A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7911 2016.08.09. 11:55

DanielT írta:Na, a kibaszottul sikeres, nemszámítahardver generáció után, a Szotyi beparázott a Scorpio specek láttán:

Pletyók:

- Sony has looked at upping the power compared to original spec
- There was an internal worry that the Neo may look outdated compared to Scorpio next year
- How much they can adjust Neo before launch, is unknown
- Final dev kits will release around the September 7th reveal
Igazából a gpu flopsok meddig fognak számítani? Merthogy a cpu elvileg marad ugyan az a jaguár netbookfos, csak már elképesztő 2 GHz-en az 1.6 helyett nem?
Oké, hogy kompjút, de ez vajon mennyire lesz megvalósítható annak fényében mennyi cpu limit miatti szenvedés volt már a 2013-as dobozokra megjelent címeknél is?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7912 2016.08.09. 12:05

benőmenő írta:Igazából a gpu flopsok meddig fognak számítani? Merthogy a cpu elvileg marad ugyan az a jaguár netbookfos, csak már elképesztő 2 GHz-en az 1.6 helyett nem?
Oké, hogy kompjút, de ez vajon mennyire lesz megvalósítható annak fényében mennyi cpu limit miatti szenvedés volt már a 2013-as dobozokra megjelent címeknél is?
Naná, hogy durva CPU bottleneck lesz. Elcseszett hulladékok ezek, reszelgethetik akármeddig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7913 2016.08.09. 12:41

Sírok! Ennél ötletesebb pranket régen láttam. És még hasznos is! :D

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7914 2016.08.09. 13:45

Fosbájt.

Kép

Dragon Age Inq + Master race treatment
Avatar
Necro

Hozzászólás #7915 2016.08.09. 15:11

AQUA-s rendelésről van valakinek tapasztalata? Tegnap bőven munkaidőben lerendeltem a VGA-t és még az akkora autoemailen kívül nem jeleztek semmit. Iponból amikor este fél 10kor rendeltem másnap reggel 9:20-kor jeleztek hogy összerakták a csomagot. Négyig nem böfögnek fel valamit lemondom a picsába.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7916 2016.08.09. 16:21

AMD facebookon is ellopta a forradalomra vágyók szívét! Remélem a btly-s linkből összejön annyi aprópénz, hogy legalább országonként jusson 1-1 kártya mutatóba! :banplz:
Képkivágás.JPG
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7917 2016.08.09. 16:22

benőmenő írta:AMD facebookon is ellopta a forradalomra vágyók szívét! Remélem a btly-s linkből összejön annyi aprópénz, hogy legalább országonként jusson 1-1 kártya mutatóba! :banplz:
Képkivágás.JPG
Mekkora egy felesleges, haszontalan retek az a kártya... :wilting:

És a szöveg bazzeg, MASSZÍV 10%-os OC! Húúúha! És úgy látszik a 65 fok komoly fegyvertény. Ja. Annyin ment Deep 1070-ese OC-val, GTA5 ultrán. :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #7918 2016.08.09. 18:07

Moby írta:Ezt nemértem. Volt olyan terv, hogy a 950 örökre a gépedben marad? :fejvakaras:
ha nem segitessz, ma is azzal karistolok...
Avatar
arty

Hozzászólás #7919 2016.08.09. 18:13

DanielT írta:Na, a kibaszottul sikeres, nemszámítahardver generáció után, a Szotyi beparázott a Scorpio specek láttán:

Pletyók:

- Sony has looked at upping the power compared to original spec
- There was an internal worry that the Neo may look outdated compared to Scorpio next year
- How much they can adjust Neo before launch, is unknown
- Final dev kits will release around the September 7th reveal
tudva h kiket akarnak ezzel megnyerni, ertheto... baromallatok. remelem mindketto masszivat bukik az upgradelt "premiumfosaval" :(
Avatar
arty

Hozzászólás #7920 2016.08.09. 18:18

DanielT írta:Mekkora egy felesleges, haszontalan retek az a kártya... :wilting:

És a szöveg bazzeg, MASSZÍV 10%-os OC! Húúúha! És úgy látszik a 65 fok komoly fegyvertény. Ja. Annyin ment Deep 1070-ese OC-val, GTA5 ultrán. :miaz:
emlekeztetnelek, h a steamstat alapjan a gamerek nagyresze ennel gyengebb gpuval nyomja.

meg arra is, h kurvaregen volt hasznalhato kartya 99ert... (usan kivul most se lesz sehol, de talan meg ott se)

