A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76301 2024.03.18. 14:54

arty írta:Innováció a millás 4090 és a mocsokbugosfos még mocsokbugosfosabbra moddolási lehetősége? (amugy tényleg csökken az átlagIQ? nem pont nő?)
Attól függ, hol, Nyugaton csökken. A PISA-teszteken is látszik a csökkenés, igen, a finneknél is. Sajnos nem csak a magyar eredményeken van ok szörnyülködni. Az ázsiai trend sokkal jobban fest. Ez meg is mutatja, hogy az MS mennyit árt, a Sony pedig mennyit használ!

Spoiler
Akkor is, ha a japók inkább nintendóznak. CSAKASZENTSZONI!


Szerintem egyébként a túlzott és túl korai digitalizálódás, a túlpörgetettség és a funkcionalitás hajhászása is hozzájárul mindehhez. Attól függetlenül, hogy az IQ egy korlátozott hasznosságú mérőszám.

Szerk.: Persze éppen Nyugaton jellemző, hogy a bevándorlókat és csemetéiket sem tudják tökéletesen integrálni az oktatási rendszerbe, ez is torzíthat lefelé. Nálunk is kérdéses, hogy haladt-e annyit a cigányintegráció, mint amennyivel nőtt az arányuk a tanulók között. Társadalmilag és technológialag is új kihívások vannak, miközben a tanárállomány épül le. Sajnos nem csak nálunk :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2024.03.18. 15:01-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76302 2024.03.18. 14:54

Most csak azért az AMS2-t hoztam fel példának, mert erről tettem fel fejkamerás videót, hogy mekkora a különbség a kijelzőn látottakhoz, meg a játékből kijövő kép közuött. Mert a beállítás eredményét felvenni sem lehet, mert ezek posztprocessz dolgok, csak a hdmi-n jelenik meg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76303 2024.03.18. 15:08

Az mótvá, hogy szüneteltetik a PSVR2 gyártását, mert a kutyának se kell?
Avatar
Moby

Hozzászólás #76304 2024.03.18. 15:11

Elvben ez is nagyon királyul néz ki, csak a gyakorlatban nem akkora gáz, hogy széjjel lehet moddolni. Bár a kveszt lehet elakad, de a gyomortartalom benntartó kveszt az első, ahol a elvi állapotban elbukik a felhasználó :DD
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76305 2024.03.18. 15:19

Moby írta:Elvben ez is nagyon királyul néz ki, csak a gyakorlatban nem akkora gáz, hogy széjjel lehet moddolni. Bár a kveszt lehet elakad, de a gyomortartalom benntartó kveszt az első, ahol a elvi állapotban elbukik a felhasználó :DD
Kép
Gondoltak az OLED-mentesekre is. Mondjuk, az afro-csillagmezeikkel szemben kissé diszkriminatív.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76306 2024.03.18. 15:31

Zóanagyvarázsló írta:Attól függ, hol, Nyugaton csökken. A PISA-teszteken is látszik a csökkenés, igen, a finneknél is. Sajnos nem csak a magyar eredményeken van ok szörnyülködni. Az ázsiai trend sokkal jobban fest. Ez meg is mutatja, hogy az MS mennyit árt, a Sony pedig mennyit használ!

Spoiler
Akkor is, ha a japók inkább nintendóznak. CSAKASZENTSZONI!


Szerintem egyébként a túlzott és túl korai digitalizálódás, a túlpörgetettség és a funkcionalitás hajhászása is hozzájárul mindehhez. Attól függetlenül, hogy az IQ egy korlátozott hasznosságú mérőszám.

Szerk.: Persze éppen Nyugaton jellemző, hogy a bevándorlókat és csemetéiket sem tudják tökéletesen integrálni az oktatási rendszerbe, ez is torzíthat lefelé. Nálunk is kérdéses, hogy haladt-e annyit a cigányintegráció, mint amennyivel nőtt az arányuk a tanulók között. Társadalmilag és technológialag is új kihívások vannak, miközben a tanárállomány épül le. Sajnos nem csak nálunk :(
Igy van, iq meg eq is van tobbfele, meres is. De ezt en meres nelkul is erzem a tagabb kornyezetemben hogy van baj a toronyban hogy vannak ertelmi gondok. Figyelem zavar is sztenderd lett foleg a fiatalok koreben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76307 2024.03.18. 15:41

Micsu írta:Igy van, iq meg eq is van tobbfele, meres is. De ezt en meres nelkul is erzem a tagabb kornyezetemben hogy van baj a toronyban hogy vannak ertelmi gondok. Figyelem zavar is sztenderd lett foleg a fiatalok koreben.
Jaja, Tibet sem az már ami régen vót!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76308 2024.03.18. 17:01

benőmenő írta:Az mótvá, hogy szüneteltetik a PSVR2 gyártását, mert a kutyának se kell?
Nice! Az Xbox gyártást is leállították, már pár hetes hír.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76309 2024.03.18. 17:31

benőmenő írta:Az mótvá, hogy szüneteltetik a PSVR2 gyártását, mert a kutyának se kell?
A készülő PC-s supportja után nemtudom mennyire lehet meglepő a hír. Mondjuk tökre meghallgatnám az illetékesek magyarázatát arról, hogy ezt a határ szart mégis hogy gondolták eladni játékok nélkül :D Bár ez náluk nem akkora újdonság. Lásd még teljes PS Vita termékvonal, PSVR1, stb. Felvásárolták azt a firesprite nevű kutyaütőket, akik csináltak rá egy középszerszar címet, madj beszántották őket. Ettől megmegyarázhatatlanabb dolgot már csak a Bungie felvásárlásával csináltak. Aztán jött az autógyártás című ökörség, lassan azon sem csodálkoznék, ha a köv olimpián playstation színekben indulna egy csapat. Szal kb minden faszerdőben nagy lendülettel és tátott szájjal beszaladtak, aztán el is vesztek mindben. Kárt, hogy közben az nem jutott eszébe senkinek, hogy ha a sok elmebeteg baromság helyett a játékok készítésével foglalkoznának, akkor talán a PS5 legalább menne.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #76310 2024.03.18. 20:54

arty írta:nem egy befejezetlen fozs?? (értsd: trilogia már soselesz és ez egy félbehagyott fél-rész így?)
Nekem nagyon bejött az építészet, ahogy a középeurópai városból cyberpunkot csináltak. Prága nagyon jó választás volt szerintem.
Castle82

