A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70071 2022.09.25. 09:19

Tegnap lepörgött másodszor a What Remains of Edith Finch, a PS5 verzió gyönyörű. Ha valakinek kimaradt, továbbra is nagyon ajánlott 2 órás élmény.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70072 2022.09.25. 10:51

DanielT írta:Nem veszítettél sokat, nálam most ment a rage-delete. Akkora undorító moslék szarok a nagy pályák (bf konkurencia játékmód), hogy én ilyen rosszat még nem láttam. Ehhez képest a bf2042 egy mestermű.
Egyébként sem, teljesen esélytelen volt, hogy ez harmincezerért a tulajdonomba kerüljön. Legyen bármilyen is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70073 2022.09.25. 12:05

Visszazertem mar cyberpunkozni, mar az elozovel se volt sok problemam a bugokat illetoen de az 1.6 eddig nagyon rendben van e tekintetben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70074 2022.09.25. 14:26

DanielT írta:Tegnap lepörgött másodszor a What Remains of Edith Finch, a PS5 verzió gyönyörű. Ha valakinek kimaradt, továbbra is nagyon ajánlott 2 órás élmény.
Ja, most nézem csak, hogy kipofozták a korábbi hulladék konzolos verziókat. Bár Series S-en nem erőltetném.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #70075 2022.09.25. 18:09

Micsu írta:Visszazertem mar cyberpunkozni, mar az elozovel se volt sok problemam a bugokat illetoen de az 1.6 eddig nagyon rendben van e tekintetben.
Mé ilyen kurva drága ez pécére? Hát hülyékezek? Egy két éves, bukott játékért ennyit kérni? :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70076 2022.09.25. 18:42

Moby írta:Mé ilyen kurva drága ez pécére? Hát hülyékezek? Egy két éves, bukott játékért ennyit kérni? :wilting:
Hat fingom sincs, tul sok volt a refound? Bar a pc port a legjobb . :wink:
Castle82

Hozzászólás #70077 2022.09.26. 17:41

Moby írta:Mé ilyen kurva drága ez pécére? Hát hülyékezek? Egy két éves, bukott játékért ennyit kérni? :wilting:


Bukott? 20m+ eladott példány, steamen aktívan játszott játékok közt top helyezések (többi platformon is), steam eladásokban 3. hely, GOG eladásokban szintén top, mindemellett máig felkapott joggal.... Bukott... :taps: :taps:
Ki kell fogni akciójóba, volt már párszor. Most épp szárnyal, hülyék lennének most olcsón adni. Aztán jön a DLC ami ha hozza amit a Witcher DLC-k pláne hogy végre kihagyják az ótvar prevgeneket ahogy az alapjátékkal is kellett volna megint szakítani fog ez a bukott játék.:)
Avatar
Moby

Hozzászólás #70078 2022.09.26. 18:12

Castle82 írta:Bukott? 20m+ eladott példány, steamen aktívan játszott játékok közt top helyezések (többi platformon is), steam eladásokban 3. hely, GOG eladásokban szintén top, mindemellett máig felkapott joggal.... Bukott... :taps: :taps:
Ki kell fogni akciójóba, volt már párszor. Most épp szárnyal, hülyék lennének most olcsón adni. Aztán jön a DLC ami ha hozza amit a Witcher DLC-k pláne hogy végre kihagyják az ótvar prevgeneket ahogy az alapjátékkal is kellett volna megint szakítani fog ez a bukott játék.:)
Akkora égés volt, hogy a szomszéd csillagrendszerből is látták. Az igénytelen tömegeknek meg bármit el lehet adni, csak kellően fel kell szopni. Ez nem újdonság vagy meglepő. De bukott valóban nem jó jelző a megjelenéskori állapotra, sem az igéretek kontra mindenkorira sem. Az ótvar fércmunka kifejezőbb. Csak hosszú :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #70079 2022.09.26. 18:26

Pont arra lettem volna kíváncsi, mennyire sikerült kipofozni 2 év alatt, de ennyire azér nem.
Belenéztem az animéba, merthogy ezzel a cyberpunk világgal majdnem bármit el lehetne adni nekem. Hát az animét még ezzel sem. Sajnos. Pedig nem lenne rossz a körítés, de ez az infantilis, imbecilis ázsiai fos bármit szétbasz.
Castle82

Hozzászólás #70080 2022.09.26. 21:45

Moby írta:Pont arra lettem volna kíváncsi, mennyire sikerült kipofozni 2 év alatt, de ennyire azér nem.
Belenéztem az animéba, merthogy ezzel a cyberpunk világgal majdnem bármit el lehetne adni nekem. Hát az animét még ezzel sem. Sajnos. Pedig nem lenne rossz a körítés, de ez az infantilis, imbecilis ázsiai fos bármit szétbasz.


Amiket ígértek sok esetben változatlanul nem hozzák, ellenben kevesebb a bug, optimalizáltabb, épelméjűbb az AI, stb. Sokat nem kell várni aki elsőre félredobta mert belefutott pár bugba az ez után is félre fogja. Pláne te.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70081 2022.09.26. 21:46

Moby írta:Pont arra lettem volna kíváncsi, mennyire sikerült kipofozni 2 év alatt, de ennyire azér nem.
Belenéztem az animéba, merthogy ezzel a cyberpunk világgal majdnem bármit el lehetne adni nekem. Hát az animét még ezzel sem. Sajnos. Pedig nem lenne rossz a körítés, de ez az infantilis, imbecilis ázsiai fos bármit szétbasz.
Azért ne nagyon fikázd, mert a csodapécéden a top1 cím, ami ki is tudja használni és iszonyatosan odabasz grafikában. NAGYON sikerült kipofozni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70082 2022.09.26. 21:50

