A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7491 2016.07.31. 19:36

Ház ezen meg mi kerül 120-ba? Nem kéccá dollá a cucc?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7492 2016.07.31. 19:45

aabyssx írta:Ház ezen meg mi kerül 120-ba? Nem kéccá dollá a cucc?

Geciorbán+szaraforint+illuminátusok+brexit+hofimegmontanegyvenéve+klímaváltozás.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7493 2016.07.31. 20:03

Moby írta:Nana! A backplate-je kurvajól néz ki, és végülis az az, ami látszik a házban.
Kép
Hááát nekem mást jelent a jólnézki, eza backplate nagyon bazári, és sehogy nem megy az elejihe szvsz, de ok, vegyük úgy, hogy csak nekem van fura ízlésem :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #7494 2016.07.31. 20:10

Mekee írta:Hááát nekem mást jelent a jólnézki, eza backplate nagyon bazári, és sehogy nem megy az elejihe szvsz, de ok, vegyük úgy, hogy csak nekem van fura ízlésem :P

Renderen jobban nézett ki, ez tény, de legalább több figyelmet fordítottak rá, mint a hűtőre :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7495 2016.07.31. 21:36

arty írta:nem, tovabbra se ertem, hogy jon arty-amd egy deusex elorendelesehez! szerintem boooooven van eleg hir, aminek kapcsan belem vagy az amdbe lehet rugni, ez ma tenyleg tuleroltetes volt... (persze ugy h enmondom, nem olyan hatasos :))

nemsokara jon a 1070em, birjatok mar ki addig :) (kosz moby!!!!!!!! es a ds4-telefon adaptered is eletmento volt a nyaralas alatt!!)

amugy, volt egy db ref 480 itta keruletben levo kisboltban, turheto aron, de nem tudtak felrerakni es elkapkodtak 2 ora alatt..... mint a hianygazdasagban, rohej. es akkor 120 ezerert nyit a custom megoldas????? raadasul kb asse lesz sehol elerheto, gondolom...... pfej
ha meglesz a 1070ed minden mondatom artyval fog kezdodni nyugi :) a hos xdd
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7496 2016.08.01. 08:00

Moby írta:CDKeysről 30€-ért. Az a boritó meg okádék (a CE-ben lvő viszont fasza).
Próbálom magam győzködni, hogy nem ocsmány, csak randa, de nem könnyíted meg a dolgomat :( Nagyon nem fűlik a fogamhoz, hogy csak sima, később is halmokban álló DVD-tokosat vegyek 14k-ért, de a fémdobozos csúnya. A CE meg 37k, és már úgysem fog jutni, és régen 12k-ért adták ezeket. Ja, szobor nem volt bennük, de azokkal mindig így vagyok, ha kezembe fogok egyet: "I never asked for this". A G.I. Joe-mániások miatt nincs normális árú CE semmiből! Lassa az "olcsó" CE=Blizzard :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7497 2016.08.01. 08:02

arty írta:32font beloginelt acc mellett a gmg ar.

nem legal=vagy lopott hitelkaris a kulcs vagy olcsoorszag dobozosabol van, stb. igy ertettem. tehat nem hivatalos disztro site.

bar a gmg is necces, asszem ott is volt mar gubanc kulcsok forrasaval....
A gubanc óta mindne játéknál feltüntetik a forrást. A nyúlszexnéla Square Enix az. Tehát ha nem hazudnak direkt, akkor full legál. Meg nyilván a kiadónál utána is lehet keresni ezeknek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7498 2016.08.01. 20:32

