A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #7421 2016.07.29. 10:46

Megy mint a kurristen. A minőség olyan, mintha itt volna a 1070 az irodai gépben. Volt egy kis szopó a win beléptetéssel, azt ki kell majd kapcsolnom, de a minőség az kegyetlen. Szétbassza a moonlightot.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7422 2016.07.29. 10:47

Moby írta:Megy mint a kurristen. A minőség olyan, mintha itt volna a 1070 az irodai gépben. Volt egy kis szopó a win beléptetéssel, azt ki kell majd kapcsolnom, de a minőség az kegyetlen. Szétbassza a moonlightot.
Kép
:puszi:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7423 2016.07.29. 10:51

DanielT írta::puszi:
Töfi! :integet2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7424 2016.07.29. 11:02

Moby írta:Őszintén szólva fogalmam sincs mi lehet az a minden más, amire nem alkalmas a telefonom.
Munkát jórészt virtuális gépre rakom, az időnként nagyon megszívat. Vannak VPN kliensek, abból az egyik nagyon szar. Van vírusírtó, amiben mindent kikapcsoltam, mert csak gyanús tartalmakra használom, de nem lehet teljesen kiírtani, keresi a frissítéseket és zaklat. Magát frissítő konferencia sw ...ilyen szarokat kell elképzelni. Amúgy több internet képes telefon van a családban, tablet is van, de nem szeretik.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7425 2016.07.29. 11:11

Amúgy érdekes, hogy sok eladó 970 van. Kb. 16-17-et kéne ráfizetnem az eladott 960-ra. Az elég jó póvanövelés/fillér. Talán. Mittudomén...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7426 2016.07.29. 11:19

arty írta:http://www.horizonchase.com

1200at sajnalom ra, pedig a demo fullarany, tetszik...
Kipróbáltam, de nem tudok dönteni. Nehéz is volt nyerni, meg túl kiszámítható is volt a fizika, nem tudom hosszabb távon lekötne -e, vagy csak iszonyúan felkúrna, amikor épp nem unom.

Plusz olyan forró közben a telefonom, hogy égeti a kezem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7427 2016.07.29. 11:51

aabyssx írta:Amúgy érdekesség, hogy meghirdettem pár órája az "irreleváns" videokártyámat és már kettő elfogadható ajánlatot kaptam is rá. Talán 10e-et vesztett az árából vásárlás óta.
konzolfilin
jah nem :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7428 2016.07.29. 11:52

Moby írta:Megy mint a kurristen. A minőség olyan, mintha itt volna a 1070 az irodai gépben. Volt egy kis szopó a win beléptetéssel, azt ki kell majd kapcsolnom, de a minőség az kegyetlen. Szétbassza a moonlightot.
Kép
fosport
Avatar
Moby

Hozzászólás #7429 2016.07.29. 11:58

aabyssx írta:Munkát jórészt virtuális gépre rakom, az időnként nagyon megszívat. Vannak VPN kliensek, abból az egyik nagyon szar. Van vírusírtó, amiben mindent kikapcsoltam, mert csak gyanús tartalmakra használom, de nem lehet teljesen kiírtani, keresi a frissítéseket és zaklat. Magát frissítő konferencia sw ...ilyen szarokat kell elképzelni. Amúgy több internet képes telefon van a családban, tablet is van, de nem szeretik.

Ezek így-úgy, de izolálhatóak egy gamergép életéből. Nem is járnak különösebb fájdalommal (és a virtuális gépek sok egyéb előnyökkel is járnak). Az ilyen levelezés-bankolás-teendők-stb napirutin meg nem azért megy telefonon nálam, hogy kíméljen vele a gépet, böngészőben elmegy minden asztalin is, hanem mert egyszerűbbnek találom. A reszponzív felületek eleve sokkal kényelmesebbre vannak tervezve a rutinfeladatokban. Valahogy kézreállóbb már az egész. Szóval az, hogy a gépem ilyen kvázikonzol ez gyakorlatilag nem igényel odafigyelést, vagy nem igazán egy tervezett dolog. Ha nem játszanék, nem lenne pécém egyáltalán. Maximum rosszesetekre ott a 13-as noti, de annál is nagyon jellemző, hogy a költözés után hónapokkal jöttünk rá, hogy nem találjuk (megvolt, csak nem is kerestük).
Avatar
Moby

