A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78331 2024.09.07. 09:13

Dodzillásgatást kicsimmel mindenkinek! Megyek átvenni ennek tiszteletére az astro botot amit a konzolvilag képtelen volt release napra boltba tenni, pedig direkt arra kerültem.

Alza meg reggelre idecsapta.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #78332 2024.09.07. 10:01

DanielT írta:Dodzillásgatást kicsimmel mindenkinek! Megyek átvenni ennek tiszteletére az astro botot amit a konzolvilag képtelen volt release napra boltba tenni, pedig direkt arra kerültem.

Alza meg reggelre idecsapta.
nálam is ez volt, lemondtam, besétáltam a mediamarktba, azt levettem a polcról…
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78333 2024.09.07. 10:03

Ez is csak képzelődés, nem is ezt mondja a buzi.

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #78334 2024.09.07. 12:19

Köszönöm mindenkinek aki woke mentes születésnapot kívánt nekem:D puszi
Avatar
Moby

Hozzászólás #78335 2024.09.07. 13:28

donatus13 írta:Köszönöm mindenkinek aki woke mentes születésnapot kívánt nekem:D puszi
HBD!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78337 2024.09.07. 20:33

donatus13 írta:Köszönöm mindenkinek aki woke mentes születésnapot kívánt nekem:D puszi
Boldogot ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78338 2024.09.07. 21:26

donatus13 írta:Köszönöm mindenkinek aki woke mentes születésnapot kívánt nekem:D puszi
Isten éltessen!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78339 2024.09.07. 21:42

neoreg írta::banplz:
1725730884321587.jpg
:taps: :taps: :taps:

Ma lehet, hogy még addig is eljutok, hogy kibontsam!
Avatar
Botond

Hozzászólás #78340 2024.09.08. 00:51

Lepörgött a Days Gone, pc-n, ráadásul a DRM mentes GOG-on, szólóban.

Sok újat nem tudok mondani a ps5-ös végigjátszásos verdikthez képest, de
- korábban nehezményeztem, hogy nyújta a frémet, pc-n, de visszaolvasva a ps5 verdiktet, hát ott is, ez a játék második felére kb elmúlt, vagy megszoktam, de ott már nem tűnt fel
- az xbox360 kontroller még mindig bestest, egy élmény volt normális kontrollerrel játszani a játékot, plusz két pont kapásból a ps5 verzióhoz képest
- a natív 4k se volt bántó a szemnek és a fix120 frém se, még akkor se az elején kicsit lopott a frémekből vmiért
- óvatosan kell játszani, mert ha túl gyorsan vezetünk, akkor a hw nem tudja betölteni a textúrákat és akkor még a quest is bebuggol! Nem csak a ps4 gyenge ehhez, hanem, a ps5 és egy 7800x3D+7900XTX kombó is. Az érintett küldi esetén állni kell egyhelyben, nem elindulni, megvárni a pofázás végét, és úgy hajtani a quest helyszínre, akkor jó. Bebugzott ps5ön és pc-n is a küldi, vicc.

Sztori meg a gémpléj is még mindig nagyon egyben van és jó arányban, akinek kimaradt az pótolja akár az 1280p akár a 2160p megoldást, mindkettő szép és jó pertíz!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78341 2024.09.08. 07:51

Botond írta:Days Gone.txt
Szégyen, hogy Days Gone 2 helyett valami live service fost kell fejleszteniük a Sony utasítására. :shakehead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78342 2024.09.08. 08:09

neoreg írta:Szégyen, hogy Days Gone 2 helyett valami live service fost kell fejleszteniük a Sony utasítására. :shakehead:
Concord, Foamstars, Naughty ki se adott játéka, meg a többi moslék után retteghet a Sony meg a stúdiók is, de ha ezen túlleszünk akkor jöhet egy jobb korszak. Nyomorék Bungie is a szemük láttára rohadt szét, pedig azok már a Halo 3 óta az iparág söpredékét képviselik.

Végignyomtuk coop ban a Destiny 2 majdnem összes epizódot, egyik rosszabb mint a másik.

Ami a fő problémám, hogy tegnap kipróbáltam az Astro-t (ami a hálószobai miniledes tv megléte óta az első 20 perces játék etap volt) és a méret+távolság miatt rosszul lettem pár perc után. Ha a kamerát forgatom, az olyan mintha a szoba falát forgatnám. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78343 2024.09.08. 10:16

DanielT írta:Concord, Foamstars, Naughty ki se adott játéka, meg a többi moslék után retteghet a Sony meg a stúdiók is, de ha ezen túlleszünk akkor jöhet egy jobb korszak. Nyomorék Bungie is a szemük láttára rohadt szét, pedig azok már a Halo 3 óta az iparág söpredékét képviselik.

