A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #78121 2024.08.21. 08:34

benőmenő írta:Hát Botond legalább megkapta a showtól amit várt. Nagyjából ez a legtöbb amit tudok róla nyilatkozni. Pusztulat. #leáldozott
Ha a Mako, izé, Rev-8 nem hozott teljes izgalomba, akkor nem tudom mi kéne neked/nektek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78122 2024.08.21. 08:36

phpBB [media]

A 3nal csak jobb lesz
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78123 2024.08.21. 08:53

benőmenő írta:Hát Botond legalább megkapta a showtól amit várt. Nagyjából ez a legtöbb amit tudok róla nyilatkozni. Pusztulat. #leáldozott
Mirol beszelsz? Mölinyú visszatert :zavart1:
Ennel nagyobb hirt hova
Avatar
Moby

Hozzászólás #78124 2024.08.21. 08:54

benőmenő írta:Hát Botond legalább megkapta a showtól amit várt. Nagyjából ez a legtöbb amit tudok róla nyilatkozni. Pusztulat. #leáldozott
Az ipar jelenlegi általános teljesítményét nézve fel nem foghatom egyáltalán minek nézitek ezeket, vagy mit vártok ezektől a "géming showktól" :D A legújabb lópáncél bejelentéseket? A 7 év múlva megjelenő játékok cinematik prerender semmiközeajátékhoz videóit? Vagy mit?
Avatar
Necro

Hozzászólás #78125 2024.08.21. 09:41

Moby írta:Az ipar jelenlegi általános teljesítményét nézve fel nem foghatom egyáltalán minek nézitek ezeket, vagy mit vártok ezektől a "géming showktól" :D A legújabb lópáncél bejelentéseket? A 7 év múlva megjelenő játékok cinematik prerender semmiközeajátékhoz videóit? Vagy mit?
POE2 Early access + Civ 6.1 (codename: H*mankind) gameplay pont elég volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78126 2024.08.21. 09:44

Necro írta:POE2 Early access + Civ 6.1 (codename: H*mankind) gameplay pont elég volt.
Sidek igazan rossz civet meg nem csinaltak, csak nem most kezdik el :wink:
Avatar
Necro

Hozzászólás #78127 2024.08.21. 09:51

Micsu írta:Sidek igazan rossz civet meg nem csinaltak, csak nem most kezdik el :wink:
Nem az a kérdés hogy jó vagy rossz, hanem hogy ránézek és CIV6. (Fingom sincs mit kellene csinálniuk, de szerintem ez kurva kevés. Személyes szerint már a Wheel/Granary/stb-től is csömöröm van, de az más kérdés.)
Avatar
arty

Hozzászólás #78128 2024.08.21. 14:31

neoreg írta:Pedig ha nyugati woke genny kell, szerencséd van, mert a Wukonggal egy napon jelent meg ez a csoda is. Mindenki megtalálhatja benne a neki megfelelőt, van itt kérem: fekete női főhős, vitiligós kövér csaj, műkezes transz és ruhakötögetős meleg férfi. Kár hogy a játékosokat nem fogta meg valamiért, pedig minden adott volt a sikerhez. Annyira bíztak a projektben, hogy még day 1 ganépasszba se rakták bele, pedig úgy legalább a Microsoft fizetett volna nekik a játékért.
dustlol.PNG
Hűbasszameg, dekár a transzmeleggyengeférfiért, pedig a játék maga egy csodának tűnik... ilyen apróságon elcsúszni... ráadásul csak a kínai fos felébe kerül AAA++++ léte ellenére, s orránszáján ömlik a produksön valjú. Minden esélye megvolt a nagyságra, de woke az broke.

A wukongban a férfi főhős remélem bajszos és minimum vízszerelő, nagyon szeretném megtámogatni a komcsik diktatúráját a hatvan jurómmal, hogy legyen miből rakétát lőniük rám. (kínai fos, nyilván kínai a fejlesztő is, nem? no woke, nem akarom túlgondolni, szal remélem bejött!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #78129 2024.08.21. 16:40

arty írta:Hűbasszameg, dekár a transzmeleggyengeférfiért, pedig a játék maga egy csodának tűnik... ilyen apróságon elcsúszni... ráadásul csak a kínai fos felébe kerül AAA++++ léte ellenére, s orránszáján ömlik a produksön valjú. Minden esélye megvolt a nagyságra, de woke az broke.

A wukongban a férfi főhős remélem bajszos és minimum vízszerelő, nagyon szeretném megtámogatni a komcsik diktatúráját a hatvan jurómmal, hogy legyen miből rakétát lőniük rám. (kínai fos, nyilván kínai a fejlesztő is, nem? no woke, nem akarom túlgondolni, szal remélem bejött!)

A sok komcsi geci pártutasításra szopkodja a hazait :idiota:
Kép
Meg olyat is hallottam, hogy elrendelték a munkaszünepi napot a komcsik, hogy mindenki kötelezően tudjon vele játszani. Meg is lett az eredménye...a tetvek!
Kép
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78130 2024.08.21. 17:58

arty írta:Hűbasszameg, dekár a transzmeleggyengeférfiért, pedig a játék maga egy csodának tűnik... ilyen apróságon elcsúszni... ráadásul csak a kínai fos felébe kerül AAA++++ léte ellenére, s orránszáján ömlik a produksön valjú. Minden esélye megvolt a nagyságra, de woke az broke.