Castle82 írta:Amiket ígértek sok esetben változatlanul nem hozzák, ellenben kevesebb a bug, optimalizáltabb, épelméjűbb az AI, stb. Sokat nem kell várni aki elsőre félredobta mert belefutott pár bugba az ez után is félre fogja. Pláne te.:)
Ehhez képest a valóság az, hogy végigjátszottam megjelenéskor.
Aztán persze refundoltam :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #70083 2022.09.26. 21:54

DanielT írta:Azért ne nagyon fikázd, mert a csodapécéden a top1 cím, ami ki is tudja használni és iszonyatosan odabasz grafikában. NAGYON sikerült kipofozni.
Ezt most nem tudom dekódolni. Nem tudom fikázni, mert nem vettem meg, mert sokallom az árát. Nem láttam pécén, csak amikor megjelent. Akkor ránéztem warezban, de nem volt hozzá potens gépem, hagytam a faszba. Ha most megnézem, akkor meg nem valami mókolt szart néznék már meg, hanem a rommápatchelt, eredeti verzát. Bár amennyire tudom pont nem kifejezettem az az AMD vga friendly cím.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70084 2022.09.26. 22:23

Mostmár tudom miért nem ment végig az FC5 soha. Azért, amiért most sem fog. Annakidején is pont itt pattantam le rőla: szerezz grizzlybőrt, borzbőrt, fitymabőrt, kacsatollat, apámfaszát.
Nyátokat. Shiftdel.
Castle82

Hozzászólás #70085 2022.09.26. 22:26

Moby írta:Ezt most nem tudom dekódolni. Nem tudom fikázni, mert nem vettem meg, mert sokallom az árát. Nem láttam pécén, csak amikor megjelent. Akkor ránéztem warezban, de nem volt hozzá potens gépem, hagytam a faszba. Ha most megnézem, akkor meg nem valami mókolt szart néznék már meg, hanem a rommápatchelt, eredeti verzát. Bár amennyire tudom pont nem kifejezettem az az AMD vga friendly cím.


Az eredeti meséktől azért még mindig messze van és szerintem nem is lesz olyan sosem. Talán ha a modderek komolyan nekiesnek főleg hogy kiadták a modding tools-t hozzá. Rengeteg dolog amit beigértek változatlanul nincs vagy félkész.
Például a kerületenként eltérő rendőri reakciók, stb. Én a második kitolással változatlanul várok még pár modra plusz a kiegre főleg hogy a kieg nextgen only és így talán hozzáadnak valamit a prevgenek miatt agyonherélt alapműhöz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70086 2022.09.26. 22:36

Moby írta:Mostmár tudom miért nem ment végig az FC5 soha. Azért, amiért most sem fog. Annakidején is pont itt pattantam le rőla: szerezz grizzlybőrt, borzbőrt, fitymabőrt, kacsatollat, apámfaszát.
Nyátokat. Shiftdel.
Nem kellett abban olyan sokat bőrözni, legalábbis nekem nem rémlik. Ellenben folytattam ma a Horizon Westet és abban aztán ez kicseszett brutális, teljesen leizzadtam, amikor megnéztem mi mindent kellene összeszedni. De azért kitartok, eddig tetszik.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #70087 2022.09.27. 08:11

Moby írta:Ezt most nem tudom dekódolni. Nem tudom fikázni, mert nem vettem meg, mert sokallom az árát. Nem láttam pécén, csak amikor megjelent. Akkor ránéztem warezban, de nem volt hozzá potens gépem, hagytam a faszba. Ha most megnézem, akkor meg nem valami mókolt szart néznék már meg, hanem a rommápatchelt, eredeti verzát. Bár amennyire tudom pont nem kifejezettem az az AMD vga friendly cím.
Én 1.5-öt toltam nemrég. Abban még azért volt bőven bug. Beragadó hangok, villódzó textúrák, beragadó hud elemek, stb. Egyszer még crash-elt is. Olyan buggal viszont nem találkoztam eggyel sem, amikről anno készültek a videók. Virágboltban biztos van 1.6-os GOG-os verzió is kipróbálásra, azon nincs semmi mókolva, mert lényegében "eredeti".
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70088 2022.09.27. 09:19

Moby írta:Mostmár tudom miért nem ment végig az FC5 soha. Azért, amiért most sem fog. Annakidején is pont itt pattantam le rőla: szerezz grizzlybőrt, borzbőrt, fitymabőrt, kacsatollat, apámfaszát.
Nyátokat. Shiftdel.
Ebböl is látszik, hogy a HZD mennyire nem UbiSoft: The Game, abban semmi ilyesmi nincs, csak mosómedvebör, vaddisznóbör, pulykacsont és nyúlhös. A Guerrillánál van a bölcsek köve, ha eredetiségröl van szó!
Avatar
Moby

Hozzászólás #70089 2022.09.27. 09:33

Zóanagyvarázsló írta:Ebböl is látszik, hogy a HZD mennyire nem UbiSoft: The Game, abban semmi ilyesmi nincs, csak mosómedvebör, vaddisznóbör, pulykacsont és nyúlhös. A Guerrillánál van a bölcsek köve, ha eredetiségröl van szó!
Hát valóban nem, akkora tirpák csak a ubisoft tud lenni, hogy ezt tizenóra után bebassza kötelezően a storymissionbe a bőrgyűjtögetést. És ezt még fokozni is tudja azzal, hogy a térkép nem jelöli a fitymák élőhelyét, csak akkor, ha véletlenül megtaláltad a fiytmák élőhelyét leíró térképrészletet, ami viszont nem része a storymissionnek. Ha ez kimaradt, akkor maximum leyoutubeozhatod, hogy hol lehet fitymára vadászni.
Igen, ekkora paraszt ötletek/gameplay maáshol nincs, és ehhez képest a HZD az évszázad játéka. Persze nem lehet lekoopolni moslékturha minőségben az x360 verzát, így hát fos :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70090 2022.09.27. 09:51

