A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #77561 2024.06.07. 11:59

benőmenő írta:Csak ez épp egy 5 órás, sztori fókuszú cucc. Hogy a 20 órás Last of Us 2-t, vagy 70 órás AC-t valaki nem pörgeti ki az azért életszerű.
Mondjuk első rész nálam is abba maradt az 5.-6. perspektívás puzzle-nél mert ott már rohadt unalmas volt. Az Arkham Asylumban is azok a Ridler Trophyk lettek meg utoljára.
gémpass, "n. ingyenszar", nézzünkbele, fujdeundorito, kösznem. (nekem az utolsó kettő nincs meg, a nézzünkbele pedig a menüig engedett :D szal ÉN is fokozom a problémát!)

ha a tlou2-ért kiperkálsz 30 ezret, valszeg mégis erősebb az akarat, hogy letold ;)
akkor is ha nem jön be. kognitiv disszonancia ftw!

szerintem itt a 10% inkább KIMONDOTTAN hízelgő :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77562 2024.06.07. 12:14

DanielT írta:Úgy tűnik az egyik legdurvább woke elmebeteg cucc lesz ez a Concord... legalábbis a karakterdesignerük nyíltan egy barom, aki egyetlen fehér embert se tervezett a játékba.

https://thatparkplace.com/concord-lead- ... supremacy/

Nagyon szeretné, ha szentté lenne avatva, de sajnos csak egy nyomorult barom lesz belőle. ;(((((((

Remélem nagyobbat bukik a játék, mint amit a Microsoft valaha képes volt összehozni.
Témaindításul a cikk fennakad a kijelentésen, miszerint a fehérembernek privilégiumai vannak :D pedig tudjuk, hogy nincsenek, minket mindenki bánt !!!!! a legelnyomottabb bőrszín ebben a kurva univerzumban a fehér, mindig is az volt :D

amugy fyi, van benne fehérember, szóval lesz kivel legyél, nyugika!
"It features five black women, four aliens, three robots, and one white man." - ha hihetünk az idézett usernek.

... gondolom, hogy egyébként is csak ez tartott vissza a kipróbától és nem a minden elemében taszító... EGÉSZ! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77563 2024.06.07. 12:28

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/1d9vlx0/behind_the_scenes_info_on_suicide_squad_kill_the/

prohardver konzolos topikból átlinkelve, hogy minél többen tapicskolhassunk egy bukott liveservice cím oszladozó hullájának testnedveiben !!!! :nevetes1: :nevetes1:

szegény rocksteady. a leadeknek elegük volt a superhősösdiből és/de pechjükre MEGINT/MÉGIS egy SS-t kaptak a nyakukba... kérdés volt-e valójában beleszólásuk abba, hogy min dolgoznának... de az azért nem elegáns, hogy a bukta előtt kalapkabát, leléptek a studiójuktól (ha valóban az a helyzet, amit a reddit threadből kivettem) :)

mindegy, még az Originst végigjátszhatom, az anno kimaradt. (tudom, h nem rocksteady, de abszolut szellemi örököse a két korábbi batmanjátéknak!)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77564 2024.06.07. 12:43

arty írta:pedig EGYBKÉNT mindenhol óriási sikervárományoként méltatják a játékot.... (kurvára nem :D )

majd lehet jönni, hogy WOKE->GO BROKE, NAUGYES, ésatöbbi.
Ez egy Sony-játék, nem egy garázsprojekt.
Avatar
arty

Hozzászólás #77565 2024.06.07. 13:05

Zóanagyvarázsló írta:Ez egy Sony-játék, nem egy garázsprojekt.
és? egy totál jellegtelen (taszítóan semmilyen) n+1. overwatch-wannabe liveservice söpredék, óriási eséllyel a buktára (látva netszerte a reakciókat...). van az a marketing, ami INNEN visszahozza ezt a "projektet" ? én kétlem. pontosabban reménykedem, hogy nincs.

---

btw az alant említett, bukott Rocksteady vezérek utóéletét sikerült fellelnem: "Rocksteady co-founders' new studio reportedly developing single-player action-adventure for Microsoft
Xbox Game Studios to finance and publish."

A kör bezárult. DT örömködhet, ha minden igaz amit FÍL-ről (tőle) tudunk, akkor ennek is annyi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77566 2024.06.07. 14:06

arty írta:és? egy totál jellegtelen (taszítóan semmilyen) n+1. overwatch-wannabe liveservice söpredék, óriási eséllyel a buktára (látva netszerte a reakciókat...). van az a marketing, ami INNEN visszahozza ezt a "projektet" ? én kétlem. pontosabban reménykedem, hogy nincs.
Én is így reménykedem, de mivel sok mindent eladott már a Sony-logó, nem kell úgy tenni, mintha irreleváns projekt volna. Kíváncsi leszek a Marathon diadalmenetére is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77567 2024.06.07. 21:34

Ma este fél 11-kor Summer Games Fest nyitó konf:


https://www.youtube.com/live/pZzia5NrMu ... Wpr2BiDL24
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77568 2024.06.07. 22:28

