A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #75811 2024.02.08. 09:28

Amúgy szurkolok ennek a pletykagyárnak, hogy még tartsanak ki egy darabig, hátha eléri a használs SS ára az ötvenezret. Vennék egyet-egyet a kölköknek, játszanak azokon a saját szobájukban inkább robloxot meg minecraftot :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75812 2024.02.08. 09:37

Moby írta:A mindenttakaráshoz egy playstation pont annyira felesleges, mint egy xbox. Hiszen ők is kiadnak mindent pécére. Vagy inkább semmit, kb azt adnak ki, de ha kiadnának valamit, azt kiadnák pécére is :D Ha meg valaki a pc mellett valamilyen nagykonzolt akar tartani mondjuk shaderstutter elkerülésére, annak jobb deal egy xbox, mert olcsóbb, és sok nagyságrenddel olcsóbban meg lehet rá venni a játékokat. Eladásban sikeres a playstation, működik a marketing, de egy multiplatformosnak jelenleg a legfeleslegesebb gép a piacon. Pontosan ez történt nálam is vele. Nem ment, mert nem volt minek menjen (abban az időszakban sem, amikor még játszottam). Nem azért, mert szándékosan nem kapcsoltam be, vagy bármilyen bajom lett volna vele. Nem volt rá OK.
Konzol. Meg a GTA VI nál majd tárgyalunk...
Avatar
Moby

Hozzászólás #75813 2024.02.08. 09:49

DanielT írta:Konzol. Meg a GTA VI nál majd tárgyalunk...
Miről? :fejvakaras: Hogy pécére később jelenik meg? Hallatlan. Ezt a day1 vásárlást ma már csak a gyereknek lehet eladni, akik szülők pénzét költik. Nagyrészt őket szokás lehuzogatni a prealpha állapotú, megvágott tartalmakkal, de szerintem ők is hamar megtanulják, hogy ezzel csak a drogosokat lehet sakkban tartani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75814 2024.02.08. 09:56

Moby írta:Miről? :fejvakaras: Hogy pécére később jelenik meg? Hallatlan. Ezt a day1 vásárlást ma már csak a gyereknek lehet eladni, akik szülők pénzét költik. Nagyrészt őket szokás lehuzogatni a prealpha állapotú, megvágott tartalmakkal, de szerintem ők is hamar megtanulják, hogy ezzel csak a drogosokat lehet sakkban tartani.
GTA5nél is azok voltak a szerencsés, sikeres, és anyagilag jól megalapozott, stabil életet élő emberek, akik ps3on tolhatták day1, nem azok a lúzerbalfaszok, akik rá x évre 4k@ultra@120 frémmel és HDR-el!
Ugyanígy lesz a GTA6 is, meglásd! A történelem ismétli önmagát!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75815 2024.02.08. 09:59

Botond írta:GTA5nél is azok voltak a szerencsés, sikeres, és anyagilag jól megalapozott, stabil életet élő emberek, akik ps3on tolhatták day1, nem azok a lúzerbalfaszok, akik rá x évre 4k@ultra@120 frémmel és HDR-el!
Ugyanígy lesz a GTA6 is, meglásd! A történelem ismétli önmagát!
A világ változik, semmi nem állandó. A GTA V például egy sikeres Microsoft konzolra jelent meg először az életciklusa végén, undorító minőségben, mert erre volt predesztinálva technikailag.

A GTA VI nem ilyen körülmények között érkezik majd vélhetően. A sikeres MS konzolt például biztosan kihúzhatjuk a képletből.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75816 2024.02.08. 10:07

Még megvenni hagyján, mert mindenki azt vesz, amit akar, de ki mer ma day1 játszani egy játékkal? Patchek, amik hazabasszák a mentéseket, kivágott tartalmak, megváltoztatott endingek, általános hulladék minőség. Kinek van erre ingerenciája? A day1 nem érv, hanem szitokszó. A legkvesebb tartalmat, a legszarabb minőségben, a legdrágábban megvásárolva szinonímája. Az utolsó day1 játékom a Returnal volt. Azóta siratom, hogy nem vártam meg a pc-s verzát, ami játszhatóságban össze sem lehet hasonlítani azzal, amit én láttam. És aztán belekerült a mentés is, meg a jóég tudja mi. És nem ment fel az sem, hogy akkor még nem lehet tudnim, hogy a szotyi hozzádörgölőzik a pécéhez is. Egyszerűen csak nem kellett volna játszani vele akkor. Ezket az állatságokat ma már kerülni kell. Vagy legalábbis célszerű.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75817 2024.02.08. 10:19

DanielT írta:Vártam már a pc stratégiai érvet. :puszis: Majd biztos jelenik meg együtt a GTA VI - tal is egy napon, hogy segítse átvészelni a várakozást a népnek. :banplz:
Nemcsak stratégiákat írtam, és azok között is vannak nagy nevek a Szent Metacritic szerint is, ahogy sikeresek is. Vannak jobbak, elismertebbek, melyek nem jutnak el konzolokra, vagy csak késve inferior formában. De a a tavalyi csodájának kikiáltott BG3-nak is a taktikai rész az egyik felszopott erőssége, írtad, hogy konzolon akkor (?) még vállalhatatlan volt. A Desperados 3-ra csorgattad a nyálad, aztán eldobtad, mert konzolos irányítással játszhatatlannak találtad. (A Mutant Year Zero viszont 10/10 lett nálad, az kifejezetten működik kontrollerrel, de PC-s szemszögből olyan, mint a NES-es, SNES-es Mega Drive-os platformerek és egyéb sidescrolling csodák többnyire ócskább PC-s megflelői voltak).

Amúgy meg a konzolokon is mindig nekifutottak ezeknek, mert nem annyira marginális zsáner ez még mindig. Régen is volt WC2, SC, Civilization, AoE stb. konzolra (kevésbé régen XCOM, Gears Tactics), csak többnyire gyengébb változatok. A saját konzolos dolgok sem sikertelenek vagy érdektelenek, lásd Mario vs Rabbids, Pikmin, Ogre széria, Final Fantasy Tactics, vagyis az sRPG-k tömege (marokkonzolokon gyakorlatilag húzóágazat voltak). A Sony volt gyenge ezen a vonalon mindig a third-partyt leszámítva, de a műfaj(ok) sötét érájában azért a Sega megszánta őket a körülrajongott Valkyria Chroniclesszel.

