A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #71471 2023.01.20. 10:24

DanielT írta:A Halo Infinite minden további "fejlesztését" DLC, stb lelőtték (2 éve arról beszéltek, hogy 10 éves jövő áll a játék előtt), a 343 meg olyan közel van a földbe gyaluláshoz, amennyire eddig el lehetett jutni. A mostani kirúgási hullámban a léhűtők egyharmadától szabadultak meg.

Szal a Halo-nak ennyike volt.

Köszönjük Bonnie Ross, te rendkívül kompetens női vezető!
Mivel a H4 és a H5 is tök rendben volt, brutális örökséget kellett továbbvinni, s ez sikerült is nagyjából. Tehát irónia nélkül megáll a kompetens :P
Az infinite egy openworld rémálomnak tűnik, egy évek óta félremenedzselt szeméthalom - TÉNY. Dehát majmolni kellett az ubisoftot és a game as service trend az isten :( Hélóban ezekszerint nem működik.
Nem tudom mennyire volt ez az ő hibája és mennyire jött fentről a nyomás, hogy az MS a hélóval akar beállni majd a sorba (NFT miért nincs ????).

---

A Quake1 remaztert szingliben imádtam (egymás után ment végig a pécés, majd az xboxos és végül a ps4est is elkezdtem, de ott már nightmaren nagyon fájt), mindez coopban működésképtelen.

Felfoghatatlan, hogy ez anno ott volt benne és nem csak a kiadás előtti 5 percben heggesztette bele valaki, mint extrát.
Végig az tolt előre, hogy legalább acsit ad majd, de még az se járt a produkcióért :(

És fenti sebet nemsokára halo infinitével fogjuk gyógyítani. Én már ordítok......
Avatar
arty

Hozzászólás #71472 2023.01.20. 10:30

phpBB [media]


imádom a DF időkapszuláit :)

Tavalyi projektem h minden halflifeból a legeslegszarabb verzát letolom, a HL1 ps2-n, a HL2 xboxon lement, utána jött volna a ps3-as episode1-2 .... de nem jött.
Egyébként is fáradok/öregszek a gémingből, ezek a baromságok pedig nagyon nem segítenek. Napokig, talán hetekig nem nyultam utána semmihez.
Persze a fosportokon átszüremlik a HL élvezhető zsenialitása, de borzalmas szájíz marad utánuk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71473 2023.01.20. 11:45

arty írta:A Quake1 remaztert szingliben imádtam (egymás után ment végig a pécés, majd az xboxos és végül a ps4est is elkezdtem, de ott már nightmaren nagyon fájt), mindez coopban működésképtelen.

Felfoghatatlan, hogy ez anno ott volt benne és nem csak a kiadás előtti 5 percben heggesztette bele valaki, mint extrát.
Végig az tolt előre, hogy legalább acsit ad majd, de még az se járt a produkcióért :(

És fenti sebet nemsokára halo infinitével fogjuk gyógyítani. Én már ordítok......
Alapvetés volt annak idején sok FPS-ben a co-op, csak sok energiát nem fektettek bele. De úgy tudom, a Doom 1-2, főleg a 2 co-opban több szörnyet oszt ki.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71474 2023.01.20. 12:01

Botond írta:Lepörgött közben a “The Ascent”. Coopban pc/xsx vegyesen.
Nem akarom rögtön az elején elspoilerezni a verdiktet, de kibaszott gyenge cucc volt, tényleg csak a társasági élmény tartotta bennem a lelket.

A gameplay meg a sztori még csak, és arra nem is lehet haragudni, azt csak a vak nem láthatta mit kap a pénzéért, de ez a szintű félkészség és bugtenger mellett nem lehet elmenni szó nélkül.
Még szerdán, szülinapomat megelőző este ment le, és hát idén ez volt a legnagyobb ajándék, hogy mehetett rá az uninstall.

Best of bugz:
- ha nem te vagy a host, akkor nem jegyzi meg, hogy leokéztad a tutorial üzeneteket, minden egyes alkalommal az ingame menü minden pontjánál újra és újra el kell fogadni, hogy ok, értem

- szerver mögötte rendszeresen kifekszik, olyankor nincs multi, persze minden más xbox játékkal megy a multi, de kizárt hogy saját szerverei legyenek ennek a fosnak, szóval wtf?

- gamebreaking sztori bugok is maradtak, de legalább már van rájuk workaround, Zóval még azért dobtuk, mert nem volt

- amelyik questben nem gamebreaking a bug, azokban sima bug van csak, bossokhoz hol poppolnak a segít csicskák hol nem, meg ilyesmi, szintén azért a játékmenetet erősen befolyásoló dolgok, még ha a haladást nem is akadályozza

- automata mentési rendszert a sniper elitekből lopták, vagyis ha kiírja, hogy autosavel, olyankor 50% esélye van, hogy tényleg és 50% esélye, hogy nem annyira, aztán kilépés után derül ki, hogy na honnan is lehet folytatni, mennyit kell újracsinálni

- CTD lehetőség adott konzolon is, nem csak pc-n, ez se gyakori feature konzolon
PTSD-m van ettől a játéktól és ez most komoly sebeket tépett fel. Köszi. Legalább végre egyetértés van abban, hogy ez egy szar.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71475 2023.01.20. 12:43

TasManXT írta:PTSD-m van ettől a játéktól és ez most komoly sebeket tépett fel. Köszi. Legalább végre egyetértés van abban, hogy ez egy szar.
Szerintem egynek jó volt. Én nem koopoltam, magam nyomtam, végigment egyetlenegy bug nélkül.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71476 2023.01.20. 13:44

Én nem haragszom az Ascentre. Borzalmas volt, de legalább gyorsan megszabadított magától.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71477 2023.01.22. 11:25

Úgy gondoltam jó ötlet lenne végignyomni megint a Crysis 2-t, mert nem openworld és FPS, ami manapság ritka.

