A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #76791 2024.04.18. 20:52

Zóanagyvarázsló írta:Ráadásul az Orik is kimaradtak eddig. De hát miért játszanék jó játékokkal a ganéból, ha még végtelen mennyiségű fos van hátra? :banplz:
Úristen, ezt jobb lett volna, ha le sem írod... :D

(a remnant meg semennyire sem soulslike, csak egyszerű ráakasztani, mert meg lehet benne dögleni különösebb akarat nélkül is)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76792 2024.04.18. 20:53

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76793 2024.04.18. 20:55

Moby írta:Úristen, ezt jobb lett volna, ha le sem írod... :D

(a remnant meg semennyire sem soulslike, csak egyszerű ráakasztani, mert meg lehet benne dögleni különösebb akarat nélkül is)
Szerintem sem az, de az ellenséget respawnoltató kristályok, a köd mögött búvó bossok, sőt konkrét bossfightok is merítettek onnan. Egyértelműen rá is játszanak erre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76794 2024.04.18. 20:55

Zóanagyvarázsló írta:kardozósbaszós.avi
Ennek amúgy sokan örülnek most? Szerintem az első része is foslé volt, technikailag is, de leginkább az fps nézettől, amitől ráadásul rendesen rosszul is lettem :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76795 2024.04.18. 21:07

Moby írta:Ennek amúgy sokan örülnek most? Szerintem az első része is foslé volt, technikailag is, de leginkább az fps nézettől, amitől ráadásul rendesen rosszul is lettem :D
Kultklasszikusnak számít, mint közép-kelet európai középkori RPG. Neg nyilván az alkotója (Dan Vávra - Mafia 1-2) antiwoke-izmusa miatt is van tábora. A topikból főként aaby játszotta, nála végigment. Nekem is tetszett, de ganéfosok és a co-op szétverték a játékidőm és a fókuszom, előttünk ment valamennyit még gyengébb vassal.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76796 2024.04.19. 06:21

Zóanagyvarázsló írta:*Kingdom Come 2.avi*
Emlékszem anno gaf-on(?) mentek az első rész bétájából a screenshotok, hogy milyen brutál ahogy kinéz az erdő...na azt azóta sem sikerült megugrania se az első résznek, se ennek.
Viszont annyira siralmas a géming manapság, hogy én már ennek is örülni tudok, ment is whislistre az első. Talán már elriceg valahogy a hómlessz, excelezős masinámon. Meg talán már a bugokat is kigyomlálták nagyrészt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76797 2024.04.19. 07:30

benőmenő írta:Emlékszem anno gaf-on(?) mentek az első rész bétájából a screenshotok, hogy milyen brutál ahogy kinéz az erdő...na azt azóta sem sikerült megugrania se az első résznek, se ennek.
Viszont annyira siralmas a géming manapság, hogy én már ennek is örülni tudok, ment is whislistre az első. Talán már elriceg valahogy a hómlessz, excelezős masinámon. Meg talán már a bugokat is kigyomlálták nagyrészt.
Pont most jelent meg switchre, a héten rajtam is be fotót, hogy mint technikai érdekesség be is szereztem, szóval skyrim már ez is, okos hűtőn is megy, Excel pcn is fog.
Van ps kiadás, a fullost a magyar storeban nem láttam, de amcsiknál éppen 4 dolláros akciós. Xsx/xox patch nincs, szóval az xbox verzió 30 frémes, nem tudom a ps verza mittud frémben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76798 2024.04.19. 10:16

benőmenő írta:Emlékszem anno gaf-on(?) mentek az első rész bétájából a screenshotok, hogy milyen brutál ahogy kinéz az erdő...na azt azóta sem sikerült megugrania se az első résznek, se ennek.
Viszont annyira siralmas a géming manapság, hogy én már ennek is örülni tudok, ment is whislistre az első. Talán már elriceg valahogy a hómlessz, excelezős masinámon. Meg talán már a bugokat is kigyomlálták nagyrészt.
1060-on ki tudtam belőle többnyire 60 fps-t nem ocsmányra butítva, de nem 3060-on sokkal jobban érezte meg. Úgyis van persze jövőnek szóló textúra benne, melyre írta, hogy ne kapcsoljam be, ahhoz kevés vagyok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76799 2024.04.19. 11:53

benőmenő írta:Emlékszem anno gaf-on(?) mentek az első rész bétájából a screenshotok, hogy milyen brutál ahogy kinéz az erdő...na azt azóta sem sikerült megugrania se az első résznek, se ennek.
Viszont annyira siralmas a géming manapság, hogy én már ennek is örülni tudok, ment is whislistre az első. Talán már elriceg valahogy a hómlessz, excelezős masinámon. Meg talán már a bugokat is kigyomlálták nagyrészt.
Appban nem találtam, de neten keresve itthon is akciós a dlc-kel megtömött royal edition a ps storeban, ezeröcsiért van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76800 2024.04.19. 17:35

Nyomja innen még valaki ezt a Helldivers2-t?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76801 2024.04.19. 19:05

Moby írta:Nyomja innen még valaki ezt a Helldivers2-t?
Most szünetet tartok/tunk, mert annyi új cuccot (fegyverek, járművek, stb) teaselnek és jönnek folyamatosan, hogy bevárunk egy rendes adagot.
Avatar
deep

Hozzászólás #76802 2024.04.19. 19:18

Moby írta:Nyomja innen még valaki ezt a Helldivers2-t?
Én nyomkodom, 100 óra körül vagyok. Heti pár alkalommal pár óra beleszalad, komálom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76803 2024.04.19. 19:54

Moby írta:Nyomja innen még valaki ezt a Helldivers2-t?
Kérdezz rá 20 év múlva, én itt leszek! :banplz:

Előbb-utóbb tervezem majd megvenni, főleg, ha mást is rá tudok venni, mert nyilván egyedül nem érdekel. De marhára ráér akciósan, így is sok minden fut egyszerre, ott a gané is Remnant 2-vel és a Dead Island 2-vel. Az FC5 "sajnos" elesni látszik, nem tudom, hogy egyedül fogom-e folytatni, kell a co-op a ubis agyfaszbugos élményhez :buck:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76805 2024.04.20. 10:49

Zóanagyvarázsló írta:
afbeelding.png
Saztán a redfall pl az arkanetől hol van? Cica elvitte?

