A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75111 2023.12.01. 14:20

Greyfox írta:Nyomtam 2,5 óra Elden ringet, és nem nagy meglepetésként rohadtul untam.
Nemtomhány souls után valahogy semmi kedvem hozzá, már a nyomasztó zenéjétől is kivagyok.
Ugyanitt vagyok, azzal a különbséggel, hogy meg se próbálom elindítani. Két feltételnek kell egyszerre teljesülnie ahhoz, hogy tegyek vele egy próbát: Legyen PS5 Pro és legyen benne PS+ -ban.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75112 2023.12.01. 14:29

DanielT írta:Ugyanitt vagyok, azzal a különbséggel, hogy meg se próbálom elindítani. Két feltételnek kell egyszerre teljesülnie ahhoz, hogy tegyek vele egy próbát: Legyen PS5 Pro és legyen benne PS+ -ban.

Haat erre nem sok eselyt latok. Amugy a 4k 60 frame se tudott elbuvolni a 65-os oleden :D

Viszont rakivantam a Sekiro-ra, anno warezben ledemoztam, aztan toroltem, hogy majd megveszem egyszer.
Nos, ugye ps5 patch nem jott hozza, ugyhogy pc lesz, egyszer..
De még mindig 60 dollar a 4 eves jatek :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75113 2023.12.01. 14:34

Greyfox írta:Haat erre nem sok eselyt latok. Amugy a 4k 60 frame se tudott elbuvolni a 65-os oleden :D

Viszont rakivantam a Sekiro-ra, anno warezben ledemoztam, aztan toroltem, hogy majd megveszem egyszer.
Nos, ugye ps5 patch nem jott hozza, ugyhogy pc lesz, egyszer..
De még mindig 60 dollar a 4 eves jatek :D
De ha jól rémlik ps4 pro enchanced volt, és van jobb felbontás jobb frém mellett. Nekem pécén ment le, de teljesen más a soulsokhoz képest.
Az Elden Ring az első boss után indul be igazán (akit valószínűleg még nem láttál). Az unalmas része a nem túl izgalmas dungeon-ök, de ha a soulsok tetszettek (és nem unod már az egész műfajt), akkor érdemes erőltetni még kicsit, mert baromi változatos és különleges helyszínek lesznek. Remélem lassan jön a dlc és indulhat egy harmadik végigjátszás.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75114 2023.12.01. 14:36

Greyfox írta:Behúzom a village-t ps5-re, mer jó áron van lemezesen.
A kiberpánkot mire kéne venni? PC vagy ps5?
Ps5-ön elég jól ki van már végre javítva minden. Szóval ha trophyt is vadásznál, akkor arra. Ha van fasza RTX kártya, akkor meg inkább pécé, mert azon meg egy vadállat techdemo az egész.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75115 2023.12.01. 15:21

Greyfox írta:Behúzom a village-t ps5-re, mer jó áron van lemezesen.
A kiberpánkot mire kéne venni? PC vagy ps5?
A Village-nél az adaptív ravasz jópofa volt a lőfegyverekhez.
Cyberpunkot inkább PC-re venném, már csak a techdemo miatt is.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75116 2023.12.01. 16:23

TasManXT írta:De ha jól rémlik ps4 pro enchanced volt, és van jobb felbontás jobb frém mellett. Nekem pécén ment le, de teljesen más a soulsokhoz képest.
Az Elden Ring az első boss után indul be igazán (akit valószínűleg még nem láttál). Az unalmas része a nem túl izgalmas dungeon-ök, de ha a soulsok tetszettek (és nem unod már az egész műfajt), akkor érdemes erőltetni még kicsit, mert baromi változatos és különleges helyszínek lesznek. Remélem lassan jön a dlc és indulhat egy harmadik végigjátszás.
Anno még ps3-on platináztam a Demont, aztán jött a DS sorozat, BB-t félbehagytam a frém miatt, de azt tolnám normális frémmel, mert picit más volt. ER meg gyakorlatilag DS, abból meg kaptam eleget, de irigylem, aki még bírja.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75117 2023.12.01. 16:37

Drága ez a pc gaming. Most nézem a kájberpánk 60 dollár és az accounthoz ragad, ps4-en lemezesen meg 8k, amire ráhúzható a nextgen update és letoltás után elpasszolható.
Vajon a következő konzolgen digital only lesz? :szomoru1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75118 2023.12.01. 19:20

Ha már Elden Ring: még mindig csak úgy lehet stutter nélkül tolni, ha a PS4-es verziót futtatjuk PS5-ön?
Avatar
arty

Hozzászólás #75119 2023.12.01. 23:25

Greyfox írta:Vajon a következő konzolgen digital only lesz? :szomoru1:
már ez is kezd azlenni .... pedig fekete jövő a digitonly, át lehet futni a lassan 20 éves játékokkal pakolt ps3 storeban a 25ezres címeket.... melyik ér ANNYIT? és sose lesz belőlük jobb deal...........
Avatar
arty

Hozzászólás #75120 2023.12.01. 23:33

deep írta:Őszintén örülök, hogy épp lejárt az előfizetésem. Már az áremelés miatt is csattant a cancel, de ez már tényleg szánalmas kategória.
+1
pokoli JÓ érzés, hogy ha akarnám, se tudnám a librarybe süllyeszteni a powerwash szimet.... persze értemén, karácsony előtt, áremelés után, MOST nem szabad értelmes címmel elvonni a játékokért FIZETŐ vendégek figyelmét :)
Avatar
arty

