A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78261 2024.09.01. 18:34

Köszönöm szépen a köszöntéseket! :szeret:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78262 2024.09.01. 21:13

Moby írta:Ez maximum a szoftver hibája (nem használ vsyncet), de ennél az outlawsnál még az sem biztos, hogy szándékos lenne, olyan béta állapotban van, hogy xboxon is kb minden küldetésben merevre fagyasztott a gépet, plusz elmennek a színek, nem megy tovább a cutscene, és hasonló jóságok. Az első patch ps5-ön használhatatlanná tette a mentéseket.
Mármint úgy értettem, hogy 47re nem tud vsyncelni, mert ahhoz 47 hz-en kéne mennie a tv-nek, de oda nincs VRR, a 60ra vsyncelésnél meg megugrana az inputlag a duplikált képkockák miatt és akkor amiatt menne a picsogás. Az elbaszott VRR hiány, majd fából vaskarika megoldással lábon lőtték magukat, mert van sapka nincs sapka módon mindig van vmi baj.

Gsync meg 40-120 között működik, az talán jó lehet a 40@120nál, ha dobják az AMD hw-t, de talán egyszerűbb megoldás, ha a prőben lesz freesync.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78263 2024.09.01. 22:20

Isten éltesse Benőt!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78264 2024.09.01. 22:21

Greyfox írta:Üdv a leáldnak egy masik bolygóról!
Idő szar, minden más fasza :)
IMG_1234.jpeg
Minden Xboxról fotót kérünk, amit csak látsz! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78265 2024.09.02. 08:51

Botond írta:Mármint úgy értettem, hogy 47re nem tud vsyncelni, mert ahhoz 47 hz-en kéne mennie a tv-nek, de oda nincs VRR, a 60ra vsyncelésnél meg megugrana az inputlag a duplikált képkockák miatt és akkor amiatt menne a picsogás. Az elbaszott VRR hiány, majd fából vaskarika megoldással lábon lőtték magukat, mert van sapka nincs sapka módon mindig van vmi baj.

Gsync meg 40-120 között működik, az talán jó lehet a 40@120nál, ha dobják az AMD hw-t, de talán egyszerűbb megoldás, ha a prőben lesz freesync.
Nagyon régi az utolsó mérés, de az akkor azt hozta ki, hogy VRR-nél(mindegy melyik implementáció) nem igazán van különbség a Vsync on/off eseteknél inputlag szempontjából. Magyarán nem nagyon éri meg vsync offal futtatni őket. Nem csak azért mert mi van ha kiesik, de azért is, mert amúgy rohadtul problémás. PC-n az esetek többségében nem is működik jó a freesync+VSync off, és konzoloknál is vannak problémák. OneX-nél éppen a havasbaszós Tömbradír volt olyan, hogy hiába ment freesyncel, valahogy mégis befigyelt mellette a tearing. Erről is van DF elemzés abból auz időből. Szóval amikor azt írtam, hogy a szoftver kérdése, akkor erről írtam. Nem túl jó ötlet manapság sem vsync offal futtatni bármit (vrr-től függetlenül is), mert sokkal több vele a probléma, mint a nyereség. Nem így kell a sony problémáját megoldani, ezt én is tudom, de nem tudom rendszerszinten hajlandóak ezen változtatni, főleg úgy, hogy a sony belsős stúdiói szoftverből megcsinálják az LFC-t. Van egy-két third party is, a szintén megoldja, de azt is megértem, hogy nem akar ezzel senki külön pöcsmörögni. Azt aláírom, hogy a jó megoldás az lenne, ha úgy működnme, ahogy amúgy a szabvány is előírja (A hdmi forum VRR is gondoskodik az LFC-ről),
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78266 2024.09.02. 23:42

Átküldte már arty is és más is, megnéztem hát. Bánom, hogy nem rendeltem elő. Nagyon nagy a lelke.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #78267 2024.09.03. 07:39

Zóanagyvarázsló írta:Átküldte már arty is és más is, megnéztem hát. Bánom, hogy nem rendeltem elő. Nagyon nagy a lelke.

[video]https://youtu.be/nWeuYoHs9hg?si=kriDP9351o4ycJgb[/vido]
Ja. tök meglepő., hogy a videójátékok tökéletlenek, éss videójátékként működnek. Erre gondolom minden videójátéknál rá fogunk csodálkozni. :whatever:



/BTW szerintem ezt ember nem rendelte elő, maximum a nagyon SW fanok (ők meg gondolom csalódtak a nem-annyira SW-ság miatt). Kb mindenki akit ismerek egy havi UBIplusért lenyomta. Meghát ki merne előrendelni a ubitól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78268 2024.09.03. 07:48

Újabb játék, amit nem nagyon sikerül összehozni Series S-je: egyelőre nem jelenik meg az Enotria xboxokra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78269 2024.09.03. 09:45

Moby írta:Meghát ki merne előrendelni a ubitól.
Ubiplus nagyon lábon lövős valóban, anno117 preorder nekem se lesz így, hanem ubipluszban demózás, aztán meglássuk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78270 2024.09.03. 10:19

Moby írta:Ja. tök meglepő., hogy a videójátékok tökéletlenek, éss videójátékként működnek. Erre gondolom minden videójátéknál rá fogunk csodálkozni. :whatever:



/BTW szerintem ezt ember nem rendelte elő, maximum a nagyon SW fanok (ők meg gondolom csalódtak a nem-annyira SW-ság miatt). Kb mindenki akit ismerek egy havi UBIplusért lenyomta. Meghát ki merne előrendelni a ubitól.
Minden szét van itt szedve miatta, szóval igen, igazságtalan lenne az Outlawst kihagyni a sorból.