Hozzászólás #76311 2024.03.18. 22:26

Azért a modolást mint negativumot meg bugosabbá alakitást felhozni 2024-ben amikor a Nexus a fénykorát éli a modok mellett ott a bugreport és acommunity, és nem egy játékhoz már konkrétan modCSOMAGOK szedhetőek le 1 kattintással amik problémamentesen futnak...Kicsit nevetséges. Jobban mint az Nvidia fika - bár igy már meg se lepődök, még mindig ott tartunk hogy 1 millás 4090 (amikor 6kilóért szórták nemrég), aminek a szintjét talán majd a PS7 hozni is fogja de azért köpködni kell - pláne hogy fosba gyalázza az amd kártyákat minden létező tekintetben... Még ha 1 guriga is lenne az ára - ami már valami extrém verzió feleslegesen - 2 konzolgent lazán megugrik, de tudom szar mert envidija.... Egyébként érdekes se a CP77-ben nem szaladtam MOD miatti bugba 82db telepitett moddal, de a Starfieldben 54 moddal, de még a Skyrimben sem amihez modcsomaggal 250+ mod települt és konkrétan egy új játékot kaptam.....
Avatar
Botond

Hozzászólás #76312 2024.03.18. 23:58

Castle82 írta:Azért a modolást mint negativumot meg bugosabbá alakitást felhozni 2024-ben amikor a Nexus a fénykorát éli a modok mellett ott a bugreport és acommunity, és nem egy játékhoz már konkrétan modCSOMAGOK szedhetőek le 1 kattintással amik problémamentesen futnak...Kicsit nevetséges. Jobban mint az Nvidia fika - bár igy már meg se lepődök, még mindig ott tartunk hogy 1 millás 4090 (amikor 6kilóért szórták nemrég), aminek a szintjét talán majd a PS7 hozni is fogja de azért köpködni kell - pláne hogy fosba gyalázza az amd kártyákat minden létező tekintetben... Még ha 1 guriga is lenne az ára - ami már valami extrém verzió feleslegesen - 2 konzolgent lazán megugrik, de tudom szar mert envidija.... Egyébként érdekes se a CP77-ben nem szaladtam MOD miatti bugba 82db telepitett moddal, de a Starfieldben 54 moddal, de még a Skyrimben sem amihez modcsomaggal 250+ mod települt és konkrétan egy új játékot kaptam.....
Te végül melyik gyártók melyik hűtésű 4090eseit vetted meg?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76313 2024.03.19. 00:27

Botond írta:Te végül melyik gyártók melyik hűtésű 4090eseit vetted meg?
Miután bemutatta a vásárlást igazoló blokkot, engem az érdekelne, hogy mik azok a játékok amikkel ezt a 2 konzolgeneráció megugrását lehet jelen pillanatban élvezni rajta. Tehát amik majd PS7-en lesznek és most nincsenek a 180 ezer Ft -os csoffadt retró gépen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76314 2024.03.19. 07:32

DanielT írta:Miután bemutatta a vásárlást igazoló blokkot, engem az érdekelne, hogy mik azok a játékok amikkel ezt a 2 konzolgeneráció megugrását lehet jelen pillanatban élvezni rajta. Tehát amik majd PS7-en lesznek és most nincsenek a 180 ezer Ft -os csoffadt retró gépen.
Szerintem csalódott leszel, mert aki ennyire sikeres, hogy semmi pénz nem számít, annak maximum egy használtan vásárolt 3080as szokott lenni, de egy gtx1650 nonti szintű válasz se lepne meg a 4090es block (vagy blokkok, mert pénz nem számít!) helyett.
Lásd a leghangosabban az kelt ki az elbutulás teória mellett, hogy a környezetében mindenki látványosan hülye, aki tőmondatnál komplexebb dolgot nem tud befogadni se Nepálban, se Tibetben.
Hogy a YouTube szakértőket ne is mondjam, akik a tf paneles 50hz-es zsebtévén a ps3 képét a df elemzések mellett próbálják leképezni a valóságot, hogy az hogyan is nézhet ki, és odáig már el se jutnak, mint Moby hogy kurvajó a screenshot arról, hogy mi jut el a gpu hdmi/dp kimenetéig, de ha fejkamerával felveszed az eredményt, akkor azért tökre mást látsz. Ezt mondjuk jelképes tíz éve mondom nektek, de legalább Moby megérkezett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76315 2024.03.19. 11:28

DanielT írta:Miután bemutatta a vásárlást igazoló blokkot, engem az érdekelne, hogy mik azok a játékok amikkel ezt a 2 konzolgeneráció megugrását lehet jelen pillanatban élvezni rajta. Tehát amik majd PS7-en lesznek és most nincsenek a 180 ezer Ft -os csoffadt retró gépen.
Olyan nem nagyon van, de azért pl. a 3 nap múlva megjelenő Dragon's Dogma 2 egy normálisabb pc-n valszeg nem 24fps-el fog futni, mint ps5-ön. Ami azért nem hátrány :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76316 2024.03.19. 11:30

Moby írta:Olyan nem nagyon van, de azért pl. a 3 nap múlva megjelenő Dragon's Dogma 2 egy normálisabb pc-n valszeg nem 24fps-el fog futni, mint ps5-ön. Ami azért nem hátrány :idiota:
Cinematic élmény for president!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76317 2024.03.19. 11:32

Moby írta:Olyan nem nagyon van, de azért pl. a 3 nap múlva megjelenő Dragon's Dogma 2 egy normálisabb pc-n valszeg nem 24fps-el fog futni, mint ps5-ön. Ami azért nem hátrány :idiota:
Na csak jöjjön meg a PS5 Pro... Lesz itt sírás és videókártyák söprögetése a körúton! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76318 2024.03.19. 11:36

DanielT írta:Na csak jöjjön meg a PS5 Pro... Lesz itt sírás és videókártyák söprögetése a körúton! :nezze:
Ezen spec az sem fog sokat segíteni. A prockómockó miatt fut ilyen szégyenteljesen, az meg marad ugyanaz a pro-ban is, csak kap 10% herC emelést, ha igazak a pletykák, amik egyre igazabbnak tűnnek, legalábbis most már arról szólnak a hírek, hogy a sony belső vizsgálatot folytat a leak miatt. Szóval úgy tűnik tényleg valós a PSSR, meg az RDNA4, szóval gpu-ban tényleg fasza lehet a PRO. Csak a DD2 azon is kaka marad, vagyis lesz stabil 30frém a 24-ből, de ez már nem a gép hibája, hanem a fakezű japánoké.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76319 2024.03.19. 11:40

DanielT írta:Na csak jöjjön meg a PS5 Pro... Lesz itt sírás és videókártyák söprögetése a körúton! :nezze:
Azért mióta szinte ingyen van a 4090es, és nem csak dumában fingja ketté a radeonokat, hanem gyakorlatilag is, hiszen még a fiók vga is minden háztartásban a 4090es, szóval ez nem csak számháború, mint az űrutazás, hanem a mindennapok szerves része, azóta ez nem fenyeget.
Ps5 az ~10 teraflops, a pro az kb 4x-ezni fog a leakek szerint, az mifelénk 40, de kis jóindulattal legyen 45!
A senkiházi, kutyagyenge AMD a 7900xtx-el tud egy nevetséges 60ast, míg a szent nvidia, a minden fiók és asztali pc-ben ott levő 4090essel meg 80 fölött van. Teraflopsban.

