A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70771 2022.11.20. 16:55

Greyfox írta:Na, csak beszoptam ezt a szart, kb 1 hete lett pozitív a teszt.
Enyhe felsőlégúti tünetek, de cserébe a bélrendszerem lenullázta, és elment a szaglás/ízérzékelésem.
Így legalább nem fáj annyira a diéta, mert úgysincs semminek íze. :nemtudom:
Pedig már nagyon nem trendi, amikor én kaptam el, már akkor is kínos volt. Ennyi erővel Hawks kabátot és Fila táskát is hordhatnál...
Avatar
Necro

Hozzászólás #70772 2022.11.20. 17:24

DanielT írta:Hawks kabátot
Viccen kívül, ma láttam egyet.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #70773 2022.11.20. 18:30

DanielT írta:Pedig már nagyon nem trendi, amikor én kaptam el, már akkor is kínos volt. Ennyi erővel Hawks kabátot és Fila táskát is hordhatnál...

Picsaba, meg ez is :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70774 2022.11.20. 19:21

Necro írta:Viccen kívül, ma láttam egyet.
Legközelebb fotó is legyen! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70775 2022.11.20. 22:59

DanielT írta:Mennyi volt a nem szaros?
Azt leszartam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70776 2022.11.21. 09:47

Zóanagyvarázsló írta:Azt leszartam.
Erről is legyen! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70777 2022.11.21. 10:45

DanielT írta:Erről is legyen! :nezze:
Utólag már minek? Az odavezetö út átélése az élmény, nem a végtermék :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70778 2022.11.21. 15:04

Gyuruk Ura: Hatalom Gyurui

Vartam ezt a sorozatot mert a Tronok Harca ota mindenki baszos kardozos sorozatot akar kesziteni, egy jo minosegu konnyed fantasyt meg adtam volna.
Ennyi penzbol es jatekidobol illett volna egy hasonlo szinvonalu Lotr sorozatot letenni az asztalra mint amit PJ letett de ez max a Gyuruk Buja Urat uti.
Lassan indul be de a vegen lesz par wtf jelenet, nem vagyok nagy kozepfolde rajongo de azt en is eszrevettem hogy gyakran megeroszakoltak a loret a keszitok.
Latvany meg a zene hozza a hangulatot de minden cgi sajnos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70779 2022.11.21. 15:57

Micsu írta:Gyuruk Ura: Hatalom Gyurui

Vartam ezt a sorozatot mert a Tronok Harca ota mindenki baszos kardozos sorozatot akar kesziteni, egy jo minosegu konnyed fantasyt meg adtam volna.
Ennyi penzbol es jatekidobol illett volna egy hasonlo szinvonalu Lotr sorozatot letenni az asztalra mint amit PJ letett de ez max a Gyuruk Buja Urat uti.
Lassan indul be de a vegen lesz par wtf jelenet, nem vagyok nagy kozepfolde rajongo de azt en is eszrevettem hogy gyakran megeroszakoltak a loret a keszitok.
Latvany meg a zene hozza a hangulatot de minden cgi sajnos.
Az elmúlt 5 évben az egyetlen értékes ami kijött Hollywoodból, az én voltam...

Csináztam picet is róla, hogy ez tényleg ott van:

IMG_20221020_102108.jpg


Ez meg a GTA V-ből ismerős lehet:

IMG_20221020_173056.jpg


IMG_20221020_174137.jpg
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70780 2022.11.21. 16:53

Micsu írta:Gyuruk Ura: Hatalom Gyurui

Vartam ezt a sorozatot mert a Tronok Harca ota mindenki baszos kardozos sorozatot akar kesziteni, egy jo minosegu konnyed fantasyt meg adtam volna.
Ennyi penzbol es jatekidobol illett volna egy hasonlo szinvonalu Lotr sorozatot letenni az asztalra mint amit PJ letett de ez max a Gyuruk Buja Urat uti.
Lassan indul be de a vegen lesz par wtf jelenet, nem vagyok nagy kozepfolde rajongo de azt en is eszrevettem hogy gyakran megeroszakoltak a loret a keszitok.
Latvany meg a zene hozza a hangulatot de minden cgi sajnos.
Azért PJ is bőven kihagyott dolgokat a filmből, és ez a korszak amiből a sorozat készült nincs annyira brutálisan dokumentálva, és csak a vérpistike lotr nácik azok akik belekötnek. Kurvára könnyed fantasy szórakozás és nekem jobban bejött, mint a melyik unokatesót basszák meg a héten, pár sárkánnyal a háttérben féle sorozat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70781 2022.11.21. 17:29

Nekem inkább a mafia2 ugrik be arról a helyről Dani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70782 2022.11.21. 18:16

TasManXT írta:Azért PJ is bőven kihagyott dolgokat a filmből, és ez a korszak amiből a sorozat készült nincs annyira brutálisan dokumentálva, és csak a vérpistike lotr nácik azok akik belekötnek. Kurvára könnyed fantasy szórakozás és nekem jobban bejött, mint a melyik unokatesót basszák meg a héten, pár sárkánnyal a háttérben féle sorozat.
Hat jo h kihagyott, nem a satantango uj reszet akarta leforgatni. Persze h fel vannak haborodva amikor az aktualis pc trendeknek valo megfeleles miatt lett egy Elf fekete ami elotte kb lehetetlen volt. Az meg hogy egy karakter fejlodes nincs ugy abrazolva mint a PT fele film egy reszeben az mar iroi hiba, rendezes is olyan amilyen, de jah nekem is lement, nem lesz ujranezos de elment, az uj gotot a feleig se birtam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70783 2022.11.21. 18:16