Amúgy én kifejezetten szeretem az eurojanket, de kevés nyílt világúból tudtam volna ilyet összevágni, legfeljebb egy-két össznépileg lesajnáltból vagy a Wildandsből (és igen, élesben is zavaró lett volna abban is, ha nem hárman gurgulázva röhögjük ki). A lopakodós jelenet számomra amúgy mechanikailag is riasztó, az pedig, hogy a mesterlövészt nem lehet levinni egy létrán, szintén nem tetszik. Láttam egy-két enyhén spoileres párbeszédet is, azokat nem tettem be ide, de azért úgy tűnik, mintha AI írta volna részben ezt is, mint a Mirage-t. Sosem voltam Ubi-rajongó, de 15 éve evés olyan eleme volt a sandboxaiknak, mely kifejezetten CS-kategóriába hajlott, sok szempontból nagyon is beleköthetetlenül AAA-nak tűntek, ha az egybites játékmenettel, a repetitivitással és a sztorival voltak is problémáim.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78271 2024.09.03. 10:26

Zóanagyvarázsló írta:Minden szét van itt szedve miatta, szóval igen, igazságtalan lenne az Outlawst kihagyni a sorból.

Amúgy én kifejezetten szeretem az eurojanket, de kevés nyílt világúból tudtam volna ilyet összevágni, legfeljebb egy-két össznépileg lesajnáltból vagy a Wildandsből (és igen, élesben is zavaró lett volna abban is, ha nem hárman gurgulázva röhögjük ki). A lopakodós jelenet számomra amúgy mechanikailag is riasztó, az pedig, hogy a mesterlövészt nem lehet levinni egy létrán, szintén nem tetszik. Láttam egy-két enyhén spoileres párbeszédet is, azokat nem tettem be ide, de azért úgy tűnik, mintha AI írta volna részben ezt is, mint a Mirage-t. Sosem voltam Ubi-rajongó, de 15 éve evés olyan eleme volt a sandboxaiknak, mely kifejezetten CS-kategóriába hajlott, sok szempontból nagyon is beleköthetetlenül AAA-nak tűntek, ha az egybites játékmenettel, a repetitivitással és a sztorival voltak is problémáim.
Ez nem egy AAA játék. Azt én is írtam, hogy az AI tufa, kb annyira, ami megszokott, de itt szerintem a videó kevéért levehették easyre, mert a játék amúgy egyáltalán nem könnyű. De ez nem egy nagyjáték. Szerintem levéve könnyűre 8 óra alatt végigvihető. Tudom, hogy ez inkább a büdzsét jelöli, de szerintem nem is készülhetett sok pénzből. Sok pénzből a ubi ettől jóval nagyobb játékokat szokott csinálni. Mármint felesleggel kitöltve, de nagyobbat, vagy legalábbis hosszabbat. EZ a játék kb az EA-s Jedi játékok ubis megfelelője, ubi gameplayyel. Azok AAA játékok? Szerintem kurvára nem. Ezek ilyen betétjátékok a nagy franchiseok között. Amúgy a survivor is élvezhető játék volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78272 2024.09.03. 10:36

áugyanilyen tufasaágokkal van tömve egy spiderman, horizon. vagy bármi. Amiben a játékelemek sokkal jobban működnek, az mondjuk egy lastofus2, de azt meg más miatt nem játszom szívesen. Sokkal nem vagyok előrébb. Ahogy azzal sem, hogy kurvára nem csinálnak játékot sem. Az elden ring dlc is tele volt hibával, pláne a wukong, de ezeket is rohadtul élveztem. Ez a semmin rugózás. Az sw faok sirámait inkább megértem. Ez valóban csak egy vizualitás itt, de nekem mondjuk ez inkább pozitívum. Őszintén, engem a hideg kiráz már az starwarstól. Itt kifejezetten előnyy volt, hogy inkább csak hátteret biztosít. Ahogy a Survivorban is. Meg a VR játékban is. Ha csak erre fogják ezt a világot használni az nekem tök oké, mert ami ezen kívül van benne, az infantilis fasságok, abból én nem kérek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78273 2024.09.03. 14:08

Moby írta:áugyanilyen tufasaágokkal van tömve egy spiderman, horizon. vagy bármi. Amiben a játékelemek sokkal jobban működnek, az mondjuk egy lastofus2, de azt meg más miatt nem játszom szívesen. Sokkal nem vagyok előrébb. Ahogy azzal sem, hogy kurvára nem csinálnak játékot sem. Az elden ring dlc is tele volt hibával, pláne a wukong, de ezeket is rohadtul élveztem. Ez a semmin rugózás. Az sw faok sirámait inkább megértem. Ez valóban csak egy vizualitás itt, de nekem mondjuk ez inkább pozitívum. Őszintén, engem a hideg kiráz már az starwarstól. Itt kifejezetten előnyy volt, hogy inkább csak hátteret biztosít. Ahogy a Survivorban is. Meg a VR játékban is. Ha csak erre fogják ezt a világot használni az nekem tök oké, mert ami ezen kívül van benne, az infantilis fasságok, abból én nem kérek.
A HZD-ben voltak bénaságok, de ez súlyosabb szintnek tűnik, pedig abban 120+ órán át kerestem, hogy miért szar. Mindenesetre abban is részben rossz döntésekből fakad: nem is törekedtek immerzív világhoz passzoló NPC-AI-ra, amin én 15 évvel korábban felnőttem.

De az valahol tényleg vicces, hogy amiért 20+ éve megy az eurojankezés, az most normális egy SW-logós Ubi-játékban. Számomra van hírértéke, hogy még itt tartunk, és kevésbé érzem általánosnak, mint ahogy lefested, de az biztos, hogy én is hiányom a fejlődést. A koncepcionális hiányosságok jobban zavarnak, és ahogy a HZD-nél éles végigjátszásban, azok kisejlenek itt a videókban. Nyilván arról a Ubiról van szó, mely co-opban gamebreaking dolgokkal teli fostengereket szállít. Még 20 év, és az is normális lesz végre!

