A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77141 2024.05.13. 12:13

arty írta:(bocsánat, hogy a multifüggő drogosokat nem tekintem emberi lényeknek és így az egyvalakikbe nálam nem férnek bele :P )
A coop fuggony, 15 eve fizetek a multiert mara mar tobb platformon mondja ezt? :eplus2: :mf1:
Avatar
insp

Hozzászólás #77142 2024.05.13. 17:46

Aztamindenit!

https://www.whathifi.com/news/tcls-new-flagship-mini-led-tv-features-an-absurd-boost-in-dimming-zones-and-brightness

Pedig már már épp kiegyeztem gondolatban, hogy nem is baj, hogy nem vettem karácsonykor 805-ös szériát, akkor már inkább 845-ös kell. SoseleszújTV-m. :shakehead:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77143 2024.05.13. 18:10

Most a micro vagy miniled a jovo?
Avatar
insp

Hozzászólás #77145 2024.05.13. 21:04

Micsu írta:Most a micro vagy miniled a jovo?

Az elérhetőség / tények alapján szerintem miniled.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77146 2024.05.14. 00:55

Lepörgött a Wartales, xsx-pc vegyesen, coopban.

Még több jóságot tudok róla írni, mint múltkor, de nem akarok újabb wall of textbe beleszaladni.

Talán csak annyi kiegészítés a múltkori leíráshoz, hogy a coop élményt is nagyon ki lehet hegyezni jóra a végtelen lehetőségek miatt. El lehet osztani, hogy ki milyen típusú egységeket vesz fel a közös brigádba, azoknak milyen szakmát tanul ki, stb. Így építhető egy egymásra épülő csapat, ami kiegészíti egymást, nem két mini párhuzamos valóság, és akkor az együttműködős coop élmény egy újabb szintet jelent a harctéren és az azon kívüli jövés-menésben. Zseniális ez a része is.

Persze lehet rosszul is csinálni, a párhuzamos valóságokkal, mindent duplikálni mindenkinek aki a coopban részt vesz, de mi nem azt az utat választottuk, szerintem az eléggé rombolná is a coopságot.

Összességében az xbox ökoszisztémán a kiegje a legjobban várt dolog pertíz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77147 2024.05.14. 10:04

Na tessék, Jim-et nem lehet egy személlyel pótolni:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #77148 2024.05.14. 10:28

DanielT írta:Na tessék, Jim-et nem lehet egy személlyel pótolni:

[img]https://i.imgur.com/5rGzNRL.pnimg]
És akkor még ott van szentFíl is, aki a ps-re megjelenő top seller játékok többségét egy személyben programozza! :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77149 2024.05.14. 10:45

arty írta:húbazmeg :D

DE szerintem ez TÉNYLEG csak a mindent-wokézók agyvérzéséért került a dobogóra :D ilyen nincs :D

én még emlékszem az EU előtti világr, amikor minden egyes országban mindenre ugyan az volt a szabály.... dejóisvót.... :D

(és persze véletlenül se a fasszopó orbánféle nacionalista gennyek miatt van ez, neeeeeeem, ez az mocskosEU miatt van, DIREKT! :D )

amúgy mivan veled? nem olvasol mostanában túl sok origót? csökkenteni kéne az adagot, ez nem vezet semmi jóra.......


Én maximálisan egyet tudok érteni az EU utálattal, úgy ,hogy a mostani magyar rendszert igencsak finoman szólva gyülölöm. Ennyire semmirevaló lassú, és tehetetlen rendszert mint ami most létezik az EU-ban a föld nem hordott még a hátán. Nem csoda, hogy nyugatról és keletről is úgy rugdosnak itt mindent ahogy akarnak mert egyszerűen nem vita partner az EU senkinek. Mindig eszembe jut, hogy 5 év vér és verejtékes munka után az EU-ban sikerült eljutni oda, hogy egy óraállítást nem tudtunk eldönteni. Erre csináltak xx országban szavazást és sok száz ember dolgozott rajta euro milliókért.

Ami a játékiparban történik az szerintem már gyakorlatilag nem is lényeges. Még az is jobban fájt, hogy a google-ről az egy szabályozás miatt lekerült a map button, de azt legalább egy pluginnal vissza lehetett rakni... ezért is megérte szabályozást csinálni, hogy egy pluginnal telibe lehessen szarni. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #77150 2024.05.14. 10:56

donatus13 írta:Én maximálisan egyet tudok érteni az EU utálattal, úgy ,hogy a mostani magyar rendszert igencsak finoman szólva gyülölöm. Ennyire semmirevaló lassú, és tehetetlen rendszert mint ami most létezik az EU-ban a föld nem hordott még a hátán. Nem csoda, hogy nyugatról és keletről is úgy rugdosnak itt mindent ahogy akarnak mert egyszerűen nem vita partner az EU senkinek. Mindig eszembe jut, hogy 5 év vér és verejtékes munka után az EU-ban sikerült eljutni oda, hogy egy óraállítást nem tudtunk eldönteni. Erre csináltak xx országban szavazást és sok száz ember dolgozott rajta euro milliókért.

