A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #71121 2022.12.13. 17:13

Micsu írta:Mivel a 4090 szegmenségben nincs kártyája az amdnek, ez a 4080 ellefele, azért megint rejétély hogy te hogy kevered ise a 4090et, csak a szokásos :wave:

Matekból meg mindenből te vagy a legjobb de nekem 560 3 szorosa se 898, de majd kijavítasz
Ja, az 775 és 632 között van alzán. 10%-al kevesebb frém, 10%-al több pénzért.
Kivéve a hat darab RT-s játékot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #71122 2022.12.13. 17:17

Botond írta:Ja, az 775 és 632 között van alzán. 10%-al kevesebb frém, 10%-al több pénzért.
Kivéve a hat darab RT-s játékot.

1. Nem tudja mindenhol a 10%ot
2. Nem 6, 7 rtxes játék van, jövőben meg még kevesebb lesz

Miért érzi azt az ember amikor veled beszélget mindha m1et nézne vagy origot olvasna :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71123 2022.12.13. 17:23

Micsu írta:1. Nem tudja mindenhol a 10%ot
2. Nem 6, 7 rtxes játék van, jövőben meg még kevesebb lesz

Miért érzi azt az ember amikor veled beszélget mindha m1et nézne vagy origot olvasna :nemtudom:
Feszült vagy. Ez még annak a hatása, hogy félmilláért beleugrottál a 3080tiájba, aztán kijöttek 6900xt-k 360ért és porbafingották a szarod, vagy inkább az a gond, hogy az általad mindig reklámozott shemale élmények kapcsán a fasz rossz végére kerültél legutóbb, és azóta csak állva tudod a funkcionális analfabéta dolgaid idegépelni? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #71124 2022.12.13. 17:29

Botond írta:Feszült vagy. Ez még annak a hatása, hogy félmilláért beleugrottál a 3080tiájba, aztán kijöttek 6900xt-k 360ért és porbafingották a szarod, vagy inkább az a gond, hogy az általad mindig reklámozott shemale élmények kapcsán a fasz rossz végére kerültél legutóbb, és azóta csak állva tudod a funkcionális analfabéta dolgaid idegépelni? :banplz:
Kuncsorogtál itt kártyaé mindenknek, vettél valami second hand szart ami 4 éves címeknél low deatilben hoz valamit a vidia kártyákra majd leadod itt magad. Sztem ezt a populista Ner dumát inkább tartsd meg otthonrá bár a lányod is valszeg ezért menelkült tőled a feleséged urtán, sztem a fiadat próbáld meg megtartani :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #71125 2022.12.13. 17:34

Micsu írta:Kuncsorogtál itt kártyaé mindenknek, vettél valami second hand szart ami 4 éves címeknél low deatilben hoz valamit a vidia kártyákra majd leadod itt magad. Sztem ezt a populista Ner dumát inkább tartsd meg otthonrá bár a lányod is valszeg ezért menelkült tőled a feleséged urtán, sztem a fiadat próbáld meg megtartani :banplz:
Két napig tartott a szabadságharc, aztán hazajött inkább. :)
Na de amúgy tényleg feszíthet vmi, ha ennyi dühöt próbálsz random emberekre rászórni, ilyen érdekes jelzőkkel. Politikát eleve minek idekeverni? Pont annyira releváns egy ilyen tech fórumon, mint a shemalek, amiket szintén te hoztál be a beszélgetésbe. Értem, hogy nagyon limitáltak a verbális képességeid, és emiatt nyilván írásban is meghaladja sokminden a képességeid, az évek során ennek már számtalanszor láttuk bizonyítékait, de ezzel a random faszsággal hova akarsz eljutni? Mi lenne a cél? És az miért lenne jó neked?
Ha bánt az élet, akkor bántsd vissza, vagy küzdjél jobban, de az ilyen random szitokszó ideöntés, irreleváns témákban ez gáz. Még tőled is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #71126 2022.12.13. 17:43