Nem azt mondom, hogy szar a játék, és ezért nem fog szórakoztatni, de nyilvánvaló, hogy matinének elmegy szint várható tőle. Ez az árcédulához és az SW-logóhoz képest azért bájos. (Mármint ha abból indulunk ki, hogy az SW elvileg még komoly márkának számít.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #78274 2024.09.03. 14:40

Zóanagyvarázsló írta:Mármint ha abból indulunk ki, hogy az SW elvileg még komoly márkának számít
Ez üt :D Egyébként nyilvánvalóan ha a bolti árcédulához mérjük, valóban szánalmas ez a teljesítmény. De szerintem ezeket ma már nem is veszi meg így senki. Ha csak úgy lenne elérhető, szerinte soha semmilyen véleményt nem írtam le volna róla, mert ki sem próbálnám. A HZD és hasonlók ilyen szempontból jobban bántanak, mert azokért rengeteg pénzt fizettem. Minthogy nem is lennék vevő egy ilyenre mondjuk 50 órában. Én magamban ekkora feneket nem kerítek abban, hogy egy olcsó kisjátékban vannak bénaságot. Vannak a nagyokban is drágán. Sőt, van amelyikbe ettől kevesebb az akarat, és csak azért készül, mert kézenfekvő, hogy elkészüljön. Gyak a Far Cry, és az AC széria már pontosan ez.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78275 2024.09.03. 14:55

Moby írta:Ez üt :D Egyébként nyilvánvalóan ha a bolti árcédulához mérjük, valóban szánalmas ez a teljesítmény. De szerintem ezeket ma már nem is veszi meg így senki. Ha csak úgy lenne elérhető, szerinte soha semmilyen véleményt nem írtam le volna róla, mert ki sem próbálnám. A HZD és hasonlók ilyen szempontból jobban bántanak, mert azokért rengeteg pénzt fizettem. Minthogy nem is lennék vevő egy ilyenre mondjuk 50 órában. Én magamban ekkora feneket nem kerítek abban, hogy egy olcsó kisjátékban vannak bénaságot. Vannak a nagyokban is drágán. Sőt, van amelyikbe ettől kevesebb az akarat, és csak azért készül, mert kézenfekvő, hogy elkészüljön. Gyak a Far Cry, és az AC széria már pontosan ez.
Azért még nem értéketelen az SW frencsájz, bár sikerült lerontani a megítélését. A LucasArtstól se volt minden sem minőségre csoda vagy költségvetésre AAA, de azért 10-15 éve még a nagy SW-játékok képzete ért, hogy kinek licenceli a Disney, majd az Amy Hennig megmutatja meg mit tudom én, ehhez képest a "kisjátékká" válás elég fura. De abban egyetértek, hogy a nagyobb játékság nem biztos, hogy jó lenne. Nekem amúgy új, hogy a Survivor sem AAA, de nem is játszottam. Persze itt már az is kérdés, hogy az AC, a Horizon meg hasonlók miatt minden mást meg kell-e fosztani az AAA-ságtól. A Rockstar vagy a Star Citizen :idiota: szintjét nem is emlegetve.

Azt nem látom, hogy Ubi+-ra benevezzek egyhamar, előbb lesz ez egyhavi előfizetéshez közelítő árban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78276 2024.09.03. 15:14

Zóanagyvarázsló írta:Azért még nem értéketelen az SW frencsájz, bár sikerült lerontani a megítélését. A LucasArtstól se volt minden sem minőségre csoda vagy költségvetésre AAA, de azért 10-15 éve még a nagy SW-játékok képzete ért, hogy kinek licenceli a Disney, majd az Amy Hennig megmutatja meg mit tudom én, ehhez képest a "kisjátékká" válás elég fura. De abban egyetértek, hogy a nagyobb játékság nem biztos, hogy jó lenne. Nekem amúgy új, hogy a Survivor sem AAA, de nem is játszottam. Persze itt már az is kérdés, hogy az AC, a Horizon meg hasonlók miatt minden mást meg kell-e fosztani az AAA-ságtól. A Rockstar vagy a Star Citizen :idiota: szintjét nem is emlegetve.

Azt nem látom, hogy Ubi+-ra benevezzek egyhamar, előbb lesz ez egyhavi előfizetéshez közelítő árban.
Megfosztani biztos nem kell, de amilyen állapotban van ma ez az iparág, éppen arra kellene sokkal gondosabban ügyelni, hogy mi hullik bele az AAA zsákba. És pont nem ilyeneknek kellene, ebbéli szándékát már a piac is kefejezte az elmút 1-2 évben akár a BG3 sikerével, vagy a Helldiversével, vagy éppen most a Wukonggal (még úgy is, hogy ott azért a kínaiak tették bele a hajtóerőt). Valamiféle paradigmaváltás elkerülhetetlen, miközben azért lesz itt még múltbarévedés biztosmondjuk egy GTA6-al, de ezeket a várakat nem pár év alatt lehet lerombolni. Én nagyon remélem, hogy az Astro is gecijó számokat csinál.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78277 2024.09.03. 15:16

Amy Hennig is maradt a múlt része, majd visszatekint ő még ezzel a DC szarral, ami amúgy grafban kibaszott ütős (lesz egy 4090-en), minden más tekintetben meg nagyon erősek a kétségek :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78278 2024.09.03. 18:20

Ez tényleg minden idők legnagyobb bukása. Ezt látva, a Redfall csapatot kétszeres fizetésért fogja újra felvenni Phil.

Screenshot_20240903_181849_Chrome.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #78279 2024.09.03. 18:33

DanielT írta:Ez tényleg minden idők legnagyobb bukása. Ezt látva, a Redfall csapatot kétszeres fizetésért fogja újra felvenni Phil.

Screenshot_20240903_181849_Chrome.jpg
Mondok jobbat: lelövik az egész játékot, és vissszaadják pénzt a vásárlóknak :idiota: Ettől nagyobb bukást én mág nem láttam :D
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78280 2024.09.03. 18:52

Moby írta:...Azt én is írtam, hogy az AI tufa, kb annyira, ami megszokott, de itt szerintem a videó kevéért levehették easyre, mert a játék amúgy egyáltalán nem könnyű...
Ez pont most jött szembe youtube-on. :idiota:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78281 2024.09.03. 18:55

Moby írta:Mondok jobbat: lelövik az egész játékot, és vissszaadják pénzt a vásárlóknak :idiota: Ettől nagyobb bukást én mág nem láttam :D
Úristen ez egyszerűen fantasztikus! A totális agyhalott nyomor beütött és akkor nincs vége a dalnak!