A lényeg, hogy - műfajtól nem függetlenül - a mezőny sok értékesebb darabjához vagy eleve muszáj a PC, vagy az a legideálisabb (konkrét játékhoz), vagy az a legideálisabb (mindentfedőként általában). Ez szimpla tény. Azt bőven elhiszem, hogy neked és sok más játékosnak ez nem kell (bár az alkalmi fellángolások, nyálcsorgatások lásd fentebb, azért azt mutatják, lehetne ez máshogy is, csak más műfajokba nőttél bele), de az én szemszögemből a PS3 és az XSX is nevetséges mindentfedő gépnek, ahogy a történelem bármelyik valaha volt konzolja is az lenne. Ettől régen a PC is elég messze állt, de annak idején annyi műfajkitaláló vagy egyedi cucc jött mindenre (mert páran a garázsban összedobták a klasszikusokat), hogy ezt bármelyik platformon jobban is ellentételezte. A PS-t számomra pont az tenné értékesebbé, ha lenne annyira Play Anywhere, mint a Box. Egy alternatív vas jól jönne, de ehhez a mai exkluzívok kevesek.

A GTA VI meg nyilván robbantani fog, remélem, frankó lesz, de a késése marhára nem izgat. A IV-et, V-öt se telepítettem még soha, pontosabban az SA óta semmi újabbat. Meg hát XSX-en akár játszhatnám is day1, ha akarnám. A PC-s teljesítmény és a modok miatt sem hiszem, hogy konzolon fogom peferálni, ha odajutok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75818 2024.02.08. 10:23

Moby írta:Még megvenni hagyján, mert mindenki azt vesz, amit akar, de ki mer ma day1 játszani egy játékkal? Patchek, amik hazabasszák a mentéseket, kivágott tartalmak, megváltoztatott endingek, általános hulladék minőség. Kinek van erre ingerenciája? A day1 nem érv, hanem szitokszó. A legkvesebb tartalmat, a legszarabb minőségben, a legdrágábban megvásárolva szinonímája. Az utolsó day1 játékom a Returnal volt. Azóta siratom, hogy nem vártam meg a pc-s verzát, ami játszhatóságban össze sem lehet hasonlítani azzal, amit én láttam. És aztán belekerült a mentés is, meg a jóég tudja mi. És nem ment fel az sem, hogy akkor még nem lehet tudnim, hogy a szotyi hozzádörgölőzik a pécéhez is. Egyszerűen csak nem kellett volna játszani vele akkor. Ezket az állatságokat ma már kerülni kell. Vagy legalábbis célszerű.
Megvenni lehet értelme, mert időnként vannak jó előrendelési akciók, a daykevés vásárlás ilyen szempontból kellemetlenebb, a rivjúk, játékosvélemények indokolhatják csak. A daysok persze előnyösebb a legtöbb szempontból, de van rá példa, hogy idővel kiszedik, átalakítják annyira a tartalmat, hogy lehetett értelme hamarabb beleugrani. (Bár Steamen vissza lehet térni bizonyos más verziókra, GOG-on meg gyakorlatilag bármelyikre, plusz modok.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75819 2024.02.08. 10:25

DanielT írta:A friendly fire és minden hasonló nehezítés, ami odafigyelést és ügyességet kíván az nálam pozitívum.
Ja, a friendly fire jó dolog. Lehet, hogy a Quake 2-ben többet frageltük egymást, mint az ellenséget vele, de poén volt. Meg másban is. Legalábbis artyval egyértelműen pártolni szoktuk, Botond, aki vonakodik tőle. Nem értjük, miért :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75820 2024.02.08. 11:48

Moby írta:Még megvenni hagyján, mert mindenki azt vesz, amit akar, de ki mer ma day1 játszani egy játékkal? Patchek, amik hazabasszák a mentéseket, kivágott tartalmak, megváltoztatott endingek, általános hulladék minőség. Kinek van erre ingerenciája? A day1 nem érv, hanem szitokszó. A legkvesebb tartalmat, a legszarabb minőségben, a legdrágábban megvásárolva szinonímája. Az utolsó day1 játékom a Returnal volt. Azóta siratom, hogy nem vártam meg a pc-s verzát, ami játszhatóságban össze sem lehet hasonlítani azzal, amit én láttam. És aztán belekerült a mentés is, meg a jóég tudja mi. És nem ment fel az sem, hogy akkor még nem lehet tudnim, hogy a szotyi hozzádörgölőzik a pécéhez is. Egyszerűen csak nem kellett volna játszani vele akkor. Ezket az állatságokat ma már kerülni kell. Vagy legalábbis célszerű.
A Day1 valóban pokol. Objektíven az elérhető legszarabb minőséget kapja az ember a legdrágábban. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: Persze azért itt is vannak kategóriák és szintek, mert valahol ez a Redfall-t jelenti, valahol meg mondjuk a kedvenc TLOU2-dat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75821 2024.02.08. 12:58

DanielT írta:A Day1 valóban pokol. Objektíven az elérhető legszarabb minőséget kapja az ember a legdrágábban. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: Persze azért itt is vannak kategóriák és szintek, mert valahol ez a Redfall-t jelenti, valahol meg mondjuk a kedvenc TLOU2-dat.
Vettem én már a sonynól is sajnos Call of the Mountaint, bár ne tettem volna. Csak míg az egyiknél van valami refund pollicy (amit úgysem veszek igénybe, soha nem adok pénzt NEKIK játékért), a másiknál a jól ismert kapjátokbeafaszom policy van. A TLOU2-2 pont úgy sem bántam, hogy nem szeretem azt a játékot máig, csakhát a sonynval ez van. A mával már nem lehet takarózni, csak azzal ami 2020 előtt volt. A ma az olyan, hogy jobb 1, de inkább két évet vbárni, hogy mi történik a játékkal. Mindenhol, mindenkinél. Nem követtem, de tutter, hogy a szopókember kettőhöz is jön feszt a tartalom, meg a kiegek, meg a lófasz tudja mik, és olvastam megjelenéskor voltak ám bugok. Dehát ma már miben nincsenek megjelenéskor. A jó játék meg a szar között annyi a különbség, hogyx a jót érdemes később behúzni, amikor már megérett, a szart meg akkor sem. Bár van nagyon kevés példa arra, hogy idővel még azokat is kijavítják. Sajnos nem ez a jellemző.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75822 2024.02.08. 13:09

LOL. Rákerestem.
Naszal értem én, csakhát nem. Ők sem. Meg más sem. Egykutyafasza mind. A day1 játék a dorogosok szórakozása.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75823 2024.02.08. 13:11

Moby írta:LOL. Rákerestem.
Naszal értem én, csakhát nem. Ők sem. Meg más sem. Egykutyafasza mind. A day1 játék a dorogosok szórakozása.
Nem. A Spider 2 nem egy tákolt genny, amit használhatóra kell pofozni. Semmi baja nem volt releasekor, most meg beletesznek plusz dolgokat, amit leszarhatnának.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75824 2024.02.08. 13:19

