A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #76651 2024.04.08. 20:16

Zóanagyvarázsló írta:Nem rossz a mágia a DeS-ben, de balance nincs vele, látványtalan, behatárolt és tök más. Végigment a DeS és DD is casterrel, nem egy szint, nem egy stílus. A közelharc se igazán. A Nioh-t még nem tudom hova helyezni, a 2 megvan, az 1-et majd még egyszer berántom. Meg az Elden Ringet is, de annyira sosem kapott el a stílus, hogy ráizguljak, a DeS+DaS+promó nem adta el nekem. Tipikus ganéban demózásra való :buck:

A DD1-ben nehéz volt kitapasztalni a pawnokat, a szerencse sokat segíthetett ebben. Nyilván szuperokosnak nehéz kihozni őket, de meglepően jó dolgokat ki lehetett. Azért nem bántam volna, ha co-opra mennek rá inkább, az MMO-jukat viszont nyugaton nem erőltették. Meg trickster is érdekelne, az bemutató videón érdekesnek tűnt, és nem is éppen mechanikailag szokványosnak.
Ez ügyben nem tudok nyilatkozni, a DD1 soha nem ment végig, ezt sokszor írtam, a DD2-ben viszont nincs semmi lényegi szerepe, hogy a pawnok micsodák, vagy a saját karaktered micsoda, mert nincs benne semmiféle kihívás a harcokat tekintve, így maximum a vizuális különbségek motiválhatják az embert,
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76652 2024.04.08. 20:29

Moby írta:Ez ügyben nem tudok nyilatkozni, a DD1 soha nem ment végig, ezt sokszor írtam, a DD2-ben viszont nincs semmi lényegi szerepe, hogy a pawnok micsodák, vagy a saját karaktered micsoda, mert nincs benne semmiféle kihívás a harcokat tekintve, így maximum a vizuális különbségek motiválhatják az embert,
Pedig az 1 szerintem nem volt kimondottan könnyű, főleg a kieges sziget nem, vért kellett ott izzadni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76653 2024.04.08. 20:45

Zóanagyvarázsló írta:Pedig az 1 szerintem nem volt kimondottan könnyű, főleg a kieges sziget nem, vért kellett ott izzadni.
Lehet egyszer visszatérek hozzá, de most kiégtem egy időre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76654 2024.04.08. 21:05

Moby írta:Lehet egyszer visszatérek hozzá, de most kiégtem egy időre.
Na ha a DD1-hez visszatérsz a DD2 okádás után, akkor lesz vége mindennek. "Az ember akinek mindig fájt a feje, pedig rendszeresen kalapáccsal ütötte."
Avatar
Moby

Hozzászólás #76655 2024.04.08. 21:12

DanielT írta:Na ha a DD1-hez visszatérsz a DD2 okádás után, akkor lesz vége mindennek. "Az ember akinek mindig fájt a feje, pedig rendszeresen kalapáccsal ütötte."
Az úriember itt azt állítja, abban legalább van kihívás. Máris egyel jobb mint a folytatás.
Avatar
deep

Hozzászólás #76656 2024.04.08. 23:23

Köszike mindenkinek :law:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76657 2024.04.09. 01:05

Moby írta:Az úriember itt azt állítja, abban legalább van kihívás. Máris egyel jobb mint a folytatás.
Az biztos, hogy műfajon belül nem mondanám könnyűnek, de úgy, hogy jól ismertem a játékot PS3-ról, már nyilván nehéz volt meglepnie PC-n. A Bitterblack Isle az, ami tényleg szívatja a játékost, különösen, ha nem NG+-ban megy agyontápolva. Bizonyos (komoly) tápoltság nélkül kb. lehetetlen szerintem (meg hát sokáig is tartana lefaragni egy gorecyclops HP-ját), de el lehet mindig kicsit továbbjutni taknyon csúszva. És ha ott egyszer lement a főboss, újra neki lehet futni, mert durvább encounterek és addig nem látott ellenségek is jönnek, és a végére is rátesznek még egy lapáttal - vagy százzal. Az egész hardcore-kodásra van kitalálva, bár nyilván kaszttól is függ. De nem az alapjáték NG+-ban csináltam én sem (azért a második végéhez bőven 100 fölötti szinten mentem).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76658 2024.04.09. 06:45

Így olvasgatva, a Dragon's Dogma 2 megjelenésében a legnagyobb pozitívum, hogy Itsuno mostmár talán neki fog ülni DMC 6-ot hegeszteni. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76659 2024.04.09. 20:54

Lepörgött ismét a Rise of the Tomb Raider, immár pc-n, szingliben, szintén a Fíl ökoszisztémának hála.

Újat nem tudok mondani, pc-n még szebb, és hogy miért? Hát elkezdtem, aztán nem tudtam abbahagyni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76660 2024.04.09. 20:58

Mindeközben a szabadon fel és lecsatolható ps5 disc drive megmenti a fizikai kiadásokat.

"The physical version of Star Wars Outlaws will require an online connection to install, it’s been revealed." :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76661 2024.04.09. 22:36

Botond írta:Mindeközben a szabadon fel és lecsatolható ps5 disc drive megmenti a fizikai kiadásokat.

"The physical version of Star Wars Outlaws will require an online connection to install, it’s been revealed." :banplz:
Nem ez az első ilyen. A játékipart kinőtte a nagy kapacitású bd lemezeket is. A felhasználónak meg baszommindegy, lehetne a kód egy nfc chipen is, a lényeg, hogy tudják adnivenni. Ezért lett nekem is ez az ordenáré geciszar lemezes slim. Ha jön még valami a sonytól, a tököm se akar több fisemfost az accountján rohasztani. Volt idő, nem is kevés, amikor még nagy bátorsággal meg mertem venni a sony saját játékait, nem volt benne rizikó, ma meg még a lemezzel sem nulla, mert benne van a pakliban, hogy Dani módra kettébaszom a következőt, mielőtt megszabadulhatnék tőle.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76662 2024.04.09. 22:40

Amióta ez a hitványgeneráció fut, ha lenne rá mód, még biztosítást is kötnék, hogy nemcsak a beletett pénz visszajön, de még a időmet is kifizeti valaki, ami ebbe a mocskos drogba megy :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76663 2024.04.10. 20:04