Most már nem annyira tűnik jó ötletnek, főleg veteran fokozaton (ami még nem is a legnehezebb). Undorító tetű checkpoint rendszer van, akkora szakaszokat kell újra csinálni, hogy DLC-nek elmennének... A döglés meg kb COD4 gyorsasággal összejön, ellenfél meg annyi mint a szemét.

Egyelőre kitartok, de minden session ragequittel végződött eddig, a haladás meg a semmi és a nulla között van valahol félúton. Ha így megy tovább, a Witcher 3 játékideje is belemehet, érzésre legalábbis mindenképpen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71478 2023.01.22. 12:07

DanielT írta:Úgy gondoltam jó ötlet lenne végignyomni megint a Crysis 2-t, mert nem openworld és FPS, ami manapság ritka.

Most már nem annyira tűnik jó ötletnek, főleg veteran fokozaton (ami még nem is a legnehezebb). Undorító tetű checkpoint rendszer van, akkora szakaszokat kell újra csinálni, hogy DLC-nek elmennének... A döglés meg kb COD4 gyorsasággal összejön, ellenfél meg annyi mint a szemét.

Egyelőre kitartok, de minden session ragequittel végződött eddig, a haladás meg a semmi és a nulla között van valahol félúton. Ha így megy tovább, a Witcher 3 játékideje is belemehet, érzésre legalábbis mindenképpen.
Nekem normálon ment végig PS3-on első analóg karos FPS-ként és második analóg karos játékként. A lopakodás egész sokszor opció, láthatatlanul komplett pályákon lehet végigfutni fedezéktől fedezékig a csőben.
Avatar
arty

Hozzászólás #71479 2023.01.22. 15:45

DanielT írta:Úgy gondoltam jó ötlet lenne végignyomni megint a Crysis 2-t, mert nem openworld és FPS, ami manapság ritka.

Most már nem annyira tűnik jó ötletnek, főleg veteran fokozaton (ami még nem is a legnehezebb). Undorító tetű checkpoint rendszer van, akkora szakaszokat kell újra csinálni, hogy DLC-nek elmennének... A döglés meg kb COD4 gyorsasággal összejön, ellenfél meg annyi mint a szemét.

Egyelőre kitartok, de minden session ragequittel végződött eddig, a haladás meg a semmi és a nulla között van valahol félúton. Ha így megy tovább, a Witcher 3 játékideje is belemehet, érzésre legalábbis mindenképpen.
trilogy, ps5?
van vajsima mód?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71480 2023.01.22. 18:21

Zóanagyvarázsló írta:Nekem normálon ment végig PS3-on első analóg karos FPS-ként és második analóg karos játékként. A lopakodás egész sokszor opció, láthatatlanul komplett pályákon lehet végigfutni fedezéktől fedezékig a csőben.
Jaja, az alap. A legnehezebb fokozaton nincs is másnak értelme. Csak úgy meg elég furcsa mint shooter zsém. :) meg persze kötelező "aréna harcok" azért i[t is vannak.

Ma annyira kiégetett, nyomtam inkább helyette az Everybodys Golfot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71481 2023.01.22. 18:21

arty írta:trilogy, ps5?
van vajsima mód?
Ja, tükör 60. A HDR - t ki kell kapcsolni, az teljesen el van cseszve és még a DF se vette észre a tech reviewban. Szerencsétekre nektek itt vagyok én. ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #71482 2023.01.23. 09:57

Ha már szóba került a Returnal a minap, és PS+ Extrában úgyis ott van, leszedtem. Tegnap este 7kor mondom játszom vele kicsit. Fél 12kor hagytam abba, de erőszakot kellett tennem magamon, hogy ne nyomjam hajnalig. Úgy repült el 3.5 óra vele, mintha 5 perc lett volna. Nekem nagyon betalált ez a játék, kevés ilyen van, amit alig tudok abbahagyni.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71483 2023.01.23. 13:20

deep írta:Ha már szóba került a Returnal a minap, és PS+ Extrában úgyis ott van, leszedtem. Tegnap este 7kor mondom játszom vele kicsit. Fél 12kor hagytam abba, de erőszakot kellett tennem magamon, hogy ne nyomjam hajnalig. Úgy repült el 3.5 óra vele, mintha 5 perc lett volna. Nekem nagyon betalált ez a játék, kevés ilyen van, amit alig tudok abbahagyni.

Egy mestermű. A a látvány és az audio design egyenesen kényeztetés az érzékszerveknek. :eljen:
Tegnap én is toltam pár órát, szrencsére nem sikerült meghalni, így a
Spoiler
4.
bosson is túlvagyok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71484 2023.01.23. 13:24

Részemről a minap egy másik GIGÁT, a Days Gone-t zsákoltam be, annyi volt a felszopás, hogy 10 euróért megnézem. De lehet, hogy lesz fél év is, mire az installig jutok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71485 2023.01.23. 14:16