Hozzászólás #7430 2016.07.29. 12:02

Micsu írta:fosport
Ezt én má nem osztom. Most vettem meg a napokban nyócdollárér, én ugye ps4-en toltam végig. Namost fosport ide vagy oda, azé 1440p-ben is elkaristol 60 frémen, amíg nem ülök ótóba, de ott pl megpandelt a konzolokon is, szal ez nem fosport, csak szimplánfos. Amúgy nekem tetszett (csakhogy Daninak ne kelljen posztolni: :wilting: :D ), a dlc-k lkimaradtak, azért is vettem meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7431 2016.07.29. 12:03

Moby írta:Megy mint a kurristen. A minőség olyan, mintha itt volna a 1070 az irodai gépben. Volt egy kis szopó a win beléptetéssel, azt ki kell majd kapcsolnom, de a minőség az kegyetlen. Szétbassza a moonlightot.
Kép
Most nézem az overlay-t, gyakorlatilag mindent kiíratsz, kivéve a frémet, illetve a frametimeot... WTF?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7432 2016.07.29. 12:05

DanielT írta:Most nézem az overlay-t, gyakorlatilag mindent kiíratsz, kivéve a frémet, illetve a frametimeot... WTF?
Nincs még belőve normálisan. A frémet kiiratom, csak az shadowplayből jön, és érdekes módon azt nem hozza át.

szerk: a shadowplayes frémen kívül nem is szokott kintlenni semmi, ezt is csak a proci delid-OC miatt tettem ki, aztán úgymaradt, jó néha ránézni mennyire szórja ki csuklóból a 1070 a csodát :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7433 2016.07.29. 12:12

Moby írta:Ezt én má nem osztom. Most vettem meg a napokban nyócdollárér, én ugye ps4-en toltam végig. Namost fosport ide vagy oda, azé 1440p-ben is elkaristol 60 frémen, amíg nem ülök ótóba, de ott pl megpandelt a konzolokon is, szal ez nem fosport, csak szimplánfos. Amúgy nekem tetszett (csakhogy Daninak ne kelljen posztolni: :wilting: :D ), a dlc-k lkimaradtak, azért is vettem meg.
most toltam végig 970el meg 6600al, ment az autóba is 60 frémmel, indokolatlanul kezd el szaggatni mindenhol mikor épp eszébe jut, egyébként az esetek 80%ában jól fut
egyébként nem a konzolos játékokhoz hasonlítom mert ott a játékok 85%a fosport :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7434 2016.07.29. 12:35

Most hallgatom TB aktuális podcastjét. A We Happy few e3 trailere egy rohadt nagy kamu, maga a játék egy randomgenerált survival cucc.
Akkor eddig idén mi is jön a BF1-et leszámítva? Nyilván a FH3, de azért egy büdös ruppót nem adok, amíg az uwp ebben az állapotban leledzik. Még az euró centre hómolt verzáért sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7435 2016.07.29. 12:42

benőmenő írta:Most hallgatom TB aktuális podcastjét. A We Happy few e3 trailere egy rohadt nagy kamu, maga a játék egy randomgenerált survival cucc.
Akkor eddig idén mi is jön a BF1-et leszámítva? Nyilván a FH3, de azért egy büdös ruppót nem adok, amíg az uwp ebben az állapotban leledzik. Még az euró centre hómolt verzáért sem.
Pl minnyá az új nyúlszex. Remélemnemkúrtákel!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7436 2016.07.29. 12:56

benőmenő írta:Most hallgatom TB aktuális podcastjét. A We Happy few e3 trailere egy rohadt nagy kamu, maga a játék egy randomgenerált survival cucc.
Akkor eddig idén mi is jön a BF1-et leszámítva? Nyilván a FH3, de azért egy büdös ruppót nem adok, amíg az uwp ebben az állapotban leledzik. Még az euró centre hómolt verzáért sem.
ez a gameplay ment az e3on is max lemaradtál róla :)
Avatar
deep