Itt aztán tényleg kimaxolták a technológia lehetőségeit, hogy olyan vizuális körítést teremtsenek, ami az élettől is elveszi a kedvem. Jó szórakozást mindenkinek aki kiszopkodja a ganéból! :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #76664 2024.04.10. 20:28

DanielT írta:Itt aztán tényleg kimaxolták a technológia lehetőségeit, hogy olyan vizuális körítést teremtsenek, ami az élettől is elveszi a kedvem. Jó szórakozást mindenkinek aki kiszopkodja a ganéból! :eljen:
Engem is rettenetesen taszít az egész.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #76665 2024.04.10. 20:51

Akinek nem tetszik a Hellblade sötét és depresszív látványvilága, annak itt a legújabb színes AAAA ubisoft moslék, ropogós arcanimációkkal. :nezze:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76666 2024.04.10. 23:56

Azok az abrazatok tenyleg brutalisak, kb 5 evet mentunk vissza az idoben :whatever:
Avatar
arty

Hozzászólás #76667 2024.04.11. 13:28

Micsu írta:Lehet a fizika hiánya és a repkedő számok keltették azt az érzést bennem de arra emlékszem hogy utána a gears5öt nyomtuk le cimbivel, ott ha pofán lőtted szakadt a fej, pusztult-gurult minden, még az is immerzívebb volt a gameplay meg jóval változatosabb. Csak utóbbi loot nélküli.
11 órás sima tucat TPS-ként lőttem végig, néha meghaltam, akkor felélesztettek Botondék .... egynek elment, szebb volt, mint a Call of Juarez Cartel, jobban futott, mint a Kane and Línch 1 és .... ennyi :) Csakis azért teszek próbakört Zóékkal a folytatásban, mert ők meg letoltak velem 1000 másik fos fps-tps-t :D Nekem első dolgom volt a kirepülő XP eltüntetése, ha az nem lett volna opció, nem bírom 1 órát sem. Anélkül azért látod a fejesed hatását, stb, ez a része nem szörnyű.

A második rész pályái randomgeneráltak?!?!??!??!??!!? :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76668 2024.04.11. 13:32

arty írta:A második rész pályái randomgeneráltak?!?!??!??!??!!? :wilting:
Az első részé is. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #76669 2024.04.11. 13:34

neoreg írta:Akinek nem tetszik a Hellblade sötét és depresszív látványvilága, annak itt a legújabb színes AAAA ubisoft moslék, ropogós arcanimációkkal. :nezze:

sw outlaws.avi
Az a vetődés 1:41-nél ... visszavszívom, a TR szériában teljesen jók az animációk.

Botond írta:Az első részé is. :D
ezért tévedtünk el?!
Oh. Ez valamennyire megmagyarázza, hogy miért szép csak uncsi kicsit a környezet....
Avatar
Botond

Hozzászólás #76670 2024.04.11. 13:40

arty írta:ezért tévedtünk el?!
Oh. Ez valamennyire megmagyarázza, hogy miért szép csak uncsi kicsit a környezet....
Igen. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76671 2024.04.11. 13:59

neoreg írta:Akinek nem tetszik a Hellblade sötét és depresszív látványvilága, annak itt a legújabb színes AAAA ubisoft moslék, ropogós arcanimációkkal. :nezze:

phpBB [media]
Nem tudom, hogy az szomorúbb-e, hogy ezek még mindig itt tartanak, vagy az, hogy még látatlanban is megtippelem, hogy a gameplay még így is ütni fogja a hellblade-et. Ami persze sajnos önmagában sajnos nem érdem :D
Castle82

Hozzászólás #76672 2024.04.11. 18:36

Moby írta:Közben lement nálam a Dragon's Dogma 2. A végére kurvára untam, gyakorlatilag a főszálon rohatma csak végig, valami 35 óra volt, de ennyi tartalom sem volt benne. Hogy mi a faszomra röpködtek itt a 9 meg 10/10-ek azt megtippelni sem tudnám, ez egy 6-7 pontos játék. Ha a technikai oldalra erősebben nézek rá, akkor inkább 5-6. Egynek elment, de kb ennyike. Ha kimaradt volna se történik semmi. Hogy ki az isten fasza tud ebbe 200 órát belebaszni, meg minek/mire, ahhoz az én fantáziám kurvakevés. Szerintem 20 óra alatt mindent láttam, amit ez a játék nyújtani tud. Azon túl már csak végtelenszer csinálhatnám ugyanazt. Oké, mondjuk játszhatnék bármilyen játékot végtelenítve, csak ez nem is elég jo ahhoz.


* szerinted.
Nekem meg van benne 67 órám és élvezem a vége pedig még messze. Maximálisan megértem a magas pontszámokat, noha azért a 9 a tech oldala miatt valóban picit erős viszont.
Vicces hogy TE 20 óra alatt mindent láttál amit a játék tud mert nekem még a térkép negyede felfedezetlen és a déli sziklás sivatagosabb részen is még csak be bemászkáltam hogy elérjem az ottani várost és pár questet. Az a baj hogy totálisan ki vagy égve, semmi sem jó, félre kéne dobnod az egészet gamingot egy fél-egy évre.
Avatar
arty

Hozzászólás #76673 2024.04.11. 18:38

Moby! belenéztem kormányos topikba... keresel még drivehubot? (ps5 a cél? gt?)
Mert tudok kölcsön adni ilyet: Brook Ras1ution 2
Ha kipróbálnád....... sőt, ha gondolod, utána/előtte kipróbálhatod a dd+ -t is, hogy mennyivel más a nativ vs átalakítós.

Castle82 írta:Az a baj hogy totálisan ki vagy égve, semmi sem jó, félre kéne dobnod az egészet gamingot egy fél-egy évre.
Dehát épp most jött meg a féléves kiégésből :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #76674 2024.04.11. 18:42

Castle82 írta:* szerinted.
Mé ki a faszom szerint? Itt áll mellettem a szomszédom, és tollbamondja nekem a véleményét? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76675 2024.04.11. 18:46

arty írta:Moby! belenéztem kormányos topikba... keresel még drivehubot? (ps5 a cél? gt?)
Mert tudok kölcsön adni ilyet: Brook Ras1ution 2
Ha kipróbálnád....... sőt, ha gondolod, utána/előtte kipróbálhatod a dd+ -t is, hogy mennyivel más a nativ vs átalakítós.