Botond írta:Nekem inkább a mafia2 ugrik be arról a helyről Dani.
+1 Igy van, masolta a gta5 a Mafia2ot :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #70784 2022.11.21. 19:58

Micsu írta:+1 Igy van, masolta a gta5 a Mafia2ot :idiota:
Copypaste a cucc!
Avatar
arty

Hozzászólás #70785 2022.11.21. 21:09

köszi a setét tematikát, VÉGRE! :)

fáj ez a 13500as psn+ .... vegyem meg, hogy aztán a pluszos akciós szarokra is rágerjedjek, amikkel utána persze majd jól NEM játszok? :(
több mint egy éve nem visz rá a lélek, hogy a fiók 1 éves kódom redeemeljem...... pedig a hotwheelsnél nagyon rezgett a léc!

szal... mi van MÉG olcsón a nagyvilágban? szájbermándéj van elvégre!

DT: usa képek nagyonjók, főleg a játéktermes kalandot irigyeltem! hány huszasból ment végig a héló? 1cc? :mf1:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70786 2022.11.22. 08:52

arty írta:köszi a setét tematikát, VÉGRE! :)

fáj ez a 13500as psn+ .... vegyem meg, hogy aztán a pluszos akciós szarokra is rágerjedjek, amikkel utána persze majd jól NEM játszok? :(
több mint egy éve nem visz rá a lélek, hogy a fiók 1 éves kódom redeemeljem...... pedig a hotwheelsnél nagyon rezgett a léc!

szal... mi van MÉG olcsón a nagyvilágban? szájbermándéj van elvégre!

DT: usa képek nagyonjók, főleg a játéktermes kalandot irigyeltem! hány huszasból ment végig a héló? 1cc? :mf1:
Ha van egy 1 éves psn kódod, akkor azt extrára most akciósan tudod upgradelni, szóval vagy most vagy soha kb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70787 2022.11.22. 08:59

TasManXT írta:Ha van egy 1 éves psn kódod, akkor azt extrára most akciósan tudod upgradelni, szóval vagy most vagy soha kb.
Valahol írnak olyat, hogy cappelt az upgrade ár, nyugaton 100 euróban, szóval ami kb 3 év upgradeje, szóval ha mondjuk betárazol hat év sima plusz és arra tolod rá akkor is 100 euró, három évre is annyi, négy évre is, és minden random év darabszám esetén ami 3 vagy több.
Nem tudom van e limit, amit be lehet előre tárazni sima plusból, bár lehet azért hozták a hat évet példának, mert az az. És azt se tudom forintban mennyi a 100 euró a Sony szerint.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70788 2022.11.22. 12:19

Botond írta:Valahol írnak olyat, hogy cappelt az upgrade ár, nyugaton 100 euróban, szóval ami kb 3 év upgradeje, szóval ha mondjuk betárazol hat év sima plusz és arra tolod rá akkor is 100 euró, három évre is annyi, négy évre is, és minden random év darabszám esetén ami 3 vagy több.
Nem tudom van e limit, amit be lehet előre tárazni sima plusból, bár lehet azért hozták a hat évet példának, mert az az. És azt se tudom forintban mennyi a 100 euró a Sony szerint.
Mikor bejött a psn extra, akkor nekem arányosan lehetett upgradelni, talán akkor 1,5 évem volt és valami 17 körül volt az upgrade lehetősége a fennmaradó időre. A 25% kedvezmény előtt, pedig pontosan 1 évet kellett ráhúzni ami 12500 talán? Na most ebből lejött a a 25%, szóval ez a fix összeg nem tudom honnan van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70789 2022.11.22. 14:01

TasManXT írta:Mikor bejött a psn extra, akkor nekem arányosan lehetett upgradelni, talán akkor 1,5 évem volt és valami 17 körül volt az upgrade lehetősége a fennmaradó időre. A 25% kedvezmény előtt, pedig pontosan 1 évet kellett ráhúzni ami 12500 talán? Na most ebből lejött a a 25%, szóval ez a fix összeg nem tudom honnan van.
Nem fix, hanem hogy van egy maximum.
Egy év x forint, 2 év 2x forint, 3 év az 3x forint és jön a csavar, 4 év is 3x, 5 év is 3x, 6 év is 3x, stb. Már az upgrade a legalapabb ps plusról egyel feljebb. Ez a pletyka. Nyugaton a 3x az 100 euró. Itthon forintban nemtom mennyi. Szóval betárazol 6 év sima legalapabb ps plust és úgy upgradelsz egyel feljebb az nyugaton 100 euró az upgrade részt nézve, és ettől vannak elájulva, hogy hűdejó. Ennyit láttam. Engem nem érint, nekem elég az alap és a sok ps exclut le is fogom pörgetni 2030ra!
Avatar
Botond

Hozzászólás #70790 2022.11.22. 14:17

Pl.
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70791 2022.11.22. 15:08

Akkor hajrá 6 év.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70792 2022.11.22. 21:42

