A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #701 2016.03.25. 13:26

Moby írta:Szerintem csak azé regelt, hogy megolthassa a "Nem, kihagyom" szavazatokat. Meeee gondolom nem Aaby nyomta meg. Remélem. Ajánlom! :D
Nekem is gyanús... EZ. EGY. FELFORGATÓ. :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #702 2016.03.25. 13:28

arty írta:és ha már ittvagy aabyssx: tekketn tag tournament 2 vagy tekken 6? ;) előbbi olyan ócsó, hogy lehet megdemózom :))
tekken6 iszonyat gagyi beat'em up betéte után jó volna megint pofára esni :D (asszem abban volt, ugye?)

fontos szempont: könnyű, laikusok számára butitható árkád (szingli) "kampány"!


Így egyik sem. Annyira nem, hogy én Tekkenmegszállottként egyikben sem játszottam semmilyen kampányt. Talán 1x kipróbáltam aztán soha többet. eSport játékba erőltetnek singli baromságokat, hogy az achievmentvadászok örüljenek valaminek, de totál gagyi. Tanító mód is szar benne. Nincs értelme emiatt időt pazarolni.

Ha érdekel a Tekken, mint esport lúzer (nagyon-nagyon lúzer) wannabe, akkor online szívesen segítek TTT2-ben. Vegyé fel barátnak PS3-on, aztán összejövünk lobbiban. Nekróval is játszottam így párszor. Headseten tippeket is tudok adni. Vagy utólag szövegben.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #703 2016.03.25. 13:31

DanielT írta:Életed egyik nagy hibája, ha kihagyod. Nincs racionális érv, hogy miért ne nyomnád a világ legjobb singleplayer játékát. A csodát, a legendát, az alfát és omegát. Ami előtt és után minden felesleges körítés és tévút.


Kettő, vagy három bosst megcsináltam a Démonszószban. De nagyon untam már. Időnként látom streamen, mert pár idióta akikre fel vagyok iratkozva játszik ezekkel, de ott sem fog meg.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #704 2016.03.25. 13:32

aabyssx írta:Ez mi?!?


LOL, megvan, Nintendo kontroller! :D:D:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #705 2016.03.25. 13:37

Amúgy...
...akinek volt Nincsendó DS-se (ami egy ultragagyi vas volt, de pár baromi jó játék volt rá) érezhette, hogy egy extra, gimmick képernyőn a leghasználhatóbb felhasználási mód a térkép, vagy inventory volt. Jópofa volt az, amikor extra funkciók (nyomógombok) felkerültek fasza designnal, de az annyira nem működött, mert vakon nem lehet nyomni. Ki sem lehet tapogatni, rá kell fókuszálni.

Szóval szerintem lehet érdekesség egy ilyen kontrollerben, de elég korlátozott a felhasználási mód.
Eh, lájk áj giv ö shit...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #706 2016.03.25. 13:38

Szavaztam. :vigyor:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #707 2016.03.25. 13:38

Nem lászik az aláírásom. Lehet, hogy bug.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #708 2016.03.25. 13:39

Aby: Ha válaszolsz, közvetlen a [/quote] után írj, nem kell enter, szóköz, semmi, akkor lesz jó a tördelés, nem kell a sok felesleges sorköz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #709 2016.03.25. 13:39

aabyssx írta:Szavaztam. :vigyor:
Hagyd figyelmen kívül az előző javaslatomat, nem sok alkalmad lesz már válaszolgatni... :mf2:

Aláírás ki van kapcsolva, az is helytakarékosság miatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #710 2016.03.25. 13:44

aabyssx írta:Nem lászik az aláírásom. Lehet, hogy bug.
Ezek után azt sem értem a kommented miért látszik! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #711 2016.03.25. 13:45

DanielT írta:Hagyd figyelmen kívül az előző javaslatomat, nem sok alkalmad lesz már válaszolgatni... :mf2:

Aláírás ki van kapcsolva, az is helytakarékosság miatt.