Ezzel együtt új HZD-re pont annyira nincs szükség, ahogy további FC-ra sem. Mindkettőből bőven elég lett volna az első rész, és az sem lett volna dráma, ha akármelyikből kimaradt volna az is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70091 2022.09.27. 10:27

Szerintem sincs baj a HZD-vel, nálam pl sanszosan ez lesz a leghosszabb végigjátszás a kezdő és a végdátumot megnézve egy naptárban. Egy óra után mindig jó szívvel félre tudom tenni hetekre is.
De persze sok minőségi kontent is van, ezzel párhuzamosan megy az immortal fenyx xboxon, a death stranding pc-n.
Elméletben.
Gyakorlatban az elmúlt egy hétben szerintem csak az Imperialism2ben levő gémtájmom nőtt. De lassan meglesz a negyedik win héten belül! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70092 2022.09.27. 12:42

Moby írta:Hát valóban nem, akkora tirpák csak a ubisoft tud lenni, hogy ezt tizenóra után bebassza kötelezően a storymissionbe a bőrgyűjtögetést. És ezt még fokozni is tudja azzal, hogy a térkép nem jelöli a fitymák élőhelyét, csak akkor, ha véletlenül megtaláltad a fiytmák élőhelyét leíró térképrészletet, ami viszont nem része a storymissionnek. Ha ez kimaradt, akkor maximum leyoutubeozhatod, hogy hol lehet fitymára vadászni.
Igen, ekkora paraszt ötletek/gameplay maáshol nincs, és ehhez képest a HZD az évszázad játéka. Persze nem lehet lekoopolni moslékturha minőségben az x360 verzát, így hát fos :banplz:
Mivel eddig kimaradt az FC5, nem tudom, hogy az mennyire éc, de amit eddig rühelltem a Ubi-játékokban, azt a HZD mind hozza.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70093 2022.09.27. 12:45

Zóanagyvarázsló írta:Mivel eddig kimaradt az FC5, nem tudom, hogy az mennyire éc, de amit eddig rühelltem a Ubi-játékokban, azt a HZD mind hozza.
Az lehet, viszont abban van ezek mellett egy értékelhető történet. A UBI játékokban viszont van ezzel szemben..

.

mi is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #70094 2022.09.27. 12:49

Botond írta:Szerintem sincs baj a HZD-vel, nálam pl sanszosan ez lesz a leghosszabb végigjátszás a kezdő és a végdátumot megnézve egy naptárban. Egy óra után mindig jó szívvel félre tudom tenni hetekre is.
De persze sok minőségi kontent is van, ezzel párhuzamosan megy az immortal fenyx xboxon, a death stranding pc-n.
Elméletben.
Gyakorlatban az elmúlt egy hétben szerintem csak az Imperialism2ben levő gémtájmom nőtt. De lassan meglesz a negyedik win héten belül! :eljen:
Amit én jó szívvel félre tudnék tenni hetekre, azt az első etap után félreteszem a lomtárba. Valszeg ezért sem kapcsoltam be a konzolokat hónapok óta, illetve nincs momentán egyetlen darab játék sem feltelepítve a gépre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70095 2022.09.27. 13:01

Moby írta:Amit én jó szívvel félre tudnék tenni hetekre, azt az első etap után félreteszem a lomtárba. Valszeg ezért sem kapcsoltam be a konzolokat hónapok óta, illetve nincs momentán egyetlen darab játék sem feltelepítve a gépre.
Candy Crush Saga meg a Mickey Mouse Magic Castle azért valszeg ott van, ha Windows10 vN rajta. :kuss:

A Windows 11 csak a passziánszt hozta, de a többi helyett volt alapból telepítve TikTok meg Disney+ és hasonló szemetek. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70096 2022.09.27. 13:05

DanielT írta:Candy Crush Saga meg a Mickey Mouse Magic Castle azért valszeg ott van, ha Windows10 vN rajta. :kuss:

A Windows 11 csak a passziánszt hozta, de a többi helyett volt alapból telepítve TikTok meg Disney+ és hasonló szemetek. :eljen:
Nincs pasziánszom, se tiktokom, és nem uninstall által. Nem volt. Disney+ -om van, de azt nem bánom, van előfizum, meg most néze(gete)m az andort.

/van viszont valami clipchamp-em, ami nem tudom mi a geci. Ja de, van tiktokom is...pasziánsz viszont nincs.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70097 2022.09.27. 13:12

DanielT írta:Candy Crush Saga meg a Mickey Mouse Magic Castle azért valszeg ott van, ha Windows10 vN rajta. :kuss:

A Windows 11 csak a passziánszt hozta, de a többi helyett volt alapból telepítve TikTok meg Disney+ és hasonló szemetek. :eljen:
Amúgy a legutóbbi win10 telepítésnél nekem is odarakta a tiktok ikont, de mikor rányomtam, hogy uninstall akkor nem lehetett uninstallni, mert hogy valójában nincs telepítve csak odahány egy csempét, hogy ha nem egyből jobb click, csempe törléssel indít az ember, hanem normál bal clickel próbálja indítani az ember, akkor ezzel detektálja az igényt, hogy kellene és akkor telepíti.
Szóval ez az alapból telepítve van az tippre 90% azt jelenti, hogy telepítve nincs, csak ott egy dummy csempe amivel egy klick valójában telepíteni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70098 2022.09.27. 13:13