Hozzászólás #7437 2016.07.29. 13:16

Moby írta:Kb ugyanaz, ami az AC-kban. Nem tudnám érvrendszerré alakítani. Bele tudom magam élni, ilyenmódon kikapcsol, és alapvetően jól szórakozom...
Inkább még 10x a GTA 5. Most kezdem épp harmadszor újra mert az egeres kurvaannya miatti format szanálta a mentést. Minek is felhő, igaz R*? Na de a lényeg hogy egyáltalán nem fáj, hogy elölről kell kezdenem. Míg az órakutyák annyira sem érdekelt soha , hogy belenézzek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7438 2016.07.29. 13:21

Csak azért nem merném leírni, hogy a gtav-t lenyomtam ps3-on, aztán one-on, mer nincs olyan smiley, amit Dani be tudna tenni :DDD Meg majd nyilván le fogom pécén is végre, csal harmadszor már valami alacsonyabb áron venném már csak meg, ami még nem jött el. Node az órakutyák nem gtav, nem is akar a lenni. Ez a szerencse. De nem is kell őket így kezelni. Ezek az ac-k, meg wd-k gyakorlatilag csőfasz játékok, amiket véletlenül szendboxra csináltak. Mármint én így játszom őket. Wd volt kb 20 óra. Talán.
Avatar
eje75

Hozzászólás #7439 2016.07.29. 13:31

Moby írta:Csak azért nem merném leírni, hogy a gtav-t lenyomtam ps3-on, aztán one-on, mer nincs olyan smiley, amit Dani be tudna tenni :DDD Meg majd nyilván le fogom pécén is végre, csal harmadszor már valami alacsonyabb áron venném már csak meg, ami még nem jött el. Node az órakutyák nem gtav, nem is akar a lenni. Ez a szerencse. De nem is kell őket így kezelni. Ezek az ac-k, meg wd-k gyakorlatilag csőfasz játékok, amiket véletlenül szendboxra csináltak. Mármint én így játszom őket. Wd volt kb 20 óra. Talán.
Én leírom: először X360-on, aztán Ps4-en, és most PC-n nyomom... ha lesz 4K-s monitorom, lenyomom 4-ban is :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7440 2016.07.29. 14:02

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7441 2016.07.29. 14:07

Artynak
Csatolmányok
image.png
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7442 2016.07.29. 15:43

Moby írta:Nem mindig vágyom én a kihívásra a játékokban,
Azt mondja, nem mindig! Csak az Overwatchban vágysz meg a BF-ben? :mf2: Na jó, találkoztál már a Soulsokkal is, de nem könnyíted meg az ember feladatát :ejnye1:

Egyébként én vártam a végére a szokásos Moby-fordulatot (vagy annak elhallgatását), hogy mekkora redvás fostömlővé vált a végére, szóval nagy csalódás, hogy ez kivételesen elmaradt :szomoru1:

Mondjuk én hajlandó lennék játszani a Watch Dogsszal, de még gyűjteni kell az ideológiát hozzá. Majd ha átutazok Zalán, veszek a hentesnél a párizsi mellé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7443 2016.07.29. 15:45

aabyssx írta:Hát, az én gépemen nem csak alap driverek vannak, meg steam, hanem minden szar. De kíváncsi volnék, hogy ki tart fenn +1 ilyen zúgó, áramzabáló bádogmonstrumot, vagy egy béna notebookot minden játékon kívüli cuccra.
Na igen, a Word és az Excel nálam is leköt hat magot a négyből.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7444 2016.07.29. 15:49

Itt vajon milyen folyamat indult el a háttérben, hogy egy kereken 10 éves játék is úgy néz ki és úgy fut, mint egy teliberáncolt okádéktornádó?