Hozzászólás #75121 2023.12.01. 23:43

Botond írta:És ha elég ügyesen autopilotol, akkor szentFíl elröpíti egészen egyszázezer gamescoreig!
Kép
Mint engemet is! :email:
Boldog MÁSODIK születésnapot!
na innentől mehet minden stresszmentesen, lazán, nincs kényszer a maxolásra... nekem még sajna vagy 3-4 év, de ha ilyen FH4/FM8ak jönnek boxra, akkor 30-40 :(
Avatar
arty

Hozzászólás #75122 2023.12.01. 23:58

Botond írta:Próbaképpen elvégeztem a Moby tesztet amúgy, és egyenesben jobbra-balra rángattam a kontrollert koppanástól-koppanásig, és tadam, a kocsi ment egyenesen. Ez ilyen hülyebiztos dolog lehet a forzában, nem FM8 bug szerintem
GARANTÁLOM, hogy normal-on van a steering, nem simulationon. Sajnos nincs középút, a normal sokat kibír (azé nem mindent vagy nem minden kocsival), a simulationt pedig még az irészingen edződtek is el-eldobják (mer nincs visszajelzés róla h kezd bajlenni :D ). Vagy lehet csak én vagyok atombéna... de én irészingben is csak eldobálni tudom. Régi baja ez a forzának, de ennek igy kell lennie, hiszen most h nulláról ujrairták, megint ugyan arra jutottak.....

A GT sorsa is eldőlt, valamikor január második felében végre letolom a karriert :) Hátha addigra Sophie is bekerül...... (nyilván nem fog)
Avatar
arty

Hozzászólás #75123 2023.12.02. 00:02

Botond írta:Ráadásul szüleim cseréltek upcről telekom rá, a routeren 32 számból álló számsor a wi-fi kód, azt nem pötyögtem be egy napra az Xboxba, szóval a net nélkül nem működő xsx-en játszik a gyerek toy soldierst (goldból ingyenes) és far cry5öt (ganéban van), és megy/ment neki mindkettő.
Arty! Hol lehet szólni az xboxnak, hogy offline az os se jöjjön be, nem hogy a saját vagy ganepassból letöltött játékok induljanak! Nekem megint ilyen selejtes jutott, hogy online authentikació nélkül működik, szerintem még lemezt is olvasna net nélkül, ha lenne lemezem!
Olvas, 2+ év kellett a pecshez, de most vmelyik frissítés óta ezt is megkaptuk! Lemezről offline géming! :D (pontosabban visszakaptuk...)
Avatar
arty

Hozzászólás #75124 2023.12.02. 00:07

Zóanagyvarázsló írta:Használtam offline az XSX-et, még a ganéból kikerült játékok is mentek úgy ingyen, de ezt már patchelték.
"első bekapcs után" -t írtam :) ott, akkor kell internet, MINDENKÉPPEN.
Avatar
arty

Hozzászólás #75125 2023.12.02. 00:16

Botond írta:Ne legyél már elmeháborodott! A C64eshez az 1541es driveot hogyan pároztattad az interneten, hogy működjön? Rádugod, felismeri, olvassa. Ez nem rakétatudomány, már 30 éve is ment, ez az online aktiválósdi sima DRM, meg júzer szopatás. Értem, hogy egyel jobb, mint a ráforrasztott, de attól még az online aktivációt nettó szopatásból rakták bele, semmi más nem indokolja.
A c64et az 1541-el csatakosra warezolta mindenki párzás nélkül is, annak ez mindegy volt. Sonynak azé számít, hogy szétwarezolják-e a platformját, ők a játékeladásokból IS élnek. A commodore nem abból élt, tudjuk mi lett annak a sztorinak a vége :P

Még1x: x360ra a picccci hibácska miatt volt odd emu is (bár nem terjedt el, máshogy könnyebb volt a wrz). Az online gecizés az egy erre adott válasz, nem tudod feltörni a kódot, mert másnap már más kód fut az MS szerón (ill. jelen esetben a PSN szerón). A semminél rosszabb, szopatásabb, IGEN. De annál ami korábban volt 20 éven át minden konzolgenben (nem létezett hivatalos, otthon cserélhető ODD), ez még mindig nagyságrendekkel jobb.

Nem, a c64nél nem jobb, ahoz valóban vehettél másik 1541-et. :puszis:
Avatar
arty

Hozzászólás #75126 2023.12.02. 00:28

DanielT írta:Asszem el kell engedem Arty Ánuszát... Hiába próbálom magam újra és újra belefúrni, egyszerűen borzalmas. Minden szar benne. De minden. (Nekem legalábbis)

Ha ezt 15 óra vegignyomni a akkor Inkább teszek bele megint bele 30 órát az Odyssey - be.
ha 30at raksz az odysseybe a mostani 30 mellé, akkor se leszel még a felénél se :mf2:

ÉLETED lehetősége volt a mirázs, elszalasztottad! :(

Utolsó utáni mentőöv: én úgy élveztem amugy a mirázst, hogy előtte letoltam az x360as AC:Rogue-t !
Na, ha ez se segít, akkor készvége, KÉREM A LEMEZEM! (basszus, ha a moby által írt MS lázálom megvalósul, a SEMMIÉRT elbasztunk volna egy licenszt a nemtommármennyiből!!! BELEGONDOLTÁL EBBE?!?!?!?! A SEMMIÉRT!!!!!!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75127 2023.12.02. 10:31

arty írta:ha 30at raksz az odysseybe a mostani 30 mellé, akkor se leszel még a felénél se :mf2:

ÉLETED lehetősége volt a mirázs, elszalasztottad! :(

Utolsó utáni mentőöv: én úgy élveztem amugy a mirázst, hogy előtte letoltam az x360as AC:Rogue-t !
Na, ha ez se segít, akkor készvége, KÉREM A LEMEZEM! (basszus, ha a moby által írt MS lázálom megvalósul, a SEMMIÉRT elbasztunk volna egy licenszt a nemtommármennyiből!!! BELEGONDOLTÁL EBBE?!?!?!?! A SEMMIÉRT!!!!!!)
Bármit teszek nekem az nem fog bejönni, hogy: itt a falakkal körülvett célterület, teletömve őrökkel és mennyé' be sunnyogva baszkódni. Legalábbis ebben a mesterségesen kényszerített formában. Ugyanezt meg lehetett csinálni az Originsben/Odyssey -ben, de ott ez soha nem irritált, itt meg az első másodperctől. Nem tudnám megmondani mi a különbség pontosan, elő kéne venni azokat is.

Ja meg, hogy a városon keresztül kell ugye közlekedni, ami olyan zsúfolt, hogy 3 métert nem lehet előrehaladni mászás nélkül. Ez nekem sajnos nem jön be. :(

Odyssey -nek meg nem leszek a felénéééél? Na ezt figyeld! :papakacsint:

Screenshot_2023-12-02-10-30-10-768_com.scee.psxandroid.png
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75128 2023.12.02. 11:10

arty írta:"első bekapcs után" -t írtam :) ott, akkor kell internet, MINDENKÉPPEN.
Mert a második bekapcs tán nem az első után van? :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75129 2023.12.02. 11:15

DanielT írta:Bármit teszek nekem az nem fog bejönni, hogy: itt a falakkal körülvett célterület, teletömve őrökkel és mennyé' be sunnyogva baszkódni. Legalábbis ebben a mesterségesen kényszerített formában. Ugyanezt meg lehetett csinálni az Originsben/Odyssey -ben, de ott ez soha nem irritált, itt meg az első másodperctől. Nem tudnám megmondani mi a különbség pontosan, elő kéne venni azokat is.

Ja meg, hogy a városon keresztül kell ugye közlekedni, ami olyan zsúfolt, hogy 3 métert nem lehet előrehaladni mászás nélkül. Ez nekem sajnos nem jön be. :(

Odyssey -nek meg nem leszek a felénéééél? Na ezt figyeld! :papakacsint:

Screenshot_2023-12-02-10-30-10-768_com.scee.psxandroid.png
Jó is a gyökerekhez visszatérés, amikor az első rész legendásan repetitív fos volt. De legalább tényleg elég rövid ahhoz, hogy addig a szenvedések miatti eutanáziakérelmedet még Kanadában se bírálják el.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75130 2023.12.02. 12:36

Zóanagyvarázsló írta:Jó is a gyökerekhez visszatérés, amikor az első rész legendásan repetitív fos volt. De legalább tényleg elég rövid ahhoz, hogy addig a szenvedések miatti eutanáziakérelmedet még Kanadában se bírálják el.
Ja. Az első részt próbáltam, az pár óra alatt elég volt annyira, hogy a gyűlöletem kialakuljon és fortyogjon 10+ évig a szériával kapcsolatban. Utána a következő az Odyssey volt... Illetve a Black Flaget víz techdemóként megnéztem pécén anno.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75131 2023.12.02. 17:18

Végül megvettem a Village-t PC-re, mert greenmanen 14EUR volt.
Arcon is ütött a pcgaming szele. Szép fakó volt a kép induláskor, egy fél órás szórakozás és reddit bújás után sikerült kideríteni, hogy ahhoz, hogy működjön a HDR, windowsban ki kell kapcsolni, és a játékban be. Logikus.
Azután nem volt vele probléma, maxra tolva mindent RT-vel elég ütősen néz ki, és a játék is bejön!
Ez a box kontroller viszont sok dualsense után nekem downgrade (méret, layout, anyagok), lehet majd belövöm azt, bár a haptic feedback csak zsinórral megy.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75132 2023.12.02. 18:24

Hi! Mi a helyzet?
Én játszogatok néha, jórészt még az év elején vásárolt pár játékot viszegetem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75133 2023.12.02. 19:12

aabyssx írta:Hi! Mi a helyzet?
Én játszogatok néha, jórészt még az év elején vásárolt pár játékot viszegetem.
Jelentem, továbbra is leáldozott. :fogmosas:
PS-re jött egy Szopókember. Kiadtak két tök felesleges hardvert. Xboxra érkezett több dolog bár abban sok köszönet nem volt. A PC pedig továbbra is macera (TM). Switchre jött új Mario és a 2015-ös Batman Arkham Knight legszarabb portja valaha.
Ja és az előfizus cuccok is leáldozóban, mert egyre drágábban ömlik a genny.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75134 2023.12.02. 19:21

Switchre kiadták a 2001-es és a 2092-es PC-s GotY-t is végre, teálisan felmérve a hardver lehetőségeit. PS5-re és Seriesre nem, így azok továbbra is halott platformok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75135 2023.12.02. 19:48

