A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #70631 2022.11.06. 23:02

DanielT írta:Tehát kb minden ellenfél minden alfajához másik fegyvert kell használni és folyamatosan figyelni az aktuális setupra, hogy hatékony legyen. Namost mondj másik akciójátékot, ami ennél komplexebb! Iszonyatos mennyiségű fegyver, mind egyedi mechanika valamilyen tekintetben, egy végigjátszás alatt ki se lehet szinte unlockolni az összes képességüket. És rengeteg típusú ellenfél van.

Nem azt mondom, hogy rakétatudomány, de tényleg szívesen várok bármi példát ami ilyen téren jobb.

Ánuszban emlékszem kardra, lándzsára és íjra. Illetve 3 féle ember ellenfélre: a vékony paraszt, a melák paraszt és a vezérparaszt a nagyobb sisakban.
Oké, adom, totál igazad van, en a görögös act toltam legutoljára, de eltudom képzelni, hogy a újabb is ugyanaz. De nem is hasonlítanám hozzá, mer az nálam valahol a merítés aljára került már. Már a black flagnél kiherélték ami miatt szerettem, azóta meg már csak meredeken csúszott lefelé. A horizon az más szintről indul.
A térképenmászkálós random ellenfeleket végig kerültem, totál nem hozott lázba, sztori miatt játszottam, ami amúgy, ha nálam az első nem tette volna olyan magasra a lécet még jo is lett volna, nekem az jobban bejött, nyilván emiatt elkezdtem darálni, és igy elkerültem minden mást, mellékküldiket asszem kb mindet megcsináltam, de a stáblista után kivettem es meg aznap egy fox automatában landolt.
És továbbra is jo játéknak tartom, csak inkább csináltak vón valami mást helyette, ebből nekem ezekszerint egy elég volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70632 2022.11.06. 23:05

Mekee írta:Érdekes ez a gombkoosztásizé hogy feljött, sok ismerőstől hallom ugyanezeket, nekem soha nem volt bajom ezekkel, pár perc után észre se veszem, nagyon nemis emlékszem, hogy bárminen kerestem volna hogy lehet e vagy hogy állitani a kiosztást. Vagyus de, gt-kbe pár dolgot átállitok, de ilyen mellékes dolgokat.
Amit viszont beszüntettem, az az, hogy nem játszom egyszerre több játékkal. Vana GT7, meg mellette egy valami sony the game, és kb ennyi. Mert az zavar, ha ideoda több is fut, és ujra megszokni, stb. Főleg huzamosabb kihagyás után a totál sötétségbe tapogatozni, mert azt sem tudom ki kivel hova.
Gt-t meg megszokni nemkell, plusz versenyzés mint olyan a legkevesebbszer fordul elő.
Unchartedezés közben simán üvöltözésig fajul, akárhányszor elfelejtem hogy nem a négyzettel kell tárazni.
Castle82

Hozzászólás #70633 2022.11.06. 23:23

Vicces valahol azért hogy a gombkiosztás olyan ember kritizálja akinek az egyk fő platfromja a Nintendo Switch amin kvázi szokásosan nintendósan idióta mód direkt fordítva teszik a gombokat mint azt az ember megszokta volna... Ami minden létező platformon a belépés az Switchen a kilépés, és ami a kilépés az a be, és ez nem okoz idegesítő kibelékedési problémát a játékok zömében menükben stb (de).... :taps:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70634 2022.11.07. 08:33

DanielT írta:Tehát kb minden ellenfél minden alfajához másik fegyvert kell használni és folyamatosan figyelni az aktuális setupra, hogy hatékony legyen. Namost mondj másik akciójátékot, ami ennél komplexebb! Iszonyatos mennyiségű fegyver, mind egyedi mechanika valamilyen tekintetben, egy végigjátszás alatt ki se lehet szinte unlockolni az összes képességüket. És rengeteg típusú ellenfél van.

Nem azt mondom, hogy rakétatudomány, de tényleg szívesen várok bármi példát ami ilyen téren jobb.

Ánuszban emlékszem kardra, lándzsára és íjra. Illetve 3 féle ember ellenfélre: a vékony paraszt, a melák paraszt és a vezérparaszt a nagyobb sisakban.
A HZD-böl kiindulva ez csak addig hangzik jól, amíg nem unalomhegy-hosszúságú minden harc, ami van rengeteg. Szerencsére van fast tracel, és futni is lehet, de mindenképp örjítö a brutális méretü és respawnú robothorda. Ezeken kívül meg a nagy nyílt világban vannak sablonküldik és gyüjtögetés. Más néven konfetti. Az mindig rossz, ha homokozás célja csak mennyiségi növelés és divatkövetés. De mi mást várharna az ember a fafejü Guerillától? Inkább a fakéz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70635 2022.11.07. 09:34

Zóanagyvarázsló írta:A HZD-böl kiindulva ez csak addig hangzik jól, amíg nem unalomhegy-hosszúságú minden harc, ami van rengeteg. Szerencsére van fast tracel, és futni is lehet, de mindenképp örjítö a brutális méretü és respawnú robothorda. Ezeken kívül meg a nagy nyílt világban vannak sablonküldik és gyüjtögetés. Más néven konfetti. Az mindig rossz, ha homokozás célja csak mennyiségi növelés és divatkövetés. De mi mást várharna az ember a fafejü Guerillától? Inkább a fakéz.
Szerintem minden grindolást nagyon jól megoldottak, még a platinához sem kell, nemhogy a végigjátszáshoz. Pillanatok alatt lehet gyorsutazni, lovagolni, stb. Aki akarja csinál mindent, aki nem, nem.

