A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #71331 2022.12.30. 10:07

Moby írta:A steam szerint az idén a 3DMark című játékkal játszottama legtöbbet :banplz:
Minden platformon méltón búcsúztam a gémingtől. :D
Nekem csak azért nem ugyanez, vagy a “sorry mérhetetlen” felirat az éves összefoglaló, mert kijött új ingyenes civ6 update, be kellett lépni a 2k accountba, hogy teljesen megkapjam, és ha már beléptem lenyomtam vele egy menetet, és hát az lett az idei steames online idő 61%a, a többi afk kártyafarm, meg 3Dmark. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71332 2022.12.30. 15:05

Betettem ma a gyerekeimnek a Disneyplusról a Buzz Lightyeart, amiben megnézhették, hogy a rajzolt fekete nőnek ázsiai felesége lesz, akitől gyerekei születnek.
:wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead:
Atomot nekik! Atomot a bestiáknak!
Avatar
Botond

Hozzászólás #71333 2022.12.30. 18:03

Greyfox írta::D És tényleg!
Nekem van ám egy fiókPc™-m, és konkrétan a fiókban tartom, most is arról írok :D (dell 7050 micro)
A nagygépet csak azért akartam bekapcsolni, mert megjöttek a ramjaim, és le akartam tesztelni sebtibe :)

Egyik fiók vga, és ennek a másik oldala is.
Aztán ugye ott a gyerek gépe a a red devil 6900xt ultrával (nem saját kép). Meg van a fiókban egy gigabyte 1080 ti oc (szintén nem saját kép), ezekkel tudom pótolni a zafír 7900 xtx-et (ez se saját kép), ha összefingja magát. Asszem most fiók vga kérdésben jól állok. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71334 2022.12.30. 19:17

Botond írta:Egyik fiók vga, és ennek a másik oldala is.
Aztán ugye ott a gyerek gépe a a red devil 6900xt ultrával (nem saját kép). Meg van a fiókban egy gigabyte 1080 ti oc (szintén nem saját kép), ezekkel tudom pótolni a zafír 7900 xtx-et (ez se saját kép), ha összefingja magát. Asszem most fiók vga kérdésben jól állok. :D

Szerintem nekem volt ilyen réz színű zalman ventis ati-m, de még talán agp-s :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #71335 2022.12.30. 19:26

Greyfox írta:Szerintem nekem volt ilyen réz színű zalman ventis ati-m, de még talán agp-s :D
Igen, az x800as az AGP-s, szóval azért korlátozottan hasznos fiók vga, de van!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71336 2022.12.31. 06:34

Ez a 2022 nem volt éppen egy géming kánaán. Ha azt a 20 perc Elden Ringet nem számolom egyedül a GT7 volt idén megjelent cím, szóval így automatikusan GOTY amennyiben ez kritérium. Egyébként nálam a Last of Us 2 volt 2022-ben a legnagyobb durranás. Mondjuk így utólag fejtegetve nem is csoda hogy csak a komfort játékaim tudtak már végigpörögni utána. A Ghost of Sparta idő hiányában nem lett befejezve.
Végigjátszva
The Last Of Us Part 2 [PS5]
Devil May Cry 4 Special Edition [PS5]
Need for Speed Underground 2 [PC]
Devil May Cry 5 Special Edition [PS5]
Call of Duty 4 Modern Warfare [PC]

Megkezdve
DmC Definitive Edition [PS5]
The Order 1886 [PS5]
Star Wars Jedi Fallen Order [PS5]
Gran Turismo 6 [PS3]
God of War 2018[PS5]
Doom 3[PS5]
Gran Turismo 7
God of War: Ghost of Sparta [PS3]
Avatar
eje75

Hozzászólás #71337 2022.12.31. 13:18

Szasztok! Aki tolta: a Callisto protocol megér 18e-ret? Nem sok jót hallottam róla a graf-on kívül, de mégis bassza a csőröm, valamiért tolnám....
Avatar
Moby

Hozzászólás #71338 2022.12.31. 14:11

eje75 írta:Szasztok! Aki tolta: a Callisto protocol megér 18e-ret? Nem sok jót hallottam róla a graf-on kívül, de mégis bassza a csőröm, valamiért tolnám....
Pénzt ne adj azért a hülyeségért...zéró újrajátszási faktor, moslék bossfightok, meg egy mediocre csőlövölde az egész amiben csak a graf jó, semmi más. Ha nagyon kell, vedd meg lemezen PS5-ön, aztán add el, vagy megosztom veled a steam fiókom családi megosztással, aztán told le az enyémet (nem csináltam még ilyet, de gondolom nem egy agysebészet).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71339 2022.12.31. 18:49

Pörög a Miles Morales credits és nem hiszem, hogy más végigmenne idén szóval 2022:


Xbox lista:

LOL


PC lista:

Muhahaha


Sony Interactive Entertainment® Playstation 5™ játékkonzol:


Deep Rock Galactic - Fantasztikus élmény volt, az egyik legjobb multi cucc amivel valaha nyomtam

The Division 2 - Coop-ban, teljesen jó volt, szép, stb.

Ghostrunner - Csúcsvadállat (Platina)

Cyberpunk 2077 - 1.6 pecs után, már okés, várom a DLC-t

Gran Turismo 7 - Karriert végignyomtam, szép.

Death's Door - Azt hittem meg tudom szeretni, de inkább egyre jobban gyűlöltem, de végignyomtam.

Assassin's Creed Origins - Egyetlen ánusz amit végignyomtam, tök jó volt.

Returnal - Kínozzanak vele mást. Lehetőleg a fejlesztők szeretteit.

Stray - Szupika volt. (Platina)

The Ascent - Coop-ban, egy gyönyörű bugos középkaka. (Platina lett volna, de az utolsó feladatot direkt nem csináltam meg, mert nem érdemli meg)

Psychonauts 2 - Egynek elment, nem lettem a rajongója, sokkal viccesebbet vártam. (Platina)

Far Cry 6 - Ehhh... kakker.

Dying Light - Lepattantam róla, mert a FOV miatt rosszul voltam folyamatosan és egyébként se tetszett különösebben. De ha nincs a FOV gond, szerintem nyomtam volna még.