Soká lesz még a leáldozása a pc-nek! Mondjuk, ha lenne olyan, akinek nincs otthon marokszám 4090ese, azoknak nem lennék a helyében, de Castle megmondta a tutit, hogy nincs ilyen, mióta szinte ingyen van!
És még a hajléktalanok is előrébb vannak a guberált 7900xtx-ekkel a ps5pronál! De ezt csak teoretikusan hozom ide, gyakorlatilag mindenkinek van 4090ese!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76320 2024.03.19. 11:48

Botond írta:Azért mióta szinte ingyen van a 4090es, és nem csak dumában fingja ketté a radeonokat, hanem gyakorlatilag is, hiszen még a fiók vga is minden háztartásban a 4090es, szóval ez nem csak számháború, mint az űrutazás, hanem a mindennapok szerves része, azóta ez nem fenyeget.
Ps5 az ~10 teraflops, a pro az kb 4x-ezni fog a leakek szerint, az mifelénk 40, de kis jóindulattal legyen 45!
A senkiházi, kutyagyenge AMD a 7900xtx-el tud egy nevetséges 60ast, míg a szent nvidia, a minden fiók és asztali pc-ben ott levő 4090essel meg 80 fölött van. Teraflopsban.

Soká lesz még a leáldozása a pc-nek! Mondjuk, ha lenne olyan, akinek nincs otthon marokszám 4090ese, azoknak nem lennék a helyében, de Castle megmondta a tutit, hogy nincs ilyen, mióta szinte ingyen van!
És még a hajléktalanok is előrébb vannak a guberált 7900xtx-ekkel a ps5pronál! De ezt csak teoretikusan hozom ide, gyakorlatilag mindenkinek van 4090ese!
Az RDNA3 óta adual issue miatt inkább kettővel kell osztani az amd-k valódi teljesítményét. Igaz ez a PRO-ra is, ami így 16,5 TFLOPS FP32-ben. Ezért mondják a másfélszeres teljesítménynövekedést mindenhol a PS5-höz képest (10,3 TFOPS).
Avatar
Moby

Hozzászólás #76321 2024.03.19. 11:58

naszal ez a PRO kb azt fogja tudni amit egy 7600XT, ami fonoman szólva sem a világ vége, de az RDNA4 miatt tudni fog normális minőségű ML alapú felskálázást, meg talán használhatóbb sebességű RT-t. Mármint mind a 3 sony játék, ami várhatóan majd megjelenik az életciklusában :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76322 2024.03.19. 12:02

Moby írta:naszal ez a PRO kb azt fogja tudni amit egy 7600XT, ami fonoman szólva sem a világ vége, de az RDNA4 miatt tudni fog normális minőségű ML alapú felskálázást, meg talán használhatóbb sebességű RT-t. Mármint mind a 3 sony játék, ami várhatóan majd megjelenik az életciklusában :banplz:
Hát azért az nem túl acélos lesz, de nyilván az ár ezt indokolja.
Összesen vagy három YouTube videó címet olvastam a témában, miközben görgettem tovább, azokban nagyon vártak a csodanégyszerezést!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #76323 2024.03.19. 12:12

Engem az érdekelne, hogy a pró után lesz-e még 60fps mód a hómlesz ps5 tulajok számára, vagy a fejlesztők hirtelen elfelejtenek majd optimalizálni. Mivel játékok hiányában így is alig nyúlok az ajtókitámasztó5-höz, ezért egyelőre nem sok értelmét látom majd megvenni prót, de azt a 0≤x≤3 (timed) gigaexet ami még megjelenik a következő 3-4 évben jó lenne 60fps-sel letolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76324 2024.03.19. 12:16

Botond írta:Hát azért az nem túl acélos lesz, de nyilván az ár ezt indokolja.
Összesen vagy három YouTube videó címet olvastam a témában, miközben görgettem tovább, azokban nagyon vártak a csodanégyszerezést!
Mikor nem vágta sarokba az ember a történelme során a józan észt, ha valahol felbukkant egy potens messiás? :banplz: A nyilvánvalóan nem létező csodák iránti szomjunk olthatatlan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76325 2024.03.19. 12:22

neoreg írta:Engem az érdekelne, hogy a pró után lesz-e még 60fps mód a hómlesz ps5 tulajok számára, vagy a fejlesztők hirtelen elfelejtenek majd optimalizálni. Mivel játékok hiányában így is alig nyúlok az ajtókitámasztó5-höz, ezért egyelőre nem sok értelmét látom majd megvenni prót, de azt a 0≤x≤3 (timed) gigaexet ami még megjelenik a következő 3-4 évben jó lenne 60fps-sel letolni.
A PS4 pro előtt is sokank fostak ettől, aztán marhára nem lett igazuk. Most sem lesz ez másként. Lesz egy eladott tizenmilliócska pro gép, de kiszolgálni továbbra is a sokaságot kell majd elsősorban.
Avatar
arty

Hozzászólás #76326 2024.03.19. 12:45

Moby írta:Sok játékban??? Na, most nem fogok nagyot kérni. Nem kell sok. elég EGYETLEN olyan játékot mondanod, ahol lehet színteliítettséget, kontrasztot, fényerőt, színárnyalatot állítani :D Mert a sok játék az úgy néz ki, hogy sok játékban lehet brightnesst állítani. Ennyi. Nálam egy random játék beállítsai az kb így néz ki, hogy ne legyen egy kimosott fakó sárga fos egy kalibrált kijelzőn:
Kép