/Ja most látom ez csak a lyon kínálatát listázza
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76806 2024.04.20. 21:00

Zóanagyvarázsló írta:
afbeelding.png
Rendkívül szagmai amikor egy Deathloop egálban van egy Witcher 2-vel vagy Ratchet Rift Aparttal, sőt megelőzi a Resi 8-at.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76807 2024.04.20. 21:04

benőmenő írta:Rendkívül szagmai amikor egy Deathloop egálban van egy Witcher 2-vel vagy Ratchet Rift Aparttal, sőt megelőzi a Resi 8-at.
A Rift Apartért hogy érted? Mint Moby, hogy sokallod a pontját?

Nekem a GoW: Ascension 80-a "fáj", mivel azt ismerem, túlértékelt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76808 2024.04.20. 21:27

Zóanagyvarázsló írta:A Rift Apartért hogy érted? Mint Moby, hogy sokallod a pontját?

Nekem a GoW: Ascension 80-a "fáj", mivel azt ismerem, túlértékelt.
A Rift Apartnál nem az a gondom nekem, hogy sok a pont. Hanem az, hogy van pont. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76809 2024.04.20. 21:32

Moby írta:A Rift Apartnál nem az a gondom nekem, hogy sok a pont. Hanem az, hogy van pont. :banplz:
Címében a második betű az i, és az i-re fel kell tenni a pontot, szalz mégis mit vártál?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76810 2024.04.20. 22:38

Botond írta:Címében a második betű az i, és az i-re fel kell tenni a pontot, szalz mégis mit vártál?!
A cimében...minen ennek egyáltalán cím? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76811 2024.04.21. 19:45

Lepörgött a Rise of the Tomb Raider, x360on, szólóban. Igen, idén már harmadszor, harmadik féle hw-en.

A játék ugye kerekítési hibahatár alatti tétel, ezért se foglalkozott vele kiemelten a DF, nem csináltam frém rét összehasonlító videót az x1 verzióval, aztán nem csináltak róla áradozó videót, hogy mennyire top-end grafikájú és technikájú cucc, aztán végképp nem hasonlították össze az x1 verziót a pc verzióval, azzal a pc verzióval, amit nem hasonlítgattak össze, hogy mittud felső kategóriás nvidián és radeonon, és nem bontottak pezsgőt, amikor lejárt az MS timed exclu és így nem készült "jajj, mingyá jön ps4re" videó se, amit aztán nem is mértek össze, hogy x1 vs ps4 melyik mit tud, egy külön videóban.
Aztán szerencsére feledésbe is merült a cucc, amikor jött a ps4 pro patch meg az xbox one x patch, akkor nem volt ilyen őrület, mert nincs elgurul az álluk a one x patchtől videó, és nincs amúgy a ps4 pro patchtől elgurul az állam videó se, így aztán nem lett külön még egy videó, hogy hasonlítsuk már össze a két félgenes gép patcheit videó, ami után aztán a pc verzióhoz se kellett hasonlítani egy sokadik videóban a ps4pro patchet.

De ez csak szemelvény, összesen 16 kibaszott videót nem szenteltek a játéknak.

Na, szalz röviden tartom a véleményem, hogy a játék szebbre sikerült, mint az UC4, és azt is sokkal jobban elkapták, hogy az ugribugrinak van tétje, hajt előre a játék, komolyan feszkóban van az ember, hogy utol ne érje az akármi, amikor egy ilyen összerakott ugrássorozat van, nem ilyen UC féle, ugrok, megírom az adóbevallást, ugrok, berakok egy mosást, ugrok, mosogatógépet is bepakolom gyorsan, mert kb semmi tétje az ugrásoknak, ha 2 hetet szánok rá, akkor annyit, és érezni is az UCban végig, hogy tökmindegy, itt meg az érzet az, hogy kurvára nem tökmindegy, és jajjmán, idegbe vagyok, hogy jönabaj. És még a full gagyi QTE-ket is jól építették be ebbe a feszkókeltésbe.

No de, külön köszönet Artynak, hogy biztosította számomra az x360as lemezt! Ezen kívül egyetlen egy kölcsön lemezes végigjátszásom van még, az a X360as GTA5 volt, szóval most dupláztam a kölcsön lemezes végigjátszásokat. A Last of Us2t is megkaptam kölcsön ejétől, de mire hazaértem vele pont akciós lett a digit, szóval ott végül nem lett kölcsön lemezes végigjátszás. Amúgy saját lemezes végigjátszás is még 2 van ezen kívül, az első ps5höz kapott rift apart, meg az x360as forza motorsport4. Nem vagyok nagy lemez rajongó, szóval ez külön ünnepi pillanat, még egyszer köszi Arty!

És hogy teljes legyen az élmény, és ne 240p-s DF youtube videókból kelljen tájékozódni, hát miközben ezt írom már csorog le a 2200 forintért bezsákolt ps4 verza is pertíz! Mivel complete edition, így benne van a psvr1el kompatibilis dlc is! És mivel szintén Artynak hála van a háznál psvr1, így aztán ki lehet maxolni az élményt!

/szerk: ja, igen, hogy rosszat is mondjak. Ugyanaz volt a bajom vele, mint az eredeti UC4el. 30 frémmel a célzás gagyisztik, túl nagy döccenőkkel mozog a célkereszt, pont 4x annyi lőszerem fogyott a sok nemheadshot miatt, mint a 60 frémes PC-XSX verzió esetén. Szerencsére ebből is van 60 frémes (nem x360ra, hanem minden másra), és azóta már az UC4ből is (abból is lement a 60 frémes verzió, sokkal jobb vót!).
Avatar
Moby

Hozzászólás #76812 2024.04.21. 20:01

Botond írta:TL;DR
Én nem tudom a DF hány videót csinált a minek, én csak azt tudom hogy fingom nincs melyik ez a játék, arról pláne nincs, hogy miről szól, szemben az uncharted 4-el, amiben szerintem sorban el tudom mondani a helyszíneket. És a két játékban az a közös (túl azon, hogy a DF mindkettőről csinált videót), hogy mindkettőt végigjátszottam :D
Meg talán annyi, hogy egyiket sem lenne kedvem mégegyszer végignyomni, még így sem, hogy semmire nem emlékszem belőle. Mármint az egyikből :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #76813 2024.04.21. 20:05

Moby írta:Én nem tudom a DF hány videót csinált a minek, én csak azt tudom hogy fingom nincs melyik ez a játék, arról pláne nincs, hogy miről szól, szemben az uncharted 4-el, amiben szerintem sorban el tudom mondani a helyszíneket. És a két játékban az a közös (túl azon, hogy a DF mindkettőről csinált videót), hogy mindkettőt végigjátszottam :D
Meg talán annyi, hogy egyiket sem lenne kedvem mégegyszer végignyomni, még így sem, hogy semmire nem emlékszem belőle. Mármint az egyikből :)
Az amnézia az nem egy kritikai műfaj. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76814 2024.04.21. 20:07

Botond írta:Az amnézia az nem egy kritikai műfaj. :D
Na nem is kritikának szántam, csupán tényként közöltem :) Nyilván nem tudom azt sem megmondani szar volt-e, hiszen nem emlékszem rá. Ebből azt azért biztosan le tudom szűrni, hogy mély nyomot nem karcolt belém, de ez önmagában a hitványságskálán még nem helyzi el pontosan, csak rárakja valahova.

