A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71961 2023.02.26. 20:03

arty írta:Ez is jogos, NEKED kell a pécé, az exkluk miatt.
Én nem heroes3-azok ;)
A kell az határeset, hiszen a kedvenceimre a 750 is Übermörder, de persze időnként terítékre kerül Total War is, vagy FF7 Remake, ami nincs Boxra (plusz HZD, GoW, Days Gone, ezeket vettem), vagy ott a Kingdom Come, ami most akciós Boxra, de azon bennragadt a 30 fps-es pokolban.

Amilyen fosokkal játszom kíváncsiságból a ganépasszból (persze vannak gyöngyszemek, de vásárlás NEM időre játszás jobb minőségi szűrő), azokkal csak DT igazolom, igaz, egyelőre a Sony is csak rontja nálam a színvonalat, de majd a DG!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71962 2023.02.26. 20:06

DanielT írta:Volt valami köze hozzá a Microsoftnak? Ilyen mélységekbe segítség nékül azért nem szoktak merülni Ubiék.
Egy Settlers lehúzásához kevesebb bátorság kell, mint egy bloatedmocsok AC-éhoz.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #71963 2023.02.27. 09:05

arty írta:2.) annyi lehet a DF titka, hogy nem elfáradt vén morgó faszok készítik a tartalmat vén elfáradt morgó faszoknak :D biztos vagyok benne, hogy John tényleg elalélt a sisakban, ahogy én is tennék... (kihagytam majdnem fél évet a PSVR1-el és basszus, ez is egy csoda* a 2D tévé után... csak nekem való tartalom nincs elég :/ )
plusz nyilván, ha nem a hányinger kerülgetett volna és beránt AZ IMMERZIÓ, neked is eltörpült volna "minden" tech hiányosság, delegalábbis nem küldenéd vissza, mert várnád, hátha X kedvencedhez lesz VR mod....
és persze, a korábbi headsetek moslékosak - a psvr1 közismerten, de egy quest2 is szenved sokmindentől (nemtudom pécén van-e
GT7-et sajnálhatod, hogy nem hajtottad meg vele, ott agyilag is ülsz és komfortosabb, mint egy mozgós Resi (és a mura is kevésbé gond, ha nem éjszaka környéki versenyeket nyomsz állandóan ;) )

*nem, nem képminőségben


valami nagyon szines jatek demojaval kezdtem, allva, ugy nem volt gond. illetve megalltam a resi-ben is jopar percre csak nezelodni. tenyleg baromi jo ott lenni trí-D-ben, lenezni kezre, betolteni a tarat, hajolgatni, … nyilvan hozza szoknek az objektiven NEM deluxe latvanyhoz, de a DF (kepminoseg) kijelentesei egyszeruen hazugsagok. nem vagyok morgo ven fasz.:P pont azert is rendeltem be a sisakot, teljesen nyitottan. gondoltam HA tenyleg olyan jo a tech, mint ahogy mondjak (vagy legalabbis nagyon kozel hozza) es nem hanyom ossze magam, akkor megtartom a sovany jelen es jovo kinalat ellenere is.
de nem olyan jo. ez nem er meg 600€-t. 400 talan fair lenne erte.

(meg penteken visszakuldtem :))
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #71964 2023.02.27. 13:27

kerdes:
jatszotta valaki az Elden Ring-et PC-n? mennyire komoly a stutter struggle? ha Dead Space szintu (neha-neha bereccen), akkor lehet azon kezdenem a PS5 helyett. tv tud VRR-t, de valoszinuleg az se menti meg a segget…:(

illetve ha mar FROM… Sekiro teljesen kimaradt. szeretjuk vagy nem szeretjuk? beleneztem vagy 30 percet, de eleg fura. igaz a BB is az volt eloszor, aztan mi lett a vege… :pias:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71965 2023.02.27. 18:25

SlickAdam írta:illetve ha mar FROM… Sekiro teljesen kimaradt. szeretjuk vagy nem szeretjuk? beleneztem vagy 30 percet, de eleg fura. igaz a BB is az volt eloszor, aztan mi lett a vege… :pias:
Kiplatináztam, de nem lettem a rajongója. Nekem nem a szívem csücske ez a deflectes faszkodás, és a két nap múlva megjelenő Wo Long is totál ezt másolja. A bossok kurvajók benne. A harc szerintem nem. Meg szerencsére nem volt hosszú, valami 55 óra lett a platina. Nem biztos, hogy érdemes kihagyni, de ez semmilyen aspektusából nem souls. Ami sokak számára előny, szerintem nem az.