Botond írta:Nem fix, hanem hogy van egy maximum.
Egy év x forint, 2 év 2x forint, 3 év az 3x forint és jön a csavar, 4 év is 3x, 5 év is 3x, 6 év is 3x, stb. Már az upgrade a legalapabb ps plusról egyel feljebb. Ez a pletyka. Nyugaton a 3x az 100 euró. Itthon forintban nemtom mennyi. Szóval betárazol 6 év sima legalapabb ps plust és úgy upgradelsz egyel feljebb az nyugaton 100 euró az upgrade részt nézve, és ettől vannak elájulva, hogy hűdejó. Ennyit láttam. Engem nem érint, nekem elég az alap és a sok ps exclut le is fogom pörgetni 2030ra!
Ez nagyon szuper, de ha nekem lejár 1 év múlva a mezítlábas, arra sem fogok többé előfizetni. Ahogy gamepassra sem ilyen árak mellett, de az még gecimessze van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70793 2022.11.22. 23:18

Moby írta:Ez nagyon szuper, de ha nekem lejár 1 év múlva a mezítlábas, arra sem fogok többé előfizetni. Ahogy gamepassra sem ilyen árak mellett, de az még gecimessze van.
Te kiszálltál a gémingből, akkor minek pénzt tenni bele?!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70794 2022.11.23. 16:59

Az infláció az túl van tárgyalva, de az mi a fasz, hogy egy héten belül már harmadjára van áramszünet? Az utak meg most tél előtt olyanok, mint utána szoktak lenni. Miafasztörténik itthon?! :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70795 2022.11.23. 23:13

Botond írta:Te kiszálltál a gémingből, akkor minek pénzt tenni bele?!
Még nem teljesen, de az teljesen biztos, hogy nem a ragnarök fog marasztalni :D Rettenetesen kívánom már, hogy vége legyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70796 2022.11.23. 23:17

Ezt az Evil Westet is vártam egész évben, nahát ez egy mekkora egy rakás szar te jóóóó isten. A warezverzió volt kb fél órát a gépen. Ebből az első 10 percben gamebreaking bug. Nojsz :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #70797 2022.11.24. 00:03

Moby írta:Még nem teljesen, de az teljesen biztos, hogy nem a ragnarök fog marasztalni :D Rettenetesen kívánom már, hogy vége legyen.
Most rajtam a csodálkozás sora... szánalmas, amit gaming téren leművelsz mostanában... Szerintem amúgy már létezik gyógyszer a kínjaidra: van egy vadonatúj innováció, Én is csak egy hónapja hallottam róla először, furcsa neve van, úgy hívják kikapcsoló gomb... leirva nehéz elképzelni, de úgy működik, hogy ha megnyomod, amire rászerelték az kikapcsol! Őrület az egész, ezt látnod kell! De hé: a legjobb rész még nem is hallottad... ha megnyomtad, akkor ha nem akarod nem kell soha többé megnyomnod, és akkor az eszköz amire rászerelték nem kapcsol be.. kikapcsolva marad, ha úgy akarod, akár örökké.. bezárás mit ki nem találnak mostanában, nem? Próbáld ki, hátha bejön...
Avatar
Moby

Hozzászólás #70798 2022.11.24. 08:36

eje75 írta:Most rajtam a csodálkozás sora... szánalmas, amit gaming téren leművelsz mostanában... Szerintem amúgy már létezik gyógyszer a kínjaidra: van egy vadonatúj innováció, Én is csak egy hónapja hallottam róla először, furcsa neve van, úgy hívják kikapcsoló gomb... leirva nehéz elképzelni, de úgy működik, hogy ha megnyomod, amire rászerelték az kikapcsol! Őrület az egész, ezt látnod kell! De hé: a legjobb rész még nem is hallottad... ha megnyomtad, akkor ha nem akarod nem kell soha többé megnyomnod, és akkor az eszköz amire rászerelték nem kapcsol be.. kikapcsolva marad, ha úgy akarod, akár örökké.. bezárás mit ki nem találnak mostanában, nem? Próbáld ki, hátha bejön...
Most a halat akarod megtanítani úszni? :D Szerinted én mit csináltam egész évben? A japán fegyverkovácsok aprólékosságával tökéletesítem a be-nem-kapcsolás művészetét!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70799 2022.11.24. 08:48

Moby írta:Ezt az Evil Westet is vártam egész évben, nahát ez egy mekkora egy rakás szar te jóóóó isten. A warezverzió volt kb fél órát a gépen. Ebből az első 10 percben gamebreaking bug. Nojsz :D
Elő volt rendelve a PS5 verzió.

Első probléma ott volt, hogy coop esetén csak a host progress mentődik, de ha jó, akkor miért ne tolnád végig kétszer a platináért ugye (The Ascent: a jó kurva anyád!)

Második probléma meg múlt héten jött meg, hogy a játék kurva szarul fut, és csak 4k30 a konzolokon. A 60 fps módja meg 1080p... na itt mondtam le a rendelésem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70800 2022.11.24. 09:00

TasManXT írta:Elő volt rendelve a PS5 verzió.

Első probléma ott volt, hogy coop esetén csak a host progress mentődik, de ha jó, akkor miért ne tolnád végig kétszer a platináért ugye (The Ascent: a jó kurva anyád!)