DanielT írta:Ma este fél 11-kor Summer Games Fest nyitó konf
Hát ha nagyon szar lenne, még mindig át tudok majd kapcsolni az F1 szabadedzésre. Legalább nyugodtan alszok el. :banplz:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77569 2024.06.07. 22:33

Állítólag ezek (is) lesznek

Black Myth Wukong (October)
Dragon Ball Sparking Zero (October 31)
Civilization VII
Sonic x Shadows Generations (October 25, 2025)
Lego Horizons Adventures
New World: Console Edition
The Thing
Monster Hunter Wilds
Star Wars Outlaws
The Finals
The First Descendant
Palworld
Avatar
Moby

Hozzászólás #77570 2024.06.07. 23:52

Nálam közben lepörgött a nagyprojektem. Nulláról indulva, felszippantva minden pixelét, minden párbeszédét, mindenét, ami két éve kimaradt.
Kép
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77571 2024.06.08. 01:03

Hát ezért a Summer Games Fest-ért kár volt fennmaradni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77572 2024.06.08. 07:46

És be is aludtam! :zavart2:
Szerencsére már van egy ilyen oldal és nem nekem kell táblázatba írkálnom: Games Recap 2024
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77573 2024.06.08. 07:58

Csak nekem nehéz különbséget tenni a Ballad of Antara, a Where Winds Meet és a Phantom Blade közt? A Wukong is ilyesmi, csak az a majmos azt vágom.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77574 2024.06.08. 08:21

Ja és a Suicide Squad fiaskó után végre új Arkham játék...Quest 3-ra. :idiota:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77575 2024.06.08. 10:04

Moby írta:Nálam közben lepörgött a nagyprojektem. Nulláról indulva, felszippantva minden pixelét, minden párbeszédét, mindenét, ami két éve kimaradt.
Kép
Rohadt Sony meg a szarjaik... :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77576 2024.06.08. 10:05

benőmenő írta:Csak nekem nehéz különbséget tenni a Ballad of Antara, a Where Winds Meet és a Phantom Blade közt? A Wukong is ilyesmi, csak az a majmos azt vágom.
Pokol. Mint korábban a zombis film/játék korszak... most mindenben szamurájkodás van. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77577 2024.06.08. 10:51

benőmenő írta:Ja és a Suicide Squad fiaskó után végre új Arkham játék...Quest 3-ra. :idiota:
Ez most hogy lett újdonság? Végtelenszer esett itt már róla szó.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77578 2024.06.08. 10:54

Black Myth Wukong won't be on Xbox at launch

most már kb garantált, hogy jó és sikeres játék lesz, köszi Phil
Avatar
Moby

Hozzászólás #77579 2024.06.08. 11:03

Jön ez is, és én nagyon szerettem az eredetijét:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77580 2024.06.08. 11:08

Moby írta:Jön ez is, és én nagyon szerettem az eredetijét:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=SxCQYZEM2jw[video]
En is a 82es filmet, a jatek az a B cucc volt amit annyira nem elveztem :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77581 2024.06.08. 11:43

Civ7 bejelentés videó alatt a “there goes another 1500 hours of my life” kommentet likeolta a firaxis, a többiek meg leoltották a srácot, hogy “rookie numbers”. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77582 2024.06.08. 12:37

Moby írta:Jön ez is, és én nagyon szerettem az eredetijét:
Thething.avi
Az elbeszélést vagy az 50-es évekbeli filmet? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77583 2024.06.08. 13:00

Zóanagyvarázsló írta:Az elbeszélést vagy az 50-es évekbeli filmet? :idiota:
A játékot. Illetve a Carpenter-féle filmet is, bár azt amikor először láttam, még kis szaros voltam, szóval fostam tőle rendesen, nyilván a szülők tudta nélkül néztem meg, hangalámondással :D Aztán párszor persze újranéztem felnőttfejjel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77584 2024.06.08. 19:47

Moby írta:A játékot. Illetve a Carpenter-féle filmet is, bár azt amikor először láttam, még kis szaros voltam, szóval fostam tőle rendesen, nyilván a szülők tudta nélkül néztem meg, hangalámondással :D Aztán párszor persze újranéztem felnőttfejjel.
A Carpenter-félét legutóbb BP-en láttam valami művész moziban A Hét Mesterlövész után.
A játékot sosem játszottam és ez az új sem csigázott fel.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77585 2024.06.09. 08:42

Botond írta:Civ7 bejelentés videó alatt a “there goes another 1500 hours of my life” kommentet likeolta a firaxis, a többiek meg leoltották a srácot, hogy “rookie numbers”. :banplz:

És igaz is, a trailer ugyan nagyon szar volt. A civ 5 trailere még mindent visz. Attól tartok a civ 6 ban tapasztalt ultra szar vizuális irányzatot nem fogják feladni. Viszont a játékmenet lehet még csodás megint. Azért mégis a világ egyik legjobban újrajátszható játékáról van szó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77586 2024.06.09. 09:26

donatus13 írta:És igaz is, a trailer ugyan nagyon szar volt. A civ 5 trailere még mindent visz. Attól tartok a civ 6 ban tapasztalt ultra szar vizuális irányzatot nem fogják feladni. Viszont a játékmenet lehet még csodás megint. Azért mégis a világ egyik legjobban újrajátszható játékáról van szó.
Időnként visszarakom az ötöt, de 4K-ban összeugrik az interface, moddal meg csomó kilóg a szövegdobozból, szóval FHDban kéne játszani, az meg nyolcszázszoros élsimítás mellett is recefice már a mai játékok mellett.