Szokott úgy is lenni, hogy nem a szöveg alatt vannak extra sorok, hanem az avatar alatt jelennek meg extra infók.
De nem nagyon számít amúgy nekem, csak észrevettem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #712 2016.03.25. 13:46

DanielT írta:Hagyd figyelmen kívül az előző javaslatomat, nem sok alkalmad lesz már válaszolgatni... :mf2:

Ha visszaélsz a hatalmaddal, bemószerollak a modibácsinál! :mf2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #713 2016.03.25. 13:47

DanielT írta:Aby: Ha válaszolsz, közvetlen a
után írj, nem kell enter, szóköz, semmi, akkor lesz jó a tördelés, nem kell a sok felesleges sorköz.[/quote]enter nélkül
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #714 2016.03.25. 13:47

aabyssx írta:után írj, nem kell enter, szóköz, semmi, akkor lesz jó a tördelés, nem kell a sok felesleges sorköz.
enter nélkül[/quote]wow
Avatar
DanielT

Hozzászólás #715 2016.03.25. 13:49

Most már nyugi Aby, eleget teszteltél, mindjárt takarítok... azt még nem tudom, hogy SQL szinten, vagy csak az utolsó 2 kommentedet... :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #716 2016.03.25. 14:00

Na, kész! Ezt a bújtatott fenyegetést nem tűröm! Jelentettem az üzenetedet. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #717 2016.03.25. 14:06

aabyssx írta:Na, kész! Ezt a bújtatott fenyegetést nem tűröm! Jelentettem az üzenetedet. :idiota:
A fórum közössége felé történő teljes transzparencia jegyében teszem az alábbi jelentést:

- A feljelentés az illetékes moderátorhoz megérkezett, tartalmi és formai szempontból megfelelő volt.
- Az érdemi vizsgálat lefolytatása során után úgy láttam, hogy a megvádolt személy ártatlan, pénisze magasan átlag feletti méretű.
- Az alaptalan vádak jelen esetben nem járnak szankciókkal, ugyanakkor ezt ne precedens értékűnek tekintsétek, hanem egyszeri kivételnek.

Az ügyet lezárom!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #718 2016.03.25. 14:28

Tüntetést fogok szervezni. Megyek a másik topikba Bádogemberért! Meg Tottiért! Letörőtetlek az internetrő'! Vagy #megtrójaizlak! Vagy rendelek Neked egy AMD processzort, és amikor a futár átadja a dobozt lefotózlak. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #719 2016.03.25. 14:29

Télleg, @Bádogember, @Totti, itt vagytok?
Avatar
Moby

Hozzászólás #720 2016.03.25. 14:31

aabyssx írta:Télleg, @Bádogember, @Totti, itt vagytok?
Olvasómódban a fél sg. Ne legyenek illúzióid :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #721 2016.03.25. 14:45

A válasz a kínzó kérdésekre:
phpBB [media]
Avatar
dzsingiszbatukan

Hozzászólás #722 2016.03.25. 15:00

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #723 2016.03.25. 15:02

aabyssx írta:Így egyik sem. Annyira nem, hogy én Tekkenmegszállottként egyikben sem játszottam semmilyen kampányt. Talán 1x kipróbáltam aztán soha többet. eSport játékba erőltetnek singli baromságokat, hogy az achievmentvadászok örüljenek valaminek, de totál gagyi. Tanító mód is szar benne. Nincs értelme emiatt időt pazarolni.

Ha érdekel a Tekken, mint esport lúzer (nagyon-nagyon lúzer) wannabe, akkor online szívesen segítek TTT2-ben. Vegyé fel barátnak PS3-on, aztán összejövünk lobbiban. Nekróval is játszottam így párszor. Headseten tippeket is tudok adni. Vagy utólag szövegben.
tehetségtelen vagyok esportban, időt sem volnék képes szánni rá. szal akkor utólagos engedelmeddel vettem egy tekken tag tournament 2-t :D (ez fut one-on és van benne panda is!)

megnyerés 11:24-től :D
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #724 2016.03.25. 15:02

:hamm:
Moby írta:A válasz a kínzó kérdésekre:
Rohadtul profi lett! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #725 2016.03.25. 15:26

DanielT írta::hamm: Rohadtul profi lett! :eljen:
Bazzeg ma má minden kamu. Lehet ez az egész fórum sem igaz. Tényleg ott zuhanyzik nálad a Bobby Ewing a fürdőben.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #726 2016.03.25. 15:30

Moby írta:Bazzeg ma má minden kamu. Lehet ez az egész fórum sem igaz. Tényleg ott zuhanyzik nálad a Bobby Ewing a fürdőben.
Ultra durva. És még durvábban lehet majd visszaélni ilyesmivel, ijesztő. :ijedt:
Avatar
dzsingiszbatukan