Mert ugye írják, hogy vették a visszajelzést (lol) és hogy nem rezonált rá a zsémerek punszikája!

De kíváncsi vagyok, hogy mennyire merik beismerni a pronoun meg a karakter design stb bukásukat, lesz - e totális visszatáncolás és redesign.

Az mondjuk tuti, hogy woke fejek hullanak most szépen! És még csak PS5 pro se kellett ehhez a kiváló szórakozáshoz, köszi Sony!
Avatar
Moby

Hozzászólás #78282 2024.09.03. 18:57

neoreg írta:Ez pont most jött szembe youtube-on. :idiota:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=eSoHdzKBVZ8[/video
Én ezektől a snpierektől instant haltam. Nem volt olyan küldetés, amit halál nélkül meg tudtam volna csinálni, úgy basztak szét, mint a szart. Ezek szerint én valami másik játékkal játszottam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78283 2024.09.03. 19:00

DanielT írta:Úristen ez egyszerűen fantasztikus! A totális agyhalott nyomor beütött és akkor nincs vége a dalnak!

Mert ugye írják, hogy vették a visszajelzést (lol) és hogy nem rezonált rá a zsémerek punszikája!

De kíváncsi vagyok, hogy mennyire merik beismerni a pronoun meg a karakter design stb bukásukat, lesz - e totális visszatáncolás és redesign.

Az mondjuk tuti, hogy woke fejek hullanak most szépen! És még csak PS5 pro se kellett ehhez a kiváló szórakozáshoz, köszi Sony!
Ennek a legnagyobb bűne nem a woke szar volt, még csak nem is a totális ötlettelenség, hanem az, hogy pénzt mertek kérni érte. Egy olyan világban, ahol ezeket ingyen borogatják rá a népre. Úgy sem volna nagyot, mert a többi már csak a hab volt a tortán, és ezen a ponton már az sem számítana, ha bebasznák ingyen a psplusban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78284 2024.09.03. 19:39

Na, az az érdkes helyzet van, hogymost kipróbáltam, és nálam ez a futkosok, meg mindenkit lepofozok, mégsem találnak el, ez valahogy rohadtul nem így működik. De ki fogom próbálni, hogy küldik között mennyire megngedő a játék, de egy biztos: a küldetéseket ezzel a módszerrel garantáltan nem fogja seenki végicsinálni.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #78286 2024.09.03. 19:44

Moby írta:Na, az az érdkes helyzet van, hogymost kipróbáltam, és nálam ez a futkosok, meg mindenkit lepofozok, mégsem találnak el, ez valahogy rohadtul nem így működik. De ki fogom próbálni, hogy küldik között mennyire megngedő a játék, de egy biztos: a küldetéseket ezzel a módszerrel garantáltan nem fogja seenki végicsinálni.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=sQ-PCeevEmM[/vido]
Vagy az vanik, hogy a pécések beszopták, és valami butíott szart kaptak :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78287 2024.09.03. 19:47

Moby írta:Ennek a legnagyobb bűne nem a woke szar volt, még csak nem is a totális ötlettelenség, hanem az, hogy pénzt mertek kérni érte. Egy olyan világban, ahol ezeket ingyen borogatják rá a népre. Úgy sem volna nagyot, mert a többi már csak a hab volt a tortán, és ezen a ponton már az sem számítana, ha bebasznák ingyen a psplusban.
Igen ezekből a cooldown abilitys, GaaS shooterekből eleve sok megy már. Meg azóta is mutogatnak minden rohadt konfon 3-4 újat.
concord.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78288 2024.09.03. 19:51

Moby írta:Ennek a legnagyobb bűne nem a woke szar volt, még csak nem is a totális ötlettelenség, hanem az, hogy pénzt mertek kérni érte. Egy olyan világban, ahol ezeket ingyen borogatják rá a népre. Úgy sem volna nagyot, mert a többi már csak a hab volt a tortán, és ezen a ponton már az sem számítana, ha bebasznák ingyen a psplusban.
Nem kell a terelés, itt vannak a valódi okok:

0KOcVdj.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #78289 2024.09.03. 19:58

DanielT írta:Nem kell a terelés, itt vannak a valódi okok:

0KOcVdj.png
ROFL
Avatar
Moby

Hozzászólás #78290 2024.09.03. 20:17

neoreg írta:
1725383735130426.png
Óriási! :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78291 2024.09.03. 20:23

DanielT írta:Nem kell a terelés, itt vannak a valódi okok:

[attachment=0]0KOcVdj.pngattachment]
Ez igazságtalanság! Fíl legalább 30%-ot érdemelt volna!
Avatar
arty

Hozzászólás #78292 2024.09.04. 10:58

Moby írta:Ennek a legnagyobb bűne nem a woke szar volt,
De.

Légyszíves. Na.

Moby írta:van amelyikbe ettől kevesebb az akarat, és csak azért készül, mert kézenfekvő, hogy elkészüljön. Gyak a Far Cry, és az AC széria már pontosan ez.
Egyetértek.
De csak azért jegyzem meg, mert nekiálltam a FarCry6-nak, fc5 után lendületből polcra tettem, de az a FarCry Woke Spinoff után elfogyott :( Aztán mostanra felértékelődött még az a lilafos is :( Ez az FC6 játszhatatlanul ubisoft the game, de már a sztori és a körítés is csak említés szintjén fut (mint egy 1984-es NES játékban), ami nélkül nekem nincs motivációm rá.

Nálam mostanra tényleg elfáradt a 27. diktatura-felszabadítás, képtelen voltam tolerálni az ubibugokat is (1:1 minden játékban ottvannak, és NEM UGYANUGY ahogy a spidermanben!!!!), ill most a remnant2 elég nekem fegyvermoddolásra és végtelen lootcraftolásra, ezt most NAGYON nem vártam a toronymászó 6-tól is, ráadásként.