Végignyomtuk coop ban a Destiny 2 majdnem összes epizódot, egyik rosszabb mint a másik.

Ami a fő problémám, hogy tegnap kipróbáltam az Astro-t (ami a hálószobai miniledes tv megléte óta az első 20 perces játék etap volt) és a méret+távolság miatt rosszul lettem pár perc után. Ha a kamerát forgatom, az olyan mintha a szoba falát forgatnám. :wilting:
Én nem akartam beleszólni, mert mindenki azt csinál amit akar, de nálam a 77 colos qd-olednek (ha jól értettem neked meg 75 col a miniled) a nézőtávolsága az olyan 6-8 méter (attól függően, hogy a kanapéra vagy elé a földre ül le az ember), az a kellemes távolság egy ekkora kijelzőhöz, és hát fingom nincs mekkora hálószobád van, de meglepne, ha 6-8 méter lenne az ágyban a fejed és a szembefal között.
Mármint nem lehetetlen nyilván, de mióta nekem van beleszólásom a lakásaim kialakításába fal szintig, azóta nem volt olyan hálószobám ami 2,5 méternél nagyobb bármelyik irányba. És tv sincs benne, oda csak aludni járok, a tv-zést letudom az összes többi helyiségben.

Amúgy én is beszoptam a colozást. Szüleimhez a kukatv-nek egy 48c1 van, mert kb akkora fér el azon a falon, és olyan 1,5-2 méterről szoktunk rajta osztottképernyős gémingelni hébe-hóba a fiammal, meg néha megy rajta vmi streaming film/sorozat, és azt vettem észre, hogy kicsi. Méregettem, sikítva elférne egy 55ös, úgy hogy ki lehessen nyitni még mellette az erkélyajtót is, de a 48as lg oled olyan bénán van kialakítva ezzel az alsó harmadon elektronika, felső 2/3 meg csak a kijelző, és 5 mm vastag, hogy nincs erőm szenvedni vele, hogy visszajusson a dobozba és felhozzam pestre és hirdetgessem, mert a 48asnak pont sehol nem lenne helye. De majd egyszer erőt veszek magamon és ott csere lesz még, mert azt a colt én se találtam el jól. Évente megy összesen 20-30 órát, szóval azért nem egy kritikus pont, de na, azért bassza az agyam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78344 2024.09.08. 13:55

4ks tartalomnal 2,5 metert ajanlanak 77 colnal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78345 2024.09.08. 17:14

DanielT írta::taps: :taps: :taps:

Ma lehet, hogy még addig is eljutok, hogy kibontsam!
Szerintem jobban is jársz, ha a fóliában hagyod. Olyan gyomorforgató difficultyspikeok vanna benne, hogy nagyon közel járok hozzá, hogy kettébasszam a lemezt. Vagy végig se megy, és eladom.
Avatar
arty

Hozzászólás #78346 2024.09.08. 17:43

DanielT írta:Aki vitatja a woke jelenséget annak el kéne gondolkoznia, hogy miért nem volt erről szó 10 20 30 éve. Lásd Aliens, vagy bármi, szó szerint. Bármi.

Ignoranciával nem lehet lesöpörni a témát az asztalról.
mert a széplelkü internetfijuk kibírták, hogy minden századik filmben volt egy "erős nő". most, hogy akár már minden huszadikban van egy, kiborult a bili, elszakadt a cérna... a kaukázusi erős, maszkulin fehér férfi támadás, sőt kiírtás alatt áll, lassan kisebbségbe szorul!!!

Pont ez a vicc, hogy ma egy alien vagy egy terminator2 AZONNAL woke lenne: amint moziba kerülne, talán már formálódna is ellene a bojkott. (bár nemtom anno meglepetés-siker volt-e az alien vagy óriási hájpal várták... az előbbieknek van ma is reményük, h megússzák, de az utóbbiak brutális savat kapnak AZONNAL)

Nyilván nem segíti a dolgot, hogy brutális szélsőségek formálódnak mindkét oldalon, a 27. nemi identitás és társai borzalmasan hergelhetnek egy amcsit, ezt abszolut megértem (hogy téged itt miért, azt nem).
Node a kultúrharcot vívni kell, még itt a fasiszta diktatúrában is, ahol aztán egy magát unikornisnak vallót simán megköveznek úgyegyébként :D
Avatar
arty

Hozzászólás #78347 2024.09.08. 17:47

DanielT írta:Ez is csak képzelődés, nem is ezt mondja a buzi.