Dehát épp most jött meg a féléves kiégésből :)
Felesleges, a Brook nem támogatja a CSL-t. De a DD+-t egyszer valamikor kipróbálnám. Erről az emulátorozásról letettem, ezer sebből vérzik dolog az. Lehet egyszer átülök a 15-ösre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76676 2024.04.11. 18:49

Most kicsit várok, hátha lesz náluk valami nagyobb akció. Ezek ott a fanánál kuuurva nagy bajban vannak, lassan kiteszik őket a tőzsdéről annyira semmit nem ér a részvényülk, a többségi tulajdonos CEO-t már le is váltották. Nem tudom mi a geci lesz ezekkel. Lehet, hogy a végén megveszi őket valamelyik kínai.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76677 2024.04.11. 18:55

arty írta:Dehát épp most jött meg a féléves kiégésből :)
Dehogy jöttem meg :D Volt pár fisemfos mostanság, ami lement, de én se tudom minek. Ettől a Dragon's Dogmától alig tudtam megszabadulni, a kutyának se kellett (nem csoda). Hálisten egyik se került egy feillérembe se, de az időt kurvára sajnáltam szinte mindenre, ami az idén lement. Most azt fundáltam ki, hogy valamikor beleállok a RE4-be, hátha attól nem hányok zöldet. A teljes bizonyosság azért nincs meg bennem :D De vissza nem jöttem. Sőt, szerintem e következő félévesért dolgozok éppen keményen :DD
Avatar
arty

Hozzászólás #76678 2024.04.11. 18:59

Moby írta:Felesleges, a Brook nem támogatja a CSL-t. De a DD+-t egyszer valamikor kipróbálnám. Erről az emulátorozásról letettem, ezer sebből vérzik dolog az. Lehet egyszer átülök a 15-ösre.
óbakker és most látom az xbox one is lekerült a támogatott platformok listájáról :( wtf?? pár hónapja örültem, hogy jó lesz ez mindenre, erre most olvasom, hogy az első MS updatet még dodzsolták, de a február 8-it már nem és készvége :(

kurva anyád MS :(
elsősorban persze ps3-ra vettem, kissé bugosan, de megy a dd+ .... meg reménykedtem, hogy hátha g25-ként menne ps2-n is a kormány, de ha bedugom, elmegy a ps2 képe és csak percek után kel életre a gép, pár ki-bekapcs után :O lehet k sok áramot zabál ez a fos... :( csak nincs itthon powered hub, hogy kiteszteljem.... meg közben került egy g27 úgyis :D (a héten 3 kormányt vettem, készülök a következő ps2 lanpartira :D )

Moby írta:Dehogy jöttem meg :D Volt pár fisemfos mostanság, ami lement, de én se tudom minek. Ettől a Dragon's Dogmától alig tudtam megszabadulni, a kutyának se kellett (nem csoda). Hálisten egyik se került egy feillérembe se, de az időt kurvára sajnáltam szinte mindenre, ami az idén lement. Most azt fundáltam ki, hogy valamikor beleállok a RE4-be, hátha attól nem hányok zöldet. A teljes bizonyosság azért nincs meg bennem :D De vissza nem jöttem. Sőt, szerintem e következő félévesért dolgozok éppen keményen :DD
dedeeeeee, bizony megjöttél, már játszol :D

RE4-ben nekem van mégegy végigjátszás majd VR-ban... életem első resije volt és bírtam :) Van aki szerint meg szar... (resi2 remake viszont nem jött be, miközben te azt szeretted...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2024.04.11. 19:01-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76679 2024.04.11. 19:01

arty írta:óbakker és most látom az xbox one is lekerült a támogatott platformok listájáról :( wtf?? pár hónapja örültem, hogy jó lesz ez mindenre, erre most olvasom, hogy az első MS updatet még dodzsolták, de a február 8-it már nem és készvége :(

kurva anyád MS :(
elsősorban persze ps3-ra vettem, kissé bugosan, de megy a dd+ .... meg reménykedtem, hogy hátha g25-ként menne ps2-n is a kormány, de ha bedugom, elmegy a ps2 képe és csak percek után kel életre a gép, pár ki-bekapcs után :O lehet k sok áramot zabál ez a fos... :( csak nincs itthon powered hub, hogy kiteszteljem.... meg közben került egy g27 úgyis :D (a héten 3 kormányt vettem, készülök a következő ps2 lanpartira :D )
Szerintem a sony is ki fogja előbb-utóbb baszni ezeket. Ezért sem akarok semmi ilyesmi megoldást már. Amúgy hol a jó istenben van helyed erre a sok lomra? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #76680 2024.04.11. 19:04

Moby írta:Szerintem a sony is ki fogja előbb-utóbb baszni ezeket. Ezért sem akarok semmi ilyesmi megoldást már. Amúgy hol a jó istenben van helyen erre a sok lomra? :D
Már megvolt a kibaszás, de visszajöttek FW frissítéssel. Mostmég. Álá MS esete.
Lehet a következőből már nem jönnek vissza :( Amugy jah, ez is baja az emuzásnak, meg az is, h sosem tudhatod h a játék a fos vagy az emulált ffb..... :(

De az árkád stick emulátoromat még nem mertem tesztelni, félek azt is kibaszták és ott nem volt frissítés idén :(

DD+ -ra gyere bármikor, szeretettel várlak - noha a wheelstand miatt nem lesz őrületes élmény ;)

hely: leválasztottuk a hálószoba egyik felét beépített szekrénynek és a felső polcokat szórom meg kormánnyal.... oda nem lát fel a feleségem lentről :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2024.04.11. 19:06-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76681 2024.04.11. 19:06

Castle82 írta:* szerinted.
Nekem meg van benne 67 órám és élvezem a vége pedig még messze. Maximálisan megértem a magas pontszámokat, noha azért a 9 a tech oldala miatt valóban picit erős viszont.
Vicces hogy TE 20 óra alatt mindent láttál amit a játék tud mert nekem még a térkép negyede felfedezetlen és a déli sziklás sivatagosabb részen is még csak be bemászkáltam hogy elérjem az ottani várost és pár questet. Az a baj hogy totálisan ki vagy égve, semmi sem jó, félre kéne dobnod az egészet gamingot egy fél-egy évre.
Jó, hát a 4090 SLIn minden csodálatos!
Avatar
arty

