A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8121 2016.08.12. 19:16

aabyssx írta:Mi az, ami ezek közül nem olyan szintű rinya, hogy pl. windowsos játék indítása után az egérkurzor a képernyő közepén marad, és fel kell állni a kanapéról, odaballagni az íróasztalhoz és egér megmozdításával eltűntetni?
az h fuldugoval kell jatszani mellettuk?
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8122 2016.08.12. 19:51

DanielT írta:Na, Gabi szerint a Linux a jövő. Bár ne próbálgattam volna az első pozitív benyomásokon túl, most nagyobb lelkesedéssel hallgatnám.

Azaz igazság ,hogy a Linuxra időt kell szánni. Neked is már rég megvannak a bevált szokásaid Windows-on. Te pedig ezt akarod megkapni linuxra, sajnos ez nincs. Mindenre kerülő megoldásokat és programokat kell vadászni, ha időt szánsz rá, akkor viszont mindenre találsz is valamit ami neked megfelel. De szerintem neked sincs már türelmed erre, hogy végtelen sok idő alatt életre kelts egy OS-t.

Gabe-nek egyébként igaza lehetne, de az a baj, hogy annyi linux disztro van mint az állat, és mindenki mást szeret. Mindegyikre meg nem fognak portolni :) Már pedig a legtöbb életben is fog maradni ilyen olyan okok miatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8123 2016.08.12. 20:14

másik remake amit varok :)
Csatolmányok
13988224_1405378462810729_7490243196123860303_o.jpg
13962790_1405378479477394_2666746527328205612_o.jpg
13958159_1405378472810728_1453741052399005439_o.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8124 2016.08.12. 20:24

Zóanagyvarázsló írta:Semmi problémám nincs vele, amikor driverszívás volt, az tőle független volt. Csak Win 10-en megy most a szopás, vagy mi a helyzet vele?
expbe a shadowplay ér vmit de azt nem használom
egy lassú szar egyébként, játék optimalizációját nem szeretem, én 10p alatt jobban belövöm maganak bármelyik játékot, nameg sok játékot fel se ismer, ezenkívül nem egyszer volt vele driver telepítős szopás, nameg infos haverom is mondta h volt baja vele bőven úgyhogy ő nem szokta feltenni
Avatar
arty

Hozzászólás #8125 2016.08.12. 20:42

Micsu írta:az h fuldugoval kell jatszani mellettuk?
na ez spec mar nem teljesen igaz :) a box kimondottan halk(volt eddig?), a pisi legutobbi revizioja pedig csak neha porog fel zavaroan, altalaban nem akkora para.

h a korabbiak milyenek voltak, abba viszont bele se akarok gondolni, moby altal igy is tul sokat tudok :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8126 2016.08.12. 21:44

Első trailer után megmondtam.

"No Man’s Sky fails at a fundamental level." 6/10

"No Man's Sky lacks the depth, the polish and the substance of a truly great adventure." 5/10

"I've experienced around 30 planets at this point, and they all play out exactly the same." 2/5

"it's basically an One-Trick-Pony that is able to wow you for the first 5 hours when you encounter news things but after that it's all routine" 6/10

Volt egy jól marketingelhető bullshit, a Sony pedig, saját exkluzívok nem nagyon lévén, egyből le is csapott rá és tolta az E3-on a mókavonatot. A fanbojok meg bevették torokra. Hát most nyeljék is le, ezt a 15 dolcsisnak szánt indie projektet HATVAN dollárért.