Boosted mediának van egy adása ahol azt mutatja be, hogy az ultrarealisztikus videói mitől olyan kibaszott ultrarealisztikusak. Hint: attól, hogy befényeli magának nvidia driverből.
megnézem random párat: carmageddon, nfs rivals, fifa23, fhorizon4 - tényleg csak bruightness volt...... már amiben legalább az volt. és akkor megintcsak a kétféle értelmezés:
- tök jó, hiszen így a fejlesztő egy kényszerkalibrált kijelzőre álmodhatja meg a játékát, kvázi tudhatja a dashboard beállításokból h mit láthat vajon a paraszt otthon
- szar, mert a fejlesztő fakezü

nem vagyok teljesen releváns példa, de nekem utóbbiakból csak a resi2-nél jutott ki, ott éreztem igényt korrekcióra (és kvázi nem volt, TÉNY), ellenben másik 40 címben örülhettem, hogy semmivel nem kellett baszkódnom, azt kaptam, amit a devek megálmodtak (remélhetőleg :D ), nem tudtam elbaszni se magamnak (akinek erre van igénye, a tévéjén amugy van bőven opció rá!)

azé nem minden játék sztárfild......... és a pár rossz példa miatt nekem nem volna igényem per játék szétbaszni a 25 csuszkával a képernyőn látottakat.
valamit valamiért.
Avatar
arty

Hozzászólás #76327 2024.03.19. 12:57

Zóanagyvarázsló írta:Tehát ha valami ELVBEN lehetne jó is, akkor már nem zavar, hogy a GYAKORLATBAN fost zabálsz?

A HDR-nél mire gondolsz? Nálam a CX játék közben átkapcsol HDR-re, ki is írja, látszik is. Az asztal ettől nem megy HDR-ben, illetve egyszer (közel 3 év alat) valamiért nem kapcsolt ki, az nagyon zavaró volt, de egy reboot megoldotta.

A modok - ésszel használva - gyakran stabilabbá is teszik a játékokat. Bár nem kifejezetten látványmodokat szoktam használni, majd a RealRtCW megy együtt úgyis. GTA-kat is moddoltam (kontrollermodokat, valódi kocsikat, sebességkijelző, régen Imyke magyar modját is feltettem stb.), nem volt velük problémám.
biztos van amikor fost zabálok, de 1.) nem veszem észre 2.) lehet mégse zabálok fost túl gyakran és ezér' nem érzem a bajt

HDR-nél az MS dizájnra gondolok, miszerint HDR kapcsoló van, ami szerintük legyen mindig ON (így a játék HDR-t kap és .... és persze a desktopod is, BOCS!)
mivel a világ szerint ez nem volt jó, így lett gyártóspecifikus kapcsolhatóság nvidia és amd driverben is, amit használnak is játékok, ekkor valóban magától kapcsol a kijelződ, MS-t meg leszarják
a 1080am idején szoptam eleget a hdr-el, a radeonon most oké, de inkább csak azért érzem így, mert nem játszok pécén, ha mégis, akkor a hdr-t kb leszarom, mert .... mert valójában nem játszok akkor se, csak kipróbálok/megnézek valamit.
az egészet szvsz elkurta az MS és ha tegnaptól jó is lenne ez már, akkor is maradt egy rakat fosul megírt játék, aminek a gyártóspec kapcsolója vagy megy épp az aktuális winverzión/driververzión, vagy épp nem.... (pláne szegény intel gpu-sok! vagy kínaigpusok!)

Neked azért van csak jó tapasztalatod modokkal, mert sok bughalmod ezek mentették meg ;) Nekem utolsó mod emlékem az Aliens Coloniam Marine, amit elég használhatóra modltam, de ott is ugye az a helyzet, hogy nélküle TOTÁL értelmezhetetlen a játék, szal nem volt vesztenivaló. Assetto vagy előtte rfactor meg sok ujrainstallt ért meg a tökéletes modok miatt, nekem elsősorban ezek adják az ősélményt ;) És jah, majd az RtCW-vel alámerülünk a fosba (vagy felszállunk a mennybe), nagyon kíváncsi leszek rá, ha végre sorra kerül.
Avatar
arty

Hozzászólás #76328 2024.03.19. 13:12

Castle82 írta:Azért a modolást mint negativumot meg bugosabbá alakitást felhozni 2024-ben amikor a Nexus a fénykorát éli a modok mellett ott a bugreport és acommunity, és nem egy játékhoz már konkrétan modCSOMAGOK szedhetőek le 1 kattintással amik problémamentesen futnak...Kicsit nevetséges. Jobban mint az Nvidia fika - bár igy már meg se lepődök, még mindig ott tartunk hogy 1 millás 4090 (amikor 6kilóért szórták nemrég), aminek a szintjét talán majd a PS7 hozni is fogja de azért köpködni kell - pláne hogy fosba gyalázza az amd kártyákat minden létező tekintetben... Még ha 1 guriga is lenne az ára - ami már valami extrém verzió feleslegesen - 2 konzolgent lazán megugrik, de tudom szar mert envidija.... Egyébként érdekes se a CP77-ben nem szaladtam MOD miatti bugba 82db telepitett moddal, de a Starfieldben 54 moddal, de még a Skyrimben sem amihez modcsomaggal 250+ mod települt és konkrétan egy új játékot kaptam.....
Nem a modolás a negativum önmagában, hanem amivel járHAT. A szép grafikás yt videok mögött nincs ott a sokszor hosszú buglista, amivel ezek járnak. Engedjük el a rózsaszín ködöt. És oké, te végigtoltad mindkét játékot 120 moddal, gondok nélkül, én meg simán csak ... nem hiszek neked :D (de ha hinnék is - a te szerencséd kötelezően az én pécémen is megtörténne? naugye :P )

( teljesen tökmindegy hogy pontosan mennyiért megy most a 4090, a millás célzásommal a problémára utaltam, amivel a pöcés jelen küzd ... sőt, nekem az se gond, ha portbagyaláz minden áemdét az nvidia, ettől is csak neked lesz rosszabb, persze ahoz végletesen hülyének kell lenni, hogy ezt ne vedd észre :D én tényleg alig várom az 5-ös szériát, biztosan lesz lejjebb, szóval HAJRÁ! )
Avatar
arty

Hozzászólás #76329 2024.03.19. 13:18

Moby írta:A PS4 pro előtt is sokank fostak ettől, aztán marhára nem lett igazuk. Most sem lesz ez másként. Lesz egy eladott tizenmilliócska pro gép, de kiszolgálni továbbra is a sokaságot kell majd elsősorban.
... akiknek a 30frém is tökelég, ugyebár :( (nemtom van-e leakelt telemetry, hogy mennyien választanak a játékokban 30 ill 60 frém módot, de addig jó amíg nem tudom :( )

egyébként azzal se megyek sokra, ha lesz 60as módom, ilyen 720p-ről fsr-elt 1440-re...... sajna a 4090es pathtracelt graf mostmár a szint a fejekben (nálam is hatnak a videok, nyilván), valahol meg kell kötni a kompromisszumot a 2020-ban se világverő teknón :( modnjuk most vagyok a csúcson, épp a Bf5 szingli pörgött le, az még valós sok(?)PÉ volt, nem rekonstruált izé... és még van pár cím a tárban, ami már szép, de még jól fut és jól is néz ki (de legalábbis a ps3-as kitekintők után a FEJEMBEN jól néz ki :D )

az tény, h az nfsrivals előtt is kellett volna egy kitekintés, nemtom hány PÉ ez, de nem lehet tul sok.... bf5 után szembántó, pedig ugyan az a motor (fosbájt?)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2024.03.19. 13:25-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #76330 2024.03.19. 13:22