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7445 2016.07.29. 16:02

DanielT írta:Itt vajon milyen folyamat indult el a háttérben, hogy egy kereken 10 éves játék is úgy néz ki és úgy fut, mint egy teliberáncolt okádéktornádó?
https://youtu.be/dGBJ8Vj4E_Y
A PC port is megér egy misét majd ebből. TB-nek lassan jönnie kéne a rant videóval. :fogmosas:
Viszont az X-Men Legends első részét a mai napig nem toltam még le, szóval itt nyerhet belátható időn belül értelmet Moby OC trenírozása. :miaz:
Szerk.: Ó, már kint is van a videó!
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7446 2016.07.29. 17:23

benőmenő írta:A PC port is megér egy misét majd ebből. TB-nek lassan jönnie kéne a rant videóval. :fogmosas:
Viszont az X-Men Legends első részét a mai napig nem toltam még le, szóval itt nyerhet belátható időn belül értelmet Moby OC trenírozása. :miaz:
Szerk.: Ó, már kint is van a videó!
TotalBitchin'

Nagyon elegem van már a fickó orgánumából és előadásmódjából.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7447 2016.07.29. 17:37

Zóanagyvarázsló írta:Azt mondja, nem mindig! Csak az Overwatchban vágysz meg a BF-ben? :mf2: Na jó, találkoztál már a Soulsokkal is, de nem könnyíted meg az ember feladatát :ejnye1:

Egyébként én vártam a végére a szokásos Moby-fordulatot (vagy annak elhallgatását), hogy mekkora redvás fostömlővé vált a végére, szóval nagy csalódás, hogy ez kivételesen elmaradt :szomoru1:

Mondjuk én hajlandó lennék játszani a Watch Dogsszal, de még gyűjteni kell az ideológiát hozzá. Majd ha átutazok Zalán, veszek a hentesnél a párizsi mellé.
Okkal nem ajánlottam Botondon kívül senkinek :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7448 2016.07.29. 17:56

Amúgy meg a BF-et ha valakinek, hát pont neked nem kéne számonkérned rajtam! :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7449 2016.07.29. 20:07

Moby írta:Amúgy meg a BF-et ha valakinek, hát pont neked nem kéne számonkérned rajtam! :ravasz1:
Héló, én végigjátszottam legnehezebb szinten, és írtam, hogy túl könnyű! :vigyor3: (Sőt a Hardline kivételével ez mindegyik BF-nél megtörtént, jellemzően a PC-n játszottak voltak a leginkább diadalmenetek.)

A multi az más, ott nekem se hullámhegy nem volt, sem hullámvölgy, egyszerűen egyedül nem volt jó, ha az alapok tetszettek is. Az OW legalább a pörgőssége miatt még egyedül szopva is jobban bejön, mert a pippantással legalább gyorsabban végzem, és még a hajamba is kevesebb jut. De mondjuk az OW-t sikerült jó párszor együtt csapatni a többiekkel, meg ott sikerélményem is több volt, az is igaz. (Persze mert a helyén kezelem magam, és nem is várok el magamtól félisteni kunsztokat.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7450 2016.07.29. 21:03

Zóanagyvarázsló írta:Héló, én végigjátszottam legnehezebb szinten
Az milyen ideológia mentén működött, ami nem működne egy wd esetében? :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7451 2016.07.29. 21:05

Moby írta:LEL
phpBB [media]
Mióta láttam minden nap meg kell néznem legalább 5x, de még mindig vigyorgok rajta végig. :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7452 2016.07.29. 21:22

benőmenő írta:Mióta láttam minden nap meg kell néznem legalább 5x, de még mindig vigyorgok rajta végig. :taps:
Hipnotikus :)
/Ahpgy nézem félmillió megtekintés felett jár. Az kemény....mondjuk az eredője meg 11milliónál, pedig az tényleg szar :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7453 2016.07.29. 21:34

"Since it is being discussed elsewhere, I can say with confidence that Nvidia will announce a Pascal Tegra chip for NX."