Persze technikailag is egy retek, Steamen 66% negatívon áll jelenleg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8127 2016.08.12. 21:47

az ötlet jó volt, survivor szerűség ürben kicsit felturbózva, art nekem adta, árazás szánalmas, valszeg ez nagyon hasonlít a sporehoz mert az is kurva jó és egyedi volt de hamar kipukkadt
Avatar
Necro

Hozzászólás #8128 2016.08.12. 21:48

DanielT írta:retek
Van igazság :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8129 2016.08.12. 22:00

Mér nincs Mirror's Edge Catalyst Steamen?!?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8130 2016.08.12. 22:02

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem a legtöbb durvább ennél, és nekem nem tudom, hogy miben kellett utoljára eltüntetnek a játék elején kurzort. Amit én meg egyszerűen megoldok, mert a DS4 tapipadját használom erre, tehát helyből ott a megoldás a kezemben. A konzolos problémákra meg ilyen nincsen.
De én nem a hekkelt DualShock4-et használom, hanem a hivatalosan(!) támogatott 360 kontrollert. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8131 2016.08.12. 22:06

aabyssx írta:Mér nincs Mirror's Edge Catalyst Steamen?!?
Elfogyott a bit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8132 2016.08.12. 22:32

nyomok már egy kis METAL GEAR RISING: REVENGEANCE csupa nagybetűvel, max felbontás 1080p :wow2: :integet2: , nem is találkoztam még ilyennel max akkor mikor 20 éves játékot tettem fel
idióta japók
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8133 2016.08.12. 22:32

aabyssx írta:Mér nincs Mirror's Edge Catalyst Steamen?!?
ea játékok már egy ideje originen vannak
Avatar
Moby

Hozzászólás #8134 2016.08.12. 22:34

Haswell tucsing utolsó felvonás. A sosrsától függetlenül(ami továbbra sem eldöntött...), ha már ennyit belefeccöltem, gondoltam utolsó lépésként megcsinálom. Még a hét elején megjött Merlinéktől a CLU-m, ma volt rá időm, hát felapplikáltam. Korábban írtam, hogy nem használtam mx4-et IHS alá korábban, de nem látok nagy problémát benne. Hát na, többet nem kell ilyet csinálni.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8135 2016.08.12. 22:40

Moby írta:Haswell tucsing utolsó felvonás. A sosrsától függetlenül(ami továbbra sem eldöntött...), ha már ennyit belefeccöltem, gondoltam utolsó lépésként megcsinálom. Még a hét elején megjött Merlinéktől a CLU-m, ma volt rá időm, hát felapplikáltam. Korábban írtam, hogy nem használtam mx4-et IHS alá korábban, de nem látok nagy problémát benne. Hát na, többet nem kell ilyet csinálni.
Kép
Most használtál MX4-et, vagy nem? A képen az van. Mi volt a pontos konfig akkor? 10 fok difi egyébként csak a pasztában még akkor se nagyon van, ha az egyik üszkös mustár, a másik meg Liquid Pro. Szóval ottan valami más dolog is van a képletben nálad.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8136 2016.08.12. 22:41

Micsu írta:nyomok már egy kis METAL GEAR RISING: REVENGEANCE csupa nagybetűvel, max felbontás 1080p :wow2: :integet2: , nem is találkoztam még ilyennel max akkor mikor 20 éves játékot tettem fel
idióta japók

nah egy külső mgr tweak progi megoldotta, nameg eltüntette az undorító noise filtert is, kb ég és föld a különbség
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8137 2016.08.12. 22:41

Micsu írta:nah egy külső mgr tweak progi megoldotta, nameg eltüntette az undorító noise filtert is, kb ég és föld a különbség
Van rá húgyfilter leszedő is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8138 2016.08.12. 22:43

DanielT írta:Most használtál MX4-et, vagy nem? A képen az van. Mi volt a pontos konfig akkor? 10 fok difi egyébként csak a pasztában még akkor se nagyon van, ha az egyik üszkös mustár, a másik meg Liquid Pro. Szóval ottan valami más dolog is van a képletben nálad.