Moby írta:A készülő PC-s supportja után nemtudom mennyire lehet meglepő a hír. Mondjuk tökre meghallgatnám az illetékesek magyarázatát arról, hogy ezt a határ szart mégis hogy gondolták eladni játékok nélkül :D Bár ez náluk nem akkora újdonság. Lásd még teljes PS Vita termékvonal, PSVR1, stb. Felvásárolták azt a firesprite nevű kutyaütőket, akik csináltak rá egy középszerszar címet, madj beszántották őket. Ettől megmegyarázhatatlanabb dolgot már csak a Bungie felvásárlásával csináltak. Aztán jött az autógyártás című ökörség, lassan azon sem csodálkoznék, ha a köv olimpián playstation színekben indulna egy csapat. Szal kb minden faszerdőben nagy lendülettel és tátott szájjal beszaladtak, aztán el is vesztek mindben. Kárt, hogy közben az nem jutott eszébe senkinek, hogy ha a sok elmebeteg baromság helyett a játékok készítésével foglalkoznának, akkor talán a PS5 legalább menne.
amugy izgi lesz, hogyan oldják meg sonyék a pécét :) ha jól követem a helyzetet, szükség lesz hardveres dobozkára a pécés működéshez, ami nekem nem gond, ha nem lesz túl drága (cserébe nem kell kveszt3at vennem és facének eladnom a lelkem + nem streamelős gagyi lesz a képe!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #76331 2024.03.19. 13:25

arty írta:- tök jó, hiszen így a fejlesztő egy kényszerkalibrált kijelzőre álmodhatja meg a játékát, kvázi tudhatja a dashboard beállításokból h mit láthat vajon a paraszt otthon
Namost leszámítva a garázscégeket, a grafikusok, dizájnerek mindenhol kalibárlt kijelzőkön dolgoznak, hiszen máskülönben fingja nincs mit csinál. De a probléma nem ez. Az nagyon aranyos elképzelés, hogy a végén a művészeti vezetők kalibrálják be a látványt, csak ez a gyakorlatban kurvára nem igaz sajnos. Ez addig fontos a mai játékkészítésben, amíg a promóanyagokat kell kiadni. A végső produktum meg megjelenik moslékul, lógó béllel, ellenőrizetlenül, féleszűek által beállítva, és jóváhagyva. Ez az "ahogy a dev megolmodta" ez csodacuki, tök jót kuncogtam magamban :D Melyik devek lehettek ezek? Akiket a Turn10 felvesz 12 hónapos határozott idejű kontrakttal, vagy amelyiket éppen felvették a megjelenés előtt, hogy elvihesse a balhét? :D A kiadott produktumok jó ha 5 százaléka megy végbe valami normálisan szabályzott keretek között, ahol tényleg van minőségellenőrzés. A többi meg retek, ami neked megfelel a csúszkák nélkül is. Csak akkor nem azt kell beleálmondi ebbe, hogy kveszt baszódik szét, hanem azt, hogy neked erre nincs igényed, és zabálod a fost ((C) by Zó) :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76332 2024.03.19. 13:28

Bár lehet, hogy a DD2 is azért megy 24fps-el, mert a devek pont 24fps-en vizualizálták magukban a játékot, és így találták tökéletesnek a fejükben. Nem tudjuk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76333 2024.03.19. 13:28

Moby írta:Az RDNA3 óta adual issue miatt inkább kettővel kell osztani az amd-k valódi teljesítményét. Igaz ez a PRO-ra is, ami így 16,5 TFLOPS FP32-ben. Ezért mondják a másfélszeres teljesítménynövekedést mindenhol a PS5-höz képest (10,3 TFOPS).
a 4090 is tobb mint2x annyi tflops mint a 3080ti megis 60% gyorsabb jatekok alatt atlagosan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76334 2024.03.19. 13:29

arty írta:amugy izgi lesz, hogyan oldják meg sonyék a pécét :) ha jól követem a helyzetet, szükség lesz hardveres dobozkára a pécés működéshez, ami nekem nem gond, ha nem lesz túl drága (cserébe nem kell kveszt3at vennem és facének eladnom a lelkem + nem streamelős gagyi lesz a képe!)
Nem lesz más megoldás. A PSVR2 olyan szabványt használ, ami élt kb 3 évet, azóta dobta mindenki, és a vga-k egyetlen geenrációján kívül semmi más nem támogatja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76335 2024.03.19. 13:30

Micsu írta:a 4090 is tobb mint2x annyi tflops mint a 3080ti megis 60% gyorsabb jatekok alatt atlagosan.
Ebbe most nem mentem bele, mert a konzolok tekintetében nem releváns, De ja, nyilván ma már ebből is marketing lett. Már a számok sem a régiek :D


/meg azért nekik kevesebb a takargatnivalójuk, amíg egy 4070 super lehozza közel a 3090 telejsítményét 150 wattal kevesebből, addig tonképp még marketingelhetnek is. Az AMD egyelőre nem nagyon találja a hulladék fogyasztás ellenszerét.
Avatar
arty