Jelentés az OC frontról.
Spoiler
Valami bazdmeg van. Egyelőre nem egyértelmű a helyzet, de az biztos, hogy a viszonylag elfogadható OC setup után tegnap, random újraindulások és fagyások fogadtak. A gép túlmelegszik. Nem akárhogy, tudtam 100 fokos cpu-t is előidézni prime95-el. Szétszedtem a hűtőt, visszatettem, ugyanaz. Kiszedtem a procit, újrakentem mindent, semmi. Egy dolog maradt: az IHS. Szétkaptam a leragasztott sapkát, újrakentem, visszatettem ragasztás nélkül, megint jó. Két ismeretlen van a sztoriban, valamelyik a kettő közül a ludas: vagy a ragasztás, vagy az mx4. Több procimat is delideltem, de soha nem ragasztottam vissza. Korábban már vettem ragasztót, hátha, elvileg az, amit sokan használnak. Viszont a sapi és a proci között is volt belőle, komoly vastagságban. Arra tippelek, hogy valamilyen módon amikor térhálósodik, letolja magáról a sapit. Ha tényleg ez a gond, fogalmam sincs hogy képes erre ilyen fellépő erők mellett. A másik lehetséges ok, az mx4 a sapi alatt, amit oda még sosem használtam, de erre nem találnék logikus magyarázatot, ha felette jó, alatta is okésnak kéne lennie, hacsak nem valami hamisított gecibe futottam bele. Ha ez, az egyszerű, rendelek CLU-t megint. Pár nap alatt kiderül. Ha megint elbaszódik, akkor az mx4. Ha nem, akkor a ragasztó volt az.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7499 2016.08.01. 20:46

Moby írta:Jelentés az OC frontról.
Spoiler
Valami bazdmeg van. Egyelőre nem egyértelmű a helyzet, de az biztos, hogy a viszonylag elfogadható OC setup után tegnap, random újraindulások és fagyások fogadtak. A gép túlmelegszik. Nem akárhogy, tudtam 100 fokos cpu-t is előidézni prime95-el. Szétszedtem a hűtőt, visszatettem, ugyanaz. Kiszedtem a procit, újrakentem mindent, semmi. Egy dolog maradt: az IHS. Szétkaptam a leragasztott sapkát, újrakentem, visszatettem ragasztás nélkül, megint jó. Két ismeretlen van a sztoriban, valamelyik a kettő közül a ludas: vagy a ragasztás, vagy az mx4. Több procimat is delideltem, de soha nem ragasztottam vissza. Korábban már vettem ragasztót, hátha, elvileg az, amit sokan használnak. Viszont a sapi és a proci között is volt belőle, komoly vastagságban. Arra tippelek, hogy valamilyen módon amikor térhálósodik, letolja magáról a sapit. Ha tényleg ez a gond, fogalmam sincs hogy képes erre ilyen fellépő erők mellett. A másik lehetséges ok, az mx4 a sapi alatt, amit oda még sosem használtam, de erre nem találnék logikus magyarázatot, ha felette jó, alatta is okésnak kéne lennie, hacsak nem valami hamisított gecibe futottam bele. Ha ez, az egyszerű, rendelek CLU-t megint. Pár nap alatt kiderül. Ha megint elbaszódik, akkor az mx4. Ha nem, akkor a ragasztó volt az.
Jó bulinak hangzik! :) Főleg, hogy a "rossz" állapot az ilyen esetekben egy szám, amit kiír egy program a Celsius jel elé. A gép kiválóan működik, semmi baja, csak a usernek nem tetszik a szám.

Egyszer én is majdnem foglalkoztam vele, úgy értem tettlegességig, csak aztán levezettem, hogy mitől is lenne nekem jobb, ha mondjuk 72 helyett 67 lenne kiírva? És amikor nem találtam a választ, hagytam a témát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7500 2016.08.01. 20:54

DanielT írta:Jó bulinak hangzik! :) Főleg, hogy a "rossz" állapot az ilyen esetekben egy szám, amit kiír egy program a Celsius jel elé. A gép kiválóan működik, semmi baja, csak a usernek nem tetszik a szám.