Greyfox írta:Végül megvettem a Village-t PC-re, mert greenmanen 14EUR volt.
Arcon is ütött a pcgaming szele. Szép fakó volt a kép induláskor, egy fél órás szórakozás és reddit bújás után sikerült kideríteni, hogy ahhoz, hogy működjön a HDR, windowsban ki kell kapcsolni, és a játékban be. Logikus.
Azután nem volt vele probléma, maxra tolva mindent RT-vel elég ütősen néz ki, és a játék is bejön!
Ez a box kontroller viszont sok dualsense után nekem downgrade (méret, layout, anyagok), lehet majd belövöm azt, bár a haptic feedback csak zsinórral megy.
Ezzel akartam kezdeni, amikor a Cyberpunk platformot kérdezted, hogy akarsz -e szopni a HDR-el és egyebekkel az új tévén, vagy instant a frankóság kell csilingelő trofikkal... De ha már Resinél kigányoltad, akkor amott is lehet összejön.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75136 2023.12.02. 19:51

Megnéztem az előbb a Baldur's Gate Ps5 verziót a Ps Plus trialban. Jól néz ki, az elején még a 60 frém mód is rohadt jó, de tudjuk, hogy későbbiekben ez széthullik. Viszont a 30 fps-es is reszponzív és okés.

De egyelőre ennyiben marad, a karakter kreátorban pl nem voltak a preview fejek a táblázatos nézetben.. szóval patch várás még legalább fél évig, talán jövő nyári program lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75137 2023.12.02. 20:05

aabyssx írta:Hi! Mi a helyzet?
Én játszogatok néha, jórészt még az év elején vásárolt pár játékot viszegetem.
Remélem még olvasod a választ a következő fél éves eltűnés előtt. Nekem ez az év a Yakuza éve volt, tudom, hogy te anno nyomtad őket. Akkoriban nekem nem jött át, de most hatalmas kedvenc lett.

Na a lényeg: Van az új széria a Judgement és folytatása a Lost Judgement. Ezeket te nézted? Nyomtad? Rohadt jók. Illetve a második részt csak most fogom kezdeni.

Meg van a Like a Dragon néven futó cucc, ami meg körökre osztott harcos, szintén jó.

Szal' ezeket tolod kéne, persze Playstationon... legyen már megadva a módja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75138 2023.12.02. 20:20

DanielT írta:Remélem még olvasod a választ a következő fél éves eltűnés előtt. Nekem ez az év a Yakuza éve volt, tudom, hogy te anno nyomtad őket. Akkoriban nekem nem jött át, de most hatalmas kedvenc lett.

Na a lényeg: Van az új széria a Judgement és folytatása a Lost Judgement. Ezeket te nézted? Nyomtad? Rohadt jók. Illetve a második részt csak most fogom kezdeni.

Meg van a Like a Dragon néven futó cucc, ami meg körökre osztott harcos, szintén jó.

Szal' ezeket tolod kéne, persze Playstationon... legyen már megadva a módja.
A Like a Dragon az egész széria új angol címe. Japánul eddig is így hívták, csak Yakuza néven adták ki emberi nyelven. Persze ezzel együtt átmentek körökre osztott RPG-be a fővonalon, illetve új főhős van. Szerencsére már van GOG-ra is, de a BF-akció 11 eurós steames ajánlatnál majdnem elcsábiltam. Csak hát van előtte egy rakat rész
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75140 2023.12.02. 21:06

Zóanagyvarázsló írta:A Like a Dragon az egész széria új angol címe. Japánul eddig is így hívták, csak Yakuza néven adták ki emberi nyelven. Persze ezzel együtt átmentek körökre osztott RPG-be a fővonalon, illetve új főhős van. Szerencsére már van GOG-ra is, de a BF-akció 11 eurós steames ajánlatnál majdnem elcsábiltam. Csak hát van előtte egy rakat rész
Jaja, vágom, hogy mi a helyzet a címmel, csak rövidre próbáltam fogni. :)

Egyébként nem ennyire egyszerű, mert van a legújabb rész ami most jött ki: Like a Dragon Gaiden: A man who ereased his name. Régi főhős, nem rpg... Szal' megy a kavarás rendesen. Mer' hogy gaiden biztos azé'.

Ha belevágsz a szériába, pont tökéletes belépő lenne az is. Judgement, Jakuza Kiwami, Like a Dragon, mindhárom egy belépő pont. Azt például biztos senkinem nem ajánlanám, hogy darálja a sz alap szériát 1-6 -ig, semmi értelme, csak kiégést eredményez mint az összes ilyen bepótló roham. De hát ezt neked nem kell bemutatni...

Pont ezért halogatom a következő részt, mert a 3 belépőt idén nyomtam és ki akarom élvezni, hogy mindig új legyen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75141 2023.12.02. 21:58

DanielT írta:Jaja, vágom, hogy mi a helyzet a címmel, csak rövidre próbáltam fogni. :)

Egyébként nem ennyire egyszerű, mert van a legújabb rész ami most jött ki: Like a Dragon Gaiden: A man who ereased his name. Régi főhős, nem rpg... Szal' megy a kavarás rendesen. Mer' hogy gaiden biztos azé'.