(lassal mar ki az elefantcsonttoronybol, a 970ed mogul :P)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7921 2016.08.09. 18:23

arty írta:emlekeztetnelek, h a steamstat alapjan a gamerek nagyresze ennel gyengebb gpuval nyomja.

meg arra is, h kurvaregen volt hasznalhato kartya 99ert... (usan kivul most se lesz sehol, de talan meg ott se)

(lassal mar ki az elefantcsonttoronybol, a 970ed mogul :P)
Arty te meg cseréld már le azt a 950-et! :nezze:
Ez már annyira nem is sz@r. Legalább hozza a 2 éves használt kártyák szintjét. Őszig hátha letisztul ez az agyf@sz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7922 2016.08.09. 18:56

arty írta:emlekeztetnelek, h a steamstat alapjan a gamerek nagyresze ennel gyengebb gpuval nyomja.

meg arra is, h kurvaregen volt hasznalhato kartya 99ert... (usan kivul most se lesz sehol, de talan meg ott se)

(lassal mar ki az elefantcsonttoronybol, a 970ed mogul :P)
sok kínai mobas mióta gamer?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7923 2016.08.09. 19:09

Micsu írta:sok kínai mobas mióta gamer?
ferde szemüekröl jutott eszembe (cím felrevezetö):
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7924 2016.08.09. 19:10

arty írta:tudva h kiket akarnak ezzel megnyerni, ertheto... baromallatok. remelem mindketto masszivat bukik az upgradelt "premiumfosaval" :(
Te miért is vettél erősebb videókártyát? :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7925 2016.08.09. 19:27

Arty mikor megjelent az első custom 480

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7926 2016.08.09. 19:32

DanielT írta:Mekkora egy felesleges, haszontalan retek az a kártya... :wilting:

És a szöveg bazzeg, MASSZÍV 10%-os OC! Húúúha! És úgy látszik a 65 fok komoly fegyvertény. Ja. Annyin ment Deep 1070-ese OC-val, GTA5 ultrán. :miaz:


Nálam a kukázott 970-nél 71 fok a max. stresszteszt alatt.
(Feszültségbuhera nélkül 1511 MHz-re húztam - memória 7516 MHz-en - és nem kísérleteztem tovább, mert untam, nem volt kedvem tovább tesztelni. Valahol itt lehet a 980 teljesítmény, és ezen stabil.)
Ez "picit" több, mint 10% OC.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7927 2016.08.09. 19:34

480-at kéne ennyiért adniuk, akkor nem vettem volna 970-et.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7928 2016.08.09. 19:48

Moby írta:Videó a jövőből: így készülnek a legújabb, 22 magos konzolok(PS11, XBOX9).
phpBB [media]

Én nagyon szimpatizálok a miniatürizálással, mert nekem egy baszott nagy, ocsmány Coolermaster házam van. Nem lehet hova eldugni, mélyebb, mint az íróasztal, ami mellett van, elfordítva meg lóg ki a sok kábel belőle. Nagyon gáz.
Egyetlen előnye, hogy elfér benne a 30 centis videokártya is.

A konzolok viszont elegánsan, szinte díszként állnak a nappali bútor polcán. Nem utolsó szempont.

Szóval nagyon szimpatizálok a kicsi buildekkel, de szerelni nem szeretnék benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7929 2016.08.09. 19:49

Forza Horizon 4K videó

Remélem a név kijelzések és egyéb felesleges HUD elemek kikapcsolhatóak. Forza veteránok? Mi a helyzet ilyen téren?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7930 2016.08.09. 20:14

aabyssx írta:Én nagyon szimpatizálok a miniatürizálással, mert nekem egy baszott nagy, ocsmány Coolermaster házam van. Nem lehet hova eldugni, mélyebb, mint az íróasztal, ami mellett van, elfordítva meg lóg ki a sok kábel belőle. Nagyon gáz.
Egyetlen előnye, hogy elfér benne a 30 centis videokártya is.

A konzolok viszont elegánsan, szinte díszként állnak a nappali bútor polcán. Nem utolsó szempont.