Moby írta:Amit én jó szívvel félre tudnék tenni hetekre, azt az első etap után félreteszem a lomtárba. Valszeg ezért sem kapcsoltam be a konzolokat hónapok óta, illetve nincs momentán egyetlen darab játék sem feltelepítve a gépre.
Többnyire én is, de vannak kivételek, amikkel küzdök újra és újra hátha, ilyen a hzd meg mondjuk a witcher1 is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70099 2022.09.27. 13:50

Botond írta:Amúgy a legutóbbi win10 telepítésnél nekem is odarakta a tiktok ikont, de mikor rányomtam, hogy uninstall akkor nem lehetett uninstallni, mert hogy valójában nincs telepítve csak odahány egy csempét, hogy ha nem egyből jobb click, csempe törléssel indít az ember, hanem normál bal clickel próbálja indítani az ember, akkor ezzel detektálja az igényt, hogy kellene és akkor telepíti.
Szóval ez az alapból telepítve van az tippre 90% azt jelenti, hogy telepítve nincs, csak ott egy dummy csempe amivel egy klick valójában telepíteni.
Nekem ha jól emlékszem 110 megát írt a tiktokra. Vannak valóban csak shortcutok, de ezek szépen telepítve voltak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #70100 2022.09.27. 15:04

DanielT írta:Nekem ha jól emlékszem 110 megát írt a tiktokra. Vannak valóban csak shortcutok, de ezek szépen telepítve voltak.
Viszont random felmentem az Alza honlapjára, amit hónapok óta nem tettem meg, mióta a dealerem, Moby intézte a 6900xt-t (ismét hála és köszönet!), és azt láttam, hogy a legtuningabb msi suprim x 3090ti is elhozható úgy, hogy még vissza is adnak a hétszázezresből!
Hű, mennyit változtak az idők 7-8 hónap alatt!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70101 2022.09.27. 15:14

DanielT írta:Candy Crush Saga meg a Mickey Mouse Magic Castle azért valszeg ott van, ha Windows10 vN rajta. :kuss:

A Windows 11 csak a passziánszt hozta, de a többi helyett volt alapból telepítve TikTok meg Disney+ és hasonló szemetek. :eljen:
Nálam ezek nincsenek, de a Spotify-jal letámadott, és rendesen telepítette csak úgy. Ment a levesbe.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70102 2022.09.27. 15:20

Moby írta:Az lehet, viszont abban van ezek mellett egy értékelhető történet. A UBI játékokban viszont van ezzel szemben..

.

mi is?
45 óra alatt nem tünt fel, hogy nagyon értékelnem kellene a sztorit. A legnagyobb rajongója, akit ismerek, pedig pont nem ezért szereti, a csattanót hordó fosnak tartja. Kíváncsi vagyok, mikor lesz jó és érdekes.

Az AC-k sztoriját annak idején szintén felszopták, volt is értékelhetö oldaluk, de rajongójuk azoknak sem lettem. Mindenesetre nem érzem eddig a minöségi ugrást, az tuti.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70103 2022.09.27. 15:43

Zóanagyvarázsló írta:45 óra alatt nem tünt fel, hogy nagyon értékelnem kellene a sztorit.

Ez már nem a játék hibája. Nem mindenkinek való a jó, a halokat is el kell adni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70104 2022.09.27. 15:48

Botond írta:Viszont random felmentem az Alza honlapjára, amit hónapok óta nem tettem meg, mióta a dealerem, Moby intézte a 6900xt-t (ismét hála és köszönet!), és azt láttam, hogy a legtuningabb msi suprim x 3090ti is elhozható úgy, hogy még vissza is adnak a hétszázezresből!
Hű, mennyit változtak az idők 7-8 hónap alatt!

Bányászkártya viszont végeláthatatlan mennyiségben, árban egymást taposva áll rendelkezésre. Vízre optimálisabb lett volna egy 3090FE, amiből most annyi van, mint a szemét. Az egyetlen előnye ennek a gari volt, de azt meg lehúztam a klozeton. Csak azért nem bánt, mert amúgy sem fut rajta semmi. És mire és ha fog, addigra meg már valszeg amúgy sem ez lesz. De a buzi AMD most is ilyen lóbaszó méretű kártyákat csinál :( A hétezres mégnagyobb lesz...Felfoghatatlan, hogy ebben mi a faszom a ráció.

/A kártya alatt a nyákot értem, nem a hűtést, mielőtt valaki elkezdi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70105 2022.09.27. 15:57

Moby írta:Ez már nem a játék hibája. Nem mindenkinek való a jó, a halokat is el kell adni.
Nem tudom, Halót még nem játszottam sztoriért, de tartok töle, hogy a legtöbb Halóért tényleg én adtam itt pénzt :kuss:

Nem mondom, hogy eddig fos a HZD sztorija, de a játék terjedelmében elvész, ahogy a mechanika is. Az majd kiderül, hogy a csattanó ad-e valami magyarázatot Aloyra, vagy a karaktere tényleg ennyire hiteltelenre sikeredett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70106 2022.09.27. 16:24

Zóanagyvarázsló írta:Nem tudom, Halót még nem játszottam sztoriért, de tartok töle, hogy a legtöbb Halóért tényleg én adtam itt pénzt :kuss:

Nem mondom, hogy eddig fos a HZD sztorija, de a játék terjedelmében elvész, ahogy a mechanika is. Az majd kiderül, hogy a csattanó ad-e valami magyarázatot Aloyra, vagy a karaktere tényleg ennyire hiteltelenre sikeredett.