DanielT írta:Nem. A Spider 2 nem egy tákolt genny, amit használhatóra kell pofozni. Semmi baja nem volt releasekor, most meg beletesznek plusz dolgokat, amit leszarhatnának.
Csak valamiért nem tudják leszarni, mert "highly requested" :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75825 2024.02.08. 13:30

Moby írta:Csak valamiért nem tudják leszarni, mert "highly requested" :D
Kurvára le tudnak mindent szarni, ami nem bug. A játék kész volt, kiváló állapotban a megjelenésre. Most beletesznek new game+ -t, meg választható napszakot, hasonló apróságokat, mert jó fejek és nem szarják pofán a vásárlóikat, ha van rá lehetőségük. Ne keverjük már ide, hogy valami egy használhatatlan mocsok releasekor, meg ezt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75826 2024.02.08. 13:47

DanielT írta:Kurvára le tudnak mindent szarni, ami nem bug. A játék kész volt, kiváló állapotban a megjelenésre. Most beletesznek new game+ -t, meg választható napszakot, hasonló apróságokat, mert jó fejek és nem szarják pofán a vásárlóikat, ha van rá lehetőségük. Ne keverjük már ide, hogy valami egy használhatatlan mocsok releasekor, meg ezt.
Kiváló állapotban? És mert jó fejek? Már az előző rész is olyan kiváló állapotban jeklent meg, hogy 10 perc után újra kellett kezdenem a játékot. Természetesen megjelenéskor.Jófejek...LOL
Avatar
Moby

Hozzászólás #75827 2024.02.08. 13:51

Amúgy vetted is day1, vagy ez már csak ilyen pavlovi reflex, hogy ha sony, akkor kiváló állapot? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75828 2024.02.08. 14:00

Moby írta:Amúgy vetted is day1, vagy ez már csak ilyen pavlovi reflex, hogy ha sony, akkor kiváló állapot? :D
Dehogy vettem, én is igyekszem elkerülni. Csak nem hallottam semmi negatívat, pláne olyan mennyiségben ami az manapság megszokott.

De akkor megkérdezem, hogy melyik kiadótól jönnek a legjobb állapotban a játékok szerinted, ha nem a Sony-tól. Mert akkor azt húzzuk le a listáról, lássuk ki az első? Honnan jön a minőség? Vagy csak simán MINDEN SZAR. (Nem.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #75829 2024.02.08. 14:20

DanielT írta:Dehogy vettem, én is igyekszem elkerülni. Csak nem hallottam semmi negatívat, pláne olyan mennyiségben ami az manapság megszokott.

De akkor megkérdezem, hogy melyik kiadótól jönnek a legjobb állapotban a játékok szerinted, ha nem a Sony-tól. Mert akkor azt húzzuk le a listáról, lássuk ki az első? Honnan jön a minőség? Vagy csak simán MINDEN SZAR. (Nem.)
Hol minőségről beszélsz, hol állapotról. A kettő nem ugyanaz, nem helyettesíti egymást, stb. Vagy a GT7 megjelenléskori és állapota meg a mai az ugyanaz, csak azért, mert a minősége kb semmit sem változott?
A rangsor engem nem izgat. Óvodai nevelőket sem pedofil listán elfoglalt helyezést alapján választanak :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75830 2024.02.08. 14:25

DanielT írta:Dehogy vettem, én is igyekszem elkerülni. Csak nem hallottam semmi negatívat, pláne olyan mennyiségben ami az manapság megszokott.

De akkor megkérdezem, hogy melyik kiadótól jönnek a legjobb állapotban a játékok szerinted, ha nem a Sony-tól. Mert akkor azt húzzuk le a listáról, lássuk ki az első? Honnan jön a minőség? Vagy csak simán MINDEN SZAR. (Nem.)
Kerestél egy újabb szempontot az exkluzívellátottságon túl, melyben szintén elpicsázza a Nintendo a Sonyt?

Egyébként a Wadjet Eye Games játékai elég jó állapotban szoktak megjelenni :buck:

Megjegyzem, a játékok komplexitása sem mindegy ebben a témában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75831 2024.02.08. 14:41

Moby írta:Hol minőségről beszélsz, hol állapotról. A kettő nem ugyanaz, nem helyettesíti egymást, stb. Vagy a GT7 megjelenléskori és állapota meg a mai az ugyanaz, csak azért, mert a minősége kb semmit sem változott?
A rangsor engem nem izgat. Óvodai nevelőket sem pedofil listán elfoglalt helyezést alapján választanak :idiota:
A day1 kontextusban az állapot/minőséget ugyanarra értettem: mennyire működik a szoftver ahogy azt kell neki.

A GT7 kiválóan működött releasekor, azóta meg több benne a kontent, de ez más.

De egyébként nézhetjük úgy is, hogy akkor melyik kiadó címei hova jutnak el mondjuk minden telkintetben 1 év után. A Sonynál csiszolt KINCSEK!44!! születnek, sikeres és kritikusok és játékosok által is megbecsült alkotások.

A rangsor meg izgasson, mert ha azon túlmegyünk, hogy MINDEN SZAR, akkor valami bizonyára kevésbé, valami meg jobban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75832 2024.02.08. 14:47

Zóanagyvarázsló írta:Kerestél egy újabb szempontot az exkluzívellátottságon túl, melyben szintén elpicsázza a Nintendo a Sonyt?

Egyébként a Wadjet Eye Games játékai elég jó állapotban szoktak megjelenni :buck:

Megjegyzem, a játékok komplexitása sem mindegy ebben a témában.
Nem nagyon kell itt keresni, jól látható minden és annak az eredménye is. :nezze:

És igen, a Nintendo-nál is.

Csak a Microsoftnak nem megy VALAMIÉRT ez az egész. Jaj, vajon miért?

*SENT FROM MY WINDOWS PHONE
*OR ZUNE
*OR HOLOLENS
Avatar
Moby

Hozzászólás #75833 2024.02.08. 14:55

DanielT írta:A day1 kontextusban az állapot/minőséget ugyanarra értettem: mennyire működik a szoftver ahogy azt kell neki.

A GT7 kiválóan működött releasekor, azóta meg több benne a kontent, de ez más.

De egyébként nézhetjük úgy is, hogy akkor melyik kiadó címei hova jutnak el mondjuk minden telkintetben 1 év után. A Sonynál csiszolt KINCSEK!44!! születnek, sikeres és kritikusok és játékosok által is megbecsült alkotások.