Mindegy, legutóbb tegnap vagy tegnapelőtt írtam nekik, hogy azért meg egy skálázódós UI patchet adjanak ki az öthöz, így tizenév után, posztumusz, hogy mindenki örüljön, de legfőképp én!

Az meg hogy a videó milyen, az tökmindegy, egy érdemi volt benne, hogy jövőre jön, pedig azt hittem idén karácsonyra már kiadják.
Augusztusban gémpléj videó, meglássuk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77587 2024.06.09. 17:44

A világ legnyomorultabb játékipari szereplő cégének bemutatóját ma este 19:00-kor itt lehet nézni:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77588 2024.06.09. 19:14

Hihetetlen, hogy itt is a cgi trailerek mennek megint. Mintha 1-2 éve már háttérbe szorultak volna, de most aztán gőzerővel megy a lófasz értelmetlen hazug semmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77589 2024.06.09. 19:25

Ez az Expedition 33 jól néz ki és szép fehér karakterek vannak benne!

De aztán ez a következő valami néger nős is megjött szerencsére!

A Redva Of Decay 3 trailerben is a a fehér férfi csak áldozatnak volt jó, a néger és ázsiai badass nők rendet raktak! Teljesen véletlenül ugye.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77590 2024.06.09. 19:34

És egy újabb játék néger nő főszereplővel. Na tényleg elmennek már a büdös kurva anyjukba.
Avatar
Necro

Hozzászólás #77591 2024.06.09. 20:16

Átpörgettem ennek a csodás M$ shownak az elős óráját, és pont úgy érzem magam mint amikor 20 éve valamilyen oldalon elkezdtem tematikusan végignézni a GBA címeket az érkező warezkártyámra: 98% szemét, de nem úgy hogy szar, hanem úgy hogy el se tudom képzelni ki a fasznak csinálják ezeket.

Külön tetszik hogy az új art irányzat az "olcsó szar", FPS-eket látok olyan grafikával mintha egy 15 éves RTS lenne bezoomolva, TPS-eket amik úgy néznek ki mint valami tabletre készült moba, meg volt két játék is ami dirket 8 frémmel futott (ez a stílus nekem is új).
Avatar
Moby

Hozzászólás #77592 2024.06.09. 20:27

Nemtudom, én ezen az egy bemutatón több érdekes játékot láttam, mint a sony konfokon az elmúlt 2 évben együttvéve :D Persze nem jön minden idén, de minden jön ganéban, szóval minden amit láttam kereken nulla forintba fog kerülni. Kicsit tényleg sok a néger nő, ezt mondjuk adom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77593 2024.06.09. 20:32

Moby írta:Nemtudom, én ezen az egy bemutatón több érdekes játékot láttam, mint a sony konfokon az elmúlt 2 évben együttvéve :D Persze nem jön minden idén, de minden jön ganéban, szóval minden amit láttam kereken nulla forintba fog kerülni. Kicsit tényleg sok a néger nő, ezt mondjuk adom.
Na és ahhoz mit szólsz, hogy nem henger lett az "új" gép? Pedig OTT VOLT A DOKUMENTUMOKBAN! :buck:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77594 2024.06.09. 20:33

Moby írta:Nemtudom, én ezen az egy bemutatón több érdekes játékot láttam, mint a sony konfokon az elmúlt 2 évben együttvéve :D Persze nem jön minden idén, de minden jön ganéban, szóval minden amit láttam kereken nulla forintba fog kerülni. Kicsit tényleg sok a néger nő, ezt mondjuk adom.
Age of mythology retold jön szeptember 4-én, és sehol egy néger nő benne. És Cole se lett nő, de még csak Marcus se. Jók lesznek ezek egynek.
Indiana Jones néger nő lett? Azt nem is figyeltem, szóval lehet igen!
Avatar
Botond

Hozzászólás #77595 2024.06.09. 20:34

DanielT írta:Na és ahhoz mit szólsz, hogy nem henger lett az "új" gép? Pedig OTT VOLT A DOKUMENTUMOKBAN! :buck:
Az mondjuk szomorú. 2 terás all-digitál sehol, pedig az első napos vétel lett volna, így a 2 terás lemezes maximum akkor, ha áttértek 6 nanora és könnyebb lett egy fél kilóval. Szegény 30 éves hátizsákom a hétvégén is nyögött a mostani XSX súlya alatt, örökké nem fogja bírni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77596 2024.06.09. 20:35