Ami a játékiparban történik az szerintem már gyakorlatilag nem is lényeges. Még az is jobban fájt, hogy a google-ről az egy szabályozás miatt lekerült a map button, de azt legalább egy pluginnal vissza lehetett rakni... ezért is megérte szabályozást csinálni, hogy egy pluginnal telibe lehessen szarni. :D
Mert hát mit köszönhetünk a rómaiaknak?!

Az EU olyan, mint ahogy Churchill leírta a demokráciát. Szar, csak minden más alternatíva ezerszer szarabb.

Csak ez, hogy már közel 80 éve nem volt német-francia háború ami korábban általában felezte az európai lakosságot, már ez önmagában felmentést ad minden bürokratikus balfaszkodásra.

Ugyanez a bürokratikus balfaszkodás hozta el amúgy az uniós roamingtól elkezdve egy csomó hasznos dolgok korát is, szóval még csak azt se lehet mondani, hogy minden próbálkozásuk kapufa. Sőt!

Nem lebontani kéne ezt, hanem reformálni. És azt bentről könnyebb, mint kintről.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77151 2024.05.14. 11:23

Botond írta:Mert hát mit köszönhetünk a rómaiaknak?!
Azt ami mar Caesar is megmondott: haboru = penz
Avatar
Moby

Hozzászólás #77152 2024.05.14. 12:12

DanielT írta:Na tessék, Jim-et nem lehet egy személlyel pótolni:

[img]https://i.imgur.com/5rGzNRL.png[/img
Jól indul az első napjuk. Ezek úgy lettek CEO-k, hogy belökték őket a színpadra azzal, hogy közöljétek a jó híreket TI! :D
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #77153 2024.05.14. 12:23

Moby írta:Jól indul az első napjuk. Ezek úgy lettek CEO-k, hogy belökték őket a színpadra azzal, hogy közöljétek a jó híreket TI! :D
[img]https://i.ibb.co/fCtLnhs/image.pimg]
Pedig Fílnek hála van mivel játszani a ps4-5 esetében is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77154 2024.05.14. 13:18

Moby írta:Jól indul az első napjuk. Ezek úgy lettek CEO-k, hogy belökték őket a színpadra azzal, hogy közöljétek a jó híreket TI! :D
Kép
Csodásak a hírek. PS4 től kevesebb mint 1 millióval van elmaradva úgy, hogy itt árat emeltek, a PS4 meg már 299 dolcsi volt ilyenkor és a Pro is megjelent talán.

Alázás van:

Screenshot_2024-05-14-13-15-14-041_com.android.chrome-edit.jpg


A GTA 6 és a Pro megjelenése után napi 100 millió gépet fognak eladni. Napi. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77155 2024.05.14. 13:27

DanielT írta:Csodásak a hírek. PS4 től kevesebb mint 1 millióval van elmaradva úgy, hogy itt árat emeltek, a PS4 meg már 299 dolcsi volt ilyenkor és a Pro is megjelent talán
Amúgy valóban ez a dráma. A két időpont között 2mrd-al lett több ember a Földön és ebből sikerült megszólítani -1 milliót.
Mobynak lesz igaza és földbeáll körülöttünk ez a gémingesdi, marad az angrybirds meg a match3 játékok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77156 2024.05.14. 13:33

Botond írta:Amúgy valóban ez a dráma. A két időpont között 2mrd-al lett több ember a Földön és ebből sikerült megszólítani -1 milliót.
Mobynak lesz igaza és földbeáll körülöttünk ez a gémingesdi, marad az angrybirds meg a match3 játékok.
Ja csak nézd meg hova született a 2 milliárd plusz ember. Spoiler alert: nem a nyugati társadalmakban, még csak nem is olyan helyekre ahol lenne hivatalos PS forgalmazás. Ahol meg van, ott pedig egyenesen csökken népesség.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77157 2024.05.14. 13:40

DanielT írta:A GTA 6 és a Pro megjelenése után napi 100 millió gépet fognak eladni. Napi. :nezze:
Addigra rájukhív a nintendo is egy switch2-t, szal lehet, hogy a napi 100-ról pont 1-2 millióval fognak lecsúszni :) De ja. GT6 biztos meg fogja tolni (pro gép szerintem kimutathatlan lesz a számokon, az alapgép is drága, meg nincs mire megvenni, játék az nem van)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77158 2024.05.14. 16:43

Mindeközben:
https://www.pcgamer.com/games/third-per ... -all-time/

Sony-t is a pc tolja a hátán :D ( igaz az eladások 60 % -a csak pc)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77159 2024.05.14. 16:55

donatus13 írta:Mindeközben:
https://www.pcgamer.com/games/third-per ... -all-time/

Sony-t is a pc tolja a hátán :D ( igaz az eladások 60 % -a csak pc)
Mindeközben:

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77160 2024.05.14. 17:07

Pc-n azért még rajtuk kívül is van élet. Akkor is ha ők már nem lesznek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77161 2024.05.14. 19:26

Mármint nem azonos időszak alatt, hanem a generáció teljes életciklusa során, Xbox One+Xbox One S+Xbox One X.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #77162 2024.05.14. 19:57

DanielT írta:Mármint nem azonos időszak alatt, hanem a generáció teljes életciklusa során, Xbox One+Xbox One S+Xbox One X.