Kép
Szörnyű, ahogy kinéz a művészúr. És amit mond, az miatt élve kéne elégetni. :wow3:

Mostmár tudjuk miért lesz fos az indyjáték. Nem az előítéleteink miatt, az tuti! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #78348 2024.09.08. 17:53

DanielT írta:Concord, Foamstars, Naughty ki se adott játéka, meg a többi moslék után retteghet a Sony meg a stúdiók is, de ha ezen túlleszünk akkor jöhet egy jobb korszak. Nyomorék Bungie is a szemük láttára rohadt szét, pedig azok már a Halo 3 óta az iparág söpredékét képviselik.

Végignyomtuk coop ban a Destiny 2 majdnem összes epizódot, egyik rosszabb mint a másik.

Ami a fő problémám, hogy tegnap kipróbáltam az Astro-t (ami a hálószobai miniledes tv megléte óta az első 20 perces játék etap volt) és a méret+távolság miatt rosszul lettem pár perc után. Ha a kamerát forgatom, az olyan mintha a szoba falát forgatnám. :wilting:
egyébként van annyi bukta, ami után egy sony-méret változtat az irányon?
vagy az ESETLEGES fortnájt-milliárdok annyira vonzók, hogy SOHA nem adják fel?
....kétségeim vannak, hogy kap-e második esélyt a sok tehetség :(

egy tisztességes eladásokat hozó days gone2 helyett REMÉLEM jön ott is a brutális bukta, aztán .... bezárás?
de mivan ha elmegy 2-3 kulcsember és utána már hiába kap lehetőséget a Bend egy dg2-re??? :(
Avatar
arty

Hozzászólás #78349 2024.09.08. 17:57

Micsu írta:A probléma szerintem ott van amikor már elő van írva hány % nőnek, néger, meleg szereplőnek kell szerepelnie az adott blockbusterben, hol van ilyenkor az alkotó szabadság? Persze tudom ők mehetnek a művész részlegre. Az hogy Tolkien létrehoz egy világot, ahol az elfek nagyfülű fehér humanoidokok abból nem csinálunk feketét csak mert kell, etc etc
alapvetően egyetértenék, de szerintem te is tudod, h "alkotói szabadággal" a mai napig rabszolgát tartanának texasban :) bárcsak maguktól lennének jobb emberek az emberek, jah.... én is erről ábrándozok sokszor! ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #78350 2024.09.08. 18:18

Moby írta:Szerintem jobban is jársz, ha a fóliában hagyod. Olyan gyomorforgató difficultyspikeok vanna benne, hogy nagyon közel járok hozzá, hogy kettébasszam a lemezt. Vagy végig se megy, és eladom.
Utóbbiban maradtunk. Köszönöm szépen a készítőknek, és innen üzenem nekik: basszátok szájba a japán kurva anyátokat!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78351 2024.09.08. 18:19

arty írta:mert a széplelkü internetfijuk kibírták, hogy minden századik filmben volt egy "erős nő". most, hogy akár már minden huszadikban van egy, kiborult a bili, elszakadt a cérna... a kaukázusi erős, maszkulin fehér férfi támadás, sőt kiírtás alatt áll, lassan kisebbségbe szorul!!!

Pont ez a vicc, hogy ma egy alien vagy egy terminator2 AZONNAL woke lenne: amint moziba kerülne, talán már formálódna is ellene a bojkott. (bár nemtom anno meglepetés-siker volt-e az alien vagy óriási hájpal várták... az előbbieknek van ma is reményük, h megússzák, de az utóbbiak brutális savat kapnak AZONNAL)

Mirol beszelsz? Teljesen rendben volt Ripley meg Sarah Connor is anno, igazi kemeny nonek beallitva de nem tultolva. Bezzeg ma a netflixes terminator sorozatban a 40 kilos noi foszereplo okollel uti ki a t-800as merthat o kiba badass.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78352 2024.09.08. 18:21

arty írta:alapvetően egyetértenék, de szerintem te is tudod, h "alkotói szabadággal" a mai napig rabszolgát tartanának texasban :) bárcsak maguktól lennének jobb emberek az emberek, jah.... én is erről ábrándozok sokszor! ;)
Ebben is van valami, a kulturalis berogzodeseken nem konnyu valtoztatni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78353 2024.09.08. 18:26

