A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7351 2016.07.28. 08:22

Moby írta:IGP:ki
Engem egyébként rohadtul bosszant, hogy minden csipbe beleerőltetik ezt a kurva integrált GPU-t. Kifizettetik velünk a fejlesztés költségét, magát a csipét és azt is mi fizetjük meg, hogy a feleslegesen odazsúfolt kolonc miatt, a hasznos magoknak kevesebb a hely, annak minden hátrányával együtt.

Kabbe Intel. :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7352 2016.07.28. 08:31

Hát ugye vannak olyan xeonok, amikben nincs igp, de nem igazán jobbak semmiben. Az egész architektbe bele van tervezve, jóformán gecimindegy, hogy jelen van-e vagy nincs (szvsz amiben nincs, ott is ottvan a die-ban, letiltva).
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #7353 2016.07.28. 08:57

Zóanagyvarázsló írta:Én mostanában inkább játszom, ez a sok hardverbuzulás elkergetett a játékok felé :) Sőt, kompenzáció gyanánt még a PS3-at is bekapcsoltam!

Tőlem mehet holnap Overwatch is, mára már Borderlands 2-re ígérkeztem el.

Múltkor is ígérted, de nem nagyon láttalak online :/ :whatever:

Végre találtam egy jó elfoglaltságot a vga-nak, mostanában leginkább after effectsel izzasztom a cuda coreokat a 970-ben. Néha egy kis hs, overwaccsolnék is, de egyedül a világ legunalmasabb dolga.
Ja, vettem egy jó nagy tv-t, alig várom, hogy toljam rajta az ori-t..
Avatar
donatus13

Hozzászólás #7354 2016.07.28. 09:14

Greyfox írta:Múltkor is ígérted, de nem nagyon láttalak online :/ :whatever:

Végre találtam egy jó elfoglaltságot a vga-nak, mostanában leginkább after effectsel izzasztom a cuda coreokat a 970-ben. Néha egy kis hs, overwaccsolnék is, de egyedül a világ legunalmasabb dolga.
Ja, vettem egy jó nagy tv-t, alig várom, hogy toljam rajta az ori-t..

Én tegnap nyomtam este, és amúgy kb mindig szoktam, senki nem jön, szóval ma este is leszek discordon várlak titeket. Hearths of iron 4 csábítgat most engem, de ahhoz egy élet nem elég :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7355 2016.07.28. 09:25

DanielT írta:Engem egyébként rohadtul bosszant, hogy minden csipbe beleerőltetik ezt a kurva integrált GPU-t. Kifizettetik velünk a fejlesztés költségét, magát a csipét és azt is mi fizetjük meg, hogy a feleslegesen odazsúfolt kolonc miatt, a hasznos magoknak kevesebb a hely, annak minden hátrányával együtt.
Kabbe Intel. :levele:
Én így nyugodtabban cibálom a dedikáltat, mert ha besz@rik nem kell fiókkártya, mert van igp és így használható marad a PC. :nemtudom:
Vagy lehet venni AM socketes AMD-ket, azokban nincs igp. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7356 2016.07.28. 09:43

DanielT írta:Engem egyébként rohadtul bosszant, hogy minden csipbe beleerőltetik ezt a kurva integrált GPU-t. Kifizettetik velünk a fejlesztés költségét, magát a csipét és azt is mi fizetjük meg, hogy a feleslegesen odazsúfolt kolonc miatt, a hasznos magoknak kevesebb a hely, annak minden hátrányával együtt.

Kabbe Intel. :levele:
Látodlátod, az AMD itt is tálcán nyújtja a lehetőséget. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7357 2016.07.28. 10:14

benőmenő írta:Én így nyugodtabban cibálom a dedikáltat, mert ha besz@rik nem kell fiókkártya, mert van igp és így használható marad a PC. :nemtudom:
Vagy lehet venni AM socketes AMD-ket, azokban nincs igp. :nezze:
Na, ezt nem is tudtam! Várom a Zen-t és már váltok is! :eljen:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #7358 2016.07.28. 10:15

arty írta:sztem van benne racio - asztali gepben eselyuk se lenne, kezikonzolban szalad a szeker. ez meg kezikonzolkent bazieros lesz, agyonuti a mostani erosebb 3dst is, de durvan.

oke, tevere kotve kisse gagyi lesz a graf, de legalabb rakotheted...