Kép
Ez a viszonylagos PS5 siker is kb agyfasz kategória. Meg tudja valaki mondani mi a lófasz jön 2024-ben a sonytól? Vagy 2025-ben? Volt már ilyen egyáltalán a történelemben? :D
Vicc. Szánalomgeneráció. Mi a faszra számítanak, amikor megveszik a gépet?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77163 2024.05.14. 20:08

Moby írta:Ez a viszonylagos PS5 siker is kb agyfasz kategória. Meg tudja valaki mondani mi a lófasz jön 2024-ben a sonytól? Vagy 2025-ben? Volt már ilyen egyáltalán a történelemben? :D
Vicc. Szánalomgeneráció. Mi a faszra számítanak, amikor megveszik a gépet?
Mivel nem csak a sony excluk futtathatok rajta igy aki nem akart pczni inkabb a sanyit valasztotta, kb ennyi a tortenet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77164 2024.05.14. 20:08

Tehát nem elbaszták. Így akarták. LOL
(ebből következően most viszont rendesen elbaszták)
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #77165 2024.05.14. 20:11

Micsu írta:Mivel nem csak a sony excluk futtathatok rajta igy aki nem akart pczni inkabb a sanyit valasztotta, kb ennyi a tortenet.
Az legalább akkora kérdés, mint a sony esetén :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77166 2024.05.14. 20:23

Moby írta:Tehát nem elbaszták. Így akarták. LOL
(ebből következően most viszont rendesen elbaszták)
[video]https://www.youtube.com/watch?v=9e86pAP6sUo[/vieo]
Én továbbra is Botondnak hiszek a témában! :ejnye1: :ejnye1: :ejnye1: Olyan meggyőzően és logikusan levezette a hihetetlen baromságot, hogy még mindig a hatása alatt vagyok és holmi DF videó a valóságról nem fog kizökkenteni. :idiota: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77167 2024.05.14. 20:28

Moby írta:Ez a viszonylagos PS5 siker is kb agyfasz kategória. Meg tudja valaki mondani mi a lófasz jön 2024-ben a sonytól? Vagy 2025-ben? Volt már ilyen egyáltalán a történelemben? :D
Vicc. Szánalomgeneráció. Mi a faszra számítanak, amikor megveszik a gépet?
Őőő, hát én arra, hogy mindent tudjak rajta nyomni és ez a HalogGearsForza kivételével sikerül is. Nem bonyolult ez a sztori.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77168 2024.05.14. 20:44

DanielT írta:Én továbbra is Botondnak hiszek a témában! :ejnye1: :ejnye1: :ejnye1: Olyan meggyőzően és logikusan levezette a hihetetlen baromságot, hogy még mindig a hatása alatt vagyok és holmi DF videó a valóságról nem fog kizökkenteni. :idiota: :mf2:
Kizart, hogy a felháborodás hatására egy ekkora kiadó változtat az eredeti tervén. Ha minden random ragefesztnek lefekszenek a nagyok is, akkor mi lesz a következő?! Visszavonják a psn-t a hd2-ből? Kizárt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77169 2024.05.14. 20:46

Botond írta:Kizart, hogy a felháborodás hatására egy ekkora kiadó változtat az eredeti tervén. Ha minden random ragefesztnek lefekszenek a nagyok is, akkor mi lesz a következő?! Visszavonják a psn-t a hd2-ből? Kizárt!
Szal most az következik, hogy a Bethesda nem ad majd ki több játékot xboxra? :ijedt:
Lehet holnap ki sem jön a starfield 60fps patch?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77170 2024.05.14. 20:47

Botond írta:Kizart, hogy a felháborodás hatására egy ekkora kiadó változtat az eredeti tervén. Ha minden random ragefesztnek lefekszenek a nagyok is, akkor mi lesz a következő?! Visszavonják a psn-t a hd2-ből? Kizárt!
Véletlen se lásd be, hogy tévedtél, még a végén kiderülne, hogy van gerinced! :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77171 2024.05.14. 20:51

DanielT írta:Őőő, hát én arra, hogy mindent tudjak rajta nyomni és ez a HalogGearsForza kivételével sikerül is. Nem bonyolult ez a sztori.
Hát nemtudom. 1-2 féleszűt biztos megkérdeznék, aki 2020-21-ben a scalperektől behúzta ezt a rakás szart háromszázért, hogy így háromésfél év eltelte, és kb kettő említhető sony játék után mennyire basznád szájon az akkori önmagad a fizetés pillanatában :DD
Avatar
Botond