Akinek meg a sztori unalmas, az egyszerűen nem tudom mivel játszik, ami viszont jó neki. Civ VI?

Rengeteg mellék küldi van, mind voice actolt, motion capelt, rendesen kidolgozott cucc és teljesen megállják a helyüket a világban. Sehol nem érezhető a spórolás, órákig lehet hallgatni a dumákat, vagy skippelni instant.

De nem is értem, hogy lehet kérdéses a minőség, amikor a Metacritic pontszáma csak 6-tal marad el a Halo 3-tól...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #70636 2022.11.07. 09:38

Castle82 írta:Vicces valahol azért hogy a gombkiosztás olyan ember kritizálja akinek az egyk fő platfromja a Nintendo Switch amin kvázi szokásosan nintendósan idióta mód direkt fordítva teszik a gombokat mint azt az ember megszokta volna... Ami minden létező platformon a belépés az Switchen a kilépés, és ami a kilépés az a be, és ez nem okoz idegesítő kibelékedési problémát a játékok zömében menükben stb (de).... :taps:

Pont ezt gondoltam en is, csak lista voltam leirni, koszi! :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #70637 2022.11.07. 09:44

Moby írta:Vicc az egész. BTW ha lement a gow (ha lemegy egyáltalán) eladom a PS5-öt. Nekem nem kell, minek, a kölköknek minecraftozni gecire felesleges, arra jó egy ps4 slim is. Ahhoz van itthon egy valag kontroller, meg minden szar, hőtfelesleges ez a PS5 ide.

Nekem marad, ellustultam, gpu vasarlas sem lesz. X ev utan par hete ujrahuztam a gepet, steam/epik azota nincs letoltve. Ha erdekel valami, az esetek 80%-ban ugyis sony exklu single player vagy emu/indie, raadasul a backlogom is oriasi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70638 2022.11.07. 10:06

Greyfox írta:Nekem marad, ellustultam, gpu vasarlas sem lesz. X ev utan par hete ujrahuztam a gepet, steam/epik azota nincs letoltve. Ha erdekel valami, az esetek 80%-ban ugyis sony exklu single player vagy emu/indie, raadasul a backlogom is oriasi.
És azok hol vannak? GoW után mi fog jönni? És mikor? Az egész sony egy kibaszott remaszter meg dlc gyárrá korcsosult.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #70639 2022.11.07. 12:39

Moby írta:És azok hol vannak? GoW után mi fog jönni? És mikor? Az egész sony egy kibaszott remaszter meg dlc gyárrá korcsosult.

A backlogomban :D Túl sokat jatszotok, nem birja tartani a tempot az ipar! :banplz:
Amugy ja, de kb. mindenki ezt csinalja, ezredik bőr.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70640 2022.11.07. 13:09

Greyfox írta:A backlogomban :D Túl sokat jatszotok, nem birja tartani a tempot az ipar! :banplz:
Amugy ja, de kb. mindenki ezt csinalja, ezredik bőr.
Amikor én elkezdtem feldolgozni a backlogom, akkor kiderült, hogy 99%-ban hulladéklerakó, a maradék 1% meg lepörgött azóta. És még a válogatás során is óvatlan voltam, és hullott bele gané így is (FC5 pl.).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70641 2022.11.07. 14:57

Moby írta:Amikor én elkezdtem feldolgozni a backlogom, akkor kiderült, hogy 99%-ban hulladéklerakó, a maradék 1% meg lepörgött azóta. És még a válogatás során is óvatlan voltam, és hullott bele gané így is (FC5 pl.).
Hát ha a az FC5 és szó szerint MINDEN MÁS szar, akkor nem a játékokban kell a hibát keresni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #70642 2022.11.07. 15:17

DanielT írta:Hát ha a az FC5 és szó szerint MINDEN MÁS szar, akkor nem a játékokban kell a hibát keresni...
Nem keresem a hibát, a tényét állapítottam meg. Igazából teljesen mindegy mitől az. Az idén egyetlen játék volt, amivel volt értelme játszanom, az Elden Ring, minden másnak semmi értelme sem volt. Ha innen nézem a MINDEN MÁS nem teljesen igaz, de simán az is lehetne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70643 2022.11.07. 16:05

DanielT írta:Szerintem minden grindolást nagyon jól megoldottak, még a platinához sem kell, nemhogy a végigjátszáshoz. Pillanatok alatt lehet gyorsutazni, lovagolni, stb. Aki akarja csinál mindent, aki nem, nem.