Xbor verzió eladó nálam, keressetek privátban, első érdeklődő viheti 2ezeré' :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78293 2024.09.04. 12:12

arty írta:De.

Légyszíves. Na.

Egyetértek.
De csak azért jegyzem meg, mert nekiálltam a FarCry6-nak, fc5 után lendületből polcra tettem, de az a FarCry Woke Spinoff után elfogyott :( Aztán mostanra felértékelődött még az a lilafos is :( Ez az FC6 játszhatatlanul ubisoft the game, de már a sztori és a körítés is csak említés szintjén fut (mint egy 1984-es NES játékban), ami nélkül nekem nincs motivációm rá.

Nálam mostanra tényleg elfáradt a 27. diktatura-felszabadítás, képtelen voltam tolerálni az ubibugokat is (1:1 minden játékban ottvannak, és NEM UGYANUGY ahogy a spidermanben!!!!), ill most a remnant2 elég nekem fegyvermoddolásra és végtelen lootcraftolásra, ezt most NAGYON nem vártam a toronymászó 6-tól is, ráadásként.

Xbor verzió eladó nálam, keressetek privátban, első érdeklődő viheti 2ezeré' :idiota:
Mondtam, hogy a 6begy fekélyes kelés, a lilafossal semmi baj nem volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #78294 2024.09.04. 13:21

DanielT írta:Mondtam, hogy a 6begy fekélyes kelés, a lilafossal semmi baj nem volt.
Woke! és annál nincs nagyobb bűn, ugyebár.... mostmár tudom, köszi leáld* ( és köszi youtube neked is, hogy hónapok óta folyamatosan kibaszott "minden woke"-t síró tollpihéket ajánlasz megnézésre mindenféle moslék játékok kapcsán... de komolyan, mivel érdemeltem ki ezt az algoritmustól ??? :D )

egyébként ha az fc5 után játszottad "egyből", akkor de... volt baja :) MOST a hatodik után visszatekintve egyébként tök oké élmény rémlik, DE a nagybetüs spinoff definicioja.
vagy régimodibban: expansion :D

nem hittem neked az fc6 kapcsán, hittem inkább a trailereknek. az alapján nagyonis várós volt :D
és amúgy nehezen tudtam megfogalmazni, hogy mi is a bajom konkrétan vele.... mert nagyjából azé' farcry, a négyes se volt semmi kiemelkedő és az végigment... ebben meg minden apróság, ami csak baj lehet (azért egy ubi openworld 2024 esetén sok ilyen van!), az ebben kulminálódott. de szerintem tényleg az is baj, h a remnant2-vel szenvedés mellé jött... :(

2 óra után ennyire magabiztosan sose tettem még félre játékot, hogy én ezt SOHATÖBBET.
pedig basszus, egy ac odysseyyel évek óta küzdök, nem bírom elengedni, vagy a bf4 ps3 verza is lement 6 év alatt végül.... tehát van fejben bajom elég.

*Botond, jegyezzük fel, hogy a wolf youngblooddal is az volt a baj, h WOKE volt !
... akkor még sajnos felültem a libsi etetésnek, hogy az oké, hogy két kiscsaj szerepel egy játékban..... keserű leckét kaptunk a végére, ha emlékszel! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78295 2024.09.04. 13:48

arty írta:"nem hittem neked..."
Már ne is haragudj, de mikor sült el ez valaha jól? :mf2: :mf2: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78296 2024.09.04. 14:15

De ha már Ubisoft, jól állnak a részvények és a vállalat.

85-ről 15 dolláron 3 év alatt.

A negatív rekordot az Outlaws launcsnak köszönhetik, pedig Moby mindent megtett, ezt személyesen tanúsítom!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78297 2024.09.04. 14:21

Azert latni hogy mennyire elege van az embereknek a pc es woke eroltetesbol amikor jon ket kozepszar wokementesen mint az uj alien meg a deadpool es ozonlenek az emberek a moziba :fejvakaras:
Avatar
arty

Hozzászólás #78298 2024.09.04. 14:58

Micsu írta:Azert latni hogy mennyire elege van az embereknek a pc es woke eroltetesbol amikor jon ket kozepszar wokementesen mint az uj alien meg a deadpool es ozonlenek az emberek a moziba :fejvakaras:
az alien wokeszar..... (és szerintem woke is és szar is)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78299 2024.09.04. 15:01

arty írta:az alien wokeszar..... (és szerintem woke is és szar is)
Hat max a fiatal meg fokent noi szereplok miatt? Ennel azert joval prozaibb szokott lenni a helyzet, nameg a deadpoolhoz kepset azert alul teljesit
Avatar
arty

Hozzászólás #78300 2024.09.04. 17:17

Micsu írta:Hat max a fiatal meg fokent noi szereplok miatt? Ennel azert joval prozaibb szokott lenni a helyzet, nameg a deadpoolhoz kepset azert alul teljesit
gonosz férfiak + tökös csaj + szar a cucc = mehet rá a woke pecsét ;) ( bár tény h mivel az emberek zabálják, csak mert nem volt ordenáré szar és élien, így a többség nem wokézná le! én aszondom, miért ne lehetne lewokézni? :D MINDEN WOKE! NE VÁLOGASSUNK! )

deadpoolt a második rész utáni fanyalgásom miatt már nem mertem moziban nézni.... na arról nemtom elképzelni, h akár csak nyomokban is woke lenne :D (de nem is azért nem szar, mert nem woke... vagyis, na, ugyértem lám nem woke, és lám fasza!!!!! ;) )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78301 2024.09.04. 17:37

arty írta:gonosz férfiak + tökös csaj + szar a cucc = mehet rá a woke pecsét ;) ( bár tény h mivel az emberek zabálják, csak mert nem volt ordenáré szar és élien, így a többség nem wokézná le! én aszondom, miért ne lehetne lewokézni? :D MINDEN WOKE! NE VÁLOGASSUNK! )

deadpoolt a második rész utáni fanyalgásom miatt már nem mertem moziban nézni.... na arról nemtom elképzelni, h akár csak nyomokban is woke lenne :D (de nem is azért nem szar, mert nem woke... vagyis, na, ugyértem lám nem woke, és lám fasza!!!!! ;) )
Akk az Alien 4is woke :zavart1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78302 2024.09.04. 17:48