Botond írta:Két napig tartott a szabadságharc, aztán hazajött inkább. :)
Na de amúgy tényleg feszíthet vmi, ha ennyi dühöt próbálsz random emberekre rászórni, ilyen érdekes jelzőkkel. Politikát eleve minek idekeverni? Pont annyira releváns egy ilyen tech fórumon, mint a shemalek, amiket szintén te hoztál be a beszélgetésbe. Értem, hogy nagyon limitáltak a verbális képességeid, és emiatt nyilván írásban is meghaladja sokminden a képességeid, az évek során ennek már számtalanszor láttuk bizonyítékait, de ezzel a random faszsággal hova akarsz eljutni? Mi lenne a cél? És az miért lenne jó neked?
Ha bánt az élet, akkor bántsd vissza, vagy küzdjél jobban, de az ilyen random szitokszó ideöntés, irreleváns témákban ez gáz. Még tőled is.
Te kezdtel el szemelyeskedni, az hogy tolod a dezinformaciot es en egy peldaval erzekeltettem de neked tul melyre ment en arrol en nem tehetek :circling:
Ha bantasrol meg az elet fajdalmarol beszelsz akkor nezd meg a kommentjeid es gyere vissza, ertem en a forditott pszihologiat , nezz kicsit magadba elobb. Kemeny amikor te kered ki magadnak a szemelyeskedest.
Pacsi
Avatar
Moby

Hozzászólás #71127 2022.12.13. 19:01

Botond írta:Ja, az 775 és 632 között van alzán. 10%-al kevesebb frém, 10%-al több pénzért.
Kivéve a hat darab RT-s játékot.
598-ért is van aqua-ban. És azt meg is lehet venni(van raktáron).
Avatar
Botond

Hozzászólás #71128 2022.12.13. 19:08

Moby írta:598-ért is van aqua-ban. És azt meg is lehet venni(van raktáron).
Mondjuk pont palitot nem vennék, de külön vicces a cetelem kártyával 557 kiírás alatta. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71129 2022.12.13. 19:10

Botond írta:Mondjuk pont palitot nem vennék, de külön vicces a cetelem kártyával 557 kiírás alatta. :idiota:
Ennek semmi alapja nincs, volt palit kártyám (1080), az egyik legjobb cucc volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71131 2022.12.13. 20:09

Moby írta:Ennek semmi alapja nincs, volt palit kártyám (1080), az egyik legjobb cucc volt.
Ja. Mondjuk nem ez az ocsmány Gamerock, de a sima simán. Ellenben azzal a retek Asussal, amit a mai napig nem hevertem ki... :gun:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71132 2022.12.13. 20:15

DanielT írta:Ja. Mondjuk nem ez az ocsmány Gamerock, de a sima simán. Ellenben azzal a retek Asussal, amit a mai napig nem hevertem ki... :gun:
Pont ezt váltotta az rohadék nyüszögő Strix...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #71133 2022.12.13. 20:41

Cyberpunk 2077

+a grafika összességében faszányos, rtx sokat dob mozgás közben az összképen
+atmoszféra teremtéshez értenek a lengyelek, el lett találva night city és a karakterek
+zenék adják, illik a settinghez
+jó a főszál is és a mellékküldik zöme is
+jó ötlet volt a braindance bár 1 gombos lineális mivolta miatt kihagyott ziccer is

0 sokat javult a megjelenés óta de van még hova fejlődni, eltünő autók, abnormális dolgok még most sem ritkák a játékban
0 jó Johnny karakterét túltolták szerintem, nameg az állandó moralizálást is

- Ai valami szornyű
- nekem nagyon sok volt benne az üres járat, egyhuzamban sokat nem is tudtam vele játszani, és a világa is elég egysíkú
- a gameplay javult a the witcherhez képest de még most se tudnak igazán jó gunplayt, rpg rendszert csinálni a lengyelek, pl a skill tree is kb egy ac szintjén mozog
- nagyon kevés a választási lehetőségünk egy rpghez képest
- értem hogy azzal hogy folyamatosan keresnek minket a kontaktjaink akikkel már 10 órával korábban volt dolgunk valami emberközeli dolog akart lenni de ungyi hogy nem telik egy perc a játékban úgy hogy ne pofázna valaki

Összességében sokkal többet vártam a játéktól, néha beszippantott de sokszor untam, vannak benne jó dolgok/szálak de olyan mindha ki lenne herélve az egész, jó hogy nem amcsi módra közelítik meg a játék készítést
a cd projektnél de a gameplayyel én minden játékuknál hadi lábon állok :fejvakaras:

Kép
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71134 2022.12.13. 21:48

Botond írta:Mondjuk pont palitot nem vennék, de külön vicces a cetelem kártyával 557 kiírás alatta. :idiota:
A Palit egy kurva jó márka. Teljesen rendben van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71135 2022.12.13. 22:48

Micsu írta:Cyberpunk 2077

Összességében sokkal többet vártam a játéktól, néha beszippantott de sokszor untam, vannak benne jó dolgok/szálak de olyan mindha ki lenne herélve az egész
Jóreggelt kívánok! :banplz:

Egyébként ja, többi pont is valid. Az a csoda egyébként, hogy erre a szintre felhozták legalább... Mostanában kellett volna megjelennie, semmi, de semmi nem tudott volna annyit ártani a cégnek, mint amit csináltak. Még az se, ha csak nextgen konzolra+ pcre jött volna most. A jelen formájában, vagy méginkább a várható DLC vel tuningolva, botránymentesen maradhattak volna a gamerek lieblingjei és évekig vették volna a játékot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71136 2022.12.14. 11:09

Kijött a Vaják Drei Kövgenny pecs, belenéztem a fórumba:

"Performance is abysmal on Series X, I don't know if it is bad fame pacing, dynamic resolution not kicking in time , frame drops or a mixture of the 3."

