A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7281 2016.07.27. 00:05

DT! Ana hogy van? Azt mondtad, az új hős miatt visszanézel Overwatchba. Mondjuk én is jegelem mostanában, mert vagy nem volt rá időm, vagy az XCOM-ra függtem rá, de érzem, holnap lesz nap, hogy végre kipróbáljam.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #7282 2016.07.27. 06:01

Mekee írta:Uh... Mikor lesz béta? Azt kiprobálnám, pont addig kötne le vszinü egy ilyen multilövölde.
A closed alphának 18-án lett vége. A következő már valszeg open béta lesz. Gyönyörű játék, de engem a korszak annyira nem köt le, hogy végül lemondtam az előrendelésem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7283 2016.07.27. 07:39

insp írta:Urak, egy benchmark erejeig meg tudna valaki osztani velem steam-en a Rise of the Tomb Raider-t? (steam summer sale-rol lemaradtam, de egy probakort megneznek 960-on, erdekeljen-e egyaltalan)
Mivel én is sharen próbáltam ki, csak annyit tudok segíteni, hogy nem érdemes vele fáradnod, akkora retekszar a játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7284 2016.07.27. 07:40

Zóanagyvarázsló írta:DT! Ana hogy van? Azt mondtad, az új hős miatt visszanézel Overwatchba. Mondjuk én is jegelem mostanában, mert vagy nem volt rá időm, vagy az XCOM-ra függtem rá, de érzem, holnap lesz nap, hogy végre kipróbáljam.
Nem mentem vissza, most a következő "kifogásom" az, hogy amíg nincs új pálya, vagy új játékmód, addig várok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7285 2016.07.27. 07:41

Mekee írta:Uh... Mikor lesz béta? Azt kiprobálnám, pont addig kötne le vszinü egy ilyen multilövölde.
Augusztus vége a valószínű, Gamescom után.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7286 2016.07.27. 08:21

insp írta:Urak, egy benchmark erejeig meg tudna valaki osztani velem steam-en a Rise of the Tomb Raider-t? (steam summer sale-rol lemaradtam, de egy probakort megneznek 960-on, erdekeljen-e egyaltalan)
A bench pont ugyanolyan hasznavehetetlen, mint a 2013-asban. Nekem simán dob 11 frémes minimumom 55-ös átlag mellett, úgy hogy ingame egyik értékkel sem találkoztam soha. A dx12 mód pedig asyncestől, mindenestől is lassabb, mint a dx11 a kapcsolók bármilyen permutációjában.
Bónusz nyalánkság, hogy nekem a vignette blur "beragadt" és hiába kapcsolom ki a launcherben, vagy ingame menüből a sarkok homályosak maradnak. TV-n még elmegy de monitortávból behányok tőle.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7287 2016.07.27. 11:10

amugy probaltatok a VR kütyüket retail megjelenes környeken / óta? kint vannak par honapja, de mintha el is süllyedt volna az egesz a picsaba.
Avatar
insp

Hozzászólás #7288 2016.07.27. 11:22

Koszi a visszajelzeseket TR ugyben. Ezek alapjan akkor egy ujabb meg olcsobb akcioban lesz beszerzos. (Nem tehetek rola, TR az TR. Ez meg az eddigi legszebb elvileg)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7289 2016.07.27. 11:27

SlickAdam írta:amugy probaltatok a VR kütyüket retail megjelenes környeken / óta? kint vannak par honapja, de mintha el is süllyedt volna az egesz a picsaba.
A kutya nem veszi. Pedig minden adott az őrületes sikerhez. :miaz:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7290 2016.07.27. 11:28

insp írta:Koszi a visszajelzeseket TR ugyben. Ezek alapjan akkor egy ujabb meg olcsobb akcioban lesz beszerzos. (Nem tehetek rola, TR az TR. Ez meg az eddigi legszebb elvileg)
Szerintem az Anniversary és főleg az Underworld is ezerszer szebb. Nem ez a kibaszott latyakszimulátor, színtelen, rideg fos. Egy jó helyszín van, az elején, 10 percig. Ami pedig hiába szép, ha azon is elaludtam, annyira nongém.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7291 2016.07.27. 11:29

