A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71401 2023.01.09. 16:37

DanielT írta:Az hagyján, de miért nem a Black Mesa remake/mod? Ha már van, az tényleg jó cucc.
Laptopon nyomnám, a Black Mesa már elég határeset lenne neki szerintem. Plusz ez már ott van a Steam könyvtárban.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #71402 2023.01.10. 10:26

DanielT írta:Az hagyján, de miért nem a Black Mesa remake/mod? Ha már van, az tényleg jó cucc.
Black Mesa-ra +1 én is tavaly vettem meg és végig is ment, nagyon jó lett. Mondjuk én találkoztam ebben is pár bug-al, de nagyon élveztem végig.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71403 2023.01.10. 21:35

Jönnek a last of us sori review-k, eddig elég jól áll. :wow1:
Én már várom, remélem jobb lesz mint a witcher.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71404 2023.01.10. 22:19

Greyfox írta:Jönnek a last of us sori review-k, eddig elég jól áll. :wow1:
Én már várom, remélem jobb lesz mint a witcher.
Most jött valami Witcher előzmény netflixre. A középsulis évofalymról, az egyébként szivárvány profilképes bloggercsaj kritikája bőven elég volt belőle.
Idézem: "Én teljesen elvárások nélkül ültem neki a sorozatnak még azután is, hogy szinte elkerülhetetlenek voltak a róla szóló negatív kritikák. Ennek ellenére gyorsan világossá vált, hogy itt a cél már nem egy jó sztori elmesélése, hanem egy checklist kipipálása, amiben mérnöki pontossággal kimért popkulturális utalások, gender politika és emberi egyenlőségi jogok szerepelnek. Amivel nem is lenne baj, ha jól mutatná be őket egy amúgy színes, izgalmas és fordulatokkal teli történetben, de sajnos egyiket sem tudja jól csinálni."
Az HBO-s Last of Us pedig lehet végre tényleg megtöri a játékadaptációs átkot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71405 2023.01.11. 22:08

DanielT írta:Közben egy igen komoly emberkísérletbe kezdtem, saját magamon.

Indult ugyanis a Judgement végigjátszás! Érdekes lesz az már tuti, de teljesen kifogytam a nyugati szennyből, ideje a japó tutiságnak.
A kísérlet lezárult, pörög a Judgement credits.

Hát ez tök jó volt! Soha ennyi átvezetőt játékban szerintem még nem láttam, youtubeon gyorsan most rákerestem és van belőle egy 14 és fél órás "all cutscenes, the movie" verzió. És bennem is majdnem inkább egy bűnügyi filmként fog megmaradni.

De most hogy ezt leírtam, valójában meg nem, mert közben rohadtul a részese voltam, totál szerepjáték fíling.

A karakterek nagyon jók voltak, arcok és a szinkron terén is, meg a jellemük is érdekes, sokrétű.

A sztoriban egy tonna szappanopera jellegű fordulat, de jól áll neki és végig érdekes volt, tartogatott meglepetéseket.

Írtam az elején, hogy a harc egy éc, de ez nagyrészt tényleg amiatt volt, hogy mesterségesen volt visszafogva a karakter és unlockolni kellett hozzá mindent.


Ami fő negatívum volt az a minimap. BORZALOM. Teljesen statikus, emiatt soha nem tudtam, hogy merre kell indulni, hiába volt nyíl. De ez olyan komikus szinten, hogy szerintem 36 óra körül lett vége most és ESKÜSZÖM NEKTEK a főhadiszállásról most sem tudnám megmondani még azt se, hogy a két lehetséges irányból merre van pl a taxiállomás. Az egész város 10 utca meg pár sikátor és ha az életem múlna rajta, akkor sem találnék oda sehova. De abszolút sehova. Semmit nem tudnék megmondani, hogy egymáshoz képest hol van. SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEMMMMMMMMMMMMIT. Már majdnem Normandy bonyolultság.

Simán ajánlom, örülök, hogy rákényszerültem, mert elfogyni látszik a backlogom. Így viszont megnyílt a világ a Yakuzák irányába és bár nem hiszem, hogy az összes részt lenyomnám, 1-2 simán benne van...


szerk: Ja igen, a grind az embertelen, ha maxolni akarja az ember. 36 óra után most ír 29.9% completitiont a játék. Úgy van kitalálva, hogy a kis otthonülő japók hetekig élhessenek benne.
Avatar
trade1

Hozzászólás #71406 2023.01.11. 22:20

DanielT írta:A kísérlet lezárult, pörög a Judgement credits.

Hát ez tök jó volt! Soha ennyi átvezetőt játékban szerintem még nem láttam, youtubeon gyorsan most rákerestem és van belőle egy 14 és fél órás "all cutscenes, the movie" verzió. És bennem is majdnem inkább egy bűnügyi filmként fog megmaradni.

De most hogy ezt leírtam, valójában meg nem, mert közben rohadtul a részese voltam, totál szerepjáték fíling.

A karakterek nagyon jók voltak, arcok és a szinkron terén is, meg a jellemük is érdekes, sokrétű.

A sztoriban egy tonna szappanopera jellegű fordulat, de jól áll neki és végig érdekes volt, tartogatott meglepetéseket.

Írtam az elején, hogy a harc egy éc, de ez nagyrészt tényleg amiatt volt, hogy mesterségesen volt visszafogva a karakter és unlockolni kellett hozzá mindent.


Ami fő negatívum volt az a minimap. BORZALOM. Teljesen statikus, emiatt soha nem tudtam, hogy merre kell indulni, hiába volt nyíl. De ez olyan komikus szinten, hogy szerintem 36 óra körül lett vége most és ESKÜSZÖM NEKTEK a főhadiszállásról most sem tudnám megmondani még azt se, hogy a két lehetséges irányból merre van pl a taxiállomás. Az egész város 10 utca meg pár sikátor és ha az életem múlna rajta, akkor sem találnék oda sehova. De abszolút sehova. Semmit nem tudnék megmondani, hogy egymáshoz képest hol van. SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEMMMMMMMMMMMMIT. Már majdnem Normandy bonyolultság.

Simán ajánlom, örülök, hogy rákényszerültem, mert elfogyni látszik a backlogom. Így viszont megnyílt a világ a Yakuzák irányába és bár nem hiszem, hogy az összes részt lenyomnám, 1-2 simán benne van...


szerk: Ja igen, a grind az embertelen, ha maxolni akarja az ember. 36 óra után most ír 29.9% completitiont a játék. Úgy van kitalálva, hogy a kis otthonülő japók hetekig élhessenek benne.