What Remains of Edith Finch - Másodszor, még mindig fantasztikus. (Platina)

Horizon Forbidden West - Giga kaland, nagyon jó. (Platina)

COD Modern Warfare 2 - Nem volt rossz, multi trofik kivételével mindent megcsináltam, hogy ne 1 délutános legyen.

God of War Ragnarok - Vadmalac. (Platina)

Far Cry New Dawn - Teljesen oké volt. (Platina)

Spider-Man Miles Morales - Még mindig őrület milyen koreográfiát tudnak ezek, a grafika is csúcs és persze játszani is jó. Irány a platina.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71340 2022.12.31. 19:33

Az idei listám: nincs lista. Szinte csak olyan ment, aminek a nevét sem érdemes legépelni, élén a sony drága szarjaival. Ami nem volt nagyonszar, az sem érdemel listát. A géming halott. Nem az idén halt meg, de mostanra már csak a kukacok rágják a tetemét. Minden más szempontból remélem a következő egy jobb év lesz, mint az idei volt, ennek meg má mindegy, leáldozott.
Avatar
eje75

Hozzászólás #71341 2022.12.31. 21:31

Moby írta:Pénzt ne adj azért a hülyeségért...zéró újrajátszási faktor, moslék bossfightok, meg egy mediocre csőlövölde az egész amiben csak a graf jó, semmi más. Ha nagyon kell, vedd meg lemezen PS5-ön, aztán add el, vagy megosztom veled a steam fiókom családi megosztással, aztán told le az enyémet (nem csináltam még ilyet, de gondolom nem egy agysebészet).
Köszi, sajnos mindenhonnan ezt hallom... ezek alapján kihagyom.... THX!
Avatar
Botond

Hozzászólás #71342 2022.12.31. 21:56

Lepörgött az ac:rogue. Ismét, ezúttal switchen, ráadásul dockolva, pro kontroller, ez az első alkalom, hogy vmit így nyomtam. Nem sok újat tudok róla mondani, a hajókázás élvezetes, a sztori kellően rövidke, aztán rengeteg pótcselekvés van még benne. Handheld is megnéztem, úgy elég szép, ez a 7 colos OLED csodákra képes, dockolva már erősen látni, hogy alacsony felbontású meg részletességű minden textúra. Egynek jó volt, és ráadásul illett is a korábbi évek trendjével, hogy AC-val zárom az évet per tíz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71343 2022.12.31. 23:37

Akkor egy utolsó érdekesség 2022-re: Indiaiak (Bangladesh, Dhaka) feltörték a ubi fiókomat úgy, hogy a fiókot Google Authenticatoros kétlépcsős hitelesítés védte. Mindezt úgy, hogy a gépüket is felvették megbízható gépnek...Na ennyit a bármilyen védelmekről :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71344 2023.01.01. 01:17

A boldog új év most kicsit irreális kívánságnak tűnik, szóval azt kívánom helyette, hogy mindenki élje túl egészségben!
Avatar
Botond

Hozzászólás #71345 2023.01.01. 06:58

DanielT írta:A boldog új év most kicsit irreális kívánságnak tűnik, szóval azt kívánom helyette, hogy mindenki élje túl egészségben!
Merjünk álmodozni is! Buék!
Avatar
Botond

Hozzászólás #71346 2023.01.01. 08:08

Jöjjön a 2022-ben lepörgött lista.

MS ökoszisztéma (pc-felhő-xbox, itt lesz konkrét érintett "hw" jelzés):
- AC:görögök, xsx (2. végigjátszás)
- remnant from ashes, pc, coop (2. végigjátszás)
- forza motorsport 7, xsx-pc vegyes
- divinity original sin, xsx, coop
- divinity original sin2, xsx, coop
- lego sw: complete saga, xsx, coop
- greedfall, xsx
- king's bounty2, xsx
- strange brigade, xsx, coop
- ac:egyiptom, xsx
- forza horizon3, xsx-pc vegyes
- forza horizon4, xsx-pc vegyes
- lego ninjago, xsx, coop
- guardians of galaxy, xsx-pc vegyesen
- gears5, pc, coop (3. végigjátszás)
- age of empires2, pc, szóló és coop rész is
- tomb raider definitive, xsx
- plague tales: innocence, xsx
- sniper elite4, xsx, coop
- sniper elite5, pc, coop
- forza motorsport5, xsx

PS5 lista:
- Last of us2
- Uncharted1
- Uncharted2
- Uncharted3
- Uncharted4
- Uncharted4kieg, the lost legacy
- Ac:görögök (3. végigjátszás)
- Horizon: Zero Dawn

PC, egyéb:
- Far cry3 coop
- Imperialism2 (übermaxolás a 100 milliomodik végigjátszásra)

Switch lista is van idén!
- Ac:rogue (3. végigjátszás)

Meglepően sok cím, annak ellenére, hogy úgy emlékeztem, hogy idén kb semmivel se játszottam. Mondjuk az őszre ez igaz is, akkor hirtelen a gémtájmom 70%-a elkezdett megint az imperialism2 felé vándorolni, és mondjuk lett is eredménye egy hibátlan maxolós winnel, de na. Idén jobban kell majd diverzifikálni ismét!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71347 2023.01.01. 11:40

Botond írta:Jöjjön a 2022-ben lepörgött lista.

MS ökoszisztéma (pc-felhő-xbox, itt lesz konkrét érintett "hw" jelzés):
- AC:görögök, xsx (2. végigjátszás)
- remnant from ashes, pc, coop (2. végigjátszás)
- forza motorsport 7, xsx-pc vegyes
- divinity original sin, xsx, coop
- divinity original sin2, xsx, coop
- lego sw: complete saga, xsx, coop
- greedfall, xsx
- king's bounty2, xsx
- strange brigade, xsx, coop
- ac:egyiptom, xsx
- forza horizon3, xsx-pc vegyes
- forza horizon4, xsx-pc vegyes
- lego ninjago, xsx, coop
- guardians of galaxy, xsx-pc vegyesen
- gears5, pc, coop (3. végigjátszás)
- age of empires2, pc, szóló és coop rész is
- tomb raider definitive, xsx
- plague tales: innocence, xsx
- sniper elite4, xsx, coop
- sniper elite5, pc, coop
- forza motorsport5, xsx

