A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75181 2023.12.07. 00:32

arty írta:sajnálom, hogy nem követed a világ történéseit, lám már fel se tűnik a woke.... vagyis nem elég érzékeny a detektorod!! :D

természetesen csak Castle82 kenyerét akartam elvenni, hogy ÉN lehessek aki lewókozza ezeket először! és amugy egész könnyű, csak azt a szabályt kellett megtanulnom, hogy ha bármi gondom van valami produktummal, akkor .... WOKE!
- kőkemény csaj egy gta-ban? erős nő??? WOKE! a tombraider ue!
- színes a mariowonder? lmbtq-szivárvány-prop! WOKE! a tetris is!!!!
mondhatnám: a woke-vonaton nincsen vészfék!

Egyébként nagy szerencse, hogy elonmuszk férfi és hetero.... merugye ő aspergeres ceo, szal hajszálnyira volt a bajtól!

Kisfaszom.
Most kb. egy fingós viccet magyarázol. Mindenki érti, hogy te jót nevetsz, csak másokat zavar a szaga. Bár a woke-ra alapvetően is jellemző, hogy kínosnak láttatja azt, amit pont nem annak akar, amikor egy GTA túltolja, az inkább karikatúra. Keveseknek jutna eszébe a Bárányok hallgatnak

Spoiler
transzvesztita
sorozatgyilkosa miatt arra kilyukadni, hogy ez most mennyire pozitív színben tünteti fel a hasonszőrűeket. Nos, a GTA-kban is kevés a szerepmodell. Ettől persze még elmehet rossz irányba, aggasztó az író Houser lelépése is, de az előzetes alapján pont nem ez jut az ember eszébe.

Ami meg a trevorkodást illeti, nem a Rockstar világában vannak ilyenek sokan, hanem a miénkben.

Egyébként érdekes az erős nő említése, az első részben a 8 választható karakter közül 4 nő volt, a GTA 3-beli nemezis is nő volt (kb. az intróban kiderül), és ő a San Andreasban is szerepelt, ugyanezt a vastökűséget játszotta el, és ez lényeges rész is volt, hogy mennyire pozitív ránézve, az legalábbis vitatható. Abban persze igazad van, hogy a woke-tól rettegők az ilyesmit már pont be szokták nézni, de szerintem nem feltétlen ebben a topikban. Az már számomra sokkal érdekesebb, hogy a HZD teljesen elcseszettül "erős női" karaktereit zabálták. (Nem ez volt a legnagyobb baj a játékkal, de a komolyan vehetőségnek nem tett jót.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75182 2023.12.07. 10:50

Én örülök, hogy nő az egyik főhős, nagyobb lesz az élmény amikor beállok vele egy vonat vagy egy kamion elé! :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #75183 2023.12.07. 11:58

Zóanagyvarázsló írta:Abban persze igazad van, hogy a woke-tól rettegők az ilyesmit már pont be szokták nézni, de szerintem nem feltétlen ebben a topikban.
:D :D

biztos összekeverem a többi fórummal/topikkal, ahova még járok... várjácsak, nem járok ~sehova máshova, szal mégiscsak lehet, hogy néha-néha itt szabadul el néminemű woke-rettegés :D :D

"Ami meg a trevorkodást illeti, nem a Rockstar világában vannak ilyenek sokan, hanem a miénkben."

Most átnéztem a new york timest és nem látom a nyomait.
Felteszem trevor nagyot ment az ötösben, szal kicsit felcsavarják a fajtáját... jó irány a súlytalan zombilövöldék felé, remélem lesz majd amikor days gone szinten ömlenek a város utcáin.

Nem is zavarna mindez, ha nem 10 évente kapna a zsáner egy-egy esélyt. Ha ez most félremegy, talán meg se érem a következőt :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75184 2023.12.07. 12:04

arty írta:jó irány a súlytalan zombilövöldék felé, remélem lesz majd amikor days gone szinten ömlenek a város utcáin.
Jó hírem van, erre már egy percet sem kell várni, nemhogy a 2025-ös release-re:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75185 2023.12.07. 12:19

arty írta:"Ami meg a trevorkodást illeti, nem a Rockstar világában vannak ilyenek sokan, hanem a miénkben."

Most átnéztem a new york timest és nem látom a nyomait.
Felteszem trevor nagyot ment az ötösben, szal kicsit felcsavarják a fajtáját...
Próbáld "florida man" szókapcsolatot a kedvenc keresődben. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75186 2023.12.07. 20:53

Na mondom felrúgom minden elvemet és pécén fogok zsémelni. Stasis: Bone Totem miatt.

De ha már pécé, akkor rohadt launcsert ne kelljen telepíteni, megnéztem ha gog-on veszem akkor azt írják nem kell. Ok, akkor vettem ott.

Letöltéskor pedig ez vár:

Kép

Szedjem le darabokban az installert, és utána az összes pecset tegyem fel sorrendben! GRATULÁLOK! A jó kurva anyátokat.

Ok, feltettem a gog launcsert, ami bejelentkezéskor kéri a user/pass-t amit nyilván nem tudok, mert a böngésző tárolja amit generáltattam vele.

Olyan ideges lettem, hogy már a refund gombot is megkerestem, mert ennyi erővel mehetett volna Steamre is. Okádok.

szerk: Ha a GOG launcser első indításkor error üzenettel üdvözölt, hogy újra kell építeni a database-t és úristen minden szar. Ezzel egyetértek mondjuk.

szerk: Ja és közben 7 Mb/seccel jön, ilyen szar letöltési élményem utoljára Xbox Series X-en volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75187 2023.12.07. 21:04

DanielT írta:Na mondom felrúgom minden elvemet és pécén fogok zsémelni. Stasis: Bone Totem miatt.
*nem talál ki a Normandyról, tehát szar az egész vol. 2*
Tehát egy DRM és launcher mentes PC játéknál derogál 3 perc next-next-finish vagy egy jelszó kimásolása hogy mindezt skippeld.
Figyelem rejtett kamerás felvételek DT hétköznapi küzdelméről!
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75188 2023.12.07. 21:22

benőmenő írta:Tehát egy DRM és launcher mentes PC játéknál derogál 3 perc next-next-finish vagy egy jelszó kimásolása hogy mindezt skippeld.
Figyelem rejtett kamerás felvételek DT hétköznapi küzdelméről!
Kép
Az hagyján, már uninstalláltam a játékot, a Gog-ot és ment a refund kérelem.

