A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #77351 2024.05.25. 15:55

deep írta:Nem köllött vón' eladni az első verziót. Nekem 0 day edition van azóta is és gyakorlatilag zéró hangja van. Nulla. Nada. Nyista.
Muszáj vót. Nem vót benne lemezolvasó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77352 2024.05.25. 20:26

Van itt Switch warezmókus?

Van valami khm "alternatív" store ahonnan lehet letölteni a játékokat, vagy torrent meg a szokásos warezgány a megoldás?
Avatar
Botond

Hozzászólás #77353 2024.05.25. 20:37

DanielT írta:Van itt Switch warezmókus?

Van valami khm "alternatív" store ahonnan lehet letölteni a játékokat, vagy torrent meg a szokásos warezgány a megoldás?
IMG_2907.jpeg

Mai store szerzemény.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77354 2024.05.25. 21:00

DanielT írta:Van itt Switch warezmókus?

Van valami khm "alternatív" store ahonnan lehet letölteni a játékokat, vagy torrent meg a szokásos warezgány a megoldás?
Van alternatív store is, meg warezgány is, de utóbbit szerintem senki nem használja, mert letölti a gép amit szeretnél.

/BTW én nem warezolok, ninc is használatban időtlen idők óta a switch, de a minap linkeltem a modcsipet, ami most jött meg pénteken. Ha lesz időm meg energiám valamikor beépíteni, akkor könnyen lehet, hogy még warezolni is fogok vele, bár az elsődleges szempont nem ez volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77355 2024.05.25. 22:09

Moby írta:Van alternatív store is, meg warezgány is, de utóbbit szerintem senki nem használja, mert letölti a gép amit szeretnél.

/BTW én nem warezolok, ninc is használatban időtlen idők óta a switch, de a minap linkeltem a modcsipet, ami most jött meg pénteken. Ha lesz időm meg energiám valamikor beépíteni, akkor könnyen lehet, hogy még warezolni is fogok vele, bár az elsődleges szempont nem ez volt.
Tereljél már akkor jó store irányba pls. Biztos nem fogok 40 dolcsit kifizetni, hogy a Cruisin Blastot megnézzem...

De az is egy istenverte zseni volt aki ezt a gépet úgy tervezte, hogy nem lehet tölteni miközben le van támasztva a beépített standre... :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77356 2024.05.25. 22:11

Botond írta:
IMG_2907.jpeg

Mai store szerzemény.
Nagyon klassz, megvolt 20 éve Gamecubeon, amikor a CIV IV-be tetted épp a kilencezredik órát. :mf2:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #77357 2024.05.25. 22:52

DanielT írta:Tereljél már akkor jó store irányba pls. Biztos nem fogok 40 dolcsit kifizetni, hogy a Cruisin Blastot megnézzem...

De az is egy istenverte zseni volt aki ezt a gépet úgy tervezte, hogy nem lehet tölteni miközben le van támasztva a beépített standre... :falbav: :falbav: :falbav:
De miiiii? Hogy? Azt se tudom mit csinálsz. Van nálad egy tört gép? Tinfoil van rajta? Mittudomén melyik "storeban" konrétan mi van. Van itt valaki, aki korábban emberkedett a tört switchével, talán tud mondani konkrét bótot, ahol fennvan, de ennyiből nehéz lesz elirányítani.
Castle82

Hozzászólás #77358 2024.05.26. 00:39

A Switchre a normálisan müködő "store" megoldásokhoz tinfoilba baromi nehéz bejutni. Állandóan töröltették őket emiatt iszonyatosan megszigoritották a belépést a komolyabb megoldásoknál, gyakorlatilag neten kell vadászni olyan kulcsokat amik nem elérhetőek a store-ban, ez a feltétele a bejutásnak - nagyon ritkán engedik a prepaid kártyás bejutást is de ez évente talán 1-1 alkalom...Általában lista is van ezekről a cuccokról a store-ok discord csatornáján, de baromi elvetemült (például XY játék előrendelői DLC-jének japán régiós változata,stbstb, kb beszerezhetetlenek a discordon szokták néha linkelgetni hol elérhető de aranyáron mérik ezeket)....
Én nem baszakodnék vele, sokkal gyorsabb egy memkártyát a szgépbe tenni és felmásolni rá mindent ami kell - torrentről vagy például NSW2U-ról leszedve. Jóval kevésbé "baszakodós" mint egy rendes store. Persze kisebb store-ok vannak de durván limitált kapacitással és mocskosul lassúak. Persze ha be tudsz jutni egy komolyabb "store-ba" akkor nyilván szuper megoldás.