Plusz ami most be lett mutatva annak fele 10 éve development hellben van, a többi meg majd lesz... :D De ami jó azok majd jöhetnek PS5 Pro-ra használt lemezen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77597 2024.06.09. 20:36

DanielT írta:Na és ahhoz mit szólsz, hogy nem henger lett az "új" gép? Pedig OTT VOLT A DOKUMENTUMOKBAN! :buck:
Nemtudom mit szóljak. Tökre leszarom hengeresen meg téglatesben is :D Az jobban érdekelne, hogy hova lett a haptic feedbackes, trigger effectes kontrollerük.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77598 2024.06.09. 20:43

Ez a COD egyébként elég jól néz ki! Phil most ügyesen programoz!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77599 2024.06.10. 07:16

Jó volt ez, a summer game festtel ellentétben itt vagy 5 játékot hozzá tudtam adni a steam wishlistemhez. Végül Phil mégiscsak megmenti a játékipart.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77600 2024.06.10. 08:35

Tegnap elkezdtem az elenpék kettőt X-en. Egy megváltás azt a gépet használni a vonyitó foslé ps5 slim után...A játék amúgy egész jó.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77601 2024.06.10. 09:08

Tegnap még a stormgate ( starcraftos team új játéka ) is megmutatkozott jobban. Volt lehetőségem bétázni, nagyon rossz játéknak tűnik. Biztosan fogok vele játszani ha kijön mert RTS és van pár jó ötlet ( teljesen egyedi 3 v 3 külön játékként kb ). De igazából ez a klasszikus RTS scene szerintem teljesen halott, hiába ennyire kedves nekem és ezeken a játékokon nőttem fel. Nem tudott megújulni egyáltalán. Marad a kártyázás és a dota 2 :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77602 2024.06.10. 11:41

neoreg írta:Jó volt ez, a summer game festtel ellentétben itt vagy 5 játékot hozzá tudtam adni a steam wishlistemhez. Végül Phil mégiscsak megmenti a játékipart.
Miket?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77603 2024.06.10. 12:05

Micsu írta:Miket?
A néger nősöket, abból simán kijön az 5. :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #77604 2024.06.10. 12:29

"vegigneztem" az Xbox Show trailereket: az uj DOOM tetszik :finom: . meg a Snake Eater remake, de a nosztalgia lehet nem lesz eleg, hogy elinditsam majd (ugyanez a közelgö Silent Hill 2-nel...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77605 2024.06.10. 13:33

SlickAdam írta:"vegigneztem" az Xbox Show trailereket: az uj DOOM tetszik :finom: . meg a Snake Eater remake, de a nosztalgia lehet nem lesz eleg, hogy elinditsam majd (ugyanez a közelgö Silent Hill 2-nel...)
A Silent 2 egy potenciális katasztrófa lesz, de a Snake Eaterből eddig minden rohadt jól néz ki. Mármár gyanúsan jól!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77606 2024.06.10. 13:58

benőmenő írta:Csak nekem nehéz különbséget tenni a Ballad of Antara, a Where Winds Meet és a Phantom Blade közt? A Wukong is ilyesmi, csak az a majmos azt vágom.
Csak hogy segítsek a helyzeteden:
phpBB [media]
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77607 2024.06.10. 14:29

Micsu írta:Miket?
Life is Strange: Double Exposure (1-et szerettem anno, nincs benne néger női főhős)
Clair Obscur: Expedition 33 (ígéretesnek tűnő nemjapó JRPG, nincs benne néger női főhős)
METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER (nem kell kommentálni és nincs benne néger női főhős)
Perfect Dark (fogalmam sincs mi ez, de tetszett, eredetit nem ismerem, nincs benne néger női főhős)
Gears of War: E-Day (egyszer végiglőni jó lesz, nincs benne néger női főhős)
Indiana Jones and the Great Circle (szeretem az akció kalandjátékokat, nincs benne néger női főhős)

ami még lehet jó lesz, de annyira nem hozott lázba:
új Doom
aktuális évi 5 órás COD kampány
South of Midnight (de ez néger női főhősös szóval fenntartással kezelem :banplz: )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77608 2024.06.10. 17:56

DanielT írta:A világ legnyomorultabb játékipari szereplő cégének bemutatóját ma este 19:00-kor itt lehet nézni:

filakiraly.avi
Megnéztem, ha már ennyit beszéltetek róla. Ami a legjobban idegesít, azok a zenék, néhány előzetes alatt azt hittem, hogy inkább leveszem a hangot. A South of Midnightban szerintem a néger nő több másodpercenként, mint a képkocka, pedig csak a főhősről van szó. Ez az egész AAA-ipar túl sokat lő mellé nekem. A legfájóbbak az RPG-k lennének, hogy nem lenne helyettük indie dögivel. A Dragon Age és az Avowed taszító nyomorékság, a Starfield, hát Bethwsda, a Fable meg Fable, de legalább a hősnő majdnem szebb, mint a te Fable 2-es donnatonnád.