Ugyanis egy két karakteres játékról van szó, mindkét embernek mások az erősségei és így kell együtt dolgozni és haladni. Namost az egyik karakterem volt az egyik "szobában" a másik 3 "szobával" arrébb és tudtam köztük tárgyakat átadni. Úgy, hogy az az alap felállás, hogy el vagyunk választva. Aha, ok, kösznem. Ahol ez a "logika" vagy a világ működése, ott én nem akarok feladatokat megoldani.

Egyébként:

1. Ne kelljen már szeletekben leszednem a játékot mint az arj fileokban a warezt 25 éve. BTW a warez most egyetlen ISO fileként jönne le.
2. Minden pecs tartalmazza az összes előzőt, hogy csak egyet kelljen feltenni.
3. A napokban használtam valami jelszót igénylő programot, szépen nyitotta a böngészőt, hitelesített és már haladtam is dolgomra.
Castle82

Hozzászólás #75189 2023.12.07. 22:41

arty írta:sajnálom, hogy nem követed a világ történéseit, lám már fel se tűnik a woke.... vagyis nem elég érzékeny a detektorod!! :D

természetesen csak Castle82 kenyerét akartam elvenni, hogy ÉN lehessek aki lewókozza ezeket először! és amugy egész könnyű, csak azt a szabályt kellett megtanulnom, hogy ha bármi gondom van valami produktummal, akkor .... WOKE!
- kőkemény csaj egy gta-ban? erős nő??? WOKE! a tombraider ue!
- színes a mariowonder? lmbtq-szivárvány-prop! WOKE! a tetris is!!!!
mondhatnám: a woke-vonaton nincsen vészfék!

Egyébként nagy szerencse, hogy elonmuszk férfi és hetero.... merugye ő aspergeres ceo, szal hajszálnyira volt a bajtól!

Kisfaszom.



Őőő... Köszönöm? :D
De jelen játék esetében fel sem merült. Egyébiránt az erős női karakterekkel sincs bajom ha értelmesen vannak összerakva lásd Tomb vagy akár Aloy a Horizonban. Ellenben ha Ubisoft módra túl van tolva na ott van. Bár még ők is eltaláltál pl Kassandrát az AC Odyssey-ben. Sőt a Mass Effectet is formás seggü Femsheppel toltam. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75190 2023.12.08. 07:23

Dani, fent voltál? Hogy alakult a game awards a jóság másik objektív fokmérője a metacritica mellett? Mennyi díjat nyertek az ms játékai és mennyit a sonyé? Mit mutat a tök objektív valóság?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75191 2023.12.08. 07:51

Botond írta:Dani, fent voltál? Hogy alakult a game awards a jóság másik objektív fokmérője a metacritica mellett? Mennyi díjat nyertek az ms játékai és mennyit a sonyé? Mit mutat a tök objektív valóság?
Nem voltam fent, de jó szarul aludtam... szal' valszeg nem a Szopókember nyert meg mindent. ;(((( Na minnyá nézem mi van. (Ja azt se tudtam, hogy most volt ez az awardolás)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75192 2023.12.08. 08:03

És az álmok nem hazudnak: SEMMIT nem nyert a kis Szopók! Bemicrosoftolódott mondhatni... ;(((

Végignéztem a listát és majdnem visszaaludtam. Az egyetlen érdekes az egészből az Alan Wake 2 szereplése.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75193 2023.12.08. 08:07

Nade most már a Bethesda is Marvelszuperhősködhet, újabb szög a Szopók koporsójába! Phil úgy programoz újabban, mint még soha!

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75194 2023.12.08. 08:13

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75195 2023.12.08. 08:15

Na ezt a fentebbi No Restet akartam én is mondani, hogy ez erősen várós kategória nálam, amióta megláttam, hogy az Ori fejlesztői csinálják! :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75196 2023.12.08. 08:17

phpBB [media]


Ez meg talán a második legérdekesebb volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75197 2023.12.08. 08:29

DanielT írta:És az álmok nem hazudnak: SEMMIT nem nyert a kis Szopók! Bemicrosoftolódott mondhatni... ;(((

Végignéztem a listát és majdnem visszaaludtam. Az egyetlen érdekes az egészből az Alan Wake 2 szereplése.
Csak szembejött a valóság, van ilyen!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75198 2023.12.08. 08:35

Amikor a Forza elvitte az Accessibility és a legjobb versenyjáték díjat (a jelöltek közül a Crew-nak kellett volna vinnie, de az igazi nyertest a WRC-t nem is jelölték) ott már tudtam hogy színvonalas és objektív lesz a műsor. :banplz:
Mégegyszer: ezzel a teljesítménnyel.
De hogy semmi izgi bejelentés vagy trailert sem sikerült bemutatniuk az azért meglepett. Nulla elvárással pörgettem át és még így is csalódás. Ezért kár volt nekiállniuk műsort csinálni. Legalább a BG 3 nyert, nem a Zelda.
Viszont ez a 2024 is egy büdös nagy semmi lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75199 2023.12.08. 08:40

"New games from Jet Set Radio, Shinobi, Golden Axe, Streets of Rage, and Crazy Taxi - now in development"

Isteni, hogy ez a cím 20, de majdnem 30 éve is aktuális lehetett volna... De hát nyilván nem egyszerű új dolgokat kitalálni, meg kockázatos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75200 2023.12.08. 08:43

És már Phil programozza Kojima játékait is, Gamepassra. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #75201 2023.12.08. 09:07

benőmenő írta:Amikor a Forza elvitte az Accessibility és a legjobb versenyjáték díjat (a jelöltek közül a Crew-nak kellett volna vinnie, de az igazi nyertest a WRC-t nem is jelölték) ott már tudtam hogy színvonalas és objektív lesz a műsor. :banplz:
Mégegyszer: ezzel a teljesítménnyel.
De hogy semmi izgi bejelentés vagy trailert sem sikerült bemutatniuk az azért meglepett. Nulla elvárással pörgettem át és még így is csalódás. Ezért kár volt nekiállniuk műsort csinálni. Legalább a BG 3 nyert, nem a Zelda.
Viszont ez a 2024 is egy büdös nagy semmi lesz.
Rosszul látod, Dani már hetek óta ezzel kampányol, hogy ez a valós jóság fokmérője és mindenki egyet is értett vele, és nincs ez ma sem, csak ez az egyetlen valós jóságmérő, na!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75202 2023.12.08. 09:23