Zóanagyvarázsló írta:Részemről a minap egy másik GIGÁT, a Days Gone-t zsákoltam be, annyi volt a felszopás, hogy 10 euróért megnézem. De lehet, hogy lesz fél év is, mire az installig jutok.
Egyszer láttam pécén megjelenés környékén, moslék állapotban volt. Egyfolytában shadercompiling stutterelt, de aby meg talán mostanság nyomta. Ő talán meg tudja mondani javították-e. Ami mindenesetre elkeserítő volt, hogy maxi beállítások mellett szarabbul nézett ki, mint a PS4 verza PS5-ön, ami csak egy fps boostot kapott asszem. Mindenhol azt olvastam, hogy milyen jól optimalizált. Így mondjuk értem az okát. De nem ez volt a fő baj vele, hanem a shadercompiling. Láttam belőle kb 2 percet sem, de az elején mire a motorral elértek az első cutscene-ig, 100x akadt be a játék. És marhára oda volt érte mindenki, hogy milyen jó ez. Biztos jó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71486 2023.01.23. 15:41

Moby írta:Egyszer láttam pécén megjelenés környékén, moslék állapotban volt. Egyfolytában shadercompiling stutterelt, de aby meg talán mostanság nyomta. Ő talán meg tudja mondani javították-e. Ami mindenesetre elkeserítő volt, hogy maxi beállítások mellett szarabbul nézett ki, mint a PS4 verza PS5-ön, ami csak egy fps boostot kapott asszem. Mindenhol azt olvastam, hogy milyen jól optimalizált. Így mondjuk értem az okát. De nem ez volt a fő baj vele, hanem a shadercompiling. Láttam belőle kb 2 percet sem, de az elején mire a motorral elértek az első cutscene-ig, 100x akadt be a játék. És marhára oda volt érte mindenki, hogy milyen jó ez. Biztos jó.
Jó, ha akad, mert amikor megáll, addig se történik semmi, van időd feldolgozni a látottakat. A 30 frém is ezért jó, de a 28 mégjobb, nem tolnak annyi különböző dolgot az arcod a hirtelen, mint a 120 frémnél, több időd van emészteni, feldolgozni, beleélni magad a játék világában, kiélvezni a fordulatokat.
Ez a baj a modern játékokkal, hogy ömlik belőlük a 120 frémes rohanás, ami folyamatosan stresszel, állandóan reagálni kell a változásokra, mire megszoknál egy frémet, már paff, ott a másik!
Röviden összefoglalva a fentieket egy mondatba én azt mondanám, hogy ez a fortheplayers élmény! :banplz:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #71487 2023.01.23. 18:55

Fosspoken olyan lett, mint amire számítani lehetett. Már csak a pécés performance-re vagyok kíváncsi, de meglepődnék, ha nem baszták el azt is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71488 2023.01.23. 20:25

Moby írta:Egyszer láttam pécén megjelenés környékén, moslék állapotban volt. Egyfolytában shadercompiling stutterelt, de aby meg talán mostanság nyomta. Ő talán meg tudja mondani javították-e. Ami mindenesetre elkeserítő volt, hogy maxi beállítások mellett szarabbul nézett ki, mint a PS4 verza PS5-ön, ami csak egy fps boostot kapott asszem. Mindenhol azt olvastam, hogy milyen jól optimalizált. Így mondjuk értem az okát. De nem ez volt a fő baj vele, hanem a shadercompiling. Láttam belőle kb 2 percet sem, de az elején mire a motorral elértek az első cutscene-ig, 100x akadt be a játék. És marhára oda volt érte mindenki, hogy milyen jó ez. Biztos jó.
Faszán hangzik, de a 75 óra őszintén szólva ijesztőbb. Szeretem a hosszú és tartalmas játékokat, de RPG-ken, stratégiákon, szimulációkon (ideértve a focimenedzsereket és a sportjátékokat a múltból, esetleg az FH5-öt is) túl nem igazán működik nálam. Ezeken kívül szólóban a Plants vs Zombies, az AC2 (legalábbis a Steam 38 órája szerintem kamu, tűnt az 60-nak is) és Control (DLC-kkel) jutott 50 óra fölé a HZD előtt VALAHA, és azóta nem játszom tower defense-zel, AC-ból még valahogy a Brotherhoodot egy év rápihenés után kivégeztem, a Controlnak meg a threshold elérése után ment az uninstall (előtte végigment).

Ja, az Okami valami 103 óra volt (mentett állásról rémlik ennyi, szóval bruttóban több lehet), de az egy csoda. Batman: AC határeset, arról nem láttam számot, de 75 biztos nem volt. Szkeptikus vagyok ezzel az elnyújtottsággal, na.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71489 2023.01.23. 20:41

Ez van, PS5 kell ide, azon jól futnak a csodák!

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #71490 2023.01.23. 20:52

Zóanagyvarázsló írta:Ez van, PS5 kell ide, azon jól futnak a csodák!
Mint az közismert, Mr. Teufel :D
Avatar
trade1

Hozzászólás #71491 2023.01.24. 00:32

Végére értem én is a Judgmentnek. 35 óra lett a vége.
Igazából sok mindenbe bele lehetne kötni, de egyáltalán nem akarok, mert az elejétől a végéig fenn tudta tartani az érdeklődésemet, izgalmas volt és jópofa.
Azonnal Lost Judgment-et a premiumba! :violent:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71492 2023.01.24. 10:38

Második része a Last of us sorozatnak is teljesen vállalható. A biológus csaj abban a kis szerepében pl szerintem zseniálisan hozta a figurát és az érzelmek változását.
A kis mormont lány valahogy kicsit idegen a figurában, de nem azért ahogy kinéz, hanem vhogy más a kémia közötte és Joel között, mint a játékban, vagy ennyire nem emlékszem már a játék elejére? Esetlen a szerepben kicsit, nekem az az érzésem.
Mindegy, fenntartom, hogy eleve sorozatnak kellett volna megcsinálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71493 2023.01.24. 10:39

