A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #77771 2024.06.25. 13:08

Egyébként a nagyobbik gyerekem végigjátszotta, pedig vagy 5 évvel ezelőtt jelent meg, szóval akkor még kis szaros volt (és nem én segítettem neki, ez pont abban az időszakban volt, amikor engem a kórházban próbáltak meg összerakni) :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77772 2024.06.25. 13:14

Botond írta:Ugyanez a kérdésem akkor feléd is. A negyedéves 8 mrd-ból megvannak a nullák, honnan jön a 8as akkor? :)
na

"Starfield's Creations update added a new bounty hunter mission to the game for free, but if you want the second mission it'll cost you."

Oké, szóval ingyenszarként zsákolható a cucc, nem ALAPBÓL fizetős.
Ez megmagyarázza a másfél milliót, ahogy azt is, hogy az MS megint "nem létező teljesítménnyel" próbált menőzni, csak mert ez végre "nagy szám".

A 8 milliárd foggalmam sincs honnan jön. Talán még pörögnek a cod eladások, nemtom.... tényleg passz. Ha 10$-al is számolom a gpasst, akkor se jön ki NYOLC/negyedév.
Játékeladások béka segge alatt, van ami 10:1 arányban kel el a ződ gépre (vs PS), tehát a gpass tényleg ÖL.

Szal logikus lenne az 1.2milliárd eladott 7$-os statfield dlc, de ugye ez csak most indult :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #77773 2024.06.25. 14:36

DanielT írta:Pörög a Luigi's Mansion 3 credits.

Jó játék volt, de a szokásos Nintendo faszságokkal. A legidegesítőbb az elnyomhatatlan cutscenek MINDEN HALÁL UTÁN.



És ezzel kb vége is látszik a Switch karrierjének nálam, 7 éves fennállása során KETTŐ darab játékot adott nekem (Odyssey+Mansion 3), meg azt a retek Zeldát, aminek minden pillanatát megbántam. A Super Mario Wonder elvileg jó még, gyakorlatilag elaludtam rajta a második pályán.


MINDEN HALAL UTAN? hol pontosan? :banplz: a final boss-nal volt, hogy ujra kellett probalnom 2-szer, ott picit idegesitett az elnyomhatatlan video, de nem vagtam eret.

Mario Wonder nalam is megallt 3-4 palya utan… de sztem megerdemel majd egy ujabb probat
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #77774 2024.06.25. 14:38

Moby írta:Egyébként a nagyobbik gyerekem végigjátszotta, pedig vagy 5 évvel ezelőtt jelent meg, szóval akkor még kis szaros volt (és nem én segítettem neki, ez pont abban az időszakban volt, amikor engem a kórházban próbáltak meg összerakni) :D


ja, idosebb fejjel elfelejtjuk, hogy meglepoen okosak es intelligensek a kis szarosok :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #77775 2024.06.25. 14:41

Moby írta:Egyébként a nagyobbik gyerekem végigjátszotta, pedig vagy 5 évvel ezelőtt jelent meg, szóval akkor még kis szaros volt (és nem én segítettem neki, ez pont abban az időszakban volt, amikor engem a kórházban próbáltak meg összerakni) :D
Ugyanez, nyolc évesen nyomta végig vagy háromszor a gyerek, én vmi 2/3-3/4 között tettem félre és elfelejtettem folytatni, pedig tényleg poén játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77776 2024.06.25. 15:36

SlickAdam írta:MINDEN HALAL UTAN? hol pontosan? :banplz: a final boss-nal volt, hogy ujra kellett probalnom 2-szer, ott picit idegesitett az elnyomhatatlan video, de nem vagtam eret.

Mario Wonder nalam is megallt 3-4 palya utan… de sztem megerdemel majd egy ujabb probat
Én azért pusztultam több helyen, részben a kiváló minőségű kotrollereknek köszönhetően. 2 garnitúra volt belőle, mindegyiknek volt baja. Még szerencse, hogy olyan olcsó amilyen szar, csak 28-30 ezer ft. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77777 2024.06.25. 15:44

arty írta:na

"Starfield's Creations update added a new bounty hunter mission to the game for free, but if you want the second mission it'll cost you."

Oké, szóval ingyenszarként zsákolható a cucc, nem ALAPBÓL fizetős.
Ez megmagyarázza a másfél milliót, ahogy azt is, hogy az MS megint "nem létező teljesítménnyel" próbált menőzni, csak mert ez végre "nagy szám".

A 8 milliárd foggalmam sincs honnan jön. Talán még pörögnek a cod eladások, nemtom.... tényleg passz. Ha -al is számolom a gpasst, akkor se jön ki NYOLC/negyedév.
Játékeladások béka segge alatt, van ami 10:1 arányban kel el a ződ gépre (vs PS), tehát a gpass tényleg ÖL.

Szal logikus lenne az 1.2milliárd eladott -os statfield dlc, de ugye ez csak most indult :D
VIGYÁZZÁ' HE! Botond kemény tényeket hozott!! :nezze: :nezze: :nezze: Ne zavard össze holmi kontextussal, logikával, józan belátással. Az van amit az aktuális MS takony PR ember mond és kész! :worship: :worship: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77778 2024.06.25. 16:02

DanielT írta:VIGYÁZZÁ' HE! Botond kemény tényeket hozott!! :nezze: :nezze: :nezze: Ne zavard össze holmi kontextussal, logikával, józan belátással. Az van amit az aktuális MS takony PR ember mond és kész! :worship: :worship: :worship:
Lehet csak Fíl vett 0,5 millió starfieldet steamen, és töltötte le a dlc-t mindegyik accountjára, hogy kozmetikázza a statisztikákat! De csak 10.000 pcje van, azért tud egyszerre csak annyi player online lenni!
Avatar
arty

Hozzászólás #77779 2024.06.26. 10:39

egyébként az efféle(=xbox divizio ámblokk) amerikai valóságtagadásról ez jut eszembe:

phpBB [media]


ennek anno nem lett jó vége... ideig óráig lehet takarózni a másfélmilliós ingyendlc-vel, de lesz egy pont, amikor a pénzügyi eredmények visszaütnek.
kérdés a cod(?) és a gamepass(?) által ömlő dollármilliárdok mennyi ideig tartanak ki ... (ez mondjuk a difi a korabeli segához képest: nekik nem volt semmi alternativ bevételük, amiből a "hazugságok" kozmetikázhatóak lettek volna)

a következő negyedév egyébként TUTI 9 milliárdos lesz, hiszen pörög ezerrel az x360 store sunset sale, ha lesz még xbox 3 év mulva is, ezért végtelenül hálás vagyok az MS-nek.
tényleg örökre bucsuzó címekhez lehet tényleg fillérekért hozzájutni, szép gesztus búcsúzóul.