"Played a little bit and it runs like crap on my 2080ti and 5800x3d in the city and the DLC city (which I can’t remember right now). Something feels off and it feels like there’s jittering and stuttering. Cyberpunk felt better than this."

"PC version runs like fucking shit. Turned everything to max +DLSS and couldn't hit 15fps on a 3080, 12700K with 16GB DDR4. Restarted the game and it boxed everything in the top left corner and crashed. Restarted again and it ran a lot better, I imagine between 40-50fps with everything jacked up to max + DLSS Quality. With the sharpening turned up high it looks great but otherwise quite blurry in places."

"Game needs patch... 30fps mode performance is trash. 60fps on PS5 so far is flawless but fuck that 30 mode."

Úgy tűnik a 30 frémet amolyan jóféle pécés módon oldották meg konzolon: felülről limitálva, oszt jónapot. Semmi custom motion blur profil hozzá, vagy input hozzálövés, jóazúgyfiúk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71137 2022.12.14. 11:35

Jaj a legjobb: PS5-ön rosszabb a LOD, mint Xbox S-en. Nem X. S!
Avatar
arty

Hozzászólás #71138 2022.12.14. 13:29

DanielT írta:Hoppácska! És OTTATHOMSON! :DDD :taps: :taps: :taps: Bármikor ráérek, pakolhatunk mindent mindenhova, az én hátam ki van kímélve! Sajnos most nem vállalom, hogy mocival megyek, pedig már 2 új is van amit nem láttál. :zavart2:

Azé' szedtem szét, mert anyám mostanában többet lesz itt és kapott oda egy netflix tévét, kellett a hely.
elég genya lenne veled helyrerakatni a maradékot :D (tate módra oldalára tett 29" a terv, minden bekészítve, csak nemtom megemelni, mer' ráedzettem és mostmár alig tudok felegyenesedni is :( ). hétvégére helyrejövök, megcsinálom és akkor ledumálunk egy hétköznapot - hiszen neked bármikor jó, ugye ;) (én meg már szabin, szal Zó, Botond, HÉLÓ MULTI!?!??!!?)

szumma: SOSEÖREGEDJETEKMEG! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #71139 2022.12.14. 13:38

Micsu írta:Nem
Ezzel a 4090el te josz mindig szo nem volt rola sosem, ez a szokasos Botond film mint a 3x dragabb vidia kartya.
A gaz az hogy megjelenes elott megint jottek a kamu leakek, a mindent agyonvero, keveset fogyaszto amd kartyakrol, es megint kellett talalni valami mero szamot amiben igen, jobb tud lenni, de ahogy Moby is megmonda, egy 3090el is jobban jar az ember.
nem leak volt az, hanem hivatalos amd prezi, amire gondolsz :) de azért azon nem kell meglepődni, hogy mindenhol a legjobb scenáriót emelték ki, tehát űrben, vákumban, up to 70% és társai.
akinek ilyenek alapján az égig hájpolódik egy termék, hát magára vessen.....

szerintem magához képest az amd nagyot gurított, rasterben brutális amit tud a kis xt is, DE az RT eszetlen erőltetése kicsit elronthatja a bulit.... (márpedig mivel NV egyébként is nagy RT blokkot rak a kártyáira, tömi pénzel a deveket is, marad az eszetlen RT-zés pécén... lényeg, hogy amd-n szarul fusson (lásd még portal port) - és nem arról van szó, hogy én nem ezt csinálnám :) csak hogy mielőtt valaki elvárásokat támaszt az amdvel szemben, legyen már kicsit képben a realitásokkal. aztán ha már majd csak NV lesz, az megoldja a 600k-s kártyák problémakörét is (lesz minden kétmilla))

Micsu írta:Hat igen, ez a szomoru h meg az 1 eves kartya is jobb opcio lehet
2+, úgyérted? ;)
hátnemtom.... egy lassan gariból kifutó 2 éves 3090 5-600ér? (nem követem az árakat, bocs ha nagyon mellélövök)