Micsu írta:Akk az Alien 4is woke :zavart1:
Én a premierkor voltam az alienen szüleimmel, bár nem sokra emlékszem, mert még anyu hasában voltam, de később aztán megnéztem köldökzsinórra kötés nélkül is, és úgy emlékszem már akkor is az irreálisan erős női főszereplő győzte le végül az alient, miközben a puhapöcs férfiak hullottak körülötte.
Szerintem ezzel indult az egész wokeság! Be kéne tiltani mindent is, ami 1977 után jött ki!
Avatar
Moby

Hozzászólás #78303 2024.09.04. 17:54

Két hete láttam az élient, de fingom sincs, hogy woke volt-e, mer annyira faszavót, hogy mostanra nem emlékszem belőle semmire.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78304 2024.09.04. 17:57

Azt mondjuk tudom, hogy az outlaws eléggé woke. Vagyis lehet, hogy nem, mert olvastam olyat is, hogy tök gáz, hogy minden buckethead női hangon szólal meg, azt itt volt a videjó, ahol a főhősNŐ széjjel pofozza őket. Most amikor nő pofoz nőt, az vók-e vagy nemvók? 50 évesen már az isten fasza se igazodik el ezeken :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78305 2024.09.04. 18:20

Botond írta:Én a premierkor voltam az alienen szüleimmel, bár nem sokra emlékszem, mert még anyu hasában voltam, de később aztán megnéztem köldökzsinórra kötés nélkül is, és úgy emlékszem már akkor is az irreálisan erős női főszereplő győzte le végül az alient, miközben a puhapöcs férfiak hullottak körülötte.
Szerintem ezzel indult az egész wokeság! Be kéne tiltani mindent is, ami 1977 után jött ki!
Az alien2 mar nem volt woke mert a nemgeci android ferfi volt :idiota:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78306 2024.09.04. 18:36

Na EZ woke a csúnya fekete nő miatt. :nezze: Mert amúgy minden TELJESEN rendben lenne vele, és HATALMAS szükség volt már egy Minecraft mozifilmre.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78307 2024.09.04. 20:43

Ez a Hi-Fi Rush egy mocsok frusztráló játék. QTE-n utoljára a God of War első részében voltam kiakadva amikor először láttam ilyet és nem volt még evidens hogy pontosan melyik gombnak mi a neve a kontrolleren.
Meg igazából minden gameplay elemnek csak egy kicsi kellene még hogy tényleg jó és élvezhető legyen, de még pont nem az.
Viszont amilyen szinten alázza a "corporate" kultúrát a cucc, nekem van egy sanda gyanúm hogy köze lehet a Tango Gameworks beszántásához.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78308 2024.09.04. 22:13

Botond írta:Én a premierkor voltam az alienen szüleimmel, bár nem sokra emlékszem, mert még anyu hasában voltam, de később aztán megnéztem köldökzsinórra kötés nélkül is, és úgy emlékszem már akkor is az irreálisan erős női főszereplő győzte le végül az alient, miközben a puhapöcs férfiak hullottak körülötte.
Szerintem ezzel indult az egész wokeság! Be kéne tiltani mindent is, ami 1977 után jött ki!
Nem emlékszem sok izomkodásra belőle.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78309 2024.09.05. 08:48

Moby írta:Van olcsón hamar szétmenős gagyi, de egy évet talán kibír: Link
Drága, sosemegytönkre, igényes(bár most éppen tökre le van árazva, én még a dupljáért vettem): Link
Kényelemben kb ugyanaz.
Megjött az alis, budget szopóálarc. Végre nem töri le a nagy duda orrom ez az otromba szar! :worship:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #78310 2024.09.05. 12:28

Concord kapcsán elgondolkodtam egy kicsit, hogy egyre több az ilyen nagy bukás. Vajon azért mert a piac kezd telítődni vagy nem tudnak újat kitalálni az emberek?
Még a készülő játékok között is egyre több ami marha szarul áll ( pl stormgate ) óriási hype volt mégis totális zakó lett és igazából a redditen is csak az alázást kapja.

Tényleg kíváncsi lennék, hogy a gaming úgy magában kezd nagyon beállni, vagy nem bírják a cégek már ezeket a giga berúházásokat finanszírozni és minden emiatt tűnik túl fosnak. Nem is tudom de nagyon érződik, hogy a gaming világ zötykölődik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78311 2024.09.05. 14:30

Elkezdtek jönni az Astro értékelések. Hát nem egy Concord.
Remélem Astro lemezt könnyebb lesz találni a közelben, mint Displayport kábelt! Sikerült összekötni a PSVR2-t a géppel, sőt még a kontrollereket sem dobálja el a BT a VR desktopon (pedig sikerült pont a fozs TP Link adaptert megvenni hozzá).
Megpróbáltam a Seuna VR-t elindítani, mert ez az egyetlen natív VR játékom a fiókon ami nem autós. Feljöttek mindenféle hieroglifák hogy mivel tudom elindítani, de a kontrolleren egyik gombra sem reagált. Ahogy hajoltam volna a billentyűzetért akkor másodjára is olyat ugrált a beállított játékterület hogy majdnem behánytam, szóval mára ennyi volt a PC VR. :bdead:
Avatar
Necro

Hozzászólás #78312 2024.09.05. 16:42

donatus13 írta:Concord kapcsán elgondolkodtam egy kicsit, hogy egyre több az ilyen nagy bukás. Vajon azért mert a piac kezd telítődni vagy nem tudnak újat kitalálni az emberek?
Még a készülő játékok között is egyre több ami marha szarul áll ( pl stormgate ) óriási hype volt mégis totális zakó lett és igazából a redditen is csak az alázást kapja.