---------------------

beleneztem a DOOM-ba. hat ez teljesen kesz. mindenben. iranyitas, hangok, hangulat, latvany. bödület ahogy kinez. es rohadt jol optimalizalva. 30-50%-on alszik a GPU, proci is 20%-on ha ketyeg, miközben szakitja lefele az arcomat.
le a kalappal! :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7454 2016.07.29. 21:40

SlickAdam írta:"Since it is being discussed elsewhere, I can say with confidence that Nvidia will announce a Pascal Tegra chip for NX."
Ez szerintem eddig sem volt kérdés. A parkerrről régóta tudni. De ez nemsokat változtat a helyzeten :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7455 2016.07.29. 21:41

Moby írta:Ez szerintem eddig sem volt kérdés. A parkerrről régóta tudni. De ez nemsokat változtat a helyzeten :)
csak jobb, mint az 1-es Tegra, nem-e? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7456 2016.07.29. 21:47

SlickAdam írta:csak jobb, mint az 1-es Tegra, nem-e? :)
Aha. Jobb. Egy 5 wattos SoC, ami keményen oda fog baszni. Mondjuk a sokéves nexus5-ömnek biztos.
Avatar
arty

Hozzászólás #7457 2016.07.30. 15:39

Micsu írta:Artynak
a csalo mindug, mindenhol jol el... youtuben is.

tapsolj neki, aztan anyazd egy sort az mst :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7458 2016.07.30. 15:46

arty írta:a csalo mindug, mindenhol jol el... youtuben is.

tapsolj neki, aztan anyazd egy sort az mst :eljen:
mit szedsz? van még belőle több is?
Avatar
arty

Hozzászólás #7459 2016.07.30. 15:59

Micsu írta:mit szedsz? van még belőle több is?
igazsagerzet, ugy hivjak.

sajna neked mar keso hozza, maradsz random-anyazo :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #7460 2016.07.30. 16:08

DanielT írta:Kipróbáltam, de nem tudok dönteni. Nehéz is volt nyerni, meg túl kiszámítható is volt a fizika, nem tudom hosszabb távon lekötne -e, vagy csak iszonyúan felkúrna, amikor épp nem unom.

Plusz olyan forró közben a telefonom, hogy égeti a kezem.
miutan majdnem kiporgott a recklessracing3 karrier, panikomban megvettem tarcsiba :D nehogyma csak azakodni tudjak a nagy nyaralasban...

3 session lement gond nelkul, igy a ds4el kicsit konnyebbnek is ereztem az uj unlockolt verdaval a jatekot, de chile kiaranyozasa vegul nem ment artikulatlan orditas nelkul :D

most, a 4., kereken 1 oras menet utan baj lett: eleteben nem volt ilyen forro a telom, felek belul vmi meg is olvadhatott... akku 96 rol lement 43 szazalekra. eddig nem volt ilyen gond :( mostantol feloraknal tobbet nem nyomom, lehet hosszabb tavon bebugzik :/

picit hosszu a karrier, lehet enis bele fogok unni - esetleg orulni :)
neha nyomok majd par versenyt, nehogy besokalljak... kar h nincs steames verza, megneznem nagyban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7461 2016.07.30. 16:19

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7462 2016.07.30. 16:40

arty írta:igazsagerzet, ugy hivjak.

sajna neked mar keso hozza, maradsz random-anyazo :mf2:
te igazságérzetednél nagyobb random nincs e földön :mf2: :violent: :violent:
Avatar
Necro