Szóval nagyon szimpatizálok a kicsi buildekkel, de szerelni nem szeretnék benne.
De ha szimpatizálsz a miniatürizálással, akkor miért van baszottnagy, ocsmány házad? Pár oldallal korábban mutattam az előző, ITX-es buildem alaplapját, egy 12ezer forintos foscsit, amiben 4.8-on ment az akkori i5-öm egy 970 társaságában. És kurvajó kis itx-es házak vannak. Ma már annyira nem ügy fasza kicsi gépet építeni, hogy az félelmetes.
Avatar
arty

Hozzászólás #7931 2016.08.09. 20:49

Micsu írta:Arty mikor megjelent az első custom 480

Kép
nem, ez a 470 után voltam (szvsz a 480 amellett kuka ár/telj!)... persze az a 73k amit benő linkelt is csak a "na!" kategória, 470ért szvsz 60-65k lenne a "korrekt" ár... na, akkor tényleg verném a fejem a falba.
Avatar
arty

Hozzászólás #7932 2016.08.09. 20:56

DanielT írta:Forza Horizon 4K videó

Remélem a név kijelzések és egyéb felesleges HUD elemek kikapcsolhatóak. Forza veteránok? Mi a helyzet ilyen téren?
_MINDEN_ ki/be kapcsolható. Bár van visszalépés, régen a kocsik feletti neveknél volt on/off/multionly, manapság már csak on/off van :/
Avatar
arty

Hozzászólás #7933 2016.08.09. 21:01

DanielT írta:Te miért is vettél erősebb videókártyát? :miaz:
nekem se pálya a 460, mert szerencsére megtehetem, hogy jobbat vegyek. 470 és felette, ami nekem okés, az alatt nemigazán (kell az fhd1080, extrémebb butítás nélkül)

így most lett 1440-ről dáunszemplingelt ultra, az se rossz ;) ;) ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7934 2016.08.09. 21:05

arty írta:nekem se pálya a 460, mert szerencsére megtehetem, hogy jobbat vegyek. 470 és felette, ami nekem okés, az alatt nemigazán (kell az fhd1080, extrémebb butítás nélkül)

így most lett 1440-ről dáunszemplingelt ultra, az se rossz ;) ;) ;)
Tehát szerettél volna szebb grafikát, magasabb felbontást, stabilabb frameratet?
Avatar
arty

Hozzászólás #7935 2016.08.09. 21:08

DanielT írta:Tehát szerettél volna szebb grafikát, magasabb felbontást, stabilabb frameratet?
persze
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7936 2016.08.09. 21:11

arty írta:persze
Tehát jobb hardvert vettél, a jobb minőség érdekében.

Na ennek fényében kérlek magyarázd el az alábbi mondatodat, ami egy olyan gépről szól, amiben jobb hardver, MITÖBB pont egy jobb GPU van.

"tudva h kiket akarnak ezzel megnyerni, ertheto... baromallatok. remelem mindketto masszivat bukik az upgradelt "premiumfosaval" :("
Avatar
Moby

Hozzászólás #7937 2016.08.09. 21:27

Azthiszem kész. Ennél többet nincs kedvem már gecizni vele. Ezeket az okádékszar ventiket valamikor még lecserélem, mer valami kabarészarok. Sohatöbbetcorsair. A molexekből semmi nem látszik, de leglább én tudom, hogy be vannak harisnyázva. Ennyi. Ez a tétem az idei évre. Jövőre építek egy ultrabrutált. Átgázolva az elveimen, minden feláldozva a kozmetika oltárán vizezve lesz, hardtubeok, és EK cuccok lesznek mindenhol. Majd csinálok fasza képeket, fáradt vagyok most ehhez, érjétek be evvel a fossal. Fin.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7938 2016.08.09. 21:39

Moby írta:Azthiszem kész. Ennél többet nincs kedvem már gecizni vele. Ezeket az okádékszar ventiket valamikor még lecserélem, mer valami kabarészarok. Sohatöbbetcorsair. A molexekből semmi nem látszik, de leglább én tudom, hogy be vannak harisnyázva. Ennyi. Ez a tétem az idei évre. Jövőre építek egy ultrabrutált. Átgázolva az elveimen, minden feláldozva a kozmetika oltárán vizezve lesz, hardtubeok, és EK cuccok lesznek mindenhol. Majd csinálok fasza képeket, fáradt vagyok most ehhez, érjétek be evvel a fossal. Fin.
Kép
Várom a jobb képeket, mert ezt szívesen elnézegetem. Nagyon szép munka, igényes design, gratulálok hozzá! :worship: :eljen: :worship: :eljen: :worship: :eljen:

Büszkébb lehetsz rá, mint a PS4 segglyukának tágítására. :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7939 2016.08.09. 21:46

Moby írta:Azthiszem kész. Ennél többet nincs kedvem már gecizni vele. Ezeket az okádékszar ventiket valamikor még lecserélem, mer valami kabarészarok. Sohatöbbetcorsair. A molexekből semmi nem látszik, de leglább én tudom, hogy be vannak harisnyázva. Ennyi. Ez a tétem az idei évre. Jövőre építek egy ultrabrutált. Átgázolva az elveimen, minden feláldozva a kozmetika oltárán vizezve lesz, hardtubeok, és EK cuccok lesznek mindenhol. Majd csinálok fasza képeket, fáradt vagyok most ehhez, érjétek be evvel a fossal. Fin.
Kép
:taps: :eljen: szép lett, gratula. Mostmár nincs hova tovàbb, elkell adni és kezdeni elölről!
:banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7940 2016.08.09. 21:49