Botond írta:Rosszul látod, Dani már hetek óta ezzel kampányol, hogy ez a valós jóság fokmérője és mindenki egyet is értett vele, és nincs ez ma sem, csak ez az egyetlen valós jóságmérő, na!
Ok, de ha ez így is van, akkor mi a konkúzió? Vitte a showt az xbox vagy végre kapott pár jelölést és pár szánalom díjat, hogy az engagament maxon legyen? A forza mint legjobb racing game, lol. Minden ms alkalmazottnak ki volt adva, hogy szavazzon?
Avatar
Botond

Hozzászólás #75203 2023.12.08. 09:50

TasManXT írta:Ok, de ha ez így is van, akkor mi a konkúzió? Vitte a showt az xbox vagy végre kapott pár jelölést és pár szánalom díjat, hogy az engagament maxon legyen? A forza mint legjobb racing game, lol. Minden ms alkalmazottnak ki volt adva, hogy szavazzon?
Ugyanaz a tanulság, mint azokban az években, amikor a szoni díjakat nyert gondolom. Nagyon kettős mérce lenne, ha eltérően vélekednénk a világ legértékesebb és legfontosabb díjáról most, hogy az ms nyert, mint amikor a szoni nyert. Pont ugyanazt jelenti, Dani is ezt nyomja hetek óta, hogy objektíven ez a jóság mérőfoka, egyetértek, mértünk, tessék, ez a valóság, nem ígéret, mint az old spice reklámban!
Ahogy a másik fokmérője a valóságnak is Dani által lett bevezetve ide, szóval az se hazudik, a metacritic. Az se hazudik sose. Pókember2 az 90 pont, mario wonder a 92 pont. Azért van a játék cím végén a kettes, mert aznap a Pókember2 volt a második legjobb játék ami megjelent! Nem azért mert ez a második pókemberes játék, mert van belőle tucatnyi!
Az objektív dolgok objektívek, köszönjük Daninak, hogy behozta az életünkbe, így az ilyen alantas szubjektívságnak nincs helye már amit a kommentedbe próbálsz befűzni!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75204 2023.12.08. 10:16

Próbáltam visszakeresni a korábbi game awards időszakoknál, hogy mire célozhat most Botond. Nos csak ezt találtam:
phpBB [media]
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75205 2023.12.08. 10:55

Botond írta:Ugyanaz a tanulság, mint azokban az években, amikor a szoni díjakat nyert gondolom. Nagyon kettős mérce lenne, ha eltérően vélekednénk a világ legértékesebb és legfontosabb díjáról most, hogy az ms nyert, mint amikor a szoni nyert. Pont ugyanazt jelenti, Dani is ezt nyomja hetek óta, hogy objektíven ez a jóság mérőfoka, egyetértek, mértünk, tessék, ez a valóság, nem ígéret, mint az old spice reklámban!
Ahogy a másik fokmérője a valóságnak is Dani által lett bevezetve ide, szóval az se hazudik, a metacritic. Az se hazudik sose. Pókember2 az 90 pont, mario wonder a 92 pont. Azért van a játék cím végén a kettes, mert aznap a Pókember2 volt a második legjobb játék ami megjelent! Nem azért mert ez a második pókemberes játék, mert van belőle tucatnyi!
Az objektív dolgok objektívek, köszönjük Daninak, hogy behozta az életünkbe, így az ilyen alantas szubjektívságnak nincs helye már amit a kommentedbe próbálsz befűzni!
Nagy baj az agybaj, sajnálom, hogy az MS ilyen helyzetbe hozott. ;( Ez a része nem a te hibád, elsülhetett volna jól is ha az ember Xbot. Csak most nem ilyen időket élünk, de hátha a felvásárlások eredménye pár év múlva nem lesz kínos és akkor neked se kell ekkora logikai manőverekbe keveredni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75206 2023.12.08. 12:17

DanielT írta:Nagy baj az agybaj, sajnálom, hogy az MS ilyen helyzetbe hozott. ;( Ez a része nem a te hibád, elsülhetett volna jól is ha az ember Xbot. Csak most nem ilyen időket élünk, de hátha a felvásárlások eredménye pár év múlva nem lesz kínos és akkor neked se kell ekkora logikai manőverekbe keveredni.
Ott az objektív eredmény, az általad választott objektív mérőszámban. 2-0. Ennyike az xbotozás. Teccettek volna más mérőszámokat választani és akkor nem nyak a vissza a fagyi. Ismét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75207 2023.12.08. 13:00

ISMÉT! Aszongya! :nevetes1: :nevetes1: :nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75208 2023.12.08. 13:51

Na átpörgetésre a legjobb:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75209 2023.12.08. 14:03

"Baldur's Gate 3's game director was meant to announce the Xbox version's release date last night at The Game Awards 2023, but he plum forgot."

Jól jellemzi a platform jelentőségét! :taps: :taps: :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75210 2023.12.08. 14:11

Mindeközben a legnagyobb metascoreos, azaz valós minőséget képviselő játékok japán platformján:
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75211 2023.12.08. 14:51

Botond írta:Mindeközben a legnagyobb metascoreos, azaz valós minőséget képviselő játékok japán platformján:
Cool.
5ee31d360eddc6bf32c3ebba9c3c47579fcde23a.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #75212 2023.12.08. 15:04

TasManXT írta:Cool.
[attachment=0]5ee31d360eddc6bf32c3ebba9c3c47579fcde23a.jpg[/]
Ja, tudom, hogy van a napi metszetben is csak második legtöbb metascoreos játékokat szállító, azaz a futottak még játékok szállító japán gyártó platformján is, mint a multiplatform játékok általában, de ez a Switch kártyás kiadás ritka, mint a gothic1 és 2 is az.

Ritka, érted mint az hogy a Sony kiad egy játékot. Vagy ritka, mint az hogy a Sony kiad egy játékot és aznap nem jelenik meg nagyobb metacritic értékelésű játék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75213 2023.12.08. 17:16

TasManXT írta:Cool. *nagyonritka dragons dogma 1 ps plusban*
Mondjuk ez jó irány, hogy az előző részeket így rakosgatják az újak előtt, mint az Alan Wakenél is. Bár ez speciel megvan PS-re és Steam-re is már.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75214 2023.12.08. 17:46

benőmenő írta:Mondjuk ez jó irány, hogy az előző részeket így rakosgatják az újak előtt, mint az Alan Wakenél is. Bár ez speciel megvan PS-re és Steam-re is már.
Alan wake első részének adtam egy sokadik esélyt, de sajnos még mindig baromi unalmasnak tartom. A második érdekesnek tűnik, de a rossz szájíz miatt nem merem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75215 2023.12.08. 19:19

Arty kedvéért:

phpBB [media]


Persze megértem az ő elvárását is, hogy a gyerekért oviba menő családapákat szeretne látni a játékban és mindjárt az első előzetesben is.

arty írta:biztos összekeverem a többi fórummal/topikkal, ahova még járok... várjácsak, nem járok ~sehova máshova, szal mégiscsak lehet, hogy néha-néha itt szabadul el néminemű woke-rettegés :D :D
Arra céloztam, hogy a GTA eddig pont nem PC volt, és ezt a maroknyi ember tudja, aki idejár. Jó, aaby kicsit csodáékodott, de ő is kiemelte a GTA hagyományos vonalát. Van, aki ezt is benézi (és a játék még lehet megalkuvó, hanem is klasszikus "woke"), de szerintem itt mellément, mert a woke lényege pont nem az, hogy a negatív karaktereket színesítik agyon. Egyébként tökös, "férfibaszó" Latinának ott volt már Catalina (GTA III, San Andreas) is.