Moby írta:Utóbbiban maradtunk. Köszönöm szépen a készítőknek, és innen üzenem nekik: basszátok szájba a japán kurva anyátokat!
De egy astrobot kifog rajtad amikor vegigkinlodtad az osszes soulike jatekot? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78354 2024.09.08. 18:40

Micsu írta:De egy astrobot kifog rajtad amikor vegigkinlodtad az osszes soulike jatekot? :idiota:
Azokat élveztem. Ezt gyűlölöm. Csk azért nem bántottam a lemezt, hogy minél kevesebb kár érjen. Megbocsátottam a slim minden bűnét. Már nem bánt, hogy hangos, hiszen sosem megy, úgy meg ugyanolyan halk, mint a rég. Az a néhanap hangoskodás viszont bőven kárpotól az, hogy nem fog egy újabb szemétkupac a fiókomon rothadni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78355 2024.09.08. 19:51

Moby írta:Azokat élveztem. Ezt gyűlölöm. Csk azért nem bántottam a lemezt, hogy minél kevesebb kár érjen. Megbocsátottam a slim minden bűnét. Már nem bánt, hogy hangos, hiszen sosem megy, úgy meg ugyanolyan halk, mint a rég. Az a néhanap hangoskodás viszont bőven kárpotól az, hogy nem fog egy újabb szemétkupac a fiókomon rothadni.
Nem lehet minden játék egy Outlaws :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78356 2024.09.08. 20:56

Moby írta:Utóbbiban maradtunk. Köszönöm szépen a készítőknek, és innen üzenem nekik: basszátok szájba a japán kurva anyátokat!
Tehát a jövőhéten csilingel a platina? :banplz:
Én az első 3 "világgal" végeztem eddig. Egyedül a direkt chekpoint nélküli trial pályák amik tényleg szivatósak/megmutatják hogy milyen béna lennék ha rendes pályák lennének. A játék jórészt kb. olyan mint a free Playroom csak több. Mindenben.
Nekem szerintem megvan az év játéka ezzel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78357 2024.09.08. 20:57

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet minden játék egy Outlaws :banplz:
Az outlaws egy hatpontos játék, amit hárompontosnak vártam. Ez 10 pontosnak vártam, de nulla pontos lett.
Avatar
insp

Hozzászólás #78358 2024.09.08. 21:16

WH40K Space Marine 2 warezdemo tapasztalatok:

+ Ha tetszett az első rész, ez kb ugyanaz csak szebb :)
- Nincs ultrawide support
- Iszonyat CPU hűmérsékleteket produkál (mindenhez képest is, kb mintha Prime 95-öt futtatna a gép - de az is lehet, hogy bittorrentet bányászik, bár a legit verzió is pont így viselkedik).

Jó lesz ez, csak kell neki pár patch, mert nincs befejezve...
Avatar
Necro

Hozzászólás #78359 2024.09.08. 21:41

insp írta:WH40K Space Marine 2 warezdemo
Én is megnéztem, a harcrendszer egy taknyon csúszó súlytalan szar (mármint azon a piacon ahol van Doom meg Vanquish). Vonatkozó komment GAF Review topikból: "Gameplay is only consists of combat, and the combat is shallow and messy."

Majd egyszer ilyen 15 dolcsiért.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78360 2024.09.09. 15:01

Moby írta:Az outlaws egy hatpontos játék, amit hárompontosnak vártam. Ez 10 pontosnak vártam, de nulla pontos lett.
Túl engedékeny vagy! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78361 2024.09.09. 17:34

Concord 2 Foamstars Edition bejelentés várható!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #78362 2024.09.09. 18:07

DanielT írta:Concord 2 Foamstars Edition bejelentés várható!

[img]https://i.imgur.com/nHx8E3C.pn]
Jön az oled Playstation portál 300k HUFért!
Avatar
Moby

Hozzászólás #78363 2024.09.09. 18:10

DanielT írta:Túl engedékeny vagy! :banplz:
Egy játékot, ami nem ment végig (vagy el sem kezdődik, tökmindegy), nem tudok értékelni. Nincs rajta mit értékelni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78364 2024.09.09. 23:50

Legújabb pletyka, amitől mindjárt elhányom magam, hogy a Pro digital verzió November 14.-én jön, a lemezes verzió meg csak December 5-én.