Hozzászólás #727 2016.03.25. 15:39

phpBB [media]


Kép

Kép

Kép

jo lesz ez. grat, hogy meglepted, megleptetek
menekulni csak elore
Avatar
DanielT

Hozzászólás #728 2016.03.25. 15:41

dzsingiszbatukan írta:jo lesz ez. grat, hogy meglepted, megleptetek
menekulni csak elore
No, most már tényleg áruld el ki vagy, mert az kezd ijesztő lenni. :miaz: Vagy lehet, hogy már nem is akarom tudni. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #729 2016.03.25. 15:46

Najó, ebből elegem van. Zárd le a szavazást, és tüntesd el innen ezt a szart :bdead: Ezér regeltem át ide? Bele a nongémer fertőbe? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #730 2016.03.25. 15:48

Moby írta:Najó, ebből elegem van. Zárd le a szavazást, és tüntesd el innen ezt a szart :bdead: Ezér regeltem át ide? Bele a nongémer fertőbe? :banplz:
Pszt. IP-ket gyűjtök, még itt a Cenegából megmaradt benzin, találtam neki helyet! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #731 2016.03.25. 15:53

DanielT írta:No, most már tényleg áruld el ki vagy, mert az kezd ijesztő lenni. :miaz: Vagy lehet, hogy már nem is akarom tudni. :D
Tinman komám nem lehet, mert az egy dilettáns hülye, annyira nem ért az IThoz, hogy sose lenne képes megtalálni egy másik fórumot, meg ő mégiscsak egy komoly vki, akinek saját véleménye van mindenről, és sosem érdekelné a mi alantas álláspontunk semmiről, szóval vki más lesz ez! :idiota:
Avatar
dzsingiszbatukan

Hozzászólás #732 2016.03.25. 15:58

DanielT írta:No, most már tényleg áruld el ki vagy, mert az kezd ijesztő lenni. :miaz: Vagy lehet, hogy már nem is akarom tudni. :D


Kép

read only

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #733 2016.03.25. 16:01

dzsingiszbatukan írta:Kép
Írhattá vóna odaát is bazzeg. Kéne egy ilyen readonly bemutatkozónapot tartani! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #734 2016.03.25. 16:06

Amíg nyomozgattok, kérdezhetek? Gaming székkel van valakinek tapasztalata? Kinéztem egy AKRACING Gaming v2-t.... valaki ráttette már a popperját? Jó? Nem jó? Kényelmes? Tüzes trón? Jó lenne egy kis tapasztalaton alapuló segítség, mert kipróbálni sehol sem lehet... Tudtommal... THX
Avatar
dzsingiszbatukan

Hozzászólás #735 2016.03.25. 16:19

eje75 írta:Amíg nyomozgattok, kérdezhetek? Gaming székkel van valakinek tapasztalata? Kinéztem egy AKRACING Gaming v2-t.... valaki ráttette már a popperját? Jó? Nem jó? Kényelmes? Tüzes trón? Jó lenne egy kis tapasztalaton alapuló segítség, mert kipróbálni sehol sem lehet... Tudtommal... THX


tuzes tron :rolleyes:

Kép

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #736 2016.03.25. 16:28

dzsingiszbatukan írta:tuzes tron :rolleyes:
Ne mond... kitalálom: az avatarodban a számok jelentése: a 120 a fejkörméreted centiben, a 60 meg az IQ-d...eltaláltam, ugye???? Te vizigót... :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #737 2016.03.25. 16:51

fotel a gamerszék
Avatar
eje75

Hozzászólás #738 2016.03.25. 16:55

Micsu írta:fotel a gamerszék

Mostanában hanyagolom a konzolokat... PC-n tolok mindent 3-4 hónapja, azóta be se kapcsoltam őket....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #739 2016.03.25. 17:25

No, hát dzsingiszbatukán olyan szinten produkálja a szocio, pszicho és minden egyéb pataság összes jellemzőjét, hogy én simán arra szavazok, hogy Goblin az.
Avatar
Moby