Mindenesetre ez a az a hely, ahol a félreírt erős nő Aloyon és a HZD hülyeségein nincs valós felhördülés, és a lasszófasz 2 is a nem éppen fő antiwoke Mobyból váltott ki idegrángást.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75216 2023.12.08. 19:28

Castle82 írta:Őőő... Köszönöm? :D
De jelen játék esetében fel sem merült. Egyébiránt az erős női karakterekkel sincs bajom ha értelmesen vannak összerakva lásd Tomb vagy akár Aloy a Horizonban. Ellenben ha Ubisoft módra túl van tolva na ott van. Bár még ők is eltaláltál pl Kassandrát az AC Odyssey-ben. Sőt a Mass Effectet is formás seggü Femsheppel toltam. :idiota:
Szerintem a 2013-as TR és a HZD is gyenge volt női karaterben. A többit nem tudom, illetve a régi TR-ek nyilván értelmezhetetlenek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75217 2023.12.08. 19:35

Zóanagyvarázsló írta:Arty kedvéért:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Dmnl4MBLdYE[/vdeo]

Persze megértem az ő elvárását is, hogy a gyerekért oviba menő családapákat szeretne látni a játékban és mindjárt az első előzetesben is.

Arra céloztam, hogy a GTA eddig pont nem PC volt, és ezt a maroknyi ember tudja, aki idejár. Jó, aaby kicsit csodáékodott, de ő is kiemelte a GTA hagyományos vonalát. Van, aki ezt is benézi (és a játék még lehet megalkuvó, hanem is klasszikus "woke"), de szerintem itt mellément, mert a woke lényege pont nem az, hogy a negatív karaktereket színesítik agyon. Egyébként tökös, "férfibaszó" Latinának ott volt már Catalina (GTA III, San Andreas) is.

Mindenesetre ez a az a hely, ahol a félreírt erős nő Aloyon és a HZD hülyeségein nincs valós felhördülés, és a lasszófasz 2 is a nem éppen fő antiwoke Mobyból váltott ki idegrángást.
Ez a videó rohadt jó. :D Csak már szinte spoileres, így csak az elejét néztem. Nyilván nem ezekkel az extremitásokkal találkoztam amikor arra jártam, de az utca embere a 1-1ben a GTA NPC-k voltak mindenhol. Öltözködés, viselkedés, stb teljesen stimmelt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75218 2023.12.08. 22:09

Mindeközben a legnagyobb darabszámban eladott Playstation játék is szintet lép!
phpBB [media]

A codstation5 erre van kitalálva, Fíl ajánlásával!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75219 2023.12.09. 17:52

Like a Dragont pont leárazta nekem a Bogz store, ahol a félbemaradt save-em van...
Castle82

Hozzászólás #75220 2023.12.10. 10:33

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem a 2013-as TR és a HZD is gyenge volt női karaterben. A többit nem tudom, illetve a régi TR-ek nyilván értelmezhetetlenek.


Én csipáztam a 2013-as trilógia karakterét és Aloy-t is az első HZD részben, a 2 már elment a manapság eröltetett irányba minden téren....
A lényeg hogy nincs bajom játékban főkarakterként női karakterrel ha jól meg van irva, szerethető és nem azt súlykolják beléd mint a netflix filmek és sorozatok java manapság...Ez az ami például az egyszer érkező Fable esetén már most gáz mert ott már látható hogy rámentek a megszokott vonalra azzal a mocskosul butaparasztfejü deszkatestü hősnővel aki nyilván mindenki felett fog állni pár csinytevésen túl...
GTA meg fényévekre van és volt a woke-től és PC-től, ha nekiesett ezek miatt valaki a rockstarnak és a trailernek az konkrétan hülye. Én azon csodálkozom inkább hogy MÉG nem hördült fel a BLM csürhe amiért pl az amerikai negró úgy van ábrázolva ami jellemző rájuk és nem egyetemi professzorként.... De majd akkor indul igazán be a sirás amikor halomra öljük őket 2025-ben. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75221 2023.12.10. 21:49

Jó volt a Village, elég hamar lepörgött.
Faszán néz ki, bírtam az ellenfeleket, a sztori is ok.
Csak ne kellett volna kurblizni a HDR-t minden indításkor :D

Következő a GOW 2.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75222 2023.12.10. 23:00

Már letöltöttem a Lost Judgementet, de végül a Dave The Diver ugrott a helyére, hogy minél közelebb karácsonyhoz nyomjam a Judgementet. Mondjuk nem tudom miért, de mindegy.

Elég jól ráfüggtem, egész nap ment megállás nélkül kb 10 óra... :wilting:

Jó kis cucli, egyetlen bajom, hogy MICROSOFT WINDOWSOS PÉCÉN kellett nyomni, mert nincs csak erre meg Switchre. ;( Mindegy, laptopon elfut a launcser mentes warez, aztán majd ha kijön PS5-re akkor megveszem oda.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75223 2023.12.11. 02:24