Micsu írta:Mivel a 4090 szegmenségben nincs kártyája az amdnek, ez a 4080 ellefele,
papíron annál 20%-al olcsóbb kéne legyen....
Avatar
arty

Hozzászólás #71140 2022.12.14. 13:52

DanielT írta:Jóreggelt kívánok! :banplz:

Egyébként ja, többi pont is valid. Az a csoda egyébként, hogy erre a szintre felhozták legalább... Mostanában kellett volna megjelennie, semmi, de semmi nem tudott volna annyit ártani a cégnek, mint amit csináltak. Még az se, ha csak nextgen konzolra+ pcre jött volna most. A jelen formájában, vagy méginkább a várható DLC vel tuningolva, botránymentesen maradhattak volna a gamerek lieblingjei és évekig vették volna a játékot.
az hogy ennyire kipofozták, szerintem lassan visszaemeli a céget a kedvencek sorába :) és most jön (jött?) az INGYÉ wicser ápgréd is...... lehet h nem A csúcsdevek többé (hanem ki az?), de bőven a korrektebbek közé lehet sorolni őket, még a béna 2077 után is.

az fáj, hogy egy ILYEN cég a korrektebbek közé sorolható, de egy 70 jurós TLOU1 remake után, vagy amit az EA/2K müvel, borzalom alacsony a léc :(

szerk: közben látom a w3 pecs se lett perfekt :D :D :D
gyanítom az RT implementáción megint megszalatdak a csúszkák (vidiabőrönd :D ), dehát ki kell szolgálni a 4090 tulajokat :P
jó, hogy átállnak unrealra, ott legalább nem lesz ilyen szaggatós gond (a második végigjátszáskor, legalábbis :D )
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71141 2022.12.14. 22:08

DanielT írta:Jaj a legjobb: PS5-ön rosszabb a LOD, mint Xbox S-en. Nem X. S!

En mar a bejelentest sem ertettem. Kinek hianyzott meg egy kis vicserharom? Evekig hallgattam, hogy vilaglegjobb jataka, legjobb rpg (lol). Lepjenek tul rajta, johet a cyberpunk remaster :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #71142 2022.12.14. 22:18

Greyfox írta:En mar a bejelentest sem ertettem. Kinek hianyzott meg egy kis vicserharom? Evekig hallgattam, hogy vilaglegjobb jataka, legjobb rpg (lol). Lepjenek tul rajta, johet a cyberpunk remaster :D
Gondolom azoknak, akiknek a hetvennyolcadik lasztofasz kiadás/facelift/moneyhat is. Atekinetben is, hogy gyaníthatóan a prolisztésönösök miatt volt rá ekkora igény, mert csak azon futott eddig is proli módon. Most másképp lett proli, de a lényeg maradt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71143 2022.12.14. 22:44

Úgy látszik a Sony-tól időt kaptam ajándékba karácsonyra. Olyan értelemben, hogy a Decemberi PS+ Extra kínálatra egy másodpercet nem kell vesztegetnem, pedig van benne egy csomó sor.

https://blog.playstation.com/2022/12/14 ... -and-more/
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71145 2022.12.15. 10:04

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71146 2022.12.15. 10:23

DanielT írta:Úgy látszik a Sony-tól időt kaptam ajándékba karácsonyra. Olyan értelemben, hogy a Decemberi PS+ Extra kínálatra egy másodpercet nem kell vesztegetnem, pedig van benne egy csomó sor.

https://blog.playstation.com/2022/12/14 ... -and-more/
Na jó, két potenciális 10/10 azért csak van: The Pedestrian és a New Dawn. És ez így már megint több, mint amit a Microsoft az elmúlt 10 évben produkált. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71147 2022.12.15. 12:03

DanielT írta:Na jó, két potenciális 10/10 azért csak van: The Pedestrian és a New Dawn. És ez így már megint több, mint amit a Microsoft az elmúlt 10 évben produkált. :eljen:
Értem én a poént, de azon tól mármint milyen értelemben? A kedvenceid közül a Far Cry 5, a DarkSiders Genesis, a Rage 2, a Maneater, a Mutant Year Zero: Road To Eden benne fürdik/fürdött a ganéban, a potenciális The Pedestrian is ott ázik már rég. Vagy a plusos játékokat nem a ganépasszoshoz kell hasonlítani, hanem az MS belsős csapatai által fejlesztettekhez? A Plus erősségét pont nem a third-party adja (egyre inkább a ganépassz kínálatát követik le), hanem a - régebbi - exkluzívok (vs MS adja day1 az övéit).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71148 2022.12.15. 12:11