Hozzászólás #740 2016.03.25. 17:26

eje75 írta:Amíg nyomozgattok, kérdezhetek? Gaming székkel van valakinek tapasztalata? Kinéztem egy AKRACING Gaming v2-t.... valaki ráttette már a popperját? Jó? Nem jó? Kényelmes? Tüzes trón? Jó lenne egy kis tapasztalaton alapuló segítség, mert kipróbálni sehol sem lehet... Tudtommal... THX
Hát nálam ez pár hónapja volt téma. Én ki tudtam próbálni egy akracing-et, de nem pont ezt. Kényelmes volt nagyon, de ez még nem olyan nagy kunszt. Hogy milyen benne órákat ülni azt nemtudom, de tippre okés lehet. Tetszett is, de a kidolgozás, se semmi nem magyarázta az árát. Sem nem láttam benne, hogy tovább bírná, mint akármelyik, viszont minden alkatrész, biszbasz kapható hozzá, ez mondjuk rohadtjó. Végül nem vettem meg, mert arra jutottam, hogy ha a harmincezres csak egy évig bírja, azzal sem vagyok hátrébb, szal végül vettem egy olcsót(vagyis kettőt, mer rögtön az irodába is). Még egy darabig biztos nem derül ki, hogy jól tettem-e, mert ha ez beszarik, akkor szvsz olyat veszek, csak hogy legyen rendes összehasonlítási alapom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #741 2016.03.25. 17:27

eje75 írta:Amíg nyomozgattok, kérdezhetek? Gaming székkel van valakinek tapasztalata? Kinéztem egy AKRACING Gaming v2-t.... valaki ráttette már a popperját? Jó? Nem jó? Kényelmes? Tüzes trón? Jó lenne egy kis tapasztalaton alapuló segítség, mert kipróbálni sehol sem lehet... Tudtommal... THX
100k feletti gémerszék ajánlatot csak akkor fontolunk meg, ha már benne van az illető gépében minimum egy db 980Ti, vagy TITAN X...

Szóval:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #742 2016.03.25. 17:30

DanielT írta:100k feletti gémerszék ajánlatot csak akkor fontolunk meg, ha már benne van az illető gépében minimum egy db 980Ti, vagy TITAN X...


Vagy aranyere van, mint nekem :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #743 2016.03.25. 17:35

eje75 írta:
arra kés kell vagy kenőcs nem szék
Avatar
eje75

Hozzászólás #744 2016.03.25. 17:37

Moby írta:Hát nálam ez pár hónapja volt téma. Én ki tudtam próbálni egy akracing-et, de nem pont ezt. Kényelmes volt nagyon, de ez még nem olyan nagy kunszt. Hogy milyen benne órákat ülni azt nemtudom, de tippre okés lehet. Tetszett is, de a kidolgozás, se semmi nem magyarázta az árát. Sem nem láttam benne, hogy tovább bírná, mint akármelyik, viszont minden alkatrész, biszbasz kapható hozzá, ez mondjuk rohadtjó. Végül nem vettem meg, mert arra jutottam, hogy ha a harmincezres csak egy évig bírja, azzal sem vagyok hátrébb, szal végül vettem egy olcsót(vagyis kettőt, mer rögtön az irodába is). Még egy darabig biztos nem derül ki, hogy jól tettem-e, mert ha ez beszarik, akkor szvsz olyat veszek, csak hogy legyen rendes összehasonlítási alapom.

Rendben, köszi... Ami NEKEM tetszik benne, hogy a háttámláját nagyon, szinte vízszintesen hátra lehet hajtani... viszont olvastam egy külföldi sráctól, hogy keménynek érezte az ülőlapját... ejj... na majd meglátom... köszi még1x!
Avatar
eje75

Hozzászólás #745 2016.03.25. 17:45

Micsu írta:arra kés kell vagy kenőcs nem szék

Igazad van... az összes aranyeres egy késen vagy egy lapát krémen ül....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #746 2016.03.25. 17:48

eje75 írta:Igazad van... az összes aranyeres egy késen vagy egy lapát krémen ül....
Na, akkor az aranyered mellé még annyit kívánnék, hogy jöjjön ki neked is az orrodon a csilisbab... egyúttal grat a nap kommentjéhez. :banplz: :taps: (szerencse, hogy a kolbászdarabokat már hamarabb kiettem) :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #747 2016.03.25. 17:51

DanielT írta::taps: Na, akkor az aranyered mellé még annyit kívánnék, hogy jöjjön ki neked is az orrodon a csilisbab... egyúttal grat a nap kommentjéhez. :banplz:

Ne rúgj már Te is belém :( Inkább abban segíts, hogy a szavazásnál mellényúltam... a "Nem, kihagyom"-ra akartam nyomni, de melléklattyantottam... lehet valahogy módosítani??
Avatar
DanielT

Hozzászólás #748 2016.03.25. 17:58

eje75 írta:Ne rúgj már Te is belém :( Inkább abban segíts, hogy a szavazásnál mellényúltam... a "Nem, kihagyom"-ra akartam nyomni, de melléklattyantottam... lehet valahogy módosítani??
Persze, semmi gond! Az ezután következő automatikus IP tartomány bannak köszönhetően pedig nem kell szégyenben élned tovább. Illetve nem leszel szem előtt, loboghat az aranyered, nem kell fürödnöd se, ha nem akarsz, lenne sok előnye... Na? :ravasz1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #749 2016.03.25. 18:14

DanielT írta:Persze, semmi gond! Az ezután következő automatikus IP tartomány bannak köszönhetően pedig nem kell szégyenben élned tovább. Illetve nem leszel szem előtt, loboghat az aranyered, nem kell fürödnöd se, ha nem akarsz, lenne sok előnye... Na? :ravasz1:

Ejj... hát minek szavaztatsz, ha nem vagy kíváncsi a nép véleményére? Egyébként a feleségemért teszem... az utolsó FROM játéknál rámszólt, hogy ilyen ordenáré módon káromkodni még sose halott, pedig 15 éve nézi a hátamat esténként, ezért megkért, hogy hanyagoljam a szériát a jövőben... :banplz:
Avatar
dzsingiszbatukan

Hozzászólás #750 2016.03.25. 18:36

Ha nem jo az IKEA jo a hazi
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #751 2016.03.25. 18:46

Varázsgömb nagyjából letisztázva, és mindegyik játék traileréhez van link.
Aki hiányol belőle bármit, vagy egyéb megjegyzése van az ne tartsa magában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #752 2016.03.25. 18:48

benőmenő írta:Varázsgömb nagyjából letisztázva, és mindegyik játék traileréhez van link.
Aki hiányol belőle bármit, vagy egyéb megjegyzése van az ne tartsa magában.
Finkifasza! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #753 2016.03.25. 18:48

benőmenő írta:Varázsgömb nagyjából letisztázva, és mindegyik játék traileréhez van link.
Aki hiányol belőle bármit, vagy egyéb megjegyzése van az ne tartsa magában.
:eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #754 2016.03.25. 19:18

DanielT írta:No, hát dzsingiszbatukán olyan szinten produkálja a szocio, pszicho és minden egyéb pataság összes jellemzőjét, hogy én simán arra szavazok, hogy Goblin az.
Német IP, nem? Slickadam az?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #755 2016.03.25. 19:29

Botond írta:Német IP, nem? Slickadam az?
Tuti nem. Az a kis lapostetű, ha minden erejét összeszedné, akkor sem lenne képes ennyi eredetiségre. Pláne nem félelemkeltésre és ebben a pillanatban én speciel rettegek dzsingiszbatukántól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #756 2016.03.25. 19:47

Biztosan nem Slick, és tuti nem goblinúr. Szinte az árnyékban él, néhány posztja lelhető csak fel, azok is nagyon ijesztőek. A google profilja tökéletes álca, és tudatosan építi ilyenre a netes profilját.
Dani, szerintem minden okod megvan a félelemre! Szabadulj meg tőle, amíg lehet!
Avatar
Botond

Hozzászólás #757 2016.03.25. 19:49

DanielT írta:Tuti nem. Az a kis lapostetű, ha minden erejét összeszedné, akkor sem lenne képes ennyi eredetiségre. Pláne nem félelemkeltésre és ebben a pillanatban én speciel rettegek dzsingiszbatukántól.
Inkább rá vall az anime kislányos kép, mint a kretén wamzer komámra vagy tottira. Vkit felveszek haragosnak akkor eltűnnek a kommentjei?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #758 2016.03.25. 19:56

Moby írta:Biztosan nem Slick, és tuti nem goblinúr. Szinte az árnyékban él, néhány posztja lelhető csak fel, azok is nagyon ijesztőek. A google profilja tökéletes álca, és tudatosan építi ilyenre a netes profilját.
Dani, szerintem minden okod megvan a félelemre! Szabadulj meg tőle, amíg lehet!
Én már most feladtam a küzdelmet, csak abban bízom, hogy gyorsan és fájdalommentesen intéz el. Igyekszem kivívni a jóindulatát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #759 2016.03.25. 19:57