Botond írta:Mindegy, fenntartom, hogy eleve sorozatnak kellett volna megcsinálni.
Én is a diagnózisom a totális elmebajodról. :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71494 2023.01.24. 14:29

Botond írta:Második része a Last of us sorozatnak is teljesen vállalható. A biológus csaj abban a kis szerepében pl szerintem zseniálisan hozta a figurát és az érzelmek változását.
A kis mormont lány valahogy kicsit idegen a figurában, de nem azért ahogy kinéz, hanem vhogy más a kémia közötte és Joel között, mint a játékban, vagy ennyire nem emlékszem már a játék elejére? Esetlen a szerepben kicsit, nekem az az érzésem.
Mindegy, fenntartom, hogy eleve sorozatnak kellett volna megcsinálni.
Hát pont olyan a kémia köztük mint 2 ember között aki kurvára nem akar egymás mellett lenni. Szóval ezzel semmi baj nincsen. Később jön a kötődés a játékban is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71495 2023.01.24. 14:50

TasManXT írta:Hát pont olyan a kémia köztük mint 2 ember között aki kurvára nem akar egymás mellett lenni. Szóval ezzel semmi baj nincsen. Később jön a kötődés a játékban is.
Nyilván nem az egymás nyakába borulást vártam, szóval lehet nem a kémia a jó szó, mert azt sokan pozitív kötődéssel azonosítják, de a két színész közötti összhang valahogy nincs meg.
Ahogy írtam, a mormont lány nekem valahogy esetlen a szerepben, persze még belejöhet. Vagy megszokhatom, hogy ez van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71496 2023.01.24. 15:08

Botond írta:Nyilván nem az egymás nyakába borulást vártam, szóval lehet nem a kémia a jó szó, mert azt sokan pozitív kötődéssel azonosítják, de a két színész közötti összhang valahogy nincs meg.
Ahogy írtam, a mormont lány nekem valahogy esetlen a szerepben, persze még belejöhet. Vagy megszokhatom, hogy ez van.
Nincs ezen mit védeni, nem illik a szerepébe. Joel lánya néger lett, emez meg egy busz hátoldala. Tipikus bullshit újgenerációs hálivúdi "nonkonform" szereposztás. Én bátran ki merem jelenteni, hogy senkinek sem tetszik, csak aki nem lázad ellene az magának akarja megmenteni/megmagyarázni, hogy ez így jó, hogy a sorozatot is szeretni tudja.

Sőt, még azt is realisztikusnak látom, hogy amikor castingolták, akkor még nem volt ennyire gáz, csak ebben a korban gyorsan nőnek és rekordsebességgel buszosodott a feje a kis Mormotának. GoT-ban aranyos volt, abban a valószerűtlenül komoly szerepében, de itt csak egy tömegközlekedési eszköz cosplayer.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71497 2023.01.24. 15:21

DanielT írta:Nincs ezen mit védeni, nem illik a szerepébe. Joel lánya néger lett, emez meg egy busz hátoldala. Tipikus bullshit újgenerációs hálivúdi "nonkonform" szereposztás. Én bátran ki merem jelenteni, hogy senkinek sem tetszik, csak aki nem lázad ellene az magának akarja megmenteni/megmagyarázni, hogy ez így jó, hogy a sorozatot is szeretni tudja.

Sőt, még azt is realisztikusnak látom, hogy amikor castingolták, akkor még nem volt ennyire gáz, csak ebben a korban gyorsan nőnek és rekordsebességgel buszosodott a feje a kis Mormotának. GoT-ban aranyos volt, abban a valószerűtlenül komoly szerepében, de itt csak egy tömegközlekedési eszköz cosplayer.
Lehet később nem lesz annyira hangsúlyos a karaktere a sztoriban és akkor nem lesz zavaró! :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71498 2023.01.24. 20:39

TLOU második része is tökéletes :eljen:
Hangyavödörnyi változtatások vannak, de az is hozzáad, nem elvesz.
Spoiler
A clickeres résznél maximálisra tolták a feszültséget, kb. visszatartottam a lélegzetemet :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71499 2023.01.24. 21:12

DanielT írta:Nincs ezen mit védeni, nem illik a szerepébe. Joel lánya néger lett, emez meg egy busz hátoldala. Tipikus bullshit újgenerációs hálivúdi "nonkonform" szereposztás. Én bátran ki merem jelenteni, hogy senkinek sem tetszik, csak aki nem lázad ellene az magának akarja megmenteni/megmagyarázni, hogy ez így jó, hogy a sorozatot is szeretni tudja.

Sőt, még azt is realisztikusnak látom, hogy amikor castingolták, akkor még nem volt ennyire gáz, csak ebben a korban gyorsan nőnek és rekordsebességgel buszosodott a feje a kis Mormotának. GoT-ban aranyos volt, abban a valószerűtlenül komoly szerepében, de itt csak egy tömegközlekedési eszköz cosplayer.
Én speciel csak élvezem hogy végre egy jó játékadaptáció készült, a korábbi vödör szarokhoz képest.
Ismerősök akik nem játszottak a játékkal eddig mind maguk alá pisáltak, hogy mekkora jóság.
Avatar
deep