Hozzászólás #76682 2024.04.11. 19:07

Botond írta:Jó, hát a 4090 SLIn minden csodálatos!
a dogma nem cpulimites?
Avatar
Moby

Hozzászólás #76683 2024.04.11. 19:08

Ha nekiállok a RE4-nek, szerintem én is VR-ben. Megint van nálam egy ebből a rakás szarból, de akkor már kihasználom az alkalmat. A village is kurvajó volt VR-ban, bár a hírek szerint ezt a 4-nél inkább csak belecipőkanalazták gameplay ügyileg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76684 2024.04.11. 19:11

arty írta:a dogma nem cpulimites?
Castlenál tuti nem, amit a filléres 4090eseken megfogott, azt tuti jó cpukba rakta!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76685 2024.04.11. 23:40

"Csak" annyiban clickbait, hogy 1 karaktert+1 autót+helyszínt csinált meg, de olyan minőségben, hogy megérdemli a linkelést.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #76686 2024.04.12. 12:12

Falloutot nézitek? Nézzétek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76687 2024.04.12. 12:53

Moby írta:Falloutot nézitek? Nézzétek.
Gyerek teljes extázisban várta, itthon is van hangszál gyulladás dal, szóval rá is érne, de a tanulási időn kívül teljesen elnyelte a remnant1 meg a star trek Discovery első évad vége, szóval majd a doom2 coop nap után!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76688 2024.04.12. 21:28

Botond írta:Gyerek teljes extázisban várta, itthon is van hangszál gyulladás dal, szóval rá is érne, de a tanulási időn kívül teljesen elnyelte a remnant1 meg a star trek Discovery első évad vége, szóval majd a doom2 coop nap után!
Le is pörgött. Kurvajó volt. Jöhet a második évad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76689 2024.04.13. 07:58

Moby írta:Le is pörgött. Kurvajó volt. Jöhet a második évad.
És április 25én a fallout4et is komolyan patchelik.
XSX/PS5/PC updates.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76690 2024.04.13. 09:56

Botond írta:És április 25én a fallout4et is komolyan patchelik.
XSX/PS5/PC updates.
Eddig Boxon legalább FPS Boost volt, de be kellett kapcsolni. Anélkül fostömlő volt. (Húgom játszotta végig nálam az 1600 Ft-os Fallout 4 GotY+Skyrim Anniversary csomagból.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #76691 2024.04.13. 23:52

Lepörgött a Doom2. Négyes lokál/splitscreen coopban, xsx-en.

A játékról szerintem mindenkinek ugyanaz lesz a véleménye, mint az elsőről is volt. Óriási lokál élmény, de coop játéktól manapság már nem ezt várja az ember, ráadásul technikailag is bénácskább, ez kétszer vágott desktopra a teljes etap alatt, nem csak egyszer, mint az első rész. Acsik közül is több bugos volt, de megoldottuk azt végül.
Master levelek majd egy másik alkalommal per tíz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76692 2024.04.14. 02:45

Botond írta:Lepörgött a Doom2. Négyes lokál/splitscreen coopban, xsx-en.

A játékról szerintem mindenkinek ugyanaz lesz a véleménye, mint az elsőről is volt. Óriási lokál élmény, de coop játéktól manapság már nem ezt várja az ember, ráadásul technikailag is bénácskább, ez kétszer vágott desktopra a teljes etap alatt, nem csak egyszer, mint az első rész. Acsik közül is több bugos volt, de megoldottuk azt végül.
Master levelek majd egy másik alkalommal per tíz!
Kétszer fagyott ki pálya közben, egyszer pedig pálya teljesítése után. Lehet, hogy az volt az, amelyiket az utolsó mellett újra kellett játszani.

Ami nyilvánvalóan látszott, hogy sok szempontból az első résszel alkotott csomag második fele, nehezebb, és sokszor mentek rá arra, hogy telecseszték mindenféle csúnyasággal a szobákat. Néhány pálya már inkább direkt a frusztrálásra ment rá, vannak elég jók, de a level design az első részben általánosságban jobb. Az új ellenfelek között vannak érdekesek, a supershotgun pedig legfeljebb balance szempontjából vitatható, amúgy királyság. A co-op design nem változott, tartom, hogy bár nem sokkal szofisztikáltabb, de az a Quake 2-ben már egyértelműen jobban működik.

Mai szemmel folytatásnak fura lehet, hiszen manapság 6-7 év is eltelik, ez meg afféle kiegészítő. Nekem már sok éve ellenpéldám, a "bezzeg a régi folytatásokra", de valljuk be, a point 'n' click kalandok sem mind ugrottak nagyobbat részről részre*, vagy egyes nagy RPG-sorozatok. Persze eközben volt sok előrelépést hozó felvonás is, és ezúttal is jó folytatásról beszélünk legalább, nem valami butított bénaságról.

*A Westwood mindig nagy kedvencem volt, mindig próbálkoztak valamivel. A három Kyrandia is mind fejlődött (a 3 ezzel együtt nem jó, de az újdonságai érdekesek), de az RTS-ei is mind próbáltak előrelépni (a Red Alert talán nem akkorát, bár a balance, a flotta és a számmal kijelölhető csapatok találmánya nem alábecsülendő), a Lands of Lore 2 szinte más műfaj mint az elődje, eközben meg ott volt egy Blade Runner is, meg hát eleve kvázi feltalálói a klasszikus RTS-műfajnak (az Eye of the Beholder is fontos, mint real-time dungeon crawler, de ebben a Dungeon Master az eredeti). Hihetetlen, hogy mennyi műfajban alkottak érdekeset, kísérletezőt és kiemelkedőt. Ez egyben érdekes kontraszt az FPS-eknél - valószínűleg helyesen - lecövekelő id-vel szemben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76693 2024.04.14. 09:53

Doom 2 nagyon atgondolt volt akkoriban, onnan latni hogy nem agyatlan fps hogy minden palyat meg lehet ugy csinalni ultra violencen hogy egy pisztollyal kezdesz. Engem sokkal jobban elvitt a ketto mint az egy.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76694 2024.04.14. 10:52