Imitten-e mindent megtalálsz a müködő shopokról is - az általam emlitett komoly shopok a tits pro és a teknik pro ezekre a bejutás ahogy irtam iszonyat nehéz. A többi homebrew vagy jóval csekélyebb tartalommal biró lófasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77359 2024.05.26. 06:59

Castle82 írta:A Switchre a normálisan müködő "store" megoldásokhoz tinfoilba baromi nehéz bejutni. Állandóan töröltették őket emiatt iszonyatosan megszigoritották a belépést a komolyabb megoldásoknál, gyakorlatilag neten kell vadászni olyan kulcsokat amik nem elérhetőek a store-ban, ez a feltétele a bejutásnak - nagyon ritkán engedik a prepaid kártyás bejutást is de ez évente talán 1-1 alkalom...Általában lista is van ezekről a cuccokról a store-ok discord csatornáján, de baromi elvetemült (például XY játék előrendelői DLC-jének japán régiós változata,stbstb, kb beszerezhetetlenek a discordon szokták néha linkelgetni hol elérhető de aranyáron mérik ezeket)....
Én nem baszakodnék vele, sokkal gyorsabb egy memkártyát a szgépbe tenni és felmásolni rá mindent ami kell - torrentről vagy például NSW2U-ról leszedve. Jóval kevésbé "baszakodós" mint egy rendes store. Persze kisebb store-ok vannak de durván limitált kapacitással és mocskosul lassúak. Persze ha be tudsz jutni egy komolyabb "store-ba" akkor nyilván szuper megoldás.

Imitten-e mindent megtalálsz a müködő shopokról is - az általam emlitett komoly shopok a tits pro és a teknik pro ezekre a bejutás ahogy irtam iszonyat nehéz. A többi homebrew vagy jóval csekélyebb tartalommal biró lófasz.
Köszönöm az infót, így teszek! (Ha rá tudom venni magam a feltörésre)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77360 2024.05.26. 07:01

Moby írta:De miiiii? Hogy? Azt se tudom mit csinálsz. Van nálad egy tört gép? Tinfoil van rajta? Mittudomén melyik "storeban" konrétan mi van. Van itt valaki, aki korábban emberkedett a tört switchével, talán tud mondani konkrét bótot, ahol fennvan, de ennyiből nehéz lesz elirányítani.
Egy V1 van nálam kölcsön, Odyssey-t akarom végignyomni és ha már kéznél van akkor mást is megnéznék. Mondjuk az a más az a Cruisin, mert továbbra sem találok semmit erre az eszközre. Még talán a Mario Wonder, de az rajta van legál.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77361 2024.05.26. 10:48

DanielT írta:Egy V1 van nálam kölcsön, Odyssey-t akarom végignyomni és ha már kéznél van akkor mást is megnéznék. Mondjuk az a más az a Cruisin, mert továbbra sem találok semmit erre az eszközre. Még talán a Mario Wonder, de az rajta van legál.
Nekem először Moby régi v1ese volt, amit imádtunk szerettünk, de azért annak a kijelzője az oled switch mellett a 80as évek kvarcjáték kijelzőjét idézi. Ha nálad a dokkoló, akkor inkább baszd ki a képét a cx-re, vagy ami kéznél van oled, arra. Nagyon más lesz az élményed a v1es kijelzőt nézve, mint amit mondjuk az oled switchen átélnél. Nagyon-nagyon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77362 2024.05.26. 12:12

Botond írta:Nekem először Moby régi v1ese volt, amit imádtunk szerettünk, de azért annak a kijelzője az oled switch mellett a 80as évek kvarcjáték kijelzőjét idézi. Ha nálad a dokkoló, akkor inkább baszd ki a képét a cx-re, vagy ami kéznél van oled, arra. Nagyon más lesz az élményed a v1es kijelzőt nézve, mint amit mondjuk az oled switchen átélnél. Nagyon-nagyon.
Hát ez most kimarad, mert éppen az utolsó napom töltöm ebben a lakásban és ugyan a CX még bedugva, de nem érzem magamban az erőt, hogy dokkoljak. Legközelebbi esély most 2 hónapig egy Hisense QLED, majd megnézem rajta.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #77363 2024.05.26. 12:13

Greyfox írta:Nyomtam 2,5 óra Elden ringet, és nem nagy meglepetésként rohadtul untam.
Nemtomhány souls után valahogy semmi kedvem hozzá, már a nyomasztó zenéjétől is kivagyok.

Hát, haver, ez elég szarul öregedett komment :D
ER.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77364 2024.05.26. 13:03

Greyfox írta:Hát, haver, ez elég szarul öregedett komment :D
ER.jpg
Mármint kiderült most, hogy már akkor se untad? :fejvakaras:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #77365 2024.05.26. 13:11

Zóanagyvarázsló írta:Mármint kiderült most, hogy már akkor se untad? :fejvakaras:

Hát, adtam neki még egy esélyt, ez lett a vége.
Pár extra óra után behúzott rendesen, talán a souls szériából a Demons-ba toltam ennyi játékidőt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77366 2024.05.26. 13:11

Greyfox írta:Hát, haver, ez elég szarul öregedett komment :D
ER.jpg
Hehe, szép. :) Én továbbra is várom a feltételek teljesülését, hogy nyomjam: PS5 Pro + a játék PS+ ban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77367 2024.05.26. 13:14