3dst cimeket meg elvimne egy emuval, hacsak a gecinintendo nem akar mindent ujraeladni (de, elakar)

Igazából ha lennének új címek, és tényleg a 3ds vonalat is tovább vinné, akkor még én is elgondolkodnék rajta. De a kiddie márióból meg a többiből már kiábrándultam és mára már nagyon unalmas mind. Szóval igazán adhatnának már új játékokat is.
Avatar
deep

Hozzászólás #7360 2016.07.28. 10:59

donatus13 írta:Igazából ha lennének új címek, és tényleg a 3ds vonalat is tovább vinné, akkor még én is elgondolkodnék rajta. De a kiddie márióból meg a többiből már kiábrándultam és mára már nagyon unalmas mind. Szóval igazán adhatnának már új játékokat is.
Adnak, csak senkit nem érdekel, lásd Splatoon.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #7361 2016.07.28. 11:06

deep írta:Adnak, csak senkit nem érdekel, lásd Splatoon.
A legjobb endingről lemaradtam, (ha vége egyáltalán): egér-para megoldódott?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7362 2016.07.28. 11:08

Napi GTA

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7363 2016.07.28. 11:09

Greyfox írta:A legjobb endingről lemaradtam, (ha vége egyáltalán): egér-para megoldódott?
Elhagyta az országot. :D Erre a megoldásra egyébként nem számítottam, de kétségkívül nem akad azóta az egér. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7364 2016.07.28. 11:15

deep írta:Adnak, csak senkit nem érdekel, lásd Splatoon.
11 millio WiiU ment el.
eladott Splatoon kopiak: ca. 4 millio

4 millio az egesz jo. multiplatform cimkent is az lenne.

a jatek amugy kurva nagy fun. sajat kis sub-zsáner a multilövöldek közt.
Avatar
deep

Hozzászólás #7365 2016.07.28. 11:25

Greyfox írta:A legjobb endingről lemaradtam, (ha vége egyáltalán): egér-para megoldódott?
Nem. És mivel format c:\ után is szar, így 2 megoldás maradt: leszarom, vagy gépcsere.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7366 2016.07.28. 11:34

előbb még azt mondtad a battle net miatt volt
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #7367 2016.07.28. 12:42

deep írta:Nem. És mivel format c:\ után is szar, így 2 megoldás maradt: leszarom, vagy gépcsere.
Igazából 3, de senki nem meri kimondani, én kimondom: vidd le Zalába szakértésre :zavart1: .
Avatar
deep

Hozzászólás #7368 2016.07.28. 13:27

Micsu írta:előbb még azt mondtad a battle net miatt volt
Jah, leszedtem és 2 napig nem volt semmi. Aztán visszajött. Mint valami kibaszott kísértet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7369 2016.07.28. 13:41

Greyfox írta:Múltkor is ígérted, de nem nagyon láttalak online :/ :whatever:

Végre találtam egy jó elfoglaltságot a vga-nak, mostanában leginkább after effectsel izzasztom a cuda coreokat a 970-ben. Néha egy kis hs, overwaccsolnék is, de egyedül a világ legunalmasabb dolga.
Ja, vettem egy jó nagy tv-t, alig várom, hogy toljam rajta az ori-t..
Pedig éjfélre befutottam :) Este leszek Discordon és Battle.neten, csak ugye ha befutnak fixebb programok előre, akkor elígérkezem már előre. Ha másnak nem, magamnak :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7370 2016.07.28. 14:01