Csak beelőztél :taps:
Chapter 8-nál tartok 19 óra játékidővel, gyerekek mellett nem egyszerű, pedig ma még meló közben is oda ültem elé egy kicsit.
A sztori egy picit a 6. Fejezetnél nekem leült, de most újra pörög és izgalmas!
Kár, hogy a Lost judgment nincs a premiumban azt is tolnám azonnal.
Viszont bekerül a Life is strange, lehet azon is végig szaladok majd, de el kellene kezdeni a Ragnarököt is...

A térképpel kapcsolatban teljesen egyet kell értenem, egyáltalán nem tudom SOHA, hogy most balra vagy jobbra indulok majd el.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71407 2023.01.11. 22:39

DanielT írta:Ami fő negatívum volt az a minimap. BORZALOM. Teljesen statikus, emiatt soha nem tudtam, hogy merre kell indulni, hiába volt nyíl. De ez olyan komikus szinten, hogy szerintem 36 óra körül lett vége most és ESKÜSZÖM NEKTEK a főhadiszállásról most sem tudnám megmondani még azt se, hogy a két lehetséges irányból merre van pl a taxiállomás. Az egész város 10 utca meg pár sikátor és ha az életem múlna rajta, akkor sem találnék oda sehova. De abszolút sehova. Semmit nem tudnék megmondani, hogy egymáshoz képest hol van. SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEMMMMMMMMMMMMIT. Már majdnem Normandy bonyolultság.
Kíváncsi lennék a véleményedre a Prince of Persia: Warrior Within térképéről, az számomra a mélypont.

Magukban a pályákban meg a NES-es Metroid, így még vállalhatóan néz ki, de amikor játszva csak pislogsz, hogy miért ugyanaz öt szoba egymás után, és sikítva kilépsz az ősmocsokból, a NES legszarabbjából, az priceless. (Érdekes, az SMB simán fasza volt akkor és most is.) Szerencsére a Bungie jó tanítvány volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71408 2023.01.12. 07:42

Zóanagyvarázsló írta:Kíváncsi lennék a véleményedre a Prince of Persia: Warrior Within térképéről, az számomra a mélypont.
Abban volt térkép? :wow2:
Emelem a tétet: a Tomb Raider Underworld sonar map-jánál mondjon bárki szarabbat!
Avatar
Moby

Hozzászólás #71409 2023.01.13. 18:59

benőmenő írta:Abban volt térkép? :wow2:
Emelem a tétet: a Tomb Raider Underworld sonar map-jánál mondjon bárki szarabbat!
Control map? :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71410 2023.01.13. 19:55

benőmenő írta:Abban volt térkép? :wow2:
Emelem a tétet: a Tomb Raider Underworld sonar map-jánál mondjon bárki szarabbat!
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71411 2023.01.13. 20:36

Csak nem hagyott nyugodni, hogy Moby miért akarta leélni az életét a Forspokenben, mert annyira bejött neki a sok szar helyett.

Letöltöttem a demót és kipróbáltam. És milyen jól tettem! Most lesz egy csomó pénzem a tv, ps5, játékok és minden ehhez köthető dolgom eladásából, mert ez 35 évet mérgezett meg 15 perc alatt! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71412 2023.01.13. 21:17

DanielT írta:Csak nem hagyott nyugodni, hogy Moby miért akarta leélni az életét a Forspokenben, mert annyira bejött neki a sok szar helyett.

Letöltöttem a demót és kipróbáltam. És milyen jól tettem! Most lesz egy csomó pénzem a tv, ps5, játékok és minden ehhez köthető dolgom eladásából, mert ez 35 évet mérgezett meg 15 perc alatt! :banplz:
Velem ezt megcsinálta Ragnarök. Csak az ténylegesen :D (a tévé az megmaradt, illetve a játékokat nem adtam el, csak oda)
Avatar
Moby

Hozzászólás #71413 2023.01.13. 21:26

De majd jön a lasztofasz sorozat. Az majd visszahoz! Ha az nem, akkor már tényleg semmi. Csak úgy röpköndek a 11/10-ek, mint bármelyik sony produktumra, szóval nincs kétség afelől, hogy majd EZ! :hawaii:

/lehet szerzek hozzá egy kontrollert, és majd tolom előre a kart, hogy áradjon a pléjsztésön fílin! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71414 2023.01.14. 14:05

Egy szuper kis pár órás játékot ajánlanék, most pörög a credits és kiurgott a platina is:

Garends Between, PS+ Extra pakkban benne is van épp, de minden platformra elérhető.

phpBB [media]
Castle82

Hozzászólás #71415 2023.01.14. 18:26

Greyfox írta:Jönnek a last of us sori review-k, eddig elég jól áll. :wow1:
Én már várom, remélem jobb lesz mint a witcher.



A Witchernél biztos mert az Netflix azok meg az eredeti sztorit és karaktereket na meg a cselekményt szembeköpve arra mennek hogy maxolják a PC-t mert az a fontos... A 2. évad már a legalját súrolta a 3-at már nem is nagyon várom a spinoff meg egy tipikus PC szemét lett aminek semmi az ég egy adta világon köze sincs az egészhez a cmen és a tulajdonneveken túl.

Viszont kicsit kétkedve olvasgatom a viszonylag spoiler mentes kritikákat a lasszófasz soriról mert az biztos hogy pár dolgot megváltoztattak a sorozatban, amiből a legfőbb az fertőzés terjedése. Nem spórák vannak a sorozatban ezzel kilőtték azt a para faktort amit a zárt durván fertőzött terek adtak kezdve azzal hogy maszk nélkül neked annyi és szart se látni csak a hangokból sejtheted hogy valami van a közelben... Persze megmagyarázták hogy ez igy realisztikusabb és nem kell mindenkin maszknak lenni végig - de ez nettó faszság a játékban sem kellett, realisztikusságról meg egy ilyen játékból azért ne akarjunk már maxolni.
Én várom, leszarom hogy szegény kislány nem valami szép és nem hasonlit Ellie-re, más sorozatban hasonló tini karaktert kiválóan hozott a lényeg hogy jól hozzon a karaktert. A többi szinésszel sincs bajom. A Cherno alkotójától egyelőre nem tartok úgy mint más sorozatok és filmek alkotóitól. Egyedül az zavar hogy alkalmaztak ilyen spóra kivételes változtatásokat ami nem vagyok biztos benne hogy nem megy majd az egész rovására, nem lőtték le melyik karaktert de azon is állitólag változtattak annyit történetileg hogy az sokaknak nem fog tetszeni.... Meglátjuk, én várom már a premiert.:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #71416 2023.01.14. 19:24