... az már kevésbé, hogy az x360 accountom kb 1 napot élt, miután hozzáadtam egy hitelkártyát.... utána error, nem tud többé belépni.
így azért kérdéses, hogy lesz használható a mostanság megvett temérdek digit-szarom :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77780 2024.06.26. 10:43

Botond írta:Lehet csak Fíl vett 0,5 millió starfieldet steamen, és töltötte le a dlc-t mindegyik accountjára, hogy kozmetikázza a statisztikákat! De csak 10.000 pcje van, azért tud egyszerre csak annyi player online lenni!
amíg az MS ennyire nem transzparens a "számokról", szerintem a számukra legkedvezőtlenebb forgatókönyveket kezeljük tényként: ezen a ponton akár fil öngyilkos akcióját is inkább elhiszem, mint a valós MS píárt :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #77781 2024.06.26. 10:53

arty írta:amíg az MS ennyire nem transzparens a "számokról", szerintem a számukra legkedvezőtlenebb forgatókönyveket kezeljük tényként: ezen a ponton akár fil öngyilkos akcióját is inkább elhiszem, mint a valós MS píárt :D
MS píár nincs. MS, Bethesda nem mondott semmit azon kívül, hogy 1 db quest meg a kapott skinek, mint quest reward az 7 dollár.

Amit tudunk, hogy pc-n 500k+ letöltés volt, steamen max 10k játékos szokott online lenni, és 3k negatív review volt.

Ebből neked az a logikus, hogy 10 perces váltásban vannak mindig pont max 10ezren online steamen, hogy sose bukjon le senki, hogy amúgy 510ezren vannak, és bár mind letöltötték az ingyen dlc-t, de negatív reviewt csak 3ezren írtak, amit kőpapírolló bajnokságot tartva döntöttek el, hogy kik lesznek a szerencsés felháborodók.

Lehet, csak valószerűtlen. Sajnos itt az 50:1hez arány az xbox pc kliens javára sokkal életszerűbb megfejtés.
Akkor is, ha nemszeressük.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77782 2024.06.26. 11:04

arty írta:egyébként az efféle(=xbox divizio ámblokk) amerikai valóságtagadásról ez jut eszembe:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=gQPFKMx21video]

ennek anno nem lett jó vége... ideig óráig lehet takarózni a másfélmilliós ingyendlc-vel, de lesz egy pont, amikor a pénzügyi eredmények visszaütnek.
kérdés a cod(?) és a gamepass(?) által ömlő dollármilliárdok mennyi ideig tartanak ki ... (ez mondjuk a difi a korabeli segához képest: nekik nem volt semmi alternativ bevételük, amiből a "hazugságok" kozmetikázhatóak lettek volna)

a következő negyedév egyébként TUTI 9 milliárdos lesz, hiszen pörög ezerrel az x360 store sunset sale, ha lesz még xbox 3 év mulva is, ezért végtelenül hálás vagyok az MS-nek.
tényleg örökre bucsuzó címekhez lehet tényleg fillérekért hozzájutni, szép gesztus búcsúzóul.

... az már kevésbé, hogy az x360 accountom kb 1 napot élt, miután hozzáadtam egy hitelkártyát.... utána error, nem tud többé belépni.
így azért kérdéses, hogy lesz használható a mostanság megvett temérdek digit-szarom :D
Az üzleti beszámoló meg az eredménykimutatások nem úgy készülnek mint a marketing anyagok, hogy ráírják a plusz 20%ot és apró betűs részben, hogy a semmihez képest, ha piros hó esik éppen.
Könyvvizsgálat van, tőzsdei közzététel, stb. Lehet okosítani, persze, annyi, hogy utána a jó magaviselettel negyedelt büntetés is 200 év.

Miért nem a gyíkemberek vannak a háttérben, vagy a BillGécc a covidoltással chippelte be az embereket és azért haluzzák oda az eredményt sztorival jössz? Ezek mind sokkal reálisabbak!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77783 2024.06.26. 12:22

Botond írta:Az üzleti beszámoló meg az eredménykimutatások nem úgy készülnek mint a marketing anyagok, hogy ráírják a plusz 20%ot és apró betűs részben, hogy a semmihez képest, ha piros hó esik éppen.
Könyvvizsgálat van, tőzsdei közzététel, stb. Lehet okosítani, persze, annyi, hogy utána a jó magaviselettel negyedelt büntetés is 200 év.

Miért nem a gyíkemberek vannak a háttérben, vagy a BillGécc a covidoltással chippelte be az embereket és azért haluzzák oda az eredményt sztorival jössz? Ezek mind sokkal reálisabbak!
Ember. HETVEN MILLIÁRDOT költöttek el a COD gyárra. Mikor fog az visszajönni NETTÓ PROFITBÓL? Szerinted nyereséges az Xbox divízió? Megéri csinálni anyagilag nekik? NEVETSÉGES.

Az egyedüli oka a létezésüknek a végtelen pénzgyár Azure+Office+Windows, ami miatt fent tudják tartani őket és valamire költeni "kell" a pénzüket. Kizárólag a félelem vezérli őket, hogy kiesnek egy fontos piacról. És a menedzserek félelemből jó játékok még nem készültek.

Amikor abbahagyják az Xbox hardver gyártást, te még akkor is azt fogod mondani, hogy ez volt a terv és minden fasza.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77784 2024.06.26. 12:28

DanielT írta:Ember. HETVEN MILLIÁRDOT költöttek el a COD gyárra. Mikor fog az visszajönni NETTÓ PROFITBÓL? Szerinted nyereséges az Xbox divízió? Megéri csinálni anyagilag nekik? NEVETSÉGES.

Az egyedüli oka a létezésüknek a végtelen pénzgyár Azure+Office+Windows, ami miatt fent tudják tartani őket és valamire költeni "kell" a pénzüket. Kizárólag a félelem vezérli őket, hogy kiesnek egy fontos piacról. És a menedzserek félelemből jó játékok még nem készültek.

Amikor abbahagyják az Xbox hardver gyártást, te még akkor is azt fogod mondani, hogy ez volt a terv és minden fasza.
Kevered a szezont a faszommal.
Én sose mondtam, hogy ez megéri vagy megérte.

Én azt mondom, hogy a steamen van az összes ms játéknak 20k játékosa az nem hoz 8 Mrd-ot.
Emellett ti mondjátok nonstop, hogy Xbox hw eladás nincs, xbox játék eladás ebből következően nincs, stb és ezen mondásaitok mindegyike egyszerre nem lehet igaz, mert 8 Mrd az 8 Mrd.

Én összesen ennyit vitattam, hogy ott a függetlenül mért 500k+ letöltés pc-n, az nincs meg a steam playerbase-el, szóval végre lehet látni mekkora a pc xbox kliens playerbase.

Vagyis csak a hellblade2 random player steam statokat próbáltam kontextusba helyezni, hogy még annyira se releváns, mint a steamhwsurvey.
Se többet, se kevesebbet nem mondtam.

A többi alufóliás cuccban ti motoroztok körbe és körbe.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77785 2024.06.26. 12:28

"Xbox content and services revenue increased 62% (up 61% in constant currency) driven by 61 points of net impact from the Activision acquisition"

EGYETLEN SZÁZALÉKOT növekedtek az Activision nélkül és az életemet tenném rá, hogy majdnem beszartak kozmetikázó szakik, hogy ki tudják trükközni a pozitív mutatót. Minden más organikus profitot termel náluk, általában 10-20% ekkora növekedéssel. A hulladék Xbox meg csak szétrohad.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77786 2024.06.26. 12:29

Botond írta:Kevered a szezont a faszommal.
Én sose mondtam, hogy ez megéri vagy megérte.