Micsu írta:Doom 2 nagyon atgondolt volt akkoriban, onnan latni hogy nem agyatlan fps hogy minden palyat meg lehet ugy csinalni ultra violencen hogy egy pisztollyal kezdesz. Engem sokkal jobban elvitt a ketto mint az egy.
Mi ultra-violance+-on játszottuk, amit pár éve tettek bele, mert a nightmare a respawnhegyek miatt egy-két pálya után túl sok nekünk. Lehet, hogy rossz döntés volt, mert ez nem az id műve, bár épít rá, de nincs bennerespawn, de a szörnyek és bizonyos (?) lövedékek gyorsabbak. Viszont elvileg tesz bele extra szörnyeket is, például cyberdemonokat és spider mastermindokat, melyek UV-n nincsenek benne, és elvileg a nightmare nem tesz bele új dögöket.

Sajnos nehéz jól belőni, mert az UV valószínűleg túl könnyű lenne co-opra, a nightmare meg egy szívatás, a Quake 1-2 legnehezebb szintje is babazsúr hozzá képest. Ráadásul eredetileg 35 fps-es volt a játék, és persze 4:3-as képarány. A Heretic szokott nálam megyegetni autentikus módon (35 fps, 4:3), de az első epizód után váltok source portra, mert ez így újra 3024-ben már nem az igazi. Néha a Doomokba is belenézek így UV-n, de source porttal vagy a most már gyári 60 fps-es móddal sokkal élvezetesebb.

Co-opban az is a baj a játékkal, hogy végogpofázzuk, rohanunk, egymást lőjük, így ebben a kakofóniában nem tudom úgy olvasni a pályát, mint egyedül. A pálya elejéről spawnolás folyamatosan meg pláne idegesítő tud lenni. Gyakran beteleportálunk, ahová kell, de egyet tudunk lőni halál előtt. Na, lassabb lövedékek elől jobban ki lehet kitérni. De a Doom sosem volt co-opra dizájnolva, így marad ez a sajátos élmény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76695 2024.04.14. 11:04

Volt más említésre méltó is tegnap, néztünk 7. generációs csodákat, természetesen Xbox 360-on. Nos, a Rise of the Tomb Raider, mely bőven a következő generációra álmodva kapott portot, valami eszelős. Hihetetlen, mennyi munkát fektethettek bele, hogy az az ezeréves vason úgy nézzen ki és fusson, ahogy, egy technikai csoda. Persze látszott a 77"-os tévén az alacsonyabb felbontás, PC-n nyilván legfeljebb low lenne, az fps sem szárnyalt, de bődületes volt így is látni. Nme játszanám így, de érdekes. A 2013-as TR is nagyon durva így egyébként, PC-n nyilván nagyobb a különbség a kettő között (eleve a 2013-ast röhögve vitte az 1060, a Rise-ot maxon szerintem nem bírná el 1080p @ 60 fps-sel, elnézve a 3060-on nyújtottakat).

Utána belenéztünk PS5-ön a az UC3-ba. A részleteket tekintve prevgen fosnak tűnt hozzájuk képest (nyilván ez inkább a Rise-ra igaz, de a 2013-ason is érződött, hogy újabb), csak hát persze szemmel láthatóan jobb felbontással és fps-sel. Jó lett volna egy PS3 is a kéznél.

Ami brutálisan okádék PS5-ön, az viszont tényleg a kamu-HDR. Az UC3 annyira szemkiégetően bazári tőle, hogy ha az emberiséknek, vagy legalább a topiktársaknak lenne ízlése, akkor már égne a Sony-székház. A dashbordos zseblámpamód is igencsak kínos. Nyilván Botondnál a 77 zoll meg a szíriusznyi fényerőképesség ezt csak fokozza.

Az Astrobotban tetszettek a DualSense gimmickjei, ha továbbra is annak tartom őket, annak tök jók. Amiben eddig próbálhattam (FF7 Remake, Plague Tale 2), abban kiábrándító bénáskodás megy ímmel-ámmal, szomorú, hogy ez a széles köben elterjedt gyakorlat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76696 2024.04.14. 12:25

Zóanagyvarázsló írta:Volt más említésre méltó is tegnap, néztünk 7. generációs csodákat, természetesen Xbox 360-on. Nos, a Rise of the Tomb Raider, mely bőven a következő generációra álmodva kapott portot, valami eszelős. Hihetetlen, mennyi munkát fektethettek bele, hogy az az ezeréves vason úgy nézzen ki és fusson, ahogy, egy technikai csoda. Persze látszott a 77"-os tévén az alacsonyabb felbontás, PC-n nyilván legfeljebb low lenne, az fps sem szárnyalt, de bődületes volt így is látni. Nme játszanám így, de érdekes. A 2013-as TR is nagyon durva így egyébként, PC-n nyilván nagyobb a különbség a kettő között (eleve a 2013-ast röhögve vitte az 1060, a Rise-ot maxon szerintem nem bírná el 1080p @ 60 fps-sel, elnézve a 3060-on nyújtottakat).

Utána belenéztünk PS5-ön a az UC3-ba. A részleteket tekintve prevgen fosnak tűnt hozzájuk képest (nyilván ez inkább a Rise-ra igaz, de a 2013-ason is érződött, hogy újabb), csak hát persze szemmel láthatóan jobb felbontással és fps-sel. Jó lett volna egy PS3 is a kéznél.

Ami brutálisan okádék PS5-ön, az viszont tényleg a kamu-HDR. Az UC3 annyira szemkiégetően bazári tőle, hogy ha az emberiséknek, vagy legalább a topiktársaknak lenne ízlése, akkor már égne a Sony-székház. A dashbordos zseblámpamód is igencsak kínos. Nyilván Botondnál a 77 zoll meg a szíriusznyi fényerőképesség ezt csak fokozza.