PS5 lista:
- Last of us2
- Uncharted1
- Uncharted2
- Uncharted3
- Uncharted4
- Uncharted4kieg, the lost legacy
- Ac:görögök (3. végigjátszás)
- Horizon: Zero Dawn

PC, egyéb:
- Far cry3 coop
- Imperialism2 (übermaxolás a 100 milliomodik végigjátszásra)

Switch lista is van idén!
- Ac:rogue (3. végigjátszás)

Meglepően sok cím, annak ellenére, hogy úgy emlékeztem, hogy idén kb semmivel se játszottam. Mondjuk az őszre ez igaz is, akkor hirtelen a gémtájmom 70%-a elkezdett megint az imperialism2 felé vándorolni, és mondjuk lett is eredménye egy hibátlan maxolós winnel, de na. Idén jobban kell majd diverzifikálni ismét!
A két Divinity coop-ra nagyon irigy vagyok. Soha nem lenne rá energiám, de nagyon vágyom rá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71348 2023.01.01. 14:15

Boldog buékot és lencsezabálást!

Ez meg még tavalyról maradt:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71349 2023.01.01. 22:04

SZÁMADÁS 2022

Végigjátszások

MÁSZTERRÉSZ

Control (2019-20) - 25+ óra, DLC-k is
Total War: Warhammer (2016) - ~10 óra
Far Cry 3 (2012) - ~10 óra, a co-op ment végig
Age of Empires II Definitive Edition (1999-2019) - 53 óra 1 perc, a co-op tartalom ment végig
The Procession to Calvary (2020) - 5 óra 48 perc, két végigjátszás, maxolva
The Blackwell Legacy (2006) - 5 óra 32 perc
The Excavation of Hob's Barrow (2022) - 12 óra 50 perc, maxolva
Final Fantasy VII (1997) - 163 óra - maxolva

FILSX

Firewatch (2016) - 7 óra 29 perc, maxolva
Strange Brigade (2018) - 13 óra 46 perc, 3-as co-op
Sniper Elite 4 (2017) - 21 óra 54 perc (+ ~1,5 óra, mert egy etapot lecsalt), co-op
As Dusk Falls (2022) - 6 óra 55 perc, couch co-op
The Pedestrian (2020) - 6 óra 32 perc, maxolva
Gorogoa (2017) - 4 óra, 56 perc

PCXSX

Remnant: From the Ashes (2019) - 11 óra, co-op
Sniper Elite 5 (2022) - 24 óra 11 perc, co-opban végigjátszva, egy kis szóló ráadással, inváziót 3-as co-opban próbálva
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (2022) - 4 óra 4 perc, 3-as co-opban kezdve, szólóban befejezve

Nem végig, de pörögtek (legalább egy kicsit)

Final Fantasy XII: The Zodiac Age (2006-2017) - 111 óra 28 perc, XSX
Age of Empires Definitive Edition (1997-2018) - 13 óra, PC
Age of Empires III Definitive Edition (2005-2020) - 4 óra 16 perc, PC
Total War: Warhammer II (2017) - 18 óra 59 perc, szóló és co-op is, PC
Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty (1997) - 41 óra, PC
Blade of Darkness (2001) - 5 óra 3 perc, PC
Return to Castle Wolfenstein (2001) – ~30 perc, PC
Heretic: Shadow of the Serpent Riders (1994) - 29 perc, PC
Panzer Dragoon: Remake (1995/2020) - 15 perc, PC
Hades (2020) - 9 óra, PC/XSX
People's General (1998) - 7 óra 11 perc, PC
Horizon: Zero Dawn (2017) - 49 óra 9 perc, PC
God of War (2018) - 2 óra 46 perc, PC
The Lost Vikings Definitive Edition (1993/1994/2021) - 25 óra, újrázás, co-op, XSX
NORCO (2022) - 1 óra 38 perc, PC/XSX
Marvel's Avengers (2020) - 9 óra 35 perc, XSX
A Plague Tale: Requiem (2022) - 17 óra 32 perc, PC/XSX
Zombie Army 4: Dead War (2020) - 3 óra 3 perc, 3-as co-op, XSX
Quake (1996) - 1 óra 35 perc, 3-as co-op, PC
Metal: Hellsinger (2022) - 46 perc, XSX
Visage (2020) - 3 óra 25 perc, XSX
Scorn (2022) - 30 perc, XSX

Összjátékidő: ~701 óra

2022-es játékok erősorrendben

1. The Excavation of Hob's Barrow
2. Sniper Elite 5
3. As Dusk Falls
3. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

A Hob's Barrow kiemelkedik, a 3. hely megosztott.

A folyamatban lévőket, félbehagyottakat nem rangsorolom, de aligha rúghatnak labdába, legfeljebb a Norco, bár eddig nem kapott el.

TOP 5 játékidő

Final Fantasy VII - 163 óra
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - 111 óra 28 perc
Age of Empires II - 53 óra 1 perc
Horizon: Zero Dawn - 49 óra 9 perc
Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty - 41 óra

Az FF12 kivételével mind PC.

TOP játékélmények alfabetikus sorrendben

Age of Empires II
Final Fantasy VII
Final Fantasy XII: The Zodiac Age
Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty
Sniper Elite 4
The Excavation of Hob's Barrow
The Lost Vikings
Total War: Warhammer (1-2)

A Control majdnem közel volt, de csak a végjáték és a DLC-k estek 2022-re, így pórul járt. A Sniper Elite 5 meg jól esett, de a 4 árnyékában maradt.

FOS of the Year

A végigjátszottak közül a Far Cry 3 co-opban egészen szürreális volt, de legalább hárman röhöghettük ki. Az A Plague Tale: Requiem első néhány fejezete viszont messze a legnagyobb gyötrelem volt.