Hozzászólás #7463 2016.07.30. 19:21

Van egy olyan b-kategorias tervem hogy nyaralasbol hazafele leakasztok egy 1060-at. Nezegettem, AQUA-ban van tobbfele 100 es 120k kozott, de pl a csucs strixx-rol nem talatam review-t (ebben a kategoriaban ha veszek igazabol az ar nem szamit, de tok feleslegesen nem szornam). Esetleg van valami infoja valakinek hogy melyiket erdemes megcelozni?
Avatar
deep

Hozzászólás #7464 2016.07.31. 07:28

Necro írta:Van egy olyan b-kategorias tervem hogy nyaralasbol hazafele leakasztok egy 1060-at. Nezegettem, AQUA-ban van tobbfele 100 es 120k kozott, de pl a csucs strixx-rol nem talatam review-t (ebben a kategoriaban ha veszek igazabol az ar nem szamit, de tok feleslegesen nem szornam). Esetleg van valami infoja valakinek hogy melyiket erdemes megcelozni?
MSI-t ajánlanám. BTW akkor már miért nem egy jóval időtállóbb 1070 nem sokkal többért? Aquaban 165-ért van MSI Armor, SzarazIponban van Asus Strix 173ért, de már 155-6ért is vannak egyéb márkák. Az a 120-hoz képes +35k.
Avatar
Necro

Hozzászólás #7465 2016.07.31. 07:39

Nem nagyon látom azt hogy feljebb mennék 1080p-ről két éven belül, és a legolcsóbb 1070-is felette van a fájdalomküszöbömnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7466 2016.07.31. 08:46

Necro írta:Van egy olyan b-kategorias tervem hogy nyaralasbol hazafele leakasztok egy 1060-at. Nezegettem, AQUA-ban van tobbfele 100 es 120k kozott, de pl a csucs strixx-rol nem talatam review-t (ebben a kategoriaban ha veszek igazabol az ar nem szamit, de tok feleslegesen nem szornam). Esetleg van valami infoja valakinek hogy melyiket erdemes megcelozni?
Most nem szabad 1060-at venni, a launchoz képest is fent vannak az árak. 105 körül van szerintem amennyit adni lehet egy jóféle verzióért.

Használt 970-es nem játszik? Húzva majdnem ugyanazt tudja és azt megkapod 70 körül. Még mindig csicskajó cucc és 1080p-re az is lesz. Félreteszed a 40 ezret (legalább fejben) és amikor lemegy 140 köré a 1070, akkor vegyél azt. Egy új 1060 a mostani felárral nem jó deal.
Avatar
Necro

Hozzászólás #7467 2016.07.31. 09:00

DanielT írta:nem jó deal.
Köszi! Igazából a használt 970 - 1060 - 1070 tengelyről jöhet bármi, csak hirtelen vonzó lett hogy EGYÁLTALÁN VAN valahol készleten 1060 (és főleg nem értettem hogy miért egy OC-s MSI a legolcsóbb).
Avatar
Moby

Hozzászólás #7468 2016.07.31. 09:01

DanielT írta:Most nem szabad 1060-at venni, a launchoz képest is fent vannak az árak. 105 körül van szerintem amennyit adni lehet egy jóféle verzióért.

Használt 970-es nem játszik? Húzva majdnem ugyanazt tudja és azt megkapod 70 körül. Még mindig csicskajó cucc és 1080p-re az is lesz. Félreteszed a 40 ezret (legalább fejben) és amikor lemegy 140 köré a 1070, akkor vegyél azt. Egy új 1060 a mostani felárral nem jó deal.
1060-ból szvsz meg lehet venni az msi armort simán, és az
tényleg 105.
Avatar
Necro

Hozzászólás #7469 2016.07.31. 09:02

Necro írta:Köszi! Igazából a használt 970 - 1060 - 1070 tengelyről jöhet bármi, csak hirtelen vonzó lett hogy EGYÁLTALÁN VAN valahol készleten 1060 (és főleg nem értettem hogy miért egy OC-s MSI a legolcsóbb (104k)).
Avatar
Moby