A Gears jó lesz végiglőni co-opban, a BO6 még szinte érdekelne is egynek, de játszva fosok szoktak ezek lenni, a Doom biztos, hoz egy szintet. Az Indiana Jones és a Perfect Dark még lehet nemfos. Az MGS3-remake megnyugtatóbb lenne, ha nem nem lenne köze a Konamihoz, de jónak tűnik. A LiS-ben is lehet fantázia. Az Age of Mythology Retold meg nyilván frankóság. D4-kieg... talán egyszer.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77609 2024.06.10. 17:57

DanielT írta:A Silent 2 egy potenciális katasztrófa lesz, de a Snake Eaterből eddig minden rohadt jól néz ki. Mármár gyanúsan jól!
A vicc az, hogy még a rajongók egy része is szinte könyörgött Bloober Teamért, pedig számomra ők jelentik a garanciát, hogy nem sülhet el jól. Mármint az SH.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77610 2024.06.10. 17:58

donatus13 írta:Tegnap még a stormgate ( starcraftos team új játéka ) is megmutatkozott jobban. Volt lehetőségem bétázni, nagyon rossz játéknak tűnik. Biztosan fogok vele játszani ha kijön mert RTS és van pár jó ötlet ( teljesen egyedi 3 v 3 külön játékként kb ). De igazából ez a klasszikus RTS scene szerintem teljesen halott, hiába ennyire kedves nekem és ezeken a játékokon nőttem fel. Nem tudott megújulni egyáltalán. Marad a kártyázás és a dota 2 :D
Arra a szerencsétlen játékra is rossz ránézni, borzasztóan sok és unalmas már ez a látvány. Ráadásul rajongók, hardcore játékosok is csinálnak valami hasonlót, ami kb. ugyanígy néz ki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77611 2024.06.10. 18:05

neoreg írta:Life is Strange: Double Exposure (1-et szerettem anno, nincs benne néger női főhős)
Clair Obscur: Expedition 33 (ígéretesnek tűnő nemjapó JRPG, nincs benne néger női főhős)
METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER (nem kell kommentálni és nincs benne néger női főhős)
Perfect Dark (fogalmam sincs mi ez, de tetszett, eredetit nem ismerem, nincs benne néger női főhős)
Gears of War: E-Day (egyszer végiglőni jó lesz, nincs benne néger női főhős)
Indiana Jones and the Great Circle (szeretem az akció kalandjátékokat, nincs benne néger női főhős)

ami még lehet jó lesz, de annyira nem hozott lázba:
új Doom
aktuális évi 5 órás COD kampány
South of Midnight (de ez néger női főhősös szóval fenntartással kezelem :banplz: )

Nekem Civ, Awoved, Geow-Doom occson biztos lemegy, Indiet birom pont nemreg neztem ujra a regi reszeket.
Perfect Dark erdekel mert legalabb nem tps, bar nem fogott meg. Dragon Agetol kb semmit nem varok hatha.
Stalker 2 nem volt meggyozo.
De legalabb volt mindenfele gem, Sanyiek kimozdulhatnanak mar a komfortzonajukbol :nevetes2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77612 2024.06.10. 18:09

Zóanagyvarázsló írta:Ez az egész AAA-ipar túl sokat lő mellé nekem.
Pedig az szerintem pont nem egy AAA cím, minthogy a Compulsion eddig talán nem is csinált olyat. Ez inkább tűnik az elbaszott Kena alternatívájának, ha el nem basszák ezt is. Amire majdnem mérget is lehet venni a Compulsion eddigi munkásságát figyelembe véve. Pedig amúyg érdekesnek tűnik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77613 2024.06.10. 18:30

Moby írta:Pedig az szerintem pont nem egy AAA cím, minthogy a Compulsion eddig talán nem is csinált olyat. Ez inkább tűnik az elbaszott Kena alternatívájának, ha el nem basszák ezt is. Amire majdnem mérget is lehet venni a Compulsion eddigi munkásságát figyelembe véve. Pedig amúyg érdekesnek tűnik.
Azt a show-ra írtam általánosságban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77614 2024.06.10. 18:41

Zóanagyvarázsló írta:Azt a show-ra írtam általánosságban.
Hát én meg úgy gondolom, hogy ez egy nagyszerű show volt abból a szempontból, hogy olyan igazi oldschool, főleg szingli játékokra töményen építő, sallangmentes, tényleg olyan igazi játékünnep, mint a megboldogult E3 egy szebb korban. Amikor még nem az volt a téma, hogy milyen kibaszott üzleti öngyilkosság a játékkészítés, és amúgy is mennyi baj van, és meh. Az SGF első pillanatában okádtam, hogy ez a nyomorék doritospápa is már azzal vezette fel a show, hogy hozzuk talicskálva a lóvét, és szóljunk a haveroknak is, mer éhendöglük a szakma. Dögöljenek is, a jó kurva pénzéhes édeskurvaanyját már az egész szakmának. Nem elég ötszázmilliót hoznia egy játéknak, MILLIÁRDOKAT kell, mert különben jaj, sírnak a befektetők.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77615 2024.06.10. 18:46