ÉV of the Year

1997. Az FF7-végigjátszás eleve erős alap, de mellette még pörgött az AoE 1 és Heroes 2 kiegje is.

Viszonyításnak: 2021 így nézett ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71350 2023.01.01. 23:08

Ez ám a precizitás! :D

Hát ennél egyedibb összetételű lista szokás szerint nem sok lehet, nem csak leáldban, de világszinten se. :D A teljes őrület. :eljen:
roolandsan

Hozzászólás #71351 2023.01.02. 02:20

Sziasztok,

SG ota kovetem a lealdot, foleg READ ONLY-ba, de neha irtam is (pl. PS4 launch-nal mikor neztuk hogyan fer el a killzonevaros 8GB RAMba :wow1: )
Eloszor is BUEK mindenkinek!
Nagyon motivalt az osszefoglalotok, szoval gondoltam en is megirom mik porogtek VEGIG 2022-ben, idorendben/platform:

PC
Vampire Survivors, meg a sok update elott belement 15 ora, genre teremto

XBOXSX
Halo 1, xbox es halo szuzkent eloszor :D vege fele annyira mar nem elveztem

Halo 2, sokkal jobb mint az elso

Halo 3, ez a kedvencem eddig vagy a Reach

Halo Reach

PS5
Tales of Arise, nagyon kellemes meglepetes, foleg a vegefele a setting valtas, jo harcrendszer

Elden Ring, a sok ujrahasznositas miatt huztam a szamat, na meg ugye a tech issuek de amugy nagyon rendben volt

Returnal, coop patch utan vegigment (egyedul nem ment volna vegig az tuti), nagy elmeny volt, a hangulata 10/10, a sztori vege kicsit csalodas

GT7, jo cucc, kampany vegigment meg egy kis multi, de az ingame graftol nem tettem le a hajamat

Diablo 2 Resurrected, Diablo szuzkent hatalmas elmeny volt, fuggoseget okozott rendesen :D

Cyberpunk 2077, patchek utan szigoruan, vilag es a graf mindentmegbaszo, fo sztori nagyon tetszett de sokkal tobb van benne es ezt nagyon sajnalom, talan majd a DLC, nagyon varom

Horizon Forbidden West, nagyon tetszett amerre a sztorit vittek, graf besza-behu, platina lesz szerintem, de kovi reszre valami ujat kene elohuzni a dinokon tul mert ez keves lesz

Man of Medan, baratnovel egyutt ment vegig, Until Dawn utan nagy csalodas

Gotham Knights, nagyon szomjazok mar egy Arkham jatekra szal megvettem, hat nagy hiba volt, ev legnagyobb csalodasa, de legalabb batgirl segge jo volt

CoD MW (2019), kampany jo, dramai, porgos

Switch
Xenoblade 3, jo sztori, jo zene, jo harc, de nagyon lassan indul be es mar regen kinotte ez a szeria a switch hardware-t

Amik meg mentek de egyelore nem vegig:

XBOXSX
Forza Horizon 5, valamiert abbamaradt
It takes two, valamiert abbamaradt
Ryse Son of Rome, nem birtam vegig, klikkelos nongame, nem fog vegigmenni szerintem
Marvel Avengers, 1 orat ment, tuti nem megy mar le
Halo 3 ODST, szerintem itt mar kicsit telitodtem halo-val

PS5
Kena, nem birtam 2 ora utan, nem tudom hogy lecsuszik-e valaha

Fall Guys, okorkodni jo

Crash 4, vegefele abbamaradt, szerintem mar nem veszem elo

Sackboy, aranyos, tuti vegigmegy

GoW Ragnarok, graf kicsit csalodas HFW utan, nagyon statikusak a fenyek vagy nem tudom, hogy ennyire cso mar kicsit zavar meg a lathatatlan falak ugye… vilag meg mindig erdekes, sztori erosen indult de kicsit leult az utobbi par oraban, nem tudom merre jarhatok de tuti vegigmegy, tobbet vartam (trailerek utan mar nem)

Switch
Splatoon 3, olyan mint a 2

Mario and Rabbids Sparks of Hope, nagyon elvezem, mint az elso reszt, tuti vegigmegy

Hat ennyi lenne!
Avatar
insp

Hozzászólás #71352 2023.01.02. 09:07

DanielT írta:Ez ám a precizitás! :D

Hát ennél egyedibb összetételű lista szokás szerint nem sok lehet, nem csak leáldban, de világszinten se. :D A teljes őrület. :eljen:


Én visszamentem a linkeken 2019-ig. Zó nem szarral gurigázik. :taps:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71353 2023.01.02. 09:15

2022 érdekes év volt, mert hosszú idő után először fordult elő, hogy a PC gaming számomra szinte teljesen meghalt, de azért nézzük bontásban:

PC:
Lost Ark ( 103 óra ment bele, de ennek nagy része Queua-ban állás volt )
Motorsport Manager
Euro Truck Simulator 2 ( az orosz dlc-t nem erőltetik ) :D
Valamint ment pár óra Frostpunk azokkal a dlc pályákkal amik kimaradtak.

SNES (retropie):
Blackthorne (fantasztikus volt)
The Lost Vikings (ez még folyamatban)

PS5:
Elden Ring (platina)
Gran Turismo 7 (platina)
Wreckfest (platina)
Deliver us the moon (platina)
What remains of Edith Finch (platina)
F1 Manager 2022 (platina)
Chorus (pár trophy hiányzik még, de annyira nem motivált)
Battlefield 2042 ( ebbe valamiért idén beleszaladt kb 120 óra a season pass progress miatt a hazard zone trophyk miatt a platina soha nem lesz meg)
The Ascent ( mivel valahol menet közben elhalt a shared progress ezért újra kellett volna játszani a játékot a platinához, NOPE)
Deep Rock Galactic ( a legjobb COOP játék amivel valaha játszottam)
Destiny 2 ( Shadowkeep és Beyond Light - egyszerűen el is felejtettem, hogy toltam)
Division 2 ( kiegészítője lement, de elég is volt belőle a végére, szarrá voltunk gearelve a kontenthez)
Cloudpunk

PS4:
Watch Dogs (a 2 után ment le, kíváncsiságból, de az utód alapvetően jobb játék)
Watch Dogs 2 (platina, egynek elment™ )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71354 2023.01.02. 10:28

TasManXT írta:Destiny 2 ( Shadowkeep és Beyond Light - egyszerűen el is felejtettem, hogy toltam)
LOÁL. Hát aki elfelejtette az én voltam, mert a listából is kimaradt! :fogmosas: De ja, ezek nekem is megvoltak és sokkoló, hogy bárki 20 dollárnál többet ezekért day1 kiad. És ahogy nézem full teljes árú játékként vannak árazva, legalábbis a legújabb DLC. Totál vicc kategória.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71355 2023.01.02. 11:24

roolandsan írta:Sziasztok,

SG ota kovetem a lealdot, foleg READ ONLY-ba, de neha irtam is (pl. PS4 launch-nal mikor neztuk hogyan fer el a killzonevaros 8GB RAMba :wow1: )
Eloszor is BUEK mindenkinek!
Nagyon motivalt az osszefoglalotok, szoval gondoltam en is megirom mik porogtek VEGIG 2022-ben, idorendben/platform:



Hat ennyi lenne!
Kellő mennyiségű forzagearshalo! Tavalyi évet te nyerted! :worship:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71356 2023.01.02. 11:35

Ezt a Deep Rock Galacticot sajnálom, hogy kimaradt, de arty megmondta videók alapján, hogy szar, így mehetett helyette a Far Cry 3 és a Nazi Zombie Army, mert azokra egyből ugrott :kuss:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2023.01.02. 11:36-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71357 2023.01.02. 11:35

Nézem ezt a 2023 tervezett megjelenés naptárat és ekkora szar első félévet régen láttam. Legalábbis ami engem érint. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71358 2023.01.02. 11:36

Zóanagyvarázsló írta:Ezt a Deep Rock Galacticot sajnálom, hogy kimaradt, de arty megmondta videók alapján, hogy szar, így mehetett helyette a Far Cry 3 és a Nazi Zombie Army.
Azt pótoljátok be, egyszerűen fantasztikus és 4 emberes csapattal a tökéletes, de 3 -an is nagyon ütőképesek lesztek. A tökéletes coop játék, ahol mindenkinek megvan a szerepe, tényleges csapatmunkát igényel és még random emberekkel is olyan közösségi együttműködés alakul ki pillanatok alatt, hogy soha nem felejtem el az érzést. Azonnal élvezhető, ugyanakkor a mélysége és a kihívás is abszolút megvan, aki ebben pró az látszik szavak nélkül is azonnal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71359 2023.01.02. 12:50

Zóanagyvarázsló írta:Ezt a Deep Rock Galacticot sajnálom, hogy kimaradt, de arty megmondta videók alapján, hogy szar, így mehetett helyette a Far Cry 3 és a Nazi Zombie Army, mert azokra egyből ugrott :kuss:
Benne van a ganéban még mindig, play anywhere, és rémlik, hogy anno néztem, hogy crosscoop is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71360 2023.01.02. 12:52

Botond írta:Benne van a ganéban még mindig, play anywhere, és rémlik, hogy anno néztem, hogy crosscoop is.
Hiába, ha arty elolvassa, amit DT írt róla, biztos nem áll kötélnek, inkább bevállal valami moslékot, nehogy értelmes játékkal játsszunk :buck:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71361 2023.01.02. 15:40

Botond írta:Benne van a ganéban még mindig, play anywhere, és rémlik, hogy anno néztem, hogy crosscoop is.

Zóanagyvarázsló írta:Hiába, ha arty elolvassa, amit DT írt róla, biztos nem áll kötélnek, inkább bevállal valami moslékot, nehogy értelmes játékkal játsszunk :buck:
Pedig ezt tényleg nem érdemes kihagyni. 3 emberrel pedig maximálisan szórakoztató tud már lenni. Egyetlen videóban sem fog átjönni, hogy ez a játék miért jó, csak mikor játszol vele és izgatottan keresed az alien tojásokat. :D De ahogy DT is írta, minden törpe tuladonsága kurva jó, van aki platformot épít, van aki fúrni tud, van aki kötélpályát helyez le, van turret, világítás, és minden ami kell. Illetve a progress is nagyon jó benne, és ahogy nyitod a karakterekre az újabb dolgokat. A teljesen szétbaszható környezet meg maga a csoda.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71362 2023.01.02. 17:04

TasManXT írta:Pedig ezt tényleg nem érdemes kihagyni. 3 emberrel pedig maximálisan szórakoztató tud már lenni. Egyetlen videóban sem fog átjönni, hogy ez a játék miért jó, csak mikor játszol vele és izgatottan keresed az alien tojásokat. :D De ahogy DT is írta, minden törpe tuladonsága kurva jó, van aki platformot épít, van aki fúrni tud, van aki kötélpályát helyez le, van turret, világítás, és minden ami kell. Illetve a progress is nagyon jó benne, és ahogy nyitod a karakterekre az újabb dolgokat. A teljesen szétbaszható környezet meg maga a csoda.
Igen, de Arty a remnantot is kihagyta, mert “lootershooter” és az pfúj!
Van akin nem lehet segíteni!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71363 2023.01.02. 18:13

Számadás 2022:
Yakuza: Like a Dragon - néhány óra még év elején belement
Tekken - negyedévente pár óra
Zelda Breath of the Wild - újra végigjátszva egyik lányom helyett, mert neki inkább nézni kényelmes, ahogy más játszik
Thalos Principle - újra elkezdve, ugyanúgy lányom helyett
Days Gone - 38(!) óra már belement az utóbbi pár hétben és még folytatom

Idén tervezek játszani, vettem is kuponon párat már.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71364 2023.01.05. 11:53

Arty, figyuzka: A műfaj egyik legjobbja az elmúlt 30 évet is figyelembe véve. Van egy alap, de elég gagyi CRT filter, a semminél jobb. De a gameplay, a hangulat és minden egyéb csúcsminőség. Utolsó világot kezdem, kihívás is van bőven. Simán el tudom képzelni, hogy a szokásos "utolsó boss 5x nehezebb mint korábban" effektus be fog játszani, de remélem nem teszik tönkre az élményt. Ja és akciós PSN-en most.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71365 2023.01.05. 13:46

TasManXT írta:Pedig ezt tényleg nem érdemes kihagyni. 3 emberrel pedig maximálisan szórakoztató tud már lenni. Egyetlen videóban sem fog átjönni, hogy ez a játék miért jó, csak mikor játszol vele és izgatottan keresed az alien tojásokat. :D De ahogy DT is írta, minden törpe tuladonsága kurva jó, van aki platformot épít, van aki fúrni tud, van aki kötélpályát helyez le, van turret, világítás, és minden ami kell. Illetve a progress is nagyon jó benne, és ahogy nyitod a karakterekre az újabb dolgokat. A teljesen szétbaszható környezet meg maga a csoda.
Sajnos arty a képét sem tolja ide, hogy hagyja magát meggyőzni :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71366 2023.01.05. 13:47