Hozzászólás #71500 2023.01.24. 22:33

Greyfox írta:TLOU második része is tökéletes :eljen:
Hangyavödörnyi változtatások vannak, de az is hozzáad, nem elvesz.
Spoiler
A clickeres résznél maximálisra tolták a feszültséget, kb. visszatartottam a lélegzetemet :D
És nekem külön kurvajó volt, mert a játékban ugyanezt éltem át, mert én toltam legnehezebb settingen is, ott meg aztán tényleg sunnyogni kell, mert ammot csak elvétve találni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71501 2023.01.25. 13:21

Csak most olvasom, hogy két teljes évig Sony-exkluzív a konzolokat tekintve a Forspoken. Azt hittem kevesebb. Ez van, amikor valaki nem bevásárol, hanem csodákat alkot :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71502 2023.01.25. 13:23

Zóanagyvarázsló írta:Csak most olvasom, hogy két teljes évig Sony-exkluzív a konzolokat tekintve a Forspoken. Azt hittem kevesebb. Ez van, amikor valaki nem bevásárol, hanem csodákat alkot :banplz:
Az MSt meg kell állítani, különben platform excluzívvá teszi a játékokat! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71503 2023.01.25. 15:51

Zóanagyvarázsló írta:Csak most olvasom, hogy két teljes évig Sony-exkluzív a konzolokat tekintve a Forspoken. Azt hittem kevesebb. Ez van, amikor valaki nem bevásárol, hanem csodákat alkot :banplz:
Tehát már a szar vásárlás terén se egyeduralkodó az MS, minden pozíciót elveszítettek. RIP.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71504 2023.01.25. 16:18

De ha már itt tartunk: újabb emberkísérlet, újabb Sony exkluzív: Everybodys Golf

Benne PS+ -ban, de meg is vettem volna, mert most az a koncepcióm, hogy komfortzónából teljesen kilépve kell már felfedeznem. Úgy néz ki a PS5 hómom az installált játékokat illetően, mintha loptam volna a gépet. :D

Teljesen ráfüggtem, tökéletes cucc a könnyed hangulatát és a komplexitását illetően is. Nyilván volt idejük 20 év alatt ezt kicsiszolni, a Neo Turf Masters után ez current gen golfnak perfekt nekem. (Az ihlet is onnan jött, hogy hétvégén CRT-n ment a Neo)


És ha már komfort-off: Letöltöttem a Batman Arkham Nightot is... Annak idején az Akrham Asylumot valamiért nagyon meggyűlöltem és asszem az utolsó 1-2 pályát meg se csináltam. Hát kíváncsi leszek, ha elkezdem tényleg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71505 2023.01.25. 18:09

DanielT írta:De ha már itt tartunk: újabb emberkísérlet, újabb Sony exkluzív: Everybodys Golf

Benne PS+ -ban, de meg is vettem volna, mert most az a koncepcióm, hogy komfortzónából teljesen kilépve kell már felfedeznem. Úgy néz ki a PS5 hómom az installált játékokat illetően, mintha loptam volna a gépet. :D

Teljesen ráfüggtem, tökéletes cucc a könnyed hangulatát és a komplexitását illetően is. Nyilván volt idejük 20 év alatt ezt kicsiszolni, a Neo Turf Masters után ez current gen golfnak perfekt nekem. (Az ihlet is onnan jött, hogy hétvégén CRT-n ment a Neo)


És ha már komfort-off: Letöltöttem a Batman Arkham Nightot is... Annak idején az Akrham Asylumot valamiért nagyon meggyűlöltem és asszem az utolsó 1-2 pályát meg se csináltam. Hát kíváncsi leszek, ha elkezdem tényleg.
Asylum nagy hibája volt, hogy a bossfight azt takarta, hogy végtelen plebet kellett összeverni mielőtt üthettél a bosson is egy kicsit. Gondolom ezzel lehetett tele a hócipőd.
Remélem szereted a tankszimulátorokat, mert az Arkham Knightban meg az lett túltolva. Nekem kb. 5 perc után volt túl sok a batmobilból.
Szerk.: egyébként aki még kételkedne a leáld tutijóságában csak mondanám hogy ez az oldal betölt a céges wifin, míg az sg az nem. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #71506 2023.01.25. 19:55

Szasztok! Nincs valakinek eladó a The Last of us part 1 PS5 lemeze? Nem a sorozat miatti hype miatt érdekelne, az geciunalmas, a 2. részt végig se néztem, hanem letöltöttem a demo-t és qwára bejött,nagyon élveztem, tolnám még, de annyira nem hogy full áron megvegyem... amióta megy a sorozat, nem lehet lemezesen fellelni használtan, előtte meg kutya se vitte...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71507 2023.01.26. 15:06

eje75 írta:Szasztok! Nincs valakinek eladó a The Last of us part 1 PS5 lemeze? Nem a sorozat miatti hype miatt érdekelne, az geciunalmas, a 2. részt végig se néztem, hanem letöltöttem a demo-t és qwára bejött,nagyon élveztem, tolnám még, de annyira nem hogy full áron megvegyem... amióta megy a sorozat, nem lehet lemezesen fellelni használtan, előtte meg kutya se vitte...
Itt csak divat TLOU lávolók vannak, akik rácuppannak a trendekre, hogy másnap az isiben ne maradjanak ki beszélgetésekből. :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71508 2023.01.26. 15:38

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71509 2023.01.26. 15:53

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #71510 2023.01.26. 16:54

Kép
Vagy így.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71511 2023.01.26. 17:54

Zóanagyvarázsló írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=RuBlbVNgXmU[/video
Ennyi ideig tartott lefordítani egy N64 emulátort xboxra? Kemény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71512 2023.01.26. 19:06

Botond írta:Kép
Vagy így.
Ilyet adnának PS+ -ban, eladnám a lakást is amiben a Playstation volt. :vomit: :vomit: :vomit:

Spoiler
Na jó, az új kísérletező OFF-konform DT azért nagyon rákúszna erre a HiFi-Rush-ra...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71513 2023.01.27. 11:48

DanielT írta:Ilyet adnának PS+ -ban, eladnám a lakást is amiben a Playstation volt. :vomit: :vomit: :vomit:

Spoiler
Na jó, az új kísérletező OFF-konform DT azért nagyon rákúszna erre a HiFi-Rush-ra...
Főleg hogy a Hot Wheels havi játék volt, a Grid Legends meg eleve PS+-os az EA Playen keresztül. :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71514 2023.01.27. 12:34

Moby írta:Ennyi ideig tartott lefordítani egy N64 emulátort xboxra? Kemény.
A poén az, hogy Switchen lesz benne online multi, Boxon viszont nem.
Avatar
arty

Hozzászólás #71515 2023.01.27. 12:39

DanielT írta:De ha már itt tartunk: újabb emberkísérlet, újabb Sony exkluzív: Everybodys Golf

Benne PS+ -ban, de meg is vettem volna, mert most az a koncepcióm, hogy komfortzónából teljesen kilépve kell már felfedeznem.
Melyik forzával kezdesz?
Én a harmadikat mondanám, az nekem és deepnek is maxolt 1000/1000, tehát BIZTOSAN a csúcs.

De ha a fesztiválosdi távolabb van a komfortzónádtól, akkor FH3 - undorító kietlen sivatagból ebben van a legtöbb, plusz ugye a kötelező kontraszt: SOK HÓ! :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #71516 2023.01.27. 12:43

benőmenő írta:Asylum nagy hibája volt, hogy a bossfight azt takarta, hogy végtelen plebet kellett összeverni mielőtt üthettél a bosson is egy kicsit. Gondolom ezzel lehetett tele a hócipőd.
Remélem szereted a tankszimulátorokat, mert az Arkham Knightban meg az lett túltolva. Nekem kb. 5 perc után volt túl sok a batmobilból.
Szerk.: egyébként aki még kételkedne a leáld tutijóságában csak mondanám hogy ez az oldal betölt a céges wifin, míg az sg az nem. :nezze:
6(?) évvel a botrányos megjelenés után én továbbra se tudom játszani.
Egészoldalas hibaüzenetekkel lép ki... reméltem h a 1080ti vagy nem ti után a radeonon majd perfekt lesz, de azon túl, hogy 4k60, sajnos stabilitásban kuka.

És jah, sok a tankozás, de a betmenlátvány überjópofa. Lehet ujra kéne kezdenem a psn+ verzát? :( Node az talán 12 órával méééégtöbb betment jelentene a végére, mint amit érdemel (gondolom eleve is tul hosszú...).
Avatar
arty

Hozzászólás #71517 2023.01.27. 12:46

Zóanagyvarázsló írta:goldeneye n64 emu.avi
de ez csak egy ótvar emus változat :( akkor az a "felujitott" verzió végleg elveszett :( :( :(
ez max a swicsbuziknal "elég" :(

Zóanagyvarázsló írta:A poén az, hogy Switchen lesz benne online multi, Boxon viszont nem.
nem coop, mit számít?

---

phpBB [media]
Félek a karriertől.
GT7 egyelőre szánalom és a potenciált se látom, hogy jobb legyen (mitől lenne? a régi végigdodzsemezés, steril, üres, dögunalom, "fotoríl" versenypályákon).
Megint a régi szánalmas belőhetetlen nehézség, nulla hud-customizáció, kényszeres dróthuszárok előzgetése.

És akkor neszebazmeg, Kaylami. RIP forza is? :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71518 2023.01.27. 12:56

arty írta:de ez csak egy ótvar emus változat :( akkor az a "felujitott" verzió végleg elveszett :( :( :(
ez max a swicsbuziknal "elég" :(

nem coop, mit számít?
Legalább kevésbé fáj, hogy N64-en nemrég végigjátszottad. Mindenesetre nem rémlik, hogy a bejelentés ettől eltérő verziót előirányzott volna.

A Rare Replay-es Perfect Darkban amúgy van co-op.
Avatar
arty

Hozzászólás #71519 2023.01.27. 13:03

Zóanagyvarázsló írta:Legalább kevésbé fáj, hogy N64-en nemrég végigjátszottad. Mindenesetre nem rémlik, hogy a bejelentés ettől eltérő verziót előirányzott volna.

A Rare Replay-es Perfect Darkban amúgy van co-op.
Nekem nem volt világos, hogy nem-e a 360on megjelenés előtt cancelt kapott remazter jön. Oké, talán vágyálom volt csupán, ami most szertefoszlott :(
PD: én arra is nyitott lennék, mert szingliben nem kötött le eléggé. De most 120 órára van programunk ;) :( :D

---

phpBB [media]
No, én már temetem is: ez is egy versenypályás cucc lesz, mer ezt várja a kommjuniti*.
Nem is lenne ezzel gond, csak ott meg a gt mellett ez is beleszalad az assetto 45 centis késébe, ami azonnal kibelezi.

*értsd: heti cselendzsekkel, déelcékkel, szezonpasszal, pléjerigédzsmentel nekik kell kedveskedni, hogy évekig lehessen őket fejni. és igen, tudom, végülis ez erről szól.
azé' mégis fáj, h nem rólam :D
Avatar
arty

Hozzászólás #71520 2023.01.27. 13:19

Fura volt ez az ázsiai csávó, mint kreatív. Utánanéztem és szegény Dan Greenawalt... lefokozták linkedin profilja alapján :(
... egy megtűrt senkinek tűnik, aki még két szóra sem volt érdemes a forzabemutatóban ... érdekelne a háttér.
Nyilván nem volt korkompatibilis amit elképzelt, de az azér' fura, hogy így a projekt "végén" "baszták ki".