Greyfox írta:Hát, adtam neki még egy esélyt, ez lett a vége.
Pár extra óra után behúzott rendesen, talán a souls szériából a Demons-ba toltam ennyi játékidőt.
Nem tudom, hogy nekem volt-e már ilyen. A CoD4-nek adtam sok esélyt, végig is ment, de sosem szerettem meg. A F.E.A.R. most végigment, mert túllendültem azon, hogy a helyszínek nem tetszenek ebben a dózisban, de pontosan ugyanaz tetszett és zavart benne, mint régen, csak más hozzáállással mentem neki. Talán részben nálad is hasonlóképp történhetett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77368 2024.05.26. 13:15

DanielT írta:Egy V1 van nálam kölcsön, Odyssey-t akarom végignyomni és ha már kéznél van akkor mást is megnéznék. Mondjuk az a más az a Cruisin, mert továbbra sem találok semmit erre az eszközre. Még talán a Mario Wonder, de az rajta van legál.
De egy-két játékért minek kínlódani a warezzal? A jatekaim.hu-n letiltotta a mocsok admin a Switch-játékokat, vagy mi?
Avatar
Botond

Hozzászólás #77369 2024.05.26. 13:57

Zóanagyvarázsló írta:De egy-két játékért minek kínlódani a warezzal? A jatekaim.hu-n letiltotta a mocsok admin a Switch-játékokat, vagy mi?
Cruisin elég ritka, abból szerintem kb nullát fog találni, legalábbis hw aprón annyi van. Amcsiknák van 1-2 secondhand rendelhető itt-ott.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #77370 2024.05.26. 22:47

Greyfox írta:Hát, haver, ez elég szarul öregedett komment :D
ER.jpg
mivel jön a kieg, újra rápróbáltam,akkor a felénél dobtam, hogy ez egy DaS3 open world….

…most, most úgy tűnik már Godrick-nál dobom, eee….! Ez tényleg egy DaS3.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77371 2024.05.26. 23:58

Ez az ER dlc engem totál hidegen hagy. Az alapjáték platinára ment, elég is volt, így két év után màr biztos nem veszem elő.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77372 2024.05.27. 07:40

Na, végre olyan szimulátorok amiknek látom értelmét :D minden jóravaló gamer így kellene nyomja :D

https://www.youtube.com/shorts/uAD7DpPHOPg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77373 2024.05.27. 11:46

Moby írta:Ez az ER dlc engem totál hidegen hagy. Az alapjáték platinára ment, elég is volt, így két év után màr biztos nem veszem elő.
Erre most a fogado irodaknal 1.00as odds van :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77374 2024.05.27. 18:11

Megvettem steamen a rise of nationst, amikor indult az MS app, akkor ingyen kaptam oda is verziót, mert éppen kivonult az MS a steamről. Most hogy megveszik a steamet vajon kapok ingyen Steam verziót az MS appra vásárolt játékokból?!
Csak hogy körbeérjen a csiki-csuki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77375 2024.05.27. 18:49

Botond írta:Megvettem steamen a rise of nationst, amikor indult az MS app, akkor ingyen kaptam oda is verziót, mert éppen kivonult az MS a steamről. Most hogy megveszik a steamet vajon kapok ingyen Steam verziót az MS appra vásárolt játékokból?!
Csak hogy körbeérjen a csiki-csuki.
Gabe hamarabb fogja felgyújtani a Valve-t minthogy az MS - nek eladja. Szerencsére.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #77376 2024.05.27. 19:22

Kandurex írta:mivel jön a kieg, újra rápróbáltam,akkor a felénél dobtam, hogy ez egy DaS3 open world….

…most, most úgy tűnik már Godrick-nál dobom, eee….! Ez tényleg egy DaS3.

Dehogyis. ER-ben lehet végre rendesen ugrani :D
Ash of war egy fasza újdonság, plusz ott van a Spirit summon, ha nem boldogulsz egy bossal rohadt sokat segíthet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77377 2024.05.27. 19:55

DanielT írta:Gabe hamarabb fogja felgyújtani a Valve-t minthogy az MS - nek eladja. Szerencsére.
Állítólag 16 Mrd-nyi oka van, hogy másként gondolja. Dollárban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77378 2024.05.27. 20:13

Botond írta:Állítólag 16 Mrd-nyi oka van, hogy másként gondolja. Dollárban.
Miközben az Activision 70-et kapott? Az a TURHA? Ha az 70, akkor a teljes pc gaming piacot a markában tartó store minimum 500 milliárd. Dollárban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77379 2024.05.28. 01:20

Isten éltesse SlickAdamot!
Avatar
Botond

Hozzászólás #77381 2024.05.28. 06:24

Boldog SlickAdam napot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #77382 2024.05.28. 07:48

DanielT írta:Miközben az Activision 70-et kapott? Az a TURHA? Ha az 70, akkor a teljes pc gaming piacot a markában tartó store minimum 500 milliárd. Dollárban.
Az hagyján, de amikor megvették, és az xboxon is futni fog a steam és a Sony játékok is elérhetőek lesznek így xboxon, akkor ki lesz az az őrült aki plusz pénzt ad a VRR meg HDR mentes sonykonzolért, amikor ha japán hdr és VRR mentes konzolt szeretne, akkor vehet olyat, amire van is játék meg jelenik is meg, a nintendótól?!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77383 2024.05.28. 08:52