/pc-s ER-ről nem tudok semmit. Nálam az XSX-en ment.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71966 2023.02.27. 20:58

phpBB [media]

TLDR;
Az ótóverseny mint műfaj a grafikát és a vezetési modelleket leszámítva egy 20 éve is gáz szinten ragadt meg.
Avatar
eje75

Hozzászólás #71967 2023.02.28. 08:15

Moby írta:Önigazolásra egyébként melegen ajánlom a Wo Longot. Ilyen moslék pécé portot rég óta nem láttam. Az, hogy stutterfeszt csak egy dolog, mert XSX-en is szaggat, mint a szar. De. Nincs beállításmenü :D Két opció van: fsp mód, meg quality mód, de nem tudni mit csinál :D És még arra sem vették a fáradságot, hogy az ikonokat kicsérljék, és a pécés verza a PS gombokat mutatja :D És ha ez még nem lenne elég, a világ vicce: a steames verzió szarabb, mitn az MS store-os! a steam verza 60fps-re van korlátozva, és nincs vsync(!). Szürke a kcspoló, és a feesync sem műkdöik, tearinggel, mint a szar. A tseamen örjöngenek az emberek. Ilyen moslékot nem látni minden nap :D A konzols verzió sem egy matyóhímzés, de erre a Nioh-k után azért fel lehetett készülni. Viszont tagadhatatlanul megvan a stílusa.
PC-n nem próbáltam, csak XSX-en meg Ps5-ön, az Xbox verza vállalhatatlan, Ps-en ebből SEMMIT nem láttam,tökéletesen futott... Kivittem a demót nekem átjött, de ez az egygombos játékmenet amit a Sekiro behozott nem kedvencem... Szerencsére annál ez változatosabb lehet az elviszi... Majd meglássuk... De ebbe nem fog 800 óra belemenni mint a két Nioh-ba, az biztos...
Avatar
Moby

Hozzászólás #71968 2023.02.28. 09:50

Akkora gigantikus siker lett a Forspoken, hogy a Luminous Productiont fel is oszlatta a Square Enix :taps: nagyon szépen tudják manapság megfogalmazni, hogy ránkzárták az ajtót a gecibe :D
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #71969 2023.02.28. 10:01

Ez a last of us sorozat interszerte felszopása is legalább akkor hazugságcunami, és fizetett hirdetés volt, mint ami a VR2 körül megy. Egy szolgalelkű foshalmaz az egész. Én innentől tiltólistára basztam mindent, ami sony. remélem ezt a gecinyelő céget eltakarítja valaki a föld színéről belátható időn belül, mert olyan szinten irritáló, ami ezek a szarháziak körül megy, hogy az már válaszlépés után kiált.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71970 2023.02.28. 10:23

Jön a DLC!
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #71971 2023.02.28. 10:29

Moby írta:Ez a last of us sorozat interszerte felszopása is legalább akkor hazugságcunami, és fizetett hirdetés volt, mint ami a VR2 körül megy. Egy szolgalelkű foshalmaz az egész. Én innentől tiltólistára basztam mindent, ami sony. remélem ezt a gecinyelő céget eltakarítja valaki a föld színéről belátható időn belül, mert olyan szinten irritáló, ami ezek a szarháziak körül megy, hogy az már válaszlépés után kiált.
Tű pontos copy-paste az egész, az alibi három perces lövöldözős részek és a még alibibb gyűjtés és upgrade részek nélkül.
Szerintem eredetileg is ezt kellett volna meglépni, amit az HBO csinál a címmel és nem azt amit a Sony csinált.
És a Sony is érezte, hogy gecikínos az egész, nem véletlenül lett sokkal több a játék részarány a második részre.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71972 2023.02.28. 12:01

Moby írta:Ez a last of us sorozat interszerte felszopása is legalább akkor hazugságcunami, és fizetett hirdetés volt, mint ami a VR2 körül megy. Egy szolgalelkű foshalmaz az egész. Én innentől tiltólistára basztam mindent, ami sony. remélem ezt a gecinyelő céget eltakarítja valaki a föld színéről belátható időn belül, mert olyan szinten irritáló, ami ezek a szarháziak körül megy, hogy az már válaszlépés után kiált.
Mi a lófasz problémád van a sorozattal? :D A legjobb játék adaptáció eddig a képernyőn.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71973 2023.02.28. 12:30

TasManXT írta:legjobb játék adaptáció
Ez a sorozatok megyei 2. osztályú bajnoksága?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71974 2023.02.28. 12:37

Moby írta:Ez a last of us sorozat interszerte felszopása is legalább akkor hazugságcunami, és fizetett hirdetés volt, mint ami a VR2 körül megy. Egy szolgalelkű foshalmaz az egész. Én innentől tiltólistára basztam mindent, ami sony. remélem ezt a gecinyelő céget eltakarítja valaki a föld színéről belátható időn belül, mert olyan szinten irritáló, ami ezek a szarháziak körül megy, hogy az már válaszlépés után kiált.
Racionális, végletektől mentes, lézerpontos elemzése a Sony tevékenységének, köszönöm! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71975 2023.02.28. 13:36