Második probléma meg múlt héten jött meg, hogy a játék kurva szarul fut, és csak 4k30 a konzolokon. A 60 fps módja meg 1080p... na itt mondtam le a rendelésem.
Pécén jól fut, epic setting natív 4K@100+ fps-en, nem ez a fő baj vele(nem tudom mit basztak el a konzolporton, semmi nem indokolja, hogy szarul fusson, nem is túl szép, és sivár a látvány, mint a kurvaélet, pláne egy gow mellett).
Avatar
eje75

Hozzászólás #70801 2022.11.24. 09:12

Moby írta:Most a halat akarod megtanítani úszni? :D Szerinted én mit csináltam egész évben? A japán fegyverkovácsok aprólékosságával tökéletesítem a be-nem-kapcsolás művészetét!
De akkor minek szopatod magad, ha ennyire nem élvezed?Hagyd a picsába, annyi szép hobbi van.. Vegyél egy cb rádiót és hallgasd a taxisokat, vagy valami hasonló... Inkább Nekem segíts... Akarok egy Samsung 980 pro heatsink - et a Ps5 - be mert az lett a main gaming setup.. Nagykerbe olcsóbb mint 58e? Bocsi hogy hozzád fordulok, de ha fillérbaszásról van szó, Te vagy nálam az ász!
Castle82

Hozzászólás #70802 2022.11.24. 09:36

Amire én vártam még idén az a Callisto Protocol. Azt tudni lehetett hogy lesz season pass mert jönnek majd hozzá DLC-k amiben megy tovább a sztori kiegészül a sztori. Oké legyen, majd ha olyan tartalmak akkor megveszem azokat külön vagy megveszem külön a season pass-t ha megéri. Erre tegnapi hir: Rengeteg elhalálozás animációk és egyebek az ALAP játékban a season passhoz kötöttek.... Komolyan ez mi már?..
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70803 2022.11.24. 09:54

Castle82 írta:Amire én vártam még idén az a Callisto Protocol. Azt tudni lehetett hogy lesz season pass mert jönnek majd hozzá DLC-k amiben megy tovább a sztori kiegészül a sztori. Oké legyen, majd ha olyan tartalmak akkor megveszem azokat külön vagy megveszem külön a season pass-t ha megéri. Erre tegnapi hir: Rengeteg elhalálozás animációk és egyebek az ALAP játékban a season passhoz kötöttek.... Komolyan ez mi már?..
A gaming nagy vonalakban 2022-ben. :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70804 2022.11.24. 09:58

Moby írta:Pécén jól fut, epic setting natív 4K@100+ fps-en, nem ez a fő baj vele(nem tudom mit basztak el a konzolporton, semmi nem indokolja, hogy szarul fusson, nem is túl szép, és sivár a látvány, mint a kurvaélet, pláne egy gow mellett).
Én review-ban azt hallottam, hogy 1080Ti nem viszi el highon 60 frémmel 1080p-ben a játékot... hát ez minden csak nem jól futás.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70805 2022.11.24. 10:33

DanielT írta:Én review-ban azt hallottam, hogy 1080Ti nem viszi el highon 60 frémmel 1080p-ben a játékot... hát ez minden csak nem jól futás.
Biztos GPU-limit az? YouTube-tesztek alapján izmos proci mellett a 3060 1440p-ben is tartja a 60 fps-t. Valószínűleg nálam is a CPU lenne a szűk keresztmetszet. Lehet ez a probléma a konzoloknál is? De az 1080p-s 60 fps-es módot ez se magyarázná.
Castle82

Hozzászólás #70806 2022.11.24. 15:36

TasManXT írta:A gaming nagy vonalakban 2022-ben. :violent:



Jó csak ez azért ebben a formában már gáz. 1 darab kiegésztő dlc miatt ami a jövőben valamikor jön nem akarok season pass-t venni, a kozmetikai szarságok meg abszolút nem érdekelnek... Erre ingame tartalmaz is a season passhoz csatolnak igaz azóta már olvasható hogy ez egy utólag kiegésztés ami a játékosok kivánsága miatt került be vagyis legyen még többbféle halál...De ez elég nettó bullshit szagú...
Amig kozmetikai elemeket szednek ki kb az ember le se szarná, vagy amig annyi a kiszedett motyi a season passba mint itt alapesetben hogy kozmetikai cuccok,kiegésztő tartalom ami tovább viszi a sztorit vagy mást mutat be és 1-2 francot érdeklő plusz játékmód....De gy hogy az alapjáték tartalma kurtitva van és season passhoz kötve ez gáz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70807 2022.11.24. 16:42

Castle82 írta:Jó csak ez azért ebben a formában már gáz. 1 darab kiegésztő dlc miatt ami a jövőben valamikor jön nem akarok season pass-t venni, a kozmetikai szarságok meg abszolút nem érdekelnek... Erre ingame tartalmaz is a season passhoz csatolnak igaz azóta már olvasható hogy ez egy utólag kiegésztés ami a játékosok kivánsága miatt került be vagyis legyen még többbféle halál...De ez elég nettó bullshit szagú...
Amig kozmetikai elemeket szednek ki kb az ember le se szarná, vagy amig annyi a kiszedett motyi a season passba mint itt alapesetben hogy kozmetikai cuccok,kiegésztő tartalom ami tovább viszi a sztorit vagy mást mutat be és 1-2 francot érdeklő plusz játékmód....De gy hogy az alapjáték tartalma kurtitva van és season passhoz kötve ez gáz.
Bizonyos értelemben a többféle halál is kozmetika, de ja, elég pofátlan. A Total Warhammerekben például a VÉR fizetős. Igaz, előrendelőként én kaptam mindhez. A Shogun 2-höz (nem 2022-es játék, hanem 2011-es) megvettem talán fél euróért, mert a játék nagyon frankó, a megvalósítása a vérnek pedig nem túltolt, és illik bele, de azért undorító.
Avatar
deep