Zóanagyvarázsló írta:Értem én a poént, de azon tól mármint milyen értelemben? A kedvenceid közül a Far Cry 5, a DarkSiders Genesis, a Rage 2, a Maneater, a Mutant Year Zero: Road To Eden benne fürdik/fürdött a ganéban, a potenciális The Pedestrian is ott ázik már rég. Vagy a plusos játékokat nem a ganépasszoshoz kell hasonlítani, hanem az MS belsős csapatai által fejlesztettekhez? A Plus erősségét pont nem a third-party adja (egyre inkább a ganépassz kínálatát követik le), hanem a - régebbi - exkluzívok (vs MS adja day1 az övéit).
Most a saját gyártású MS ganékról beszélek, nem attól amiket megvesznek és csak bepaníroznak a szószba. :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71149 2022.12.15. 12:14

DanielT írta:Most a saját gyártású MS ganékról beszélek, nem attól amiket megvesznek és csak bepaníroznak a szószba. :nezze:
Jó, de a két említett játék mindkét konzolgyártónál szószba bepanírozott cucc. Persze értem, hogy hozzád vágott third-partykban is jobb lehet számodra ez a hónap, mint az MS first-party hosszú távon, de azért ez erőltetett összehasonlítás így. Vagyis jár a leáldos tanúsítvány neki, ide való :eljen:

Az én nézőpontom meg nyilván az, hogy a Sony eyre kevésbé tud megmozgatni az exkluzívjaival, és a third-party fontosabbá vált.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71150 2022.12.16. 00:07

Lepörgött a Sniper elite 5 is. Pc-n, coopban, a ganéból. Sok apró bosszantó hibájára ellenére közel tökéletes coop gémingre. Zó, majd részleteiben megosztja a gondokat, de imádtuk így is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71151 2022.12.16. 22:47

Na hát kellemes ez az egyik Ragnarok challenge. Story nehézségen, 50% energia csíttel, nem tudom 2 órája megcsinálni. Nemtom a büdös kurva anyjukat megbaszták -e ma már a fejlesztők, vagy korán van még Santa Monicában hozzá?
Castle82

Hozzászólás #71152 2022.12.16. 23:32

Botond írta:Feszült vagy. Ez még annak a hatása, hogy félmilláért beleugrottál a 3080tiájba, aztán kijöttek 6900xt-k 360ért és porbafingották a szarod, vagy inkább az a gond, hogy az általad mindig reklámozott shemale élmények kapcsán a fasz rossz végére kerültél legutóbb, és azóta csak állva tudod a funkcionális analfabéta dolgaid idegépelni? :banplz:


Te még mindig borzalmasan ostoba vagy hardver témakörben de csak azért is erölteted a sületlenségeidet....
Avatar
Moby

Hozzászólás #71153 2022.12.17. 00:02

DanielT írta:Na hát kellemes ez az egyik Ragnarok challenge. Story nehézségen, 50% energia csíttel, nem tudom 2 órája megcsinálni. Nemtom a büdös kurva anyjukat megbaszták -e ma már a fejlesztők, vagy korán van még Santa Monicában hozzá?
Nemtudom gondolkoztál-e már azon, mit akar üzenni ezzel neked az univerzum :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #71154 2022.12.17. 07:30

Castle82 írta:Te még mindig borzalmasan ostoba vagy hardver témakörben de csak azért is erölteted a sületlenségeidet....
Mindenkinek kell vmi hobbi!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71155 2022.12.17. 10:15

Moby írta:Nemtudom gondolkoztál-e már azon, mit akar üzenni ezzel neked az univerzum :D
Amit a teljes gamer karrierem során mindig: béna vagyok a bossfightokhoz, képtelen vagyok patternt megjegyezni és nincs türelmem. lletve végtelenszer megpróbálni van, tehát rohadt kitartó vagyok, de ugyanazt a hibát 1000x ugyanúgy elkövetem.

De ez egyébként tényleg egy patkány harc, persze opcionális.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71156 2022.12.17. 11:59

Persze most reggel asszem másodszorra, vagy harmadszorra sikerült. Szal ugrott is a platina.

Kép

A játék egyébként fantasztikus továbbra is, kegyetlen mennyiségű minden van benne. Az egyedüli hibának a használhatatlan pokol térképet hoznám fel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #71157 2022.12.17. 13:56

DanielT írta:Persze most reggel asszem másodszorra, vagy harmadszorra sikerült. Szal ugrott is a platina.