Én azt mondom, hogy a steamen van az összes ms játéknak 20k játékosa az nem hoz 8 Mrd-ot.
Emellett ti mondjátok nonstop, hogy Xbox hw eladás nincs, xbox játék eladás ebből következően nincs, stb és ezen mondásaitok mindegyike egyszerre nem lehet igaz, mert 8 Mrd az 8 Mrd.

Én összesen ennyit vitattam, hogy ott a függetlenül mért 500k+ letöltés pc-n, az nincs meg a steam playerbase-el, szóval végre lehet látni mekkora a pc xbox kliens playerbase.

Vagyis csak a hellblade2 random player steam statokat próbáltam kontextusba helyezni, hogy még annyira se releváns, mint a steamhwsurvey.
Se többet, se kevesebbet nem mondtam.

A többi alufóliás cuccban ti motoroztok körbe és körbe.
Most épp leszarom a Steam számokat, az üzleti 8 milliárdos HAZUGSÁG melldöngetésedre reagáltam. Amit egyébként beidézhetnél végre, hogy mi a pöcsömre gondolsz.

Innen melyik szám az? https://www.microsoft.com/en-us/Investo ... ase-webcas
Avatar
Botond

Hozzászólás #77787 2024.06.26. 12:39

DanielT írta:Most épp leszarom a Steam számokat, az üzleti 8 milliárdos HAZUGSÁG melldöngetésedre reagáltam. Amit egyébként beidézhetnél végre, hogy mi a pöcsömre gondolsz.

[url=Innen melyik szám az?]https://www.microsoft.com/en-us/Investor/earnings/FY-2024-Q3/press-release-webcast[/url]
Negyedéves beszámolója mindenkinek elérhető a neten. Google.com honlapon.
Szotyi ps üzletága is kb annyit hozott legutóbb, mint az MS-é, és azért csak sikerült kimásolni belőle, hogy a növekedés az activision miatt van. Igen, ez fel se merült, hogy 5ről 8ra ne az actiblizz miatt értek volna.

Amúgy ha széttúrnánk a számokat, akkor tippre a 8ból 2-3 ami a ps-en eladott játékokból jön. Az évekig legtöbbet eladott ps játéklistát vezető Minecraft bevétele lehet 30%ban a szotyié, de 70%ban az MSé. Magyarul amit szétrohad az ms, akkor a szotyi 8 Mrd is 6 vagy 7, és aztán ki tudja merre van a lejtő alja. Nagyobb a szimbiózis, mint valaha, ez is látszik a számokból, de nem ez volt a téma.

Engem nem bántanak a tények, engem az a szintű nettó hülyeség zavar, hogy steamstatban mérjük a dolgokat, amikor most már nem csak érezhető, de kézzel fogható is, hogy a pc-s ms játékosok 2%-a nyomja a steamen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77788 2024.06.26. 12:43

Botond írta:Engem nem bántanak a tények, engem az a szintű nettó hülyeség zavar, hogy steamstatban mérjük a dolgokat, amikor most már nem csak érezhető, de kézzel fogható is, hogy a pc-s ms játékosok 2%-a nyomja a steamen.
Persze hogy zavar, végülis egy mérhető, egyik utolsó valós idejű mutatója egy játék fogadtatásának. Phil is ezeket utálja de nagyon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77789 2024.06.26. 12:50

DanielT írta:Persze hogy zavar, végülis egy mérhető, egyik utolsó valós idejű mutatója egy játék fogadtatásának. Phil is ezeket utálja de nagyon.
Írhatod ezeket a hülyeségeket, de most már tudjuk, hogy valóban így van, csak 50el szorozni kell a számokat.
A sackboynál meg elég egyel szorozni.

Amúgy az MS 5 Mrd actiblizz nélkül az gyalázat. Ott a Nintendo, eladja a világ minden konzol hw-ért, lassan mindenidők legsikeresebb konzolja a Switch, mellette a saját exclu címek 10 milliós volumenekben fogynak, és minden úgy van, ahogy szerinted egy konzolgyártónak lennie kell, és az eredmény? Nem 5 Mrd valóban, hanem 3 mrd. Ami amúgy minden idők legnagyobb Nintendo profitja.

Na ennyire vagy képben, hogy mennyire releváns ez az egész hw eladósdi, meg a röghözkötés VRR nélkül 28 frémmel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77790 2024.06.26. 13:25

Botond írta:Írhatod ezeket a hülyeségeket, de most már tudjuk, hogy valóban így van, csak 50el szorozni kell a számokat.
A sackboynál meg elég egyel szorozni.

Amúgy az MS 5 Mrd actiblizz nélkül az gyalázat. Ott a Nintendo, eladja a világ minden konzol hw-ért, lassan mindenidők legsikeresebb konzolja a Switch, mellette a saját exclu címek 10 milliós volumenekben fogynak, és minden úgy van, ahogy szerinted egy konzolgyártónak lennie kell, és az eredmény? Nem 5 Mrd valóban, hanem 3 mrd. Ami amúgy minden idők legnagyobb Nintendo profitja.

Na ennyire vagy képben, hogy mennyire releváns ez az egész hw eladósdi, meg a röghözkötés VRR nélkül 28 frémmel.
Ez az 5 meg 8 mrd _profit_ ezek honnan jönnek? Főleg ez a actiblizz nélkül nélkül 5, azzal együtt meg 8 érdekel, hogy ez hogy jön ki, ha az actiblizz részre Q3-ban elszámoltak 0.35mrd(1.9mrd árbevétel mellett) veszteséget?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77791 2024.06.26. 13:27

Botond írta:Írhatod ezeket a hülyeségeket, de most már tudjuk, hogy valóban így van, csak 50el szorozni kell a számokat.
A sackboynál meg elég egyel szorozni.

Amúgy az MS 5 Mrd actiblizz nélkül az gyalázat. Ott a Nintendo, eladja a világ minden konzol hw-ért, lassan mindenidők legsikeresebb konzolja a Switch, mellette a saját exclu címek 10 milliós volumenekben fogynak, és minden úgy van, ahogy szerinted egy konzolgyártónak lennie kell, és az eredmény? Nem 5 Mrd valóban, hanem 3 mrd. Ami amúgy minden idők legnagyobb Nintendo profitja.