Ha belevágsz a szériába, pont tökéletes belépő lenne az is. Judgement, Jakuza Kiwami, Like a Dragon, mindhárom egy belépő pont. Azt például biztos senkinem nem ajánlanám, hogy darálja a sz alap szériát 1-6 -ig, semmi értelme, csak kiégést eredményez mint az összes ilyen bepótló roham. De hát ezt neked nem kell bemutatni...

Pont ezért halogatom a következő részt, mert a 3 belépőt idén nyomtam és ki akarom élvezni, hogy mindig új legyen.
Azért érdekel a régi formula, már a PS2-érában is az 1-2 miatt éreztem konzolhiányt. A 0 Elég előkelő helyen áll a sorban, és állítólag az egyik legjobb is. A 0-6-ot GOG-rilízkor vettem, pedig a 0-3 megvan Steamre is. Húgom játszotta family sharingben, de akkora rajongó, hogy neki is kellett a 0-6 a saját GOG-fiókjára is, így elég jó a családban az egy főre jutó Yakuzák aránya. Így ganéban turkálásra sem szorulok.

Előbb az viszont az FF7 Remake-nek kéne lemennie, de heti 10 perc játékidővel nem haladok. Az egyébként nagyon megsínylette a darabolást - és a bővítést - az eredetihez képest, nagy hiba lett volna nem pótolnom azt is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75142 2023.12.03. 11:29

DanielT írta:Remélem még olvasod a választ a következő fél éves eltűnés előtt. Nekem ez az év a Yakuza éve volt, tudom, hogy te anno nyomtad őket. Akkoriban nekem nem jött át, de most hatalmas kedvenc lett.

Na a lényeg: Van az új széria a Judgement és folytatása a Lost Judgement. Ezeket te nézted? Nyomtad? Rohadt jók. Illetve a második részt csak most fogom kezdeni.

Meg van a Like a Dragon néven futó cucc, ami meg körökre osztott harcos, szintén jó.

Szal' ezeket tolod kéne, persze Playstationon... legyen már megadva a módja.
A Yakuzákat játszottam mindet. Még PS2-PS3-on is. Én nagyon bírtam őket, főleg a humor miatt.
A Judgementet már nem játszottam, mert az csak konzolon van, PS4 generáció óta meg nekem nincs olyan.
A Like a Dragon félbemaradt, mert lejárt a gamepass és nem működött a 300Ft hack. (Megvettem volna más store-ban, de a save nem másolható simán.)
Emlékszem, régebben is meglepett, hogy ezeket tolod.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75143 2023.12.03. 11:34

Yakuzákat szerintem simán lehet megjelenési sorrendben játszani (1,2,3,4,5,0,6).
Castle82

Hozzászólás #75144 2023.12.03. 11:35

aabyssx írta:A Yakuzákat játszottam mindet. Még PS2-PS3-on is. Én nagyon bírtam őket, főleg a humor miatt.
A Judgementet már nem játszottam, mert az csak konzolon van, PS4 generáció óta meg nekem nincs olyan.
A Like a Dragon félbemaradt, mert lejárt a gamepass és nem működött a 300Ft hack. (Megvettem volna más store-ban, de a save nem másolható simán.)
Emlékszem, régebben is meglepett, hogy ezeket tolod.


Mindkét Judgement van pc-re.:)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75145 2023.12.03. 11:42

Castle82 írta:Mindkét Judgement van pc-re.:)
Jé, télleg. Jóvan, szóval képben vagyok ám.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #75146 2023.12.03. 12:04

aabyssx írta:Yakuzákat szerintem simán lehet megjelenési sorrendben játszani (1,2,3,4,5,0,6).
Csak az 1-2 elvileg spoileres a 0-ra nézve. Nem tudom, hogy létezik-e tökéletes sorrend, pláne, hogy a Kiwami 1-2 (ezek a verziók a 0 után jelentek meg) nyilván eltér valamennyire az eredeti 1-2-től.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75147 2023.12.03. 13:12

aabyssx írta:Yakuzákat szerintem simán lehet megjelenési sorrendben játszani (1,2,3,4,5,0,6).
Persze, hogy lehet, de azt mondom, hogy ledarálni nem érdemes úgy. Ez benne a jó, van a párhuzamos széria.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75148 2023.12.03. 13:13

Zóanagyvarázsló írta:Csak az 1-2 elvileg spoileres a 0-ra nézve. Nem tudom, hogy létezik-e tökéletes sorrend, pláne, hogy a Kiwami 1-2 (ezek a verziók a 0 után jelentek meg) nyilván eltér valamennyire az eredeti 1-2-től.
Semmilyen jelentős dologban nem tér el a Kiwami, mindenben amiben eltér az meg jobb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75149 2023.12.03. 18:38

Ja. A PS2-es Yakuza 1-2 nagyon elavult játékok, azokat én nem ajánlom. A Kiwamikat kell játszani.
Goldenco

Hozzászólás #75150 2023.12.03. 19:36

Szerintem a PC-s játékoknak még hosszú ideig van jövőjük! Bár a konzolok és a mobilplatformok egyre népszerűbbek, a számítógépes játékok egyedülálló élményt kínálnak. A PC-s gamingnek megvan az a varázsa, hogy a hardver könnyen fejleszthető, így mindig a legújabb technológiával játszhatsz. Emellett a széleskörű modding lehetőségek és a kompetitív játékok világa is sokakat vonz. Tehát úgy gondolom, hogy a PC-s játékok még sokáig fogják szórakoztatni és lekötözni a gamereket! .
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75151 2023.12.03. 19:44