Moby írta:A kutya nem veszi. Pedig minden adott az őrületes sikerhez. :miaz:
Kép
Szánalmas az egész, egy nevetségesre duzzadt Kickstarter bullshit.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7292 2016.07.27. 11:32

Moby írta:A kutya nem veszi. Pedig minden adott az őrületes sikerhez. :miaz:
akkor jol ereztem, nem csak arrol van szo, hogy engem valami fura mod elkerül a dolog.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

kiwi vagyok ZoliGémzHáDé vesz-e vagy kettö Vive-ot az uj gepehez :bohoc:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #7293 2016.07.27. 11:36

SlickAdam írta:akkor jol ereztem, nem csak arrol van szo, hogy engem valami fura mod elkerül a dolog.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

kiwi vagyok ZoliGémzHáDé vesz-e vagy kettö Vive-ot az uj gepehez :bohoc:
Fogalmam sincs kiez, de a kétszáznegyven megtekintés odabasz :DDD Kevés szomorúbb dolog lehet az életben, mint beletolni a egy pécébe egymilliót vélt közkívánatra, aztán kiderül, hogy nem érdekel senkit. És téged sem. LOL

/ja, a videóról jut eszemb, teganap megjöttek ezek a corsair AF120 ventik. Hogy ez mekkora egy fostornádó te jó isten...pedig a """"quiet edition"""" vettem. Messze kerüljétek. Legszarabb foskeverő evör ami a kezemben volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.07.27. 11:39-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7294 2016.07.27. 11:38

Moby írta:Fogalmam sincs kiez, de a kétszáznegyven megtekintés odabasz :DDD Kevés szomorúbb dolog lehet az életben, mint beletolni a egy pécébe egymilliót vélt közkívánatra, aztán kiderül, hogy nem érdekel senkit. És téged sem. LOL
meg friss video, kell neki idö. 10000+ abonnemantéja vanik. :nezze:

szerk. ventihez: csak a Noctua Redux kene, nem? elöre legalabbis, ott nem latszana. vagy befested a faszba (ha mar kabeleket is moddolo hangulatban vagy :))
Avatar
Moby

Hozzászólás #7295 2016.07.27. 11:40

SlickAdam írta:meg friss video, kell neki idö. 10000+ abonnemantéja vanik. :nezze:
Bazzeg mennyit vegyek neked? Nézettségre is költhetne akkormár. Mer az nincs neki szegínynek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7296 2016.07.27. 11:43

Nesze vazzeg. Ez build. Mondjuk valamivel többen is kíváncsiak rá :D
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7297 2016.07.27. 11:44

Moby írta:Bazzeg mennyit vegyek neked? Nézettségre is költhetne akkormár. Mer az nincs neki szegínynek.
varja most nezem milyen videoknal er el 2000 körüli nezettseget. Nascar 2015 ill. GTAV CRASH COMPILATION-ökkel. hahaha
Avatar
Moby

Hozzászólás #7298 2016.07.27. 11:50

SlickAdam írta:varja most nezem milyen videoknal er el 2000 körüli nezettseget. Nascar 2015 ill. GTAV CRASH COMPILATION-ökkel. hahaha
Amúgy meg ne ilyen trágyadombokat nézegess mán a jútyúbon, mer megint teljesen fals képet kapsz a pécégéming mivoltáról :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7299 2016.07.27. 11:52

Moby írta:Amúgy meg ne ilyen trágyadombokat nézegess mán a jútyúbon, mer megint teljesen fals képet kapsz a pécégéming mivoltáról :D
PH 1070 topikban menözött a srac es rakattintottam mire fel a nagy hype. dehogy nezek ilyeneket.:D hamarabb allnek ra PjuDiPu-ra, mint Zolira :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7300 2016.07.27. 11:56