Castle82 írta:Én csipáztam a 2013-as trilógia karakterét és Aloy-t is az első HZD részben, a 2 már elment a manapság eröltetett irányba minden téren....
A lényeg hogy nincs bajom játékban főkarakterként női karakterrel ha jól meg van irva, szerethető és nem azt súlykolják beléd mint a netflix filmek és sorozatok java manapság...Ez az ami például az egyszer érkező Fable esetén már most gáz mert ott már látható hogy rámentek a megszokott vonalra azzal a mocskosul butaparasztfejü deszkatestü hősnővel aki nyilván mindenki felett fog állni pár csinytevésen túl...
GTA meg fényévekre van és volt a woke-től és PC-től, ha nekiesett ezek miatt valaki a rockstarnak és a trailernek az konkrétan hülye. Én azon csodálkozom inkább hogy MÉG nem hördült fel a BLM csürhe amiért pl az amerikai negró úgy van ábrázolva ami jellemző rájuk és nem egyetemi professzorként.... De majd akkor indul igazán be a sirás amikor halomra öljük őket 2025-ben. :D
Maguk a karakterek nem voltak gyalázatosan erőltetettek vagy gyengék a médiumhoz képest, nyilván rengeteg elszúrt hímnemű karakter is van (vagy ami egyszerűen nincs kidolgozva nagyon, így kisebb céltáblául szolgál). De nyilván egy poénra vett Duke Nukemben senki nem mélységet keres, de az Uncharted 1-3 az esetleges komolyabb szálak ellenére sem próbált kőkeményen dráma lenne.. Ezeknél a felszopás viszont, amikor lélektanulag egy filmben vagy egy könyvben vérgázak lennének, már zavaró, totál DZS-ponyvaszint. Az meg egy más kérdés, hogy az irreális erős, okos stb. hősnő mellé mi tud kerülni a világban, a HZD látványosan nővé tette az összes vastökű karaktert (warchief, a vadászcéhes csaj, a patriarchátust maga mögött hagyó kovácscsaj stb.), a fontosabb pozitív férfi karakterek szinte mind határozatlanabbnak hatnak. Személy szerint az életben jobban kedvelem a belevaló lányokat, jó pár kedvenc hősnőm van (Antigonéhoz képest mégis ki nem csicska?), de a korszellem az uncanny valley felé tereli el a bemutatásukat. A játékokat meg gyakran túlírják, túlkomolykodják ahhoz képest, amilyen tehetség az írói mögött állnak.

Nálam nagyobb kritikusa nincs itt a régi GoW-ok vérmacsó Kratosnak, de ha valami, ő a macsó tulokoskodás közben mindenki és minden miatt hisztiző - persze nagyon tregikus hátterű - keménylegényként inkább görbe tükör, mint szerepmodell. Ekként tudom is értékelni, csak kedvelni nem. A hatás sokaknál, és talán a szándék is viszont valószínűleg egészen más volt. Kíváncsi vagyok, hogy a sztorisabb újak mire futtatják ki a karaktert.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75224 2023.12.11. 14:05

Zóanagyvarázsló írta:Maguk a karakterek nem voltak gyalázatosan erőltetettek vagy gyengék a médiumhoz képest, nyilván rengeteg elszúrt hímnemű karakter is van (vagy ami egyszerűen nincs kidolgozva nagyon, így kisebb céltáblául szolgál). De nyilván egy poénra vett Duke Nukemben senki nem mélységet keres, de az Uncharted 1-3 az esetleges komolyabb szálak ellenére sem próbált kőkeményen dráma lenne.. Ezeknél a felszopás viszont, amikor lélektanulag egy filmben vagy egy könyvben vérgázak lennének, már zavaró, totál DZS-ponyvaszint. Az meg egy más kérdés, hogy az irreális erős, okos stb. hősnő mellé mi tud kerülni a világban, a HZD látványosan nővé tette az összes vastökű karaktert (warchief, a vadászcéhes csaj, a patriarchátust maga mögött hagyó kovácscsaj stb.), a fontosabb pozitív férfi karakterek szinte mind határozatlanabbnak hatnak. Személy szerint az életben jobban kedvelem a belevaló lányokat, jó pár kedvenc hősnőm van (Antigonéhoz képest mégis ki nem csicska?), de a korszellem az uncanny valley felé tereli el a bemutatásukat. A játékokat meg gyakran túlírják, túlkomolykodják ahhoz képest, amilyen tehetség az írói mögött állnak.

Nálam nagyobb kritikusa nincs itt a régi GoW-ok vérmacsó Kratosnak, de ha valami, ő a macsó tulokoskodás közben mindenki és minden miatt hisztiző - persze nagyon tregikus hátterű - keménylegényként inkább görbe tükör, mint szerepmodell. Ekként tudom is értékelni, csak kedvelni nem. A hatás sokaknál, és talán a szándék is viszont valószínűleg egészen más volt. Kíváncsi vagyok, hogy a sztorisabb újak mire futtatják ki a karaktert.
Szerintem azért élesen el kellene választani a woke és a női egyenjogúság kérdését, valamint azt is erősen meg kellene gondolni, hogy egy alapvetően kitalált világ kitalált környezetében játszódó játéknak mennyire kell követnie a földi történelmet.
A női egyenjogúságnak igenis van tere, már nem divat állati sorban tartani a nőket, már nem csak sima termékek, akiket le lehet emelni a bolti polcokról, még Svájcban és Andorrában is szavazati jogot kaptak, aki meg nem ért egyet ezekkel, azoknak mindig adott a lehetőség, hogy a régi normák mauzóleumába költözzön, közismert nevén Afganisztánba, vagy Iránba.

Ez a HZD milyenek a női karakterek meg teljesen értelmezhetetlen, mert ugye ez nem az AC:Unity vagy AC:Syndicate mondjuk, hogy a 18-19. századi Európa történelméből merítene, és így közelíteni kellene a valós dolgokhoz akár minimálisan is. A robot dínó tök oké, de egy erős nő vagy egyenesen a matriarchális társadalom az már isten elleni vétek?
Nekem erről mindig a youtuber influenszer asztrofizikus csávó jut eszembe, akit megkérdeztek, hogy nem tartja e orbitális baromságnak, és teljesen összkép rombolónak, hogy a Galaxis őrzőiben az űrben van hangja az űrhajóknak, amikor ugye tudjuk, hogy az űrben nincs semmi, így a hang se terjed. És azt válaszolta, hogy hát figyimán, ha azt el tudjuk fogadni, hogy a filmben amúgy egy intelligens rágcsáló, aki egy helikopterre való gépágyúval lövöldöz, akkor ennek is bele kell férnie, hogy elfogadjuk azt, hogy abban az űrben hallatszik az űrhajó hangja.
HZD esetén amúgy meg egyenesen kommersznek mondható, hogy matriarchális társadalom alakult ki a nagy világvége után, tucatnyi posztapokaliptikus irodalmi mű indul az alapfelvetésből, hogy eljött a világvége a nagy atomháborúval, és a túlélők nulladik következtetése, hogy a fiúk a sok tesztoszteronnal ezentúl üljenek a sarokban kussolkodva és majd a csajok tudják merre van előre, mert jópofaság ez az öncélú önpusztítósdi, de még egyszer nem fér bele, és hát akkor voilá, matriarchális a társadalom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75225 2023.12.11. 14:15