DanielT írta:Arty, figyuzka: A műfaj egyik legjobbja az elmúlt 30 évet is figyelembe véve. Van egy alap, de elég gagyi CRT filter, a semminél jobb. De a gameplay, a hangulat és minden egyéb csúcsminőség. Utolsó világot kezdem, kihívás is van bőven. Simán el tudom képzelni, hogy a szokásos "utolsó boss 5x nehezebb mint korábban" effektus be fog játszani, de remélem nem teszik tönkre az élményt. Ja és akciós PSN-en most.

huntdown.avi
Jól fest, ráadásul akciós Steamen is, de nem veszem meg, mert már megvan. Sajnos csak couch co-opot látok, bár remote play together van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71367 2023.01.05. 14:53

Nem kellett az utolsó bossig várni, hogy a nehézség spike háromszoros legyen, meglett ez az utolsó előttinél is. :wilting:

27 halálnál járok normál fokozaton és van olyan trofi, hogy halál nélkül vidd végig LEGNEHEZEBB szinten az EGÉSZ PÁLYÁT. Tehát nem csak a bosst, hanem előtte a pályát is. :eljen:

Ja és az összes pályát halál nélkül természetesen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71368 2023.01.05. 15:53

Botond, téged nem érint az AMD visszahívási akciója? Állítólag rengeteg refi 7900XTX-en rottyon van a vaporchamber, és ilyen 50 fokos delták vannak a hotspot meg a gpu széle között. A youtubereknél az összes 7900XTX hibás, amiket teszteltek.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #71369 2023.01.05. 16:08

Moby írta:Botond, téged nem érint az AMD visszahívási akciója? Állítólag rengeteg refi 7900XTX-en rottyon van a vaporchamber, és ilyen 50 fokos delták vannak a hotspot meg a gpu széle között. A youtubereknél az összes 7900XTX hibás, amiket teszteltek.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=26Lxydc-]
Láttam a híreket, de nem tudom még, dec22 és jan 9 között összesen 12 órát voltam otthon, akkor nem mértem, hanem pakoltam ki az egyik út után és be a másikra.
Majd jövő héten lesz ez téma nálam, hogy mizu ezzel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71370 2023.01.05. 17:10

DanielT írta:Nem kellett az utolsó bossig várni, hogy a nehézség spike háromszoros legyen, meglett ez az utolsó előttinél is. :wilting:

27 halálnál járok normál fokozaton és van olyan trofi, hogy halál nélkül vidd végig LEGNEHEZEBB szinten az EGÉSZ PÁLYÁT. Tehát nem csak a bosst, hanem előtte a pályát is. :eljen:

Ja és az összes pályát halál nélkül természetesen.
Azért csak pörög a credits, annál brutális bossnál youtubeon néztem a későbbi fázisokat, hogy ne kelljen az előzőeket 50x megcsinálni... Azért az utolsó bossnál 67 halált könyveltem el...

Fantasztikus cucc!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71371 2023.01.06. 12:17

Közben egy igen komoly emberkísérletbe kezdtem, saját magamon.

Indult ugyanis a Judgement végigjátszás! Érdekes lesz az már tuti, de teljesen kifogytam a nyugati szennyből, ideje a japó tutiságnak.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71372 2023.01.06. 14:10

DanielT írta:Közben egy igen komoly emberkísérletbe kezdtem, saját magamon.

Indult ugyanis a Judgement végigjátszás! Érdekes lesz az már tuti, de teljesen kifogytam a nyugati szennyből, ideje a japó tutiságnak.
Aztán holnap jön a coming out?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71373 2023.01.06. 20:37

DanielT írta:Közben egy igen komoly emberkísérletbe kezdtem, saját magamon.

Indult ugyanis a Judgement végigjátszás! Érdekes lesz az már tuti, de teljesen kifogytam a nyugati szennyből, ideje a japó tutiságnak.
Egyelőre ott vagyok ledöbbenve, hogy ezek 6?7?8? Yakuza rész után eddig jutottak a harcban? Ennél kevésbé reszpontív moslék irányítást harc közben nem tudom mikor láttam. Asszem a Rise of The Robots lehetett még ilyen... A másik meg minimap. Azt kívánom, hogy a mentőautóban ilyen legyen amikor a fejlesztő szeretteiért kell időre odaérnie. Ha nekem ezt egy designer odaadja alfa verziónak, már akkor se kéne másnap dolgozni jönnie.
Avatar
trade1

Hozzászólás #71374 2023.01.06. 20:51

DanielT írta:Egyelőre ott vagyok ledöbbenve, hogy ezek 6?7?8? Yakuza rész után eddig jutottak a harcban? Ennél kevésbé reszpontív moslék irányítást harc közben nem tudom mikor láttam. Asszem a Rise of The Robots lehetett még ilyen... A másik meg minimap. Azt kívánom, hogy a mentőautóban ilyen legyen amikor a fejlesztő szeretteiért kell időre odaérnie. Ha nekem ezt egy designer odaadja alfa verziónak, már akkor se kéne másnap dolgozni jönnie.

Én is éppen ezt nyomom. 10 óra gyorsan beleszaladt, az irányítás hát az olyan, de a sztori nagyon tetszik eddig.
A második részben talán már jobb a harcrendszer.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71375 2023.01.06. 21:05

DanielT írta:Egyelőre ott vagyok ledöbbenve, hogy ezek 6?7?8? Yakuza rész után eddig jutottak a harcban? Ennél kevésbé reszpontív moslék irányítást harc közben nem tudom mikor láttam. Asszem a Rise of The Robots lehetett még ilyen... A másik meg minimap. Azt kívánom, hogy a mentőautóban ilyen legyen amikor a fejlesztő szeretteiért kell időre odaérnie. Ha nekem ezt egy designer odaadja alfa verziónak, már akkor se kéne másnap dolgozni jönnie.
A főszéria úgy oldotta meg a reszponzivitást, hogy a Judgement után megjelenő 7 óta körökre osztott RPG lett :buck:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71376 2023.01.06. 21:19

trade1 írta:Én is éppen ezt nyomom. 10 óra gyorsan beleszaladt, az irányítás hát az olyan, de a sztori nagyon tetszik eddig.
A második részben talán már jobb a harcrendszer.
Ja én is kitartok, bár a sztori is nagyon szájbarágós és rétestészta, olyan mint amikor ugyanazt a hírt rágják napokig a műsorokban ha uborkaszezon van. :) (Bár még csak a chapter 1 lett épp befejezve) A harcokon egyelőre úgy segítettem, hogy szénné csíteltem az ingyen kapott DLC képességekkel, ami akkora pay to win, hogy a Blizzard is belepirulna. (Lángoló ököl, áram, stb) De legalább tudok haladni. :) Igyekszem persze megszokni és nem visszaélni majd vele, ha a játék is partner lesz benne.
Avatar
trade1