Moby írta:/ja, a videóról jut eszemb, teganap megjöttek ezek a corsair AF120 ventik. Hogy ez mekkora egy fostornádó te jó isten...pedig a """"quiet edition"""" vettem. Messze kerüljétek. Legszarabb foskeverő evör ami a kezemben volt.
Így jár az, aki venti matricázótól vásárol, nem gyártótól... :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7301 2016.07.27. 11:58

DanielT írta:Így jár az, aki venti matricázótól vásárol, nem gyártótól... :miaz:
Naja :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7302 2016.07.27. 12:11

túlbuzgó ádi akcioban:

ma vagy holnap kiderül az igazsag a híres procimmal kapcsolatban. ha ugy lesz, ahogy gondoltam, akkor cserelem az alaplapot. na es erre en jol fel is keszulok (rendelek idöben, hogy ne kelljen varni)

teljesen belepö Z170 szintet nem akarok, akörül maradnek, amibe az MSI is került. ASUS Z170 Pro Gaming tünik jonak 150 ojroert (ajcsi Doom koddal, mer' ASUS). ugy latom ez ilyen atmenet lap a kakisok es a ROG-ok között.
VAAAAAGY +30 ojroert mar van alja ROG, a Maximus Ranger. megeri vajon a felarat? nem tudasban erdekel, eleg a Pro Gaming is nekem. szimplan minosegben (superior(?) VRM aramkör pl).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7303 2016.07.27. 12:15

Moby írta:Nesze vazzeg. Ez build. Mondjuk valamivel többen is kíváncsiak rá :D
phpBB [media]
Ezt élmény volt nézni, látszik, hogy nem ma kezdte. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7304 2016.07.27. 12:32

SlickAdam írta:túlbuzgó ádi akcioban:

ma vagy holnap kiderül az igazsag a híres procimmal kapcsolatban. ha ugy lesz, ahogy gondoltam, akkor cserelem az alaplapot. na es erre en jol fel is keszulok (rendelek idöben, hogy ne kelljen varni)

teljesen belepö Z170 szintet nem akarok, akörül maradnek, amibe az MSI is került. ASUS Z170 Pro Gaming tünik jonak 150 ojroert (ajcsi Doom koddal, mer' ASUS). ugy latom ez ilyen atmenet lap a kakisok es a ROG-ok között.
VAAAAAGY +30 ojroert mar van alja ROG, a Maximus Ranger. megeri vajon a felarat? nem tudasban erdekel, eleg a Pro Gaming is nekem. szimplan minosegben (superior(?) VRM aramkör pl).

Ez a vrm borzalmasan fontos ott, ahol valódi fogyasztás van, de a procik mára 100w alatt járnak. Az előző 4690K-m, egy tizenegyezer fotintos H81-s(!!!) asrockban ment 4.8-on (non-Z OC-s biossal), üzemszerűen a mindennapokban 4.5-ön. És így is megy a mai napig. Szerintem erről ennyit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7305 2016.07.27. 12:37

DanielT írta:Ezt élmény volt nézni, látszik, hogy nem ma kezdte. :eljen:
Ja, bírom az arcot. Foglalkozik a videóival, nem csak úgy összedobál valamit. Nyilván a projekt legelején tudta, hogy nem fog beférni a DRP3, de gondolom kapta, és valahogy bele kellett tenni a videóba. Jó cuccokat mutat be, van az egészhez érzéke.
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7306 2016.07.27. 12:39

Moby írta:Ez a vrm borzalmasan fontos ott, ahol valódi fogyasztás van, de a procik mára 100w alatt járnak. Az előző 4690K-m, egy tizenegyezer fotintos H81-s(!!!) asrockban ment 4.8-on (non-Z OC-s biossal), üzemszerűen a mindennapokban 4.5-ön. És így is megy a mai napig. Szerintem erről ennyit.


az igen! akkor erröl tenyleg ennyit.:D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7307 2016.07.27. 12:44