MX4-et most is használtam, a DarkRock3 alá. A kép egyik oldalán az IHS alatt is MX4 van, a másikon CLU. Borda alatt nem tudsz ennyit nyeri vele, de a mag kicsi, ott gecire számít, és ezek szerint komoly különbség van mx4 és clu között.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8139 2016.08.12. 23:09

Micsu írta:expbe a shadowplay ér vmit de azt nem használom
egy lassú szar egyébként, játék optimalizációját nem szeretem, én 10p alatt jobban belövöm maganak bármelyik játékot, nameg sok játékot fel se ismer, ezenkívül nem egyszer volt vele driver telepítős szopás, nameg infos haverom is mondta h volt baja vele bőven úgyhogy ő nem szokta feltenni
Én eddig úgy vettem észre, hogy GFE miatti driverhibák urban legendnek bizonyultak. Az optimalizáció tényleg hülyeség, szerencsére nem kötelező használni. Úgy vagyok vele, hogy kényelmesebb vele a telepítés, egyáltalán szól az új driveről, akkor meg mégiscsak előrelépés.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8140 2016.08.12. 23:18

aabyssx írta:De én nem a hekkelt DualShock4-et használom, hanem a hivatalosan(!) támogatott 360 kontrollert. :nezze:
Tehát én a nem támogatott* kontrollerrel oldom meg három másodperces hackkel, te meg egy 3 dolláros segédprogrammal, még konzolon a multiért is vagyonokat kell fizetni. Egy marginális problémát, amiről nekem fingom sincs, mikor futottam bele. De legalább felidézted, hogy konzolon még ott a perifériaszopatás is (a DS4 is jobban megy PC-vel, mint PS3-mal, de nyilván a kormányos húzások durvábbak).

*Valójában van játék, melynek csak DS4-es promptjai vannak, és DirectInputként működik jó párban, jó pár játéknál említik a támogatott kontrollerek között. Persze a XInput nyilván elterjedtebb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8141 2016.08.12. 23:20

Micsu írta:másik remake amit varok :)
Ha nem cseszik el látványosan, durván pre-order lesz ez is. De hiába mondom, Moby úgyis terjeszti majd, hogy ő a topik egyetlen előrendelésre vetemedője.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8142 2016.08.12. 23:27

Moby írta:Haswell tucsing utolsó felvonás. A sosrsától függetlenül(ami továbbra sem eldöntött...), ha már ennyit belefeccöltem, gondoltam utolsó lépésként megcsinálom. Még a hét elején megjött Merlinéktől a CLU-m, ma volt rá időm, hát felapplikáltam. Korábban írtam, hogy nem használtam mx4-et IHS alá korábban, de nem látok nagy problémát benne. Hát na, többet nem kell ilyet csinálni.

az de durva. :wow1: minnya elküldöm neked express postaval a procimat.:D aztan felhuzom az egbe.:D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8143 2016.08.12. 23:33

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #8144 2016.08.12. 23:41

Bunkóság, tudom, de nem bírom hallgatni ennek az embernek a raccsolását. Könyörgöm, kamera elé egy beszédképes embert tegyenek már.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8145 2016.08.12. 23:44

Moby írta:Bunkóság, tudom, de nem bírom hallgatni ennek az embernek a raccsolását. Könyörgöm, kamera elé egy beszédképes embert tegyenek már.
en nem hallom :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8146 2016.08.12. 23:46

Moby írta:Bunkóság, tudom, de nem bírom hallgatni ennek az embernek a raccsolását. Könyörgöm, kamera elé egy beszédképes embert tegyenek már.

Brit. Amúgy meglehetősen tisztán beszél.
Nekem időnként van dolgom GB különböző területeiről származókkal tárgyalni, hát tud nem egyszerű lenni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8147 2016.08.12. 23:48

Zóanagyvarázsló írta:Tehát én a nem támogatott* kontrollerrel oldom meg három másodperces hackkel, te meg egy 3 dolláros segédprogrammal, még konzolon a multiért is vagyonokat kell fizetni. Egy marginális problémát, amiről nekem fingom sincs, mikor futottam bele. De legalább felidézted, hogy konzolon még ott a perifériaszopatás is (a DS4 is jobban megy PC-vel, mint PS3-mal, de nyilván a kormányos húzások durvábbak).