A rangsor meg izgasson, mert ha azon túlmegyünk, hogy MINDEN SZAR, akkor valami bizonyára kevésbé, valami meg jobban.
Ezzel a minden szarral én nem tudom mit kezdeni. Én nem bonyolítom, nálam kétféle játék létezik már csak: ami egyáltalán nem érdekel, és ami kurvára ráér. A sonynak is pont ugyannyi van nálam mindkét oldalon, mint a többinek. Fikarcnyi különbség sincs. A második esetnél a "mennyire" kérdésre adott válasz különösen érdektelen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75834 2024.02.08. 15:07

Moby írta:Ezzel a minden szarral én nem tudom mit kezdeni. Én nem bonyolítom, nálam kétféle játék létezik már csak: ami egyáltalán nem érdekel, és ami kurvára ráér. A sonynak is pont ugyannyi van nálam mindkét oldalon, mint a többinek. Fikarcnyi különbség sincs. A második esetnél a "mennyire" kérdésre adott válasz különösen érdektelen.
Hát ha csak szubjektíven nézzük, akkor én se megyek olyan helyekre, ahol kalapáccsal csapkodják a tököm, akármilyen márkájú is legyen az eszköz...

De ennél azért jobban el tudok vonatkoztatni a személyes preferenciáimtól. De oké, a Ratchet/Gow/TLOU/Spider/Returnal/GT ugyanolyan színvonalat képvisel nálad mint egy Halo/Redfall/Recore/Forza/Starfield. Vettem. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #75835 2024.02.08. 15:08

DanielT írta:Nem nagyon kell itt keresni, jól látható minden és annak az eredménye is. :nezze:

És igen, a Nintendo-nál is.

Csak a Microsoftnak nem megy VALAMIÉRT ez az egész. Jaj, vajon miért?

*SENT FROM MY WINDOWS PHONE
*OR ZUNE
*OR HOLOLENS
De ez nem akkora dráma, hogy ekkora örjöngésbe meg csapkodásba kelljen átmenni. Nem csinálnak, nem kell venni tőlük. Én sem vettem tőlük játékot vagy...10 éve biztos. Ettől még felkelt a nap minden reggel. Az pláne nehezn érthető, hogy miért ekkora dráma, hogy azt, ami nem jó kiadják másra is. Kiadják, majd nem veszi senki. Hol itt a dráma, mire fel az állítólagos örjöngés?
Avatar
Moby

Hozzászólás #75836 2024.02.08. 15:18

DanielT írta:Hát ha csak szubjektíven nézzük, akkor én se megyek olyan helyekre, ahol kalapáccsal csapkodják a tököm, akármilyen márkájú is legyen az eszköz...

De ennél azért jobban el tudok vonatkoztatni a személyes preferenciáimtól. De oké, a Ratchet/Gow/TLOU/Spider/Returnal/GT ugyanolyan színvonalat képvisel nálad mint egy Halo/Redfall/Recore/Forza/Starfield. Vettem. :eljen:
Ratchet = adtam érte csomó pénzt. Foslék. GOW - mindkét új részét megvettem, az előt imádtam a másik félbe hagyva fog megrohadni. TLOU - hasonló a szitu. Spider - elsőt és a másfelediket megvettem, elsőt szerettem, másfelediket untam, a mások részt nem vettem, talán majd egyszer. Returnal - megvettem, nem bántam de, de jobb lett volna várni vele. GT7 - csalódás volt, sokkal többet vártam tőle, már átkerült a nemérdekel fakkba. Halo - nem adtam érte pénzt, nem igazán érdekelt, nem is játszottam, mert szar. Redfall - nem érdekelt, nem adtam érte pénzt, nem is játszottam. Forza(melyik?) - nem tudom, egyikért sem adtam pénzt. A motorsport kurva nagy csalódás volt, a másik szódával elment. Starfield - nem fizettem érte, nem játszottam, volt idő, amíg érdekelt, mára átkerült a nem érdekel fakkba.
Nemtudom, hogy ugyanazt a "színvolatat" képviseli-e. Valszeg nem, mert az egyik oldalon tele van "adtam érte pénzt" a másik oldalon sehol sincs ilyen :D Fogalmam sincs mi az a színvonal. Hogy mennyire verik ki rá egymást faszát a fanboyok megjelenéskor? Vagy mit gondolnak róla az újságírók? Mert ha azt, hogy mit gondolok róla én, akkor egyik oldalon sincs túl sok olyan, hogy szerettem, de az egyik oldalon azért van ilyen, de tudnék én olyan címeket is ideírni, hogy könnyen fordulna meg a végeredmény.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75837 2024.02.08. 15:25

Van egy közös halmaz: egyetlen olyan cím sincs ezek között, ami ha kimaradt volna, most kevesebb lennék. Viszont szegényebb vagyok a pénzzel, amit kiadtam értük. Ezért már csak a lehető legolcsóbban próbálom megúszni a játékvásárlást, és az sem nagy baj, ha BÁRMI(vagy inkább minden) kimarad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75838 2024.02.08. 17:06

Az előrendelés márpedig okos dolog ÉS PONT! :banplz:

hd2.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75839 2024.02.08. 17:10

Moby írta:Az előrendelés márpedig okos dolog ÉS PONT! :banplz:

hd2.jpg
Steamen más a mérce, ott a Sony-logótól nem számít minden is KINCSNEK.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75840 2024.02.08. 17:15

Moby írta:Az előrendelés márpedig okos dolog ÉS PONT! :banplz:

hd2.jpg
A jó kis mindenható pécé! Ez az a csoda, amin minden van és nem a putri verzió? Elég király. Akkor miért rinyálnak a másolásvédelem, a szerverek, az irányítás és egyebek miatt? :nemtudom:

"I’m playing on a 7900XTX and I’m getting crashes to desktop when I try to play a mission."

"Avoid Because of Kernal Level Anti-Cheat (nProtect Gameguard)

The truth is, this game's anti-cheat, Nprotect Gameguard, is the cheapest and most unsafe rootkit anti-cheat on the market."

"Beat the tutorial, tried to equip a helmet, and now the game wont launch at all."