Goldenco írta:Szerintem a PC-s játékoknak még hosszú ideig van jövőjük! Bár a konzolok és a mobilplatformok egyre népszerűbbek, a számítógépes játékok egyedülálló élményt kínálnak. A PC-s gamingnek megvan az a varázsa, hogy a hardver könnyen fejleszthető, így mindig a legújabb technológiával játszhatsz. Emellett a széleskörű modding lehetőségek és a kompetitív játékok világa is sokakat vonz. Tehát úgy gondolom, hogy a PC-s játékok még sokáig fogják szórakoztatni és lekötözni a gamereket! .
Na tessék, hát jókor szólsz te is! :banplz: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75152 2023.12.03. 19:57

Goldenco írta:Szerintem a PC-s játékoknak még hosszú ideig van jövőjük! Bár a konzolok és a mobilplatformok egyre népszerűbbek, a számítógépes játékok egyedülálló élményt kínálnak. A PC-s gamingnek megvan az a varázsa, hogy a hardver könnyen fejleszthető, így mindig a legújabb technológiával játszhatsz. Emellett a széleskörű modding lehetőségek és a kompetitív játékok világa is sokakat vonz. Tehát úgy gondolom, hogy a PC-s játékok még sokáig fogják szórakoztatni és lekötözni a gamereket! *lö röklám*
Már megörültem, hogy végre friss tag, erre reklám spam. :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75153 2023.12.03. 19:58

benőmenő írta:Már megörültem, hogy végre friss tag, erre reklám spam. :rinya:
De ki lehet a megbízó? Az AMD kémje esetleg? :idiota: :idiota: :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75154 2023.12.03. 22:15

Goldenco írta:Szerintem a PC-s játékoknak még hosszú ideig van jövőjük! Bár a konzolok és a mobilplatformok egyre népszerűbbek, a számítógépes játékok egyedülálló élményt kínálnak. A PC-s gamingnek megvan az a varázsa, hogy a hardver könnyen fejleszthető, így mindig a legújabb technológiával játszhatsz. Emellett a széleskörű modding lehetőségek és a kompetitív játékok világa is sokakat vonz. Tehát úgy gondolom, hogy a PC-s játékok még sokáig fogják szórakoztatni és lekötözni a gamereket! .
Hogy kötözik le a gémereket?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75155 2023.12.03. 22:23

Botond írta:Hogy kötözik le a gémereket?!
Legyen már egy kis fantáziád!

Spoiler
:banplz: :banplz: :banplz:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75156 2023.12.03. 22:58

Ahogy Philnek is van! Hogyan adjuk el a senkinek nem kellő dobozt? Olcsón! Ennek szellemében USA-ban 120 ezer Ft-nak megfelelő dollár a Series X Diablo IV-gyel együtt. Tehát a konzol már 100k alatt. Nice, csak úgy ömlik belőle a magabiztosság és a keresettség! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75157 2023.12.04. 13:06

Tegnap Artynál megszemléltem a psvr1-2t működés közben.
A verdiktem annyi, hogy nagyon sok múlik rajta, hogy mennyire sikerül pontosan beállítani a megfelelő távolságot a kijelzőktől, és hogy a psvr1 is tudott már olyan játékokat adni a maga vicc felbontásán, ami élvezetes.
Ami tetszett, az a Lucky VR volt, konkrétan az 10/10, elkezdtem hw aprón figyelgetni a használt vr1eket, hogy azt platinázhassam, Arty szerint néha 50 alatt elkapni jó dealeket, annyit simán megér. Sw squadrons se volt rossz, gyerek arra is rákaphat.
Még volt több lövöldözős cucc, amikben valóban látszódott a potenciál, Artynak ezerféle ilyen gimmick cucca van hozzá, amivel tuti élvezetes ez, ahogy tényleg a fejed mozgatva bukkansz ki a fedezékből és tekintesz be a sarkon túl, de ilyen techdemó feeling volt mindegyik, meg nem is az én világom ez a lövöldözés.
Lucky recementes, többinél erősen lehetett látni a recéket az éleken, az nekem még picit zavaró volt, de nem elviselhetetlenül.

Aztán ránéztünk persze a vr2re is, azért az űrugrás felbontásban tényleg, GT7ben a kanyarban mikor kiraktam a hátsó kereket a fűre és az kicsit elforgatta a kocsit egy kicsit, akkor konkrétan éreztem, hogy megmozdult alattam a szék és úgy és arra, ahogy azt kell, miközben fixen ültem egy helyben. Az nagyon leadta a feelinget. A sok cikk-cakkban azért volt egy komolyabb hullámvasútas érzésem, ahol már elindult a róka (nem úgy, mint a luckyban…), de még éppen hogy ura vagyok a helyzetnek.
Néztünk utána lövöldéket a vr2n is, azok eléggé közepes semmik voltak a vr1esek után, mert bár szebbek voltak nyolc klasszissal, de a gimmick kontroller bigyók nélkül ilyen semmilyenek. Plusz nem az én világom.