Hozzászólás #7470 2016.07.31. 09:03

Mikor elkezdtem írni, még nem vót ott a poszt hé! :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7471 2016.07.31. 11:43

Nyúlszexet hogyé' veszi, akinek még frissiben kell? Egyelőre úgy látom, hogy CD Galaxis lesz belőle, és rádobom a plusz egy ezrest a fémtokra, bár a borítókép azon sem nagy szám. Ha valakinek van jobb ötlete, sikítson!
Avatar
Moby

Hozzászólás #7472 2016.07.31. 12:33

Zóanagyvarázsló írta:Nyúlszexet hogyé' veszi, akinek még frissiben kell? Egyelőre úgy látom, hogy CD Galaxis lesz belőle, és rádobom a plusz egy ezrest a fémtokra, bár a borítókép azon sem nagy szám. Ha valakinek van jobb ötlete, sikítson!
CDKeysről 30€-ért. Az a boritó meg okádék (a CE-ben lvő viszont fasza).
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7473 2016.07.31. 15:19

Moby írta:CDKeysről 30€-ért. Az a boritó meg okádék (a CE-ben lvő viszont fasza).
hmm, ez jolhangzik, màr csak az a kérdés higy be merjem-e rendelni. Mostanában nem merek nagyon előrendelni.
Avatar
arty

Hozzászólás #7474 2016.07.31. 15:42

Mekee írta:hmm, ez jolhangzik, màr csak az a kérdés higy be merjem-e rendelni. Mostanában nem merek nagyon előrendelni.
elorendeles=rossz uzenet. mondjuk mivel az elozo is fasza lett, vegulis nem AKKORA zsakbamacska... eddig enis galaxison agyaltam, de mocsokdraga ezis :(
Avatar
arty

Hozzászólás #7475 2016.07.31. 16:11

Moby írta:CDKeysről 30€-ért. Az a boritó meg okádék (a CE-ben lvő viszont fasza).
ahogy nezem ott 35 eur, azaz 11k

greengamingtol, full legalban 11,8...
Avatar
Moby

Hozzászólás #7476 2016.07.31. 16:22

arty írta:ahogy nezem ott 35 eur, azaz 11k

greengamingtol, full legalban 11,8...
A cdkeys mióta nem legál? Azt sem, milyen legál forráson keresztül lesz 36 font 11,8e ft :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7477 2016.07.31. 16:32

arty írta:elorendeles=rossz uzenet. mondjuk mivel az elozo is fasza lett, vegulis nem AKKORA zsakbamacska... eddig enis galaxison agyaltam, de mocsokdraga ezis :(
Előrendelés nekem = day1 jutni fog az általában speckóbb kiadásból, alap áron.

Te is biztos előrendelnél egy új AMD kártyát, amivel azt az üzenetet küldheted, hogy bízol a cégben... Ráadásul könnyebb is a dolgod, mert csak 2 alternatíva van a piacon, akik közül az egyik a kedvenc, a másik a sátán. :miaz:

Spoiler
:hehe: .
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7478 2016.07.31. 16:51

Az o tamogatasa kimerul az amd logoban xD
Avatar
Moby

Hozzászólás #7479 2016.07.31. 17:08

Pedig most nagyon lehetne őket. Végre befutottak a custom 480-ak. Remek teljesítmény, remek ár, minden adott.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7480 2016.07.31. 17:36

Moby írta:Pedig most nagyon lehetne őket. Végre befutottak a custom 480-ak. Remek teljesítmény, remek ár, minden adott.
pfff :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7481 2016.07.31. 18:12

SlickAdam írta:pfff :taps:
Ennyit simán megér a forradalom, meg a vulkánapi :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7482 2016.07.31. 18:15

Moby írta:Ennyit simán megér a forradalom, meg a vulkánapi :)
nevetgelhetsz ez usaba 150 dollar, hungarisztan kanyad ms
Avatar
Moby

Hozzászólás #7483 2016.07.31. 18:21

Micsu írta:nevetgelhetsz ez usaba 150 dollar, hungarisztan kanyad ms
Ott kell élni, nem itt a gányban :D
Avatar
arty

Hozzászólás #7484 2016.07.31. 18:30

DanielT írta:Előrendelés nekem = day1 jutni fog az általában speckóbb kiadásból, alap áron.