A wukongban a férfi főhős remélem bajszos és minimum vízszerelő, nagyon szeretném megtámogatni a komcsik diktatúráját a hatvan jurómmal, hogy legyen miből rakétát lőniük rám. (kínai fos, nyilván kínai a fejlesztő is, nem? no woke, nem akarom túlgondolni, szal remélem bejött!)
Nyugi, 2 napon belül itt a Sony woke multis fpse a Concord. Ott már tényleges produksön valjú is van a pronounok mögött. Biztos vagyok benne, hogy azt többen fogják játszani, mint ahány ember fejlesztette. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78131 2024.08.21. 21:32

Nem nagy újdonság, de mostanra teljesen kifingott ez a generáció hardveresen. Anélkül, hogy a sony olyan sok használható dolgot mutatott volna rajta :D
Ennél elmegy, rohadt élvezetes, de nem egy nagy ívű játék ez a wukong, ennél annyira nem gáz, de szerintem a Space Marine 2-nél már lesz sírás. A pro meg közben sehol...lehet vga vétel lesz a fiólkpc-be? Nem szeretném.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #78132 2024.08.21. 21:36

Én még nem néztem meg a videót, de nyilván arról beszél, amit én is látok és tapasztalok a tv-n, és a kontrolleren. A frém sok helyen drámaian szar úgy, hogy közben framegenerátorral van meg a sub60fps is, szóval az inputlag is kurvaszar közben :D Sok újat nem tud nekem erről elmondani a DF, de ha lesz időn megnézem mi a szakértés.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78133 2024.08.22. 09:02

Moby írta:Az ipar jelenlegi általános teljesítményét nézve fel nem foghatom egyáltalán minek nézitek ezeket, vagy mit vártok ezektől a "géming showktól" :D A legújabb lópáncél bejelentéseket? A 7 év múlva megjelenő játékok cinematik prerender semmiközeajátékhoz videóit? Vagy mit?
Most, hogy így mondod... :bdead:
tes6.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #78134 2024.08.22. 10:35

Moby írta:Én még nem néztem meg a videót, de nyilván arról beszél, amit én is látok és tapasztalok a tv-n, és a kontrolleren. A frém sok helyen drámaian szar úgy, hogy közben framegenerátorral van meg a sub60fps is, szóval az inputlag is kurvaszar közben :D Sok újat nem tud nekem erről elmondani a DF, de ha lesz időn megnézem mi a szakértés.
Hát meg nem néztem, csak kivonatoltam magamnak, azaz megnéztem a pc komperzsiön részt, mert csak azt nem látom a tévémen. Mit mondjak...sokkoló. Ennek a történelmi léptékben hitvány konzolgenerációnak mostanra minden létező aspektusában leáldozott. Bár leginkább fel sem áldozott, de leáldozott mielőtt feláldozhatott volna :banplz:
Vajon meddig akarják még folytatni az együttműködést az AMD-vel ezek az úgynevezett konzol"gyártók"? Egyre cikibb ez az egész már mindenkinek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78135 2024.08.22. 16:41

Moby írta:Hát meg nem néztem, csak kivonatoltam magamnak, azaz megnéztem a pc komperzsiön részt, mert csak azt nem látom a tévémen. Mit mondjak...sokkoló. Ennek a történelmi léptékben hitvány konzolgenerációnak mostanra minden létező aspektusában leáldozott. Bár leginkább fel sem áldozott, de leáldozott mielőtt feláldozhatott volna :banplz:
Vajon meddig akarják még folytatni az együttműködést az AMD-vel ezek az úgynevezett konzol"gyártók"? Egyre cikibb ez az egész már mindenkinek.
A köcsög AMD az elérhető leggyorsabb gaming cpu-jával a piacon beleteszi a traversal stuttert az unreal engine-be!444
Véletlenül sem azért fut szarul mert egy 4 éves, RT-re alig alkalmas architektúrán akarnak futtatni olyan fícsöröket amik a csúcs Nvidiáknak is kihívás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78136 2024.08.22. 18:02

benőmenő írta:A köcsög AMD az elérhető leggyorsabb gaming cpu-jával a piacon beleteszi a traversal stuttert az unreal engine-be!444
Véletlenül sem azért fut szarul mert egy 4 éves, RT-re alig alkalmas architektúrán akarnak futtatni olyan fícsöröket amik a csúcs Nvidiáknak is kihívás.
Milyen fícsöröket? Hogy legyen kép, meg színes pixelek? :D
Kipróbáltam ezt a szart a fiókpc-men, 2060-al (nem S), csatakra szopatja a PS5-öt, bekapcsolt RT, minden HIGH mellett, ugyanazon a szar felbontáson, amin a PS5 megy. Milyen kihívásról beszélünk? :idiota:
Nem sajnos. A szerecsenmosdatás évek óta nem vezet sehova. Ez a RDNA egy rakás szar úgy ahogy van, csak a paszírozása megy a verziózással. NO RT, fosfelbontás, fossetup mellett néha harmincak a frém, FRÉMGENERÁTORRAL PS5-ön :DDDDD Szóval natívan 15. De majd a PRÖ mindent is megold.
Mindenesetre a spacemarine2 PS5-ös előrendelést én visszamondtam. Abban köszcsi, de mégegyszer ezt a csodát nem kérem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78137 2024.08.22. 18:48

Hát ez meg mi a rántott lófasz? :banplz:
Kép
Avatar
Necro

Hozzászólás #78138 2024.08.22. 20:47

Új HoMM.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78139 2024.08.22. 23:21

Necro írta:Új HoMM.
avi
Szeretném, hogy jó legyen, steames, nem ubi kilenses, nem is néz ki vállalhatatlanul. Meglátjuk. De főleg a városképek sokkal rosszabbak, mint a 3-éi. A trélerzene nagy semmilyen a klasszikus színvonalhoz képest, remélem, a játékhoz megidézik Romeróékat.

Ezek alá nem kéne adni:

phpBB [media]


phpBB [media]


Az énekmentes 3 zenében is marha jó, de ének híján, az SW, a PoL és 4 is mellett is inferior.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78140 2024.08.23. 09:50

Azért aranykor vár ránk, ha nem is lesz tökéletes a homm8 soundtrack. Már csak egy anno switch/iOS port/game kellene és ki van maxolva a következő 12 hónap!