Egyszer én is majdnem foglalkoztam vele, úgy értem tettlegességig, csak aztán levezettem, hogy mitől is lenne nekem jobb, ha mondjuk 72 helyett 67 lenne kiírva? És amikor nem találtam a választ, hagytam a témát.
Ha csak ennyi lett volna fel sem tűnik, de a rossz állapot jelesül az volt, amikor random kék képernyőkkel végzödőtt egy-egy párbeszéd a witcher3-ban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7501 2016.08.01. 20:59

Moby írta:Ha csak ennyi lett volna fel sem tűnik, de a rossz állapot jelesül az volt, amikor random kék képernyőkkel végzödőtt egy-egy párbeszéd a witcher3-ban.
A delid előtti állapotban történt ilyen?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7502 2016.08.01. 21:12

DanielT írta:A delid előtti állapotban történt ilyen?
Húzva igen. Pontsabban egyre visszább kellett vegyek mindent, hogy stabil legyen. Hasonló volt a mostanihoz a helyzet, csak mindez sokkal-sokkal lassabban történt meg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7503 2016.08.01. 23:53

stranger things (sorozat) lepörgött, a sok tini és gyerekszínész ellenére jópofa sorozat volt, eléggé szájbarágós de nem unalmas egy percig sem és csak 8 részes, érdemes megnézni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7504 2016.08.02. 08:24

No, már hivatalosan is ráírják, hogy szaladjá' mer' ELKAPKODJÁK!

Szóval fogadjátok meg a tanácsot és nyomás:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7505 2016.08.02. 09:09

DanielT írta:No, már hivatalosan is ráírják, hogy szaladjá' mer' ELKAPKODJÁK!

Szóval fogadjátok meg a tanácsot és nyomás:

Kép
Csessze meg, remélem, nem csúsztam le róla már most!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7506 2016.08.02. 09:27

DanielT írta:No, már hivatalosan is ráírják, hogy szaladjá' mer' ELKAPKODJÁK!
Szóval fogadjátok meg a tanácsot és nyomás: http://puu.sh/qmK9S/f6a3c4c64e.jpg
Kép
Bónusz gif:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7507 2016.08.02. 09:32

Még emlékszem azokra az időkre, amikor nem szánalmas és kínos volt egy slim konzol megjelenése, hanem várták az emberek. Persze az nem ilyen sikeres generáció volt, ahol a slimmel egyidőben bejelentették az utód gépet is...

Én pl vártam a slim PS3-at is, aztán day1 rohantam megnézni a Media Marktba. (ott volt először) Majd aznap vettem gyorsan egy új fat verziót, mert annyira megijedtem... :D Aztán megbarátkoztam a négyszög formával és az is lett, illetve van is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7508 2016.08.02. 09:33

benőmenő írta:Kép
Bónusz gif:
Spoiler
Kép
Mindkettő jó, de az a bónusz gif mindig lefektet amikor látom. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7509 2016.08.02. 09:37

DanielT írta:Én még emlékszem azokra az időkre, amikor nem szánalmas és kínos volt egy slim konzol megjelenése, hanem várták az emberek. Persze az nem ilyen sikeres generáció volt, ahol a slimmel egyidőben bejelentették az utód gépet is...

Én pl vártam a slim PS3-at is, aztán day1 rohantam megnézni a Media Marktba. (ott volt először) Majd aznap vettem gyorsan egy új fat verziót, mert annyira megijedtem... :D Aztán megbarátkoztam a négyszög formával és az is lett, illetve van is.
Erről jut eszembe: Mennyire gáz már, hogy még mindig 67k-ért árulják az új super slimeket, azokból is a ratyi 12 GB-osat a Tescoban?
2008-ban 40k körül vettem új ps2-t memóriakártyával, modchippel és 1 év garival.
Különösen érthetetlen annak fényében, hogy a prevgen gigaexek legalább 2/3-a azóta elérhető PC-n, vagy a kurrens borzalmakon jobb minőségben. :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7510 2016.08.02. 09:42

benőmenő írta:Erről jut eszembe: Mennyire gáz már, hogy még mindig 67k-ért árulják az új super slimeket, azokból is a ratyi 12 GB-osat a Tescoban?
2008-ban 40k körül vettem új ps2-t memóriakártyával, modchippel és 1 év garival.
Különösen érthetetlen annak fényében, hogy a prevgen gigaexek legalább 2/3-a azóta elérhető PC-n, vagy a kurrens borzalmakon jobb minőségben. :fejvakaras:
Árfolyam. Én 65 -ért vettem 360-at valamikor, utána vagy 2 évig nem volt 75 alatt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7511 2016.08.02. 10:41