Botond írta:Inkább rá vall az anime kislányos kép, mint a kretén wamzer komámra vagy tottira. Vkit felveszek haragosnak akkor eltűnnek a kommentjei?
Nem tudom, de gondolom igen. Mindenesetre inkább rajtam próbáld ki, neked családod van...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #760 2016.03.25. 20:01

Botond írta:Német IP, nem? Slickadam az?
Vagy csak DT csinálja a műsort német IP-ről. Azt hiszi, hogy így kíváncsiak vagyunk rá!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #761 2016.03.25. 20:04

Zóanagyvarázsló írta:Vagy csak DT csinálja a műsort német IP-ről. Azt hiszi, hogy így kíváncsiak vagyunk rá!
Ja, ez volt az utolsó mentsváram, a NÉMETÍPÉ!!! :DSDSADSADA Szánjatok meg! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #762 2016.03.25. 20:07

Zóanagyvarázsló írta:Vagy csak DT csinálja a műsort német IP-ről. Azt hiszi, hogy így kíváncsiak vagyunk rá!
Bruttó 1 óra volt, de ebből lejön 20 perc, mert megálltunk a lidlben vízért. És persze volt 20al rettegő is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #763 2016.03.25. 20:16

Botond írta:Bruttó 1 óra volt, de ebből lejön 20 perc, mert megálltunk a lidlben vízért. És persze volt 20al rettegő is.
Úgy látom máris elkapott és már benyomta a nátrium-pentotált... :D
Spoiler
Miről beszél? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #764 2016.03.25. 20:24

DanielT írta:Úgy látom máris elkapott és már benyomta a nátrium-pentotált... :D
Spoiler
Miről beszél? :D
Visítok! :nevetes2: :idiota: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #765 2016.03.25. 20:26

Amúgy simán, ja. Valami konteós a srác, a gyíkember haverjaival már lehet, hogy Boti agysejtjeire már rácsimpaszkodtak. Mondjuk avval a negyvenkettővel nem volt olyan nagy melójuk, de mostanra totál deszka lett, fingja nincs hol van :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #766 2016.03.25. 20:27

DanielT írta:Úgy látom máris elkapott és már benyomta a nátrium-pentotált... :D
Spoiler
Miről beszél? :D
Sorry spoilerben akartam, csak telefonról nem sikerült. :( Zó értette szerintem. Tegnap az volt a hot issue steamcseten, hogy hány perc a wellness szálló tőlünk ahol a hétvégén vagyunk, mert mint kiderült majdnem szomszédok vagyunk Zóval. :o Szóval egy iciripicirit offba tévedtem! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #767 2016.03.25. 20:53

Botond írta:Sorry spoilerben akartam, csak telefonról nem sikerült. :( Zó értette szerintem. Tegnap az volt a hot issue steamcseten, hogy hány perc a wellness szálló tőlünk ahol a hétvégén vagyunk, mert mint kiderült majdnem szomszédok vagyunk Zóval. :o Szóval egy iciripicirit offba tévedtem! :D
Azért óránként adj életjelet, mindenki nyugodtabb lenne! :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #768 2016.03.25. 21:23

arty írta:tehetségtelen vagyok esportban, időt sem volnék képes szánni rá. szal akkor utólagos engedelmeddel vettem egy tekken tag tournament 2-t :D (ez fut one-on és van benne panda is!)

Ez most komoly? :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #769 2016.03.25. 21:26

DanielT írta:Azért óránként adj életjelet, mindenki nyugodtabb lenne! :)
Úszni tudok, xcom, xcom:ew, kotor, settlers4 meg egyéb mókák iOSen kéznél, wifi a netflixhez van, szóval no para, megleszek! :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #770 2016.03.25. 21:28

eje75 írta:Rendben, köszi... Ami NEKEM tetszik benne, hogy a háttámláját nagyon, szinte vízszintesen hátra lehet hajtani... viszont olvastam egy külföldi sráctól, hogy keménynek érezte az ülőlapját... ejj... na majd meglátom... köszi még1x!
Ha tényleg jó és tartós széket akarsz akkor nézd meg a kinnarps székeket. Ezek tényleg jók, de hozzá kell tenni ,hogy egészen más árkategória.

Vissza: “Leáldozott.hu”