Én is nagyon várom a last of us sorozatot, szerintem eleve annak kellett volna lennie, mert a játék része, ahogy korábban is írtam, nos kevéske. Sorozatként a sztori viszont nagyot üthet.
És hasonló a meglátásom az unchartedről is, mert bár az játéknak játékabb, de hiba volt egy filmben összecsapni a random kiragadott részleteket, mikor csinálhattak volna belőle sorozatot ami szintén nagyot szólhatott volna.
Nyakunkon a hétfő, lássuk! Végre teljesül minden YouTubeon másokat játék közben néző “gamer” álma! Jön a 4K gémingnézés, csak már valóban sorozat!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71417 2023.01.14. 19:33

75 órát játszottam a Days Gone-nal. Megcsináltam a mellékküldetéseket, meg kb. tiszta a térkép. Elég jó játék volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71418 2023.01.14. 20:14

DanielT írta:A kísérlet lezárult, pörög a Judgement credits.

Hát ez tök jó volt! Soha ennyi átvezetőt játékban szerintem még nem láttam, youtubeon gyorsan most rákerestem és van belőle egy 14 és fél órás "all cutscenes, the movie" verzió. És bennem is majdnem inkább egy bűnügyi filmként fog megmaradni.

De most hogy ezt leírtam, valójában meg nem, mert közben rohadtul a részese voltam, totál szerepjáték fíling.

A karakterek nagyon jók voltak, arcok és a szinkron terén is, meg a jellemük is érdekes, sokrétű.

A sztoriban egy tonna szappanopera jellegű fordulat, de jól áll neki és végig érdekes volt, tartogatott meglepetéseket.

Írtam az elején, hogy a harc egy éc, de ez nagyrészt tényleg amiatt volt, hogy mesterségesen volt visszafogva a karakter és unlockolni kellett hozzá mindent.


Ami fő negatívum volt az a minimap. BORZALOM. Teljesen statikus, emiatt soha nem tudtam, hogy merre kell indulni, hiába volt nyíl. De ez olyan komikus szinten, hogy szerintem 36 óra körül lett vége most és ESKÜSZÖM NEKTEK a főhadiszállásról most sem tudnám megmondani még azt se, hogy a két lehetséges irányból merre van pl a taxiállomás. Az egész város 10 utca meg pár sikátor és ha az életem múlna rajta, akkor sem találnék oda sehova. De abszolút sehova. Semmit nem tudnék megmondani, hogy egymáshoz képest hol van. SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEMMMMMMMMMMMMIT. Már majdnem Normandy bonyolultság.

Simán ajánlom, örülök, hogy rákényszerültem, mert elfogyni látszik a backlogom. Így viszont megnyílt a világ a Yakuzák irányába és bár nem hiszem, hogy az összes részt lenyomnám, 1-2 simán benne van...


szerk: Ja igen, a grind az embertelen, ha maxolni akarja az ember. 36 óra után most ír 29.9% completitiont a játék. Úgy van kitalálva, hogy a kis otthonülő japók hetekig élhessenek benne.
Hűha, Te mióta játszol Yakuzával?!? :guluszem1:
Amúgy a minimap szerintem állítható menüben, hogy forogjon, vagy lockolt legyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71419 2023.01.14. 21:29

aabyssx írta:Hűha, Te mióta játszol Yakuzával?!? :guluszem1:
Amúgy a minimap szerintem állítható menüben, hogy forogjon, vagy lockolt legyen.
Na azért igazi Yakuzához még nem voltam elég kemény, de jön. A forgatható minimap a Judgement második részében van csak sajnos.
Castle82

Hozzászólás #71420 2023.01.15. 22:00

Botond írta:Én is nagyon várom a last of us sorozatot, szerintem eleve annak kellett volna lennie, mert a játék része, ahogy korábban is írtam, nos kevéske. Sorozatként a sztori viszont nagyot üthet.
És hasonló a meglátásom az unchartedről is, mert bár az játéknak játékabb, de hiba volt egy filmben összecsapni a random kiragadott részleteket, mikor csinálhattak volna belőle sorozatot ami szintén nagyot szólhatott volna.
Nyakunkon a hétfő, lássuk! Végre teljesül minden YouTubeon másokat játék közben néző “gamer” álma! Jön a 4K gémingnézés, csak már valóban sorozat!


" a játék része, ahogy korábban is írtam, nos kevéske. "

Maximum neked, de a TPS-ek között pláne a 2 játékmenet tekintetében abszolút az egyik etalon ami után játékmenet tekintetében kvázi gyenge az összes tps ha lopakodásra vagy akcióra kerül sor, valamint túlélő horror kategóriában is top.... Kevéske...Mint a DLSS mi? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71421 2023.01.15. 22:13

Castle82 írta:" a játék része, ahogy korábban is írtam, nos kevéske. "

Maximum neked, de a TPS-ek között pláne a 2 játékmenet tekintetében abszolút az egyik etalon ami után játékmenet tekintetében kvázi gyenge az összes tps ha lopakodásra vagy akcióra kerül sor, valamint túlélő horror kategóriában is top.... Kevéske...Mint a DLSS mi? :banplz:
Ha tovább szűkítjük a kört az “L” betűvel kezdődő Sony exclu tps-ekre, akkor repkedhetnek a páratlan és kiemelkedő jelzők is! :mf2:
Fanboisággal nincs gond, csak ilyen ilyen kompromisszumokkal jár, hogy minden mást ki kell zárni a valóságból, hogy igazolni lehessen az önnön elvakult tévhited.
JamesJaspers

Hozzászólás #71422 2023.01.16. 09:23

Zóanagyvarázsló írta:Kép
Nagyon ritkán kommentelek (persze a lurkerkedés megvan), de most muszáj volt, akkora PTSD-t hozott elő ez a térkép.
Pedig bírtam az emós metálprince-t, még ha sok szempontból gagyibb is volt mint a Sands of Time, de ez a térkép tényleg minden idők leghasználhatatlanabb szemete egy olyan játékban ahol nem annyira triviális merre kell menni és ugye két idősík is van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71423 2023.01.16. 11:03

Megtaláltam a világ legszarabb című, ugyanakkor egyik számomra most legizgalmasabbnak kinéző játékot. Tuti beugrik majd, remélem jó tapasztalatokkal térek vissza!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71424 2023.01.16. 15:59

Két Last of Us -hoz köthető sikersztorim is lett mára és még nincs délután 4!