benőmenő írta:Erről jut eszembe: Mennyire gáz már, hogy még mindig 67k-ért árulják az új super slimeket, azokból is a ratyi 12 GB-osat a Tescoban?
2008-ban 40k körül vettem új ps2-t memóriakártyával, modchippel és 1 év garival.
Különösen érthetetlen annak fényében, hogy a prevgen gigaexek legalább 2/3-a azóta elérhető PC-n, vagy a kurrens borzalmakon jobb minőségben. :fejvakaras:
2012 őszén volt 57k az itthoni 320-as Slim egy játékkal (OK, mivel a Jak & Daxter Trilogyt választottam, háromról - ez használt volt, és hiányzik belőle a nyilván tartalmas kézikönyv), kb. azóta nem találtam soha sem új PS3-ra jobb bolti ajánlatot. Mondjuk konzolbolt volt, tehát biztos ügyeskedtek (spanyol/portugál nyelvű a doboza, nemhogy magyar, de angol nyelvet se találtam rajta, nem mintha hiányozna). Adtak hozzá kuponokat is, de csak a marha drága használt játékaikra lehetett volna darabonként 1000 Ft értékben elhasználni őket, értelmük így nem volt.

A PS2 amúgy egy időben volt a Media marktban és a Saturnban 30k-ért is, meg talán egyszer-kétszer 20k-ért valami utolsó darabot kiszóró akció is. Eredetileg még arra pályáztam, aztán jöttek remasterek, és szuperkomputa helyzetbe került.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7512 2016.08.02. 10:48

Zóanagyvarázsló írta:2012 őszén volt 57k az itthoni 320-as Slim egy játékkal (OK, mivel a Jak & Daxter Trilogyt választottam, háromról - ez használt volt, és hiányzik belőle a nyilván tartalmas kézikönyv), kb. azóta nem találtam soha sem új PS3-ra jobb bolti ajánlatot. Mondjuk konzolbolt volt, tehát biztos ügyeskedtek (spanyol/portugál nyelvű a doboza, nemhogy magyar, de angol nyelvet se találtam rajta, nem mintha hiányozna). Adtak hozzá kuponokat is, de csak a marha drága használt játékaikra lehetett volna darabonként 1000 Ft értékben elhasználni őket, értelmük így nem volt.

A PS2 amúgy egy időben volt a Media marktban és a Saturnban 30k-ért is, meg talán egyszer-kétszer 20k-ért valami utolsó darabot kiszóró akció is. Eredetileg még arra pályáztam, aztán jöttek remasterek, és szuperkomputa helyzetbe került.
Ja, volt 20k-ért is, de nem vettem tarcsiba még egyet, mert az már a full fényes fedlapos verzió volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7513 2016.08.02. 12:11

A blizz előhúzta a banhammert, a kis csíroidok meg sírnak.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7514 2016.08.02. 12:13

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #7515 2016.08.02. 12:14

Micsu írta:űrcsoda.mp4
AZTAKUUURVA! :wow2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7516 2016.08.02. 12:18

Moby írta:AZTAKUUURVA! :wow2:
Egy-egy pár perces trailer erejéig én is ilyen állapotba kerülök. Aztán eszembe jut, mit összesz*ptam a Battlefront 2 űrcsatáiban és továbbgörgetek. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7517 2016.08.02. 12:21

benőmenő írta:Egy-egy pár perces trailer erejéig én is ilyen állapotba kerülök. Aztán eszembe jut, mit összesz*ptam a Battlefront 2 űrcsatáiban és továbbgörgetek. :D
A-A. Lehet ezt gecijól is csinálni, és nem is bonyolult. Mostanában minden nap eszembe jut, hogy visszamegyek kicsit E:D-ozni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7518 2016.08.02. 12:37

kéne már valami "modern" freespace
Avatar
donatus13

Hozzászólás #7519 2016.08.02. 12:45

Lehet lesz új OW pálya. Dani, mikor jössz ki a sírós sarokból újra a bélcsorgatóba ? :beka3:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7520 2016.08.02. 12:46

