beállításokat, és abból kezdek visszavenni, de akkor is macera.
Más nem nagyon marad, mert fórumokat optimális beállításokért tilos olvasni. Most Necro miatt kerestem gyorsan GTAV beállításokat jött is a nagyon határozott poszt tuti best settingsszel, majd pár kommentel leljebb írja, hogy így rock solid 50-55 frémje van. Trágyatúró paraszt beül a luxusautóba...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8218 2016.08.13. 21:42

aabyssx írta:5 perc a faszt!
pedig tudnod kene naggyabol mire kepes a geped...
Avatar
Necro

Hozzászólás #8219 2016.08.13. 21:44

Amúgy nekem honnan kellett volna tudnom hogy a nem is a graphic menüben szereplő 'Kiterjesztett távolság skálázás'-t kell nullára venni? Ebbe hogy lehet belejönni?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8220 2016.08.13. 21:45

DanielT írta:"212,620 people playing No Man's Sky at once makes it the biggest Steam launch this year"

Szerencsétlen idióták...
Jeez... :D No mégegyszer bepróbáltam, dee kimentem a zűrbe, és a bolygók (3-4 max rendszerenként) egymás hegyénhátán, kb átköpsz a másikra, ezmiez? Na má mikor ennyire fossák le a fizikai szabályokat, az már neeem... Csak elvileg egy ilyen cucc az ürkutatás és scifi rajongóknak, érdeklődőknek készülne, nemde? Ááááh, no megnézem majd yt-on mi a "vége" de én ezt így nem bírom tovább
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8221 2016.08.13. 21:45

donatus13 írta:Ebbe bele kell jönni. Rajtad totálisan azt érzem ,hogy semmi kedved ehhez az egészhez, csak magadat szopatod és csak a rosszat látod az egészben.
Nincs hát! Én ahhoz szoktam, hogy bekapcsolás után pár gomb és bódottá. Ha van 20-30 perc játékidőm véletlenül, akkor abban nagyon kijön, ha van bármennyi szopás.
Nem igazán játszom amúgy, csak néha-néha visszatekintgetek, képbe kerülök, aztán annyi. Zavar, hogy ilyen szarok a konzolok, és zavar az is, hogy felsőbbrendűnek tartja magát az a sok kő-paraszt, aki ezen az elvi hibás, szopóplatformon játszik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8222 2016.08.13. 21:46

Necro írta:Amúgy nekem honnan kellett volna tudnom hogy a nem is a graphic menüben szereplő 'Kiterjesztett távolság skálázás'-t kell nullára venni? Ebbe hogy lehet belejönni?
veszek neked egy PS4-et a gepedert cserebe. deal?
Avatar
Moby

Hozzászólás #8223 2016.08.13. 21:49

Necro írta:Amúgy nekem honnan kellett volna tudnom hogy a nem is a graphic menüben szereplő 'Kiterjesztett távolság skálázás'-t kell nullára venni? Ebbe hogy lehet belejönni?
Mondjátok már el nekem, hova kell ehhez a játékban mennem, hogy lássam azt, hogy ezt ki kell kapcsolni? Mert az 1000-en járó gpu mellett ez valami ökörségnek hangzik.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8224 2016.08.13. 21:50

SlickAdam írta:pedig tudnod kene naggyabol mire kepes a geped...

LOL, persze! A medium, high, very high, ultra minden játékban pontosan ugyanazt jelenti, mert az egy szabvány ám. :D:D:D:D:D:D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8225 2016.08.13. 21:51

aabyssx írta:LOL, persze! A medium, high, very high, ultra minden játékban pontosan ugyanazt jelenti, mert az egy szabvány ám. :D:D:D:D:D:D
:sniffles:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8226 2016.08.13. 21:52

aabyssx írta:Nincs hát! Én ahhoz szoktam, hogy bekapcsolás után pár gomb és bódottá. Ha van 20-30 perc játékidőm véletlenül, akkor abban nagyon kijön, ha van bármennyi szopás.
Nem igazán játszom amúgy, csak néha-néha visszatekintgetek, képbe kerülök, aztán annyi. Zavar, hogy ilyen szarok a konzolok, és zavar az is, hogy felsőbbrendűnek tartja magát az a sok kő-paraszt, aki ezen az elvi hibás, szopóplatformon játszik.