Ez egy olyan show volt, amit bátran a sony orra lehet dörgölni azzal, hogy nesztek buzik, addig ne is halljak felőletek, amíg valami hasonlóval nem álltok elő. Mer az, amit az elmúlt években művelnek, az csak valami anyaszomorító, alibi szar.
Persze ez egy nagyon optimista megközelítése annak, amit láttunk, mert közben az MS-ről van szó, szóval a fele garantáltan egy kula, és ha nagyon a realitásban csap át, akkor meg tudjuk, hogy jó, ha lesz kettő értelmes köztük. De mostabában annyira szar minden, hogy egy kicsit lehetünk optimisták mutatóba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77616 2024.06.10. 19:01

Aki kedvet érez, hogy fényes nappal meglopja az MS-t, az most legálisan megteheti :)

/persze van rá esély, hogy visszaveszik
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77617 2024.06.10. 19:30

Moby írta:Ez egy olyan show volt, amit bátran a sony orra lehet dörgölni azzal, hogy nesztek buzik, addig ne is halljak felőletek, amíg valami hasonlóval nem álltok elő. Mer az, amit az elmúlt években művelnek, az csak valami anyaszomorító, alibi szar.
Persze ez egy nagyon optimista megközelítése annak, amit láttunk, mert közben az MS-ről van szó, szóval a fele garantáltan egy kula, és ha nagyon a realitásban csap át, akkor meg tudjuk, hogy jó, ha lesz kettő értelmes köztük. De mostabában annyira szar minden, hogy egy kicsit lehetünk optimisták mutatóba.
Igen itt most legalább nem a semmi semmizett, mint az utóbbi pár évben mindenhol szinte.
MS
Gears cinematic nincs dátum
Avowed gameplay 2024
Indy gameplay 2024 - Nem néz ki rossznak, de eddig sem az Indy sem pedig a Machine Games korábbi munkássága nem fogott meg.
Fable cinematic 2025
Perfect Dark nincs dátum (ezt miért nem az Arkane csinálja?)
Doom The Dark Ages gameplay 2025 - eléggé katyvasznak tűnik, de majd meglátjuk

nem MS
Stalker2 gameplay 2024 szept 5 (megeszem a kalapom ha nem csúszik)
Wuchang gameplay 2025 - Jól mondta Moby, ez sem segíti az ázsiai környezetű From klón tumultust.
Life is Strange gameplay? 2024 okt 29 - Az első iránti nosztalgia miatt érdekel egyáltalán. Reméljük most sikerül felnőni oda, ahonnan ez az egész indult.
MGS3 remake nincs dátum - silent hill 2-nél jobban néz ki eddig
Expedition 33 2025 - várós, talán a legnagyobb meglepi. Remélem a Square orra alá borsot törnek.
Dragon Age 2024Q3 lassan el kéne kezdeni az Originst úgy igazán :buck:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77618 2024.06.10. 19:53

benőmenő írta:Igen itt most legalább nem a semmi semmizett, mint az utóbbi pár évben mindenhol szinte.
MS
Gears cinematic nincs dátum
Avowed gameplay 2024
Indy gameplay 2024 - Nem néz ki rossznak, de eddig sem az Indy sem pedig a Machine Games korábbi munkássága nem fogott meg.
Fable cinematic 2025
Perfect Dark nincs dátum (ezt miért nem az Arkane csinálja?)
Doom The Dark Ages gameplay 2025 - eléggé katyvasznak tűnik, de majd meglátjuk

nem MS
Stalker2 gameplay 2024 szept 5 (megeszem a kalapom ha nem csúszik)
Wuchang gameplay 2025 - Jól mondta Moby, ez sem segíti az ázsiai környezetű From klón tumultust.
Life is Strange gameplay? 2024 okt 29 - Az első iránti nosztalgia miatt érdekel egyáltalán. Reméljük most sikerül felnőni oda, ahonnan ez az egész indult.
MGS3 remake nincs dátum - silent hill 2-nél jobban néz ki eddig
Expedition 33 2025 - várós, talán a legnagyobb meglepi. Remélem a Square orra alá borsot törnek.
Dragon Age 2024Q3 lassan el kéne kezdeni az Originst úgy igazán :buck:
A flintlock nálam régóta várólistás, mondjuk lehet iszonyű elbaszás is. De tetszett ez a másik négercsajos, halas Kena utázmány is.Abból én most láttam először gameplayt, pedig évek óta mutogatják a címét. Meg az MGS is elég jónak tűnik, absz adom Dani véleményét, gyanúsan jól. A Fable-ben meg olyan kifejezhetetlenül visszataszítóak a karakterek, hogy ha ez szándékos, akkor tuti érdekel. Viszont nálam ez az Expedition 33 a totális érdektelenség. Turnbased szar, agyoncsapva QTE-vel, szóval nekem instant skip :D
A wuchang meg jöhet. Az az 5 kínai szarból csak kettő lesz jó, én már boldog leszek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77619 2024.06.10. 19:55

Gears meg köv generáció nyitó címe lesz. Teljesen egyértelmű. Ezek annyi tbeszélnek a követekező gépről, hogy a lehető leghamarabb kukázni fogják ezt a series generációt. Másképp már nem tudnak kihátrálni a S fossantásból.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77620 2024.06.10. 20:23