Akinek meg a sztori unalmas, az egyszerűen nem tudom mivel játszik, ami viszont jó neki. Civ VI?

Rengeteg mellék küldi van, mind voice actolt, motion capelt, rendesen kidolgozott cucc és teljesen megállják a helyüket a világban. Sehol nem érezhető a spórolás, órákig lehet hallgatni a dumákat, vagy skippelni instant.

De nem is értem, hogy lehet kérdéses a minőség, amikor a Metacritic pontszáma csak 6-tal marad el a Halo 3-tól...
Ez mellébeszélés, nem grindról beszélek, hanem túl hosszú harcokról. Úgy megyek bele minden összecsapásba, hogy rossz észés, mert elöre tudom, hogy túl sokáig fog tartani. Ha ez nekem a Half-Life-ot megmérgezte, a DMC-kben, GoW-okban ezt kellett elöször nagy nehezen legyürnöm, itt mit mondjak? Nagyon rombolja az élvezetemet. Gyülölettel tölt el.

Amúgy a The Excavation of Hob's Barrow ment legutóbb végig, miatta ugrotam fel tegnap kora reggel alig aludva a nemzetközi buszomra. És megérte, fasza volt. Bövebben majd, ha nem külföldi kocsmából pötyögök, telefonról meg lehetetlen videót betenni arról, mire használom az OLED-et (beágyazhatod helyettem):

https://youtube.com/watch?v=x-1C_9RQJb8
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70644 2022.11.07. 17:15

Zóanagyvarázsló írta:Ez mellébeszélés, nem grindról beszélek, hanem túl hosszú harcokról. Úgy megyek bele minden összecsapásba, hogy rossz észés, mert elöre tudom, hogy túl sokáig fog tartani. Ha ez nekem a Half-Life-ot megmérgezte, a DMC-kben, GoW-okban ezt kellett elöször nagy nehezen legyürnöm, itt mit mondjak? Nagyon rombolja az élvezetemet. Gyülölettel tölt el.

Amúgy a The Excavation of Hob's Barrow ment legutóbb végig, miatta ugrotam fel tegnap kora reggel alig aludva a nemzetközi buszomra. És megérte, fasza volt. Bövebben majd, ha nem külföldi kocsmából pötyögök, telefonról meg lehetetlen videót betenni arról, mire használom az OLED-et (beágyazhatod helyettem):

https://youtube.com/watch?v=x-1C_9RQJb8
Én emiatt (is) pattantam le 3x a HZD - ről, aztán rájöttem, hogy csalóka, mert ahogy lebontom rendesen az ellenfelet, úgy legyengül mint a szar. És ami az elején millimétereket megy, az utána olvad.

Az előbb ki is ugrott a HZFW platina.
Castle82

Hozzászólás #70645 2022.11.07. 18:43

Nagy öröm volt, hogy miután nyár elején amikor pangás volt és feleslegessé vált a ps5 eladtam, és így a GoW megjelenéséhez közeledve elkezdtem anyázni hogy vagy aranyáron mérik a tetű boltok pakkokban vagy nem lehet hozzájutni, erre befutott az alza a rendelésemmel persze a sony által emelt áron de nem pakkban nem felárazva. Mondom amíg nincs itt a GoW leszedem a Horizon Fwestet és az Elden Ringet, lássuk zümmög-e ez a szar vagy egyáltalán működik-e...Oké kellenek a mentéseim. Természetesen a mentéseket nem érem el mert nincs PS plus-om, lejárt. Oké,befizetek 1 nyomorult hónapot, extrára mert van benne pár cucc amire ránéznék ha már fizetek... Mentések letöltése.... Az a nyomorult vágottszemű rizszabáló telibevert kiotói aki kiötlötte hogy a ps5 mentéseket ne lehessen usb-re tolni csak felhőbe na az ott dögöljön meg ahol és amikor éppen van úgy zusammen az egész bagázsával miközben egy félméteres kékkupakos lóf*sszal döngölik a valagát.....NINCS fent a mentéseim között se a HFW a belerakott közel 30-40 órával, se az Elden Ring a 100+ órával... Hiába volt beállítva az autómatikus szinkronizáció, hiába nomytam rá direkt gép eladás elött hogy szinkronizálja a mentéseimet, nem csinálta meg a gép vagy elveszett vagy a franc se tudja... Köszi Sony...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70646 2022.11.07. 23:21

DanielT írta:Én emiatt (is) pattantam le 3x a HZD - ről, aztán rájöttem, hogy csalóka, mert ahogy lebontom rendesen az ellenfelet, úgy legyengül mint a szar. És ami az elején millimétereket megy, az utána olvad.