Az Astrobotban tetszettek a DualSense gimmickjei, ha továbbra is annak tartom őket, annak tök jók. Amiben eddig próbálhattam (FF7 Remake, Plague Tale 2), abban kiábrándító bénáskodás megy ímmel-ámmal, szomorú, hogy ez a széles köben elterjedt gyakorlat.
Biztos, hogy normálisan be van kalibrálva az a HDR?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76697 2024.04.14. 12:37

Moby írta:Biztos, hogy normálisan be van kalibrálva az a HDR?
Azt én nem tudom (a Samsungok korábban hírhedtek voltak, hogy jobban rászorulnak, a QLED-nél még én is mondtam Botondnak), csak azt, hogy másban nem volt bazári, és én se láttasm még ilyen irritáló valamit itthon OLED-en. Simán lehet, hogy a kalibrációón is múlik, de akkor valószínűleg tömegek zabáják így, vagy rettennek el tőle.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76698 2024.04.14. 12:38

Moby írta:Biztos, hogy normálisan be van kalibrálva az a HDR?
Arty volt a referencia pont HDR kérdésben. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #76699 2024.04.14. 13:27

Zóanagyvarázsló írta:Azt én nem tudom (a Samsungok korábban hírhedtek voltak, hogy jobban rászorulnak, a QLED-nél még én is mondtam Botondnak), csak azt, hogy másban nem volt bazári, és én se láttasm még ilyen irritáló valamit itthon OLED-en. Simán lehet, hogy a kalibrációón is múlik, de akkor valószínűleg tömegek zabáják így, vagy rettennek el tőle.
Ez nem függ a gyártótól. A HDR10-nél nincs referenciapont, a két végpont nem kommunikálja le a képességeket, ezért mindenképpen kalibrálni KELL a PS5-öt a tévéhez (erre még pluszba ráül a HGIG-auto tone mapping problémakör, de az már egy újabb probléma).

/nem csak a PS5-öt, bármi mást is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76700 2024.04.14. 14:01

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #76701 2024.04.14. 15:04

Moby írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=FwcSCgW47video]
Az első covid járványos karantén során felmerült, hogy sok szakma esetén problémás az otthonról dolgozás, de páran felvetették, hogy az építőiparban is lehet azért félmegoldásokat alkalmazni, pl otthon előre kiásni a gödröket, amiket aztán egymásba rakva könnyen és helytakarékosan lehet tárolni, mint a vödröket. Gödör-vödör, még rímel is, szóval teljesen adta magát ez a megoldás.
Na ezekre a hozzáértő javaslatokra emlékeztet a témában született mai kommenteid.

A PS5be be van építve amúgy a megoldás, nem abban a menüpontban, amiket a videóban mutogatnak, hanem a setup, képernyőbeállítások részen, ahol három megoldás közül lehet választani, hogy alwaysonHDR bekapcsol, vagy HDR mindig off, vagy legyen HDR, de csak ha valósan HDR a tartalom. Ez utóbbit választva evoilá, a desktop nem világít többé, és az uncharted trilogy is rögtön nézhető lett, és a valós HDR-t tartalmazó játékok is nézhetőek maradtak.

Amúgy azért volt annyira szembeötlő a dolog, mert ugye a CX-1-2 tv-k 700 alatti nitjével szemben az S95C ~1400 nitjénél jobban látható a zseblámpa effektus, még az erre kevésbé érzékenyek szemét is kiveri a különbség. Persze kivéve, ha vki veszi a fáradságot, és sok munkával letekeri a brightnesst, meg a színeket meg mindent, hogy amit a PS5 az alwaysonHDR-el szétbasz, azt sikerüljön a TV beállításokból ellensúlyozni, és semmissé tenni. Akkor már csak a valósan HDR-es cuccoknál van elbaszva a kép, de rá se rántson arra már az ember, maximum játékonként kalibrálja a tv-t, jóisaz!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76702 2024.04.14. 15:32

Botond írta:Az első covid járványos karantén során felmerült, hogy sok szakma esetén problémás az otthonról dolgozás, de páran felvetették, hogy az építőiparban is lehet azért félmegoldásokat alkalmazni, pl otthon előre kiásni a gödröket, amiket aztán egymásba rakva könnyen és helytakarékosan lehet tárolni, mint a vödröket. Gödör-vödör, még rímel is, szóval teljesen adta magát ez a megoldás.
Na ezekre a hozzáértő javaslatokra emlékeztet a témában született mai kommenteid.

A PS5be be van építve amúgy a megoldás, nem abban a menüpontban, amiket a videóban mutogatnak, hanem a setup, képernyőbeállítások részen, ahol három megoldás közül lehet választani, hogy alwaysonHDR bekapcsol, vagy HDR mindig off, vagy legyen HDR, de csak ha valósan HDR a tartalom. Ez utóbbit választva evoilá, a desktop nem világít többé, és az uncharted trilogy is rögtön nézhető lett, és a valós HDR-t tartalmazó játékok is nézhetőek maradtak.

Amúgy azért volt annyira szembeötlő a dolog, mert ugye a CX-1-2 tv-k 700 alatti nitjével szemben az S95C ~1400 nitjénél jobban látható a zseblámpa effektus, még az erre kevésbé érzékenyek szemét is kiveri a különbség. Persze kivéve, ha vki veszi a fáradságot, és sok munkával letekeri a brightnesst, meg a színeket meg mindent, hogy amit a PS5 az alwaysonHDR-el szétbasz, azt sikerüljön a TV beállításokból ellensúlyozni, és semmissé tenni. Akkor már csak a valósan HDR-es cuccoknál van elbaszva a kép, de rá se rántson arra már az ember, maximum játékonként kalibrálja a tv-t, jóisaz!
Úristen micsoda fogalmatlanság lakik a fejedben bármilyen támával kapcsolatban :DDD
Én feladtam. Ne állíts be semmit. Jóazúgy. A menüpont legyen rendben, az a lényeg :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #76703 2024.04.14. 15:39

Moby írta:Úristen micsoda fogalmatlanság lakik a fejedben bármilyen támával kapcsolatban :DDD
Én feladtam.
Amikor belinkelted a hdr beállítós videót, akkor ugyanezt akartad mondani smileyk nélkül, mi változott, hogy smileykkal is be kellett ezt írni?! :banplz:
Szerintem azért itt a géming világvége árnyékában elég masszív állítás, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
Arty is itt volt, Zó is és ez a megfejtésed, hogy direkt szarul állítottuk be a hdr-t. Taps!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76704 2024.04.14. 15:46