Moby írta:Azthiszem kész. Ennél többet nincs kedvem már gecizni vele. Ezeket az okádékszar ventiket valamikor még lecserélem, mer valami kabarészarok. Sohatöbbetcorsair. A molexekből semmi nem látszik, de leglább én tudom, hogy be vannak harisnyázva. Ennyi. Ez a tétem az idei évre. Jövőre építek egy ultrabrutált. Átgázolva az elveimen, minden feláldozva a kozmetika oltárán vizezve lesz, hardtubeok, és EK cuccok lesznek mindenhol. Majd csinálok fasza képeket, fáradt vagyok most ehhez, érjétek be evvel a fossal. Fin.
Kép
azt mondja fos. a marha... haha. azert szeretned ha megdicsernenk. tessek: kurva jol nez ki! :guluszem1:
a procihütön is lehetne valami picike piros. rajzoltass rá valamit a kölykökkel vagy tudomisén!

szerk.: tehat a Skylake upgrade van halasztva, ha jol ertem? vmi pirosasan vilagitos alaplap is jo lenne.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7941 2016.08.09. 21:51

Moby írta:Azthiszem kész.
Kép
Szép lett. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7942 2016.08.09. 21:52

Töfike!

Dani: az is valami sokkal jobbnak indult (az eleje mindig gány), csak érdekmúlt, meg az kényszer volt az üvöltő hűtés miatt.

SlickAdam: a kép fos, nem a gép :)
Avatar
arty

Hozzászólás #7943 2016.08.09. 21:53

DanielT írta:Tehát jobb hardvert vettél, a jobb minőség érdekében.

Na ennek fényében kérlek magyarázd el az alábbi mondatodat, ami egy olyan gépről szól, amiben jobb hardver, MITÖBB pont egy jobb GPU van.

"tudva h kiket akarnak ezzel megnyerni, ertheto... baromallatok. remelem mindketto masszivat bukik az upgradelt "premiumfosaval" :("
konzolon 5 évente kell "áprgéd", ha párévente félgent ugrunk, vagy néha még kissebbet (S modell), a mostani elkurvultabbnál is elkurvultabbak lesznek a multicímek fejlesztői (ha ez egyáltalán még lehetséges)... a konzolt annak ígéretével vettem, hogy 5 évig kitart, nem kell foglalkozni vele - pláne pl a one induló doboza is perfekt (bár nem kicsi), kellően halk.

a perf hajszolást, áprgédelgedést igazán meghagyhatták volna pöcén....
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7944 2016.08.09. 21:54

Moby írta:Töfike!

Dani: az is valami sokkal jobbnak indult (az eleje mindig gány), csak érdekmúlt, meg az kényszer volt az üvöltő hűtés miatt.

SlickAdam: a kép fos, nem a gép :)
jajjj viccezek baszki.:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7945 2016.08.09. 21:55

igen, normális konzol kellett volna 3 éve nem telefonpowwa, 2 konzol gyártónként ugyanarra a játékokra, neopc
Avatar
arty

Hozzászólás #7946 2016.08.09. 21:56

Moby írta:Azthiszem kész. Ennél többet nincs kedvem már gecizni vele. Ezeket az okádékszar ventiket valamikor még lecserélem, mer valami kabarészarok. Sohatöbbetcorsair. A molexekből semmi nem látszik, de leglább én tudom, hogy be vannak harisnyázva. Ennyi. Ez a tétem az idei évre. Jövőre építek egy ultrabrutált. Átgázolva az elveimen, minden feláldozva a kozmetika oltárán vizezve lesz, hardtubeok, és EK cuccok lesznek mindenhol. Majd csinálok fasza képeket, fáradt vagyok most ehhez, érjétek be evvel a fossal. Fin.
Kép
basszus, ezt be kéne valami versenyre nevezned :) de legalább egy logout írást megérdemelne.

nem lesz mostanában a péhának valami modding találkozója? :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7947 2016.08.09. 21:59