Na ennyire vagy képben, hogy mennyire releváns ez az egész hw eladósdi, meg a röghözkötés VRR nélkül 28 frémmel.
Azert tamogatta 10 eve Gates meg Allen az xbox divizio eladasat mert annyira ment :bohoc:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77792 2024.06.26. 13:34

Én ebből azt látom, hogy kb 0.9mrd-t hajlandóak leírni a vásárlásból per negyedév. Kb ezzel vannak nulszaldo környéként. vagy minusz nulla körül. Ezzel viszont 20 év múlva lesz csak profit ebből az egész bótbul, ami nyilván a totális fasság kategória, de továbbra sem értem hogy termel ez évi 3mrd profitot. Ami nem termel profitot, és nyilvánvalóan sosem fog.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77793 2024.06.26. 13:41

Moby írta:Én ebből azt látom, hogy kb 0.9mrd-t hajlandóak leírni a vásárlásból per negyedév. Kb ezzel vannak nulszaldo környéként. vagy minusz nulla körül. Ezzel viszont 20 év múlva lesz csak profit ebből az egész bótbul, ami nyilván a totális fasság kategória, de továbbra sem értem hogy termel ez évi 3mrd profitot. Ami nem termel profitot, és nyilvánvalóan sosem fog.
Kép
Sehogy nem lesz profit, nem is volt. Mondom, félelemből tartanak túszul piaci szegmenst, mert eddig minden elment mellettük. Zenelejátszó, mobil, VR, stb. Az AI-nál legalább nincsenek totál periférián és csak néznek mint a barmok, ott talán időben léptek. Aztán persze bukni fognak ott is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77794 2024.06.26. 13:49

Moby írta:Én ebből azt látom, hogy kb 0.9mrd-t hajlandóak leírni a vásárlásból per negyedév. Kb ezzel vannak nulszaldo környéként. vagy minusz nulla körül. Ezzel viszont 20 év múlva lesz csak profit ebből az egész bótbul, ami nyilván a totális fasság kategória, de továbbra sem értem hogy termel ez évi 3mrd profitot. Ami nem termel profitot, és nyilvánvalóan sosem fog.
[img]https://i.ibb.co/5KZr80n/image.pimg]
Dani a számok embere, én továbbra is csak a steamstatból tenyérjóslásra reflektáltam, a profit kifejezést ő emelte be a beszélgetésbe, ez nekem irreleváns.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77795 2024.06.26. 14:45

Botond írta:Dani a számok embere, én továbbra is csak a steamstatból tenyérjóslásra reflektáltam, a profit kifejezést ő emelte be a beszélgetésbe, ez nekem irreleváns.
Oké csak veszélyes, amikor a nintendo rekordprofitját állítjuk szembe a valamilyen számokkal. Ami biztosan nem a profit. Na nem mintha a japánok vezetők történelmi léptékben amúgy ne szeretnék kozmetikázni a számokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77796 2024.06.26. 14:49

Moby írta:Oké csak veszélyes, amikor a nintendo rekordprofitját állítjuk szembe a valamilyen számokkal. Ami biztosan nem a profit. Na nem mintha a japánok vezetők történelmi léptékben amúgy ne szeretnék kozmetikázni a számokat.
Nintendo 3 milliárd profit, MS Gaming 58 milliárd veszteség. Így stimmel kb. És jövőre ha minden jól megy, már csak 57,5 milliárd lesz a veszteség.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77797 2024.06.26. 14:51

Nameg a Nintendot mindent hanyszoros haszonnal arul? Egy Mario jatek is annnyiba kerul mint egy Tlou de ketlem h annyi lenne a bekerulesi koltsege es viszik mint a cukrot. ;) Tele aron
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77798 2024.06.26. 14:57

Micsu írta:Nameg a Nintendot mindent hanyszoros haszonnal arul? Egy Mario jatek is annnyiba kerul mint egy Tlou de ketlem h annyi lenne a bekerulesi koltsege es viszik mint a cukrot. ;) Tele aron
A Nintendo bekerülési költség és technikai színvonal egy VICC. 10 grafikusnál+tech embernél az egész cégnél nem lenne többre szükség, annyira szánalmasan 20 éves technológiai színvonal van náluk. Persze mivel mindenhol azt a nópoly, nótextúra stílust használják, még így is tud vállalhatóan kinézni. És az áraik felháborítóak, évek múlva is ugyanannyiért adják a szarjaikat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77799 2024.06.26. 15:02

DanielT írta:A Nintendo bekerülési költség és technikai színvonal egy VICC. 10 grafikusnál+tech embernél az egész cégnél nem lenne többre szükség, annyira szánalmasan 20 éves technológiai színvonal van náluk. Persze mivel mindenhol azt a nópoly, nótextúra stílust használják, még így is tud vállalhatóan kinézni. És az áraik felháborítóak, évek múlva is ugyanannyiért adják a szarjaikat.
És ha ez önmagában nem volna elég, a tört gépükön egy belakott kártyáról átköltözni egy nagyobbra maga a PÖKÖL! :banplz: :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77800 2024.06.26. 15:14

DanielT írta:A Nintendo bekerülési költség és technikai színvonal egy VICC. 10 grafikusnál+tech embernél az egész cégnél nem lenne többre szükség, annyira szánalmasan 20 éves technológiai színvonal van náluk. Persze mivel mindenhol azt a nópoly, nótextúra stílust használják, még így is tud vállalhatóan kinézni. És az áraik felháborítóak, évek múlva is ugyanannyiért adják a szarjaikat.
Ami megy AAA fronton, az alapján nyugodtan megtehetik. Nézhet ki baszón a Hellblade 2, de ettől nem fog többet érni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77801 2024.06.26. 15:36

Zóanagyvarázsló írta:Ami megy AAA fronton, az alapján nyugodtan megtehetik. Nézhet ki baszón a Hellblade 2, de ettől nem fog többet érni.
Ez is igaz, de talán nem a legbrutálisabb másik végletet kéne iderángatni instant. Hanem mondjuk egy GTA VI-ot. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77802 2024.06.26. 15:42

DanielT írta:Ez is igaz, de talán nem a legbrutálisabb másik végletet kéne iderángatni instant. Hanem mondjuk egy GTA VI-ot. :banplz:
0 db játékosa van a GTA6nak a steamen per pillanat és alltime high is 0 db.
Még a Zsákfiú is több tucatot ver rá aktív játékosban! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #77803 2024.06.26. 16:49

Botond írta:Az üzleti beszámoló meg az eredménykimutatások nem úgy készülnek mint a marketing anyagok, hogy ráírják a plusz 20%ot és apró betűs részben, hogy a semmihez képest, ha piros hó esik éppen.
Könyvvizsgálat van, tőzsdei közzététel, stb. Lehet okosítani, persze, annyi, hogy utána a jó magaviselettel negyedelt büntetés is 200 év.

Miért nem a gyíkemberek vannak a háttérben, vagy a BillGécc a covidoltással chippelte be az embereket és azért haluzzák oda az eredményt sztorival jössz? Ezek mind sokkal reálisabbak!
az a baj, hogy se eszem, se időm átnyálazni egy héccáz oldalas negyedéves jelentést :) nekem kell egy leak és utána egy youtuber aki végigmegy szájbarágósan a részleteken, hogy kontextusba kerüljön az a nyócmilliárd (hogy mi a faxból jött be konkrétan) :D

Botond írta:Ebből neked az a logikus, hogy 10 perces váltásban vannak mindig pont max 10ezren online steamen, hogy sose bukjon le senki, hogy amúgy 510ezren vannak, és bár mind letöltötték az ingyen dlc-t, de negatív reviewt csak 3ezren írtak, amit kőpapírolló bajnokságot tartva döntöttek el, hogy kik lesznek a szerencsés felháborodók.

