A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #72941 2023.05.10. 17:39

Botond írta:Elég ha csak az idei ps konzol exclu megjelenéseket átfutjuk. A semmit ugye nem lehet lehúzni a metacriticsen se, a semmiben nincs hiba, a semmire nem lehet gondolni, stb.
A semmiben még HDR sincs! :idiota:
azé volt egy faxa rimék, az a tlou1 vagymi :P
Avatar
arty

Hozzászólás #72942 2023.05.10. 17:42

DanielT írta:De kezdhetem én is, egy igazi klasszikus gyűjtéssel, nézzük mi van mellé ganéban! Ne aprózzuk, egy 20-as adag, van benne mindenféle:

1. Bloodborne
2. Death Stranding
3. Demon's Souls Remake
4. Detroit: Become Human
5. Final Fantasy VII Remake
6. God of War
7. Horizon Zero Dawn
8. inFAMOUS Second Son
9. Knack!!!!!!!!!!!!
10. Kena: Bridge of Spirits
11. Days Gone
12. Killzone Shadow Fall
13. Spider-Man: Game of the Year Edition
14. Matterfall
15. Nioh
16. Rage 2 ;)
17. Returnal
18. Sackboy: A Big Adventure
19. Until Dawn
20. Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Jelenleg 428 játék van benne.

Xbox Game Pass konzolos kínálat 427 db. (X360 meg egyéb szarokat ne szedjük elő, én se listáztam a PS3 generációt, se PS2 se PS1 ami ugyanúgy van tonnaszám)

Tehát KE-VE-SEBB a játék ganéban, a minőséget meg majd meglátjuk, ha valaki a 20-as lista mellé teszi a dolgokat!
mért, azok NEM játékok?
vagy netán TE IS SZÉGYELLED a streamelt ps3 minőséget, a PAL-ra hülyített ps1-2 verzákat és társaik?
szerintem NE csak a ps5... várj az NINCS IS :D :D :D - szal... na... ne csak a ps4 kínálat miatt szégyenkezz! :P

minnyá nézek listát!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72943 2023.05.10. 17:50

arty írta:mért, azok NEM játékok?
vagy netán TE IS SZÉGYELLED a streamelt ps3 minőséget, a PAL-ra hülyített ps1-2 verzákat és társaik?
szerintem NE csak a ps5... várj az NINCS IS :D :D :D - szal... na... ne csak a ps4 kínálat miatt szégyenkezz! :P

minnyá nézek listát!
Ja szégyellem a borzalmas ps1-ps2-ps3 kínálatot, a gaming törtélem sötét időszakát! :banplz:

Szerk: de tudod mit, ha az X360 kínálatot ide akarod hozni, akkor ne is fáradj, a gamepass a király, végleg eldőlt! Majd el ne felejtsem nálad nyomni 4k-ban auto HDR-el a PGR4-et!
Avatar
arty

Hozzászólás #72944 2023.05.10. 18:59

DanielT írta:Ja szégyellem a borzalmas ps1-ps2-ps3 kínálatot, a gaming törtélem sötét időszakát! :banplz:
Szerk: de tudod mit, ha az X360 kínálatot ide akarod hozni, akkor ne is fáradj, a gamepass a király, végleg eldőlt! Majd el ne felejtsem nálad nyomni 4k-ban auto HDR-el a PGR4-et!
nem a kínálat a kínos a történelemből, hanem hogy szaros a tányér széle! (streamelt, PAL, stb)

nézegetem a top20-ad és nehéz hova tennem :D
0 db ótósjáték.... naigen, tudjuk mekkora a nyomor "odaát" ... egy GT persze odakéreckedhetett volna, csak az ugye nem pluszocskás :P
ami még lehetne, már delisted, lelőtték, egypálcás, eleve fosvót kategori... részvétem!

ímhol ellenben bőséges a szelekció, ami érdemleges is:
Wreckfest
Need for Speed Heat
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
Forza Horizon 4
Forza Horizon 5
F1 2021
F1 22
Burnout Paradise Remastered
DiRT 5
Grid Legends - jelenlegi kedvencem (psn+ -ban :D jelenleg kb veszem a szezonpasszt, akciós is....)
SnowRunner
Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition

60-65 címre tudtam leválogatni a gpass kínálatot - nem tudok kiválasztani 20 címet, mert nem játszottam a legtöbbel, én azért beszűkült izléssel bírok :D
- igen, a Redfall is kurva sok pénzt tud valakinek spórolni, hogy listán van! ezé hasznos!!
- igan, a yakuzákat lehúznám, de jól fest, mer tudom h nehéz lesz beléjük állnod :D

Assassin’s Creed Origins
Assassin’s Creed Odyssey
A Plague Tale: Requiem
Atomic Heart
Deathloop
Battlefield V
BLACK
Dishonored: Definitive Edition
Dishonored 2 + kiegje
GoldenEye 007
DOOM (2016)/DOOM Eternal
Far Cry 5
Gears 5 Game of the Year Edition
FIFA 22/Madden NFL 23/NHL 23
Halo: The Master Chief Collection
Hi-Fi RUSH
Injustice 2
Mortal Kombat 11
Inside
It Takes Two
Just Cause 4: Reloaded
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
Mass Effect Legendary Edition
Minecraft Dungeons
Minecraft Legends
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Ninja Gaiden: Master Collection
No Many's Sky
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
Ori and the Will of the Wisps
Prey
Quantum Break
RAGE
RAGE 2
Redfall
Ryse: Son of Rome
Sniper Elite 5
Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Squadrons
Sunset Overdrive
Super Lucky's Tale
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Titanfall 2
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Unravel/Unravel2
Watch Dogs 2
Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The Old Blood
Wolfenstein II: The New Colossus
Yakuza 0
Yakuza 3 Remastered
Yakuza 4 Remastered
Yakuza 5 Remastered
Yakuza 6: The Song of Life
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
Yakuza: Like a Dragon

Spoiler
ésamúgy.... EZ ITT MI A F'SZ?!
"20. Ice Age: Scrat's Nutty Adventure"
HE? :D :D
a ps3-as Dawn of Dinosaurs jo játék, de ezt megguglizni se merem! WTF detényleg :D
Avatar
arty

Hozzászólás #72945 2023.05.10. 19:01

Egyébként az F1 '23 már HARMINCEZER FORINTÉRT jön, alap, standard edisön (xbox).
Csak, hogy érezzük kicsit az háborús incflációt....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72946 2023.05.10. 19:46

arty írta:
Forza Horizon 4
Forza Horizon 5
F1 2021
F1 22


A Plague Tale: Requiem
Atomic Heart
BLACK
GoldenEye 007
Gears 5 Game of the Year Edition
FIFA 22/Madden NFL 23/NHL 23
Halo: The Master Chief Collection
Hi-Fi RUSH
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
Minecraft Legends
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Ninja Gaiden: Master Collection
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
Ori and the Will of the Wisps
Quantum Break
RAGE
Redfall
Ryse: Son of Rome
Sniper Elite 5
Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Squadrons
Sunset Overdrive
Super Lucky's Tale
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Na. Akkor itt a listád, amiből kivettem azokat amik most is ott vannak PS +Extrában folyamatosan, vagy mostanában voltak, vagy a haviban voltak.

A Ni No Kuni-t szánalomból benne hagytam, ami egy echte PS cím és évekkel később jött Fosbone-ra. :D Sport cuccokat is benne hagytam, mert arra se vagyok hajlandó, hogy megnézzem mikor melyik volt benne.

Naszóval ODABASZ!!!!!!!!!!!!! a kínálat! :eljen: :eljen: :eljen: Kb ezt a listát nézegettem amikor itt volt a frissen vett Xboxom. :nezze:

Tehát mindig egy dolgot felejtetek el: Playstationon MINDEN van PLUSZ a GIGÁK. Ok, Redfall nincs, meg Minecraft se. :( Meg Ori és Sunset se. A FRANCBA MEGYEK VENNI GÉPET MEGINT!

És a listámba direkt nem tettem olyanokat, hogy Uncharted, TLOU, Days Gone és még sok-sok-sok mindent. Ami nem Redfall. Ja és mindenből csak 1 részt tettem direkt. Tehát lehetne lecsapni onnan 1 Forzát, Szarwarszt, F1-et.