Mi az egér-para?
Avatar
deep

Hozzászólás #7371 2016.07.28. 14:06

aabyssx írta:Mi az egér-para?
Random beakad 1-2 mp-re, desktopon is, játékban is. Minden megy tovább, csak inputra nem reagál. Van, hogy semmi, van hogy 10 mp-enként. Totál random, 3 hét alatt nem tudtam rájönni mi okozza. De most már egy win10 updatere gyanakszom, mert bár neten írnak ilyesmit más verziókkal is, egyszerűen nem lehet más. USB nem hibás, mert kontroller kiválóan működik. Másik egérrel is szar volt. Nincs más ötletem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7372 2016.07.28. 14:39

Hát, részvétem a pécé-szopáshoz!
Más USB slot, más USB header, egérgyorsítás kikapcs, driver remove, csökkentett módban is csinálja-e stb. gondolom megvót...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7373 2016.07.28. 14:44

Azért ez egy egész más világ konzolon. Eszembe sem jut, hogy valami szopás lehet...
...pécén ha valami fura, már nézem is a grafikonokat, van-e thermal throtling, megszakítások, beragadt process, elindult valami szar a háttérben stb.
:vomit:
:kocsog:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7374 2016.07.28. 15:03

aabyssx írta:Azért ez egy egész más világ konzolon. Eszembe sem jut, hogy valami szopás lehet...
...pécén ha valami fura, már nézem is a grafikonokat, van-e thermal throtling, megszakítások, beragadt process, elindult valami szar a háttérben stb.
:vomit:
:kocsog:
Cserébe a jaátékidó teljes terjedelmében, megszakítás nélkül, zavaró tényező nélkül bámulhatod a sub30fps-es szaggatósfost. Megéri! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7375 2016.07.28. 15:06

aabyssx írta:Azért ez egy egész más világ konzolon. Eszembe sem jut, hogy valami szopás lehet...
...pécén ha valami fura, már nézem is a grafikonokat, van-e thermal throtling, megszakítások, beragadt process, elindult valami szar a háttérben stb.
:vomit:
:kocsog:
Ez az "elindul valami a háttérben" a mániád 10 éve.

1. Nem indul el.
2. Ha elindul is, leszarom, bőven van memória, CPU kapacitás, plusz az SSD miatt az elindulás is érzékelhetetlen.

Milyen beragadt processz? Hova ragad be? Gaming pécén vannak az alap driverek, meg a Steam és társai. Nem ragad be.

Várom tippeket, hogy az egészen más világ fosgen konzolokon vajon milyen processz indul el és ragad be, aminek köszönhetően okádékul futnak a dolgok. :wilting:

Más világ. Tényleg az. Szerencsére tőlem jó távoli.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7376 2016.07.28. 15:07

deep írta:USB nem hibás, mert kontroller kiválóan működik.
Nem igazán értem hogyan következik ebből, dehát drága egy usb adapter, valahol megértem én ezt :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #7377 2016.07.28. 15:12

DanielT írta:Ejj... jobbulást!

A gép legalább egészséges ahogy nézem, csak le kéne venni róla a járókeretet, hadd fusson! :D
Áááá, egyenlőre nem húzok rajta: meghagyom Botondnak azt az illúziót, hogy neki van itt egyenlőre a leggyorsabb gépe.. :) Moby! Az MSI matrica természetesen megvan, ha pöttyet jobban leszek, majd valahogy eljuttatom neked, megdumáljuk...
Avatar
Moby

Hozzászólás #7378 2016.07.28. 15:24

eje75 írta:Áááá, egyenlőre nem húzok rajta: meghagyom Botondnak azt az illúziót, hogy neki van itt egyenlőre a leggyorsabb gépe.. :) Moby! Az MSI matrica természetesen megvan, ha pöttyet jobban leszek, majd valahogy eljuttatom neked, megdumáljuk...