TasManXT írta:Mi a lófasz problémád van a sorozattal? :D A legjobb játék adaptáció eddig a képernyőn.
Dehát leírtam. Szolgalelkű szar. Ettől féltem, az is lett. Leszámítva az első részt félig, meg a harmadikat, amiben a buziskodás kiverte mindenkinél a biztit :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71976 2023.02.28. 13:48

Moby írta:Dehát leírtam. Szolgalelkű szar. Ettől féltem, az is lett. Leszámítva az első részt félig, meg a harmadikat, amiben a buziskodás kiverte mindenkinél a biztit :D
Mi a franc lett volna? Leforgatták a játékot. Amikor eltérnek tőle (Max Payne) az a baj, ha nem térnek el az a baj. Teljesen felesleges az összes videójáték film, az égvilágon semmilyen hozzáadott értékük nincs, kizárólag azért készülnek el, hogy egy ismert márkanevet megfejjenek. ZÉRÓ ÉRTÉK.

Az egyetlen célja a TLOU sorozatnak az volt, hogy a főszereplő csaj ronda, Sarah néger legyen, a szakállas meg buzi. FUCKIN 10/10 HÁBÉÓ FAKIN KVALITITÉ!!!!!!!!4444
Avatar
Moby

Hozzászólás #71977 2023.02.28. 13:52

eje75 írta:PC-n nem próbáltam, csak XSX-en meg Ps5-ön, az Xbox verza vállalhatatlan, Ps-en ebből SEMMIT nem láttam,tökéletesen futott... Kivittem a demót nekem átjött, de ez az egygombos játékmenet amit a Sekiro behozott nem kedvencem... Szerencsére annál ez változatosabb lehet az elviszi... Majd meglássuk... De ebbe nem fog 800 óra belemenni mint a két Nioh-ba, az biztos...
Ne kapkodd el! Oric már a teljessel nyomja XSX-en, és azt mondja nem szaggat. Két nap múlva kiderül őgy is (NZ-re állítva csütörötökön már nyilván ez is elindul majd).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71978 2023.02.28. 15:34

A következő Final Fantasy teljes realtime combat cucc lesz, egyetlen főszereplővel, semmi csapat, stb. Tehát gyakorlatilag egy japán doom klón, csak nézdahátam kamerával, lövés helyett többnyire csapkodással. De azért lövéssel is néha.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71979 2023.02.28. 16:28

DanielT írta:A következő Final Fantasy teljes realtime combat cucc lesz, egyetlen főszereplővel, semmi csapat, stb. Tehát gyakorlatilag egy japán doom klón, csak nézdahátam kamerával, lövés helyett többnyire csapkodással. De azért lövéssel is néha.
Csak nem azt mondod, hogy egy eddig csak PS5-re bejelentett játékból Sony: The Game-et csinálnak?

Amúgy az FF elég kísérletezős széria, a harcrendszerhez meg leigazolták a Capcomtól is a Dragon's Dogma harcáért felelős egyik fejlesztőt. Az AI irányította party nekem is mérsékelten hangzik jól, remélem, lehet legalább utasításokat adni, mint a Mass Effectben.

Mondjuk, azt én sem bánnám, ha a tradicionálisabb irányban is próbálnának valami újat mutatni az akció-RPG-sítés helyett, de az akció-RPG is lehet nagyon jó. Már az FF7 Remake-ben is fura nekem, hogy ha karaktert váltasz, valós időben kell csapkorászni ahhoz, hogy el is tud sütni azt a képességet, amiért ráváltottál, addig meg az "eredeti" karakteredet az AI irányítja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71980 2023.02.28. 16:35

Zóanagyvarázsló írta:Csak nem azt mondod, hogy egy eddig csak PS5-re bejelentett játékból Sony: The Game-et csinálnak?

Amúgy az FF elég kísérletezős széria, a harcrendszerhez meg leigazolták a Capcomtól is a Dragon's Dogma harcáért felelős egyik fejlesztőt. Az AI irányította party nekem is mérsékelten hangzik jól, remélem, lehet legalább utasításokat adni, mint a Mass Effectben.

Mondjuk, azt én sem bánnám, ha a tradicionálisabb irányban is próbálnának valami újat mutatni az akció-RPG-sítés helyett, de az akció-RPG is lehet nagyon jó. Már az FF7 Remake-ben is fura nekem, hogy ha karaktert váltasz, valós időben kell csapkorászni ahhoz, hogy el is tud sütni azt a képességet, amiért ráváltottál, addig meg az "eredeti" karakteredet az AI irányítja.
Miféle AI irányította party? Nincs party! Kein partiren!

A harchoz meg konkrétan a DMC5 verőmágusa lett leigazolva.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71981 2023.02.28. 16:55

DanielT írta:Miféle AI irányította party? Nincs party! Kein partiren!