Hozzászólás #77172 2024.05.14. 20:55

Moby írta:Szal most az következik, hogy a Bethesda nem ad majd ki több játékot xboxra? :ijedt:
Lehet holnap ki sem jön a starfield 60fps patch?
Én már abban sem vagyok biztos, hogy a nap felkel holnap azután, hogy az óraátállitás eltörlése projekt elbukása miatt is volt itt ma ragelés. Internetes rage csodákra képes, talán elmarad a holnap is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77173 2024.05.14. 20:56

Moby írta:Hát nemtudom. 1-2 féleszűt biztos megkérdeznék, aki 2020-21-ben a scalperektől behúzta ezt a rakás szart háromszázért, hogy így háromésfél év eltelte, és kb kettő említhető sony játék után mennyire basznád szájon az akkori önmagad a fizetés pillanatában :DD
Nem értem miről beszélsz. Min kéne játszani, ha a Pc nem alternatíva?
Avatar
Moby

Hozzászólás #77174 2024.05.14. 21:14

DanielT írta:Nem értem miről beszélsz. Min kéne játszani, ha a Pc nem alternatíva?
Nem min. Mit?
Avatar
Moby

Hozzászólás #77175 2024.05.14. 21:15

A "min"-re már mindenfél válasz van. Akár androidon is.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77176 2024.05.14. 21:29

Moby írta:Nem min. Mit?
Nálam sorban áll: Animal Well, Ghostrunner II, Under The Waves, Spider-Man 2, Stellar Blade, FF Rebirth, Baldurs 3 és nem félek tőle, hogy idén ne jönne még ami érdekel. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77177 2024.05.14. 21:31

Közben USA számok:

Each platform's 41st month in market, PS5 unit sales are trending 7% ahead of PS4, and 66% ahead of PS3.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77178 2024.05.14. 21:34

DanielT írta:Nálam sorban áll: Animal Well, Ghostrunner II, Under The Waves, Spider-Man 2, Stellar Blade, FF Rebirth, Baldurs 3 és nem félek tőle, hogy idén ne jönne még ami érdekel. :nemtudom:

Ez egy hónap múlva jön, jobban érdekel, mint a komplett listád (az első háromról azt sem tudom mi, az SP2 megyeget, a többi nem érdekel), és PS5 konzol sem kell hozzá:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #77179 2024.05.14. 21:45

Ma megint ment egy kicsi az SP2-ből. Valami 35%-nál tartok (nemtudom...talán a történetnek?), de ma elkezdtem már kurvára unni. Ha tényleg a sztori 35%-nál vagyok akkor nagyjából esélytelen, hogy végigmenjen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77180 2024.05.14. 22:26

DanielT írta:Nálam sorban áll: Animal Well, Ghostrunner II, Under The Waves, Spider-Man 2, Stellar Blade, FF Rebirth, Baldurs 3 és nem félek tőle, hogy idén ne jönne még ami érdekel. :nemtudom:
Feldobta a yt közben ezt az nimal wellt. Ezt lehet, hogy kipróbálnám, de pénzt nem szívesen adnék érte, demo nincsm szóval ennyiben maradtunk (warezban sajnos nincs).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77181 2024.05.14. 22:48

Moby írta:Ez egy hónap múlva jön, jobban érdekel, mint a komplett listád (az első háromról azt sem tudom mi, az SP2 megyeget, a többi nem érdekel), és PS5 konzol sem kell hozzá:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=EzFXDvC-EwM[/vido]
Clarckson farmjából is jó volt az új évad és a Fallout sem rossz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77182 2024.05.15. 06:51

Moby írta:Feldobta a yt közben ezt az nimal wellt. Ezt lehet, hogy kipróbálnám, de pénzt nem szívesen adnék érte, demo nincsm szóval ennyiben maradtunk (warezban sajnos nincs).
Na hát a felesleges átbaszós PS5 -ön adták Plusban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77183 2024.05.15. 07:13

DanielT írta:Na hát a felesleges átbaszós PS5 -ön adták Plusban.
A negyvenötezresben? :D Az szuper. A helldivers2 is pontosan addig érdekelt, amíg rám nem szakad, hogy ezen a hugyon még elő is kellene fizessek a világ legjobb szolgáltatására ahhoz, hogy használhassam. Ijedtemben akkora cancelt nyomtam a vásárláson, hogy a fiókomból is kiléptem véletlenül :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #77184 2024.05.15. 07:37