Ráérsz, gyógyulgassál! A kicsit szátokat meg majd elkenem úgyis, prociilag legalábbis, találtam 3d nyomtatóval nyomtatható készséget skylake delidhez, 5GHz-ig nem állunk meg, csak legyen meg az új cucc! :banplz: A 1070 mellé meg dugok legföljebb mégegyet tesztig :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7379 2016.07.28. 15:31

Moby írta:A 1070 mellé meg dugok legföljebb mégegyet tesztig :D
Nana! Az első 3 helyezettet _BÁRMIKOR_ meglepetésszerűen ellenőrizheti a dopping bizottság, szóval nem érdemes trükközni. A konfigot tartani kell.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7380 2016.07.28. 18:05

Moby írta:IGP:ki, Turbo: ki, Uncore:39, Core: 42, CPU vid: normal, Offset: +0.015. Ha nincs winboot emeled az offszettet. HW bootnak már lennie kell, ennyire szar 4690 nincs.
Be vagyok bootolva. Amiket írtál, plusz az xmp-t kilőttem. Annyi, hogy a vcore-nak kézzel írtam be 1.16-ot, mert az offset bár ott van alatta, de ki van szürkülve és nem lehet állítani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7381 2016.07.28. 18:13

aabyssx írta:Azért ez egy egész más világ konzolon. Eszembe sem jut, hogy valami szopás lehet...
...pécén ha valami fura, már nézem is a grafikonokat, van-e thermal throtling, megszakítások, beragadt process, elindult valami szar a háttérben stb.
:vomit:
:kocsog:
Milyen gyakran kell nézned a grafikonokat? Valahogy én ezt már jó ideje megúszom. OK, a Shogun 2 nem mindig zárja be magát rendesen, néha ki kell lőni a task managerből, de ezt már csak a Steam miatt sem tudom nem észrevenni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7382 2016.07.28. 18:26

benőmenő írta:Be vagyok bootolva. Amiket írtál, plusz az xmp-t kilőttem. Annyi, hogy a vcore-nak kézzel írtam be 1.16-ot, mert az offset bár ott van alatta, de ki van szürkülve és nem lehet állítani.
A felette lévőt állítsd "normal"-ra pgup/pgdn-el, akkor tudod macerálni az offsetet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7383 2016.07.28. 18:51

Moby írta:A felette lévőt állítsd "normal"-ra pgup/pgdn-el, akkor tudod macerálni az offsetet.
Oké, most igyekszem úgy tenni, mint aki egyáltalán nem érzi magát hülyének. :idiota:
De miért nem nyílik le duplaklikkre, vagy enterre, mint több más helyen? Van, ahol a század értékenként is lehet dropdown-ban görgetni. Egyáltalán mi a búsbüdös francnak van egérkurzor a biosban, ha kb. semmire nem jó? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7384 2016.07.28. 18:57

benőmenő írta:Oké, most igyekszem úgy tenni, mint aki egyáltalán nem érzi magát hülyének. :idiota:
De miért nem nyílik le duplaklikkre, vagy enterre, mint több más helyen? Van, ahol a század értékenként is lehet dropdown-ban görgetni. Egyáltalán mi a búsbüdös francnak van egérkurzor a biosban, ha kb. semmire nem jó? :D
Ez kérem egyfajta előszűrés. Ha megugrod a szintet, jogot szerzel a biosturkára :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7385 2016.07.28. 19:03

Moby írta:Ez kérem egyfajta előszűrés. Ha megugrod a szintet, jogot szerzel a biosturkára :banplz:
Tehát a vcore-al bármikor leolvaszthatom a picsába, de az offsethez inkább ne nyúljon a noob. :banplz:
Akkor már csak egy csodára kell várni, amikor nem 100k lesz az olyan vga, amire értelme lesz lecserélni a titkárnő gpu-t. :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.07.28. 19:05-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7386 2016.07.28. 19:03

benőmenő írta:Egyáltalán mi a búsbüdös francnak van egérkurzor a biosban, ha kb. semmire nem jó? :D
Megmondom én neked! Annak idején ezzel tudtuk megkülönböztetni, hogy ki a lamer*. Ha grafikus bios-od volt, egérrel, akkor az voltál. :D A HC arcok gépein csakis a kék hátteres klasszik cucc** futhatott! :hawaii:


*Remélem értékelitek a korhű, degradáló jelzőt.