/ha nagyon-nagyon szar lett volna, akkor is biztos megjegyzem, szóval tippre belehult a középszarság mindent elfelejtő darálójába
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76815 2024.04.21. 20:12

Botond írta:Lepörgött a Rise of the Tomb Raider, x360on, szólóban. Igen, idén már harmadszor, harmadik féle hw-en.
Erős eddig az idei POTY kampány! :idiota:
Nekem az maradt meg, hogy tábortűznél lehetett kraftolni a hollow point lőszert, csak hogy érezzük a morális fölényt a gonosz antagonistával szemben.
Hogy ez is csilingelt, meg dobálta a popuppokat hogy "tomb nearby" az egyébként díszes oszlopokkal jelölt opcionális katakombáknál. Természetesen gondolkodni egy picoszekundumra sem kellett megállni a "feladványok" végiggondolására.
Meg a végén az undead ellenfeleknél spotyról ment a Doom soundtrack a daráláshoz. Ja és a főboss-t lehetett stunlockolni a csákánnyal, de nem halt meg csak ha 3x csináltál rajta stealth takedown-t.
Azért a maga idejében tényleg nem nézett ki rosszul, sőt. De azért nem UC 4. 5-6/10, one of the videogames ever kategória.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76816 2024.04.21. 20:15

Mondjuk arról sem vagyok meggyőződve, hogy ma egy unchatrted4 végigmenne.
A hétvégén belepróbáltam a szopókember2-be. Ment kb 1 órát Arra emlékszem a játékből, hogy csak arra tudtam koncntrálni, hogy mindjárt kibaszom az ablakon ezt a nyüszögő hűtésű világszara ps5 slimet. Ilyen undorító, elviselhetetlen konzolt utáljára az előző generációban láttam és hallottam. De hogy mi volt a játékban, azt nem tudom. Nem tudom mi kéne, hogy én ezt még egyszer elindítsam. Valszeg sok pénz, amit nekem fizet valaki érte. Egy dögunalmas ökörség az egész. Nem tudom elképzelni, hogy ezt a rettenetes, iszonyatos fasságot felnőtt embert képes élvezni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76817 2024.04.21. 20:18

benőmenő írta:Erős eddig az idei POTY kampány! :idiota:
Nekem az maradt meg, hogy tábortűznél lehetett kraftolni a hollow point lőszert, csak hogy érezzük a morális fölényt a gonosz antagonistával szemben.
Hogy ez is csilingelt, meg dobálta a popuppokat hogy "tomb nearby" az egyébként díszes oszlopokkal jelölt opcionális katakombáknál. Természetesen gondolkodni egy picoszekundumra sem kellett megállni a "feladványok" végiggondolására.
Meg a végén az undead ellenfeleknél spotyról ment a Doom soundtrack a daráláshoz. Ja és a főboss-t lehetett stunlockolni a csákánnyal, de nem halt meg csak ha 3x csináltál rajta stealth takedown-t.
Azért a maga idejében tényleg nem nézett ki rosszul, sőt. De azért nem UC 4. 5-6/10, one of the videogames ever kategória.
Metán 86 pont a 93 pontos UC4 árnyékában, még 30 frémes korukban, 60 frémesen már 87-86, szóval a Dani féle objektív aranystandard szerint is minimum azonos a kettő cucc. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76818 2024.04.21. 20:21

Botond írta:Metán 86 pont a 93 pontos UC4 árnyékában, még 30 frémes korukban, 60 frémesen már 87-86, szóval a Dani féle objektív aranystandard szerint is minimum azonos a kettő cucc. :D
Én csak a Rise of the Tomb Raidert próbáltam, de jobban emlékszem az UC4-re. Vagyis, hogy mi lett Daninál a sorsa :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76819 2024.04.21. 20:34

Botond írta:Metán 86 pont a 93 pontos UC4 árnyékában, még 30 frémes korukban, 60 frémesen már 87-86, szóval a Dani féle objektív aranystandard szerint is minimum azonos a kettő cucc. :D
A Deathloop pedig 88 pont metán, pedig már az E3-on amikor bemutatták látszott hogy egy fabatkát nem ér. Szemben pl. egy 87 pontos DMC 5-tel, amiben olyan mélységű gameplay van hogy 120+ óra után is csak karcolgatom a lényegét amit csinálni kéne, pedig ez nem CiV, "csak" egy akció játék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76820 2024.04.21. 20:45

benőmenő írta:A Deathloop pedig 88 pont metán, pedig már az E3-on amikor bemutatták látszott hogy egy fabatkát nem ér. Szemben pl. egy 87 pontos DMC 5-tel, amiben olyan mélységű gameplay van hogy 120+ óra után is csak karcolgatom a lényegét amit csinálni kéne, pedig ez nem CiV, "csak" egy akció játék.
Ezt te is érzed, hogy nettó hülyeség, hogy ilyeneket behozol példának egy TR és UC kategóriás játék megítélése kapcsán.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76821 2024.04.21. 20:50

Botond írta:Ezt te is érzed, hogy nettó hülyeség, hogy ilyeneket behozol példának egy TR és UC kategóriás játék megítélése kapcsán.
Csak a mihez tartás végett, hogy a 86 az már majdnem 93. Valójában pedig még tv-t háttal néző szagmánál sem tudott megugrani egy Deathloopot sem a Rise of the Planet of the Tömbradír. :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76822 2024.04.21. 21:01

benőmenő írta:Csak a mihez tartás végett, hogy a 86 az már majdnem 93. Valójában pedig még tv-t háttal néző szagmánál sem tudott megugrani egy Deathloopot sem a Rise of the Planet of the Tömbradír. :fogmosas:
Ahogy a DMC 5 se a nyilván mélyebb UC4-et :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76823 2024.04.21. 21:08