Hétvégén sikerült 48 órát lázasan feküdni, szóval amikor éppen nem aludtam, akkor pont láttam egy videót erős nők témában amúgy. :D
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #75226 2023.12.11. 18:55

Kinek mit hozott az idén Fíl? Ti CODoztatok, Diablóztatok, vagy Minecraftoztatok idén a codstation5ösökön?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75227 2023.12.11. 20:47

Botond írta:Kinek mit hozott az idén Fíl? Ti CODoztatok, Diablóztatok, vagy Minecraftoztatok idén a codstation5ösökön?
Kép
Tehát legtöbbet egy 8 éves Xbox One játék ment. Nice! :eljen:

Többiért fizetni kell, hogy lássam? Mert áldoznék rá! :nezze:

Szerk: A kérdésre válaszolva: Diablo IV bétát próbáltam, soha unalmasabb fost még nem láttam. COD béta szintén próba, a második napon szerintem már el se indítottuk. Minecraft meg lol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75228 2023.12.11. 21:31

DanielT írta:Tehát legtöbbet egy 8 éves Xbox One játék ment. Nice! :eljen:

Többiért fizetni kell, hogy lássam? Mert áldoznék rá! :nezze:

Szerk: A kérdésre válaszolva: Diablo IV bétát próbáltam, soha unalmasabb fost még nem láttam. COD béta szintén próba, a második napon szerintem már el se indítottuk. Minecraft meg lol.
Itt van a topikban beírva mind, éves elszámolásban meg össze lesz gyűjtve!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75229 2023.12.11. 23:01

Botond írta:Itt van a topikban beírva mind, éves elszámolásban meg össze lesz gyűjtve!
Oké, de az órákat is szeretném szénné elemezni, úgyhogy köszikeúgy! :nezze: :worship:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #75230 2023.12.12. 07:10

Lement az AC délibáb. Nyugodtan maradhatott volna DLC-nek, ahogy eredetileg tervezték, egyik legrosszabb AC evör

/10
Avatar
arty

Hozzászólás #75231 2023.12.12. 09:50

benőmenő írta:Próbáld "florida man" szókapcsolatot a kedvenc keresődben. :nezze:
és mit fogok találni? sok szép drága ház előtt füvet nyíró amerikaiakat? ;)
vagy arra számítasz, hogy TÉNYLEG fél florida fentaniltól elzombult hordáit dobja a gugli? (akik egyébként biztos vannak, sokan, ám jellemzően nem a gta6 trélerben muatott módon élnek-léteznek)

nektek egyébként pedig ajánlott lenne megguglizni talán a hyperreality szócskát ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #75232 2023.12.12. 10:06

DanielT írta:"New games from Jet Set Radio, Shinobi, Golden Axe, Streets of Rage, and Crazy Taxi - now in development"

Isteni, hogy ez a cím 20, de majdnem 30 éve is aktuális lehetett volna... De hát nyilván nem egyszerű új dolgokat kitalálni, meg kockázatos.
Streets of Rage 4 is borzalom játék lett/volt, ráadásul évente jönnek a streetsofrédzsek.... (a flashgrafikával nem tudtam teljesen megbarátkozni még, ez egy évtizeted folyamat :( )
És jah, sokkal nagyobb siker lett volna, ha nincs benne egy régi karakter se és a cím pedig mondjuk Deadly Fist vagy City of Sin, stb... jaa vagy nem is beat'em up kellett volna, hanem valami rendes mai game as service moslék. Esetleg egy új Yakuza.

(valójában borzalmas hiányosságai vannak a Segának, végtelen címnek kellene végre rendes kiadás, ill. van sok IP-jük, ami megérdemelne egy jó folytatást, legalább a SOR4 szintjén... a fenti lista jó kezdet, de persze egyikben sem bízok, hogy nekem készülne. értékeld h VÉGRE nem egy kibaszott új sonic/megadrive gyűjtemény jön EZEKTŐL !!!44 :) )
Avatar
arty

Hozzászólás #75233 2023.12.12. 10:25

Castle82 írta:Őőő... Köszönöm? :D
De jelen játék esetében fel sem merült. Egyébiránt az erős női karakterekkel sincs bajom ha értelmesen vannak összerakva lásd Tomb vagy akár Aloy a Horizonban. Ellenben ha Ubisoft módra túl van tolva na ott van. Bár még ők is eltaláltál pl Kassandrát az AC Odyssey-ben. Sőt a Mass Effectet is formás seggü Femsheppel toltam. :idiota:
nana, horizon azér' kapott pofont a csúnya/kövérkés Aloy miatt ;)

a túltoltságot mindig az dönti el, hogy szimpi-e a produktum, és tök jó, h végre woke alapon is lehet rugdalni a nekünk nem tetszőket! :P (értsd: leszbi a TLOU2 főhős? picsába, mindenhol nyomják a melegeket... valóság: játékkarakterek 95%-a továbbra sem meleg és/vagy szóba se kerül hogy az-e)
Avatar
Botond

Hozzászólás #75234 2023.12.12. 10:29

arty írta:nana, horizon azér' kapott pofont a csúnya/kövérkés Aloy miatt ;)

a túltoltságot mindig az dönti el, hogy szimpi-e a produktum, és tök jó, h végre woke alapon is lehet rugdalni a nekünk nem tetszőket! :P (értsd: leszbi a TLOU2 főhős? picsába, mindenhol nyomják a melegeket... valóság: játékkarakterek 95%-a továbbra sem meleg és/vagy szóba se kerül hogy az-e)
Bezzeg régen még minden a helyén volt kezelve!
Csajozós youtube short.