Fun fact, épp most jön pl a Ratchet Rift Apart is például PS+ ba (ha már hiányoltál PS5 exkluzívot), ezek mellett a hó közepén:

Humanity – PS5, PS4
Ratchet and Clank: Rift Apart – PS5
Watch Dogs Legion – PS5, PS4
Bus Simulator 21: Next Stop – PS5, PS4
Lake – PS5, PS4
Thymesia – PS5
Soundfall – PS5
Dishonored 2 – PS4
Dishonored: Death of the Outsider – PS4
Sakuna: Of Rice and Ruin – PS4
Tomb Raider: Definitive Edition – PS4
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – PS4
Shadow of the Tomb Raider – PS4
The Evil Within 2 – PS4
Wolfenstein Youngblood – PS4
Rain World – PS4
Conan Exiles – PS4
Rune Factory 4 Special – PS4

A Gamepass egy átverés, lehúzás, fényes nappal rablás és a kamu Phil utolsó befuccsolt trükkje amivel elhantolta a platformot. :nezze:

Spoiler
A Nutty Adventure észrevételéért plusz pont jár, azt trollkodásból tettem bele, hogy valamit hátha le tud nyomni az egyik Xbox exkluzív, amit majd hozol. Sajnos nem sikerült. :mf2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72947 2023.05.10. 20:02

Van Minecraft ps-re, ráadásul pont a legends a plusos játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72948 2023.05.10. 20:05

TasManXT írta:Van Minecraft ps-re, ráadásul pont a legends a plusos játék.
Ne vedd már el ezt is... :rinya: :rinya: :rinya:

Én végtelen jó szívvel benne hagytam olyanokat mint az Xbox Classic 20 éves BLACK, vagy az 360 - as RAGE 1... legyen már benned egy kis tapintat!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72949 2023.05.10. 20:10

DanielT írta:Ne vedd már el ezt is... :rinya: :rinya: :rinya:

Én végtelen jó szívvel benne hagytam olyanokat mint az Xbox Classic 20 éves BLACK, vagy az 360 - as RAGE 1... legyen már benned egy kis tapintat!
hát pont ezt felejted el,hogy azokon ott a 4k dolby vision 120hz. Phil az isten
Avatar
arty

Hozzászólás #72950 2023.05.10. 20:25

DanielT írta:Na. Akkor itt a listád, amiből kivettem azokat amik most is ott vannak PS +Extrában folyamatosan, vagy mostanában voltak, vagy a haviban voltak.

A Ni No Kuni-t szánalomból benne hagytam, ami egy echte PS cím és évekkel később jött Fosbone-ra. :D Sport cuccokat is benne hagytam, mert arra se vagyok hajlandó, hogy megnézzem mikor melyik volt benne.

Naszóval ODABASZ!!!!!!!!!!!!! a kínálat! :eljen: :eljen: :eljen: Kb ezt a listát nézegettem amikor itt volt a frissen vett Xboxom. :nezze:

Tehát mindig egy dolgot felejtetek el: Playstationon MINDEN van PLUSZ a GIGÁK. Ok, Redfall nincs, meg Minecraft se. :( Meg Ori és Sunset se. A FRANCBA MEGYEK VENNI GÉPET MEGINT!

És a listámba direkt nem tettem olyanokat, hogy Uncharted, TLOU, Days Gone és még sok-sok-sok mindent. Ami nem Redfall. Ja és mindenből csak 1 részt tettem direkt. Tehát lehetne lecsapni onnan 1 Forzát, Szarwarszt, F1-et.

Fun fact, épp most jön pl a Ratchet Rift Apart is például PS+ ba (ha már hiányoltál PS5 exkluzívot), ezek mellett a hó közepén:

Humanity – PS5, PS4
Ratchet and Clank: Rift Apart – PS5
Watch Dogs Legion – PS5, PS4
Bus Simulator 21: Next Stop – PS5, PS4
Lake – PS5, PS4
Thymesia – PS5
Soundfall – PS5
Dishonored 2 – PS4
Dishonored: Death of the Outsider – PS4
Sakuna: Of Rice and Ruin – PS4
Tomb Raider: Definitive Edition – PS4
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – PS4
Shadow of the Tomb Raider – PS4
The Evil Within 2 – PS4
Wolfenstein Youngblood – PS4
Rain World – PS4
Conan Exiles – PS4
Rune Factory 4 Special – PS4

A Gamepass egy átverés, lehúzás, fényes nappal rablás és a kamu Phil utolsó befuccsolt trükkje amivel elhantolta a platformot. :nezze:

Spoiler
A Nutty Adventure észrevételéért plusz pont jár, azt trollkodásból tettem bele, hogy valamit hátha le tud nyomni az egyik Xbox exkluzív, amit majd hozol. Sajnos nem sikerült. :mf2:
- utánanéztem, 36k/év a plus premium, amiben van ps1-2-3-psp, 30k az extra... mekkora akcio szokott ezekre lenni? 90/110k a három évre vs 40k a gaypass 3 évre nem ugyanaz..... (kicsit para így számolni, de úgytudom ps-re nem lehet cigánykodni, cserébe nagyobbak az akciok az előfizetésekre, talán 30% is karácsonykor? meg lehet venni 3 évre egyáltalán?)

fifa nincs, nem jön, nem megy.
f1 nincs, nem jön, nem megy.
de amúgy átnézve a kínálatot tényleg brutál.... LENNE... ha nem lenne ennyire óriási a fluktuáció. gamepassnál is bajos ez kissé, de itt? te atya úr isten mennyi jön/megy..... (valszeg ez a trükk: esélyed se legyen befejezni, aztán vedd meg a félbehagyottat... ez a Zónak való platform :D )

rtype final2nél megremegett a szempillám, ahogy a life is strange kínálatnál is (ezeket nyomnám, csak eddig drága volt - értsd: nekem fillérekért kell kategori)
és ott a brékpoint!!!! zó!!!! VEGYÉL PÉEST, minnyá végére értünk a vafföldi kalandnak! ;)

összességében aláírom, hogy visszakompat-igény nélkül jobb a pées kínálat, de ... DE! 40k vs 90k az azér' nem egy liga + a ratchet most jön, majd' 3 év után?
meg k sok a játék és nagyon sok a mozgás, ez max akkor nem horror, ha van heti 50-70 órád játékra..... akkor simán kitermeled az árát is akár

szvsz a gpass jó, de a day1 megjelenések rendesen betesznek az xbox divíziónak, az tuti. meg rossz irányba nevelik az embereket, totál elidegenítő a vásárlástól.
és mindkét kínálat akkora, hogy mi van azokkal, akik ELADÁSRA kínálak, kisebb, jó játékokat?! reménytelen a helyzetük, ha nem engedik a címüket valamelyikbe.
... nem lennék most indi dev ... de játékos se szívesen vagyok :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72951 2023.05.10. 20:43

arty írta:- utánanéztem, 36k/év a plus premium, amiben van ps1-2-3-psp, 30k az extra... mekkora akcio szokott ezekre lenni? 90/110k a három évre vs 40k a gaypass 3 évre nem ugyanaz..... (kicsit para így számolni, de úgytudom ps-re nem lehet cigánykodni, cserébe nagyobbak az akciok az előfizetésekre, talán 30% is karácsonykor? meg lehet venni 3 évre egyáltalán?)

fifa nincs, nem jön, nem megy.
f1 nincs, nem jön, nem megy.
de amúgy átnézve a kínálatot tényleg brutál.... LENNE... ha nem lenne ennyire óriási a fluktuáció. gamepassnál is bajos ez kissé, de itt? te atya úr isten mennyi jön/megy..... (valszeg ez a trükk: esélyed se legyen befejezni, aztán vedd meg a félbehagyottat... ez a Zónak való platform :D )

rtype final2nél megremegett a szempillám, ahogy a life is strange kínálatnál is (ezeket nyomnám, csak eddig drága volt - értsd: nekem fillérekért kell kategori)
és ott a brékpoint!!!! zó!!!! VEGYÉL PÉEST, minnyá végére értünk a vafföldi kalandnak! ;)

összességében aláírom, hogy visszakompat-igény nélkül jobb a pées kínálat, de ... DE! 40k vs 90k az azér' nem egy liga + a ratchet most jön, majd' 3 év után?
meg k sok a játék és nagyon sok a mozgás, ez max akkor nem horror, ha van heti 50-70 órád játékra..... akkor simán kitermeled az árát is akár

szvsz a gpass jó, de a day1 megjelenések rendesen betesznek az xbox divíziónak, az tuti. meg rossz irányba nevelik az embereket, totál elidegenítő a vásárlástól.
és mindkét kínálat akkora, hogy mi van azokkal, akik ELADÁSRA kínálak, kisebb, jó játékokat?! reménytelen a helyzetük, ha nem engedik a címüket valamelyikbe.
... nem lennék most indi dev ... de játékos se szívesen vagyok :(
Milyen 90k VS 40k? 3 évre 40 ezer a Ganépassz? Kissé túlárazottnak érzem így is, de nem hiszem, hogy ennyibe kerül hivatalosan az MS weboldalról. Próbáltam megnézni most, de sajnos nem sikerült, csak a 4700 körüli havidíjat lobogtatják. Gondolom nem jól van konfigolva a displayportom, mert most ilyen moncsin nézem.