Hozzászólás #76336 2024.03.19. 13:35

Moby írta:Namost leszámítva a garázscégeket, a grafikusok, dizájnerek mindenhol kalibárlt kijelzőkön dolgoznak, hiszen máskülönben fingja nincs mit csinál. De a probléma nem ez. Az nagyon aranyos elképzelés, hogy a végén a művészeti vezetők kalibrálják be a látványt, csak ez a gyakorlatban kurvára nem igaz sajnos. Ez addig fontos a mai játékkészítésben, amíg a promóanyagokat kell kiadni. A végső produktum meg megjelenik moslékul, lógó béllel, ellenőrizetlenül, féleszűek által beállítva, és jóváhagyva. Ez az "ahogy a dev megolmodta" ez csodacuki, tök jót kuncogtam magamban :D Melyik devek lehettek ezek? Akiket a Turn10 felvesz 12 hónapos határozott idejű kontrakttal, vagy amelyiket éppen felvették a megjelenés előtt, hogy elvihesse a balhét? :D A kiadott produktumok jó ha 5 százaléka megy végbe valami normálisan szabályzott keretek között, ahol tényleg van minőségellenőrzés. A többi meg retek, ami neked megfelel a csúszkák nélkül is. Csak akkor nem azt kell beleálmondi ebbe, hogy kveszt baszódik szét, hanem azt, hogy neked erre nincs igényed, és zabálod a fost ((C) by Zó) :D
bf5 nem volt fos ebben a tekintetben (az átvezetők hirtelen SDR-ben azért kicsapták a biztit....), de nem fos a rivals se, vagy épp a homefront2-doometernal duo, korábbról halo infinite (hdr-sdr más téma, ott sok a baj, de azt sima csúszkák-modok tippre nem oldanák meg, az valóban a kilógó bél szintje)

ellenpélda: a forza8 kontisztensen deszaturált mocsok és az is marad örökre szvsz. az ellen van mod pl? vagy javítható simán csak a csúszkákkal? (de erre is van konzolos lifehack: GT7 :D a t10 hatszor, 12hónapos kontraktorokkal nulláról újraíratott mocska meg ott rohadjon meg, ahol épp van... persze látok rá 7% esélyt, hogy évek alatt jön rá csodapecs, hiszen a car-progresszt is "kivették" mostmár :P )
Avatar
Moby

Hozzászólás #76337 2024.03.19. 13:44

arty írta:bf5 nem volt fos ebben a tekintetben (az átvezetők hirtelen SDR-ben azért kicsapták a biztit....), de nem fos a rivals se, vagy épp a homefront2-doometernal duo, korábbról halo infinite (hdr-sdr más téma, ott sok a baj, de azt sima csúszkák-modok tippre nem oldanák meg, az valóban a kilógó bél szintje)

ellenpélda: a forza8 kontisztensen deszaturált mocsok és az is marad örökre szvsz. az ellen van mod pl? vagy javítható simán csak a csúszkákkal? (de erre is van konzolos lifehack: GT7 :D a t10 hatszor, 12hónapos kontraktorokkal nulláról újraíratott mocska meg ott rohadjon meg, ahol épp van... persze látok rá 7% esélyt, hogy évek alatt jön rá csodapecs, hiszen a car-progresszt is "kivették" mostmár :P )
Sok olyan van, ami nem szélsőségesen fos, de javítani szinte mindenen lehet. Persze, meg lehet ezt a tévén meg a monitoron is oldani, csak az nem fogja neked lementeni játékprofilba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76338 2024.03.19. 13:48

Az utóbbi 10 évből talán egy olyan játékot tudok mondani, ahol különös gondosággal figyeltek a fényelésre, és tökéletesre csiszolták, és már alig lehett volna javítani: a DriveClub. Az nem a baszó esőeffekt miatt volt világmegbaszó vizuálisan, hanem mert volt valaki, azt azt mondta ott, hogy most akkor ebbe sok órát beleölünk, hogy úgy legyen a fényelés bekalibrálva, hogy besírjanak a játékosok, és volt hozzá tehetsége is. Amit az tudott gyárilag, kb azt tudja a egy végtelenségik tökéletesre moddolt AssettoCorsa.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76339 2024.03.19. 15:59

Moby írta:Namost leszámítva a garázscégeket, a grafikusok, dizájnerek mindenhol kalibárlt kijelzőkön dolgoznak, hiszen máskülönben fingja nincs mit csinál. De a probléma nem ez. Az nagyon aranyos elképzelés, hogy a végén a művészeti vezetők kalibrálják be a látványt, csak ez a gyakorlatban kurvára nem igaz sajnos. Ez addig fontos a mai játékkészítésben, amíg a promóanyagokat kell kiadni. A végső produktum meg megjelenik moslékul, lógó béllel, ellenőrizetlenül, féleszűek által beállítva, és jóváhagyva. Ez az "ahogy a dev megolmodta" ez csodacuki, tök jót kuncogtam magamban :D Melyik devek lehettek ezek? Akiket a Turn10 felvesz 12 hónapos határozott idejű kontrakttal, vagy amelyiket éppen felvették a megjelenés előtt, hogy elvihesse a balhét? :D A kiadott produktumok jó ha 5 százaléka megy végbe valami normálisan szabályzott keretek között, ahol tényleg van minőségellenőrzés. A többi meg retek, ami neked megfelel a csúszkák nélkül is. Csak akkor nem azt kell beleálmondi ebbe, hogy kveszt baszódik szét, hanem azt, hogy neked erre nincs igényed, és zabálod a fost ((C) by Zó) :D
Na például szerintem egyetlen Sony címet nem tudsz mondani, amivel ilyen téren gond lenne, sőt ők a referencia az iparágban.
Avatar
arty

Hozzászólás #76340 2024.03.19. 16:01

Moby írta:Sok olyan van, ami nem szélsőségesen fos, de javítani szinte mindenen lehet. Persze, meg lehet ezt a tévén meg a monitoron is oldani, csak az nem fogja neked lementeni játékprofilba.
de az a "javított" az a TE általad preferált lesz, nem egy objektíven jobb/nem a készitők által elképzelt... tehát amit te "nem zavaróan fos"-nak titulálsz (közmegegyezésileg fosok, példaként: forza8-resi2remake-starfield-stb) az szimplán csak.... jó! ;) nincs mit javítani rajtuk VAGY ez innen erősen hitvita/szubjektív vélemény/izlés, stb...

az nfs rivals egy fossáprocesszált undormány sok-sok-sok pillanatában (máskor meg egész szép), ezt csuszkákkal nem tudnád megoldani, mert nem konstans szar.
moddal talán, de valószínűbb h a végeredmény egy inkonzisztens mocsok lenne, ami máskor lenne fos, mint az origi, de időnként annak is kilógna a bele :)
anno az eredeti Grid-et csak modolva voltam hajlandó játszani, még a főkveszt se akadt be tőle (pár ujratelepitésbe azért belekerült), de ott is a városi pályák lettek igazán jók a hugyfilter minuszolástól, pár racetrak meg talán hátrányára változott.
Dirt ugyanez, bloom leszedés mellett nézhetőbb is volt, meg nemis... (mondjuk mindkét korai codemasters cucc olyan brutál postprocesszált, h nem is csoda) -> mindkettőt szvsz csak az oldotta volna meg, ha a gyártó nem izlésficamos kretén.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76341 2024.03.19. 16:22