A harchoz meg konkrétan a DMC5 verőmágusa lett leigazolva.
Ja, én a DD felől hallottam, lehet ugyanaz az ember, hiszen Icuno projektje mindkettő, a DD is elég DMC-s (és éppen ezért is jó).

De mi az, hogy nincs party? Josida mondta? Nem volt időm végignézni a videót, de a játék eleji szólózás nem jelent semmit, FF-ben sem szokatlan. A karakterek egy részét már bejelentették, és arról volt szó, hogy lesz party, csak irányítani nem lehet őket. A DD-ben is lehetett három pawnod (egy saját, két bérelt), akiket nem irányíthattál közvetlenül.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71982 2023.02.28. 18:27

Bár ahogy látom, gyakorlatilag megerősítették ma az eddig is biztosra vehető PC-verziót, csak idén esélytelen. Időbe úgysem férne be, de így ránézésre az év Sony-exkluzívja lehet, majd bétatesztelitek nekem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #71983 2023.02.28. 21:29

Az FF mindig elég bátran kísérletezett, valószínűleg többre is vitték volna a X után ha választanak egyet a 6-7-8-9-10 harcrendszeréből és némi frissítgetéssel arra gyártanak játékokat. Nekem az FF-ek harcrendszerei mindig olyanok voltak mitha valami őrült alkimisták mindig a még jobbat keresnék, kb. minden mást leszarva (üzleti érdekek, visszajelzések, ilyesmi) és csak csinálták a következőt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71984 2023.02.28. 21:44

Necro írta:Az FF mindig elég bátran kísérletezett, valószínűleg többre is vitték volna a X után ha választanak egyet a 6-7-8-9-10 harcrendszeréből és némi frissítgetéssel arra gyártanak játékokat. Nekem az FF-ek harcrendszerei mindig olyanok voltak mitha valami őrült alkimisták mindig a még jobbat keresnék, kb. minden mást leszarva (üzleti érdekek, visszajelzések, ilyesmi) és csak csinálták a következőt.
Azért el tudok képzelni bátrabb kísérletezést, minthogy közelebb hozzák ahhoz mint ami gyakorlatilag MINDEN másik játék. :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #71985 2023.02.28. 21:58

DanielT írta:Azért el tudok képzelni bátrabb kísérletezést, minthogy közelebb hozzák ahhoz mint ami gyakorlatilag MINDEN másik játék. :D
Én még nem láttam a mostani gameplayt, nyilván nem a DMC/souls/FFspinoff az az irány amire lőni kéne...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71986 2023.02.28. 22:43

Necro írta:Én még nem láttam a mostani gameplayt, nyilván nem a DMC/souls/FFspinoff az az irány amire lőni kéne...
Annak ellenére, hogy nem láttad, a tökéletes definícióját írtad le. :idiota:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #71987 2023.02.28. 23:59

DanielT írta:Annak ellenére, hogy nem láttad, a tökéletes definícióját írtad le. :idiota:

sulytalanjapanszar.avi
Fantasztikus, hogy mennyire változatos játékokat képesek a japánok készeteni! Őrület, micsoda kreativitás lakik azon a szigeten!
:bdead:
Castle82

Hozzászólás #71988 2023.03.01. 01:04

Egy kis Sons of forest jelentés azoknak akik csipázták az első részt:

A megvétellel ne kapkodjatok egyelőre bár játszható hangulatos fasza, az AI egy segg amitől komikus az egész pláne a saját AI társunkkal kapcsolatban aki minden szaron felakad megakad beragad vagy csak simán a mező közepén sem képes követni minket és tesz egy 20 kilóméteres kerülőt.... Ezt leszámitva amúgy eddig jó. De félreraktam pár patchig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71989 2023.03.01. 08:35

Moby írta:Fantasztikus, hogy mennyire változatos játékokat képesek a japánok készeteni! Őrület, micsoda kreativitás lakik azon a szigeten!
:bdead:
Bezzeg mindenki más a nyugaton! Ontják a minőséget mint pl a Hi-Fi Rush. Ja várj...
Avatar
Moby

Hozzászólás #71990 2023.03.01. 08:43

DanielT írta:Bezzeg mindenki más a nyugaton! Ontják a minőséget mint pl a Hi-Fi Rush. Ja várj...
Van egy-két ilyen üdítő kivétel, de ezek otnják magukból a tökugyanolyan játékokat halomra. Olyanok, mint egy nagy kollektív ubisoft :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71991 2023.03.01. 08:59

Moby írta:Van egy-két ilyen üdítő kivétel, de ezek otnják magukból a tökugyanolyan játékokat halomra. Olyanok, mint egy nagy kollektív ubisoft :banplz:
Azért az az "egy két üdítő kivétel" néha műfajt teremt, mint legutóbb pl a Souls.