Platina.bmp

A játék egyébként fantasztikus továbbra is, kegyetlen mennyiségű minden van benne. Az egyedüli hibának a használhatatlan pokol térképet hoznám fel.
GG! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71158 2022.12.17. 15:23

Epic leárazott meg adott kupont, úgyhogy vettem pár játékot a hajléktalangaming jegyében. Lehet, hogy játszom még idén valamivel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71159 2022.12.17. 17:22

aabyssx írta:Epic leárazott meg adott kupont, úgyhogy vettem pár játékot a hajléktalangaming jegyében. Lehet, hogy játszom még idén valamivel.
Kisebb lépések, kisebb célok! Legyen mondjuk az, hogy játszol még az évtizedben valamivel, így nincs ez az extrém nyomás. :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71160 2022.12.17. 17:35

DanielT írta:Kisebb lépések, kisebb célok! Legyen mondjuk az, hogy játszol még az évtizedben valamivel, így nincs ez az extrém nyomás. :nezze:
Jogos. Bár nagy ambíciókkal indulok, mert 5 játékot vettem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71161 2022.12.17. 17:50

DanielT írta:Persze most reggel asszem másodszorra, vagy harmadszorra sikerült. Szal ugrott is a platina.

[img]https://i.imgur.com/jxIHfDw.png[/img

A játék egyébként fantasztikus továbbra is, kegyetlen mennyiségű minden van benne. Az egyedüli hibának a használhatatlan pokol térképet hoznám fel.
Ebben a review-ban még számomra is van olyan rész, amivel azonosulni tudok: a "kegyetlen" :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71162 2022.12.17. 17:50

aabyssx írta:Jogos. Bár nagy ambíciókkal indulok, mert 5 játékot vettem.
Mit vettél?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71163 2022.12.17. 18:09

Moby írta:Mit vettél?
Days Gone, HZD, AC Valhalla, Watch Dogs Legion, meg Grand Theft Horse 2. Csupa rövid játék.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #71164 2022.12.17. 18:18

Azt gondoltam amúgy, hogy újrajátszok pár régebbi játékot (pl. Mankind Divided, MGS5, meg ilyesmiket), csak jött a segélykupon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71165 2022.12.17. 20:02

aabyssx írta:Azt gondoltam amúgy, hogy újrajátszok pár régebbi játékot (pl. Mankind Divided, MGS5, meg ilyesmiket), csak jött a segélykupon.
MGS5 újra? Jézusom, hogy inkább legyél Valhalla speedrunner...

Egyébként ütős lista, főleg persze a Sony része. Részemről a Days Gone-t ajánlanám, ha egyet kéne választani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71166 2022.12.18. 12:46

aabyssx írta:Days Gone, HZD, AC Valhalla, Watch Dogs Legion, meg Grand Theft Horse 2. Csupa rövid játék.
Mit tettél?! Miért vezekelsz ilyen szankciós játékvásárlással?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71167 2022.12.18. 12:47

DanielT írta:MGS5 újra? Jézusom, hogy inkább legyél Valhalla speedrunner...

Egyébként ütős lista, főleg persze a Sony része. Részemről a Days Gone-t ajánlanám, ha egyet kéne választani.
Aabynak is én a redneckes-zombis Sony-B-kategóriát ajánlom, ő a célközönség! :hehe:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71168 2022.12.18. 18:46

DanielT írta:MGS5 újra? Jézusom, hogy inkább legyél Valhalla speedrunner...

Egyébként ütős lista, főleg persze a Sony része. Részemről a Days Gone-t ajánlanám, ha egyet kéne választani.

+1. Fasza volt. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71169 2022.12.18. 20:16

Ez az Avatar folytatás minden kétséget kizáróan a leglátványosabb film, ami valaha készült. Embertelen amit összehoztak. Mondjuk volt rá idő bőven...Olyan ne gondolkodj rajta, mert nem kell, de visz magával a sodrás, nem olyan kirívóan paraszt, hanem olyan bocsánatosan paraszt. Szóval pont olyan, mint az első volt, csak minden nagyobb/több/látványosabb. Olyan kellemes bizonyítéka annak, hogy a mozi műfaja még nem halott teljesen, csak nagyon ritkán születik olyan, amiért még érdemes fenntartani, mert a csilliárd dollárok sem garanciák már semmire. Na ez épp olyan, amiért még érdemes felkeresni amíg létezik ez az intézmény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71170 2022.12.18. 21:17