Hozzászólás #70808 2022.11.24. 16:45

A GT7 új frissítés elhozza a teljességgel hihetetlen kocsieladás feature-t.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70809 2022.11.24. 16:51

deep írta:A GT7 új frissítés elhozza a teljességgel hihetetlen kocsieladás feature-t.
Az lenne a fair, ha az összes kidobott autóért visszafelé fizetnének :D Menyi kocsit vettem meg véletlen duplikálva.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70810 2022.11.24. 17:59

Na viszont van új pálya is, meg új autók. Érdemes belépni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70811 2022.11.24. 18:49

TasManXT írta:Na viszont van új pálya is, meg új autók. Érdemes belépni.
Majd ha ez a mondat úgy hangzik, hogy van 10 új pálya és 70 új autó.
Avatar
deep

Hozzászólás #70812 2022.11.24. 19:56

DanielT írta:Majd ha ez a mondat úgy hangzik, hogy van 10 új pálya és 70 új autó.
Soon(y). Dolgoznak rajta, az asztal alatt, ahogy szoktak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70813 2022.11.24. 20:15

deep írta:A GT7 új frissítés elhozza a teljességgel hihetetlen kocsieladás feature-t.
Ha ezt tudom hogy így megy, akkor hamarabb panaszkodok itt! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70814 2022.11.24. 22:01

Mégis létkérdés a DLSS a Plague Tale: Requiemben, ha ultrán akarok sok fps-t. Natív 1080p-ben csak 45-70 fps-t produkál balanced DLSS plusz 40-60%, és a látványt tekintve max egymás mellett kikickázva látnám a különbséget. DLSS nélkül kb. mediumban is rosszabbul fut, és azon már látom, hogy nem ultra. De csak az options helyett van a lustáknak, nem jó semmire.

Az Nvidia-driver frissítéssel viszont mintha eltünt volna a CPU-limit, a második fejezerben 100%-ig is felment néhány mag, és a többi 80-on ment, a harmadikban így 50-60-on ment mind. Kíváncsi leszek a többi fejezetre.

Tanulság: ebben a játékban 8600K+3060 > XSX (40 fps). De ez az Asobo érdeme.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70815 2022.11.25. 08:11

DanielT írta:Majd ha ez a mondat úgy hangzik, hogy van 10 új pálya és 70 új autó.
Hát kocsik tekintetében azért nem 4 új jött be a launch óta. Kb 20 körül járhatunk saccra. Pályákból 2 teljesen új, plusz rengeteg layout jött a régiekhez ami részben új pályát is takar a rallycross pályák miatt. Ezen kívül rendbe lett rakva az economy, lettek új küldetések, új menü könyvek, menü könyv extrák (kocsi gyűjtögetés), online módban timetrial kihívások, elhiszem hogy kurva jó összehasonlítani egy már megjelent és szénné csiszolt játékkal, de a kontent azért fasza, ráadásul minden update ingyen van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70816 2022.11.26. 08:18

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70817 2022.11.26. 19:53

Zóanagyvarázsló írta:[video]https://youtube.com/watch?v=IhhLcZQ2zD0[/vide]
Újabb raytraced cucc ami szerintem rosszabbul néz ki vele...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70818 2022.11.27. 01:19

DanielT írta:Újabb raytraced cucc ami szerintem rosszabbul néz ki vele...
Belepörgetve én a neonzöld trutyit nem tudtam hova tenni.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #70819 2022.11.27. 14:09

Mivel már utazni nem nagyon lehet, nekem elkezdődött a gaming szezon, előfizettem extrára. Van vagy 10 játék, ami kimaradt, így jó dealnek tűnik!
Most a stray-t tolom, elég király kombó, amikor az art meg a tech találkozik! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70820 2022.11.29. 09:28

Itt meg elindult a God of Ragnarok, hihetetlen ellentmondásos a játék ezzel a puzzle+gyűjtögetéssel. Én vagyok a nagy bedessz papi aki mindenkit megöl, de két ölés között szó szerint órákig szöszmötölök és intézkedek egyetlen helyszínen, hogy az utolsó bizbasz is be legyen zsákolva. :D Totál relax élmény egyébként, rendesen meg is vagyok sértődve, amikor harccal zaklatnak! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70821 2022.11.29. 09:50

DanielT írta:Itt meg elindult a God of Ragnarok, hihetetlen ellentmondásos a játék ezzel a puzzle+gyűjtögetéssel. Én vagyok a nagy bedessz papi aki mindenkit megöl, de két ölés között szó szerint órákig szöszmötölök és intézkedek egyetlen helyszínen, hogy az utolsó bizbasz is be legyen zsákolva. :D Totál relax élmény egyébként, rendesen meg is vagyok sértődve, amikor harccal zaklatnak! :idiota:
Nálam meg már földbeállt. Én ezt képtelen vagyok végigszenvedni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70822 2022.11.29. 10:29