*Valójában van játék, melynek csak DS4-es promptjai vannak, és DirectInputként működik jó párban, jó pár játéknál említik a támogatott kontrollerek között. Persze a XInput nyilván elterjedtebb.
Miva? :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8148 2016.08.12. 23:52

aby mennyire nehéz ez az mgr? normálon kezdtem, vagy 5 éve nem toltam buttonsmashert, remélem a ninja gaindennél nem nehezebb :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8149 2016.08.13. 00:05

Micsu írta:ea játékok már egy ideje originen vannak
Rá akarnak vennie egy 4 EUR/hó előfizetésre, hogy játszhassak 6 órányi trialt a Mirror's Edge-dzsel. Teljesen zavarba jöttem. Ilyen erkölcstelen ajánlatot talán még a MS Live sem rakott elém.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aabyssx 2016.08.13. 00:07-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8150 2016.08.13. 00:06

Különben meg 60 EUR-t akarnak kérni a játékért. Miaf?!?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8151 2016.08.13. 00:18

Micsu írta:aby mennyire nehéz ez az mgr? normálon kezdtem, vagy 5 éve nem toltam buttonsmashert, remélem a ninja gaindennél nem nehezebb :)
Nem nehéz egyáltalán, csak szánni kell rá pár percet, hogy megtanuld a rendszert. A régi japó akciójátékok nagyon jutalmazzák, ha módszeresen állsz hozzájuk. Mindennek megvannak a gyenge pontjai, mindennek megvannak a jellegzetes mintái.
Ha jól emlékszem akkor pl. button mash közben figyelni kell a parryre, utána pedig blade módban szét kell vágni mindent. Egyszerű enemyk ellen futás körbe + beszúszásos lábkiszedés elég egyszerű, majd blade mode és weak point kaszabolás.
(Ködösek már az emlékeim, mert én ezt megjelenéskor játszottam konzolon, ami sok-sok éve volt.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #8152 2016.08.13. 00:41

aabyssx írta:Brit. Amúgy meglehetősen tisztán beszél.
Nekem időnként van dolgom GB különböző területeiről származókkal tárgyalni, hát tud nem egyszerű lenni.
Hát az lehet, hogy Brit, én nem ismerem, de ez a ember beszédhibás. A memory a Briteknél sem memovy. Néha jól beszél, néha nem. Gondolom amikor odafigyel rá. Csak én hülyét kapok tőle. Nyilván nem tehet róla, sőt, érezhetően van benne melója, hogy így menjen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8153 2016.08.13. 00:50

Kipróbáltam ezt a nomansky csúnyaverzát. Nem világos mi a baj evvel, megy ahogy kell. Stabil is, 60frém is, nem láttam benne gondot. Mé rageelnek az emberek?
A exploration az ilyet kedvelőknek szvsz oké. De a többi...a többi nagyon nem E:D :( A repkedés a végletekig van ostobítva. Kár, pedig jó lenne, jó lehetne benne. Az a része szar. Mindent egybevéve egészen pozitív a kép. Egyszer majd olcsón behúzom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8154 2016.08.13. 01:34

Moby írta:Kipróbáltam ezt a nomansky csúnyaverzát. Nem világos mi a baj evvel, megy ahogy kell. Stabil is, 60frém is, nem láttam benne gondot. Mé rageelnek az emberek?
A exploration az ilyet kedvelőknek szvsz oké. De a többi...a többi nagyon nem E:D :( A repkedés a végletekig van ostobítva. Kár, pedig jó lenne, jó lehetne benne. Az a része szar. Mindent egybevéve egészen pozitív a kép. Egyszer majd olcsón behúzom.
ott is jo, ahol konzolon gyengelkedik: bolygon leszallaskor lassulas, in yo face "pop in", ... stb. ?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8155 2016.08.13. 04:52