Idei legjobb szórakozásaim eddig:

Judgement - Japán
Everybody's Golf - Japán
Huntdown - Japánok teremtették a műfajt
Rayman Legends - Japán kaját ettem előtte

Amibe most kezdek majd:

Yakuza Kiwami - Japán, japánban
Ace Combat 7 - Japán

Betárazva, de még nem tuti, hogy elkezdem:

Final Fantasy XV - Japán
Batman Arkham Knight - Japán gépen futna


JAPÁNE!!!!!44444
Avatar
Botond

Hozzászólás #71992 2023.03.01. 09:08

DanielT írta:Azért az az "egy két üdítő kivétel" néha műfajt teremt, mint legutóbb pl a Souls.

Idei legjobb szórakozásaim eddig:

Judgement - Japán
Everybody's Golf - Japán
Huntdown - Japánok teremtették a műfajt
Rayman Legends - Japán kaját ettem előtte

Amibe most kezdek majd:

Yakuza Kiwami - Japán, japánban
Ace Combat 7 - Japán

Betárazva, de még nem tuti, hogy elkezdem:

Final Fantasy XV - Japán
Batman Arkham Knight - Japán gépen futna


JAPÁNE!!!!!44444
És a géming szempontból igazán meghatározó, valóban nagy darabszámban eladható japán címek?!
Zeldakirbymariopokemon?!
Ezekkel szemben a nyugat csak a minecraft-cod-gta-fifa négyest tudja felmutatni!
Avatar
Moby

Hozzászólás #71993 2023.03.01. 09:10

DanielT írta:Azért az az "egy két üdítő kivétel" néha műfajt teremt, mint legutóbb pl a Souls.

Idei legjobb szórakozásaim eddig:

Judgement - Japán
Everybody's Golf - Japán
Huntdown - Japánok teremtették a műfajt
Rayman Legends - Japán kaját ettem előtte

Amibe most kezdek majd:

Yakuza Kiwami - Japán, japánban
Ace Combat 7 - Japán

Betárazva, de még nem tuti, hogy elkezdem:

Final Fantasy XV - Japán
Batman Arkham Knight - Japán gépen futna


JAPÁNE!!!!!44444

És a pécém tápegységében a kondenzátor is japán! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71994 2023.03.01. 09:48

Moby írta:És a pécém tápegységében a kondenzátor is japán! :nezze:
És tudod, hogy abban is egyértelműen az a legjobb minőség. :nezze: Szal' becsüljük meg őket még akkor is, ha éppen a tébolyhullámvasút csúcsán utazol. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71995 2023.03.01. 10:16

DanielT írta:És tudod, hogy abban is egyértelműen az a legjobb minőség. :nezze: Szal' becsüljük meg őket még akkor is, ha éppen a tébolyhullámvasút csúcsán utazol. :banplz:
Simán. Én ezzel úgy vagyok, mint a német precizitással: 100 éve még biztos létezett, azóta csak maerketingértékkel bír, a valóság meg egy röhögcséges hülyeség. Pont ilyen a japán játék, meg a bármi japán. A japán kardkovácsok maximális igényessége a feadulizmusban még talán kimutatható lehetett, de szerintem már akkor is annyira népmesei szinten mozoöghatott, mint a magyar találékonyság, meg a magyar lányok a legszebbek, és társai :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #71996 2023.03.01. 10:38

Moby írta:meg a magyar lányok a legszebbek, és társai :idiota:


kulfoldon elokent ezzel nagyon nem ertek egyet.
barmikor magyar foldon vagy lengyelorszagban jarok, nem hiszem el, hogy mennyi szep lanyt / nöt latok per perc.
igaz a magyar-longevity az mar mas kerdes :hamm:
Avatar
Necro

Hozzászólás #71997 2023.03.01. 10:52

DanielT írta:Azért az az "egy két üdítő kivétel" néha műfajt teremt, mint legutóbb pl a Souls.

Idei legjobb szórakozásaim eddig:

Judgement - Japán
Everybody's Golf - Japán
Huntdown - Japánok teremtették a műfajt
Rayman Legends - Japán kaját ettem előtte

Amibe most kezdek majd:

Yakuza Kiwami - Japán, japánban
Ace Combat 7 - Japán

Betárazva, de még nem tuti, hogy elkezdem:

Final Fantasy XV - Japán
Batman Arkham Knight - Japán gépen futna


JAPÁNE!!!!!44444
Ace Combat 7 nálam GOTY volt tavaly, a multis szarokon kívül platináztam. Többször lepattantam korábban a műfajról, de most rájöttem hogy ha nem húzom a gázt folyamatosan akkor a játék játszható lesz (lehet valami egyéni fogyatékosság vagy F29 Retaliatorból maradt beidegződés).
Avatar
Necro