SlickAdam írta:szerk.: tehat a Skylake upgrade van halasztva, ha jol ertem? vmi pirosasan vilagitos alaplap is jo lenne.
Egyelőre igen. A játékok még racionálisan nem igénylik, és bár gecijó az 6700, nincs mit szépíteni, odabasz mindennek, de fasságnak fog hangzani: valami különlegeset szeretnék majd csinálni. Valami kicsit egzotikus, kicsit más, nem lesz benne 4000$-os xeon, de minimum valami x99, vagy valami hasonló. Idén már nem. Nem tagadom, rákaptam a dolog ízére. Már nem elég, ha valami gyors. Több kell. Exkluzív kell. Szép kell, különleges kell, nekem kell megálmodnom részleteiben :) Olyanok épülnek a fórumokon, hogy leolvad az ember agya. Ezt is szívesen nézegetem most, de már máshol járnak a tervek. Ettől sokkal-sokkal messzebb :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7948 2016.08.09. 21:59

arty írta:a konzolt annak ígéretével vettem, hogy 5 évig kitart, nem kell foglalkozni vele
Pedig milyen faszán kitartottak! Ejj, de kár, hogy ebbe a fantasztikus ökoszisztémába belerondítanak. ;(((((
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7949 2016.08.09. 21:59

most kicsit "meg is zuhantam" az uj Moby design lattan. gondoltam lecserelem a csunya Noctua ventiket szürke Noctua-kra a procihütön, meg teszek egy kis ledsort a gepbe, de a picsaba nem lennek ehhez kepest, ugyhogy hagyom az egeszet. maradt fagyira.:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2016.08.09. 22:00-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #7950 2016.08.09. 21:59

Micsu írta:igen, normális konzol kellett volna 3 éve nem telefonpowwa, 2 konzol gyártónként ugyanarra a játékokra, neopc
jah, a mostaninál 50%-al erősebbel kurvára előrébb lennének :D (és megint túllennénk egy fél-csődgenen, ordítana a hűtése (a péest el se tudnám képzelni :D ), stb.)

felejtsük már el a "normális" konzolt, mert olyan nem létezik. pontosabban de: a ps4 kurvajó alap ... sajna a japánok nem értik a szoftver részt, a vásárlók atomigénytelenek a frémre (nincs felháborodás, nem-vásárlással tiltakozás, ésatöbbi), a fejlesztők/kiadók nagyrésze meg ennek megfelelően "főz".
Avatar
Moby

Hozzászólás #7951 2016.08.09. 22:08

SlickAdam írta:most kicsit "meg is zuhantam" az uj Moby design lattan. gondoltam lecserelem a csunya Noctua ventiket szürke Noctua-kra a procihütön, meg teszek egy kis ledsort a gepbe, de a picsaba nem lennek ehhez kepest, ugyhogy hagyom az egeszet. maradt fagyira.:D
Bolond vagy, nagyon szép az a gép, nagyon megéri vele foglalkozni. Csak előbb add le a dogádat... :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7952 2016.08.09. 22:35

SlickAdam írta:most kicsit "meg is zuhantam" az uj Moby design lattan. gondoltam lecserelem a csunya Noctua ventiket szürke Noctua-kra a procihütön, meg teszek egy kis ledsort a gepbe, de a picsaba nem lennek ehhez kepest, ugyhogy hagyom az egeszet. maradt fagyira.:D
azért néha játsszál is :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7953 2016.08.09. 22:54

Moby írta:De ha szimpatizálsz a miniatürizálással, akkor miért van baszottnagy, ocsmány házad? Pár oldallal korábban mutattam az előző, ITX-es buildem alaplapját, egy 12ezer forintos foscsit, amiben 4.8-on ment az akkori i5-öm egy 970 társaságában. És kurvajó kis itx-es házak vannak. Ma már annyira nem ügy fasza kicsi gépet építeni, hogy az félelmetes.

Történelmi oka van. Nagyok az alkatrészek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7954 2016.08.09. 23:19

Micsu írta:azért néha játsszál is :D
szoktam, nyugi :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7955 2016.08.10. 00:08

No éns fejlesztettem... :)
Hirtelen felindulásbol vettem egy lapot, asus z97-est, mer szarul nézett már ki a mATX lap az ATX házban, meg ez franko matt fekete, kell még egy hütő, meg a kábelezést megcsinálom...