Moby írta:Nálam meg már földbeállt. Én ezt képtelen vagyok végigszenvedni.
Már korábban akartam írni, aztán gondoltam várok a Forza Motorsport5 értékelésemig, mert lassan elfogy alólam, és abba szúrom bele a bazári bölcsességet, de ha már ismét felmerült akkor elsütöm most, hogy neked a kiemelkedő játékok közötti átzsilipelő, középszar semmik hiányoznak.
Így kívülről azt látom rajtad ami velem a sorozatokkal szokott előfordulni, hogy azokra annyira kevés időt szánok, hogy csak a legeslegjobban tetszők kerülnek sorra és hát a minden idők legeslegjobb top3 sorozata közül, csak azt a hármat nézve a 3. a legszarabb ezek közül. Így, legszarabb, mert csak ezt a hármat nézzük, a többi milliónyi fostengert nem. Szóval a legjobbak legjobbja se adja azt az élményt, mert nincs viszonyítási alap, hogy van erősen közepes és szar is.
A te konkrét esetedben ez azt jelenti, hogy két szuper játék között ahhoz, hogy a másodikat is értékelni tudjad a helyen lehet azt kellene csinálnod, amit nekem is, meg amit sokan csinálunk, hogy jön egy közepes vagy gyengébb cím és jó favágó módjára azt is végig kell pörgetni.
Ezt már Dani is sokszor észrevételezte egy-egy reviewn után, hogy a francnak szarakodtam vele, ha erős 6-7et adok neki. Na ezért. Szintre hoz és utána jól esik az ami tényleg jó és kevésbé csúsznak el a viszonyítási alap.
Nyilván idő véges, és közép semmire nehéz rászánni, szóval megértem azt is aki nem vacakol ilyesmivel, de annak meg ez a totál kiégés is lehet az eredménye, mint neked.
Néha nekem sincs idegem a nudli cuccokhoz, olyankor jönnek a klasszikusok, egy jó civ6 ezredik meccs, jó imperialism1 vagy 2 menet, vagy ha nagyon nem érzem a következő címet akkor akár több is.
És ilyen szintező cucc nálam a forza is amúgy, meg a gears is és persze a halo is. Viszont ebben a szintbeállító, nulla kihívás szekcióban a legjobbak ezek.
Na és akkor az utolsó konkrét rád vonatkozó észrevétel, hogy nagyon sok kategóriát kilőttél magad körül, ami szintén nehezíti ezt a folyamatot, de lehet az volt a legnyugodtabb gémer korszakod, ami nekem rémlik, amikor két “hype” játék között befigyelt neked egy bloodborne újrázás vagy random bármi ilyesmi, ami relax, rutinból nyomod, és szintre hoz, felkészít a következő nagy vmire.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70823 2022.11.29. 11:16

Botond írta:Már korábban akartam írni, aztán gondoltam várok a Forza Motorsport5 értékelésemig, mert lassan elfogy alólam, és abba szúrom bele a bazári bölcsességet, de ha már ismét felmerült akkor elsütöm most, hogy neked a kiemelkedő játékok közötti átzsilipelő, középszar semmik hiányoznak.
Így kívülről azt látom rajtad ami velem a sorozatokkal szokott előfordulni, hogy azokra annyira kevés időt szánok, hogy csak a legeslegjobban tetszők kerülnek sorra és hát a minden idők legeslegjobb top3 sorozata közül, csak azt a hármat nézve a 3. a legszarabb ezek közül. Így, legszarabb, mert csak ezt a hármat nézzük, a többi milliónyi fostengert nem. Szóval a legjobbak legjobbja se adja azt az élményt, mert nincs viszonyítási alap, hogy van erősen közepes és szar is.
A te konkrét esetedben ez azt jelenti, hogy két szuper játék között ahhoz, hogy a másodikat is értékelni tudjad a helyen lehet azt kellene csinálnod, amit nekem is, meg amit sokan csinálunk, hogy jön egy közepes vagy gyengébb cím és jó favágó módjára azt is végig kell pörgetni.
Ezt már Dani is sokszor észrevételezte egy-egy reviewn után, hogy a francnak szarakodtam vele, ha erős 6-7et adok neki. Na ezért. Szintre hoz és utána jól esik az ami tényleg jó és kevésbé csúsznak el a viszonyítási alap.
Nyilván idő véges, és közép semmire nehéz rászánni, szóval megértem azt is aki nem vacakol ilyesmivel, de annak meg ez a totál kiégés is lehet az eredménye, mint neked.
Néha nekem sincs idegem a nudli cuccokhoz, olyankor jönnek a klasszikusok, egy jó civ6 ezredik meccs, jó imperialism1 vagy 2 menet, vagy ha nagyon nem érzem a következő címet akkor akár több is.
És ilyen szintező cucc nálam a forza is amúgy, meg a gears is és persze a halo is. Viszont ebben a szintbeállító, nulla kihívás szekcióban a legjobbak ezek.
Na és akkor az utolsó konkrét rád vonatkozó észrevétel, hogy nagyon sok kategóriát kilőttél magad körül, ami szintén nehezíti ezt a folyamatot, de lehet az volt a legnyugodtabb gémer korszakod, ami nekem rémlik, amikor két “hype” játék között befigyelt neked egy bloodborne újrázás vagy random bármi ilyesmi, ami relax, rutinból nyomod, és szintre hoz, felkészít a következő nagy vmire.
Ezt nem adom meg, egy csomó unalmas szart is felszioppantottam az idén. Ott volt a HFW, az FC5, ebbe is belement vagy 20 óra, ittvolt a megtévesztésig sony ízű plage tale folytatás...fűrészport zabálok évek óta. Nehéz lenne azt mondani, hogy a sok mindenféle ízbe bele lennék zsibbadva :) Ilyen szar minden sajnos, legalábbis az a zsáner, ami érdekel. Ami nem érdekel, az meg nem érdekel, lehet bármilyen ízű, én azokat nem érzem. Értékelni sem tudom őket. Ezeket tudom, de ezeket meg kár: értékelhetetlen vacak mind.
Callistoval megpróbálkozom még az idén, de abban sincs már semmi bizalmam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70824 2022.11.29. 11:34