Karakterekben az első rész sajnos fos. A második ilyen szempontból előrelépés, de minden másban minimum helybentopi. Najó, garfban természetesen nem, de az mamár kitérdekel...
Avatar
Moby

Hozzászólás #70107 2022.09.27. 18:13

Tudom, hogy egy agyhalott atka vagyok, és abból is a nyálcsorgató fajta, de itt mit kéne megnyomjak, hogyha játszani szeretnék vele? Valaki segítsen már ki!
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #70108 2022.09.27. 18:15

Megvenni meg tudnám, ha kifizetek érte 7100Forintot, illetve játszani is tudnék vele, ha lenne gamepassom, ami hát ugye....van :wilting: :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70109 2022.09.27. 20:30

Moby írta:Tudom, hogy egy agyhalott atka vagyok, és abból is a nyálcsorgató fajta, de itt mit kéne megnyomjak, hogyha játszani szeretnék vele? Valaki segítsen már ki!
Kép
Kár volt berakni képet, így Botondot elveszítetted mint potenciális segítségnyújtó embert... :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #70110 2022.09.27. 20:43

DanielT írta:Kár volt berakni képet, így Botondot elveszítetted mint potenciális segítségnyújtó embert... :szomoru1:
Szerintem azóta már megugorhatta. Gondolom 7től volt letölthető, összezavarodott a visszaszámlálója vmiért. Nálam legalábbis most hagyja telepíteni simán.
Kép
/szerk: ja, ez lesz a megfejtés, PH-s topikban is 6:59kor ohmy, még nálatok is bugos a letöltés, elindul? 7:07kor meg már ömlenek a települ faszán kommentek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70111 2022.09.27. 21:27

Botond írta:Szerintem azóta már megugorhatta. Gondolom 7től volt letölthető, összezavarodott a visszaszámlálója vmiért. Nálam legalábbis most hagyja telepíteni simán.
Kép
/szerk: ja, ez lesz a megfejtés, PH-s topikban is 6:59kor ohmy, még nálatok is bugos a letöltés, elindul? 7:07kor meg már ömlenek a települ faszán kommentek.
És mi ez, hogy mindenki nyomogatta miatta az F5-öt?
Avatar
Moby

Hozzászólás #70112 2022.09.27. 21:35

Zóanagyvarázsló írta:És mi ez, hogy mindenki nyomogatta miatta az F5-öt?
Pixelsoulslike. Nem rossz, van stílusa, de nehéz mint a pokol. 10 méterenként bonfire, de kell is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70113 2022.09.27. 21:47

Belenéztem ebbe a Dani ajánlotta cloudpunkba. Szeretem az ilyen voxeles dolgokat, meg semmi kivetni valót nem találok benne sehol, de nagyon kevés az esély rá, hogy én ezt végigjátszanám. Nekem fél óra után tökre úgy tűnik, hogy 30 perc alatt mindent láttam a játékból, és csak ezt kellene sokszor végigcsinálnom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70114 2022.09.27. 23:26

Moby írta:Belenéztem ebbe a Dani ajánlotta cloudpunkba. Szeretem az ilyen voxeles dolgokat, meg semmi kivetni valót nem találok benne sehol, de nagyon kevés az esély rá, hogy én ezt végigjátszanám. Nekem fél óra után tökre úgy tűnik, hogy 30 perc alatt mindent láttam a játékból, és csak ezt kellene sokszor végigcsinálnom.
Ez melyik játékkal nem így van? Egyébként ebben a történet és a karakterek a lényeg, de a szállítgatósdi is fel lesz dobva.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70115 2022.09.28. 10:22

DanielT írta:Ez melyik játékkal nem így van? Egyébként ebben a történet és a karakterek a lényeg, de a szállítgatósdi is fel lesz dobva.
30 perc komolyabb játékokban csak a felszín kapargatása. Egy oldschool RPG-ben ennyi idö alatt a karaktergenerálással sem végzel.

De ha már... Ez a "PT-szerü" Visage valaha jó lesz? Lassan kimegy a ganéból, de az elsö másfél óra után semmi kedvem elindítani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70116 2022.09.28. 16:48

Már az AMD is fullba nyomja a kretént. Tényleg tök fasza, hogy 230W-ból, a 100 fokon izzó processzorból sikerült kihozni az edigi legdurvább teljesítményt! Ez ám a fejlesztés csúcsa! Rammal, új alaplappal egy jelentéktelen 1500 dodóból már ki is gurul az egész. Mindenkinek megéri!
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70117 2022.09.28. 17:18

Már? :vigyor:
Avatar
arty

Hozzászólás #70118 2022.09.28. 17:34

Moby írta:Ehhez képest a valóság az, hogy végigjátszottam megjelenéskor.
Aztán persze refundoltam :D
respekt :D