Te is biztos előrendelnél egy új AMD kártyát, amivel azt az üzenetet küldheted, hogy bízol a cégben... Ráadásul könnyebb is a dolgod, mert csak 2 alternatíva van a piacon, akik közül az egyik a kedvenc, a másik a sátán. :miaz:

Spoiler
:hehe: .
beszeljuk mar meg, hogy lehet e itt barmirol eszmet cserelni vagy mostantol randomkurvaanyazunk csak!

mert nekem mindketto oke, bar valojaban a diskurzus miatt jarok lealdba sok sok eve....
Avatar
arty

Hozzászólás #7485 2016.07.31. 18:34

Moby írta:A cdkeys mióta nem legál? Azt sem, milyen legál forráson keresztül lesz 36 font 11,8e ft :D
32font beloginelt acc mellett a gmg ar.

nem legal=vagy lopott hitelkaris a kulcs vagy olcsoorszag dobozosabol van, stb. igy ertettem. tehat nem hivatalos disztro site.

bar a gmg is necces, asszem ott is volt mar gubanc kulcsok forrasaval....
Avatar
arty

Hozzászólás #7486 2016.07.31. 18:35

Moby írta:Pedig most nagyon lehetne őket. Végre befutottak a custom 480-ak. Remek teljesítmény, remek ár, minden adott.
agyfasz, abszurdum. johet a 1070...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7487 2016.07.31. 19:02

arty írta:beszeljuk mar meg, hogy lehet e itt barmirol eszmet cserelni vagy mostantol randomkurvaanyazunk csak!

mert nekem mindketto oke, bar valojaban a diskurzus miatt jarok lealdba sok sok eve....
WAT? :ijedt: RelaxmáE!

Plusz, ha már "üzenetekről" van szó, akkor szerintem maximálisan helytálló volt amire rámutattam, annak fényében meg főleg, hogy tegnap az igazságérzetedet csillogtattad PewD esetében.
Avatar
arty

Hozzászólás #7488 2016.07.31. 19:13

DanielT írta:WAT? :ijedt: RelaxmáE!

Plusz, ha már "üzenetekről" van szó, akkor szerintem maximálisan helytálló volt amire rámutattam, annak fényében meg főleg, hogy tegnap az igazságérzetedet csillogtattad PewD esetében.
nem, tovabbra se ertem, hogy jon arty-amd egy deusex elorendelesehez! szerintem boooooven van eleg hir, aminek kapcsan belem vagy az amdbe lehet rugni, ez ma tenyleg tuleroltetes volt... (persze ugy h enmondom, nem olyan hatasos :))

nemsokara jon a 1070em, birjatok mar ki addig :) (kosz moby!!!!!!!! es a ds4-telefon adaptered is eletmento volt a nyaralas alatt!!)

amugy, volt egy db ref 480 itta keruletben levo kisboltban, turheto aron, de nem tudtak felrerakni es elkapkodtak 2 ora alatt..... mint a hianygazdasagban, rohej. es akkor 120 ezerert nyit a custom megoldas????? raadasul kb asse lesz sehol elerheto, gondolom...... pfej
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7489 2016.07.31. 19:20

Moby írta:Pedig most nagyon lehetne őket. Végre befutottak a custom 480-ak. Remek teljesítmény, remek ár, minden adott.
És legalább olyan szép mint a ref! :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7490 2016.07.31. 19:24

Mekee írta:És legalább olyan szép mint a ref! :levele:
Nana! A backplate-je kurvajól néz ki, és végülis az az, ami látszik a házban.
Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”