Lehet, csak valószerűtlen. Sajnos itt az 50:1hez arány az xbox pc kliens javára sokkal életszerűbb megfejtés.
Akkor is, ha nemszeressük.
igen, nekem ez is logikusabb, minthogy az mssztór az 50x játékosszámokkal pörög :)
nehéz elképzelnem, hogy 2%-al magasabb eladások miatt mentek volna steamre..... látom, hogy le kell hajolni az utolsó morzsákért is (értsd: másfélmilliós ingyendéelcé letöltéssel körbe kell kiabálni a világot, hogy végre kussoljanak a 7 dolláros questen fanyalgók!!!), de üzletileg ez nem tűnik elég jónak* ... pláne h a 2% 20%-a a steamé, szal inkább csak 1.6% az! :D

bár ha belegondolok és nagyon megengedő hangulatomban képzelődök, akkor végülis lehet, hogy fizetővendégük viszont csak steamen van, szal az legalább kézzelfogható bevétel és nem a nagy büdös közös, gémpasszos, ingyenélős mocsár (msstore) ... de reálisan szerintem simán csak hazudnak a számokról, mert ez viszont nem 200 év börit jelent, hanem max arcvesztést (ha lebuknak vele), abban meg azért van gyakorlatuk, hogy kell kezelni :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77804 2024.06.26. 19:00

A Capcom miután a saját felmérései és a community folyamatos rimánkodása után is megtudta, hogy az emberek Dino Crysist, Code Veronika remake-et és DMC-t, esetleg valami új Onimusha-t szeretnének....remékeli a Dead Risingot. :idiota:
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #77805 2024.06.26. 22:02

Mindeközben a forza horizon4 a legtöbbet eladott játék a steamen, napok óta.

Egyik pozitív reviewt 3500 óra playtime után eresztette meg az értékelő.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77806 2024.06.26. 23:30

Botond írta:Mindeközben a forza horizon4 a legtöbbet eladott játék a steamen, napok óta.

Egyik pozitív reviewt 3500 óra playtime után eresztette meg az értékelő.
Mondjuk ehhez köze lehet, hogy le fog kerülni az online boltokból, mert a 8 mrd-ból nem jut a zenei licenszekre Fílnek. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #77807 2024.06.27. 07:46

benőmenő írta:Mondjuk ehhez köze lehet, hogy le fog kerülni az online boltokból, mert a 8 mrd-ból nem jut a zenei licenszekre Fílnek. :(
Tudom, hogy ez merész spekuláció, de talán ahhoz is köze lehet, hogy kimagaslóan jó játék.

Nem hiszem, ha a Zsákfiú kerülne le fél éven belül, akkor hirtelen felugrana az eladási lista élére, lehet végtelen plusz kettedik helyről előrejönne végtelen plusz egyediknek, de a numeró unó az más kávéház.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77808 2024.06.27. 10:47

benőmenő írta:Mondjuk ehhez köze lehet, hogy le fog kerülni az online boltokból, mert a 8 mrd-ból nem jut a zenei licenszekre Fílnek. :(
KIZÁRÓLAG ehhez van köze, kb a összes fórum és híroldal lehozta és megy a PÁNIK!!!

https://www.google.com/search?q=forza+h ... s-wiz-serp
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77809 2024.06.27. 10:48

A -80%-os leárazásnak gondolom köze nincs hozzá. :whatever:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77810 2024.06.27. 10:51

neoreg írta:A -80%-os leárazásnak gondolom köze nincs hozzá. :whatever:
Sőt aki tolta ganépasszal és korábban vett hozzá dlc-t annak küldenek játék kódot. Úgy numeró únó ez, mint az epicen ingyen osztogatott cuccok "eladása".
Avatar
Botond

Hozzászólás #77811 2024.06.27. 10:54

Bármiről bejelentenèk, hogy hat hónap múlva lekerül és 80% off, az automatikusan a legtöbbet eladott játék lenne? Akkor ez a sikerrecept!

Hogy ez eddig senkinek nem jutott eszébe, pedig itt a végtelenített moneyglitch, ahol végre minőségtől függetlenül ömlik a pénz!
Avatar
Botond

Hozzászólás #77812 2024.06.27. 10:55

benőmenő írta:Sőt aki tolta ganépasszal és korábban vett hozzá dlc-t annak küldenek játék kódot. Úgy numeró únó ez, mint az epicen ingyen osztogatott cuccok "eladása".
Ezt mondjuk jó tudni, hogy az Xbox kliens statok is beleszámítanak a Steam eladásokba! Egyéb hülyeség?
Avatar
arty

Hozzászólás #77813 2024.06.27. 11:26

Botond írta:Tudom, hogy ez merész spekuláció, de talán ahhoz is köze lehet, hogy kimagaslóan jó játék.

Nem hiszem, ha a Zsákfiú kerülne le fél éven belül, akkor hirtelen felugrana az eladási lista élére, lehet végtelen plusz kettedik helyről előrejönne végtelen plusz egyediknek, de a numeró unó az más kávéház.
jó játék?? szerintem simán csak digitális drog, mint az összes ilyen ingédzsment-vadász, örökké játszható, de véget sose érő időelbaszás-értelmetlenség.

kb mintha a fentanilt egy finom krémes fölé helyeznéd, mondván a kulináris élvezetek netovábbja!

---

amúgy az külön elegáns volt az MS-től, hogy a DLC kocsikat a bejelentés pillanatában leszedték és csak a drága ultiméttel lehet egyben hozzájuk jutni.

amit nem értek.... 50x népszerűbb az mssztór, minden miatt is ott nyomja minden pöcés... ki az a barom, aki ezután steamen veszi meg!?
b.) steamen jók ugyan az eladások, de az MS következő negyedévét egyenesen beduplázzák az mssztór fh4 eladásai!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77814 2024.06.27. 11:37

arty írta:jó játék?? szerintem simán csak digitális drog, mint az összes ilyen ingédzsment-vadász, örökké játszható, de véget sose érő időelbaszás-értelmetlenség.

kb mintha a fentanilt egy finom krémes fölé helyeznéd, mondván a kulináris élvezetek netovábbja!
Elég jó definícióm de hoznék egy másikat: Egy gyáva szar. Csináltak egy térképet és autókat, oszt hajrá' mennyé a kőfalakon meg a szőlőlugasokon át akadály nélkül. Igazi lélektelen trash, ami megölte a valódi koncepcióval és mechanikákkal, neadjisten kihívással dolgozó arcade játékokat, mert a proliknak ez is elég, nekik meg nem kell agyalni. Új térkép párévente, lassan AI generáltan az egész.

Még jobb definíció: A Horizon minőségét kiválóan jelzi, hogy Botond kedvenc autós cucca. Vagy egyetlen, nemtom.

Nekem meg az első bitjeim érintése óta abszolút az autós játékok voltak a kedvenceim és okádok a Horizontól amióta létezik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77815 2024.06.27. 11:47

arty írta:amúgy az külön elegáns volt az MS-től, hogy a DLC kocsikat a bejelentés pillanatában leszedték és csak a drága ultiméttel lehet egyben hozzájuk jutni.

amit nem értek.... 50x népszerűbb az mssztór, minden miatt is ott nyomja minden pöcés... ki az a barom, aki ezután steamen veszi meg!?
b.) steamen jók ugyan az eladások, de az MS következő negyedévét egyenesen beduplázzák az mssztór fh4 eladásai!
Ezek amúgy valid felvetések, és én is gondolkoztam már ezen, hogy mekkora lehet ez a steames piac valójában. Pár ezres játékos darabszámok, iszonyat nagy sikereknél is maximum 2-300 ezer játékos egyszerre online, amikor indul az őrület.