Hozzászólás #71998 2023.03.01. 10:54

Moby írta:Simán. Én ezzel úgy vagyok, mint a német precizitással: 100 éve még biztos létezett, azóta csak maerketingértékkel bír, a valóság meg egy röhögcséges hülyeség. Pont ilyen a japán játék, meg a bármi japán. A japán kardkovácsok maximális igényessége a feadulizmusban még talán kimutatható lehetett, de szerintem már akkor is annyira népmesei szinten mozoöghatott, mint a magyar találékonyság, meg a magyar lányok a legszebbek, és társai :idiota:
Pont úgy jártam egy made in Japan gitárral. Nice, nice de a mexikói nice-abb kétharmad áron...
Avatar
Moby

Hozzászólás #71999 2023.03.01. 11:12

SlickAdam írta:kulfoldon elokent ezzel nagyon nem ertek egyet.
barmikor magyar foldon vagy lengyelorszagban jarok, nem hiszem el, hogy mennyi szep lanyt / nöt latok per perc.
igaz a magyar-longevity az mar mas kerdes :hamm:
Ha a ruszkiknál élnél, akkor sem értenél egyet? :ravasz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72000 2023.03.01. 11:26

Moby írta:Ha a ruszkiknál élnél, akkor sem értenél egyet? :ravasz1:
Ha ott élne, akkor nem merülne fel ilyen dilemma, hogy mivel ért egyet, meg mivel nem, meg lenne mondva, tudná mindig mivel ért egyet.
Mondjuk ezen állapot eléréséhez elég lenne megnősülnie! :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #72001 2023.03.01. 11:29

Botond írta:Ha ott élne, akkor nem merülne fel ilyen dilemma, hogy mivel ért egyet, meg mivel nem, meg lenne mondva, tudná mindig mivel ért egyet.
Mondjuk ezen állapot eléréséhez elég lenne megnősülnie! :idiota:

:nevetes1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72002 2023.03.02. 09:44

phpBB [media]

Olyan 80-85%os készültségi állapotban félreraktam az Octopath2 miatt, de asszem ez jó apropó, hogy a hétvégén leszámoljak a maradék gonoszokkal! :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72003 2023.03.02. 13:22

A PC Gamer reviewerének nem tartja végig a 60 fps-t a Wo Long.

A shame then that Wo Long is undermined by some technical issues on PC. Frame rates generally held at 60 fps—there's no unlocked fps option—but in spots there were some dire dips that risked bringing the game to a halt. In addition, there were a few visual bugs like a strange glow that would take over the screen until I reloaded. I also encountered a couple of crashes—not something you really want where every inch of progress is hard won. Tinkering with the settings can boost performance, but there's not much that can be done about the glitches without a patch.
Reviewed on GeForce GTX 970, Intel i7-4790K, 16GB RAM
Avatar
Moby

Hozzászólás #72004 2023.03.02. 14:06

Mondtam, hogy a pécés verza hulladék. Fakezű japánok ezek is, mit vártál? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72005 2023.03.02. 14:56

Na majd kipróbálom, nekem még a teszter gépénél is szarabb a konfigom, hátha azon stabil 60 frém lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72006 2023.03.02. 15:05

Az XSX verzát viszont kikalapálták. Nyoma sincs a demóbeli beszaggatásoknak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72007 2023.03.02. 15:05

DanielT írta:Na majd kipróbálom, nekem még a teszter gépénél is szarabb a konfigom, hátha azon stabil 60 frém lesz.
Nyóckáhádéerrel!!!!444
Ahogy az ilyen jellegű configokon alapvetően elvárt!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72008 2023.03.02. 15:33

Moby írta:Mondtam, hogy a pécés verza hulladék. Fakezű japánok ezek is, mit vártál? :D
Azt, hogy a PC Gamer nem nyomorult Haswellen és 3,5 GB-os kártyával teszteli :nezze:

Mivel Play Anywhere, valószínűleg megnézem majd mindkét verziót.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72009 2023.03.02. 15:51

Zóanagyvarázsló írta:Azt, hogy a PC Gamer nem nyomorult Haswellen és 3,5 GB-os kártyával teszteli :nezze:

Mivel Play Anywhere, valószínűleg megnézem majd mindkét verziót.
A demoval sem az fps volt a baj pc-n, hanem a stutter. Majd éjfél után ránézek arra is, ott nincs újzéland trükk :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #72010 2023.03.02. 19:05

Némi hint a Wo Longhoz: a demoprogressz továbbvitelivel csak annyi a bibi, hogy az leső boss után van egy achi, ami kimarad ha a progresszt átviszitek. Magyarán ha kell mind, akkor vissza kell menni, és egyszer le kell verni újra az első bosst (mondjuk aki végivitte a demot, annak nem lesz nagy kunszt).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72011 2023.03.02. 19:27