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78141 2024.08.23. 10:12

Botond írta:Azért aranykor vár ránk, ha nem is lesz tökéletes a homm8 soundtrack. Már csak egy anno switch/iOS port/game kellene és ki van maxolva a következő 12 hónap!
Azért nem kell elkiabálni, az jó ugyan, hogy külsősök csinálják, de csak Darkest Dungeon-klónjuk volt eddig, a várak meg tényleg annyira ötlettelenek művészileg (tartok tőle, nem placeholderek), mintha C64-en futna az AI, mely rajzolta őket. Ennek ellenére nem írom le, remélem ez is jó lesz, mint a híre alapján a PoP lehet.

A sokat szidott, legalábbis megosztó 6-7-hez nem tudok hozzászólni, előtte meg, 1-5-ig meg mint elég jó a sajátos kilengések ellenére. Az jó, hogy kapásból steames. Talán érzik, hogy nem ezzel fogják a klienst eladni, de az őskövület rajongóknak nem idegenítik el így kapásból egy részét. Lásd még a csak mókolással elindítható 6-ot. (Nálam ez kb. annak az érának majd minden Ubi-klienses játékára igaz, míg másokra nem. A minden indításnál újrabeléptetésről nem is beszélve, zseniális ellenreklámot csináltak annak idején a kliensüknek.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #78142 2024.08.23. 10:32

Zóanagyvarázsló írta:Azért nem kell elkiabálni, az jó ugyan, hogy külsősök csinálják, de csak Darkest Dungeon-klónjuk volt eddig, a várak meg tényleg annyira ötlettelenek művészileg (tartok tőle, nem placeholderek), mintha C64-en futna az AI, mely rajzolta őket. Ennek ellenére nem írom le, remélem ez is jó lesz, mint a híre alapján a PoP lehet.

A sokat szidott, legalábbis megosztó 6-7-hez nem tudok hozzászólni, előtte meg, 1-5-ig meg mint elég jó a sajátos kilengések ellenére. Az jó, hogy kapásból steames. Talán érzik, hogy nem ezzel fogják a klienst eladni, de az őskövület rajongóknak nem idegenítik el így kapásból egy részét. Lásd még a csak mókolással elindítható 6-ot. (Nálam ez kb. annak az érának majd minden Ubi-klienses játékára igaz, míg másokra nem. A minden indításnál újrabeléptetésről nem is beszélve, zseniális ellenreklámot csináltak annak idején a kliensüknek.)
2025H2. Ez csak a hab a tortán lesz a napokban az aom:retolddal megindított menetelésnek, hogy szinte minden hónapban jön vmi komoly jóság és a fele legalább értékelhető stratégia. Aranykor!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78143 2024.08.23. 10:35

Botond írta:2025H2. Ez csak a hab a tortán lesz a napokban az aom:retolddal megindított menetelésnek, hogy szinte minden hónapban jön vmi komoly jóság és a fele legalább értékelhető stratégia. Aranykor!
Jöttek eddig is. De te mikre is gondolsz konkrétan? Nem követem annyira a játékhíreket mostanában.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78144 2024.08.23. 10:52

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78145 2024.08.23. 13:36

Botond írta:Azért aranykor vár ránk, ha nem is lesz tökéletes a homm8 soundtrack. Már csak egy anno switch/iOS port/game kellene és ki van maxolva a következő 12 hónap!

phpBB [media]
Az bizza, elhozta Phil az uj Heroest, Sins of Solar Empiret, Hommot, Annot meg a tobbit :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78146 2024.08.23. 13:39

Zóanagyvarázsló írta:Jöttek eddig is. De te mikre is gondolsz konkrétan? Nem követem annyira a játékhíreket mostanában.
Uboatra gondol, tengeralattjaro simek nem erkeztek futoszalagon, telen en belepakolok par orat az biztos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78147 2024.08.23. 14:25

Micsu írta:Uboatra gondol, tengeralattjaro simek nem erkeztek futoszalagon, telen en belepakolok par orat az biztos.
Windowsra több van, mint PS-re, már csak azt kell megoldani, hogy az Xbox futtassa a Steamet. Már ha meg kell egyáltalán.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78148 2024.08.23. 14:39

Zóanagyvarázsló írta:Windowsra több van, mint PS-re, már csak azt kell megoldani, hogy az Xbox futtassa a Steamet. Már ha meg kell egyáltalán.
Majd Phil megveszi es futtatja :bohoc:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78149 2024.08.23. 18:36

Lepörgött a State of decay2, coopban, pc-xsx-ipaden xcloud is volt benne.

Alapvetően a játék számomra a “minden jó vmire, ha más nem, elrettentő példának” kategória minta példánya, de a gyerek zabálta a zombisúterkedős-városépítős-peoplemenedzsmentes-fractionépítős-craftolós-autózós-lootolós faszságot, szóval nem dobhattam a cuccot az első 2% után.

És valójában amúgy ez a baja, kicsit minden is akar lenni, és emiatt egy erőltetett zagyva káosz, amit próbálnak egy harmat gyenge sztoriban felépíteni, ami 4 fő class mentén négy fele ágazik, kibaszott hosszú és grindelős felvezetés után, ahol viszont a négy opció közül bármelyiket választva egy 45 percen belül kiírtjuk a többi, kisebb és emiatt irigy frakciót, credits és lehet előről kezdeni, a négy opció közül másikat választva, hogy az az acsi is kipattanjon.