Moby írta:Kipróbáltam ezt a nomansky csúnyaverzát. Nem világos mi a baj evvel, megy ahogy kell. Stabil is, 60frém is, nem láttam benne gondot. Mé rageelnek az emberek?
A exploration az ilyet kedvelőknek szvsz oké. De a többi...a többi nagyon nem E:D :( A repkedés a végletekig van ostobítva. Kár, pedig jó lenne, jó lehetne benne. Az a része szar. Mindent egybevéve egészen pozitív a kép. Egyszer majd olcsón behúzom.
Én is meglestem, de ez ilyen max 5 dollárt ér. 3. Bolygon már meguntam hogy huu naitt nem kékes a növényzet hanem pirosas, kicsit màsok a random állatok, de nem àjulok el az egésztől. A menürendszer egy káosz. A repülésmodell az főleg... Az hogy ennyire arcade az elrontja az egészet, huzzá ravaszt, nyomjá b-t hogy gyorsabban menjél aztán meg lb+rb aah. Agyrém. Az meg nem játék nekem hogy köveket lövök lézerrel és potyog belőle a periodusos tábla, és kijavitok belőle eztazt. Inventory sloton ha x et nyomsz ezvan, ha y t akkor ez, aza érdekes kurzor kezelés...
Hát elite-hez pedig ne is hasonlitsuk, ez fényévekkel van hátrébb, de még maga a játéknak nevezhetőségtől is.
Teknikailag nincs gond, bár azért ennek a látványnak nemkellene gondot jelentenie, ezért is érdekes pisi4 en a 30frém, meghogy sokszor még az sincs meg.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8156 2016.08.13. 04:56

SlickAdam írta:ott is jo, ahol konzolon gyengelkedik: bolygon leszallaskor lassulas, in yo face "pop in", ... stb. ?
Nálam lassulàs nem volt, de az hogy az arcodba pop-up ol minden az megvan. :levele:
Avatar
Botond

Hozzászólás #8157 2016.08.13. 07:20

Micsu írta:botonddal meg mi lett? sok volt a kiadás, netszámla meg kimaradt?
Crazy,stupid,love forgatókönyvét élőben előadjuk a nejemmel éppen, és egy picit kitölti ez most az időmet. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #8158 2016.08.13. 08:49

Mekee írta:Nálam lassulàs nem volt, de az hogy az arcodba pop-up ol minden az megvan. :levele:
ssd-ről nyomjátok?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8159 2016.08.13. 09:30

Moby írta:Mindent egybevéve egészen pozitív a kép. Egyszer majd olcsón behúzom.
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8160 2016.08.13. 09:40

Moby írta:ssd-ről nyomjátok?
Nem, nem nyomok szinte semmit ssdről. Az segitene? Bàr ennyi időt erre a fosputtonyra nem szànnék.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8161 2016.08.13. 10:10

Ha valakit érdekel: Civ 6 jó áron
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8162 2016.08.13. 10:48

Moby írta:ssd-ről nyomjátok?
az egesz jatek beleferne a memoriaba, olyan kicsi. de legalabbis az algoritmusok, amik kirajzoljak a cuccost, biztosan. min segitene ennel egy ssd?
Avatar
Moby

Hozzászólás #8163 2016.08.13. 11:43

SlickAdam írta:az egesz jatek beleferne a memoriaba, olyan kicsi. de legalabbis az algoritmusok, amik kirajzoljak a cuccost, biztosan. min segitene ennel egy ssd?
Gondolom csak lekesseli a procedurális dolgait. Mittudomén
Avatar
Necro

Hozzászólás #8164 2016.08.13. 12:20

Napi win10: mióta megvan a skylake azóta gyanús hogy a HDD led kb folyamatosan világít. Pontosabban kép opció van: vagy szaggatottan világít kb egy másodperceket egy másodperc szünettel, vagy világít folyamatosan (feladatkezelőben a terhelés 0-0,1). Nem érzek semmilyen lassúságot, nincs hangja, viszont nagyjából agyfaszt kapok tőle. Nem várok megoldást, én erről már lemondóban vagyok. A lap asus.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8165 2016.08.13. 12:33

így azert picit szebb az NH-D14.
bealdoztam par fokot es levettem a front 12-est, uj Redux közepen PWM-es 1500 rpm-el (alap DC-s 1200 rpm-el). összessegeben picit csendesebben tartja ugyanolyan hüvösen. :eljen:
Kép
(mé' forgatja ez a képet? :( )
Avatar
Moby