Az előbb ki is ugrott a HZFW platina.
Szedem én le tökéletesen a cuccot, akkor is fárasztó. Persze ultra hard, amit csak patchcsel tettek bele az NG+-hoz, de uset review-k alapján hiába venném le. Akadálytalanul megyek, de untat. És még mindig nem magyarázta meg senki, hogy mi a funkciója a nyílt AC-világnak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70647 2022.11.07. 23:24

Castle82 írta:Nagy öröm volt, hogy miután nyár elején amikor pangás volt és feleslegessé vált a ps5 eladtam, és így a GoW megjelenéséhez közeledve elkezdtem anyázni hogy vagy aranyáron mérik a tetű boltok pakkokban vagy nem lehet hozzájutni, erre befutott az alza a rendelésemmel persze a sony által emelt áron de nem pakkban nem felárazva. Mondom amíg nincs itt a GoW leszedem a Horizon Fwestet és az Elden Ringet, lássuk zümmög-e ez a szar vagy egyáltalán működik-e...Oké kellenek a mentéseim. Természetesen a mentéseket nem érem el mert nincs PS plus-om, lejárt. Oké,befizetek 1 nyomorult hónapot, extrára mert van benne pár cucc amire ránéznék ha már fizetek... Mentések letöltése.... Az a nyomorult vágottszemű rizszabáló telibevert kiotói aki kiötlötte hogy a ps5 mentéseket ne lehessen usb-re tolni csak felhőbe na az ott dögöljön meg ahol és amikor éppen van úgy zusammen az egész bagázsával miközben egy félméteres kékkupakos lóf*sszal döngölik a valagát.....NINCS fent a mentéseim között se a HFW a belerakott közel 30-40 órával, se az Elden Ring a 100+ órával... Hiába volt beállítva az autómatikus szinkronizáció, hiába nomytam rá direkt gép eladás elött hogy szinkronizálja a mentéseimet, nem csinálta meg a gép vagy elveszett vagy a franc se tudja... Köszi Sony...
Kösz, jót nevettem. Amúgy részvétem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70648 2022.11.08. 00:05

Castle82 írta:Nagy öröm volt, hogy miután nyár elején amikor pangás volt és feleslegessé vált a ps5 eladtam, és így a GoW megjelenéséhez közeledve elkezdtem anyázni hogy vagy aranyáron mérik a tetű boltok pakkokban vagy nem lehet hozzájutni, erre befutott az alza a rendelésemmel persze a sony által emelt áron de nem pakkban nem felárazva. Mondom amíg nincs itt a GoW leszedem a Horizon Fwestet és az Elden Ringet, lássuk zümmög-e ez a szar vagy egyáltalán működik-e...Oké kellenek a mentéseim. Természetesen a mentéseket nem érem el mert nincs PS plus-om, lejárt. Oké,befizetek 1 nyomorult hónapot, extrára mert van benne pár cucc amire ránéznék ha már fizetek... Mentések letöltése.... Az a nyomorult vágottszemű rizszabáló telibevert kiotói aki kiötlötte hogy a ps5 mentéseket ne lehessen usb-re tolni csak felhőbe na az ott dögöljön meg ahol és amikor éppen van úgy zusammen az egész bagázsával miközben egy félméteres kékkupakos lóf*sszal döngölik a valagát.....NINCS fent a mentéseim között se a HFW a belerakott közel 30-40 órával, se az Elden Ring a 100+ órával... Hiába volt beállítva az autómatikus szinkronizáció, hiába nomytam rá direkt gép eladás elött hogy szinkronizálja a mentéseimet, nem csinálta meg a gép vagy elveszett vagy a franc se tudja... Köszi Sony...
Pénteken vagy szombaton én is voltam az alzában, átvettem a falikonzolt a 42es oledhez, hogy a gyereknek felpattintsuk a falra, és mikor ott voltam vagy hárman is digitális ps5öt vettek át.
Gyorsan meg is néztem az Alza appot, hogy ingyen van a ps5 vagy mi van és akkor látom, hogy ilyen 280-300 vagy mennyi. Jót nevettem én is, aztán mentünk haza falra fúrni a tv-t.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70649 2022.11.08. 07:13

Zóanagyvarázsló írta:Szedem én le tökéletesen a cuccot, akkor is fárasztó. Persze ultra hard, amit csak patchcsel tettek bele az NG+-hoz, de uset review-k alapján hiába venném le. Akadálytalanul megyek, de untat. És még mindig nem magyarázta meg senki, hogy mi a funkciója a nyílt AC-világnak.
Ja tehát ultra hardon rommá akarod magad szopatni a hosszú harcokkal és baj, hogy hosszúak a harcok. Értem.

Miféle nyílt AC világ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70650 2022.11.08. 07:20

"Real zséming szcénák from das USA" című sorozatunkból most egy NFS: The Run ihletette kép következik.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70651 2022.11.08. 09:33

Ja és mindenkit szeretnék megnyugtatni, hogy a COD: MW2 -ben a női főnök leszbikus. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #70652 2022.11.08. 17:45

DanielT írta:"Real zséming szcénák from das USA" című sorozatunkból most egy NFS: The Run ihletette kép következik.