Moby írta:Ez az Avatar folytatás minden kétséget kizáróan a leglátványosabb film, ami valaha készült. Embertelen amit összehoztak. Mondjuk volt rá idő bőven...Olyan ne gondolkodj rajta, mert nem kell, de visz magával a sodrás, nem olyan kirívóan paraszt, hanem olyan bocsánatosan paraszt. Szóval pont olyan, mint az első volt, csak minden nagyobb/több/látványosabb. Olyan kellemes bizonyítéka annak, hogy a mozi műfaja még nem halott teljesen, csak nagyon ritkán születik olyan, amiért még érdemes fenntartani, mert a csilliárd dollárok sem garanciák már semmire. Na ez épp olyan, amiért még érdemes felkeresni amíg létezik ez az intézmény.
Az első részről majdnem kijöttem, de akkor ez most tuti betalál majd! :idiota:

Régi szép idők, amikor még elmentem moziba... Lehet soha többé nem történik már meg. De ha valamiért biztos nem, az az Avatar 2.
Avatar
Moby

Hozzászólás #71171 2022.12.18. 21:54

DanielT írta:Az első részről majdnem kijöttem, de akkor ez most tuti betalál majd! :idiota:

Régi szép idők, amikor még elmentem moziba... Lehet soha többé nem történik már meg. De ha valamiért biztos nem, az az Avatar 2.
Fogd fel úgy, hogy több időd marad a sony the game-ek platinázására! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71172 2022.12.19. 10:11

Moby írta:Fogd fel úgy, hogy több időd marad a sony the game-ek platinázására! :banplz:
Idő az jutna mindenre, de a passzív CGI agyrohasztás helyett néha inkább nyomok valamit a kontrolleren, meg őrjöngök a bénaságom miatt.

Sony fronton következő: Mérföldek Móric!

Belefulladok a blockbuster exkluzívokba, egyszerűen kimeríthetetlen a minőségi felhozatal! :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71173 2022.12.19. 10:49

DanielT írta:Idő az jutna mindenre, de a passzív CGI agyrohasztás helyett néha inkább nyomok valamit a kontrolleren, meg őrjöngök a bénaságom miatt.

Sony fronton következő: Mérföldek Móric!

Belefulladok a blockbuster exkluzívokba, egyszerűen kimeríthetetlen a minőségi felhozatal! :worship:
Az is volt vagy 1 év, mire a végére értem, annyira nehezen ment le, de az még lement legalább.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71174 2022.12.19. 11:38

Moby írta:Az is volt vagy 1 év, mire a végére értem, annyira nehezen ment le, de az még lement legalább.
Hát én most belengetek egy platinát még idén belőle.

Egy ríl zsémer élete! :hawaii:
Avatar
Moby

Hozzászólás #71175 2022.12.19. 13:12

DanielT írta:Hát én most belengetek egy platinát még idén belőle.

Egy ríl zsémer élete! :hawaii:
Ahhoz ríl zsémek kellenének, vagyhát lehet, hogy a vödör híg kula mélyén könyékig kotorászás számít annak. Azistensetudja. Mindegy, azért majd figyelgetem mit találtok ott, hátha... :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71176 2022.12.19. 13:41

"John Carmack is kihátrált a metaverzum mögül

A Doom és Quake játékok legendás fejlesztője, John Carmack felmondott a Metánál, a későbbiekben nem kíván vezető tanácsadóként dolgozni a közösségi óriásnak."

Nincs itt semmi gond kérem, a VR sikeres volt, van, lesz, vanik, vönik, föfik. Izzadva okádni fog mindenki a fején egy szarral, ez a jövő, imádja mindenki instant!
Avatar
Moby

Hozzászólás #71177 2022.12.19. 18:27

DanielT írta:"John Carmack is kihátrált a metaverzum mögül

A Doom és Quake játékok legendás fejlesztője, John Carmack felmondott a Metánál, a későbbiekben nem kíván vezető tanácsadóként dolgozni a közösségi óriásnak."

Nincs itt semmi gond kérem, a VR sikeres volt, van, lesz, vanik, vönik, föfik. Izzadva okádni fog mindenki a fején egy szarral, ez a jövő, imádja mindenki instant!
Szerintem ez inkább a cégről szól, nem a VR-ról. Én azóta nem értem mit keresett ott, hogy odament.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71178 2022.12.19. 22:46

Nem tudtam elkepzelni mi lehet jo a death strandingben, de beszippantott az atmoszferaja mint a szart :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #71179 2022.12.20. 08:02

Greyfox írta:Nem tudtam elkepzelni mi lehet jo a death strandingben, de beszippantott az atmoszferaja mint a szart :)
Engem borzasztóan nyomaszt, félbe is hagytam.
Boldog eje75 napot mindenkinek!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71180 2022.12.20. 08:47

Greyfox írta:Nem tudtam elkepzelni mi lehet jo a death strandingben, de beszippantott az atmoszferaja mint a szart :)
Én a platináig meg sem álltam. :D Merre jársz benne?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71181 2022.12.20. 10:27

Boldogot Eje!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #71182 2022.12.20. 12:03

TasManXT írta:Én a platináig meg sem álltam. :D Merre jársz benne?