Moby írta:A negyvenötezresben? :D Az szuper. A helldivers2 is pontosan addig érdekelt, amíg rám nem szakad, hogy ezen a hugyon még elő is kellene fizessek a világ legjobb szolgáltatására ahhoz, hogy használhassam. Ijedtemben akkora cancelt nyomtam a vásárláson, hogy a fiókomból is kiléptem véletlenül :idiota:
Te figyimár, most mindenféle rosszindulat, vagy kötözködés nélkül: miért nem hagyod a fenébe az egész gaminget? Annyira rossz nap mint nap olvasni tőled, hogy minden játék egy fos :D De tényleg, minek foglalkozol vele? Komolyan kérdezem, hátha megértem ezt az iszonyatos küzdelmedet, tényleg érdekelne a megfejtés. Annyi sok szép egyéb dolgot csinálhatnál, ami esetleg még tetszene is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77185 2024.05.15. 07:53

deep írta:Te figyimár, most mindenféle rosszindulat, vagy kötözködés nélkül: miért nem hagyod a fenébe az egész gaminget? Annyira rossz nap mint nap olvasni tőled, hogy minden játék egy fos :D De tényleg, minek foglalkozol vele? Komolyan kérdezem, hátha megértem ezt az iszonyatos küzdelmedet, tényleg érdekelne a megfejtés. Annyi sok szép egyéb dolgot csinálhatnál, ami esetleg még tetszene is.
PH-s xbox topikban én is próbáltam erre rávezetni vagy 3-4 féle irányból, de egy ponton feladtam. Reménytelen, még a rise of the tomb raider se tetszik neki!

@Moby: switchre és steamre is van állatkút! Olcsó steamkód minden sarkon tuti van!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77186 2024.05.15. 08:01

Botond írta:PH-s xbox topikban
Ennél a kombinációnál jobban még semmi nem juttatott eszembe egy dögkutat, amit teletöltöttek éces fossal. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77187 2024.05.15. 08:23

deep írta:Te figyimár, most mindenféle rosszindulat, vagy kötözködés nélkül: miért nem hagyod a fenébe az egész gaminget? Annyira rossz nap mint nap olvasni tőled, hogy minden játék egy fos :D De tényleg, minek foglalkozol vele? Komolyan kérdezem, hátha megértem ezt az iszonyatos küzdelmedet, tényleg érdekelne a megfejtés. Annyi sok szép egyéb dolgot csinálhatnál, ami esetleg még tetszene is.
Dehát a javaslatod minden eleme történik, a küzdelmet leszámítva. Azt nem én folytatom, én csak élvezettel nézem a haláltusáját időnként. Jó látni hogy rohad szét az egész, ezt a teljes tanácstalanságot a holnapról, ami átszövi ezt az iparágat. Igen, leginkább csak ezt tartom kommentre érdemesnek, mert amit termel, abból egyenes ágon következetik a másik, azt annyira nem kommentelném már. Magért beszél :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #77188 2024.05.15. 08:25

Botond írta:@Moby: switchre és steamre is van állatkút! Olcsó steamkód minden sarkon tuti van!
Gémerpécém nincs már, a notebookon meg nem játszom. A switch érdekes lehetne, ha lenne demója.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77189 2024.05.15. 08:44

Moby írta:Gémerpécém nincs már, a notebookon meg nem játszom. A switch érdekes lehetne, ha lenne demója.
Azt nem tudom, sanszosan nincs, de lesz fizikai kiadás a Limited runnál, azt utána vmi gyűjtőre lehet rá tudod sütni!
Avatar
arty

Hozzászólás #77190 2024.05.15. 13:33

Micsu írta:Most a micro vagy miniled a jovo?
az LCD sosem volt a jövő. a silányság szinonomája 20 éve.
Avatar
arty

Hozzászólás #77191 2024.05.15. 13:36

donatus13 írta:Én maximálisan egyet tudok érteni az EU utálattal, úgy ,hogy a mostani magyar rendszert igencsak finoman szólva gyülölöm. Ennyire semmirevaló lassú, és tehetetlen rendszert mint ami most létezik az EU-ban a föld nem hordott még a hátán. Nem csoda, hogy nyugatról és keletről is úgy rugdosnak itt mindent ahogy akarnak mert egyszerűen nem vita partner az EU senkinek. Mindig eszembe jut, hogy 5 év vér és verejtékes munka után az EU-ban sikerült eljutni oda, hogy egy óraállítást nem tudtunk eldönteni. Erre csináltak xx országban szavazást és sok száz ember dolgozott rajta euro milliókért.

Ami a játékiparban történik az szerintem már gyakorlatilag nem is lényeges. Még az is jobban fájt, hogy a google-ről az egy szabályozás miatt lekerült a map button, de azt legalább egy pluginnal vissza lehetett rakni... ezért is megérte szabályozást csinálni, hogy egy pluginnal telibe lehessen szarni. :D
szerencsére az EU előtt tökéletesen eldöntöttük az óraállítás kérdését :D ha pedig mindenki összevissza átállítja TEGNAPTÓL, GYORSAN!!!! az óráját, az lenne igazán csodás, nektek EU-elleneseknek, jólmondom? :D

orbán és co nacionalista gennyedzéséről nem az EU tehet, ismételten leírom. tul sok pofázási joga van mindenkinek, aztán a tolerancia és a vétók elvezetnek a majdnem-működésképtelenségig (ami még mindig jobb, mint amire pl mi, különálló államok amugy képesek lennénk....)