[img]himg]
Tök jó örök élmények ezek. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70653 2022.11.08. 22:05

Botond írta:Tök jó örök élmények ezek. :eljen:
Pfff...a román melós Toyota Dynaval hadakozni az M3-ason a ködben, na az valami! Ilyen NFS miért nincs? :banplz:
Spoiler
Irigy geci vagyok, am. :vigyor2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70654 2022.11.09. 00:34

DanielT írta:Ja tehát ultra hardon rommá akarod magad szopatni a hosszú harcokkal és baj, hogy hosszúak a harcok. Értem.

Miféle nyílt AC világ?
Kibasszott konfettifos, az. És kb. mindenki azt írja, hogy bullet sponge mindenki, tehát az ultra hard annyit változtat, hogy te nem az vagy. Mivel ritkán halok, nem is érint. Egy geciunalmas fölösleges fos az egész. Ez már érint.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70655 2022.11.09. 00:36

Botond írta:Tök jó örök élmények ezek. :eljen:
Mint a HZD, annál is érzem, hogy örökké tart.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70656 2022.11.09. 02:18

Zóanagyvarázsló írta:Kibasszott konfettifos, az. És kb. mindenki azt írja, hogy bullet sponge mindenki, tehát az ultra hard annyit változtat, hogy te nem az vagy. Mivel ritkán halok, nem is érint. Egy geciunalmas fölösleges fos az egész. Ez már érint.
Hát vagy 2 évig én is így voltam vele, aztán bekattant. De az ultra hardot teljesen felesleges erőltetni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70657 2022.11.09. 07:29

Az extrém sikert aratott fotósorozat következő részében Vice City kap szerepet:

IMG_20221017_150712 (1).jpg


Bónusz kép: Tony épp két küldi között valszeg a hotelben pihent, de várta a hűséges "default spawn" autó.

IMG_20221017_150911.jpg


Kép

Leírhatatlan, libabőrös érzés volt kilépni erre az utcára. PONT azon a szakaszon, ahol a játék is kezdődik a sikátorban, én is úgy fordultam ki és tárult elém az ismerős látvány. Rendezni nem lehetett volna ütősebbre, fájt az arcom annyit vigyorogram megállás nélkül vagy 1 óráig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70659 2022.11.09. 11:46

Van már horizon mmo, kettő is.
Az egyiknek az a neve, hogy forza horizon4, a másiknak meg hogy forza horizon5. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70660 2022.11.10. 05:55

Mai képeink az Öbölnézés című sorozat valódi helyszínére Sánta Mónikába kalauzolnak el bennünket.

original_18887103-ca0f-43d0-8b90-2ee2725565e0_IMG_20221021_162614 (1).jpg


Beledugtam az ujjam Mónikába helyetettek is:

IMG_20221021_163328.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70661 2022.11.10. 09:29

Vilaghiruek lettunk :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70662 2022.11.10. 10:16

DanielT írta:Mai képeink az Öbölnézés című sorozat valódi helyszínére Sánta Mónikába kalauzolnak el bennünket.

original_18887103-ca0f-43d0-8b90-2ee2725565e0_IMG_20221021_162614 (1).jpg


Beledugtam az ujjam Mónikába helyetettek is:

IMG_20221021_163328.jpg
rendi vagy, hogy gondoltál ránk! :puszi:
Avatar
Botond

Hozzászólás #70663 2022.11.10. 10:39

Marketing lvl8!
Jönnek majd sorban az újregek a júeszéjből! :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70664 2022.11.10. 11:40

És ugyanerről a környékről a totális depresszió játékterme... Még rosszabb így látni a műfajt, mintha teljesen eltűnt volna.

IMG_20221021_141357-COLLAGE.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #70665 2022.11.10. 13:35

DanielT írta:És ugyanerről a környékről a totális depresszió játékterme... Még rosszabb így látni a műfajt, mintha teljesen eltűnt volna.

jezusfasza.jpg
Eltűnt az teljesen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70666 2022.11.10. 13:47

DanielT írta:És ugyanerről a környékről a totális depresszió játékterme... Még rosszabb így látni a műfajt, mintha teljesen eltűnt volna.

IMG_20221021_141357-COLLAGE.jpg
ez valami ganepassz jatekterem? :ravasz1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #70667 2022.11.10. 16:10

Ez a Ragnarök valami bezárás... Mobynak valószínűleg unalmas híg Sony fős, de szerintem geci yó
Avatar
Moby

Hozzászólás #70668 2022.11.10. 17:21

eje75 írta:Ez a Ragnarök valami bezárás... Mobynak valószínűleg unalmas híg Sony fős, de szerintem geci yó
Még az se. Meg sincs.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70669 2022.11.10. 17:29

eje75 írta:Ez a Ragnarök valami bezárás... Mobynak valószínűleg unalmas híg Sony fős, de szerintem geci yó
Pont ugyanaz mint a 2018, így twitchen nézve. Majd PS+-ban ráér.
Avatar
eje75