Zóanagyvarázsló írta:Ahogy a DMC 5 se a nyilván mélyebb UC4-et :wilting:
Most engem is elbizonytalanított, hogy a DMC5 a komplexebb a meta pontok alapján a civilization (5? 6? esetleg a 4?) vagy az UC4. Mert ezeket háttal a tvnek nehéz megállapítani. De ha a civilization a komplexebb, akkor gondolom a dmc5 az 0 pontos kapásból, azt akarja mondani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76824 2024.04.21. 22:01

Moby írta:Mondjuk arról sem vagyok meggyőződve, hogy ma egy unchatrted4 végigmenne.
A hétvégén belepróbáltam a szopókember2-be. Ment kb 1 órát Arra emlékszem a játékből, hogy csak arra tudtam koncntrálni, hogy mindjárt kibaszom az ablakon ezt a nyüszögő hűtésű világszara ps5 slimet. Ilyen undorító, elviselhetetlen konzolt utáljára az előző generációban láttam és hallottam. De hogy mi volt a játékban, azt nem tudom. Nem tudom mi kéne, hogy én ezt még egyszer elindítsam. Valszeg sok pénz, amit nekem fizet valaki érte. Egy dögunalmas ökörség az egész. Nem tudom elképzelni, hogy ezt a rettenetes, iszonyatos fasságot felnőtt embert képes élvezni.
Na hát Slim zajról én még SO-HA nem olvastam sehol. Durva. Na mindegy is, jön a Prő, a launcs gépet is megtartom majd valahova és a slim ismét kimarad, pedig nagyon szeretem a kis konzolokat. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76825 2024.04.21. 22:09

DanielT írta:Na hát Slim zajról én még SO-HA nem olvastam sehol. Durva. Na mindegy is, jön a Prő, a launcs gépet is megtartom majd valahova és a slim ismét kimarad, pedig nagyon szeretem a kis konzolokat. :nemtudom:
Kegyetlen undorító, amit művel. A fülyülő agytépő hangtól a teljes kussig állítgatja a játék közben a ventit, kb 5 lépésben, látszólag teljesen függetlenül attól, hogy mi a geci történik a játékban. A day1 gép tudta a totál kusst, és ha elindítottam bármit, akkor megemelte egy kicsit a fordulatszámot, és azon rohadt meg, amíg le nem állítottam a játékot.
Ennek a slim gépnek minden porcikája, aspektusa, egy hányás. Na ezt kellene egybecsomagolni a Rift aparttal. Tökéletes duo. Ami a RA szoftverben, az ez a gép hardverben. Röviden: lehet fizetnem kéne valakinek eltakarítsa innen ezt a két tömény bélsárkivonatot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76826 2024.04.21. 22:16

Moby írta:Kegyetlen undorító, amit művel. A fülyülő agytépő hangtól a teljes kussig állítgatja a játék közben a ventit, kb 5 lépésben, látszólag teljesen függetlenül attól, hogy mi a geci történik a játékban. A day1 gép tudta a totál kusst, és ha elindítottam bármit, akkor megemelte egy kicsit a fordulatszámot, és azon rohadt meg, amíg le nem állítottam a játékot.
Ennek a slim gépnek minden porcikája, aspektusa, egy hányás. Na ezt kellene egybecsomagolni a Rift aparttal. Tökéletes duo. Ami a RA szoftverben, az ez a gép hardverben. Röviden: lehet fizetnem kéne valakinek eltakarítsa innen ezt a két tömény bélsárkivonatot.
Becserélem neked nagyra, ha szeretnéd! :D
Nekem meg ez a bajom, hogy nagy, nem tudom vinni sehova. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76827 2024.04.21. 23:43

Botond írta:Becserélem neked nagyra, ha szeretnéd! :D
Nekem meg ez a bajom, hogy nagy, nem tudom vinni sehova. :D
Nem látom értelmét. Ha lenne bármi elképzelésem mi menjen rajta egyszer, még lenne is értelme, de szerintem én ezen már semmit nem fogok játszani. Fogalmam sincs minek vettem, nyomorult kényszercselekvés/betegség. Nem cserélgetnem kellene, hanem eladni a faszba. Azt hittem ki tudok màszni az árokból, de a próbálkozások csak még mélyebbre löktek, a végére a DD2 még rámdobott egy lehel hűtőszekrényt. Arra meg egy nyergesvontatót. :vigyor:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76828 2024.04.22. 08:40

Moby írta:Nem látom értelmét. Ha lenne bármi elképzelésem mi menjen rajta egyszer, még lenne is értelme, de szerintem én ezen már semmit nem fogok játszani. Fogalmam sincs minek vettem, nyomorult kényszercselekvés/betegség. Nem cserélgetnem kellene, hanem eladni a faszba. Azt hittem ki tudok màszni az árokból, de a próbálkozások csak még mélyebbre löktek, a végére a DD2 még rámdobott egy lehel hűtőszekrényt. Arra meg egy nyergesvontatót. :vigyor:
Ráérsz akkor összehasonlító tesztet futtatni rajta rise of the tomb raider vs uc4 témában. TR most 2200 pénz, ha nincs meg. Tegnap belekezdtem én is az ajtókitámasztón, tartom, hogy szebb, mint az uc4, meg persze, hogy játéknak jobb ebben a stílusban.
Nem egy civilization, abban igaza van Benőnek, de az uc4 se egy civilization, meg a dmc5 se az, szóval kutyaütők mind, ezt tűpontosan látja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76829 2024.04.22. 09:05

A kabaré folytatódik:

Embracer is splitting into three companies:

Asmodee Group

Coffee Stain & Friends

Middle-earth Enterprises & Friend
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76830 2024.04.22. 09:23

DanielT írta:A kabaré folytatódik:

Embracer is splitting into three companies:

Asmodee Group

Coffee Stain & Friends

Middle-earth Enterprises & Friend
Ebből melyiknél lesznek deepék?
Avatar
deep

Hozzászólás #76831 2024.04.22. 10:22

Zóanagyvarázsló írta:Ebből melyiknél lesznek deepék?
Bár tudnánk :D De mi is vakon vagyunk tartva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76832 2024.04.22. 13:49