SlickAdam írta:az igen! akkor erröl tenyleg ennyit.:D
Ilyen ez a rohadt lottó. :D
Nem tudom már, hogy a Linustechtip-es videóban, vagy egy másik guide-ban írtak egy kb. settinget, ami egy jó kiindulópont, hogy az átlaghoz képest mennyire hajtható túl a cpu. Természetesen már a windowsig sem jutottam el vele. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7308 2016.07.27. 12:50

benőmenő írta:Ilyen ez a rohadt lottó. :D
Nem tudom már, hogy a Linustechtip-es videóban, vagy egy másik guide-ban írtak egy kb. settinget, ami egy jó kiindulópont, hogy az átlaghoz képest mennyire hajtható túl a cpu. Természetesen már a windowsig sem jutottam el vele. :bdead:
A procilottó más tészta igen, ez egy különleges darab volt (azóta NAGYON bánom, hogy eladtam :((( 1.1 alatt ment 4.2-t(!), 4.4-et 1.12-vel vitte...onnan már megugrott, de nála a megugrás is más dimenzió volt. Ha jól rémlik 1.22-n vitte a 4.8-at, de azt nem mertem a kicsi hűtő miatt rábízni napi szinten (TrueSpirit 120M(B)W van rajta )
Ja ha már proci. Úgy döntöttem, hogy mivel faszt se ér a mostani kombó a piacon, megmarad irodai gépbe. És ha már így, kíváncsi voltam mit tud a proci. Szal tegnap átesett egy deliden. Sajnos rosszul emlékeztem, és nem volt már otthon CLU-m, szal MX4 került alá (nem olyan nagy tragédia, +3 fok maximum). Valamit hozott, de olyan sokat nem. Ez a proci a lábnyomát nem nyalja meg a fent említettnek sajnos. Hát ilyenez. Remélem a következőben valami jobbat húzok megint :) Mondjuk a 4.5-öt ez is viszi napi szinten (1.2-n), de sokkal-sokkal jobban melegszik mint amaz volt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7309 2016.07.27. 12:57

Moby írta:A procilottó más tészta igen, ez egy különleges darab volt (azóta NAGYON bánom, hogy eladtam :((( 1.1 alatt ment 4.2-t(!), 4.4-et 1.12-vel vitte...onnan már megugrott, de nála a megugrás is más dimenzió volt. Ha jól rémlik 1.22-n vitte a 4.8-at, de azt nem mertem a kicsi hűtő miatt rábízni napi szinten (TrueSpirit 120M(B)W van rajta )
Ja ha már proci. Úgy döntöttem, hogy mivel faszt se ér a mostani kombó a piacon, megmarad irodai gépbe. És ha már így, kíváncsi voltam mit tud a proci. Szal tegnap átesett egy deliden. Sajnos rosszul emlékeztem, és nem volt már otthon CLU-m, szal MX4 került alá (nem olyan nagy tragédia, +3 fok maximum). Valamit hozott, de olyan sokat nem. Ez a proci a lábnyomát nem nyalja meg a fent említettnek sajnos. Hát ilyenez. Remélem a következőben valami jobbat húzok megint :) Mondjuk a 4.5-öt ez is viszi napi szinten (1.2-n), de sokkal-sokkal jobban melegszik mint amaz volt.
delid-et profin csinaltad? marmint, hogy a kupakot vissza is ragasztottad vagy csak siman befogattad utana az egeszet?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7310 2016.07.27. 12:59

SlickAdam írta:delid-et profin csinaltad? marmint, hogy a kupakot vissza is ragasztottad vagy csak siman befogattad utana az egeszet?
Nem tudtam milyen lesz a végeredmény, és úgy voltam vele, hogyha az IHS a bottleneck, akkor megéri, hogy vegyek megint CLU-t, így csak be van fogatva. De mivel nem egy jó darab, nem baszakodok vele tovább, szal ma visszaragasztom.
Ja, és most hogy már többször leszedtem a DR3-at, és bejáródtak a csavarok, azt kell mondjam, hogy ha jól van összerakva NEM lehet túlhúzni. Sőt, ütközésig KELL csavarni. Csak ehhez jól kell összerakni őket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7311 2016.07.27. 13:06