Gyász az egész, mindenmegvanebbenajátékbanamitőlArtykidobjaataccsotpertíz!
Avatar
Botond

Hozzászólás #78150 2024.08.23. 18:54

Zóanagyvarázsló írta:Jöttek eddig is. De te mikre is gondolsz konkrétan? Nem követem annyira a játékhíreket mostanában.
kb negyedéves bontásban fog jönni az aom retold - anno117 - civ7 - homm8. Ezek önmagukban így négyen tökéletesen elegek lehetnek, de ha csak kettő talál be, akkor is megvagyok velük örök élet plusz két napra. És ott van a sötét ló is, az Ara.
Ezek közé jön vagy 3-4 Nintendo cím, amik érdekesek lehetnek (Donkey Kong Country Return HD, Mario & Luigi: Brothership, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, ami így hirtelen beugrik).
Nekem az indijános is jónak tűnik, kingdom come2 is jóság lesz, és én látatlanban az sw:outlawt se ásnám még el, plusz nekem az se5 tetszett annyira, mint 4, szóval a nem számozott, de 6. rész is erősen város, plusz ugye jön a párhuzamos random játék tőlük, ami megint nem zombie army lesz, hanem az Atomfall.
És akkor ezen rövidke felsorolás végére fér csak oda egy Dragon Age vagy egy Space Marine2, meg ami hirtelen nem jut eszembe, mert hát az én memóriám sehol sincs a tiédhez képest, mint tudjuk. :D

Szóval én elleszek. Feljárok ide elolvasni miért szar minden, hogy ne kerüljek ilyen dilemmákba, hogy a szememnek hiszek vagy Mobynak, de géming fronton a következő 12 hónap maga lesz a kánaán! Személyesen!
Avatar
Moby

Hozzászólás #78151 2024.08.23. 19:08

Botond írta:kb negyedéves bontásban fog jönni az aom retold - anno117 - civ7 - homm8. Ezek önmagukban így négyen tökéletesen elegek lehetnek, de ha csak kettő talál be, akkor is megvagyok velük örök élet plusz két napra. És ott van a sötét ló is, az Ara.
Ezek közé jön vagy 3-4 Nintendo cím, amik érdekesek lehetnek (Donkey Kong Country Return HD, Mario & Luigi: Brothership, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, ami így hirtelen beugrik).
Nekem az indijános is jónak tűnik, kingdom come2 is jóság lesz, és én látatlanban az sw:outlawt se ásnám még el, plusz nekem az se5 tetszett annyira, mint 4, szóval a nem számozott, de 6. rész is erősen város, plusz ugye jön a párhuzamos random játék tőlük, ami megint nem zombie army lesz, hanem az Atomfall.
És akkor ezen rövidke felsorolás végére fér csak oda egy Dragon Age vagy egy Space Marine2, meg ami hirtelen nem jut eszembe, mert hát az én memóriám sehol sincs a tiédhez képest, mint tudjuk. :D

Szóval én elleszek. Feljárok ide elolvasni miért szar minden, hogy ne kerüljek ilyen dilemmákba, hogy a szememnek hiszek vagy Mobynak, de géming fronton a következő 12 hónap maga lesz a kánaán! Személyesen!
Maximum azoknak, akik bírják ezeket a starégiákat. A többiek meg bámulnak ki az ablakon. Vagyis én nem látok jönni semmit. SM2-n kívül, ahhoz meg a jelenlegi mintavételezés alapján nincs gépem. A hitványkonzolokat sajnos nem tudom ide számítani, ue5 lévén az is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78152 2024.08.23. 19:17

Wukongot félretettem, talán majd pro gépen visszanézek rá, állatoknak való ez a minőség, nem embernek, ahogy ezen a hitvány szaron "fut". Meg ahogy kinéz. Én nem látom, hogy nálam a köv 12 hónapban bármi többet fog menni, mint az elmúlt 12-ben, sem semmilyen trendet, vagy okot, ami ezen változtatna. Mondjuk az elmúlt 12 hónapban több játék ment, mint az azelőtti 24-ben. Ha lesz jövőre is ennyi játék, nekem már oké, de jönni én most nem látom őket.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78153 2024.08.23. 19:26

Moby írta:Maximum azoknak, akik bírják ezeket a starégiákat. A többiek meg bámulnak ki az ablakon. Vagyis én nem látok jönni semmit. SM2-n kívül, ahhoz meg a jelenlegi mintavételezés alapján nincs gépem. A hitványkonzolokat sajnos nem tudom ide számítani, ue5 lévén az is.
Ez a te döntésed, hogy a komplex játékokat kizárod az életedből, és a faékek köré szervezed az életed.

Más. Mostanában több mindent kellett xcloudban játszanom, és feltűnt, hogy ami benne van az xcloudban alapjáték, ha van hozzá külön vásárolt dlc-m, akkor az is ott van a felhőben, hiába nincs ott valójában. Wasteland3nál konkrétan, de lehet többi címnél is így van. Innen már csak egy lépés, hogy felhőből mehessen, ami nincs a ganéban, de megvettem.

Most megnéztem a komment írása közben a fallout4et meg az age of empires2t és azokból is az alapgém van a ganéban és így az xcloudban, de mivel megvan olyan verziót tölt be nekem, amiben benne vannak a megvett dlc-im.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78154 2024.08.23. 19:41

GI. GA. EX.
concord.PNG
Avatar
Moby

Hozzászólás #78155 2024.08.23. 19:59

Botond írta:Ez a te döntésed, hogy a komplex játékokat kizárod az életedből, és a faékek köré szervezed az életed.
Én nem a komplexitást keresem, hanem a szórakozást. A komplexitást nem kell vásároljam, házhoz jön 24/7-ben, olyan töményen, hogy ha bárkinek ilyen hiánya van, adok én neki komplexitást ingyen is, ha jelentkezik rá :banplz: De öszintén, magamban nem is tudom összekötni a komplexitást a kockadobálással, meg a várakozással, hogy mikor jövök én a körben. Nekem ez nem komplexitás, hanem a pokol :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78156 2024.08.23. 20:09