Fun fact: nekem 20k volt a PRÉMIUM!! Mert a Sony a legfullosabbra konvertálta akiknek volt PS NOW előfizetése. Hát nyilván vettem 3 évre, amikor ez kiderült és még lehetett. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72952 2023.05.10. 20:44

arty írta:nem a kínálat a kínos a történelemből, hanem hogy szaros a tányér széle! (streamelt, PAL, stb)

nézegetem a top20-ad és nehéz hova tennem :D
0 db ótósjáték.... naigen, tudjuk mekkora a nyomor "odaát" ... egy GT persze odakéreckedhetett volna, csak az ugye nem pluszocskás :P
ami még lehetne, már delisted, lelőtték, egypálcás, eleve fosvót kategori... részvétem!
Tényleg nincs sok ótós cucc, ami havi/plus extrás ótós volt eddig: Grid Legends, Sonic kartos izé (előző részébe jópár óra ment PC-n), Hot Wheels-es jólfényelt cucc, NFS Heat, The Crew 1 és 2, Assetto Corsa Competizione, Wreckfest, Hotshot Racing, Mud Runner, TT Isle of Man 2, Trackmania, FIA Truck Racing, Mx vs. ATV All Out, Grip, Batman Arkham Knight. :banplz:
És itt untam meg a görgetést. Szóval azért aki keres az talál valamit. Ha meg mégsem akkor megveszi a GT-t, amiben annyi tartalom lesz mire kijön az aktuális Forza Motorsport, mint abban és a rákövetkezőben összesen. Horizon az nincs azt aláírom. Mondjuk erre speciel jó volt a 300 Ft-os gamepass hogy tudjam, nekem nem is hiányzik.
Szerk.: Fifa is volt havi játék.
A sok verekedős cucc is jól jön plusz extrában, mert eléggé adja magát ha hirtelen kell valami gyors couch coop játék. Ott meg aztán Tekken, Soul Calibur, Mortal, Injustice, Dragon Ball, Naruto, még valami Smash copy is van a könyvtáramban Nickelodeonos karakterekkel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72953 2023.05.10. 21:03

DanielT írta:Milyen 90k VS 40k? 3 évre 40 ezer a Ganépassz? Kissé túlárazottnak érzem így is, de nem hiszem, hogy ennyibe kerül hivatalosan az MS weboldalról. Próbáltam megnézni most, de sajnos nem sikerült, csak a 4700 körüli havidíjat lobogtatják. Gondolom nem jól van konfigolva a displayportom, mert most ilyen moncsin nézem.

Fun fact: nekem 20k volt a PRÉMIUM!! Mert a Sony a legfullosabbra konvertálta akiknek volt PS NOW előfizetése. Hát nyilván vettem 3 évre, amikor ez kiderült és még lehetett. :)
Lehetett? Mi az, hogy lehet? Már úgy érted, hogy most is lehet jó áron konvertálni, ahogy az MSnél is lehet mind a mai napig? Csak nem olyan köcsög a Sony, hogy elvette ezt a lehetőséget az egyszeri birkáktól!
Az mondjuk meg se lep, hogy nem találtad meg ezt az opciót, ezek a netes, konzolos, kijelző a dolgok nem az erősséged, vmi basic számítógép kezelői tanfolyamra el kellene menni, ott a guglizás alapjait hátha elárulják!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72954 2023.05.10. 21:15

Botond írta:Lehetett? Mi az, hogy lehet? Már úgy érted, hogy most is lehet jó áron konvertálni, ahogy az MSnél is lehet mind a mai napig? Csak nem olyan köcsög a Sony, hogy elvette ezt a lehetőséget az egyszeri birkáktól!
Az mondjuk meg se lep, hogy nem találtad meg ezt az opciót, ezek a netes, konzolos, kijelző a dolgok nem az erősséged, vmi basic számítógép kezelői tanfolyamra el kellene menni, ott a guglizás alapjait hátha elárulják!
Dobd be légyszi az ennek megfelelő linket a gamepass árakat illetően:

https://www.playstation.com/hu-hu/ps-pl ... scriptions

Ez a Google első találata és 2 kattintás.
Avatar
arty

Hozzászólás #72955 2023.05.10. 21:18

DanielT írta:Milyen 90k VS 40k? 3 évre 40 ezer a Ganépassz? Kissé túlárazottnak érzem így is, de nem hiszem, hogy ennyibe kerül hivatalosan az MS weboldalról. Próbáltam megnézni most, de sajnos nem sikerült, csak a 4700 körüli havidíjat lobogtatják. Gondolom nem jól van konfigolva a displayportom, mert most ilyen moncsin nézem.

Fun fact: nekem 20k volt a PRÉMIUM!! Mert a Sony a legfullosabbra konvertálta akiknek volt PS NOW előfizetése. Hát nyilván vettem 3 évre, amikor ez kiderült és még lehetett. :)
hardveraprón 40k a 36 havi gpass. valszeg tudni se akarom, honnan van/mi a trükk...

hardveraprón nem látok egyáltalán psn előfizetést... 36k-s feltöltőt látok 30k-ért, ez akkor 20% kedvezmény az akár most megvehető 30-36ezres ÉVES psn árából... namost ANNO amikor nem volt plusom, volt 18k helyett 12k-s plus, ami a -20% mellett mondjuk 10k... de az ezután MEGLEVŐ plusomra csak 18 ért tudtam volna hosszabbítást :( 10+18+18.. és ez CSAK a semmiresejó essential!

benőmenő: amikor ezt írtam, DT listájából indultam ki, azóta má' képben vagyok :D

DanielT írta:Dobd be légyszi az ennek megfelelő linket a gamepass árakat illetően:

https://www.playstation.com/hu-hu/ps-pl ... scriptions

Ez a Google első találata és 2 kattintás.
https://hardverapro.hu/apro/xbox_game_pass_ultimate_es_xbox_live_gold_elofizet/friss.html
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72956 2023.05.10. 21:23

arty írta:hardveraprón 40k a 36 havi gpass. valszeg tudni se akarom, honnan van/mi a trükk...

hardveraprón nem látok egyáltalán psn előfizetést... 36k-s feltöltőt látok 30k-ért, ez akkor 20% kedvezmény az akár most megvehető 30-36ezres ÉVES psn árából... namost ANNO amikor nem volt plusom, volt 18k helyett 12k-s plus, ami a -20% mellett mondjuk 10k... de az ezután MEGLEVŐ plusomra csak 18 ért tudtam volna hosszabbítást :( 10+18+18.. és ez CSAK a semmiresejó essential!

benőmenő: amikor ezt írtam, DT listájából indultam ki, azóta má' képben vagyok :D

https://hardverapro.hu/apro/xbox_game_pass_ultimate_es_xbox_live_gold_elofizet/friss.html
Áhá, tehát a lopott kártyás csecsen maffia által árult Gamepass/PSN kódok az összehasonlítási alap! Nice! :taps:

Köszi a linket, nem tudtam, hogy a Microsoft a hardverapróra teszi ki ezeket. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72957 2023.05.10. 21:31

DanielT írta:Áhá, tehát a lopott kártyás csecsen maffia által árult Gamepass/PSN kódok az összehasonlítási alap! Nice! :taps:

Köszi a linket, nem tudtam, hogy a Microsoft a hardverapróra teszi ki ezeket. :eljen:
Mondom, egy kezdő gugli tanfolyam kéne nagyon. Már ott gyanús volt, amikor a saját fórumodon nem tudtad visszakeresni mit írtál és kénytelen voltál azt hazudni, hogy nem is, szóval ez már meg sem lep, hogy meghaladta a képességeid.
Van is a mondás erre, hogy “meghaladja a képességeit, mint Daniét a hdmi port beállítás!”. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72958 2023.05.10. 21:33