Hozzászólás #8166 2016.08.13. 12:48

Megnéztem megint. Repkedtem, leszálltam, dockoltam, volt minden. Kétszer láttam egy pillanatnyi kimaradást, de popint most sem, soha.
Én nem cserélek semmit. Annyira jó ez a cucc, annyira összeállt minden, annyira jól fut minden, hogy én ehhez maximum nyelvvel vagyok hajlandó hozzáérni, amikor körbenyalogatom :)
Avatar
arty

Hozzászólás #8167 2016.08.13. 12:50

Zóanagyvarázsló írta:Tehát én a nem támogatott* kontrollerrel oldom meg három másodperces hackkel, te meg egy 3 dolláros segédprogrammal, még konzolon a multiért is vagyonokat kell fizetni. Egy marginális problémát, amiről nekem fingom sincs, mikor futottam bele. De legalább felidézted, hogy konzolon még ott a perifériaszopatás is (a DS4 is jobban megy PC-vel, mint PS3-mal, de nyilván a kormányos húzások durvábbak).

*Valójában van játék, melynek csak DS4-es promptjai vannak, és DirectInputként működik jó párban, jó pár játéknál említik a támogatott kontrollerek között. Persze a XInput nyilván elterjedtebb.
assettoban es pcarsban is szopok az egerkurzorral :( de amugy sok jatekban otthagyjak... (ds4et amugy milyen erzes negyorankent tolteni? :p ha nekem nem ketto lenne, megorulnek :( amugy magat az ergonomiajat nagyon megszerettem, immar siman partiban van a mikrofosossal. legalabbis azzal, amin se bt se jack nincs)
Avatar
arty

Hozzászólás #8168 2016.08.13. 13:02

aabyssx írta:Rá akarnak vennie egy 4 EUR/hó előfizetésre, hogy játszhassak 6 órányi trialt a Mirror's Edge-dzsel. Teljesen zavarba jöttem. Ilyen erkölcstelen ajánlatot talán még a MS Live sem rakott elém.
eaccess az isten. egy havi viccpenzert rengeteg cuccot kapsz, h bepotold, kiprobald, megizleld, neveddmeg, stb.

ne azt nezd, h fizetosdemo, nem az a durranas benne!
Avatar
arty

Hozzászólás #8169 2016.08.13. 13:05

Moby írta:Kipróbáltam ezt a nomansky csúnyaverzát. Nem világos mi a baj evvel, megy ahogy kell. Stabil is, 60frém is, nem láttam benne gondot. Mé rageelnek az emberek?
steamstat alapjan az emberek 98%nak gyenge vasa van ala, azer ;)

te is hajlamos vagy elfelejteni, h a 2% nyi elitet/gazdagot kepviseled :p
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8170 2016.08.13. 13:09

arty írta:steamstat alapjan az emberek 98%nak gyenge vasa van ala, azer ;)

te is hajlamos vagy elfelejteni, h a 2% nyi elitet/gazdagot kepviseled :p
hülyeseget beszelsz. minap lett bizonyitva, hogy mar minden amerikai Titan XP-re valtott. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8171 2016.08.13. 13:22

arty írta:steamstat alapjan az emberek 98%nak gyenge vasa van ala, azer ;)

te is hajlamos vagy elfelejteni, h a 2% nyi elitet/gazdagot kepviseled :p
Az egész gépem összekukázható úgy 1000$-ból. Horror. Megfizethetetlen...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8172 2016.08.13. 13:26

arty írta:steamstat alapjan az emberek 98%nak gyenge vasa van ala, azer ;)

te is hajlamos vagy elfelejteni, h a 2% nyi elitet/gazdagot kepviseled :p
van akinek 980Ti alatt is akad, azt meg még csak nem mkndhatjuk rossznak. Annak függvényében hogy milyen egy mosott moslék lópoly az egész cucc, még érthetetlenebb.
Jót egyedül azoktól hallottam akik előrendelték, és védik/magyadàzzàk hogy milyen jo biznisz volt.
Mindegy, a sony marketing elvitte a hátán, higy ez utàn lesz-e bármi bevételük...
Avatar
Moby