(picit pörköltszaftos atlétában hőzöngve képzeled te IS ugylátom az európai létet........ :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #77192 2024.05.15. 13:44

Moby írta:Ez a viszonylagos PS5 siker is kb agyfasz kategória. Meg tudja valaki mondani mi a lófasz jön 2024-ben a sonytól? Vagy 2025-ben? Volt már ilyen egyáltalán a történelemben? :D
Vicc. Szánalomgeneráció. Mi a faszra számítanak, amikor megveszik a gépet?
talán így a 6. évben kijön A.... AAAAA(!!!!!) naughty dog játék!!!!! :P

léccilécci. nebasszamármeg.
Avatar
arty

Hozzászólás #77193 2024.05.15. 13:48

Moby írta:Hát nemtudom. 1-2 féleszűt biztos megkérdeznék, aki 2020-21-ben a scalperektől behúzta ezt a rakás szart háromszázért, hogy így háromésfél év eltelte, és kb kettő említhető sony játék után mennyire basznád szájon az akkori önmagad a fizetés pillanatában :DD
vett volna egymilliós 3090-et a sok barom! (vagy mennyi volt akkor a csucspöce? scalperps5 árának a fele?)

(amúgy nekem UGYEBÁR te szerezted listaáron és azóta is hálás vagyok, senkit nem basznék érte szájon :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #77194 2024.05.15. 14:16

Moby írta:Dehát a javaslatod minden eleme történik, a küzdelmet leszámítva. Azt nem én folytatom, én csak élvezettel nézem a haláltusáját időnként. Jó látni hogy rohad szét az egész, ezt a teljes tanácstalanságot a holnapról, ami átszövi ezt az iparágat. Igen, leginkább csak ezt tartom kommentre érdemesnek, mert amit termel, abból egyenes ágon következetik a másik, azt annyira nem kommentelném már. Magért beszél :)
Írhatok pár CSÉ kategóriás x360-as címet, abból az időből amikor még tudtak játékot csinálni!!! ;) (én kb hetente veszek 8-10-et ezekből, az sajnos 8-9-nél már az első 5 percből látszik, hogy miért is maradtak ezek ki anno.... DE csak addig gond ez, amig nem nézek két percet mondjuk a skull and bonesból vagy nézek rá mondjuk a mai EA katalógusra.... esetleg az ND idei üdvöskéire :D )

(de basszus, amugy a riget is eladtad??? készvége??????? hogy az istenben tudsz így kiugrani valamiből, amibe előtte nyakig belemerőltél?? azé mégse egy t150et vettél egy hétvégére......)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77195 2024.05.15. 14:17

arty írta:az LCD sosem volt a jövő. a silányság szinonomája 20 éve.
Pedig akik mar lattak olyat azt mondjak rip oled, csak legyen elerheto aron.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77196 2024.05.15. 14:36

Moby írta:Feldobta a yt közben ezt az nimal wellt. Ezt lehet, hogy kipróbálnám, de pénzt nem szívesen adnék érte, demo nincsm szóval ennyiben maradtunk (warezban sajnos nincs).
Ne fáradj vele, most töröltem. Ez nem az a fajta metroidvania ami nekem való ez egy elakadás szimulátor a cryptic világgal és feladványaival. De az a szint amikor azt se lehet tudni, hogy most ez egy feladvány -e. Köszöntem szépen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77197 2024.05.15. 14:53

DanielT írta:Ne fáradj vele, most töröltem. Ez nem az a fajta metroidvania ami nekem való ez egy elakadás szimulátor a cryptic világgal és feladványaival. De az a szint amikor azt se lehet tudni, hogy most ez egy feladvány -e. Köszöntem szépen.
Őszinte leszek: nem merült fel komolyan, hogy fáradok vele, de köszönöm a megerősítést :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77198 2024.05.15. 15:18

Micsu írta:Pedig akik mar lattak olyat azt mondjak rip oled, csak legyen elerheto aron.
az lcd olcsón gyártható, nyilván cél, hogy MEGINT elhidd, hogy de ez most TÉNYLEG "A" TECH! :)

szokás szerint a szar kenegetése a(z egyre több) leddel bűvészkedés, miközben kapható 3840x2160 "ledet" használó kijelző sok sok éve.... képzeld el magad, hogy 10 ÉVE várod a jó elcédét :D :D :D (pláne ha 1-2x el is csábultál és megvetted az akkori megváltót épp :D )
Avatar
Moby