Szóval szerintem akár 10-20ezres eladás szám is a lista élére katapultálhat egy-egy játékot, nem kell hozzá 100ezres-milliós eladás. Ez már csak azért is valószínű, hogy vmi közszánalom darabszámról beszélünk, mert hát steamdeck is stabilan dobogós és abból meg végképp biztos vagyok, hogy nem megy el heti sokszázezer darab.

A semmire ráötvenszerezni meg azért nem kihívás. De xbox pc appban az lesz, amit Benő mond, aki valaha vett egy 2 dolláros kocsi pakkot, az ingyen megkapja az alapgammát.
De ez a steam számokban nem fog látszani úgyse, ott senki nem tudott külön csak kocsi dlc-t venni, meg nem steam kulcsot kapnak az xbox appos dlc-khez se.

Szóval én továbbra is azt látom, hogy az xbox pc kliens mellett marginális piac, inkább píár dolog ez a steames jelenlét az ms-nek, oszt mégis nulla körüli darabszámokkal ott a lista eleje.
Nem véletlenül mondogatják, hogy Gabe bácsi el akarja pattintani Fílnek a boltot most még, amíg 15-16 mrd dodót lehet kérni érte.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77816 2024.06.27. 11:57

Botond írta:Szóval én továbbra is azt látom, hogy az xbox pc kliens mellett marginális piac, inkább píár dolog ez a steames jelenlét az ms-nek, oszt mégis nulla körüli darabszámokkal ott a lista eleje. Nem véletlenül mondogatják, hogy Gabe bácsi el akarja pattintani Fílnek a boltot most még, amíg 15-16 mrd dodót lehet kérni érte.
Erre már nem lehet mit mondani. Tényleg, nincsenek szavak. Eddig is nehéz volt tolerálni a teljes idiotizmust, de ezzel most tízmillióval szoroztad meg kb.

Senki nem mondogatja a totális barmokon kívül, hogy a Steamet el akarná adni Gabe. Senki. Nincs egyetlen hitelesség morzsájával rendelkező pletyka se. Aki meg a 15 milliárdot is elhiszi mellé, az meg még nagyobb barom, mint amekkora barom valaki lehetett addig a pillanatig amíg valaki el nem hitte és ekkora barom lett.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77817 2024.06.27. 12:13

DanielT írta:Erre már nem lehet mit mondani. Tényleg, nincsenek szavak. Eddig is nehéz volt tolerálni a teljes idiotizmust, de ezzel most tízmillióval szoroztad meg kb.

Senki nem mondogatja a totális barmokon kívül, hogy a Steamet el akarná adni Gabe. Senki. Nincs egyetlen hitelesség morzsájával rendelkező pletyka se. Aki meg a 15 milliárdot is elhiszi mellé, az meg még nagyobb barom, mint amekkora barom valaki lehetett addig a pillanatig amíg valaki el nem hitte és ekkora barom lett.
A legtöbb eladás az FH4nek amúgy 50k aktív játékost jelent jelen pillanatban is, ami all-time high.

A top10ben tegnap még benne volt a HFW, ma már kiesett onnan, szóval az első komoly akció ott is megdobta az eladásokat, aktív játékosok számának a maximuma az elmúlt 24 órában 3000 körül volt.

Megnéztem a top200at melyik fizetős játék volt 1 milliós aktív játékosszámmal valaha, csak a cp2077, ippeg hogy.

HD2 450k, amire a Fallout4 is alig egy húszast bírt ráverni, 500k felett senki, csak a cp2077 meg egy halom ingyen lövölde és az Elden ring.
A világot sarkaiból kiforgató GTA5 nem jutott 400k-ig se.

Ez a kártyás, lootboxos bulika megy ott, ami pénzt hoz, nem a játék eladások, márpedig aki játékot árul annak ez így marginális vmi.
Avatar
arty

Hozzászólás #77818 2024.06.27. 12:15

DanielT írta:Elég jó definícióm de hoznék egy másikat: Egy gyáva szar. Csináltak egy térképet és autókat, oszt hajrá' mennyé a kőfalakon meg a szőlőlugasokon át akadály nélkül. Igazi lélektelen trash, ami megölte a valódi koncepcióval és mechanikákkal, neadjisten kihívással dolgozó arcade játékokat, mert a proliknak ez is elég, nekik meg nem kell agyalni. Új térkép párévente, lassan AI generáltan az egész.

Még jobb definíció: A Horizon minőségét kiválóan jelzi, hogy Botond kedvenc autós cucca. Vagy egyetlen, nemtom.

Nekem meg az első bitjeim érintése óta abszolút az autós játékok voltak a kedvenceim és okádok a Horizontól amióta létezik.
Vannak napjaim, amikor az FH1 emléke megüti a "kedvenc játékom, ever" kategóriát :) Ott ugye a kőfalon még nem tudtál átmenni, számomra csodás körítésbe helyezték a versenyek/eventek aranyozását (nagyon feelgood volt a fesztivál, azokkal a zenékkkel és kocsikkal), forza lájt fizika 10/10, volt progressz, megnyeréssel.

Felróható neki, hogy eleinte sok a helyszínek közötti utazgatás, nekem azzal se volt gondom és mire meguntam a térképet, úgyis ingyen repkedhettem a helyszínek közt. Nyilván ÖTÖDSZÖR ugyanez már kevésé élvezetes, de én az első négyig bírtam, hogy a 0. "küldetés" az a teljes térkép minden útjának bejárása... és amennyire ömliött a zsé ezekben, még a fizetős fast travel is belefért ;)

Viszont lassan tényleg oda silányodott a kontent, hogy akár AI generált is lehetne, hiszen egy végtelen konfettifos, egy csekklist (ami amúgy TUTI generált!), bármiféle érezhető progressz nélkül.
Bárcsak jött volna a driveclubhoz egy 60fps pecs..................... nekem ott még van bőven aranyozható DLC, csak a kormánytámogatás pokol és hát jah, a 30frém....
Avatar
deep

Hozzászólás #77819 2024.06.27. 12:53

arty írta:és hát jah, a 30frém...
Küldd rá a tévé motion plus-t. Az én olcsó fos Hisense tévémen így érzékelhető lag nélkül 60 fps faszaság a Driveclub... Utoljára 10 éve próbáltam ilyet, akkor még brutál késést okozott, de ezek szerint fejlődött a dolog annyit, hogy simán jó már.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77820 2024.06.27. 13:25

DanielT írta:Erre már nem lehet mit mondani. Tényleg, nincsenek szavak. Eddig is nehéz volt tolerálni a teljes idiotizmust, de ezzel most tízmillióval szoroztad meg kb.