Boldog SlickAdam napot!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77384 2024.05.28. 09:38

Botond írta:Az hagyján, de amikor megvették, és az xboxon is futni fog a steam és a Sony játékok is elérhetőek lesznek így xboxon, akkor ki lesz az az őrült aki plusz pénzt ad a VRR meg HDR mentes sonykonzolért, amikor ha japán hdr és VRR mentes konzolt szeretne, akkor vehet olyat, amire van is játék meg jelenik is meg, a nintendótól?!
es ezzel a lepessel megint egyre csak tavolabb leszel az egy szereplos piactol amitol annyira felsz :bohoc:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77385 2024.05.28. 09:47

Boldogot SlickAdam!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77386 2024.05.28. 09:50

Ez a switch moddolás sokkal egyszerűbb volt, mint gondoltam. A moddolt gép használata viszont pokol. Mármint lehet picsaegyszerűen is használni, de mire alapvető dolgokat megértettem, ráment egy fél napom kutakodással. És most sem biztos, hogy mindent értek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77387 2024.05.28. 12:48

Castle82 írta:A Switchre a normálisan müködő "store" megoldásokhoz tinfoilba baromi nehéz bejutni. Állandóan töröltették őket emiatt iszonyatosan megszigoritották a belépést a komolyabb megoldásoknál, gyakorlatilag neten kell vadászni olyan kulcsokat amik nem elérhetőek a store-ban, ez a feltétele a bejutásnak - nagyon ritkán engedik a prepaid kártyás bejutást is de ez évente talán 1-1 alkalom...Általában lista is van ezekről a cuccokról a store-ok discord csatornáján, de baromi elvetemült (például XY játék előrendelői DLC-jének japán régiós változata,stbstb, kb beszerezhetetlenek a discordon szokták néha linkelgetni hol elérhető de aranyáron mérik ezeket)....
Én nem baszakodnék vele, sokkal gyorsabb egy memkártyát a szgépbe tenni és felmásolni rá mindent ami kell - torrentről vagy például NSW2U-ról leszedve. Jóval kevésbé "baszakodós" mint egy rendes store. Persze kisebb store-ok vannak de durván limitált kapacitással és mocskosul lassúak. Persze ha be tudsz jutni egy komolyabb "store-ba" akkor nyilván szuper megoldás.

Imitten-e mindent megtalálsz a müködő shopokról is - az általam emlitett komoly shopok a tits pro és a teknik pro ezekre a bejutás ahogy irtam iszonyat nehéz. A többi homebrew vagy jóval csekélyebb tartalommal biró lófasz.

Na ezt én a gyakorlatban nem tudom visszaigazolni. Én nem csináltam semmi egyebet, mint feltettem a memkártyára a mindent hekkelő csomagot, abban volt a tinfoil. Én sehova nem léptem be, sehova nem regisztrátam be, semmit nem kértem, de a tinfoilom látja szerintem a valaha kiadott összes switch játékot ilyen soktízezres nagyságrendben, az összes DLC-t, és updateket hozzájuk. Nem tudom honnan. És bármit le tudok tölteni. És ehhez én nem csináltam SEMMIT.
Természetesen a Crusin' Blastot is.
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #77388 2024.05.28. 13:15

Amúgy egész jó ez a Cruisin Blast :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77389 2024.05.28. 15:55

Moby írta:Ez a switch moddolás sokkal egyszerűbb volt, mint gondoltam. A moddolt gép használata viszont pokol. Mármint lehet picsaegyszerűen is használni, de mire alapvető dolgokat megértettem, ráment egy fél napom kutakodással. És most sem biztos, hogy mindent értek.
Grat! :eljen:

Na akkor segíccsé' mit tegyek? :D Ott tartok, hogy fel van töltve a Switch akksija. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77390 2024.05.28. 16:23

DanielT írta:Grat! :eljen:

Na akkor segíccsé' mit tegyek? :D Ott tartok, hogy fel van töltve a Switch akksija. :banplz:
Mivel én is tök kuka vagyok az egészhez, csak azt tudom elmondani én mit csináltam. A HOTS pack telegram csatornájáról letöltöttem a legújabb (1703) HOTS packet. Azt felraktam a memkártyára. Abban van egy Tinfoil. Az elindítom az "R" gombos trükkel, ééééés ennyi. Telefossa nekem játékcímekkel a listát. Ami kell, arra rányomok, és install. Ennyi. Semmivel nem csinálok semmit. Nem állítottam be sehol semmit (nyilván EMUMMC-t felmásoltattam a kártyára)- Hogy ezzel mit tudtam segíteni, arról azért vannak elképzelésim :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77391 2024.05.28. 16:34