Pár órát toltam bele, nálam ez nagy dolog :D
Spoiler
Most kéne átjutnom kikötővárosba (port city?) De sokat ténfergek összevissza.



Ja és boldog Ejét mindenkinek! :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71183 2022.12.20. 12:35

Greyfox írta:Pár órát toltam bele, nálam ez nagy dolog :D
Spoiler
Most kéne átjutnom kikötővárosba (port city?) De sokat ténfergek összevissza.



Ja és boldog Ejét mindenkinek! :)
Nem baj az, fedezz fel mindent szépen, jó is az úgy. Érdemes kötélpályát építened ha már elérhető. Sokat fog segíteni ezen a területen, ha később vissza akarnál jönni valamiért és gyors utazásra van szükséged.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71184 2022.12.20. 13:37

TasManXT írta:Nem baj az, fedezz fel mindent szépen, jó is az úgy. Érdemes kötélpályát építened ha már elérhető. Sokat fog segíteni ezen a területen, ha később vissza akarnál jönni valamiért és gyors utazásra van szükséged.
Ja. Ez esszenciális, azért nem lett nekem platina mert kellettek volna a pályák visszamennies nincs az az isten, hogy újracsináljam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71185 2022.12.20. 14:13

Botond írta:Engem borzasztóan nyomaszt, félbe is hagytam.
Boldog eje75 napot mindenkinek!
Isten éltesse! Ez elsősorban nem Norman Reedusnak, hanem Ejének szól.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #71186 2022.12.20. 15:36

Ja és boldogat Eje... ha ma belépsz Death Strandingbe, akkor egy extra átvezetőt is kapsz egy boldog születésnapot üzenettel! :D Egy kis plusz ha nem találkoztatok ezzel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #71187 2022.12.20. 18:32

Boldog születésnapot, Ejenek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #71188 2022.12.20. 20:48

HBD Eje!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #71189 2022.12.20. 23:09

Kipróbáltam a PS+ Extrában ma érkezett "The Pedestrian'-t. Ötletes, jól néz ki, stb, de nálam ezt is utolérte a puzzle zsémek végzete: elfogyott az agyam hozzá. Illetve a kihívás a "na ezen most agyalunk egy darabig, de sikerül" szintről egy feladvány alatt ugrott a "kurvaanyátokat" kategóriába. Tehát addig segítség nélkül vittem, utána meg a youtube videót is 3x néztem meg, végül másodpercenként követtem le... és a következő feladványnál ismét instant betonfalnak. Szal' ragequit lett a vége. :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #71190 2022.12.20. 23:18

DanielT írta:Kipróbáltam a PS+ Extrában ma érkezett "The Pedestrian'-t. Ötletes, jól néz ki, stb, de nálam ezt is utolérte a puzzle zsémek végzete: elfogyott az agyam hozzá. Illetve a kihívás a "na ezen most agyalunk egy darabig, de sikerül" szintről egy feladvány alatt ugrott a "kurvaanyátokat" kategóriába. Tehát addig segítség nélkül vittem, utána meg a youtube videót is 3x néztem meg, végül másodpercenként követtem le... és a következő feladványnál ismét instant betonfalnak. Szal' ragequit lett a vége. :(
Nálam tegnap ment végig ganépasszban, mert megy kifelé.

The Pedestrian

Jóféle puzzle platfromer, ahol a hangsúly a puzzle-ökön van (csak elvétve kell minimális ügyesség). DT-nek igaza van, a triviálisból kissé bekeményedik, de nem tragikus. Azért estére már fáradt voltam a játék vége felé az odafigyeléstől (előtte végigment az FF7 is), így párszor belesandítottam a végigjátszásba, mert már nem volt lelki erőm, türelmem mindig koncentrálni, itt már "tájékozódni" is kell tudni az ajtók, létrák között (durvább, mint a Normandy).

Megy ki lassan ganépasszból, ajánlom bepótlásra, PS Plus esetében nyilván kevésbé hajt a tatár, mert a mechanika és a stílus jó, és számomra nem is volt ezerszer látott. Nem alapmű, de bőven rendben van.

Vissza: “Leáldozott.hu”