Összességében ez a VR pont azt tudja, mint a kinect tudta anno szerintem, hogy van olyan, amikor ez mókavonat, de egy szűk rétegnek elég kis időegységekben pertíz.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #75158 2023.12.05. 05:43

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #75159 2023.12.05. 06:50

2025… :zavart2:
legyen inkabb kerek es 2030, biztos ami biztos…
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #75160 2023.12.05. 07:22

neoreg írta:*gétéjavi.mp4*
Hatodik évét fogja taposni a generáció mire kap egy GTA-t...már ha nem fog csúszni. :bdead:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75161 2023.12.05. 07:38

benőmenő írta:Hatodik évét fogja taposni a generáció mire kap egy GTA-t...már ha nem fog csúszni. :bdead:
És konzol exclu lesz, csak ps5 és xbox series, pc meg switch(2) sehol. Éljen a 28 frém!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #75162 2023.12.05. 07:50

Botond írta:És konzol exclu lesz, csak ps5 és xbox series, pc meg switch(2) sehol. Éljen a 28 frém!
Kíváncsi lennék arra a szuperior 60fps-es switch 2 verzióra. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75163 2023.12.05. 08:02

neoreg írta:Kíváncsi lennék arra a szuperior 60fps-es switch 2 verzióra. :banplz:
A 240p-ről upscalelt 720p korában bármi lehetséges. Lehet a switch2 verziót azért nem jelentették be, mert még nem tudják eldönteni, hogy 120 vagy 240 frémes patchet kapjon.
Bezzeg a felbontásnál nincs ilyen dilemma, ott nem kell lemenni 120p-re, simán meglesz a 240p!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75164 2023.12.05. 10:19

benőmenő írta:Hatodik évét fogja taposni a generáció mire kap egy GTA-t...már ha nem fog csúszni. :bdead:
Még mindig jobb, mint az előző generáció, ami 0 db GTA-t kapott. :wilting: Leszámítva persze a PS3-ról átmentett GTA V "remastert".

Ami egyébként olyan ocsmány PS5-ön, hogy rosszul lettem tőle. Pc-n csodás volt persze.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75165 2023.12.05. 10:20

Botond írta:A 240p-ről upscalelt 720p korában bármi lehetséges. Lehet a switch2 verziót azért nem jelentették be, mert még nem tudják eldönteni, hogy 120 vagy 240 frémes patchet kapjon.
Bezzeg a felbontásnál nincs ilyen dilemma, ott nem kell lemenni 120p-re, simán meglesz a 240p!
PS5 Pro majd rendet rak. :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75166 2023.12.05. 10:47

GTA-t is elérték az elhízott, diverz nők?
Pedig az egyik poénos dolog a humorukban pont a polinkorrekség volt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75167 2023.12.05. 10:53

aabyssx írta:GTA-t is elérték az elhízott, diverz nők?
Pedig az egyik poénos dolog a humorukban pont a polinkorrekség volt...
Hát a trailerből szerencsére minden lejött, csak a polkorrektség nem. Legalábbis a néger nőket nem CEO-ként ábrázolták hanem természetes közegükben.

Kép

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #75168 2023.12.05. 10:55

Na ja
Avatar
Botond

Hozzászólás #75169 2023.12.05. 15:01

DanielT írta:PS5 Pro majd rendet rak. :nezze:
Ha megint tripláznak a simáról a prora, akkor az már fele annyi tflops lesz, mint a pc-m. Várjuk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75170 2023.12.05. 17:02

Botond írta:Ha megint tripláznak a simáról a prora, akkor az már fele annyi tflops lesz, mint a pc-m. Várjuk!
És legalább olyan jól fog futni a Pc-den vagy 1-2 évig, mint pl a Bloodborne. Fincsi kis flopszok ott néznek majd. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75171 2023.12.05. 17:09

DanielT írta:És legalább olyan jól fog futni a Pc-den vagy 1-2 évig, mint pl a Bloodborne. Fincsi kis flopszok ott néznek majd. :eljen:
Á, addigra ez már lerúgott gép lesz a gyereknél, vagy már az se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75172 2023.12.05. 17:31

Botond írta:Á, addigra ez már lerúgott gép lesz a gyereknél, vagy már az se.
A világ legjobb pc-jét is megveheted, azon is úgy fog futni 1-2 évig, mint Xboxon a Final Fantasy. De a CIV 6 az brutálisan odabasz majd azon is. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #75173 2023.12.05. 18:03

DanielT írta:A világ legjobb pc-jét is megveheted, azon is úgy fog futni 1-2 évig, mint Xboxon a Final Fantasy. De a CIV 6 az brutálisan odabasz majd azon is. :idiota:
Civ7!
Viszont a mai 10 gigás Skyrim patch talán végre játszhatóvá teszi a játékot, figyelmetekbe ajánlom az iszonyat mennyiségű bugfixet, a ps szekcióban külön említett hibákat, és hogy csak a switch verziót nem kellett patchelni, mert hát az nyilván tökéletes! Zseniális!
/szerk: 12 éves ugye, starfield akkor 11,5 év múlva már tökéletesen játszható lesz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75174 2023.12.05. 20:33

Botond írta:Civ7!
Viszont a mai 10 gigás Skyrim patch talán végre játszhatóvá teszi a játékot, figyelmetekbe ajánlom az iszonyat mennyiségű bugfixet, a ps szekcióban külön említett hibákat, és hogy csak a switch verziót nem kellett patchelni, mert hát az nyilván tökéletes! Zseniális!
/szerk: 12 éves ugye, starfield akkor 11,5 év múlva már tökéletesen játszható lesz!
Jó, hogy emlékeztetsz, be kell fejeznem a Bethesda accountom töröltetését! Írtam nekik, erre írták, hogy írjak egy új mailt amibe melyik mondatot írjam pontosan. Persze ugyanaz mint amit eredetileg magamtól írtam, csak hogy írjam meg még a nevem, amit az első levelemben is megírtam.