Moby írta:Mivel én is tök kuka vagyok az egészhez, csak azt tudom elmondani én mit csináltam. A HOTS pack telegram csatornájáról letöltöttem a legújabb (1703) HOTS packet. Azt felraktam a memkártyára. Abban van egy Tinfoil. Az elindítom az "R" gombos trükkel, ééééés ennyi. Telefossa nekem játékcímekkel a listát. Ami kell, arra rányomok, és install. Ennyi. Semmivel nem csinálok semmit. Nem állítottam be sehol semmit (nyilván EMUMMC-t felmásoltattam a kártyára)- Hogy ezzel mit tudtam segíteni, arról azért vannak elképzelésim :D
Ilyen "segítségért" durvább helyeken meglincselnek, én most simán csak elengedem az ügyet. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77392 2024.05.28. 17:02

DanielT írta:Ilyen "segítségért" durvább helyeken meglincselnek, én most simán csak elengedem az ügyet. :mf2:
Bammeg, leírhatom lépésenként is.
1. Fogol egy memkártyát. Mondjuk legyen egy 64Gb-s, vagy nagyobb, de ha csak ezt az egy szart akarod kipróbálni, arra elég a 64-es is.
2. Letöltöd mondjuk tőlem a HATS pakkot. (priviben adok linket). Ebből mindent kicsomagolsz az üres memkártyára.
3. Beteszed a memkártyát rajta a kicsomagolt pakkal az okosított switchbe. Ezzel el is indul a hekate.
4. Előkészíted a kártyát emuMMC-re, mégse baszd szét rajta nandot, pláne ha nem tied a gép: Tools menü, Partition SD card, felhúzod az emuMMC partíciót FULLra (29GB), minden mást úgy hagysz
5. Home menü, emuMMC, Create emuMMC, itt a partícióalapút kiválasztod, és vársz, amíg lemásolja a nandot a kártyára, 10 perc kb.
6. Launch/emuMMC CFW, elindul a switch Atmosphere-el.
7. Alul az albumokban vannak a progik (középső kék ikon), ott a cégén találod a Tinfoilt. Applet módban nem fog elindulni, ne is próbálkozz vele, errorral ki fog dobni. Kell valami játék, vagy app, vagy BÁRMI, ami indítható. A bármit úgy kell indítani, hogy nyomod közben az R gombot (ez valami memóriahekket csinál, fogalmam sincs), olyan, mintha elindulna az a bármi, de azonnal ki is lép, és belép magától a programokhoz(az albumokba). Na így indítva már el fog indulni a Tinfoil is.
8. Bemész a New Games menübe, és ott lesz a csilliárd jóság. jobb ravasszal ellapozol a negymilliomodik lapig, és ott lesz a Cruisin Blast. Letölt örül, játszik, örül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2024.05.28. 17:07-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77393 2024.05.28. 17:06

Biztos el lehet jutni ide egyszerűbben is, de mivel nem tudom az én Tinfoilom honnan szedi ezt a csilliárd jóságot, és a nulláról elindulós állapotot tudom csak leírni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77394 2024.05.28. 17:57

Moby írta:Bammeg, leírhatom lépésenként is.
1. Fogol egy memkártyát. Mondjuk legyen egy 64Gb-s, vagy nagyobb, de ha csak ezt az egy szart akarod kipróbálni, arra elég a 64-es is.
2. Letöltöd mondjuk tőlem a HATS pakkot. (priviben adok linket). Ebből mindent kicsomagolsz az üres memkártyára.
3. Beteszed a memkártyát rajta a kicsomagolt pakkal az okosított switchbe. Ezzel el is indul a hekate.
4. Előkészíted a kártyát emuMMC-re, mégse baszd szét rajta nandot, pláne ha nem tied a gép: Tools menü, Partition SD card, felhúzod az emuMMC partíciót FULLra (29GB), minden mást úgy hagysz
5. Home menü, emuMMC, Create emuMMC, itt a partícióalapút kiválasztod, és vársz, amíg lemásolja a nandot a kártyára, 10 perc kb.
6. Launch/emuMMC CFW, elindul a switch Atmosphere-el.
7. Alul az albumokban vannak a progik (középső kék ikon), ott a cégén találod a Tinfoilt. Applet módban nem fog elindulni, ne is próbálkozz vele, errorral ki fog dobni. Kell valami játék, vagy app, vagy BÁRMI, ami indítható. A bármit úgy kell indítani, hogy nyomod közben az R gombot (ez valami memóriahekket csinál, fogalmam sincs), olyan, mintha elindulna az a bármi, de azonnal ki is lép, és belép magától a programokhoz(az albumokba). Na így indítva már el fog indulni a Tinfoil is.
8. Bemész a New Games menübe, és ott lesz a csilliárd jóság. jobb ravasszal ellapozol a negymilliomodik lapig, és ott lesz a Cruisin Blast. Letölt örül, játszik, örül.
NA! Emmá' valami, köszönöm! Még értelmezgetem, rákeresek a kulcsszavakra és jelentkezem! :) Nekem egyébként a gemkapcsos hekkeléssel kell kezdeni, még le kell gyártanom hozzá az eszközt?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77395 2024.05.28. 18:00

Botond írta:Cruisin elég ritka, abból szerintem kb nullát fog találni, legalábbis hw aprón annyi van. Amcsiknák van 1-2 secondhand rendelhető itt-ott.
Ebayen van bőven, de ha itthon azért ritka, mert igény sincs rá, akkor nehéz lehet eladni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77396 2024.05.28. 19:54