Meg vagyok győzve, szuper ez a pécé! Még jobb lenne, ha még pécébb lenne. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75841 2024.02.08. 17:19

Most olvasom máshol, hogy PS5-ön is képes crashelni az armory-ban. Tessék, mindent tud amit a szupi pécé. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #75842 2024.02.08. 17:23

DanielT írta:A jó kis mindenható pécé! Ez az a csoda, amin minden van és nem a putri verzió? Elég király. Akkor miért rinyálnak a másolásvédelem, a szerverek, az irányítás és egyebek miatt? :nemtudom:
Ez soha sehol nem a pécé pécéssége okán történik. Ez általában a fakéz miatt történik, de tény, hogy a konzolon a fakezűség kevésbé okoz problémát. Mondhatni képes elsimítani a kontárságot :vigyor:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #75843 2024.02.08. 18:17

Tényleg jó sok minden változott :D nem tudtam, hogy már az anti cheatek is akkora szart okoznak. Utoljára amikor láttam botrányt az akkor volt amikor a RIOT hozta ki a saját szarját.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75844 2024.02.08. 19:16

DanielT írta:Most olvasom máshol, hogy PS5-ön is képes crashelni az armory-ban. Tessék, mindent tud amit a szupi pécé. :eljen: :eljen: :eljen:
Na ugye, mondom én. Nem kell ehhez más, csak megfelelő képzetlenségű kontárok :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75845 2024.02.08. 21:34

Na tessék, Microsoftolódott ez is. Elkiabáltam.

Helldivers 2 launcs:

Hey everyone! Mikael here again. I want to give you an update on the issues we've experienced today. I'm happy to say that we've now improved matchmaking and the most frequent crashes.

Let me explain where we are:

1. We've made a patch, and are about to start playing alongside you to check it works as intended.
2. If it's a success, we'll trigger a hotfix and get it out to the Steam community first, then roll it out to PS5 players as quickly as we can.

Thank you - seriously - for your patience. We really want you all to have a blast playing this game. Bear with us, we're almost there.

És a pécések kapják először a pecset, a hómlessz PS5 meg várhat.

szerk: Közben már ki is adták a pecset.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75846 2024.02.09. 00:03

Call of Juarez: The Cartel

Most ment végig ez a csoda.

0 jópofa lenne, hogy egymás ellen is dolgozni kell, de mechanikailag ez gyűjtögetést takar, hogy közen a többiek ne lássák, így rendre áll a játék többek számára, amíg valaki gyűjtöget, miközben kicist poén, de mechanikailag súlytalan - aki meg kihagyja, az nem fogja unlockolni a fegyverek egy jó részét, mert ez kell a szintlépéshez

- a látvány köpedelem, ragyog a bloomtól meg a kor legkínosabb effektjeitől hányásig tolva, nemcsak bűnronda lesz tőlük, de a játszhatóságot is rontja
- a szokásos bugos Ubifos
- tök jó, amikor jönnek a letehetetlen telefonhívások, miközben behatolunk valahova vagy vezetünk, egészen szürreálisan röhejes
- túl sokszor lehet attól bukni, ha két lépést teszel rossz irányba a csőtől
- ez az egész szétubizott 360-as matchmaking idegölő, de a Wildlands és az FC5 óta tudjuk, hogy azóta sem fejlődtek (persze ennek is lelőtték már rég a szervereit, csak közben mégis mennek)

Emberkísérletnek hármas co-opra poén volt végiglőni, csak játéknak egy kalap szar.
Castle82

Hozzászólás #75847 2024.02.09. 00:08

DanielT írta:A világ változik, semmi nem állandó. A GTA V például egy sikeres Microsoft konzolra jelent meg először az életciklusa végén, undorító minőségben, mert erre volt predesztinálva technikailag.

A GTA VI nem ilyen körülmények között érkezik majd vélhetően. A sikeres MS konzolt például biztosan kihúzhatjuk a képletből.



Ahogyan nyugodtan kihúzhatod PS5-el a képletből a 4k-t a medium szintet meghaladó grafikát (a mediumot majd talán a PRO üti ha egyáltalán eléri egy 3070 szintjét bár kétlem) a bugmentességet a modokat amik jobbá teszik a stuffot. High szintre majd ott lesz a PS6-ra a remaster illetve késöbb egy újabb remaster amivel talán high fölé is megy a grafika plusz megkap pár modot a játék. Poooontosan úgy ahogyan ez az egész lezajlott a GTA V-el is.:) Eközben PC-n olcsóbban megveszem és full minőségben tolom amit a konzol verziók - szintén akárcsak a GTA esetében - a büdös életbe nem fognak látni.:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #75848 2024.02.09. 07:30

Lepörgött a Call of juarez the cartel valóban. XSX-en az x360 verzió coopban.
Amit Zó ír az tűpontos, és csak megerősíteni tudom, hogy ez elrettentő példának jó, és az ilyenek miatt kerülöm a single lövölde élményeket évtizedek óta per tíz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75849 2024.02.09. 07:42

Hihetetlen, hogy mikkel vagytok képesek nyomni... igazi kukabúvárkodás és mintha az nyerne ami a legbüdösebb. :D

A Juarezből nekem annyi rémlik, hogy egyszerűen nem láttam az ellenfeleket, olyan volt a mint azok a színvakságot tesztelő "babos könyvek". Csak demóig jutottam persze.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75850 2024.02.09. 07:47

Castle82 írta:Ahogyan nyugodtan kihúzhatod PS5-el a képletből a 4k-t a medium szintet meghaladó grafikát (a mediumot majd talán a PRO üti ha egyáltalán eléri egy 3070 szintjét bár kétlem) a bugmentességet a modokat amik jobbá teszik a stuffot. High szintre majd ott lesz a PS6-ra a remaster illetve késöbb egy újabb remaster amivel talán high fölé is megy a grafika plusz megkap pár modot a játék. Poooontosan úgy ahogyan ez az egész lezajlott a GTA V-el is.:) Eközben PC-n olcsóbban megveszem és full minőségben tolom amit a konzol verziók - szintén akárcsak a GTA esetében - a büdös életbe nem fognak látni.:)
Hát jó neked! :) Főleg az olcsóbban megvett játékkal, a gondolom szintén olcsóbb pécén full minőségben. :papakacsint:

Én is élveztem a szuper minőségű GTA V-öt pécén day1, aminél egyébként a mai napig ocsmányabb a konzolos verzió*, nextgen peccsel mindennel együtt. Szép idők voltak!

*De annyira, hogy képtelen vagyok vele játszani. A LOD és az iszonyatosan béna anisotrophic filtering teljesen megöli a képi élményt, konkrétan gusztustalan.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75851 2024.02.09. 10:40

Végül digitálban megvettem a Helldiverst, nem volt kedvem felöltözni.

Kellemes fekélyes kelésnek néz ki, csak kicsit rondább mint a 2014-es Destiny. :idiota:

ÉLSIMÍTÁS opció a menüben! ÉS! Defaulton ki van kapcsolva... zsízözkrájszt.