Moby írta:A-A. Lehet ezt gecijól is csinálni, és nem is bonyolult. Mostanában minden nap eszembe jut, hogy visszamegyek kicsit E:D-ozni.
Gyere. Szívesen várlak :)
Amugy eléggé mmo jellegű, de belegondolva még wing-ben sem repültem senkivel :)
Bár sokat is voltam távol felfedezni, de most gyűjtögetem a hajókat, lövöldözök, szállitgatok, meg fejleztgetek az uj peccsben behozott mérnökökkel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7521 2016.08.02. 13:05

donatus13 írta:Lehet lesz új OW pálya. Dani, mikor jössz ki a sírós sarokból újra a bélcsorgatóba ? :beka3:
Ahogy jön új pálya, day1 ott leszek. Mondjuk az rohadtul idegesíteni fog, hogy tuti 8x beadja Hanamurát, meg a többit, mire egyszer bekerül a rotationbe az új...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7522 2016.08.02. 13:14

DanielT írta:Ahogy jön új pálya, day1 ott leszek. Mondjuk az rohadtul idegesíteni fog, hogy tuti 8x beadja Hanamurát, meg a többit, mire egyszer bekerül a rotationbe az új...
Legalább addigra formába hozod magad Palvin Barbival :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7523 2016.08.02. 13:54

Zóanagyvarázsló írta:Legalább addigra formába hozod magad Palvin Barbival :P
Ő mindig benne van a kezemben!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7524 2016.08.02. 15:13

Na itt egy kis széklet elemzés:

phpBB [media]


Sikeresen megcsinálták 2x hangosabbra. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7525 2016.08.02. 15:25

DanielT írta:Na itt egy kis széklet elemzés:

xboxonesmodell.mp4

Sikeresen megcsinálták 2x hangosabbra. :eljen:
Végre újra be lehet fogni a szekrénymodot!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7526 2016.08.02. 16:19

DanielT írta:Na itt egy kis széklet elemzés: https://youtu.be/OikjJPr-jM4
Sikeresen megcsinálták 2x hangosabbra. :eljen:
Akkor már végre meglehet venni a 2.5 éve is már 100 millió dodóból riszörcsölt kontrollernek vagy a harmadik revízióját, esetleg várjunk még, hátha elszartak valamit ezen is? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7527 2016.08.02. 16:57

benőmenő írta:Akkor már végre meglehet venni a 2.5 éve is már 100 millió dodóból riszörcsölt kontrollernek vagy a harmadik revízióját, esetleg várjunk még, hátha elszartak valamit ezen is? :idiota:
Pont ma rendeltem meg akvából.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7528 2016.08.02. 17:54

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #7529 2016.08.02. 18:01

Kemények ezek a metálba kódolt, órajelre igazított konzoljátékok! Örületes teknó állhat a hátéérben, hogy simán túlélik az órajelnövelést.
Lehet, hogy egy cloud csinálja!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7530 2016.08.02. 18:07

ki veszi?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7531 2016.08.02. 19:00

Moby írta:Kemények ezek a metálba kódolt, órajelre igazított konzoljátékok! Örületes teknó állhat a hátéérben, hogy simán túlélik az órajelnövelést.
Lehet, hogy egy cloud csinálja!
Ennél már csak az sokkolóbb, hogy az ms ezt érdemesnek látta meglépni.

Bár, ha jobban belegondolok, erre a korábbi generációk esetében is volt nem egy példa.

Ja nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7532 2016.08.02. 19:07

Teljesen összezavarják a vásárolóikat. Ha kiderül, hogy mégis számít a frém, nem csak a játékélmény(tm) itt forradalom lesz!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7533 2016.08.02. 20:02

rápróbáltam erre a the door kickersre, de az irányítás valahogy nem gyere be volt, skip
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7534 2016.08.02. 20:18

Upgrade-eltem 970-re. Belekerült vagy egy játék árába.
Összeraktam, húztam rajta kb. 10% teljesítményt, leteszteltem, de hogy mit kezdjek vele, azt még nem tudom. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7535 2016.08.02. 20:23

Moby írta:Húzva igen. Pontsabban egyre visszább kellett vegyek mindent, hogy stabil legyen. Hasonló volt a mostanihoz a helyzet, csak mindez sokkal-sokkal lassabban történt meg.