/szerk: ő, youtube shorts kiszerkesztése beduplikálta a kommentet?! KurvaMS!
Avatar
arty

Hozzászólás #75235 2023.12.12. 10:34

Zóanagyvarázsló írta:Arty kedvéért:
Persze megértem az ő elvárását is, hogy a gyerekért oviba menő családapákat szeretne látni a játékban és mindjárt az első előzetesben is.
nem, én egy gta trélerben minden képkockában az alja retkeket akarom látni :) bankrablás helyett zombihordákat akarok agyonlőni... pont ahogy minden eddigi gétéában!
jó a világ is változott, mamár nincsen szövevényes alvilág, nincsenek RENDES bűnözők, csak lilahajú tetovált emberevők.

bocsánat, hogy állandóan kifakad belőlem, hogy mennyire elment mellettem a világ (a játékipar) :)
Avatar
arty

Hozzászólás #75236 2023.12.12. 10:40

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem a 2013-as TR és a HZD is gyenge volt női karaterben. A többit nem tudom, illetve a régi TR-ek nyilván értelmezhetetlenek.
hzd-t nemtom, de irreális, hogy egy gyilkológép, kincskereső személy NŐ! -> WOKE.
Avatar
arty

Hozzászólás #75237 2023.12.12. 11:46

Castle82 írta:GTA meg fényévekre van és volt a woke-től és PC-től, ha nekiesett ezek miatt valaki a rockstarnak és a trailernek az konkrétan hülye.
nyilván nem gondolom, hogy woke a gta, mivel szerintem nincs olyan, hogy valami woke, olyan van, hogy mainstream/PC. és ma EZ a mainstream, amire felülnek az ipar képviselői (pár plusz eladott kópiát remélve tőle)

és/de az, hogy 202x-ban EBBŐL KIFOLYÓLAG reprezentálódnak négerek CEO-ként vagy pókemberként vagy leszbi csajok kemény főhősként, pf, NAÉS? heteró fehér fériként is tök sok játékot lehet ma nyomni, ha valakinek ez a fajta "realizmus" a becsípődése, de tán csak fontosabb tulajdonságai is vannak egy játéknak, nemdebár??? jobb játék lett volna a TR, ha Nathan Drake-el vagyunk már 96-ban? ugyanmár. vállalható lenne a Wolfenstein Youngblood két heterófehérférfiharcossal? LOL!

nekem amugy kell/segít a heterófehérember a beleélhetőségben, de a tombraider is lecsuszott 96 óta sokszor és a wacsdogz gta6 szintű kreaturáival is elkószáltam az ubi-openworldben ;) pont ahogyan 90-ben Giana is megfelelt a fehérheteró mario helyett... igen, minél inkább kidolgozott a személyiség (akár főhős, akár npc), annál inkább szembenállHAT a saját karaktereddel/preferenciáiddal, ez is az egyik megoldhatatlan(nak látszó) baj a sok közül, mióta ilyen nagyok és komplexek az AAA+++ videojátékok.....
Avatar
arty

Hozzászólás #75238 2023.12.12. 12:00

Botond írta:Kinek mit hozott az idén Fíl? Ti CODoztatok, Diablóztatok, vagy Minecraftoztatok idén a codstation5ösökön?
botondforza6buzi.jpg
eh, az enyém IS elég szégyellnivaló :(

17023787038072176604686568113868.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75239 2023.12.12. 12:13

Botond írta:Kinek mit hozott az idén Fíl? Ti CODoztatok, Diablóztatok, vagy Minecraftoztatok idén a codstation5ösökön?
Kép
Pedig ott van gamepassban a nulláról fejlesztett, vadi új Motorsport is! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75240 2023.12.12. 12:45

benőmenő írta:Pedig ott van gamepassban a nulláról fejlesztett, vadi új Motorsport is! :idiota:
Egy állandó tanulási folyamat részese vagyok, folytan azt nézem a nálam okosabbak mit és hogyan csinálnak, és a ps friendjeim az a fele, aki nem Arty, na ő pl azt csinálta, hogy amikor megjelent a GT7, ilyen féligkész üres shellként, akkor nem sokat baszódott vele, megvárta míg ingyen belepatchelgetik az autókat meg pályákat és akkor vetette rá magát, és mivel ő a világ legokosabb verebe, így gondoltam követem a példáját egy ugyanilyen autó- és pályamentes játék esetén, mert hát addig se fut el, és addig ráérek azzal játszani, amelyik már készen is van.
Avatar
deep

Hozzászólás #75241 2023.12.12. 13:07

Nekem elég szánalmas év volt ez a 2023 gamingben:

GOW Ragnarök: Átcsusszant a befejezése januárra, de nem volt benne sok köszönet. Halálosan untam a szarrá platinázott előző rész után, alig vártam, hogy vége legyen.

Stray: Asszem végigment, emlékszem is belőle dolgokra, de csak unalmamban/becsületből/felszopás miatt nyomtam végig, mert igazából egyáltalán nem tetszett maga a játék, és a macskákat is gyűlölöm.

Mafia Definitive: Valami feléig vittem szerintem, ott nem bírtam tovább a csoffadt szar FPS miatti unreszponzív szar irányítást.

Callisto Protocol: Mint új IP egészen bejött. Jó hangulata volt, és nekem a gameplay is tetszett alapvetően, talán jobban, mint a Dead Space Remaster.

Returnal: másodszorra (másik acc) akartam platolni, annyira imádom a mechanikáját, a gameplayt, a feelingjét, de az utolsó trophy bebugzott, így rengeteg óra után feladtam. Még mindig a műfaj királya számomra.

Hogwarts Legacy: Amilyen jól indult (hangulata kurvajó volt), akkora unalmas szar lett a játék a felétől. Becsületből végignyomtam, de sose lássam többé.

Resident Evil 2-3 Remake: Pc és ps4 után lementek ps5-ön is. Tökélyre csiszolt játékok, még mindig rohadt élvezetesek, a kettőt együtt úgy 20x nyomtam végig és bármikor képes lennék rá újra. Mondjuk a 3 nem lett ANNYIRA jó, de még mindig jobb minőségű, mint a játékok 80%-a átlagban.

Riders Republic: Ezt csak azért írtam ide, hogy kerüljétek messzire. Kb 20 percet nyomtam de igazi UBI gennygóc.

Dead Space Remake: Nem voltam óriás rajongója az eredetinek, persze tetszett, le is ment anno, de ez a remaster (mert ez inkább remaster nálam, mint remake, hiszen az eredeti játék csak grafikailag változott) eléggé untatott a harmadától. Azért végigment, de nagyon vártam már a végét a felétől.

Resident Evil 4 Remake: Capcom minőség, tényleg remake, mert tettek bőven hozzá, és sokat változott a 18 éves eredeti óta, amit már akkor is nyilván szarrá játszottam és azóta is kb. minden platformon. Fasza játék volt, majd még élő fogom venni.

Turtles: Shredder's Revenge: 1x végigment hármas co-op-ban, hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy élveztem, 10 percig fun, aztán repetitív, mint a szar. Szerencsére rövid.

Remnant 2: Nehezen egyeztettük össze, hogy hármasban tudjuk nyomni, én lemaradtam, mint szar. Majd a téli szünetben próbálkozom vele, de az első része SOKKAL jobban elkapott, valahogy koherensebb volt nekem, ezt nem sikerült átlátnon és igazán megkedvelnem a néhány óra alatt.