Botond írta:Mondom, egy kezdő gugli tanfolyam kéne nagyon. Már ott gyanús volt, amikor a saját fórumodon nem tudtad visszakeresni mit írtál és kénytelen voltál azt hazudni, hogy nem is, szóval ez már meg sem lep, hogy meghaladta a képességeid.
Van is a mondás erre, hogy “meghaladja a képességeit, mint Daniét a hdmi port beállítás!”. :banplz:
Légyszi tedd be az Xbox/MS oldaláról ahol meg tudom nézni mennyibe kerül az előfizetés, nem havonta. Köszönöm előre is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #72959 2023.05.10. 22:58

DanielT írta:Légyszi tedd be az Xbox/MS oldaláról ahol meg tudom nézni mennyibe kerül az előfizetés, nem havonta. Köszönöm előre is!
A múltkor a saját fórumod kapcsán kisegítettelek, de van az a pont, ahol kénytelen vagy a saját lábadon megállni! Sok sikert!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72960 2023.05.10. 23:14

DanielT írta:Dobd be légyszi az ennek megfelelő linket a gamepass árakat illetően:

https://www.playstation.com/hu-hu/ps-pl ... scriptions

Ez a Google első találata és 2 kattintás.
Aki ennyiért bármelyikre előfizet, az egy kibaszott lúzer. Kérem a bannolását.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72961 2023.05.10. 23:16

benőmenő írta:The Crew 1
A témától függetlenül nem értem, hogy ezt az utolsó, ingyenesen kiszórt mocskot hogy lehet bármilyen listába betenni. Próbáltad, hogy mekkora hulladékról van szó?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72962 2023.05.10. 23:32

Zóanagyvarázsló írta:Aki ennyiért bármelyikre előfizet, az egy kibaszott lúzer. Kérem a bannolását.
A warez még mindig ott van mint opció.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72963 2023.05.10. 23:48

TasManXT írta:A warez még mindig ott van mint opció.
576kbyteot is ilyen arcok virágoztatták fel évtizedekig, akik túl hülyék voltak a gugli használatához, meg akik szerint, ha ugyanazért fizettek háromszor annyit, akkor kivételesebb embernek számítanak.
Szerencsére ez analfabétizmus nem bűncselekmény!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72964 2023.05.11. 00:09

TasManXT írta:A warez még mindig ott van mint opció.
És ez előfizetések összehasonlításánál marhára releváns! Elképesztően nevetségesnek tartom a PS-es listaárat, és valószínűleg a boxossal se lennék elégedett. De végtelen játékból álló könyvtárral - és backloggal - ennyit fizetni bármiért, agyrém. Eleve az igazán jó játékok nem elnyújtottak, hanem saját jogon hosszúak. Ezért is veszem meg inkább csípőből az Age of Empiresöket, vagy lyukadok ide RPG-kkel. Persze az a Sonynak nincs, csak közben a HZD is 100 órás bloated (és Guerilla meg sokak szerint RPG is, nem mintha ez sokat számítana).

Na mindegy, ami itt megy, az nekem arról szól, hogy nevetségesen drágán ki járt jól. Elárulom: senki. 2012-13-ban a PS Plus körberöhögte volna ezt, ahogy időnként most is a gané.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72965 2023.05.11. 07:50

Botond írta:576kbyteot is ilyen arcok virágoztatták fel évtizedekig, akik túl hülyék voltak a gugli használatához, meg akik szerint, ha ugyanazért fizettek háromszor annyit, akkor kivételesebb embernek számítanak.
Szerencsére ez analfabétizmus nem bűncselekmény!
Sajnos még mindig nem láttam az általad posztolt ofisöl xbox éves előfizetési árakat. Pedig azt hittem neked megy a google.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72966 2023.05.11. 08:11

Zóanagyvarázsló írta:És ez előfizetések összehasonlításánál marhára releváns! Elképesztően nevetségesnek tartom a PS-es listaárat, és valószínűleg a boxossal se lennék elégedett. De végtelen játékból álló könyvtárral - és backloggal - ennyit fizetni bármiért, agyrém. Eleve az igazán jó játékok nem elnyújtottak, hanem saját jogon hosszúak. Ezért is veszem meg inkább csípőből az Age of Empiresöket, vagy lyukadok ide RPG-kkel. Persze az a Sonynak nincs, csak közben a HZD is 100 órás bloated (és Guerilla meg sokak szerint RPG is, nem mintha ez sokat számítana).

Na mindegy, ami itt megy, az nekem arról szól, hogy nevetségesen drágán ki járt jól. Elárulom: senki. 2012-13-ban a PS Plus körberöhögte volna ezt, ahogy időnként most is a gané.
Már hogy ne lenne releváns. Ez a lényege az egésznek, hogy az érintett szolgáltatások milyen áron vehetőek igénybe és mennyiért. Az éves ps extra előfizetés, ha valaki nem igényli a streamelt tartalmat és a nosztalgiát, akkor 2500 Ft / hóra jön ki. Hivatalosan, semmi utánfutóról leesett kód 300 forintból okosítva évekre. A 300 forintos lehetőséget kilőtték, de gondolom még mindig egyetlen hónapnyi havidíjból mehet a gpu update. Erről csak havit és 3 havit látok az xbox honlapján jelenleg.

Xbox live gold 1 év így: 26400 Ft
1 hónap gamepass console 3000 Ft (ez releváns az összehasonlítás szempontjából inkább)

Összesen: 29400 Ft egy évre. Tehát 50 forinttal olcsóbb mint a psn szolgáltatása, ellenben szarabb. Ha esetleg lemaradtam valami olyan linkről amit google szakképesítés hiányában nem találtam az xbox oldalán, akkor elnézést kérek.

PS esetében egyébként szokott lenni akciós éves előfizetés, vagy back friday alatt mondjuk akciós psn plus előfizetés (utoljára én így vettem). Ezt pedig lehet upgradelni pontosan a hátralévő időre, amit szépen kommunikál is az oldal, amikor ráböksz erre a lehetőségre.

Persze ott vannak még a hivatalos viszonteladók és a saját akcióik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72967 2023.05.11. 08:13

Botond írta:A múltkor a saját fórumod kapcsán kisegítettelek, de van az a pont, ahol kénytelen vagy a saját lábadon megállni! Sok sikert!
A jókívánságot köszönöm, de hatásosabb lett volna egy link, a google találati rangsor és az eljutáshoz szükséges kattintás szám. De megbecsülök mindent persze!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72968 2023.05.11. 08:16

Zóanagyvarázsló írta:Aki ennyiért bármelyikre előfizet, az egy kibaszott lúzer. Kérem a bannolását.
Boltba szoktál -e járni mostanában? Eszel -e? 30 Ezret a Lidl-ben lassan belépőnek szednek nézelődéshez.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72969 2023.05.11. 08:38

Zóanagyvarázsló írta:A témától függetlenül nem értem, hogy ezt az utolsó, ingyenesen kiszórt mocskot hogy lehet bármilyen listába betenni. Próbáltad, hogy mekkora hulladékról van szó?
Ezt a kérdést én is mindig, tételenként felteszem amikor a gamepass kinálaton végignézek, de most nem ez volt a kérdés, hanem van-e ótós játék a ps plusban. Minőségi kritérium nem volt.
Egyszer próbáltam PC-n de valami nem tetszett azon, ahogy a kormányomat kezelte és nem volt türelmem belőni rendesen hozzá. Rövidúton ment rá a shiftdel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72970 2023.05.11. 08:48

TasManXT írta:Xbox live gold 1 év így: 26400 Ft
1 hónap gamepass console 3000 Ft (ez releváns az összehasonlítás szempontjából inkább)

Összesen: 29400 Ft egy évre. Tehát 50 forinttal olcsóbb mint a psn szolgáltatása, ellenben szarabb. Ha esetleg lemaradtam valami olyan linkről amit google szakképesítés hiányában nem találtam az xbox oldalán, akkor elnézést kérek.

PS esetében egyébként szokott lenni akciós éves előfizetés, vagy back friday alatt mondjuk akciós psn plus előfizetés (utoljára én így vettem). Ezt pedig lehet upgradelni pontosan a hátralévő időre, amit szépen kommunikál is az oldal, amikor ráböksz erre a lehetőségre.