- nálam is fehér háttéren fehér a kurzor pedig nincs dark-hackem :(
- kész a full-amd-pécém, w10 megint túlélte. q2rtx semmit nem gyorsult, mást nem mértem előtte-utána (vs 6700k). következő alaplap csak végső esetben lesz giga (előző is giga volt, mégis minden csatlakozó máshol van, másik irányba néz, a gpu alá tettek négy satából kettőt, namost nekem 3 diskem van.... ( b.) köszmoby a kecinagy vga-t!!! következő vga-m nem moby veszi!!! :idiota: ), pci-e foglalatból van 3db, de ebből a vga mellett már egyik SEM használható. köszanyád, capture kártyám polcra került.)
- n64 memóriakártyája is elemes BAZDMEG!!!!!! rakom be a gémet, corrupt. WTF. fix, elveszett MINDEN játékmentésem, kezdem elölről, quake1, másnapra MEGINT elveszik... utánaolvasok, ZOKOGOK, mivel erre egyébként megoldás sincs). de hogy pozitív is legyek: '97-es elem adta fel a harcot, az nem rossz, persze CSAK forrasztgatással cserélhető, elem-foglalat berendelve... de a lényeg: 2050 körül MEGINT el fog veszni minden mentésem :( )
- Hexen ps1 portja a TELJES(!) memkártyát elfoglalja, honnan a picsából lenne TÖKÜRES kártyám egy kicseszett játékra?! de legalább az örökkévalóságig meglesz rajta a mentés. kösz-sony.
- x-re megvettem az fh4 áltimétet, gyanus h mostanában lesz a DELIST... feltettem, mentem pár versenyt így egy év kihagyás után, de azt se tudom menüben mi hol merre és mit játszak, hogy közelebb kerüljek a stáblistához. ekkora mocskot csak a game as service tudott kitermelni... kár h NFT nincs benne :(
- mobyPC nagyon szép, enyémről ezekután inkább nem tennék be képet, portalanítani is lusta voltam... nameg a gyári amd léghűtő nem szép látvány! ;)
- dlss-fsr-whatever - konzolban LENNE értelme ezeknek, erre pont a vidia a "4090 mellett" csinál neki felhajtást?? Zónak jól jön, bár én azért nem kívánom a dirty pixelt, meg az interpoláció artifaktokat látni, akkor inkább hátrébbülök 1080-ban (detényleg). papíron, állóképen ezeknek SEMMI értelme - ott rendben vannak (leginkább a dlss, nyilván).
- Dani! nem vagy elfelejtve, mostmár az uj CRT-m várd meg és GYERE!!!! (majdszólok), közben itt is pusztitott valami ál-kovid a családban :(
Avatar
arty

Hozzászólás #70119 2022.09.28. 17:42

Moby írta:Az lehet, viszont abban van ezek mellett egy értékelhető történet. A UBI játékokban viszont van ezzel szemben..

.

mi is?
... az az fc3-ban is volt! :P
az fc1 meg anno-anno kecijólnézettki. az fc2 ... fc4 ... szóra is alig érdemes, de az fc5 megint jó lett (téma/sztori), majd a dawn megint kissé meh.
szerintem adj 5-nek mégegy esélyt :) jópofa a vége és bár lehet h volt fitymabőrözés benne, de TUTI elhanyagolható mennyiségben!
Avatar
arty

Hozzászólás #70120 2022.09.28. 17:51

Micsu írta:Már? :vigyor:
hát eddig ilyen wattage intelekre volt jellemző... mondjuk a 7950x-ben kétszer több mag van, mint ami kéne, de a genyó áemdé mégis csak ennél tolta jól fel a gigahercet :(
7600x állat lett volna, remélem a 8600 is nagyot ugrik majd és közben putyin is kiesik egy ablakon, bár a forinton nemtom az hogyan tudna segíteni.......... :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70121 2022.09.28. 21:29

arty írta:- n64 memóriakártyája is elemes BAZDMEG!!!!!! rakom be a gémet, corrupt. WTF. fix, elveszett MINDEN játékmentésem, kezdem elölről, quake1, másnapra MEGINT elveszik... utánaolvasok, ZOKOGOK, mivel erre egyébként megoldás sincs). de hogy pozitív is legyek: '97-es elem adta fel a harcot, az nem rossz, persze CSAK forrasztgatással cserélhető, elem-foglalat berendelve... de a lényeg: 2050 körül MEGINT el fog veszni minden mentésem :( )
Tényleg enhanced már a Quake (csak a GOG-os nem, azért maradtam le róla), szóval mehetne hármas co-opban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70122 2022.09.28. 22:31

Zóanagyvarázsló írta:30 perc komolyabb játékokban csak a felszín kapargatása. Egy oldschool RPG-ben ennyi idö alatt a karaktergenerálással sem végzel.
Hát egy Ánuszkrídben az első perc is ugyanaz mint az utolsó például, egy oldschool RPG meg nem is értem hogy jön ide.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70123 2022.09.28. 22:48

Ezek alapján tényleg el lehet földelni az AMD-t. Nyilván eddig is mindent lemásoltak szarabbul, de na.

2-3x teljesítmény és a plusz AI generélt frémekkel is KISEBB latency mint a natív render. Az interpoláció minősége meg jobb, mint a 20-30x annyi ideig offline renderelt AI megoldások az Adobe-tól vagy a Topaz Labs-tól. (ami a legjobb kb most)

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #70124 2022.09.28. 23:38

DanielT írta:Ezek alapján tényleg el lehet földelni az AMD-t. Nyilván eddig is mindent lemásoltak szarabbul, de na.

2-3x teljesítmény és a plusz AI generélt frémekkel is KISEBB latency mint a natív render. Az interpoláció minősége meg jobb, mint a 20-30x annyi ideig offline renderelt AI megoldások az Adobe-tól vagy a Topaz Labs-tól. (ami a legjobb kb most)

[video]https://youtu.be/6pV93XhiC1Y[/video
Ami orbitális geijóság az egészben, hogy nem csak a gpu-n segít ez, hanem a CPU-t is kurvára tehermentesíti. Ott is duplázza a frémet, ahol a cpu limit miatt a DLSS2/FSR/bármi már lófaszt nem ér. Szopókemberben úgy nincs meg a 60fps-em, hogy alszik a GPU, mert kevés hozzá a 10700, ha be van kapcsolva az RT. Bármilyen felbontáson. Na ezzel ezek a gondok nincsenek többé.
Viszlát AMD, volt pár jó éveket. Majd egyszer velete ugyanitt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70125 2022.09.28. 23:49

DanielT írta:Hát egy Ánuszkrídben az első perc is ugyanaz mint az utolsó például, egy oldschool RPG meg nem is értem hogy jön ide.
Hát hogy melyik játéknál nincs így. Egyébként friss oldschool RPG-k is vannak, és igaz sok másra is, például bármely épkézláb stratégiára.