General Manager
Oct 2021 - Present · 1 yr 4 mos
General Manager of Forza Motorsport at Turn 10 Studios.

Franchise Creative Director
May 2012 - Oct 2021 · 9 yrs 6 mos
Forza franchise Creative Director at Turn 10 Studios.

Game Director
Aug 2002 - May 2012 · 9 yrs 10 mos
Co-founder, Game Director, and Creative Director of Forza Motorsport.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71521 2023.01.27. 15:56

2 hónap teljes kiahagyás után újra játszom. Az idén először, és valszeg utoljára, sőt, valószínűleg 2023 legjobb játékával (Hi-Fi Rush).
Elmehet az összes stúdió a méregdrága százévig készülő fűrészporízű szarjával a jókurvapicsába. Jönnek ezek a tangósok, és kitörlik a seggüket velük vidáman kacagva. :eljen: A legnagyobb fegyvertény az lenne, ha végig is menne. Nem bízom benne, de hátha.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71522 2023.01.27. 16:30

arty írta:Félek a karriertől.
GT7 egyelőre szánalom és a potenciált se látom, hogy jobb legyen (mitől lenne? a régi végigdodzsemezés, steril, üres, dögunalom, "fotoríl" versenypályákon).
Megint a régi szánalmas belőhetetlen nehézség, nulla hud-customizáció, kényszeres dróthuszárok előzgetése.

És akkor neszebazmeg, Kaylami. RIP forza is? :(
Kontrasztként itt hagyom ezt ugyanattól a tartalomgyártótól:
phpBB [media]


vs

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #71523 2023.01.27. 17:35

Ezt a Dead Space remake-et lehet behúzom... Eléggé bejövős
Avatar
Moby

Hozzászólás #71524 2023.01.27. 19:58

eje75 írta:Ezt a Dead Space remake-et lehet behúzom... Eléggé bejövős
Előfizetsz egy hónap ea paly pro-ra, végigjátszod, és elfelejted. Modnjuk ahogy néztem szerintem az emlékezetem szebbre remaszterelte az eredetit, mint a motive :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71525 2023.01.27. 21:29

TasManXT írta:Kontrasztként itt hagyom ezt ugyanattól a tartalomgyártótól:
ótóverseny.mp4
vs
shameful_ramming.mp4
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az én perverzióm nézni a videóit! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #71526 2023.01.28. 16:46

TasManXT írta:Kontrasztként itt hagyom ezt ugyanattól a tartalomgyártótól:
gtmulti.avi

vs

forzamulti.avi
de ezek mit mutatnak meg? :) (a forzavideot amugy láttam, néha megnézek a sráctól 1-1 összefoglalót, elég jól vezet általában)
hogy ahogy mondtam, tényleg tele van baszva mindenfélével a hud és alig látni a lényeget?
hogy a gtben még mindig repülőrajt a divat?

gtsben nyomtam némi multit anno, jó volt sokszor, de sokszor sajnos nagyon nem - tipikus online ótóverseny.
és még csak azt se mondhatom, hogy időnként nem voltam balfasz, ezzel tönkretéve más versenyét... szal ugye nem gondolod, hogy káosz csak forzában van, gétében meg minden szupi-szuper? ;)

én nem bírom a multit, rühellem, nem jó élmény - ezért lenne fontos, hogy a szinglire is áldozzon időt jamakucsi, engedélyezze a törést, meghibásodásokat, stb.... de ugye.... LÓFASZT, elég ugyanaz, ami elég volt 2001-ben :D
(emlékszem anno a gt5 törés promóra... ehez képest a forza továbbra is csak finoman horpad, a gété meg már semmit se tud ebben a tekintetben)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71527 2023.01.28. 18:03

arty írta:de ezek mit mutatnak meg? :) (a forzavideot amugy láttam, néha megnézek a sráctól 1-1 összefoglalót, elég jól vezet általában)
hogy ahogy mondtam, tényleg tele van baszva mindenfélével a hud és alig látni a lényeget?
hogy a gtben még mindig repülőrajt a divat?

gtsben nyomtam némi multit anno, jó volt sokszor, de sokszor sajnos nagyon nem - tipikus online ótóverseny.
és még csak azt se mondhatom, hogy időnként nem voltam balfasz, ezzel tönkretéve más versenyét... szal ugye nem gondolod, hogy káosz csak forzában van, gétében meg minden szupi-szuper? ;)

én nem bírom a multit, rühellem, nem jó élmény - ezért lenne fontos, hogy a szinglire is áldozzon időt jamakucsi, engedélyezze a törést, meghibásodásokat, stb.... de ugye.... LÓFASZT, elég ugyanaz, ami elég volt 2001-ben :D
(emlékszem anno a gt5 törés promóra... ehez képest a forza továbbra is csak finoman horpad, a gété meg már semmit se tud ebben a tekintetben)
Single ótós játékok halottak. Persze van aki még mindig változatosságot lát a Forza horizonokban, de valójában egy copypaste minden része. GT alapvetően egy autógyűjtögetős játék, aminek a single részét egyszer letolod és csá. Online van minden amit akarsz, a napi versenyek mind repülő rajtosak. A bajnokságok változó, ott van ahol van állórajt is.