Bár kb gyűlölök minden új filmet, különösen amik alapjául játék szolgált (meg sem nézek már semmit szinte ami 2010 után készült). Mégis letöltöttem a sorozat első részét! És milyen jól tettem! Csomó sávszélt, tévé kopást és egyéb amortizációt spórolok majd azzal, hogy a többit már nem kell.
10 perc után már 10 secenként léptettem végig a film 80%-át, szóval gyorsabban végeztem vele, mint egy Jóbarátok epizóddal. A buszfejű kiscsaj pontosan olyan kizökkentő ocsmány látvány, mint amilyenre számítottam, a néger Sarah meg csak a hab volt a tortán az elején.

Nade amíg ezt "néztem" töltődött a TLOU2, mert ott belefogtam még tavaly egy platina miatti tisztogatásba, gondoltam folytatom. Ennek a kísérletnek az vetett véget, hogy nem találtam meg hogyan lehet a fegyvert újratölteni és a HP-t gyógyítani. Mindent végignyomtam többször, utána megnéztem a help-ben a gombkiosztást és így sem. 3 halál után töröltem. Ez sokkal rosszabb gigabyte/időelbaszást eredményezett mint a sorozat. ;((
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71425 2023.01.16. 16:18

DanielT írta:Két Last of Us -hoz köthető sikersztorim is lett mára és még nincs délután 4!

Bár kb gyűlölök minden új filmet, különösen amik alapjául játék szolgált (meg sem nézek már semmit szinte ami 2010 után készült). Mégis letöltöttem a sorozat első részét! És milyen jól tettem! Csomó sávszélt, tévé kopást és egyéb amortizációt spórolok majd azzal, hogy a többit már nem kell.
10 perc után már 10 secenként léptettem végig a film 80%-át, szóval gyorsabban végeztem vele, mint egy Jóbarátok epizóddal. A buszfejű kiscsaj pontosan olyan kizökkentő ocsmány látvány, mint amilyenre számítottam, a néger Sarah meg csak a hab volt a tortán az elején.

Nade amíg ezt "néztem" töltődött a TLOU2, mert ott belefogtam még tavaly egy platina miatti tisztogatásba, gondoltam folytatom. Ennek a kísérletnek az vetett véget, hogy nem találtam meg hogyan lehet a fegyvert újratölteni és a HP-t gyógyítani. Mindent végignyomtam többször, utána megnéztem a help-ben a gombkiosztást és így sem. 3 halál után töröltem. Ez sokkal rosszabb gigabyte/időelbaszást eredményezett mint a sorozat. ;((
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a sori eddig fasza, újratölteni pedig az R2-vel lehet célratartás nélkül, mint minden Naughty Dog játékban.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #71426 2023.01.16. 17:17

DanielT írta:Két Last of Us -hoz köthető sikersztorim is lett mára és még nincs délután 4!

….. A buszfejű kiscsaj pontosan olyan kizökkentő ocsmány látvány, mint amilyenre számítottam, a néger Sarah meg csak a hab volt a tortán az elején.
amúgy olvastam valahol róla, h nem is tudja eldönteni, h fiú vagy - lány e, valamilyen 3. vagy 4. opciós, szóval valószínüleg csak woke kvóta lett vele behúzva…
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71427 2023.01.16. 19:31

DanielT írta:Két Last of Us -hoz köthető sikersztorim is lett mára és még nincs délután 4!

Bár kb gyűlölök minden új filmet, különösen amik alapjául játék szolgált (meg sem nézek már semmit szinte ami 2010 után készült). Mégis letöltöttem a sorozat első részét! És milyen jól tettem! Csomó sávszélt, tévé kopást és egyéb amortizációt spórolok majd azzal, hogy a többit már nem kell.
10 perc után már 10 secenként léptettem végig a film 80%-át, szóval gyorsabban végeztem vele, mint egy Jóbarátok epizóddal. A buszfejű kiscsaj pontosan olyan kizökkentő ocsmány látvány, mint amilyenre számítottam, a néger Sarah meg csak a hab volt a tortán az elején.

Nade amíg ezt "néztem" töltődött a TLOU2, mert ott belefogtam még tavaly egy platina miatti tisztogatásba, gondoltam folytatom. Ennek a kísérletnek az vetett véget, hogy nem találtam meg hogyan lehet a fegyvert újratölteni és a HP-t gyógyítani. Mindent végignyomtam többször, utána megnéztem a help-ben a gombkiosztást és így sem. 3 halál után töröltem. Ez sokkal rosszabb gigabyte/időelbaszást eredményezett mint a sorozat. ;((

Már néha nem tudom minek jövök ide kommenteket olvasgatni, de egy kiégett nyugdíjasklubra kezd hajazni a topik.
Az egyik ronda a másik néger = szar :D A korona a Jóbarátok hivatkozás, mint pozitív példa :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71428 2023.01.16. 19:55

JamesJaspers írta:Nagyon ritkán kommentelek (persze a lurkerkedés megvan), de most muszáj volt, akkora PTSD-t hozott elő ez a térkép.
Pedig bírtam az emós metálprince-t, még ha sok szempontból gagyibb is volt mint a Sands of Time, de ez a térkép tényleg minden idők leghasználhatatlanabb szemete egy olyan játékban ahol nem annyira triviális merre kell menni és ugye két idősík is van.
Ráadásul a good endinghez össze kellene szedni az összes life upgrade-et. Egy hónapig nem volt időm folytatni, utána már nem is mertem felvenni a fonalat, pedig a puzzle platforming nagyon rendben volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71429 2023.01.16. 19:59

Greyfox írta:Már néha nem tudom minek jövök ide kommenteket olvasgatni, de egy kiégett nyugdíjasklubra kezd hajazni a topik.
Az egyik ronda a másik néger = szar :D A korona a Jóbarátok hivatkozás, mint pozitív példa :D
Azért szokott lenni felszopás is, Moby is lehet még bármikor lelkes, de egyre hosszabbnak tűnnek a nyugdíjas periódusok.