**
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7387 2016.07.28. 19:09

DanielT írta:Megmondom én neked! Annak idején ezzel tudtuk megkülönböztetni, hogy ki a lamer*. Ha grafikus bios-od volt, egérrel, akkor az voltál. :D A HC arcok gépein csakis a kék hátteres klasszik cucc** futhatott! :hawaii:
*Remélem értékelitek a korhű, degradáló jelzőt.
**
Spoiler
Kép
De...de itt a kékháttérnél is van kurzor. :nezze:
Eléggé egy agyf@sz a giga menüje. Először bedob egy ilyen négyzetes noob menübe. onnan jobbra van a kék hátteres felület, balra meg egy hácéócé twíkör. De akkora katyvasz az egész, hogy hihetetlen. A helyzetet tovább súlyosbítja a hiányos és felületes manual.
Egyébként a thoroughbred Athlonnál, de még a Phenomnál is a klasszik felület volt és kész.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7388 2016.07.28. 19:15

Elnézést a sűrű postokért, de a DF-es Richardék összeraktak egy kb. PS4 Neo pc-t.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7389 2016.07.28. 19:20

benőmenő írta:Tehát a vcore-al bármikor leolvaszthatom a picsába, de az offsethez inkább ne nyúljon a noob. :banplz:
Akkor már csak egy csodára kell várni, amikor nem 100k lesz az olyan vga, amire értelme lesz lecserélni a titkárnő gpu-t. :/
Egyébként ha stabil, és jó a hőfok (nemtudom mivel hűtöd), akkor ez a fesz mellett főpöckölheted 43-ra is. Szerintem nincs annak a prockónak a húzhatóságával semmi baj, csak hiányoztak az értő kezek neki :D
Avatar
arty

Hozzászólás #7390 2016.07.28. 19:25

kurva anyad activision

40 juro bazmeg egy moslek, 7 eves ujrakuadasert, ami raadasul bughalom?
Avatar
arty

Hozzászólás #7391 2016.07.28. 19:31

Moby írta:Cserébe a jaátékidó teljes terjedelmében, megszakítás nélkül, zavaró tényező nélkül bámulhatod a sub30fps-es szaggatósfost. Megéri! :eljen:
es vajon deep frusztraltabb vagy az atlagkonzolos a vazolt problemaktol? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #7392 2016.07.28. 19:34

benőmenő írta:Elnézést a sűrű postokért, de a DF-es Richardék összeraktak egy kb. PS4 Neo pc-t.
jopofa az a 6700k,meg ha magyarazgatjak is. ennek sajna megint kb annyi haszna volt, mint anno a konzolos AF bencsmarknak pc-s APUval, zero konkluzioval.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7393 2016.07.28. 19:35

arty írta:es vajon deep frusztraltabb vagy az atlagkonzolos a vazolt problemaktol? :D

Azzal a kitartással, amivel a konzolos meggyőzi magát, hogy semmi baj a szaggatással, deep is képes elviselni a problémákat. De vizsgáljuk meg arról az oldalról is, melyik hogyan, milyen eszközökkel oldható meg? :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #7394 2016.07.28. 19:36

http://www.horizonchase.com

1200at sajnalom ra, pedig a demo fullarany, tetszik...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.07.28. 19:38-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #7395 2016.07.28. 19:38

Moby írta:Azzal a kitartással, amivel a konzolos meggyőzi magát, hogy semmi baj a szaggatással, deep is képes elviselni a problémákat. De vizsgáljuk meg arról az oldalról is, melyik hogyan, milyen eszközökkel oldható meg? :ravasz1:
sajna az atlagkonzolos szarik a fremre :( igy megoldasra sincs szukseg... :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7396 2016.07.28. 19:41