Egyelőre inkább Xbox fíling a vibe és a production value, meglátjuk, hogy Sonysodik -e.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75852 2024.02.09. 10:47

DanielT írta:Hihetetlen, hogy mikkel vagytok képesek nyomni... igazi kukabúvárkodás és mintha az nyerne ami a legbüdösebb. :D

A Juarezből nekem annyi rémlik, hogy egyszerűen nem láttam az ellenfeleket, olyan volt a mint azok a színvakságot tesztelő "babos könyvek". Csak demóig jutottam persze.
Én most kollégával nyomtam a Resi 5-öt split screenben legutóbb. Biztos front van. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75853 2024.02.09. 10:52

DanielT írta:Hihetetlen, hogy mikkel vagytok képesek nyomni... igazi kukabúvárkodás és mintha az nyerne ami a legbüdösebb. :D

A Juarezből nekem annyi rémlik, hogy egyszerűen nem láttam az ellenfeleket, olyan volt a mint azok a színvakságot tesztelő "babos könyvek". Csak demóig jutottam persze.
Ja, értelmezhetetlen a látvány, náha az orrom előtt nem észre az ellenséget. Persze néha teleportálnak is, autós résznél is volt olyan, egy méterre tőlem megjelent üldözés közben egy félig keresztbe állt kocsi. Zseniális anyag. De az FC3-ban co-opban bugosabb volt.

Egyébként én láttam meg akcióban (pár száz forint volt, bár inkább adtam volna pedofiloknak, mint ezért a Ubinak), és dobtam be, mert arty nem szereti a jó játékokat, ezt meg szólóban is elviselte korábban. Újabb játékról derült ki co-opban számára, hogy valójában fos. A mítosztalanítást az igénytelen takonyheggyel kezdtük, szent küldetésünk ez Botonddal!
Avatar
Botond

Hozzászólás #75854 2024.02.09. 11:23

DanielT írta:Hihetetlen, hogy mikkel vagytok képesek nyomni... igazi kukabúvárkodás és mintha az nyerne ami a legbüdösebb. :D

A Juarezből nekem annyi rémlik, hogy egyszerűen nem láttam az ellenfeleket, olyan volt a mint azok a színvakságot tesztelő "babos könyvek". Csak demóig jutottam persze.
Igen, az a kifogásom nekem is lényegiben amit Zó irt, hogy így legalább azt a pénzt se költik Artyval cigire vagy drogra, szóval a részemről ez egyfajta közszolgálat!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #75855 2024.02.09. 11:57

Nem tudom ez mennyire valos de artytol varom a megszakerteset :fogmosas:
Csatolmányok
IMG_1671.jpeg
Avatar
neoreg

Hozzászólás #75856 2024.02.09. 18:49

Micsu írta:Nem tudom ez mennyire valos de artytol varom a megszakerteset :fogmosas:
Ha hinni lehet a pletykáknak, az új Karib-tenger kalózai film főszereplője egy valós fehér női kalózon alapuló fekete női kalóz lesz, Johnny Depp nélkül.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75857 2024.02.10. 07:30

DanielT írta:Végül digitálban megvettem a Helldiverst, nem volt kedvem felöltözni.
Kellemes fekélyes kelésnek néz ki, csak kicsit rondább mint a 2014-es Destiny. :idiota:
ÉLSIMÍTÁS opció a menüben! ÉS! Defaulton ki van kapcsolva... zsízözkrájszt.
Egyelőre inkább Xbox fíling a vibe és a production value, meglátjuk, hogy Sonysodik -e.
Megnéztem egy-két videót, hogy mi ez, és miért ennyire népszerű.
Most már csak az a kérdés maradt, hogy miért ennyire népszerű?
Ránézésre elég okádék, és unalmas cuccnak is tűnik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75858 2024.02.10. 10:32

Greyfox írta:Megnéztem egy-két videót, hogy mi ez, és miért ennyire népszerű.
Most már csak az a kérdés maradt, hogy miért ennyire népszerű?
Ránézésre elég okádék, és unalmas cuccnak is tűnik.
Mert a nagy lófasz jön a playstation műhelyekből, és ilyenkor annak is örülni kell, amikor a kontár tanoncok összekókányolnak valamit. És hát elhitték a meséket, hogy ami onnan jön az mind a nagybetűs KINCS.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75859 2024.02.10. 10:39

Moby írta:Mert a nagy lófasz jön a playstation műhelyekből, és ilyenkor annak is örülni kell, amikor a kontár tanoncok összekókányolnak valamit. És hát elhitték a meséket, hogy ami onnan jön az mind a nagybetűs KINCS.

Többségében amúgy tényleg az, de azért na. Ez egy trágya. Lehet fókuszálni kellene a single player cuccokra, azok azért elég jól sikerülnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75860 2024.02.10. 11:42

Greyfox írta:Megnéztem egy-két videót, hogy mi ez, és miért ennyire népszerű.
Most már csak az a kérdés maradt, hogy miért ennyire népszerű?
Ránézésre elég okádék, és unalmas cuccnak is tűnik.
Nos. Most, hogy játszottunk vele kb 7 órát (csak nettó mission time) tudok valamit mondani:

Először is a grafikát rendbe lehet tenni, teljesen agyrém amit alapból beállítottak:

1. Brightness alapból túl magas, emiatt volt fakó éc. (az optionsban lévő kép alapján is látható)
2. Élsimítás alapból OFF, ami ugye miaF kategória.
3. Élesség alapból 0.75, ami szerintem a resolution scaling, szóval eléggé nem árt felvenni 1.0 -ra aminek szintén az alapnak kéne lennie.
4. FOV alapból nagyon alacsony, de simán lehet tolni akármeddig.
5. HUD alapból BRUTÁLISAN nagy, de mindent szénné lehet konfigolni, méretezni, kikapcsolni.

Tehát ezeket rendbetéve már okés, de hát vicc, hogy ezek voltak a default értékek.

Gameplay:

A gunplay, mozgás, lövés, hangok rohadt jók, élvezet szétdarálni az ellenfeleket.
A kihívás adott, rengeteg nehézségi szint van (szerintem vagy 6), ami a jutalmakat növeli.
Mindennek tétje van, friendly fire, robbanásban is, a saját mentőhajó is agyon tud nyomni, kurvára figyelni kell végig. A pályákon is kb minden meg akar ölni, nem csak az ellenfelek, hanem az időjárás, de még a növényzet is.

Rengeteg féle upgrade, mechanika és unlockolható képesség van, de keményen meg kell dolgozni értük, nem lehet csak letudni a pályát, érdemes mindenfelé elmenni és gyűjteni a dolgokat, mellékküldiket csinálni.

Pár bugba belefutottunk, de a multi tökéletesen működött (PSN friend Tasmannal), 2x volt disconnect. Mármint hogy egymástól szétestünk, de progress nem veszett el, én voltam a host és instant vissza tudott csatlakozni. A pecs fél órája jött meg amit ígértek.