DanielT írta:A kabaré folytatódik:

Embracer is splitting into three companies:

Asmodee Group

Coffee Stain & Friends

Middle-earth Enterprises & Friend
Na ez majd megold minden gondot!!!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76833 2024.04.22. 16:32

Phil nem jelentlezett meg be ertuk ? :vigyor2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76834 2024.04.22. 16:52

Micsu írta:Phil nem jelentlezett meg be ertuk ? :vigyor2:
Deepet a saját irodájába venné, Danit is ott kéne fogadnia.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76835 2024.04.22. 20:38

Kép
Egy egész napig ez lesz hét legnagyobb dobása a ganéban, de másnap jön a manor lords!
Avatar
arty

Hozzászólás #76836 2024.04.24. 13:38

Moby írta:Szerintem írj még róla, hogy három nagyon képzett szakember nézte, szóval ne tegyek fel kérdéseket, mert minden ki van pipálva :DD
Anno botond leírta, hogy végigcsinálta a hdtvtest alapkalibrációját, ami persze azóta lehet h el lett állítva, vagy anno se lett tökéletes, ki tudja? Mindenesetre HDR tartalom mellett nem volt észrevehető az elbaszottság, sdr2hdr esetén igen, NAGYON.

De nekem nem a fényerővel volt IGAZÁN bajom, hanem a bruttttttttális tulszaturáltsággal, mint amikor feltolod a középállást MAXRA. Vagy azon is túl, valami hekkel.
Szerintem ennyire rossz képet nem lehet kapni akkor se, ha kalibrálatlan, dobozból kivett, vivid módra kapcsolt tévére rátolod a hdr forrást. Ehez kell a sony sdr2hdr megoldása.

Zóanagyvarázsló írta:Azt azért meg lehetne nézni, hogy be lehetne-e jobbra kalibrálni, de már a QLED színeinél megkaptam, hogy kalibrálni minek. Akkor biztos fölösleges jobban kitesztelni, ha elsőre kijött az elvárt eredmény. Mondjuk, ha eleve gond nektek a túl nagy fényerő, akkor eleve meg lehetne nézni kevesebbel, de ki vagyok én, hogy bedobjak ilyen felvetéseket?
otthon házilag nagy kalibrálást nem tudsz végezni, tehát színhelyes nem lesz... a feketeszintek jók lesznek tán, vagy kimaxolod a fényerőbeli képességeket, dinamikusabb lesz a kép vagy kontrasztosabb mondjuk.

Feltételezve h már nem a gyári kamufirmware van a samun, nem szabadott volna ilyen képet látnunk semmiképpen (mármint a tévé hibájából nem).

DanielT írta:A HDR őrjöngéshez csak annyit tennék hozzá, always On mód+dynamic tone mapping bekapcsolása esetén legközelebb próbáljátok meg a JÁTÉK menüjében igazítani a brightnesst.
samu képes egyáltalán kikapcsolni a saját tonemappingjét? LG tudom h igen.......

benőmenő írta:Nem tudom min problémáznak. Én a PS-en beállítottam a menüben a HDTVTest-es videó alapján, a tv HGiG-ban van és olyan cuccokban amikben jó a HDR implementáció (GT7, pékember remaszter) ott ez néz ki a legjobban. A Shogun-t is PS-ről nézem a Disney+ appból és ott is minden okésnak tűnik.
azt remélem, ez ITT legalább mindenkinél alap :)
Avatar
arty

Hozzászólás #76837 2024.04.24. 14:14

Botond írta:Na, szalz röviden tartom a véleményem, hogy a játék szebbre sikerült, mint az UC4, és azt is sokkal jobban elkapták, hogy az ugribugrinak van tétje, hajt előre a játék, komolyan feszkóban van az ember, hogy utol ne érje az akármi, amikor egy ilyen összerakott ugrássorozat van, nem ilyen UC féle, ugrok, megírom az adóbevallást, ugrok, berakok egy mosást, ugrok, mosogatógépet is bepakolom gyorsan, mert kb semmi tétje az ugrásoknak, ha 2 hetet szánok rá, akkor annyit, és érezni is az UCban végig, hogy tökmindegy, itt meg az érzet az, hogy kurvára nem tökmindegy, és jajjmán, idegbe vagyok, hogy jönabaj. És még a full gagyi QTE-ket is jól építették be ebbe a feszkókeltésbe.
Szívesen leírnám, hogy "BIZTOSNEM", de ugye nem akarok mégegyszer besétáln az TR vs UC csapdába.... előbb lássam újra őket, egymás után. Az pedig még soká' lesz :D (pedig én ha időm engedné BÁRMELYIKET újrajátszanám, élvezettel....)

Uncsiban többet kell lőni, TR-ben többet kell ugrálni. Én a lövöldét jobban szeretem, tehát eleve nem kérdés melyik a preferált. Viszont a TR _most_ jobban vonz, kipróbálnám a magasabb nehézséget! (plusz a hype-d miatt :D )

Zó,

"Na igen, a gonosz sony az xboxos Doom 1-2-ben is elcseszte a HDR-t artynak."

Az is szarul nézett ki, de meg se közelítette az autohdr szara a sony sdr2hdr szarát :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76839 2024.04.24. 18:00

Pörög a Miasma Chronicles credits.

PS+ ban volt, de már korábban is meg akartam venni. A Mutant Year Zero készítőinek következő játéka, lényegében változatlan a formula. Viszont nem második rész, hanem, teljesen új szereplők, világ stb.

A MYZ azért jobban tetszett, mert kevésbé volt színtelen a környezet, de azért az art nagyon rendben volt itt is.

Teljesen korrekt, akinek szimpatikus a stílus annak ajánlom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76840 2024.04.24. 18:19

"A proper, complete and polished console game" "impeccable, gorgeous,fun action game"

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #76841 2024.04.24. 18:52

arty írta:De nekem nem a fényerővel volt IGAZÁN bajom, hanem a bruttttttttális tulszaturáltsággal, mint amikor feltolod a középállást MAXRA. Vagy azon is túl, valami hekkel.
Szerintem ennyire rossz képet nem lehet kapni akkor se, ha kalibrálatlan, dobozból kivett, vivid módra kapcsolt tévére rátolod a hdr forrást. Ehez kell a sony sdr2hdr megoldása.