Moby írta:értékelhetetlen vacak mind.
Végre egy túlzásoktól mentes, objektív kijelentés! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #70825 2022.11.29. 12:15

DanielT írta:Végre egy túlzásoktól mentes, objektív kijelentés! :banplz:
Ez legalább tényszerűen mérhető, mint a szép meg a jó!
Avatar
Moby

Hozzászólás #70826 2022.11.29. 13:23

Egy véleményposzt sosem lesz objektív, de nem is akar az lenni. Ez egy vélemény. Az enyém. A géming eljutott a teljes pusztulatba. Hogy úgy mondjam leáldozott(tm)! :nezze:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70827 2022.11.29. 13:56

Moby írta:Egy véleményposzt sosem lesz objektív, de nem is akar az lenni. Ez egy vélemény. Az enyém. A géming eljutott a teljes pusztulatba. Hogy úgy mondjam leáldozott(tm)! :nezze:
Még szerencse, hogy nem építettél pécét ehhez. :rolleyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70828 2022.11.29. 14:01

TasManXT írta:Még szerencse, hogy nem építettél pécét ehhez. :rolleyes:
Az volt a legjobb része, és egyben az egyetlen értelmes dolog benne :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70829 2022.11.29. 16:28

Moby írta:Az volt a legjobb része, és egyben az egyetlen értelmes dolog benne :D
Szerintem meg épp az ölte meg a lelked....
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70830 2022.11.29. 16:31

DanielT írta:Szerintem meg épp az ölte meg a lelked....
pedig ha letezik a mobilgamingnel lelketlenebb dolog az a konzolgaming meg az egykaptafa sony tps frencsajz cimek :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70831 2022.11.29. 18:09

Micsu írta:pedig ha letezik a mobilgamingnel lelketlenebb dolog az a konzolgaming meg az egykaptafa sony tps frencsajz cimek :idiota:
Az nem lelketlen, csak már ízetlen :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #70832 2022.11.29. 18:28

De egyébként most olvastam el az indexen, hogy az Andor a világ legjobb scifi sorozata, ami egy 10/10-es műremek. Namost ha egy országosan olvasott hírsiteon ilyet le lehet írni, akkor az a véleményposztom a leáldon, hogy minden megjelenő videójáték egy értekelhetlen vacak, az nem csak hogy objektív, de BIZONYTOTT és MEGINGATHATATLAN TÉNY! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70833 2022.11.29. 19:24

Nekem most az Eszaki Vizeken hbos minisorozat ment le.
Amugy is birom a minisorozatokat, lassu folyasu de minosegi.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #70834 2022.11.29. 20:16

Greyfox írta:Mivel már utazni nem nagyon lehet, nekem elkezdődött a gaming szezon, előfizettem extrára. Van vagy 10 játék, ami kimaradt, így jó dealnek tűnik!
Most a stray-t tolom, elég király kombó, amikor az art meg a tech találkozik! :eljen:

Na, hát ez 10/10 volt, amíg tartott. Hangulatra mintha egy régi point & click kalandjáték lett volna.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70835 2022.11.29. 21:58

Én nosztalgia vonatra szerettem volna felülni. Hamár kijött az új MW 2, gondoltam ledarálom a régi Modern Warfare trilógiát.
A CoD4-gyel nem is volt probléma, nyúlfarknyi limonádé, még mindig működik.
De ez a MW 2 kampány mekkora foslé, te jó ég! A harmadikat már fel sem fogom rakni. Ott és akkor, annyi idősen nem volt ennyire egyértelmű a válaszvonal hol rohadt meg ez a széria. Így visszatekintve már igen.
Sorozatokból a Netflixes Wednesday ment le. Egynek jó volt, de ez a tini soris, whodunnit téma nem annyira leáld kompatibilis szerintem. Végig azon pörögtem hogyan játszhattak a perspektívával hogy a 20 éves színésznő ilyen alacsonynak tűnjön a felnőttekhez képest, aztán egy imdb keresés után kiderült hogy sehogy mert tényleg ekkora. :lama:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70836 2022.11.29. 22:19

benőmenő írta:Én nosztalgia vonatra szerettem volna felülni. Hamár kijött az új MW 2, gondoltam ledarálom a régi Modern Warfare trilógiát.
A CoD4-gyel nem is volt probléma, nyúlfarknyi limonádé, még mindig működik.
De ez a MW 2 kampány mekkora foslé, te jó ég! A harmadikat már fel sem fogom rakni. Ott és akkor, annyi idősen nem volt ennyire egyértelmű a válaszvonal hol rohadt meg ez a széria. Így visszatekintve már igen.
Sorozatokból a Netflixes Wednesday ment le. Egynek jó volt, de ez a tini soris, whodunnit téma nem annyira leáld kompatibilis szerintem. Végig azon pörögtem hogyan játszhattak a perspektívával hogy a 20 éves színésznő ilyen alacsonynak tűnjön a felnőttekhez képest, aztán egy imdb keresés után kiderült hogy sehogy mert tényleg ekkora. :lama:
A CoD 4 nekem már a megjelenéskor se jött be. Antijáték. Jobb mint a 2, de Normandiában azt is undorodva hagytam abba. A multi más, az még a 2-ben sokat ment, a 4 a perkbuziskodás miatt élből kimaradt. Ahogy azóta az egész szériáé. A CoD1+UO volt a jó, a 2 már lejtmenet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70837 2022.11.29. 22:23