Szóval a játék szórakoztató, élvezetes és kihívással+sikerélménnyel teli kompetens coop lövölde.

A pécé meg... hát az pécé.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #75861 2024.02.10. 12:57

DanielT írta:A pécé meg... hát az pécé.
Tehát pusztítanak a szonista kontárok :D De az amerikiak okos emberek, bárki megmondhassa. Első az előrendelés listán!!!!4!négy! :D

/mondanám, hogy majd 5 euróért rácsulázok, de egy teljesen más korszakban az első része is bontatlanul ment a kukába a többi lemezzel együtt, amit emlékeim szerint 1900Ft-ét vettem. Szóval igen kevés az esély, hogy ez vagy a fal bámulása között ne utóbbit választanám manapság.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #75862 2024.02.10. 13:29

Amit ebbol lattam az a 10 perc jobban tetszett mint a tulhypeolt remnant
En a space marine 2ben bizok hogy jo coop lovolde lesz
Avatar
Moby

Hozzászólás #75863 2024.02.10. 13:54

Micsu írta:Amit ebbol lattam az a 10 perc jobban tetszett mint a tulhypeolt remnant
En a space marine 2ben bizok hogy jo coop lovolde lesz
Az is ott rothadt a fiókomon vagy fél éve, szeritnem ott is fogja megenni a penész.

/egyébként szerintem a videó óta jöhetett peccs a pécéshez is, mert átment többnyire pozitívba.
Castle82

Hozzászólás #75864 2024.02.10. 14:15

DanielT írta: A pécé meg... hát az pécé.


Komoly bizonyitó értéke van egy sonyfan influenszernek aki szerint a pc port hibás sérült stb kibányássza az alig pár kommentes problémás fórumot majd elkezd matatni hogy bizonygassa az ilyeneknek mint neked hogy milyen hibás is a pc port... A baj az hogy a szar port az általában a Steam VÁSÁRLÓI értékeléseken kiütközik...

Kép

Ijj... Az hogy az MS ellenes hadjáratod szánalmasan nevetséges egy dolog pláne hogy mig kiröhögöd az MS-t aközben az éves bevételük és nyereségük idén meg fogja kajálni a Sony-t - az activision nélkül is alig voltak lemaradva (6milliárd vs 8 milliárd), az activision pedig egymagában kitette a Sony bevételének több mint a felét (4.4milliárd) a múlt évben.. De ez a PC ellenes fröcsögés már tényleg kezd ultraszánalomba fordulni - de én megértem hisz nem való mindenkinek a PC főleg nem márkaszopkodó idióáknak....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75865 2024.02.10. 14:27

Castle82 írta:Komoly bizonyitó értéke van egy sonyfan influenszernek aki szerint a pc port hibás sérült stb kibányássza az alig pár kommentes problémás fórumot majd elkezd matatni hogy bizonygassa az ilyeneknek mint neked hogy milyen hibás is a pc port... A baj az hogy a szar port az általában a Steam VÁSÁRLÓI értékeléseken kiütközik...

Kép

Ijj... Az hogy az MS ellenes hadjáratod szánalmasan nevetséges egy dolog pláne hogy mig kiröhögöd az MS-t aközben az éves bevételük és nyereségük idén meg fogja kajálni a Sony-t - az activision nélkül is alig voltak lemaradva (6milliárd vs 8 milliárd), az activision pedig egymagában kitette a Sony bevételének több mint a felét (4.4milliárd) a múlt évben.. De ez a PC ellenes fröcsögés már tényleg kezd ultraszánalomba fordulni - de én megértem hisz nem való mindenkinek a PC főleg nem márkaszopkodó idióáknak....
Nem hallottad, hogy a Pc-s játékoknak leáldozott? :rolleyes:

Az MS ellenes hadjátatot meg nem én folytatom, hanem a vezetőségük, nekik is írj! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75866 2024.02.10. 14:28

Moby írta:Az is ott rothadt a fiókomon vagy fél éve, szeritnem ott is fogja megenni a penész.

/egyébként szerintem a videó óta jöhetett peccs a pécéshez is, mert átment többnyire pozitívba.
Szuper jó játék az is. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #75867 2024.02.11. 00:06

Itten meg lepörtgött a Jedi Survivors. Nem gondoltam volna, hogy végigmegy, de még ettől is többről van szó: minden percét élveztem. Megjelenéskor ez is foslék volt ahogy emlékszem, mostanra szinte hibátlan, ami hiba volt benne, az nagyrészt a quick resume miatt volt. Igazi szipiszupi God of Star Wars idegesítő BOI nélkül. Jó nagy ugrás a kicsit béna kacsa első rész után. Hogy is mondják ezt manapság...KINCS! :idiota:
Jár a keksz/10. Azt a 10 eurót nagyon kurvára megérte. Az idén máris többet játszottam, mint tavaly, pedig még március sincs.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75868 2024.02.11. 01:23

Lepörgött a Kane and Lynch 1. X360on, local coopban.

Ez volt az első géming kontent az s95c-n, és hát mélyebbről nem is indulhatnánk. Innen szemlélve a dolgokat mindjárt 6 pontot tud javítani a COJ: the cartel egy 10es skálán a korábbi értékeléseinkhez képest, mikor még nem tudtuk mit tud a K&L1!
Mivel ez nem BW-s cucc, így elő kellett kapni az ezeréves x360at, leporolni, végigszenvedni az 5 perces bebootolás+live login procedúrát, aztán mégegy login, és úgy indul a játék. Fedezék lövölde, ahol a lehető legrandomabb időpontban és helyekre tapad be a karakter, és a frém random leesik 10 frémre vagy alá, az elméleti 30ról, közben vagy rázkódik a képernyő, vagy ugrál és akkor találj el vkit. A vki az meg nyilván egy fekete ruhás sötétbőrű vki egy megvilágítatlan alagutban. Ilyenkor sírja vissza az ember a TN paneles LCD-ket, ahol nincs echte fekete, mindig látni a fekete alapon fekete körvonalait is.
Plusz a játékmechanika többnyire a randomra épül, egyes részeken át kell vágni, és 100ból egyszer nem lőnek ki, 99 alkalommal meg igen és restart. Olyan részeken, ahol nem lehet visszalőni, szóval mintha fej vagy írást játszana az ember, csak nem 50-50 az esélyünk.
Plusz ugye nincs online coop, szóval fél napra össze kellett bútorozni hozzá, ami még jópofa dolog is, néha nem árt személyesen is eszmét cserélni, csak a fejlesztők nem gondoltak rá, hogy vki komolyan veszi a fáradtságot, hogy ezért a szarért akár a szomszédba is átmegy, így aztán az esetek jelentős százalékában amikor egy járműben vannak a játékosok, akkor a host látja, hogy kire és hova lehet lőni, a guest meg nem lát lófaszt se, de ha emiatt esetleg nem tud zsínórban három headshotot kiosztani olyanoknak, akikre a host nem lát rá, akkor restart. Ha nem az s95c-n nyomjuk ezt, hanem csak egy hajszállal olcsóbb tv-n, akkor tucatnyi alkalommal repült volna egyik, másik vagy mindkét kontroller az is biztos.
Mindent összevetve eddig ez a legeslegszarabb játék, amit coopban nyomtunk, de túl vagyunk ezen is, innen csak feljebb van pertíz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75869 2024.02.11. 11:09

Botond írta:Lepörgött a Kane and Lynch 1. X360on, local coopban.