Hozzászólás #71377 2023.01.06. 21:41

DanielT írta:Ja én is kitartok, bár a sztori is nagyon szájbarágós és rétestészta, olyan mint amikor ugyanazt a hírt rágják napokig a műsorokban ha uborkaszezon van. :) (Bár még csak a chapter 1 lett épp befejezve) A harcokon egyelőre úgy segítettem, hogy szénné csíteltem az ingyen kapott DLC képességekkel, ami akkora pay to win, hogy a Blizzard is belepirulna. (Lángoló ököl, áram, stb) De legalább tudok haladni. :) Igyekszem persze megszokni és nem visszaélni majd vele, ha a játék is partner lesz benne.

Azokat én is kiszedtem az iroda postaládájából, de annyi cucc volt, hogy végig sem néztem mik azok. Ezek szerint érdemes, chapter 5-öt kezdem ha elaludt a gyerkőcöm, szigorúan a főszálon maradva. A chapter címek elég beszédesek, a vége mindig oda fut ki. A követéses részek viszont marhára idegesítőek tudnak lenni. Könnyed nyomzgatás, nekem egyelőre úgy néz ki végig fog menni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71378 2023.01.06. 22:31

trade1 írta:Azokat én is kiszedtem az iroda postaládájából, de annyi cucc volt, hogy végig sem néztem mik azok. Ezek szerint érdemes, chapter 5-öt kezdem ha elaludt a gyerkőcöm, szigorúan a főszálon maradva. A chapter címek elég beszédesek, a vége mindig oda fut ki. A követéses részek viszont marhára idegesítőek tudnak lenni. Könnyed nyomzgatás, nekem egyelőre úgy néz ki végig fog menni.
10 óra alatt az ötödik chapter? Nekem 5 óra volt az első. :D Ja és kösz a cím spoilert! :fogmosas:

A harc meg lehet rájöttem miért ilyen undorító érzés: levelinghez van kötve, hogy mennyire gyorsan üt/kombózik a karakter, tehát alapból mesterségesen lassítva van. Na majd tolok rá bőven.
Avatar
trade1

Hozzászólás #71379 2023.01.07. 01:16

DanielT írta:10 óra alatt az ötödik chapter? Nekem 5 óra volt az első. :D Ja és kösz a cím spoilert! :fogmosas:

A harc meg lehet rájöttem miért ilyen undorító érzés: levelinghez van kötve, hogy mennyire gyorsan üt/kombózik a karakter, tehát alapból mesterségesen lassítva van. Na majd tolok rá bőven.

Este jöhet a chapter 6 :wow1:
A DLC cuccokat megnéztem azért az elég durván belenyúl a játékmenetbe.
A sztori továbbra is okés.
Castle82

Hozzászólás #71380 2023.01.07. 10:51

Én csipázom a Yakuza játékokat a Judgement is lement a 2. rész még várat magára. Valahogy mindig meg tudott fogni annyira a sztori események néhány csavar meg a hangulat miatt hogy kitoljam őket. Viszont igen borzalmasan el vannak nyújtva (arról nem beszélve hogy mindig ugyan ott játszódik egy egy apró kikacsintással vagyis kb ha toltad az első 2-3 részt a többiben már fejből tudod a térkép javát kvázi utcanévre pontosan), ami a Judgementben még annyira talán nem is jön ki, de a Yakuzában konkrétan sokszor idegestő. Az egy dolog hogy ott vagy nagy Yakuza aki soha senkit sem öl meg.. Hiába a pisztolyok hiába a kardok, konkrétan még egy fegyveres videós sztori összecsapás is úgy végződik 99%-ban hogy az ellenfél csak megsérül. Ami egyrészt Yakuzaként nettó faszság, másrészt baszott idegestő mert igy van hogy egy ellenféllel vagy 3-4 alkalommal is szembekerülünk a sztori miatt és közben azért mert nem öltük meg vagy 2-3 ember is meghal általuk... És ez kb minden részben megtörténik. Vagyis adott egy Yakuza aki mindenkinek a sorsát a szivén viseli és segit, nem öl meg szinte soha senkit és kb minden részben emiatt meghal konkrétan miatta vagy 2-3 ember akiknél egy másodpercig nem gondolkodik el karakterünk hogy mindez miatta történt...:D
De még igy is messze élvezetesebb játékok mint a Death Stranding ami belefért volna egy 5 órás gameplay-be sok videóval a rengeteg felesleges alibitartalom és dögunalmas kamufizikás bóklászás nélkül....
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #71382 2023.01.07. 18:42

nekem day 1 óta van úgy, azt semmi….
Avatar
Moby

Hozzászólás #71383 2023.01.07. 18:44

Totális hülyeség természetesen. A sonynak nem a hardverekért kellene felelősséget vállalnia, azokkal semmi baj nincs. Ma megint volt alkalmam látni ezt a GT7 című fertelmet. Atyaúristen :wilting: Ez (is) egy értékelhetetlen, értéketelen kutyaszar. Én mindenkitől egyenként kérek bocsánatot, akire rászabadítottam a PS5-öt. Jótakartam. Ez lett belőle :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71384 2023.01.07. 18:45

Kandurex írta:nekem day 1 óta van úgy, azt semmi….
Igen, hibátlanul tud ajtót támasztani bármilyen helyzetben. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71385 2023.01.08. 06:20

Nekem az jött le, hogy aki leszedte a hűtőt már 1x annak volt ezzel problémája állítólag. Aztán gondoljunk bele hogy akik pc-hez használnak liquid metalt azok közül hánynak van fektetve a gép.
Igazából meg leszarom, mert fektetve sehol nem fér el a tv körül ez a böszme nagy konzol.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71386 2023.01.08. 10:24