Persze ott vannak még a hivatalos viszonteladók és a saját akcióik.
Nekem a black friday-es essential lett upgradelve újévi akcióban extrában. Ez 20979 Ft volt összesen az évre.
A Redfall jelenleg 25900 Ft xboxon. :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72971 2023.05.11. 08:51

benőmenő írta:Nekem a black friday-es essential lett upgradelve újévi akcióban extrában. Ez 20979 Ft volt összesen az évre.
A Redfall jelenleg 25900 Ft xboxon. :idiota:
:taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72972 2023.05.11. 09:01

TasManXT írta:Sajnos még mindig nem láttam az általad posztolt ofisöl xbox éves előfizetési árakat. Pedig azt hittem neked megy a google.
Megy, ez már a múltkor kiderült ugye, nincs ilyen önigazolási kényszerem, hogy folyton ezzel villogjak. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #72973 2023.05.11. 09:07

benőmenő írta:Nekem a black friday-es essential lett upgradelve újévi akcióban extrában. Ez 20979 Ft volt összesen az évre.
A Redfall jelenleg 25900 Ft xboxon. :idiota:
Az év meg 365 napos, és a ps5 meg a kertre.hu-nál 317.500 forint, miközben az xsx az 200k-ért beszerezhető, szóval a difiből egy halom redfall kijön, csak nem értem ilyen random összeválogatott indifferens számok és összefüggéstelen “tények” mit bizonyítanak?

Vagy ez vmi ilyen prank, mint lefikázni a switchet, majd leülni a ps3 elé játszani? Mert akkor az továbbra is nevetséges és nem vicces. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72974 2023.05.11. 09:08

Botond írta:Megy, ez már a múltkor kiderült ugye, nincs ilyen önigazolási kényszerem, hogy folyton ezzel villogjak. :)
Viszont a sértődött fanboi attitűd elég jól megy. Hardveraprón lehet találsz rá valamit. Btw, ha arra jársz add már el a Playstationt, mert nem tudom minek van nálad, ha az xbox háza táján minden fasza.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72975 2023.05.11. 09:18

Botond írta:Az év meg 365 napos, és a ps5 meg a kertre.hu-nál 317.500 forint, miközben az xsx az 200k-ért beszerezhető, szóval a difiből egy halom redfall kijön, csak nem értem ilyen random összeválogatott indifferens számok és összefüggéstelen “tények” mit bizonyítanak?

Vagy ez vmi ilyen prank, mint lefikázni a switchet, majd leülni a ps3 elé játszani? Mert akkor az továbbra is nevetséges és nem vicces. :D
Itt a prank az hogy a Redfall 25900 Ft, miközben Switchen vagy PS3-on is gáz lenne a jelenlegi formájában.
Továbbra is várjuk a nem indifferens éves díjat az xbox/ms oldaláról.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72976 2023.05.11. 09:57

TasManXT írta:Viszont a sértődött fanboi attitűd elég jól megy. Hardveraprón lehet találsz rá valamit. Btw, ha arra jársz add már el a Playstationt, mert nem tudom minek van nálad, ha az xbox háza táján minden fasza.
Pont ugyanerre jutottam amúgy. Tegnap bekapcsoltam rendszert frissíteni, hogy idén is be legyen egyszer kapcsolva, meg gyorsan letöltöttem az idei ps megjelenéseket és platináztam is 10 másodperc alatt.

A sértődött fanboiról meg azok a srácok jutnak eszembe, akik megdumálták magukat, hogy a ps exclu cuccok miatt érdemes ajtókitámasztót venni, aztán most hogy lófasz se jelenik meg a vasukra, hát megy a kétségbeesett guglizás, hogy játék helyett legalább xbox hibaüzeneteket találjanak, és a metacriticek olvasása, hogy ha már játszani nem lehet, akkor legalabb vigaszt találjanak abban, hogy máshol ugyan lehet, de egyes ismeretlenek véleménye szerint az szar.
Viszont ebben a sportban még mindig az a csúcs amikor az egyik kihozza a lista élére ps5 játéknak a 900p@30 gammát, ami eredeti ps4 fat élményt ad, mint az új vas csúcsa, majd jön a másik elfogulatlan fanboi és nyomja három napos éhgyomorra, meg nézi a YouTube videókat hogyan nézhetnek ki, és nem veszi észre, hogy azért mert a bloodborne ugyanúgy néz ki natívban meg a 720p agyontömörített YouTube videóban is, attól még a többi játékról ezek a 720p videók nem mondanak semmit a valós kinézetről.
De ne aggódjatok! A ps5re is meg fog jelenni idén vmi biztos! Vagy legkésőbb jövőre! És újra lehet rajta játszani is, nem csak a guglizás alapjait elsajátítani!

Amúgy, ha jól számolom az idei xbox megjelenések 150 ponttal hoztak többet metán, mint a ps megjelenések? Azért az nem kis előny, több, mint 100 pötty, komoly! :mf1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72977 2023.05.11. 09:58

benőmenő írta:Itt a prank az hogy a Redfall 25900 Ft, miközben Switchen vagy PS3-on is gáz lenne a jelenlegi formájában.
Továbbra is várjuk a nem indifferens éves díjat az xbox/ms oldaláról.
Jó lenne, ha a konkurencia is kiadna akár bármit is, hogy legyen mihez hasonlítani, egyelőre 60 pontot ver metán a Sony cuccokra és az nem kevés!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72978 2023.05.11. 10:04

Botond írta:Pont ugyanerre jutottam amúgy. Tegnap bekapcsoltam rendszert frissíteni, hogy idén is be legyen egyszer kapcsolva, meg gyorsan letöltöttem az idei ps megjelenéseket és platináztam is 10 másodperc alatt.

A sértődött fanboiról meg azok a srácok jutnak eszembe, akik megdumálták magukat, hogy a ps exclu cuccok miatt érdemes ajtókitámasztót venni, aztán most hogy lófasz se jelenik meg a vasukra, hát megy a kétségbeesett guglizás, hogy játék helyett legalább xbox hibaüzeneteket találjanak, és a metacriticek olvasása, hogy ha már játszani nem lehet, akkor legalabb vigaszt találjanak abban, hogy máshol ugyan lehet, de egyes ismeretlenek véleménye szerint az szar.
Viszont ebben a sportban még mindig az a csúcs amikor az egyik kihozza a lista élére ps5 játéknak a 900p@30 gammát, ami eredeti ps4 fat élményt ad, mint az új vas csúcsa, majd jön a másik elfogulatlan fanboi és nyomja három napos éhgyomorra, meg nézi a YouTube videókat hogyan nézhetnek ki, és nem veszi észre, hogy azért mert a bloodborne ugyanúgy néz ki natívban meg a 720p agyontömörített YouTube videóban is, attól még a többi játékról ezek a 720p videók nem mondanak semmit a valós kinézetről.
De ne aggódjatok! A ps5re is meg fog jelenni idén vmi biztos! Vagy legkésőbb jövőre! És újra lehet rajta játszani is, nem csak a guglizás alapjait elsajátítani!

Amúgy, ha jól számolom az idei xbox megjelenések 150 ponttal hoztak többet metán, mint a ps megjelenések? Azért az nem kis előny, több, mint 100 pötty, komoly! :mf1:
https://www.eurogamer.net/microsoft-admits-many-playstation-exclusives-better-quality-than-those-on-xbox
Avatar
Botond

Hozzászólás #72979 2023.05.11. 10:10

2022ben lehet így volt, de 2023ban már markáns az előny a Sony fanboi szent mérőszámában a metacriticsen!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72980 2023.05.11. 10:12

Botond írta:Jó lenne, ha a konkurencia is kiadna akár bármit is, hogy legyen mihez hasonlítani, egyelőre 60 pontot ver metán a Sony cuccokra és az nem kevés!
phpBB [media]


Időzítettem neked a lényeget, hogy ne kelljen keresgélned. Ha esetleg a yotube semi-advanced képzésig még nem jutottál el.
Avatar
arty

Hozzászólás #72981 2023.05.11. 10:20

DanielT írta:Áhá, tehát a lopott kártyás csecsen maffia által árult Gamepass/PSN kódok az összehasonlítási alap! Nice! :taps:

Köszi a linket, nem tudtam, hogy a Microsoft a hardverapróra teszi ki ezeket. :eljen:
amikor legutóbb egy HAVEROM vett ilyet, akkor 1-hónapos délamerikai kódok lettek aktiválva az accountjára, 36 db :D
és lehet, hogy ez szerinted nem oké, szerintem meg az eurós árazás nem oké orbanisztánban, akár EU tagállam vagyunk, akár nem (hálistennek nincs is mindenben és mindenre eurós árazás, még a sonynál sem)

a psn extra első látásra többet ad (kilóra), ám közel triplaáron kapsz többet és a játékokat rövidebb időre bérled, azt sem tudva meddig tolhatod... mondhatnám azt is, hogy ez SIMA ÁTBASZÁS, mint amikor a füvesnek heroinba áztatott cigit adsz el, de inkább tartózkodnék a szélsőségeskedéstől, beszéljen helyettem a 40k vs 90k, amennyiért jelenleg 3 évre előfizethetek.

de ha csak 1 évet akarsz nézni, akkor a havidíjak még extrémebbek: 1076ft vs. 2500ft... na EZ dráma, tudva, hogy sokesetben pofáraesel, amikor kirántják alólad a játékot a következő héten :mf1:
Avatar
arty

Hozzászólás #72982 2023.05.11. 10:22

benőmenő írta:Itt a prank az hogy a Redfall 25900 Ft, miközben Switchen vagy PS3-on is gáz lenne a jelenlegi formájában.
objektíven ez egy oltári faszság.
switch/ps3 ezt videoként se tudná fhd-ben lejátszani, nemhogy 4k-ban, a tényleg jól kinéző pillanatokban pedig talán a ps5 se (elvégre gyengébb gép, ugyebár...)
Avatar
Botond

Hozzászólás #72983 2023.05.11. 10:24

TasManXT írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=1P26ET-s2w0&t=1video]

Időzítettem neked a lényeget, hogy ne kelljen keresgélned. Ha esetleg a yotube semi-advanced képzésig még nem jutottál el.
Köszi, cserébe itt a gugli első találat az idei ps kínálatról:


Jó játékot ezekhez!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72984 2023.05.11. 10:24

arty írta:amikor legutóbb egy HAVEROM vett ilyet, akkor 1-hónapos délamerikai kódok lettek aktiválva az accountjára, 36 db :D
és lehet, hogy ez szerinted nem oké, szerintem meg az eurós árazás nem oké orbanisztánban, akár EU tagállam vagyunk, akár nem (hálistennek nincs is mindenben és mindenre eurós árazás, még a sonynál sem)

a psn extra első látásra többet ad (kilóra), ám közel triplaáron kapsz többet és a játékokat rövidebb időre bérled, azt sem tudva meddig tolhatod... mondhatnám azt is, hogy ez SIMA ÁTBASZÁS, mint amikor a füvesnek heroinba áztatott cigit adsz el, de inkább tartózkodnék a szélsőségeskedéstől, beszéljen helyettem a 40k vs 90k, amennyiért jelenleg 3 évre előfizethetek.

de ha csak 1 évet akarsz nézni, akkor a havidíjak még extrémebbek: 1076ft vs. 2500ft... na EZ dráma, tudva, hogy sokesetben pofáraesel, amikor kirántják alólad a játékot a következő héten :mf1:
Nincs eurós árazás, FORINT alapú a store.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72985 2023.05.11. 10:32

Botond írta:Köszi, cserébe itt a gugli első találat az idei ps kínálatról:


Jó játékot ezekhez!
Hiányzik a link. Vagy dolby vision kell hozzá?
Avatar
arty

Hozzászólás #72986 2023.05.11. 10:32

egyébként ez pokoli szomorú. a minőséget nem csak tech szempontból nézem, noha ott is abszolut impresszív, amit egy tlou, horizon vagy egy gow2 tud.
nagyobb gond, hogy a halo az infinitevel haloként nem adott semmit, game as serviceként pedig nagybetűs CSŐD az ms számára
a forza game as service drogként jól funkcionál, csupán a JÁTÉK része szűnt meg (számomra) - nemtom létezik-e ennyire endgame nélküli cím még a drogműfajban (ezért is várom nagyon DT gensi impakt végigjátszását :D )
egyedül a gears állja a sara, bár ott is bontogatta szárnyait az openworld rém, a semmiresevaló busywork a nyitott részeken, lehet ez a 6. részre beérik és ezt a szériát is eltemethetem

mondtam már, hogy zokogok? nekem régesrégen a halo-forza-gears többet ért a sony akkori exkluinál... :(
Avatar
arty

Hozzászólás #72987 2023.05.11. 10:37

TasManXT írta:Nincs eurós árazás, FORINT alapú a store.
28ezer ft (játékár) / 370 ft (euróár) = 75 (EUR)
jéé. az valóban nincs kiírva, hogy EURÓÁRAS BOLT PONT PLÉJSZTÉSÜN PONT HUI.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72988 2023.05.11. 10:40

arty írta:egyébként ez pokoli szomorú. a minőséget nem csak tech szempontból nézem, noha ott is abszolut impresszív, amit egy tlou, horizon vagy egy gow2 tud.
nagyobb gond, hogy a halo az infinitevel haloként nem adott semmit, game as serviceként pedig nagybetűs CSŐD az ms számára
a forza game as service drogként jól funkcionál, csupán a JÁTÉK része szűnt meg (számomra) - nemtom létezik-e ennyire endgame nélküli cím még a drogműfajban (ezért is várom nagyon DT gensi impakt végigjátszását :D )
egyedül a gears állja a sara, bár ott is bontogatta szárnyait az openworld rém, a semmiresevaló busywork a nyitott részeken, lehet ez a 6. részre beérik és ezt a szériát is eltemethetem

mondtam már, hogy zokogok? nekem régesrégen a halo-forza-gears többet ért a sony akkori exkluinál... :(
Ez teljesen valid, ha valakinek ez kellett akkor megkapta, de ahogy te is írtad, azóta inkább a szádba szarnak.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72989 2023.05.11. 10:42

arty írta:28ezer ft (játékár) / 370 ft (euróár) = 75 (EUR)
jéé. az valóban nincs kiírva, hogy EURÓÁRAS BOLT PONT PLÉJSZTÉSÜN PONT HUI.
Játéktól függ a dolog. Például a diablo 3 lemezes változata mindenhol drágább mint a store-ban a digitális. Tavaly az f1 managert is vártam lemezen, aztán lemondtam a faszba, mert olcsóbb volt sokkal előrendelve. (3k huf)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72990 2023.05.11. 11:02

*Diablo IV
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72991 2023.05.11. 12:12

arty írta:objektíven ez egy oltári faszság.
switch/ps3 ezt videoként se tudná fhd-ben lejátszani, nemhogy 4k-ban, a tényleg jól kinéző pillanatokban pedig talán a ps5 se (elvégre gyengébb gép, ugyebár...)
Ez az egész rakás szerencsétlenség kb. a Saints Row 3 szintjét ha hozza, kisebb és kevésbé interaktív mapon. Ez tökmindegy hány pé, gáz kurrens genre.
IMG_20230511_121109.jpg
Screenshot_2023-05-11-12-10-38-499_com.google.android.youtube-edit.jpg

Redfall vs. a Rage, 2 generációval ezelőtt 360-on.
De hogy tovább húzzam a párhuzamot, ugyanúgy ~2 threaden fut a játék lényegi része, mint a 2006-2008 közötti fozsportoknak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72992 2023.05.11. 12:16

TasManXT írta:Hiányzik a link. Vagy dolby vision kell hozzá?
Játék kéne hozzá. Addig ilyen placeholder komment, majd oda lehet berakni a linket, ha lesz bármije idén a sonynak.
Addig a Sony nullás metán áll idén. Nullán. Nem harmincon, nem hatvanon, a metacriticje is nulla, meg a frém meg a pé is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72993 2023.05.11. 12:24

Botond írta:Köszi, cserébe itt a gugli első találat az idei ps kínálatról:
Jó játékot ezekhez!
Egyelőre nem túl acélos, szerencsére van még lemaradásom a nem 6/10-es pluszos címek közül. :fogmosas:
Screenshot_2023-05-11-12-22-38-072_com.android.chrome-edit.jpg

Idén elvileg még jön a Pókember 2 és talán a Last of Us multi. Meg egy Final Fantasy 16.
Avatar
arty