Tényleg kíváncsi lennék, hogy a gaming úgy magában kezd nagyon beállni, vagy nem bírják a cégek már ezeket a giga berúházásokat finanszírozni és minden emiatt tűnik túl fosnak. Nem is tudom de nagyon érződik, hogy a gaming világ zötykölődik.
Egy tíz évvel megkésett játék full áron undorító karakterekkel miért bukhatott meg? Stormgate is megy majd utána, az 15 évvel késett meg (lehet lesz 20 mire kijön), még a fizetett previewer celebek se nagyon tudtak róla jót mondani + úgy néz ki mint egy nagyon szomorú kupac hányás (mondjuk nézd össze a Dust Front-al amit asszem egy ember készít).
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78313 2024.09.05. 18:42

Astro Bot 94-en áll 105 review után, csak összehozott egy gigaexet a Sony az évre.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #78314 2024.09.05. 19:12

ugy tunik par evtizednyi probalkozas utan csak sikerult osszehozni egy igazan jo “3d mario”-like cuccot. :finom:

majd behuzom xmas time jateknak en is
Avatar
Moby

Hozzászólás #78315 2024.09.05. 19:13

benőmenő írta:Megjött az alis, budget szopóálarc. Végre nem töri le a nagy duda orrom ez az otromba szar! :worship:
Zsírmány!
Avatar
Moby

Hozzászólás #78316 2024.09.05. 19:30

SlickAdam írta:ugy tunik par evtizednyi probalkozas utan csak sikerult osszehozni egy igazan jo “3d mario”-like cuccot. :finom:

majd behuzom xmas time jateknak en is
Xmas time játéknak? Két bejgli között kiplatinázza magát, ha rosszul teszed le a kontrollert a kanapéra :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78317 2024.09.05. 20:31

donatus13 írta:Concord kapcsán elgondolkodtam egy kicsit, hogy egyre több az ilyen nagy bukás. Vajon azért mert a piac kezd telítődni vagy nem tudnak újat kitalálni az emberek?
Még a készülő játékok között is egyre több ami marha szarul áll ( pl stormgate ) óriási hype volt mégis totális zakó lett és igazából a redditen is csak az alázást kapja.

Tényleg kíváncsi lennék, hogy a gaming úgy magában kezd nagyon beállni, vagy nem bírják a cégek már ezeket a giga berúházásokat finanszírozni és minden emiatt tűnik túl fosnak. Nem is tudom de nagyon érződik, hogy a gaming világ zötykölődik.
Szerencsére az az irány bukik be, amitől minden oldschool gamernek a gyomra fordul fel. Szóval ezt a ciklust most ki kell bírni és van remény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78318 2024.09.05. 20:34

neoreg írta:Astro Bot 94-en áll 105 review után, csak összehozott egy gigaexet a Sony az évre.
A szavazat vagy támogatás vagy mittomén minek nevezzem miatt veszem day1 és majd játszom day-valamikor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78319 2024.09.05. 21:18

benőmenő írta:Ez a Hi-Fi Rush egy mocsok frusztráló játék. QTE-n utoljára a God of War első részében voltam kiakadva amikor először láttam ilyet és nem volt még evidens hogy pontosan melyik gombnak mi a neve a kontrolleren.
Meg igazából minden gameplay elemnek csak egy kicsi kellene még hogy tényleg jó és élvezhető legyen, de még pont nem az.
Viszont amilyen szinten alázza a "corporate" kultúrát a cucc, nekem van egy sanda gyanúm hogy köze lehet a Tango Gameworks beszántásához.
Hát van oka, hogy azzal is töltöttem vagy 13 percet, amikor Xbox Series X tulajdonos voltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78320 2024.09.05. 21:57

HIvatalos kép, a 3-as alsó száránál ott a Pro.

https://blog.playstation.com/2024/09/05 ... e-to-come/

Kép
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78321 2024.09.06. 06:20

DanielT írta:A szavazat vagy támogatás vagy mittomén minek nevezzem miatt veszem day1 és majd játszom day-valamikor.
Engem sajnos az Astro's Playroom nem fogott meg annyira, hogy day1 vegyem ezt. Hamarabb fog PS extrába kerülni, mint hogy olyan szintre árazzák le, hogy elgondolkodjak a megvételén.
Avatar
arty

Hozzászólás #78322 2024.09.06. 12:00

Micsu írta:Az alien2 mar nem volt woke mert a nemgeci android ferfi volt :idiota:
Lehetett volna kicsitWOKE badass-Ripley miatt, DE... Newt. Egy kib*szott kisLÁNY éli tul az élienhordát!!! Persze, a tökös kissrácoknak esélye se vót, azokat megették, felcsinálták és utána ették meg, stb. Nahagyjukmá'... a lányok babáznak, Newt babázott (babafejezett asszem?), erre utalás is van az élien2-ben, szal UNREAL az egész.

És persze ki a főgonosz?? Na ki???? Egy FÉRFI! FEHÉR. KAUKÁZUSI. FÉRFI. - miközben tele volt latinoval és négerrel a film, de neeeeeem, azok persze mind hősök lettek.

Minden alien film woke, PONT. ( pontosabban... az AvP filmeket nemtom felidézni, szal lehet azok nem :D bár mivel nagyon szarok, valahogy rájuk kéne kenni, igazolandó h a WOKE az BROKE! )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78323 2024.09.06. 12:38

arty írta:Lehetett volna kicsitWOKE badass-Ripley miatt, DE... Newt. Egy kib*szott kisLÁNY éli tul az élienhordát!!! Persze, a tökös kissrácoknak esélye se vót, azokat megették, felcsinálták és utána ették meg, stb. Nahagyjukmá'... a lányok babáznak, Newt babázott (babafejezett asszem?), erre utalás is van az élien2-ben, szal UNREAL az egész.

Igen ezert hivjak filmnek, ha real dolgokat akarsz nezz planet eartht :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #78324 2024.09.06. 13:02

DanielT írta:A szavazat vagy támogatás vagy mittomén minek nevezzem miatt veszem day1 és majd játszom day-valamikor.
:eljen:

így h tombraider1-2-3 átcsúszott októberre, nekem is kötelezően támogatandó!