Hogy miért az AC a mérce, amikor a Cloudpuk nem tünik hasonszörü AAA-nak, azt nem tudom. Azt se,hogy Moby hogyan értette, amit gondolt, mert szó szerint értve még az AC-t nézve is barokkos túlzás. Az 1-2 végjátéka eleve annyira foskazán volt, hogy nem sértegetném velük az elsö percet :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70126 2022.09.28. 23:51

Moby írta:Ami orbitális geijóság az egészben, hogy nem csak a gpu-n segít ez, hanem a CPU-t is kurvára tehermentesíti. Ott is duplázza a frémet, ahol a cpu limit miatt a DLSS2/FSR/bármi már lófaszt nem ér. Szopókemberben úgy nincs meg a 60fps-em, hogy alszik a GPU, mert kevés hozzá a 10700, ha be van kapcsolva az RT. Bármilyen felbontáson. Na ezzel ezek a gondok nincsenek többé.
Viszlát AMD, volt pár jó éveket. Majd egyszer velete ugyanitt.
Arty AMD-t vett, és máris meghalt a buli :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70127 2022.09.29. 00:04

Így azért más megvilágításba kerülnek az ada lovelace árak, hogy a dlss3-al nincs szükség cpu fejlesztgetésre, ddr5-re meg semmi lófaszra. A régi szar vasakban jobb fps-t fognak kapni az entrylevel 4000-el is, mint a csúcsamd-vel. Kerülhet kétszer annyiba is az nvidia, senkit nem fog érdekelni, csak akinek másra is kell a cpu power. Csak bele kell rakni mindenbe a dlss3 támogatást.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #70128 2022.09.29. 00:13

Moby írta:Így azért más megvilágításba kerülnek az ada lovelace árak, hogy a dlss3-al nincs szükség cpu fejlesztgetésre, ddr5-re meg semmi lófaszra. A régi szar vasakban jobb fps-t fognak kapni az entrylevel 4000-el is, mint a csúcsamd-vel. Kerülhet kétszer annyiba is az nvidia, senkit nem fog érdekelni, csak akinek másra is kell a cpu power. Csak bele kell rakni mindenbe a dlss3 támogatást.
Botond még akkor is fikázná, ha betennék az Imperialism 2-be :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70129 2022.09.29. 00:15

Az a baj ezzel az andorral, hogy ez már nem is feltétlenül sw betegségekkel küzd, hanem már randomscifi szarságbetegségekkel (is).
Néz bele a fasz a binokulárba, és pittyeg a prüntyög.
Mi a kurvaisten prüntyög egy binokulárban, és főleg minek? És miért csak akkor prüntyög, ha a kamera néz bele?
Mi a faszom ez? Pirx kapitány kalandjai csilliárdszor annyi pénzből? Lesz gázrezsó is?
Avatar
Botond

Hozzászólás #70130 2022.09.29. 06:50

Zóanagyvarázsló írta:Botond még akkor is fikázná, ha betennék az Imperialism 2-be :banplz:
PC gémingnek leáldozott!!!4 :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #70131 2022.09.29. 08:23

Rádumáltatok, tegnap rászántam magam, hogy folytassam az FC5-öt. Gecire fájt, de levadásztam végül a fitymákat benne, de nagyon közel voltam a végső ragequitdelhez. Továbbra sem vagyok meggyőződve arról, hogy végig fog ez menni, vagy hogy megéri-e egyáltalán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70132 2022.09.29. 09:36

Moby írta:Rádumáltatok, tegnap rászántam magam, hogy folytassam az FC5-öt. Gecire fájt, de levadásztam végül a fitymákat benne, de nagyon közel voltam a végső ragequitdelhez. Továbbra sem vagyok meggyőződve arról, hogy végig fog ez menni, vagy hogy megéri-e egyáltalán.
Leírom ami miatt nekem tetszett és ha ez nem kell, akkor kukázd.

- Fantasztikus hangulatú és szépségű környezet, egyszerűen imádom ezt. Days Gone még ez a táj, szintén csoda.
- Felfogható és követhető sztori, minden főgenya emlékezetes. Faith... uhhh.. :szeret:
- Vicces. Manapság ez kihalófélben, a haver karakterek, főleg a Danny McBride ihlette rohadt jó, de a többi küldetés során is összehoz érdekes emberekkel.
- A haver karakterek hasznosak, jó velük bandázni.
- A gyűjtögetést és a horgászást is élveztem.