Botond írta:Amikor belinkelted a hdr beállítós videót, akkor ugyanezt akartad mondani smileyk nélkül, mi változott, hogy smileykkal is be kellett ezt írni?! :banplz:
Szerintem azért itt a géming világvége árnyékában elég masszív állítás, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
Arty is itt volt, Zó is és ez a megfejtésed, hogy direkt szarul állítottuk be a hdr-t. Taps!
Szerintem hármotoknak nincs meg a szükséges információ ahhoz sem. hogy DIREKT szarul állítsatok be valamit. Én simán betippelem, hogy totál véletlenül még talán jóra is sikerült, bár ez sokat nem számít, hiszen a különbség sem mondana semmit :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #76705 2024.04.14. 15:49

Moby írta:Szerintem hármotoknak nincs meg a szükséges információ ahhoz sem. hogy DIREKT szarul állítsatok be valamit. Én simán betippelem, hogy totál véletlenül még talán jóra is sikerült, bár ez sokat nem számít, hiszen a különbség sem mondana semmit :D
Szerinted a világon senkinek nincs meg a töredéke se azoknak az információknak amik a te rendelkezésedre állnak. Na most én mindenhez nem értek, de a számokhoz pont igen, azok meg azt mondják, hogy ennek kurvakicsi az esélye, hogy igazad legyen.
A sárgalázt sikerült már kiírtani a nagy képernyő beállítási tudással? Meglett az opció a kijelző menüjében, ahol le tudtad tiltani, hogy ne kapcsolja be automatikusan az éjszakai módos kékfény szűrőt, és ne legyen minden sárga, mindent tudó szakértőkém? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76706 2024.04.14. 15:59

Botond írta:Szerinted a világon senkinek nincs meg a töredéke se azoknak az információknak amik a te rendelkezésedre állnak. Na most én mindenhez nem értek, de a számokhoz pont igen, azok meg azt mondják, hogy ennek kurvakicsi az esélye, hogy igazad legyen.
A sárgalázt sikerült már kiírtani a nagy képernyő beállítási tudással? Meglett az opció a kijelző menüjében, ahol le tudtad tiltani, hogy ne kapcsolja be automatikusan az éjszakai módos kékfény szűrőt, és ne legyen minden sárga, mindent tudó szakértőkém? :banplz:

Nemnagyon. A sorozat hatására elindítottam a fallout4-et, éds telefonsták, meg telepisálták megint a képernyőmet :( Remélem sz érkező nextgenpatch csinál ezzel valalamit.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76707 2024.04.14. 17:22

Moby írta:Szerintem hármotoknak nincs meg a szükséges információ ahhoz sem. hogy DIREKT szarul állítsatok be valamit. Én simán betippelem, hogy totál véletlenül még talán jóra is sikerült, bár ez sokat nem számít, hiszen a különbség sem mondana semmit :D
Nekem biztos nincs, de ahogy Botondnál kinéz, az megmagyarázza a fikáját. Hogy miért ez pont néz ki rosszul, azt nem tudom, nem láttam sem a beállításokat, sem más PS5-ös játékokat vele. Nálam frankó a PC-s, boxos HDR, talán az FF12 fura.

Egyébként arty a Fil-féle HDR-t a Doomokban sem tudja elviselni Botondnál. De az egyérteműen a fényerőről szólt.
Castle82

Hozzászólás #76708 2024.04.14. 19:17

arty írta:a dogma nem cpulimites?



A Dogma az minden limites....:D
A 4090 150-300w között ugrál 1800-2700mhz között összevissza, városokban 60 alá zuhanó framerate-el (4k, max, RT, render minőség ami a valójában a renderscale normálon, DLSS és hasonlók off) és a vicces az hogy lévén végig ki van nálam iratva balfentre apróba a cpu gpu adatok egy része látom hogy sokszor a kártya 200w körül ugrál 2000mhz körül akkor is amikor épp a városban+esővel 50-re vagy alá zuhan a sebesség ami ugye nonszensz... Közben a 7700X annyira nincs megterhelve hogy 35% körül ketyeg és 40w-ot eszik.... Annyi hozzátartozik hogy a frame nem gyárilag esne be 60 alá nagyon de a játékban van egy homályfosfilter amit reshade-el lehetett eltüntetni az kb -10-15fps. A CPU priority fel lett tolva a játéknak egy moddal de nem sokat segitett ezen - az állitólag a stuttert oldja meg amivel meg nem találkoztam az első napokban sem. Szimplán nem használ ki a játék semmit a hardverből rendesen... Amikor épp dolgozik és felugrik a sebesség stabil 60 fps fölé akkor meg a framerate limit (60fps) lekorlátozza a kártyát és 1500mhz-en 40-45 fokosan kerreg a cpu mellett, vicces mert ez sokszor a legnagyobb csatákban is hasonló amin nem csak nagy monsta és a saját csapat hanem egy rakás másik ellenfél + egyéb baráti npc-k is jelen harcolnak mindez vizparton esti fényben szét raytrace-effektelve is, addig a nagyvárosok egy egy érthetetlen helyén kevesebb látvánnyal és npc-vel meg jelentkezik amit fentebb irtam.....Bőven játszható és jó a stuff, de ennek ha megkapná végig a delejt a proci és a vga vidáman vagy duplaennyivel kéne futni....
Avatar
Moby

Hozzászólás #76709 2024.04.14. 20:25

Dani, játékaim nem küld emailt privikről. Mé?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76710 2024.04.14. 21:46

Moby írta:Dani, játékaim nem küld emailt privikről. Mé?
Kiváló kérdés... Szerintem valami whitelist probléma lehet, de én ehhez a részhez nem értek. Ráküldöm Tasmant, hátha megoldja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76711 2024.04.15. 11:54

Fallout sorozat margójára. Befutott a gyerek új kontrollere!
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76712 2024.04.15. 12:16

Botond írta:Fallout sorozat margójára. Befutott a gyerek új kontrollere!
Kép
Gyönyörű!

Spoiler
kitty-puke-puke.gif
Avatar
Botond

Hozzászólás #76713 2024.04.15. 12:55

DanielT írta:Gyönyörű!