Botond írta:kb negyedéves bontásban fog jönni az aom retold - anno117 - civ7 - homm8. Ezek önmagukban így négyen tökéletesen elegek lehetnek, de ha csak kettő talál be, akkor is megvagyok velük örök élet plusz két napra. És ott van a sötét ló is, az Ara.
Ezek közé jön vagy 3-4 Nintendo cím, amik érdekesek lehetnek (Donkey Kong Country Return HD, Mario & Luigi: Brothership, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, ami így hirtelen beugrik).
Nekem az indijános is jónak tűnik, kingdom come2 is jóság lesz, és én látatlanban az sw:outlawt se ásnám még el, plusz nekem az se5 tetszett annyira, mint 4, szóval a nem számozott, de 6. rész is erősen város, plusz ugye jön a párhuzamos random játék tőlük, ami megint nem zombie army lesz, hanem az Atomfall.
És akkor ezen rövidke felsorolás végére fér csak oda egy Dragon Age vagy egy Space Marine2, meg ami hirtelen nem jut eszembe, mert hát az én memóriám sehol sincs a tiédhez képest, mint tudjuk. :D

Szóval én elleszek. Feljárok ide elolvasni miért szar minden, hogy ne kerüljek ilyen dilemmákba, hogy a szememnek hiszek vagy Mobynak, de géming fronton a következő 12 hónap maga lesz a kánaán! Személyesen!
AoM - csak nem cseszik el, jöhet
Anno - kimaradtak az előzők, de ezt elvileg nem szokták elcseszni, konzekvens széria
Civ VII - nem tudom, a kötelezőt tudják hozni, a látványvilág a VI óta nem tetszik, mivel a IV-nél leragadtam, nem követem eléggé, de fel se tűnne, hogy nem egy újabb kieg
HoMM VIII - a mobiljátékos érzet nem jó, a Ubu-logó meg mindig aggodalmat kell, meglátjuk, a hexáknak és Enrothnak örülök, amit eddig mondtak a játékmenetről, az elsülhet jól
Kingdom Come - jöhet, bár inkább 1.5-nek tűnik
Sniper Elite - jöhet, de majd olcsón és patchelve, az 5 sem jelent meg épkézláb állapotban, bár ennyiből előnyös, hogy nem igazi új rész
SW: Outlaws - ubifosnak tűnik sajnos
Indiana Riddick - inkább AA-nak hat, mint AAA-nak, de ezt túlélem, az biztató, hogy inkább a Riddicket emlegetik, jobb LEHET egy n+1. UC/nuTR-nél
Dragon Age: Veilguard - gyengécskének tűnik, kétlem, hogy a mezőnyben labdába rúg
Space Marine 2 - frankónak ígérkezik co-opra
Ara - kötelező Civ killer, eddig szinte mindben csalódtál, de nem fest reménytelenül
Nintendo-cuccok - majd akkor álmodom velük, amikor legközelebb hájpolod, hogy mindjárt bejelentik a Switch 2-t

A Tempest Rising számomra fun C&C-klónnak tűnik, míg a Stormgate sajnos StarWarCraft-mellényúlásnak. Mechanicus 2 is lesz, bár az nem tetszik, hogy ugyanúgy necronokkal. A Commandos: Originst is meglátjuk. A portok közül az FF16 és a majdani Rebirth is érdekel.

Amúgy annyira nem is nézem, hogy mi jön még, soknak úgy sincs dátuma (pl. Menace)/úgyis csúszik, és az elmúlt években jött tengernyi pótlandó (JA3, King Arthur+kieg, Mechanicus, Chaos Gate 2, AoE4+kieg, AoW4, Total Warhammer 3, Aliens: Dark Descent, Commandos-klónok, King's Bounty 2, Wartales, Warno stb. és direkt csak a taktikai-stratégiai vonalat írtam, mínusz Nintendo, RPG-ket nem), ami már tuti megjelent, olcsóbb, kisebb gépigényű, patchelt, nem zsákbamacska már, rengeteg vélemény, videó van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78157 2024.08.23. 20:13

Moby írta:Én nem a komplexitást keresem, hanem a szórakozást. A komplexitást nem kell vásároljam, házhoz jön 24/7-ben, olyan töményen, hogy ha bárkinek ilyen hiánya van, adok én neki komplexitást ingyen is, ha jelentkezik rá :banplz: De öszintén, magamban nem is tudom összekötni a komplexitást a kockadobálással, meg a várakozással, hogy mikor jövök én a körben. Nekem ez nem komplexitás, hanem a pokol :D
Valós idejű stratégiákat is írt, de én sose élem meg malmozásnak a körökre osztottakat sem, amilyen gyorsan lép az AI, addig a nu-Doomban a chainsaw.avi sem megy le. Multi más persze, de általában lehet mit csinálni már a másik körében. Ha mást nem, tervezni :buck:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78158 2024.08.23. 20:27

Hogy ne ilyen ködösen beszéljek a semmiről, összeszedem már mi az ami egyáltalán valamilyen szinten érdekel(het)
Astro Bot - Day1. Semmiféle kétség nincs.
Outlaws - megnézem, de pontosan tudom, hogy fos lesz. ld avatar
SpaceMarine2 - várós, de fogalmam sincs min fogom tolni
Indiana Jones - a téma miatt megnézem, de valszeg fos lesz
Replaced - szerintem sosem jelenik meg, megint jövőre csúszott
Stalker2 - ugyanez
Death Stranding 2 - jöhet
Wolverine - valszeg
Oszt kb ennyi is. Ilyen Phantom Blade 0, meg GTA6 úgyse jön jövőre, ilyenekkel nem számolok. De ehhez a pár darabhoz is eléggé meg kellett erőltetnem magam, és ha hérom jó lesz belőle, én már boldog leszek. Na ez van a köv 12 hónapra.