Hozzászólás #70670 2022.11.11. 00:00

benőmenő írta:Pont ugyanaz mint a 2018, így twitchen nézve. Majd PS+-ban ráér.
Gondolom a puncira is így legyintesz, amikor legalább pornóban nézed: ...ha egyet láttál, mindet láttad...
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #70671 2022.11.11. 06:32

benőmenő írta:Pont ugyanaz mint a 2018, így twitchen nézve. Majd PS+-ban ráér.
én nem várnék vele, szerintem nagyon jó lett
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70672 2022.11.11. 14:03

eje75 írta:Gondolom a puncira is így legyintesz, amikor legalább pornóban nézed: ...ha egyet láttál, mindet láttad...
Ott legalább felmerül valamiféle fun-nak a lehetősége. Ezekben az új GoW-okban legfeljebb nyomokban.
A 2018-as előtti epizódokhoz képest tized annyi epikusságra jut rengeteg töltelék, kevésbé smooth harc, mobiljátékokból lopott UI. Az az "RPG mechanika" hogy el tudsz lőni 10 sec-re egy abilityt amitől 2%-kal többet sebzel. Naelmennekezekatudjákhova! :wilting:
Az már személyes nyomorom, hogy amikor heti 7 napban kell idegesítő tiniket produktivitásra bírni és közben figyelni hogy ne nyírják ki magukat, akkor ezt pont nem akarom még a szabad időmben is végezni semmilyen formában. :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70673 2022.11.12. 14:21

Tovább rohad ez a hulladék crypto, most az egyik NAGYON BIZTONSÁGOS és HIGHTECH "bank" omlott össze 72 órán belül. DAS FUTÚRA! Csakis a kriptó gyerekek%44!!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #70674 2022.11.12. 18:25

Ott írja, hogy “felelősségkizárás”, szóval tök rendben van minden!
Castle82

Hozzászólás #70675 2022.11.13. 15:54

benőmenő írta:Pont ugyanaz mint a 2018, így twitchen nézve. Majd PS+-ban ráér.



Pontosan ezért jó, minek változtassanak azon ami jó? A graf illetve terek kidolgozottsága valamennyit fejlődött, a harcok ugyan úgy frankósak, teljesen jó stuff. Amiben remélem hogy fejlődtek amiben kellene fejlődni a 2018-ashoz képest az a megszokott monumentalitás. Úgy 10órám van eddig benne, azzal eddig nem volt gond noha igazi gigafőgané még nem vót, de remélem lesz és nem N+1. óriás más színű ruhában...
Avatar
Moby

Hozzászólás #70676 2022.11.13. 18:47

Moby írta:Fú ezért a MOSS-ért nagyon megérte leporolni a jó öreg PSVR-t! :eljen: Kizárólag a rövidsége miatt egy erős 9/10-es cucc.
Nagyon várom a folytatást, de az már remélem PSVR2-re jön. És az bizony day1 lesz. Meg valamikor kiplatinázom ezt is, de ez a menj végig halál nélkül, ettől a hajam égnek áll :)
Egy év után újra elővettem a psvr-t. Egy fél óra volt mire összekábeleztem, el sem indult elsőre, mindeféle baja volt. Aztán nem látta a kamerát, aztán nagy nezhezen elindult. Két játékot néztem meg, az egyik finnül indult el, csak kilépni tudtam, a másikban meg mozogni sem tudtam menüben. Nagyon durva elhinni, hogy nekem ehhez volt affinitásom valaha, pedig tudom, hogy volt. Összecsomagoltam, soselássam többet ezt a szart. Asszem ezzel le is tudtam a zséminget az év hátralévő részére / 10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70677 2022.11.14. 06:48

Moby írta:Nagyon durva elhinni, hogy nekem ehhez volt affinitásom valaha, pedig tudom, hogy volt.
Ugye-ugye.

Az egyetlen hiba amit a Microsoft végül nem követett el, a VR-ba beszállás. Mondjuk kétség sem fér hozzá, hogy 2x annyi pénzt elkúrtak a Hololens-re, mint a Sony és még termék se lett belőle... De legalább kevésbé látványos a fail.

A Sony-t meg nem értem, kb mint Zuckerberg amikor annál jobban beleáll a Metaverse-be, minél többen nézik teljesen őrültnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70678 2022.11.14. 11:26

Moby írta:Egy év után újra elővettem a psvr-t. Egy fél óra volt mire összekábeleztem, el sem indult elsőre, mindeféle baja volt. Aztán nem látta a kamerát, aztán nagy nezhezen elindult. Két játékot néztem meg, az egyik finnül indult el, csak kilépni tudtam, a másikban meg mozogni sem tudtam menüben. Nagyon durva elhinni, hogy nekem ehhez volt affinitásom valaha, pedig tudom, hogy volt. Összecsomagoltam, soselássam többet ezt a szart. Asszem ezzel le is tudtam a zséminget az év hátralévő részére / 10.
Kölcsönbe el lehet hozni akkor januárig? :banplz:
Még vagy 4-5 ps exclu címet végig akarok pörgetni, meg a psvr2 miatt őrizgetem az ajtókitámasztót, de ha lehet demózni az elsőt, akkor lehet el tudom azt a gondolatot engedni, ha már az se jön be nagyon.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70679 2022.11.14. 11:53