Hozzászólás #72994 2023.05.11. 12:27

benőmenő írta:Ez az egész rakás szerencsétlenség kb. a Saints Row 3 szintjét ha hozza, kisebb és kevésbé interaktív mapon. Ez tökmindegy hány pé, gáz kurrens genre.
Redfall vs. a Rage, 2 generációval ezelőtt 360-on.
De hogy tovább húzzam a párhuzamot, ugyanúgy ~2 threaden fut a játék lényegi része, mint a 2006-2008 közötti fozsportoknak.
- rage nem jó példa, mer a texturák 6x6 pixelesek az objekteken, szal nem 2, de 4 gennel látszik lemaradva
- a karakterek stilizáltak redfallban, szal nem fair őket mutogatni, kb semmivel szemben sem :D
- SR3 meg a kor bevilágítási techje miatt azonnal elbukna a redfallal szemben - BELSŐ téren. külsőn... hátnemtom :D de a pixelcount a puszta semmiben is több volna a ps3-as sub720p-nél :P
- a DF videoban látni pár helyszínt, ahol már-már a kornak megfelelően néz ki a redfall. gondolom a játék 5%-ban jellemző ez... sose fogjuk megtudni, mer' szvsz ember nem fogja (innen) tologatni....

szal lehet és kell ütni ezt a szemetet, de azé a ps3/switch ERŐS :)

---

TLOU multi nagyon várós! pont kb mint a gears6 openworldje.......... nem is értem, minek rinyált a sony a COD bukója miatt, hát itt lesz nekik a TLOU MULTI !!!!! :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72995 2023.05.11. 12:32

benőmenő írta:Egyelőre nem túl acélos, szerencsére van még lemaradásom a nem 6/10-es pluszos címek közül. :fogmosas:
Idén elvileg még jön a Pókember 2 és talán a Last of Us multi. Meg egy Final Fantasy 16.
Háde mééé segítész neki. Doktorija van google keresésből. :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72996 2023.05.11. 12:57

Mondjuk, ez arról szól, hogy fényezni kell a Sonyt, minél inkább kishalnak tűnjön az MS, és beleférjen az Activision Blizzard bekebelezése. Nyilván jó taktika kimelni a Bungie-t és az "ikonikus" Destiny 2-t.

Azt meg fel nem foghatom, hogy aki már '80-as években fogott a kezében kontrollert, joysticket vagy egeret, annak hogy nem tűnik kevésnek az exkluzívok száma. Félreértés ne essék, én nem támogatom az exkluzivitást, de mennyiségileg marginális. A minőség már egy más kérdés, a produkciós szinten túl lehet a kritikusokkal vagy az eladásokkal dobálózni, és senki nem is vitatja, hogy nagyot mennek a Sony-játékok. Persze a Forza, a Halo vagy korábban a Gears esetében ugyanez nem számít(ott). A saját ízlésemet tekintve pedig mindkét nagy exkluzívjai egyre kevésbé vonzóbbak, az MS-nél a co-op valamennyit segít rajtuk. Kivételek persze vannak, a minap előrendeltem egy überkurrens MS-csodát:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72997 2023.05.11. 13:07

arty írta:egyébként ez pokoli szomorú. a minőséget nem csak tech szempontból nézem, noha ott is abszolut impresszív, amit egy tlou, horizon vagy egy gow2 tud.
nagyobb gond, hogy a halo az infinitevel haloként nem adott semmit, game as serviceként pedig nagybetűs CSŐD az ms számára
a forza game as service drogként jól funkcionál, csupán a JÁTÉK része szűnt meg (számomra) - nemtom létezik-e ennyire endgame nélküli cím még a drogműfajban (ezért is várom nagyon DT gensi impakt végigjátszását :D )
egyedül a gears állja a sara, bár ott is bontogatta szárnyait az openworld rém, a semmiresevaló busywork a nyitott részeken, lehet ez a 6. részre beérik és ezt a szériát is eltemethetem

mondtam már, hogy zokogok? nekem régesrégen a halo-forza-gears többet ért a sony akkori exkluinál... :(
Ez vegyes szerintem, az említettek szólóban sosem értek ezek többet számomra, kooperatívban meg most is, mert a Sony ezen a vonalon nem is harcol érdemben. Lejtmenet az persze van.

A Gears kevésbé tudott releváns maradni, de saját magát tudja ismételni még, szerintem az 1 az újdonságon és az alapokon túl nem igazán acélos, mára rosszul is öregedett, a 3 meg nem nagy szám. A 4-5 is töltelék, de annak jó és többnyire látványos co-op lövöldék, a világ még nem is túl nyílt, de a próbálkozás az iránnyal az szerintem is inkább ront a játékon. A 2 és a Judgement jött be legjobban a szériából. Megjegyzem, a frencsájz kapott egy squad-based TBS-t is, még nem próbáltam, de ebben a műfajban mostanában van némi pezsgés, ezért nehéz hiánypótlónak lenni, nagy páncélban izmoló legényekre nemcsak új XCOM-ok vannak, de új Chaos Gate is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72998 2023.05.11. 13:10

TasManXT írta:Háde mééé segítész neki. Doktorija van google keresésből. :nezze:
A játék, meg a dlc közötti különbséget is feldobja amúgy a gugli, még a nem doktoroknak is!
Lesz idén játék is, ne adjátok fel! Hamarosan másra is jó lesz az ajtókitámasztó, mint Xbox mémeket keresni vele a neten!
Szóval egyelőre 0 pont, de lesz az még 30 is!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72999 2023.05.11. 13:21

Botond írta:A játék, meg a dlc közötti különbséget is feldobja amúgy a gugli, még a nem doktoroknak is!
Lesz idén játék is, ne adjátok fel! Hamarosan másra is jó lesz az ajtókitámasztó, mint Xbox mémeket keresni vele a neten!
Szóval egyelőre 0 pont, de lesz az még 30 is!
Pedig még mindig várom a linkeket. (Spoiler alert: vannak)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73000 2023.05.11. 13:30

TasManXT írta:Már hogy ne lenne releváns. Ez a lényege az egésznek, hogy az érintett szolgáltatások milyen áron vehetőek igénybe és mennyiért. Az éves ps extra előfizetés, ha valaki nem igényli a streamelt tartalmat és a nosztalgiát, akkor 2500 Ft / hóra jön ki. Hivatalosan, semmi utánfutóról leesett kód 300 forintból okosítva évekre. A 300 forintos lehetőséget kilőtték, de gondolom még mindig egyetlen hónapnyi havidíjból mehet a gpu update. Erről csak havit és 3 havit látok az xbox honlapján jelenleg.

Xbox live gold 1 év így: 26400 Ft
1 hónap gamepass console 3000 Ft (ez releváns az összehasonlítás szempontjából inkább)

Összesen: 29400 Ft egy évre. Tehát 50 forinttal olcsóbb mint a psn szolgáltatása, ellenben szarabb. Ha esetleg lemaradtam valami olyan linkről amit google szakképesítés hiányában nem találtam az xbox oldalán, akkor elnézést kérek.

PS esetében egyébként szokott lenni akciós éves előfizetés, vagy back friday alatt mondjuk akciós psn plus előfizetés (utoljára én így vettem). Ezt pedig lehet upgradelni pontosan a hátralévő időre, amit szépen kommunikál is az oldal, amikor ráböksz erre a lehetőségre.

Persze ott vannak még a hivatalos viszonteladók és a saját akcióik.
A warezra írtam, hogy nem releváns.

Amúgy éppen ez az, én retrózom és a felhőt is használom olykor, tehát a Sony olcsóbb csomagjai kapásból fogyatékosak számomra, de kínálatra csak az Essential gyenge. Az éves előfizetés meg már jobban hangzik, de ha az embernek több platformja van, akkor már kérdéses, mennyire akar folyamatos előfizetést. A ganánál is szempont, hogy tudom abban áztatni a PC-t is, sőt Play Anywhere és crossdolgok. Értem, hogy másnak más számít, mint nekem, csak ezért nem cserélek preferenciát. Ugyanígy nem kell másnak sem. Egyszerűen különböző szempontok mentén más tűnikjónak, ezt kellene tudni elfogadni. Lehet persze "objektíven" verni az asztalt, hogy az én kedvencem jobb mindenkinek, csak értelme nincs sok.