Moby írta:Némi hint a Wo Longhoz: a demoprogressz továbbvitelivel csak annyi a bibi, hogy az leső boss után van egy achi, ami kimarad ha a progresszt átviszitek. Magyarán ha kell mind, akkor vissza kell menni, és egyszer le kell verni újra az első bosst (mondjuk aki végivitte a demot, annak nem lesz nagy kunszt).
Köszi a tippet, de én még várok vele egy kicsit, a Forspoken ultimate gyűjtői kiadás elég szemrehányóan néz rám itt a polcon, miután az abszolút hype-ból a totális szarba döngölted és így nyílván én se nyomom... Mondjuk lehet hamarosan sokat fog érni, hiszen nemhogy system seller lett, hanem studio closer. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #72012 2023.03.02. 19:44

DanielT írta:Köszi a tippet, de én még várok vele egy kicsit, a Forspoken ultimate gyűjtői kiadás elég szemrehányóan néz rám itt a polcon, miután az abszolút hype-ból a totális szarba döngölted és így nyílván én se nyomom... Mondjuk lehet hamarosan sokat fog érni, hiszen nemhogy system seller lett, hanem studio closer. :banplz:
Aki tolta a Sekirot, meg a Nioh-kat, az tűpontosan tudja, hogy mit fog kapni. Hangok, graf, atmoszféra, komplexity totál Nioh-k, core gameplay = sekiro (deflect based). A review-k alapján viszont kurvarövid. Nem a Nioh-khoz képest, hanem a sekirohoz képest (ami szintén kurvarövid). Ráadásul ott a demo. Mindenki el tudja dönteni, hogy érdekli vagy sem. A demo csak tech oldalról gázos: XSX-en és pc-n egy fos. A teljes viszont XSX-en már fasza (pécén meg majd mondom).
Avatar
Moby

Hozzászólás #72013 2023.03.02. 19:50

Atekintetben sem forspoken, hogy itt a demo nem valami olyan állapotot mutat, ami a játékban nem fordul elő. Itt a demo az maga a játék, első 3 bossa(első két pályája).
Avatar
Moby

Hozzászólás #72014 2023.03.03. 07:55

Tökéletesen stuttermentes lett a Wo Long pc-s verzió is! Persze a gépet kéri, meg továbbra is konzolmódi, részletes beállítások nincsenek, és 4K-ban azért kéri a gépet, de képminőségben, és overall így is ez a legjobb verzió :eljen: Éshát play annywhere ez is, nyomhatom itt is, meg ott is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72015 2023.03.03. 08:29

de, vannak részletes beállítások, jobbra-balra is lehet a graphics menüben lépkeni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72016 2023.03.03. 08:31

Moby írta:de, vannak részletes beállítások, jobbra-balra is lehet a graphics menüben lépkeni.
Uh, megnyugodtam, köszi! :fogmosas: :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72017 2023.03.03. 12:26

Közben a Bungie szállította a legújabb DLC-t a Destiny 2-höz, sugárban hány tőle mindenki. Alig várom, milyen Sony-logós csodák jönnek majd tőlük :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72018 2023.03.03. 14:11

Zóanagyvarázsló írta:Közben a Bungie szállította a legújabb DLC-t a Destiny 2-höz, sugárban hány tőle mindenki. Alig várom, milyen Sony-logós csodák jönnek majd tőlük :idiota:
Egy DLC-amihez season battle anyámkínja pass is van! Meg collectors ultimate dlc. Szinte teljes áron. Az összes Desteny kieget egy délután/nap alatt végigtoltuk sztoriban, az utolsó 1-2 akkora alibi hulladék volt, hogy őrület. De elvileg a legjobb (Witch Queen) még hátravan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72019 2023.03.03. 14:22

Nyíííhehehe! Keményen kezd visszanyalni a fagyi Fú milyen tetves-gyennyes húzások fognak itt kiderülni, te jó isten! :banplz:
Remélem a vége az lesz, hogy ezt a jimbogecit eltakarítják onnan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72020 2023.03.03. 16:52

DanielT írta:Egy DLC-amihez season battle anyámkínja pass is van! Meg collectors ultimate dlc. Szinte teljes áron. Az összes Desteny kieget egy délután/nap alatt végigtoltuk sztoriban, az utolsó 1-2 akkora alibi hulladék volt, hogy őrület. De elvileg a legjobb (Witch Queen) még hátravan.
És a legjobb, hogy a tartalmat folyamatosan semmisítik meg, aki day1 vette, szinte semmit se talál belőle, gyakorlatilag nem elérhető a sztori tekintélyes része. Ez az game as service óriási rák benne, azt is elnyomja, ami értékelhető lenne a játékban.