Fontról átszámítva (általában az a legpontosabb putri hazánkra) digital várhatóan 240-250k, lemezes 285-299k.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78365 2024.09.10. 14:48

Ne feledjétek, ma 17:00 az ultimate Pentiment és Hi-Fi Rush gép bemutatója:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78366 2024.09.10. 15:34

Azért remélem lesz Knack 3 reveal is. Legalább lenne miért új gépet venni! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78367 2024.09.10. 17:11

Na hát 800 euró lemez nélkül. Többet meg nem is érdemes beszélni róla, annyira nulla volt a bemutató tartalma a fél/egy éves pletykákhoz képest.

Őrület konkrétan ez a lemez mentes téma.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78368 2024.09.10. 17:12

800 Euró ODD nélkül. És launch meg PS4 játékokkal kellett kitölteni a montázs nagyrészét. Hát ez kurvanyomasztó. #leáldozott
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78369 2024.09.10. 17:16

Ennyiért a büdösnagylófaszt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78370 2024.09.10. 17:16

Na a blogposztból kiderült: Nem is lesz lemezes verzió, külön lehet csak megvenni, így viszont csak egy release dátum van: November 7.

Preorder szeptemer 26 tól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78371 2024.09.10. 17:17

Lemezmeghajtóval együtt kb 370k a gép. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78372 2024.09.10. 17:20

Konkrétan ez az egész reveal a 9 percével, lemeznélküli 800 eurós gépével akkora ebola volt, hogy Phil-t szerintem azért előléptetik, mert nem ő csinálta.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #78373 2024.09.10. 17:22

es mennyibe kerul egy ODD?
csak mert rakerestem Amazon-on es nem is kaphato.:D

800 ojro digital konzolert nem gyenge.
na nem mintha erdekelne, itt van a FAT PS5 a tv mogott es csak azert tudok rola, mert hetente egyszer torolgetek :) 1 jatek ment le rajta, valszeg eladom nemsokara es bedobom az arat a Switch 2 feliratu malacperselybe
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78374 2024.09.10. 17:33

Még mókás adalékok: A Ps4 Pro 400 dolláron nyitott, illetve a mostani digital PS5 Alzában 185k, ennél 200k-val lesz drágább a Pro. Tehát több mint duplája. NICE.

Utolsó fun fact mielőtt elindulok felrobbantani a Sony székházat: A fehér PS4 Pro-mat kereken 107k-ért vettem újan, boltból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78375 2024.09.10. 17:36

Ha jl látom nem maradtam le semmiről :D
Szerintem titokban Gabe megvette az MS-t és a sonyt is, mert minden konzolplatform ma már csak az az üzenete maradt, hogy vegyen inkább mindenki pc-t :D Az vagy olcsóbb, vagy jobb, de leginkább mindkető :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78376 2024.09.10. 17:47

Ez a PSSR az új verziója az USSR-nek, csak Putyin miatt P az első betű immár? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78377 2024.09.10. 18:10

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #78378 2024.09.10. 18:42

ja, hat 700 dollarert (amire nulla vagy lofasz tax kerul a kasszanal) valoban elmegy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78379 2024.09.10. 18:57

SlickAdam írta:ja, hat ert (amire nulla vagy lofasz tax kerul a kasszanal) valoban elmegy.
Hát 7 és 9% az általános adó arrafelé, szóval a gép minimum 750-770 usd a kasszáknál. Nálunk meg 800 euró adóval együtt, szóval nem egy nagy difi. Az persze szívás, hogy az euró drágább pénisznem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78380 2024.09.10. 19:01

SlickAdam írta:ja, hat 700 dollarert (amire nulla vagy lofasz tax kerul a kasszanal) valoban elmegy.
Elmegy? A $100-al többe kerülő PS4 PRO-t is csak minden ötödiknek tudta eladni a sony. A $300-al többe kerülő gépet hánynak fogja? Minden huszadiknak ? :D És már a 4K, vagy a 120Hz bullshit sincs, mindent ellőttek.
Castle82

Hozzászólás #78381 2024.09.10. 19:03

800 euró.... :taps: :taps:

Ennyi pénzért újonnan összeraksz kb azonos tudású számitógépet játékra. Avagy ennyi pénzért összeraksz egy olyan pc-t használt piacról hogy megeszi a ps5 pro-t reggelire.... Reálisnak reális az ár a tudásához képest viszont immáron látszik hogy a Sony nem akar bukni pénzt a konzolon. Ezzel pedig a sokak által hangoztatott előny miszerint a konzol olcsóbb, el is veszett. Majd a GTA VI eladja - amivel nyilván számoltak amikor ennyiért kiokádták ezt a szart miközben ennyi pénzbe már nem fért bele még a nyomorult vertical stand se... :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #78382 2024.09.10. 19:07

DanielT írta:Hát 7 és 9% az általános adó arrafelé, szóval a gép minimum 750-770 usd a kasszáknál. Nálunk meg 800 euró adóval együtt, szóval nem egy nagy difi. Az persze szívás, hogy az euró drágább pénisznem.