Moby írta:Ja, és most hogy már többször leszedtem a DR3-at, és bejáródtak a csavarok, azt kell mondjam, hogy ha jól van összerakva NEM lehet túlhúzni. Sőt, ütközésig KELL csavarni. Csak ehhez jól kell összerakni őket.
A CM Hyper hűtőnél mi a tuti?
Nyilván más a felfogatás, de ott nagyon nem lehet a rugós részig betekerni a 4 szélsőt. Le-he-tet-len. A fiókdeszkán sem volt soha, közel sem addig tekerve, de annak már van egy kis íve.
Csak így érzésre rakom fel mindig, aztán örülök, hogy nem hevül túl és nem is esik le a cucc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7312 2016.07.27. 13:13

benőmenő írta:A CM Hyper hűtőnél mi a tuti?
Nyilván más a felfogatás, de ott nagyon nem lehet a rugós részig betekerni a 4 szélsőt. Le-he-tet-len. A fiókdeszkán sem volt soha, közel sem addig tekerve, de annak már van egy kis íve.
Csak így érzésre rakom fel mindig, aztán örülök, hogy nem hevül túl és nem is esik le a cucc.
Ez nem hangzik jól :D Ütközésig kell azt is. Ha nem lehet addig tekerni, akkor az alacsony felfogatókat tetted fel, vagy mittudomén. Ezek amúgy félhülyéknek vannak kitalálva (csak a leírás szar sokszor), szal itt nincsenek ilyenek, hogy "érzésre".
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7313 2016.07.27. 13:18

Moby írta:A kutya nem veszi. Pedig minden adott az őrületes sikerhez. :miaz:
Kép
meg nincs valami leesett hwapron fel aron h nem erdekel? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7314 2016.07.27. 13:19

Micsu írta:meg nincs valami leesett hwapron fel aron h nem erdekel? :D
Nincs honnan leessen. Érted. Nem viszik sehova. Ott rohadnak a raktárban :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7315 2016.07.27. 13:31

Na, van az előző arcnak ilyen 1.0-s mit hogy szereljünk videója. Pont egy 212 evo van benne.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #7316 2016.07.27. 13:41

Itt a lap, amiben 4.8-on ment teszteken a 4690K. Gigabrutál, hegyomlás VRM-ek :banplz:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7317 2016.07.27. 14:04

Moby írta:Na, van az előző arcnak ilyen 1.0-s mit hogy szereljünk videója. Pont egy 212 evo van benne.
https://www.youtube.com/watch?v=IOTzIc6jADw
Ahogy sejtettem, nem is nagyon lehet máshogy felrakni.
Akkor vagy én vagyok punci csutkáig tekerni, vagy én nem tudom.
A gari után visszaküldött lapon még a socket rögzítő csavaron (ami alá a felső lebukós rész becsúszik) is lazítanom kellett, mert mielőtt a felső rész lebukhatott volna már a cpu-t karistolta. Annyira bele tudok nyúlni. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7318 2016.07.27. 14:14

TasManXT írta:A closed alphának 18-án lett vége. A következő már valszeg open béta lesz. Gyönyörű játék, de engem a korszak annyira nem köt le, hogy végül lemondtam az előrendelésem.
:ijedt: Nemá...
Avatar
deep

Hozzászólás #7319 2016.07.27. 14:25

Moby írta::ijedt: Nemá...
Nyugi, ahogy látja, hogy mindenki nyomja, lehalássza a g2a-ról :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7320 2016.07.27. 14:28

deep írta:Nyugi, ahogy látja, hogy mindenki nyomja, lehalássza a g2a-ról :hehe:
Nem, mert a döntése végleges volt és én hiszek benne, hogy adni lehet a szavára és kitart mellette. :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7321 2016.07.27. 14:56

Baze, nem is szenzáció, hogy bővítettem CPU+alapot?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7322 2016.07.27. 14:57

aabyssx írta:Baze, nem is szenzáció, hogy bővítettem CPU+alapot?
meselj rola! vagy nem lattuk?
Avatar
deep