Moby írta:Egyébként ha stabil, és jó a hőfok (nemtudom mivel hűtöd), akkor ez a fesz mellett főpöckölheted 43-ra is. Szerintem nincs annak a prockónak a húzhatóságával semmi baj, csak hiányoztak az értő kezek neki :D
Egyelőre visszaraktam mindent defaultra, mert így is az esetek 99%-ában gpu limitem van. A maradék 1 pedig marad Dead Space 3 és Crysis-féle gyakorlatilag single thread-es csodáknak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7397 2016.07.28. 20:16

arty írta:sajna az atlagkonzolos szarik a fremre :( igy megoldasra sincs szukseg... :(
Nalátod. Az átlagpécés meg nem hogy szarik a deep-féle egérproblémára, hanem nincs is neki :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7398 2016.07.28. 20:23

arty írta:es vajon deep frusztraltabb vagy az atlagkonzolos a vazolt problemaktol? :D
Na, meséld el Deepnek, hogy milyen király a konzolos élet! Biztos örülne, hogy nem kell 400k-t a Pc-ben tárolnia, aminek szaggat az egere.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7399 2016.07.28. 20:47

arty írta:sajna az atlagkonzolos szarik a fremre :( igy megoldasra sincs szukseg... :(
Sőt, az egérre is szarik az igénytelenje!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7400 2016.07.28. 21:55

Ma végre analizáltam kicsit az Overwatchban: bejövős az új karakter, és jól esett végre lőni is. Egy Soldier/Lúcio meccs bemelegítés után háromszor nyertem random csapattal vele (quick play). Tehát 4 győzelem, 0 vereség a mai mérleg. A Master Overwatch szerint 11-6.

wat
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7401 2016.07.28. 22:17

buzgómócsing ádi helyzetjelentés es mostmar tenyleg befejezem.

itt van az ASUS lap es a böhöm Noctua hütö is.
Spoiler
elöljaroban annyit, hogy az OC rendes belövese nehezebb lesz ezzel az alaplappal. manualisan beallitok egy erteket es vagy alá vagy felépakol nem is keveset, LLC-töl függöen, de sose akarja pontosan, amit mondok neki. na de mindegy... Noctua szep nagy darab, kicsit furcsalltam, hogy nem PWM-es ventiket adtak es az Y-kabel is a standard piros-sarga-fekete kabeles, de elviselem valahogy.:D

szoooval a magok ... dobpergeeeees ... mar csak a kivant 1-4 fok elterest mutatjak terheles alatt, igy kepzeltem el valahogy. remenykedtem, hogy a meleg mag fog lecsuszni a többihez, de nem igy lett.:D haha. többi ment fel szepen. vagy az MSI-ben is melegek voltak, csak szarul monitorozta a lap, vagy valami furcsa volt ott, de az egyenletesebb ambar melegebb magokkal nyugodtabb vagyok.

15 perc Prime95 1344 teszt utan az MSI igy nezett ki:
Kép

ugyanez ASUS-ban 74-75 fokos, egyenletes max ertekeket hozott (kep erröl nem keszült). ugye valamennyi különbseg lehet lapok közt, ezert is lehet az elteres a csucs-ertekek közt. azt viszont ketlem, hogy az MSI lapban az alacsonyabb 60 körüli magok voltak rendesek es az ASUS lap ca. 12 fokkal melegebb lenne szinte megegyezö OC beallitasokkal...