Az meg egyszerűen komolytalan, amikor valaki fosozza a ganét, miközben rendszeresen olyan játékokról áradozik, melyek amúgy benne vannak vagy voltak. Én elég sok műfajt kedvelek, így bőven találok benne kedvemre való játékot, de a saját Steam- és GOG-könyvtáram nyilván testhez állóbban van összeválogatva (és ez így lenne PS Premiumhoz képest is). Meg persze a PS3-as és a boxos is. (Meg hát rühellhetjük együtt a Plague Tale-t, ettől még közkedvelt és felszopott "játék".) És hát ugye bérlés, amivel lehet szívni, meg is szokott esni. Ezen az alapon és véges szabadidőm miatt drágállom az előfizetéseket. És éppen ezért fizettem be annak idején okos áron: nekem annyit ért meg. Hogy később soha nem fizetek elő, az nem biztos, de nem érzem azt az árcédulát látva, hogy annyiért nekem megéri bármelyik. De hát Botond tudja ezt: co-op közben sokszor kifejtettem már, hogy nem tartom olcsónak a Game Passt se listaáron.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73001 2023.05.11. 13:44

benőmenő írta:Ezt a kérdést én is mindig, tételenként felteszem amikor a gamepass kinálaton végignézek, de most nem ez volt a kérdés, hanem van-e ótós játék a ps plusban. Minőségi kritérium nem volt.
Egyszer próbáltam PC-n de valami nem tetszett azon, ahogy a kormányomat kezelte és nem volt türelmem belőni rendesen hozzá. Rövidúton ment rá a shiftdel.
Most sok kedvencét szóltad le a házigazdának, többet, mint bárki másnak a topikban :nezze:

Azt meg értem én, hogy a The Crew-ban a karakterünk skinje autós, de az már-már Diablo, az első pár órája szó szerint geargrindolás volt, érdemi verseny nélkül. Szóval nem véletlenül kötöttem bele. Persze ettől még tkinethetjük autósnak, csak fontos volt fikáznom, hátha ezzel bárkit is megmentek tőle. Többek között a Sony helyett.

Egyébként meg arty DT listájára írta, hogy 0 db ótós van benne, ami a valaha a műfajt kedvelő DT-t nézve ugye több mindent jelenthet, az egyik lehetséges megfejtés, hogy kedvére való csodát nem nagyon tudott ajánlani. Annyira meg fölösleges egymást hülyének nézni, hogy azt feltételezzük, a másik szerint nem létezik semmilyen ótóka PS-re/PS Plusban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #73002 2023.05.11. 13:52

Zóanagyvarázsló írta:Most sok kedvencét szóltad le a házigazdának, többet, mint bárki másnak a topikban :nezze:

Azt meg értem én, hogy a The Crew-ban a karakterünk skinje autós, de az már-már Diablo, az első pár órája szó szerint geargrindolás volt, érdemi verseny nélkül. Szóval nem véletlenül kötöttem bele. Persze ettől még tkinethetjük autósnak, csak fontos volt fikáznom, hátha ezzel bárkit is megmentek tőle. Többek között a Sony helyett.

Egyébként meg arty DT listájára írta, hogy 0 db ótós van benne, ami a valaha a műfajt kedvelő DT-t nézve ugye több mindent jelenthet, az egyik lehetséges megfejtés, hogy kedvére való csodát nem nagyon tudott ajánlani. Annyira meg fölösleges egymást hülyének nézni, hogy azt feltételezzük, a másik szerint nem létezik semmilyen ótóka PS-re/PS Plusban.
Nagyköltségvetésű árkád autós cuccból már prevgenben sem volt sok. Igazából az NFS-en és a Codmasters játékain kívül volt még egy Driveclub, ami után be lett szántva a komplett stúdió. Meg a Horizon. Bár az nekem valahogy pont annyira veszi magát komolyan az árkádhoz, mint amennyire nem szimulátor és valahogy a vegytisztán hozza ezt a....bármit is ami a szórakoztató ellentétje.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73003 2023.05.11. 13:53

DanielT írta:Boltba szoktál -e járni mostanában? Eszel -e? 30 Ezret a Lidl-ben lassan belépőnek szednek nézelődéshez.
A múltkor egy kirakodáson kétféle áron mentek a finom sajtok, 17 ezres és 25 ezres kilós áron. Ha belegondolok, hogy a Redfall egy kiló sajt árába kerül, akkor teljesen egyértelmű, hogy az a vámpírgyakós csoda van túlárazva, nem a sajt :banplz:

Azt viszont már sokszor kifejtettem, mik a buktatói az előfizetéses modellnek számomra, ezért fizetek érte aprópénzt, és ezért pörgött akkor a PS3, illetve pörög most az XSX, mert sikerült így megoldani (filléres ganépassz és konkrét kooperatív tervek nélkül nélkül jó eséllyel ezt a konzolgenerációt is kihagyom). A Sonynál nem tudok ilyen lehetőségről, de cserébe a multi miatt már náluk is muszáj. Több ezer PC-s játékot "birtokolva" nem ez az évezred biznisze számomra. Nyilván fizessetek érte bátran, csak az már sok, hogy a világ nyolcadik, szinte ingyenes csodájaként kezelitek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #73004 2023.05.11. 13:55

Zóanagyvarázsló írta:Most sok kedvencét szóltad le a házigazdának, többet, mint bárki másnak a topikban :nezze:

Azt meg értem én, hogy a The Crew-ban a karakterünk skinje autós, de az már-már Diablo, az első pár órája szó szerint geargrindolás volt, érdemi verseny nélkül. Szóval nem véletlenül kötöttem bele. Persze ettől még tkinethetjük autósnak, csak fontos volt fikáznom, hátha ezzel bárkit is megmentek tőle. Többek között a Sony helyett.

Egyébként meg arty DT listájára írta, hogy 0 db ótós van benne, ami a valaha a műfajt kedvelő DT-t nézve ugye több mindent jelenthet, az egyik lehetséges megfejtés, hogy kedvére való csodát nem nagyon tudott ajánlani. Annyira meg fölösleges egymást hülyének nézni, hogy azt feltételezzük, a másik szerint nem létezik semmilyen ótóka PS-re/PS Plusban.
Direkt olyanok vannak a listán, amikről tudtam, hogy nem lesznek Xboxon, mert ami közös merítés annak nincs pontértéke. Természetesen Forza kivételével minden autós ott van a világ legjobb platformján és legjobb előfizetéses szolgáltatásában. Ettől a legjobb. :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73005 2023.05.11. 13:55

benőmenő írta:Nagyköltségvetésű árkád autós cuccból már prevgenben sem volt sok. Igazából az NFS-en és a Codmasters játékain kívül volt még egy Driveclub, ami után be lett szántva a komplett stúdió. Meg a Horizon. Bár az nekem valahogy pont annyira veszi magát komolyan az árkádhoz, mint amennyire nem szimulátor és valahogy a vegytisztán hozza ezt a....bármit is ami a szórakoztató ellentétje.
Valóban úgy tűnik szerintem is, hogy kevés van, de én nem követem annyira a műfajt. MIndenesetre ez a hiány alaposan fel tudja értékelni az FH-t, ha nem pattan le róla az ember.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73006 2023.05.11. 13:57

DanielT írta:Direkt olyanok vannak a listán, amikről tudtam, hogy nem lesznek Xboxon, mert ami közös merítés annak nincs pontértéke. Természetesen Forza kivételével minden van a világ legjobb platformján és legjobb előfizetéses szolgáltatásában. Ettől a legjobb. :nezze:
Tehát akkor exkluzívokat tekintve 0 az ótóka, és pontot ebben csak az MS hoz a legjobbal szemben? :ravasz1:

A kérdés inkább az most már, hogy egyáltalán mit ajánlanál. Tényleg érdekel, mert a műfaj kínálata elég patásürüléknek tűnik.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #73007 2023.05.11. 14:07

PGR4 és a Driveclub volt az utolsó 2 értékelhető autós játék.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73008 2023.05.11. 14:18

TasManXT írta:PGR4 és a Driveclub volt az utolsó 2 értékelhető autós játék.
Nem próbáltam őket, de pont ezt a kettő érdekelt, illetve az FH, de azt ugye megrontotta a GaaS, mire érkeztem, a régieket pedig beszántották, és a PGR4 se BC-s :rinya:

Ugye a Motorstorm nem kapott el, az Apcalypse-ban pedig csak maga a rombolódó pálya tetszett, amúgy elég gyengének találtam. Semmi más autós cucc nem ment végig PS3-on sem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #73010 2023.05.11. 14:38

PC-n eddig is volt, de a szar, ha folyékonyabb, az bizony még mindig csak fos.

Megjegyzem, PC-n is használja a DualSense-csodát rendesen, úgy zörög, mint egy Zetor.

Vissza: “Leáldozott.hu”