Driveclub: Nemtudom hanyadszor nyomom le, megunhatatlan, tökéletes arcade autós élmény még így is, hogy szerverek már rég nincsenek.

Lords of the Fallen: Elég sokáig elvittem, aztán besokalltam az eltúlzott nehézségtől. Mondon ezt úgy, hogy minden soulslike címet végignyomtam, sokat többször, Demon's és Elden platina (kivéve Bloodborn, a frame miatt). Szóval ezt elbaszták, pedig ígéretes volt.

Star Wars: Jedi Survivor: Az előző részt szerettem, ez viszont az első pillanattól a totális érdektelenség mocsarába süllyedt nálam. A sztori csak nagyon lassan kullogott, de jobbára nem volt érdekes ellentétben az előző résszel. A gameplay valahogy bénábbnak érződött, az open world csak idegesített és időelbaszásnak volt benne... Missed opportunity. Azért végigment vagy fél év alatt...

GT7: Újra elővettem a legutóbbi nagy patch után, került be pár jó újítás. Single player játékélmény még mindig egy penetráns fos, multi meg offos nekem, szóval marad a kocsi gyűjtögetés és csekklista pipálgatás,amúgy Forza módra, csak ez legalább szép :D

Hot Wheels Unleashed 2: Jó kis arcade móka, még csak 1-2 órát nyomtam, majd a szünetben előkerül.

Összességében újrajátszások, remake-ek, alig változó folytatások, unalmas új játék próbálkozások. Nem nagyon volt ez egy jó év...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75242 2023.12.12. 14:35

2023 játszogatások

PC:
Homeworld 1-2 Befejezés ( 100% steam achievement)
Deliver us Mars (ingyen volt epicen, pokoli szar az előző részhez képest)
Jurassic World Evolution 2 - nagy csalódás az első részhez képest
Railway Empire 1-2 (Utóbbi gamepassban, de nem tetszett annyira mint az első rész)
Futottak még:
Starfield (egyszer felraktam mivel a VGA-hoz adták, de 10 perc után inkább meh)
Forza Motorsport (csak azért nem töröltem le nagyon gyorsan mert megvártam Deepet, hogy személyesen lássa ezt a szemetet)

PS5:
Watch Dogs: Legion (platina)
Life is Strange (platina)
Life is Strange: Before the Storm (platina)
Hogwarts Legacy (platina)
Remnant II (platina) - DT és Deep coop
Humanity (platina)
MudRunner
SnowRunner
Kena: Bridge of Spirits
God of War Ragnarök
Cyberpunk 2077 (platina folyamatban, dlc már csak jövőre)
F1 Manager 2023 (platina és végigjátszás folyamatban)
Turtles: Shredder's Revenge - DT és Deep coop

BF 2042 már csak egyedül ment idén, illetve ránéztem a PS plusban kapott Cold warra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #75243 2023.12.12. 19:13

DanielT írta:Oké, de az órákat is szeretném szénné elemezni, úgyhogy köszikeúgy! :nezze: :worship:
Fíl próbál a kedvedben járni, de az MS honlap is csak totál órát ad meg, és a top3 játékkal az óraszámot:
Kép
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #75244 2023.12.12. 20:14

Botond, hol ez a fullos stat? Mobilon lehet nem jön elő? Eh.

Sony is elküldte az évemet:
125 játék indult el idén az accon
44 órával a pókember volt a leghosszabb
adrenalinőrült vagyok (lol)
összóra 319, ennek 62%-a 31db ps5 játékból (wtf), maradék 38% ps4 címek (és a ps3???)
2 platina is becsúszott

pécés szégyenstat is remélem jön majd, kb az assetto és pár árkád rémlik, h ment pár orát (10 alatt)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75245 2023.12.12. 20:14

Egyébként meg ÉV VÉGI összefoglalóóóóók? December 12.-én? Kb ilyen listákat kéne írni arról, hogy mik lesznek még idén platinázva!!! Nem lezárni az évet te jó ég... :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75246 2023.12.12. 20:19

Botond írta:Fíl próbál a kedvedben járni, de az MS honlap is csak totál órát ad meg, és a top3 játékkal az óraszámot:
Kép
Kép
Hát eléggé beszippantott az 1992-es Xbox ökoszisztéma a CIV+AEO-val! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75247 2023.12.12. 20:24

Megnéztem a Playstation összefoglalómat, de ez még nem a vége lesz:

700 óra kereken az összesített
47 elindított cucli, ebben a demók is benne vannak ami elég bullshit.

Ez meg az összesítő:

Kép

Itt tudjátok megnézni: https://wrapup.playstation.com/
Avatar
Botond

Hozzászólás #75248 2023.12.13. 07:45

DanielT írta:Hát eléggé beszippantott az 1992-es Xbox ökoszisztéma a CIV+AEO-val! :eljen:
Azok voltak még a daliás idők, mindannyian tizenévesek voltunk, ha biciklit ettünk volna is kicsattantunk volna az egészségtől, ki ne szeretne azokat az időket átélni újra és újra?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #75249 2023.12.13. 07:50

DanielT írta:Egyébként meg ÉV VÉGI összefoglalóóóóók? December 12.-én? Kb ilyen listákat kéne írni arról, hogy mik lesznek még idén platinázva!!! Nem lezárni az évet te jó ég... :nezze: :nezze: :nezze:
Teljesen egyetértek, korai még évet zárni, szerencsére az xboxos értékelő még dinamikusan updatelődik az év végéig, szóval még akár Fílnek is meglehet a 100k gamescore idén, ahogy nekem. Most éppen 97k-nál tart, szóval neki is van célja még idénre.
Top3 játéka közé a COD pont nem fért be, de amikkel játszott azok között ott figyel fent az aoe2 neki is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75250 2023.12.13. 08:38

Botond írta:Teljesen egyetértek, korai még évet zárni, szerencsére az xboxos értékelő még dinamikusan updatelődik az év végéig, szóval még akár Fílnek is meglehet a 100k gamescore idén, ahogy nekem. Most éppen 97k-nál tart, szóval neki is van célja még idénre.
Top3 játéka közé a COD pont nem fért be, de amikkel játszott azok között ott figyel fent az aoe2 neki is.
Azért jó látni, hogy kénytelen azt enni amit főzött, bár a Redfall-t hiányolom a listából... mindegy, amíg játszik addig se okoz kárt a játékiparban, szóval sok-sok órát kívánok neki jövőre is (amikor szerintem kirúgják).

Vissza: “Leáldozott.hu”