Végtelen játékkal nyomtam már így, és soha nem tapasztaltam ilyet. Legalábbis LG-n nem. És valahogy nem is hinném, hogy 900nit kontra 1200 nit okozza ezt a különbséget, de épp most készülök a C-t G-re cserélni, ami tud 1400-et is (mármint IRL, nem csak papíron), ez hamarosan ki fog derülni, hogy be van normálisan állítva, akkor azon mit fog produkálni. Ok, mondjuk én az enyémeket kalibrálom is koloriméterrel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76842 2024.04.24. 18:53

DanielT írta:"A proper, complete and polished console game" "impeccable, gorgeous,fun action game"
Tetszett a demo, elő is van rendelve, aztán lehet, hogy mint oly sok minden más, el sem fog indulni. Annyira nem remeg a térdem érte(bár már semmiért, szal ez nem a játéknak szól).
Avatar
Botond

Hozzászólás #76843 2024.04.24. 19:21

Moby írta:Tetszett a demo, elő is van rendelve, aztán lehet, hogy mint oly sok minden más, el sem fog indulni. Annyira nem remeg a térdem érte(bár már semmiért, szal ez nem a játéknak szól).
Holnapután Manor Lords!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76844 2024.04.24. 19:23

Botond írta:Holnapután Manor Lords!
Az mi? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #76845 2024.04.24. 19:51

Moby írta:Az mi? :D
Steamen hónapok óta a most wishlisted játék, szerintem a hét legerősebb megjelenése lesz, Dani ezt ugye a steam értékelésekben méri, meg a steam játékos statisztikákban, és ezekben fel fogja mosni a padlót a stellar bladel, azt biztosra veszem, szóval minden objektív és topik sztenderd mérésben sokkal superiorabb lesz!

Középkori SIM City lényegiben, Settlershez hasonló több szinten, egymásra épülő erőforrásokkal operáló gazdasági résszel, minimális harcolással. Ilyen settlers3-4 és az anno sorozat szerelemgyereke lesz szerintem az 1200-1300as években elhelyezve.
Egy srác fejleszti egyedül, ha jól értem, early access indul steamen és a ganéban a winstoreban, pc-n, pénteken.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76846 2024.04.24. 20:34

Botond írta:Steamen hónapok óta a most wishlisted játék, szerintem a hét legerősebb megjelenése lesz, Dani ezt ugye a steam értékelésekben méri, meg a steam játékos statisztikákban, és ezekben fel fogja mosni a padlót a stellar bladel, azt biztosra veszem, szóval minden objektív és topik sztenderd mérésben sokkal superiorabb lesz!

Középkori SIM City lényegiben, Settlershez hasonló több szinten, egymásra épülő erőforrásokkal operáló gazdasági résszel, minimális harcolással. Ilyen settlers3-4 és az anno sorozat szerelemgyereke lesz szerintem az 1200-1300as években elhelyezve.
Egy srác fejleszti egyedül, ha jól értem, early access indul steamen és a ganéban a winstoreban, pc-n, pénteken.
Play anywhere? Az hol marad?! X Series S-en akarom kezdeni, onnan átmenni One-ra, majd 2 perc múlva X-re és végül telefonon stream Xcloud MIUTÁN Pc-n befejezem a napi etapot! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76847 2024.04.24. 20:40

DanielT írta:Play anywhere? Az hol marad?! X Series S-en akarom kezdeni, onnan átmenni One-ra, majd 2 perc múlva X-re és végül telefonon stream Xcloud MIUTÁN Pc-n befejezem a napi etapot! :nezze: :nezze: :nezze:
Ez a terv, be van jelentve, csak nem mindent egyszerre, a héten még csak a pc verzió jön.
Avatar
arty

Hozzászólás #76848 2024.04.24. 20:43

Moby írta:Végtelen játékkal nyomtam már így, és soha nem tapasztaltam ilyet. Legalábbis LG-n nem. És valahogy nem is hinném, hogy 900nit kontra 1200 nit okozza ezt a különbséget, de épp most készülök a C-t G-re cserélni, ami tud 1400-et is (mármint IRL, nem csak papíron), ez hamarosan ki fog derülni, hogy be van normálisan állítva, akkor azon mit fog produkálni. Ok, mondjuk én az enyémeket kalibrálom is koloriméterrel.
Én se láttam még csak hasonlót se itthon az LG-n, de a sima olednek a fehér pixel miatt nincs is olyan színtelítettsége (vagy mi a pontos név)... szal nem adódnak össze a "bajok".
G3 vagy G4 jön? rohattymek :)

g4 azt hittem mégbaszóbb ugrás lesz a g3 után, KÉTEZERNIT, de így sajnos szvsz várok még egy modellévet, hátha... :D (vagy majd ha már kifutó lesz és ócsó a g3-g4, lehet elcsábulok)
szeretem a CX-et.... jó lenne a családban tartani, de hát még a 15 éves pana plazmák is mennek mindenkinél, szal nincs hova rakni (a brutális értékvesztés miatt eladni nem volna jóérzés)

Botond most ne olvasd tovább! ;)

a qdoled jójó, de nekem a túlszínesre nincs igényem, viszont az LG feketéje mindig és mindenkor feketébb a feketénél is (tudom h be is csukódik rendesen!!!), a samu papíron végtelen kontrasztos, de sokszor látni a képernyőn, főleg ha szinte fullfekete, hogy nem mélyfekete a fekete (ismert qdoled jellemző).... és emiatt amikor végtelen:1 a kontraszt és rendes képet nézel, akkor is olyan érzésed van, mintha a fekete nem lenne odabaszós (pedig az, ez csak ilyen szubjektiv, torzult elmebetegségem h agyban nem annak látom :D )

hjaigen és gyűlölöm a samut, a céget, a szervízhozzáállást, a csalófirmwaret, a mindent.
undorító az ütletpolitikájuk, moslék emberek dolgoznak legalább 2 samu boltban itt pesten, egy köpedelem ámblokk a brand - csak akkor kéne, ha nem lenne más (vagy nagyon kiemelkedően jobb lenne)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76849 2024.04.24. 20:47

Update a driftelő Dualsense-ről: rendeltem hozzá csere gombákat és ravasz rugókat is (jóval könnyebben lehet őket benyomni mint a másikon).
Nos a jobb stick balra rángatása az nagyjából spontán megszűnt. Azért szétszedtem és megdörgöltem a kopó részét wd-40-nel és gyakorlatilag megszűnt a drift egyelőre. Igaz a Last of Us 2 már nincs feltelepítve, lehet az kisebb deadzone-t használ. De ha ismét előjönne már van csere alkatrész.
És a rugók is egyelőre egyben voltak, szóval a ravaszokat szét sem szedtem végül. Egyszerűen ennyivel többet nyúztuk a fehér kontrollert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76850 2024.04.24. 20:48

Botond írta:Steamen hónapok óta a most wishlisted játék, szerintem a hét legerősebb megjelenése lesz, Dani ezt ugye a steam értékelésekben méri, meg a steam játékos statisztikákban, és ezekben fel fogja mosni a padlót a stellar bladel, azt biztosra veszem, szóval minden objektív és topik sztenderd mérésben sokkal superiorabb lesz!