Najo meg kicsit tán ezzel huzni is tudnék valamicskét a rendszeren, igaz nem k-s a procim, de igy ramok sem csak max 1600-on tudnak menni.
Igy legalább lesz indokom nekiállni a kábeleknek, hamár ugyis szétkell bontani
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7956 2016.08.10. 09:23

arty írta:jah, a mostaninál 50%-al erősebbel kurvára előrébb lennének :D (és megint túllennénk egy fél-csődgenen, ordítana a hűtése (a péest el se tudnám képzelni :D ), stb.)

felejtsük már el a "normális" konzolt, mert olyan nem létezik. pontosabban de: a ps4 kurvajó alap ... sajna a japánok nem értik a szoftver részt, a vásárlók atomigénytelenek a frémre (nincs felháborodás, nem-vásárlással tiltakozás, ésatöbbi), a fejlesztők/kiadók nagyrésze meg ennek megfelelően "főz".
mar mondtam h az a baj h anno elkenyeztettek minket tulpowazott konzolokkal, vallaltak par ev bukot ezzel megszorongatva a pcs szegmenst
Curgen elvan baszva tobb szinten is
Legnagyobb bizonyitek aby pc ganyokasa :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7957 2016.08.10. 11:00

Steam Controller elsö benyomasok

hetfö delutan adtak fel Hollandiaban, ma kora reggel mar itt is volt.
csomagolas: nagyon egyszerü, semmi csicsa. nem szamit.

kényelem:
megteszi. az ABXY gombokat szidjak sokan, hogy hulye helyen vannak, ez teny, de ha ugy fogod kezbe az iranyitot, hogy a jobb tapipad közepen van kabe a huvelykujjad vege, akkor konnyeden el lehet erni a rendes gombokat is. nekem WiiU kontroller utan kb 0 mp megszokni.

anyaghasznalat es egyebek:
- naggyabol pariban az alap X360 kontrollerrel (assembled in USA)
- tud csipogni, egyszerü melodiakat visszaadni bekapcsolaskor es hasonlok. aranyos
- dongle jár és usb kabel is.
- csillogos resz tenyleg debilseg, mert elsö kezbefogas utan undoritoan nez ki
- analog es ABXY gombok teljesen rendben
- back es start gombokra az angol kifejezes ugrik be: spongy
- LB es RB gombok bumszlik, borzadalmasan hangosan kattannak
- LT es RT: rövid az utjuk, de rendben vannak. teljesen lent meg rajuk lehet nyomni egy klikkert, ez plusz funkcio lehet jatekban. najsz
- tapipadok. meglepöen pontosak. ahogy kepzeltem. sokkal jobbak, mint egy atlagos laptop taccspad, de nem egeszen MAC szint. nyilvan, hisz muanyag, de közel vannak ahhoz hasznalat közben. tudnak haptic feedback-et is, de nagyon egyszerü, különbözö erössegüre allithato rezgesröl van csak szo. hulye a hangja, de fülessel nem lehet gond. a jobb oldaliet kikapcsoltam azonnal. ja es kattannak is, szinten jo hangosan.:)
- hatul jobb es baloldalt kattinthato panel, szinten extra funkciokert. okossag. mondanom sem kell, hogy hangosan kattannak,
- gyro-t meg nem probaltam
- a ca. 40 euro (akcios ar) rendben van a kvalitiert, 360-as is ekörül lehet, ha nem csal az emlekezetem

hasznalat:
- müködeset Big Picture modban felesleges ecsetelni, igen, pontosan olyan. hozza lehet regizni profilhoz, hogy kesöbb azonnal felismerje, barhol hasznalja az ember
- community es sajat jatek profilok importalhatok / exportalhatok. minden konfiguralhato, amit csak el tudsz kepzelni. masodlagos funkciok, triggerek, erzekenysegek, rezgesek, ...
- jatekon belül: barmilyen szépites nelkul: KURVA JO!. nem normal kontrollert helyettesitendö született, ahhoz tul furak a fizikai jellemzöi. na de amire megalmodtak, azaz pistikenek (es nekem), hogy alapvetöen Keyboard+Egér-t tamogato jatekokkal nyomulhasson kanaperöl, arra baromira jo. ez gyakorlatilag a jobb tapipadnak köszönhetö. az az eger. egyaltalan nem erzem furanak. olyan, mint egy enhanced jobb analog kar. nyilvan nem annyira pontos, mint asztalon egy dedikalt eger, kisebb a jatektere, nagyobb mozdulatnal ismetelt simitasra lehet szükseg, de hasznalhatosagban kabe az analog es rendes eger köze tennem, közelebb az egerhez. talan meg online is lehetne vele menni lövöldebe kezdö szinten. Oblivion-t probaltam es egyszerüen tökeletes a nezelödes vele. az aprobb mozdulatokat is akadozas nelkul beveszi, siman suhannak, pedig az erzekenyeg csuszkahoz meg hozza se nyultam. bal tapipad leginkabb arra lesz jo ugy latom, hogy erintesre felhozzon vele az ember egy 2-12-es hotkey racsot, hogy aztan a masodperc töredeke alatt kivalassza, ami kell, majd klikkre aktivalja. baromi jo. igy hirtelen azt kell mondjam, hogy ezzel barmilyen regebbi akcio jatek tökeletesen jatszhato (este belövöm Shadow Man-t :szeret: ). pl. nem kell Mass Effect gány se (bar a jobbfele pöcsök berakjak az ikonokat is tudom...), ezzel is termeszetes, kanapes iranyitast lehet konfiguralni. vagyis nyilvan megtettek mar rengetegen, csak import es kesz. söt, meg egy olyan lassabb totalisan egerre szuletett jatek is kezelhetö vele, mint pl a Heroes, amit tologatok mostanaban. csak ott a betük tul aprok a kanapehoz.