Moby írta:Hát én meg úgy gondolom, hogy ez egy nagyszerű show volt abból a szempontból, hogy olyan igazi oldschool, főleg szingli játékokra töményen építő, sallangmentes, tényleg olyan igazi játékünnep, mint a megboldogult E3 egy szebb korban. Amikor még nem az volt a téma, hogy milyen kibaszott üzleti öngyilkosság a játékkészítés, és amúgy is mennyi baj van, és meh. Az SGF első pillanatában okádtam, hogy ez a nyomorék doritospápa is már azzal vezette fel a show, hogy hozzuk talicskálva a lóvét, és szóljunk a haveroknak is, mer éhendöglük a szakma. Dögöljenek is, a jó kurva pénzéhes édeskurvaanyját már az egész szakmának. Nem elég ötszázmilliót hoznia egy játéknak, MILLIÁRDOKAT kell, mert különben jaj, sírnak a befektetők.
Persze, no nonsense show volt sok single játékkal, nem ezzel van a bajom, még nem halvaszületettek is vannak köztük, de a zene a trélerek dinamikája meg minden kapcsán olyan érzésem volt, hogy ez tőlem 20 évvel fiatalabbnak szól. És hát van egy-két tök ugyanolyan ostoboid csapkolda benne, ahogy a Kenát is felemlítetted párhuzamként. Aztán persze még lehet valamelyik éppen jó is. Másrészt meg kb. az összes létező - legalább részben single - AAA FPS-szerűség szerepelt benne, amit az ipar gyárt, ez értékelhető. Nyilván nagyban emelné a lelkesedésemet, ha az RPG-k tetszenének, és a Raven nem csak a CoD-nál kerülne elő. De persze az hosszabb távú történet, hogy valami másra ráálljanak, ha egyáltalán van ilyen terv.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77621 2024.06.10. 20:37

Zóanagyvarázsló írta:Persze, no nonsense show volt sok single játékkal, nem ezzel van a bajom, még nem halvaszületettek is vannak köztük, de a zene a trélerek dinamikája meg minden kapcsán olyan érzésem volt, hogy ez tőlem 20 évvel fiatalabbnak szól. És hát van egy-két tök ugyanolyan ostoboid csapkolda benne, ahogy a Kenát is felemlítetted párhuzamként. Aztán persze még lehet valamelyik éppen jó is. Másrészt meg kb. az összes létező - legalább részben single - AAA FPS-szerűség szerepelt benne, amit az ipar gyárt, ez értékelhető. Nyilván nagyban emelné a lelkesedésemet, ha az RPG-k tetszenének, és a Raven nem csak a CoD-nál kerülne elő. De persze az hosszabb távú történet, hogy valami másra ráálljanak, ha egyáltalán van ilyen terv.
Úgy általánosságban már rég nem a mi korosztályunk a célközönség, ezt már nem érdemes felemlegetni. Bár én nem vagyok a zsáner feltétlen rajongója, de nem tartom negatívúmnak, sőt, mintha egyfajta FPS-reneszánsz eljövetelének lennénk szemtanúi. Ez szerintm nem rossz, vagy legalalábbis biztosan szinesíti ezt a legalább egy évtizede tartó TPS egyhangúságot. RPG-re én nem tudok igazán mit mondani. Ismerten nem vagyok érdekelt különösebben a zsánerben, de szemem azért még van, látom mi történik. Talán a BG3 zajos sikere AAA szintne is életet lehel bele, de egyrészt ez idő, másrészt addig biztos rendegeteg bénaság fog kijönni. Ez a DA-ra azt hittem valami faszom multi hero sútert fognak bemutatni, annyira célttévesztet béndzsaság, az az Avowed meg egy B-közép MMO szökevény színvonala, egyenesen 2014-ből.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2024.06.10. 20:37-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77622 2024.06.10. 20:37

Moby írta:Gears meg köv generáció nyitó címe lesz. Teljesen egyértelmű. Ezek annyi tbeszélnek a követekező gépről, hogy a lehető leghamarabb kukázni fogják ezt a series generációt. Másképp már nem tudnak kihátrálni a S fossantásból.
A pro model meg anno nem jelentett generacio valtast
Avatar
Moby

Hozzászólás #77623 2024.06.10. 20:40

Micsu írta:A pro model meg anno nem jelentettt generacio valtast
Náluk nem lesz PRO modell. Ezek kukázzák ezt az egész szart. Muszáj nekik. Nem tudnak másképp megszabadulni a Series S-től, ami egy átokká vált. Sorra jelennek meg a játékok elkerülve az xboxokat az a szar miatt, mert főleg az UE5-ös játékok nem férnek bele annak a szarnak a ramjába. Phil meg nem engedi, hogy csak X-re jelenjen meg játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77624 2024.06.10. 20:42