Senki nem mondogatja a totális barmokon kívül, hogy a Steamet el akarná adni Gabe. Senki. Nincs egyetlen hitelesség morzsájával rendelkező pletyka se. Aki meg a 15 milliárdot is elhiszi mellé, az meg még nagyobb barom, mint amekkora barom valaki lehetett addig a pillanatig amíg valaki el nem hitte és ekkora barom lett.
Errol en se olvastam sehol, bezzeg arrol h az ms el akarja adni az arany tojat tojo xbox bandet azt igen
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77821 2024.06.27. 13:42

Micsu írta:Errol en se olvastam sehol, bezzeg arrol h az ms el akarja adni az arany tojat tojo xbox bandet azt igen
Az a vicc, hogy nincs senki, akinek az Xbox kéne. Ki a franc venné meg ezt a bukott szart, aminek minden konkurenciája jobb? Senki nem tudja eltartani az MS-en kívül, akik benyelik a presztízsveszteség miatt a kudarcot inkább. Illetve szépen elsorvasztják.
Avatar
arty

Hozzászólás #77822 2024.06.27. 13:56

DanielT írta:Az a vicc, hogy nincs senki, akinek az Xbox kéne. Ki a franc venné meg ezt a bukott szart, aminek minden konkurenciája jobb? Senki nem tudja eltartani az MS-en kívül, akik benyelik a presztízsveszteség miatt a kudarcot inkább. Illetve szépen elsorvasztják.
Tavalyelőtt az Embracer group tuti bejelentkezett volna még rá :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77823 2024.06.27. 13:57

deep írta:Küldd rá a tévé motion plus-t. Az én olcsó fos Hisense tévémen így érzékelhető lag nélkül 60 fps faszaság a Driveclub... Utoljára 10 éve próbáltam ilyet, akkor még brutál késést okozott, de ezek szerint fejlődött a dolog annyit, hogy simán jó már.
de neked... nem oled?? talán itt először neked lett oleded! tönkrement?? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #77824 2024.06.27. 14:10

Arty VR2 meg a DD PRO megvan még? Én nem bírom tovább versenyzés nélkül, de pc-m most nincs, szóval lehet, hogy GT7VR alapon visszamerészkednék, és hát kipróbásznám nálad, mer bizonytalan vagyok. A TrackRacer aluriget má megrendeltem, de kurvára nem tudom hogyan tovább. Én nagyon szerettem a CSLDD-t, de birizgálja az agyam a CSDD+. De ha mondjuk olyan a DDPRO a GT7 alatt, mint mondjuk a pc-s játékok alatt volt, akkor az valszeg itt is elég lenne (3 hónapig kb magamat ismerve :DDD). Na mindegy, szóval kipróbásznám a VR2+GT7-et DD-vel, hátha abból megszületik az elhatározás a nyomaték iránt. Idő van, a BF-et a tavalyi tapasztalatok alapján bevárom, hátha idén is tönkremennek bele :idiota: Szóval valamikor nyaralás után támadnék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77825 2024.06.27. 14:28

Bár nem tudom van-e min gondolkodni. Összehajigáltam a kis semmit a fanánál dd extreme alapokon. Há csak ez meg a trackracer éppen egy Hajudududu*. Aztán csak egy bázis meg a pedál (najó, meg a GT perec. Az kell). Szerintem marad d DDPRO, de a teszt azé csak kéne :D


/* Emillio
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77826 2024.06.27. 14:53

Botond írta:A legtöbb eladás az FH4nek amúgy 50k aktív játékost jelent jelen pillanatban is, ami all-time high.

A top10ben tegnap még benne volt a HFW, ma már kiesett onnan, szóval az első komoly akció ott is megdobta az eladásokat, aktív játékosok számának a maximuma az elmúlt 24 órában 3000 körül volt.

Megnéztem a top200at melyik fizetős játék volt 1 milliós aktív játékosszámmal valaha, csak a cp2077, ippeg hogy.

HD2 450k, amire a Fallout4 is alig egy húszast bírt ráverni, 500k felett senki, csak a cp2077 meg egy halom ingyen lövölde és az Elden ring.
A világot sarkaiból kiforgató GTA5 nem jutott 400k-ig se.

Ez a kártyás, lootboxos bulika megy ott, ami pénzt hoz, nem a játék eladások, márpedig aki játékot árul annak ez így marginális vmi.
Marginális hát, azért gondolom azt tudod hogy ezek a 100 ezres peakek ált 10+ milliós eladások. Akkor hol mennek el a nagyobb húzócímek eladásai, tán Epicen? :wave:
Gta 400 ezres peakig jutott, a 200 milliós eladásból mennyi lehet steamen? 10-20 legalább? Cyberpunkból bőven elment pcre 10 felett, elővételben volt alatta, az 1 miliós peak szted 2 millió steames példányból jön össze? Bg3 is bóben 10 felett van steamen stb
Avatar
Botond

Hozzászólás #77827 2024.06.27. 15:17

Micsu írta:Marginális hát, azért gondolom azt tudod hogy ezek a 100 ezres peakek ált 10+ milliós eladások. Akkor hol mennek el a nagyobb húzócímek eladásai, tán Epicen? :wave:
Gta 400 ezres peakig jutott, a 200 milliós eladásból mennyi lehet steamen? 10-20 legalább? Cyberpunkból bőven elment pcre 10 felett, elővételben volt alatta, az 1 miliós peak szted 2 millió steames példányból jön össze? Bg3 is bóben 10 felett van steamen stb
Úgy általában nem nagyon vannak 10+ milliós eladások. Ilyen elértük a 2-3-5-10 milliót be szoktak jelenteni a kiadók, és nem nagyon zengenek erről a hírek.

Az atomvillanás szintű sony siker, helldivers2 pl 12 millióig jutott, aminek 60%-a a steam a fejlesztő szerint, az 7 milla meg az apró, innen indult a refundolási balhé.

Ez a 10 milliós eladások záporoznak ez csak a nintendo és az ms által kiadott címeknél jellemző, és nekik nem a steam a fő platformjuk.

Valve amúgy lejtőn van, nem véletlenül próbálják még most eladni, nem minden cég tudott 62%ot növekedni a covid után, mint ahogy Dani írta az xbox brandről, a többség azért a lejtő felé indult. Lásd embracer, vagy playstation, ugye.
A gyengék elhullanak, a selejtgyáraknak végük, van akit megment az MS van akit nem, mert az mindig is ilyen jószívűek gyülekezete volt, a csőd szélén lélegeztetőgépen tartották az applet is anno, és ahogy Dani többször írta most is lélegeztetőgépen tartják a ps brandet, egyedül kiadóként, ami nagyobb mennyiségben komoly címeket ad ki az ajtókitámasztóra. Nem lenne az xbox akkor nem lenne ps pluszba se milyen játékot berakni, meg egyáltalán játék se lenne ps-re, csak a mobilon ingyenes among us!
Avatar
Botond

Hozzászólás #77828 2024.06.27. 16:04

IMG_3064.jpeg

10 milliós eladásokról jut eszembe, a fenti képet küldöm mindenkinek aki szereti, főleg Daninak!
Avatar
arty