Ez volt az első géming kontent az s95c-n, és hát mélyebbről nem is indulhatnánk. Innen szemlélve a dolgokat mindjárt 6 pontot tud javítani a COJ: the cartel egy 10es skálán a korábbi értékeléseinkhez képest, mikor még nem tudtuk mit tud a K&L1!
Mivel ez nem BW-s cucc, így elő kellett kapni az ezeréves x360at, leporolni, végigszenvedni az 5 perces bebootolás+live login procedúrát, aztán mégegy login, és úgy indul a játék. Fedezék lövölde, ahol a lehető legrandomabb időpontban és helyekre tapad be a karakter, és a frém random leesik 10 frémre vagy alá, az elméleti 30ról, közben vagy rázkódik a képernyő, vagy ugrál és akkor találj el vkit. A vki az meg nyilván egy fekete ruhás sötétbőrű vki egy megvilágítatlan alagutban. Ilyenkor sírja vissza az ember a TN paneles LCD-ket, ahol nincs echte fekete, mindig látni a fekete alapon fekete körvonalait is.
Plusz a játékmechanika többnyire a randomra épül, egyes részeken át kell vágni, és 100ból egyszer nem lőnek ki, 99 alkalommal meg igen és restart. Olyan részeken, ahol nem lehet visszalőni, szóval mintha fej vagy írást játszana az ember, csak nem 50-50 az esélyünk.
Plusz ugye nincs online coop, szóval fél napra össze kellett bútorozni hozzá, ami még jópofa dolog is, néha nem árt személyesen is eszmét cserélni, csak a fejlesztők nem gondoltak rá, hogy vki komolyan veszi a fáradtságot, hogy ezért a szarért akár a szomszédba is átmegy, így aztán az esetek jelentős százalékában amikor egy járműben vannak a játékosok, akkor a host látja, hogy kire és hova lehet lőni, a guest meg nem lát lófaszt se, de ha emiatt esetleg nem tud zsínórban három headshotot kiosztani olyanoknak, akikre a host nem lát rá, akkor restart. Ha nem az s95c-n nyomjuk ezt, hanem csak egy hajszállal olcsóbb tv-n, akkor tucatnyi alkalommal repült volna egyik, másik vagy mindkét kontroller az is biztos.
Mindent összevetve eddig ez a legeslegszarabb játék, amit coopban nyomtunk, de túl vagyunk ezen is, innen csak feljebb van pertíz.
Hát fiatalok voltatok, kellett a pénz, nem mindenki nyomhatja a kurvajó Helldiverst. :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75870 2024.02.11. 20:19

Toltuk haverral ezt az ingyensilenthillt, jó nagy trágya. :action:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75871 2024.02.12. 11:06

Boldog BenedekFeco napot mindenkinek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75872 2024.02.12. 13:19

Közben kommunikálnak rendszeresen és transzparensen a Helldivers fejlesztők, kiderült, hogy 10 ezer login/percre volt tervezve az infrastruktúra, amit megemeltek végül duplájára.

A NÜNÜKE problemke az, hogy 5 és fél perc alatt HÁROMSZÁZHATVANEZER konkurens játékosra ugrott az igény. (Csak Steamen már 28 ezer értékelés)

Szegények elfelejtették, hogy a Sony kiadásában dolgoznak, sikerre és dicsőségre ítélve, game of the year jelölések százaira és játékosok millióinak csodálatára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75873 2024.02.12. 13:48

DanielT írta:Közben kommunikálnak rendszeresen és transzparensen a Helldivers fejlesztők, kiderült, hogy 10 ezer login/percre volt tervezve az infrastruktúra, amit megemeltek végül duplájára.

A NÜNÜKE problemke az, hogy 5 és fél perc alatt HÁROMSZÁZHATVANEZER konkurens játékosra ugrott az igény. (Csak Steamen már 28 ezer értékelés)

Szegények elfelejtették, hogy a Sony kiadásában dolgoznak, sikerre és dicsőségre ítélve, game of the year jelölések százaira és játékosok millióinak csodálatára.
Akkor buzogalommal szopod már a szoni faszát, hogy csoda, ha nem fulladsz bele :D Ilyen totális agyhalált még nem láttam végbemenni senkinél.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75874 2024.02.12. 14:39

Moby írta:Akkor buzogalommal szopod már a szoni faszát, hogy csoda, ha nem fulladsz bele :D Ilyen totális agyhalált még nem láttam végbemenni senkinél.
Köszönöm!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75875 2024.02.12. 15:10

Legalább a Starfield nem borítaná be a szervereket ha PS-re kiadják...

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #75876 2024.02.12. 16:52

DanielT írta:Legalább a Starfield nem borítaná be a szervereket ha PS-re kiadják...

Kép
Azé a háromharminc még azzal a hulladékkal is összejött, és ehhez még a féleszűek csodálata sem kellett :D Ennyi még ezeknek a kontároknak is összejön, mert a friss szar körül mindig zümmög ennyi légy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #75877 2024.02.12. 17:07

DanielT írta:Köszönöm!
Szívesen. Látam már a tiedtől súlyosabb posztcovid tüneteket is! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #75878 2024.02.12. 18:12

Mindeközben az NVidia a világ negyedik legértékesebb cége lett megelőze az amazont és a google-t is. Míg az AMD a konzolokkal pöcsölt milliók csodálatára 1 évtizedig, ezek szép csendben megalapozták az AI világuralmat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75879 2024.02.12. 20:14

Kép

Az MS meg szép csendben ismét a legértékesebb cég, az Apple a második, ki a harmadik? :D Negyedik akkor az nvidia ezekszerint.
Avatar
BenedekFeco

Hozzászólás #75880 2024.02.13. 17:55

Botond írta:Boldog BenedekFeco napot mindenkinek!


Köszi szépen! :wave:

Vissza: “Leáldozott.hu”