DanielT írta:Ugye-ugye.
Az egyetlen hiba amit a Microsoft végül nem követett el, a VR-ba beszállás. Mondjuk kétség sem fér hozzá, hogy 2x annyi pénzt elkúrtak a Hololens-re, mint a Sony és még termék se lett belőle... De legalább kevésbé látványos a fail.
A Sony-t meg nem értem, kb mint Zuckerberg amikor annál jobban beleáll a Metaverse-be, minél többen nézik teljesen őrültnek.
Nem is értem ezt a PSVR2-t. A konzolhoz, amiből 2 év után sem tudnak eleget gyártani, kiadnak egy mégegyszer annyiba kerülő headsetet, ami se nem backkompatos, se húzócímek nincsenek kilátásba helyezve. De legalább 50-50 hogy behány tőle a júzer.
Az lett volna a minimum, hogy launch windowba jön a GT peccs, nemRezi8 VR mód és ha lehet egy Alyx port. Ennyit kellett volna és már én is remegnék a kiszürkült pre-order gomb felett.
Avatar
deep

Hozzászólás #70680 2022.11.14. 12:33

Mást is folyton kiléptet a leald mobilon, vagy csak engem szopat? :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70681 2022.11.14. 12:58

deep írta:Mást is folyton kiléptet a leald mobilon, vagy csak engem szopat? :falbav:
Engem is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70682 2022.11.14. 14:02

deep írta:Mást is folyton kiléptet a leald mobilon, vagy csak engem szopat? :falbav:
Kiléptetett, külföldön voltam, nem voltam biztos a jelszóban, kértem újat, de csak az e-mailben küldöttet tudom használni, mert találom, hol lehetne módosítani. Persze mobilon azóta is kiléptetett, a PC-imen pedig még a jelszócsere előtti belépéssel vagyok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70683 2022.11.14. 14:24

Engem regen is sokszor kileptetett, nem ujdonsag :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70684 2022.11.14. 14:40

Engem is kiléptet, szerintem ez valami Chrome faszság lesz, mert én semmit nem csináltam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70685 2022.11.14. 14:48

Zóanagyvarázsló írta:Kiléptetett, külföldön voltam, nem voltam biztos a jelszóban, kértem újat, de csak az e-mailben küldöttet tudom használni, mert találom, hol lehetne módosítani. Persze mobilon azóta is kiléptetett, a PC-imen pedig még a jelszócsere előtti belépéssel vagyok.
Ja, megtaláltam, és amúgy a laptop miatt volt a jelszavas szórakozás. A kiléptetés meg persze mobilon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70686 2022.11.14. 14:50

DanielT írta:Engem is kiléptet, szerintem ez valami Chrome faszság lesz, mert én semmit nem csináltam.
Igen, safarin semmi baja, nem léptet ki. Telefonon.
IPaden a gyerekek is nyomulnak, ott napi 3-4x is van full Safari emlékezet törlés, de felhőből beírja a jelszót, és hiába lépek be 50.000x iPaden x idő alatt, telefonos safarin stabilan be vagyok lépve, nem dob ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70687 2022.11.14. 19:18

A 6 jelöltből 2 elérhető Xboxon és 5 Playstationön. Hm, de meglepő! Na, de majd Phil most már tényleg megmutatja, amit az elmúlt 8 év alatt még nem sikerült neki! :nezze:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #70688 2022.11.14. 19:36

Ezek mit szednek? És a monkey island?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #70689 2022.11.14. 19:36

Engem régen is mindig kidobott a telefonos leáld, szerintem ez nem újdonságd.
Apropó telefon: nyár óta most jutottam el oda, hogy TÉNYLEG le kéne már cserélni ezt a fost, miután már újabban nincs hívásképernyő sem, csak csörög magában a telefon, majd jön az SMS... LOL. Olyan megcsontosodott boomer lettem, hogy képtelen voltam elengedni a megszokottat, de most is készülök rá, hogy majd még hordom magammal a régit, hátha valami baj történik :D Öreg boomer nem ugrál már. A 9T pro-ból is 12T pro lett. Tudom, hogy szar, meg olcsóbban van jobb, de elvitt az előző is 3 évig, ha ez is elfog, nem leszek elégedetlen. Majd ha megöregszetek, megtudjátok tik is milyen ez :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70690 2022.11.15. 12:28

DanielT írta:A 6 jelöltből 2 elérhető Xboxon és 5 Playstationön. Hm, de meglepő! Na, de majd Phil most már tényleg megmutatja, amit az elmúlt 8 év alatt még nem sikerült neki! :nezze:

Kép
Horizon, Stray, Plague Tale? Ebből kettő az előző rész alapján hendikepes nálam, a Strayben meg nem látok ennyit, de majd hátha. Elden Ring és GoW se vonzott eddig túlzottan, de azok legalább jónak tűnnek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70691 2022.11.15. 12:29