Én meg teljesen jókat játszottam mostanában a Heroes 2-vel, az FF7-tel, a People's Generallal, az AoE2-vel. Tegnap Eye of the Beholder is ment, artyval meg Botonddal meg Quake-kooperatív van soron. Szóval kikérem magamnak a nyugdíjasklubozást! :banplz:

Bár én azért találtam 2022-ből is frankóságokat, csak nem azokat, melyekért illik rajongani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71430 2023.01.16. 20:30

Greyfox írta:Már néha nem tudom minek jövök ide kommenteket olvasgatni, de egy kiégett nyugdíjasklubra kezd hajazni a topik.
Az egyik ronda a másik néger = szar :D A korona a Jóbarátok hivatkozás, mint pozitív példa :D
Hát inkább csak az időtartama miatt volt referencia a Jóbarátok. De ha már szóba került, remélem lesz új adaptáció, ahol Rachel és Ross két fekete férfi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71431 2023.01.16. 20:32

Zóanagyvarázsló írta:Azért szokott lenni felszopás is, Moby is lehet még bármikor lelkes, de egyre hosszabbnak tűnnek a nyugdíjas periódusok.

Én meg teljesen jókat játszottam mostanában a Heroes 2-vel, az FF7-tel, a People's Generallal, az AoE2-vel. Tegnap Eye of the Beholder is ment, artyval meg Botonddal meg Quake-kooperatív van soron. Szóval kikérem magamnak a nyugdíjasklubozást! :banplz:

Bár én azért találtam 2022-ből is frankóságokat, csak nem azokat, melyekért illik rajongani.
Én tök lelkes vagyok, csak nem a géming iránmt. Azt nyugdíjaztam valóban (valami fura megszokásból még a gaming híreket elolvasgatom, meg amiket ti is írtok, meg mások is, de inkább csak a gondolatok érdekelnek, nem azok tárgya). Az szabadidőmet mostanában olyan dolgokra baszom el, amikkel utoljára huszonéve foglalkoztam, csak ezek itt nem érdekelnek senkit.
Spoiler
Pl. zenélgetek a magam szórakoztatására, főleg szoftverből, de nekem totál új és érdekes terület a mobilos zenélgetés, ahol eléggé fasza szoftverek is. Itt is vannak hardverek, amikre el lehet baszni a pénzt, éshát végtelen mennyiségben, és árban. Most pl. rendeltem egy ilyet, ami jógecidrága, de tök érdekes szakmai meg hobbi szinten is. Szóval ja, mondhatjuk, hogy lassan nyugdíjba megyek :D
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71432 2023.01.16. 20:35

DanielT írta:Hát inkább csak az időtartama miatt volt referencia a Jóbarátok. De ha már szóba került, remélem lesz új adaptáció, ahol Rachel és Ross két fekete férfi.
Már miért kellene binárisaknak lenniük?! :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71433 2023.01.16. 20:39

Moby írta:Én tök lelkes vagyok, csak nem a géming iránmt. Azt nyugdíjaztam valóban (valami fura megszokásból még a gaming híreket elolvasgatom, meg amiket ti is írtok, meg mások is, de inkább csak a gondolatok érdekelnek, nem azok tárgya). Az szabadidőmet mostanában olyan dolgokra baszom el, amikkel utoljára huszonéve foglalkoztam, csak ezek itt nem érdekelnek senkit.
Spoiler
Pl. zenélgetek a magam szórakoztatására, főleg szoftverből, de nekem totál új és érdekes terület a mobilos zenélgetés, ahol eléggé fasza szoftverek is. Itt is vannak hardverek, amikre el lehet baszni a pénzt, éshát végtelen mennyiségben, és árban. Most pl. rendeltem egy ilyet, ami jógecidrága, de tök érdekes szakmai meg hobbi szinten is. Szóval ja, mondhatjuk, hogy lassan nyugdíjba megyek :D
phpBB [media]
Ezekhez nem értek, de valami olyasminek tűnik, mint a gyerekkoromban püfölt xilofon :banplz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #71434 2023.01.16. 20:54

Moby írta:Én tök lelkes vagyok, csak nem a géming iránmt. Azt nyugdíjaztam valóban (valami fura megszokásból még a gaming híreket elolvasgatom, meg amiket ti is írtok, meg mások is, de inkább csak a gondolatok érdekelnek, nem azok tárgya)...
pedig ebben a félévben bőven lesz jó cucc, Jedi, Hogwarts, RE4, FFXVI stb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71435 2023.01.16. 20:57

Zóanagyvarázsló írta:Ezekhez nem értek, de valami olyasminek tűnik, mint a gyerekkoromban püfölt xilofon :banplz:
Tulajdonképpen az is :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71436 2023.01.16. 21:00

Kandurex írta:pedig ebben a félévben bőven lesz jó cucc, Jedi, Hogwarts, RE4, FFXVI stb.
Nem a jó cucc-rossz cucc nem érdekel, hanem semmi. Totálisan hidegen hagy bármilyen cím, illetve a gondolata, hogy elindítsak bármit, legyen az akármilyen jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71437 2023.01.16. 21:07

DanielT írta:Hát inkább csak az időtartama miatt volt referencia a Jóbarátok. De ha már szóba került, remélem lesz új adaptáció, ahol Rachel és Ross két fekete férfi.
Fun fact:nejem 2022 végén darálta le a jóbarátokat. Addig azt sem tudta, hogy létezik :D én meg csak emiatt tartottam fent azt a kurvaszar hbo maxot :rolleyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #71438 2023.01.16. 21:44

Moby írta:Tulajdonképpen az is :idiota:
Moog cuccok kozott nezzel szet, azok gecijok minden tekintetben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71439 2023.01.16. 21:57

Micsu írta:Moog cuccok kozott nezzel szet, azok gecijok minden tekintetben.
Spoiler
Ők csak analog szintiket csinálnak, nekik nincs samplerük, meg digit cuccuk egyáltalán. Van az OP1-nek alternatívája nem egy, de nem tőlük. Csak egyik sem ennyire kompakt, helyigénytelen. Maga az OP1 régi cucc, de az új kiadás, a field sokat javult, ez nem olyan régi. Én csak egy egyszerű hobbista vagyok, nekem nem kell hardverben szinti, bőven elég, ami a pluginekből, vagy a mobilos szoftverekből kigurul.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71440 2023.01.17. 08:04

Nem hittem benne, de ez a last of us sori első része kurvajó volt. Két dologra gondoltam, vagy valami szolgalelkű másolat lesz, vagy valami totál elrugaszkodott hülyeség, de szerencsére egyik sem. Mindent átmentettek, ami jó benne, és még hozzátenni is tudnak. Engem absz nem zavar, hogy a szereplők nem hasonlítanak, sokkal normálisabb, emberibb, kevésbé megcsinált és szirupos így. Hogy külsőleg sem hasonlítanak, én azt totál el tudom engedni. A száz remaszterelés következtében a játékban is egy csomót változtak már, meg én nem ragaszkodom a ctrlcctrlvhez.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71441 2023.01.17. 08:22