DanielT írta:NA! Emmá' valami, köszönöm! Még értelmezgetem, rákeresek a kulcsszavakra és jelentkezem! :) Nekem egyébként a gemkapcsos hekkeléssel kell kezdeni, még le kell gyártanom hozzá az eszközt?
Annak nem követtem az evolúcióját, de ahhoz régen még pc kellett, ami ellökte a gépet hekatéig, szóval nem biztos, hogy egy-az-egyben implementálható lesz a leírásom, de szerintem nem is kell a leírásom sem, mert közben ránéztem a tinfoilomra, és szerintem annyi a lényege, hogy be van állítva neki egy liberashop nevű alternatív bót (pontosabban kettő), és onnan szedi ezt a csilliárd jóságot. Ezt viszont meg tudom adni akár címként is, szóval szerintem igazából neked ennyi kell tőlem. A bolt címe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77397 2024.05.28. 20:01

Ráadásul van neki ilyen ajánlója, kiválogatva a csilliárd közül a tru jóságokat. Hát itt integetett benne a dave the diver is, amiről te i sírtál jókat. Nosza, röpült is rá az install. Fú akkora warezmatyi lettem, mint a régi supergamezes időkben :banplz: Így lesz a szekrény mélyén hempergő switchből beszteszt warezdemós gép :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #77398 2024.05.28. 20:15

Moby írta:Ráadásul van neki ilyen ajánlója, kiválogatva a csilliárd közül a tru jóságokat. Hát itt integetett benne a dave the diver is, amiről te i sírtál jókat. Nosza, röpült is rá az install. Fú akkora warezmatyi lettem, mint a régi supergamezes időkben :banplz: Így lesz a szekrény mélyén hempergő switchből beszteszt warezdemós gép :D
A géming meghalt és elrothadt, nincs ott semmi letöltenivaló, múlt héten temették az egészet! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77399 2024.05.28. 20:32

Moby írta:Annak nem követtem az evolúcióját, de ahhoz régen még pc kellett, ami ellökte a gépet hekatéig, szóval nem biztos, hogy egy-az-egyben implementálható lesz a leírásom, de szerintem nem is kell a leírásom sem, mert közben ránéztem a tinfoilomra, és szerintem annyi a lényege, hogy be van állítva neki egy liberashop nevű alternatív bót (pontosabban kettő), és onnan szedi ezt a csilliárd jóságot. Ezt viszont meg tudom adni akár címként is, szóval szerintem igazából neked ennyi kell tőlem. A bolt címe.
Ja a mondatom végén a kérdőjel csak elgépelés volt, oda egy pontot szántam.

Szerintem végignyomom az Odyssey-t és csak utána brickelem a gépet. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77400 2024.05.28. 20:38

Botond írta:A géming meghalt és elrothadt, nincs ott semmi letöltenivaló, múlt héten temették az egészet! :banplz:
Temetésről jut eszembe: holnaptól Days of Play, szal beköszönt sonyfalvára is az olcsóság :) Jön a szokásos 30%-os psplus leértékelés, meg ami szokott. Olcsóbb gép, olcsóbb izé. Lehet benevezek egy éves psplusra, hátha eszembe jutna megnézni a helldiverstet, meg kiprögetni pár psplusos címet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77401 2024.05.28. 20:38

Erről a dokuról meg miért nem beszél senki napi 24 órában amióta megjelent?

Mivel a hivatalos Xbox csatornán van, azt hittem a szokásos marketing hulladék, de nem. Szépen tényszerűen tálalják a dolgokat, még Jack Tretton is megszólal.

Ez az 5-6 rész a legizgalmasabb, csak ezeket is néztem eddig, de annyira jó, hogy nézem majd az előzőeket is.

Jó látni az akkori embereket, a sikereket hogy élték meg és ami a legfontosabb, a hibákat is elismerik. Még az öreg Don is a Tvtvtvtv témát! (Tényleg öregebb, nem is láttam még így soha)

És ami még jobb, hogy a doku végén kezdődik a Series X generáció és a Gamepass nagy reményekkel, amiből aztán látjuk mi lett.

10000% - ban ajánlom mindenkinek, különösen Botondnak egy kis történelmi betekintés, hogy CivX közben mi történt a konzol piacon.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77402 2024.05.28. 20:44

És szorosan kapcsolódva, a szokásos MS balfasz módon hamarabb ment ki az értesítés, hogy az új COD tényleg Day1 gamepass cím lesz. Na ezt érdekes lesz figyelni milyen hatást eredményez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77403 2024.05.28. 21:15

Ja igen: Animal Well. Simán továbbmentem az indulópályáról, elkóvályogtam a bánatos nádasba. Namost ezzel nem az a baj, hogy nem tudom mi feladvány: semmi. Kőegyszerű az egész, szerintem Daninál befigyelt a szokásos ajtóeffektus :D
Szóval nem az a baj ezzel, hogy bonyolult. Hanem az, hogy büdösdisznó nehéz. Azthittem a falhozbaszom már a buborékugrálásoknál. Majd még tolom, de sokszor frusztráló.
Avatar
insp

Hozzászólás #77404 2024.05.28. 22:27

DanielT írta:Erről a dokuról meg miért nem beszél senki napi 24 órában amióta megjelent?