DanielT írta:Na például szerintem egyetlen Sony címet nem tudsz mondani, amivel ilyen téren gond lenne, sőt ők a referencia az iparágban.
Ez így van, de maga a probléma nem szoftverszintű, hanem platformszintű. Arra meg kevesen tartanak konzolt, hogy csak exkluzívok menjenek rajta, pláne manapság, amikor ez a kifejezés gyakorlatilag értelmét vesztette.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76342 2024.03.19. 16:25

arty írta:de az a "javított" az a TE általad preferált lesz, nem egy objektíven jobb
És ha úgyhagyom, akkor objektíven jobb? :D Egyébként de, még objektíven is jobb lesz, ha ezt olyan értelmezésben használjuk, hogy mondjuk realisztikusabb lesz egy kicsit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76343 2024.03.19. 16:27

Egyébként ez a sony játékokra is igaz VOLT, amennyit eddig láttam szopókember kettőből, nekem zavaróan húgysárga volt. Szerintem ezek is mennek el parasztba rendesen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76344 2024.03.19. 19:08

phpBB [media]

A kommentek között megbújt a PS5pro kapcsán felmerülő leglényegesebb kérdés:
"Does this mean I now own a PS5 Amateur?" :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76345 2024.03.19. 20:07

Botond írta:"Does this mean I now own a PS5 Amateur?" :banplz:
:taps: :taps: :taps: :buck: :hehe: :nevetes2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #76346 2024.03.19. 20:34

Moby írta:Egyébként ez a sony játékokra is igaz VOLT, amennyit eddig láttam szopókember kettőből, nekem zavaróan húgysárga volt. Szerintem ezek is mennek el parasztba rendesen.
Félve szólok hozzá a témához, de nem lehet hogy automatikuson maradt a Windows beállításokban az éjszakai kék filter és azért sárgul minden?! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76347 2024.03.19. 21:17

A kérdés csak az, hogy Moby után kinek lesz leggyorsabban Pro -ja? :miaz: Én nagyon rajta leszek a témán. :phone:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76348 2024.03.19. 22:30

EU Február: Top 3-ból 2 friss és ropogós PS5 Amatőr exkluzív és/vagy Sony cím, a többi a szokásos drogos trash.

Hardware
#1 PS5 -2% yoy
#2 NSW -17% yoy
#3 X|S -47% yoy

PS5: 240K
NSW: 100K
XBS: 30K

Software
#1 Helldivers 2
#2 FC 24
#3 FF VII Rebirth
#4 GTA V
#5 COD MW 3
Avatar
Moby

Hozzászólás #76349 2024.03.19. 23:13

DanielT írta:A kérdés csak az, hogy Moby után kinek lesz leggyorsabban Pro -ja? :miaz: Én nagyon rajta leszek a témán. :phone:
Szerintem nem lesz bony beszerezned. A PSVR2-vel már annyira beégtek a scalperek, hogy csodálkoznék, ha erre rárepülnének.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76350 2024.03.20. 08:06

Moby írta:Szerintem nem lesz bony beszerezned. A PSVR2-vel már annyira beégtek a scalperek, hogy csodálkoznék, ha erre rárepülnének.
Na hát ez olyan mintha azt mondanád, hogy az örök élet elixírért nem fognak tolongani, mert legutóbb a kalapáccsal heréncsapás se volt már annyira népszerű.... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76351 2024.03.20. 08:19

DanielT írta:Na hát ez olyan mintha azt mondanád, hogy az örök élet elixírért nem fognak tolongani, mert legutóbb a kalapáccsal heréncsapás se volt már annyira népszerű.... :banplz:
PS5-ért sincs már sorbanállás, ezért sem lesz. PS4 pro anno sem volt egy kapós cucc, Valami 14 millió ment el belőle összvissz, 5 eladott ps4-ből 1 volt pro. És akkor még voltak rá játékok is :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76352 2024.03.20. 08:22

Moby írta:PS5-ért sincs már sorbanállás, ezért sem lesz. PS4 pro anno sem volt egy kapós cucc, Valami 14 millió ment el belőle összvissz, 5 eladott ps4-ből 1 volt pro. És akkor még voltak rá játékok is :)
Percenként 100 milliót fognak belőle eladni ahogy kijön a GTA VI és a sok 4090 tulajdonos megunja a Cyberpunk brightness csúszkák basztatását... :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76353 2024.03.20. 08:23

DanielT írta:Percenként 100 milliót fognak belőle eladni ahogy kijön a GTA VI és a sok 4090 tulajdonos megunja a Cyberpunk brightness csúszkák basztatását... :nezze:
Ó hogyne :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #76354 2024.03.20. 10:08

DanielT írta:Percenként 100 milliót fognak belőle eladni ahogy kijön a GTA VI és a sok 4090 tulajdonos megunja a Cyberpunk brightness csúszkák basztatását... :nezze:
Lesz a fortnitera vajon ps5pro patch? CODra? Minecraftra? Apex legendre?
Ugye ezek voltak a most played játékok ps5ön a múlt hónapban, szóval ezek a relevánsak. Ja, igen, Sony cím is fért a top10, a helldivers2 pont 10., ami derék mert így csak két játék előzte be, amiket személyesen Fíl programozott tökéletesre!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76355 2024.03.20. 10:32

Botond írta:Lesz a fortnitera vajon ps5pro patch? CODra? Minecraftra? Apex legendre?
Ugye ezek voltak a most played játékok ps5ön a múlt hónapban, szóval ezek a relevánsak. Ja, igen, Sony cím is fért a top10, a helldivers2 pont 10., ami derék mert így csak két játék előzte be, amiket személyesen Fíl programozott tökéletesre!
Majd akkor hozd szóba ezeket a F2P fosokat, amikor te is nyomod velük. Mint én a Helldiverssel, vagy az FF VII - tel fogom. :ejnye1:
Avatar
arty

Hozzászólás #76356 2024.03.20. 13:40

Moby írta:És ha úgyhagyom, akkor objektíven jobb? :D Egyébként de, még objektíven is jobb lesz, ha ezt olyan értelmezésben használjuk, hogy mondjuk realisztikusabb lesz egy kicsit.
MÁS lesz.
Ráadásul egy sima sédermod vagy a csuszka fixen átállítja a "fényelést", ami lesz amikor szarabb lesz az "alapanyagtól függően", mint az eredeti (ha a "realisztikus" = jobb), SZIGORUAN ELVBEN.

Mindenesetre tegnap a Remnant1ben is felfeldeztem, hogy csak brightness csúszka van... NYILVÁN nem minden pálya az én izlésem szerint volt "fényelve", de hogy per pálya huzigáljam a csiszkát? És szerintem te sem tennéd.... (minden pálya a hangulatának megfelelően színezett, bármiféle realizmusra törekvés nélkül, elvégre fullfantazi az egész játék... mint a legtöbb játék).