Moby írta:Engem régen is mindig kidobott a telefonos leáld, szerintem ez nem újdonságd.
Apropó telefon: nyár óta most jutottam el oda, hogy TÉNYLEG le kéne már cserélni ezt a fost, miután már újabban nincs hívásképernyő sem, csak csörög magában a telefon, majd jön az SMS... LOL. Olyan megcsontosodott boomer lettem, hogy képtelen voltam elengedni a megszokottat, de most is készülök rá, hogy majd még hordom magammal a régit, hátha valami baj történik :D Öreg boomer nem ugrál már. A 9T pro-ból is 12T pro lett. Tudom, hogy szar, meg olcsóbban van jobb, de elvitt az előző is 3 évig, ha ez is elfog, nem leszek elégedetlen. Majd ha megöregszetek, megtudjátok tik is milyen ez :D
Az én telóm (Note 7) is betöltötte már a hármat, a negyedik szülinapja előtt nem tervezem nyugdíjazni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #70692 2022.11.15. 17:33

A MÁV szerintem görbíti a téridőt, más magyarázatom nincs erre. :wow1:
IMG_20221115_173043_201.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70693 2022.11.16. 06:29

benőmenő írta:A MÁV szerintem görbíti a téridőt, más magyarázatom nincs erre. :wow1:
[attachment=0]IMG_20221115_173043_201.jpg[/attahment]
Erről a kombinációról az jut eszembe, amikor MÁV-al feljöttem a FŐVÁROSBA és egy hasonló üzletben valahol a VII kerületben talán megvettem életem első MP3 lejátszóját. Ezek alapján simán lehetett akár ez a bolt is, mert minden stimmel. :D Egy CD-s noname cucc volt, talán 28 vagy 30 ezer körül. Illetve nem teljesen noname, mert annak idején az összes Pc újság hirdetési lapjain az szerepelt, szóval itthon az egy brand name cucc volt. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70694 2022.11.17. 07:11

Szerintem megoldottam a mobilos kijelentkezést: annyi történik, hogy amikor eltárolt jelszóval jelentkezel be, egy ideje AZONNAL beléptet anélkül, hogy a gombra kellene nyomni. Igen ám, de így nincs esély bepipálni a "jegyezzen meg" vagy mit. Szóval előtte kell pipálni, utána pedig bejelentkezni és akkor megjegyez.
Avatar
deep

Hozzászólás #70695 2022.11.17. 07:58

DanielT írta:Szerintem megoldottam a mobilos kijelentkezést: annyi történik, hogy amikor eltárolt jelszóval jelentkezel be, egy ideje AZONNAL beléptet anélkül, hogy a gombra kellene nyomni. Igen ám, de így nincs esély bepipálni a "jegyezzen meg" vagy mit. Szóval előtte kell pipálni, utána pedig bejelentkezni és akkor megjegyez.
Az ötlet szuper, én erre már rég rájöttem, de sajnos ugyanígy kiléptet :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70696 2022.11.17. 07:59

deep írta:Az ötlet szuper, én erre már rég rájöttem, de sajnos ugyanígy kiléptet :D
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #70697 2022.11.17. 09:12

Szerintem ennek köze van ahhoz, hogy a leáld non-secureban megy. Amivel amúgy is kezdeni kell majd valamit, mert lassan nem fogják betölteni az ilyeneket a böngészők.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #70698 2022.11.17. 09:13

Ha bármi módon törlitek a mobilos sütiket, vagy a böngésző valami kurva biztonságosra van állítva mobilon, hogy az ssl nélküli sütiket ne tárolja valamilyen oknál fogva, akkor csak addig lesztek bejelentkezve, amíg a session él ( 20 perc inaktvitiás, vagy bezárod a böngészőt).

Nálam mobilon simán megy, ahogy Dani is írta, ha nem pipálod mobilon előre, hogy maradj bejelentkezve, akkor az auto beléptetés nem engedi ezt. Nem az oldal léptet ki, hanem nincs érvényes sütid a bejelentkezéshez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70699 2022.11.17. 09:15

TasManXT írta:Ha bármi módon törlitek a mobilos sütiket, vagy a böngésző valami kurva biztonságosra van állítva mobilon, hogy az ssl nélküli sütiket ne tárolja valamilyen oknál fogva, akkor csak addig lesztek bejelentkezve, amíg a session él ( 20 perc inaktvitiás, vagy bezárod a böngészőt).

Nálam mobilon simán megy, ahogy Dani is írta, ha nem pipálod mobilon előre, hogy maradj bejelentkezve, akkor az auto beléptetés nem engedi ezt. Nem az oldal léptet ki, hanem nincs érvényes sütid a bejelentkezéshez.
Nem kell erre beállítani szándékosan, egyszerűen ilyenre frissülnek már, és ez csak egyre szigorúbb lesz. Át kell tenni https-re, vagy kell elé egy proxy, és szevasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70700 2022.11.17. 09:26

Próbálom megoldani, majd jelzem ha van valami.

Vissza: “Leáldozott.hu”