/edit: meg ha van valami irtó kicsi esélye, hogy nem lesz rakás kula a VR-os Alien, azt még megnézem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78159 2024.08.23. 21:38

Idén az Astro és talán a Plucky Squire ami érdekes lesz még nekem.
Az Outlaws az majd leárazva/előfizuban, a Kingdom Come-nak pedig még az első részét kellene abszolválni.
Ja és újra van raktáron PSVR2 adapter.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78160 2024.08.23. 22:08

Oh, majdnem elfejetettem hogy bizony játszom is ám néha! Lepörgött a God of War Ragnarök.
Túl sok videót dobott fel a youtube és kedvet kaptam hozzá. Sokat segített hogy itt már pontosan tudtam mire számítsak, szóval ezt már nem utáltam annyira aktívan mint a 2018-ast. Meg a default szinten (give me balance) jóval könnyebbnek is tűnt. Mondjuk most pont meg is vagyok fázva (igen a 37 fok ellenére), szóval nem bántam a minimál effortos ládanyitogatást holmi tryhardkodás helyett.
Nem nézett ki rosszul, a sztori is egynek jó volt és itt végre nem ismételték olyan sokszor ugynazt az ellenfelet mint az előzőben. A karakterek pedig abszolút a legjobb részei a játéknak, egyedül Freya volt nekem egy kicsit sok néhol.
Az Atreusos részekből jó, hogy nem volt több. Aki pedig ezt kitalálta hogy amint belépsz a szobába már mondják a társak a "puzzle" megfejtését azt remélem többet nem engedik interaktív médium közelébe.
Továbbra is a régi GoW formulát preferálom / 10.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78161 2024.08.24. 08:41

Fil lefizette a kritikusokat, már a GIGAnemisexeket is alázzák :szomoru1:
Screenshot_2024-08-24-08-39-33-96_d365b52accad0f47adbc08c16219827d.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78162 2024.08.24. 08:45

neoreg írta:GI. GA. EX. *Concordfail.jpg*
Ha nem lett volna önmagában zakó, a Valve a megjelenésekor tette hivatalossá a Deadlock létezését.
doa.jpg

Általában sajnálni szoktuk a fejlesztőket, de itt konkrétan évekig voltak fizetve egy olyan cuccért ami a Gollammal versenyez Steamen az aktív játékosok számát nézve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78163 2024.08.24. 08:47

benőmenő írta:Ha nem lett volna önmagában zakó, a Valve a megjelenésekor tette hivatalossá a Deadlock létezését.
doa.jpg

Általában sajnálni szoktuk a fejlesztőket, de itt konkrétan évekig voltak fizetve egy olyan cuccért ami a Gollammal versenyez Steamen az aktív játékosok számát nézve.
Nem tarolhat minden akkorát a steamen, mint a zsákfiú!
Avatar
Moby

Hozzászólás #78164 2024.08.24. 13:10

benőmenő írta:Ha nem lett volna önmagában zakó, a Valve a megjelenésekor tette hivatalossá a Deadlock létezését.
doa.jpg

Általában sajnálni szoktuk a fejlesztőket, de itt konkrétan évekig voltak fizetve egy olyan cuccért ami a Gollammal versenyez Steamen az aktív játékosok számát nézve.
Itt még erről is többről van szó, hiszen erre a hulladékra lett összeverbuválva a stúdió a volt Bungie veteránokból.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78165 2024.08.24. 13:18

Moby írta:Itt még erről is többről van szó, hiszen erre a hulladékra lett összeverbuválva a stúdió a volt Bungie veteránokból.
Legalább az igazi Bungie jó vétel volt :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78166 2024.08.24. 16:39

Nagyon király ami a Concorddal történik, imádom nézni az újabb woke moslék realtime rohadását! :worship: :worship: :worship:

Gyakorlatilag nagyobb bukás mint a Redfall, vagy bármi amire manapság vissza tudok emlékezni.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78167 2024.08.24. 17:00

DanielT írta:Nagyon király ami a Concorddal történik, imádom nézni az újabb woke moslék realtime rohadását! :worship: :worship: :worship:

Gyakorlatilag nagyobb bukás mint a Redfall, vagy bármi amire manapság vissza tudok emlékezni.

Kép
Ez van, ha valamit nem adsz ki Xboxra :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78168 2024.08.24. 17:04

Zóanagyvarázsló írta:Ez van, ha valamit nem adsz ki Xboxra :banplz:
Hát igen, irigylem is őket a milliárdos megtakarítások miatt... Se Concord, se Wukong, semmi nem veszélyezteti a családi kasszát! Jó, az Indiana Jones PS5 verziójának bétatesztelése majd felemészt némi erőforrást, de még mindig pluszban lesznek. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78169 2024.08.24. 17:44

Zóanagyvarázsló írta:Ez van, ha valamit nem adsz ki Xboxra :banplz:
PC-s xbox storeban 50x ennyi letöltés lenne, mint a starfield dlc-nél!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78170 2024.08.24. 17:57

De azért az olimpián bejelentett új karaktereket kiadják még hozzá, vagy hamarabb fogja őket bezúzni a Sony? :banplz:

f9caf4c3db1d0c018e8e78ff4b3c7418.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78171 2024.08.24. 18:23

neoreg írta:De azért az olimpián bejelentett új karaktereket kiadják még hozzá, vagy hamarabb fogja őket bezúzni a Sony? :banplz:

f9caf4c3db1d0c018e8e78ff4b3c7418.jpg
:banplz: :banplz: :banplz: :taps: :taps: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78172 2024.08.24. 18:27

Ne maradjon említés nélkül a másik új néger nős sikersztori: A Dustborn. 83, tehát nyolcvanhárom egyidejűleg játszó zsémerrel.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78173 2024.08.24. 18:39

neoreg írta:De azért az olimpián bejelentett új karaktereket kiadják még hozzá, vagy hamarabb fogja őket bezúzni a Sony? :banplz:

f9caf4c3db1d0c018e8e78ff4b3c7418.jpg
:taps: :taps: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78174 2024.08.24. 18:57

Ez meg egy megszakadt szív. :D

Gamescom bejelentések streamből. Phil helyében nem mennék egyedül sehova a környéken.