Minek delidelted? Túl öreg, vagy hibás volt a CPU?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7536 2016.08.02. 20:48

aabyssx írta:Minek delidelted? Túl öreg, vagy hibás volt a CPU?
Ezt nem tudom értelmezni. Ha hibás a cpu a delid megjavítja? :) A válasz: mert érezhetően kezdett elszaródni a takony a sapka alatt. És egy K-s proci hivatalosan is tucsingra született.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7537 2016.08.02. 20:56

Moby írta:Kemények ezek a metálba kódolt, órajelre igazított konzoljátékok! Örületes teknó állhat a hátéérben, hogy simán túlélik az órajelnövelést.
Lehet, hogy egy cloud csinálja!
De melyik? A mi Cloudunk?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7538 2016.08.02. 20:57

benőmenő írta:Akkor már végre meglehet venni a 2.5 éve is már 100 millió dodóból riszörcsölt kontrollernek vagy a harmadik revízióját, esetleg várjunk még, hátha elszartak valamit ezen is? :idiota:
Azért az mégiscsak előrelépés, ha sok moslék helyett, sok jóból kell választani. Ezt értékelem. A 100 milliós önfényezős bullshitet kevésbé.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7539 2016.08.02. 20:59

aabyssx írta:Upgrade-eltem 970-re. Belekerült vagy egy játék árába.
Összeraktam, húztam rajta kb. 10% teljesítményt, leteszteltem, de hogy mit kezdjek vele, azt még nem tudom. :D
jol elvagy te is :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7540 2016.08.02. 21:27

aabyssx írta:Upgrade-eltem 970-re. Belekerült vagy egy játék árába.
Összeraktam, húztam rajta kb. 10% teljesítményt, leteszteltem, de hogy mit kezdjek vele, azt még nem tudom. :D
DMC4 benchmark. Nézd meg tudja -e tartani a 60 fps-t, vagy elindul valami folyamat a háttérben... :mf2:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #7541 2016.08.02. 21:37

na overwatch update Lessétek snecik
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7542 2016.08.02. 21:43

Tényleg Aaby, a DMC 4: SE-re ránéztél már? Vélemény?
/mellesleg nekem is illene legalább Vergillel végigvinni már :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7543 2016.08.02. 21:46

Na, emiatt nemhogy visszatérek, de még az SSD-t is eladom, amire valaha telepítve volt.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7544 2016.08.02. 21:59

DanielT írta:Na, emiatt nemhogy visszatérek, de még az SSD-t is eladom, amire valaha telepítve volt.

shit.mp4
wat
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7545 2016.08.02. 22:10

Inkább töltöm helyette a Windows 10 Anniversary updatet, amit az MS tehetséges alkalmazottai az alábbi módon neveztek el:

"Funkciófrissítés a Windows 10 1607 verziójára."

Csak, hogy érezze mindenki, hogy valami különlegeset kap. 1067-es verzió. WOW.

Spoiler
Szívenbaszott idióta kretén állatok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7546 2016.08.02. 22:24

Egyébként az is zseniális húzás, hogy 2 nappal azt követően, hogy jó sokan végigülték az utolsó pillanatos Windows 10 updatet, most kiadják az eddigi legnagyobb frissítést, ami megint vagy 30-40 perc lesz, ahogy nézem. Mármint nem a letöltés, vagy az előkészítés, csak a telepítés, amikor nem lehet használni a gépet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7547 2016.08.02. 22:41

DanielT írta:Egyébként az is zseniális húzás, hogy 2 nappal azt követően, hogy jó sokan végigülték az utolsó pillanatos Windows 10 updatet, most kiadják az eddigi legnagyobb frissítést, ami megint vagy 30-40 perc lesz, ahogy nézem. Mármint nem a letöltés, vagy az előkészítés, csak a telepítés, amikor nem lehet használni a gépet.
Fullba nyomja a trollt az MS, ezt már szeretem! :eljen:

Én sajnos csak egy laptopra dobtam fel, és keresztbefosom, mint ha csak a Xbox One-frissítés lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7548 2016.08.02. 22:45

Zóanagyvarázsló írta:Fullba nyomja a trollt az MS, ezt már szeretem! :eljen:

Én sajnos csak egy laptopra dobtam fel, és keresztbefosom, mint ha csak a Xbox One-frissítés lenne.
Most ment le, bruttó 20 perc volt onnan, hogy rányomtam a windowsupadate keressen frissítést-re.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7549 2016.08.02. 22:48

Moby írta:Ezt nem tudom értelmezni. Ha hibás a cpu a delid megjavítja? :) A válasz: mert érezhetően kezdett elszaródni a takony a sapka alatt. És egy K-s proci hivatalosan is tucsingra született.