[spoilpuke-puke.gif[/attachment][/spoiler]
Ma teljes nap van, Benő kedvéért is vettem olyat, hogy ő is be tudja tenni a macskás gifet!
IMG_2840.jpeg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76714 2024.04.15. 14:19

Phil ezert erolkodik hogy ilyeneket csinalj? :whatever: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76715 2024.04.15. 14:49

Micsu írta:Phil ezert erolkodik hogy ilyeneket csinalj? :whatever: :idiota:
Phil nem erőlködik már, folyamatos win-ben van:

When you download Sea of Thieves on the PS5 it works exactly as it does on Steam. You are REQUIRED to link or create a Microsoft account. You cannot log into the game and play without one. While most people just shrugged and assumed it was for cross progression/cross play, the shocker is that when you're playing Sea of Thieves on a PS5, you're still playing it on Xbox.

So even though you're using a PS5 to run the game and playing with a DualSense with its haptics, you're still logged into and playing the game on the Xbox services. Meaning MS is going to count every PS user in SoT as an Xbox user when reporting MAU.


Minden képernyő egy Xbox, de a Playstation az különösen! :nezze: :eljen: :eljen: :eljen:

Nem jut hirtelen eszembe játék, ahol kötelezően külön accot kellett volna csinálni konzolon, de ezek a patkány gecik nyilván idehozzák a mételyt. :worship: :worship: :worship:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76716 2024.04.15. 14:52

DanielT írta:Phil nem erőlködik már, folyamatos win-ben van:

When you download Sea of Thieves on the PS5 it works exactly as it does on Steam. You are REQUIRED to link or create a Microsoft account. You cannot log into the game and play without one. While most people just shrugged and assumed it was for cross progression/cross play, the shocker is that when you're playing Sea of Thieves on a PS5, you're still playing it on Xbox.

So even though you're using a PS5 to run the game and playing with a DualSense with its haptics, you're still logged into and playing the game on the Xbox services. Meaning MS is going to count every PS user in SoT as an Xbox user when reporting MAU.


Minden képernyő egy Xbox, de a Playstation az különösen! :nezze: :eljen: :eljen: :eljen:

Nem jut hirtelen eszembe játék, ahol külön accot kellett volna csinálni konzolon, de ezek a patkány gecik nyilván idehozzák a mételyt. :worship: :worship: :worship:
Akkor ideje venni egy PS5-öt, hogy még jobban támogassam Filt :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76717 2024.04.15. 14:55

DanielT írta:Phil nem erőlködik már, folyamatos win-ben van:

When you download Sea of Thieves on the PS5 it works exactly as it does on Steam. You are REQUIRED to link or create a Microsoft account. You cannot log into the game and play without one. While most people just shrugged and assumed it was for cross progression/cross play, the shocker is that when you're playing Sea of Thieves on a PS5, you're still playing it on Xbox.

So even though you're using a PS5 to run the game and playing with a DualSense with its haptics, you're still logged into and playing the game on the Xbox services. Meaning MS is going to count every PS user in SoT as an Xbox user when reporting MAU.


Minden képernyő egy Xbox, de a Playstation az különösen! :nezze: :eljen: :eljen: :eljen:

Nem jut hirtelen eszembe játék, ahol külön accot kellett volna csinálni konzolon, de ezek a patkány gecik nyilván idehozzák a mételyt. :worship: :worship: :worship:
És mi ebben az újdonság? A CODstation5, amin hónapról-hónapra a most sold meg most played cím a COD, amit személyesen Fíl tökéletesített az az xbox világ része.

Érik az a gears judgement coop!

Minecrafthoz, ami ugye egy egész évben volt minden egyes hónapban a most sold game pár éve, nos ahhoz is be kell lepni ms accountba a közös multihoz, mert az az xbox ökoszisztémán valósul meg. Playanywhere! Stockholm szindróma, be vagy zárva túsznak mindenhova!

De a legutóbbi ps plus Minecraft dungeon is ugyanez. Minecraft legends is.

/szerk: Akkor te még sose játszottál mondjuk egy ubi játékkal sem. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76718 2024.04.15. 14:57

Botond írta:És mi ebben az újdonság? A CODstation5, amin hónapról-hónapra a most sold meg most played cím a COD, amit személyesen Fíl tökéletesített az az xbox világ része.

Érik az a gears judgement coop!

Minecrafthoz, ami ugye egy egész évben volt minden egyes hónapban a most sold game pár éve, nos ahhoz is be kell lepni ms accountba a közös multihoz, mert az az xbox ökoszisztémán valósul meg. Playanywhere! Stockholm szindróma, be vagy zárva túsznak mindenhova!

De a legutóbbi ps plus Minecraft dungeon is ugyanez. Minecraft legends is.

/szerk: Akkor te még sose játszottál mondjuk egy ubi játékkal sem. :)
Tehát az összes Microsoft mocsok így működik. Nice. Szerencsére ilyenekkel nem szoktam találkozni, ezért volt újdonság.

Ubi-nál emlékeim szerint opcionális a login, ha a Uplay rewardokat meg egyéb izéket el akarod érni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76719 2024.04.15. 15:14

DanielT írta:Tehát az összes Microsoft mocsok így működik. Nice. Szerencsére ilyenekkel nem szoktam találkozni, ezért volt újdonság.

Ubi-nál emlékeim szerint opcionális a login, ha a Uplay rewardokat meg egyéb izéket el akarod érni.
Meg ha vinni akarod a mentésed másik platformra, mert ugye azoknál a mocskoknál is van olyan játék, ahol lehet, azok is ilyen stockholmi csávók, hogy bezárnak a minden platformra, nem szabad vagy a ps5re bezárva.
De pcn tuti van olyan játékuk ami nem enged tovább ubi acc nélkül, emlékeim szerint xboxon is, szóval azt tippelem ps-en is van ilyen cuccuk, ahol kötelező az ubi acc.
Meg ugye minden ingyen játék is ilyen kb a robloxtól elkezdve a fall guyson át szinte mind.
KöcsögMS!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76720 2024.04.15. 16:17

Botond írta:Ma teljes nap van, Benő kedvéért is vettem olyat, hogy ő is be tudja tenni a macskás gifet!
IMG_2840.jpeg
Erősen indul az idei POTY szezon! :taps:

Vissza: “Leáldozott.hu”