Moby írta:Nem hittem benne, de ez a last of us sori első része kurvajó volt. Két dologra gondoltam, vagy valami szolgalelkű másolat lesz, vagy valami totál elrugaszkodott hülyeség, de szerencsére egyik sem. Mindent átmentettek, ami jó benne, és még hozzátenni is tudnak. Engem absz nem zavar, hogy a szereplők nem hasonlítanak, sokkal normálisabb, emberibb, kevésbé megcsinált és szirupos így. Hogy külsőleg sem hasonlítanak, én azt totál el tudom engedni. A száz remaszterelés következtében a játékban is egy csomót változtak már, meg én nem ragaszkodom a ctrlcctrlvhez.
Nekem is lement tegnap, több etapban, számomra az első fél óra érzelmileg nagyon megterhelő lányos apaként, így azt többször meg kellett szakítani a “húsz évvel később” felirat előtt. Na de ez szubjektív dolog.
Onnan kezdve viszont valóban az van amit írsz, elindul lassan a történet, de nem túl lassan, és vezeti be a szereplőket és az alapszitut.
Akik nem ismerik a sztorit azoknak nem tudom mennyire jó alapozás az első rész, de mivel én is végignyomtam a “játékot”, így szinte pontosan ugyanúgy látom, amit te is írtál.
JamesJaspers

Hozzászólás #71442 2023.01.17. 08:54

Zóanagyvarázsló írta:Ráadásul a good endinghez össze kellene szedni az összes life upgrade-et. Egy hónapig nem volt időm folytatni, utána már nem is mertem felvenni a fonalat, pedig a puzzle platforming nagyon rendben volt.
Ezt egy pár évvel későbbi újrajátszásnál meg is tettem. Arra már nem emlékszem, hogy magamtól-e vagy guide-dal. Viszont ekkor a végén le kell győzni a Dahakát ami úgy tízszer nehezebb mint a játékban bármi és enyhén szólva nem egy élvezetes Dark Souls szerű bossfight, remek volt :vigyor:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71443 2023.01.17. 09:19

JamesJaspers írta:Ezt egy pár évvel későbbi újrajátszásnál meg is tettem. Arra már nem emlékszem, hogy magamtól-e vagy guide-dal. Viszont ekkor a végén le kell győzni a Dahakát ami úgy tízszer nehezebb mint a játékban bármi és enyhén szólva nem egy élvezetes Dark Souls szerű bossfight, remek volt :vigyor:
A leírás alapján ez amúgy bármelyik random square enix (j)rpg lehetne, hogy nyertél, credits és akkor még jön egy (secret) boss, aki 10x erősebb, mint bármi, szóval percre pontosan még ugyanannyi grind következik, mint ami játékidő a creditsig kellett, és akkor van esélyed az utolsó utáni harcban. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71444 2023.01.17. 16:48

A hardkór zséming itt nem áll meg, semmiféle nyugdíj nincs, csak a creditsek pörögnek!

Ezúttal a Little Nightmares, amitől évekig távol tartottak a store oldalon látható screenshotok az undorító hentes lényről... szerencsére sokadik nekifutásra leküzdöttem az ellenérzéseim és tegnap elkezdtem.

Imádom az olyan játékokat, amiben normális fizika van és szerencsére ez olyan. Tök jó az irányítás meg minden.

Platina valszeg nem lesz belőle, mert az egyik trofihoz egy órán belül HALÁL NÉLKÜL kell végigvinni, szal' ez szerintem nem fog menni.


szerk: LOÁL, nincs is benne platina, ez a legutolsó egy arany.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71445 2023.01.18. 08:58

Lepörgött a Quake. Az első rész és először. Pc-xsx vegyesen, coopban.
Általában meghagyom Zónak, hogy a közös coop élményben letolt játékokról megírja a kisesszét, de ezen játék esetén sarkosan eltér a véleményünk. Meg Arty is máshogy látja a dolgokat, pedig ott volt ő is, elszenvedte ezt a borzalmat ő is.
Szóval Quake. Anno az első napjaiban rögtön a gépemen kötött ki, gyorsan bele is néztem, mert a Doom1-2 poén volt, előtte a Wolf3D meg különösen az volt és hát öt-tíz perc quakezés után éreztem először azt, hogy na ebből a stílusból én mindent kivettem az előbbi három címmel, amit ki lehetett venni és delete. Azóta se mentem egyedül fps-ek közelébe, mint coop élmény is csak 3-4 éve tudom elfogadni, hogy végülis laza dumálgatáshoz háttérzajnak akár mehet ez is rágcsazabálás és további kilók felszedése helyett.
És ez a megtűrt státusz is csak azóta van amióta úgy néznek ki ahogy a currens címek.
Na most a Quake a 4K textúrákkal is ugyanaz a homogén barna pixelhegyek és fossal kevert hányás benyomását keltő artstylet viszi amit anno vitt. Gyomorforgató élmény volt, senkinek se kívánom.
De ja, a főboss is padlót fogott nightmaren meg mindenki is, hűdekurvajókvoltunk per tíz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71446 2023.01.18. 11:05

Quake

Kooperatívban, régi nemrajongói háttérrel.

+ korszakalkotó volt a maga idejében: technó, gyors egeres játék, multilehetőségek stb., csak ezzel 2022-23-ban nyilván kevésbé voltunk beljebb
+ a co-op ténye, ha mása nem is
+ vannak itt jó pályák a klasszikus level design-iskolából, de co-opban rohanva ez kevésbé jön át (és én továbbra is a Doomot preferálom)
+ jó dolog az úszkálás, ugrás meg hasonlók, ez akkoriban szintén új dolog volt, de nem a Quake volt az első, a Duke Nukem 3D orrhosszal egy csomó mindenben beelőzte