Hozzászólás #7323 2016.07.27. 15:09

aabyssx írta:Baze, nem is szenzáció, hogy bővítettem CPU+alapot?
Nem, mert mindenki ezt teszi, aminek csepp esze van. Ha víjút, bónt veszel, jobban felkapjuk a fejünk :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7324 2016.07.27. 15:20

Csattanónak azt szántam, hogy egy 2012-es CPU-t (3570) vettem használtan. :D:D:D
(Csak elfelejtettem benézni ide.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7325 2016.07.27. 15:24

De az a gáz, hogy valszeg ez is sokkal-sokkal erősebb, mint az upgrade-elt PS4 lesz...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7326 2016.07.27. 15:44

aabyssx írta:De az a gáz, hogy valszeg ez is sokkal-sokkal erősebb, mint az upgrade-elt PS4 lesz...
az iGPU-javal? csak a prockó? :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #7327 2016.07.27. 16:43

SlickAdam írta:"Mit rejt az NX belseje?

Az új Nintendo masina Nvidia technológiát, azon belül is várhatóan a Tegra legújabb variánsát fogja tartalmazni. A jelenlegi fejlesztőkészletek egyébként a Tegra X1 chipet alkalmazzák, amely lapka az Nvidia Shield konzoljában is remek szolgálatot tesz."

Nintendo Nvidia mellett döntött :nezze:

tv-re köthetö KEZIKONZOL lesz! (meg mielött jönne a cunami, hogy defoseza hardver)
sztem van benne racio - asztali gepben eselyuk se lenne, kezikonzolban szalad a szeker. ez meg kezikonzolkent bazieros lesz, agyonuti a mostani erosebb 3dst is, de durvan.

oke, tevere kotve kisse gagyi lesz a graf, de legalabb rakotheted...

3dst cimeket meg elvimne egy emuval, hacsak a gecinintendo nem akar mindent ujraeladni (de, elakar)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7328 2016.07.27. 17:52

arty írta:sztem van benne racio - asztali gepben eselyuk se lenne, kezikonzolban szalad a szeker. ez meg kezikonzolkent bazieros lesz, agyonuti a mostani erosebb 3dst is, de durvan.

oke, tevere kotve kisse gagyi lesz a graf, de legalabb rakotheted...

3dst cimeket meg elvimne egy emuval, hacsak a gecinintendo nem akar mindent ujraeladni (de, elakar)
miert ne lenne szep teven? lasd miket varazsolt mar ninty a kakas WiiU-val. csupan a brillians art-al is lehet csodasat krealni, mindenfele particle effect es hasonlok nelkul. es a masina erösebb lesz, mint a WiiU, nem is kevessel. az pedig tv-n is okes tud lenni, kezben meg ahogy mondod: agyrobbantos.

ha meg nagyot mer almodni az ember, akkor egy Tegra X2-ben is lehet remenykedni. ami mar letezik es jo erös. de azzal nagyon draga lenne es nyilvan nem akarnak megegy 3DS launch szitut.:(
Avatar
arty

Hozzászólás #7329 2016.07.27. 17:56

aabyssx írta:De az a gáz, hogy valszeg ez is sokkal-sokkal erősebb, mint az upgrade-elt PS4 lesz...
aszondod dragabban jobbat lehet venni? aztarohatteletbe, mekkora megfejtes :p :D (205 $ volt valaha az a cucc...)
Avatar
arty

Hozzászólás #7330 2016.07.27. 18:19

SlickAdam írta:miert ne lenne szep teven? lasd miket varazsolt mar ninty a kakas WiiU-val. csupan a brillians art-al is lehet csodasat krealni, mindenfele particle effect es hasonlok nelkul. es a masina erösebb lesz, mint a WiiU, nem is kevessel. az pedig tv-n is okes tud lenni, kezben meg ahogy mondod: agyrobbantos.

ha meg nagyot mer almodni az ember, akkor egy Tegra X2-ben is lehet remenykedni. ami mar letezik es jo erös. de azzal nagyon draga lenne es nyilvan nem akarnak megegy 3DS launch szitut.:(
az art egy dolog, imadom ahogy kineznek bizonyos mario cimek, de a currgen negyedik evere az ember megszokott egysmast grafban (ertsd: teknoban), mikozben az uj tegrarol semmit nem tudunk, a regi meg nehol a prevgentol is jelentosen elmaradt (mashop meg nem es a metalra kodolas is segithet)

multi cimeknel boritekolhato - ha lesznek egyaltalan - a gagyi kinezet
Avatar
arty