770 usd = 700€. 100€ az nagy kulonbseg. szokasos EU lehuzas

es ugye van par allam ahol 0% a sales tax…
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2024.09.10. 19:12-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78383 2024.09.10. 19:12

SlickAdam írta:770 usd = 700€. 100€ az nagy kulonbseg. szokasos EU lehuzas
Ez az ára annak, hogy nem lőnek le random bárhol. Mondjuk nyugat-EU-ban már megkéselnek simán a szakállas orvosok+mérnökök, szóval ez az előny veszni látszik. :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #78384 2024.09.10. 19:19

DanielT írta:Ez az ára annak, hogy nem lőnek le random bárhol. Mondjuk nyugat-EU-ban már megkéselnek simán a szakállas orvosok+mérnökök, szóval ez az előny veszni látszik. :banplz:
Engem inkább lőjenek le ott élés közben. Az is jobb, mint ez a csodaország.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78385 2024.09.10. 19:24

deep írta:Engem inkább lőjenek le ott élés közben. Az is jobb, mint ez a csodaország.
Ezért csak te tudsz tenni. A megfelelő lépésekkel legkésőbb jövő héten már lelőve fekhetnél az USA-ban. :nezze:
Avatar
Necro

Hozzászólás #78386 2024.09.10. 19:41

Majd ha meglesz a fix GTA6 megjelenési dátum* majd ránézek a pro árazására, de ez így inkább vicc.

*amikor már a sokadikat lopják ki valami raktárból
Avatar
donatus13

Hozzászólás #78387 2024.09.10. 22:12

Nagyon kíváncsi leszek az eladás számokra, concord szerű nem lesz nyilván de ilyen áron lehet akkor éri csak meg ha a steam telepíthető rá:D
Avatar
Botond

Hozzászólás #78388 2024.09.11. 00:09

Necro írta:Majd ha meglesz a fix GTA6 megjelenési dátum* majd ránézek a pro árazására, de ez így inkább vicc.

*amikor már a sokadikat lopják ki valami raktárból
Szerintem most kiderült, hogy nem csak az indexesek, meg a prohardveresek vannak itt readonlyban és gyűjtik a cikk ötleteket, hanem a teljes sony HQ is itt olvasgat. Legutóbb olvasták, hogy a ps5öt csak az igazán sikeres emberek vesznek, és el is hitték Dani szavait, szóval megalkották a tökéletes gépet, amiben nincs lemezolvasó, mert az igazán sikeres emberek nem alacsonyodnak le ilyen baszakodáshoz 2 forintért, és jött a 700 dolláros ár, mert hát a sikereseknek fussa.
Szerintem a pro egyértelműen Dani elmúlt pár éves Sony fanboi ámokfutásának a megvalósulása. Dani leírta, a sony megvalósította.

Jövő héten még duplázzák a ps plus árát és akkor minden úgy lesz, ahogy azt Dani évek óta mondja, hogy lennie kellene! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78389 2024.09.11. 08:38

Moby írta:Ha jl látom nem maradtam le semmiről :D
Szerintem titokban Gabe megvette az MS-t és a sonyt is, mert minden konzolplatform ma már csak az az üzenete maradt, hogy vegyen inkább mindenki pc-t :D Az vagy olcsóbb, vagy jobb, de leginkább mindkető :banplz:
Kicsit számolgatva a bruttó 800 euró, használt cuccok nélkül az kb. egy Ryzen 7600X + 4060Ti + deszka + ram. Ebből a 8GB-os gpu ultragáz és tuti nem lesz elég gen végéig és még kell legalább egy táp meg egy ház amibe beleteszed.
Cserébe szerintem ezen sem fog 60 frémmel menni a GTA 6, pont ahogy konzolon sem. Ha prő, ha nem prő.
Avatar
arty