Az elvi hibás kő paraszt az a te világodban van, mert amúgy ahogy slick is mondta ez az egész általában 5 perc mindenkinél, ha csak nem ilyen Dark souls 3 szerű moddolásról van szó. Én pl a szaros 970 emmel mióta meg van kb semmilyen settings-ben nem jártam. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8227 2016.08.13. 22:03

donatus13 írta:Én pl a szaros 970 emmel mióta meg van kb semmilyen settings-ben nem jártam. :)
Ez egy nagyon kínos beszélgetés kezd lenni. Ki kéne szállnom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8228 2016.08.13. 22:07

DOLLÁRMILLIÓKAT NYALTAK FEL. Afrikában meg éheznek.

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8229 2016.08.13. 23:27

Ha nem szidod ezt a cuccot, akkor én talán észre sem veszem, hogy megjelent. De most elmentem twiccsre megnézni, hogy mi a gáz.
Amúgy a lie videót jók, viccesek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8230 2016.08.13. 23:47

Azt már asszem írtam többször, hogy a gyerekek többször befogtak a Minecraftban mindenféle feladatra. És az is totál procedurálisan generált világban játszodik (annyira, hogy ha megadod a generáló seed kódot, akkor mindig ugyanazt fogja legenerálni), viszont tudott tök jópofa tájakat összehozni, amikben nem volt tök fájdalom végigbarangolni, és még időnként nézelődni is jópofa volt. Nekem! Akit ez az egész totál nem mozgat és aki elvből utasította el korábban mindig a random dungeonos játékokat.
Avatar
deep

Hozzászólás #8231 2016.08.13. 23:54

Moby írta:Mondjátok már el nekem, hova kell ehhez a játékban mennem, hogy lássam azt, hogy ezt ki kell kapcsolni? Mert az 1000-en járó gpu mellett ez valami ökörségnek hangzik.
Mindenhol beszaggat vele. Pillanatokra, de beesik, borzalmas tőle a pacing.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8232 2016.08.13. 23:54

tenyleg Moby!
ha majd egyszer befejezem a W3-at, szerinted erdemes belekezdeni az 1. reszbe utolag? a keyboard+eger tartott vissza eddig, de a Steam Controllerrel valoszinuleg tökeletes lenne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #8233 2016.08.14. 03:34

aabyssx írta:Nincs hát! Én ahhoz szoktam, hogy bekapcsolás után pár gomb és bódottá. Ha van 20-30 perc játékidőm véletlenül, akkor abban nagyon kijön, ha van bármennyi szopás.
Nem igazán játszom amúgy, csak néha-néha visszatekintgetek, képbe kerülök, aztán annyi. Zavar, hogy ilyen szarok a konzolok, és zavar az is, hogy felsőbbrendűnek tartja magát az a sok kő-paraszt, aki ezen az elvi hibás, szopóplatformon játszik.
A játék telepítése után geforce experienceben egy kattintással beállítod optimálisra a játékot és jöhetamehet. Ez már a 21. század! A múlt homályából felrémlő rémképeid felejtsd el, ez már nem a dosos irq port vadászós kor.
Persze aki igényes és minden jóságot ki akar facsarni a vasából az napokig is setupolhatja, moddolhatja a gammát, de az igénytelenjének ott a konzolos generálsetup aztán telepítés után 20 másodperccel már pöröghet az agyatlan hent.
Avatar
Botond

Hozzászólás #8234 2016.08.14. 03:36

SlickAdam írta:tenyleg Moby!
ha majd egyszer befejezem a W3-at, szerinted erdemes belekezdeni az 1. reszbe utolag? a keyboard+eger tartott vissza eddig, de a Steam Controllerrel valoszinuleg tökeletes lenne.
Az elég megosztó cucc, sokan imádják, sokan pörögve hánynak tőle. Én ez utóbbi vonalat képviselem. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #8235 2016.08.14. 08:31

SlickAdam írta:tenyleg Moby!
ha majd egyszer befejezem a W3-at, szerinted erdemes belekezdeni az 1. reszbe utolag? a keyboard+eger tartott vissza eddig, de a Steam Controllerrel valoszinuleg tökeletes lenne.
Szerintem érdemes. Ne azt várd, hogy olyan lesz mint a 2 vagy a 3.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8236 2016.08.14. 09:24

Botond írta:A játék telepítése után geforce experienceben egy kattintással beállítod optimálisra a játékot és jöhetamehet. Ez már a 21. század! A múlt homályából felrémlő rémképeid felejtsd el, ez már nem a dosos irq port vadászós kor.
Persze aki igényes és minden jóságot ki akar facsarni a vasából az napokig is setupolhatja, moddolhatja a gammát, de az igénytelenjének ott a konzolos generálsetup aztán telepítés után 20 másodperccel már pöröghet az agyatlan hent.
El sem olvastad amiket írtam. Pont a geforce experience-t használom, az okozott hibát, és arról akarnak lebeszélni...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8237 2016.08.14. 10:33