Namindegy, túlbeszéltük, huzigáld :D Én hozzá nem nyúlok semmihez, még pöcén se - a forzát-sztárifieldet meg kerülöm/pótlom mással, amíg tudom ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #76357 2024.03.20. 13:45

DanielT írta:A kérdés csak az, hogy Moby után kinek lesz leggyorsabban Pro -ja? :miaz: Én nagyon rajta leszek a témán. :phone:
Nem vetem el a lehetőséget. Ár/elérhetőség kérdése is lesz (karácsony = drágaság :( ), ill tényleg jó volna vizuális érveket is látni, hogy ez ANNNNYIRA jó lesz.

Nekem fáj, hogy nem mondjuk 2026-ban jött inkább egy lemezes PS6 még, amivel kihúzhattam volna sirdogálva egy 8-10 évet.
Így most garantált a PS6 2028+ és addigra jóeséllyel vége a lemezesdinek :( Ráadásul hogy fogja a 2028as gép NÉGYSZEREZNI a ps5prót póvában? Sehogy.
MEGINT alig lesz fejlődés. A PS5 talán megint fél genen át visszafogja a baszó játékokat, satöbbi satöbbi :(

És szokás szerint a niché pécé (4080-4090+) hajszolja a konzolgémeket a rohadásba (720p+FSR FTW!).
Meh.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76358 2024.03.20. 14:23

arty írta:Nem vetem el a lehetőséget. Ár/elérhetőség kérdése is lesz (karácsony = drágaság :( ), ill tényleg jó volna vizuális érveket is látni, hogy ez ANNNNYIRA jó lesz.

Nekem fáj, hogy nem mondjuk 2026-ban jött inkább egy lemezes PS6 még, amivel kihúzhattam volna sirdogálva egy 8-10 évet.
Így most garantált a PS6 2028+ és addigra jóeséllyel vége a lemezesdinek :( Ráadásul hogy fogja a 2028as gép NÉGYSZEREZNI a ps5prót póvában? Sehogy.
MEGINT alig lesz fejlődés. A PS5 talán megint fél genen át visszafogja a baszó játékokat, satöbbi satöbbi :(

És szokás szerint a niché pécé (4080-4090+) hajszolja a konzolgémeket a rohadásba (720p+FSR FTW!).
Meh.
Relaxálj, jó lesz. A PSSR über felskálázó már önmagában nagyon klasszul hangzik a mostani FSR - hoz képest, más meg nem is nagyon hiányzik egyébként szerintem, nagyon kevés kivétellel most is jól néznek ki és jól is futnak a zsémek. A fakézzel nincs mit kezdeni, lehet őket ingyen skippelni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76359 2024.03.20. 15:12

DanielT írta:A kérdés csak az, hogy Moby után kinek lesz leggyorsabban Pro -ja? :miaz: Én nagyon rajta leszek a témán. :phone:
Nekem most van egy pénznyelős projekt, szóval nemhogy Prő netflixasinám nem lesz, de még PC upgrade sem valószínű.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76360 2024.03.20. 15:18

benőmenő írta:Nekem most van egy pénznyelős projekt, szóval nemhogy Prő netflixasinám nem lesz, de még PC upgrade sem valószínű.
Cseréld csúnyára a csini csajt, azt olcsóbb és akkor mehet az upgrade! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76361 2024.03.20. 16:25

Mennyi lehetett volna 60fps-el? :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76362 2024.03.20. 16:51

Moby írta:Mennyi lehetett volna 60fps-el? :D
Kép
Ez komoly. A nyomorult japánok.... FF7, most 2 héttel utána ez, tényleg senkiháziak kezében van a zséming!

Viszont megnéztem ennek az első részét, hát az valami BORZALOM, ahogy kinézett, utána az újba is belepillantottam és nem kívántam rá arra se...
Avatar
Moby

Hozzászólás #76363 2024.03.20. 16:56

DanielT írta:Ez komoly. A nyomorult japánok.... FF7, most 2 héttel utána ez, tényleg senkiháziak kezében van a zséming!

Viszont megnéztem ennek az első részét, hát az valami BORZALOM, ahogy kinézett, utána az újba is belepillantottam és nem kívántam rá arra se...
Az talán zavaróbb, hogy az animációkon nyom nélkül telt el az elmúlt 12 év náluk :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76365 2024.03.20. 17:35

Már csak az a kérdés össze lehet-e majd kötni négyet-ötöt majd clusterbe. Azon talán meglesz a 30 is!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76366 2024.03.20. 17:52

Botond írta:Cseréld csúnyára a csini csajt, azt olcsóbb és akkor mehet az upgrade! :banplz:
Elég hülyén hangzana, hogy most hozza a posta a mérőeszközt hozzá, ha erről penne szó! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76367 2024.03.20. 17:57

Moby írta:Már csak az a kérdés össze lehet-e majd kötni négyet-ötöt majd clusterbe. Azon talán meglesz a 30 is!
Version tuti megoldaná... Ha még mond nektek ez a név valamit...
Avatar
Moby

Hozzászólás #76368 2024.03.20. 18:14

DanielT írta:Version tuti megoldaná... Ha még mond nektek ez a név valamit...
Hogyne mondana. Szerintem még mindig a ps2-es játékán dolgozik :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76369 2024.03.20. 19:28

Na tessék, a PC frém problémákat ISZONYATOSAN VIZSGÁLJÁK MAJD, konzolon meg ezek szerint tökéletes.

Responding to a query about frame rate problems from IGN, Capcom said in a statement that performance issues on PC may be linked to the heavy amount of CPU demanded from NPCs in the game.

"We are looking into ways to improve performance in the future."
Avatar
Moby

Hozzászólás #76370 2024.03.20. 19:56

DanielT írta:Na tessék, a PC frém problémákat ISZONYATOSAN VIZSGÁLJÁK MAJD, konzolon meg ezek szerint tökéletes.

Responding to a query about frame rate problems from IGN, Capcom said in a statement that performance issues on PC may be linked to the heavy amount of CPU demanded from NPCs in the game.

"We are looking into ways to improve performance in the future."
ONTJÁK magukból a minőséget a japók! Mindjárt jön a másik csoda, a Ronin! Na majd az! :idiota:

De szerintem erre mind 11/10-et kellene adni. Nem értem mi faszkodnak ilyen 9/10-ekkel. Csak akkor nem, ha csöcs meg segg is van benne, mert akkor 101/10-ről indul! :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”