mindent centet megert a 2016-ban gyengecske anyaghasznalat es idegesitö kattanasok ellenere is. le vagyok nyügözve. legszivesebben vennek egy tartalek peldanyt is arra az esetre, ha leallnanak vele.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7958 2016.08.10. 11:04

Én még mindig értetlenül állok a félgen előtt. Elvileg a mostaniak szépen fogynak, főleg a ps4. Másfél évet kéne még kibekkelniük és már arcvesztés nélkül jöhetne a tényleges új gen HBM2-vel, meg normális cpu-val meg 1070 körüli powával.
Egyszerűen nem áll össze. Aki vérkonzolos az elvan a mostaniakkal is, aki meg PC-re migrált, azt úgysem fogják visszacsábítani egy olyan vassal, amiben a 2 évvel ezelőtti vga-juk van brutál cpu bottleneckkel. :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7959 2016.08.10. 11:07

benőmenő írta:Én még mindig értetlenül állok a félgen előtt. Elvileg a mostaniak szépen fogynak, főleg a ps4. Másfél évet kéne még kibekkelniük és már arcvesztés nélkül jöhetne a tényleges új gen HBM2-vel, meg normális cpu-val meg 1070 körüli powával.
Egyszerűen nem áll össze. Aki vérkonzolos az elvan a mostaniakkal is, aki meg PC-re migrált, azt úgysem fogják visszacsábítani egy olyan vassal, amiben a 2 évvel ezelőtti vga-juk van brutál cpu bottleneckkel. :fejvakaras:
Simán lehet, hogy közel másfél év múlva jön. Az xbox akörül, a neoról meg annyit tudni, hogy 2017.
Avatar
deep

Hozzászólás #7960 2016.08.10. 11:32

benőmenő írta:Én még mindig értetlenül állok a félgen előtt. Elvileg a mostaniak szépen fogynak, főleg a ps4. Másfél évet kéne még kibekkelniük és már arcvesztés nélkül jöhetne a tényleges új gen HBM2-vel, meg normális cpu-val meg 1070 körüli powával.
Egyszerűen nem áll össze. Aki vérkonzolos az elvan a mostaniakkal is, aki meg PC-re migrált, azt úgysem fogják visszacsábítani egy olyan vassal, amiben a 2 évvel ezelőtti vga-juk van brutál cpu bottleneckkel. :fejvakaras:
Új gen 2020 előtt nem lesz, ezt most megmondom.
Avatar
Necro

Hozzászólás #7961 2016.08.10. 12:27

Megjott a vga-m. 10 perccel kesobb ert a felismeres hogy adtam 20k borravalot, igy tenyleg draga lett. (Este fel kell hivnom oket, lehet visszaadjak)
Avatar
deep

Hozzászólás #7962 2016.08.10. 13:02

Necro írta:Megjott a vga-m. 10 perccel kesobb ert a felismeres hogy adtam 20k borravalot, igy tenyleg draga lett. (Este fel kell hivnom oket, lehet visszaadjak)
Gáláns gesztus volt részedről :D Hogy sikerült?
Avatar
Necro

Hozzászólás #7963 2016.08.10. 13:29

Gondolom összefogtam két huszast.
Avatar
deep

Hozzászólás #7964 2016.08.10. 13:29

Necro írta:Gondolom összefogtam két huszast.
Ja hogy kp...
Avatar
Moby

Hozzászólás #7965 2016.08.10. 13:45

Én tökre azt hittem, hogy manapság már csak a drogkereskedők fizetnek készpénzzel (vagy már ők sem) :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #7966 2016.08.10. 13:50

Asszem nekem valami %-ba kerül utalgatni (nem tudom, nem szoktam) meg most épp ez volt... Ha lett volna Paypal mint opció nyilván kifizetem azzal.
Avatar
deep