Moby írta:Totális hülyeség természetesen. A sonynak nem a hardverekért kellene felelősséget vállalnia, azokkal semmi baj nincs. Ma megint volt alkalmam látni ezt a GT7 című fertelmet. Atyaúristen :wilting: Ez (is) egy értékelhetetlen, értéketelen kutyaszar. Én mindenkitől egyenként kérek bocsánatot, akire rászabadítottam a PS5-öt. Jótakartam. Ez lett belőle :szomoru1:
:miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71387 2023.01.08. 15:34

TasManXT írta::miaz:
Melyik része nem világos a végstádiumos elmebajnak? :banplz: A GT7-ben nem volt pandaorr főző verseny = Ez (is) egy értékelhetetlen, értéketelen kutyaszar, mint a Ragnarok, HZFW, TLOU2 és társaik. NADE! Majd a Forspoken megmutatja! :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71388 2023.01.08. 16:29

DanielT írta:Melyik része nem világos a végstádiumos elmebajnak? :banplz: A GT7-ben nem volt pandaorr főző verseny = Ez (is) egy értékelhetetlen, értéketelen kutyaszar, mint a Ragnarok, HZFW, TLOU2 és társaik. NADE! Majd a Forspoken megmutatja! :taps:
Az is ugyanolyan értéktelen kutyaszar, csak arra majd nem repül rá a sok légy jó étvággyal :D

/és én sem, az érdeklődés addig tartott, amíg az emléke, pont annyira nem érdekel, mint a többi szar. Elég volt megint látni ezeket a szemeteket, hogy soha többé a közelükbe se merészkedjek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71389 2023.01.08. 16:49

Én belenéztem az aliggrafikás Vampire Survivorsba, és milliószor jobban leköt, mint a Patkányszenvedés 2, még az sem zavar, hogy roguelike.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71390 2023.01.08. 18:09

Én eddig bírtam géming nélkül, most jön le a Half-Life Source. Egyszer már nekiálltam az első Half-Life-nak de aztán valahol elakadtam és félbe maradt. Hátha majd most!
Ha mégsem akkor B tervnek a Bully lett kinézve. Az a PS2 olvasófej kiszopódása miatt maradt félbe anno.
Avatar
deep

Hozzászólás #71391 2023.01.08. 19:25

Ma lepörgött a brutális ásítozással és legyenmávégézéssel tarkított Ragnarök credits. Annyira fájdalmasan ugyanaz volt, mint az első, hogy a felétől levettem story könnyedségre, hogy haladjon, mert nem bírtam tovább. Sokkal jobban élveztem a Callisto-t, mert bár minden tekintetben gyengébb játék, de legalább nem egy copy paste volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71392 2023.01.08. 19:31

Végigvittem a Days Gone-t. Jó volt. Kb. az egyik legjobb Assassin's Creed eddig.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71393 2023.01.08. 20:46

A Death Stranding mellett folytattam a Returnalt. Beletoltunk pár órát, ugyanott tartunk, de legalább láttuk az első bosst, kikúrt jó az is, pc only-k örülhetnek ennek is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71394 2023.01.08. 21:23

aabyssx írta:Végigvittem a Days Gone-t. Jó volt. Kb. az egyik legjobb Assassin's Creed eddig.
Jaja, bár én inkább azt mondanám, hogy a Days Gone az egyik legjobb Pacman és Tomb Raider klón. :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71395 2023.01.08. 21:27

Zóanagyvarázsló írta:Én belenéztem az aliggrafikás Vampire Survivorsba, és milliószor jobban leköt, mint a Patkányszenvedés 2, még az sem zavar, hogy roguelike.
Én mobilon toltam, teljesen chill kis nongém.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71396 2023.01.08. 23:46

TasManXT írta:Én mobilon toltam, teljesen chill kis nongém.
Mitől lenne ez nongém? Most néztem meg mi a franc ez és bullshit nélküli pure gameplay a cucc. Majd lehet nyomogatom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71397 2023.01.09. 10:20

TasManXT írta:Én mobilon toltam, teljesen chill kis nongém.
Próbáltam ott is, jó-jó, de a kicsi kijelző és a tapi engem ebben is zavar.

A nongémséggel én sem értek egyet. Letisztult, egyszerű, ugye lőnünk sem nekünk kell (hat fegyverrel egyszerre érdekes is lenne), de azért a bullet hellezés és buildekre építés ver mechanikailag nem egy AAA csodát, nyilván nem az elején indul be. Viszont tényleg jó rövid hátradőlős, megfeszülés nélküli etapokra (a Hadesben jobban éreztem a nyomást, de az többet is ment), de simán ott tudok előtte ragadni 1-1,5 órára is. Eddig még mindig úgy léptem ki belőle, hogy jól esett volna még egy menet, de kiszálltam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71398 2023.01.09. 10:22

benőmenő írta:Én eddig bírtam géming nélkül, most jön le a Half-Life Source. Egyszer már nekiálltam az első Half-Life-nak de aztán valahol elakadtam és félbe maradt. Hátha majd most!
Ha mégsem akkor B tervnek a Bully lett kinézve. Az a PS2 olvasófej kiszopódása miatt maradt félbe anno.
Miért a Source? Az nem híresen bugos? Én csak a simát játszottam, régen nyilván, de amikor végre elővettem, és a végére értem, akkor is, így személyes tapasztalatom nincs vele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71399 2023.01.09. 11:27

Zóanagyvarázsló írta:Miért a Source? Az nem híresen bugos? Én csak a simát játszottam, régen nyilván, de amikor végre elővettem, és a végére értem, akkor is, így személyes tapasztalatom nincs vele.
Az hagyján, de miért nem a Black Mesa remake/mod? Ha már van, az tényleg jó cucc.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71400 2023.01.09. 11:34

DanielT írta:Az hagyján, de miért nem a Black Mesa remake/mod? Ha már van, az tényleg jó cucc.
Nyilván kevésbé autentikus, illetve azt még lehet, hogy meg kellene vennie, persze csak találgatok. De jó, hogy mondod, következő nagyobb akcióban szerintem berántom.

Vissza: “Leáldozott.hu”