Hozzászólás #77829 2024.06.27. 16:39

Moby írta:Arty VR2 meg a DD PRO megvan még? Én nem bírom tovább versenyzés nélkül, de pc-m most nincs, szóval lehet, hogy GT7VR alapon visszamerészkednék, és hát kipróbásznám nálad, mer bizonytalan vagyok. A TrackRacer aluriget má megrendeltem, de kurvára nem tudom hogyan tovább. Én nagyon szerettem a CSLDD-t, de birizgálja az agyam a CSDD+. De ha mondjuk olyan a DDPRO a GT7 alatt, mint mondjuk a pc-s játékok alatt volt, akkor az valszeg itt is elég lenne (3 hónapig kb magamat ismerve :DDD). Na mindegy, szóval kipróbásznám a VR2+GT7-et DD-vel, hátha abból megszületik az elhatározás a nyomaték iránt. Idő van, a BF-et a tavalyi tapasztalatok alapján bevárom, hátha idén is tönkremennek bele :idiota: Szóval valamikor nyaralás után támadnék.
számom tudod, hívj és gyere ! ma, holnap, hétvégén......
Avatar
Moby

Hozzászólás #77830 2024.06.27. 18:30

No, hát ma miután visszatöltöttem a Elden Ringet, kiderül az is, hogy ezt a DLC-t nekem nem megjelenéskor, de egyáltalán nem kell megvennem, miután new game plus akármi elején vagyok, ezek a nyomorultak meg beszkélelték az endgémre, és gyak el is kéne vinnem odáig, hogy egyáltalán át lehessen menni a DLC-be. Így két év után.
Namegabüdöslófaszt, azt.
Köszönöm fromsoft és kedves miayazaki úr, hogy bassznátok sziven az édeskurvaanyátokat. :violent:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77831 2024.06.27. 19:12

Moby írta:No, hát ma miután visszatöltöttem a Elden Ringet, kiderül az is, hogy ezt a DLC-t nekem nem megjelenéskor, de egyáltalán nem kell megvennem, miután new game plus akármi elején vagyok, ezek a nyomorultak meg beszkélelték az endgémre, és gyak el is kéne vinnem odáig, hogy egyáltalán át lehessen menni a DLC-be. Így két év után.
Namegabüdöslófaszt, azt.
Köszönöm fromsoft és kedves miayazaki úr, hogy bassznátok sziven az édeskurvaanyátokat. :violent:
Mondanám, hogy akkor max 2 hét múlva jön tőled a Shadow of the Erdtree platina, de sajnos nincsenek hozzá új trophyk. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77832 2024.06.27. 19:18

neoreg írta:Mondanám, hogy akkor max 2 hét múlva jön tőled a Shadow of the Erdtree platina, de sajnos nincsenek hozzá új trophyk. :banplz:
Lófaszt. Az elmebteg fasságokból nekem már kurvára elég volt. Vigyem végig újra az egész játékot...háthogynepersze LOL.
Avatar
deep

Hozzászólás #77833 2024.06.27. 19:24

arty írta:de neked... nem oled?? talán itt először neked lett oleded! tönkrement?? :)
Kicsi volt az 55" :D Eladtam, most a méret volt a lényeg, és olcsón volt egy 75" Hisense
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77834 2024.06.27. 22:22

Moby írta:No, hát ma miután visszatöltöttem a Elden Ringet, kiderül az is, hogy ezt a DLC-t nekem nem megjelenéskor, de egyáltalán nem kell megvennem, miután new game plus akármi elején vagyok, ezek a nyomorultak meg beszkélelték az endgémre, és gyak el is kéne vinnem odáig, hogy egyáltalán át lehessen menni a DLC-be. Így két év után.
Namegabüdöslófaszt, azt.
Köszönöm fromsoft és kedves miayazaki úr, hogy bassznátok sziven az édeskurvaanyátokat. :violent:
Ahogy hallom undorítóan nehéz lett mindenhogy, ha NG+ karakter ha nem... Brutálisan hosszú, paraszt kombók az ellenfelektől, hogy csak nézel mintha egy Tekken meccsen menne a hullaverés.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77835 2024.06.28. 09:00

phpBB [media]

:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77836 2024.06.28. 12:06

Ilyen formában lehet, hogy egyszer kap esélyt... bár a videó alapján most se látok benne semmi érdekeset. Xboxon egyszer talán 10 percet bírtam vele.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77837 2024.06.28. 12:52

DanielT írta:Ahogy hallom undorítóan nehéz lett mindenhogy, ha NG+ karakter ha nem... Brutálisan hosszú, paraszt kombók az ellenfelektől, hogy csak nézel mintha egy Tekken meccsen menne a hullaverés.
Erdekes h felszopta a szaksajto, soulsos ismeroseim kozel senki se dicserte de nem a nehezseg miatt
Avatar
Moby

Hozzászólás #77838 2024.06.28. 14:01

Micsu írta:Erdekes h felszopta a szaksajto, soulsos ismeroseim kozel senki se dicserte de nem a nehezseg miatt
Néztem Nessajnál, amúgy tök jónak tűnik, de hát kiszophatnak, hogy így elrejtették azok elől, akik két éve nyomták a játékot utoljára. Azóta fossá nerfelt karakterrel, ott állnak valahol, van, aki 40-50 órára attól, hogy át tudjon menni a DLC-be. Faszkabátok. Undorítóan nehéznek sem tűnik, dehát így nem tudom megmondani sem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77839 2024.06.28. 14:54

DanielT írta:Ilyen formában lehet, hogy egyszer kap esélyt... bár a videó alapján most se látok benne semmi érdekeset. Xboxon egyszer talán 10 percet bírtam vele.

bge.avi
Elkaphat, de nem neked való, mert mechanikailag kb. az Arkham Asylum prototípusa. Kissé egyszerűbb közelharccal, bataranghoz hasonló távolsági támadással, gadgetek híján faékebb lopakodással, fotózással, grapple hook nincs, de amúgy a "platforming" ugyanúgy azt jelenti, hogy a karakter átugorja az átugrani valót magától. Itt vannak pluszba a kamerával szemben menekülős részek (lásd 3D platformerek, mint Crash, Jak 2 stb.), illetve járművesek (nem tudom az Arkham Knighthoz hasonlítani, mert az pont kimaradt).

A körítés nyilván más, de ha nem ragadnak magukkal a humanoid kecskegyerekek, s raszta rinocéroszok vagy a zene (lásd alább a leghíresebb számot), akkor nehezen tudom elképzelni, hogy majd most. De persze sosem lehet tudni. Én bírtam (valamelyik új verziót újra is játszom majd, ezt, a PS-est vagy boxost), de az Arkham Asylumot is, amitől te rosszul voltál.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77840 2024.06.28. 16:21

Megérkezett az FSR 3.1
Elvileg jobb képminőség, azonos teljesítmény és mostmár a frame gen részét lehet más upscale technológiával együtt használni, nem muszáj FSR-el. Egyelőre 5 játékban elérhető, mindegyik a Nixxes által portolt Sony játék (Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT, Horizon Forbidden West™ Complete Edition, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Marvel’s Spider-Man Remastered, Ratchet & Clank: Rift Apart).
Így szemre még mindig egy kategóriával a DLSS alatt, de leglalább valamit javult. A releváns, szagértői videók még érkezőben.

Vissza: “Leáldozott.hu”