Hozzászólás #77199 2024.05.15. 15:38

arty írta:Írhatok pár CSÉ kategóriás x360-as címet, abból az időből amikor még tudtak játékot csinálni!!! ;) (én kb hetente veszek 8-10-et ezekből, az sajnos 8-9-nél már az első 5 percből látszik, hogy miért is maradtak ezek ki anno.... DE csak addig gond ez, amig nem nézek két percet mondjuk a skull and bonesból vagy nézek rá mondjuk a mai EA katalógusra.... esetleg az ND idei üdvöskéire :D )

(de basszus, amugy a riget is eladtad??? készvége??????? hogy az istenben tudsz így kiugrani valamiből, amibe előtte nyakig belemerőltél?? azé mégse egy t150et vettél egy hétvégére......)
Ahogy az alkoholra, a drogokra, a cigarettára is tudok nemet mondani évtizedek óta, pedig nyakig voltam benne :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77200 2024.05.15. 20:04

Moby írta:Ahogy az alkoholra, a drogokra
Ez elég sok kommentedet is megmagyarázza. :mf2: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77201 2024.05.15. 20:29

DanielT írta:Ez elég sok kommentedet is megmagyarázza. :mf2: :banplz:
Aszondod ha innék és/vagy drogoznék, elviselhetőbb lennék? :D Simán lehet.
Avatar
arty

Hozzászólás #77202 2024.05.16. 11:36

Moby írta:Ahogy az alkoholra, a drogokra, a cigarettára is tudok nemet mondani évtizedek óta, pedig nyakig voltam benne :)
az alkoholnál aszondtad, hogy a pia nemjó (egészség!) és nem ittál, ez tök valid.
a szimezésben mi a "nemjó" rész? (és most nehogy azjöjjön, hogy időelbaszás az afrikai árvák pátyolgatásához képest vagy hogy a képernyő szétbassza a szemed, stb!)
Avatar
arty

Hozzászólás #77203 2024.05.16. 20:52

phpBB [media]


ha lesz fizikai kiadás, DAY1 !

Spoiler
NEM, nem értem végig még az elsőn se, piccccccccit kurvanehéz és frusztráló ha max/max/max-ra akarod a pályákat :D


... hamár pár hete annyira lukra futottam a new star gp-vel ...

phpBB [media]


árkád racer, mi? lófaxt. KONKRÉTAN olyan fasságokkal kellENE versenyek közben foglalkozni, mint a szomorkodó csapattagok!!!!!!
MIAF.... ?! EZT HOGY??? ígéretes tréler, első akcióban vettem is (digitre fullárat NEM!), brutális pofon az egész játék.
menedzselgetés, kvalifi, erpégéelemek..... pokol.

még kap majd esélyt, de az első órás benyomás az 0/10
Avatar
arty

Hozzászólás #77204 2024.05.16. 21:01

arty írta:lukra futottam a new star gp-vel ...
hjaigen! kormányt NEM támogat.

:falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
deep

Hozzászólás #77205 2024.05.16. 22:24

arty írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=B_kr1WraP5w[/video

ha lesz fizikai kiadás, DAY1 !

Spoiler
NEM, nem értem végig még az elsőn se, piccccccccit kurvanehéz és frusztráló ha max/max/max-ra akarod a pályákat :D
Lyuly, erről nem is tudtam. Az első még eléggé hagyott kívánnivalókat, de azért platoltam épp nemrégiben. Volt pár trükkös trofi. Odafigyelek a 2. részre, köszi :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77206 2024.05.16. 23:52

arty írta:szerencsére az EU előtt tökéletesen eldöntöttük az óraállítás kérdését :D ha pedig mindenki összevissza átállítja TEGNAPTÓL, GYORSAN!!!! az óráját, az lenne igazán csodás, nektek EU-elleneseknek, jólmondom? :D

orbán és co nacionalista gennyedzéséről nem az EU tehet, ismételten leírom. tul sok pofázási joga van mindenkinek, aztán a tolerancia és a vétók elvezetnek a majdnem-működésképtelenségig (ami még mindig jobb, mint amire pl mi, különálló államok amugy képesek lennénk....)

(picit pörköltszaftos atlétában hőzöngve képzeled te IS ugylátom az európai létet........ :D )


Ezt így nem mondanám. Munka révén jártam Ausztráliában is, és nem rég voltam biciklizni 5 hetet belgrád- istanbul között igyekszem jobban megnézni az országokat. Idén ha sikerül menni fogok 3 4 hónapot a mediterrán részekén bringával.

A jelenlegi rendszert nem szeretem itthon de rossz országnak nem mondanám magunkat. Sok lehetőség van még mindig és aki akarja azért megtalálja a helyét. A korrupció csökkenését leszámítva én nem vágyom semmire a nyugatból. Azt hiszem így tudom megfogalmazni a legjobban.