Hozzászólás #78390 2024.09.11. 08:48

Botond írta:Szerintem most kiderült, hogy nem csak az indexesek, meg a prohardveresek vannak itt readonlyban és gyűjtik a cikk ötleteket, hanem a teljes sony HQ is itt olvasgat. Legutóbb olvasták, hogy a ps5öt csak az igazán sikeres emberek vesznek, és el is hitték Dani szavait, szóval megalkották a tökéletes gépet, amiben nincs lemezolvasó, mert az igazán sikeres emberek nem alacsonyodnak le ilyen baszakodáshoz 2 forintért, és jött a 700 dolláros ár, mert hát a sikereseknek fussa.
Szerintem a pro egyértelműen Dani elmúlt pár éves Sony fanboi ámokfutásának a megvalósulása. Dani leírta, a sony megvalósította.

Jövő héten még duplázzák a ps plus árát és akkor minden úgy lesz, ahogy azt Dani évek óta mondja, hogy lennie kellene! :eljen:
a dualsense árát sikerült egyelőre megemelni, a plus jövőhéten kerül sorra :D

--

a 370ezres ár betonkemény, nem kérdés, de ezzel csak bekerült a "minden is szar" listára.... pécé is irritálóan drága és a minőségből pár hete kaptam ízelítőt a PSVR2 rádugásakor. az MS plarform meg.... hát amúgy most még szinte szimpatikus is, igaz, nekem még fut egy jóideig a filléres gaypass :D
Avatar
arty

Hozzászólás #78391 2024.09.11. 08:57

benőmenő írta:Cserébe szerintem ezen sem fog 60 frémmel menni a GTA 6, pont ahogy konzolon sem. Ha prő, ha nem prő.
dlss/fsr/720p +frémduplázás és megvagyunk "kilóra" ;) akár pécén, akár konzolon. vidián és prőn szebb lesz, emellé.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78392 2024.09.11. 09:22

benőmenő írta:Kicsit számolgatva a bruttó 800 euró, használt cuccok nélkül az kb. egy Ryzen 7600X + 4060Ti + deszka + ram. Ebből a 8GB-os gpu ultragáz és tuti nem lesz elég gen végéig és még kell legalább egy táp meg egy ház amibe beleteszed.
Cserébe szerintem ezen sem fog 60 frémmel menni a GTA 6, pont ahogy konzolon sem. Ha prő, ha nem prő.
Hát a 4060ti helyett beleraksz egy 7800xt-t, minden játékban Rt off és megvagy 1,5x-2x annyi frémmel, vagy nagyobb detaillel/főbontással. És talán még meg is marad pár euró/forint egy cuki egéralátétre. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78393 2024.09.11. 09:31

benőmenő írta:Kicsit számolgatva a bruttó 800 euró, használt cuccok nélkül az kb. egy Ryzen 7600X + 4060Ti + deszka + ram. Ebből a 8GB-os gpu ultragáz és tuti nem lesz elég gen végéig és még kell legalább egy táp meg egy ház amibe beleteszed.
Cserébe szerintem ezen sem fog 60 frémmel menni a GTA 6, pont ahogy konzolon sem. Ha prő, ha nem prő.
Szerintem a GTA 6 moslék lesz egy jó darabig, mint az 5 vagy az RDR, a normális minőséghez kell majd egy komoly PC vagy a következő gen (ha túl hamar jönne, akkor annak is a prója). Szerencsére én még ott tartok, hogy a San Andreas a legfrissebb, amivel a játszottam, a Vice Cityt se fejeztem be teljesen, így 2030-ig a 4 remastere is ráér :idiota:

De ez a day1 játszás és vásárlás már egyre megfoghatatlanabb számomra. Eleve úgy vagyok vele, minek új játék, van még régi is ezer, már csak ezért is egyre értéktelenebbek számomra. Tavaly vettem azért a System Shockot és Jagged Alliance 3-at, de még nem volt esélyük sorra kerülni. Az FF7 Remake volt az utolsó, amit belátható időn belül sikerült végigjátszani, de azt is csak a késő PC-s port miatt, hiszen az eredetit is csak a PS4-es megjelenés után kezdtem el, és csak azért, mert a ganéban belenéztem (de a stemes ment végig). Nem mintha nem terveztem volna évek, sőt évtizedek óta, de tizenvalahány éve megálljt parancsoltam magamnak, és nem fizettem ki Totti dobozosért a leáldos felárat :zavart1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78394 2024.09.11. 09:39