Screenshot_20240824_185546_Chrome.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78175 2024.08.24. 20:14

Az időmilliomosok szerint elhangzik:

- always-online
- eredetileg mobilra készült
- negyedéves battle passok lesznek
- a hárpiát és a medúzát kiveszik, mert "problémásak"
- rankedben lehet szerezni csicsát és Javelint, azaz spéci varázslatokat

Vagy a Ubi trollkodik, vagy aki kivonatolta a videót. Ha az előbbi, valaki szólhatna Medvegyevnek, hogy az ukránok helyett ezeket nyomorultakat is lehetne fenyegetni atommal, az kevésbé lenne uncsi. És az oroszoknál még az ukrajnai háborúnál is népszerűbb a széria.

Nem tudtam telóról beágyazni, de erről van szó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78176 2024.08.25. 00:29

Zóanagyvarázsló írta:Az időmilliomosok szerint elhangzik:

- always-online
- eredetileg mobilra készült
- negyedéves battle passok lesznek
- a hárpiát és a medúzát kiveszik, mert "problémásak"
- rankedben lehet szerezni csicsát és Javelint, azaz spéci varázslatokat

Vagy a Ubi trollkodik, vagy aki kivonatolta a videót. Ha az előbbi, valaki szólhatna Medvegyevnek, hogy az ukránok helyett ezeket nyomorultakat is lehetne fenyegetni atommal, az kevésbé lenne uncsi. És az oroszoknál még az ukrajnai háborúnál is népszerűbb a széria.

Nem tudtam telóról beágyazni, de erről van szó.
Valószínűbb, hogy nem a Ubi trollkodott, de se erőm, se időm nincs átnyálazni egy 50+ perces esportfixációs interjút.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #78177 2024.08.26. 14:51

Star Wars Outlaws 7/10 IGN szerint.

Akkor abból olyan 2 pontot még le kell vonni, ha a valódi pontszámra vagyunk kíváncsiak. Uborkáék megint megcsinálták a tutit.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78178 2024.08.26. 14:55

neoreg írta:Star Wars Outlaws 7/10 IGN szerint.

Akkor abból olyan 2 pontot még le kell vonni, ha a valódi pontszámra vagyunk kíváncsiak. Uborkáék megint megcsinálták a tutit.
De a legtöbben magasabb pontot dobtak rá, az átlaga is 8 pont körüli. Ugyanakkor a nagyok még nem értékelték, a videók alapján meg elég Ubi-rothadás tényleg. De ez nem az IGN-osztályzatból tűnik ki, ha az meglepő is, hogy így lepontozták. Örülnék neki, ha nálam is ennyi lenne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78179 2024.08.27. 09:46

Ubiekra is raferne mar a siker mert igy olcson fogja oket megvenni vki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78180 2024.08.27. 11:57

Wukong lement végül. Teljes elmebaj, amit a kínaiak összeraktak minőségben, művészetben, akarásban, mindenben. Első játékos stúdiótól émn még ilyet nem láttam. Jár a kudos, de inkább egy zsákkal. Sajnos a gameplay változatossága elmarad a minden mástól, és ez a legnagyobb hibája a játéknak, így viszont túl hosszú, és túl nagy, a végére ez az egyszerű csihipuhi már unalomba fullad kissé. Kevesebb akarás a chpaterek számában itt előny lehetett volna, de mindent meg akartak mutatni, ami a fejükben volt. Iszonyú mi tartalom van benne, animék, stopmotion bábjátékok, mindent is belepakoltak, amit csak elő tudtak állítani. A látvány egyszerűen parádé...lehet egy jó pécén, ezen a hitvány fos playstationkonzolon inkább csak elképzelni lehet, meg a nyomai azért ott vannak a pixelharc és a folyamatosan az életért küzdő fps mögött.
Nem ez a világ legjobb játéka, sőt, játékként az ER DLC jobbvolt, de hatalmas taps jár a kínaiknak. És mostmár csak az kell, hogy tanuljanak jobb játékot is készíteni, minden mással készen vannak, és képesek leiskolázni tényleg bárkit, beleértve a szotyi stúdiókat is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78181 2024.08.27. 12:01

Alig hogy a wukong lement, el is indult az Outlaws. Pár óra ment bele eddig, viszont olyan pizitív csalódás, hogy csak kapkodom a fejem. Nem hittem, hogy ilyet le lehet írni, de a ubi képes a fejlődésre! Persze minden hozott cucc, és szinte mindent láttunk már jobb minőségben is, de nagyon szépen áll össze egy egésszé, és egyelőre amit belelátni az méretileg hatalmas. Azt még nem látom nem fog-e unalomba fulladni, de hogy ez nem a szokásos generic ubifos, ez már most nagyon biztosan látszik. Nem AC, nem Avatar, nem izé, ez valami új és szokatlan a ubitól.
Ja, és kurvajól fut konzolon is, és azért elég baszóan is néz ki (persze ez is pc-n lehet az igazi, de ez legalább nem fáj annyira a konzolos csóriknak, mint én).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78182 2024.08.27. 14:10

Moby írta:Alig hogy a wukong lement, el is indult az Outlaws. Pár óra ment bele eddig, viszont olyan pizitív csalódás, hogy csak kapkodom a fejem. Nem hittem, hogy ilyet le lehet írni, de a ubi képes a fejlődésre! Persze minden hozott cucc, és szinte mindent láttunk már jobb minőségben is, de nagyon szépen áll össze egy egésszé, és egyelőre amit belelátni az méretileg hatalmas. Azt még nem látom nem fog-e unalomba fulladni, de hogy ez nem a szokásos generic ubifos, ez már most nagyon biztosan látszik. Nem AC, nem Avatar, nem izé, ez valami új és szokatlan a ubitól.
Ja, és kurvajól fut konzolon is, és azért elég baszóan is néz ki (persze ez is pc-n lehet az igazi, de ez legalább nem fáj annyira a konzolos csóriknak, mint én).
Na jó, de a játékmenet mutat már valami értékelhetőt?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78183 2024.08.27. 14:25