- túl barna nekem is, de a Gears 1 nem jobb semmivel, és így az enhanced jobban néz ki százszor, mint régen a szoftveres render egy darabig csak az létezett, én mocskosul andának tartottam, azt sem láttam, micsoda mi akar lenni)
- még annyira sincs co-opra dizájnolva, mint a Halo, folyamatosan respawnolva befutni a célba súlytalanná válik (de a '90-es években ez volt a kooperatív FPS-kampány)
- megszakítva egy etapot (ez is co-op átok) meg mehetsz a későbbi zombis pályákon rakétavető/gránátvető megszerzésének lehetősége nélkül (mással nem lehet őket véglegesen kiirtani)
- értem, hogy prögős DM-hez jó, de kampányban mindig utáltam, hogy a respectgomb nyomkodása nélkül indult minden alapból, co-opban meg ha valaki 3 centivel beelőz a liftnél, várhatott, amíg visszajön
- sosem szerettem a Quake fegyvereit, működnek jól a kor szintjén, de a villámvető kivételével teljesen ötlettelenek, illetve a gránátvető modernebb a kor többijénél (a Dark Forces "2D-s fizikás" gránátvetőjével fájdalmas volt célozni)- plusz a hasból kitartás is béna már (vs DN3D, sőt Dark Forces); amúőgy meg az újabb fegyverek és erősebb változatok többé-kevésbé kiütik a régebbieket
- nem értelmezhetőek a bossfightok, annak idején is az "ez most mi?" érzést váltották ki belőlem, de tény, hogy a műfajnak sosem volt erőssége, annak idején pedig gyenge pontja volt, csak a Quake-ben az igazi bossok legyőzése kvázi offscreennek is hat

Pár óra alatt együtt végiglőni azért jópofa volt egyszer sajátos, nem rózsazsínszemüveges nosztalgiából is, jobb időtöltés, mint egy patkánypestises mocsok.
Avatar
Necro

Hozzászólás #71447 2023.01.18. 14:22

Quake 1-et kb. egy éve toltam le Switchen, 10-15 perces (inkább egypályás) menetekben, úgy teljesen jó volt megnézni miért volt egyszerre nagy szám és egy üres fing a maga idejében.

A DLC-kről lepattantam mert kurva nehezek voltak.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71448 2023.01.18. 20:10

Ez a Returnal rendesen beszippantott, Death Stranding kicsit félre lett téve, pedig azt is imádom.
Annyira kerek az egész. A hangok, az irányítás, a látvány... Egyszerűen perfekt. :eljen:
PC-sek két kezüket összetehetik, hogy megszánta őket a sony :D
Avatar
deep

Hozzászólás #71449 2023.01.18. 20:27

Greyfox írta:Ez a Returnal rendesen beszippantott, Death Stranding kicsit félre lett téve, pedig azt is imádom.
Annyira kerek az egész. A hangok, az irányítás, a látvány... Egyszerűen perfekt. :eljen:
PC-sek két kezüket összetehetik, hogy megszánta őket a sony :D
Amikor kijött, platináig meg se álltam. Remegve vártam minden nap, hogy vége legyen a melónak és tolhassam. Rendesen rá lehet függni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71450 2023.01.18. 21:13

Botond írta:Lepörgött a Quake. Az első rész és először. Pc-xsx vegyesen, coopban.
Nemtom hogy nyomtátok coopban, nem emlékszem, hogy ez így hivatalosan volt, de lehet. Mindenesetre a Quake 2-t simán ajánlom, ha azt is lehet így.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71451 2023.01.18. 21:14

Közben természetesen egy újabb credits pörög éppen: Az Erica

PS+ ban volt, egy interaktív, rohadt gagyi film. A képminőségen kívül semmilyen pozitívumát nem tudnám megemlíteni, ami miatt bárkinek ajánlanám.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71452 2023.01.18. 22:29

Greyfox írta:Ez a Returnal rendesen beszippantott, Death Stranding kicsit félre lett téve, pedig azt is imádom.
Annyira kerek az egész. A hangok, az irányítás, a látvány... Egyszerűen perfekt. :eljen:
PC-sek két kezüket összetehetik, hogy megszánta őket a sony :D
Végigszenvedtem, de szerintem egy hülyeség volt. Randomfutkosás egy normális fegyverért, valami belemagyarázott sztori nélküli agyfaszban. A pécések szerintem le se fogják szarni harmincezeért. Amelyiknek van a fejében a mosogatólén kívül más is, inkább befizet egy hónap ganépasszt, és letoltja az atomic heartot, meg amúgy is minden szar mostanában jön.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71453 2023.01.18. 22:35

Közben a napokban elégedetten olvastam, hogy a callisto is akkorát bukott, hogy majdnem vitte magával a kiadót is. Helyes-helyes, csak így tovább :eljen: Felkészül: Forspoken.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71454 2023.01.19. 08:20

Moby írta:Közben a napokban elégedetten olvastam, hogy a callisto is akkorát bukott, hogy majdnem vitte magával a kiadót is. Helyes-helyes, csak így tovább :eljen: Felkészül: Forspoken.
Az a baj, hogy ebből is a rossz következtetéseket és tanulságokat fogják levonni a kiadók. Nem open world = nem veszik. Nem multiplayer = nem veszik. Nem egy sorozat huszadik része = nem veszik. És hasonlók.

Nem pedig azt, hogy béna mechanikával, Ai-val, szar állapotban nem kellene kiadni egy játékot, hanem tovább kell csiszolni és jobb döntéseket hozni a készítés során.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71455 2023.01.19. 08:39

deep írta:Amikor kijött, platináig meg se álltam. Remegve vártam minden nap, hogy vége legyen a melónak és tolhassam. Rendesen rá lehet függni.

Mitha egy regi klasszikus 2d arcade shootert tolnek 3d-ben, 2022-es kontosben. Fincsi, remelem lesz folytatas!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71456 2023.01.19. 10:44

Greyfox írta:Mitha egy regi klasszikus 2d arcade shootert tolnek 3d-ben, 2022-es kontosben. Fincsi, remelem lesz folytatas!
Abban a tekintetben látom a párhuzamot, hogy arra megy a játék, hogy minél hamarabb megdögölj és dobd bele az újabb huszast idegből. Meg az a rész is abszolút stimmelt, hogy szét szerettem volna rúgni a gépet. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71457 2023.01.19. 13:32

Moby írta:Végigszenvedtem, de szerintem egy hülyeség volt. Randomfutkosás egy normális fegyverért, valami belemagyarázott sztori nélküli agyfaszban. A pécések szerintem le se fogják szarni harmincezeért. Amelyiknek van a fejében a mosogatólén kívül más is, inkább befizet egy hónap ganépasszt, és letoltja az atomic heartot, meg amúgy is minden szar mostanában jön.
A 60 euró nincs azért 30 ezer, a GMG-s 51 euró pláne nem. A randomról olvasottak az amúgy is necces rouguelike miatt engem elijesztettek, bár állítólag patcheltek rajta, aki most játssza, az már nem azt kapja, mint day1, plusz már co-op is van. Azért én még tartok tőle, ennyiért nem vetem maga alá emberkísérletnek, elvégre még csak minden portjuk sem sikerül túl jól. Ganépasszba meg jönnek jó szarok, szóval valóban már csak ezért is alacsony a motivációm a rávetődésre, de az Atomic Heart az szerintem elég betliszagú. Persze direkt jó, hogy kockázatmentesen meg lehet demózni.