---

phpBB [media]

kavart be egyébként, erről korábban nem hallottam, hogy most jön....

viszont a fizikai itt jelentősen drágább, mint a digit... és kérdéses, hogy nem-e túl nehéz ez nekem (valszeg de :D ezen fejlesztőtől a pocky and rocky sem ment végig sajna....).
psn 7500
xbox 6900
ps5 lemez 14-16000 :zavart2:

---

Micsu írta:Igen ezert hivjak filmnek, ha real dolgokat akarsz nezz planet eartht :fogmosas:
'zistenitmá!

természetesen imádom a filmet, a Newt sztoriszál is oké (hátborzongató, amikor elviszik!), tényleg csak összeWokézni akarok mindent, IRÓNIA !!! :P :D
tököm kivan, hogy mindenre megy a woke-sírás manapság..... pedig le lehetne írni, ahogy Necro tette Concorde-ról, hogy simán csak UNDORÍTÓAK a karakterek adott cuccban és ENNYI :D

lol https://hardverapro.hu/apro/ps5_concord_bontatlan/friss.html
egyszer még milliókat fog érni!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78325 2024.09.06. 14:25

arty írta:
'zistenitmá!

természetesen imádom a filmet, a Newt sztoriszál is oké (hátborzongató, amikor elviszik!), tényleg csak összeWokézni akarok mindent, IRÓNIA !!! :P :D
tököm kivan, hogy mindenre megy a woke-sírás manapság..... pedig le lehetne írni, ahogy Necro tette Concorde-ról, hogy simán csak UNDORÍTÓAK a karakterek adott cuccban és ENNYI :D


Vegulis a planet earth se valo neked mert a legujabb evadban az allatvedo hosok fokent nok :whatever: Ha mar ironia :P

Igen tul van tolva de miota letezik az internet azota kb minden. Bar a wokesagot legjobban a studiok toljak tul manapsag szvsz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78326 2024.09.06. 14:34

Micsu írta:Vegulis a planet earth se valo neked mert a legujabb evadban az allatvedo hosok fokent nok :whatever: Ha mar ironia :P

Igen tul van tolva de miota letezik az internet azota kb minden. Bar a wokesagot legjobban a studiok toljak tul manapsag szvsz.
A stúdiók ugyanazt csinálják, amit régen is, csak régen a női főhős az szexista dolog volt, mert biztos azért tették bele, hogy a sok kiskancsó arra recsizzen, és különben is ez a nők tárgyiasítása, meg a satöbbi, de mára szerencsére kellően lebutultak az emberek a tiktok meg YouTube shorts világában és nincs meg a szókincsük se egy részletes fröcsögésre, szóval marad ez a woke-ozás.
Legalábbis senki nem wokeozott, amikor a Kings bountyban (az eredetiben, nem az orosz recyclingben) az egyik hős nő volt, vagy a tomb raideres Lara Croftot se wokeozta senki anno.
Szóval a női főhős mióta világ a világ velünk van, azok is akik a férfiak hordáját intézik el félkézzel kétszer, egyszerűen csak az emberi igénytelenség tolódott el a stúdióktól függetlenül és most megy ez a woke büfikézés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78327 2024.09.06. 14:54

Botond írta:A stúdiók ugyanazt csinálják, amit régen is, csak régen a női főhős az szexista dolog volt, mert biztos azért tették bele, hogy a sok kiskancsó arra recsizzen, és különben is ez a nők tárgyiasítása, meg a satöbbi, de mára szerencsére kellően lebutultak az emberek a tiktok meg YouTube shorts világában és nincs meg a szókincsük se egy részletes fröcsögésre, szóval marad ez a woke-ozás.
Legalábbis senki nem wokeozott, amikor a Kings bountyban (az eredetiben, nem az orosz recyclingben) az egyik hős nő volt, vagy a tomb raideres Lara Croftot se wokeozta senki anno.
Szóval a női főhős mióta világ a világ velünk van, azok is akik a férfiak hordáját intézik el félkézzel kétszer, egyszerűen csak az emberi igénytelenség tolódott el a stúdióktól függetlenül és most megy ez a woke büfikézés.


Azért nem egészen. Te leragadtál a nőknél de ki mondta hogy ez a probléma? Az emberek már anno azon fel voltak háborodva amikor néger vagy orosz szereplő került a star trekbe, akkor nem wokeoztak igen.
Már a 90es évek végén az hbos sorozatoknál is kötelező volt a néger és meleg szereplő csak éppen hitelesen volt szerepeltetve, mint pl a maffiózókban, hihető hogy a maffiában is voltak melegek de az ha kiderült akkor meg is pecsételődött a sorsuk, és ez így volt ábrázolva, hiteles volt. Az meg mindent elmond hogy ma már a sopranost le se engednék forgatni. A probléma szerintem ott van amikor már elő van írva hány % nőnek, néger, meleg szereplőnek kell szerepelnie az adott blockbusterben, hol van ilyenkor az alkotó szabadság? Persze tudom ők mehetnek a művész részlegre. Az hogy Tolkien létrehoz egy világot, ahol az elfek nagyfülű fehér humanoidokok abból nem csinálunk feketét csak mert kell, etc etc
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78328 2024.09.06. 19:52

Aki vitatja a woke jelenséget annak el kéne gondolkoznia, hogy miért nem volt erről szó 10 20 30 éve. Lásd Aliens, vagy bármi, szó szerint. Bármi.

Ignoranciával nem lehet lesöpörni a témát az asztalról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78329 2024.09.06. 20:12

Ezt megint hoznom kell. Garantálom, el sem tudjátok képzelni a projekt komplexitását és igényességét, egyszerűen látni kell. Konkrétan őrület. Döbbenetes.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #78330 2024.09.07. 09:11

Boldog Dodzy napot mindenkinek!

Eme jeles ünnep örömére a Google playstoreból lekerült a civilization revolution2, de természetesen az iOS storeban továbbra is elérhető!

Vissza: “Leáldozott.hu”