Azt meg honnan érzékeled egy mai CPU-nál, hogy a gyári hővezető paszta a kupak alatt elszaródik?!?
Régi szar, fagyogató, melegedő CPU-nál érdemes megpróbálni az elfáradt taknyot újracsinálni utolsó életre keltő próbaként a kukázás előtt. Ha egy jó CPU-val csinálod azért a 10 fok gainért, akkor csak a szopatást keresed magadnak. Semmilyen procit nem szán a gyártó arra, hogy szétvágjad.

Amúgy ha már levágtad róla a kupakot, akkor lehet, hogy jobb eredményt érsz el, ha a kupak nélkül kened be és arra rakod a hűtőt, mert kihagysz egy egész réteget - de persze csakis a saját felelősségedre, mert még több kárt lehet tenni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7550 2016.08.02. 22:54

aabyssx írta:Azt meg honnan érzékeled egy mai CPU-nál, hogy a gyári hővezető paszta a kupak alatt elszaródik?!?
Régi szar, fagyogató, melegedő CPU-nál érdemes megpróbálni az elfáradt taknyot újracsinálni utolsó életre keltő próbaként a kukázás előtt. Ha egy jó CPU-val csinálod azért a 10 fok gainért, akkor csak a szopatást keresed magadnak. Semmilyen procit nem szán a gyártó arra, hogy szétvágjad.

Amúgy ha már levágtad róla a kupakot, akkor lehet, hogy jobb eredményt érsz el, ha a kupak nélkül kened be és arra rakod a hűtőt, mert kihagysz egy egész réteget - de persze csakis a saját felelősségedre, mert még több kárt lehet tenni.

Ezekre a procikra nem tudod feltenni kupak nélkül a hűtőt, mer olyan vastag rajta a kupak, mint a kurristen, semmilyen hűtő nem ér le oda + a kupak nélkül nem tudod befogatni sem. Érzékelni meg igen könnyű: azon a frekin, amin járt, nem jár többé, merhogy túlmelegszik. De ahogy mondtam a probléma megoldódott, a ragasztó nem oké, amit használtam. Szükség sincs rá, ahogy korábban sem volt soha. Ránézésre olyan 10 évet kellene bepótolnod a témakörben, de youtube segítségével 2 óra alatt végzel vele, ha hatékonyan keresel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.08.02. 22:55-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7551 2016.08.02. 22:54

benőmenő írta:Tényleg Aaby, a DMC 4: SE-re ránéztél már? Vélemény?
/mellesleg nekem is illene legalább Vergillel végigvinni már :miaz:


Nem is próbáltam, de még utána sem néztem, hogy mit tartalmaz.
Ezek az idők (sajnos) már elmúltak:
Kép

Tekken az egyetlen, amibe tudok korlátozottan időt fektetni, de az meg annyira bonyolult, hogy egy élet sem elég rá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7552 2016.08.02. 22:56

aabyssx írta:Nem is próbáltam, de még utána sem néztem, hogy mit tartalmaz.
Ezek az idők (sajnos) már elmúltak:
Kép

Tekken az egyetlen, amibe tudok korlátozottan időt fektetni, de az meg annyira bonyolult, hogy egy élet sem elég rá.