Középkori SIM City lényegiben, Settlershez hasonló több szinten, egymásra épülő erőforrásokkal operáló gazdasági résszel, minimális harcolással. Ilyen settlers3-4 és az anno sorozat szerelemgyereke lesz szerintem az 1200-1300as években elhelyezve.
Egy srác fejleszti egyedül, ha jól értem, early access indul steamen és a ganéban a winstoreban, pc-n, pénteken.
Not my cup of tea, de azé' egy megtekintést megteszek rá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76851 2024.04.24. 20:53

arty írta:Én se láttam még csak hasonlót se itthon az LG-n, de a sima olednek a fehér pixel miatt nincs is olyan színtelítettsége (vagy mi a pontos név)... szal nem adódnak össze a "bajok".
G3 vagy G4 jön? rohattymek :)

g4 azt hittem mégbaszóbb ugrás lesz a g3 után, KÉTEZERNIT, de így sajnos szvsz várok még egy modellévet, hátha... :D (vagy majd ha már kifutó lesz és ócsó a g3-g4, lehet elcsábulok)
szeretem a CX-et.... jó lenne a családban tartani, de hát még a 15 éves pana plazmák is mennek mindenkinél, szal nincs hova rakni (a brutális értékvesztés miatt eladni nem volna jóérzés)

Botond most ne olvasd tovább! ;)

a qdoled jójó, de nekem a túlszínesre nincs igényem, viszont az LG feketéje mindig és mindenkor feketébb a feketénél is (tudom h be is csukódik rendesen!!!), a samu papíron végtelen kontrasztos, de sokszor látni a képernyőn, főleg ha szinte fullfekete, hogy nem mélyfekete a fekete (ismert qdoled jellemző).... és emiatt amikor végtelen:1 a kontraszt és rendes képet nézel, akkor is olyan érzésed van, mintha a fekete nem lenne odabaszós (pedig az, ez csak ilyen szubjektiv, torzult elmebetegségem h agyban nem annak látom :D )

hjaigen és gyűlölöm a samut, a céget, a szervízhozzáállást, a csalófirmwaret, a mindent.
undorító az ütletpolitikájuk, moslék emberek dolgoznak legalább 2 samu boltban itt pesten, egy köpedelem ámblokk a brand - csak akkor kéne, ha nem lenne más (vagy nagyon kiemelkedően jobb lenne)
G3. Olcsóbb, és nincs igazán ugrás. Szerintem nincs értelme kétezer nitre ugrásnak sem. Itt ilyen nagyságrendi ugrás kellene ahhoz, hogy ne szokd meg két perc alatt. Ne felejtsük el, egy napsütétes napon odakint látsz háromszázezer nintet. Szal itt az ezer nit vagy kétezer...oké, ugrás, de ahol tényleg történni is fog valami, és nem csak szájkarate, az mondjuk tízezer nit, amit a mikroledek nagyban már meglépegetnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76852 2024.04.24. 20:54

Moby írta:Not my cup of tea, de azé' egy megtekintést megteszek rá.
Ja, ezt kb nekem egyedül fejleszti a topikból, de üzent neked is, mint szürkekulcs vásárlónak is:

"Hi everyone! I'm Tim, CEO of Manor Lords publisher Hooded Horse.

There’s been a lot of discussion about price recently, so I wanted to provide some info on why we aren’t sharing Manor Lords prices publicly yet. Manor Lords, like all other games on Steam, will not have one price. It will have regional prices that distribute across the world. These aren’t just different currencies — there are large regions of the world where Steam uses US Dollar pricing but in a different way. For example, parts of Southeast Asia, many CIS regions, Turkey, many middle eastern countries, Argentina, many South American countries…all have prices in US Dollars but different from that of the US in order to provide some help for local customers be able to afford the game given the prices and wages in their country (though inflation is making that more and more difficult when local currency cannot be used)

So we don’t like to declare a price in advance of release. Because sharing the US price alone will lead to misunderstandings. People will be concluding the game is unaffordable in their region when at launch they will have pricing that will work for them. And whatever disclaimers we’d attach would probably be dropped when it is repeated elsewhere causing a bunch of people to lose hope and feel the game won’t be affordable in their country.

I also want to draw attention to another issue, and an important additional reason why we aren’t sharing the price publicly now – the rise of gray market/scam stores attempting to sell “pre-orders” on Manor Lords keys. They don’t have any keys, and they aren’t going to be getting any from us. But they are attempting to capitalize on the hype, and, despite our stance that we are NOT doing pre-orders because we don’t want to take your money until after release, they are claiming to take pre-orders for key sales. They have no idea what the price will be, so they are taking their wild guesses and probably figuring they can get a key through some questionable means later (or just leave the customer not getting what they paid for if not perhaps). We don’t want players to get scammed or cheated by such sites, and giving them a definite price to plan around would probably just increase their proliferation and marketing of these ‘pre-orders’.

Now the most important thing I’d like to stress: I don't think people should be worried about price. As a publisher, Hooded Horse has never done AAA pricing on a game. We have no current plans to do so, no matter how popular a game is. And for Early Access release we’ve always previously done launch discounts in the range of 10-25% that last for the first couple of weeks. We're not trying to squeeze every last dollar out of people, we won't be putting up 5 editions with a spreadsheet needed to understand them or locking up content into Day 1 DLC or any of that crap. There's going to be a fair price there at launch with a fair discount."
Avatar
Moby

Hozzászólás #76853 2024.04.24. 21:06

Botond írta:Ja, ezt kb nekem egyedül fejleszti a topikból, de üzent neked is, mint szürkekulcs vásárlónak is:

"Hi everyone! I'm Tim, CEO of Manor Lords publisher Hooded Horse.