Hozzászólás #8173 2016.08.13. 13:32

Mekee írta:van akinek 980Ti alatt is akad, azt meg még csak nem mkndhatjuk rossznak. Annak függvényében hogy milyen egy mosott moslék lópoly az egész cucc, még érthetetlenebb.
Jót egyedül azoktól hallottam akik előrendelték, és védik/magyadàzzàk hogy milyen jo biznisz volt.
Mindegy, a sony marketing elvitte a hátán, higy ez utàn lesz-e bármi bevételük...
Hát...én nem rendeltem elő, ezzel együtt is teszik, bár nem minden, és látom a hibáit, de engem tud szórakoztatni is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8174 2016.08.13. 13:52

aabyssx írta:Miva? :wilting:
Az, hogy megoldható, kisebb jelentőségű problémát mértél megoldhatatlanokhoz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8175 2016.08.13. 13:53

arty írta:assettoban es pcarsban is szopok az egerkurzorral :( de amugy sok jatekban otthagyjak... (ds4et amugy milyen erzes negyorankent tolteni? :p ha nekem nem ketto lenne, megorulnek :( amugy magat az ergonomiajat nagyon megszerettem, immar siman partiban van a mikrofosossal. legalabbis azzal, amin se bt se jack nincs)
Ja, szarautókákban így megy? Akkor már értem :P

Nem töltöm amúgy, kábelről használom. Kábel nélkül csak PS3-mal használtam, de úgy tényleg gáz volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8176 2016.08.13. 13:54

Emberek! Olcsó RX 470-hez van valami követendő útmutató? Honnan a legtuitbb most, melyik gyártó stb.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8177 2016.08.13. 13:58

Zóanagyvarázsló írta:Emberek! Olcsó RX 470-hez van valami követendő útmutató? Honnan a legtuitbb most, melyik gyártó stb.
MSI
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8178 2016.08.13. 14:09

Zóanagyvarázsló írta:Emberek! Olcsó RX 470-hez van valami követendő útmutató? Honnan a legtuitbb most, melyik gyártó stb.
Itt a követendő útmutató, neked csináltam:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8179 2016.08.13. 14:36

DanielT írta:Itt a követendő útmutató, neked csináltam:

Kép
Nem értelek, hiszen:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8180 2016.08.13. 14:39

Mockosz nVidia má' megin'!

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8181 2016.08.13. 14:40

Zóanagyvarázsló írta:Nem értelek, hiszen:
Kép
Hát pont ezért. Lassan lehetne már csinálni egy kisokost a PH-hoz is... Sarlatán barmok, hihetetlen hova süllyedtek.

szerk: Ez alatt nyilvánvalóan többek között azt értem, hogy azt az elvakult, agyhalott faszt hagyják tesztelni az összes AMD cuccot, az elfogulatlanság látszatának csíráját is elfojtva.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8182 2016.08.13. 14:52

Moby írta:Megnéztem megint. Repkedtem, leszálltam, dockoltam, volt minden. Kétszer láttam egy pillanatnyi kimaradást, de popint most sem, soha.
Én nem cserélek semmit. Annyira jó ez a cucc, annyira összeállt minden, annyira jól fut minden, hogy én ehhez maximum nyelvvel vagyok hajlandó hozzáérni, amikor körbenyalogatom :)
vard ki a veget mert elvileg hamar kifullad, division ez csak urben
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8183 2016.08.13. 14:53

arty írta:steamstat alapjan az emberek 98%nak gyenge vasa van ala, azer ;)

te is hajlamos vagy elfelejteni, h a 2% nyi elitet/gazdagot kepviseled :p
mondjuk kar h nincs olyan steamstat amibol kivonjak a f2p erolteto jatekosokat
Jo ha a 130 milla player fele jatszik aaa jatekokkal
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8184 2016.08.13. 14:56

Micsu írta:vard ki a veget mert elvileg hamar kifullad, division ez csak urben
Ez sértés a Divisionra nézve, ami már önmagában elmond valamit.