Professzionalitás az csúcson vanik! Gondolom Phil intézi ezeket is. :eljen:

szerk: Még mielőtt valaki azt hinné, hogy valami eredeti Bethesda MOCSOK miatt volt accom: nem. A Quake Championshoz kellett. :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #75175 2023.12.06. 09:00

Resibe minden indulas elott 3x ki-be kell kapcsolnom a hdr-t, hogy atalljon hdr-be a jatek. Naivan azt hittem, hogy csak egyszer kell kiszenvedni es azutan minden jatekinditas utan jo lesz… Nagyon nincs ingyen a superior image quality… Master race my ass.
Avatar
arty

Hozzászólás #75176 2023.12.06. 09:04

aabyssx írta:Hi! Mi a helyzet?
Én játszogatok néha, jórészt még az év elején vásárolt pár játékot viszegetem.
küldtem neked invitet x360on 7 éve... fogadd már el plz! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #75177 2023.12.06. 10:25

DanielT írta:Bármit teszek nekem az nem fog bejönni, hogy: itt a falakkal körülvett célterület, teletömve őrökkel és mennyé' be sunnyogva baszkódni. Legalábbis ebben a mesterségesen kényszerített formában. Ugyanezt meg lehetett csinálni az Originsben/Odyssey -ben, de ott ez soha nem irritált, itt meg az első másodperctől. Nem tudnám megmondani mi a különbség pontosan, elő kéne venni azokat is.

Ja meg, hogy a városon keresztül kell ugye közlekedni, ami olyan zsúfolt, hogy 3 métert nem lehet előrehaladni mászás nélkül. Ez nekem sajnos nem jön be. :(

Odyssey -nek meg nem leszek a felénéééél? Na ezt figyeld! :papakacsint:

Screenshot_2023-12-02-10-30-10-768_com.scee.psxandroid.png
Betegállat, te már valhalla kompatibilis vagy!
Óraszám 100 felett? (én azt hittem anno elengeded, amikor én is elengedtem... aztán mégse... aztán mégis).

Nekem pont jó volt, hogy nem félóra tevegelés egy egy kveszt! Minden ott volt a városban vagy a környéken vs. Origins/Odyssey pokla.... tevéve kikötőig el, onnan hajó, onnan teve, onnan parkőrözés a városban.
Hozzad asst, vigyed Robot/DeadIslandet! ;) Ma? 0-24h itthon!
Avatar
arty

Hozzászólás #75178 2023.12.06. 10:28

DanielT írta:Még mindig jobb, mint az előző generáció, ami 0 db GTA-t kapott. :wilting:
najó, de a ps4es egy rövid gen volt (10+ év), úgy elhussant, hogy mire a rokszár észbekapott, megint kezdhették nulláról a gta6ot, uj assetekkel, 4k texturákkal!

Trailertől amugy undorodok, csupa betegállat karaktert mutogatnak, mint valami posztapokaliptikus vice-city-mad-max kombó :(
Lassan minden NPC is egy trevor lesz? :(

DanielT írta:Hát a trailerből szerencsére minden lejött, csak a polkorrektség nem.
De felvillan egy női (fő?)karakter. WOKE szarságba megy át ezis, mint a tombraider és a pókember vagy akár a mariowonder és az uj tetris.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #75179 2023.12.06. 15:30

arty írta:najó, de a ps4es egy rövid gen volt (10+ év), úgy elhussant, hogy mire a rokszár észbekapott, megint kezdhették nulláról a gta6ot, uj assetekkel, 4k texturákkal!

Trailertől amugy undorodok, csupa betegállat karaktert mutogatnak, mint valami posztapokaliptikus vice-city-mad-max kombó :(
Lassan minden NPC is egy trevor lesz? :(

De felvillan egy női (fő?)karakter. WOKE szarságba megy át ezis, mint a tombraider és a pókember vagy akár a mariowonder és az uj tetris.
Azért ne menjünk át fullba. A csaj is gyakorlatilag egy bűnöző a trailerben és nem egy transz tolószékes CEO.
Avatar
arty

Hozzászólás #75180 2023.12.06. 21:18

TasManXT írta:Azért ne menjünk át fullba. A csaj is gyakorlatilag egy bűnöző a trailerben és nem egy transz tolószékes CEO.
sajnálom, hogy nem követed a világ történéseit, lám már fel se tűnik a woke.... vagyis nem elég érzékeny a detektorod!! :D

természetesen csak Castle82 kenyerét akartam elvenni, hogy ÉN lehessek aki lewókozza ezeket először! és amugy egész könnyű, csak azt a szabályt kellett megtanulnom, hogy ha bármi gondom van valami produktummal, akkor .... WOKE!
- kőkemény csaj egy gta-ban? erős nő??? WOKE! a tombraider ue!
- színes a mariowonder? lmbtq-szivárvány-prop! WOKE! a tetris is!!!!
mondhatnám: a woke-vonaton nincsen vészfék!

Egyébként nagy szerencse, hogy elonmuszk férfi és hetero.... merugye ő aspergeres ceo, szal hajszálnyira volt a bajtól!

Kisfaszom.

Vissza: “Leáldozott.hu”