Én azt hittem Moby túloz amikor régen a PSVR2 kényelmetlenségeiről írt, de nem. A lencsék mondjuk nálam egész jól fókuszban maradnak, szóval nem kell babrálnom használat közben. De egy hosszabb session után (rágózás + klíma sokat segít) úgy néz ki az orrnyergem, mintha lefejeltem volna a bicikli kormányt és hát érzésre is hasonló. :lama:
Szóval ebből valami ergonómiai segédeszköz rendelés lesz rövid úton. Viszont GT-ben már aranyoztam Circuit Experiencet VR-ban, ami kellemes meglepi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78184 2024.08.27. 14:39

Zóanagyvarázsló írta:Na jó, de a játékmenet mutat már valami értékelhetőt?
Ez szól a játékmenetről, de ez valóban nem derül ki: Persze minden hozott cucc, és szinte mindent láttunk már jobb minőségben is, de nagyon szépen áll össze egy egésszé.
Van ebben uncharted ugrálós-lövöldétől kezdve thelastofus lopakódos-hallgatózós izétól át minden is. Tényleg mindenhonnan összelapátoltak szinte mindent. Csodálom (és egyben örülök neki), hogy sugárpallos harc nincs benne. De a vicc, hogy ez a színes akciójátékelem-montázs valahogy mégis összekovácsolódik egy egésszé, és jól működik. Egy biztos, ha unalomba fullad, az inkább a küldetésektől lesz, nem a gameplaytől, az nagyon rendben van. De az első 5 óra az parádé. Olyan sztorimesélés van, amilyet én még ubisoft nagyjátékban nem láttam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2024.08.27. 14:46-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78185 2024.08.27. 14:43

benőmenő írta:Én azt hittem Moby túloz amikor régen a PSVR2 kényelmetlenségeiről írt, de nem. A lencsék mondjuk nálam egész jól fókuszban maradnak, szóval nem kell babrálnom használat közben. De egy hosszabb session után (rágózás + klíma sokat segít) úgy néz ki az orrnyergem, mintha lefejeltem volna a bicikli kormányt és hát érzésre is hasonló. :lama:
Szóval ebből valami ergonómiai segédeszköz rendelés lesz rövid úton. Viszont GT-ben már aranyoztam Circuit Experiencet VR-ban, ami kellemes meglepi.
Van olcsón hamar szétmenős gagyi, de egy évet talán kibír: Link
Drága, sosemegytönkre, igényes(bár most éppen tökre le van árazva, én még a dupljáért vettem): Link
Kényelemben kb ugyanaz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78186 2024.08.27. 14:59

Moby írta:Ez szól a játékmenetről, de ez valóban nem derül ki: Persze minden hozott cucc, és szinte mindent láttunk már jobb minőségben is, de nagyon szépen áll össze egy egésszé.
Van ebben uncharted ugrálós-lövöldétől kezdve thelastofus lopakódos-hallgatózós izétól át minden is. Tényleg mindenhonnan összelapátoltak szinte mindent. Csodálom (és egyben örülök neki), hogy sugárpallos harc nincs benne. De a vicc, hogy ez a színes akciójátékelem-montázs valahogy mégis összekovácsolódik egy egésszé, és jól működik. Egy biztos, ha unalomba fullad, az inkább a küldetésektől lesz, nem a gameplaytől, az nagyon rendben van. De az első 5 óra az parádé. Olyan sztorimesélés van, amilyet én még ubisoft nagyjátékban nem láttam.
Kíváncsi leszek egyszer, de egy Ubi-logós termékért nagyon nehéz belőlem sok pénzt kirángatni.

A Eurogamer nagyon mást gondol a játékról, mint te ma, ők már a holnapi Mobyval pendülnek egy húron :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78187 2024.08.27. 15:08

Zóanagyvarázsló írta:Kíváncsi leszek egyszer, de egy Ubi-logós termékért nagyon nehéz belőlem sok pénzt kirángatni.

A Eurogamer nagyon mást gondol a játékról, mint te ma, ők már a holnapi Mobyval pendülnek egy húron :banplz:
Letekertem a végére, és elolvastam ezt az egy mondatot véletlenül: "Lacks the animation flow to its yellow-ledge platforming next to a Horizon". Hát köszönöm, nekünk annyira mások a prioritásaink, hogy ezt a TLDR-t nekem már nem kell elolvasnom :DD

/Valami féleszű szoniszopópártos zombi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78188 2024.08.27. 15:13

Már 100 alatt a játékosszám Concornál, 4 nappal a megjelenés után! :DD És ne feledjük, heti rendszeres karakterbemutató+történet videókat ígértek! :DD Úristen micsoda lelkesedéssel csinálhatják majd őket... bővül a lore, mélyen beágyazódik a popkultúrába!

Bravó Sony, szép munka volt a TLOU2 multigenny kukázása után ezt is behúzni! :D

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78189 2024.08.27. 15:15

Moby írta:Van olcsón hamar szétmenős gagyi, de egy évet talán kibír: Link
Drága, sosemegytönkre, igényes(bár most éppen tökre le van árazva, én még a dupljáért vettem): Link
Kényelemben kb ugyanaz.
Azt hittem valami trollkodás lesz, de ez egy valódi termék! :wilting: :wilting: :wilting: mondjuk _TÖKÉLETESEN_ illik az egész VR sikersztorihoz, remélem a Concord nak is lesz egy VR spinoffja! :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78190 2024.08.27. 15:37

Moby írta:Letekertem a végére, és elolvastam ezt az egy mondatot véletlenül: "Lacks the animation flow to its yellow-ledge platforming next to a Horizon". Hát köszönöm, nekünk annyira mások a prioritásaink, hogy ezt a TLDR-t nekem már nem kell elolvasnom :DD

/Valami féleszű szoniszopópártos zombi
Azt nem néztem, tuti el nem olvasom, csak szembejött a fanyalgás. Majd jó lesz kipróbálnom, kockázatmentes áron.

Vissza: “Leáldozott.hu”