Méhészkedtem is 12 évet, meg volt egyéb mezőgazdasági tapasztalat is. Az eu ott is rengeteg káros dolgot hozott. Valóban nem vagyok már EU párti ember ezt elismerem. Muszáj, hogy benne legyünk és valóban kell az egység a többi globális hatalom / gazdasággal szemben. Ettől még szeretni nem fogom.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #77207 2024.05.16. 23:54

Valaki játszott itt az új man of war2 vel?
Avatar
arty

Hozzászólás #77208 2024.05.17. 11:32

donatus13 írta:A korrupció csökkenését leszámítva én nem vágyom semmire a nyugatból. Azt hiszem így tudom megfogalmazni a legjobban.

Méhészkedtem is 12 évet, meg volt egyéb mezőgazdasági tapasztalat is. Az eu ott is rengeteg káros dolgot hozott. Valóban nem vagyok már EU párti ember ezt elismerem. Muszáj, hogy benne legyünk és valóban kell az egység a többi globális hatalom / gazdasággal szemben. Ettől még szeretni nem fogom.


Spoiler
szóval az oktátási rendszerünkel és az egészségügyünkel is maximálisan elégedett vagy? a fasiszta uszítás is bejön, az urambátyám módi szuper, az államadósság fenntartható/sosevótjobb, a forint gecccierős, ésatöbbiésatöbbi? irigylem a tudatlan boldogságod ezesetben :D én sajnos szemsültem az itt felsoroltak rákfenéivel, szerintem ez egy szar ország. nyilván uganda mégszarabb, de én had ausztriához mérjem má' magunkat....... vagy az EU átlaghoz...... mer' szerintem az elérhető lett volna, vannak is felkapaszkodók ;)

Amikor épp nemszereted az EU-t, mindig nézd meg az alternatíváit... vagy hogy mennyi pozítívat is hozott... pl vajon EU nélkül is ott és annyiér' melóznál mint most? ;)
Vagy pl lenne refund steamen?
lenne egyáltalán magyar live/psn?
stb

Hátha mégis megszereted, ha nem csak a negatívumait akarod látni/láttatják veled.


---

deep írta:Lyuly, erről nem is tudtam. Az első még eléggé hagyott kívánnivalókat, de azért platoltam épp nemrégiben. Volt pár trükkös trofi. Odafigyelek a 2. részre, köszi :)


akarom tudni, hogy mit kellett a platináér tenni? (minden pálya fullarany és maxolt?)
Avatar
deep

Hozzászólás #77209 2024.05.17. 13:07

arty írta:[spoiler] akarom tudni, hogy mit kellett a platináér tenni? (minden pálya fullarany és maxolt?)
Nyilván a world tour 100% kell legyen. De a leghosszabb endurance megnyeréséhez csak segg kell, de rohadt hosszú. A többit ki lehet grindolni, ami nem ugrik ki a végigjátszás alatt.
Ami meg trükkösebb:
- érd el a 370 km/h-t
- nyerj versenyt miután kifogyott a benzined (ez nekem full véletlen sikerült)
- nyerj versenyt anélkül, hogy bármihez hozzáérnél
- nyerj versenyt kevesebb, mint 0.1s előnnyel (ez is véletlen jött össze)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77210 2024.05.17. 14:15

arty írta:
Spoiler
szóval az oktátási rendszerünkel és az egészségügyünkel is maximálisan elégedett vagy? a fasiszta uszítás is bejön, az urambátyám módi szuper, az államadósság fenntartható/sosevótjobb, a forint gecccierős, ésatöbbiésatöbbi? irigylem a tudatlan boldogságod ezesetben :D én sajnos szemsültem az itt felsoroltak rákfenéivel, szerintem ez egy szar ország. nyilván uganda mégszarabb, de én had ausztriához mérjem má' magunkat....... vagy az EU átlaghoz...... mer' szerintem az elérhető lett volna, vannak is felkapaszkodók ;)

Amikor épp nemszereted az EU-t, mindig nézd meg az alternatíváit... vagy hogy mennyi pozítívat is hozott... pl vajon EU nélkül is ott és annyiér' melóznál mint most? ;)
Vagy pl lenne refund steamen?
lenne egyáltalán magyar live/psn?
stb

Hátha mégis megszereted, ha nem csak a negatívumait akarod látni/láttatják veled.


---



akarom tudni, hogy mit kellett a platináér tenni? (minden pálya fullarany és maxolt?)
Eu amennyi jot hozott annyi rosszat is, ez a kapitalizmusra is igaz, de Botonddal abban egyet ertek hogy egyelore ez a legjobban mukodo rendszer a vilagon akiben elunk, bar ezzel masok biztos elvitatkoznanak mert ha az a fontos hogy boldogok legyunk es jol erezzunk magunkat ebben meg Nepalban is megeloznek minket (afrikai orszagokkal versenyzunk es ez nagy baj). Steam refound meg van Oroszorszagban is, gondolom az Eunak koszonhetik ok is. Nektek meg a fizetos multit meg az egyre tobb coop jatekot! :fogmosas: :wave: :mf1:

Vissza: “Leáldozott.hu”