Nagyon köszi ezt a tippet. Okos "IP" settop box business-ben a smart tv-k előzményeként pont ilyen arcokkal (a mostani nagyöreg verziójukban) szocializálódtam anno az iparban. Tök jó ezt így visszanézni, mert anno ők is ilyen "szerethetően amerikai" arcok voltak. Ez alapján a doku is elég hiteles.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77405 2024.05.29. 07:16

Moby írta:... használata viszont pokol. Mármint lehet picsaegyszerűen is használni, de mire alapvető dolgokat megértettem, ráment egy fél napom kutakodással. És most sem biztos, hogy mindent értek.
Ez nagyjából fedi az eddigi desktop linuxos élményeimet. :D

DanielT
Hozzászólás #77401 Tegnap, 20:38
Erről a dokuról meg miért nem beszél senki napi 24 órában amióta megjelent?
...
És ami még jobb, hogy a doku végén kezdődik a Series X generáció és a Gamepass nagy reményekkel, amiből aztán látjuk mi lett.
Akkor én "ezt" a végéről kezdtem el nézni. :idiota:
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #77406 2024.05.29. 07:56

köszömszépen a szülinapi köszönteseket! :puszis:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77407 2024.05.29. 08:23

Megunhatatlan ez a Hellblade 2 sikersztori. :D 4 ezer játékost se érte el a csúcson és 1 hét után nagyon közel van az a kerek nulla. :fogmosas:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #77408 2024.05.29. 08:58

DanielT írta:Erről a dokuról meg miért nem beszél senki napi 24 órában amióta megjelent?

Mivel a hivatalos Xbox csatornán van, azt hittem a szokásos marketing hulladék, de nem. Szépen tényszerűen tálalják a dolgokat, még Jack Tretton is megszólal.

Ez az 5-6 rész a legizgalmasabb, csak ezeket is néztem eddig, de annyira jó, hogy nézem majd az előzőeket is.

Jó látni az akkori embereket, a sikereket hogy élték meg és ami a legfontosabb, a hibákat is elismerik. Még az öreg Don is a Tvtvtvtv témát! (Tényleg öregebb, nem is láttam még így soha)

És ami még jobb, hogy a doku végén kezdődik a Series X generáció és a Gamepass nagy reményekkel, amiből aztán látjuk mi lett.

10000% - ban ajánlom mindenkinek, különösen Botondnak egy kis történelmi betekintés, hogy CivX közben mi történt a konzol piacon.

[video]https://youtu.be/z2d6IMBS8oY?si=JU1Qim0iTHFUZ1_i[/video
Megpróbáltam megnézni, de nem megy. Ezt a végtelen bénázást amit ezek véghez vittek két évtized alatt, sok így besűrítve. Ráadásul világosan rámutat arra, hogy az, hogy volt egy rövid idő, amikor tényleg sikeres voltak, nos, valójában csak a véletlenek furcsa játéka volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77409 2024.05.29. 10:29

DanielT írta:Megunhatatlan ez a Hellblade 2 sikersztori. :D 4 ezer játékost se érte el a csúcson és 1 hét után nagyon közel van az a kerek nulla. :fogmosas:

[img]https://i.imgur.com/ReyZQYk.pnmg]
Ez az új HFW!
Amúgy a csucsima is erősen kezdett, de már a HFW-vel megerősítve együtt se tudják a civ6 számait hozni. Benőnek lesz igaza, ezek a sony játékok nem egy civ6ok, az biztos. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77410 2024.05.29. 10:40

DanielT írta:Erről a dokuról meg miért nem beszél senki napi 24 órában amióta megjelent?
Mivel a hivatalos Xbox csatornán van, azt hittem a szokásos marketing hulladék, de nem. Szépen tényszerűen tálalják a dolgokat, még Jack Tretton is megszólal.
Ez az 5-6 rész a legizgalmasabb, csak ezeket is néztem eddig, de annyira jó, hogy nézem majd az előzőeket is.
Jó látni az akkori embereket, a sikereket hogy élték meg és ami a legfontosabb, a hibákat is elismerik. Még az öreg Don is a Tvtvtvtv témát! (Tényleg öregebb, nem is láttam még így soha)
És az már szart ér, hogy Snoop Dogg is megszólalt?! Idézem: "I was mad as fuck!". :nezze:
Jól emlékszem hogy az RROD is több dologtól lehetett, abból az egyik hogy itt is leolvadt a GPU chip a nyákról, mert ugyanaz a TSMC technológia volt, mint a YLOD-ot okozó RSX-nél?
Avatar
Moby

Hozzászólás #77411 2024.05.29. 10:59

benőmenő írta:És az már szart ér, hogy Snoop Dogg is megszólalt?! Idézem: "I was mad as fuck!". :nezze:
Jól emlékszem hogy az RROD is több dologtól lehetett, abból az egyik hogy itt is leolvadt a GPU chip a nyákról, mert ugyanaz a TSMC technológia volt, mint a YLOD-ot okozó RSX-nél?
Nem több dolgotól is, hanem több dolgtól, de leginkább attól. És az nem a "TSMC technológia" miatt történt, hanem a 2003-as EU rendelet miatt, ami megtiltotta az ólom használatát a forraszanyagban, ami 2005 végén lépett életbe, pont telibeverve az új konzolok érkezését. Ott szopósodott ki nagyon sok elektronikai eszköz, ahol a hődilatáció miatt felszakadhattak a bga forrasztások. Ami meg is történt ugye.