VISZONT az NH-D14-es megfogja 68 fok körül :vigyor2: :
Kép

kép pedig Moby-nak (ha ugyis csereled a prockot, jönnie kell uj lapnak is). szép pirosan tud vilagitani (akar breathing modban is), passzolna az NZXT-be.
Kép

teljes sötetben nem is rossz ez a piros-kek "ütközet"
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7402 2016.07.28. 22:23

Hm, na ez érdekes, honnan is jött ez az új full retró Sonic dolog.

phpBB [media]


A hivatkozott Sonic Nexus-t gyorsan le is töltöttem, tök jó. Majd a másikat is megnézem.
Avatar
deep

Hozzászólás #7403 2016.07.28. 23:48

arty írta:http://www.horizonchase.com

1200at sajnalom ra, pedig a demo fullarany, tetszik...
Na ez zsír! Mivel pont olyan, mint a régi snes-es kedvencem, a Top Gear 2, teszek vele egy próbát.
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7404 2016.07.29. 02:07

DanielT írta:Ez az "elindul valami a háttérben" a mániád 10 éve.

1. Nem indul el.
2. Ha elindul is, leszarom, bőven van memória, CPU kapacitás, plusz az SSD miatt az elindulás is érzékelhetetlen.

Milyen beragadt processz? Hova ragad be? Gaming pécén vannak az alap driverek, meg a Steam és társai. Nem ragad be.

Várom tippeket, hogy az egészen más világ fosgen konzolokon vajon milyen processz indul el és ragad be, aminek köszönhetően okádékul futnak a dolgok. :wilting:

Más világ. Tényleg az. Szerencsére tőlem jó távoli.
Hát, az én gépemen nem csak alap driverek vannak, meg steam, hanem minden szar. De kíváncsi volnék, hogy ki tart fenn +1 ilyen zúgó, áramzabáló bádogmonstrumot, vagy egy béna notebookot minden játékon kívüli cuccra.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7405 2016.07.29. 02:10

Amúgy érdekesség, hogy meghirdettem pár órája az "irreleváns" videokártyámat és már kettő elfogadható ajánlatot kaptam is rá. Talán 10e-et vesztett az árából vásárlás óta.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7406 2016.07.29. 02:13

Nemtom, hogy vegyek-e helyette valamit, érdemes-e, mert nem nagyon használom, 2 játékot játszottam fél év alatt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7407 2016.07.29. 07:47

aabyssx írta:Nemtom, hogy vegyek-e helyette valamit, érdemes-e, mert nem nagyon használom, 2 játékot játszottam fél év alatt.
Nyilvánvaló, hogy igen, belépőszint az 1080 már lassan! :vigyor3:
Viccet félretéve én sem váltok míg nem kell feltétlenül. Lassan vége az uborkaszezonnak, de mégis, se hire se hamva játéknak amire aztmondanám hogy hu de kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7408 2016.07.29. 08:12

aabyssx írta:Hát, az én gépemen nem csak alap driverek vannak, meg steam, hanem minden szar. De kíváncsi volnék, hogy ki tart fenn +1 ilyen zúgó, áramzabáló bádogmonstrumot, vagy egy béna notebookot minden játékon kívüli cuccra.

Pár posztal előrébb másik témában ott a fotó az asztalomról (ami ugyan ki van takarva, de azé látszik a lényeg. Kár lenne tagadni, semmi más nincs játékokon kívül. Őszintén szólva fogalmam sincs mi lehet az a minden más, amire nem alkalmas a telefonom. Tudom, Te pl. klimpírozol, oda kellhetnek progik, de azé azok csak nem falják fel a gépet :) Az is tény, hogy amióta gyerekeim vannak, totál leszoktam az otthoni melózásról. De ha még űzném, az kimerülne abban, hogy otthonról belépek a benti virtualizált gépemre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7409 2016.07.29. 08:21

Iccaka lepürgött a vaccsdogsz. Jóak volt, jól szórakoztam :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7410 2016.07.29. 08:53

LEL
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7411 2016.07.29. 09:27

Moby írta:Iccaka lepürgött a vaccsdogsz. Jóak volt, jól szórakoztam :)
:wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7412 2016.07.29. 09:35

DanielT írta::wilting: :wilting: :wilting:
Vártam... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7413 2016.07.29. 09:38