arty írta:a dualsense árát sikerült egyelőre megemelni, a plus jövőhéten kerül sorra :D
Azt úgy kéne árulni, hogy feltöltős. Egy töltés 10 euró, ha lemerül akkor újabb 10 euró tölteni, ha nem fizeted a töltési díjat, akkor az elektronika nem vesz fel áramot, de a polcon akkor is jól mutat a kontroller!
Egy 100 órás játéknál csak a töltési díjon le tudna venni a Sony a rajongóktól 330 eurót! For the playerz, nyilván!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78395 2024.09.11. 09:48

benőmenő írta:Kicsit számolgatva a bruttó 800 euró, használt cuccok nélkül az kb. egy Ryzen 7600X + 4060Ti + deszka + ram. Ebből a 8GB-os gpu ultragáz és tuti nem lesz elég gen végéig és még kell legalább egy táp meg egy ház amibe beleteszed.
Cserébe szerintem ezen sem fog 60 frémmel menni a GTA 6, pont ahogy konzolon sem. Ha prő, ha nem prő.
Lófasz pécé jön ki ebből, cserébe az összes telibevert pécés okádéksággal. Nem valós alternatíva minőségben és user élményben. 2x ennyiért se.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #78396 2024.09.11. 09:54

Botond írta:Azt úgy kéne árulni, hogy feltöltős. Egy töltés 10 euró, ha lemerül akkor újabb 10 euró tölteni, ha nem fizeted a töltési díjat, akkor az elektronika nem vesz fel áramot, de a polcon akkor is jól mutat a kontroller!
Egy 100 órás játéknál csak a töltési díjon le tudna venni a Sony a rajongóktól 330 eurót! For the playerz, nyilván!
Egy karakterenkénti különadó neked sem ártana az ilyen fasságokért. Legalább trollkodj kreatívan.
Avatar
arty

Hozzászólás #78397 2024.09.11. 10:03

TasManXT írta:Egy karakterenkénti különadó neked sem ártana az ilyen fasságokért. Legalább trollkodj kreatívan.
az a baj, hogy trollkodásban már a sony a mérce :(
hogyan lehetne felérni egy driftelős, lemerülős fos áremeléséhez, amit PERSZE a prő bejelentésére időzítettek, hogy az átlagparaszt észre se vegye, így fel se háborodjon? 10/10, lásd be... ezt megközelíteni sem tudjuk itt :(

mondjuk a 88 ezres dualsense edge a 20 ezres cserélhető drift-joyaival sejtette a képességeket, de most kezdenek igazán kiteljesedni japánisztában
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #78398 2024.09.11. 10:09

arty írta:az a baj, hogy trollkodásban már a sony a mérce :(
hogyan lehetne felérni egy driftelős, lemerülős fos áremeléséhez, amit PERSZE a prő bejelentésére időzítettek, hogy az átlagparaszt észre se vegye, így fel se háborodjon? 10/10, lásd be... ezt megközelíteni sem tudjuk itt :(

mondjuk a 88 ezres dualsense edge a 20 ezres cserélhető drift-joyaival sejtette a képességeket, de most kezdenek igazán kiteljesedni japánisztában
Ezek után én nem csodálnám, ha a következő konzolhoz egyáltalán nem is terveznek optikai meghajtót kiadni és még a konktroller / táp kábel / hdmi is külön csomagolva lesz. Köszi Phil.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78399 2024.09.11. 10:13

Botond írta:Hát a 4060ti helyett beleraksz egy 7800xt-t, minden játékban Rt off és megvagy 1,5x-2x annyi frémmel, vagy nagyobb detaillel/főbontással. És talán még meg is marad pár euró/forint egy cuki egéralátétre. :D
Egyetértek, csak itt az AI upscale-re és RT-re kihegyezett marketingű PS5 Pro-ra próbáltam alternatívát konfigolni hasonló áron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2024.09.11. 10:13-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78400 2024.09.11. 10:13

TasManXT írta:Ezek után én nem csodálnám, ha a következő konzolhoz egyáltalán nem is terveznek optikai meghajtót kiadni és még a konktroller / táp kábel / hdmi is külön csomagolva lesz. Köszi Phil.
Reméljük legalább a fejlődés íve töretlen lesz!

Ott a ps5fat, dobozára nyomtatva a 8k meg a 120 hz, a ps5pro már 4K és 60 frémmel marketingelt, szóval a ps6 lehet minden játékos ideális választása a 2k@30 géminghez! Várós!

Vissza: “Leáldozott.hu”