Egyszerűen a klasszikus "jó érzés létezni benne" hatást hozta nekem, ahogy most a Horizon FW is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70133 2022.09.29. 09:48

- Fantasztikus hangulatú és szépségű környezet, egyszerűen imádom ezt. Days Gone még ez a táj, szintén csoda.
Elmegy.
- Felfogható és követhető sztori, minden főgenya emlékezetes. Faith... uhhh.. :szeret:
Ez az egyetlen motivációm. A bossok okék.
- Vicces. Manapság ez kihalófélben, a haver karakterek, főleg a Danny McBride ihlette rohadt jó, de a többi küldetés során is összehoz érdekes emberekkel.
Semmi.
- A haver karakterek hasznosak, jó velük bandázni.
Duplán semmi. Gyűlölöm mindet. Ostoba fasz robotok.
- A gyűjtögetést és a horgászást is élveztem.
IRL is feldolgozhatatlan számomra :D
- Egyszerűen a klasszikus "jó érzés létezni benne" hatást hozta nekem, ahogy most a Horizon FW is.
Néha megvan a jó érzés létezni benne, de sokkal többször csak túl akarok lenni rajta végre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70134 2022.09.29. 10:16

Moby írta:- Fantasztikus hangulatú és szépségű környezet, egyszerűen imádom ezt. Days Gone még ez a táj, szintén csoda.
Elmegy.
- Felfogható és követhető sztori, minden főgenya emlékezetes. Faith... uhhh.. :szeret:
Ez az egyetlen motivációm. A bossok okék.
- Vicces. Manapság ez kihalófélben, a haver karakterek, főleg a Danny McBride ihlette rohadt jó, de a többi küldetés során is összehoz érdekes emberekkel.
Semmi.
- A haver karakterek hasznosak, jó velük bandázni.
Duplán semmi. Gyűlölöm mindet. Ostoba fasz robotok.
- A gyűjtögetést és a horgászást is élveztem.
IRL is feldolgozhatatlan számomra :D
- Egyszerűen a klasszikus "jó érzés létezni benne" hatást hozta nekem, ahogy most a Horizon FW is.
Néha megvan a jó érzés létezni benne, de sokkal többször csak túl akarok lenni rajta végre.
Akkor marad a 3DMark! :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #70135 2022.09.29. 10:17

Fc1 meg a 3 ment le, a kettot megubtam hamar, azota semmi
Lehet az 5 lesz a jatekom foleg h eddig minden masodik tetdzett :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #70136 2022.09.29. 10:32

DanielT írta:Akkor marad a 3DMark! :fogmosas:
Úgyfest igen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70137 2022.09.29. 11:41

420 az euró, 435 a dollár, 442 a svájci frank

Dübörög a gazdaság, előre megyünk nem hátra az unorthodox gazdaságolitikával, miközben nem leszünk Brüsszeli gyarmat!
Avatar
arty

Hozzászólás #70138 2022.09.29. 12:44

Moby írta:Így azért más megvilágításba kerülnek az ada lovelace árak, hogy a dlss3-al nincs szükség cpu fejlesztgetésre, ddr5-re meg semmi lófaszra. A régi szar vasakban jobb fps-t fognak kapni az entrylevel 4000-el is, mint a csúcsamd-vel. Kerülhet kétszer annyiba is az nvidia, senkit nem fog érdekelni, csak akinek másra is kell a cpu power. Csak bele kell rakni mindenbe a dlss3 támogatást.
most MAJDNEM elképzeltem, hogy kihúzom a 6700k-val, hiszen tuti az élettartamának 5-10. évéig lesz igazán megbízható és csak 40x0 upgrade, dlss mindenben van és mindenben perfekt lesz a képminősége is! ;) hánemtom. jó lenne ez, ha mondjuk gyártófüggetlenül és minden játékban létezne.... de így? :( (egyébként 60@120 v 120@240fps mellé lehet oké lesz ez az interpoláció, de hogy ettől a pécék általánosan megmenekülhetnének a cpuupgradetől, nehéz elképzelnem. ma is van aki nativ 4k-ban nyomja, pedig mióta van már dlss! ;) )

Zó: szívesen! majd amikor nem lesz amd, gondoljatok rám a félmillás 4060 kifizetésekor! :P :D

Micsu: meg egyébként is :) de a 6 ígéretes trailerekkel indult, lehet ezzel borul a pattern. nameg a primal... totti bírta anno :D

DT: vettem kis devizatartalékot. lehet ez már a vég.
Avatar
Moby

Hozzászólás #70139 2022.09.29. 13:01

arty írta:most MAJDNEM elképzeltem, hogy kihúzom a 6700k-val, hiszen tuti az élettartamának 5-10. évéig lesz igazán megbízható és csak 40x0 upgrade, dlss mindenben van és mindenben perfekt lesz a képminősége is! ;) hánemtom. jó lenne ez, ha mondjuk gyártófüggetlenül és minden játékban létezne.... de így? :( (egyébként 60@120 v 120@240fps mellé lehet oké lesz ez az interpoláció, de hogy ettől a pécék általánosan megmenekülhetnének a cpuupgradetől, nehéz elképzelnem. ma is van aki nativ 4k-ban nyomja, pedig mióta van már dlss! ;) )
Én ebből csak annyit olvasok ki, hogy aggodalomra ad okot, hogy már megint ezek a keciek hozzák a faszaságot :banplz: Nyugi, biztos lemásolja ezt is az AMD, csak kell pár év hozzá. Reméljük nem sok.
Avatar
arty

Hozzászólás #70140 2022.09.29. 14:20

Moby írta:Én ebből csak annyit olvasok ki, hogy aggodalomra ad okot, hogy már megint ezek a keciek hozzák a faszaságot :banplz: Nyugi, biztos lemásolja ezt is az AMD, csak kell pár év hozzá. Reméljük nem sok.
steamsurvey alapján kurvára cput kéne "minden" pécésnek áprgédelnie, meg persze vga-t is ;)

elismerem, hogy az ötlet jó, pl egy szvics2-ben odabaszna, ott a képminőség iránt sincsenek nagy elvárások... és igen, fáj h ezt MEGINT a kreténvidia hozza :P (és csak egy szempont, hogy áemdém van :D )

Vissza: “Leáldozott.hu”