Akkor mi a terv a 970-el? :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7553 2016.08.02. 22:56

Moby írta:Ezekre a procikra nem tudod feltenni kupak nélkül a hűtőt, mer olyan vastag rajta a kupak, mint a kurristen, semmilyen hűtő nem ér le oda + a kupak nélkül nem tudod befogatni sem. Érzékelni meg igen könnyű: azon a frekin, amin járt, nem jár többé, merhogy túlmelegszik. De ahogy mondtam a probléma megoldódott, a ragasztó nem oké, amit használtam. Szükség sincs rá, ahogy korábban sem volt soha. Ránézésre olyan 10 évet kellene bepótolnod a témakörben, de youtube segítségével 2 óra alatt végzel vele, ha hatékonyan keresel :)


Ezekre a procikra vannak spacer kitek. Pont olyan öngyilkosjelölteknek, mint Te. :mf2:
Szerintem én képben vagyok. Itt szívtál Te is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7554 2016.08.02. 22:59

Hiába a spacer kit, a komoly hűtők erre az anyagvastagságra tervezve, hogy ne tépje le az egészet. Az enyém is ilyen. IHS nélkül hozzá sem ér a prockóhoz rendesen.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7555 2016.08.02. 22:59

Moby írta:Akkor mi a terv a 970-el? :)


Semmi. Poénból vettem használtan. Egy játék ára volt a különbség az előző GPU-hoz képest. Azt is poénból vettem.
De visszatekintve okozott azért jó pár óra szórakozást. A Metal Gear 5-öt és a Fallout 4-et játszottam.
Csak nem veszem az egészet túl komolyan.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7556 2016.08.02. 23:08

Melyik ujabb Might & Magic Heroes reszt erdemes kiprobalni? akcinnyo vanik Steam-en, regen nagyon szerettem a 3-at (tan egyetlen PC-s jatek amiert odavoltam valaha).
hirtelen azt talaltam, hogy a VI jo, de kakásak a rivjuk, mert UPLAY meg kressel... mehh
Avatar
Moby

Hozzászólás #7557 2016.08.02. 23:08

Egyébként ez a kín-kör pont az olyan dolgok tesztelése, amiket használatban levő cuccal nem hazárdíroztam. A ragasztás pont ilyen (bár ez a ragasztó annyira semmi, hogy használni sincs értelme). Mer mivan ha a CLU szétkúrja a procit(sose kúrta szét...), mivan ha elkenem felrakás közben(sosem kentem el...), stb. Ez meg már nem sokáig van használatban, aztán megy az irodai gépbe. Vagy a kukába, ha valamit nem él túl(az irodai gépben most is van proci). Szal ezen most kiélem magam, a következő már talán K-s sem lesz. Nem tudom valaha üköztem-e órajel korlátba, az egésznek a gyakorlati értéke közelíti a nullát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7558 2016.08.02. 23:12

SlickAdam írta:Melyik ujabb Might & Magic Heroes reszt erdemes kiprobalni? akcinnyo vanik Steam-en, regen nagyon szerettem a 3-at (tan egyetlen PC-s jatek amiert odavoltam valaha).
hirtelen azt talaltam, hogy a VI jo, de kakásak a rivjuk, mert UPLAY meg kressel... mehh
ABZÛ - t behúztad?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7559 2016.08.02. 23:13

Moby írta:Egyébként ez a kín-kör pont az olyan dolgok tesztelése, amiket használatban levő cuccal nem hazárdíroztam. A ragasztás pont ilyen (bár ez a ragasztó annyira semmi, hogy használni sincs értelme). Mer mivan ha a CLU szétkúrja a procit(sose kúrta szét...), mivan ha elkenem felrakás közben(sosem kentem el...), stb. Ez meg már nem sokáig van használatban, aztán megy az irodai gépbe. Vagy a kukába, ha valamit nem él túl(az irodai gépben most is van proci). Szal ezen most kiélem magam, a következő már talán K-s sem lesz. Nem tudom valaha üköztem-e órajel korlátba, az egésznek a gyakorlati értéke közelíti a nullát.
szet is vaglak, ha nem K-s i7 6700-at veszel...
alapjaraton is 3.4 vs 4.0 GHz a difi, arban meg 40 euro (itt). ne viccezzünk mán!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7560 2016.08.02. 23:14

Moby írta:ABZÛ - t behúztad?
dehogy, az 5 vagy (ha jo passzban vagyok) max 10 euros kategoria

Vissza: “Leáldozott.hu”