Ahogy annak idején f2p-ként kóstolgattuk is agyfasz volt a loothegy és az MMO-ság. Nem érdekelt a sztori és a világa, de ez a játék egy nihil.
Avatar
eje75

Hozzászólás #72021 2023.03.03. 17:02

Moby írta:Tökéletesen stuttermentes lett a Wo Long pc-s verzió is! Persze a gépet kéri, meg továbbra is konzolmódi, részletes beállítások nincsenek, és 4K-ban azért kéri a gépet, de képminőségben, és overall így is ez a legjobb verzió :eljen: Éshát play annywhere ez is, nyomhatom itt is, meg ott is.
A régi PC-men sajnos nem jól fut, 1080ti-on qwára beakad, ez az átka, hogy nem költöttem rá 3 éve egy fillért sem...XSX-en nyomhatnám, de azt a kölyök teljesen kisajátította, nincs szívem elvenni tőle, max esténként nyomhatnám, ha már lefeküdt, de ezt meg Én nem bírnám jól, úgyhogy ez Nálam eldöntötte... mind1, úgyis a PS a main system már nálam...
Avatar
Moby

Hozzászólás #72022 2023.03.03. 17:49

eje75 írta:A régi PC-men sajnos nem jól fut, 1080ti-on qwára beakad, ez az átka, hogy nem költöttem rá 3 éve egy fillért sem...XSX-en nyomhatnám, de azt a kölyök teljesen kisajátította, nincs szívem elvenni tőle, max esténként nyomhatnám, ha már lefeküdt, de ezt meg Én nem bírnám jól, úgyhogy ez Nálam eldöntötte... mind1, úgyis a PS a main system már nálam...
Ha abban 1080Ti van, akkor nem 3 éve nem költöttél rá, hanem 6 :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72023 2023.03.03. 17:55

Moby írta:Ha abban 1080Ti van, akkor nem 3 éve nem költöttél rá, hanem 6 :D
Lehet, hogy vett hozzá azóta új egeret :nezze:

Amúgy Botond 1080 TÍÁJ-án én idén is gondolkodtam másodlagos gépbe, de pre-Haswell i5 mellé sok értelme nincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #72024 2023.03.03. 19:33

47 óra után a végére értem a Hogwarts Legacynak, legalábbis történet szintjén. Persze rengeteg felporszívózni maradt benne, ami meg is fog történni, de most kicsit félreteszem. Fantasztikus utazás volt, totál magába szippantott a világa. Nem hibátlan, de talán a legnagyobb hibája, hogy a játék nagyon könnyű. nem igazán lehet benne meghalni, de ez nem is feltétlenül nagy baj. Iszonyúan látványos, nagyon jók a zenék benne, a sztori is rendben van, nagyon könnyű elmerülni a játékban. És most jöhet a Wo Long.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72025 2023.03.04. 16:53

Érdekességnek, már akinek érdekes.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #72026 2023.03.04. 20:16

8 vagy 9 boss ment eddig le a Wo Longban, és van benne 30, szóval ez nem lesz egy hosszú életű játék. Ami nem is akkora baj, mert bár el lehet vele lenni, de fényévekre van a Niohktól, meg gyakorlatilag mindentől, ami a zsánert definiálja. Így GP-ben oké, egynek elmegy, de pénzt ezért, háááát...módjával. Nem egy Elden Ring, az biztos.

/Ha lement az utolsó is, szerintem visszamegyek Hogwartsba porszívózni :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72027 2023.03.04. 21:16

Ez az agyhalott mocsok már a japó cuccokba is bevette magát. Wo Long karakter kreátor:

FIGURE!! PERSONAL PRONOUNS!!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #72028 2023.03.04. 21:46

DanielT írta:Ez az agyhalott mocsok már a japó cuccokba is bevette magát. Wo Long karakter kreátor:

FIGURE!! PERSONAL PRONOUNS!!
Szerintem nem ez lesz a legnagyobb bajod vele! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72029 2023.03.04. 22:03

Moby írta:Szerintem nem ez lesz a legnagyobb bajod vele! :banplz:
PS+ ban ingyen se nyomtam a Nioh-kat, szóval képzelheted mennyi az esélye, hogy ehhez én hozzáérek. Streamen néztem ahol először az intró videó alatt crashelt pécén, utána meg 10 perc gameplayt követően. :eljen:

https://youtu.be/bsbKGzAlcNU
Avatar
Moby

Hozzászólás #72030 2023.03.05. 00:03

DanielT írta:PS+ ban ingyen se nyomtam a Nioh-kat, szóval képzelheted mennyi az esélye, hogy ehhez én hozzáérek. Streamen néztem ahol először az intró videó alatt crashelt pécén, utána meg 10 perc gameplayt követően. :eljen:

https://youtu.be/bsbKGzAlcNU
Inkább azokat nyomtad volna, mint ezt nézed.

Vissza: “Leáldozott.hu”