Mindenesetre továbbra is azt érzem, hogy PS1-2-3 idejében full PC-sként (igaz, konzolos-C64-es gyökerekkel) jobban hiányoztak a GIGA-exkluzívok, mint azóta. Ebben persze sok minden benne van, főként az, hogy a konzolos(odott) műfajokkal Amazonast lehet rekeszteni PC-n is, az exkluzívok száma/aránya pedig töredéke a réginek. De persze a PS3-as, majd PC/Boxon elérhetővé vált dózis is csökkentette az értékét. Azért a Returnalban értékelem, hogy nem a szokásos nézdahátam Sony-filmnek tűnik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71458 2023.01.19. 13:33

Isten éltesse amúgy a Botond, Returnal-előrendelést kívánok neki! És mindjárt telepítem a Halo 6-ot a hétvégére konzolra is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71459 2023.01.19. 13:36

Necro írta:Quake 1-et kb. egy éve toltam le Switchen, 10-15 perces (inkább egypályás) menetekben, úgy teljesen jó volt megnézni miért volt egyszerre nagy szám és egy üres fing a maga idejében.

A DLC-kről lepattantam mert kurva nehezek voltak.
Ja, a mission packeknél elfogyott a motiváció, amúgy sem az id fejlesztette őket, és Botond meg arty sem kívánta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71460 2023.01.19. 13:41

Nanézmá' tényleg, Botond megint öregebb lett!

Boldogsáot és üdvözülést kívánok!
Avatar
Botond

Hozzászólás #71461 2023.01.19. 15:29

Htx srácok!
Avatar
Moby

Hozzászólás #71462 2023.01.19. 18:46

Botond írta:Htx srácok!
HBD!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71463 2023.01.19. 19:01

Jaa, akit érint: Bontond születésnapját megelőző 18 nap óta és azt követően nem kell már nálatok lenni a forgalminak meg a jogsinak.

Pénztárca elhagyós szívástól rettegőknek, meg sok forgalmisoknak ez nem elhanyagolható tényező.

Szolgálati közleményünket olvashatták.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71464 2023.01.19. 19:06

Botond írta:Htx srácok!
Isten éltessen!
Avatar
Botond

Hozzászólás #71465 2023.01.19. 19:47

Köszike mindkettőtöknek! :wave:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71466 2023.01.19. 21:00

Boldog Botond napot! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71467 2023.01.20. 06:52

Greyfox írta:Boldog Botond napot! :pias:
Köszke!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71468 2023.01.20. 09:02

Friss hírek a rendkívül tehetséges MS zséming részlegétől, ami lassan 10 éve a megváltó Phil uralma alatt virágzik.

A Halo Infinite minden további "fejlesztését" DLC, stb lelőtték (2 éve arról beszéltek, hogy 10 éves jövő áll a játék előtt), a 343 meg olyan közel van a földbe gyaluláshoz, amennyire eddig el lehetett jutni. A mostani kirúgási hullámban a léhűtők egyharmadától szabadultak meg.

Szal a Halo-nak ennyike volt.

Köszönjük Bonnie Ross, te rendkívül kompetens női vezető!

The Strength Diversity Brings to the Halo Universe

https://www.343industries.com/news/arti ... o-universe

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71469 2023.01.20. 09:43

DanielT írta:Friss hírek a rendkívül tehetséges MS zséming részlegétől, ami lassan 10 éve a megváltó Phil uralma alatt virágzik.

A Halo Infinite minden további "fejlesztését" DLC, stb lelőtték (2 éve arról beszéltek, hogy 10 éves jövő áll a játék előtt), a 343 meg olyan közel van a földbe gyaluláshoz, amennyire eddig el lehetett jutni. A mostani kirúgási hullámban a léhűtők egyharmadától szabadultak meg.

Szal a Halo-nak ennyike volt.

Köszönjük Bonnie Ross, te rendkívül kompetens női vezető!

The Strength Diversity Brings to the Halo Universe

https://www.343industries.com/news/arti ... o-universe

Kép
Várjunk csak, azt állítod, hogy a Halo nem is buzis az első rész óta?! :wow1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71470 2023.01.20. 10:18

Lepörgött közben a “The Ascent”. Coopban pc/xsx vegyesen.
Nem akarom rögtön az elején elspoilerezni a verdiktet, de kibaszott gyenge cucc volt, tényleg csak a társasági élmény tartotta bennem a lelket.

A gameplay meg a sztori még csak, és arra nem is lehet haragudni, azt csak a vak nem láthatta mit kap a pénzéért, de ez a szintű félkészség és bugtenger mellett nem lehet elmenni szó nélkül.
Még szerdán, szülinapomat megelőző este ment le, és hát idén ez volt a legnagyobb ajándék, hogy mehetett rá az uninstall.

Best of bugz:
- ha nem te vagy a host, akkor nem jegyzi meg, hogy leokéztad a tutorial üzeneteket, minden egyes alkalommal az ingame menü minden pontjánál újra és újra el kell fogadni, hogy ok, értem

- szerver mögötte rendszeresen kifekszik, olyankor nincs multi, persze minden más xbox játékkal megy a multi, de kizárt hogy saját szerverei legyenek ennek a fosnak, szóval wtf?

- gamebreaking sztori bugok is maradtak, de legalább már van rájuk workaround, Zóval még azért dobtuk, mert nem volt

- amelyik questben nem gamebreaking a bug, azokban sima bug van csak, bossokhoz hol poppolnak a segít csicskák hol nem, meg ilyesmi, szintén azért a játékmenetet erősen befolyásoló dolgok, még ha a haladást nem is akadályozza

- automata mentési rendszert a sniper elitekből lopták, vagyis ha kiírja, hogy autosavel, olyankor 50% esélye van, hogy tényleg és 50% esélye, hogy nem annyira, aztán kilépés után derül ki, hogy na honnan is lehet folytatni, mennyit kell újracsinálni

- CTD lehetőség adott konzolon is, nem csak pc-n, ez se gyakori feature konzolon

Vissza: “Leáldozott.hu”