Moby írta:Náluk nem lesz PRO modell. Ezek kukázzák ezt az egész szart. Muszáj nekik. Nem tudnak másképp megszabadulni a Series S-től, ami egy átokká vált. Sorra jelennek meg a játékok elkerülve az xboxokat az a szar miatt, mert főleg az UE5-ös játékok nem férnek bele annak a szarnak a ramjába. Phil meg nem engedi, hogy csak X-re jelenjen meg játék.
A handheld akkor mi lesz, ha a Series Shit egy átok? Márpedig minden jel arra mutat, hogy lesz handheld.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77625 2024.06.10. 20:44

benőmenő írta:Igen itt most legalább nem a semmi semmizett, mint az utóbbi pár évben mindenhol szinte.
MS
Gears cinematic nincs dátum
Avowed gameplay 2024
Indy gameplay 2024 - Nem néz ki rossznak, de eddig sem az Indy sem pedig a Machine Games korábbi munkássága nem fogott meg.
Fable cinematic 2025
Perfect Dark nincs dátum (ezt miért nem az Arkane csinálja?)
Doom The Dark Ages gameplay 2025 - eléggé katyvasznak tűnik, de majd meglátjuk

nem MS
Stalker2 gameplay 2024 szept 5 (megeszem a kalapom ha nem csúszik)
Wuchang gameplay 2025 - Jól mondta Moby, ez sem segíti az ázsiai környezetű From klón tumultust.
Life is Strange gameplay? 2024 okt 29 - Az első iránti nosztalgia miatt érdekel egyáltalán. Reméljük most sikerül felnőni oda, ahonnan ez az egész indult.
MGS3 remake nincs dátum - silent hill 2-nél jobban néz ki eddig
Expedition 33 2025 - várós, talán a legnagyobb meglepi. Remélem a Square orra alá borsot törnek.
Dragon Age 2024Q3 lassan el kéne kezdeni az Originst úgy igazán :buck:
Ezen a konfon Phil szó szerint az életéért küzdött és 10 év van belesűrítve. 10 év kudarcaiból összeszenvedett valami, ami a következő 10 év lesz kb...

Még mindig nincs egy Szopókjuk, egy Gowjuk, Lasztofjuk, semmi nincs, csak az ígéret, hogy HÁTHA az egyik valami bejön majd.

Mi lesz a vilagsiker? A kilencedik Gears? Valamelyik négernő? Vagy mostantól a COD sikere az MS számlájára lesz írva? A széria amit valójában a vásárlói fele gyűlöl és csak egy megszokott eldobható éves rágógumi.

Tök jó, hogy mutogattak single player címeket, de az, hogy most iszonyatosan jó a fogadtatás az sok minden tényezőnek köszönhető és nem annak, hogy vákuumban ez egy kurvajó lista ami 1-2 éven belül elérhető. Csak várni lehet most legalább VALAMIRE.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77626 2024.06.10. 20:44

DanielT írta:A handheld akkor mi lesz, ha a Series Shit egy átok? Márpedig minden jel arra mutat, hogy lesz handheld.
Egyszerre fog megjelenni a hengeres géppel, és a haptic feedbackes kontrollerrel!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77627 2024.06.10. 20:50

Moby írta:Egyszerre fog megjelenni a hengeres géppel, és a haptic feedbackes kontrollerrel!
Van új balfaszPhil interjú és ennél konkrétabban nem mondathatja el bejelentés nélkül, ahogy ott a kérdésre válaszolt. Aztán persze ki tudja.

Ryan: "It's been rumored, it's been talked about. We talked about it on the preshow, there was a big reaction from the audience here and that is an Xbox handheld?"

Spencer: "I think we should have a handheld"

Spencer: "The future for us in hardware in pretty awesome and the work that the team is doing around different form factors, different ways to play....I'm incredibly excited about it. Today was about the games. We showed some of our gen 9 consoles, Series S, Series X, the work that we are doing, but we will have a time to come out talk more about platform. We can't wait to bring it to you guys"

Ryan asked if a "hypothetical" Xbox handheld would be something like a Steam Deck or cloud based.

"I think being able to play games locally is really important"
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77628 2024.06.11. 11:22

Zóanagyvarázsló írta:Arra a szerencsétlen játékra is rossz ránézni, borzasztóan sok és unalmas már ez a látvány. Ráadásul rajongók, hardcore játékosok is csinálnak valami hasonlót, ami kb. ugyanígy néz ki.

Igazából sem redditen sem a videók alatt nincs egy pozitív hozzászólás kb. Nem nagyon látszódik, hogy a játéknak van esélye sikerre. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy erősen bukta lesz a játék.
Nem tudom, hogy lehetett ennyire félremérni a mai igényeket. Pedig elvileg tapasztalt fejlesztőkről van szó. Elég régóta követem a játékot de ahogy haladnak előre úgy lesz egyre rosszabb a vélemény róla.
Castle82

Hozzászólás #77630 2024.06.11. 19:53




Majd a jóideje Sony valagába pénzelt Digital Foundry lehozza hogy miért is PS5-ön van ebböl is a definitiv verzió és nem pc-n mint a GTA5-nél és társainál... :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”