Moby írta:Vártam... :D
Háddemosttényleg. Ez smiley erre az élethelyzetre született. :D Egyébként mi volt benne a jó? Mi kötötte le a figyelmed, hogy ennek áldoztad az időd, bármi más helyett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7414 2016.07.29. 09:49

DanielT írta:Háddemosttényleg. Ez smiley erre az élethelyzetre született. :D Egyébként mi volt benne a jó? Mi kötötte le a figyelmed, hogy ennek áldoztad az időd, bármi más helyett.
Kb ugyanaz, ami az AC-kban. Nem tudnám érvrendszerré alakítani. Bele tudom magam élni, ilyenmódon kikapcsol, és alapvetően jól szórakozom. Nyilván nem arról van szó, hogy ne látnám ezeknek a bugyutaságait, de ezek nemigazán zökkentenek ki. Nem mindig vágyom én a kihívásra a játékokban, néha kell ilyen könnyed szórakozás. Ezek nekem azok. Van bennük valami nem túl bonya sztori, van benne progressz, és viszonylag jól körülhatárolható, amit el fogok vele tölteni. És közben baromi jól is néznek ki, ami nem hátrány. Az igazat megvallva, sokkal jobban szórakoztam, mint a kvantumbrékkel. Sokkal. Ami nem nagy fegyvertény persze :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7415 2016.07.29. 09:54

Moby írta:Kb ugyanaz, ami az AC-kban. Nem tudnám érvrendszerré alakítani. Bele tudom magam élni, ilyenmódon kikapcsol, és alapvetően jól szórakozom. Nyilván nem arról van szó, hogy ne látnám ezeknek a bugyutaságait, de ezek nemigazán zökkentenek ki. Nem mindig vágyom én a kihívásra a játékokban, néha kell ilyen könnyed szórakozás. Ezek nekem azok. Van bennük valami nem túl bonya sztori, van benne progressz, és viszonylag jól körülhatárolható, amit el fogok vele tölteni. És közben baromi jól is néznek ki, ami nem hátrány. Az igazat megvallva, sokkal jobban szórakoztam, mint a kvantumbrékkel. Sokkal. Ami nem nagy fegyvertény persze :)
Hát jó.

Spoiler
.:wilting:


Spoiler
.:fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7416 2016.07.29. 10:01

Valaki mostmár viszont csinálhatna egy jól működő moonlight desktop klienst :((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7417 2016.07.29. 10:07

Moby írta:Valaki mostmár viszont csinálhatna egy jól működő moonlight desktop klienst :((
Pl a Valve. Gyakorlatilag most is kész a szolgáltatásuk, ha van egy kis időd és kedved, kipróbálhatnád, hogy az in-home cucc VPN-en hogyan működik.

szerk: Mármint nem az a kérdés, hogy működik -e, mert az tény, hanem a te esetedben konkrétan a user experience.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7418 2016.07.29. 10:13

DanielT írta:Pl a Valve. Gyakorlatilag most is kész a szolgáltatásuk, ha van egy kis időd és kedved, kipróbálhatnád, hogy az in-home cucc VPN-en hogyan működik.

szerk: Mármint nem az a kérdés, hogy működik -e, mert az tény, hanem a te esetedben konkrétan a user experience.
Na minnyá. Kicsit idiótában fog menni, mert fordítva van perpill kiépítve, ezé moonlighttal onnan be kő csattogjak ide :D Ha működik, megcsinálom rendesen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7419 2016.07.29. 10:20

Faszt. Beléptem távolról a routerembe, negyed perc alatt becsattintottam benne a vpn szervert, és már bent is vagyok. Fiencsi :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7420 2016.07.29. 10:27

Moby írta:Faszt. Beléptem távolról a routerembe, negyed perc alatt becsattintottam benne a vpn szervert, és már bent is vagyok. Fiencsi :)
Na tessék. Nyomhatod a Vacsdogz kettőt. :wilting: :mf2:

Vissza: “Leáldozott.hu”