Na akkor mondom mi ez a mocskos szutyok No Man's:

1 random generált "bolygó", random színekkel, geometriával. Adott fej-tor-potroh elemekből random generált élőlényekkel.

Bullshit körítésként ez egy "végtelen galaxisban", de valójában csak egy kibaszott területet generál le mindig, utazásnak álcázott loading képernyővel. "Utazol" aztán legenerál megint valami szart.

Ott meg mehet az agyatlan csekklista pipálgatás, az alibi nongém lófasz gameplay gyűjtögetés.

Ezért nem lehet multiban találkozni senkivel, mert a galaxis, a világ nem létezik. Nincs semmi. Egy bolygó van, más színekkel. (Esetleg amit csináltál azon az aktuálisan generált helyen, elmenti egy csv-be és legközelebb azt visszatölti)

Ehhez képest a Division maga a csoda, már csak abból kifolyólag, hogy ott emberek energiát fektettek helyszínek kreálásába, tervezésébe, nem pedig belefosták egy algoritmusba.

Szerintem akkor se tudnám a mostaninál jobban gyűlölni ezt a játékot és mindent ami övezi, ha Bone exkluzív lenne és a Rare csinálta volna.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8185 2016.08.13. 15:08

Te jó ég, van olyan is, hogy 460! Minek?!?
Avatar
Necro

Hozzászólás #8186 2016.08.13. 15:14

GTA5, minden a legalacsonyabban, 140-180 frame, és úgy szaggat mintha egy húszéves winchesterről töltene, nem egy samsung 850es SSDről.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8187 2016.08.13. 15:24

MIért nem vettem fel shadowplay-el? Hát mert az kurvára nem csinál semmit... (0:36-tól elég nézni tíz másodpercet)

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8188 2016.08.13. 15:25

DanielT írta:Ez sértés a Divisionra nézve, ami már önmagában elmond valamit.

Na akkor mondom mi ez a mocskos szutyok No Man's:

1 random generált "bolygó", random színekkel, geometriával. Adott fej-tor-potroh elemekből random generált élőlényekkel.

Bullshit körítésként ez egy "végtelen galaxisban", de valójában csak egy kibaszott területet generál le mindig, utazásnak álcázott loading képernyővel. "Utazol" aztán legenerál megint valami szart.

Ott meg mehet az agyatlan csekklista pipálgatás, az alibi nongém lófasz gameplay gyűjtögetés.

Ezért nem lehet multiban találkozni senkivel, mert a galaxis, a világ nem létezik. Nincs semmi. Egy bolygó van, más színekkel. (Esetleg amit csináltál azon az aktuálisan generált helyen, elmenti egy csv-be és legközelebb azt visszatölti)

Ehhez képest a Division maga a csoda, már csak abból kifolyólag, hogy ott emberek energiát fektettek helyszínek kreálásába, tervezésébe, nem pedig belefosták egy algoritmusba.

Szerintem akkor se tudnám a mostaninál jobban gyűlölni ezt a játékot és mindent ami övezi, ha Bone exkluzív lenne és a Rare csinálta volna.
Hát ezzel egyet kell értsek, és kiegésziteném azzal, hogy még repkedni sem jo, mert annyira agyhalott száritott lepkékre optimalizálták a kezelését a hajoknak, hogy nem is én vezetek, csak nyomkodok eztazt hogy ugy tünjön mintha.
Szoval nekem egész jo is lehetne, ha nem ilyen pudvány lenne a graf, meg lenne némi, nem sok fizika alatta, meg a menü kezelheő lenne, áttekinthető, és ezt az inventory slotos baromkodàst átgondolnák.

Tehát az ötlet jó, de mindent elbasztak benne amit lehetett
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8189 2016.08.13. 15:30

aabyssx írta:Te jó ég, van olyan is, hogy 460! Minek?!?
természetesen az AMD erre is megadta a választKép

:banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #8190 2016.08.13. 16:35

GTA megoldva: a geforce experience-ben rányomtam egy optimalizálást, felbaszott mindent maxra, 80 frame, sosem szaggat be.

Vissza: “Leáldozott.hu”