Botond írta:A játék telepítése után geforce experienceben egy kattintással beállítod optimálisra a játékot és jöhetamehet. Ez már a 21. század! A múlt homályából felrémlő rémképeid felejtsd el, ez már nem a dosos irq port vadászós kor.
Persze aki igényes és minden jóságot ki akar facsarni a vasából az napokig is setupolhatja, moddolhatja a gammát, de az igénytelenjének ott a konzolos generálsetup aztán telepítés után 20 másodperccel már pöröghet az agyatlan hent.
A GFE optimalizációja olyan, mint ami konzolon megy: odahány valamit, majd jó lesz az neked (mondjuk jellemzően nem 25-30, hanem 50-60 fps-t). GTX 1080-nal lehet, hogy nem kell belőle butítani, de 750 Ti-vel még őskövületeknél is.

Egyébként van neki egy csúszkája is játékonként (tippre aaby rá se kattintott), hogy performance kell vagy látvány. Tehát ha az SC2-nél ezt kicsit lejjebb húzom, akkor már low-ra akarja tenni, miközben high-on sem reccen meg. Persze lehet, hogy a 144 fps-t célozza úgy már, de akkor ezt tudathatná velem.

Sokat mondjuk nem szoktam kínlódni: nem volt meg az első pályán a fix 60 a BF4-ben high/mediumon? Levettem mediumra, oszt végig megvolt. Különbség látványra nem sok volt. Ahol izgalmasak a beállítások, az vagy eleve valami rosszabbul futó mocsok, vagy bullshiteffektek vannak.

Nem jó, hogy szórakozni kell vele, de konzolon éppen az a baj, hogy ott se teszik már meg, csak te se tudod.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8238 2016.08.14. 10:35

Botond írta:Az elég megosztó cucc, sokan imádják, sokan pörögve hánynak tőle. Én ez utóbbi vonalat képviselem. :D
Csak annyira megosztó, mint minden más jobb hírű játék, de mondjuk kevésbé az, mint a Gothic 3.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8239 2016.08.14. 10:49

> tippre aaby rá se kattintott
Tisztára hülyének néztek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8240 2016.08.14. 10:53

aabyssx írta:> tippre aaby rá se kattintott
Tisztára hülyének néztek.
Az kizárt!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8241 2016.08.14. 10:56

aabyssx írta:> tippre aaby rá se kattintott
Tisztára hülyének néztek.
Kép
Avatar
Necro

Hozzászólás #8242 2016.08.14. 11:00

Oké, honnan kell megálmodni hogy a 'Kiterjesztett távolság skálázás' szétbassza a GTA-t? Valamelyik kurvaokos válaszolhatna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8243 2016.08.14. 11:05

Necro írta:Oké, honnan kell megálmodni hogy a 'Kiterjesztett távolság skálázás' szétbassza a GTA-t? Valamelyik kurvaokos válaszolhatna.
Mondjuk a nevéből? Amióta létezik hasonló beállítás a játékokban, konzolon a béka segge alatt van a PC-s maxhoz képest, PC-n meg megdobja a gépigényt. Nyilván aki először lát optionst annak új, és megértem, hogy ennyit sem akar vele vacakolni, de egymás közt miért állítjuk be ezt agysebészetként?
Avatar
Moby

Hozzászólás #8244 2016.08.14. 11:07

Necro írta:Oké, honnan kell megálmodni hogy a 'Kiterjesztett távolság skálázás' szétbassza a GTA-t? Valamelyik kurvaokos válaszolhatna.
Én inkább azt nem értem miért okoz problémát nálatok, ha fel van tolva.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8245 2016.08.14. 11:08

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk a nevéből? Amióta létezik hasonló beállítás a játékokban, konzolon a béka segge alatt van a PC-s maxhoz képest, PC-n meg megdobja a gépigényt. Nyilván aki először lát optionst annak új, és megértem, hogy ennyit sem akar vele vacakolni, de egymás közt miért állítjuk be ezt agysebészetként?
És amúgy miért olvasgatnám a GTA 20 menüből álló options-ét?
Avatar
Necro

Hozzászólás #8246 2016.08.14. 11:09

Moby írta:Én inkább azt nem értem miért okoz problémát nálatok, ha fel van tolva.
Tök jogos a kérdés, valószínűleg azért amiért tegnap dél óta FOLYAMATOSAN ég a HDD led a gépen 0% aktivitás mellett is. FOLYAMATOSAN.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8247 2016.08.14. 11:13