Hozzászólás #7967 2016.08.10. 13:57

Necro írta:Asszem nekem valami %-ba kerül utalgatni (nem tudom, nem szoktam) meg most épp ez volt... Ha lett volna Paypal mint opció nyilván kifizetem azzal.
Aztán a bankkártyás fizetésről hallottál-e, aminek költsége az eladót terheli? BTW melyik türhő cég az amelyik megszámolja a pénzt, mert nyilván megteszi ezt, majd amikor látja, hogy több, nem adja vissza?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7968 2016.08.10. 14:01

Necro írta:Megjott a vga-m. 10 perccel kesobb ert a felismeres hogy adtam 20k borravalot, igy tenyleg draga lett. (Este fel kell hivnom oket, lehet visszaadjak)
Grat, és aucs. Remélem megúszod olcsóbban! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7969 2016.08.10. 14:16

Necro írta:Asszem nekem valami %-ba kerül utalgatni (nem tudom, nem szoktam) meg most épp ez volt... Ha lett volna Paypal mint opció nyilván kifizetem azzal.
Melyik 1070-et vetted nyaralás helyett? :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #7970 2016.08.10. 14:17

deep írta:Aztán a bankkártyás fizetésről hallottál-e, aminek költsége az eladót terheli? BTW melyik türhő cég az amelyik megszámolja a pénzt, mert nyilván megteszi ezt, majd amikor látja, hogy több, nem adja vissza?
A bankkártyás fizetés felett most átsiklottam, leginkább azért mert mióta nézegetm az AQUA-at azóta megy hogy ingyen van a pikkpakk pontos szállítás, majd amikor rendeltem kiderült hogy csak 70000 forintos árig, ami akkora vicc hogy ott kellett volna hagynom a picsába az egész boltot (lehet pikkpakk saját limitje, de én attól még leszarom), így szerintem életemben először fizettem azért bárhol szállítási költséget mert a cuccom TÚL DRÁGA.

Transoflex volt a futár, este majd kiderül mire jutnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Necro 2016.08.10. 14:17-kor.
Avatar
Necro

Hozzászólás #7971 2016.08.10. 14:17

Moby írta:Melyik 1070-et vetted nyaralás helyett? :)
Asszem ami nektek van, MSI gaming X.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7972 2016.08.10. 14:42

Necro írta:Asszem ami nektek van, MSI gaming X.
Grathozzá :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #7973 2016.08.10. 15:14

Necro írta:Asszem ami nektek van, MSI gaming X.
Megérte azt a plusz 20k-t is! Reméljük visszaadják a férgek azért.
Avatar
arty

Hozzászólás #7974 2016.08.10. 15:32

Micsu írta:mar mondtam h az a baj h anno elkenyeztettek minket tulpowazott konzolokkal, vallaltak par ev bukot ezzel megszorongatva a pcs szegmenst
Curgen elvan baszva tobb szinten is
Legnagyobb bizonyitek aby pc ganyokasa :D
es a tulpowazott konzolokon pont igy szaggatott csomo jatek, pont ugyanigy voltak allejtos cuccok, stbstbstb... csak mellette a fos meg draga is volt es cserebe 8 evig vergodhettel rajtuk, mert paraztak a konzolgyarosok es kellett a "tuti" love...

ez a gen semmivel nincs jobban elbaszva, mint a korabbiak es az elbaszasok raadasul elsosorban szoftveresek (evezredes lemaradas a steammel, a vilaggal szemben)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7975 2016.08.10. 15:35

arty írta:es a tulpowazott konzolokon pont igy szaggatott csomo jatek, pont ugyanigy voltak allejtos cuccok, stbstbstb... csak mellette a fos meg draga is volt es cserebe 8 evig vergodhettel rajtuk, mert paraztak a konzolgyarosok es kellett a "tuti" love...
Mégse cserélték őket 2,5 év után. :miaz: Mé? Mijé? MÉT?! :conf:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7976 2016.08.10. 15:47

Moby írta:Én tökre azt hittem, hogy manapság már csak a drogkereskedők fizetnek készpénzzel (vagy már ők sem) :D
mondja a hardverapró sztárja :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7977 2016.08.10. 15:58

Micsu írta:mondja a hardverapró sztárja :D

HE?
Én onnan nem veszek semmit (néha játékot). A használt szarjaimat adom csak el ott.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7978 2016.08.10. 16:08

Moby írta:HE?
Én onnan nem veszek semmit (néha játékot). A használt szarjaimat adom csak el ott.
ez a leald, itt vmit be kell szólni
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #7979 2016.08.10. 17:02



Még pár óráig ingyen tölthető steamről.
Avatar
Necro

Hozzászólás #7980 2016.08.10. 17:03

Moby írta:Grathozzá :eljen:
Köszcsi!

Vissza: “Leáldozott.hu”