Hozzászólás #7331 2016.07.27. 18:27

mondjuk arra nem gondoltam, h mivan ha mobil allapotban a tegra fele megy, harmad orajelen, 720p oled kijelzon, mig dokkoloban aktiv hutessel a pascalhoz hasonloan az egig hajtva, fhd-ben... hm. a vegen lehet nem is akkora baromsag a koncepcio.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7332 2016.07.27. 19:14

Betárazva az új titkárnő amd gpu-k.
Ha a piaci viszonyok hozzák a formájukat és a dolláros ajánlott az itthoni ár nagyjából 2/3-ádnak felel meg, akkor egy 4 GB-os 470-hez már potom 70k-ért hozzá is lehetlesz jutni.
Namost, ha ez így tényleg megtörténik részemről megrohadt az egész géming téma. :boxer:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7333 2016.07.27. 19:20

benőmenő írta:Betárazva az új titkárnő amd gpu-k.
Ha a piaci viszonyok hozzák a formájukat és a dolláros ajánlott az itthoni ár nagyjából 2/3-ádnak felel meg, akkor egy 4 GB-os 470-hez már potom 70k-ért hozzá is lehetlesz jutni.
Namost, ha ez így tényleg megtörténik részemről megrohadt az egész géming téma. :boxer:
"The ultimate budget graphics card for e-sports gaming: Radeon RX 460 2GB for $99 and 4GB for $119"
Itt bezártam és elfutottam. :idiota:
De legalább aki esportolni akar bf1el, annak ittlesz az ultimate solution.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #7334 2016.07.27. 19:26

arty írta:aszondod dragabban jobbat lehet venni? aztarohatteletbe, mekkora megfejtes :p :D (205 $ volt valaha az a cucc...)
Ööö ...miva?!? :ticking:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7335 2016.07.27. 19:31

Mekee írta:"The ultimate budget graphics card for e-sports gaming: Radeon RX 460 2GB for $99 and 4GB for $119"
Itt bezártam és elfutottam. :idiota:
De legalább aki esportolni akar bf1el, annak ittlesz az ultimate solution.
Jó, hát valamelyik eventen az új Polarisos APU-ra mondták, hogy hejj, de jó lesz íszpótszra, majd bevágtak egy az OSD szerint 40 valahány frémmel futó LoL-t. Én sem tudtam hirtelen, hogy sírjak, vagy nevessek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7336 2016.07.27. 19:44

arty írta:az art egy dolog, imadom ahogy kineznek bizonyos mario cimek, de a currgen negyedik evere az ember megszokott egysmast grafban (ertsd: teknoban), mikozben az uj tegrarol semmit nem tudunk, a regi meg nehol a prevgentol is jelentosen elmaradt (mashop meg nem es a metalra kodolas is segithet)

multi cimeknel boritekolhato - ha lesznek egyaltalan - a gagyi kinezet
Nem értem a problémát, a hardver nem számít... A fejlesztők az N-nél 60 frémre optimalizálnak, csak ők adják meg azt, amire mindig mutogatsz, mint ideális megoldás... :miaz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7337 2016.07.27. 20:05

uj processzor bent, helyzet 1-2 fokot javult, valszeg az immaron tökeletes pasztázasi technikamnak köszönhetöen.

holnap rakom befele az ASUS-t.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #7338 2016.07.27. 20:28

Mivanitt kérem? Maxra járatjátok a pc buzulást :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7339 2016.07.27. 20:57

Greyfox írta:Mivanitt kérem? Maxra járatjátok a pc buzulást :D
Tán átsiklottál afelett, hogy az NX tegrás tablet lesz tv dokkolóval? :D
Vagy épp az egeres cucc? We Happy Few EA? x+1 kickstarter pixel sidescrollerek? Van itt másról is szó, csak épp az uborkaszezon közepén tartunk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #7340 2016.07.27. 21:06

Greyfox írta:Mivanitt kérem? Maxra járatjátok a pc buzulást :D
Én mostanában inkább játszom, ez a sok hardverbuzulás elkergetett a játékok felé :) Sőt, kompenzáció gyanánt még a PS3-at is bekapcsoltam!