Necro írta:És amúgy miért olvasgatnám a GTA 20 menüből álló options-ét?
Hogy ne kelljen rinyálni.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8248 2016.08.14. 11:15

Zóanagyvarázsló írta:Hogy ne kelljen rinyálni.
Ok, értem, bye.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8249 2016.08.14. 11:20

Már két áldozata van a GTAV és 1070 kombónak. Deep és Necro. :((((

Mocskos nVidia.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8250 2016.08.14. 11:22

Necro írta:Ok, értem, bye.
Te értetlenkedsz, írtam, hogy az nem jó, hogy kell ezzel foglalkozni, de többnyire kell. Ezen nem tudom, hogy mit kell továbbragozni, mondhatod, hogy nem szereted, de nem világos, hogy mit akarsz ebből még kihozni, mert ezt már sikerült.
Avatar
eje75

Hozzászólás #8251 2016.08.14. 11:29

Necro írta:Tök jogos a kérdés, valószínűleg azért amiért tegnap dél óta FOLYAMATOSAN ég a HDD led a gépen 0% aktivitás mellett is. FOLYAMATOSAN.
De ha SEMMI gondot nem okoz, akkor mi a baj? Az enyém folyamatosan villog, és le se xarom... villogjon, az a dolga...Ha ennyire zavar, ragaszd le egy darab szigszallaggal és problem solved..... protip: cellux nem jó...
Avatar
eje75

Hozzászólás #8252 2016.08.14. 11:32

DanielT írta:Már két áldozata van a GTAV és 1070 kombónak. Deep és Necro. :((((

Mocskos nVidia.
GTAV az 1080-at is megfekteti... nálam minden maxon, és 200-240 FPs-ről simán ledadog 45-50-re pillanatok alatt (főleg a városon kívül)....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8253 2016.08.14. 11:36

eje75 írta:GTAV az 1080-at is megfekteti... nálam minden maxon, és 200-240 FPs-ről simán ledadog 45-50-re pillanatok alatt (főleg a városon kívül)....
Az is érdekes.

Na okosodjatok kicsit, hátha segít

Pl a grass-ultra-t nem kéne erőltetni... TITAN X SLI

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8254 2016.08.14. 11:40

Komolyan mindjárt feltelepítem és ha a 970-et megint belövöm úgy, mint ahogy végigtoltam (gyönyörűen és simán), akkor bekérem a lakcímeket és irgalmatlanul picsánrúgok mindenkit...
Avatar
eje75

Hozzászólás #8255 2016.08.14. 11:42

DanielT írta:Az is érdekes.

Na okosodjatok kicsit, hátha segít

Pl a grass-ultra-t nem kéne erőltetni... TITAN X SLI

Kép
Nyilván...csak kiváncsi vagyok, mit bír a vas MINDEN maxon.... GTAV híresen rosszul optimalizált...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8256 2016.08.14. 11:48

eje75 írta:Nyilván...csak kiváncsi vagyok, mit bír a vas MINDEN maxon.... GTAV híresen rosszul optimalizált...
A GTAV híresen fasza port és mint mindent, azt is el lehet cseszni a feleslegesen belerakott, túltolható opciókkal.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8257 2016.08.14. 11:51

Jahogy grass se lehet ultra... Dejó hogy ezt is megtudom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8258 2016.08.14. 12:15

Necro írta:Jahogy grass se lehet ultra... Dejó hogy ezt is megtudom.
Beleestél a klasszik hibába, hogy "új hardver - mindenható atyaúristen". Nem. :) Kell az ész, maszterrész! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8259 2016.08.14. 12:22

Soha nem érdekelt egyik játék se, hiszen eleve fosplatformra jött, de így is nagyon érdekes. Őrületesen magas minőségen fut ez a DF retró sorozat. Maximális riszpekt a srácoknak!

phpBB [media]


Spoiler: Perfect Dark 5 frémmel átvezetőben... :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #8260 2016.08.14. 12:33

DanielT írta:Beleestél a klasszik hibába, hogy "új hardver - mindenható atyaúristen". Nem. :) Kell az ész, maszterrész! :banplz:
Nemnemnem. Én itt azt olvasom négy éve hogy minden max, meg 4k downsampling meg 50%-on alszik a GPU. Erre egy szaros füvet nem lehet maxra rakni. Nemár.

Vissza: “Leáldozott.hu”