There’s been a lot of discussion about price recently, so I wanted to provide some info on why we aren’t sharing Manor Lords prices publicly yet. Manor Lords, like all other games on Steam, will not have one price. It will have regional prices that distribute across the world. These aren’t just different currencies — there are large regions of the world where Steam uses US Dollar pricing but in a different way. For example, parts of Southeast Asia, many CIS regions, Turkey, many middle eastern countries, Argentina, many South American countries…all have prices in US Dollars but different from that of the US in order to provide some help for local customers be able to afford the game given the prices and wages in their country (though inflation is making that more and more difficult when local currency cannot be used)

So we don’t like to declare a price in advance of release. Because sharing the US price alone will lead to misunderstandings. People will be concluding the game is unaffordable in their region when at launch they will have pricing that will work for them. And whatever disclaimers we’d attach would probably be dropped when it is repeated elsewhere causing a bunch of people to lose hope and feel the game won’t be affordable in their country.

I also want to draw attention to another issue, and an important additional reason why we aren’t sharing the price publicly now – the rise of gray market/scam stores attempting to sell “pre-orders” on Manor Lords keys. They don’t have any keys, and they aren’t going to be getting any from us. But they are attempting to capitalize on the hype, and, despite our stance that we are NOT doing pre-orders because we don’t want to take your money until after release, they are claiming to take pre-orders for key sales. They have no idea what the price will be, so they are taking their wild guesses and probably figuring they can get a key through some questionable means later (or just leave the customer not getting what they paid for if not perhaps). We don’t want players to get scammed or cheated by such sites, and giving them a definite price to plan around would probably just increase their proliferation and marketing of these ‘pre-orders’.

Now the most important thing I’d like to stress: I don't think people should be worried about price. As a publisher, Hooded Horse has never done AAA pricing on a game. We have no current plans to do so, no matter how popular a game is. And for Early Access release we’ve always previously done launch discounts in the range of 10-25% that last for the first couple of weeks. We're not trying to squeeze every last dollar out of people, we won't be putting up 5 editions with a spreadsheet needed to understand them or locking up content into Day 1 DLC or any of that crap. There's going to be a fair price there at launch with a fair discount."
Ha még a fejlesztő üzent volna...kiadóval viszont nen tárgyalok! :D
Meg mán szürkekulcsot se érdemes venni. Utoljára a Dzsediből az Onedin Kenedit vettem meg, le is nyomtam, erre belebasszák az összes előfizetésben. Szürke kulcs, nohiszen...többet költök játékra, mint az átlag :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76854 2024.04.24. 21:39

Moby írta:G3. Olcsóbb, és nincs igazán ugrás. Szerintem nincs értelme kétezer nitre ugrásnak sem. Itt ilyen nagyságrendi ugrás kellene ahhoz, hogy ne szokd meg két perc alatt. Ne felejtsük el, egy napsütétes napon odakint látsz háromszázezer nintet. Szal itt az ezer nit vagy kétezer...oké, ugrás, de ahol tényleg történni is fog valami, és nem csak szájkarate, az mondjuk tízezer nit, amit a mikroledek nagyban már meglépegetnek.
Ha már MLA -s panel, akkor megvan egy szép ugrás és a G3 már az. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76855 2024.04.24. 22:23

DanielT írta:Pörög a Miasma Chronicles credits.

PS+ ban volt, de már korábban is meg akartam venni. A Mutant Year Zero készítőinek következő játéka, lényegében változatlan a formula. Viszont nem második rész, hanem teljesen új szereplők, világ stb.

A MYZ azért jobban tetszett, mert kevésbé volt színtelen a környezet, de azért az art nagyon rendben volt itt is.

Teljesen korrekt, akinek szimpatikus a stílus annak ajánlom.
Pedig a szakértő szerint EGYpontos a játék:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76856 2024.04.25. 10:17

Zóanagyvarázsló írta:Pedig a szakértő szerint EGYpontos a játék:

Kép
Remélem hosszú élete lesz, amit ebben a teljes lelki, fizikai és mentális nyomorban tölt el. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76857 2024.04.25. 12:46

Pörög a Dying Light 2 shiftdel.

Vagy 2 hónapra megölte a zséming kedvemet ez a cucc amikor megvettem, most megint elindítottam és nem lett jobb. Valójában minden eleme, mechanikája idegesít. Az első részt is kukáztam, ez is megy mellé.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76858 2024.04.25. 14:10

Poco F5-tel találkozott már valaki élőben? Nézegetem az olyan 5G képes telókat, amiken még van 3.5mm-es jack és egyelőre ez tűnik a legkevésbé gáznak ha nem akarok 400-500 ezer HUF-ot költeni telefonra (annyiért még van 2-2 Sony és Asus modell amiben van, olcsóbbakból pedig F5, X6 és Redmi 13 Pro aztán nagyjából ez a választék).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76859 2024.04.25. 19:59

benőmenő írta:Poco F5-tel találkozott már valaki élőben? Nézegetem az olyan 5G képes telókat, amiken még van 3.5mm-es jack és egyelőre ez tűnik a legkevésbé gáznak ha nem akarok 400-500 ezer HUF-ot költeni telefonra (annyiért még van 2-2 Sony és Asus modell amiben van, olcsóbbakból pedig F5, X6 és Redmi 13 Pro aztán nagyjából ez a választék).
Vettem anyámnak, mert nekem is az tűnt a legjobb választásnak, de 1 nap múlva ment vissza, mert nincs rajta valódi always on display és az felénk totális kizáró ok. Xiaomi 13T lett helyette, az bevált. Nekem F5 Pro van, az tudja valódi AOD - t.

Iszonyatosan patkány a Xiaomi, hogy letiltja a funkciót az olcsóbb telókon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76860 2024.04.25. 20:50

DanielT írta:Vettem anyámnak, mert nekem is az tűnt a legjobb választásnak, de 1 nap múlva ment vissza, mert nincs rajta valódi always on display és az felénk totális kizáró ok. Xiaomi 13T lett helyette, az bevált. Nekem F5 Pro van, az tudja valódi AOD - t.

Iszonyatosan patkány a Xiaomi, hogy letiltja a funkciót az olcsóbb telókon.
Ezekben van már proximitysensor? Megőrülök ettől a szar megoldástól a kínaiaknál már az isten tudja hány generáció óta megy a szarakodás ezzel a nem működő találgatással.

Vissza: “Leáldozott.hu”