Tőlem mehet holnap Overwatch is, mára már Borderlands 2-re ígérkeztem el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7341 2016.07.27. 21:16

Greyfox: Imádok pcét buzulni :D

SlickAdam: Beragasztottam az IHS-t. Picit még ügyesebben újrakentem az mx4-et, picit mégjobb lett. Nem olyan rossz darab ez na, de volt már ettől lényegesen jobb is. Ennyit tud 4.4-en, de ahogy nézem 4.5 lesz az üzemije.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #7342 2016.07.27. 21:18

Zóanagyvarázsló írta:Én mostanában inkább játszom, ez a sok hardverbuzulás elkergetett a játékok felé :) Sőt, kompenzáció gyanánt még a PS3-at is bekapcsoltam!

Tőlem mehet holnap Overwatch is, mára már Borderlands 2-re ígérkeztem el.
Én játszom, phocsika. Vagyis...ez ebben a kontextusban nem topikkompatibilis. Mondom másképp: watchdogsozok :D Minnyá vége. Nem tagadom, tetszett :DD
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7343 2016.07.27. 21:20

Moby írta:Greyfox: Imádok pcét buzulni :D

SlickAdam: Beragasztottam az IHS-t. Picit még ügyesebben újrakentem az mx4-et, picit mégjobb lett. Nem olyan rossz darab ez na, de volt már ettől lényegesen jobb is. Ennyit tud 4.4-en, de ahogy nézem 4.5 lesz az üzemije.
kép]
1.16V :finom: elötte mennyi volt a max temp?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7344 2016.07.27. 21:22

SlickAdam írta:1.16V :finom: elötte mennyi volt a max temp?
Kb ugyanennyi, csak 2k-n tekert a venti. Ez volt a delid előtt. Az előző kenésnél meg nemtudom pontosan, kicsit magasabb.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7345 2016.07.27. 21:24

Moby írta:Greyfox: Imádok pcét buzulni :D

SlickAdam: Beragasztottam az IHS-t. Picit még ügyesebben újrakentem az mx4-et, picit mégjobb lett. Nem olyan rossz darab ez na, de volt már ettől lényegesen jobb is. Ennyit tud 4.4-en, de ahogy nézem 4.5 lesz az üzemije.
https://abload.de/img/delidupb9p.jpg
Kép
Avagy tényleg ennyire szart sikerült kifognom már megint?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7346 2016.07.27. 21:26

benőmenő írta:Kép
Avagy tényleg ennyire szart sikerült kifognom már megint?

Asse tudom mid van :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7347 2016.07.27. 21:45

Moby írta:Asse tudom mid van :D
4690k egy Giga z97-HD3 lapban egy CM Hyper 212 Plus-szal hűtve.
Eddig egyszer kezdtem el az óverklokkolósdit, de asszem 4.2-ig sikerült hatalmas kínsz@rások árán eljutni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7348 2016.07.27. 22:06

benőmenő írta:4690k egy Giga z97-HD3 lapban egy CM Hyper 212 Plus-szal hűtve.
Eddig egyszer kezdtem el az óverklokkolósdit, de asszem 4.2-ig sikerült hatalmas kínsz@rások árán eljutni.

IGP:ki, Turbo: ki, Uncore:39, Core: 42, CPU vid: normal, Offset: +0.015. Ha nincs winboot emeled az offszettet. HW bootnak már lennie kell, ennyire szar 4690 nincs.
Avatar
insp

Hozzászólás #7349 2016.07.28. 00:20

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7350 2016.07.28. 08:19

A Scorn collectorshoz adhatnának egy hányóvödröt...

WTF?!

Vissza: “Leáldozott.hu”