A káoszra visszatérve, a forzában ez egy totál shit show. Gétében minden szipi-szupi mert a SR rating ott van, és ha valaki destruction derbyt játszik, akkor visszabassza a rendszer. Persze nem tökéletes, sőt... a penalty rendszer sokszor egy vicc.

Amit most kicsit többet veszek elő azok az online timre trialok. A WR időhöz képest kell százalékosan menni és ahhoz képest kapsz arany ezüst vagy bronz kupát, meg mellé szép mennyiségben lóvét.

A forzától azon kívül hogy szép lesz nem remélek semmi forradalmit, mert gondolom ugyanez a ragadós fizika megmarad, ami az alapvető probléma a multinál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71528 2023.01.28. 19:03

TasManXT írta:Single ótós játékok halottak. Persze van aki még mindig változatosságot lát a Forza horizonokban, de valójában egy copypaste minden része. GT alapvetően egy autógyűjtögetős játék, aminek a single részét egyszer letolod és csá. Online van minden amit akarsz, a napi versenyek mind repülő rajtosak. A bajnokságok változó, ott van ahol van állórajt is.

A káoszra visszatérve, a forzában ez egy totál shit show. Gétében minden szipi-szupi mert a SR rating ott van, és ha valaki destruction derbyt játszik, akkor visszabassza a rendszer. Persze nem tökéletes, sőt... a penalty rendszer sokszor egy vicc.

Amit most kicsit többet veszek elő azok az online timre trialok. A WR időhöz képest kell százalékosan menni és ahhoz képest kapsz arany ezüst vagy bronz kupát, meg mellé szép mennyiségben lóvét.

A forzától azon kívül hogy szép lesz nem remélek semmi forradalmit, mert gondolom ugyanez a ragadós fizika megmarad, ami az alapvető probléma a multinál.
FH4-multiban nem lehetett dodzsemezni, mint szólóban, mert akkor átmentél az ellenfelen, vele a falba, az meg úgy belassított, hogy véged volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71529 2023.01.28. 20:06

Zóanagyvarázsló írta:FH4-multiban nem lehetett dodzsemezni, mint szólóban, mert akkor átmentél az ellenfelen, vele a falba, az meg úgy belassított, hogy véged volt.

Deők ilyenkor a forza motorsportra gondolnak, csak mindenkinek becsípődött a horizon, ezért összevissza irogatnak :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #71530 2023.01.28. 20:56

Zóanagyvarázsló írta:FH4-multiban nem lehetett dodzsemezni, mint szólóban, mert akkor átmentél az ellenfelen, vele a falba, az meg úgy belassított, hogy véged volt.
Hát ez ugye amúgy az FM7ben is így van, de valóban releváns az x360ra megjelent FM4 is a témában, mondhatni aktuálisabb, mint valaha!
FM1nél miért jobb a GT7? Hátha vki nem x360 és ps5, hanem xbox classic és ps5 között vacillál, nekik is adjunk vmi támpontot!
Avatar
Moby

Hozzászólás #71531 2023.01.28. 23:07

Deccpéc prolisztésönön. A DF már mosogatja, hogy hát a VRS miatt ilyen, meg nincs ezzel baj. Baj amúgy tényleg nincs vele. Meg szép is.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71533 2023.01.28. 23:32

Bármit, csak ezt a fost ne. :D Párszor láttam mozgásban a 7 frémes N64 verziót, soha nem hevertem ki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71534 2023.01.28. 23:40

DanielT írta:Bármit, csak ezt a fost ne. :D Párszor láttam mozgásban a 7 frémes N64 verziót, soha nem hevertem ki.
Pedig van N64-em és GoldenEye-cartridge-em, tudom vinni :buck:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71535 2023.01.29. 09:52

Zóanagyvarázsló írta:Pedig van N64-em és GoldenEye-cartridge-em, tudom vinni :buck:
Hozhatod, csak majd az előszobában tedd le. :fogmosas:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71536 2023.01.29. 20:30

Lepörgött a returnal. Nekem all time top3-ba bekerült, rohadtul élveztem minden pillanatát, kár, hogy vége :szomoru1:

A sztoriról:
Spoiler
Az lejött, hogy az egész csak egy szimbolikus történet (amitől még szimpatikusabb, hogy nem valami klasszikus sci-fi sztorit húztak rá), illetve, hogy nagyjából mi történt, de a megmaradt kérdéseket és összefüggéseket szépen összefoglalja ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=i9M_7AhWE_M&t=41s
Avatar
Botond

Hozzászólás #71537 2023.01.30. 08:38

Boldog Greyfox napot mindenkinek!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71538 2023.01.30. 10:03

Botond írta:Boldog Greyfox napot mindenkinek!
Isten éltesse!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71539 2023.01.30. 11:57

Isten éltesse, Greyfoxot!
DT meg nyugodtan hagyja ki az eheti lasszót, mindenkinek könnyebb lesz úgy. :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71540 2023.01.30. 15:03

Greyfox írta:Lepörgött a returnal. Nekem all time top3-ba bekerült, rohadtul élveztem minden pillanatát, kár, hogy vége :szomoru1:

A sztoriról:
Spoiler
Az lejött, hogy az egész csak egy szimbolikus történet (amitől még szimpatikusabb, hogy nem valami klasszikus sci-fi sztorit húztak rá), illetve, hogy nagyjából mi történt, de a megmaradt kérdéseket és összefüggéseket szépen összefoglalja ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=i9M_7AhWE_M&t=41s
Akkor még fiatal voltál, ma már nem biztos, hogy menne! De azért boldogot! :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”