/arról is az elbaszott eu-s bürökraták tehettek! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77412 2024.05.29. 11:04

Moby írta:Nem több dolgotól is, hanem több dolgtól, de leginkább attól. És az nem a "TSMC technológia" miatt történt, hanem a 2003-as EU rendelet miatt, ami megtiltotta az ólom használatát a forraszanyagban, ami 2005 végén lépett életbe, pont telibeverve az új konzolok érkezését. Ott szopósodott ki nagyon sok elektronikai eszköz, ahol a hődilatáció miatt felszakadhattak a bga forrasztások. Ami meg is történt ugye.

/arról is az elbaszott eu-s bürökraták tehettek! :banplz:
naruhodo.jpg

Ugyanez a trú duplaGé interpretációjában
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2024.05.29. 11:07-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77413 2024.05.29. 11:06

Botond írta:Ez az új HFW!
Amúgy a csucsima is erősen kezdett, de már a HFW-vel megerősítve együtt se tudják a civ6 számait hozni. Benőnek lesz igaza, ezek a sony játékok nem egy civ6ok, az biztos. :)
Ja, csak ez day1 friss release, a HFW, Tsushima meg lefingott retró cuccok. De nyilván a Senua Senkitnemérdeklő Kalandjai II számait meg a Gané torzítja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77414 2024.05.29. 16:16

DanielT írta:Ja, csak ez day1 friss release, a HFW, Tsushima meg lefingott retró cuccok. De nyilván a Senua Senkitnemérdeklő Kalandjai II számait meg a Gané torzítja.
Ja, 8 éves a civ6. De igazad van, a civ5nek is 4x annyi játékosa van manapság, mint a HFWnek, pedig a civ5 még csak 14 éves. A HFW az a civ4 szintjén mozog (picit alatta), ami még csak 18 éves.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77415 2024.05.29. 16:22

Botond írta:Ja, 8 éves a civ6. De igazad van, a civ5nek is 4x annyi játékosa van manapság, mint a HFWnek, pedig a civ5 még csak 14 éves. A HFW az a civ4 szintjén mozog (picit alatta), ami még csak 18 éves.
Te is tudod, hogy a Civ egy speciális elmebeteg játékos közönségnek szól, ha mégsem, akkor csak vedd elő a legutóbbi pszichiátriai beutalódat. :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77416 2024.05.29. 16:26

DanielT írta:Te is tudod, hogy a Civ egy speciális elmebeteg játékos közönségnek szól, ha mégsem, akkor csak vedd elő a legutóbbi pszichiátriai beutalódat. :mf2:
Amikor ti gombak utan ugralgattatok akkor mi mar birodalmakat menedzseltunk es igaztunk le, ez a nemind1 :idiota: :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77417 2024.05.29. 16:33

DanielT írta:Te is tudod, hogy a Civ egy speciális elmebeteg játékos közönségnek szól, ha mégsem, akkor csak vedd elő a legutóbbi pszichiátriai beutalódat. :mf2:
Én csak próbáltam igazolni a teóriád, hogy a steam játékos darabszám a tökéletes mérőszáma egy játék sikerességében.
Az már a Sony hibája, hogy ez alapján a két horizon meg a csucsima a kutyaszar kategóriába kerül! Írjál nekik a fortehpayers@sony.jp-re!

Szopókember a civ3al van egy szinten manapság pl!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77418 2024.05.29. 16:36

Micsu írta:Amikor ti gombak utan ugralgattatok akkor mi mar birodalmakat menedzseltunk es igaztunk le, ez a nemind1 :idiota: :mf2:
Engem egyébként lenyűgöz, hogy ennyire és ennyi időre képes lekötni embereket a CIV. Jómagam is mintha tettem volna vele egy próbát pár éve, de lehet csak álmodtam. Van 60. körös demó belőle Androidra, azt most leszedem és kipróbálom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77419 2024.05.29. 16:38

Botond írta:Én csak próbáltam igazolni a teóriád, hogy a steam játékos darabszám a tökéletes mérőszáma egy játék sikerességében.
Soha nem mondtam ilyet. Ellenben jelenleg nincs kb másik látható publikus mérőszám. Hacsak Xboxfalván, Ganéföldén, vagy a Windows store-ban nincs! Azt feltétlen mutasd ha mégis. :nezze:

Vissza: “Leáldozott.hu”