Botond írta:Már korábban akartam írni, aztán gondoltam várok a Forza Motorsport5 értékelésemig, mert lassan elfogy alólam, és abba szúrom bele a bazári bölcsességet, de ha már ismét felmerült akkor elsütöm most, hogy neked a kiemelkedő játékok közötti átzsilipelő, középszar semmik hiányoznak.
Így kívülről azt látom rajtad ami velem a sorozatokkal szokott előfordulni, hogy azokra annyira kevés időt szánok, hogy csak a legeslegjobban tetszők kerülnek sorra és hát a minden idők legeslegjobb top3 sorozata közül, csak azt a hármat nézve a 3. a legszarabb ezek közül. Így, legszarabb, mert csak ezt a hármat nézzük, a többi milliónyi fostengert nem. Szóval a legjobbak legjobbja se adja azt az élményt, mert nincs viszonyítási alap, hogy van erősen közepes és szar is.
A te konkrét esetedben ez azt jelenti, hogy két szuper játék között ahhoz, hogy a másodikat is értékelni tudjad a helyen lehet azt kellene csinálnod, amit nekem is, meg amit sokan csinálunk, hogy jön egy közepes vagy gyengébb cím és jó favágó módjára azt is végig kell pörgetni.
Ezt már Dani is sokszor észrevételezte egy-egy reviewn után, hogy a francnak szarakodtam vele, ha erős 6-7et adok neki. Na ezért. Szintre hoz és utána jól esik az ami tényleg jó és kevésbé csúsznak el a viszonyítási alap.
Nyilván idő véges, és közép semmire nehéz rászánni, szóval megértem azt is aki nem vacakol ilyesmivel, de annak meg ez a totál kiégés is lehet az eredménye, mint neked.
Néha nekem sincs idegem a nudli cuccokhoz, olyankor jönnek a klasszikusok, egy jó civ6 ezredik meccs, jó imperialism1 vagy 2 menet, vagy ha nagyon nem érzem a következő címet akkor akár több is.
És ilyen szintező cucc nálam a forza is amúgy, meg a gears is és persze a halo is. Viszont ebben a szintbeállító, nulla kihívás szekcióban a legjobbak ezek.
Na és akkor az utolsó konkrét rád vonatkozó észrevétel, hogy nagyon sok kategóriát kilőttél magad körül, ami szintén nehezíti ezt a folyamatot, de lehet az volt a legnyugodtabb gémer korszakod, ami nekem rémlik, amikor két “hype” játék között befigyelt neked egy bloodborne újrázás vagy random bármi ilyesmi, ami relax, rutinból nyomod, és szintre hoz, felkészít a következő nagy vmire.
Ez kicsit tinmanes lett. Jó pár "7 pontos" játékkal játszom én is, de nem a mérce kitolása miatt, hanem mert néha azok tudnak érdekes dolgokat, hogy a sok bénázásuk mellett is jó élményt nyújtsanak. Ellenben a HZD pont úgy "7 pontos" (vagy inkább 5-6), hogy minden aspektusában középszar, tehát a logó miatt játszom. A Rise of the Argonautsot jobban élveztem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70838 2022.11.29. 22:52

Moby írta:De egyébként most olvastam el az indexen, hogy az Andor a világ legjobb scifi sorozata, ami egy 10/10-es műremek. Namost ha egy országosan olvasott hírsiteon ilyet le lehet írni, akkor az a véleményposztom a leáldon, hogy minden megjelenő videójáték egy értekelhetlen vacak, az nem csak hogy objektív, de BIZONYTOTT és MEGINGATHATATLAN TÉNY! :banplz:
Elso reszt lattam eddig de az egy semmi volt :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70839 2022.11.30. 08:30

Ez az NFS Unbound pont akkora gagyi, mint várni lehetett. Teljesen ugyanaz, mint a Heat, csak a gagyin modellezett humanoidok mostmár stilizálva vannak, hogy valamivel takargassák a fakéz faktort.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70840 2022.11.30. 09:19

benőmenő írta:Ez az NFS Unbound pont akkora gagyi, mint várni lehetett. Teljesen ugyanaz, mint a Heat, csak a gagyin modellezett humanoidok mostmár stilizálva vannak, hogy valamivel takargassák a fakéz faktort.
Én nem tudom ezeket kiknek készítik, de hogy biztos kurva ég, hogy kibasznék onnan mindenkit az tuti. Mindenük megvan hozzá, hogy készítsenek egy fasza arcade autós játékot, de képtelenek rá. Miért olyan kurva nehéz ez? Legyenek benne kocsik, változatos helyszínek / országok, semmiféle open world bullshit, NEM ÉRTEM.

Vissza: “Leáldozott.hu”